Skandalas Austrijoje: musulmonų teroristai valdė Vienos vaikų darželius

Štai kur nuveda išprotėjęs liberalizmas ir užpakalių laižymas musulmonams. Patikrinus islamiškus Vienos vaikų darželius paaiškėjo, kad vaikai juose mokomi islamo dogmų, šariato istatymų, neapykantos Vakarų civilizacijai, Austrijai, o Austrijos valdžios pinigais, kurie be jokios kontrolės skiriami šiems darželiams, buvo remiami islamo teroristai.

Švietimo darbuotojų streikas – Rusijos ar Vašingtono įtaka?

Padidinti Lietuvos švietimo darbuotojų užmokestį draudžia Vašingtone įsikūręs Tarptautinis Valiutos Fondas (TVF), kuriam Lietuva yra skolinga ne vieną milijardą eurų. Savo draudimus kelti atlyginimus TVF vadina „rekomendacijomis“: „…būtina ir toliau laikytis fiskalinės drausmės, Lietuvai reikia tvarkytis valstybės finansus ne tik mažinant išlaidas, bet ir didinant mokesčius“, t. y. nedidinti bazinės mėnesio algos, nekelti švietimo darbuotojų atlyginimų. Nes taip liepia Vašingtonas.

Vilniaus tarybos rusofobijos priepuolis - tarp absurdo ir parodomojo "patriotyzmo"

B. Nemcovo nuopelnų Lietuvai - nerasta. Gal vietoje vaikiško trolinimo Vilniaus taryba geriau laikytųsi savo pačios tvarkos - 10 metų pauzės po veikėjo mirties? Yra dalykų, kurių mano galva nėra pajėgi išnešti. Skaitau apie tai, kad Vilniaus taryba lyg ir svarsto ar ruošiasi svarstyti gerbiamo Vido Urbonavičiaus pasiūlymą pavadinti vieną sostinės gatvių, esančių Žvėryno rajone, greta Rusijos ambasados, tragiškai nužudyto rusų ekspolitiko Boriso Nemcovo vardu.

Greičiausiai jie paliks viską, kaip yra…

Rinkdamas parašus prieš įstatymą, įteisinantį nelegalus, užkalbinau Gariūnuose Seimo narį Eduardą Šablinską. Klausiu: – Kodėl prabalsavote už šį įstatymą ?Sako:- O tai mums į frakciją iš komiteto atnešė jau suderintą ir liepė prabalsuoti vieningai … Klausiu: – O tai kodėl Jūs neskaitote, už ką balsuojate? Sako: – O tai pas mus sutarta, kad frakcija balsuoja vieningai, o aš asmeniškai kuruoju kitus klausimus … Klausiu: – O tai kaip čia išeina – Jūs individualybė, ar kaip … ? Jūs gi čia po Gariūnus vaikščiojate, su “rinkėjais” asmeniškai...

Šokoladiniuose batonėliuose rado plastiko, aluje-herbicidų, o proto pas ES politikus – nerado…

Sunki padėtis. Be žalingo sveikatai šokoladinio batonėlio galima apsieiti, be alaus – irgi, o štai bepročiai politikai – didelė ES žmonių bėda. Gerai būtų, kad kokia medicinos laboratorija atrastų pas juo galvose kažkiek baltosios masės, bet neranda, vien tas smegenų dalis, kurios atsakingos už instinktyviąją motoriką: griebti ir krauti sau į kišene, ar į burną.

Įvykių srautas: Nuo Moldavijos iki Turkijos / В потоке событий Турция роет яму соседу

Молдавия: провал европейского пути / Румыния ждет своего часа / Кто похитил миллиард евро из банковской системы Молдавии / Украина и Турция: вместе против России / Зачем Запад стремится расколоть крымских татар

Kodėl Rusijoje gaminti naudingiau negu Kinijoje / Почему в России производить выгоднее, чем в Китае

Как обещал, рассказываю подробно об отечественном производителе, который несколько лет назад начинал с импорта, а теперь, наевшись азиатского колорита, открыл в России полноценное производство электроники. Речь идет о производстве видеорегистраторов Datakam, которое находится на окраине Москвы, рядом с метро Алтуфьево. Предвосхищая...

Po Putiną kiekvienoje kišenėje

„Jeigu nebūtų žydų, juos tektų išgalvoti“. Paprastai šis posakis priskiriamas Hitleriui, nors iš tiesų garsiųjų žodžių autorius – XIX-XX amžių sandūroje gyvenęs žydų kilmės britų literatas Israelis Zangwillas, savo garsiąja frazė norėjęs pasakyti, kad ant patogaus atpirkimo ožio galima sukabinti visas pasaulio nuodėmes.

Musulmonų integracija – pasaka su nelaiminga pabaiga

„Ar įmanoma integruoti Europą užplūdusią imigrantų bangą“, – klausia turbūt kiekvienas Europos likimui neabejingas pilietis. Ne, neįmanoma. Kad nepaklystume taip kategoriškai atsakinėdami į šį skausmingą klausimą, turime sutarti, kaip suprantame integraciją. Kairuojančioje Europoje daug kam bent daugmaž taikus sugyvenimas vienoje valstybėje pagal atskiras kultūrines, o kartais ir teisės normas jau yra integracijos sėkmės istorija. Nėra pagrindo atimti optimistinių vilčių iš šios vizijos šalininkų. Tokiai „integracijai“ vilties yra, ji gali pavykti ir su dabartine migrantų banga. Pirmiesiems siautėjimams aprimus...

Žydai bėga iš jEvropos! (RU)

Евреи бегут из Западной Европы на историческую родину Общеизвестный факт, что первые с корабля бегут крысы почуявшие течь! Так же общеизвестно, что Евреи как нация обладают хорошим чутьем, на вероятные проблемы. Это чутье у них развивалось веками, путем естественного отбора.

Le Figaro: Pasauliui reikalingi lyderiai, tokie kaip Putinas ir Trampas

„Trampas ir Putinas, Putinas ir Trampas. Neskaitant to, jog šie du NPO (neatpažinti politiniai objektai) pasikeitė keletu malonybių tarpusavyje, kurios vis tik liudija apie kažkokią abipusę pagarbą, kol kas nebuvo nieko tokio, kas leistų sutapatinti Niujorko milijardierių ir buvusį tarybinį kagėbistą“, rašo Andre Bercoff leidinyje Le Figaro.Trampas ėjo savo tėvo pėdomis, kuris dirbo investuotoju statybų versle Brukline ir Kuinse, tačiau greitai ji perspjovė, pradėjęs statyti dangoraižius ir golfo aikšteles pradžioje Manhetene, o vėliau ir visame pasaulyje, rašo žurnalistas.

Globalizacija ir elito išdavystė [2]

Svarbi ir dažnai pamirštama globalizacijos ypatybė yra žmonijos veiklos pobūdžio pakeitimas iš pagrindų.Tos pačios technologijos supaprastinusios komunikaciją, pavertė viena iš rentabiliausių, plačiai prieinamo verslo sričių, žmogaus sąmonės formavimo verslą.„Vienu iš rentabiliausių ir plačiai prieinamų“ – reiškia labiausiai masinių: pagrindiniu verslo veiklos modeliu, štai jau beveik visa gyventojų karta, yra potencialių vartotojų sąmonės keitimas..

Vakarų fronte daug kas naujo

-Šį sekmadienį šveicarai spręs ar sugriežtinti reikalavimus migrantams. Siekiama net už menkiausius nusižengimus juos deportuoti iš šalies; -Berlyno Tempelhof pabėgėlių stovykloje musulmonai terorizuoja krikščionis; -Austrijai uždarius sienas į Bavariją per dieną neatvyko nei vienas imigrantas; -Vokietijoje dingo 130000 prieglobsčio ieškotojų; -Bundestagas sugriežtino migracijos įstatymus.

Valentinas Katasonovas: Pinigų mirtis ir alternatyvūs ekonominiai santykiai

Galingiausių Vakarų valstybių centriniai bankai pinigais užtvindė pasaulio ekonomiką. Centrinių bankų „kiekybinio suminkštinimo“ programos neatvedė prie realios ekonomikos vystymo, bet ją įstūmė į aklavietę. Vis didesnė pinigų spausdinimo staklių produkcijos dalis keliauja į finansines rinkas, kur įsidega spekuliacinių žaidimų azartas. Į realios ekonomikos sektorių pinigai nepatenka, todėl ūkio subjektai ima ieškoti alternatyvių ekonominių santykių formų.

Susitarimas tarp ES ir Turkijos dėl migrantų – tai iliuzija. Austrijos-Graikijos nesutarimai

Susitarimas tarp ES ir Turkijos dėl migrantų srauto sulaikymo ne daugiau kaip iliuzija, pareiškė Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas. Graikija dėl migrantų srauto sustabdymo atšaukė konsultacijoms iš Vienos savo pasiuntinį.„Mes meldžiame Erdogano dėl mūsų sienų saugumo mainais į pinigus ir pažadus, nes patys mes nesugebame jų apsaugoti“ – pasakė Viktoras Orbanas. Tokiu būdu, pasakė jis, Europos saugumas priklauso nuo Turkijos geros valios. Jo žodžiais, Briuselis duoda pažadus turkams, kurių „nepajėga, arba nepanorės išpildyti“.

Vengrija surengs referendumą dėl privalomų migrantų paskirstymo kvotų

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas vasario 24 dieną paskelbė, kad surengs referendumą dėl privalomų pabėgėlių paskirstymo kvotų. Tai tapo pagrindine ES spaudos tema vakar ir šiandien.Viktoro orbano žodžiais referendumas-tai atsakymas į visuomenės nuotaikas.  Viktoras Orbanas pažymėjo, kad įvedimas privalomų kvotų migrantams be išankstinės konsultacijos su tauta būtų piktnaudžiavimas valdžia. Vengrijos vyriausybės vadovas pabrėžė, kad taip vadinamos migrantų kvotos nubrėžtų naujus etninius, kultūrinius ir religinius žemėlapius Vengrijoje, kaip ir visoje Europoje.

Nuodingi melo lašai pilasi "Lietumi" / Ядовитые капли лжи проливаются «Дождем»

Информационная война против России / Центр информационной войны находится в США / Зомбирование Украины / Яшин, да не тот / За кем правда, за тем и победа

O jei tiesa?..

Mano bičiulis Alius į politiką niekada nesikišo, bet vieną dieną ėmė pritarti pedagogų streikui. Girdi, seniai reikėjo, kiek galima kęsti patyčias? O kur nors turguj, girdint visiems, Alius pradeda šaukti ant gerbiamos vyriausybės, kritikuoti Eurosojuzą, NATO, piktintis euro banknotais ir kuo aistringiausiai ilgėtis lito. Ir vis balsu, tarp žmonių, vis apsidairo, ar girdi kas nors.

2014 m. vasario 21 d. fašistinis perversmas Ukrainoje

Praėjo dveji metai nuo to laiko, kai buvo nuverstas teisėtai išrinktas Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius ir jo pusiau prorusiška vyriausybė. Tad dar kartą pažvelkime, kas iš tikrųjų prieš dvejus metus vyko Ukrainoje ir kokie „taikios“ Maidano revoliucijos „laimėjimai“.

Tolerancijos apoteozė - Kelno prievartautojai liks nenubausti! Ką gi, kitko tikėtis būtų buvę naivu

Štai ir sužinojome - ko verta tolerantiškoji teisėsauga ir kiek efektyviai ji gali apginti savo šalies piliečius nuo atsibastėlių iš egzotiškų kraštų masinių seksualinių pramogų. Š... verta, jeigu atvirai kalbant.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: