Avarija: tautų „lydymo katilo“ sifonas jau užsikimšo Švedijoje

Gerai suplanuotas ir finansuojamas tautų perkraustymo ir sumaišymo projektas ima strigti. Švedijos sifonas užsikimšo ir migrantų masės, globalistų kanalizuojamos iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos grasina išsilieti po visą Europą, net ir tą jos dalį, kuri nepajėgi aprūpinti maistu ir pastoge net savo gyventojus.

Sniečkaus Lietuva. Antano Sniečkaus gimimo metinėms

Antanui Sniečkui (1903-1974) buvo lemta pradėti vadovavimą Lietuvos valstybei itin sudėtingu ir dramatišku laikotarpiu. Tai buvo prieškaris, didysis karas ir pokaris. Ir objektyviai bei istoriškai vertinant jo valstybiškumo talentą reikia pripažinti, kad jis ne tik išsaugojo Lietuvą per tą audringą laikmetį, bet ir pavertė ją klestinčia šalimi.

Daktaras ir poetas. Eduardas Mieželaitis apie Vincą Kudirką

Pasaulyje nemaža buvo daktarų ir buvo nemaža taurių poetų… Ir praktiški daktarai gydė žmogaus kūną, o nepraktiški poetai savo kūriniais gydė žmogaus sielą… Bet kas šiandieną suskaičiuos visus žole apaugusius jų kapus? Kas perskaitys visų poetų kūrinius, apneštus storu užmiršimo dulkių klodu?.. Nedaug jų liko gyventi: liko daktarai, su didele poezija gydę žmogaus kūną, ir liko poetai, daktariškai jautriai gydę žmogaus sielą…

Kas nutiko Kėdainių raj.? - Lietuvos kaimo, o taip pat ir Lietuvos ateities nužudymas, tiek informacinis, tiek ir fizinis.

Kas nutiko Kėdainių raj.? - Lietuvos kaimo, o taip pat ir Lietuvos ateities nužudymas, tiek informacinis, tiek ir fizinis. Kai atsitiko nelaimė pasipylė įvairiausi išvedžiojimai iš serijos "kas galėjo pagalvoti, juk taip negalima". Bet situacija labai paprasta be galo susirūpinusi valdžiukė kaip visada veidmainiauja. Nes ji pati kaimą davedė iki tokios būklės, kad žmonėm nebesinori gyventi ir apimtas isterijos priepolio žmogelis padaro neįsivaizduojamus dalykus, kur tu nepulsi isterijon kai aplink ūbagynas, latrai ir prapultis.

Amerikietiški „našlaičių traukiniai“ kaip vergovės rūšis

Ilgą laiką našlaičių perkėlimas Amerikoje buvo laikomas pavykusiu labdaros projektu. Nuo XIX amžiaus šeštojo dešimtmečio iki XX amžiaus trečiojo dešimtmečio iš Niujorko ir Bostono lūšnynų daugiau kaip 250 000 našlaičių buvo išvežta į Amerikos vakarus, kur jie surado naujas šeimas ir naują tėviškę. Ta aplinkybė, kad kai kure „našlaičių traukinių“ keleiviai iškilo į aukštus valstybinius postus, ilgą laiką buvo pateikiama kaip šios gailestingumo akcijos sėkmės pavyzdys.

Iš tautinių patiekalų geriau nesityčioti. Kirgizijoje britui gresia penki metai kalėjime už etninės neapykantos kurstymą

UK pilietis Michael Mcfeat, Kirgizijoje dirbantis aukso gavybos kompanijoje Centerra Gold, gali būti nubaustas penkerių metų laisvės atėmimu už tautinės virtuvės pasididžiavimo - vytintos arklienos dešros čiučiuk užvadinimą... arklio pimpalu.

Dvigubi žiaurumo standartai: „Islamo valstybė“ žudo, o Saudo Arabija – teisingai baudžia?

Socialiniame tinkle „Twitter“ vartotojas griežtus Saudo Arabijos įstatymus palygino su galiojančiais „Islamo valstybėje“. Saudo Arabija į tai sureagavo labai aštriai – šalis neatskleidė, kas parašė minėtąją žinutę „Twitter“, tačiau pareiškė, kad už tokį palyginimą bet kuriam asmeniui bus iškelta byla. Tvirtinama, kad Teisingumo ministerija taip pat pažadėjo, kad kiekvienas asmuo ar organizacija, kuris įžeis šalies teismus ar jų sprendimus lygindami juos su „Islamo valstybės“, privalės atsakyti už tokius savo žodžius.

Kanibalizmo propaganda žiniasklaidoje

2014 metais internete išplito straipsnis „Overtono langai“, pasakojantis apie technologiją, kuri leidžia legalizuoti visuomenėje visiškai svetimas jai idėjas. Paminėtas ten buvo ir kanibalizmas. Daugelis įvertino publikaciją kaip hiperbolę, tačiau iš tikrųjų kanibalizmo legalizavimo procesas jau paleistas ir nulinis taškas jau įveiktas. Apie tai ir bus kalbama šioje apžvalgoje, pateikiant konkrečius pavyzdžius.

Rusijos federacijos Gynybos tarybos sekretorius: konflikto su NATO atveju pirmiausia ką mes padarysime - įvesime kariuomenę į pabaltijį (ATSARGIAI - makaronai ausims papuošti!)

Puikus ir nuostabus vaizdelis, kaip Latviešijoje yra kuriamas PUOLANČIO RUSO paveikslas. Когда человек уровня Патрушева в интервью трижды (!) говорит фразу "первое, что мы сделаем, как уже я говорил, это войдем в Прибалтику", то это серьезно. Представляю какой холодный пот пробивает прибалтийскую элиту. Тут пора на всякий случай партбилеты КПСС в закромах проверить (мало ли что).

СЕГОДНЯ И ВСЕГДА В ПРОДАЖЕ: НАУКА, ИСТОРИЯ. Оптом - скидки. Русским и украм - даром!

Вообще-то, вся наука, как и религии - это чистой воды сфера услуг. Ни больше, ни меньше.  Судите сами: чем занимается наука? Наука ищет ответы на вопросы и создает новое. Чем занимается религия? Организует посредничество в "единении с Богом".  Но для кого? Верные последователи тут же в голос заорут "Для человечества! Мы стараемся для человечества!"Что ж,...

Naujametinė girto brito nuotrauka tapo "art-memu" - Vakarų kultūra kaip visada nepralenkiama

Naujųjų metų išvakarėse fotografas Džoelis Gudmanas (Joel Goodman) padarė kelias nuotraukas "Mančester yvning niūs" leidiniui. Viena iš jų sulaukė ypatingai daug dėmesio internete. Šioje nuotraukoje policija sulaiko vieną žmogų, o dar vienas guli paslikas vidury gatvės su alaus buteliu rankoje.

Lietuvos restoranų savininkai mokslo atradimų neseka. Padavėjų-barmenų svoris ženkliai įtakoja klientų užsakomo maisto ir alkoholio kiekį

Kada paskutinį kartą Vilniaus restorane ar bare jus aptarnavo stambaus sudėjimo barmenas ar nemažai viršsvorio turinti padavėja? Aš net nepamenu tokio atvejo per pastaruosius dešimt metų, nors viešojo maitinimo įstaigose buvoti tenka neretai. Populiariausias šių dienų barmenų tipažas yra paaugliško sudėjimo išstypęs hipsteris, o padavėjos - iš mamos kaime atsiųstų bulvių, burokų ir raugintų kopūstų bendrike išsilaikančios studentės, visą stipendiją išleidžiančios nosies auskarams, tatuiruotėms ir žaliems bei raudoniems plaukų dažams.

Trakų pilis

Pelėsiais ir kerpe apaugus aukštai Trakų štai garbinga pilis! Jos aukštus valdovus užmigdė kapai, O ji tebestovi dar vis. Bet amžiai bėga, ir griūvančios sienos Kas dieną nyksta, apleistos ir vienos!.. Kai vėjas pakyla ir drumzdžias vanduo, Ir ežeras veržias platyn, – Banga gena bangą, ir bokšto akmuo Paplautas nuvirsta žemyn. Taip griūva sienos, liūdnesnės kas dieną, Graudindamos jautrią širdį ne vieną.

Suaugusiųjų pasveikinimas nešantis nusivylimą

Mantas kantriai stebėjo suaugusių antpuolį, o neiškentęs jų raginimų įpykęs sušuko: "Girdit, ką jūs darot? Ar suaugę žmonės turėtų įkalbinėti savo vaikus ar atkalbinėti naudoti alkoholį? Kaip jums ne gėda, taip agresyviai siūlyti!?" Staiga visi atsitokėjo ir pripažino, kad iš tikro elgiasi vaikų atžvilgiu netaktiškai. Susigėdę, bandė save pateisinti ir pridūrė, kad vaikai to nedarytų slaptai, nors patys viešai ragina.

Dabar Barnevarnet prieš atimdama vaiką iš užsieniečių šeimos aiškinsis - ar nebus skandalo aukščiausiu valstybiniu lygiu? Lietuviams naujoji tvarka vargu padės

Rašoma, jog svetainėje Barnevernet.org paskelbtos naujos taisyklės, kaip šį prieštaringai vertinama organizacija nagrinės vaikų atėmimo iš šeimos bylas, jei tėvai ir vaikai yra užsieniečiai. Bernevarneto tarnautojai įpareigojami papildomai įvertinti alternatyvų vaiko konfiskavimui variantą: ar kartais vaikui nebūtų geriau, jei juo būtų pasirūpinta užsienyje, vietoj to, kad jis būtų perduotas globėjams Norvegijoje?

2016-ieji metai turėtų būti neeiliniai

Vyksta ir paskutinis teismas. Tik teisia ne Dievas, bet kiekvienas žmogus teisia pats save, naudodamasis Dievo suteikta visiška laisve. Tai ir teisia save laisvai pasirinkdamas, kur eiti, ką daryti, kuo būti, su kuo būti: ar būti senos sistemos sraigteliu: zombiu, „gyvuliu“, demonu, ar būti ŽMOGUMI, tai yra gyventi pagal Dievo žmogui duotą instrumentą gėriui nuo blogio atskirti – SĄŽINĘ, gyventi doroje ir darnoje su savimi, su kitais žmonėmis, su gamta.

Turkiška komedija - tęsinio nebus

Prieš kelias dienas pasaulį apskriejo žinia, kad Turkijoje atsirado savo „Betmenas“- žmogus šikšnosparnis. Juo tapo Turkijos prezidentas Erdoganas, kuris, neva, išgelbėjo nelaimėlį, besiruošiantį šokti nuo tilto per Bosforo sąsiaurį. Turkiškas komiksas apie Prezidentą-Betmena, apskriejęs viso pasaulio televizijos kanalus, matomai nebus toliau tęsiamas, nes paaiškėjo, kad tai klastotė, kuria norėta kiek pavalyti šio teroristų globėjo mundurą, suteptą Sirijos žmonių krauju ir vogta Sirijos nafta.

"The Telegraph" rašo, kad ES gali žlugti 2016 metais. Gal mūsų valdžiai tai negresia?

Britų dienraštis „The Telegraph“ klausia: „O kaip apginti europiečius, nes ES pati tapo didžiausiu pavojumi kontinentui“. Pacituosiu pradžiai šį aktualų „The Telegraph“ straipsnį, kuriame rašoma: „Arogancija, užsispyrimas, perdėta savivertė charakterizuoja Briuselio reakciją į Deivido Kameruno strategiją peržiūrėti Britanijos santykius su Europos Sąjunga. Referendumo dėl Britanijos narystės ES išvakarėse, kuris turi įvykti 2017 metais, premjeras paprašė tiktai paties kukliausio reformų paketo. Vienok nepalenkiami ES lyderiai atsisakė pripažinti kokias nors pozicijas.

Prokuratūra gina „patriarcho“ anūką

Gruodžio 28 d. Vilniaus apygardos prokuratūrai atstovaujantis prokuroras Jonas Rinkevičius pranešė, kad prokuratūra atsisakė iškelti bylą dėl buržuazinės Lietuvos „patriarcho“ anūko Gabrialiaus Landsbergio žmonos machinacijų lengvatinėmis sąlygomis nuomojantis „Lietuvos energijai“ priklausančios įmonės „NT valda“ patalpas Vilniaus senamiesčio Gervėčių gatvėje.

Europos žūtis

Vos prieš 100 metų Europos šalys buvo Visatos valdovės. Didžiulės imperijos driekėsi per visą pasaulį. Europa turėjo viską geriausio. O paskui viskas prapuolė. Palyginti taikus šimtmetis, prasidėjęs po Napoleono karų, baigėsi Pirmuoju pasauliniu karu. Paskui užgriuvo II Pasaulinis karas. Europa prarado visus savo imperinius pranašumus ir pateko savo buvusios kolonijos valdžion.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: