Islandija. Bankininkų padiktuota revoliucija

Žiniasklaidoje neretai galima aptikti nuomonių apie taip vadinamą islandų revoliuciją kaip sėkmingos kovos su pasauline finansine oligarchija precedentą. Tuose samprotavimuose būtina išmokti atskirti pelus nuo grūdų. Istorija prasidėjo maždaug prieš dešimt metų, kai Islandija liberalizavo visas savo ekonomikos sferas. Buvo privatizuoti islandų bankai, visiškai liberalizuotas tarptautinis kapitalų judėjimas, užsienio investitoriams buvo suteiktos mokesčių lengvatos. Pasauliniai spekuliantai netgi pavadino „vikingų salą“ didžiuliu „hedž fondu“.

Šiuolaikinė televizija: Trojos arklys mūsų namuose

Daugeliui žmonių televizorius tapo geriausiu draugu, kuris suryja didžiumą dalį energijos ir laisvo laiko. Galima, žinoma, teisinti save, aiškinti, kad televizija leidžia pailsėti, atsipalaiduoti, papramogauti. Kad tai pats paprasčiausias ir nekenksmingiausias būdas leisti laisvalaikį. Tačiau reikia išsiaiškinti, ar toks jau jis nekenksmingas.

Pilkasis kardinolas: ES – JAV privalo priimti daugiau pabėgėlių, mest lauk suverenitetą

Piteris Saterlendas, Jungtinių Tautų Generalinio sekretoriaus Specialus atstovas migracijos klausimams, šokinėja iš vienos sakyklos į kitą, skleisdamas žinią, kad pabėgėlių cunamis parodo, jog nacionalinis suverenitetas yra tik „iliuzija“, viso labo „pasenęs prietaras“, kurį reikia pašalinti. Be to Sutherland sako, kad JAV ir Europos Sąjunga „turi ne tik moralinę, bet ir teisinę pareigą apsaugoti pabėgėlius.“ O tai reiškia, jis visiškai aiškiai dėsto, kad JAV ir ES privalo priimti neapibrėžtą kvotą – bet tai potencialiai milijonus – pabėgėlių ir migrantų, kurių dauguma plūsta iš musulmonų šalių.

Informacinis karas, arba bandymas pabėgti nuo sveiko proto

Lietuviškų oficiozų masinėje mas medijoje prasideda propagandinė isterija dėl pralaimėto informacinio karo Rusijai, leidžiamos naujos tv dokumentinės laidos, bei desperatiškai griebiamasi „patriotinių“ paskaitų ciklo Lietuvos miestuose ir miesteliuose, bandant pasiekti ir kitą tikslą: kaip atsigriebti prarastas pozicijas, ką apšmeižti iš simpatizuojančių Rusijai ar jos vadovui Putinui?

Lietuva – pasaulio alkoholio gėrimo čempionė! Sveikinu Prezidentę, Premjerą, Seimą su nauju pasiekimu!

Save gerbiantys valstybės vadovai, manau, susipažinę su naujausiais Pasaulio sveikatos organizacijos rezultatais, pagal kuriuos Lietuva tapo pasaulio alkoholio gėrimo čempione, susirinktų kokioje Prezidentūros salėje ir pasidarytų ritualinį charakirį. Šitie nepasidarys, šitie charakirį padarė Lietuvai.

Vokiečiai protestuoja prieš Merkel migracinę politiką, prancūzai remia vengrus, o švedai degina pabėgėlių kompleksus

Europoje vyksta nauji mitingai prieš ES migracinę politiką. Šį kartą – Prancūzijoje ir Vokietijoje. Paryžiuje demonstrantai susirinko prie Vengrijos atstovybės, kad pareikšti palaikymą jos vyriausybei, kuri uždarė sienas pabėgėliams.

Gyvenimas be įstatymų

Visai neseniai buvęs Britanijos premjeras Toni Bleiras sukėlė sensaciją: jis atvirai pareiškė, kad įsiveržimas į Iraką ir jo sugriovimas buvo klaida, dėl kurios kilo chaosas visuose Artimuosiuose Rytuose ir atsirado teroristinė Islamo valstybė. Sensacija tame, kad tokią nuomonę išreiškė būtent vienas pirmųjų karo visuose Artimuosiuose Rytuose iniciatorių. Tonis Bleiras nepasakė nieko naujo, jis tik pakartojo mūsų žodžius, kuriuos sakėme prieš kelis metus. Atsiprašau, atseit, taip paprastai ir lengvai, lyg ne karą būtų kurstęs, o kažkam ant kojos užmynęs.

Vokietijoje iš namų varo vokiečius, kad apgyvendinti pabėgėlius

Vestfalijos miestelio Nichaim gyventojai vokiečiai tapo benamiais, nes į namus nutarta įkelti pabėgėlius. Betina Chalbai, kaip ir jos kaimynė, gavo oficialų pranešimą, kad nuomos sutartis nutraukta ir jai reikia ištuštinti butą. Penkiasdešimt vienerių metų medicinos seselei, išauginusiai du sūnus, tai tapo šoku.

Gabusis Deivido Rokfelerio anūkas Markas Cukerbergas

O aš naiviai tikėjau, kad tik pas Vytautą Landsbergį toks gabus anūkas, toks vunderkindas Gabrielius, kuris į politikos olimpą užšoko kaip kokia Elena Esembajeva su kartimi, ar Pistorius ant spyruoklių. Pasirodo, kad pas kitus senelius yra dar gabesnių anūkų. Su vienu iš tokių anūkų-vunderkindų vunderkindu ir nutariau supažindinti mielus skaitytojus, perskaitęs straipsnį „Ldienoje“ iš „Versijų“, apie gabių anūkų ir vaikų versijas.

Ukraina virsta valstybe bankrotu?

Pačiu efektyviausiu Rusijos prezidento Putino žingsniu, nukreiptu Ukrainos destabilizacijos link, tapo tai, ko iš jo reikalavo Vakarai: jis privertė prorusiškus separatistus šalies rytuose nutraukti ugnį. Likę be būtino preteksto tęsti karą, vidiniai padaliniai ir neveiksmingas Ukrainos politinio elito branduolys greitai pademonstravo savo tikrąjį veidą, rašo bloombergview.comVietoje to, kad taptų demokratijos viltimi po pernykštės „orumo revoliucijos“, Ukraina virto į eilinį nekompetetingą ir korumpuotą posovietinį režimą. Todėl nieko stebėtino, jog santykiuose tarp Kijevo ir Vakarų ima atsirasti skilimas.

Neteisingi moters veiksmai / Неправильные движения женщины

У любой женщины есть прямой канал связи с "божественным". В нашей современной действительности, в основном, этот канал загрязнён эмоциональными и ментальными наработками человека, находящимся под большим воздействием окружающего его мира. У редкой женщины сейчас этот канал чист Загрязняется этот канал из-за следующих неправильных действий женщины...

„Klaipėdos diena“ atidaro naują „kacapų“ medžioklės sezoną?

Lapkričio 6 d. „Klaipėdos dienoje“ išėjo skambia antrašte pavadintas straipsnis: „Prorusiški veikėjai vel kelia galvas“, kuriame šmeižiamas Klaipėdos visuomenininkas Vaidas Lekstutis, kaltinant jį „pritarimu sovietų vykdytam Lietuvos gyventojų genocidui“ ir kt. mūsų Marijos žemelėje esančią žodžio „laisvę“ parodančiais „nusikaltimais“.

Japonai kompromisų nepripažįsta. Tatuiruotas žmogus - pasišlykštėtinas parijas

Japonijos nacionalinė turizmo asociacija vėl kreipėsi į ant karštųjų šaltinių įrengtų "onsenų" - SPA maudyklių ir pirčių valdytojus, prašydama sušvelninti kategorišką draudimą lankytis žmonėms su tatuiruotėmis ant kūno. Mat net trečdalis iš 15 milijonų užsienio turistų į Japoniją atvyksta specialiai tam, kad apsilankyti "onsenuose" ir pasimėgauti procedūromis bei maudynėmis geizeriniame mineraliniame vandenyje.

Želigovskio šmėklos pamokos. Lietuvos [patriotai] lenkai ar [Lenkijos] lenkai Lietuvoje?

Istorinei sąmonei ir patriotinėms nuostatoms ugdyti nevadovėlinis mokymas apie istorines tautos pergales (kaip ir didvyriškus pralaimėjimus, ko Lietuva nesugebėjo aiškiai padaryti su 1655 m. Žaliojo tilto gynyba nuo maskviečių tvano) yra puiki ir Vakaruose plačiai taikoma priemonė. Idėja dvigubai sveikintina, nes pats 1918-1920 m. Nepriklausomybės kovų laikotarpis šalyje yra menkai žinomas jaunajai kartai lyginant su kitais esminiais XX a. istorijos epizodais.

Europos pabėgėlių krizė yra ne ekonominė, ji – kultūrinė problema

Žmonės instinktyviai supranta tai, apie ką elitui nepatinka galvoti. Jie jaučia, kad didesnė pasaulio istorijos dalis – tai istorija įsiveržimų ir migracijos (kuriuos vieną nuo kito dažnai sunku atskirti), o taip pat pasipriešinimo įsiveržimams ir migracijoms. Prisiminkime, kad ir Didžiąją kinų sieną, kurią amžius statė ir atstatinėjo, kad apginti kinų civilizaciją nuo klajoklių bangų iš Eurazijos stepių. Islamas jau trečią kartą rimtai grasina Europai.

Litchueiniški ELFAI atakuoja - ir vėl kaip visada apgailėtinai...

Šiandien, lapkričio 6-ą dieną, etatiniai JAV valstijos Litchueinios saugotojai ir gelbėtojai vieningu frontu stojo prieš PUOLANTĮ RUSĄ - penktadienio vakare TV3 savo debilinamoms masėms tarp greitųjų kreditų ir čipsų reklamos parodė net penkis mėnesius kurptą dokumentinį(!) filmą apie artėjančią Kremliaus okupaciją, o tuo tarpu internetinė šventoji trejybė - klaipeda.diena.lt-kauno.diena.lt-diena.lt išpublikavo asmens save laikančio žurnaliste paskvilį viską pasakančiu pavadinimu "Prorusiški veikėjai ir vėl kelia galvas".

Kas stovėjo už Geitso, Džobso ir Cukerbergo

Visais laikais pagrindiniais techninio progreso varikliais buvo karas ir išlaidos ginkluotei. Dešimtmečius JAV vyriausybė pumpavo pinigus į Silicio slėnį. Gudrybė slypi tame, kad finansuojami buvo ne grynai kariniai tyrimai, o civiliai projektai. Paskui projektai, kurie išlaikydavo konkurenciją, atsipirkdavo ir surasdavo karinį pritaikymą. Slėnį ranka rankon kūrė ir valstybė, ir universitetai, ir palaipsniui besistojantis ant kojų dėka vyriausybės užsakymų privatus sektorius.

Galima drąsiai teigti, reali padėtis Sirijos fronte degraduoja, nesimato jokių karinio konflikto stabilizacijos požymių!

Kalbant apie „Islamo valstybę“, būtina žinoti, kad ši valstybė yra dalis musulmonų judėjimo, kurį sąlyginai galima pavadinti pasauliniu Kalifatu. Mes neteisingai juos suvokiame tik kaip siaubūnus. Jie juk turi didžiulę ideologinę sklaidą, traukiančią žmones. Arabų pasaulyje, turinčiame apie vieną milijardą žmonių, tos teisingumo islamo pagrindu idėjos turi daug gerbėjų… Kalifatas siūlo naują vienijančią idėją, savotišką utopiją. Kažkas panašaus vyko 1917 metais Rusijos imperijoje, kai bolševikai iškėlė idėją, traukiančią daugybę žmonių. Nors viskas skendo kraujyje, bet žmonių nuo tos idėjos neatgrasė.

Eduardas Hodos. Nuo Nostrodamo iki Žirinovskio: prognozės ir realijos

Eduardas Hodos pasakoja apie pranašystes, kurios mūsų dienomis išsipildė. Šis monologas pribloškia. Šis monologas atvers akis tiems, kas nesupranta, kokiu tikslu suorganizuotas Arabų pasaulio, Europos, ES ir Lietuvos sunaikinimas. O tiems, kas supranta, bus įdomus, nes patvirtins jų mintis ir išvadas.

„Al Quaeda“ lyderis perspėja: kitas mūsų taikinys – Londonas

Teroristinės grupuotės „Al Quaeda“ lyderis išplatino naują pranešimą, kuriame jis garsiai įvardina šalis, kuriose planuoja naujus teroristinius išpuolius. Teroristų grupės vadeiva Ayman al-Zawahiri teigia, kad pagrindinis jų tikslas sunaikinti Jungtines Amerikos Valstijas, ir nutraukti ilgalaikę JAV paramą Izraeliui. Tačiau atsiminus ankstesnę teroristinių išpuolių praktiką baiminamasi, kad naujasis taikinys gali tapti Londonas, mat paskutini 7 išpuoliai įvykdyti sostinėje turėjo akivaizdų sąryšį su Ayman al-Zawahiri.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: