Džiuljetto Kjeza: rusofobijos banga sukelta tam, kad paruošti žmones tikram karui

Italų rašytojas ir visuomenės veikėjas Džiuljetto Kjeza (Giulietto Chiesa) nesenai pristatė savo naują knygą “Rusofobija 2.0”. Džiuljetto Kjeza savo knygoje bando atskleisti “iš kur auga rusofobijos ir putinofobijos isterijos “kojos”? Kur gali ji nuvesti Europą ir pasaulį? Kokią rolę tame vaidina Baltijos šalys?”. Knygos išleidimo proga rašytojas davė interviu laikraščiui “Komsomolskaja pravda”.

Europos dienas pasitinkant: Ar ne laikas trauktis iš ES beprotnamio, kuriame lietuvių tauta miršta?

Turėjome viltį, kad įstojus į ES gyvenimas gerės. Mums pasakojo, kad būsime „tiltas tarp Rytų ir Vakarų“, vežiosime prekes, maitinsime rusus, kad atvažiuos „šlubas vokietis“ ir patvarkys vietinius vagis. Neįvyko: tiltas sulaužytas, „šlubas vokietis“ neatvažiavo, absoliučiai daugumai gyvenimas nepagerėjo, o jaunimas dėl skurdo ir nedarbo išvyko į Reichą darbams. Mainais, per prievartą, ėmė vežti mums „pabėgėlius“, žymiai žemesnio intelekto juodaodžius ir musulmonus, netinkančius inovatyviam gamybos procesui ir mokslui, bet labai tinkančius masono Kudenchove Kalergi sugalvotam baltosios europiečių rasės naikinimui.

Burgis nekaltas, kaip nuotaka! Visgi teisingumo pramonė ne tik š... malti sugeba

Na štai, pagaliau nutiko tai, kas minimaliai protingiems žmonėms buvo aišku nuo pačios pradžios - nekompetetingo Apylinkės teisėjo nuteistas KTU gimnazijos direktorius Burgis visiškai išteisintas Apygardos teisme. Nes nepadarė jokio nusikaltimo, griežtai auklėdamas savo mokinę, drįstančią demonstratyviai nepaisyti mokyklos taisyklių ir nesilaikyti duoto žodžio.

Pabėgėliai žudo austrus

Austrai nebegali jaustis saugūs savo šalyje. 21 metų pabėgėlis iš Kenijos, su geležiniu strypu Vienoje žiauriai nužudė 54 metų moterį, tai sukrėtė Austriją. Pirmą kartą per daugelį metų Austrijoje auga nusikalstamumas, praneša dienraštis Krone. To priežastis – pabėgėliai, kurie žudo ir prievartauja austrus, juos plėšia, prekiauja narkotikais.

Pirmieji MAXIMOS nuostoliai KALAFIORŲ FRONTE: atsiprašome, į VSD nesikreipsime

Kad MAXIMA prisišiko, bet apie savo nelaimę suprato tik tada kai jau visas feisbukas nuo jų pasmirdo - tai yra visiems aišku, tačiau vienas klausimas: O KO GI TOKIŲ ATSIPRAŠO MAXIMOS tijūnas Žydrūnas Valkeris? --- Prekybos tinklą valdančios bendrovės „Maxima LT“ vadovas atsiprašo dėl penktadienį pasirodžiusių pranešimų, jog bendrovė dėl kitą savaitę organizuojamo prekybos tinklų boikoto ketina kreiptis į Valstybės saugumo departamentą (VSD).

KALAFIORŲ REVOLIUCIJA PRASIDĖJO! „Maxima“ neištvėrė: dėl puolimo kreipiasi į VSD

LIETUVI, BŪK BUDRUS - KALAFIORŲ REVOLIUCIJA, apie kurios būtinybę nenuilsdamas kalba feisbukas, JAU PRASIDĖJO!!! Didžiausią mažmeninės prekybos tinklą valdanti bendrovė „Maxima“ ketina kreiptis į valstybės institucijas, kad šios ištirtų, ar nesibaigiančios diskusijos apie brangstančias prekes nėra Kremliui palankių jėgų darbas.

Algimantas Lebionka: Jaroslavo Hašeko „Šauniojo kareivio Šveiko“ personažas kvailelis Pepikas iš Pyseko kaimo linksminasi

Įsivaizduoti, kaip šokdavo kvailelis Pepikas iš Pyseko kaimo, kai jam kas pašvilpdavo, galima pasižiūrėjus mūsų pateikiamą Youtube video siužetą nuo 5:25 minutės. Šokančiųjų būryje galima įžiūrėti ir Pyseko kaimo gyventoją bubulę Pezdrylką, kuri kišdavo vachmistrui į gerklę du pirštus ir daug daug kitų “Šauniojo kareivio Šveiko” personažų.

Valentinas Katasonovas: Panamos skandalas ir slaptas Davoso-2016 planas

Grynųjų pinigų uždraudimas reikš, kad visi piliečiai (fiziniai asmenys) prieš jų valią ir norus atsidurs elektroninėje bankų koncentracijos stovykloje. Pinigų šeimininkai apskaičiuoja galimas reakcijas fizinių asmenų į neigiamus procentus. Tarp tokių reakcijų – išėjimas ne tiktai į grynuosius pinigus, bet taip pat į brangiuosius metalus. Istorija parodė, kad ypatingomis sąlygomis auksas taip pat gali tapti mainų ir mokėjimų instrumentu, alternatyva oficialiems pinigams. Galima neabejoti, kad po kurio laiko ir šitas pabėgimo iš elektroninės bankų koncentracijos stovyklos kelias bus uždarytas.

MITINGAS, BOIKOTAS, STREIKAS!!! Politikai, kanda į ranką kuri juos maitina - TAUTIEČIUS!

Lietuvis vergauja savo šalyje... Mes renkame politikus su viltimi, o gauname moralinį nuosmukį.. Mes juos maitinam ir išlaikom, o jie kandą į ranką kuri juos maitina.. Tai mus - brolius ir seserys - TAUTIEČIUS !!!

MAXIMOS KRONIKOS: Darbuotojai - turi žinoti savo vietą, kaip ir dera gerai dresiruotiems šunims

Feisbuke sklinda anoniminis pranešimas, kuriame teigiama, jog Šiaulių Maximos darbuotojams pagrąsinta atleidimu, jeigu jų ASMENINIUOSE socialinių tinklų profiliuose bus pastebėtas fotografija su įmonės ženklu. Maža to - jie bus išspirti netgi už savo laikus ir pasidalinimus kitų žmonių nuotraukomis, jeigu jose bus minima (matyt, neigiamai) "motinėlė" Maxima. Ką galima pasakyti - baudžiauninkas turi žinoti savo vietą pono dvare: šuns būdoje, kumetyne.

Europos komisija prajuokino ir užpykdė Višegrado valstybių grupę

Višegrado valstybių grupės ministrai sukritikavo EK siūlymą dėl „pabėgėlių“. Suvažiavimo Prahoje metu Lenkijos diplomatijos vadovas Vitoldas Vaščikovskis pavadino Briuselio siūlymą „balandžio pirmosios pokštu“. „Lig šiol nežinau, ar verta šį projektą vertinti rimtai“, paaiškino Lenkijos URM vadovas. Savo ruožtu Vengrijos URM vadovas Peter Sijarto pasakė, kad „finansinės sankcijos, kurios pasiūlė Eurokomisija, tai šantažas“ ( 1, 2, 3).

MAXIMOS KRONIKOS: Mes pasirūpinsime, kad jums daugiau nieks neberūpėtų!

1. Maximos šūkis: Galiojimo laikas - ne riba! 2. Iš prekybos centruose parduodamų sėklų išauga sugedusios daržovės. 3. Jei Tavo mikrorajone nėra bent trijų MAXIMŲ - pats laikas pagalvoti apie persikraustymą.. 4. Britų mokslininkai ištyrę šviežias maximos salotas Mendelejevo periodinę lentelę papildė netgi 12 naujų elementų... 5. Perki du, gauni tris, moki už keturis!

Jakovas Kedmi: Už bet kokią avantiūrą Europoje pirmą smūgį gaus Jungtinės Valstijos

Izraelio Iton. tv laidoje „Ypatingas aplankas“ laidos vedėjas Markas Gorinas kalbina buvusį Izraelio žvalgybos „Nativ“ vadovą Jakovą Kedmį. „Už bet kokią avantiūrą Europoje, pirmą smūgį kurį už tai gaus, gaus Jungtinės Valstijos. Tai suformuluota Rusijos karo doktrinoje, taip Rusija ruošia savo kariuomenę. NATO irgi gaus savo.“

Amerikos likvidavimo planas

Žurnalistai iš laikraščio The New York Times paskelbė originalų pasiūlymą – kardinaliai pakeisti šalies teritorinį padalinimą, likviduojant dabartinę JAV struktūrą. „Teritorinis šalies padalinimas, kuris susiformavo beveik prieš 200 metų neatitinka šiuolaikinių ekonomikos ir politikos iššūkių. 48 kontinentines valstijas turi pakeisti 7 didelės federalinės apygardos. Ateityje Ameriką turi sudaryti Didieji Šiaurės Rytai, Didieji Ežerai, Pietryčių pramonės Juosta, Įlankos Krantas, Didžiosios Lygumos, Vidiniai Vakarai ir Ramiojo Vandenyno Pakrantė“

Lietuvos žemės ūkis klesti: Karvės - Lenkijoj, šeimininkas - Švedijoj

Jos diena prasidėdavo anksti ryte, kai atsikėlusi eidavo melžti karvių. Dabar ten nebekelia kojos. - Nebegaliu ten įkelti kojos. Taip graudu pasidaro, kad norisi verkti, - prisipažįsta Angelė. Tvarte - nė vienos karvės. Atrodo, kad jų gulyklos dar šiltos. Ėdžiose likę po saują šieno. Kitame tvarto gale nuleidusi galvą stovo viena telyčia. Vienam gyvuliui liūdna. Kampe po lempa cypsi būrelis viščiukų. Ir tai - visas jų likęs ūkis! O buvo 11 galvų.

ES valstybės, kurios nenori įsileisti teroristų, prievartautojų ir dykaduonių, turės Europos Komisijai sumokėti milžinišką baudą

Europos Komisija sugalvojo „pabėgėlius“ ES valstybėms grūsti per prievartą. Tos valstybės, kurios nenori įsileisti pas save teroristų, prievartautojų ir dykaduonių, turės Eurokomisijai susimokėti baudą – po 250 eurų už neįsileistą migrantą, rašo The Finacial Times.

Rusofobija pagal Froidą

Frodizmas teikia, kad žmogus daugiausiai kalba apie tai, ko jam labiausiai trūksta. Tarkime, seksualinį nepilnavertiškumą, sekso trūkumą jaučiantis ir sekso baisiai trokštantis asmuo tik apie seksą ir tekalba. Ar bent jau patyliukais apie jį mąsto ir karts nuo karto neištvėręs prasiplepa. Maždaug toks principas, supaprastinant.

Į “galimai prokurorų” klausimus neatsakė

2016m. gegužės 03 d. į Vilniaus miesto vyriausiąjį policijos komisariatą specialiais liudininkais iškviesti Kazimieras Juraitis ir Jaras Valiukėnas. Jie turėjo būti apklausti byloje, su kuria siejamos 2015m. kovo 19 dienos Lietuvoje įvykdytos masinės kratos. Abu jie į ypatingai sunkių bylų tyrėjos klausimus atsakyti atsisakė. Kodėl?

Rytų Europos nacionalistų iliuzijos: Pakeliui į Baltijos-Juodosios Jūros Sąjungą

Emile Durand esė, paskelbta JAV baltųjų nacionalistų „Counter-Currents Publishing“ internetinėje svetainėje 2015 m. spalio mėn. 19 d. Tekstas publikuojamas pažintiniais tikslais Per kelis paskutinius metus įvykiai Europoje sparčiai vystėsi. Pirma prasidėjo Ukrainos Revoliucija, kuri iššaukė agresyvią Rusijos reakciją, atskleidžiančią anksčiau nepastebėtus jos vadovybės ir gyventojų daugumos anti-vakarietiškus, anti-baltųjų rasės jausmus.

Danai gąsdinasi: Pabėgėlių krizė baigsis pilietiniu karu Europoje

Savo straipsnyje danų laikraštyje Jyllands-Posten profesorius Helmutas Niborgas, tarpusavio ryšių tarp hormonų ir intelekto srities specialistas, bando paaiškinti savo atlikto tyrimo rezultatus. Tyrimo esmė – „žemas vietinių gyventojų gimstamumas ir imigrantų su žemu IQ antplūdis veda į tai, kad europiečiai taps mažuma kontinente ir kad vidutinis IQ kris iki tokio lygio, kad jau galima kalbėti apie grėsmę klestėjimui, demokratijai ir civilizacijai“.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Ir protingiausi biochemikai gali mutuoti į kvailus politikus
514
Kuo susiję meilė, religija, rasizmas ir Biblija?
135
Maidanas Varšuvoje: jo organizatoriai ir tikslai
222

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: