Vakarų fronte daug kas naujo

-Šį sekmadienį šveicarai spręs ar sugriežtinti reikalavimus migrantams. Siekiama net už menkiausius nusižengimus juos deportuoti iš šalies; -Berlyno Tempelhof pabėgėlių stovykloje musulmonai terorizuoja krikščionis; -Austrijai uždarius sienas į Bavariją per dieną neatvyko nei vienas imigrantas; -Vokietijoje dingo 130000 prieglobsčio ieškotojų; -Bundestagas sugriežtino migracijos įstatymus.

Valentinas Katasonovas: Pinigų mirtis ir alternatyvūs ekonominiai santykiai

Galingiausių Vakarų valstybių centriniai bankai pinigais užtvindė pasaulio ekonomiką. Centrinių bankų „kiekybinio suminkštinimo“ programos neatvedė prie realios ekonomikos vystymo, bet ją įstūmė į aklavietę. Vis didesnė pinigų spausdinimo staklių produkcijos dalis keliauja į finansines rinkas, kur įsidega spekuliacinių žaidimų azartas. Į realios ekonomikos sektorių pinigai nepatenka, todėl ūkio subjektai ima ieškoti alternatyvių ekonominių santykių formų.

Susitarimas tarp ES ir Turkijos dėl migrantų – tai iliuzija. Austrijos-Graikijos nesutarimai

Susitarimas tarp ES ir Turkijos dėl migrantų srauto sulaikymo ne daugiau kaip iliuzija, pareiškė Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas. Graikija dėl migrantų srauto sustabdymo atšaukė konsultacijoms iš Vienos savo pasiuntinį.„Mes meldžiame Erdogano dėl mūsų sienų saugumo mainais į pinigus ir pažadus, nes patys mes nesugebame jų apsaugoti“ – pasakė Viktoras Orbanas. Tokiu būdu, pasakė jis, Europos saugumas priklauso nuo Turkijos geros valios. Jo žodžiais, Briuselis duoda pažadus turkams, kurių „nepajėga, arba nepanorės išpildyti“.

Vengrija surengs referendumą dėl privalomų migrantų paskirstymo kvotų

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas vasario 24 dieną paskelbė, kad surengs referendumą dėl privalomų pabėgėlių paskirstymo kvotų. Tai tapo pagrindine ES spaudos tema vakar ir šiandien.Viktoro orbano žodžiais referendumas-tai atsakymas į visuomenės nuotaikas.  Viktoras Orbanas pažymėjo, kad įvedimas privalomų kvotų migrantams be išankstinės konsultacijos su tauta būtų piktnaudžiavimas valdžia. Vengrijos vyriausybės vadovas pabrėžė, kad taip vadinamos migrantų kvotos nubrėžtų naujus etninius, kultūrinius ir religinius žemėlapius Vengrijoje, kaip ir visoje Europoje.

Nuodingi melo lašai pilasi "Lietumi" / Ядовитые капли лжи проливаются «Дождем»

Информационная война против России / Центр информационной войны находится в США / Зомбирование Украины / Яшин, да не тот / За кем правда, за тем и победа

O jei tiesa?..

Mano bičiulis Alius į politiką niekada nesikišo, bet vieną dieną ėmė pritarti pedagogų streikui. Girdi, seniai reikėjo, kiek galima kęsti patyčias? O kur nors turguj, girdint visiems, Alius pradeda šaukti ant gerbiamos vyriausybės, kritikuoti Eurosojuzą, NATO, piktintis euro banknotais ir kuo aistringiausiai ilgėtis lito. Ir vis balsu, tarp žmonių, vis apsidairo, ar girdi kas nors.

2014 m. vasario 21 d. fašistinis perversmas Ukrainoje

Praėjo dveji metai nuo to laiko, kai buvo nuverstas teisėtai išrinktas Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius ir jo pusiau prorusiška vyriausybė. Tad dar kartą pažvelkime, kas iš tikrųjų prieš dvejus metus vyko Ukrainoje ir kokie „taikios“ Maidano revoliucijos „laimėjimai“.

Tolerancijos apoteozė - Kelno prievartautojai liks nenubausti! Ką gi, kitko tikėtis būtų buvę naivu

Štai ir sužinojome - ko verta tolerantiškoji teisėsauga ir kiek efektyviai ji gali apginti savo šalies piliečius nuo atsibastėlių iš egzotiškų kraštų masinių seksualinių pramogų. Š... verta, jeigu atvirai kalbant.

Kas išsipildė ir neišpildė. Fantazijos CŽV prognozėse

Prieš 15 metų CŽV pamėgino prognozuoti, koks bus pasaulis 2015 metais. Britų laikraštis The Telegraph išanalizavo šią ataskaitą, datuojamą 2000 metais ir išskyrė išsipildžiusias prognozes bei tuos dalykus, kuriuos ekspertai visiškai pražiopsojo.

Požeminės atlantų šventyklos

Beveik bet kurioje šalyje jums gali papasakoti apie požemius viename ar kitame regione ir apie paslaptingus įvykius, nutikusius tiems, kas mėgino juos aplankyti. Ypač turtinga šia prasme Pietų Amerika. Peru, netoli nuo Naskos dykumos, kuri pagarsėjo savo gigantiškais piešiniais, matomais tik iš oro, esama urvų, kuriuose, kaip tiki vietiniais gyventojai, gyvena požemio dvasios. Dauguma įėjimų į tuos urvus užtverti daugiatoniais akmeniniais blokais. Pradėti jų tyrimą pavyko tik 1971 metais, po to, kai buvo pralaužta eiga viename tokiame bloke.

Pilnavertė Zero Waste* Burnos Higiena, I DALIS

*Zero Waste Lifestyle – tai gyvenimo stilius, generuojantis nulį arba visišką minimumą šiukšlių ir kitos taršos. Viskas tvarkoje rūpintis dantimis, tačiau dažnai mes būname apkvailinti kompanijų ir aklai patikime jų produktų nekaltumu. Deja, dauguma dantų priežiūros priemonių sudėtyje yra labai kenksmingų medžiagų nuo naftos iki plastiko dalelių.

Jumoras iš serijos: barbarai-azijatai iš kruvino Rytų Mordoro

Vien tik nuotraukos.

Palaikykime mokytojų Streiką!

Vasario 22 d. mokytojai pradėjo neterminuotą streiką reikalaudami grąžinti mokinio krepšelius į prieškrizinį lygmenį, sumažinti mokinių skaičių klasėje, padidinti į pensiją išeinančių mokytojų kompensacijas. Tradiciškai, žiniasklaidoje viešinamos nuomonės nepalaiko streiko. Politikai, direktoriai, įvairūs ekspertai teigia, kad streikas nėra tinkamas veiksmas. Mokytojai raginami atidėti streiką ir vėl sėsti prie derybų stalo.

Kaip juoku ir internetinėmis patyčiomis nugalėti VALDŽIAGYVĮ

Artėja rinkimų be pasirinkimų isterija. Išsigandusių ponų hormoninės liaukos dirba turbo režimu, švirkščia litrais. Kaip ir ką daryti, kad gyventi būtų geriau, niekas nekalba. Tik pilstosi rėčkomis ekskrementų. Kas vakarą iš ekranų tykšta. Tai pas mus vadinama rinkimine kova. Galiu pasiūlyti, kaip tą padaryti geriau. Už dyką. Nes pats tingiu užsiimti, nors tai visiškai nesunku. Ši vaisinga idėja - socdemonų varžovams.

Kaip moteriai apsiginti nuo pabėgėlių prievartos tolerantiškomis priemonėmis? Suomijos valdiškas TV kanals YLE paskelbė policijos sukurtą mokomąjį klipą

Pasauliniai internetai seniai taip nežvengė iš nukvakusių tolerantiškųjų politkorektorių. Vos parodytas per Suomijos valstybinę televiziją YLE policijos sukurtas mokomasis klipas, skirtas pamokyti suomių moteris, kaip apsiginti nuo nelegalių imigrantų ir pabėgėlių iš egzotiškų kraštų smurto ir seksualinės prievartos tapo virusiniu.

Darbuotojas – ne įrankis, o darbdavio kreditorius

Pasvarstykime, kaip turėtų atrodyti darbo santykiai, jei į juos žiūrėtume iš kreditoriaus pozicijų. Pasirašydami darbo sutartį mes įsipareigojame atlikti tam tikrą darbą – sukurti produktą ir suteikti paslaugą, leisiančią įmonei gauti pelną, kurio dalis turi atitekti mums atlyginimo pavidalu. Kitaip tariant, sumokėdamas atlyginimą, darbdavys padengia dalį mūsų suteikto kredito darbu.

Holivudinė realybė ir fantazijos…

Nieko nėra įdomiau, kaip stebėti senstančio aktoriaus, dainininko ar šiaip „viešo“ žmogaus bandymus  jau brandžiame amžiuje įgyti naują kvėpavimą. Atnaujinamas kūnas – sunkios, bet ryžtingos treniruotės, varginantys kūno alinimai, medicininiai pilvų nuriebalinimai, sėdmenų padidinimai, kojų šlaunų „suveržimai“, veido odos patraukimai, botulino injekcijos, plaukų persodinimai, naujų priklijavimai arba tik papildomų sruogelių prisegimai.

TAPYBIŠKAS VAIZDELIS 33. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть ссылки на все предыдущие...

Bailumas kaip europietiška vertybė

Ne per seniausiai viena miela dama padavė skyryboms. Ji turi du vaikus, tačiau apie susitaikymą su vyru nenori net girdėti. Jos sprendimą visiškai palaiko jos ir… vyro tėvai. Abi tėvų šeimos pakankamai pasiturinčios ir darnios. Buvęs vyras atrodė lyg ir adekvatus, normalus vyrukas – neblogas darbas, nebloga išvaizda, sportininkas, sveikuolis. Žmonos draugių pavydo objektas. Tai kas gi nutiko? Štai ką papasakojo moters tėvas. Pasakojo su nuostabos išraiška veide.

Pasaulio valdovai „Štazi gyvatės kiaušinį“ ruošiasi perkelti į JTO

Kas dar pasaulyje liko nesugriauto, kad pagaliau įsiviešpatautų Mošiacho (antikristo) karalystė? Artimieji Rytai sugriauti, Europa baigiama griauti, liko JTO. Ir čia pasaulio galingųjų žvilgsniai nukrypo į Angelą Merkel, griovėją profesionalą, „Štazi gyvatės kiaušinį“.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Kas tie „mes“, kuriems „nesiseka valdyti savo valstybės“?
624
Algimantas Lebionka: Vokietijos finansų ministras Scheuble išprotėjo ir tapo genetiku?
487
Nei dienos be nesąmonės
339

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: