Parodomasis skerdimas: žirafa, liūtas… Žmogus?

Danijos zoologijos sodų darbuotojai niekaip negali nusiraminti: ne per seniausiai užmušė ir išdarinėjo žirafiuką Marių, dabar, štai, viešai išdarinėjo liūtą. Motyvacija tiesiog nuostabi: „Mūsų zoologijos sode prisiveisė pernelyg daug liūtų“. Kitaip sakant, vietoje to, kad kontroliuotų žvėrių dauginimąsi, tie išgamos linkę juos žudyti ir daryti iš to šou bei kviesti į šitą šou vaikus, prie kurių tas žvėris ir nužudomas bei išdarinėjamas. Paaiškinimas, kam tai reikia daryti viešai, irgi verčia iš koto:

Kaip auksą pavertė oru

Aukso standarto atsisakymas paleido amžinos infliacijos mechanizmą. 1971 metų rugpjūčio 15 dieną KAV prezidentas Ričardas Niksonas panaikino „aukso standartą“ ir doleris nuo to momento tapo absoliučiai niekuo nepadengtas, kaip ir visos kitos pasaulio valiutos. Nuo tos dienos pinigai pavirto popiergaliais ir laikėsi tiktai vartotojų tikėjimu, kad jie turi kažkokią vertę ir jais galima atsiskaityti. Paradoksalu, bet šią revoliuciją mažai kas pastebėjo.

Britų medicina yra oficialiai pripažinta kaip viena iš blogiausių civilizuotame pasaulyje

Lėtinė finansavimo stoka ir materialinės-techninės bazės trūkumas Britanijos sveikatos sistemoje lemia tūkstančius mirčių, kurių būtų galima lengvai išvengti. Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija paskelbė savo metinę ataskaitą "Health at a Glance", kurioje atvirai pavadino Didžiosios Britanijos visuomenės sveikatos sistemą „viena blogiausių tarp išsivysčiusių pasaulio šalių” ir negalinčia suteikti profilaktinę tautos sveikatos priežiūrą.

Bevaikis valstybės vadovas – nonsensas

Pasaulyje ilgus šimtmečius gyvavo labai protinga ir žmonijos patirtimi pagrįsta nuostata, kad valstybės vadovais negali būti nesusituokę ir bevaikiai asmenys. Liūdna Lietuvos patirtis patvirtino tai, kas daugelyje valstybių yra savaime suprantama ir nereikalauja papildomų, valstybei brangiai kainuojančių eksperimentų. Negalima ir neprotinga neigti daugelio amžių žmonijos patirtį, kad valstybei vadovauti turi būti skiriami tiktai asmenys, turintis šeimą ir palikuonis.

Reportažas iš Mecherniko. Vokiečius varo iš namų, kad apgyvendinti migrantus

Lapkričio 8 d. Šauksme jau buvo rašyta apie tai, kad vokiečiai varomi iš jų namų gyvenvietėje Nicheime ir jų namuose apgyvendinami migrantai arabai ir afrikiečiai. Tai ne vienintelis atvejis, tokių atvejų Vokietijoje nuolatos daugėja ir jie įgauna sisteminį charakterį. RT rašoma, kad Nissenų šeima daugiau negu dešimt metų gyveno Mecherniko mieste ir tvarkingai mokėjo nuomos mokestį. Šiomis dienomis jie gavo nurodymą, pagal kurį jie privalo išsikraustyti.

Ar tiesa, kad visi Lietuvos piliečiai - pagonys?

Taip, tai tiesa, visi Lietuvos piliečiai ir šiandien turėtų save vadinti pagonimis. Gali būti kai ką tai šokiruos? Taip, bet tai gali atsitikti tik su neišprususiais neišmanėliais, kurie net nežino ką tas žodis reiškia. Todėl atsakydamas savo seniau skelbtų straipsnių komentarų autoriams, pirmiausia noriu paaiškinti, kad žodis pagonis jokiu būdu nesusijęs nei su jokia religija, nei su tikėjimu.

Europą užplūs 950 milijonų arabų ir negrų

Dar 2003 metais, kai Artimuosiuose Rytuose buvo sąlyginai ramu, o ILIV organizacija nebuvo gimusi, savo pranašiškoje knygoje „Sūnūs ir pasaulinis viešpatavimas: teroro vaidmuo nacijų iškilime ir žlugime“ G. Heinzohas išpranašavo masinį pabėgėlių iš Afrikos ir Artimųjų Rytų įsiveržimą į Europą, mažai kuo besiskiriantį nuo karinio konflikto. Tai buvo daugiau nei pranašystė: mokslininkas savo viziją knygoje pagrindė daugybe statistinių duomenų ir istorinių faktų.

Mergaites išgelbėjo tik chirurgai: magnetiniai papuošalai, galintys netyčia nužudyti

Penkiolikmetė šiaulietė Šiaulių moters ir vaiko klinikoje sveiksta po gan sudėtingos operacijos – iš mergaitės žarnyno išimti trys žaisliniais vadinami magnetukai. Šiuo metu ji – reanimacijoje. Paauglė juos buvo nurijusi. Bėda tame, kad magnetus mergaitė nurijo ne vienu metu. Skirtingose žarnyno vietose atsiradę magnetukai pritraukė vienas kitą ir taip suspaudė žarnas, jose atsirado net skylės, prasidėjo gyvybei pavojingos komplikacijos.

Patarimas žinomiausiam Lietuvos anūkui

Turiu du anūkus. Kai jie ko nors nesupranta ar nežino, pasisodinu ant kelių ir visada jiems paaiškinu tai, ko jie nesupranta. Bet ką daryti, jei kažko nežino ir tą savo nežinojimą viešai demonstruoja žinomiausias Lietuvos anūkas? Išsilavinusiam žmogui, juo labiau europarlamentarui, turėtų būti gėda nežinoti, kad Europos Sąjungoje kiekvienas mokesčius moka toje šalyje, kurioje dirba. Įdomu, ar europarlamentras nepamiršo, kam mokesčius moka patys Europos parlamento nariai, gaunantys šimtatūkstantinius atlyginimus?

Keičiu dukrą į šuniuką

Kažkas negerai mūsų karalystėje. Vis daugiau jaunų moterų ir vyrų įsilieja į jau ne pirmą dešimtmetį Europoje gyvuojantį judėjimą „Child Free“ – laisvi nuo vaikų. Be to, šitą gyvenimo būdą pasirenka ne tie, kurie jaučia materialinius nepriteklius, ir nemato nieko gero ateityje. Viskas priešingai. Nuo vaikų sąmoningai atsisako damos ir pakankamai pasiturinčios sutuoktinių poros vardan nepriklausomybės, komforto, sotaus gyvenimo ir malonumų. Kai kurie netgi ryžtasi sterilizacijai, kad bevaikiškumas būtų garantuotas.

Lai NEGRAS skamba išdidžiai!

Nacionalinės vertybės statusą turinčios šėšėlinės Liberalų sąjūdžio vyriausybės Kultūros ministrės D.Teišerskytės graudūs pasakojimai apie sėdint lėktuve tarp klozeto ir apsišlapinusio negro patirtą pažeminimą ir siaubingą diskomfortą viešojoje erdvėje sukėlė seniai neregėtą audrą. E.Masiulis ir progresyvus jaunimas rūsčiai pasmerkė kolegę už tokias atviras viešas šnekas ir nevykusius palyginimus. Pašnekėjo, atvirai sakant, išties nei į tvorą, nei į mietą.

JAV kova prieš terorizmą Sirijoje tik priedanga

JAV prezidentui Obamai paskelbus apie JAV Specialiųjų operacijų pajėgų dislokavimą Sirijoje daugeliui kilo klausimas: kas pastūmėjo priimti tokį sprendimą ir kokios galimos tolesnės pasekmės? Pagal naują Pentagono strategiją JAV pajėgos užims tariamai iš „Islamo Valstybės“ išlaisvintą teritoriją ir laikys ją tol, kol bus pakeista nauja centrinė valdžia Damaske parinkta Vašingtono ir Persijos įlankos šalių.

Norvegija stabdys pabėgėlius pasienyje su Rusija

Norvegijos vyriausybė bando sumažinti pabėgėlių srautą į šalį, talpindama socialiniuose tinkluose perspėjimus apie prieglobsčio sąlygų griežtinimą, praneša vokiečių žurnalas Der Spiegel. „Toli gražu ne kiekvienas žmogus atvykęs į Norvegiją turi teisę į apsaugą pagal Ženevos konvenciją apie pabėgėlius. Žmonių pareiškimai, kuriems jau suteikta teisė apsistoti kitose šalyse, bus atmesti“, – rašoma socialinio tinklo Facebook puslapyje.

Laivą Independence nuomojančios bendrovės savininkai – kas jie tokie?

Signatarai vieningai mano, kad terminalo idėja – teigiamas dalykas Lietuvos saugumui, tačiau yra abejonių dėl konkretaus projekto įvykdymo skaidrumo ir su tuo susijusio Lietuvos saugumo. Mat dabar, kai laivą Independence nuomojanti bendrovė įregistruota ofšoruose – jos savininkais gali būti net ir GAZPROM'as. Šiuo atveju Lietuva vietoj saugumo tik susikurtų papildomų sunkumų.

Ruošiama atpildo operacija... / Готовится операция возмездия...

Путин и Ас-Сиси не озвучивают версию теракта не случайно... Столь продолжительное молчание Каира и Москвы о причине авиакатастрофы, но вместе с тем масштабная эвакуация россиян из Египта приводят к мысли о том, что Кремль не смирился с ударом, нанесенным России.

Šauksmas dėkoja už paramą opozicinei spaudai

Gerbiami bičiuliai, Primename, kad mūsų bendradarbiavimas su “Laisvo laikraščio” redakcija tęsiasi. Jau išleistas antras numeris. Priede skelbiama šių portalų informaciją : www.sauksmas.lt, www.ldiena.lt, www.ekspertai.eu, www.conceptualpower.com/lt Nuoširdžiai dėkojame už paramą šiems dosniems žmonėms...

Menas, kritikai ir beždžionė

Menas, kaip ir grožis, slypi žiūrovo akyse. Pavyzdžiui, kas nors gali pasakyti, kad šimpanzės „nutapytam“ paveikslui būdingas prancūzų dailininko Pjero Braso mąstymo platumas. Vargu ar esate kada girdėję apie ši dailininką. Visų pirma dėl to, kad jo nėra. Kartą švedų žurnalistas sumanė pateikti į parodą paveikslus, kuriuos nutapė žymus dailininkas avangardistas Pjeras Brasas. Paroda sulaukė pasisekimo. Tik niekas iš žiūrovų nežinojo, kad jokio Braso nėra, o paveikslus nupaišė šimpanzė.

Olga Četverikova. Anti kryžiaus žygis

Olga Četverikova pasakoja apie pabėgėlių antplūdžio užkulisius, kas ir kodėl organizavo migracijos krizę, kokie jos tikslai.

Islamas Europoje. Dokumentika kaip migrantai arabai ir afrikiečiai griauna Europą

Kviečiame pasižiūrėti šį Izraelio kinematografininkų sukurtą pilnametražinį dokumentinį filmą „(Islam in Europe) Documentary how Arab and African Immigrants Destroying Europe“.

Holivudas ir likęs pasaulis

Kai pagalvoji, yra du pasauliai – tas „normalusis“, kuriam ir tu priklausai, ir tas „hollywoodiškasis“, kur žmonės tikrai negyvena paprastą mirtingojo gyvenimėlį… Tas pasaulis nelabai kam suprantamas ir pažintas, nebent tu pats/pati jam priklausai. Įvairios taisyklės, taisyklėlės, visko perteklius, apsauga ir uždarų durų orgijos. Žmonės palaipsniui tampantys plastikinėmis lėlėmis ir visai neįsivaizduojantys, kad egzistuoja ir visiškai kitoks pasaulis – su skurdu, karais, bet ir su mokslu, naujais atradimais ir puikiais literatūriniais pasiekimais.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Portalas Nr1 skelbia, kad Kremliaus troliai įsisiautėjo Facebook – tas tiesa
790
Arvydas Daunys: Sąmoningas kenkimas ar aklumas?
469
Lietuva tautiškumo ir visuotinumo dvikovos arena
2225

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: