Viktoras Orbanas: „Europos Sąjunga parsidavė Turkijai“

Europos Sąjunga (ES) „parsidavė Turkijai“, mėgindama suvaldyti pabėgėlių krizę, ir šito sprendimo pasekmių „neįmanoma prognozuoti“, Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas perspėjo šeštadienį paskelbtame interviu. „Mes, ES narės, jau sumokėjome Turkijai tris milijardus ir greitai turėsime sumokėti dar tris. Neįmanoma prognozuoti, kuo visa tai baigsis“.

Ar įkalbins Barakas Obama europiečius valgyti chloruotas amerikoniškas vištas?

JAV prezidentas Obama šiandien atvyksta į Honoverį, kur kartu su Angela Merkel atidarys Hanoverio pramonės parodą. Laukiama, kad JAV prezidentas su Vokietijos kanclere aptars TTIP sutartį. Vizito išvakarėse Hanoveryje įvyko daugiatūkstantinė anti-TTIP demonstracija.

Pabaltijis praranda rusų tranzitą

Po Latvijos Estija pripažino savo logistinės srities krizę, atsiradusią praradus rusų tranzitą. Estijos atstovai baiminasi, kad tranzito rodikliai gali kristi iki nulio, o susiklosčiusią situaciją aiškina naftos kainų mažėjimu ir rusų ekonomikos krize. Tačiau rimčiau įsigilinus į Pabaltijo tranzito problemas, matosi, jog jas neįtakojo nei ekonomika, nei antirusiškos sankcijos, nei Rusijos politika jo respublikų atžvilgiu. Tranzito problemos neišvengiamai atsirado dėl Lietuvos, Latvijos ir Estijos antirusiškos politikos: pati Istorija įvedė sankcijas prieš Pabaltijį, kurio šalys pasirinko sau geopolitines „Rusijos stabdymo“ funkcijas.

Sovietinei priverstinei karių tapimo donorais sistemai vadovauja medicinos išsilavinimo neturintis asmuo

Norėčiau atkreipti visuomenės dėmesį į tam tikrus, mano požiūriu, ydingus reiškinius. Mūsų Prezidentė ir politikai pasisako už Lietuvos gynybinių galių, t. y. kariuomenės stiprinimą ir kryptingai dirba ta linkme. Bet atsiranda veikėjų, kurie, prisidengę kilniais tikslais, tą idėją mėgina diskredituoti. Atkreipiu dėmesį į tai, kad jau tampa norma kraujo donorystės akcijos kariniuose daliniuse. Asmeniškai man tai kvepia sovietinėje kariuomenėje nusistovėjusiomis tvarkomis, kai įvairios problemos buvo sprendžiamos panaudojant kareivius.

Kur tavo aplodismentai, Vilniau? “Lordus” gražiausiai padarė D. Libeskindas

Norėjote architektūrinio konkurso? Konkursą gavote. Norėjote aukštos prabos architektūros erogeniniame Vilniaus taškelyje? Gavote: pagal CV, laureato praba itin aukšta. Norėjote darnos, harmonijos ir pagarbos Dešiniojo kranto urbanistinei kalvai? Kokiai kalvai…? Kai žaidžia globalūs didmeistriai, kiekvienas kontekstas jiems tėra baltas milimetrinio popieriaus lapas. Ypač, jeigu tas kontekstas atsitinka trečiojo pasaulio teritorijoje…

Devynios tezės apie karą, kurį mes kariaujame / Девять тезисов о войне, которую мы ведем

27-28 апреля 2016 года Министерство обороны Российской Федерации провело очередную международную конференцию по вопросам безопасности. Мне довелось принять участие в панели, посвящённой "цветным революциям". Времени, отведённого основным докладчикам (5 минут), а тем более выступлениям в порядке дискуссии (1 минута), было явно недостаточно,...

Enzimų terapjos preparatais traumas gydosi Lietuvos olimpinės rinktinės sportininkai

Deja, nuo traumų, didelių ar mažų, nesame apsaugoti nė vienas. Suprantama, kad, jas patyrę, norime kuo greičiau pasveikti ir kartu vartoti kuo mažiau vaistų. Kaip greičiau pasveikti patyrus traumą? Apie tai kalbamės su Lietuvos olimpinės rinktinės vyriausiuoju gydytoju sporto mediku dr. Daliumi Barkausku. Kokias traumas dažniausiai patiria žmonės, ypač sportuojantys? Kaip jas galima suskirstyti?

JAV finansinių klanų valdomos reitingų agentūros - politinio spaudimo ir propagandos įrankis

Visai neseniai tarptautinė reitingų (melo) agentūra, kuri kitomis priemonėmis dalyvauja JAV/NATO vykdomoje pasaulio kolonizacijoje, lyg patvirtindama žinomo melagio jav p-rezidento Barako Obamos žodžius, kad Vakarų pasaulio niekšų sankcijos "Rusijos ekonomiką sudraskė į gabalus", suteikė Rusijos ekonomikai žemiausią reitingą BA1.

ILIV banditas pats nufilmavo savo mirtį chaotiškoje ir beviltiškoje atakoje prieš kurdus

In stark contrast to glossy ISIS propaganda, a video filmed by a terrorist’s helmet camera during his final battle with Kurdish Peshmerga troops near the Iraqi city of Mosul, demonstrates chaos and panic running through the ranks of the terrorists.

Kurčiatovo instituto direktoriaus pranešimas Rusijos Federacijos Taryboje (video lietuviškai)

Kurčiatovo instituto direktoriaus M.V. Kovalčiuko pranešimas Rusijos Federacijos Taryboje apie globalios krizės gilumines priežastis, mokslo ir technologijų vystymosi kryptį ir atsiradusią galimybę sukurti dirbtinį homo sapiens porūšį – vergaujantį žmogų.

Grynieji pinigai – tai laisvė. 500 eurų nominalo kupiūrų sunaikinimas mums brangiai kainuos. 3 dalis

Tai trečiasis straipsnis iš ciklo „Grynieji pinigai – tai laisvė“, skirtas ES gyventojų suvarymui į „negrynųjų pinigų konclagerį“. Tam, kad pateisinti prievartinį ES gyventojų suvarymą į „negrynųjų pinigų konclagerį“ yra prisigalvojama visokių pasakų. Mums įrodinėja, kad pinigų sistema, paremta grynaisiais pinigais (banknotais ir monetomis), – anachronizmas, atsilikimo požymis. Kad grynieji pinigai – „mitybinė terpė“ nusikaltimams ir visokios rūšies teisės pažeidimams. Neva, ant grynųjų pinigų laikosi visa pilkoji ekonomika.

Viktoras Orbanas: Vengrijos Konstitucija draudžia „islamizaciją“

Šį pirmadienį Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pareiškė, kad Vengrijos Konstitucija draudžia „Islamizaciją“, nes šis dokumentas skirtas ginti vengrų kalbai ir kultūrai. Orbanas taip pat pasakė, kad Konstitucija įpareigoja vyriausybę veikti prieš bet kokią masinę migraciją, nes ji kelia grėsmę Konstitucijos principams.

Ramūnas Alaunis: ką daryti? Kaip kovoti prieš Lietuvos valdžios tironiją?

Nuo pat 1990 Kovo 11-os Lietuvos valdančiosios partijos tiek kairiųjų, tiek dešiniųjų vedė Lietuvą prie socialinio ir ekonominio chaoso – ekonominės, socialinės krizės, kurios dabartinis „ekonominis atsigavimas“ yra paprasčiausias mitas. Užsienio politikoje Lietuvos politinis elitas padeda kariauti JAV imperinius karus Afganistane, Irake, Afrikoje taip prisidėdamas prie karo pabėgėlių krizės. Lietuvos politinis elitas atvirai politiškai ir net finansiškai remia autoritarinius režimus. Daugelis tų, kurie anksčiau tarnavo Maskvai dabar tarnauja Briuseliui ir Vašingtonui.

Ko aš niekada nemačiau "okupacijos" laikais?

Nepatikėsite, tačiau buvo dalykų, kuriuos pamačiau tik atsidūręs laisvame pasaulyje. Ne, ne, kalbu be ironijos – dabar tikrai jaučiuosi laisvas ir dabartinio savo gyvenimo nekeisčiau į jokį kitą. Ne be reikalo “Vairas” dainuodavo “gimiau nei per anksti, nei per vėlai, gimiau pačiu laiku”. Žodžiu, visada geriausi yra laikai yra būtent ši diena, ši akimirka, nes vis dar kvėpuoji, esi gyvas, o į praetį, kad ir kaip norėsi, nesugrįši.

500 Eurų kupiūrai – kaput!

Ateinančią savaitę, gegužės 4 dieną, yra šaukiama Europos centrinio banko (ECB) tarybos posėdis. Dienotvarkėje: 500 euro-kupiūros likimas. Šiandien laikraštis Handelsblatt pranešė, kad 500 euro-kupiūros likimas nuspręstas: jai - kaput! ECB laikraščiui Handelsblatt atsisakė komentuoti šia informaciją. Autoriaus giliu įsitikinimu, 500-euro banknotų naikinimas yra bankininkų noras sukišti ES gyventojus į „negrynųjų pinigų“ konclagerį ir sunaikinti demokratijos likučius. Grynieji pinigai garantuoja mums laisvę, todėl finansinis oligarchatas paskelbė gryniesiems pinigams karą!

Buržujų gimtadienis

1602 metų kovo 20 dieną buvo įsteigta pirmoji žmonijos istorijoje transnacionalinė korporacija – olandų Ost Indijos bendrovė. Išgyvenusi du šimtmečius, ji padarė milžinišką įtaką pasaulio prekybai ir politikai. Daugelis kompanijos projektų buvo tokie sėkmingi, kad liko egzistuoti ir po kompanijos žūties. Pati gi bendrovė, kaip ir dera kapitalistiniam monstrui, baigė savo egzistavimą epinio masto bankrotu, sukrėtusiu pasaulio ekonomiką.

Feminizmas kuria iliuzijas

Feminizmas sukuria moterims iliuziją, kad vyrai apskritai nereikalingi, kad moterys viską gali pačios, o jeigu taip, tai „teisingas pasaulis“ – tai būtent moteriškas pasaulis, o viskas, kas buvo iki jo – tai klaida, iškrypimas, kurį „seksistai“ sukūrė vaikydamiesi sau naudos.

AK-47 - neturintis lygių. 35 faktai apie legendinį Kalašnikovo automatą

Российское оружие по состоянию на конец 2015 года «отвоевало» себе около 20% всего американского рынка. Образ «плохих русских» вооруженных АК массово растиражированный в американской культуре — еще одна причина высоких продаж российского оружия. Созданный многие годы назад пиар-технологами образ привел к обратному эффекту — оружием «плохих парней» стали обзаводиться законопослушные американцы: от домохозяек и программистов до окружных шерифов.

Buvęs JAV diplomatas: Vengrija yra ateitis

Buvęs JAV diplomatas: „Savižudiška“ migracijos politika privers europiečius palikti savo šalis. Numatoma, kad musulmonai užims Vakarų Europą iki 2050 m. „Keliasdešimt tūkstančių, galbūt šimtai tūkstančių Vokietijos, Olandijos, Prancūzijos, Belgijos ir kitų Vakarų Europos šalių piliečių nutars persikelti į Vengriją per ateinančius 20-30 metų ir pastoviai ten apsigyvens dėl migracijos krizės,” rašo Topolanksy.

Lenkai inicijavo Vakarų Ukrainos žemių ir turto atsiėmimo procesą

Lenkų organizacija „Powiernictwo Kresowe“, savo sudėtyje apjungianti 150 tūkstančių lenkų, nukentėjusių Lenkijos žemių perdavimo Ukrainos Tarybų socialistinei respublikai metu, pradėjo teisminį tų žemių ir turto susigrąžinimo procesą. „Ukrainiečiai gyvena mūsų namuose, o jų kaimai ir miestai pastatyti ant mūsų žemės. Ukraina nori gyventi pagal Europos įstatymus – tad jie turi prisiimti ir europietiškas pareigas – be šito jiems nėra ko svajoti apie būsimą tarptautinę paramą“.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Kiek, kur ir kokių branduolinių bombų reikia Lietuvai iki pilno išgelbėjimo
560
Referendumas dėl Tarybų Sąjungos išsaugojimo.
230
Runkeliams nebeįtiksi
2246

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: