Filosofinis žydų klausimas. Tiksliau, klausimas žydams

Žydai yra labai talentingi. Jie- visur: mene, moksle, medicinoje, versle... Tikriausiai todėl, kad jie- išrinktųjų tauta. Taip mus moko net bažnyčia, kurios Dievą jie prikalė prie kryžiaus,- išrinktiesiems juk galima viskas. Nesuprantu tiek vieno: kodėl tas viskas, prie ko jie prisiliečia, išsigimsta, smunka, o galiausiai patiria neišvengiamą krachą?

Europos Komisijos remiami išradimai ir inovacijos. Kam ta elektromobilio priekaba - dėkite tą dyzelį po kapotu!

Elektromobiliai dabar ant bangos. Tačiau visi žino, kad pagrindinis jų trūkumas - palyginus nedidelis nuvažiuojamas atstumas vienu įkrovimu. Tačiau šviesios Europos Komisijos galvos nepaliko elektromobilistų bėdoje. Jie skyrė beveik pusantro milijonų eurų inovacijų projektui, kuris turi padėti išspręsti šią netikėtą problemą.

Vokiečių ekonominė invazija

"Lidl" prekybos tinklo parduotuvių atidarymas Kaune, tai globalizacijos pasekmė. Žmonės, pirkėjai tai Lietuvos valdžios vykdančios globalistinę politiką aukos. Lietuvoje toliau bus žlugdomas žemės ūkis ir pieno pramonė. Konservavų gamyba Lietuvoje jau sunaikinta.

Klintonų šeimynėlė: Bilas turėjo mažiau moterų negu Hilari

Semiantis informaciją iš Lietuvoje viešpataujančių propagandinių MIP įkyriai braunasi mintis, kad jei, neduok Dieve, neišrinks Hilari Klinton prezidente, nedelsiant V.Putinas užpuls Lietuvą, pasaulį ištiks ekonomikos krizė, iškrypėliams uždraus birbintis per antrą galą, o gal net prisikels iš numirusių Muamaras Kadafis, kurio šlykščią žmogžudystę aikčiodama, matomai dėl patiriamo orgazmo, online stebėjo tuometinė JAV Valstybės departamento vadovė.

Juodasis rasizmas atvedė Pietų Afrikos respubliką prie pilietinio karo slenksčio

Istoriją apie tai, kaip „Juodosios Afrikos aruodas“ – Pietų Rodezija, nugalėjusi rasizmą ir atėmusi pas baltuosius žemę, virto Zimbabve – pasaulio infliacijos čempione, žino daugelis. Dabar atėmimo iš baltųjų keliu nutarė eiti ir Pietų Afrikos Respublika (PAR) – BRIKS narys ir Rusijos partnerė. Turint omenyje, kad radikalizmas vėl populiarus ir tarp baltųjų, ir tarp juodųjų, ši istorija gali blogai pasibaigti.

Королева Англии правит Миром? Теперь ясно кто отдаёт приказания мировым лидерам

О Елизаветe II, королевe Великобритании, Австралии, Канады, Новой Зеландии, Антигуа и Барбуды, Багамских островов, Барбадоса, Белиза, Гренады, Папуа–Новой Гвинеи, Сент–Винсента и Гренадин, Сент–Киттса и Невиса, Сент–Люсии, Соломоновых островов, Тувалу и Ямайки. Оказывается, Елизавета-II прямой потомок патриарха Авраама!Она возглавляет "Государство...

1944 metų birželio 3-ią dieną Vakarų Europos vertybų diegėjai Lietuvoje pakartojo kryžiuočių žygdarbį - sudegino gyvus 119-ą lietuvių

1944 m. birželio 3 d. fašistai, padedami vietinių nacionalistų, apsupo kaimą ir sudegino 119 kaimo gyventojų, iš kurių 49 buvo vaikai, jauniausiai buvo tik 6 savaitės. Tuomet dar nebuvo Ženevos konvencijų, tačiau net Hagos karo teisės normos reglamentavo, kad negali būti taikomos kolektyvinės bausmės, bausmės prieš civilius gyventojus-nekombatantus, tokios žiaurios bausmės.

„Pabėgėlių verslas“ atėjo į Lietuvą. Prostitutės nesnaudžia

Iš pabėgėlių pelnosi ne tik politikai, bet ir bažnyčios labdaros organizacijos, viešosios nuomonės apklausos agentūros, įvairios pabėgėlių vežimą į ES propaguojančios NVO, jų maitinimu, apgyvendinimu ir t.t. užsiimantis verslas. Vieninteliai pralaimėjusieji šiame pabėgėlių kazino esame mes – eiliniai mokesčių mokėtojai, ant kurių sprando sėdi visi šie socialiniai parazitai.

Kalnėnų ir žemaičių senovės girios

Kas aprašys kalnėnų ir žemaičių senovės girias, kokias anie, atsidanginę į tą kraštą, rado, kurios be kokių tarpkrūmių vienu lieknu it jūra niūksojo;nesgi šios dienos girių ir pievų vietoje angis girios trakšojo, o tarp jų jau versmėtos kirbos burgėjo, jau ežerai tyvuliavo. Neišžengiami pušynai, eglynai, beržynai, ąžuolynai nuo amžių amžiais suaugę niūksojo ir visi vienų viena giria buvo, upėmis tiktai ir upeliais išvagota, nes ir tos pačios upės ir upeliai perkaršusiais medžiais užvirtę, kuriuos pavasario ar rudens tvanai tevokė, o jei kurių tenai smarkūs sriautai nestengė pakušinti...

Vytauto Didžiojo Universitetas - jis ugdo Lietuvos ateitį!

Senokai vykusi istorija, įrodanti, kad turime reikalų su akademiniu sąžiningumu ne tik tarp studentų bet ir aukščiausiuose universitetų struktūros lygiuose. Situacija: jaunuoliui nepaeina su egzaminu, stipendija plaukia pro šalį. Beeeeeet, gal mama čia gali viską sutvarkyti?

Jie kovoja už Rusijos laisvę ir nepriklausomybę

Почти все либералы, открыто ненавидящие и оплёвывающие Россию и русских, оказались евреями-сефардами и потомками репрессированных троцкистов. И похоже на то, что сегодня они мстят нам за своих предков, недосожравших Россию...

Didžiausia Suomijos istorijoje masinė moterų žmogžudystė - ideologinė pilietinio karo pasekmė

Прибалтбюро рекомендует - Hanna Lumme пишет:В новом исследовании, проведенном в Лапландском университете, утверждается, что расстрел женщин в 1918 году в районе Хеннала финского города Лахти был инициирован самими финнами. В лагере для военнопленных было более 2000 женщин и даже грудные младенцы.   В 1918 году в лагере для военнопленных...

Minint narystės ES 12-os metų sukaktį - pinigų kiekis, jo kaita ir pasekmės

Grafikų šaltinis: LB ir OSP statistika Galima pagrįstai teigti, kad mūsuose niekas nebrangsta. Priešingai: pinga. Bet tik viena prekė – ypatinga laisvos rinkos dalyvė: PINIGAI. Ir pinga, kaip ir dera laisvoje rinkoje, dėl jos (jų ) pertekliaus. Deja, infliacija, t. y. BVP ir vartojimo kainų vertės ,,išpūtimas“, naudingas visiems biudžetams, kadangi tokiu būdu ,,sėkmingai“ vykdomi jų pajamų planai.

Masinio apnuodijimo žuvis: šokiruojantys faktai apie Norvegijos lašišas

Keleto mėnesių eigoje prancūzų žurnalistai Nikolia Danielis ir Lui de Barbeirakas tyrė žuvies industriją iš vidaus. Jie keliavo nuo Norvegijos iki Vietnamo, pabuvojo Švedijoje ir Danijoje. Jų tyrimo medžiagą vainikavo filmas, parodantis tiesą, kurią bando nuslėpti „žuvies lobistai“.Savo tyrimą jie pradėjo nuo Norvegijos vakarų, kur kaimiškose vietovėse yra daug žuvies fermų, dirbtiniu būdu veisiančių lašišas. Žurnalistai susitiko su norvegų aktyvistu, ekologu ir gamtos apsaugos Sąjungos įkūrėju Kurtu Oddekalvu, kuris laiko neleistinu faktą, slepiamą po fiordų vandenimis nuo visuomenės.

Vakarai gali nesąmoningai įsivelti į apokaliptinį karą su Rusija – atėjo laikas prabusti

Tuo momentu, kai 2013-ųjų Ukrainos krizė peraugo į pilietinį konfliktą ir karą, mes supratome, jog išgyvename sunkų laikmetį. Sulig kiekviena diena darėsi vis aiškiau, jog pasaulis ir tvarka, nusistovėję po šaltojo karo pabaigos 1989 metais, nestabilūs. O tie sprendimai, kurie buvo priimti tada, atnešė daugiau problemų, nei jie būtų sugebėję išspręsti, rašo Kento universiteto profesorius Richardas Sakwa, The Conversation tinklapyje paskelbtame savo straipsnyje.

LRT – aklas, kurčias, nebylys. Kai reikia

Povilas GylysDažnokai iš savo pažįstamų ir nepažįstamų rėmėjų sulaukiu priekaišto – kodėl taip retai pasirodau televizijoje ir kalbu radijo laidose? Tie mano pažįstami ir nepažįstami simpatikai galvoja, kad jei užsimanai nueiti į kokią televizijos laidą, tarkim pas Edmundą Jakilaitį, tai ir nueini. Tačiau tikrovė yra kitokia. Ne politikas pasirenka radijo ar TV laidą, o laidos vedėjas renkasi politikus. Ir tai yra dideliu laipsniu teisinga. Tokia tvarka yra žiniasklaidos laisvės dalis. Žurnalistai, be abejo, turi teisę rinktis savo pašnekovus, laidų dalyvius, žmones, kurie duoda interviu.

Rusija: mūsų pačių mėsa pigesnė ir ne blogesnės kokybės, nei europietiška

MASKVA, gegužės 25. RIA Novosti. Rusijai nebereikia europietiškosios mėsos, kadangi per pastaruosius metus ji pati išmoko išsiauginti pas save pigesnę, kuri pagal savo savybes nėra blogesnės kokybės, pranešė žurnalistams žemės ūkio ministras Aleksandras Tkačiovas. sankcijos Rusijai, Rusijos embargasJis pažymėjo, kad sankcijų atšaukimas mažai ką pakeis Rusijos ekonomikos struktūroje. „Man sunku kalbėti apie sankcijų atšaukimą, todėl, kad tai pirmiausia yra politinis klausimas.

Zeit: vokiečiai į pensiją išeis 73 metų amžiaus

Vokietijos ekonomikos institutas (IW) apskaičiavo, kad greitai į pensiją vokiečiai galės išeiti tiktai sulaukę 73 metų amžiaus, rašoma Zeit online.

Įtarimai dėl prezidento rinkimų falsifikavimo Austrijoje. Ten ir vėl laimėjo „končita“

Tokia jau ta šalis Austrija, kad ten prezidento ar kiti rinkimai lengvai nuspėjami iš anksto. Ten toks rinkimų principas: „nesvarbu kaip balsuoja, svarbu kas skaičiuoja“. Ten taip nuo Šekelgruberio jaunystės laikų. Ten visada laimi „končitos“. Kai pasitaiko ne „končitos“, o „haideriai“ – jie pralaimi, o jei per „končitų“ neapsižiūrėjimą laimi – tai juos užsimuša neaiškiomis aplinkybėmis, jie žūsta automobilių katastrofose. Austrai supranta, kad prezidento rinkimai yra suklastoti. Daugiau negu 80% didžiausio Austrijos dienraščio Krone skaitytojų gegužės 28 dieną manė, kad rinkimus laimėjo Horstas Hoferis, o ne van der Bellenas.

Judėjimo „Laisvi nuo vaikų“ marazmas

Netyčia užklydau į marazmatišką foto sesiją, kur porelė vaizduoja meilę burito (meksikietiškas patiekalas, kažkas panašaus į kebabą), tarsi tai būtų vaikas. Tiesiog „Laisvi nuo vaikų“ judėjimo himnas. Visi „laisvieji“ turėtų džiūgauti, žavėtis ir ploti rankomis. „Kaip tai miela! Štai, prašome, ir visai tie vaikai nereikalingi, jeigu visas emocijas išreikšti galima su kebabu“.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: