Juodkalnijoje – protestas prieš NATO

Apie spalvotąsias „revoliucijas“ klykti pripratusi Vakarų žiniasklaida šiuo metu tyli apie tai, kad pastaruoju buvusioje Jugoslavijos dalyje – Juodkalnijoje – vyksta kovingi liaudies protestai prieš provakarietiškos vasalinės vyriausybės politiką, siekiančią įtraukti šalį į Europos Sąjungą (ES) ir NATO; spalio 25 d., sekmadienį, vyko masinis mitingas, nukreiptas prieš vyriausybę, ES ir NATO, sutraukęs plačių masių dėmesį bei palaikymą.

Politiniai sodomitų žaidimai

Amerikoje kilo didelis pedofilijos skandalas. Ne, šį kartą jame figūravo ne eilinis katalikų (ar net protestantų) vyskupas ar kunigas. Tokie įvykiai, reguliariai išpučiami žiniasklaidos, iš esmės yra ne kas kito, kaip savotiški žaibolaidžiai, nukreipiantys kol kas dar adekvačių visuomenės narių dėmesį nuo išties įtakingų iškrypėlių darbų. Tačiau aprašomu atveju šis „žaibolaidis“ nesuveikė. Ir kaltinimai buvo pateikti Torensui Binui – žinomam amerikiečių „žydram“ aktyvistui.

Bloga žinia Lietuvos valdžiai

Premjerui ir Pramonininkų konfederacijos pirmininkui, ilgai svaigusiems nuo pabėgėlių „naudos“ Lietuvos ekonomikai, iš Balkanų atėjo bloga žinia. Tarp sotesnio gyvenimo Europoje ieškančių migrantų pilna chroniškų ligonių, invalidų ir net labai senų žmonių.

Hizb ut-Tahrir teroristai marširuoja Kopenhagos gatvėmis. Ar mums to reikia?

Kopenhagoje šimtai Hizb ut-Tahrir teroristų suorganizavo gatvės protesto akciją! Jie kvietė įvesti šariato įstatymus Europoje ir vykdyti džichadą Palestinos teritorijose. Apie tai pranešė danų portalas Breitbart.Motinėlė Europa niekaip nesugeba surūšiuoti teroristus į gerus ir blogus, savus ir svetimus.Valdajaus forume Rusijos prezidentas V.Putinas pasakė: „Ir nereikia žaisti žodžiais, skirstyti teroristus į nuosaikius ir nenuosaikius. Norėtųsi suprasti, kame skirtumas.

Ar Lenkija prisijungs ”Rytinius pakraščius” ?

Kas Lenkijai yra geriau – grąžinti Galiciją, Volynę ir Vilnių, ar palikti buferinę zoną su Rusija, sprendžia publicistas iš Ukrainos Vladislovas Gulevičius.Lenkijos prezidentui Andžejui Dudai priskirti žodžiai apie tai, kad atėjo laikas grąžinti Volynę ir Galiciją, laikomi gandu – “antis”. Tačiau ar galima abejoti, kad t.v.

Nejaugi Ameriką išdavė?

Aš atsimenu ankstyvoje vaikystėje mokykloje mes dainavome šią patriotinę dainą – dainą apie tai, kaip mes mylime savo šalį. Kiekvieną rytą mes stovėjome stovėsena „ramiai“ prieš amerikietišką vėliavą, kaip maži kareiviai, naivūs ir tvirtai įsitikinę dėl to, kad Amerika egzistuos dar 10 tūkst. metų. Kaip bebūtų gaila, laisvės daina daugiau nebeskamba – tikros laisvės visai neliko. Kažkokie labai blogi žmonės ją palaidojo – po pačiu baisiausiu melu, kuris kažkada skambėjo šiame pasaulyje.

Gydytojos iš Miuncheno nevilties šauksmas pasauliui

Skaitytojas „Gedas“ atsiuntė komentarą spalio 25 d. “Šauksmo“ straipsniui „Vengrija reikalauja liautis kviesti migrantus“ ir supažindino mus su gydytojos iš Miuncheno „žinute siunčiama pasauliui“.Štai ši žinutė lietuviškai: „Moteris Gydytoja iš Miuncheno, Vokietijoje siunčia žinutę pasauliui. , , , , ,Įdomu, kodėl nėra naujienų pranešimuose apie tai, kas vyksta Vokietijoje ?? Kur yra CNN, CBS, NBC, ABC ir ttVakar pas mus ligoninėje buvo susitikimas apie tai, kokia yra nestabili situacija čia ir kitose Miuncheno ligoninėse.

ES bankinė sistema griauna valstybes

Graikų bendruomenėje Lietuvoje “Pontos” įvyko tarptautinis mokslinis seminaras, skirtas Bizantijai ir Justiniano Didžiojo epochai. Seminaro metu pranešimą apie Graikijos krizę padarė ekonomikos docentė Aušra Maldeikienė. Masinės informacijos priemonėse tai, kas atsitiko su Graikija, vaizduojama kaip „Graikijos krizė“.

JAV leido draskyti Ukrainą gabalais

Lenkijos prezidentas Anžėjus Duda pasakė: „Aš kviečiu visus Lenkijos Respublikos piliečius kovoti už sugrąžinimą buvusių Lenkijos žemių, kur mūsų tautiečiai toliau persekiojami ir žeminami iš jau naujos Ukrainos valstybės pusės. Jeigu šiuolaikinė Ukraina smerkia TSRS veiksmus, o ji smerkia, tai šita valstybė turi laisvanoriškai grąžinti Lenkijos žemes, kurios priklausė jai iki 1938 metų“.

Iš kur Vakarų žiniasklaida ima naujienas apie Siriją

Apie tai aš jau rašiau beveik prieš keturis metus. Dabar, kai smarkiai aktualizavosi Sirijos problema, ne nuodėmė dar kartą papasakoti apie tai, ką daug kas jau pamiršo. Pasakodama apie Siriją, VISA Vakarų žiniasklaida kaip šaltinį nurodo vieną žmogų. Viso labo. Tačiau apie viską iš eilės.

Šešios grandiozinės iliuzijos, kurios paverčia jus vergais

Jeigu fokusininkas nori jus apgauti, tai pradžiai jis sukuria iliuziją, kad nukreiptų jūsų dėmesį nuo realybės. Kol auditorija su susižavėjimu stebi nieko nereiškiančius triukus, fokusininkas gauna progą jus apkvailinti. Tačiau kartais kvailiui taip sunku pripažinti faktą, kad jį apgavo, jog jis gali metų metus ir toliau tikėti tuo, kas neegzistuoja.

Rusai apie Rusiją: Kodėl mes tiek daug kariaujame?

Generolas-majoras, husaras Jakovas Kulniovas: „Motinėlė-Rusija tuo ir nuostabi, kad kažkuriame jos krašte yra kovojama“. Svetlana Aleksejievič, Nobelio premijos laureatė:“Mes visą laiką kariavome arba ruošėmės karui“Du labai skirtingi, iš skirtingų epochų, skirtingų profesijų žmonės, pasisako „taikaus dangaus virš Rusijos“ tema stebinančiai vieningai. Jie netiki ta „taikia padange“.

„Maidanas“ Juodkalnijoje… ir tyla

Iš tiesų, keisti dalykai dedasi Europoje. Beveik pačiame jos centre, Juodkalnijoje, „Maidano“ užuomazga, o spauda tyli. Nei lozungų apie demokratiją ir laisvę, nei sausainiukų.. Kaip gi čia taip??Galbūt todėl, kad juodkalniečiai stojo prieš šalies stojimą į NATO?Nuo ko viskas prasidėjo? Viskas prasidėjo tyliai ir nepastebimai.Rugsėjo 17 Juodkalnijos parlamentas patvirtino rezoliuciją dėl integracijos į NATO palaikymo, už kurią nubalsavo 50 iš 79 deputatų. Prieš balsavo 26 žmonės (Demokratinis frontas, Demos, Socialistinė liaudies partija ir nepriklausomi kandidatai), trys susilaikė.

Lietuva „tobulina“ dujų teisę

Lietuvos valdžia, šalies pramonės įmonėms bei namų ūkiams ėmus mažiau suvartoti dujų, pradėjo „tobulinti“ dujų teisę.Nuo 2010 metų šalyje ryškėja stabili dujų sunaudojimo mažėjimo tendencija – nuo 1,8 milijardo iki 1,3 milijardo kubinių metrų (30 % mažėjimas). Blogėjant ekonominei situacijai daugelis pramonės įmonių arba ėmė mažinti savo gamybos apimtis, arba, kaip tai atsitiko su stambiausiu dujų vartotoju šalyje – koncernu „Achema“ (maždaug 1 milijardas kub. m.) – visiškai perkraustė dalį savo gamybos į Suomiją (visai nėra apie tai duomenų? – vert past).

Užmiršta airių vergovė

Juos vežė kaip vergus. Anglų laivai plukdė daugybę žmogiškų prekių į abi Amerikas. Juos vežė šimtais tūkstančių: vyrus, moteris ir netgi mažus vaikus. Kai jie sukildavo ar tiesiog nepaklusdavo įsakymams, juos žiauriai baudė. Vergvaldžiai pakabindavo juos už rankų ir padegdavo kojas. Juos degino gyvus, o likusias galvas pamaudavo ant iečių, kurias pastatydavo aplink turgų kaip įspėjimą kitiems belaisviams.

„Humaniško karo“ ginklai

Kažkur paslaptingose galingo Vakarų elito gelmėse slypi be galo įtakinga „planetos gyventojų skaičiaus reguliavimo“ doktrina. Štai jos esmė. Žmonių skaičius planetoje viršija 7,5 milijardus žmonių. Ir tai labai daug, kadangi Žemės biosfera neprisitaikiusi prie tokio žmonių kiekio. Kritiško biosferos užterštumo procesas per pastaruosius dešimtmečius ypač paspartėjo ir negrįžtamumo riba buvo peržengta maždaug 2010-11 metais. Nuo to momento visos planetos degradacija tapo nebesustabdoma ir tai matematiškai įrodyta. Prie to prisideda dar ir vis didesnę baimę keliantys klimato pokyčiai.

Prasidėjo Vakarų susinaikinimo procesas

Po 2001 metų rugsėjo 11-osios pasaulis pasikeitė į blogąją pusę. Aiškiausiai tuos pokyčius galime pamatyti aerouostuose. Keleivių patikrinimas virto procedūra, kuri mažai kuo skiriasi nuo kalėjimuose atliekamų kratų. Grubiai kalbant, pasaulis pasidarė nebe toks demokratiškas. Atsirado daugiau policinės valstybės ir totalitarizmo elementų. Visur – ir Amerikoje, ir susirūpinusioje senutėje Europoje.

Kaip apsiginti nuo prievartos

 - Dėde, pirk laikraštį! - pristoja gatvėje dar visai vaikas.- Dėde, pirkite žibučių! - stoja skersai kelio maža elgetautoja ir kiša kelis pavytusius žiedelius.Darbe į kabinetą įsiveržia draudimo agentas.- Mes jums turime gerą pasiūlymą, - pareiškia jis ir nedelsdamas traukia iš portfelio savo popiergalius.Prieš rinkimus nebūna ramybės ir namuose - į duris beldžia gatvės politikai.- Norėtume su jumis pakalbėti apie Lietuvos ateitį, - sako kažkurios partijos agitatorius ir jau norėtų žengti per slenkstį.Užtrenkiate duris, nueinate prie kompiuterio, įsijungiate internetą.- Išplatinkite šį laišką ben...

Sistema

Iš pradžių buvo žmonės. Jie gyveno savo gyvenimą. Nors ir nelabai pasiturintį, bet gana turiningą ir prasmingą. Dirbo, mokėsi, gydėsi, augino vaikus, svečiavosi vienas pas kitą, apkalbinėdavo įvairius įvykius ir kaimynus, dažnai pakeikdavo valdžią, bet prispyrus rūpesčiams kreipdavosi į pastarąją pagalbos ir sulaukdavo jos. Buvo įvairūs visuomeninio gyvenimo etapai: ir sunkesni, ir lengvesni,  dramatiški arba stabilūs ir ramūs. Bet iš esmės žmonės nepatirdavo nei didesnių socialinių bėdų, nei egzistencinio noro staigiai praturtėti ir, svarbiausia, buvo užtikrinti dėl savo rytdienos.

Vytautas Montvila ir Petras Cvirka – landsbergistų inkvizicijos taikiklyje

Neseniai chamiško chuliganizmo objektu tapo Vilniaus miesto centre stovintis paminklas, skirtas garsiam lietuvių liaudies rašytojui Petrui Cvirkai: po to, kai grupelė studentų priešais paminklą išdėliojo raides, kad gautųsi užrašas „Cvirkparkis“, nežinomi asmenys jas perdėliojo į tekstą „Pisk Cvirką“. Vieniems tai kelia pasišlykštėjimą, kitiems, galbūt, juoką, bet, apskritai paėmus, tai parodo tikrąjį mūsų landsberginių ir neolandsberginių patriotėlių kultūros lygį: padugnišką chamizmą.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: