Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Thilo Sarracinas įspėja. Išleista nauja autoriaus knyga

2010 metais buvęs Vokietijos Bendesbanko valdybos narys, politikas ir publicistas dr.Thilo Sarracinas išleido knygą „Vokietija – susinaikinimas“, kuri tapo bestseleriu ir sulaukė aršaus neoliberalų puolimo. Šį mėnesį išleidžiama nauja Thilo Sarracino knyga "Wunschdenken - Europa, Währung, Bildung, Einwanderung - warum Politik so häufig scheitert" (Pageidautinas (įsivaizduojamą priimant už realybę)  - Europa, valiuta, mokslas, imigracija - kodėl Politika taip dažnai nepavyksta). Naujai knygai ir jos 71 metų autoriui Austrijos Krone prognozuoja sėkmę.

Naujajame Rusijos kosmodrome stebint Vladimirui Putinui ir milijonams žiūrovų bus paleista "Sąjunga-2"

Rytoj 5:01 val. Maskvos laiku turi įvykti pirmasis startas iš naujojo Rusijos kosmodromo "Vostočnyj", į kosmosą pakils Rusijos kosminis laivas "Sojuz-2". Startą stebės Rusijos prezidentas V. Putinas.

Patys būsit kalti

Šitą audringą rudenį viena stambiojo kapitalo partija gali užleisti lovį kitai. Arba jos suglaus pečius ir vienos pasidalins. Bet vargiai išeis. Juk tai prieštarautų rinkimo principui. Kada vyksta rinkimai, visada kitas nori pririnkti daugiau. Kiekvienas norėtų surinkti viską, bet visada šis tas nubyrės. Žiūrėk, jau pasistumdymas!

Amerikiečių analitikas: Obama iš aukšto atsiliepia apie Putiną, o caras vėl ir vėl įrodo, jog yra geresnis už mus

Žiūrint iš Vakarų komentatorių požiūrio taško, nesivaržančių dėl išsireiškimų, Vladimiras Putinas, Visos Rusijos Caras – ne ką daugiau, nei chamiškas juokdarys, pasmerktas galutiniam pralaimėjimui. Mano gi (Ralph Peters), nuomone – jis genijus.Bendrai paėmus, šis vyrukas man visiškai nepatinka, tačiau, kaip bebūtų, aš jaučiu pagarbą jo talentams. Paskutinis kartas istorijoje, kai kažkokia mažai reikšminga šalis atliko tokį pat sėkmingą manevrą, kaip šiandien Putino Rusija, įvyko 1203 metais.

Provokatoriui Virginijui Mrazauskui LNK uždraudė filmuoti Seime

Dėl neetiško elgesio KK2 operatoriui Virginijui Mrazauskui uždrausta filmuoti Seime. Tą padarė pati KK2 kūrybinė komanda, reaguodama į Seimo spaudos tarnybos vadovo Artūro Zelezniako raštą.

TAPYBIŠKAS VAIZDELIS 42. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть ссылки на все предыдущие...

"Krokodilas". Pagrindinis Tarybų Sąjungos satyros ginklas / "Крокодил". Главное оружие сатиры Советского Союза

Обсуждение моей предыдущей статьи "Кукрыниксы. Оружием сатиры", побудило меня поискать подробную информацию о журнале "Крокодил". Мои поиски были вознаграждены! Я нашел удивительно подробное описание этого замечательного издания с 1922 по 1963 г. , которое рассказано в книге С. Стыкалина и И. Кременской "Советская сатирическая печать 1917-1963". Ни убавить, ни...

Kokiais nuostabiais “gardėsiais” mus visus šeria?

Krabų lazdelės iš žuvų atliekų, nuodingi silkių produktai, kelis kartus šaldyta žuvis, ledai iš pieno ir genetiškai modifikuotų sojų miltelių bei sintetinių priedų, chemikalais perdozuoti konditerijos gaminiai, sintetiniais priedais „išpūsta“ duona ir batonai, nors ir šventvagiškai vadinama močiučių, diedukų, o dar šlykščiau, net šventųjų vardais, - štai mūsų mitybos, o gal totalinio genocido nūdienos realijos...

I. G. Farbenindustrie - pasaulio šeimininkai ar jų įrankis (2 dalis)

Didžiulė finansinė galia leido IG vaidinti lemiamą vaidmenį Vokietijos gyvenime. Reikia pažymėti, kad IG bosai, kaip ir kiti stambūs vokiečių pramonininkai, buvo nusistatę prieš demokratiją, iš esmės dauguma kartelio veiksmų susivedė į diktatūros įvedimą, darbininkų judėjimo bei profsąjungų slopinimą. Tai patvirtina ir koncerno vadovo Karlo Duisbergo kalba: „Mes tikimės, kad mūsų šiandien ištarti žodžiai bus įgyvendinti, kad atsiras stiprus žmogus, kuris sukurs visiems bendrą platformą… Nes jis visada reikalingas mums, vokiečiams, kaip savo laiku buvo reikalingas Bismarkas“.

Savo vaikų neskiepijanti medicinos studentė: „Nebegąsdinkit“

Kol vieni stebi ir komentuoja įvykius Ukrainoje, kiti stebi ir komentuoja įvykius Lietuvoje. Pilietinis karas dar negresia, tačiau dar vienas Sveikatos apsaugos ministro įsakymo projektas vėl žiebia aistras ir diskusijas tarp Lietuvos piliečių. Ir šįsyk gana jautrioje socialinėje grupėje – tarp ikimokyklinukus auginančių tėvų. Straipsnį apie ministro Vytenio Andriukaičio potvarkį neleisti neskiepytų vaikų į darželius radau atsitiktinai savo elektroniniame pašte. Ir nustebau, nes pati auginu du neskiepytus mažylius. Pasijutau kaip žydė istorijose apie holokaustą ir Hitlerį: jei ne dėl akių spalvos ar tautybės, tai šįsyk dėl kitokio pasirinkimo

Ar Popiežius Pranciškus yra Europos priešas numeris vienas?

Tuo metu, kai Viduržemio jūra pasiglemžė dar 200 atvykėlių kūnus, kuriuos viliojo beprotiška atvirų durų politika bei tokie šūkiai kaip „pabėgėliai – tai ne problema“ arba „visi esame pabėgėliai,“ Popiežius Bergoglio siunčia tokio pobūdžio video pranešimą pabėgėliams. Popiežius tiesiai šviesiai pareiškė: „Per dažnai mes jūsų nepriėmėm! Atleiskite mums dėl mūsų visuomenių uždarumo ir abejingumo. Jos bijo pakeisti gyvenimą ir mąstymo būdą, kuriuos reikia pakeisti dėl jūsų atvykimo. Į jus žiūri kaip į naštą, problemą, finansines išlaidas, bet jūs esate dovana.”

Prezervatyvų fiasko. Ar turim ką nors geriau?

Visi vieningos nuomonės, jog reikia gelbėti Afriką nuo AIDS pandemijos. Daugybė pinigingų NVO šią problemą žada išspręsti… prezervatyvų lietumi. Gerai. Lyg ir… logiška. O tuo tarpu, daugelio youtub‘o, delfio ir kitų laisvos minties erdvių komentatorių pasibaisėjimui ir pajuokai, Bažnyčia siūlo susilaikymą nuo lytinių santykių iki santuokos ir ištikimybę. Pažiūrėkime, kaip kam sekasi…[1]

Visuomenės aktyvumą nužudė sistema

Lietuvos Respublikos Konstitucijoje parašyta, kad mūsų valstybę kuria Tauta. Gali būti, kad daugelis gyventojų tai jau pamiršo, mat ginti savo teises ir geresnį gyvenimą ryžtasi jau retas, o tas, kuris dar neabejingas Lietuvos ateičiai, greitai užgesinamas sistemos.

Gintautas Sakalauskas: Mūsų bausmių vykdymo sistema ginasi nuo humaniškumo daigų

Kodėl bausmė mūsų šalyje labai dažnai suprantama kaip laisvės atėmimo sinonimas? Kodėl kasmet vis ilginami įkalinimo bausmių terminai ir taip mažai kalbama apie nusikaltimą padariusio žmogaus integraciją į visuomenę? Ar Lietuvos bausmių sistemoje yra mąstoma apie ilgalaikę perspektyvą? – apie tai pokalbis su socialinių mokslų (teisės) daktaru, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Baudžiamosios justicijos katedros docentuGintautu Sakalausku.

Na ir ką jie darytų, jei ne tie teroristai?

Turiu omenyje Putiną ir Olandą, lėktuvą ir Paryžių. Vienas buvo nuvarytas kariauti į Siriją, už devynių jūrų marių, o kito iki žemės nusmuko reitingai. Kaip Rusijos vargetoms paaiškinsi, kokio velnio milijardus Sirijoje taško? O kai žmogus – nykštukas visomis prasmėmis, kaip Olandas, ir dar reitingai nusmukę, tai visiškas skandalas.

Iš Pabaltijo žmonės bėga bijodami dėl rytdienos

Labai svarbi emigracijos iš Pabaltijo priežastis – baimė dėl ateities: daugelis Lietuvos ir Latvijos žmonių bijo netekti darbo, kadangi supranta, jog kito darbo savo šalyse jie neras, o iš vietinės bedarbio pašalpos neišgyvensi. Taigi, emigracija yra vienintelis išsigelbėjimas: tai, ką Baltijos šalių politikai bailiai vadina „išvykomis užsidirbti“ ar netgi „pažintinėmis kelionėmis“, iš tikro yra gyventojų evakuacija iš socialinės ir ekonominės nelaimės zonos.

Teroro aktai Paryžiuje padėjo galutinį tašką privatumui internete

Fransua Olandas, kalbėdamas lapkričio 16 dieną Versalio Kongrese, pranešė apie ypatingos padėties pratęsimą trims mėnesiams. Tokios priemonės verčia sutvarkyti teisinę bazę, kuri atitiktų naujas technologines realijas ir grėsmes. Kaip naujas įstatymas gali paveikti internetą, aiškinasi šveicarų Le Temps korespondentas Mehdi Atmani. Kokios permainos bevyktų, visos jos veda prie sekimo ir elektroninių pranešimų perėmimo mechanizmo supaprastinimo.

Visuomenė ir Seimas: Lietuvoje - ne demokratija, bet timokratija

Seime milijonierių 616 kartų daugiau, negu visuomenėje: a) daugiau nei trečdalio Seimo narių turtas ir santaupos viršija milijoną litų; b) trečdalis Lietuvos gyventojų - ties skurdo riba. Taigi, Lietuvos Seimas, paprasčiausiai - antivisuomeniškas. Seimas - turtėjimo vieta: per kadenciją Seime milijonierių padaugėjo 54%. Per visas Seimo kadencijas Lietuva klimpo į skolas. Seime kyšininkų nėra, yra lobistai.

Maidaną sukėlė oligarchai

Maidaną sukėlė buvę ir dabar esantys valdžioje oligarchai, problemos trigeris, buvo taip vadinamų reiderių iš Donbaso veikla Kijeve, užgrobiant svetimus aktyvus, taip sakant “vok pavogtą”, o tai jau visi žinojo, kad tai yra Janukovičiaus šalininkai. Tuo pat metu artėjo ir Ukrainos su Europos Sąjunga sutarties pasirašymo Vilniuje terminas. Porošenko, jo ministrai ir visa Ukrainos valdžia nesuprato, kas tai per dokumentas ir iš to išplaukiančios pasekmės,

Užtenka valdžiai prisidengti socialiai pažeidžiamomis grupėmis

Nuo kada socialinis darbuotojas yra arčiau neįgalaus, nei jo kaimynas ar šeima? Gėda, kad valdžia taip manipuliuoja žmonėmis. Gėda, kai atsiranda bendrininkų siekiančių pasinaudoti neįgaliaisiais. Iš vis gėda, kad mūsų valdžia nesugeba sąžiningai pasirūpinti savo piliečiais.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Minske sulaikyta šimtai protesto dalyvių
778
Renkuosi kanapes
812
Consortiumnews: JAV analitinių centrų tikslas – kurstyti karus
419

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: