Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

TS-LKD stoja ginti darbdavių interesus priimant darbuotojams žalingą Darbo kodeksą

Skelbiame TS-LKD frakcijos pareiškimą apie būsimą paramą libertariniam Darbo kodekso projektui ir žadamas pastangas sugriauti Seimo Socialinės apsaugos ir darbo komitete priimtas būtinas, darbuotojų interesus ginančias šio kodekso pataisas. Pabrėžtina, kad TS-LKD frakcijos narys Rimantas Dagys svarstymų Socialinės apsaugos ir darbo komitete metu nuosekliai laikėsi darbuotojų garantijas ginančios pozicijos, priešingos išdėstytai žemiau pateiktame partijos pranešime.

Naujieji mitybos guru – serga mitybos sutrikimais

Praeitą savaitgalį skaičiau tokio žaliavalgių “tėvo” Viktoro Kulvinsko knygą “Kaip išlikti XXI amžiuje”. Parašė jis ją seniai, berods, 1987 m. Jis yra tam tikra ikona, nes jį visi žaliavalgiai žino, jis svečiavosi Lietuvoje, jo knygas visi perka. Žodžiu, gerbiamas, žinomas žmogus – naujosios mitybos sistemos guru. Perskaičius trečdalį tos jo knygos aš nusprendžiau, kad jis serga kažkuriuo mitybos sutrikimu, greičiausiai anoreksija.

Kaip sudaromi Lietuvos priešų sąrašai?

Lietuvos slaptosios žvalgybos tarnybos (VSD ir KAM 2-asis departamentas) paskelbė naujausių grėsmių mūsų valstybei ataskaitą. Naujausios grėsmės kiek nuvalkiotos, ne kartą paminėtos mūsų prezidentės, užsienio reikalų ministro viešose kalbose: „Grėsmė yra Rusija.“ Tik šįkart ataskaitoje gausu lietuviškų interneto žiniasklaidos portalų pavadinimų, visuomeninių judėjimų atstovų pavardžių, vienas Seimo narys ir du Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signatarai, kurie… „dirba Rusijai“. Ar tikrai Lietuvos nepriklausomybę tiek nuo Rytų, tiek nuo Vakarų norintys išsaugoti žmonės yra Lietuvos priešai?

Menas „ne visiems“

Jau tiek daug pasakyta apie masinės kultūros žalą, kad tiesiog nuostabu, kodėl iki šiol minios žmonių klausosi „popso“ ir žiūri idiotiškas komedijas. Suprasdami masinės kultūros aklavietę, žmonės su aukštesniais estetiniais poreikiais ieško rafinuotesnio dvasinio peno ir suranda jį įvairiausiose nestandartinio meno pakraipose ir neretai tuo dar ir puikuojasi.

Naomas Chomskis – 10 manipuliavimo su media strategijų

Amerikiečių lingvistas ir politinis aktyvistas Naomas Chomskis 2011 metais aprašė 10 strategijų manipuliavimo su visuomene MIP pagalba. Naudodama šias strategijas, oligarchija ir jai tarnaujančios MIP degraduoja visuomenę, kuria protiškai nepilnaverčių vergų klasę. Šių visuomenės psichikos inžinerijos strategijų taikymą mes kiekvieną dieną stebime MIP, įžvelgiame Paryžiaus, Briuselio teroro aktuose, pabėgėlių krizėje. Matome, kaip naikinamas švietimas, kultūra, mokslas. Visos valdžios pastangos kvailinti visuomenę, iš esmės, sutelpa į rėmus Naomo Chomskio pateikiamų strategijų, kurių mastančiai visuomenei negalima pamiršti ir mes jas dar kart

Čekijos prezidentas Milošas Zemanas pirmadienį atmetė EK pabėgėlių paskirstymo iniciatyvą

„Galutinis pabėgėlių kelionės tikslas yra Vokietija, todėl kvotų sistema, bet kokiu atveju, neveiks, – pabrėžė M. Zemanas. Čekijos prezidentas Milošas Zemanas atmetė naujas Europos Komisijos (EK) iniciatyvas dėl įvedimo nuolatos veikiančių pabėgėlių paskirstymo mechanizmų tarp ES valstybių. „Tai negali būti efektyviu variantu migracinės krizės sureguliavimo“, – pareiškė jis žurnalistams po susitikimo su savo kolega Haincu Fišeriu, kuris įvyko Lana pilyje (Centrinė Čekija).

Migrantai jau pakeitė Europą negrįžtamai. Arabų kalba išstumia Europos kalbas

Švedija oficialiai neužsiima tyrimais kalbų, kuriomis kalba jos gyventojai. Stokholmo universiteto lingvistas Mikaelis Parkvall nutarė savistoviai išsiaiškinti, kokia kita kalba Švedijoje yra populiariausia po švedų kalbos. Išstudijavęs daugelio tyrimų statistinius duomenis, Mikaelis Parkvall padarė išvadą, kad antra pagal populiarumą kalba Švedijoje yra arabų kalba. Švedija ne vienintelė Europos valstybė, kurioje arabų kalba tapo antra pagal populiarumą. Kaip išaiškino Mikaelis Parkvall, tokia pati situacija susiklostė ir Danijoje. Prancūzijoje ir Olandijoje arabų kalba užima trečią vietą.

Obamai priminta, kad negalimas pažeidinėti tarptautinės teisės

Oficiali Rusijos URM atstovė Marija Zacharova, komentuodama JAV prezidento Barako Obamos pareiškimą dėl karinės intervencijos į Libija, nurodė, kad jo klaida yra ne „veiksmų plano nebuvimas, o tarptautinės teisės ignoravimas. Ji pažymėjo, kad tarptautinės teisės pažeidimas visada sukelia panašius rezultatus, praneša agentūra Ria.

Kyla pavojus žodžio laisvei Latvijoje

Latvijos socialistų partija ir judėjimas “Par Neatkarīgu Latviju!” (“Už nepriklausomą Latviją!”) surengė piketą prie Latvijos seimo, pranešė Baltnews.lv. Piketuojantys palygino ruošiamas Baudžiamojo kodekso pataisas su tomis, kurios veikė nacistinėje Vokietijoje.

Birutė Vėsaitė - ne tik moteris, bet ir haiku meistrė pareiškė: Palikite premjerą ramybėje

Profesoriaus, poeto ir disidento nr. 1 Vytauto Landsvergio, literatūriniuose ratuose žinomo kaip Žemkalnis, pavyzdys užkrėtė ir jo kolegę - Birutę Vėsaitę. Neapsikentųsi rinkiminės kovos patyčių ir purvų bei gailėdama pinigų užsakomiesiems straipsniams žiniasklaidoje, ji drąsiai pati paėmė klaviatūrą į rankas ir stojosi ginti Algirdo Butkevičiaus.

Absoliuti pasaulio bokso čempionė Natalija Rogozina - dar vienas PUOLANČIO RUSO propagandos projektas?

Feisbuke Rusijos intelektualas ir nedidelės leidyklos savininkas Igoris (Igor Skif) pasidalino kaip ir nekalta simpatiškos moters nuotrauka. Bet ar iš tiesų viskas taip nekalta kaip atrodo? Mes gi puikiai žinome PUOLANČIO RUSO klastą ir KREMLIAUS PROPAGANDOS suktumą. Operatyviai atliktas ŽURNALISTINIS TYRIMAS atskleidė kraupią tiesą: Taip vadinama absoliuti bokso čempionė Natalija Rogozina - "Kuvalda" (išvertus iš žemaičių - "Kūjis"), tai tipiška mikštosios hidbridinės puolamosios propagandinės Kremliaus ginkluotės dalis!

55-eri metai nuo Jurijaus Gagarino žygdarbio - pirmojo žmogaus skrydžio į kosmosą!

2016 metų balandžio 12 sukanka 55 metai nuo pirmojo žmogaus skrydžio į kosmosą. Specialiai šia proga siūlome RT paruoštus išskirtinius reportažus, tarp kurių pokalbis su "Roskosmoso" vadovu Igoriu Komarovu ir 1961 metų balandžio 12-os įvykių minutinė chronologija, filme apie Jurijaus Gagarino skrydį.

Vargšai pabėgėliai ar brutalūs agresoriai? Šituos banditaujančius allachakbarus siūloma išdalinti kvotomis visoms ES šalims?

Šviežias vaizdelis iš Graikijos - Makedonijos sienos. Pasižiūrėkite savo akimis - ką tolerantiška žiniasklaida ir politikieriai mums bando pristatyti, kaip "vargšus, savo gyvybę nuo smurto gelbstinčius pabėgėlius - moteris ir vaikučius". Vaizdelyje jokių moterų, vaikučių ir vargšų nematome. Matome brutalių agresorių-islamistų, šūkaujančių "Allach akbar", bandančių smurtu bei jėga prasiveržti į Makedonijos teritoriją, gaujas. Atvirai sakant, nesuprantu kelių dalykų:

Kas yra doleris. Paprastas paaiškinimas

Pinigus žmonija darėsi iš brangiųjų metalų. Beveik visi piniginiai ženklai buvo tokie. Nėra brangiųjų metalų – nėra pinigų. Pinigų kiekį ribojo metalų,. Iš kurių jie buvo gaminami, kiekis. 1694 metais grupė bankininkų, kuriuos rėmė karalius Viljamas Oranietis, įsteigė Anglijos Banką. Jis tapo pirmuoju pasaulyje privačiu emisijos centru. Kitaip sakant, grupė privačių asmenų ėmė leisti pinigus. Gudrybė čionai buvo ta, kad pinigai buvo popieriniai ir atseit padengti auksu.

Valentinas Katasonovas: Šveicarų maištas prieš bankininkų pinigų alchemiją

Praėjusių metų pabaigoje Šceicarijos vyriausybės Federalinė kanceliarija pareiškė, kad ji gavo piliečių peticiją su 110.955 parašais, kurioje reikalaujama sušaukti eilinį nacionalinį referendumą. Referendumo sušaukimo iniciatyva priklauso judėjimo Full Money Initiative („Pilnaverčių pinigų iniciatyva“) aktyvistams. Referendumo tikslas – uždrausti privatiems komerciniams bankams daryti iš oro pinigus daryti iš oro pinigus, grįžti prie tikrų, pilnaverčių pinigų.

Geras politikos metodas: už klyno ir lauk

Lenkai prisipažįsta, kad jų Rytų politika – bankrotas. Jie bent gali džiaugtis sveika Lenkijos ekonomika. Ar pakaks drąsos mūsų politikams prisipažinti, kad jie ne tik sugriovė Lietuvos ūkį, bet sugriovė ir Lietuvos užsienio politiką? Aplink mus vieni „priešai“, arba bankrotai, kaip Ukraina.

Jungtinių Tautų Organizacijos generalinis sekretorius: Ukrainai nėra ką veikti Europos Sąjungoje

Susitikimo su Libano parlamento pirmininku JTO generalinis sekretorius Pan Gi Munas charakterizavo Ukrainą, kaip „nepageidaujamą žaidėją Europos aikštėje“. Jo nuomone, Pabaltijo valstybės taip ir nesugebėjo per 25 nepriklausomybės metus sukurti orias gyvenimo sąlygas savo piliečiams. Dar daugiau, progresuojanti korupcija ir nusikalstamumas sunaikino, likusias po Tarybų Sąjungos, geras starto sąlygas ekonomikos vystymuisi. Gyventojų išvykimas ir bendras valstybinis regresas byloja apie neteisingą kelią, kurį pasirinko sau šios valstybės.

Socialinė auklėjamoji reklama Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjungoje

 Яркие и запоминающиеся лозунги того времени имели успех и не перестают быть актуальными и в наше время. Проблемы, поднятые в плакатах, со временем не иссякнут, приобретая все более крупные и серьезные масштабы.   В плакате есть характерные качества формирования целостности передачи проблематики. Информируя и призывая нас к солидарности, через...

Federacinė Rezervų Sistema, aiškiai ir trumpai

Šiuolaikinės ekonomikos sąlygomis, tokių didžiųjų šalių kaip JAV pinigų politika daro poveikį tiek šalies ekonominiams ir finansiniams sprendimams, tiek kitoms šalims. Prie to ypač prisideda FRS (federacinė rezervų sistema). 20 a. pradžioje JAV bankininkų grupės kaip Morganai, Rokfeleriai, Kunai, Goldmonai, Saksai, Diuponai ir kiti, dėl pasikartojančių likvidavimo krizių, neefektyvios čekių sistemos, augančio pinigų bei kreditų poreikio, taip pat tam, kad būtų išsaugotas bankų stabilumas, jų aprūpinimas grynaisiais pinigais ir jėga, sukūrė sistemą dabar vadinamą Federacine Rezervų Sistema.

Tabako ir alkoholio pramonės "mikrobiologija"

Kadangi dabar labai daug diskutuojama apie įvairias alkoholio kontrolės priemones, o alkoholio gamintojai per įvairius tarpininkus ėmėsi iniciatyvų jas stabdyti ar bandyti kompromituoti, manau reikėtų pakalbėti apie šias pramonės sritis ir jų veiklos principus. Vienos iš tarptautinių konferencijų metu girdėjau labai vaizdingą tabako pramonės palyginimą su gamtoje egzistuojančiais parazitais (pvz. virusais), o tabako vartojimo plitimo palyginimą su epidemija ar pandemija, kaip infekcinių ligų atvejais.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: