Šiaurės Korėja: dvigubi standartai ir imperialistų isterija

Jau kuris laikas netyla diskusijos apie Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos (KLDR) atliktus ginklų bandymus: praeitą mėnesį viešai paskelbusi turinti vandenilinę bombą, šią savaitę KLDR į kosminę erdvę sėkmingai paleido dar vieną palydovą – „Kwangmyongsong-4“.

VSD perspėja: lietuvių-žydšaudžių temą bruka putinistinis Agitpropas

Dėl savęs ponia Rūta, matyt, yra 100% teisi. Tačiau spręsdama apie visą lietuvių kartą pagal savo psichologinį autoportretą jį daro esminę nekorektiško generalizavimo klaidą. Kaip ir savo giminaičių-žydšaudžių nuodėmes bandydama perkelti ant visų lietuvių sprando. Jeigu ji pati užaugo, miegodama nužudyto žmogaus lovoje, valgydama iš jos giminaičių nužudytų žydų pagrobtų lėkščių ir kėlėsi į mokyklą, dusliai mušant žydšaudžių į namus partemptam aukų laikrodžiui, tai nėra joks pagrindas aiškinti, jog pas visus ar daugumą lietuvių darėsi tas pat.

„Nepriklausomos“ Lietuvos perliukai: jankių okupantams teikiami didesni maisto daviniai negu lietuvių kariams

Kaip žinia, „nepriklausomos“ Lietuvos kariuomenėje vyksta įdomūs dalykai, primenantys kolonializmo ir rasinės segregacijos Vakarų pasaulyje laikus: vietiniai lietuvių kariai ir į mūsų šalį atsiųsti jankių kareiviai be to, kad, gyvendami po vienu stogu, valgo atskirose vietose, bet dar ir gauna visomis prasmėmis nelygius maisto davinius, žinoma, jankių naudai. Šį faktą viešai pripažįsta sisteminė žiniasklaida siužete „Lietuva amerikiečių karius maitina geriau nei savus“. Lietuviui maitinti valstybė kasdien skiria po 5,4, o jankiui – 8 eurus. Natūralu, kad kai kuriems šis faktas šalia pagrįsto pasipiktinimo dar kelia ir nuostabą: kaip gali taip

Rinkimai „kazino“. Ką mes žinome apie amerikietiškos demokratijos ypatybes?

 Perrašom temą apie rinkimus iš Nikolajaus Starikovo knygos „Krizė, kaip tai daroma“. Kai kur įdėsim ir savas pastabas, patikslinimui. Be abejo, žinom, jog bus daug triukšmo, jog cituojame Kremliaus propagandistą, na, bet lauksim patikslinančių komentarų ir diskusijos.Aišku, jeigu kam nepatinka – gali ir neskaityti. Visada galima apsilankyti Delfi ir gyventi įsivaizduojamame pasaulyje. Pagarbiai, Kūlgrinda.lt redakcija. Kaip formuojamos JAV valdžios struktūros? Rinkimais.Kas juose dalyvauja? Įvairios partijos.

Spartiečiai – antikiniai blaivininkai

Laisvieji Spartos gyventojai visiškai nevartojo alkoholio, bet jų vergai privalėjo išgerti ne mažiau kaip po keturias taures vyno per dieną. Greičiausiai dėl išsivysčiusios priklausomybės ir jos pasekmių, bet koks vergų sukilimas būdavo nesunkiai numalšinamas. Su alkoholiu siejamas ir senovės spartiečių ritualas, kurio metu jaunuoliai tapdavo kariais. Viskas vykdavo maždaug taip: jauni vaikinai ir patyrę kariai išsirikiuodavo keturkampiu, kurio viduje stovėjo keletas vergų. Vergams duodavo gerti vyno, po kiekvienos taurės jie privalėjo atlikti įvairius pratimus su ginklu rankose.

„Greitai gatvėse prasidės karas, etniniai valymai būtini“ – nacių patruliai

Kada po naktinių miestų gatves ima vaikščioti anti-imigrantų patruliai vadovaujami neonacių, tuo pačiu svarstydami etninių valymų klausimus, galima drąsiai tvirtinti, jog migracijos krizės toliau neigti nebegalima. Suomių ultradešinioji grupuotė „Odino kariai“ prisiekė ginti „savo žmonas, drauges ir vaikus“ nuo imigrantų antplūdžio ne žodžiais, o darbais. Grupuotės nariai tvirtina, kad turi skyrius visoje Europoje ir paskelbė bendrą mobilizaciją po to, kai pamatė visišką suomių valdžios bejėgiškumą.„Jie tiesiog viską pra*iko“, – tvirtina „Odino kariai“.

Antarktidos miestai

Neištirtos planetos vietos visada traukia savo mistišku paslaptingumu įvairių laikmečių ir tautų tyrinėtojus bei mokslininkus. Vienas mažiausiai ištirtų regionų yra Antarktida. Tyrimai ir atradimai, atlikti šiame kontinente, palieka po savęs tik dar daugiau klausimų. Kokios gi paslaptys gali slypėti teritorijoje, kurią beveik visą padengė amžinas ledas?

Europos beprotnamis ir jo sanitarai

Visiems seniai aišku, kad ES – tai, sakysime, prieštaringas darinys. Iš vienos pusės tai konglomeratas šalių su beveik 500 milijonais gyventojų, kurie yra pakankamai gerai išsilavinę, kas labai svarbu. Šių šalių bendras pramonės potencialas irgi pakankamai didelis. Kaip ir mokslinis potencialas. Didelis ir turistinis patrauklumas, frazės „Pamatyti Paryžių ir numirti“ niekas neatšaukė.

Ronas Polas: artinasi baisi krizė

Daktaras Ronas Polas, buvęs kandidatas į JAV prezidentus, pradirbęs Kongrese 22 metus, trumpam sugrįžo į Vašingtoną. Jis nusprendė tai padaryti, kad supažindintų amerikiečius su savo matymu, kokia bus kita finansinė krizė JAV. Jau 2016 metais virš vieno trilijono dolerių buvo nušluota iš fondų rinkos. Tai buvo blogiausia istorijoje metų pradžia ir pats didžiausias savaitinis kritimas rinkose per beveik 5 metus.

Spiegel: turkų sultonas reketuoja Europą

Nereikėjo Europai atiduoti Šventą krikščionių miestą Konstantinopolį klastingiesiems turkų sultonams, visai nereikėjo. Ne draugai Europai turkų sultonai: jais niekada jie nebuvo ir nebus. Štai ir dabar Osmanų imperatorius Redžepas Erdoganas ėmė reketuoti Europą dėl pabėgėlių ir reikalauti pinigų, grasinti.

Nebeliko pas prancūzus Napoleonų, nebeliko pergalių, tenka savintis svetimas

Du metus JAV koalicija, kurioje dalyvauja Prancūzija, „kovojo su IVIL“, bet kadangi tai buvo ne kova, o greičiau kovos imitacija, todėl tenka prancūzams savintis rusų pergales. Vartosi, matyt, Napoleonas sarkofage, išstatytame Invalidų namuose, kokia gėda Imperatoriui, kokia nešlovė!

Ta pati antilietuviška propaganda, tik kitame įpakavime. Iš Diukovo tų makaronų nepirko, o iš Vanagaitės - srebia pasičepsėdami

Visi marketingistai ir pardavimų vadybininkai žino, kad prekės įpakavimas ir brendas yra labai svarbu. Ir kad įvyniojus smirdančio mėšlo šmotą į šiugždantį popierėlį su garsaus brendo pavadinimu ir sukūrus tam tikrą kontekstinę legendą - tikrai atsiras kas jį nupirks. Kaip itin natūralų, gamtos skonio ekologišką maistą be konservantų ir GMO.

22 pasaulio šūdeličio atstovų citatos apie gimstamumo reguliavimą / 22 цитаты мировой элиты о регулировании рождаемости

Большинство американцев пребывают в неведении, но очень тёмная философия распространяется, как пожар среди мировой элиты. Эта философия – маниакальная вера в то, что человечество стало раковой опухолью, которая разрушает планету. Сейчас есть много мировых лидеров, которые убеждены, что резкий рост численности населения в мире стал сравним с вирусом...

Rankraščiai nedega. Kijevas paskelbė karą RSTI knygoms / Рукописи не горят. Киев объявил войну книгам РИСИ

отрудники РИСИ с изумлением узнали, что 30 января известный украинский журналист, специалист по вопросам межконфессиональных отношений Дмитрий Скворцов при пересечении российско-украинской границы был досмотрен украинской таможней и задержан за провоз научных книг российских авторов. Одна из них – коллективная монография РИСИ «Наследники Победы и Поражения. Вторая мировая война в исторической политике стран ЕС и СНГ».

Įvykių srautas: JAV sėja chaosą / В потоке событий: США сеют хаос

Обострение ситуации в Европе / Британцы требует ввести войска во французский город Кале / Украина подает на Россию иски в международные суды / Египет требует от Турции прекратить вмешательство во внутренние дела страны

XXI amžiaus rudmarškiniai tai rudaodžiai, dar vadinami #mažučiais

Vis daugėja antraščių kad vargšai pabėgėliai "netyčia" papjauna ir prievartauja vietinius, o kadangi tolerantiškoje Europoje už tai jiems niekas rankos, kojos ar galvos nenukirs, jie jaučiasi čia visai komfortiškai. PVZ: Švedijos policininkam tenka sprukti iš pabėgelių centro: "Švedijos policija spruko nuo įtūžusios migrantų minios." Arba štai #mažutis švedei norėjo padaryti didelį myliu myliu, bet kai toji atsisakė, padarė dideli nemyliu - papjovė: "Penkiolikmetis migrantas mirtinai sužalojo Švedijos pabėgėlių centro darbuotoją."

Viduriniosios klasės likimas / Судьба среднего класса

Что значит «средний класс»? Вот в США есть красивое неформальное определение: представитель среднего класса — это тот, кто владеет газонокосилкой. Логика тут понятна, все по Чапаеву. Есть газонокосилка, значит есть лужайка с травой. Есть лужайка с травой — есть свой ухоженный домик, за которым ты следишь. И вот...

Dr. Algimantas Lebionka: Už šmeižtą ir melą aš paduosiu Nemirą Pumprickaitę į teismą

Ar LRT žurnalistė Nemira Pumprickaitė apšmeižė mane ar ne irgi spręs teismas, aš čia tik pateikiau faktus. Jie, mano įsitikinimu, parodo, kad ji pažeidė žurnalisto etiką, falsifikavo faktus ir mane apšmeižė. Gali būti, kad savo ieškinį aš apjungsiu su kitais nukentėjusiais nuo Nemiros Pumprickaitės melo ir šmeižto. Dar šis moraliai puolęs ir išsigimęs LRT žmogus minėtoje laidoje mane apkaltino, kaip ir visą eilę kitų Lietuvos piliečių, kad aš dalyvauju veikloje, nukreiptoje prieš Lietuvos valstybę.

Dėl 2016-01-24 LRT laidoje „Savaitė“ paskleistos informacijos

2016-01-16 nacionaliniu save vadinantis oficialios propagandos ruporas Lietuvos radijas ir televizija laidoje “Savaitė” , vedėja Nemira Pumprickaitė, pateikė Lietuvos žiūrovams eilinį melo ir propagandos perlą apie nesisteminę Lietuvos opoziciją ir padarė tai pačiu prasčiausiu iš visų įmanomų būdu. Šis melas buvo ištiražuotas LRT ir dabar yra multiplikavimosi (dauginimosi) stadijoje.

Pabėgėliai gyvens Vilniuje. Kuriame sostinės rajone įsikurs Molenbekas?

Pamenu, kokie laimingi buvo Savanorių aka Krasnūchos galo - Gerosios Vilties gatvės gyventojai, kuomet greta kitų jų daliai tekusių džiaugsmų, trečiame name dar buvo įkurtas Vilniaus priklausomybės ligų centras su Alkoholinės ir Narkotinės abstinencijos gydymo ir psichosocialinės reabilitacijos skyriais. Iš kurio išropoję pasireabilitavę ir švirkštus pasikeitę pacientai eidavo plėšikauti į artimiausią troleibuso stotelę. Tarp kitko, ar pamenate tuos tolerantiškų publicistų straipsnius, kad atvykę pabėgėliai užpildys nykstančius mažus miestelius Lietuvos provincijoje?

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Valstybė iššvaisto – visuomenė susimoka ir dar paaukoja
745
Dalia bus jūrų karalienė
1303
Greitieji kreditai – grėsmė nacionaliniam saugumui
676

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: