Sprendimas yra - reikia steigti ŠULINIŲ MINISTERIJA!

Na va, pagaliau! Įsteigs Naująją Instituciją - ir problemos nebeliks! Niekas vaikelių šuliniuosna nebemėtys! Ir pasipils balsuotojų balsų liūtys iš balsavimo kabinų! Į kabinetus, kur dirva išdžiuvusi! Tik reikia gerai sudaryti metodikas! Instrukcijas, kaip turi būti užrakinti šulinių dangčiai. Kokie užraktai. Kokių importuotojų sertifikuotos kodinės spynos. Su pirštų antspaudų skeneriais, perduodant suveikimus online į Naujosios Institucijos Šulinių Saugos Skyrių.

Oho, Delfiui atsivėrė akys? Aprašoma vokiečių reakcija į naujametinius pabėgėlių siautėjimus

Įdomu, ar neįtikėtinai skandalingi įvykiai Vokietijoje, kuomet įvairiuose miestuose pabėgėliai ir migrantai "šventė" Naujuosius plėšdami, seksualiai priekabiaudami ir žagindami vokiečių moteris, tame tarpe - policijos pareigūnę, taps paskutiniu lašu, kuri perpildys tos šalies gyventojų kantrybės taurę? Pradžioje bandę nuslėpti tuos baisius įvykius (jiems pavyko tai net 4-ioms dienoms) Vokietijos ir Kelno valdžios atstovai nūnai desperatiškai bando paaiškinti savo tautai - kokios baisios nesąmonės vyksta jų idiotiškų sprendimų pasėkoje ir kaip jie siūlo vokiečiams gyventi toliau "pereinamo kiemo" politikos sąlygomis?

Globalinis atšilimas – nauja Vakarų religija

- Klimato kaita per pastaruosius 25 metus nekelia abejonių. – teigia ekonomikos mokslų daktaras M. Deliaginas. – Sniegas dykumose, neįprastai švelnios žiemos vidurinėje klimato juostoje, padažnėjusios sausros, pernelyg dideli karščiai vasarą ir pernelyg dažni taifūnai bei potvyniai, nekalbant jau apie Kamčiatkos krabus, kurie per Šiaurės jūsų kelią atkeliavo iki Norvegijos – visa tai daro didžiulį įspūdį.

Švedų politologas: Švedija turi pasakyti “ne” pabėgėliams

Na ir kas galėjo paliegusioje nuo tolerancijos Europoje dar prieš pusmetį pagalvoti, kad švedų politologas, dėstantis Lundo ir Linnaeus universitetuose, tas liberalizmo ir visokių tolerancijų guru, gyvenantis pačioje tolerantiškiausioje ES valstybėje Švedijoje, priimančioje daugiausiais pabėgėlių (lyginant su gyventojų skaičiumi joje), atviru laišku, pavadintu – „Švedija turi būti pajėgti pasakyti ne pabėgėliams“, kreipsis į visuomenę, ragindamas stabdyti „pabėgėlių“ srautą?

Žalieji dolerio spalvos

Žalieji projektai dažniausiai būna dolerio spalvos. Apie tai pasakoja Vytautas Švanys – naftos ir alternatyvių energijos gamybos technologijų specialistas. Dažniausiai tokie projektai būna naudingi ne žmogui ir visuomenei, bet bankams ir stambioms korporacijoms.

Švedija: chaosas prieglobsčio prašytojų rojuje

Švedijos pasienyje tikrinami tik asmenys, nurodantys, jog nesieks prieglobsčio šalyje. Taigi tam, kad išvengtų prievolės parodyti tapatybės dokumentus į šalį keliaujantiems teroristams pakaktų pasakyti, jog jie prieglobsčio sieks. Tuomet jie būtų nugabenti į artimiausią Migracijos tarnybos punktą ir jo darbuotojams bemėginant išsiaiškinti jų tapatybes galėtų ramiai planuoti savo nusikaltimus.

Avarija: tautų „lydymo katilo“ sifonas jau užsikimšo Švedijoje

Gerai suplanuotas ir finansuojamas tautų perkraustymo ir sumaišymo projektas ima strigti. Švedijos sifonas užsikimšo ir migrantų masės, globalistų kanalizuojamos iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos grasina išsilieti po visą Europą, net ir tą jos dalį, kuri nepajėgi aprūpinti maistu ir pastoge net savo gyventojus.

Sniečkaus Lietuva. Antano Sniečkaus gimimo metinėms

Antanui Sniečkui (1903-1974) buvo lemta pradėti vadovavimą Lietuvos valstybei itin sudėtingu ir dramatišku laikotarpiu. Tai buvo prieškaris, didysis karas ir pokaris. Ir objektyviai bei istoriškai vertinant jo valstybiškumo talentą reikia pripažinti, kad jis ne tik išsaugojo Lietuvą per tą audringą laikmetį, bet ir pavertė ją klestinčia šalimi.

Daktaras ir poetas. Eduardas Mieželaitis apie Vincą Kudirką

Pasaulyje nemaža buvo daktarų ir buvo nemaža taurių poetų… Ir praktiški daktarai gydė žmogaus kūną, o nepraktiški poetai savo kūriniais gydė žmogaus sielą… Bet kas šiandieną suskaičiuos visus žole apaugusius jų kapus? Kas perskaitys visų poetų kūrinius, apneštus storu užmiršimo dulkių klodu?.. Nedaug jų liko gyventi: liko daktarai, su didele poezija gydę žmogaus kūną, ir liko poetai, daktariškai jautriai gydę žmogaus sielą…

Kas nutiko Kėdainių raj.? - Lietuvos kaimo, o taip pat ir Lietuvos ateities nužudymas, tiek informacinis, tiek ir fizinis.

Kas nutiko Kėdainių raj.? - Lietuvos kaimo, o taip pat ir Lietuvos ateities nužudymas, tiek informacinis, tiek ir fizinis. Kai atsitiko nelaimė pasipylė įvairiausi išvedžiojimai iš serijos "kas galėjo pagalvoti, juk taip negalima". Bet situacija labai paprasta be galo susirūpinusi valdžiukė kaip visada veidmainiauja. Nes ji pati kaimą davedė iki tokios būklės, kad žmonėm nebesinori gyventi ir apimtas isterijos priepolio žmogelis padaro neįsivaizduojamus dalykus, kur tu nepulsi isterijon kai aplink ūbagynas, latrai ir prapultis.

Amerikietiški „našlaičių traukiniai“ kaip vergovės rūšis

Ilgą laiką našlaičių perkėlimas Amerikoje buvo laikomas pavykusiu labdaros projektu. Nuo XIX amžiaus šeštojo dešimtmečio iki XX amžiaus trečiojo dešimtmečio iš Niujorko ir Bostono lūšnynų daugiau kaip 250 000 našlaičių buvo išvežta į Amerikos vakarus, kur jie surado naujas šeimas ir naują tėviškę. Ta aplinkybė, kad kai kure „našlaičių traukinių“ keleiviai iškilo į aukštus valstybinius postus, ilgą laiką buvo pateikiama kaip šios gailestingumo akcijos sėkmės pavyzdys.

Iš tautinių patiekalų geriau nesityčioti. Kirgizijoje britui gresia penki metai kalėjime už etninės neapykantos kurstymą

UK pilietis Michael Mcfeat, Kirgizijoje dirbantis aukso gavybos kompanijoje Centerra Gold, gali būti nubaustas penkerių metų laisvės atėmimu už tautinės virtuvės pasididžiavimo - vytintos arklienos dešros čiučiuk užvadinimą... arklio pimpalu.

Dvigubi žiaurumo standartai: „Islamo valstybė“ žudo, o Saudo Arabija – teisingai baudžia?

Socialiniame tinkle „Twitter“ vartotojas griežtus Saudo Arabijos įstatymus palygino su galiojančiais „Islamo valstybėje“. Saudo Arabija į tai sureagavo labai aštriai – šalis neatskleidė, kas parašė minėtąją žinutę „Twitter“, tačiau pareiškė, kad už tokį palyginimą bet kuriam asmeniui bus iškelta byla. Tvirtinama, kad Teisingumo ministerija taip pat pažadėjo, kad kiekvienas asmuo ar organizacija, kuris įžeis šalies teismus ar jų sprendimus lygindami juos su „Islamo valstybės“, privalės atsakyti už tokius savo žodžius.

Kanibalizmo propaganda žiniasklaidoje

2014 metais internete išplito straipsnis „Overtono langai“, pasakojantis apie technologiją, kuri leidžia legalizuoti visuomenėje visiškai svetimas jai idėjas. Paminėtas ten buvo ir kanibalizmas. Daugelis įvertino publikaciją kaip hiperbolę, tačiau iš tikrųjų kanibalizmo legalizavimo procesas jau paleistas ir nulinis taškas jau įveiktas. Apie tai ir bus kalbama šioje apžvalgoje, pateikiant konkrečius pavyzdžius.

Rusijos federacijos Gynybos tarybos sekretorius: konflikto su NATO atveju pirmiausia ką mes padarysime - įvesime kariuomenę į pabaltijį (ATSARGIAI - makaronai ausims papuošti!)

Puikus ir nuostabus vaizdelis, kaip Latviešijoje yra kuriamas PUOLANČIO RUSO paveikslas. Когда человек уровня Патрушева в интервью трижды (!) говорит фразу "первое, что мы сделаем, как уже я говорил, это войдем в Прибалтику", то это серьезно. Представляю какой холодный пот пробивает прибалтийскую элиту. Тут пора на всякий случай партбилеты КПСС в закромах проверить (мало ли что).

СЕГОДНЯ И ВСЕГДА В ПРОДАЖЕ: НАУКА, ИСТОРИЯ. Оптом - скидки. Русским и украм - даром!

Вообще-то, вся наука, как и религии - это чистой воды сфера услуг. Ни больше, ни меньше.  Судите сами: чем занимается наука? Наука ищет ответы на вопросы и создает новое. Чем занимается религия? Организует посредничество в "единении с Богом".  Но для кого? Верные последователи тут же в голос заорут "Для человечества! Мы стараемся для человечества!"Что ж,...

Naujametinė girto brito nuotrauka tapo "art-memu" - Vakarų kultūra kaip visada nepralenkiama

Naujųjų metų išvakarėse fotografas Džoelis Gudmanas (Joel Goodman) padarė kelias nuotraukas "Mančester yvning niūs" leidiniui. Viena iš jų sulaukė ypatingai daug dėmesio internete. Šioje nuotraukoje policija sulaiko vieną žmogų, o dar vienas guli paslikas vidury gatvės su alaus buteliu rankoje.

Lietuvos restoranų savininkai mokslo atradimų neseka. Padavėjų-barmenų svoris ženkliai įtakoja klientų užsakomo maisto ir alkoholio kiekį

Kada paskutinį kartą Vilniaus restorane ar bare jus aptarnavo stambaus sudėjimo barmenas ar nemažai viršsvorio turinti padavėja? Aš net nepamenu tokio atvejo per pastaruosius dešimt metų, nors viešojo maitinimo įstaigose buvoti tenka neretai. Populiariausias šių dienų barmenų tipažas yra paaugliško sudėjimo išstypęs hipsteris, o padavėjos - iš mamos kaime atsiųstų bulvių, burokų ir raugintų kopūstų bendrike išsilaikančios studentės, visą stipendiją išleidžiančios nosies auskarams, tatuiruotėms ir žaliems bei raudoniems plaukų dažams.

Trakų pilis

Pelėsiais ir kerpe apaugus aukštai Trakų štai garbinga pilis! Jos aukštus valdovus užmigdė kapai, O ji tebestovi dar vis. Bet amžiai bėga, ir griūvančios sienos Kas dieną nyksta, apleistos ir vienos!.. Kai vėjas pakyla ir drumzdžias vanduo, Ir ežeras veržias platyn, – Banga gena bangą, ir bokšto akmuo Paplautas nuvirsta žemyn. Taip griūva sienos, liūdnesnės kas dieną, Graudindamos jautrią širdį ne vieną.

Suaugusiųjų pasveikinimas nešantis nusivylimą

Mantas kantriai stebėjo suaugusių antpuolį, o neiškentęs jų raginimų įpykęs sušuko: "Girdit, ką jūs darot? Ar suaugę žmonės turėtų įkalbinėti savo vaikus ar atkalbinėti naudoti alkoholį? Kaip jums ne gėda, taip agresyviai siūlyti!?" Staiga visi atsitokėjo ir pripažino, kad iš tikro elgiasi vaikų atžvilgiu netaktiškai. Susigėdę, bandė save pateisinti ir pridūrė, kad vaikai to nedarytų slaptai, nors patys viešai ragina.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Politikų vaikai ir giminės netarnaus
2001
Apie Lidl, Užkalnį ir neatsakingą žiniasklaidą
502
Atsisveikinimas su LITU - video fragmentai iš pakasynų
1978

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: