Ar įmanomas karas tarp Turkijos ir Rusijos / Возможна ли война Турции с Россией

Бредовые идеи Эрдогана / Бабушка Меркель потворствует Эрдогану / Планы Запада по ослаблению России и смещению Путина / Иран проявляет независимый характер

Įkvėptas akcijos "Mūsiškiai" sėkmės Putino Agitpropas įžūlėja: Lietuvos Prezidentas Valdas Adamkus - žydšaudys

Jeigu dar yra tokių naivuolių, kurie nesuprato - kokio žanro kūrinėlis yra plačiai išreklamuota Delfiuose skandalingoji R.Vanagaitės-E.Zuroffo knyga ir kokia jos paskirtis Rusijos propagandoje, pasižiūrėkite - kur ji panaudojama, kaip "visa teisybė apie lietuvius". Ir kokie tekstai be jos jau nebeapsieina. Neperseniausiai įkurtas Rusijos propagandinis portalas, skirtas Baltijos šalims, publikuoja reto įžūlumo feiką apie tariamai galimą Prezidento V.Adamkaus dalyvavimą Holokauste.

Pabaltijis išsikovojo karinio Rusijos priešo statusą

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas patvirtino RF nacionalinio saugumo strategiją. Patvirtintas dokumentas juridiškai įtvirtina seną faktą: Pabaltijo militarizavimas, kurio aktyviai siekė vietiniai politikai, kilus kariniam konfliktui su NATO, paverčia šį regioną pirmojo Rusijos smūgio objektu.

Vengrijos ambasadorius: migrantų krizė – geras lakmuso popierėlis

Vengrija pirmoji Europos Sąjungoje pradėjo tvirtai ginti savo nacionalinius interesus, pirmoji ėmė tvarkytis su migrantų krize ir pirmoji parėmė mūsų kaimynus lenkus, kai Briuselis pradėjo šiems grasinti sankcijomis. Apie Europoje vykstančius politinius procesus „Respublika“ kalbėjosi su Vengrijos ambasadoriumi Zoltanu Jancsiu.

Pakvaišimas dėl Zika viruso: apgaulė ir maskuotė tęsiasi

Jeigu jūs norite kažką paslėpti šioje planetoje, tuomet susukit (melagingą) istoriją apie virusą – visiškai saugų, ir jokių problemų. Zika virusas, šiuo metu kaltinamas dėl to, jog gimė kūdikiai su mažomis galvomis ir pakenktomis smegenimis, jau ilgą laiką cirkuliuoja – nuo vėlyvų 1940-ųjų iki ankstyvų 1950-ųjų. Ir staiga, be perspėjimo ar priežasties, geriausiu atveju, švelni liga, sukelia didžiulę žalą?

Kiek Lietuvoje patriotų?

Prasidėjęs parašų rinkimas siekiant atšaukti daug triukšmo sukėlusias „Užsieniečių teisinės padėties“ įstatymo, Nr IX-2206, pataisas (Nr XII-2080), skubos tvarka priimtas 2015 lapkričio 26 dieną išryškino daug Lietuvos dėmių, kaip tikrojo, taip ir tariamo patriotizmo atžvilgiu.Prisimenant šio parašų rinkimo priešistorę, – jį pradėjo asociacijos „Nacionalinis interesas“ atstovai, pirmieji įžvelgę tikrąsias priverstinės masinės imigracijos grėsmes, ir pirmieji ėmęsi veiksmų siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į tai.

Jau pavasarėja. Ar ne laikas …

„Seimas balsų dauguma patvirtino nutarimą įvesti pašalpas šeimoms susilaukusioms antro ir tolimesnių vaikų po 120 eurų kas mėnesį“. Ir jūs pagalvojote, kad tai padarė Lietuvos Seimas?Ką jūs! Dar ne balandžio 1. Tai įvyko Lenkijoje. Mūsų valdžios renegatai sugeba gerinti sąlygas tik patys sau, nes jie 25 metus tarnauja tik patys sau.

Berlynas – beždžionių miestas

„Geležinis Vokietijos kancleris“ Otto fon Bismarkas yra sakęs, kad „Paryžius yra toks miestas, kuriame gyvena vien beždžionės“. Laikas negailestingas. Dabar beždžionės užgrobė ir Berlyną.Berlyną užgrobusios beždžionės labai myli pabėgėlius ir visokio plauko ekonominius migrantus, žodžiu visą likusį pasaulį, bet labai nemyli vokiečių, jų kultūros, papročių, žodžiu, visko, kas vokiška.Apie pabėgėlių nusikaltimus jos niekam net neleidžia išsižioti, tuojau sukelia neregėta triukšmą.

Grynieji pinigai – tai laisvė. Neigiamų palūkanų kalėjime

Algimantas LebionkaRomos imperatorius Tiberijus pasakė: Boni pastores est tondere pecus, non deglubere (geras piemuo kerpa avis, o nelupa joms kailio). ES tiberijai nutarė nulupti europiečiams kailį su negrynaisiais pinigais ir neigiamomis palūkanomis. Pradžia.Prie neigiamų palūkanų šiuo metu pereina vis daugiau Centrinių bankų: Švedija (-0,35%) 2009; Danija (-0,75%) 2012; Šveicarija (-0,75%); ECB (0,30%) 2014; Japonija (-0,1%) 2016. Pionieriai šioje „avių lupimo“ procedūroje, kaip matome, yra ES bankai. Neigiamų palūkanų įvedimą Centriniai bankai (CB) aiškino skirtingai.

Daug triukšmo dėl Georgijaus juostelių

Dar sausio mėnesį Klaipėdos miesto savivaldybės nariui Viačeslavui Titovui viešame renginyje pasirodžius su Georgijaus juostelės simboliu, prasidėjo ir iki šiol nesibaigia sisteminės žiniasklaidos ir apie Paulių Saudargą susibūrusios konservatorių klikos isterija dėl šio ženklo, kuris šiandien tapo vienu pagrindinių pergalės prieš hitlerinį imperializmą simbolių.

Šiaurės Korėja: dvigubi standartai ir imperialistų isterija

Jau kuris laikas netyla diskusijos apie Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos (KLDR) atliktus ginklų bandymus: praeitą mėnesį viešai paskelbusi turinti vandenilinę bombą, šią savaitę KLDR į kosminę erdvę sėkmingai paleido dar vieną palydovą – „Kwangmyongsong-4“.

VSD perspėja: lietuvių-žydšaudžių temą bruka putinistinis Agitpropas

Dėl savęs ponia Rūta, matyt, yra 100% teisi. Tačiau spręsdama apie visą lietuvių kartą pagal savo psichologinį autoportretą jį daro esminę nekorektiško generalizavimo klaidą. Kaip ir savo giminaičių-žydšaudžių nuodėmes bandydama perkelti ant visų lietuvių sprando. Jeigu ji pati užaugo, miegodama nužudyto žmogaus lovoje, valgydama iš jos giminaičių nužudytų žydų pagrobtų lėkščių ir kėlėsi į mokyklą, dusliai mušant žydšaudžių į namus partemptam aukų laikrodžiui, tai nėra joks pagrindas aiškinti, jog pas visus ar daugumą lietuvių darėsi tas pat.

„Nepriklausomos“ Lietuvos perliukai: jankių okupantams teikiami didesni maisto daviniai negu lietuvių kariams

Kaip žinia, „nepriklausomos“ Lietuvos kariuomenėje vyksta įdomūs dalykai, primenantys kolonializmo ir rasinės segregacijos Vakarų pasaulyje laikus: vietiniai lietuvių kariai ir į mūsų šalį atsiųsti jankių kareiviai be to, kad, gyvendami po vienu stogu, valgo atskirose vietose, bet dar ir gauna visomis prasmėmis nelygius maisto davinius, žinoma, jankių naudai. Šį faktą viešai pripažįsta sisteminė žiniasklaida siužete „Lietuva amerikiečių karius maitina geriau nei savus“. Lietuviui maitinti valstybė kasdien skiria po 5,4, o jankiui – 8 eurus. Natūralu, kad kai kuriems šis faktas šalia pagrįsto pasipiktinimo dar kelia ir nuostabą: kaip gali taip

Rinkimai „kazino“. Ką mes žinome apie amerikietiškos demokratijos ypatybes?

 Perrašom temą apie rinkimus iš Nikolajaus Starikovo knygos „Krizė, kaip tai daroma“. Kai kur įdėsim ir savas pastabas, patikslinimui. Be abejo, žinom, jog bus daug triukšmo, jog cituojame Kremliaus propagandistą, na, bet lauksim patikslinančių komentarų ir diskusijos.Aišku, jeigu kam nepatinka – gali ir neskaityti. Visada galima apsilankyti Delfi ir gyventi įsivaizduojamame pasaulyje. Pagarbiai, Kūlgrinda.lt redakcija. Kaip formuojamos JAV valdžios struktūros? Rinkimais.Kas juose dalyvauja? Įvairios partijos.

Spartiečiai – antikiniai blaivininkai

Laisvieji Spartos gyventojai visiškai nevartojo alkoholio, bet jų vergai privalėjo išgerti ne mažiau kaip po keturias taures vyno per dieną. Greičiausiai dėl išsivysčiusios priklausomybės ir jos pasekmių, bet koks vergų sukilimas būdavo nesunkiai numalšinamas. Su alkoholiu siejamas ir senovės spartiečių ritualas, kurio metu jaunuoliai tapdavo kariais. Viskas vykdavo maždaug taip: jauni vaikinai ir patyrę kariai išsirikiuodavo keturkampiu, kurio viduje stovėjo keletas vergų. Vergams duodavo gerti vyno, po kiekvienos taurės jie privalėjo atlikti įvairius pratimus su ginklu rankose.

„Greitai gatvėse prasidės karas, etniniai valymai būtini“ – nacių patruliai

Kada po naktinių miestų gatves ima vaikščioti anti-imigrantų patruliai vadovaujami neonacių, tuo pačiu svarstydami etninių valymų klausimus, galima drąsiai tvirtinti, jog migracijos krizės toliau neigti nebegalima. Suomių ultradešinioji grupuotė „Odino kariai“ prisiekė ginti „savo žmonas, drauges ir vaikus“ nuo imigrantų antplūdžio ne žodžiais, o darbais. Grupuotės nariai tvirtina, kad turi skyrius visoje Europoje ir paskelbė bendrą mobilizaciją po to, kai pamatė visišką suomių valdžios bejėgiškumą.„Jie tiesiog viską pra*iko“, – tvirtina „Odino kariai“.

Antarktidos miestai

Neištirtos planetos vietos visada traukia savo mistišku paslaptingumu įvairių laikmečių ir tautų tyrinėtojus bei mokslininkus. Vienas mažiausiai ištirtų regionų yra Antarktida. Tyrimai ir atradimai, atlikti šiame kontinente, palieka po savęs tik dar daugiau klausimų. Kokios gi paslaptys gali slypėti teritorijoje, kurią beveik visą padengė amžinas ledas?

Europos beprotnamis ir jo sanitarai

Visiems seniai aišku, kad ES – tai, sakysime, prieštaringas darinys. Iš vienos pusės tai konglomeratas šalių su beveik 500 milijonais gyventojų, kurie yra pakankamai gerai išsilavinę, kas labai svarbu. Šių šalių bendras pramonės potencialas irgi pakankamai didelis. Kaip ir mokslinis potencialas. Didelis ir turistinis patrauklumas, frazės „Pamatyti Paryžių ir numirti“ niekas neatšaukė.

Ronas Polas: artinasi baisi krizė

Daktaras Ronas Polas, buvęs kandidatas į JAV prezidentus, pradirbęs Kongrese 22 metus, trumpam sugrįžo į Vašingtoną. Jis nusprendė tai padaryti, kad supažindintų amerikiečius su savo matymu, kokia bus kita finansinė krizė JAV. Jau 2016 metais virš vieno trilijono dolerių buvo nušluota iš fondų rinkos. Tai buvo blogiausia istorijoje metų pradžia ir pats didžiausias savaitinis kritimas rinkose per beveik 5 metus.

Spiegel: turkų sultonas reketuoja Europą

Nereikėjo Europai atiduoti Šventą krikščionių miestą Konstantinopolį klastingiesiems turkų sultonams, visai nereikėjo. Ne draugai Europai turkų sultonai: jais niekada jie nebuvo ir nebus. Štai ir dabar Osmanų imperatorius Redžepas Erdoganas ėmė reketuoti Europą dėl pabėgėlių ir reikalauti pinigų, grasinti.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: