Ar išliks Lietuva lietuvių nuosavais namais, ar virs landyne "visiems" pasaulio perėjūnams? Emigrantų balsai čia svarbūs

Ar britai turi teisę varyti nesenus imigrantus iš savo šalies? Taip, turi. Visišką ir pilną teisę. Tai jų šalis, jų tautos gimtieji namai. Tai jie ir jų protėviai sukūrė tokią šalį, kad atsiranda daug norinčių ten apsigyventi. Ne mes ir ne mūsų. Kitas reikalas, kad mes, kaip tauta ir valstybė suinteresuoti, kad mūsų tautiečių niekas neskriaustu ir nestumdytų net ir Britanijoje - ir turime jiems padėti ten išlikti, kiek mūsų jėgos leidžia. Tačiau esminė bazinė nuostata išlieka - kiekviena suvereni tauta yra savo valstybės namo šeimininkas ir tik pati sprendžia - ką į tą namą įsileisti laikinai, ką pastoviam gyvenimui, o ką - vyti lauk.

Amerikos kosminė priklausomybė

Šią savaitę Amerika gavo siuntinį nuo Rusijos kompanijos Energomaš. Siuntinyje – rusiški raketiniai varikliai RD-181. Taip, amerikiečiai ir toliau perka savo raketų dalis Rusijoje, be to, tokias dalis, kurių jie niekaip negali pakeisti savomis. Senatorius Džonas Makeinas dėl to jau seniai piktinasi. Susidaro įdomi situacija: kai kurie Rusijos korporacijos...

Ugnikalnio papėdėje arba “rusai puola”

–  Sveiki, aš esu iš Ugnikalnių Keliamų Pavojų Stebėjimo Organizacijos, norėčiau su jumis pakalbėti. –  Labas. Prašau. –  Matote štai tą kalvelę, ten, prie miško? –  Na, matau. Ir ką? – Žinote, iš kur ji atsirado? –  Na… buvo ji čia , tikriausia, per amžių amžius. Ką aš žinau? Ledynai sustūmė gal? –  Taip, jūsų pasakyme racionalumo yra, tačiau viskas daug sudėtingiau. –  Nagi. –  Maždaug prieš 100 milijonų me...

Nuo „pabėgėlių“ nukentėjo net lesbietės

Darjos Aslamovos reportažas iš užtvindytos „pabėgėliais“ Graikijos, iš Lesbo salos, į kurią nebevažiuoja „pabėgėlių“ išgąsdintos lesbietės, apie sparčiai kuriamą eurabiją. KP koresponentė liepos 13 dieną paskelbė išsamų ir informatyvų reportažą iš „pabėgėlių“ sedimentacijos rezervuaru tapusios Graikijos. Pateikiame kelis šio reportažo, pavadinto „Pabėgėlių antplūdis: po dešimties metų Europa pavirs į Euro-Arabiją“, fragmentus.

Kova su Kremliaus propaganda: šakėmis prieš savus

Raganų medžioklės absurdiškumas ir mąstai ypač atsiskleidžia tokioje Facebook grupėje „Jorkšyro elfai“, kurioje neva dėl Lietuvos laisvės, o išties dėl savo pačių paranojos pamišę tautininkai kovoja su „nelegaliu, nusikalstamu, smurtiniu ir prieš valstybingumą nukreiptu propagandiniu turiniu teisėtomis priemonėmis„. Kodėl kabutėse? Nes šis pasakymas yra tiek pat neteisingas kaip ir pati grupė, kuri realiai kovoja ne su nelegaliu, nusikalstamu, smurtiniu ar prieš valstybingumą nukreiptu turiniu, bet su viskuo, kas jai subjektyviai atrodo neteisinga.

O tu padėsi dalintis lovį?

Renkasi gaujų atamanai, kuria visokius planus ir strategijas. Vieni susitaria kalbėti kairuoliškai, kad patiktų kairių pažiūrų balsuotojams. Tie bus "kairieji". Kiti atvirai varo dešiniųjų kalbas. Tie bus "dešinieji". Jie netgi kuria vadinamąsias programas, kurias neva įgyvendins, kada pateks prie lovio. Nieko keisto - taip daro viso pasaulio politikai. Bet įdomiausia, kad atsiranda žmonių, kurie tuos propagandos vėjus skaito, gal net studijuoja.

Izraelio armija ir civiliai aktyvistai remia Sirijos teroristus

 Izraelio informacijos agentūra Ynet pranešė, kad Izraelio kariuomenė tiekia medicinos pagalbą Sirijos smogikams. Ynet paskelbė interviu su Cahal 474 brigados medicinos dalinio tarnautojomis. Jos papasakojo, kad sužeistus Sirijos banditus veža per sieną į šio karinio dalinio, dislokuoto Golano aukštumose, kontroliuojamą zoną.Medicinos seserys papasakojo Ynet, kad po apžiūros ir pirmosios medicinos pagalbos suteikimo, sužeistus teroristus perveža į ligonines esančias Izraelio šiaurėje, tarp jų ir į medicinos centrą „Ziv“ Cfate.

Obamos pasaulis – tai tik Amerika ir Vakarų Europa

Spaudos sekretoriaus pavaduotojas Erikas Šultė viename iš paskutinių brifingų pareiškė, kad šiuo momentu Rusija maksimaliai izoliuota ir to pasiekta dėka prezidento Obamos politikos. Kaip vertinti tokius pareiškimus? Šitą klausimą uždavėme istorikui ir sociologui Andrejui Fursovui. „Šis pareiškimas praktiškai neturi jokio pagrindo. Matyt, Obamai ir tiems, kurie skelbia jo požiūrį, visas pasaulis apsiriboja Ame...

Frauke Petry: 64 milijonų parama ir nei vieno įdarbinto „pabėgėlio“

AfD („Alternatyva Vokietijai“) partijos pirmininkė Frauke Petry pasidalino mintimis apie didžiausių Vokietijos koncernų socialinį neatsakingumą, kurie pernai visaip liaupsino pabėgėlių ekonominę naudą Vokietijai, bet per beveik metų laikotarpį tų „aukštai motyvuotų“ darbuotojų „pabėgėlių“ tarpe, kurie „sukurs ekonomikos stebuklą“ šalyje, taip ir neatrado. Tai nesukliudė šiems gražbyliams pasinaudoti valstybės parama, kurią jiems paskyrė pabėgėlių „mama“ Angela Merkel, atsidėkodama už šią propagandinę pagalbą jos beprotiškai politikai.

Kodėl suaugusiems taip parūpo vaikučių lytiniai organai?

Europos Sąjungos politinio elito viršūnėse, taip pat ES Parlamente pagrindinis politinės kovos frontas jau senokai pažymėtas vaikų lytinio švietimo, jų reprodukcinės sveikatos gerinimo ženklais. Pastarųjų esama įvairių, nes tikrieji vaikų seksualinio „išlaisvinimo“ tikslai, kuriuos nepaprastai aistringai kėlė didieji prancūzų filosofai 8-ajame praeito amžiaus dešimtmetyje, dažniausiai įvyniojami į visai nekaltai atrodančias ir dažniausiai su įvairiomis „teisėmis“, ypač – vaikų teisėmis, susietomis direktyvomis bei deklaracijomis.

Sergejus Karaganovas - asmeninis V.V. Putino patarėjas davė šokiruojančiai atvirą interviu Vokietijos žurnalui "Špygel"

В первую очередь мы делаем хорошее дело — хотим противостоять дальнейшей дестабилизации мирового сообщества в будущем. И мы хотим статус великой державы, хотим получить его назад. К сожалению, мы просто не можем отказаться от этого — 300 лет отложили свой след в наших генах. Мы хотим стать центром большой Евразии, местом, где царит мир и сотрудничество. К этой Евразии будет принадлежать и континент Европа.

Ukrobanderovcai: Lenkams - genocido vykdytojų garbintojai, Lietuvos valdžiai - sektini patriotai

Vakar, liepos 11 d. Lenkijos Senatas pripažino, kad 1943 metais liepos 11 d. Ukrainos nacionalistai, Stepano Banderos fašistinės ideologijos išpažintojai Volynėje pradėjo lenkų, rusų, žydų tautybių genocidą, išžudė iki 100 000 nekaltų civilių gyventojų, kad sukurti etniškai švarią nacionalistinę Ukrainos valstybę.

„Die Zeit“: NATO pratybos „Anakonda“ Maskvą nuramino, o ne išgąsdino

Vokiečių leidinys pažymi, kad NATO – tai „nacionalinių ir techninių salelių suma“, ir aljansas taip ir neišmoko veikti kaip viena komanda, nusileisdamas šiuo atžvilgiu Rusijai. „Tuos garsus, kuriuos aljansas skleidė per karinius manevrus Lenkijoje, priminė greičiau apgailėtiną girgždesį. Tiek politine, tiek karine prasme NATO pažadas ateiti į pagalbą bet kuriam bloko nariui atrodo labai netvirtas“. Leid...

Liepsnojanti ES finansų „trobelė“ (trumpa apžvalga)

Italija, paskendusi 2 trilijonų eurų skolų liūne pati nesugeba užgesinti savo „degančios finansų trobelės“. ES politikai tyli. Italijos „atvira liepsna degantys“ bankai nori gauti 150 milijardus eurų paramą. Už pagalbą jiems agituoja Deutsche Bank. Žinoma, jie bankų gaisrą nori gesinti pensijinių ir draudimo fondų, bankų privačių indėlininkų, mokesčių mokėtojų sąskaita. Kiti ES bankai ne ką geresnėje padėtyje negu Italijos. Kas ir kaip juos gelbės?

Skandalą jau pamiršo? Kremliaus lūpomis vėl čiulba dešimtys Lietuvos pareigūnų

Prieš 8 mėnesius Lietuvą sudrebino naujojo Viešosios saugumo tarnybos (VST) vado Ričardo Pociaus sukeltas skandalas. Tuomet pareigūnas perspėjo, kad VST yra Lietuvai nelojalių asmenų – esą karo atveju jie galėtų atsukti ginklą į savus. Be to, pabrėžta, kad panašių veikėjų gali būti ir kitose statutinėse tarnybose – policijoje, pasienio tarnyboje, net kariuomenėje. Po tokių pareiškimų garsiai pažadėta imtis veiksmų, trimituota apie tyrimus. O kas pasikeitė nurimus triukšmui?

Išmirštame greičiausiai Europoje! Už tai ačiū prezidentei, premjerui, seimui ir kitiems lietuvių tautos ganytojams

Lietuvoje gyventojų 2015 metais mažėjo sparčiausiai visoje Europoje – 1,13%, skaičiuojant tūkstančiui gyventojų. Tokius duomenis paskelbė Eurostat. 2016 metų sausio mėnesį Lietuvoje gyveno du milijonai 886,6 tūkstančiai gyventojų, per metus gyventojų sumažėjo 32,7 tūkstančiais.

Kaip parduoti valstybę

Neseniai DELFI paskelbiau savo pamąstymus tema, kaip imti ir neįkliūti. Mano kuklūs pastebėjimai buvo gan palankiai sutikti tiek imančiųjų, tiek kitų suinteresuotų asmenų. <...> Gali pabandyti duoti valdančiosios koalicijos politinei tarybai. Jie valdantieji. Jiems ir turėtų priklausyti pinigai. Bet koalicijoje yra daug nesutarimų, kovojama dėl didesnės valdžios. Todėl gali vieni kitus įskųsti. Tada ir tu nukentėsi. Tai kur išeitis? Skaityk tekstą toliau ir rasi išeitį.

Neliečiamieji. Centriniai bankai ir finansinis internacionalas

Centrinis bankas – svarbiausias institutas, kuris vykdo grynųjų pinigų emisijos funkciją, privačių bankų kontrolę, pinigų-kredito politiką valstybėje. Pagal įtaką šalies ekonomikai Centriniai bankai viršija visas vykdomosios valdžios ekonomines žinybas, įskaitant ir finansų (iždo) ministeriją. Centriniai bankai nepriklauso nei vienai iš trijų valdžios šakų (įstatymų leidybos, vykdomosios, teismų). Konstitucijose ir specialiuose įstatymuose yra užfiksuotas jų ypatingas statusas, kas daro juos nepriklausomais nuo valstybės.

Patyčių kultūra mokyklose: Kas ją sukelia?

Vaikai juk beždžioniukai, kurie elgesį dažniausiai kopijuoja iš aplinkos. Priimta manyti, jog smurtauti jie išmoksta iš suaugusių ar net tėvų, bet jei paanalizuotumėm suaugusiųjų smurto modelį ar priežastis, jos absoliučiai skiriasi nuo mokyklinukų.

TSRS KGB žvalgybos vadas: Baisiausia Rusijai dar tik prasideda.

Начальник Управления нелегальной разведки КГБ СССР, живая легенда отечественных спецслужб, генерал-майор Юрий Дроздов рассказывает о секретных соглашениях Госдепартамента США и объясняет, что источник межнациональных конфликтов в России находится на Западе. — Согласно внешнеполитической доктрине США само существование Советского Союза было...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Linas V. Medelis. Be vienos eilutės nekrologe
212
Svarbiausių pasaulio įvykių apžvalga. 2015 rugsėjo 14-a
606
Švedijos demokratai: „putinistai“ prieš „neokarolinus“
2151

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: