TOKIA ŠVENČIŲ REALYBĖ: vietoje Kristaus šis veikėjas švenčių proga lenda net per kaminą

Jis ateis ir pas jus, jei nepamiršite jam skirti pinigų. Taip nuo kūdikystės melu maitinamos mūsų atžalos. Suaugusieji vis ieško TIESOS. Tai kas dėl to kaltas, kad jos vis nėra?

Pilietinės visuomenės jėga - geriausias vaistas nuo tolerastijos

Vos prieš kelias dienas internetus apskriejo vaizdas iš tolerantiškos ir taikios šalies - Nyderlandų. Nedidelio miestelio gyventojai jėga šturmavo miesto tarybos posėdį, kuriame galvos smegenų tolerastijos apsėsti politikieriai ketino priimti sprendimą dėl pusantro tūkstančio pabėgėlių apgyvendinimo Geldermalsene. Pilietinės visuomenės aktyvistų susirėmimai su politikierių posėdį saugančiais specialios policijos pareigūnais buvo tikrai įspūdingi.

Visiems reikia gerbti demokratiją, taip pat ir liberalams bei socialistams

Lenkijoje demokratiniuose rinkimuose absoliučią daugumą iškovoję politikai ėmė ir sutvarkė beišsigimstančią niekieno nerinktą valdžios ataugą - mūsų Konstitucinio teismo analogą. Tiesiog sureglamentavo jo veiklą taip, kad šis kvaziteisminis organas nebegalėtų viršyti savo kompetenciją ir nebebandytų vadovauti kitoms valdžios šakoms. Įdomu, ar mūsų politikai kada nors sugebės pasekti kaimynų pavyzdžiu ir pastatys įsijautusius į aukščiausių valdovų vaidmenį Konstitucinių Dvasių Žynius?

Seimo narė D. Mikutienė pasitelkė prokuratūrą siekdama užčiaupti visuomenininkus

Atsižvelgdami į informaciją, pasirodžiusią spaudoje apie neva Trakuose surengtą šmeižto išpuolį prieš Seimo narę, Sveikatos reikalų pirmininkę Dangutę Mikutienę, mes, akcijos organizatoriai, nesuprantame, kodėl Seimo narė įsižeidė. Akcija buvo skirta atkreipti į Trakuose išrinktos Seimo narės Dangutės Mikutienės veiklą Seime. Kaip žinoma, per šiuos metus dėl alkoholio vartojimo įvyko Kražių žudynės, nuolat daugėja kitų, su alkoholio vartojimu įvykusių nelaimių. Tačiau šiame kontekste, Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė D. Mikutienė susirūpino degalinių verslu.

Tūkstantis kauniečių Naujuosius sutiks blaiviai

Be promilių sutikti Naujuosius jau trečius metus Kaune siūloma vakarėlyje „Naujieji kiTaip“. Gruodžio 31-ąją kultūros centre „Tautos namai“ vyksiančiame susibūrime laukiama tūkstantinės minios, kaip ir pernai, kai renginys pritraukė daugiau kaip 1 000 lankytojų iš visos Lietuvos ir net kaimyninių šalių.Pasaulinė tendencijaVakarėlis be svaigalų? Skamba ne itin patraukliai? Pasaulis sako kitaip: didmiesčiuose pastaraisiais metais itin populiarėja ne tik privačių vakarėlių, bet ir viešų pasilinksminimų rengimas be lašo alkoholio ir kvaišalų.

Europos Parlamentas ir visa Europa – veidmainiai ir autokratai

Neseniai buvau komandiruotėje Kijeve. Vargšė ta Ukraina, tikinti, kad galės išmokti iš Europos Sąjungos tikros demokratijos ir žmogaus teisių. O šiandien grįžtu lėktuvu iš komandiruotės Tadžikistane ir ten to paties tikisi iš mūsų. Nes mes būtinai visur susitikinėjame su vargšais, ieškančiais pagalbos žmogaus teisės srityje, paliekame vilčių, o iš tikrųjų esame didieji veidmainiai.

Liberalizmas – tai futuroarchaika

Šiuolaikiniame pasaulyje daug prieštaravimų ir vienas iš jų yra tas, kad socialinis neteisingumas sparčiai didėja, o reakcija į jį iš šio neteisingumo objekto pusės praktiškai nulinė. Pavyzdžiui, per paskutinį dešimtmetį Anglijoje turtingieji tapo turtingesniais 67-iais procentais, o vargingieji vargingesniais 54-iais procentais. Dar daugiau – Anglijoje išleidžiama daugybė knygų, kuriose aprašomas socialinis karas, kurį viršūnės kariauja prieš apačias.

Tas lagaminėlis

Tikriausiai visi girdėjo apie žymiuosius „branduolinius lagaminėlius“, kuriuos paskui branduolinių valstybių prezidentus tampo paslaptingi karininkai ir kurių pagalba galima pradėti atominį karą.

Milošas Zemanas pasakė tiesą, o graikai įsižeidė ir atšaukė iš Prahos savo pasiuntinį

Čekijos prezidentas Milošas Zemanas gruodžio 15 dieną savo interviu Slovakijos žinių agentūrai TASR pasakė, kad čekų mokesčių mokėtojai neturi mokėti Graikijos skolų. „Aš buvau labai nusivylęs tuo faktu, kad po derybų šią vasarą Graikijos nepašalino iš Euro zonos“, – pasakė jis.

Kam dirba A. I. Fursovas?

Pagaliau yla išlindo iš maišo. Didžiam rusofobų džiaugsmui - Rusijos Strateginių Tyrimų Instituto vadovas A. I. Fursovas prisipažino kam dirba. Ir vis dėlto pats demokatiškiausias naujienų portalas Delfi buvo teisus. O aš buvau labai naivus ir klydau dėl Rusijos.

Svarbiausių pasaulio įvykių apžvalga. 2015 gruodžio 15-21-a

Tinklapio http://fct-altai.ru rubrika, kurioje V.V. Piakinas atsakinėja į klausimus, užduodamus pačiame tinklapyje arba KOBADOTU jutūbės kanale: 0:00:39 - прошел ли Путин тест на интелектуальность и порядочность для представителя госвласти России; 0:04:45 - о повышение ключевой ставки ФРС до 0,5%; 0:06:09 - о какой услуге вне правового поля просила Турция России на саммите в Анталии; 0:27:51 - о недавнем визите Д.Керри в Москву;

Savo ligos ilgesys

Kartais žmonės suserga sunkiomis ir gyvybei grėsmingomis ligomis. Kartais jie nuo jų pasveiksta. Tas kartais pasveiksta dabar būna dažniau, nei nepasveiksta. Na, gal ne visada pasveiksta-paveiksta, tačiau gali ligą kontroliuoti ir gyventi praktiškai tokį pat gyvenimą, kaip visi kiti. Aš nežinau ar toks dalykas būdavo anksčiau, bet kartais stebiu reiškinį, kai žmonės imasi ilgėtis savo sunkiosios ligos, ar to laiko, kai dar niekas nežinojo kuom gi jie serga, kas gi toliau bus.

Kodėl pranašaujamas Jeloustouno išsiveržimas?

Apie Jeloustouną „plačioji“ visuomenė sužinojo po filmo „2012“. Egzistavo jis, savaime aišku, gerokai prieš filmąir gerokaiprieš filmą tapo žymiu draustiniu, kurį kasmet aplankydavo tūkstančiai turistų iš Amerikos ir užsienio šalių. Bet štai kalbėti apie išsiveržimą, kuris gali pražudyti planetą, kalbėti pradėta daugiausiai būtent po filmo.

Turkijos laboratorijose Afganistano opiumas perdirbamas į heroiną, kuris siunčiamas į Europą

Турецкие лаборатории перерабатывают афганский опиум в героин для поставок в Европу. Глава ФСКН рассказал, что в ходе совместной операции Россия и Афганистан изъяли более 600 кг опиума в провинции Баглан, и связал активизацию деятельности ИГ с увеличением масштаба наркотрафика на Ближнем Востоке. / Afghan opium is being processed into high-grade heroin in clandestine Turkish drug labs for distribution in Europe and Russia, Russia’s anti-drug chief has revealed. The trafficking route was exposed after a joint Russian-Afghan anti-drug operation.

Mintys apie Staliną

Josifas Visarionovičius Stalinas – vienas ryškiausių vardų ne tik XX a., bet ir visoje žmonijos istorijoje. Tai yra vardas kovotojo ir revoliucionieriaus, filosofo ir organizatoriaus, teoretiko ir praktiko, karvedžio ir valstybės vadovo, Žmogaus iš didžiosios raidės. Tai yra vardas, kuris iki šiandienos vieniems kelia pagarbą ir susižavėjimą, o kitiems – neapykantą ir siaubą. Vien šis faktas leidžia suprasti, kad Stalino būta veikėjo, kuriam abejingų nelieka netgi praėjus 136 metams nuo jo gimimo ir daugiau kaip 60 metų nuo jo mirties.

“Juden, juden über alles. Jamburgo pagrobimas“. Eduardo Hodoso kreipimasis į vokiečių tautą

Charkovo žydų bendruomenės pirmininkas Eduardas Hodosas stojo ginti Ukrainos vokiečių nuo… žydų ortodoksų sektos Habad Liubavič, kuri okupuoja vokiečių kaimelį Jamburgą. Šis vokiečių kaimelis buvo įkurtas dar Сarienės Jakaterinos jiems dovanotose žemėse, už dviejų kilometrų nuo dabartinio Dnepropetrovsko, tapusio Ukrainos Habado sostine.

Laisvės, kurias prarado amerikiečiai po Rugsėjo11-osios

Zero Hedge vardina asmenines amerikiečių laisves, kurias uzurpavo politikai, spekuliuojantys Rugsėjo 11-osios tragedija. LAISVĖ BŪTI NEŠNIPINĖJAMAM. Didžiulę reikšmę laisvoje visuomenėje, bent jau Tėvų-įkūrėjų manymu, turi galimybė būti paliktam ramybėje. Dar visai neseniai vyriauybinės žinybos turėjo gauti orderį piliečių asmeninio gyvenimo tyrimui, įrodžius teisme, kas tos žinybos turi teisę įsibrauti į neliečiamą asmeninį gyvenimą. Po Rugsėjo11-osios paranojiškas vyriausybės siekimas įvesti totalinį sekimą išaugo tiesiog neįtikėtinai.

Rasa Juknevičienė: TATA šunauja Tautos nevadino?

Seime – vėl mūšis. Ne dėl pensininkų vargano gyvenimo pagerinimo, ne dėl kvailo imigrantų įstatymo persvarstymo.  Rasa Juknevičienė  verčia socdemų rinkimų štabo vadovą Algirdą Sysą prisipažinti, jog jis viešai melavo  LRT laidoje „Panorama“ (2015 11 24), kai nenorėdamas skirti Laisvės premijos Vytautui Landsbergiui, sakė jog „Laisvės premija turėtų būti, na, toks jungiantis toks, tikrai, kad visa tauta palaikytų tą kandidatūrą, nes būtent keliami aukštesni reikalavimai, ir aš asmeniškai negalėčiau ir negaliu skirti premijos žmogui, kuris galėjo sau laisvai išvadinti trečdalį ar pusę Lietuvos raudonom utėlėm, arba šunauja, arba visokių kitoki

Tautinė kairė – perspektyvi alternatyva išsigimstančiai ES integracijai ir globalizacijai

Užvakar Facebook’e ir tinkle startavo asociacija „Nacionalinis interesas“, pretenduojanti užimti tautinės kairės poziciją Lietuvos politikoje. Pasak Asociacijos įkūrėjų, ši pozicija reiškia tautiškumo ir socialinio teisingumo sintezę, ko šiandienėje Lietuvoje labai trūksta. Kadangi visko čia neaprašysime, siūlome pasiskaityti „Nacionalinis Interesas“ asociacijos prisistatymą. Tuo pačiu, vieno iš asociacijos įkūrėjų straipsnis:Algis AvižienisSupervalstybių lemiama įtaka Europos tautoms.

Slovėnai referendume pasisakė prieš iškrypėlių santuokas

Gruodžio 20 dieną Slovėnijoje įvyko referendumas, kuriame slovėnai pasisakė prieš iškrypėlių santuokas.Šalyje veikė 3,1 tūkstantis rinkimų apylinkių, kuriose balsavo 1,7 milijono balso teisę turinčių šalies gyventojų. Slovėnijos gyventojai pasisakė prieš šeimos įstatymo pataisą, kuri įteisintų vienalytes iškrypėlių santuokas ir leistu jiems įsisūnyti svetimus vaikus ir juos tvirkinti.Apie vykstantį referendūmą informavo Slovėnijos informacinė agentūra STA.Pagal preliminarius referendumo rezultatus, prieš pataisas pasisakė 63,5% rinkėjų, už – 36,5 %. Šiuo metu paskaičiuota arti 98 % balsų.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: