Eksperto nuomonė: Politinio prieglobsčio ES pasiprašys iki 500000 Turkijos kurdų, o Šengeno zona subyrės.

Pabėgėlių paktas su Turkija žada turkams bevizį režimą į ES iki birželio pabaigos, kuomet Ankara įvykdys 72 sąlygas. Daugiau negu pusė punktų jau įvykdyta, likusieji turi būti įvykdyti iki gegužės mėnesio. Šio pakto paradoksas tame, rašoma Austrų dienraštyje Krone, kad uždarydama duris sirams ir sfganams, ES leis masiškai atvykti kurdams, kurie dabar galės laisvai čia atskristi lėktuvais ir be vizų.

Feminizmas ar feminofašizmas?

Egzistuoja nuomonė, kad, atseit, šiuolaikinės emancipuotos moterys, feminizmo aktyvistės, kovoja už lygias moterų ir vyrų teises. Neretai tenka girdėti, kad moterys iki šiol engiamos ir diskriminuojamos. Šiame nedideliame rašinyje norėčiau nušviesti ryškius skirtumus tarp pirminės feminizmo idėjos ir to, kuo jis pavirti šiandien. Ir kadangi mes žmonės išsilavinę, apsišvietę, tai reikia pagaliau įvesti tvarką terminuose.

TAPYBIŠKAS VAIZDELIS 38. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть ссылки на все предыдущие...

Ir žydai šaudė žydus

Rodos tiek daug prirašyta apie Antrąjį pasaulinį, tiek daug rodyta ir pasakota, o vis dar kai ką sužinome tik dabar. Net tie, kurie tą karą matėme, nors ir vaiko akimis. Tad ką jau kalbėti apie XX amžiaus antrosios pusės kartas. Daug meluota, slėpta, nutylėta. Daug meluojama, slepiama, nutylima ir dabar. P. Stankeras nemeluoja, todėl, man regis, jo knygą verta perskaityti atidžiai, pasibraukant, kai ką nusirašant. Verta apie ją papasakoti ir kitiems, juo labiau, kad jaunoji karta rusiškai beveik neskaito.

KIPŠAS JUOKIASI

Ar kada nors susimąstėte, iš kur kilo absurdiška idėja apie Velykinį triušį dedantį margus kiaušinius? Nustebsite sužinoję, kad Velykų papročiai neturi nieko bendro su Jėzaus Kristaus prisikėlimu, o Velykinis triušis yra vaisingumo simbolis, kilęs iš šlykščių senovės PAGONIŲ švenčių ritualų, kurių Viešpats Dievas mums griežtai įsakė neperimti.

27 švyturiai, atlaikę laiko išbandymą

"Kai pasensiu, išvažiuosiu prie jūros ir tapsiu švyturio sargu" Nuo senų laikų švyturiai jūrininkams, išsiruošusiems į tolimą kelią buvo geras ženklas. Ir nors šiandien jais mažai kas besinaudoja, švyturiai iki šiol išlieka stulbinančiais žmogaus išradingumo ir architektūros meno pavyzdžiais. Šiuose kadruose surinkti patys atspariausi jūros sargai, atlaikę ne vieną audrą ir išgelbėję ne vieną šimtą gyvybių.

Prieš 17-ą metų NATO "gynybinio" aljanso smogikai pradėjo Jugoslavijos bombardavimą

Prieš 17 metų 1999 kovo 24-ą dieną JAV vadovaujamos Šiaurės Atlanto Gynybinio(?!) Aljanso pajėgos užpuolė Jugoslaviją (Serbiją ir Juodkalniją) ir 78 dienas bombardavo šalį. Prieš tai, kaip ir Libijoje, virš šalies uždarė oro erdvę tam, kad serbų aviacija negalėtų pasipriešinti ir NATO galėtų nebaudžiama mėtyti bombas. Visi NATO veiksmai buvo vykdomi BE JUNGTINIŲ TAUTŲ ORGANIZACIJOS LEIDIMO, kuris yra privalomas JTO šalims-narėms, teigiančioms, kad jų karinė intervenciją į užsienio valstybę "užtikrins taiką" ir "išgelbės civilius gyventojus".

Latvija Evrosojūze: pasimetimo ir nusivylimo kelias / Латвия в Евросоюзе: путь к растерянности и разочарованию

Родители будут спасать своих девочек / Русские по-прежнему идут / Гость программы: писатель, сценарист, лауреат многих литературных премий Далия Мееровна Трускиновская

Kaip žmonės pradėjo praustis, paskui nustojo ir vėl pradėjo

Niekas tiksliai nežino, kuriuo momentu senovės žmonėms šovė į galvą geniali idėja – pūkštelėti į vandenį, kad panaikintų plėšrūnus priviliojančius kvapus. Netgi nežinoma, ar būtent dėl to jie įbrido į vandenį, ar tiesiog kažkurį protėvį nukamavo priešistorinė kaitra. Eksperimento rezultatas, kaip ten bebūtų, labai patiko: pirmuosius liudijimus apie pirties procedūras archeologai aptoko kasinėdami III tūkstantmečio prieš mūsų erą objektus.

Ginklas, prieš kurį bejėgis bet kuris teroristas

Kaip nugalėti terorizmą? Paskutinių dienų įvykiai davė labai aišku atsakymą: terorizmas atsitrauks tik prieš žmonių solidarumą ir dvasinę tvirtybę. Tankai, šautuvai ir raketos bejėgės  –  tai parodė ir Rusijos bandymai su isistais susidoroti Sirijoje.

Tamsioji Amerikos (JAV) pusė [2]

Pagrindinių Amerikos intervencijų, slaptų operacijų ir įvairių karo nusikaltimų sąrašas„Man tiesiog darosi baisu dėl mano šalies, kai pamanau, kad Dievas yra teisingas“. JAV prezidentas Tomas Džefersonas (Thomas Jefferson)„Manau, kad visus, kurie pelnosi iš karo bei prisideda prie jo kurstymo, pačią pirmą jo dieną turi sušaudyti jo šalies piliečiai“. Ernestas Hemingvėjus (Ernest Hemingway)II-a dalis. Pirma dalis čia.1917-1918 m. – dalyvavimas Pirmajame pasauliniame kare.Pradžioje Amerika „laikėsi neutralumo“, t. y.

Independent: JAV norėjo nuversti Asadą su Google pagalba

Interaktyvus instrumentas vizualizacijai sukurtas Google ir rodantis Sirijos valdžios-karinių struktūrų „dezertyrų“ buvimo vietą ir skaičių turėjo paskatinti Asado režimo žlugimą. Apie tai tapo žinoma iš elektroninių laiškų, susijusių su Hillary Clinton asmeniu, publikuotų WikiLeaks, praneša Independent. Šis instrumentas labai patiko vyresniajam, tuo metu dar buvusios valstybės sekretore Hillary Clinton, padėjėjui.

Vokietijos MIP migrantų antplūdyje įžvelgė "Putino plano" dalį

Состояние отношений между Россией и Германией на современном этапе характеризуется их существенной трансформацией в направлении повышения конфликтности, в первую очередь, в экономической и политической сферах. Степень и размах этих трансформаций можно исследовать в оперативном режиме, практически в реальном масштабе времени, используя такой количественный метод анализа информации как политическую медиаметрию.

Ramūnas Alaunis: Teroro išpuoliai Briuselyje – kam naudingas teroras Europoje?

Europa jau turi bendros gedėjimo patirties, kaip ir po teroro aktų Paryžiuje: reikšti užuojautą žuvusiųjų giminėms, ES šalių vadovams susikabinti už rankų, dar kartą paskelbti kovą su terorizmu. Tačiau, kaip visada yra nutylimas Europos lyderių vaidmuo terorizmo rėmime, kuris Europai atrodė yra dar svetimas. ES užsienio reikalų vadovė Federica Mogerini per spaudos konferencija skirtą teroro išpuoliams nesusilaikė ir pravirko. Tačiau, ar šios tragedijos nebūtų neišvengta, jei nebūtų pačios Mogerini ir visos ES palaikoma Libijos ir Sirijos džihadistų rėmimo politika, kuri kirto Mogerini į nugarą, kad ši net pravirko?

Veidmainiai

Lietuvoje tipo gedulas… O vakar, per Euronews eurobiurokratė Mogerini planavo padaryti pareiškimą apie situaciją Belgijos sostinėje, tačiau pradėjusi kalbėti negalėjo sulaikyti ašarų ir apsibliovusi pasišalino iš spaudos konferencijos…

Iš kaimynų yra ko pasimokyt, bet mūsų valdžiai geriau pykt

ai politikai prabyla apie problemas, dažniausiai pavartoja frazę „laukia iššūkiai“ ir lyg tarp kitko paberia faktų, kad Lietuvoje situacija gerėja, va, matyti ekonomikos augimas, va, verslui juk gerai, nes va – įvedėm eurą. Tačiau tokios politikų dainos tautiečių širdžių ir juo labiau skrandžių neglosto, jie masiškai traukia į Lenkijos prekybos centrus ir perka viską iš eilės, pigiau ne procentais, o kartais.

Po Briuselio teroro aktų Lenkija atsisakė priimti imigrantus

Lenkijos Vyriausybė pareiškė, kad dėl teroro aktų Briuselyje kol kas nepriims imigrantų, pranešė Lenkijos radijas. Lietuvos valdžios pozicija šiuo klausimu – neadekvati. Lenkijos vyriausybė pareiškė, kad kol kas negali priimti migrantų ir Artimųjų Rytų valstybių ir Afrikos.

Plačiai užmerktomis akimis: 6 Belgijos specialiųjų tarnybų klaidos

Po teroro aktų Briuselyje Belgijos jėgos struktūroms keliama daug klausimų. Ar viską padarė karalystės specialiosios tarnybos, kad užkirsti kelią tragedijai? Ar buvo pakankamai tam priemonių? Nurodomos 6 pagrindines Belgijos vyriausybės ir jos vadovaujamų specialiųjų tarnybų klaidos.

Jie tarp mūsų, jų daug ir jie pavojingesni už teroristus. Jie – mūsų tautiečiai

Šiandien facebook’ė perskaičiau vienos moters reakciją į Briuselyje įvykdytus teroristinius išpuolius ir man pasidarė gėda. Gėda, kad turiu tokių tautiečių, kad mes kartu augome toje pačioje šalelėje, tačiau, va, aš esu toks, koks esu, o jis (ji) patapo tokiu gailesčio vertu ir nemąstančiu padarėliu. Net negaliu pasakyti “žmogumi”, nors, be abejo, moteriškė turi ir kojas, ir rankas, kaip ir kiti – šneka bei rašo, netgi bando vertinti situacijas…

Kas ir kodėl ant Borkos bačką stumia?

Kas galėtų ant Borkos stumti bačką abejonių nekyla, tai - DELFIS. Nes jis visada ir ant visų stumia bačką. Bet kodėl būtent dabar ir kodėl būtent ant J. Borisovo, dar žinomo kaip R. Pakso finansuotojo. Taigi artėja rinkimai ir šį rudenį bus perskirstytos pinigingos darbo vietos, o kad jų negautų tas kam nepriklauso, reikia imtis prevencinių informacinio susidorojimo priemonių.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Po zombių gimtadienio
724
Kokias zadanijas Makeinas dalina Lietuvoje?
404
Mintys kyla įvairios
607

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: