Perjunginėjant kanalus (rezultatai per savaitę)

Неделя была крайне богатой на события. Что запомнилось: 1. Выступление Путина в ООН. 2. В 2009 году к Башару Асаду пришли солидные люди в белом с заманчивым предложением замутить газопровод «Катар – Европа» через территорию Сирии. 3.Тем временем разведка донесла до Меркель и Олланда, что украинская армия достигла численности в сто тридцать тысяч голов и готова пойти в последний и решительный бой по всем фронтам. 4. Трижды за сутки смог всех удивить некий демократический шейх Захран.

Putin Universe: pasaulis švenčia Vladimiro Vladimirovičiaus Putino gimtadienį

Vladimiro Vladimirovičiaus Putino gimimo dienos proga spalio 6 ir 7 dienomis Londone ir Maskvoje vyksta paroda "Putin Universe" ("Putino visata"). Dailininkai iš įvairių pasaulio šalių vaizdavo Rusijos vadovą kaip savo šalių, tautybių ir įvairių epochų herojus. Parodos iniciatorius ir sumanytojas - didžiausias tarptautinis Rusijos prezidento gerbėjų klubas "Vladimiro Putino šalininkų grupė".

Pabėgėliai eina, važiuoja taksi…

Sergejus Chelemendikas – slovakų politikas ir rusų rašytojas, nuolatos gyvenantis Europoje, padarė gerą darbą. Jis paėmė į rankas kamerą ir nufilmavo žmonių srautą. Einantys į Austriją pabėgėliai. Einantys iš Vengrijos. Sergejus Chelemendikas komentuoja video trimis kalbomis: angliškai, rusiškai ir slovakiškai. Šie video labai įdomūs. Eina beveik vieni vyrai, ištisai įvairaus amžiaus vyrai. Prie pabėgėlių stovyklos – kolosali eilė. Iš… taksi. Nenorėdami likti stovykloje, „pabėgėliai“ sėda į taksi ir važiuoja toliau. Į Vieną.

Šalys, kuriose JAV rėmė fašistus, narkobaronus ir teroristus

Karinis kišimasis į vidinius kitų šalių konfliktus tapo įprastu reikalu Amerikai. Tas „įprastas reikalas“ buvo tobulinamas ištisus dešimtmečius ir tapo griežta tikslų, metodų ir juridinių pateisinimų sistema.

Pagrindinė žmogaus teisė – laisvanoriška kastracija?

Dar ne šiandien, bet būtinai rytoj ir visiškai neišvengiamai. Tik liberalūs idiotai, praradę pagrindinį visų gyvų organizmų instinktą – savisaugos instinktą, gali svajoti apie „pabėgėlius“, „jų naudą“, „integracijas“, „atvirų sienų politiką“, „butų pabėgėliams nuomą“, „išmokas jų vaikams“ ir t.t. ir pan.

Kijeve – mitingas prieš JAV intervenciją Ukrainoje

Sisteminė žiniasklaida pasitaikius pirmai progai klykia apie taip vadinamų Ukrainos „patriotų“ politinius veiksmus, vaizduodama neva tai vieningą ir prieš „puolantį rusą“ ryžtingai kovojančią Ukrainą; tačiau ji visiškai nutylėjo apie labai įdomią pilietinę akciją, kuri įvyko Kijeve dar visai neseniai, praėjusį trečiadienį, rugsėjo 30 d.

Idioto pradžiamokslis: „karo pabėgėliai“ savo facebook’o paskyrose palieka labai iškalbingas nuotraukas

Prieš atvykdami į Europą kai kurie arabai galėtų nors 1 procentu įjungti smegenis ir, sakykim, savo facebook’o paskyrose nors kiek prasitrinti nuotraukas. Žinoma, kai rankose – galingas ginklas, smegenų vingių gali ir nebūti, visai tinka lygus grioveliai ar netgi išvis tuščia orbita kaukolėje. Tik svarbu, kad per galvą kas nesutrenktų, o tai skambės, kaip varpas, kaip bažnyčios varpas, visai su atvykstančiojo religija nesiderinantis.

Moterys šiuolaikinėje visuomenėje

Galbūt daug kas vėl nesutiks, kad mūsų tauta sulig kiekviena diena negailestingai naikinama, tačiau su teiginiu, kad mūsų merginos galėtų būti, švelniai tariant, geresnės, turbūt niekas nesiginčys. Kame gi tokio moterų vulgaraus elgesio priežastis? Priežasčių yra daug, tačiau vienija jas visas vienas ir tas pats nelemtas genocidas. Pamėginsiu išdėlioti viską, kaip sakoma, į lentynėles.

Ekonomikai Lietuvoje vis labiau gerėjant ir vis sėkmingiau blokuojant Rusijos rinką, netikėtai kilo didžiausia nuo 2008-ųjų bankrotų banga

Bendrovė „Creditreform Lietuva“ savo pranešime spaudai dalinasi džiugia informacija, kad nepaliaujamai kylant Lietuvos ekonomikai, turtėjant gyventojams ir sėkmingai blokuojant kruvino agresoriaus - Rusijos Federacijos kruviną rinką, vien tik per rugsėjį bankrotas buvo paskelbtas 224 Lietuvos įmonėms.

Populiariausias šio rudens anekdotas Vokietijoje

Tupi pabėgėlis Muhamedas Berlyno gatvėje ir spjaudo žemėn pro švarplę dantyse. Staiga išnyra feministiškos išvaizdos moterėlė su sparneliais ir sako: – Aš socialinė-liberalinė Tolerancijos Fėja! Atskridau, kad išpildyčiau tris tavo norus! Nepasimetė Muhamedas, kaip visą gyvenimą su Fėjomis bendravęs: – Pažvelk, kokios pas mane skylės burnoje! Noriu, kad išgydytų dantis ir įstatytų cirkonio implantus! Nespėjo Muhamedas ištarti šių žodžių, kaip per pravažiuojančio automobilio radiją pasigirdo naujiena apie priimtą įstatymą dėl nemokamo gydimo bei dantų protezavimo pabėgėliams, o jo burna suspindo sniego baltumo holyvudiška šypsena.

Patrioto darbas - bijoti

Jei šie žmonės nesugebėjo savo tėvynėse sukurti stabilių ir saugių valstybių, tai kaip jie gyvens Europoje? Bijau, kad esame ant bedugnės krašto... Ne, tai ne mano žodžiai. Taip apie valstybinio terorizmo aukas ir savo baimes rašo tipiškas neformalus patriotas. Dar visai neseniai šitos rūšies patriotai vieningai piktinosi JAV ir ES agresija arabų šalyse, o dabar jų galvelėse viskas apsivertė.

Aūūū, piliečiai, jei pabudot – kelkitės! IŠSAUGOSIM KAIMĄ - IŠSAUGOSIM LIETUVĄ

Praėjusį šeštadienį buvom susirinkę Kaune ir Marijampolėje. Susirinkimai praėjo labai konstruktyviai. Ateinantį šeštadienį 10 val. vėl rinksimės Kaune, Romainiuose. Kviečiame prisijungti ir iš kitų regionų. Renkamės 10 val. Jei kažkas norite dalyvauti susirinkime, bet neturi galimybės atvykti, tai stebėti, klausyti ir kalbėti susirinkimui galite interneto pagalba, per skype.

Mokyklose jau moko anų galų mokslo

7 klasės moksleiviams – suvokimo tekstas apie paauglius persirengimo kambaryje ir „kreivus, bjaurius pimpalus“. Toks tekstas puikuojasi vienos Garliavos vidurinės mokyklos mokytojos sudarytame pratybų sąsiuvinyje „Teksto suvokimo ir kalbos užduotys 7 klasei“. Čia mokiniams pateikiama švedų autorių knygos „Berto dienoraštis“ ištrauka, kurioje nešvankių žodelių – daugybė, citata iš teksto: „Po rungtynių šeštokai duše surengė pimpalų matavimo varžybas.

Sirijos sukilėliai prašo JAV duoti jiems ginklų prieš rusų aviaciją

JAV palaikomi taip vadinami "Sirijos sukilėliai" kreipėsi į Obamos administraciją su prašymu duoti jiems raketas „žemė-oras“, kad galėtų ginti savo pozicijas nuo „negailestingų“ rusų aviacijos smūgių, praneša "Vašington post". Šį prašymą, kaip rašo leidinys, įgarsino dviejų Sirijos sukilėlių grupuočių, Sukar al-Džabal ir Tadžamu al-Izza, atstovai.

Japonijos premjeras: „Nesame nusiteikę priimti pabėgėlius, pirmiausia – japonai“

Japonijos Ministras pirmininkas Šinzo Abė Jungtinių Tautų asamblėjoje užtikrino, kad jo šalis suteiks ekonominę pagalbą pabėgėliams ir padės stabilizuoti padėtį kilmės šalyse, jis pabrėžė, kad Japonija šiuo metu nėra nusiteikusi priimti jokių pabėgėlių. „Prieš priimant imigrantus arba pabėgėlius, mes privalome imtis veiksmų užtikrinant paramą mūsų moterims ir seniems žmonėms ir turime pakelti mūsų gimstamumo procentą. Mes privalome dar daug ką padaryti savo žmonėms prieš priimant imigrantus.“

Pabėgėliai terorizuoja vokiečius, važinėja taksi ir šiaip elgiasi "netinkamai"

Vokietijos gyventojų požiūris į pabėgėlius keičiasi. VRM ministras Tomas de Mezjer pateikė apklausos rezultatus, pagal kuriuos 50 procentų Vokietijos piliečių bijo pabėgėlių antplūdžio. Griežtesne tampa ir vyriausybės politika. „Iki vasaros pabaigos jie atrodė dėkingi už tai, kad mes juos priėmėme. Jie klausdavo kur policija, kur migracijos centras, kur jie gyvens. Dabar gi daugelis pabėgėlių galvoja, kad jie patys gali važiuoti kur panorės.

Apšaudymas. Izraelio gyventojų patarimai

Daug metų trunkantis karas tarp Izraelio ir Palestinos – viena aštriausių Artimųjų Rytų problemų. Žmonės, gyvenantys tame regione, geriau už kitus žino, ką reikia daryti, kai prasideda apšaudymas. Ką daryti, jei apšaudymas užklupo jus gatvėje? Kaip neprarasti psichologinės pusiausvyros? Pateikiame patarimus žmonių, kuriems karas yra gyvenimo būdas.

Kaip veikia propaganda arba kodėl už viską atsakinga valstybė

Už viską, kas vyksta visuomenėje atsako būtent valstybė. Ir jos medijos. Ir už visuomenės susiskaldymą, ir už šaltuosius pilietinius karus, ir už visa kita. Paaiškinsiu: Propaganda veikia tik ten ir tik tada, kai ji finansuojama. Propagandos vertikalė susiformuoja į štai tokią grandinėlę.

Ar už tokią demokratiją Afganistane kovojome? JAV kariuomenės vadovybė draudžia kariams kovoti su homopedofilinėmis tradicijomis sąjungininkų gretose

JAV karinė vadovybė griežtai įsakė savo karininkams bei kariams nekreipti jokio dėmesio į gausius mažamečių berniukų seksualinės prievartos atvejus. Kuriuos praktikuoja jų sąjungininkai – demokratinės Afganistano Vyriausybės valdininkai, karininkai bei policininkai. Tie JAV kariai, kurie nebeapsikentė, kad gretimuose kambariuose gyvenantys sąjungininkai-afganai laiko prievartaujamų mažamečių berniukų haremus ir davė homopedofilams į liūlį, buvo griežtai nubausti.

Karinė Rusijos Federacijos operacija Sirijos Arabų Respublikoje. 4-oji diena

21:01 – Су-34. 20:46 – Солдат Сирийской Арабской Армии в Алеппо. 19:46 – Посадка российских самолетов в Сирии после выполнения боевой задачи. 18:41 – В небе Сирии Су-30 перехватили израильские F-15. 18:31 – Генштаб: Россия будет наращивать удары по ИГ в Сирии. Российские самолеты в Сирии будут наращивать удары по группировке ИГ. Об этом сообщил начальник главного оперативного управления Генштаба ВС РФ генерал-полковник Андрей Картаполов.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: