Maidaną sukėlė oligarchai

Maidaną sukėlė buvę ir dabar esantys valdžioje oligarchai, problemos trigeris, buvo taip vadinamų reiderių iš Donbaso veikla Kijeve, užgrobiant svetimus aktyvus, taip sakant “vok pavogtą”, o tai jau visi žinojo, kad tai yra Janukovičiaus šalininkai. Tuo pat metu artėjo ir Ukrainos su Europos Sąjunga sutarties pasirašymo Vilniuje terminas. Porošenko, jo ministrai ir visa Ukrainos valdžia nesuprato, kas tai per dokumentas ir iš to išplaukiančios pasekmės,

Užtenka valdžiai prisidengti socialiai pažeidžiamomis grupėmis

Nuo kada socialinis darbuotojas yra arčiau neįgalaus, nei jo kaimynas ar šeima? Gėda, kad valdžia taip manipuliuoja žmonėmis. Gėda, kai atsiranda bendrininkų siekiančių pasinaudoti neįgaliaisiais. Iš vis gėda, kad mūsų valdžia nesugeba sąžiningai pasirūpinti savo piliečiais.

Tikra realybė, per ironijos prizmę !!!

Šiek tiek ironijos - realybėje!!! Kol valdžios tūzai pūtina pilvus, / Liaudis protestuoja, pyksta, rauda... / O kol tautiečiai perka pas kaimynus, / Valdžia cypčioja dėl PVM...

Kaip panaudoti bet kokias knygas

Gavau dovanų valstybės korėjo Gedimino Vagnoriaus reklaminę knygą "Valstybės kūrimas - misija (ne)įmanoma". Manot, sukūrenau? Gal ir būčiau, bet viršeliai kieti, o viduje - geras popierius. Toks sunkiai dega. Yra geresnių būdų panaudoti knygas.

Neįtikėtini automobilistų nuotykiai Rusijoje

Кто сказал, нет, даже подумал, что Россию можно поставить на колени, если обложить со всех сторон санкциями? Тот России не видал и русских не знает! А мы с детства здесь живем, и знаем - безвыходных положений не бывает, всегда, даже если тебя съели, есть минимум два выхода! А если подумать - то куда ни глянь, везде выход найдешь! Ну, устроены мы так, чтобы все...

Veidaknygių chuliganai nebaudžiami tyčiojasi iš Lietuvos teisėsaugos

Veidaknygių chuliganai ir toliau nebaudžiami tyčiojasi iš Lietuvos teisėsaugos. 2016m. kovo 29 d.  Lietuvos generalinei prokuratūrai pateiktas prašymas iškelti baudžiamąją byką Algiui Ramanauskui ir jo bendrininkams pagal LBK 170 straipsnį. Šį prašymą baudžiamojo persekiojimo departamento vyriausiasis prokuroras Simonas Slapšinskas jau perdavė nagrinėjimui Vilniaus apylinkės prokuratūrai.

Norvegijos garbę sauganti Lietuva nepranešė apie visame pasaulyje vykusius protestus

Valstybinis visuomeninis transliuotojas LRT aktualijų balandžio 18 d. laidoje „Savaitė“ pranešė svarbią šaliai aktualiją apie konservatoriaus žmonos iniciatyva surengtą švietimo konferenciją Valdovų rūmuose. Taip pat pakartojo kiekvieną savaitę pranešamą žinią apie pagrindinę valstybinę grėsmę – Rusiją. Tačiau nieko nepasakė apie tai, kad visame pasaulyje balandžio 16 d. vyko protesto akcijos prieš Norvegijos vaiko teisių apsaugos tarnybą „Barnevernet“.

Migracijos krizės pasekmės: pogromai Paryžiuje

Tinkle pasirodė vaizdo įrašai pogromų, kurie įvyko pabėgėlių palapinių miestelyje, esančiame prie metro stoties „Stalingradas“. Ten įvyko aktyvistų ir atvykėlių susirėmimai, kurie po to peraugo į tikrą mūšį. RT korespondentas Garri Fir iš Paryžiaus gyventojų sužinojo, kad panašūs susidūrimai vyksta ne pirmą kartą.

Ką daryti su signatarais Z. Vaišvila, R. Paulausku ir kitais?

Laimėjus revoliucijai, klasių kova nesibaigia. Ji aštrėja. Nugalėta, bet nesunaikinta kontra rengiasi revanšui. Taip kalbėjo didieji spalio revoliucijos vadai. Per šimtą metų daug kas pasikeitė, bet ne viskas. Ir kas galėjo pagalvoti, kad du mūsų dainuojančios revoliucijos veikėjai, du revoliucijos šaukliai bei dainiai taps kontromis/valstybės grėsmėmis!

Žudantis maistas

Žmogaus sveikata tiesiogiai priklauso nuo tų maisto produktų ir tų gėrimų, kuriuos jis vartoja. Šiandien mokslininkai jau įrodė daugumos produktų, esančių ant mūsų parduotuvių lentynų, daromą žalą. Šiandien konservantai naudojami daugumoje gaminių tam, kad natūralūs produktai ilgai išsilaikytų, dėl ko jie ir konservuojami. Tuo tikslu chemikai sukūrė specialius preparatus, chemines medžiagas, kurios leidžia šį procesą supaprastinti. Tačiau kaip konservantai veikia žmogaus sveikatą?

Kristaus monologas

Žmonėms mano kančia taip patiko, kad prigamino kryžių, prikalinėjo mano abrozėlių, iškabino juos didelėse bažnyčiose, virš savo lovų miegamuosiuose, pristatė kryžkelėse, prikabinėjo užeigose ir kitose viešose vietose. Ei, žmonės, nejau jums sunku suvokti, jog kryžius bei vinys – tai buvo įrankiai, kurių pagalba buvau nukankintas ir nužudytas? Juk dar daugiau išmintingų ir kilnių žmonių užmušta kirviais, kardais, šautuvais, bombomis! Kodėl negarbinate jų?

Delfis paskelbė: Arvydo Anušausko žmona - BE PROTO

Toks Šventųjų beždžionėlių gyvenimas. Vaikščioti po klubus ir mados namus atsibosta. Tada podiumais tampa Seimo salės. Aišku, ne už dyką. Savo tuštybę juk reikia kažkaip kažkur įamžinti. Ir nepamirškite, kad už jos "grožį" - makiažus, reklamą, restoranus, keliones, viešbučius, brangius rūbus ir gerą maistą moka Lietuvos mokesčių mokėtojai per LR Seimo narį A. Anušauską.

Baltijos jūroje „sunaikintas“ JAV karo laivas „Donald Cook“

Baltijos jūroje „sunaikintas“ JAV karo laivas „Donald Cook“ atsisakė rusų pagalbos, rašo portalas whatdoesitmean. Jį „sunaikino“ rusų radioelektroninės trikdžių sistemos “Chibinai”, sumontuotos bombonešiuose Su-24. Tai jau trečias toks JAV karo laivų radioelektroninis „sunaikinimas“.

Kodėl seimo VALDŽIAGYVIAI mažina darbuotojų garantijas? Nebesitiki laimėti rinkimų?

Mūšiai dėl naujojo Darbo kodekso (DK) projekto persikėlė į Seimo plenarinių posėdžių salę. Įdomu stebėti, kaip didžiausi politiniai priešininkai (konservatoriai, socialdemokratai, liberalai bei Darbo partijos atstovai) susivienijo bendram tikslui – dirbančiųjų socialinių garantijų mažinimui.

Vakar vienas idiotas klausė manęs

– Kas gero galėjo būti okupacijos laikais? Ką gero sovietai tau galėjo duoti? Pasakyk nors vieną gerą dalyką, kuris tais laikais galėjo egzistuoti? Pavyzdžiui, man tais sušiktų ruskių okupantų laikais viskas buvo labai blogai. Ką gi galėjau atsakyti?

Laba diena, kapitalizme!

Gerbiami televizijos žiūrovai, štai jūs ir vėl su mumis. Leiskite mums papasakoti jums, ką jums reikia klausyti, žiūrėti, valgyti, dėvėti, kaip jūs turite gydytis, kuo pasitikėti, ką pirkti, kaip elgtis, už ką kariauti. Pasodinkite greta savęs vaikus, mes mylime vaikus. Leiskite mums užsiimti jų auklėjimu. Niekas negali išauginti jų geriau už mus. Pasitikėkite. Atsipalaiduokite.

Šveicarija nuo pabėgėlių ginsis su tankais

Po to, kai Austrija susiruošė gintis nuo „pabėgėlių“ ir ėmė rekonstruoti Brenerio perėją, Švaicarija irgi susirūpino savo sienos su Italija saugumu ir siunčia į pasienį tankistus , praneša Kronen Zeitung. Austrijos pradėti darbai Brenerio perėjoje sukėlė kaimynų reakciją. Italija, kuri nevykdo Šengeno sutarties ir į šalį įsileidžia nelegalus, protestuoja prieš teisėtą Austrijos norą laikytis ES įstatymų, šalies konstitucijos ir gintis nuo nelegalių migrantų. Šveicarija, uždarius Brenerio perėją, lieka vieninteliais vartais migrantams iš Italijos į Šiaurės Europą.

Bet kuri vakcina pavojingesnė už tą ligą, nuo kurios ji yra!

Алёна Алексеёнок – врач по образованию. Она окончила кишинёвский мединститут по специальности врач-терапевт в 2000 году, но так и не пошла в официальную медицину – не хотела делать чужим детям прививки, а без этого работать в медицинской системе, увы, не получается. Поначалу Алёна свято верила в необходимость и пользу вакцинации для всех, однако после...

I. G. Farbenindustrie - pasaulio šeimininkai ar jų įrankis (1 dalis)

1915 balandžio 22 dieną staiga nutilo vokiečių artilerija. Netikėtai iš vokiečių apkasų pusės, genamas lengvo pavasariško vėjelio, pajudėjo žalsvai geltonas debesėlis. Netrukus jis apgaubė sąjungininkų pozicijas. Beveik iš karto tūkstančiai žmonių ėmė raitytis nuo traukulių ir pajuto kankinantį dusulį. Taip pirmą kartą buvo panaudotos nuodingos dujos.

Migrantų riaušes Makedonijos-Graikijos pasienyje surengė etatiniai provokatoriai - Raudonojo kryžiaus "savanoriai"

Kovo viduryje ES „žalieji-aktyvistai“ buvo išprovokavę dramą Idomeni vietovėje, Graikijos-Makedonijos pasienyje, kai upėje paskendo trys migrantai. Paaiškėjo, kad šiomis dienomis vykusios riaušės, kurių metu nukentėjo tiek sienos saugotojai, tiek sieną šturmavę migrantai – riaušininkai, buvo išprovokuotos vis tų pačių ES „riaušių turistų“. Apie tai byloja austrų dienraščio Krone tyrimas.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Kiaulių rojus
2058
Jaras Valiukėnas ketina užkurti gyvą laisvės laužą
1062
Sutapimai ir panašumai
1719

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: