JAV Senatas į vienas aukščiausių pareigų kariuomenėje paskyrė pederastą-aktyvistą

Šį antradienį JAV Senatas beveik vienbalsiai patvirtino prezidento B. Obamos teiktą atviro homoseksualo Erico Fanningo kandidatūrą į Armijos sekretoriaus pareigas – aukščiausias civilio asmens užimamas pareigas kariuomenėje. Ericas Fanningas yra vienas iš dviejų pagrindinių žmonių, kovojusių  už „Neklausk, nesakyk“ (angl. Don’t Ask, Don’t Tell) prakt...

Tai jeigu mokyklose taip, tai gal ir nuteistiesiems leis rinktis – su kokia lytimi jie norėtų sėdėti kalėjimuose?

Vieno prasčiausių pastarojo šimtmečio prezidentų – B.Obamos valdomose JAV tolerastinis marazmas lipa per kraštus. Kitaip, kaip ideologiškai sąlygotu idiotizmu to nepavadinsi: „…JAV prezidento Baracko Obamos administracija išleido „gaires“ visoms valstybinėms šalies mokykloms, kuriose nurodoma, kad jos turi leisti vienos lyties asmenims naudotis kitos lyties asmenų dušais, persirengimo kambariais ir tualetais, nes kitaip riz...

Narkomanija – apie priklausomybę kitaip

Kas sukelia priklausomybę nuo heroino? Tikrai kvailas klausimas, ar ne? Akivaizdu, visi žinome – heroinas sukelia priklausomybę nuo heroino. Štai kaip tai veikia: Jei vartosi heroiną 20 dienų, tai 21-ąją tavo kūnas žvėriškai trokš narkotiko, nes narkotike yra cheminių „kabliukų“. Št...

Kokią ateitį kuria pasaulio bankininkai

Pasaulio finansų sistema – pasaulinės ekonomikos skeletas. Jeigu anksčiau, Karlo Markso laikais, jo žymioji formulė skelbė „prekės-pinigai-prekės“. Tai dabartiniame pasaulyje ji atrodo jau kitaip: „pinigai-prekės-pinigai“. Pinigai, kurie kažkada buvo sugalvoti kaip instrumentas, aptarnaujantis prekių apyvartą, iš pradžių patys pavirto preke, o paskui iš pagalbinio instrumento pavirto svarbiausia gamybos priemone, kalbant to paties Markso terminais. Rezultatas: jeigu anksčiau pasaulio pinigai atspindėjo pasaulio prekių apyvartos situaciją, tai šiandien pasaulio ekonomika tampa finansinio pasaulio atspindžiu.

Ar "MASKVOS NAMAI" yra RF teritorija?

Vilniuje, Šeiminyškių g. netoli buv. Žalgirio stadiono, Sporto rūmų, Technikos muziejaus ir Kar. Mindaugo tilto stūkso jau beveik užbaigti "Maskvos namai". Kiek žinoma, pastatyti Maskvos miesto vyriausybei perduotame, ar parduotame, sklype. Bet, mano manymu, tai anaiptol nereiškia, kad tai yra RF teritorija, ir joje galioja RF, o ne LR įstatymai. RF įstatymai galioja tik RF ambasados teritorijoje, kuri yra de jure RF teritorijos dalis. O "Maskvos namai" yra LR teritorijoje, ir čia galioja LR. Įstatymai.

„Ali šokoladų“ skandalas gali atlikti ypatingai gerą darbą

Lietuvoje naujas mini kalafioro skandalas, tik dabar šią daržovę keičia saldumynai, o skandalo pirmoji auka  –  “Ali šokoladai”. Nesekantiems Lietuvos auktualijų, trumpai paaiškinsiu, kas vyksta. Svetainės sveikasvaikas.lt facebook’o paskyroje buvo paskelbta “Ali šokoladų” parduodamo produkto  –  migdolinių sausainių sudėtis, kurioje a...

Kas yra europietiškos vertybės ir ką jos reiškia

Prieš 15 metų man teko pasisakyti vienoje konferencijoje. Kalbėjau apie tai, kad Rusijos pavertimas priešu – ne pati geriausia idėja. Per diskusiją vienas konferencijos dalyvis, kuris, kaip vėliau išsiaiškinau, buvo išėjęs į atsargą pa...

„Herojiškas“ sąjungininkų išsilaipinimas Normandijoje

Į svarbiausio II Pasaulinio karo mūšio statusą pretenduoja daug kautynių. Kažkas mano, kad tai buvo mūšis dėl Maskvos, kur nacistai patyrė pirmą pralaimėjimą per visą karą. Kiti galvoja, kad tai Stalingrado mūšis, tretiems atrodo, kad tai Kursko kautynės. Amerikoje gi niekas neabejoja, kad pagrindinis mūšis buvo Normandijos desantinė operacija. Vakarų istorikai yra iš dalies teisūs, nors ir ne visiškai.

Kam reikalinga demokratija ir žodžio laisvė tiems, kurie ją skleidžia?

Manote, etaloninėse šalyse visada buvo demokratija? Na, jeigu ir buvo, tai kažkokia keista. Vergovę Amerikoje panaikino prieš 150 metų. Iki to laiko vergai ir negrai balso teisės neturėjo. O kada moterims davė teisę rinkti ir būti išrinktoms? Jau XX amžiuje? Be to, tais laikais egzistavo turto cenzas. Kai balso teisės neturėjo visi tie, kurie nevaldė konkretaus dydžio nuosavybės ar kapitalo. Paskui varguoliams balso teisę visgi suteikė, bet dar ilgai jie negalėjo būti renkami. Iš pradžių galiojo juridiniai apribojimai. Paskui, kai juos panaikino, tei...

Kodėl aš kovoju su maximomis

Kovoju, kovoju, negalvokit.  Pabaigoj parašysiu, ką konkrečiai padariau. Tik pradžiai norėčiau paaiškinti, kodėl džiaugiuosi, jog žmonės pradėjo piktintis maximomis (nuo šiol visus didelius tinklinius prekybos centrus galima vadinti maximomis). Maximas dar pamenu, nors jau daug metų ten perku tik tuos produktus, kurių negaliu gauti turguje ar pas pažįstamus. Žinau, kad ten nieko gero niekada nusipirkęs dar nebuvau (neskaitant “Vytauto” mineralinį, kuris man labai patinka) ir, tikiuosi, nebenusipirksiu. Kalbame api...

Pabėgėlių antplūdis Vokietijoje: ko baiminasi ir dėl ko pyksta vietiniai?

Per ateinančius penkerius metus Vokietijos vyriausybė ketina išleisti 93,6 mlrd. eurų pabėgėliams remti. „Žmonės Vokietijoje ne tiek baiminasi pabėgėlių, kiek piktinasi tuo, kad ekonominiai imigrantai „gręžia“ jiems palankią Vokietijos sistemą, kai tuo metu tikrai yra kur kitur investuoti tas dideles lėšas"

Rusijos žiniasklaida apie Lietuvos armijos tragedijas: Lietuva ant savo kariškių išbando biologinį ginklą

Череда неприятностей, связанная с литовской армией, наводит мистический ужас на жителей страны и самих военнослужащих, отказывающихся служить и объявивших в ряде частей голодовку. Факт на лицо – армия Литвы деморализована, даже без воздействия со стороны России.

Izraelis Šamiras: Apie Krymo totorių išvarymą

Likimo valia šiais metais sutapo dvi datos. Pergalė Krymo totorės „Eurovizijoje“ su daina apie Krymo totorius sužadino prisiminimus apie 1944 metų totorių išvarymą. Ir vienu metu – Nakbos diena, masinio palestiniečių išvarymo 1948 metais. Du išvarymai, dvi tragedijos – dvi nedidelės tautos buvo deportuotos, jų žemės ištuštėjo ir atiteko kolonistams.

Lietuvos mokesčių mokėtojų žvakutės graikiškam hemorojui nepadės, teks jį operuoti

Daug chroniškų ligų pas Europos Golemą – Europos Sąjungą: ES narių finansinės skolos, nedarbas, pabėgėliai, integracija, Merkel, Erdoganas, Ukraina ir t.t…., ir, žinoma, chroniškas graikiškas skolų hemorojus.

Aukos vardan laisvos, liberalios Lietuvos

Šiandien po sunkios kovos su Lietuvoje vis dar pasitaikančiomis negerovėmis didvyriškai krito ilgametis kovotojas už skaidrią korupciją, Liberalų dvasiškasis tėvelis, panelis Eligijus... Jam pavyko atlaikyti milžinišką finansinį krūvį: ir tada, kai partijai pinigus vežė fūromis (automobilių kelių priežiūros firmų "parama"), ir tada, kai lėšas plukdė laivais (Jūrų uosto "parama"), ir netgi tada, kai stambiąsias kupiūras gabeno vagonais (Geležinkelių "parama").

Nustebusiems dėl E. Masiulio liberalų ir alkoholio magnato D. Mockaus

Kai kas labai nustebo ir yra šokiruoti, nesitikėjo, kad taip liberalų vadovas Eligijus Masiulis galėjo pasielgti. Tačiau tie, kurie dirba alkoholio kontrolės, blaivybės srityje, visiškai nenustebo: apie galimus korupcinius veiksmus viešai kalbėdavo, kai būdavo svarstomi alkoholio kontrolės ar liberalizavimo klausimai Seime.

"Kiek valandų turi trys savaitės?" arba kiek dar toliau leisime degraduoti mūsų vaikams?

Jau bloga darosi nuo straipsnių, viešų diskusijų, ekspertinių analizių ir šiaip pavirkavimų apie tragišką moksleivių raštingumą ar bendrąjį išsilavinimą apskritai. Lyg to būtų negana, kiekvienais metais tai vienur, tai kitur išlenda egzaminų sudarinėtojų liapsusai, kas aiškiai signalizuoja, jog tikrieji švietimo sistemos grandai nyksta kaip Mohikanų gentis "civilizuotiesiems britams" užėmus jų žemes.

Vakar Ukrainai į rankas buvo įteikta tiksinti didelių nemalonumų bomba

Dėl piniginių išlaidų - mažiausiai dabar jaudinasi kabminas su Poroshenko priešaky. Sukrapštys kaip nors tuos 30 mln. eurų. Tiesa, scenos dekorui nepakaks blizgių "roshen" saldainių popierielių. Teks nuomotis visas tas 3D technologijas, ekranus kartu su tech.personalu iš kitų šalių (gal net tos pačios Švedijos).

Apie „mūsiškės“ Nudelman jaunystės dienas Ukrainoje

Ukrainos reikalus dabar aptarinėja du „mūsiškiai“: JAV viceprezidentas Dž. Baidenas ir naujas Ukrainos premjeras V.Groismanas. Baidenas nemoka rusiškai, Groismanas – angliškai: todėl, matyt, kalbasi „mūsiškai“. Tuose Ukrainos reikaluose aktyviai dalyvauja dar viena „mūsiškė“ - JAV valstybės sekretoriaus Dž.Kerio (Koeno) pavaduotoja Viktorija Nuland (Nudelman). Ji pasižymėjo ne tik tuo, kad Maidane dalino bulkutes, bet ir jaunystėje, kai ukrainiečių vaikams mėtė ant smėlio saulėgrąžas ir taip iš jų tyčiojosi.

(P)rezidentų sugrįžimas: kaip JAV spectarnybų klientai ateina į valdžią

Вчера портал WikiLeaks опубликовал документы, свидетельствующие о том, что временный глава Бразилии Мишел Темер в прошлом сотрудничал с разведкой и военными США: он обсуждал с представителями Вашингтона политическую ситуацию в стране. Хотя нет оснований полагать, что приход Темера к власти каким-то образом с этим связан, публикация заставляет вспомнить о других примерах, когда политики либо были уличены в сотрудничестве с ЦРУ, либо пришли к власти при прямой или косвенной поддержке разведывательного управления.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Visuomenės saugumo koncepcija ir marksizmas
889
Dvi grėsmės Vakarams – rusų imperializmas ir musulmonų kraustymasis
1164
Kapitalistinis elitas kovoja dėl ateities
184

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: