Tamsioji Amerikos (JAV) pusė

Pagrindinių Amerikos intervencijų, slaptų operacijų ir įvairių karo nusikaltimų sąrašas„Man tiesiog darosi baisu dėl mano šalies, kai pamanau, kad Dievas yra teisingas“. JAV prezidentas Tomas Džefersonas (Thomas Jefferson)„Manau, kad visus, kurie pelnosi iš karo bei prisideda prie jo kurstymo, pačią pirmą jo dieną turi sušaudyti jo šalies piliečiai“. Ernestas Hemingvėjus (Ernest Hemingway)JAV karys prašosi į svečiusKad užtvirtintų ir išlaikytų savo „teisę“ eksploatuoti kitas tautas, Amerika reguliariai naudoja įvairias prievartos formas, ir pirmiausia – karinę.

2016 metais į Vokietiją atvyks nuo 1,8 iki 6,4 milijono migrantų. Austrijos kancleris kritikuoja Merkel dėl besitęsiančios „atvirų durų“ politikos

Optimistiškiausiu variantu į Vokietiją 2016 metais atvyks 1,8 milijono migrantų, o pesimistiškiausiu – 6,4 milijono. Austrijos kancleris Faymanas pareiškė, kad nepaisant įsigaliojusio ES -Turkijos pabėgėlių readmisijos pakto, „Balkanų maršrutas bus ir toliau uždarytas“. Jis dar kartą sukritikavo Merkel, kuri turėtų, jo nuomone, viešai paskelbti migrantams apie sienų uždarymą: „Ji vėl to nepadarė Briuselyje“.

Lvove paaiškėjo – pederastų ir kitų iškrypėlių paradus organizuoja Rusija

O kas tuo abejojo? Jei pederastų ir kitų iškrypėlių paradus organizuotų ES, visų pirma jie tuos paradus surengtų ten, kur labiausiai nekenčia pederastų, lesbiečių ir kitokių lytinių iškrypėlių – Molenbeko rajone Briuselyje, musulmonų apgyventuose Prancūzijos ir Anglijos miestų kvartaluose.

Ir kura – ptyca, ir Lenkija – zagranica

Buvo kažkada posakis: kura ne ptyca, o Lenkija ne zagranyca. Jau zagranyca, kurioje maitinamės, kurioje ir algos, ir pensijos – dvigubai didesnės, ir maistas – dvigubai pigesnis. O nuo rugsėjo 1 dienos ir seneliams už vaistus nebereikės Lenkijoje mokėti. Iš kur toks „rojus žemėje“ toje Lenkijoje, jeigu BVP per metus vienam žmogui tenai 500 eurų mažesnis? Atsakymas gali būti tiktai vienas – tenai vagių perpus mažiau valdžioje ir idiotų, svetimas vietas ministerijose užimančių.

Ar įmanomas JAV kolapsas tarybiniu stiliumi?

Ar jau reikia ruoštis JAV žlugimui tarybiniu stiliumi? Daug faktų liudija, kad atsakymas yra teigiamas. Visa eilė ekonominių ir geopolitinių nesėkmių, nuo XXI amžiaus pradžios persekiojančių Ameriką, šiandien pasipildė dar viena sudėtine dalimi: branduolinės atakos grėsme iš Islamo valstybės pusės. Absurdas? Kol kas jis nepaneigtas, skamba kaip absurdas. Tačiau esmė slypi ne tik tokios atakos realizavimo sunkumuose. Akivaizdu, kad islamistai nebijo Amerikos. O ko jiems bijoti?

Rasizmas ir netolerancija jūsų darže

Rauti piktžoles – tai fašizmas! Negalima žudyti piktžolių vien už tai, kad pas jas kitokios formos lapai ir kitokios spalvos vaisiai. Visi augalai – skirtingi, visi augalai – lygūs! Daržo privalumas – jo įvairovėje ir svetingume. Tu ką, nori, kad tavo daržas sumažėtų iki plotelio aplink kaliausę? Mūsų daržas tapo didis tik dėka piktžolių, nes kiekvienai piktžolei atsirado vietos lysvėse.

Karas neišvengiamas. Amerikos strategų ir jų klapčiukų Lietuvoje planuose

"CORDON SANITAIRE" (Buferinė zona) arba viskas rodo, kad NATO planuoja suduoti globalų smūgį prieš Rusijos Federaciją. 1. „cordon sanitaire“ (buferinės zonos) Rytų Europoje sukūrimas. 2. Šauktiniams savanoriams didinamos išmokos ( ir paskutiniam dundukui aišku kodėl. Kas norės mirti už ačiū. ) 3. Ruošiama infrastuktūra NATO sunkiąjai ginkluotei. Iškertamas 500 hektarų miškas. Poligonas padvigubėja ir jo plotas tampa didesnis nei Kauno miestas.

Himalajų druska – pelningas jaukas lengvatikiams?

Norėčiau pasidalinti vieno produkto – rožinės Himalajų druskos – tyrimu. Tyrimas atliktas Lietuvos skeptikų draugijos, kuriai pats priklausau, iniciatyva, siekiant patikrinti reklaminių teiginių (apie daugybės įvairių elementų buvimą ir jų kiekius) pagrįstumą.

Ramūnas Alaunis: “Laisvosios Rusijos Forumas“ – kaip sugriauti Rusiją pagal Vašingtono scenarijų?

Kovo 8-10 dienomis Vilniuje ir Trakuose vyko trečiasis Rusijos nesisteminės provakarietiškos opozicijos surengtas taip vadinamas „Laisvosios Rusijos Forumas“, kuris Lietuvoje geriau žinomas „Rusijos Vilniaus Forumu“. Pagrindinė Vilniaus forumo tema buvo kas valdys Rusiją po prezidento Putino – ar patys Rusai gyvenantys Rusijoje ar provakarietiški Rusijos intelektualai. Ši tema Lietuvai jau neaktuali. Lietuvos klausimas jau nuspręstas, ją valdo Briuselis, ne Lietuva. Dabar beliko išspręsti klausimą kas valdys Rusiją ir jos gamtinius išteklius Rytai ar Vakarai?

JAV generolas grąsina Rusijai karu Pabaltijyje

JAV karinių pajėgų Europoje vadas Filipas Bridlavas pareiškė, jog JAV pasirengusi kovoti ir nugalėti Rusiją Europoje. Kalbėdamas JAV Kongrese, Bridlavas atkreipė dėmesį į Rusijos Kaliningrado sritį — pirmojo NATO smūgio objektą kilus karui. Tkiu būdu, amerikiečių generolas patvirtino, kad hipotetinis NATO ir Rusijos karinis susidūrimas prasidės nuo Pabaltijo, ir jeigu pirmojo NATO karinio smūgio ibjektu taps Kaliningrado sritis, tai pirmojo Rusijos karinio smūgio objektu taps Lietuva, Latvija ir Estija.

Marazmavičiaus bėdos

Marazmavičius pabudo išpiltas šalto prakaito. Jis susapnavo Leonidą Brežnevą. Sapne Brežnevas glostė Marazmavičiaus galvą, kažką meiliai kalbėjo ir vis bandė pabučiuoti, žadėdamas už tai įteikti ordiną. "Ką tai galėtų reikšti?"- susimąstė išsigandęs Marazmavičius, kuris dažniausiai sapnuodavo tik patriotinio tūrinio sapnus - trispalvę, Gedimino stulpus, kunigaikščio Vytauto pulkus, žygiuojančius prie Juodosios jūros, berniukų chorą, atliekantį Tautinę Giesmę arba Laisvės Statulą.

Atsigeri jogurto – prisivalgai krakmolo!

Daugelis esam įpratę valgyti ar gerti jogurtą kiekvieną dieną, tikėdami, kad jis turi naudingų savybių organizmui. Lieso jogurto „dietos“ griebiasi trokštantys greičiau sulieknėti, o dar kitiems šis rauginto pieno gaminys – tiesiog labai skanus mėgstamas produktas, ar desertas. Jei tik atidžiau žvilgterėsit į prekybos centrų lentynose gausiai išrikiuotų įvairiausių jogurtų sudėtį, mažų mažiausiai nemaloniai nustebsite, o lieknėjantys – ne juokais įsius. Mus maitina „krakmoliniais“ produktais, kurių liežuvis nebeapsiverčia vadinti jogurtais!

Jei yra klausimai – turi būti ir atsakymai. "Patriotei" Irenai Degutienei nuo "nepatriotų" lietuvių

"Patriotė" Irena Degutienė išsakė kritiką apie nepatriotiškai nusiteikusius lietuvius. "Ar jie nemyli Lietuvos? Ar jie nenori švęsti? Ar jiems tiesiog sunkus gyvenimas laisvoje Lietuvoje? Ar nėra kalta šiandieninė Vyriausybė, kad tokie dalykai vyksta?“ – aštrius klausimus kėlė politikė. Jei yra klausimai – turi būti ir atsakymai.

Tobulas Rusijos planas, kaip sunaikinti Lietuvą (kvietimas sudaryti Rusijos nusikalstamos veiklos Lietuvoje sąrašą)

Iš valstybinės žiniasklaidos gerai žinome, kad dėl pasaulyje vykstančių karų ir ir suiručių didžiąja dalimi kalta Rusija. Tačiau tarptautinės problemos ir karštieji taškai šiuo metu akylai stebimi Lietuvos ir pasaulio vadovų bei įvairių karinių organizacijų, nuolat vyksta pasitarimai, konferencijos, debatai bei kitokios problemų sprendimo formos. Bet pabandykime pasiaiškinti, dėl kokių konkrečiai Lietuvos vidaus negerovių ir nelaimių kalta Rusija.

Informacinio karo apraiškos

Informacinis karas įgauna vis įvairesnes formas ir kartais sunkiai pastebima kryptinga veikla tampa plačiai matomu reiškiniu. Deja, ne tokie reiklūs piliečiai nepastebi išvis jokių formų. Mas media orientuota būtent į tokius nereiklius, kurie kaip kempinės sugeria viską ir bet ką, kas jiems brukama, ką sėkmingai įrodė buvusios Ukrainos pavyzdys. Įdomu tai, kad informacinis karas vis labiau persikelia į internetą ir jutūbas užima vis stipresnes pozicijas šioje srityje - juk ten sėdi kontentas kuris teliko nežiūri, o jį reikia perimti.

Malda už "laisvę" ir "nepriklausomybę"

Apgailėkite tautą, nešiojančią drabužius, kurių pati neaudžia, - valgančią duoną, kurios pati neaugina, ir geriančios vyną, kuris teka ne iš jos vynspaudės. Užjauskite tautą, kuri pakelia balsą tik tada, kai ištinka paskutinioji, kai neturi kuo didžiuotis, vien griuvėsiais, ir niekada nesukils, nebent, kai jos galva atsidurs tarp budelio kirvio ir trinkos.

Raudonosios dinastijos: Užkalnių atvejis

Dinastijų tęstinumas, komunistinė aristokratija ir jos transformacijos – savaime įdomus reiškinys. Laikai keičiasi, bet kai kurie archetipai išlieka ir, pakeitę spalvas bei geopolitines orientacijas, sėkmingai gyvuoja iki šiol beigi suskamba kaip šis tas naujo, nes juk nauja – tai užmiršta sena…

Užburiančios fotografjos iš vietų, kur mūsų nebėra

Vietos, kurias gamta susigrąžina iš žmonių - reginys tuo pat metu ir gąsdinanti, ir užburiantis. Tai pasaulis, koks liks po mūsų, kokį mes sutvėrėme. Senos pilies griuvėsiai Sintre, Portugalijoje...

Rusijos provokacija prie kuklaus “Kempinsky” viešbučio

Lietuvoje pastarosiomis dienomis buvo kilusi didžiulė grėsmė demokratijai bei valstybingumui, ir, kaip jau įprasta, ta grėsmė buvo atslinkusi iš debesuotų Rytų. Mes jau esame įpratę kad grėsmės Letuvoje pasirodo skirtingais pavidalais – kartais tai būna mokytojų profsąjungos, kartais – dainininkai, kartais net iš Lietuvos kilę teatro režisieriai. Šį kartą grėsmę sukėlė žurnalistai, kurie, kaip pranešė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, antradienio vakarą “apgaulės būdu” pabandė patekti į Trakuose vykusį kasmetinį Vilniaus Rusijos forumą. Laimei, jie laiku buvo pastebėti ir, padedant policijai, visos grėsmės buvo neutralizuotos.

Šūdo sūkurys aplinkui aplinkui tuščią vietą / Круговорот дерьма вокруг пустого места

Наконец, завершился суд над наводчицей-убийцей Савченко. В финале она продемонстрировала всем ещё раз бандерложью сущность майдана – поскакала на скамейке, матерясь и показывая нецензурные жесты. Но сама жирная «голодающая» мне не интересна – она может и первая из украинских нацистов, которая села за свои преступления, но далеко не...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: