Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Atsiklaupėme prieš jį, o dabar pabučiuokime jam visi į užpakalį

Žurnalistai ir reporteriai prieš jį ant kelių suklaupė, visos Lietuvos televizijos kameros, kiek tik jų turėjome, buvo atvežtos, valandų valandas jo Aukštybės atbėgėlio-pabėgėlio minia sutinkančių laukė. Daugiau jų buvo negu Romos Popiežių ar JAV Prezidentą sutinkant. Kokia laimė, koks gėris, atbėgėlis-pabėgėlis atvyko, ir ne paprastas, o tas, kuris Juknevičienei ąžuolus Aganistane padėjo sodinti.

„Narsiojo kareivio Artūro nuotykiai“: rusai užpuolė Juodkrantės moterų pliažą

Klastingi tie rusai. Į pačius svarbiausius strateginius Lietuvos objektus nusitaikė – į pliažus. Ėmė, štai, ir Juodkrantės pliažą užpuolė. Išsigando „narsusis kareivis Artūras“ šio rusų išpuolio. Akys jo krauju pasruvo, ranka kelnių kišenėje kažką ėmė grabalioti, tikriausiai pistoletą ar automatą ten čiupinėjo.

Ar demokratizuotas Afganistanas jau okupuotas Talibano? Kodėl Lietuva suteikia prieglobstį bėgantiems nuo pilietinės ir vyriškos pareigos Afganistano dezertyrams?

Netyčiomis nugirdau, kad į Lietuvą su didžiule pijarine pompa buvo atgabentas buvęs Lietuvos kariuomenės misijos Goro provincijoje vertėjas. Vyrukas, kaip teigiama susidurūsių su juo Afganistane, ne toks jau ir blogas. Tačiau nuo seno žinoma, kad "geras vyras" - ne profesija. Ir ne priežastis gauti pabėgėlio statusą Lietuvoje. Labiausiai nustebino viešojoje erdvėje pasirodę gausūs teiginiai, jog prieš tą vyruką asmeniškai Lietuva turi didelių įsipareigojimų ir tai, kad jis buvo skubos tvarka atsigabentas iš, berods, Graikijos, yra tų tariamų įsipareigojimų vykdymas.

Pokalbis su jaunikiu feminizuotoje iki negalėjimo Europoje

Trumpai apie tai, kas liko iš santuokos šiuolaikinėje nusicivilizavusioje iki marazmo visuomenėje. Ir apie košę kai kurių žmonių galvose. - Žinai, aš jai tuoktis pasiūliau, greitai vestuvės. - O kam? - Kas „kam“? Kam tuoktis? Pas mus gi meilė!

Policija mokoma kovoti su mokytojais ir žemdirbiais, su maitintojas ir švietėjais

Iš tiesų viskas, kas vyksta ir kas paviešinama viešojoje erdvėje jau nebeturėtų stebinti – juk sakoma, kad „šuo ir kariamas pripranta“.Tačiau, pasirodo, mūsų visa valstybinė sistema gali pateikti dar tiek „stebuklų“, kad išgirdę apie juos tik žagsime, nesuvokdami ar čia tikrovė, ar bepročių kliedesys.Šįkart kalbame apie vakar (ketvirtadienį) vykusius policijos kursantų apmokymus, kaip elgtis kritinėse situacijose.Kaip visi žinome, pasaulyje bendrai ir Europoje konkrečiai, pirmoji tema yra kova su terorizmu.

Rusų puolimas prasidėjo Juodkrantėje, kur jie sustos? – Nepatikrintais duomenimis sostinėje

Atrodo laikas jau kastis apkasus ir rūsius, ginkluotis, ir kol rusai neatitvėrė pasienio, bėgti į Europą ar už Atlanto. Juk tokie rimti vyrai, kaip Algirdas Butkevičius ir Artūras Paulauskas žino ką kalba, kam kalba ir tikėtina (mažai), jog žino kodėl tą kalba. Bando įspėti tautą apie Rusijos grėsmes ir artėjantį pavojų, tačiau prideda „nepatikrintais duomenimis“. Kad tauta visiškai nesupanikuotų ir neprasidėtų nevaldomas chaosas, kurio metu gali būti, jog jau niekas nieko nebeklausys.

Rusofobo praregėjimas? Ar baimė būti represuotam "savų"?

Pavojingi veiksmai (pačios pažiūros nėra nusikaltimas) turi būti nurodyti baudžiamajame kodekse, o tarnybos pagal jas ieškoti asmenų, kurie pavojingai veikia ir juos teistų arba jiems neleistų padaryti valstybei žalos. Tačiau politikai juk šiuo klausimu neužsiima. Juos, kažkodėl tai, tenkina dabartinė padėtis,kai saugumas išėjęs į viešumą apkaltina žmones, kurie nedaro nusikaltimų tuo sukeldamas visuomenės nepasitenkinimą ir susiskaldymą.

Apie tariamą aludarių ekologiškumą

Dirbti žiniasklaidoje nenuobodu – vis kokių nuotykių pasitaiko. Štai penktadienį „Bernardinai.lt“ redakcijoje sulaukiau netikėtos viešnios – manęs ieškojo miela jauna mergina, prisistačiusi esanti iš viešųjų ryšių agentūros. Nustebau, kuo nusipelniau tokio dėmesio, o pasirodo – „Utenos alus“ organizuoja „kilnią“ akciją ir skatina žmones nešti daugkartines ir vienkartines pakuotes į taromatus, o surinkus jų 10 mln. vienetų darykla pasižadėjo išvalyti vieną iš Utenos ežerų.

Ukrainos likimas bus sprendžiamas Olandijoje (jau nuspręstas)

Украина превращается в «секонд хенд», а не в Киевскую Русь / Яценюк и Порошенко – политики второй свежести / Почему Евросоюз боится Украину / Убитые и раненые на совести Порошенко / Расплата за предательство Русского Мира неизбежна

Apie lenkų armiją. Žvilgsnis iš Rusijos

Lenkija tradiciškai vaidino Rusijos istorijoje svarbų vaidmenį. Tame tarpe ir naujausioje istorijoje. Būtent šios šalies sostinėje 1955 metais buvo pasirašyta sutartis dėl socialistinių šalių karinio bloko sukūrimo. Ir būtent nuo įvykių Lenkijoje 1980 metais prasidėjo socialistinio pasaulio žlugimo procesas. Varšuvos karinio pakto paleidimo momentu lenkų armija buvo šiame bloke antra po TSRS armijos. Joje buvo 2850 tankų, 2377 šarvuotų mašinų, 2300 artilerijos sistemų, 551 kovinis lėktuvas.

Apie „Panama papers“ (Panamos dokumentai) informaciją detaliau

Nors mūsų (lietuviška) žiniasklaida traktuoja, kad „PANAMA PAPERS“ informacija nukreipta prieš Rusijos prezidentą V. Putiną, bet tai daugiau sukeltos paranojos pasekmės, neįsigilinus į detales. Beje, lygiai taip pat šią informaciją traktuoja ir rusiška žiniasklaida. Nereikia manyti, kad visas pasaulis sukasi aplink mūsų medijų labiausiai pamiltą personažą V. Putiną, matyt mūsų medijos ir politikai mano, kad V.

Pederastai nori pinigų paradui? Tik pabandyk neduoti....

Liūdnas paveikslėlis, skirtas vakarykštei aktualijai. - Rūtos Meilutytės ir jos tėčio, Sauliaus Meilučio susirašinėjimui su homoseksualizmo plėtros organizacija. Įžūliai kaulijančia pinigų kontroversiško pederastų parado dalyvių parėdams iš vaikų sportui ir sveikai gyvensenai remti skirto R.Meilutytės fondo.

Užkalnis, Ramanauskas ir kiti veikėjai tai ORGANIZUOTA ir PLANINGAI veikianti grupė

Kažkada nustebau, kai automobilyje per "Žinių radiją" vietoj įprasto malonaus pokalbio prie pietų stalo, išgirdau paršaveidžio, profesionalaus heiterio, Užkalnio kriuksėjimą. Bet pasirodo, verslumo dvasių apniktas "Žinių radijo" ir "Senukų" savininkas Rakauskas priglobė ne tik šį kiauliažmogį, bet ir kitą - viešumoje prisistatantį Algio Ramanausko vardu.

Ugnis nusiaubė medinę Ignalinos raj. Ceikinių bažnyčią. Maldos Marijai nepadeda. Priešingai, - nelaimių daugėja

Kai katalikų bažnyčia viešai paniekino Kryžių kalne mano pastatytas dvi akmens plokštes su neiškraipytais Dešimt Dievo įsakymų tuoj pat sudegė Šiaulių parapijos Tytuvėnų vienuolynas. Netrukus įgriuvo bažnyčios stogas, degė Lietuvoje viena po kitos katalikų bažnyčios, Kryžių kalnas... Ne kartą savo straipsniais įspėjau, kad jų bažnyčia tyčiojasi iš Dievo. Minėjau, kad jų sukaupti aukso, sidabro, paveikslų, stabų ir kiti materialiai turtai bus sunaikinti, jei nepaklus Dievo Žodžiui ir Jo įsakymams.

TAPYBIŠKAS VAIZDELIS 39. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Стоило только мне задержать выпуск на сутки, как личка взорвалась от сообщений... А нет, это мне приснилось. Впрочем, один человек все же обеспокоился судьбой картин маслом, а потому... Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и...

Sveika mityba - kasdieniniai mitai iš mokslo pusės

Jei Dievas apšviestų žmonėms protą ir jie grįžtų prie mitybos įpročių kaip prieš penkiasdešimt metų, ligų būtų perpus mažiau. Paprasti produktai, kuriuos valgėme nuo amžių, yra nepakeičiami. Bet žmonės tingi augintis savų daržovių, prieskoninių žolių. Juk nėra sunku pasisėti sode ar balkone ir visą vasarą skainioti ežiuolę imunitetui stiprinti ar melisą, mėtą nervams nuraminti. Užuot ant palangės pamerkę į vandenį svogūną, jo nusiperka prekybos centre ir ištiesę kojas žiūri muilo operas.

Vikilyksas: JAV tiesiogiai finansavo Panamos skandalą, jo tikslas - Rusija ir Putinas

Представители WikiLeaks заявили, что скандал, связанный с публикацией документов фирмы Mossack Fonseca, которые свидетельствуют о причастности мировых лидеров к незаконным офшорным схемам, был проспонсирован США. Обнародование этих данных является информационной атакой, направленной на Россию и лично на Владимира Путина, говорится на портале WikiLeaks.

Olga Četverikova: Migracijos krizė Europoje ir jos užsakovai

Mūsų akyse vykstantis gerai suplanuotas ir valdomas „migracijos chaosas“ Europoje yra ne nelauktas antplūdis, o svarbiausia taktinė operacija esminės Europos pertvarkos kelyje, dalis nacionalinių valstybių demontavimo plano ir sustiprinimo Europos Sąjungos, kurios vadovybė atstovauja ne piliečių interesus, o stambiojo europinio transnacionalinio verslo, inkorporuoto į viršnacionalines struktūras.

Neringa Venckienė: Supuvusi sistema prieštarauja dėl Povilo Gylio skyrimo ministru

Tvarkos ir teisingumo partijai pasiūlius Vidaus reikalų ministru skirti profesorių Povilą Gylį, išlindo Lietuvos „gražuoliai”, sistemos varžteliai: Skvernelis, Čiuldė, Bruveris, Valatka. Pasirodė ir „imbierinių sausainių” autorės rašliava. Ūso antrininkas Čiuldė nepatingėjo ta pačia tema parašyti net du straipsnius. Keista, kad iki šiol nepasirodė propagandinio laikraščio alkoholikės rašinėlių. A.Butkevičius net sukvietė Socialdemokratų valdybą dėl kandidatūros svarstymo, nors niekada iki šiol to nėra buvę.

Europos Sąjunga aštriai kritikuoja Lietuvą

Lietuva nedemonstruoja jokio progreso, lieka viena iš skurdžiausių ir socialiai nesėkmingų Europos sąjungos šalių, ir jai skubiai reikia reformų. Būtent apie tokį Europos komisijos požiūrį į savo šalį pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė, dalyvaudama Europos sąjungos Tarybos posėdyje. Paviešindama tikrąjį Europos sąjungos požiūrį į Lietuvą, Grybauskaitė taikėsi į socialdemokratų vyriausybę, o pataikė į save ir į Lietuvą: ponia prezidentė asmeniškai pripažino, kad Briuselyje nėra jokių iliuzijų dėl Lietuvos „sėkmės istorijos“, o užsienio politikos ir kovos su „rusų grėsme“ prioritetas tapo valdžios spjūviu į eilinius lietuvius ir socialiniu

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Vytauto Didžiojo universitetas prašo nutylėti...
1000
Sodomijos propaganda ir Europos tautų naikinimas
1062
Fronteks nerimas. Tarp pabėgėlių gali būti daugybė teroristų su padirbtais pasais
433

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: