Nebeliko pas prancūzus Napoleonų, nebeliko pergalių, tenka savintis svetimas

Du metus JAV koalicija, kurioje dalyvauja Prancūzija, „kovojo su IVIL“, bet kadangi tai buvo ne kova, o greičiau kovos imitacija, todėl tenka prancūzams savintis rusų pergales. Vartosi, matyt, Napoleonas sarkofage, išstatytame Invalidų namuose, kokia gėda Imperatoriui, kokia nešlovė!

Ta pati antilietuviška propaganda, tik kitame įpakavime. Iš Diukovo tų makaronų nepirko, o iš Vanagaitės - srebia pasičepsėdami

Visi marketingistai ir pardavimų vadybininkai žino, kad prekės įpakavimas ir brendas yra labai svarbu. Ir kad įvyniojus smirdančio mėšlo šmotą į šiugždantį popierėlį su garsaus brendo pavadinimu ir sukūrus tam tikrą kontekstinę legendą - tikrai atsiras kas jį nupirks. Kaip itin natūralų, gamtos skonio ekologišką maistą be konservantų ir GMO.

22 pasaulio šūdeličio atstovų citatos apie gimstamumo reguliavimą / 22 цитаты мировой элиты о регулировании рождаемости

Большинство американцев пребывают в неведении, но очень тёмная философия распространяется, как пожар среди мировой элиты. Эта философия – маниакальная вера в то, что человечество стало раковой опухолью, которая разрушает планету. Сейчас есть много мировых лидеров, которые убеждены, что резкий рост численности населения в мире стал сравним с вирусом...

Rankraščiai nedega. Kijevas paskelbė karą RSTI knygoms / Рукописи не горят. Киев объявил войну книгам РИСИ

отрудники РИСИ с изумлением узнали, что 30 января известный украинский журналист, специалист по вопросам межконфессиональных отношений Дмитрий Скворцов при пересечении российско-украинской границы был досмотрен украинской таможней и задержан за провоз научных книг российских авторов. Одна из них – коллективная монография РИСИ «Наследники Победы и Поражения. Вторая мировая война в исторической политике стран ЕС и СНГ».

Įvykių srautas: JAV sėja chaosą / В потоке событий: США сеют хаос

Обострение ситуации в Европе / Британцы требует ввести войска во французский город Кале / Украина подает на Россию иски в международные суды / Египет требует от Турции прекратить вмешательство во внутренние дела страны

XXI amžiaus rudmarškiniai tai rudaodžiai, dar vadinami #mažučiais

Vis daugėja antraščių kad vargšai pabėgėliai "netyčia" papjauna ir prievartauja vietinius, o kadangi tolerantiškoje Europoje už tai jiems niekas rankos, kojos ar galvos nenukirs, jie jaučiasi čia visai komfortiškai. PVZ: Švedijos policininkam tenka sprukti iš pabėgelių centro: "Švedijos policija spruko nuo įtūžusios migrantų minios." Arba štai #mažutis švedei norėjo padaryti didelį myliu myliu, bet kai toji atsisakė, padarė dideli nemyliu - papjovė: "Penkiolikmetis migrantas mirtinai sužalojo Švedijos pabėgėlių centro darbuotoją."

Viduriniosios klasės likimas / Судьба среднего класса

Что значит «средний класс»? Вот в США есть красивое неформальное определение: представитель среднего класса — это тот, кто владеет газонокосилкой. Логика тут понятна, все по Чапаеву. Есть газонокосилка, значит есть лужайка с травой. Есть лужайка с травой — есть свой ухоженный домик, за которым ты следишь. И вот...

Dr. Algimantas Lebionka: Už šmeižtą ir melą aš paduosiu Nemirą Pumprickaitę į teismą

Ar LRT žurnalistė Nemira Pumprickaitė apšmeižė mane ar ne irgi spręs teismas, aš čia tik pateikiau faktus. Jie, mano įsitikinimu, parodo, kad ji pažeidė žurnalisto etiką, falsifikavo faktus ir mane apšmeižė. Gali būti, kad savo ieškinį aš apjungsiu su kitais nukentėjusiais nuo Nemiros Pumprickaitės melo ir šmeižto. Dar šis moraliai puolęs ir išsigimęs LRT žmogus minėtoje laidoje mane apkaltino, kaip ir visą eilę kitų Lietuvos piliečių, kad aš dalyvauju veikloje, nukreiptoje prieš Lietuvos valstybę.

Dėl 2016-01-24 LRT laidoje „Savaitė“ paskleistos informacijos

2016-01-16 nacionaliniu save vadinantis oficialios propagandos ruporas Lietuvos radijas ir televizija laidoje “Savaitė” , vedėja Nemira Pumprickaitė, pateikė Lietuvos žiūrovams eilinį melo ir propagandos perlą apie nesisteminę Lietuvos opoziciją ir padarė tai pačiu prasčiausiu iš visų įmanomų būdu. Šis melas buvo ištiražuotas LRT ir dabar yra multiplikavimosi (dauginimosi) stadijoje.

Pabėgėliai gyvens Vilniuje. Kuriame sostinės rajone įsikurs Molenbekas?

Pamenu, kokie laimingi buvo Savanorių aka Krasnūchos galo - Gerosios Vilties gatvės gyventojai, kuomet greta kitų jų daliai tekusių džiaugsmų, trečiame name dar buvo įkurtas Vilniaus priklausomybės ligų centras su Alkoholinės ir Narkotinės abstinencijos gydymo ir psichosocialinės reabilitacijos skyriais. Iš kurio išropoję pasireabilitavę ir švirkštus pasikeitę pacientai eidavo plėšikauti į artimiausią troleibuso stotelę. Tarp kitko, ar pamenate tuos tolerantiškų publicistų straipsnius, kad atvykę pabėgėliai užpildys nykstančius mažus miestelius Lietuvos provincijoje?

Sisteminė žiniasklaida perspėja: „Nesisteminė žiniasklaida“ telkia valstybės politika nepatenkintas jėgas

Informacija, kuri visiškai nepalanki Lietuvai, bet labai panaši į tą, kurią skelbia oficialioji rusiška žiniasklaida, cirkuliuoja lietuviškuose interneto portaluose „Ldiena“, „Šauksmas“, „Ekspertai“, „Sarmatas“, „Versijos“, „Revoliucija“, „Laisvas laikraštis“, „Socialistinis liaudies frontas“, „Karštas komentaras“. Šios interneto svetainės kasdien sulaukia 17 tūkst. lankytojų.

Šveicarų ekspertas: Rusija nebijo krizės, nes jos ekonomika „nenuskandinama“

Informacinėje erdvėje nenutrūkstamai sklando „faktai“ apie tuoj tuoj, dėl pingančios naftos ir atitinkamai naftos pinigų trūkumo, „nusibaigsiančią“ Rusijos ekonomiką. Kaip beje ir apie tuoj „nusibaigsiantį“ Amerikos dolerį. Visgi ekspertams šiuos dalykus mato kiek kitokiomis spalvomis.Nežiūrint į ekonominę krizę, šiandien nuotaikos Rusijoje „stebėtinai ramios“, lyginant su „panikos priepuoliais“ praeityje, pastebėjo savo interviu „Finanz und Wirtschaft“ leidiniui, Barins banko analitikas Mathias Ziller.

Miestas, kuriame dirba visi, policijos nėra, o vidutinis atlyginimas – 1200 eurų

Šiame Ispanijos miestelyje nėra policijos, nusikalstamumo, jame neegzistuoja nedarbas. Čia gyvena, viso, apie porą tūkstančių žmonių, kurie sugebėjo sukurti savo socialinę-demokratinę utopiją.Kalba eina apie Marinaledą, esančią Sevilijos provincijoje, Andalūzijos regione. Miestelis klesti vieno, bendro visiems, žemės ūkio kooperatyvo dėka.Iš pirmo žvilgsnio Marinaleda niekuo nesiskiria nuo bet kurio kito miesto šiame regione. Miestelis randasi vaizdingame Campina slėnyje ir yra iš visų pusių apsuptas žaliuojančių kalvų.

Jeigu žmonės šąla kilometrinėje eilėje prie tikro meno, reiškia jie neserga ir šalis ta neserga

Nustebino kilometrinė eilė maskviečių šiomis dienomis stovinčių prie Tretjakovo galerijos, norinčių pamatyti Valentino Serovo paveikslų parodą, surengtą dailininko 150-ojo gimtadienio proga. Ne kokį Nacionalinės premijos laureato surūdijusį vamzdį, ne iš mėšlo nulipdytą Kristų, o klasikinius rusų dailininko paveikslus, specialiai šiai parodai atvežtus iš Rusijos muziejų ir privačių kolekcijų! Ir visa tai kasdien „bankrutuojančioje“, „žlungančioje Rusijoje“, valdomoje „tirono Putino“, kurią nuo ryto ligi vakaro keikia LRT?

Izraelis Šamiras: „Krikščionys sionistai“ – tai tie, kas pardavė Išgelbėtoją už 30 šekelių

Gerbiamas visuomenės veikėjas ir rašytojas Valdas Anelauskas iš JAV man parašė: „Čia visai netoli mūsų yra kažkokia “Biblijos kolegija” ... „Tie krikščioniški sionistai Amerikoje iš tiesų tai turi net didesnę įtaką, negu patys žydai. Jei jų nebūtų čia tiek daug tai JAV taip ir Izraelio nepalaikytų.

O kiekvieną Michelį demokratiškai pervadins į Mustafą

KP speciali korespondentė Darja Aslamova aiškinasi, kame migrantų sukeltos betvarkės Vokietijoje priežastys. „Kol neatėjo pabėgėliai, vokiečiai klusniai žiūrėjo televizorių, per kurį rodoma šimtaprocentinė amerikoniška propaganda, ir niekas netgi įsivaizduoti negalėjo, kad pasaulyje egzistuoja kiti žodžiai ir kitos idėjos. Pas mus nuo 1960-ųjų egzistuoja griežta žurnalistų selekcija. Nei vienas protingas žmogus su nepriklausoma nuomone tiesiog neturi šanso gauti darbo“.

Pasvalio egzorcistai varo gimdymo velnią

Antikinė Sparta, ta pirmoji „eugenikė“, bent leisdavo savo moterims gimdyti. Numesdavo nuo skardžio tik pagimdytus, bet neva nepakankamai tobulus kūdikius. Pasvalys elgiasi radikaliau. Kašpirovskiškai. Iš anksto nusprendžia, kad konkreti moterytė, gyvenanti konkrečiame namelyje, BŪTINAI apdovanos itin taupantį rajoną nesveiku vaikiuku. Tad prieš būsimą blogį iš anksto kovos spirale.

Rinkimų karštinė prasideda

Rinkimų įkarštis auga, formuojasi koalicijos, šalia šalį atvedusių ant bedugnės krašto senųjų valdančiųjų partijų gimsta naujos, iš pirmo žvilgsnio, politinės jėgos, kurios valdžios melo iškankintam lietuviui, tiek kartų dešiniųjų apgautam rinkėjui siūlo gundančią, lyg ir alternatyvą dabartinės valdžios savivalei?.. Tačiau „naujosios“ jėgos kažkaip savo rusofobiniu ir kraštutiniu dešiniuoju liberalizmu sunkiai maskuoja savo ideologines sąsajas su kraštutiniais dešiniaisiais marginalais, su radikalais, nacionalistais, pagaliau, su Smetona-fašistu.

Galingiausia pasaulio valstybė panikoje - prisnigo iki kelių!!! Kas dabar bus?!

Amerikiečiai panikoje, Dar neprasidėjus baisiausiai šimtmečio sniego audrai, kuri gali pripustyti NET 30,5 centimetrus sniego, jau dešimtys žmonių žuvo, šimtas tūkstančių liko be elektros, o parduotuvės šluojamos kaip prieš karą... Labai patiko keli patarimai, mokantys jankius, kaip išlikti gyviems:

TAPYBIŠKAS VAIZDELIS 29. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю (на этот раз за две недели). По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Skandinaviškas švietimas
2547
Kijeve – mitingas prieš JAV intervenciją Ukrainoje
680
Lietuvos žmonės – jūs turite kam dėkoti už sparčiai tuštinamas jūsų pinigines
821

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: