Kinas ir Lietuviai: kuo Štirlicas neįtiko Lietuvai?

„Europietiško pasirinkimo“ neofitų bandymas pademonstruoti savo atotrūkį nuo tarybinės praeities ir neapsakomą meilę vakarietiškam pasauliui baigiasi konfūzu. „Tikrųjų europiečių“ snobizmas akivaizdžiai demonstruoja savo nuosmukį, nemokšiškumą ir kultūros stoką, o neapykanta Rusijai, rusams ir tarybiniam laikotarpiui tampa savų kompleksų demonstravimu.

Holokaustas: tarp tiesos ir netiesos (melo). 2 dalis

Tęsiame pokalbį su JAV gyvenančiu lietuviu, nepriklausomu žydų istorijos tyrinėtoju bei visuomenės švietėju rašytoju Valdu Anelausku. "Mes esame kažkokio pasibaisėtino ir absurdiško spektaklio liudininkai. Kalbu apie „pabėgėlius“. Sveiku protu nesuvokiama, kodėl Europa išskėstomis rankomis pasitinka visus tuos nelegalius migrantus, plūstančius iš Azijos ir Afrikos. „Welcome, refugees!“, „Mūsų namai – jūsų namai“… Kai tuo tarpu tie „pabėgėliai“ – pabėgėliais padaryti tik propagandistinės žiniasklaidos, o iš tiesų dauguma jų paprasčiausi nusikaltėliai..."

Vilniuje švietimo sistemos darbuotojų mitingas – „Išgyventi negalima emigruoti“

Vasario 16-osios išvakarėse, sostinėje įvyko švietimo sistemos darbuotojų eitynės Gedimino prospektu, kuriose daugelis dalyvių tempė lagaminus simbolizuojančius emigraciją, o jiems pasiekus Kudirkos aikštę įvyko mitingas. Akcijos pavadinimas labai simboliškas – „Išgyventi, negalima emigruoti“, kur sakinio prasmė priklauso nuo padėto kablelio.

KGB agentas Algimantas Čekuolis - DEMASKUOTAS

ČEKUOLIO LEGENDA: KIEK GALIMA plauti smegenis senais myžalais? Kiek galima naiviais manikiūrais barškinti klaviatūras, kad jaunas džiornalistas 10 metų plaukiojo laivais, "ieškodamas romantikos"? Kad dirbo CCCP naujienų agentūros bosu Madride, nes "netikėtai pasisekė". Auros dėdė Mečislovas plaukiojo su Čekuoliu vienam laive...

Istorinis Romos popiežiaus ir Maskvos patriarcho susitikimas. Gal vertėjo jį atidėti dar kokiam šimtui metų?

Mūsų akyse kažkur Kubos oro uosto užkaboriuose nutiko istorinis įvykis - pirmas Romos popiežiaus susitikimas su Maskvos patriarchu. Susitikimo metu priimta bendra deklaracija. Deja, neteisinga būtų sakyti, kad ta deklaracija sukėlė didelį džiaugsmą ir entuziazmą būtent katalikų pasaulyje. Nes kol kas ji kelia mokantiems skaityti ir gebantiems mąstyti broliams-katalikams prieštaringus jausmus.

Artėja Vasario 16-oji ir jos renginiai. Tradiciškai ši šventė įdomiausiai ir smagiausiai švenčiama mūsų Laikinojoje Sostinėje - Kaune

Tik šimtas kilometrų nuo sostinės - tikrai verta nuvažiuoti. Idant savo akimis išvysti ir sudalyvauti jau tradicinėse Vasario 16-osios Patriotinėse eitynėse Kauno miesto gatvėmis. Renginys prasidės 14:30 val. sveikinimo kalbomis senosiose Kauno kapinėse (dab. Ramybės parkas).

„Iš kur mergaitei tiek drąsos, tiek valios geležinės …“

Salomėja Neris taip rašė savo poemoje apie Marytę Melnikaitę, narsią Tarybinę partizanę iš Zarasų, kuri susisprogdino, bet į nelaisvę fašistams nepasidavė. Prabėgo daug metų nuo tų laikų, jau net poemos teksto googluose nebėra. Bet niekai, nestokoja Lietuva ir šiais laikais priešų nebijančių moterų, su jais narsiai į kovą stojančių, todėl iškilo šios eilutės iš atminties, kai mūsų Prezidentę Miuncheno taikos konferencijoje pamačiau, jos kalbą išgirdau. Su narsia Prezidentės kalba plačiai supažindino Lietuvos MIP, todėl aš čia jos nekartosiu, noriu supažindinti ką apie šią kalbą mano „karštojo karo“ kurstytojai rusai.

Kaip Philip Morris perka Lietuvą

Man labai gaila, kad dėl valstybės “biednumo”, tokie monstrai, kaip Philip Moris gali tikrąja ta žodžio prasme pirkti valstybę su visomis jos institucijomis. Pirma “nusipirko” Valstybinę mokesčių inspekciją, su kuria pasirašė “slaptus susitarimus” apie codentify sistemos diegimus, nusipirko Valstybės sienos apsaugos tarnybą pripirkusi jiems džipų, dabar “perka” Policijos departamentą, kaip tėvai vaikams per Kalėdas pridovanodami planšetinių kompiuterių.

Prieš Merkel sukilo Rytų Europa, Austrija ir Prancūzija

Rytų Europos valstybės ir Austrija nutarė uždaryti „Balkanų koridorių“ migrantams, o Prancūzija atsisako priimti naujus pabėgėlius.Prieš Merkel sukilo Rytų Europa, Austrija ir PrancūzijaSusinaikinimo sindromu serganti Vokietijos kanclerė Angelą Merkel greitai nebeturės „atvirų sienų“ politikos bendraminčių. Pati pažeidusi visus įmanomus ES ir Vokietijos įstatymus, ji to paties nusikaltimo nuolatos reikalauja ir iš kitų ES valstybių vadovų.

Su Vasario 14-ąja - ORGIJŲ, SATURNALIJŲ ir PENETRALIJŲ diena!

Lietuvai džiaugsmingai įsiliejus į Šaltojo karo metu nugalėjusią Kapitalizmo sistemą, mes pagaliau galime sakyti, kad kapitalistinės šventės tapo mūsų tautinės savasties dalimi. Todėl visas LDiena.lt kolektyvas širdingai sveikina visus LDienos.lt skaitytojus su Vasario 14-ąja - ORGIJŲ, SATURNALIJŲ ir PENETRALIJŲ diena! Lietuvi, nebijok išreikšti savo TIKRŲ ir nebūtinai tyrų JAUSMŲ:

Graikai streikuoja

Vasario 13 d., Atėnuose įvyko dar vienas PAME inicijuotas protestinis mitingas, kuriame dalyvavo daugiau kaip 12 tūkst. žmonių – šį kartą apie mitingą pranešė net ir sisteminė žiniasklaida. Tai – žemdirbių akcija prieš pragaištingas „kairiųjų“ buržujų vyriausybės reformas, praktiškai 70% siekiantį pajamų mokestį mažažemiams ūkininkams ir žemės ūkio darbininkams.

Pasaulio pabaigos ženklai Marijos žemėje

Norite neginčijamų įrodymų, kad pasaulio pabaiga jau visai čia pat? Aš juos jums tuoj pateiksiu: Zuikis. Iš vištienos. Netikras. Maximoj. Lietuvėlėj. Marijos žemelėj!

Krizė Rusijoje: išparduoti visi Lambordžini

Kaip pranešė "Lamborghini Moskva" Sergejus Mordovinas, Rusijoje jau išpirkta jau išpirkta visa 25-ių automobilių kvota skirta Rusijai 2016-ais metais. Rusijoje modelis "Huracan" kainuoja 17 milijonų rublių, o modelis "Aventador" - 25 milijonus, eurais pagal šiandieninį kursą tai būtų atitinkamai apie 190.000 ir 280.000 eurų.

Nelaimė ar kriminalas? Pirmieji būsimo sostinės Molenbeko gyventojai?

Kiek kalbų buvo apie neužimtas darbo vietas lengvosios ir kt. pramonės įmonėse, žemės ūkyje ir pan. Kiek rožinių muilo burbulų apie vėl pilnėjančius pabėgėlių vaikučiais ištuštėjusius provincijos miestelius paleido ponas Romas Sadauskas-Kvietkevičius. Kiek provincijos merams išsukinėjo rankas, idant šie atrastu kur dėti šimtus pabėgėlių. Pasirodo, kad visi tie tauškalai buvo verti tiek pat, kiek ir kitos tolerantiškos pasakos. O bus taip, kaip sakė sveiko proto nepametę ir minimalų supratimą turintys žmonės:

Žemėlapiai pasako teisybę!

Turbūt mažai kas žino jog iki Spalio revoliucijos 1917 m., Rusijos istorijos vadovėliuose buvo aprašomos dvi Rusios: Русь Московская и Литовская (Maskvos Rusia ir Lietuvos Rusia). Tačiau nuvertus Rusios carą bolševikai perrašė istoriją ir neįtraukė Lietuvos Rusios į vadovėlius. Baltijos jūrą kaip žinia buvo pradėta vadinti Baltijos tik 17-18 amžiuose. Nepaisant to jog Baltijos jūros pakrantėj išsidėsčiusios 9 valstybės, tik tris valstybes Lietuvą, Latviją ir Estiją vadina Pabaltijo tautomis. Terminas 'Pabaltijo tautos' atsirado tik 19 amžiuje.

Medikai iki paskutiniosios neigė tėvams, kad jų kūdikio vos nenužudė "nekalta" ir "saugi" PRIVALOMA vakcina

Faktą, jog vakcina gali būti susijusi su mūsų vaiko būkle, mums neigė 7 skirtingi gydytojai 4 dienas praleistas ligoninėje. Iš gydytojų girdėjome įvairiausių versijų apie tai, kodėl mūsų vaikas tapo nervingas, jam sutriko miegas, valgymas, pakilo temperatūra, prasidėjo traukuliai ir kodėl jis duso. Tik po mūsų klausimų ar vakciną sudaro gyvi virusai? Koks jų inkubacinis periodas? Ar mūsų vaikui pasireiškę simptomai neatitinka vakcinos informaciniame lapelyje nurodytų šalutinių poveikių? Gydytojai po 4 dienų neigimo buvo priversti pripažinti, jog mūsų vaikui dusimo bei traukulių priepuolį sukėlė vakcina nuo tymų, raudonukės ir kiaulytės.

CNN: „nulūžus“ Ukrainos elektros tinklams JAV valdininkė atrado rusišką pėdsaką

Dėl Ukrainos elektros tinklų veiklos „lūžimo“, kas įvyko praėjusių metų gruodį, ko pasekoje buvo palikti be elektros energijos 103 gyvenamieji punktai, kalta Rusija, – taip pareiškė JAV energetikos ministro pavaduotoja Elizabeth Sherwood-Randall energijos tiekimo srities vadovų susirinkimo metu. Apie jos pareiškimą CNN papasakojo vienas amerikiečių valdininkų mačiusių jos pasisakymą.

Lietuviškas „Oskaras“ už nuopelnus: pelių spirelės ir blakės

Kokio dydžio pasiekimai, tokio dydžio ir „Oskaras“. Daug „oskarų“, ne vienas. Nes, kur tik pažvelgsi, pas mūsų Magnolia lithuanensis ten gero pridrabstyta. Kai kas ir labai didelio, kaip tas „independence“, bet naudos – net už tą pelės spirelę mažiau. Blakės voke, irgi simboliška: žmogus prie visų valdžių sugebėjo prisitaikyti, visoms pasitarnavo, nuo vieno šeimininko ant kito ropojo, iš visų kraują gėrė.

Piliečiai, priverskime seimą persvarstyti jo priimtą "Welcome refugees" įstatymą!

Lietuvos piliečiai kviečiami susitelkti ir demokratiniu būdu - savo parašu priversti Seimą atšaukti skubotą ir nelegaliems imigrantams duris atveriantį įstatymą. Tam reikia iki Balandžio 9 dienos surinkti daugiau nei 50 000 Lietuvos piliečių parašų. Tada Seimas PRIVALĖS svarstyti šio įstatymo atšaukimą.

Pentagonas turi būti sugriautas / Пентагон должен быть разрушен

У выдающегося американского фантаста Кима Робинсона есть цикл романов «Калифорнийская трилогия». В них он описывает три варианта будущего США на примере Калифорнии. В одном из описываемых вариантов будущего США настолько задолбали весь мир своей наглостью и агрессивностью, что все остальные страны мира объединились и загнали «самую...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Sara Vagenknecht: NATO naikintuvų skrydžiai Pabaltijy – gryna beprotystė
1575
Vaiko žodžiais kalba teisybė - šventinis eksUkrainos portretas
2680
Baltųjų genocidas
1526

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: