Globali katastrofa nenumaldomai slenka link JAV...

Скажу сразу, в этой статье речь пойдет не о мистике и предсказаниях, а о совершенно реальных вещах, которые ожидают США, а вернее всю Северную Америку в ближайшее время. Речь идет о геологической и тектонической катастрофе, от которой Америка находится буквально на волоске, и которую США своей недальновидной, а правильнее будет сказать безумной...

"Nemirtingasis pulkas" užėmė Vakarų Europą ir peržengė vandenyną / "Бессмертный полк" занял Западную Европу и перешагнул океан

Можно много, долго и справедливо рассуждать о непреходящем значении великого патриотического народного порыва, родившего акцию "Бессмертный полк". Можно восторгаться цифрами: 24 миллиона человек в России и около 700 тысяч по Москве — действительно небывалый охват. И можно также уверенно прогнозировать, что в следующем году...

Ramūnas Alaunis: „Kalafioro revoliucija“ - penktoji kolona kopūstų galvomis?

Pirmiausia reikėtų pradėti nuo to, kad visuotinai greitai socialiniuose tinkluose išplitusi akcija boikotuoti didžiuosius maisto prekybos centrus buvo gerai iš anksto planuota, organizuota, aiškiai turinti savo struktūrą, tikrai nevyko spontaniškai, kaip skelbia propagandinė žiniasklaida. Kad nekiltų bereikalingų kalbų, akcijos organizatoriai sąmoningai nebuvo skelbiami.

Imigracija ir Didysis Tautų kraustymasis - istorijos spiralė apsisuko?

Kilo noras pasidalinti mintimis apie Europos šalių ir tautų likimą, turint galvoje krizę susijusią su pabėgėlių antplūdžiu. Dauguma mūsų mokykloje mokėmės Europos istoriją ankstyvaisiais viduramžiais ir tikriausiai dag kas pamena terminą „Didysis Tautų kraustymasis“. Šiai temai, atvirai kalbant, buvo skiriama itin mažai laiko. O veltui.

Nežeminkime vieni kitų posakiu „ką išsirinkome, tai ir turime“. Mes nesirinkome

Kai savo draugus išgirstu šnekant (draugai, aišku, dažniausia feisbukiniai), kad, tipo “nu ko mes varom ant tos valdžios, JUK PATYS IŠSIRINKOM!”, mane bent trumpam apima beviltiškumo jausmas. Beviltiškumo dėl to, kad vaikštome užsidėję rožinius akinius, priburtomis galvelėmis ir nematome to, kas yra, tai yra  –  realybės.

Vergo atmintinė

Rožiniai akiniai ir psichologinis komfortas, ypač tais atvejais, kai tik toks ir belieka, yra paskutinis išsigelbėjimas krizės akivaizdoje. Jis  leidžia patiems save užsiliūliuoti ir nesiimti jokių veiksmų, tikintis, kad kas nors  atsitiks ir reikalai savaime pasitaisys. Ne, nepasitaisys. Ir kodėl turėtų? Nuo kada šeimininkas ima rūpintis savo vergais anksčiau, negu jie pradeda bruzdėti?

Nejau nejaučiate tos įtampos?

Nejau nejaučiate tos įtampos? Tos paslėptos nevilties ir įniršio, kuri tvyro aplinkui? Mes daugiau kaip 20 metų nieko kito nedarėme, tik gaminome sau priešus. Iš savųjų. Nereikėjo jokių rusų ir jokio Putino. Purenome dirvą, tręšėme gausiai. Užauginome ir pridauginome daugybę, neapkenčiančių savo valdžios ir dažnai, tuo pačiu – ir valstybės.

Trumpa kalafiorgeito apžvalga

Ale net keista  –  tokia paprasta, netgi sakyčiau, prasta daržovė, o tokius reikaliukus Lietuvoj užsuko! Aš čia, žinoma, apie įžymųjį kalafiorą. Ech, jei būtų mąstę ir ateitį spėję, prekybos centrai visas daržoves už dyką būtų dalinę.

Krautuvininkų boikotas - vilties spindulys Lietuvai. Nepamirškime ir bankų – didžiausio blogio

Pakako vienos boikoto dienos ir visa stambiojo kapitalo kontroliuojama MIP, ta susmirdusi kūdra su joje šliaužiojančiais varliagyviais „užkalniais“ sujudo, ėmė išgąstingai kvarkti. Reiškia - pataikyta, reiškia – į patį tarpukojį teko smūgis. Ir toliau taip, nes ES „demokratija“ – melas lengvatikiams, nes „laisvoji rinka“ – tai melas silpnapročiams. Stebint, kaip mūsų tautą, tarytum avinų bandą, varo į skerdyklą, apimdavo neviltis. Prekybos tinklų boikotas, piliečių organizacija, įžiebė viltį, kad dar galima išsigelbėti nuo genocido. Yra kaimenė avių ir gauja vilkų. Avys gali išsigelbėti tiktai būdamos susivienijusios.

Rašytojas Nilas Geimanas: Apie tai, kodėl mūsų ateitis priklauso nuo skaitymo ir vaizduotės

Шикарная статья писателя Нила Геймана о природе и пользе чтения. Это не просто туманное размышление, а очень понятное и последовательное доказательство, казалось бы, очевидных вещей. В последние годы мы отошли от нехватки информации и подошли к перенасыщению ею. Согласно Эрику Шмидту из Google, теперь каждые два дня человеческая раса создает столько...

CŽV šaltinis: Rusija sunaikintų Turkijos armiją per 48 valandas

В арабской блогосфере в среде сторонников запрещенного в России так называемого Исламского государства стали появляться подробности ситуации вокруг сбитого Су-24 и политического накала между Турцией и Россией в декабре 2015 и январе 2016 года.  Турция стягивала войска к границе с Сирией и активно планировала вторжение. Но уже с 1 февраля 2016 года турки...

Rojakojobai

Rojakojobai – naujas lietuvių kalbos žodis, kurį aš siūlau, įvardinant stambiųjų krautuvių tinklų savininkus ir skandinaviškus komercinius bankus, kuomet jie sutartinai apiplėšinėja Lietuvos gyventojus. Jobas, kaip rašoma Vikipedija (hebr. אִיּוֹב – priešas, ivrit. – persekiojamasis) – Senajame Testamente aprašytas asmuo, kuris buvęs itin turtingas, tačiau Dievas atėmęs iš jo viską, ką šis turėjo. Jobas taip pat gerai suvokė, kad yra glaudus ryšys tarp Dievo ir artimo meilės – tikrasis Dievo pažinimas neatsiejamas nuo rūpesčio neturtingaisiais.

Pabėgėlių katilas sprogo. Europai gresia katastrofa

Situacija su pabėgėliais Europoje pasiekė virimo tašką, garas jau ėmė veržtis iš užvožto katilo. Kol kas tiktai Graikijoje, tačiau netrukus driokstelės visoje Europoje. Maža niekam nepasirodys. Šimtai žmonių, apsiginklavusių šaltaisiais ginklais, reikalauja paleisti juos iš pabėgėlių centro Samoso saloje. Palikti centrą jiems draudžiama dėl to, kad jie dar nepraėjo registracijos procedūros. Protesto akciją suorganizavo kažkokie „įtartini asmenys“ pačioje stovykloje. Realiai gi pati situacija, o ne kažkokie piktadariai provokuoja neramumus.

KALAFIORŲ REVOLIUCIJA: foto iš įvairių MONOPOLISTINIŲ prekybcentrių pirmąją boikoto dieną

Kaip sekasi PIRMAJAM per visą nepadležnos potarybinės Lietuvos boikotui? Nuotraukos iš įvykio vietų: Klaipėdos Akropolio Maxima 11:10. Tokios tuščios per trejus metus nesu matęs :)))

Kam naudinga meluoti apie Didįjį Tėvynės karą. Informacinis karas nuo Petro I-ojo laikų iki šiandien

Kam naudinga meluoti apie Didįjį Tėvynės karą. Andrejus Fursovas kaip visada labai įdomiai kalba apie informacinius karus ir istorijos perrašymą kaip protų valdymo įrankį.

Demokratija yra kvailių religija

Demokratija yra kvailių religija. Jie nesupranta, kad valdo tas, kuriam priklauso resursai. Bet kurioje šalyje bet kuriais laikais tai vadinamas elitas. Tas pats buvo Senovės Graikijoje. Valdė ne "dauguma" vergų, bet vergvaldžių elitas. Jiems ir buvo "demokratija". Tas pats šiuolaikinėje globalinėje banditų santvarkoje. Valdo globalinis bankinis elitas, kurio rankose yra resursai. O milijardai kvailių tiki, kad tai jie juos valdo per rinkimus ir parlamentus.

Apie Trumpą

Paradoksas tas, jog jei Trumpas laimėtų ir pradėtų veikti tai, apie ką jis kalbėjo rinkiminės agitacijos metu - Amerika nepasidarys "great again". Priešingai. Pabandysiu pritaikyti analogiją: Įsivaizduokit, kad reanimacijoje guli žmogus - Pasaulinės mafijos tėvas, baronas, diktatorius, imperatorius, didybės ir galybės simbolis bei banksteris viename.

Kaip Holivudas perrašo istoriją

Kad išplautum smegenis ištisai visuomenei ir atjungtum sveiką protą kelioms žmonių kartoms, pirmiausiai reikia sunaikinti istorinę atmintį. Šiuolaikinės manipuliavimo protais technologijos gali sunaikinti žmogui žinias, įgytas iš realios istorinės patirties, pakeisti jas dirbtinai sukonstruotomis „žiniomis“. Dirbtinai suformuotas istorinės realybės paveikslas perduodamas atskiriems individams per knygas, paskaitas, radiją, TV, spaudą, teatrą, filmus. Šitaip kuriamas iliuzinis pasaulis, kuris suvokiamas kaip realus.

Krymo vienuoliai paskelbė Putino įpėdinį: "Po dešimties metų Rusijos vadovu taps Natalija Poklonskaja"

Явление прокурора республики Натальи Поклонской на акции «Бессмертный полк» в Симферополе с иконой царя-мученика Николая II – вполне логичное продолжение сенсационного видения одного из иеромонахов под Бахчисараем. В ночь накануне 9 Мая славящийся даром предвидения инок предсказал, что именно эта «белокурая бестия» будет следующим...

Tarybinė tapyba: Paveikslai apie Didįjį Tėvynės karą (30 darbų)

Подборка изображений картин советских художников, посвященных Великой Отечественной войне. 1.  "Штурм Сапун-горы". Мальцев П. Т. 2.  "Лихолетье". Присекин Н. С. 3.  "Победа". Моисеенко Е. Е. 4.  "Враг остановлен". Усыпенко Ф. П. 5.  "Ночной бой". Усыпенко Ф. П. 6.  "В районе Корсунь-Шевченковской операции". Кривоногов П. А. 7.  "На...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Kas ir kodėl sukėlė pabėgėlių humanitarinę krizę Europoje?
3810
V.Mickevičius-Kapsukas. „Demokratinės laisvės“ ir tikrovė
55
Britai ruošia pasaulinę homo-provokaciją
1231

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: