Vengrijos ambasadorius Lietuvoje: Mes nesutinkame su ES

Vengrija pirmoji Europos Sąjungoje pradėjo tvirtai ginti savo nacionalinius interesus, pirmoji ėmė tvarkytis su migrantų krize ir pirmoji parėmė mūsų kaimynus lenkus, kai Briuselis pradėjo šiems grasinti sankcijomis. Apie Europoje vykstančius politinius procesus „Respublika“ kalbėjosi su Vengrijos ambasadoriumi Zoltanu Jančiu.

Pasaulinė kultūrinė revoliucija (4)

Būtų neteisinga manyti, kad vidutinis amerikietis ar europietis žavisi jam brukamomis šiuolaikinio liberalizmo vertybėmis. Nepakantumo bet kokiai kitai nuomonei, kuri neatitinka politinio meinstrymo, atmosfera tam ir sukurta, kad užčiauptų ir marginalizuotų disidentus. Šia prasme Vakarų demokratija mažai kuo skiriasi nuo bet kurio kito autoritarinio režimo, kuriems ji save atseit priešpastato.

Welcome refugees ar Welcome terorists!?

Europoje knibždėte knibžda teroristų, kuriuos visus į Europą sukvietė Angela Merkel ir ES biurokratija. Europa skina nusikaltėliškos „Welcome refugees“ politikos vaisius. Tai kokiu tikslu sukvietė Angela Merkel Artimųjų Rytų teroristus į Europą? Šiuo metu galima tik įtarti. Galvoti, kad ji nesupranto, ką reiškia jos „atvirų durų politika“, kad į Europą iš Artimųjų rytų atvyksta teroristai, gali tik naivuolis.Angela Merkel turi vieną geriausių žvalgybų pasaulyje, analitinius centrus, ištobulintą visų piliečių ir bankų transakcijų sekimo sistemą.

Du ortodoksai, du fašistai, tarytum du broliai dvyniai: musulmonų imamas ir žydų rabinas

Abu viešai propaguoja nacistinę ideologiją, abu neskaito už žmones tų, kurie išpažįsta ne jų religiją, arba neišpažįsta jokios religijos. Baisu išgirdus jų pamokslus, baisu tai pamačius. Abu turėtų tūnoti kalėjime, izoliuoti nuo visuomenės, bet ne, abu jie laisvėje. Bet jeigu šitie fašistai laisvėje, tai gal mes… kalėjime?

Lietuva - tai britų kolonija, su Elizaveta soste. Nors kartą chunta įvardijo Lietuvos vietą

Štai kaip atrodo išpistukas be vazelino arba masoniškas ,,mock the victim". Auksinės monetos. Viena skirta Gedimino pilies bokštui, kita 25-osioms Nepriklausomybės atkūrimo metinėms. Reverse vaizduojamas karalienės Elžbietos II portretas. Kas žino kas bendro tarp Lietuvos nepriklausomybės, Gedimino bokšto ir Karalienės ElžbietosII?

Apie ašramų spindesį ir skurdą, bei dvasinius biznierius

Kai Europoje pamačiau tą guru A (guru - Indijos tradicijų dvasinis vadovas, mokytojas), įspūdis buvo tikrai geras. Kalbėjo ne religiniais terminais, o kalė tiesiai apie sąmonę, supersąmonę, energijas, žmogaus gyvenimo prasmę ir tikslus. Po kelių metų ruošiausi kelionei į Indiją. Punktas Nr.1 buvo apsilankyti guru A ašrame.

„Absoliuto“ gamintojai per tarpininkus Lietuvoje vaikus mokyklose moko „sveiko ir nuosaikaus“ požiūrio į alkoholį

Sutikit, kad pavadinimas skamba kaip nevykęs juokelis. Bet dabar mieli tėveliai siūlau susikaupti. Jūsų vaikai ir jų mokytojai Lietuvoje mokomi nuosaikiai žiūrėti į alkoholį. Tai reiškia negalvoti, kad vaikai alkoholio neturi vartoti, o tai,kad jį vartoti reikia saikingai. Pasirodo, kad alkoholio gamintojai ne šiaip „svaipatoja“ viešojoje erdvėje apie tai, kad reikia šviesti vaikus ir jie negers, bet ir realiai imasi veiksmų.

Žodžio Laisvė Lietuvoje dar nemirė! Geras advokatas ir ryžtas eiti iki galo vardan tiesos padėjo kunigui apsiginti nuo Simonko ir prokurorų puolimo

Yra ir gerų naujienų šį vakarą. Rokų parapijos kunigas Virginijus Gražulevičius sulaukė jam palankaus Aukščiausiojo Teismo sprendimo. Teismas atmetė prokurorų kasacinį skundą ir paliko galioti išteisinamąjį nuosprendį tariamo neapykantos kurstymo internetuose byloje.

TAPYBIŠKAS VAIZDELIS 34. Savaitės apžvalga

Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть ссылки на все предыдущие...

Iš serijos "Vakarų kultūros pasiekimai": Iškrypėliškas šou vaikams

Internete pasirodė viešo vaikams skirto „šviečiamojo“ šou video. Organizatoriai nutarė papasakoti paaugliams apie žmogaus anatomiją ir supažindinti su seksualinio auklėjimo pagrindais. Tuo tikslu buvo panaudotos pripučiamos lėlės. Pamatę šį video, internautai pasibaisėjo vaikų švietimo metodais. Dauguma žmonių prisipažįsta, kad visas šis reginys labiau panašus ne į pamoką, o pornografijos ir siaubo filmo hibridą.

Beždžionių apologetas

Perskaitę šį neįtikėtiną įrašą sužinosite, jog svarbiausias 19-20 a. mokslo teorinis pamatas buvo sukurtas, kaip koks fantasy romanas. Jokie tyrimai nebuvo atlikti. Nežiūrint į tai “trūkstamos žmogaus grandies” paieška, prasidėjusi daugiau kaip prieš 100 metų, virto į paranojinę psichozę, o potencialūs psichiatrijos klinikų pacientai iš to susikrovė mokslinius laipsnius ir milijardus žmonių vertė tikėti absurdais. Darvinizmas – kliedesys, kuriuo, kaip kokia nepajudinama tiesa ramstomas “šiuolaikinio žmogaus” ir jo egzistencijos pastatas.

Vis dėl to jie bus gydomi

Skaitytojas atsiuntė įdomų straipsnį-pranešimą apie vykstančius pokyčius Rusijos sveikatos apsaugos sistemoje, o su tuo ir keičiant RF valstybės požiūrį į lytinės-orientacijos klausimą, kurio vertimą čia ir pateikiame.sarmatas.lt redakcija„Išleistas Rusijos sveikatos Ministerijos įsakymo projektas, pasak kurio, psichoneurologiniuose dispanseriuose ir psichiatrinių ligonių skyriuose bus kuriami specializuoti kabinetai, teikiantys pagalbą asmenims, kenčiantiems nuo lytinės identifikacijos, psichologinių ir elgesio sutrikimų, susijusių su lytine branda ir orientacija“, – praneša LiveJournal išspausdinto

Egzistencinis klausimas: Ką daryti?

Šis rusų apžvalgininko straipsnis yra apie rusiškas partijas konkrečiai, tačiau partijų kūrimo, išgyvenimo, veiklos, tikslų formavimo ir ideologijos klausimai vienodi viso pasaulio partijoms. Todėl bendrąja prasme, pagrindinė straipsnio autoriaus mintis atitinka ir lietuviškųjų partijų kūrimo bei egzistencijos mechanizmų principus.Publikuoju pilną savo pranešimo, kurį padariau mokslinėje ekspertinėje sesijoje „Naujo tipo partija: jos sukūrimo Rusijoje būtinybė ir perspektyvos“, versiją.

V. I. Leninas. „Imperializmas – aukščiausioji kapitalizmo stadija“

„Imperializmas – aukščiausioji kapitalizmo stadija“, vienas žymiausių bei reikšmingiausių V. I. Lenino veikalų, išaiškinantis imperializmo reiškinio ekonominius ir socialinius pagrindus, jo, kaip monopolistinės kapitalizmo vystymosi stadijos, esmę; tai – genialus ir kūrybingas marksistinės metodologijos ir politinės ekonomijos pritaikymas to meto imperialistinės epochos ūkio vystymosi tendencijų ir karų analizei.

Austrijos kancleris Werner Faymann: Jei Merkel nori, ji gali priimti visus prieglobsčio prašytojus

Austrijos kancleris Werner Faymann per vyriausybės posėdį šį antradienį suformulavo labai mandagų ir diplomatišką pasiūlymą Vokietijos kanclerei Angelai Merkel. Jis pasakė, kad   “kaimynė Vokietija turi galimybę įsigyti pabėgėlių tiesiogiai iš priėmimo centrų“.

Orbanas apie migrantus: Gaujos nemedžios mūsų žmonų ir dukterų

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas savo metiniame pranešime vasario 28 dieną didžiausią dėmesį skyrė migracijos krizei. Jis pranešė apie naujų tvorų statybą pasienyje, kas turi „išmokyti Briuselį, kontrabandistus ir migrantus to, kad Vengrija – tai suvereni valstybė“. „Europos ateičiai grasina, visų pirma, ne tie, kas nori čia atvažiuoti, o tie politiniai, ekonominiai ir intelektualiniai lyderiai, kurie stengiasi perdirbti Europą“, – pabrėžė Orbanas.

„Zika“ virusas Abchazijoje ir amerikiečių biologinė bazė Gruzijoje: atsitiktinis sutapimas?

Vasario 15 dieną pokalbyje per BBC Rusijos premjero padėjėjas, buvęs Rusijos vartojimo priežiūros tarnybos vadovas Genadijus Oniščenko palietė Zika karštligės temą. „Kodėl mane dar jaudina Abchazijos pajūris, kur yra užregistruotas uodas? Tai mane jaudina todėl, kad kažkur už šimto kilometrų nuo šios vietos, kur šiandien gyvena šis uodas, arčiausiai nuo mūsų sienos, yra karinė Jungtinių Amerikos Valstijų mikrobiologijos laboratorija, – pasakė jis.

Delfis - Putino sekliai? Rusijos valdžia uždraudė įvežti ES gamintojų produkciją, o Delfis ėmėsi gaudyti tuos, kurie drįsta nepaisyti Putino bausmių Europai

Tokio akibrokšto nemačiau nuo tų laikų, kai Lietuvos teisingumo ministerija išdavė Lukašenkai Baltarusijos žmogaus teisių gynėją ir disidentą A.Beliackį. Už tariamus mokestinius nusikaltimus su opozicinei veiklai skirtomis nedeklaruotomis lėšomis. Dabar didžiausias Lietuvos portalas ėmėsi Putino seklių vaidmens ir gaudo bei skundžia putinistano teisėsaugai tuos ES gamintojus, kurie rado būdų apginti savo ir Rusijos vartotojų interesus nuo putinistano sankcijų.

Kas yra doleris. Paprastas paaiškinimas

Pinigus žmonija darėsi iš brangiųjų metalų. Beveik visi piniginiai ženklai buvo tokie. Nėra brangiųjų metalų – nėra pinigų. Pinigų kiekį ribojo metalų,. Iš kurių jie buvo gaminami, kiekis. 1694 metais grupė bankininkų, kuriuos rėmė karalius Viljamas Oranietis, įsteigė Anglijos Banką. Jis tapo pirmuoju pasaulyje privačiu emisijos centru. Kitaip sakant, grupė privačių asmenų ėmė leisti pinigus. Gudrybė čionai buvo ta, kad pinigai buvo popieriniai ir atseit padengti auksu.

Kodėl liberastai mėgsta mitinguoti prie paminklo Vincui Kudirkai?

Pasistatė paminklą Lenonui, Zappai, turi “Suomį”, surūdijusį vamzdį prie Neries, bet ne, liberastai veržte veržiasi mitinguoti prie paminklo „nacionalistui“ Vincui Kudirkai.Pakanka žmogui nugyventi pusšimtį metų, kad įsitikintum štai ką: nieko naujo nebūna po saule, kad viskas kartojasi ir, matyt, visada kaip farsas.Du labai panašūs režimai naikino Lietuvą per man Aukščiausiojo skirtą gyvenimo atkarpą, abu panašūs, kaip broliai dvyniai, abu diktatoriški, abu amoralūs: komunistinis ir liberastinis. Tfu, ant jų abiejų!Man paprieštaraus, pasakys, kad dabar rinkos ekonomika.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: