Naujosios Gvinėjos kanibalai suvalgė savo politikus

Papua Naujosios Gvinėjojos čiabuviai nužudė, o vėliau ir suvalgė savo šalies kandidatus į deputatus. Rinkimų išvakarėse vietiniai papuasai septynis kandidatus į deputatus įtarė raganavimu, būtent tai ir pastūmėjo kanibalus įvykdyti savotišką egzekuciją Naujojosios Gvinėjojos papuasai nenorėjo likti apgautais, todėl įniršusi minia nutarė suvalgyti politikus. Papua Naujojoje Gvinėjoje balsavimas buvo atidėtas. Tačiau jis buvo atidėtas ne dėl makabriško poelgio, o tik dėl to, jog tiesiog nebuvo už ką balsuoti.

Pabaltijis moko protauti Ukrainą, kuri paskelbė karą komunizmui

„Bolševizmo šmėkla“ neleidžia naujai Ukrainos valdžiai užsiimti šalies vystymusi. Oficialus Kijevas, apsiginklavęs Pabaltijo vystymosi modeliu, reikalauja dekomunizavimo proceso tąsos. Pagrindine naujos Ukrainos valdžios mokytoja kovoje su tarybine praeitimi greičiausiai taps Lietuva, atsisakiusi dalyvauti antiteroristinėje koalicijoje, bet vėl pradėjusi kovą antikomunistiniame fronte.

Nusimato Lenkijos ir Lietuvos santykių atšalimas

Po spalio Seimo rinkimų Lenkijoje prisiekė nauja šalies vyriausybė. Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičiusšia proga pareiškė, jog tikisi „draugiško ir intensyvaus dialogo“ su nauja Lenkijos vadovybe, kuri yra „artima Lietuvos draugė ir strateginė partnerė“. Pastarieji žodžiai perdėti: paskutiniaisiais metais Lietuvos-Lenkijos santykiai buvo ne draugiški, o priešingai — konfrontaciniai. Ir atėjusi valdžion Varšuvoje „Teisės ir teisingumo“ vyriausybė šią situaciją tik paaštrins.

„Visiems gali pasitaikyti“ - potencialaus žudiko argumentas

„Visiems gali pasitaikyti“, – kažkaip panašiai pasakė prie vairo neblaivus sulaikytas Lietuvos scenos žvaigždūnas. Tuo tarpu užvakar Jonavoje girtas 41 metų vyras sukėlė eismo įvykį, kurio metu sunkiai sužaloti du girtuoklio kelyje pasitaikę niekuo dėti žmonės – kito automobilio vairuotoja su sūnumi. Iš sumaitoto automobilio nukentėjusius žmones išvadavo ugniagesiai gelbėtojai.

Singapūre vandalai iš Vokietijos gavo lazdų ir 9 mėnesius kalėjimo

Labai efektingai su vandalais, naudojančiais grafičio elementus, kovoja Singapūras. Už tokį prasižengimą nusikaltėliui gali būti skiriama 2000 Singapūro dolerių bauda (1880 JAV dolerių), laisvės atėmimas ir smūgiai lazda per užpakalį. Beje, tokią fizinę bausmę Singapūras paveldėjo iš kultūringosios Anglijos, kuri šią teritoriją buvo kolonizavusi. Galima sakyti, kad mušimas lazda – tai senų vakarietiškų tradicijų tęsinys.

Forbes: Karo su Rusija atveju NATO turi mažai galimybių laimėti

Labiausiai Pentagonas bijosi, kad Rusija gali užpulti Baltijos šalis, ir padaryti tą per kokias 2-3 dienas, rašo Forbes apžvalgininkas Loren Thompson. Ir tada NATO šalims teks stoti jų ginti, o greita organizuoti tinkamą atsakymą Kremliaus karo veiksmams aljansui nepavyks, įsitikinęs straipsnio autorius.„Visas aljanso rytinis sparnas yra pažeidžiamas galimo karinio įsikišimo, turint omenyje rusų pajėgų artumą ir natūralių barjerų nebuvimą greitam artėjimui“ – tvirtina Thompsonas. Tuo labiau, kad pasak jo, po konflikto Ukrainoje vakarų karo ekspertai daugiau nebemano, kad gali numatyti Rusijos veiksmus.

Suomija išsiuntė į Rusiją pirmą pabėgėlių grupę

Suomijos pasieniečiai nepraleido į šalį prašiusių prieglobsčio migrantų.Suomija išsiuntė į Rusiją pirmąją pabėgėlių grupę. Suomiai pasieniečiai nepraleido į šalį prašiusių prieglobsčio migrantų ir šiuos žmones išsiuntė atgal į Rusiją, kur jie turi galiojančius leidimus gyventi, praneša suomių MIP.Anksčiau Helsinkyje buvo pareikšta, jog migrantų prašymus valdžia nagrinės tik dviejuose kontrolės praleidimo punktuose (KPP) – Raja-Jooseppi ir Salla.

Incidentas Egėjo jūroje: turkų atašė iškviestas į RF gynybos Ministeriją

Karo atašė iš Turkijos pasiuntinybės Maskvoje buvo skubiai iškviestas į RF gynybos Ministeriją. Apie tai sekmadienį, gruodžio 13 savo oficialiame tinklapyje pranešė rusų gynybos žinyba. Iškvietimas susijęs su incidentu įvykusiu Egėjo jūroje gruodžio 13 dieną. Rusijos sargybos laivo „Smetlivyj“ ekipažas sustabdė susidūrimą su turkų žvejybiniu laivu, tvirtinama Rusijos ministerijos pranešime.

Mažėja vietos pasaulio naftos saugyklose

Pasaulyje gali nelikti vietos, kur galima būtų saugoti-laikyti naftos žaliavą sekančiais metais, kadangi milžiniškas globalus naftos gavybos perviršis įspėja apie rezervinių naftų saugyklų trūkumą. Po to, kai daugiau, nei metus Saudo Arabijoje, Rusijoje ir JAV buvo pateikiama daugiau naftos, nei pasaulis jos galėjo suvartoti, skaičiai, kuriuos rytoj publikuos Tarptautinė energetinė agentūra, kaip laukiama, pademonstruos, kad komercinių naftos atsargų perviršis išsivysčiusiose Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros Organizacijos šalyse sudaro daugiau, nei 3 mln barelių – kas yra

Valdomas chaosas, kurio JAV nebevaldo

Stebėdami pasaulį nuo sekmadienio iki sekmadienio, mes matome, kaip staigiai keičiasi padėtis, kaip atsiranda vis nauji faktoriai, reikalaujantys įvertinimo. Mūsų korespondentai vyksta iš vieno karšto taško į kitą. Jų reportažai sąžiningi, talentingi ir vyriški, bet man asmeniškai vis viena kyla pojūtis, kad mes nesuspėjame nupiešti viso paveikslo kas vyksta, jo aprėpti ir jums pateikti pilna apimtimi.Ir štai, mastydamas apie tai, aš padariau asmeninį atradimą. Anksčiau mes kalbėjome apie valdomą chaosą. Tai yra, JAV sukuria įvairiuose pasaulio regionuose savo dominavimo vardan valdomą chaosą.

Migrantų krizė grasina Vokietijai naujomis ligomis

Migracijos krizė kelia grėsmę europiečių sveikatai. Pabėgėlių stovyklose stebimas infekcinių ligų protrūkis. Štai ką šiuo klausimu pareiškė oficiali Vokietijos valdžia ir gydytojai. „Būstų žiemai nėra, žmonės gyvena purve ir drėgmėje, yra choleros grėsmė“, – pareiškė Ekonominio bendradarbiavimo ir vystymosi federalinis ministras Gerdas Miuleris.„Ligoninėse vis dažniau galima išvysti pacientus su ligomis, kurios buvo visiškai nugalėtos Vokietijos teritorijoje, tokiomis kaip niežai.

Vokietijos valdžia nekontroliuoja pabėgėlių situacijos

Vokietijos konstitucijos gynimo federalinės tarnybos vadovas Hansas-Georgas Maasen pareiškė, kad šalies teritorijoje yra daugiau negu tūkstantis radikalių islamistų, pusė iš kurių kelia realią grėsmę VFR saugumui. Be to, pagal oficialius duomenis, nuo 2015 sausio iki spalio į Vokietiją atvyko apie 300 tūkstančių neužregistruotų pabėgėlių. Interviu RT Giotingeno universiteto profesorius Peteris Šulce pažymėjo, kad Angelos Merkel vyriausybė bando nuraminti gyventojus ir slepia nuo piliečių problemos mastą.

Šokiruojantis nūdienos eksperimentas - sprendimas mėnesį negerti nė lašo alkoholio

Žinoma aš Kristoforą labai sveikinu su tokiu pasirinkimu, bet norėčiau paskatinti ties tuo nesustoti ir eksperimentą pratęsti bent jau iki vienerių metų laikotarpio. Citata iš delfio straipsnio: „Paklaustas, koks tikslas buvo mėnesį atsisakyti bet kokio alkoholio, vilnietis sakė, kad to ėmėsi peržvelgęs savo socialinį gyvenimą ir supratęs, kad visi susitikimai su draugais, savaitgaliai, netgi kasdienės vakarienės namuose nepraeina be alkoholio“. Taip teisingai Kristofai tai tikrai nėra taip jau nekalta, tai - alkoholizmas ir berods antros stadijos, taigi yra apie ką susimąstyti.

Perl Harboro konspirologija - kam naudingas JAV kaip aukos mitas?

1941 gruodžio 7-ą japonų lėktuvai atakavo amerikiečių karinę bazę Perl Harbre ir JAV įsitraukė į II Pasaulinį karą, o galiausiai tapo svarbiausia naudos iš šio karo gavėja. Po atakos ministras Noksas konstatavo tai, kas greičiausiai ir buvo sumanyta nuo pat pradžių. „Bendras jėgų balansas Ramiajame vandenyne lėktuvnešių, kreiserių, eskadrinių minininkų ir povandeninių laivų prasme nenukentėjo. Visi šie laivai jūroje ir ieško sąlyčio su priešu“. Kitaip sakant, jokios juntamos žalos japonų ataka nepadarė.

Šalys mirtininkės — Pabaltijo šalys ir Ukraina — atiduoda save „Islamo valstybės“ žiniai

„Islamo valstybė“ paskelbė sąrašą 60 šalių, kurioms skelbia karą. Į tą sąrašą tarp kitų pateko ir Lenkija, Ukraina, Moldavija, Lietuva ir Estija. Ir tai tuo metu, kai Pabaltijo šalys paskelbė demaršą, oficialiai atsisakydamos prisijungti prie tos antiteroristinės koalicijos, į kurią įeina Rusija.Neseniai buvo paviešinta, kad Ukraina pardavinėjo „Islamo valstybei“ ginklus. Pabaltijo šalys ir Ukraina elgiasi lyg šalys šachidės: besistengdamos pakenkti Rusijai, jos veikia labui tų banditų, kurie mielu noru perpjautų joms gerkles.

Linas Linkevičius – sionistų klapčiukas

Sklinda įdomi žinia, kad vienas iš pagrindinių Lietuvos politinio „elito“ rusofobų, buvęs Komjaunimo veikėjas, etatinis karjeristas, dabar Užsienio reikalų ministro pareigas einantis Linas Linkevičius, viešėdamas Niujorke ir petis į petį stovėdamas su Chabad Lubovič bei kitų ekstremistinių žydų religinių sektų veikėjais, gavo garbę Chanukos šventės proga įžeibti didžiausią pasaulio menorą.

Vokiečiai skaičiuoja, kiek jiems kainuos migrantai

Pasaulio eknomikos institutas lfW iš Kylio gruodžio 11 dieną paskelbė prognozes apie pabėgėlių kaštus Vokietijai. Ataskaitoje sakoma, kad išlaidos pabėgėliams gali sudaryti nuo 25 iki 55 milijardų eurų per metus, t.y. iki 2% BVP. Šie ekonomistai skaičiavo, kad bus išleidžiama 13000 eurų vienam imigrantui.

Petras Gražulis siūlo racionalų migrantų krizės sprendimo būdą

2015 m. gruodžio 11 d. Seimo narys Petras Gražulis užregistravo Seimo rezoliuciją dėl migracijos ir pabėgėlių Europoje. Šiuo dokumentu siūloma kreiptis į Europos Parlamentą, Europos Tarybą, įtvirtinant ilgalaikį pabėgėlių perkėlimo mechanizmą į musulmoniškas Artimųjų Rytų valstybes.

The New York Times apie tai, kaip Baidenų šeima kovoja su korupcija Ukrainoje

Ir kas galėjo pagalvoti, kad mūsų valdžios korupcionieriams pagalba atskries iš ten, iš kur jie net nesitikėjo – net iš paties JAV viceprezidento Baideno pusės. Dabar Algirdas ir Vytautas gali būti ramūs – yra į ką lygiuotis, žentus ir anūkus lygiuoti.

Sibiro mokslininkai sukūrė vaistus nuo vėžio 300 kartų pigesnius nei importiniai

Rusų mokslininkai DNR pagrindu sukūrė naują preparatą nuo vėžio, kuris kaip planuojama kainuos 300 kartų pigiau negu užsienietiški analogai. Apie tai pranešė Novosibirsko valstybinio universiteto spaudos centras. Vaistą sukūrė šio universiteto absolventė Irina Aleksejenko. "Tam kad nunešti į auglį, DNR yra patalpinama į specialų polikatijoninį apvalkalą. Preparatui patekus į auglį, genas-žudikas paverčia į veną leidžiamus netoksiškus provaistus į toksiną, žudantį vėžines ląsteles...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Šauksmas dėkoja už paramą opozicinei spaudai
541
Afrointegrastai ir jų planai
665
Sėdėt! Balsas!
2153

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: