Kodėl žlunga Europos planai

Po balsavimo Vokietijos Bundestage dėl armėnų genocido pripažinimo Turkija atšaukė savo ambasadorių iš Berlyno, tačiau svarbiausia – žlunga ES vadinamasis planas A dėl migrantų, o plano B, regis, niekas net neturi. Apie visa tai „Vakaro žinios“ kalbėjosi su Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataru, politikos apžvalgininku Rolandu Paulausku.

Ar Seimas išgirs visuomenės reikalavimą stabdyti tautos nugirdymą?

Iniciatyvinės visuomeninės piliečių grupės „Už blaivią“, surinktas 61 tūkstantis parašų, įpareigoja Seimą svarstyti piliečių pateiktą įstatymą dėl alkoholio reklamos ir jo pardavimo ribojimo pakeitimų Lietuvoje.Surinktų parašų proga, Seimo narė Rima Baškienė surengė Seime spaudos konferenciją, kurioje pristatė šią iniciatyvą bei tolimesnius planus, kuriais, esą, bus siekiama išvengti galimų alkoholio reklamos atsisakymo sukeltų nuostolių, toms žiniasklaidos priemonėms, kurios aptarnaudavo (tiekdavo) tą reklamą..

„Kaip galėjome nežadėti?“ — 10 svarbiausių Pabaltijo suklydimų

Nuo „dainuojančių revoliucijų“ iki šiol Pabaltijo politikai žada tautai aukso kalnus, tačiau žadėtų klestėjimo ir gerovės nesimato ir nesimatys — tai ekspertai ir blaiviai mąstantys Lietuvos, Latvijos ir Estijos pilieči...

Kam skambina „Lidlo“ varpai

Šiandien nuo ryto pagrindinė žinia, ne – Žinia iš didžiosios „Ž“ buvo vokiško prekybos tinklo LIDL atėjimas į Lietuvą. Vokiško prekybos tinklo, kuris daug labiau įperkamas lietuviams, nei vietos rinkoje įsisenėję lietuviški tinklai. Vokietijoje, kur minimali ir vidutinė algos keliskart pralenkia lietuvišką, LIDL kainos tokios pat kaip Lietuvoje. Taigi, 1000 EUR minimalią algą gaunantis vargšas vokietis LIDL apsiperka be streso, o minimalia lietuviška alga – nuo š. m. sausio pasiekusia neregėtus 350 EUR – apsirūpinęs lietuvis iki LIDL apsipirkinėjo su dideliu stresu arba Lenkijoje.

Briuselis daro viską, kad skatinti nelegalią migraciją į Europą

Spiegel pranešė, kad nuo praeitų metų rugsėjo mėnesio Europos sąjungos kovos su nelegalia migracija operacijos „Sofija“ metu buvo „išgelbėta“ 13 tūkstančių nelegalių migrantų, kurie buvo nugabenti į Italiją. Ši ES operacija tapo kontrabandistų pagalbininke, jų verslo partnere, transportuojant afrikiečius iš Libijos į Europą. Europos komisijos pirmininkas Jean-Claude Juncker yra pareiškęs, kad ES vadovybė darys viską, kas jo galiose, įskaitant ekonomines sankcijas, kad blokuoti bet kurio kandidato, kuris kovoja su masine imigracija, atėjimą į valdžią bet kurioje ES valstybėje.

Filosofinis žydų klausimas. Tiksliau, klausimas žydams

Žydai yra labai talentingi. Jie- visur: mene, moksle, medicinoje, versle... Tikriausiai todėl, kad jie- išrinktųjų tauta. Taip mus moko net bažnyčia, kurios Dievą jie prikalė prie kryžiaus,- išrinktiesiems juk galima viskas. Nesuprantu tiek vieno: kodėl tas viskas, prie ko jie prisiliečia, išsigimsta, smunka, o galiausiai patiria neišvengiamą krachą?

Europos Komisijos remiami išradimai ir inovacijos. Kam ta elektromobilio priekaba - dėkite tą dyzelį po kapotu!

Elektromobiliai dabar ant bangos. Tačiau visi žino, kad pagrindinis jų trūkumas - palyginus nedidelis nuvažiuojamas atstumas vienu įkrovimu. Tačiau šviesios Europos Komisijos galvos nepaliko elektromobilistų bėdoje. Jie skyrė beveik pusantro milijonų eurų inovacijų projektui, kuris turi padėti išspręsti šią netikėtą problemą.

Vokiečių ekonominė invazija

"Lidl" prekybos tinklo parduotuvių atidarymas Kaune, tai globalizacijos pasekmė. Žmonės, pirkėjai tai Lietuvos valdžios vykdančios globalistinę politiką aukos. Lietuvoje toliau bus žlugdomas žemės ūkis ir pieno pramonė. Konservavų gamyba Lietuvoje jau sunaikinta.

Klintonų šeimynėlė: Bilas turėjo mažiau moterų negu Hilari

Semiantis informaciją iš Lietuvoje viešpataujančių propagandinių MIP įkyriai braunasi mintis, kad jei, neduok Dieve, neišrinks Hilari Klinton prezidente, nedelsiant V.Putinas užpuls Lietuvą, pasaulį ištiks ekonomikos krizė, iškrypėliams uždraus birbintis per antrą galą, o gal net prisikels iš numirusių Muamaras Kadafis, kurio šlykščią žmogžudystę aikčiodama, matomai dėl patiriamo orgazmo, online stebėjo tuometinė JAV Valstybės departamento vadovė.

Juodasis rasizmas atvedė Pietų Afrikos respubliką prie pilietinio karo slenksčio

Istoriją apie tai, kaip „Juodosios Afrikos aruodas“ – Pietų Rodezija, nugalėjusi rasizmą ir atėmusi pas baltuosius žemę, virto Zimbabve – pasaulio infliacijos čempione, žino daugelis. Dabar atėmimo iš baltųjų keliu nutarė eiti ir Pietų Afrikos Respublika (PAR) – BRIKS narys ir Rusijos partnerė. Turint omenyje, kad radikalizmas vėl populiarus ir tarp baltųjų, ir tarp juodųjų, ši istorija gali blogai pasibaigti.

Королева Англии правит Миром? Теперь ясно кто отдаёт приказания мировым лидерам

О Елизаветe II, королевe Великобритании, Австралии, Канады, Новой Зеландии, Антигуа и Барбуды, Багамских островов, Барбадоса, Белиза, Гренады, Папуа–Новой Гвинеи, Сент–Винсента и Гренадин, Сент–Киттса и Невиса, Сент–Люсии, Соломоновых островов, Тувалу и Ямайки. Оказывается, Елизавета-II прямой потомок патриарха Авраама!Она возглавляет "Государство...

1944 metų birželio 3-ią dieną Vakarų Europos vertybų diegėjai Lietuvoje pakartojo kryžiuočių žygdarbį - sudegino gyvus 119-ą lietuvių

1944 m. birželio 3 d. fašistai, padedami vietinių nacionalistų, apsupo kaimą ir sudegino 119 kaimo gyventojų, iš kurių 49 buvo vaikai, jauniausiai buvo tik 6 savaitės. Tuomet dar nebuvo Ženevos konvencijų, tačiau net Hagos karo teisės normos reglamentavo, kad negali būti taikomos kolektyvinės bausmės, bausmės prieš civilius gyventojus-nekombatantus, tokios žiaurios bausmės.

„Pabėgėlių verslas“ atėjo į Lietuvą. Prostitutės nesnaudžia

Iš pabėgėlių pelnosi ne tik politikai, bet ir bažnyčios labdaros organizacijos, viešosios nuomonės apklausos agentūros, įvairios pabėgėlių vežimą į ES propaguojančios NVO, jų maitinimu, apgyvendinimu ir t.t. užsiimantis verslas. Vieninteliai pralaimėjusieji šiame pabėgėlių kazino esame mes – eiliniai mokesčių mokėtojai, ant kurių sprando sėdi visi šie socialiniai parazitai.

Kalnėnų ir žemaičių senovės girios

Kas aprašys kalnėnų ir žemaičių senovės girias, kokias anie, atsidanginę į tą kraštą, rado, kurios be kokių tarpkrūmių vienu lieknu it jūra niūksojo;nesgi šios dienos girių ir pievų vietoje angis girios trakšojo, o tarp jų jau versmėtos kirbos burgėjo, jau ežerai tyvuliavo. Neišžengiami pušynai, eglynai, beržynai, ąžuolynai nuo amžių amžiais suaugę niūksojo ir visi vienų viena giria buvo, upėmis tiktai ir upeliais išvagota, nes ir tos pačios upės ir upeliai perkaršusiais medžiais užvirtę, kuriuos pavasario ar rudens tvanai tevokė, o jei kurių tenai smarkūs sriautai nestengė pakušinti...

Vytauto Didžiojo Universitetas - jis ugdo Lietuvos ateitį!

Senokai vykusi istorija, įrodanti, kad turime reikalų su akademiniu sąžiningumu ne tik tarp studentų bet ir aukščiausiuose universitetų struktūros lygiuose. Situacija: jaunuoliui nepaeina su egzaminu, stipendija plaukia pro šalį. Beeeeeet, gal mama čia gali viską sutvarkyti?

Jie kovoja už Rusijos laisvę ir nepriklausomybę

Почти все либералы, открыто ненавидящие и оплёвывающие Россию и русских, оказались евреями-сефардами и потомками репрессированных троцкистов. И похоже на то, что сегодня они мстят нам за своих предков, недосожравших Россию...

Didžiausia Suomijos istorijoje masinė moterų žmogžudystė - ideologinė pilietinio karo pasekmė

Прибалтбюро рекомендует - Hanna Lumme пишет:В новом исследовании, проведенном в Лапландском университете, утверждается, что расстрел женщин в 1918 году в районе Хеннала финского города Лахти был инициирован самими финнами. В лагере для военнопленных было более 2000 женщин и даже грудные младенцы.   В 1918 году в лагере для военнопленных...

Minint narystės ES 12-os metų sukaktį - pinigų kiekis, jo kaita ir pasekmės

Grafikų šaltinis: LB ir OSP statistika Galima pagrįstai teigti, kad mūsuose niekas nebrangsta. Priešingai: pinga. Bet tik viena prekė – ypatinga laisvos rinkos dalyvė: PINIGAI. Ir pinga, kaip ir dera laisvoje rinkoje, dėl jos (jų ) pertekliaus. Deja, infliacija, t. y. BVP ir vartojimo kainų vertės ,,išpūtimas“, naudingas visiems biudžetams, kadangi tokiu būdu ,,sėkmingai“ vykdomi jų pajamų planai.

Masinio apnuodijimo žuvis: šokiruojantys faktai apie Norvegijos lašišas

Keleto mėnesių eigoje prancūzų žurnalistai Nikolia Danielis ir Lui de Barbeirakas tyrė žuvies industriją iš vidaus. Jie keliavo nuo Norvegijos iki Vietnamo, pabuvojo Švedijoje ir Danijoje. Jų tyrimo medžiagą vainikavo filmas, parodantis tiesą, kurią bando nuslėpti „žuvies lobistai“.Savo tyrimą jie pradėjo nuo Norvegijos vakarų, kur kaimiškose vietovėse yra daug žuvies fermų, dirbtiniu būdu veisiančių lašišas. Žurnalistai susitiko su norvegų aktyvistu, ekologu ir gamtos apsaugos Sąjungos įkūrėju Kurtu Oddekalvu, kuris laiko neleistinu faktą, slepiamą po fiordų vandenimis nuo visuomenės.

Vakarai gali nesąmoningai įsivelti į apokaliptinį karą su Rusija – atėjo laikas prabusti

Tuo momentu, kai 2013-ųjų Ukrainos krizė peraugo į pilietinį konfliktą ir karą, mes supratome, jog išgyvename sunkų laikmetį. Sulig kiekviena diena darėsi vis aiškiau, jog pasaulis ir tvarka, nusistovėję po šaltojo karo pabaigos 1989 metais, nestabilūs. O tie sprendimai, kurie buvo priimti tada, atnešė daugiau problemų, nei jie būtų sugebėję išspręsti, rašo Kento universiteto profesorius Richardas Sakwa, The Conversation tinklapyje paskelbtame savo straipsnyje.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: