Adolfas Hitleris :VALSTYBĖS PILIEČIAI IR PAVALDINIAI

Valstybės Prezidentas gali atlikti šį stebuklą. Ko pats Dievas negalėtų padaryti, yra padaroma kažkokio Teofrasto Paracelso, Valstybės tarnautojo su papraščiausiu rankos pasukimu. Niekas,bet tik rašiklio pajudinimas ir mongolas vergas yra taip paverčiamas tikru vokiečiu.

Rusija planavo perversmą Juodkalnijoje. Šiurpinantys faktai iš 15min

Svarbiausias cia – Aleksandaro Sindeliciaus, PSICHINIŲ PROBLEMŲ TURINČIO serbo liudijimas

Gerdas Vildersas Mančesteris: „Mes privalome suprasti, kad islamas mums paskelbė karą“

Aš rašau šiandien šį straipsnį po to, kai mes, Olandijos parlamento nariai, dalyvaujant Britanijos pasiuntiniui, paminėjome Mančesterio aukų atminimą trumpa premjero kalba ir viena tylos minute. Prieš du mėnėsius mes darėme tą patį nukentėjusiems Stoholme. Praeitų metų gruodį, tiems, kas žuvo Berlyne. Ir, anksčiau, kas Nicoje, Briuselyje, Kopenhagoje... sąrašas bus begalinis, tuo metu, kai eilė vakarų pasiuntinių, kurie dar neaplankė mūsų parlamento per vieną iš tų liudnų įvykių, bus vis trumpesnė.

Lenkijos premjerė Beata Šidlo po Mančesterio teroro akto: Europa, kelkis nuo kelių arba tu verksi dėl savo vaikų kiekvieną dieną

Lenkijos premjerė perspėjo, kad Europa turi pastatyti į savo vietą „politines elitas“, „stiprius politikus“ ir nutraukti nelegalią migraciją. Šidlo pasakė: „Mes norime padėti žmonėms, bet mes nesiruošiame dalyvauti Briuselio elitų beprotybėje“. „Kur ritasi Europa?“ - paklausė ji. „Kelkitės nuo kelių ir buskite iš letargo miego, arba jūs apverksite savo vaikus kiekvieną dieną“.

Rusija planavo perversmą Juodkalnijoje. Faktai iš 15min

Rusija siekė „smurtu nuversti vyriausybę ir paskelbti opozicinio Demokratinio fronto pergalę, taip pat neleisti Juodkalnijai prisijungti prie NATO“

Spalvotas 1985-ųjų metų britų kurorto pragaras - čia jums ne tarybinė Palanga, o jEvropa!

Niu-Braitonas - tai miestas Lamanšo sąsiaurio pakrantėje ir arčiausiai sostinės esantis kurortas. jame gyvena viso labo 15-a tūkstančių žmonių. Gretimų apylinkių gyventojams Niu-Braitonas - visiškai tipiškas ir patrauklus kurortas. Suprantama, pasiturintys britai bei nepraradę sveikos nuovokos asmenys, tenai kojos nekelia.

Nėra baisesnio melo, kaip klaidingai suprasta ir dar klaidingiau aiškinama tiesa

Gegužės 28 dieną sukanka 87-eri, kai gimė žinomas lietuvių rašytojas ir mąstytojas, buvęs aktyvus Sąjūdžio dalyvis, daugybės romanų, apsakymų ir apysakų paaugliams ir vaikams, o taip pat garsiosios trilogijos - „Durnių laivas“, „Durniškės“ , „Prakeiktieji ir pateptieji“ autorius – Vytautas PETKEVIČIUS (1930-2008). Nuolatinis, be atvangos ir išlygų TIESOS sakymas buvo tapęs antrąja Kūrėjo prigimtimi. „Tiesa – sielos vaistai. Visos blogybės kyla iš melo ir baimės.

Sąjūdžio Lietuva – nevykęs smetonmečio atkūrimo projektas

Chaoso avatarai Castor&Pollux tyčiojasi iš Sąjūdžio, iš smetonmečio, tapusio neginčijamu dešiniųjų ideologijos fetišu ir iš dainuojančios revoliucijos, kuri buvo tik grįžimas penkiasdešimt metų atgal…

V.Mickevičius-Kapsukas. „Demokratinės laisvės“ ir tikrovė

Laikinojoje Lietuvos valstybės konstitucijoje, 16 str. sakoma: „Visiems lietuvos piliečiams laiduojama asmens, buto ir korespondencijos neliečiamybė bei tikybos, sąžinės, spaudos, žodžio, streikų, susirinkimų ir draugijų laisvė.“ Lietuvos buržuazija ir jos agentai pasididžiuodami kalba apie „laisvą“ ir „demokratinę“ Lietuvą, nurodydami jos konstituciją, kuri Lietuvos piliečių neskirsto į ožius ir avis. Lietuvoje, sakoma, ne taip, kaip Tarybų Rusijoje: čia visi piliečiai turi laisvę…

V.Mickevičius-Kapsukas. Kur toji nepriklausomybė?

Kauno ponai ir kunigai nuolat kala, kad Lietuvos baltieji kareiviai kariaują už nepriklausomybę ir laisvę; kariaują, kad nieks lietuvių skriausti negalėtų, kad apgynus savo šalį nuo svetimų plėšikų. Kiti dar prideda, kad kariaują už žemę. Pagalvokite, kiek tame yra teisybės.

Vladimiras Leninas. Apie valstybę

Pastoviai porinama, esą mes gyvename „demokratinėje“ ir „teisinėje“ valstybėje, kurioje garantuojamos žmogaus teisės, laisvės ir pan. O praktika rodo, kad vadinamojoje demokratijoje valdžiai į paprastų žmonių reikalus – tiesiog nusispjauti. Verčiau rūpinamasi didžiųjų turtuolių interesais. Tačiau ar iš vis susimąstome, kodėl taip yra, kas apskritai yra toji „valstybė“, „demokratija“ ir t. t.? Išsamūs atsakymai į šiuos bei kitus klausimus – Lenino paskaitoje „Apie valstybę“.

Santykis yra viskas

Viena svarbiausių nūdienos užduočių – tai santykių gerinimas su šūdu. Šūdas yra faktas, todėl klaida būtų vengti šių santykių – apeiti, neliesti ir neuostyti. Vadinti šūdą tik slapyvardžiais. Manoma, kad šūdas nuo to tik dar labiau šūdėtų.

Startavo prezidentės globojama iniacityva – 4 milijonai lietuvių perpieš tipinio lietuvio portretą

Gegužės 24 d. oficialiai prasidėjo prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama Lietuvos atkūrimo 100-mečiui skirta iniciatyva „Lietuva 4.000.000”, kurios tikslas – apjungti pasaulio lietuvius į vieną virtualią bendruomenę. „Tikimasi, kad šis projektas taps atsvara negatyviam viešajam naratyvui, kuris pasakoja, kad Lietuva yra nykstanti tauta“, - informuojama iniciatorių pranešime.

Vladimiras Putinas įteikė Rimui Tuminui Garbės ordiną

Rimas Tuminas gavo Rusijos Garbės ordiną už didelį įnašą į teatro meno plėtrą ir ilgametę veiklą, rašoma dokumente. Vachtangovo teatro aktoriai pasveikino savo vadovą su garbingu apdovanojimu. Rusijos valstybinio akademinio Vachtangovo teatro meno vadovas Tuminas apdovanotas Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija.

Štai ir vėl gavome „juodojo aukso“ made in Eritrea porciją

Lietuva šią savaitę gavo eilinę porciją „juodojo aukso“ iš Eritrėjos, devynias juodų dykaduonių burnas. Iš valstybės, į kurią žmonės iš viso pasaulio vyksta ilsėtis dėl jos gerų pliažų (žiūr. Booking.com), kur niekas nesprogdina, kaip Mančesteryje, netraiško žmonių sukvežimiais, kaip Berlyne. Kažkas kažkur sugalvojo, kad tuos puslaukinius žmones ten skriaudžia, ir pasileido jie visi bėgti lėkti į Europą, kaip lietuviai į Angliją, o mūsų valdžia, mylinti visą pasaulį, tik ne lietuvius, ėmė semti šiuos nelegalus rieškučiomis iš Italijos ir vežti šitą „juodąjį auksą“ į Lietuvą.

Bild: į Europą atvyksta virš 6,6 milijonų nelegalių migrantų

Situacija rimta, rašoma Bild: Viduržemio jūros pakrantės valstybėse (įskaitant Turkją) remiantis konfidencialiais jėgos struktūrų dokumentais susitelkė 6,6 milijonų „pabėgėlių“, kurie nori prasiskverbti į Europą. 2015 Angela Mekel paskelbė šūkį „welcome refugges“ ir tie „refugges“ išgirdo kvietimą, vien į Vokietiją jų atvyko apie du milijonus veltėdžių burnų. Tiesa, pabėgėlių tarp jų labai nedaug, vos keli procentai, o visi likę – nelegalūs ekonominiai migrantai.

Putinas priešais Rotšildų ir Rokfelerių sostą

Мы родились в оранжерее, и с малых лет были окружены заботой социального государства. И в какой-то миг наше мышление порвало с реальностью, стало видеть мир и вселенную эгоцентрично: мол, всё на Земле существует только для моих удовольствий…

Venesueloje JAV organizuoja valstybinį perversmą

JAV karo nusikaltėliai , ekonominiai kileriai ir banksteriai surengė dar vieną "maidaną, tahrirą, sąjūdį", o tiksliau eilinį valstybinį perversmą. Šį kartą JAV išsigimėlių kruvinos letenos nusitaikė į Venesuelą - ten taip pat yra naftos, todėl, Vašingtono nuomone, nėra demokratijos, kol tautos turtas nafta tarnauja tautai.

Gal ir galima per išeinamą angą kurti šeimą? Tautos teisė išgyventi – daug svarbiau už kelių ligotų žmonių nesveikus įnorius

Šventieji judėjų Raštai numato keliu nudžiuvusių šakelių nugenėjimą nuo sveiko Tautos medžio kamieno. Manau, kad ir lietuviams nederėtų pergyventi šiandien dėl tų ant tautos kamieno globalistų užaugintų nudžiuvusių ir iškrypusių ūglių, keisti šventas Šeimos sąvokas, įstatymus. Gal ir galima per išeinamą angą kurti šeimą? Mano, bioologo žiniomis, per ten išeina tik įvairos konsistencijos kakutis, ben ne vaikeliai.

Lietuva, TVF ir 90-ųjų “šoko terapijos” reformos – atgal į kapitalizmą

"Lietuva - nuo „išsivysčiusios“ iki „besivystančios“... Darbininkų paradus pakeitė homoseksualų paradai. Nuoga tiesa tapo nuogu melu. Valstybės nuskurdintus vaikus ėmė gelbėti ne valstybė, bet privačių televizijų laidos „Gelbėkite vaikus!“, Vašingtono ir Briuselio vasalų įkurti „Maisto Bankai“.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: