Masinės imigracijos padariniai: švedė imigranto iš Somalio buvo prievartaujama net ir po mirties

34 metų imigrantas iš Somalio buvo suimtas po to, kai žiauriai užpuolė ir išprievartavo moterį prie Sheraton viešbučio Švedijoje. Moteris prievartavimo metu mirė. Policijos teigimu, užpuolikas net ir moteriai mirus tęsė prievartavimą. Imigrantas iš Somalio buvo pastebėtas policijos jau negyvos moters prievartavimo metu.

Naujajai Pasaulio Tvarkai pagaliau rastas priešnuodis - Pусский мир

Pagaliau Rusija žengė vieną svarbiausių žingsnių savo nepriklausomybės ir valstybingumo link. Globalistų parašytos RF konstitucijos 13 straipsnis skelbia, jog šiai šaliai draudžiama turėti ir taikyti savo nuosavą ideologiją. Tiesa, straipsnis dar nepanaikintas, bet nueita daugiau nei pusę kelio to link. Lapkričio 4 d. apie milijoną žmonių visoje Rusijoje išėjo į gatves su trispalvėmis ir šūkiais, palaikančiais ne tik VIENYBĘ, bet ir valstybės prezidentą. V.V. Putiną.

G. Songaila & V. Sinica vs A. Nikžentaitis & V. Bruveris. Radijo diskusija apie nelietuviškų asmenvardžių rašymą pasuose

Šiandien piliečių iniciatyvinės grupės „TALKA už Lietuvos valstybinę kalbą“ atstovai Vyriausiajai rinkimų komisijai įteikė surinktus 69 000 parašus, kad Seimui būtų teikiamas įstatymo projektas dėl nelietuvių kilmės asmenvardžių rašymo dokumentuose. Kadangi parašai surinkti, Seimui nori-nenori teks svarstyti šį įstatymo projektą. Ir jeigu į tokio rinkėjų skaičiaus nuomonę bus nusispjauta, tikėtina, kad pastarieji pasidarys atitinkamas išvadas. Juolab, Seimo rinkimai jau nebe už kalnų. Ta proga Lietuvos radijoje nutiko įdomi prolietuvių ir polonofilų diskusija.

Lietuviai pabėgėlių nelaukia, Vengrijos parlamentas nutarė jų nepriimti, o Lietuvos valdžia lenda Briuseliui „be muilo“

„Refugees are not welcome“ (Pabėgėlių čia nelaukia). Lapkričio 4 dieną tokio turinio plakatas buvo iškabintas Vilniuje, netoli Edukologijos universiteto. Apklausa parodė, kad 80% gyventojų nenori, kad į Lietuvą būtų vežami pabėgėliai. Nepaisant to valdžios kompradorai, lendantys Briuseliui „be muilo“, sutiko priimti ir pasodinti ant nuskurdintų Lietuvos piliečių sprando 1105 geresnio gyvenimo ieškančius arabus ir negrus.

Pabėgėliai geopolitiniame žaidime

Serbų valdžia pažadėjo netrukus sukurti „Operatyvinį migrantų problemos sprendimo planą“. Valdžios duomenimis, kiekvieną dieną į Serbiją atvyksta apie 2000 žmonių. Pusė jų kreipiasi dėl pabėgėlio statuso, dar tiek pat siekia pradingti šalies viduje ar persikraustyti į kitas Europos šalis. Nuo metų pradžios oficialaus prieglobsčio Serbijoje pasiprašė apie 80 000 žmonių. Ne ką mažiau pabuvojo šalyje nelegaliai ir daugelis jų įsikūrė ten paslapčia ir ilgam.

Kada bus restauruotos Žaliojo tilto skulptūros?

Šiandien grupė piliečių kreipėsi į valstybines institucijas, reikalaudama konkrečiai atsakyti, kada bus restauruotos Žaliojo tilto skulptūros: 2015 m. liepos mėn. nuo Žaliojo tilto Vilniuje buvo nukeltos keturios skulptūrinės grupės, vaizduojančios skaudaus Lietuvos istorijos periodo – tarybinio laikmečio – gyvenimą, motyvuojant tuo, kad jos yra avarinės būklės ir jas būtina restauruoti. Nors šie meno kūriniai įtraukti į valstybės saugojamų kultūros paveldo vertybių sąrašą ir yra neatsiejama tilto architektūros dalis, Vilniaus meras Remigijus Šimašius žiniasklaidoje ne kartą teigė neketinąs grąžinti jų į vietą, iš kur jos buvo nuimtos...

Kas yra nepriklausomybė?

Kas yra nepriklausomybė? Ar mes esame nepriklausomi? Tokie ir panašūs klausimai sukasi mano galvoje šiuo metu. Ir taip yra ne be priežasties. Juk neseniai eilinį kartą buvo pažeista Lietuvos Konstitucija. O tiksliau, buvo įkurta JAV karinė vadavietė, kurios tikslas, pasak oficialiosios žiniasklaidos, JAV ir Lietuvos kariuomenių bendradarbiavimo stiprinimas. Tačiau tikrasis motyvas yra kitas: geopolitinių JAV interesų regione įgyvendinimas ir esamo buržuazinio režimo įtvirtinimas.

Plieno liūtimi mes nušluosime jų viešpatiją / Стальным ливнем мы смоем их господство

«Четыре месяца, - четыре месяца! – вы бомбите нашу страну, и все боятся даже сказать слова осуждения. Будь еще в мире Россия, настоящая Россия, единая и великая Россия, защищавшая слабых, вы не посмели бы. Но её нет, её нет, и вы торжествуете…» Так сказал в июне 2011 года полковник Каддафи в своем воззвании к миру. Это была мольба старого революционера о помощи — спасти его Ливию. Мир стыдливо молчал.

Žurnalistika – šiuolaikinė prostitutė?

Tikriausiai ne kartą esate girdėję, jog dabartinė žurnalistika – tarsi prostitutė, daranti viską už kelis eurus. Numesk tą vertingą popierėlį žurnalistui, pakuždėk į ausį kokio teksto norėtum, o tada lauk, nes po kelių savaičių, dienų ar valandų (nelyginant kokio straipsnio troško užsakovas) tau ant lėkštutės bus patiektas šviežiausias nupirktos naujienos kąsnelis. Ir, žinoma, tas kąsnelis bus tokio skonio, spalvos ir konsistencijos, kokio troško jį nusipirkęs žmogus. Tikros žurnalistikos, atrodo, tarsi nebeliko, viską užgožė pinigai ir purvas. Tačiau ar toks gajus požiūris yra teisingas?

Vokietija jau įvykdė savižudybę, o Lietuva ruošiasi

Vakar per televiziją eilinį kartą išgirdau Pramonininkų konfederacijos pirmininką kalbant apie pabėgėlius. Žinote, jei tokie pirmininkai, tai vargas ir pramonei, ir Lietuvai. Mūsų laukia tragedija ir valstybės išnykimas. Šios nesąmoningos ir nuolat kartojamos mantros apie pabėgėlių naudą paskatino mane išversti labai mums aktualų vokiečio pasakojimą, kuriame jis skelbia, kad „Vokietija jau įvykdė savižudybę“!

Kaukolių medžiotojai - civilizatorių ir demokratizatorių pramogos karuose prieš "pasaulinį blogį"

Karas – tai kolektyvinė beprotybė, verčianti suabejoti žmogaus protu. Bet netgi ši beprotybė turi savo ribas, kurias nubrėžia tiek kiekvieno atskiro kariaujančio kareivio, tiek visos kariaujančios tautos moralinė sveikata. Visa tai, kas čia aprašyta, pakankamai gerai žinoma Amerikoje. Dabar Amerikoje tolerancija, kuri kartais siutina, ir viso to prisiminti jie nemėgsta. Tačiau juk tai puikus tautos bruožas, tiesa? Mokėti pripažinti savo klaidas netgi jas pamirštant.

Viešieji intelektualai™ nerimsta. Briuselietis Sergėjus Kanovičius apkaltino prof. V. Landsbergį kriminaliniu "Holokausto neigimu"

Sukėlę spaudoje antilietuviškos isterijos bangą dėl tariamo J.Noreikos-GeneroloVėtros dalyvavimo masinėse žydų žudynėse Antrojo Pasaulinio karo metais apsišaukėliai Viešieji intelektualai™ gavo per nosį nuo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro. O dar prof.V.Landsbergis nepatingėjo, ir savo trumpoje replikoje Delfyje papildė mokslininkų išvadas kai kuriomis iškalbingomis detalėmis apie viešųjų intelektualų™ nusišnekėjimų ištakas.

Nerūkai, negeri ir vairuoji litrinį kibiriuką? Vansi, mažini mūsų gynybinę galią, atimi lėšas iš švietimo ir skriaudi pensininkus!

Verslo Žinios publikuoja didžiausių mokesčių mokėtojų Lietuvoje sąrašą su komentarais. Susumuoti mokesčių inspekcijai įmonių pervedami PVM, akcizai ir gyventojų pajamų mokestis. Krenta į akis tai, kad tarp didžiausių mokesčių mokėtojų gausu naftos produktų gamintojų ir pardavėjų, alkoholinių gėrimų gamintojų ir distributorių bei tabako gaminių fabrikas.

Kas gali paveikti Lietuvos ambasados Britanijoje valdininką Gvidą Venckaitį?

Šauksmą pasiekė pagalbos Šauksmas iš Didžiosios Britanijos. Lietuvos ambasada negina Lietuvos piliečių, patekusių į bėdą. Ambasada nėra beasmenė. Už kiekvieno atvejo stovi konkretus darbuotojas, nevykdantis savo pareigų. Šįkart to nepadarė Gvidas Venckaitis. Kas ir kaip gali paveikti Gvidą Venckaitį, kad jis dirbtų savo darbą? Todėl Šauksmas ieško žmonių, ką nors žinančių apie šį žmogų: kas jį įdarbino į ambasadą, giminės, šeima, draugai ir pan. Taip pat ieškome žmonių (organizacijų), galinčių ir norinčių padėti Alei Ambrasaitei.

Ekonomistas Stepanas Demura: chaosą Europoje suorganizavo sionistai

Ekonomistas Stepanas Demura Neiromir-tv laidoje papasakojo, kas ir kodėl suorganizavo chaosą Europoje, kuris palietė ir Lietuvą. Pasižiūrėję siužetą suprasime, kam tarnauja Lietuvos valdžia, siekianti atvežti į Lietuvą kuo daugiau negrų ir arabų.

Rusijos Federacijos Komunistų partija reikalauja uždrausti viešą homoseksualizmo deklaravimą

Spalio 29 d. pasklido žinia, kad Rusijos Federacijos Komunistų partija (RFKP) pateikė Dūmai naujo įstatymo projektą, pagal kurį viešas homoseksualizmo paskelbimas būtų pripažintas nusikaltimu, baudžiamu bauda iki 5000 rublių dėl „viešo netradicinių seksualinių santykių skelbimo viešai demonstruojant iškreiptus seksualinius polinkius“. Taip pat siūloma prie to pridėti ir 15 dienų įkalinimo laikotarpį už homoseksualizmo deklaravimą švietimo, kultūrinėse ar jaunimo įstaigose.

Išgyvenusio Odesos Profsąjungų namuose pasakojimas / Рассказ выжившего в Доме Профсоюзов

Правда, как шило. Её в мешке не утаишь, каким бы плотным ни казался этот мешок и в каком бы море лжи правду не пытались утопить. Непосредственный участник событий на Куликовом Поле 2-го мая 2014-го года, Игорь Степаненко, сотрудник частной охранной компании решил рассказать читателям обо всём, что пережил в тот страшный день.

Akiniai regėjimo negerina, akiniai yra tik protezas akims

„Trylika metų dirbau optometrijos srityje. Per tą laiką niekada nepaskyriau silpnesnių akinių, skyriau tik stipresnius. Juos nešiojant regėjimas tik silpnėja, akiniai problemų nesprendžia“, – įsitikinusi natūralios regos atkūrimo instruktorė Jūratė Aleškevičiūtė. Nešiojant akinius regėjimas tik silpnėja, nes nedirba akies raumuo. Jis prisitaiko prie akinių lęšių ir pamažu atrofuojasi. Regėjimo sistema nėra tik matymas. Tai – akys, regos nervas, smegenys.

Degantis degalinių klausimas...

Manau artimiausiu metu Lietuvoje subręs bent du „svarbūs“ ieškiniai teismams. Vienas tokių ieškinių bus dėl visuomenininkų, kurie nesugeba patikrinti visų prekybos vietų ir užtikrinti, kad jose nebūtų parduodamas alkoholis nepilnamečiams, o kitas ieškinys galėtų būti dėl pačių nepilnamečių, kurie atrodo per daug suaugę ir maskuoja savo jauną amžių, taip trikdydami pardavėjų darbą ir keldami jiems bereikalingą stresą parduodant alkoholinius gėrimus.

Viešojo intereso paieškos Druskininkuose ir Vilniuje

Nagi, žiūrim ką turim. Iš vienos pusės – skandalas dėl nemokamo pasipliuškenimo baseine Druskininkuose, triukšmas dėl dailių apartamentų, kurių vonios kambaryje – koks siaubas – pusnuogės moters atvaizdas. Iš kitos pusės – skandalas dėl karalienės Mortos. Tiksliau dėl jos vardą savo privačiam versliukui pasisavinusios patriarcho V.Landsbergio marčios Austėjos Landsbergienės.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: