Beveik du trečdaliai prieš NATO „ginklų žvanginimą

“Beveik du trečdaliai prieš NATO „ginklų žvanginimą” – tokia šios dienos straipsnio „Frankfurter Allemeine Zeitung“ antraštė. Vokietijos Užsienio reikalų ministro Šteinmajerio NATO manevrų „Anakonda“ kritika sukėlė ažiotažą. Bet vokiečiai palaiko tokį jo vertinimą ir yra tos pačios nuomonės, kad NATO neturėtų žvanginti ginklais prie Rusijos sienų. Tiktai devyni procentai respondentų palaiko Vokietijos vyriausybės ketinimą siųsti šimtus Vokietijos kareivių į Pabaltijį. Apie tai byloja visuomenės nuomonės apklausa, kurią atliko YouGov institutas Deutsche Presse-Agentur užsakymu.

Kaip Šoiblė ES ir euro zoną nori reformuoti

Tokiu pavadinimu šiandien paskelbtas straipsnis vokiečių dienraštyje Handelsblatt. Jame rašoma: „Tuo metu kai kanclerė dar miglotai kalba apie „geresnę Europą“, pas ministrą jau yra konkretūs planai po Brexit-balsavimo, kaip tai gali atrodyti“. „Valstybės-narės negali būti išlaisvintos nuo atsakomybės“, – sako Vokietijos finansų ministras. Apžvalgoje pavadintoje „iniciatyvos dėl Didžiosios Britanijos referendumo“ yra išvardintos priemonės, kurių turėtų imtis 27 Eurozonos valstybės ir euro zona gali būti reformuota. Handelsblatt gavo šį dokumentą.

Kokią Europą rinksimės? Britų referendumo pamokos

Šiemet dar nebuvo svarbesnės žinios už britų pasitraukimą iš Europos Sąjungos. Visoje ES ji sutikta su dideliu ir pagrįstu liūdesiu, nusivylimu ir pykčiu. Tačiau reaguoti reikėtų ne emocijomis, o išvadomis. Nemažai dalykų, kurie daug kam tapo akivaizdūs po britų pasitraukimo, būtų galėję padėti to išvengti, jei būtų suvokti ir įgyvendinti anksčiau.

Lietuviškas aukštasis mokslas proto neprideda. Bet ir lietuviškuose darbuose jo panaudoti nepavyksta

Turiu gerą žinią! Mūsų biurokratai ne vien tik kavą geria, interesantus po kabinetus žiediniu maršrutu vaiko ir mokesčių mokėtojų pinigais į orą šaudo. Pasitaiko ir jiems naudingų Lietuvai darbų nuveikti. Švietimo ir mokslo ministerija su Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtotės centru pirmą kartą organizavo Lietuvoje Tarptautinį suaugusiųjų gebėjimų tyrimą (PIAAC), atliekamą pagal vieningą OECD metodiką 33-ose pasaulio šalyse.

Teroristinis aktas Stambulo oro uoste tebuvo lengvas jankių atsakas į niekšo Erdogano išdavystę

Tame Erdogano laiške Putinui akivaizdu kad NE TIK atsiprašymas buvo. Ten iki ausų prisidirbęs Turkijos prezidentas konkrečiai iš skūros nėrėsi ir stogo prašėsi. Jaučia svolačius, kad artimiausiu metu jam ruošiamas Kadafio likimas. "NATO partneris ir ES draugas" iš tikro buvo ir yra paskutinė padugnė, kuris darė nusikaltimus vieną po kito (naikino kurdus, prekiavo, rėmė, gydė, treniravo ISIS teroristus, kuravo milijoninės pabėgėlių bangos invaziją į Europą ir t.t.) Žodžiu, darė viską, ko jankiai prašė.

Rinkinukas 25

Smagūs vaizdeliai apie tai kas dedasi pasaulyje.

„Tyrimas“ atskleidė kodėl geriama? Alkoholio pramonė atsisakys neveikiančios reklamos?

Ar geriate, nes matote alkoholio reklamą? Ir, o stebukle, tik 3 proc. nurodo, kad alkoholį vartojo, nes pamatė patrauklią alkoholio reklamą, skelbia „tyrimas“. Tiesa tyrėjai dar įvardina ir 0,2 procento, kuriuos sieja su spontanišku alkoholio vartojimu po reklamos.

Anglija apsivalo: jaupaskelbti 470 lietuvių, kurie deportuojami iš Anglijos

Britai pradėjo deportuoti uždarbiauti atvykusius lietuvius Didžioji Britanija pradėjo deportuoti uždarbiauti į šalį atvykusius lietuvius, kurie praeityje turėjo problemų su teisėsauga. Pernai įsigaliojęs naujas imigracijos įstatymas suteikia britams teisę išsiųsti imigrantus, jei jie anksčiau buvo teisti už tyčinius nusikaltimus.

BREXIT: masono Deivido Kamerono sukelta audra vandens stiklinėje

Po ilgų ginčų su Europos komisija dėl sutarties su ES sąlygų Britanijai peržiūrėjimo Deividas Kameronas sugalvojo ir iniciavo BREXIT-referendumą dėl Britanijos išėjimo iš ES, kuris įvyks birželio 23 dieną. Keista, bet tai pasiūlė globalistas, masonas, panamos ofšoro Mossack Fonseca klientas, aršus to paties BREXIT priešininkas.

Dėl santuokos ir homoseksualizmo po Spalio revoliucijos

Neseniai pasirodęs Vilniaus universiteto profesoriaus Vytauto Radžvilo interviu sukėlė diskusiją nacionaldarbininkų tarpe. Tai įvyko ne tiek dėl to, kad jis užsipuola pseudomarksistinę „Frankfurto mokyklą“, kiek dėl vos paliestų istorinių temų, kurios, kaip paaiškėjo, daliai progresyvių nacionalistų yra tamsus miškas.

Antrasis Ukrainos frontas / Второй украинский фронт

Проблема нынешнего украинского режима заключается не в том, что восстал Юго-Восток. Это, как раз предполагалось настоящими организаторами майдана, для которых их украинские «союзники», включая самых богатых и высокопоставленных были не больше, чем пушечным мясом. И поддержка восставших регионов Россией тоже не является проблемой режима. В...

Vito Luckaus (1943-1987) fotografijose tarybinis pasaulis be ideologijos ir pompastikos

Милиция Тбилиси распивала с ним вино. Воры из Одессы приезжали посмотреть на этого человека. Из глубинки Башкортостана ему присылали мёд. Католикос всех армян встречал его роскошным ужином. Дома он держал живого льва. Много работал и много пил. Вереница людей доверяла ему, восхищалась им, подражала его манерам и пересказывала его увлекательные истории. Его великолепный и экстравагантный дом слыл самым ярким центром культурной богемы тех времён. Фотограф и его прекрасная жена принимали у себя знаменитых художников со всего Советского Союза.

Sodomitų paradas Lietuvoje, kaip paskutinė homoseksualizmo diegimo Europoje stadija prieš jo lemtingą supriešinimą su islamo terorizmu

Jeigu yra tikslas sugriauti nacionalinę valstybę, jos pagrindinę ląstelę šeimą, tinka visi būdai, visi įrankiai. Aš nekalbėsiu, apie naikintojus, kurių šventuose raštuose, o vėliau „protokoluose“ sudėta ši griovimo ir naikinimo programa, jų pasiekimus. Tai per daug plati tema. Aš kalbėsiu apie valstybių ir šeimos naikinimo įrankius jų rankose. Tarp kurių – senieji valstybės ir šeimos naikinimo įrankiai: liberalizmas (neoliberalizmas), komunizmas, fašizmas (antifašizmas), ir naujieji: homoseksualizmas ir islamizmas. Būtent apie pastaruosius du visuomenės griovimo įrankius ir noriu pakalbėti sodomitų parado Vilniuje išvakarėse.

Kare svarbiausia išlikti

Gegužės viduryje vyko aukščiausio lygio NATO susitikimas. „Vieningai“ nuspręsta Baltijos šalyse sukurti naujus batalionus, o Rumunijoje ir Lenkijoje sumontuoti puolamąsias „Aegis“ raketines sistemas. Į vakarus nuo Lietuvos, politikai ir žurnalistai teigia, kad štai ten – rytuose, girdi, yra diktatoriškas, blogojo Putino režimas ir jis kėsinasi pulti rytų Europą. Dar visai nesenai, blogieji buvo Irako, Afganistano, Libijos režimai.

Olga Četverikova: Bilderbergas-2016. „Elitų“ supervalstybė ir „plebso“ beteisiškumas

Birželio 9-12 dienomis Drezdeno voešbutyje Taschenbergpalais vyko 64 Bilderbergo klubo susitikimas, kuris šį kartą nesukėlė ankstesnio ažiotažo. Nepaisant, kad jame dalyvavo svarbios figūros, tokios kaip TVF vykdančioji direktorė Kristian Lagard, Royal Dutch Shell  generalinis dierektorius  Benvan Beurden, buvęs valstybės sekretorius Henri Kizindžeris,  Deutsche Bank generalinis direktorius John Cryan, BP generalinis dierektorius Robert Dudley, Bloomberg vyriausias redaktorius John Micklethwait ir kiti, pats įvykis atrodė kaip spektaklis, kurio reikšmė ne tame, kad priimti kažkokius sprendimus (sprendimai priimami kitoje vietoje), o tame, kad

Švedijos narkotikų policijos komisaras: Imigrantai Švedijoje auga kaip piktžolės

Švedijos narkotikų policijos komisaras Lennart Karlsson, Taline vykusios konferencijos „Europos miestai prieš narkotikus“ dalyvis, Estijos žurnalistei Kairi Ervald pasakė, kad imigrantai pavertė Stoholmo ir Gioteborgo priemiesčius karo zona, jie auga kaip piktžolės.

Algimantas Lebionka: Vokietijos finansų ministras Scheuble išprotėjo ir tapo genetiku?

Kai Vokietijos ministrai tyli, apie jų idiotizmą žino tiktai kanclerė Merkel, kai jie išsižioja – apie tai sužino visas pasaulis. Paaiškėjo, kad Vokietijos Finansų ministras Volfganfgas Scheuble yra ne tik finansų specialistas, bet ir genetikas. Interviu laikraščiui die Zeit jis paaiškino, kad migrantai iš Artimųjų Rytų ir Afrikos Europai yra reikalingi tam, kad pagerinti baltąją žmonių rasę, nes „dėl inbrydingo ji išsigimsta.“ Vienas žmogaus genetikos specialistas Vokietijoje jau buvo, jo vardas Adolfas Šekelgruberis (Hitleris). Visi prisimena šio “genetiko” likimą.

Apie Lidl, Užkalnį ir neatsakingą žiniasklaidą

Neiškenčiau. Savaitę burbėjau tik namuose, kol galiausiai nusprendžiau parašyti. Žinau, Lidl ir Užkalnis šiuo metu gausiai komentuojami, abi temos itin aktualios ir turi aiškias gerbėjų ir nekentėjų stovyklas. Ir tų, kurie bijo pasakyti savo nuomonę ir sako: “man nesvarbu”. Pradėsiu nuo Lidl. Sakykit, kodėl, kai į L...

Reikia neutralumo deklaracijos. Kokia nauda iš NATO rytinio flango pastiprinimo?

Žinomo lenkų režisieriaus Grzegorz Braun esė, paskelbta „Polska Niepodlegla“ [Nepriklausoma Lenkija] interneto svetainėje š.m. birželio 6 d.Tekstas publikuojamas pažintiniais tikslaisDidvyris Popiežius Pijus XII, kuris tiek daug stengėsi, kad neįvyktų artėjanti katastrofa, kalbėdamas per radiją 1939 m. rugpjūčio mėn. 23 d., taip argumentavo: „Dėl taikos niekas neprarandama. Viską galima prarasti dėl karo.

Minties policija, arba neturėti kito pasirinkimo (atsakymas A. Tapinui)

A. Tapino išreikštas homoseksualų parado palaikymas žodžiais „neturiu kito pasirinkimo“ gali reikšti ne ką kitą, kaip baimę turėti kitokią nuomonę. „Ten Walls“, Juliaus Pankos pavyzdžiai puikiai iliustruoja, koks pavojingas gali būti savų pažiūrų demonstravimas, o dar blogiau – viešas jų gynimas, jeigu jos neatitinka „liberalios“ minties policijos ideologinių nuostatų.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: