Marazmavičiaus bėdos

Marazmavičius pabudo išpiltas šalto prakaito. Jis susapnavo Leonidą Brežnevą. Sapne Brežnevas glostė Marazmavičiaus galvą, kažką meiliai kalbėjo ir vis bandė pabučiuoti, žadėdamas už tai įteikti ordiną. "Ką tai galėtų reikšti?"- susimąstė išsigandęs Marazmavičius, kuris dažniausiai sapnuodavo tik patriotinio tūrinio sapnus - trispalvę, Gedimino stulpus, kunigaikščio Vytauto pulkus, žygiuojančius prie Juodosios jūros, berniukų chorą, atliekantį Tautinę Giesmę arba Laisvės Statulą.

Atsigeri jogurto – prisivalgai krakmolo!

Daugelis esam įpratę valgyti ar gerti jogurtą kiekvieną dieną, tikėdami, kad jis turi naudingų savybių organizmui. Lieso jogurto „dietos“ griebiasi trokštantys greičiau sulieknėti, o dar kitiems šis rauginto pieno gaminys – tiesiog labai skanus mėgstamas produktas, ar desertas. Jei tik atidžiau žvilgterėsit į prekybos centrų lentynose gausiai išrikiuotų įvairiausių jogurtų sudėtį, mažų mažiausiai nemaloniai nustebsite, o lieknėjantys – ne juokais įsius. Mus maitina „krakmoliniais“ produktais, kurių liežuvis nebeapsiverčia vadinti jogurtais!

Jei yra klausimai – turi būti ir atsakymai. "Patriotei" Irenai Degutienei nuo "nepatriotų" lietuvių

"Patriotė" Irena Degutienė išsakė kritiką apie nepatriotiškai nusiteikusius lietuvius. "Ar jie nemyli Lietuvos? Ar jie nenori švęsti? Ar jiems tiesiog sunkus gyvenimas laisvoje Lietuvoje? Ar nėra kalta šiandieninė Vyriausybė, kad tokie dalykai vyksta?“ – aštrius klausimus kėlė politikė. Jei yra klausimai – turi būti ir atsakymai.

Tobulas Rusijos planas, kaip sunaikinti Lietuvą (kvietimas sudaryti Rusijos nusikalstamos veiklos Lietuvoje sąrašą)

Iš valstybinės žiniasklaidos gerai žinome, kad dėl pasaulyje vykstančių karų ir ir suiručių didžiąja dalimi kalta Rusija. Tačiau tarptautinės problemos ir karštieji taškai šiuo metu akylai stebimi Lietuvos ir pasaulio vadovų bei įvairių karinių organizacijų, nuolat vyksta pasitarimai, konferencijos, debatai bei kitokios problemų sprendimo formos. Bet pabandykime pasiaiškinti, dėl kokių konkrečiai Lietuvos vidaus negerovių ir nelaimių kalta Rusija.

Informacinio karo apraiškos

Informacinis karas įgauna vis įvairesnes formas ir kartais sunkiai pastebima kryptinga veikla tampa plačiai matomu reiškiniu. Deja, ne tokie reiklūs piliečiai nepastebi išvis jokių formų. Mas media orientuota būtent į tokius nereiklius, kurie kaip kempinės sugeria viską ir bet ką, kas jiems brukama, ką sėkmingai įrodė buvusios Ukrainos pavyzdys. Įdomu tai, kad informacinis karas vis labiau persikelia į internetą ir jutūbas užima vis stipresnes pozicijas šioje srityje - juk ten sėdi kontentas kuris teliko nežiūri, o jį reikia perimti.

Malda už "laisvę" ir "nepriklausomybę"

Apgailėkite tautą, nešiojančią drabužius, kurių pati neaudžia, - valgančią duoną, kurios pati neaugina, ir geriančios vyną, kuris teka ne iš jos vynspaudės. Užjauskite tautą, kuri pakelia balsą tik tada, kai ištinka paskutinioji, kai neturi kuo didžiuotis, vien griuvėsiais, ir niekada nesukils, nebent, kai jos galva atsidurs tarp budelio kirvio ir trinkos.

Raudonosios dinastijos: Užkalnių atvejis

Dinastijų tęstinumas, komunistinė aristokratija ir jos transformacijos – savaime įdomus reiškinys. Laikai keičiasi, bet kai kurie archetipai išlieka ir, pakeitę spalvas bei geopolitines orientacijas, sėkmingai gyvuoja iki šiol beigi suskamba kaip šis tas naujo, nes juk nauja – tai užmiršta sena…

Užburiančios fotografjos iš vietų, kur mūsų nebėra

Vietos, kurias gamta susigrąžina iš žmonių - reginys tuo pat metu ir gąsdinanti, ir užburiantis. Tai pasaulis, koks liks po mūsų, kokį mes sutvėrėme. Senos pilies griuvėsiai Sintre, Portugalijoje...

Rusijos provokacija prie kuklaus “Kempinsky” viešbučio

Lietuvoje pastarosiomis dienomis buvo kilusi didžiulė grėsmė demokratijai bei valstybingumui, ir, kaip jau įprasta, ta grėsmė buvo atslinkusi iš debesuotų Rytų. Mes jau esame įpratę kad grėsmės Letuvoje pasirodo skirtingais pavidalais – kartais tai būna mokytojų profsąjungos, kartais – dainininkai, kartais net iš Lietuvos kilę teatro režisieriai. Šį kartą grėsmę sukėlė žurnalistai, kurie, kaip pranešė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, antradienio vakarą “apgaulės būdu” pabandė patekti į Trakuose vykusį kasmetinį Vilniaus Rusijos forumą. Laimei, jie laiku buvo pastebėti ir, padedant policijai, visos grėsmės buvo neutralizuotos.

Šūdo sūkurys aplinkui aplinkui tuščią vietą / Круговорот дерьма вокруг пустого места

Наконец, завершился суд над наводчицей-убийцей Савченко. В финале она продемонстрировала всем ещё раз бандерложью сущность майдана – поскакала на скамейке, матерясь и показывая нецензурные жесты. Но сама жирная «голодающая» мне не интересна – она может и первая из украинских нацистов, которая села за свои преступления, но далеко не...

R̶e̶k̶t̶a̶l̶i̶n̶i̶o̶ Šiuolaikinio miano naujienos. Izraelio artistas pribloškė šalies elitą, scenoje susikišdamas valstybės vėliavą sau į ... užpakalį

Skaudu taip sakyti, bet visgi Lietuva yra neapsakoma kultūrinė provincija. Na, ką tie mūsų š-mianinykai sugeba? Lipdyti skulptūras iš žmogaus išmatų, kaip Darius Šidlauskas? Šikti nuo pakelto krano į taikinį ant žemės, kaip Vidas Bareikis? Tyčiotis iš valstybės himno, kaip Fiokla Kiūrė aka Vilma Pajuodienė ir antifašysčių-feminysčių choras? Šluostytis ruda, lipnia substancija išsipeckintas rankas į Trispalvę ir tai darant linksmai gagenti, kaip Dainius Liškevičius? Apgailėtinai banalu.

TSRS merginos. Tarybų šalies vertybė - jos žmonės. 70 puikių nuotraukų

Tarybinių moterų ir merginų fotografijų rinkinys. Kokios jos buvo mielos, koks tikras ir nesuvaidintas jųjų grožis...

Ko verti pramonininkų užsakyti alkoholio vartojimo tyrimai

Lietuvos pramonininkų konfederacija taip pat nesėdi rankų sudėjusi. Sakote, Lietuva prasigėrusi? Netiesa – skaičius iškraipo plačiagerkliai turistai ir emigrantai. Būtent tai skelbia žiniasklaidai išplatintas Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos bei Lietuvos pramonininkų konfederacijos užsakytas tyrimas.

Žvelgiame į Vakarų pasaulio pabaigą

Mes žvelgiame į Vakarų pasaulio pabaigą. Europos Sąjunga, NATO ir transatlantinis aljansas gali virsti griuvėsiais iki šių metų pabaigos. Vladimiras Putinas, įgudęs įžvelgti Vakarų silpnąsias vietas, mielai pasinaudos mūsų pakrikimu. Jis yra pajėgus kurti dirbtines saugumo krizes visokiausiose vietose: Arktyje, Baltijos šalyse, Balkanuose, Baltarusijoje, Juodojoje jūroje, Ukrainoje, Kaukaze, Centrinėje Azijoje arba kur nors kitur.

Vietoje to, kad spręstumėm problemas, sugalvosim, kaip pagražinti statistiką

Na ką mielieji verslininkai, atvažiavom, ar ne? Jūsų "draugelių" aludarių ir mg baltikų su stumbrais ir mineraliniais vandenimis vykdyta verslo plėtra, kai nebuvo svarbu niekas, išskyrus pinigus, pagaliau duoda rezultatų. Į šalį, kuri garsėja girtavimu, nebenori važiuoti turistai.

Ką jie ten rūko, toje litvakų bendruomenėje? Smalsu, ar eitynių organizatoriai paduos adv.F.Kukliansky į teismą?

Panašu, kad Lietuvos žydų bendruomenės vadovybėje įsitvirtino kažkokie magai-kabalistai, kuriems kaktose atsivėrė nematoma Akis, suteikusi galią regėti tai, ko nemato niekas kitas. Nūnai jie gali matyti slėpiningus vaizdus infraraudonajame spektre, girdėti ultragarsus ir skaityti neišsakytas mintis svetimose galvose.

Įsitaisę valdžioje imigrantai lipa ant galvos šeimininkams. Afrikietiškos ir afganų kilmės Suomijos parlamentarai pareikalavo, kad valdiškos TV laidoje iš diskusijos apie pabėgėlius būtų pašalinti suomių nacionalistai

Kaip žinia, kai kuriose tolerantiškose šalyse turėti kitokios spalvos odą ar egzotišką kilmę yra nemenkas privalumas. Ypač šou versle ir politikoje. Daugelis TV laidų, muzikinių grupių ar kairuoliškų politinių partijų laiko savo pareiga laikyti bent vieną-kitą egzotiškos - pageidautina - afrikietiškos kilmės atstovą. Nepriklausomai nuo tų atstovų dalykinių kompetencijų.

Vieni apie ratus, kiti - apie batus. Lietuviški melžėjai-kontrpropagandistai - rusų Agitpropo džiaugsmas

Rusiško Agitpropo produkcija pastaruoju metu nusileido į tokį lygį, kad net juoko nebekelia. Visiškiems kvailiams skirta medžiaga, paveiki tik negebantiems naudotis galva pagal paskirtį žmonėms. Iš kitos pusės, tai, kas mūsuose vadinama "kova su rusų propaganda" ir vykdoma, kaip valdiškų lėšų įsisavinimo projektai, irgi dažnokai sukelia šypseną.

Lietuva - sparčiausiai blaivėjanti šalis, o deklaruojama atvirkščiai

Ko gero ne vienas esate pastebėję viešoje erdvėje suaktyvėjusį girtuoklystės temų eskalavimą. Per televiziją, internetiniuose portaluose, radijuje bei kitose žiniasklaidos priemonėse mirgėte mirga temos, kaip alkoholikų vaikai yra grūdami į šulinius, kaip pėstieji girtuoklių lyg kėgliai numušinėjami viešojo transporto stotelėse, kaip narkozombiai žudo močiutes už galimybę įsigyti dozę legalaus alkoholinio narkotiko. Noriu pasakyti, jog visa tai yra specialiu būdu sukelta alkoholio žalos, viešų deklaracijų banga tam, kad užmaskuotų blaivybės kilimo bangą.

Jaunieji Švedijos liberalai reikalauja įteisinti nekrofiliją ir incestą

„Mes – jaunimo organizacija ir turime galvoti apie ateitį“ – cituoja švedų Aftonbladet Sesilijos Jonson, jaunųjų liberalų Stokholmo skyriaus pirmininkės žodžius, kai ji aiškino, dėl ko reikalauja legalizuoti tokias santykių formas, kaip incestas ir nekrofilija. – „Aš suprantu, kad tai gali atrodyti neįprastai ir pasibjaurėtinai, tačiau įstatymai negali remtis tokiu pagrindu kaip pasibjaurėjimas“. Užsiminė Sesilija ir apie skeptišką požiūrį į moralės normas apskritai.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Kas ir kodėl ant Borkos bačką stumia?
480
Vilniaus viešasis transportas: 21-ąją spalio planuojamas streikas
2377
Ar tikrai taip Lietuvoje blogai? Ne, jeigu dirbi Kremliui "Lietuvos Dienoje"
759

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: