Orbanas prieš Sorošą: Vengrija kontroliuos „pabėgėlių“ judėjimą ir iš užsienio finansuojamų NVO veiklą

Vengrija nori grįžti prie iki 2012 metų galiojusios praktikos ir riboti nelegalių imigrantų laisvą judėjimą. Po teroro akto Berlyne, Kalėdų išvakarėse, kurio metu žuvo 12 žmonių, o 50 buvo sužeista, paaiškėjo, kad Vokietijoje ir kitose ES valstybėse nėra jokios veikiančios „pabėgėlių“ registracijos tvarkos, nes tunisietis Berlyno teroristas Anis Amri buvo Vokietijoje užsiregistravęs 14 kartų kaip prieglobsčio prašytojas ir visur gavo pinigines išmokas, prekiavo narkotikais.

Žozef Artur de Gobino rasinės-antropologinės mokyklos sociologijoje pradininkas

Nežiūrint į tai, kad XIX amžiuje Europa jau sirgo liberalizmo liga, kuria užsikrėtę Prancūzijos revoliucionieriai Žan Žak Ruso knygų turinį perkėlė į ,,Žmogaus teisių deklaraciją“, o JAV masonai - į JAV Nepriklausomybės deklaraciją, Ž. A. de Gobino buvo pirmasis, kuris viešai sukritikavo Ž. Ruso iškeltą teoriją apie prigimtinę visų žmonių lygybę ir jai priešpastatė savo teoriją apie žmonių rasių nelygybę.

Alkoholizmas - liga? Ir dar nepagydoma?..

Vienas alkoholikas internete panikuoja:- Išgirdau, kad sveikatos ministru paskirtas vegetaras, abstinentas bei silpnaprotis. Sakykit, ar čia rimtai, ar bajeris? Nes jeigu rimtai, tai gal jau laikas atsisakyt LT pilietybės...? Savaime suprantama!..Kad vegetaras ir silpnaprotis, tai dar, sakyčiau, nieko. Bet jeigu ne alkoholikas - tai visai po velnių!

Trilijonierius, apie kurį mažai kas žino

Dar 1770 metais Viljamas Pitas pasakė: „Už bet kurio sosto slypi šis tas daugiau už karalių“. Kaip nebūtų keista, nuo to laikmečio mažai kas pasikeitė, ir visos revoliucijos bei visuomenės transformacijos anksčiau ar vėliau prieina prie vieno vardiklio – paklusimo Aukso Veršiui. Kad argumentuočiau šį te...

Ar Lietuvai reikalingas Prezidento institutas?

Labai palaikau valstiečių norus mažinti Seimo narių skaičių. Jų ten ženkliai per daug, todėl dykinėja, mūsų sąskaita sprendžia savo verslo klausimus, atostogauja ir t. t. Izraelio Knesete yra 120 deputatų, gyventojų Izraelyje – 8,5 milijono. Ne ką mažesnėje už Lietuvą Latvijoje – 100 deputatų. Pakanka, o gal ir per daug. Daug nereikalingų ministerijų, kurios galėtų tapti Ūkio ministerijos departamentais.

Kodėl vyksta Europos pripumpavimas emigrantais iš Artimųjų Rytų? Dirbti jie jie nenori, kur panaudos šitą žmonių masę?

Jakovas Kedmi: Niekas nesupranta ir nesuprato Europoje reikšmės to, kas vyko Artimuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje, nelaukė tokios milžiniškos emigrantų bangos, nežino, ką su jais daryti, nežino, kaip juos sustabdyti, nežino, kaip kovoti su teroru.

Kodėl aš neaukosiu ukrainiečių vaikams

Sausio 13 dieną, mums sunkią prisiminimų dieną, viso svieto gelbėtojai renka pinigus Ukrainos vaikų gelbėjimui. Šioje šalyje, kurios vaikus prašoma gelbėti, prieš „Maidano“ valstybės perversmą gyveno 56 milijonai žmonių, šios šalies derlingiausi pasaulyje dirvožemiai, čia puikus klimatas, čia gyvena turtingiausias iš šiuo metu veikiančių pasaulio valstybių prezidentų Piotras Porošenka-Valcmanas, pasistatęs savo dvare prie Kijevo savo „Baltuosius rūmus“, savo nuosavą cerkvę, kurioje meldžia Dievo atleisti nuodėmes už jo padarytas piktadarybes.

Vidas Mačiulis yra buvęs KGB etatinis agentas, toks pat kaip ir nusenęs Čekuolis

Pagaliau paaiškėjo, kad Vidas Mačiulis yra bekiaušis eunuchas kastratas, vaikystėje giedojęs bažnyčios chore ir kastruotas kaimo akušerės Vandos Kardamavičienės. Kad tai nejuokas ir, kad eunuchai yra itin vertinami valdančiojo elito suvokiau visai neseniai, kai mano buvęs grupiokas, dabar dirbantis chirurgu Anglijoje papasakojo, apie bekiaušių eunuchų sugebėjimus pradedant valstybės valdymu baigiant žurnalistika.

Kada ten ES Prezidento rinkimai? Atduodu savo balsą Viktorui Orbanui

Nes tai vienintelis ES politikas, drįstantis nepaisyti Europoje ir JAV įsivyravusių kultūrinių marksistų primetamos darbotvarkės ir atvirai besielgiantis būtent taip, kaip liepia sveikas protas ir šalies interesai. Skaitau - ir širdis džiaugiasi:

Iš Laisve dvelkiančios palėpės, po 26 Lietuvos laisvės metų į masonerijos voratinklį.

Sakykite kas jus „niezabudkų“ mylėtojai pakeitė? Kodėl jūs tai kas mūsų tautai buvo nepriimtina nei caro laikais, nei bolševizmo laikais, išsaugoję savo tautos orumą, šiandieną pasinaudojote Lietuvos laisvės demokratija, netgi tie kurie žiūrėjo ir manau dabar dar žiūri į Kremlių, bet tai aš vadinu tautos moralinių vertybių išdavyste.

Nužmoginimas - globalizatorių ginklas prieš žmoniją

Nužmoginimas – būdingas mūsų laikų bruožas. Ši sąvoka reiškia sąmoningai tam tikrų sluoksnių vykdomą procesą, kurio rezultate žmogus lieka žmogumi tik išoriškai. Atrodytų, turi tas pačias dvi rankas, dvi kojas, galvą, veidą, netgi moka kalbėti ir t.t. Viskas žmogiška, išskyrus tai, kas viduje. Ir kalba, savaime aišku, eina ne apie vidinę biologiją. Kalba eina apie psichinius, dorovinius, dvasinius parametrus.

Per Ukrainą sugebėjome parodyti Vakarų Europai ir visiems, Vakarų pasauliui, kad nesame paranojikai

Istorinė žaliosios valstietės, vaikų teisių apsaugos profesionalės Dovilės Šakalienės kalba, pasakyta šių metų lapkričio 17 d. svarstant Seimo rezoliucijos projektą „Dėl pa­dė­ties Uk­rai­no­je ir sank­ci­jų Ru­si­jos Fe­de­ra­ci­jai“. Ger­bia­mi ko­le­gos, iš tie­sų vi­siš­kai pri­ta­riu ko­le­gai Lau­ry­nui, An­driui ir Egi­di­jui, vis dėl­to čia yra tas klau­si­mas, ku­ris rei­ka­lau­ja mū­sų vi­sų vie­ny­bės.

Globalus pidorasingo projektas žygiuoja per Vakarų pasaulį

2015 metai tapo proveržio metais amerikiečių pederastams ir kitiems iškrypėliams. Sodomitų vertinimais, Obama paskyrė į įvairius postus savo administracijoje daugiau kaip 150 abiejų lyčių homoseksualistų. Vyšnaite ant vaivorykštinio torto tapo JAV sausumos kariuomenės vado postas. Pirmą kartą istorijoje sausumos kariuomenei vadovauja žmogus, atvirai pripažinęs savo iškrypimą.

Jeigu žlugs doleris, skaitykite „Apokalipsę“

Prof. Valentino Katasonovas atsakė į portalo „Svobodnaja pressa“ (Laisva spauda) korespondento klausimus. Ekonomisto nuomone, Donaldas Trampas nepajėgs industrializuoti JAV. Jis pasakė: „Jei žlugs doleris, skaitykite „Apokalipsę“. Pateikiame šio interviu santrauką. Valentinas Katasonovas pasakė:„Donaldas Trampas nestandartinis kandidatas, ignoravęs politkorektiškumą. Jis ėmė svarstyti klausimus, kurie niekada nebuvo svarstomi balsiai.

Lietuvos karinių jūrų pajėgų flotilė atnaujinta 27-erių metų senumo laivu

Lietuva įsigijo iš Danijos 27-erius metus tarnavusį laivą. Danijai šis laivas buvo nebetinkamas, nes ji atnaujina savo karinį laivyną. Su laivu įsigyta ir reikalinga papildoma įranga. „Tai viena iš Lietuvos kariuomenės modernizavimo dalių“, - informavo Krašto apsaugos ministras Raimondas Karoblis. Sausio 11 d. Lietuvos karinių jūrų pajėgų karo laivų flotilėje Klaipėdoje vyko laivo inauguracijos ir vardo suteikimo ceremonija.

Šarijus apie Ukrainoje sugriautą lenkų paminklą ir jį sugriovusią rusų ranką

Rusus Amerikos partkomas paskyrė atsakingais už visą blogį, kuris vyksta mūsų planetoje.  Kaip pranešė Lenkijos radijas, Lenkijos URM pareikalavo nedelsiant imtis priemonių dėl lenkų paminklo Guta Peniacka (Ukraina, Lvovo apskritis) sugriovimo, nedelsiant nustatyti kaltininkus ir juos nubausti. Žurnalistas Anatolijus Šarijus išsiaiškino, kad Ukrainoje labai greitai surado kaltininką. Tai – rusai.

"Savi" šoviniai kalašnikovui

Priminsiu. Sušaudomas žmogus... Vyksta tyrimas... Pareigūnai bando nuslėpti nusikaltimą... Vyksta tyrimas... VRM Ministras Lietuvai viešai pareiškia - nieko neįvyko - pareigūnai pasielgė vaikiškai... Nu, biškį pajuokavo... Ministras tyrėjui pareiškia - tu ten nieko netirk... Viskas gerai... Pareigūnai biškį naiviai pasielgė. taip ir parašyk išvadose...

Legendinis Rusijos laivas / Легендарный корабль России

100 лет со дня введения в строй дредноута «Александр III» / Дредноут – вершина в эволюции броненосцев / Гонка вооружений перед 1 мировой войной / Военно-техническая мысль в Российской империи не уступала передовым странам

Finansinis pasaulio perdalinimas. Rusija 24 dokumentinis filmas

Filmo kūrėjai, pasitelkę žymiausius Rusijos ir kitų šalių ekonomistus, apžvelgia pasaulio finansų sistemos sąrangą, prieštaravimų sprendimo perspektyvas.

Žmogaus teisių iliuzija Lietuvoje

Nors politikų pamėgtas linksniuoti bendrasis vidaus produktas Lietuvoje augo sparčiausiai Europos Sąjungoje, daugumos žmonių gyvenimo sąlygos negerėjo, o viltis, kad savo valstybėje kada nors galėsime gyventi oriai, tolydžiai mažėjo. Todėl kai kas iš nevilties ir skurdo paniro į narkotikus arba girtavimą su nusikaltimų proveržiais, kai kas susirinko daiktus ir visiems laikams paliko gimtąją šalį.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Privalomai apvaisintinų moterų sąrašas
2085
Sveiki, gal jums truputėlį insulto?
2539
Lietuva lemtingame Homo sapiens rūšies istorijos taške
1628

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: