Angela Merkel kaip Štazi gyvatės kiaušinis

Šia tema galima rašyti ne straipsnius, o disertacijas, monografijas ir romanus. Nors jie kai kada kaip tik ir išauga iš straipsnių. Prieš kelis metus aš jau skyriau šiai temai kelis eskizus (apie žaliuosius pedofilus ir Vili Brandtą, Gerhardą Šrederį, Joškė Fišerį ir Oskarą Lefonteną, Ole fon Boiste ir Robertą Šille, Klaudijų Rot ir Klausą Voveraitą, Francą-Jozefą Štrausą ir daugelį daugelį kitų).

Kuba vėl tampa JAV kolonija

Vasario 15 d. pasirodė pasaulyje daug diskusijų kelianti naujiena iš Kubos: viešai paskelbta, kad iki 2017 m. šalyje ketinama pilnai įrengti JAV kapitalui priklausysiančią traktorių gamyklą, kuri per metus turėsianti gaminti po 1000 smulkių traktorių vidaus rinkos vartojimui. Kodėl toks lyg ir nekaltas dalykas kelia tokias dideles diskusijas pasaulyje, o socialistų tarpe, pagrįstas abejones dėl Kubos, kaip socialistinės valstybės, ateities?

Lietuvos populiacijos nykimo tempai nemažėja

Demografinės informacijos viešojoje erdvėje tikrai netrūksta. Lietuvos demografinius procesus aptaria šios srities profesionalai, atstovaujantys viešajam interesui asmenys, sprendimus priimantys politikai.

Totalinis žmonijos transformavimas

„Globalinio švietimo“ programa buvo kuriama dar aštunto dešimtmečio pabaigoje. Šiame procese svarbų vaidmenį suvaidino tokie veikėjai kaip Robertas Miuleris (buvo JTO generalinio sekretoriaus pavaduotoju). Kartu su kolegomis amerikiečiais jis 8-9 dešimtmečiais ir sukūrė „Globalinio švietimo“ programą, kuri numato perėjimą prie kitos vertybių sistemos, kurios pagrindą sudaro tolerancija. Tai tokia savotiška panteistinė pasaulėžiūra, o jeigu kalbėti visiškai atvirai, tai jos šaknys siekia okultines pasaulėžiūras.

Europą norima paversti Pabaltiju

Dėl Europos viskas aišku. Europa taps Pabaltiju. Šio projekto Europos Sąjungai esmė — JAV su Vakarų Europa pasielgs taip, kaip Vakarų Europa pasielgė su Pabaltiju ir Moldova — visiškai likvidavo savą gamybą. Mechanizmai visiškai tie patys. Kreditai gamybai nebus skiriami. Europietiška produkcija neturės paklausos. Bus tikslingai palaikomas amerikietiškas eksportas. Dėl visiško tarifų panaikinimo Europoje, kurioje mokesčiai didesni, gamybos savikaina taip pat bus didesnė nei JAV.

Ką reiškia 12 žvaigždžių Europos Sąjungos vėliavoje?

Abraomo anūkas Jokūbas, dar vadinamas Izraeliu (hebr. יִשְׂרָאֵל = Yisraʾel), turėjo 12 sūnų, iš kurių kilo 12 Izraelio genčių. Šias Izraelio gentis ir simbolizuoja žvaigždės ES vėliavoje. Oficiali Europos Sąjungos versija dėl žvaigždžių skaičiaus vėliavoje: „Žvaigždžių skaičius neturi nieko bendra su valstybių narių skaičiumi, bet ratas simbolizuoja vienybę.“Svetainėje europa. eu rašoma:Europos Sąjungos vėliava simbolizuoja ir Europos Sąjungą, ir Europos platesne prasme tapatybę bei vienybę. ES vėliava – tai 12 aukso spalvos žvaigždžių ratas mėlyname fone.

Vasario 22 dieną mokytojai pradeda streiką. Švietimo profesinių sąjungų viešas pareiškimas

Lietuvos švietimo sistemos darbuotojams atstovaujančios profesinės sąjungos prieštarauja Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanclerio pirmojo pavaduotojo Rimanto Vaitkaus 2016 m. vasario 15 d. Vilniuje vykusio pedagogų mitingo metu viešai išsakytam teiginiui, kad mokyklų direktoriams bus skirtos baudos, jeigu jų vadovaujamų ugdymo įstaigų darbuotojai nuo 2016 m. vasario 22 d. streikuos.

Maidanas. Kaip viskas prasidėjo? Ir kodėl buvo leista / Майдан. Как всё начиналось? И почему позволили

Что значит название статьи? А то, что понимание причин Майдана, невозможно без знания событий ему предшествующих. Я напишу исключительно моё мнение по этому поводу. Начнём? прим. На фото Маккейн фотографирует майдан-шоу со смартфонами, рядом посол Пайет Янукович. Большой, немного неуклюжий мужчина становится президентом Украины. Народ,...

Senokai nerašiau apie meną. O juk kadaise tai buvo viena mano mėgstamų temų

Štai, skaitau jog vakar, Vasario 16-osios - Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Prezidentė Dalia Grybauskaitė už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje Valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo beveik keturias dešimtis Lietuvos ir užsienio valstybių piliečių.

2016 Vasario 16 oji – melo, propagandos ir kolonializmo aplinkoje

Dar prieš mėnesį Lietuvos televizija reklamavo Holivudo stiliuje LR prezidentūros sukurtą reklaminį vaizdo klipą – Švęskime Vasario 16-ą! Vaizdo įraše garsus dainininkas A. Mamontovas sakė, kad Vasario 16-ą norėtų pakviesti prezidentę puodeliui kavos. (Tik neaišku, kokiu tikslu). „Anties“ grupės dainininkas ir architektas prezidentės apdovanotas medaliais už Lietuviško režimo palaikymą A. Kaušpėda taip pat kvietė švęsti Vasario 16-ą; (anksčiau dainuodavęs apie zombius, dabar Kaušpėda pats pavirto į zombį). Pati prezidentė Grybauskaitė siūlė Vasario 16-ą švęsti „Laisvės dieną“. Taigi, ką iš tikrųjų švenčiame 2016 Vasario 16-ą?

Eurotitaniko kronikos: Vokietijos ekonomistai kritikuoja Merkel „pabėgėlių“ politiką, draugai nusigręžė, užsienio politikos pasiekimai – lygūs nuliui

Merkel „atvirų durų“ politiką kritikuoja praktiškai visi ES šalių vadovai. Kaip rašo Austrijos dienraštis Krone, net tos valstybės, kurios dar prieš kelis mėnesius ją rėmė, šiandien nuo Merlel nusisuko. DW nuomone, šiandien prasidedantis aukščiausio lygio ES vadovų pasitarimas pabėgėlių klausimu gali lemti Merkel likimą. Liūdnos žinios Merkel ateina ir iš pačios Vokietijos.

Liaudies daina „Ožy oželi!“

Eilinis „dėdulės“ lipimas ant balkono ir marazmatiškas oro virpinimas priminė liaudies dainą, taip tinkančią šiam keistam reiškiniui. Ožy oželi (lietuvių liaudies daina)

Nėra ko švęsti!

Štai ir praėjo Vasario 16-oji, dar viena nedarbo diena, kurios per daug nesureikšmindami dauguma lietuvių bandė atsipūsti nuo darbų ir įprastos rutinos. Visgi, mums ji yra pristatoma kaip didelė šventė, ir dar ne bet kokia, o VALSTYBĖS ATKŪRIMO – girdi, 1918 m. vasario 16 d. esą buvo „atkurtas Lietuvos valstybingumas“ ir dabar, neva tai gyvendami „nepriklausomoje“ Lietuvoje, šią datą esame įpareigoti laikyti šventa ir iškilminga istorine data.

Vengrija bendradarbiaus su Rusija apeidama jevrosankcijas / Венгрия пообещала сотрудничать с Россией в обход санкций

Глава венгерского правительства по итогам встречи с Путиным сделал заявление по поводу санкций, введенных Европейским союзом (ЕС) против Москвы. «До сих пор санкции продлевались автоматически. Я думаю, что этот период уже позади. Все больше и больше стран в Европе понимают то, о чем я говорю», — подчеркнул премьер.

Žvalgybinė apklausa: apie Turkiją / Разведопрос: Александр Сотниченко про Турцию

Очень познавательно. Во всех СМИ утверждается, что Эрдоган сошел с ума и поэтому творит невесть что. Либо мотивы его действий объясняются упрощенно: бизнес с нефтью или что-то подобное. Это очень напоминает то, как западные издания характеризуют Путина. Поэтому доверия нет ни тем СМИ ни другим. В этой беседе худо-бедно раскрываются мотивы того, что...

V.V. Putino analitinio centro vadovas: Lenino mumiją reikia delikačiai išnešti

Rusijoje bręsta rimtos ideologinės permainos. Aukščiausiu lygiu ruošiamasi nuo projekto "Rusija - pasaulinės revoliucijos laužas" pereiti prie koncepcijos "Rusija - (pasaulinė) dvasingumo imperija". Imperija - gerąja to žodžio prasme: vienytoja, gynėja ir globėja.

Jakovas Kedmi: Yra vienintelė grėsmė taikai pasaulyje, tai Turkijos psichopatas

Izraelio diplomatas, buvęs žvalgybos NATIV vadovas Jakovas Kedmi Izraelio televizijos Iton-tv laidoje išreiškė nuomonę, kad šiuo metu yra dvi pasaulinio karo prielaidos: psichopatas Ankaroje ir grupė Europos psichopatų, norinčių panaudoti Turkijos psichopatą spręsti problemas kariniu keliu.

Vladimiras Putinas tviteryje sveikina Lietuvą su vasario 16-ąja

Vladimiras Putinas socialiniame "Twitter" tinkle pasveikino Lietuvą su Nepriklausomybės diena. Su paskutine Nepriklausomybės diena.

Tapybiškas vaizdelis 32. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть ссылки на все предыдущие...

Ar įmanoma išsivaduoti be pašalinės pagalbos?

Prieš keletą metų darbo reikalais kaip žurnalistas lankiausi vienoje AA grupėje. Kad jie galėtų elgtis laisvai tarp "savų", o ne su "svetimu", aš irgi sakiau esąs alkoholikas. Kažkada metęs gerti keletą kartų buvau jų susirinkimuose ir žinau ritualus. Lankiausi kitur, Šiauliuose, bet ritualai visur tokie pat. Panašiai kaip bažnyčiose - ar nueisi į Kaltinėnų, ar į kokią Vilniaus bažnyčią, visur visi viską daro taip pat ir šimtmečiais nieko nekeičia. Kaip vėliau supratau, tai labai svarbi aplinkybė.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

„Kairieji“ išsivysčiusiose pasaulio šalyse
189
Evo Moralesas: Vakarai remia terorizmą, kad nuverstų anti-imperialistines vyriausybes
504
JAV dislokuoja savo spec pajėgas Sirijoje
576

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: