Atskaitos taškas- aštuoni €urai

Ministerija siūlo, kad Lietuvos kario maisto krepšelio vertė padidetu nuo 6 iki 8 €uru per dieną. Matėte nutukusi išstorejusi kareivį? Ne. Neskaitant Ukrainos Reikalų Ministro Linkevičiaus.

Nelegalių migrantų vežimą iš Afrikos į Europą vykdo vokiečių nevyriausybinės organizacijos (90%). Italija mėgina įvesti tvarką

„90 procentų taip vadinamų „humanitarinių organizacijų“ Viduržemio jūroje yra vokiečių firmos", praneša portalas Pi-news. Tai tikros „nelegalų pervežimo gaujos“. „Šiame šlykščiame melagingame versle yra suteptos vokiečių rankos“, - rašoma portale. Mus kiekvieną dieną pasiekia spaudos feikinės naujienos, kad „patyrę nelaimę pabėgėliai išgelbėti.“ Kiekvienas šio teiginio žodis yra melas. Ten nėra jokių „pabėgėlių“, jie „nepatyrė jokios laivo katastrofos“. Jie „nebuvo išgelbėti“. Visa tai melas!

Bevaikiai Europos Sąjungos vadovai, kaip Europos išnykimo ir degradacijos simbolis

Lietuvių tauta ant savo kailio patyrė, koks totalus blogis yra bevaikis valstybės vadovas. Netekome 1/3 gyventojų, tauta paversta į girtą ir apsivogusį galviją, kuris prarado tautinius, dorovinius ir šeimos orientyrus. Viena iš tų priežasčių, mano manymu, yra bevaikis mūsų valstybės vadovas. 

Sorošo fondo veiklos Lietuvoje pagrindinis tikslas – karo su Rusija kurstymas

Taip, 2019 metų rinkimai, matomai, yra viena iš Sorošo fondo sugrįžimo priežasčių, bet, mano galva, ji ne pagrindinė. Pagrindinis Sorošo (Rotšildų parankinio) tikslas sukelti karą su Rusiją. Juk ne veltui Lietuva paversta NATO poligonu, ne veltui iš jos evakuota 1 milijonas gyventojų, ne veltui Lietuvoje keliama nesibaigianti militaristinė isterija.

Antroji Soroso invazija į Lietuvos žemes

Po aštuonerių metų pertraukos į šalį grįžta Atviros Lietuvos Fondas, kuris tapo George Soroso — visų "spalvotųjų revoliucijų" ne tik buvusiose Sovietų Sąjungos šalyse, bet ir pasaulyje, protėvio — vizitine kortele Pranešimas, kad Atviros Lietuvos Fondas vėl pradeda savo darbą Lietuvoje, nuskambėjo žiniasklaidoje labiau nei kukliai. Daugelis užmaršių skaitytuojų net iškėlė klausimą: "O ką, Sorosas buvo išvykęs iš Lietuvos? Negali būti!"

Neatmestina, jog pedofilijos ir žudymų istorijoje dalyvavo ir Rusijos žvalgyba, siekdama neramumų Lietuvoje

Dinamiška dviejų valandų trukmės informacinė-dokumentinė pokalbių laida „Mūsų laisvės metai“, skirta priminti svarbiausius Lietuvos Nepriklausomybės dvidešimtmečio įvykius, įvertinti pasiekimus, dar kartą pajusti išgyventas akimirkas, to laiko dvasią, skelbiama valstybinio transliuotojo LRT interneto svetainėje.

Kaip valdyti vergus. Antikos laikų vadybininko patarimai

Vergų ir pavaldinių valdymas ne itin tesiskiria – taip mano Kembridžo dėstytojas Džeris Toneris, parengęs senovės romėnų darbo su kadrais vadovą. vergo valdymo vadovėlis Savo knygoje „Kaip valdyti vergus“ jis kalba romėnų patricijaus Marko Sidonijaus Falkso vardu – aristokratas pasakoja, kaip išsirinkti gerus vergus ir paimti iš jų viską.

Kim Jong Unui iki mūsų Raudonosios Lesbės Magnolijos Fyfos Bestijos Kiaulės Akimis - kaip iki mėnulio

Kai Kim Jong Unas pamatė baltakasę lietuvaitę, kuri  - uždraudė kritikuoti Lietuvos valdžią, tarnaujančią ne tautos, o JAV interesams, - uždraudė reikalauti iš valdžios laikytis įstatymų, nevogti iš biudžeto, o iš žiniasklaidos uždraudė reikalauti sakyti tiesą ir nemeluoti,  -uždraudė Lietuvoje rusiškus tv kanalus...

Евреи это интеллигентные цыгане-если цыгане

Евреи это интеллигентные цыгане-если цыгане воруют,торгуют наркотой,грабят попрошайничают, то евреи делают тоже самое,только интеллигентно также не работают,но торгуют,спекулируют,воруют,устраивают революции,плодят коррупцию и.т.д-как вирус для каждого государства!!Не зря ведь их изгоняли все народы мира из своих государств во все времена.

Tai, ko neparodo festivalių organizatoriai. ALKOmafijai būtinos minios ALKOdurnių

Tai yra vieno didžiausių Lietuvoje festivalio 06 valanda ryto. Turiu gerą festivalinę patirtį. Buvau visuose Lietuvos didžiausiuose ir keliuose užsienio festivaliuose. Dabar viešojoje erdvėje yra labai daug manipuliacijų. Verslo sektorius deda daug pastangų diskredituojant draudimus ir norimas priimti priemones.

Nori mažiau geriančios Lietuvos – esi radikalas, talibanas ir truputį kanibalas

Vienu metu daugybei žurnalistų panižo rankos platinti atsišaukimus apie mistinę „kovą su alkoholizmu“. Bet su priklausomybe nuo alkoholio nekovojama – tai sutrikimas, kurį galima gydyti, taikyti prevencijos, reabilitacijos priemones. O su alkoholikais kovoti,  apskritai, nepadoru – tai lygiateisiai šalies piliečiai.

Nuogas ušpakalis galėtų tapti ne tik „Eurovizijos“, bet ir visos ES herbu! (video)

Nieko geriau per kelias dešimtis metų taip ir nebuvo „Eurovizijoje“ parodyta! Tikras, mažakalbis, autentiškas, visą šiandieninę Europos Sąjungą simbolizuojantis užpakalis. Nėra jokios abejonės, kad po geros porcijos ukrainietiškų barščių su pampuškomis (bulkutėmis su česnaku) šitas užpakalis uždainuatų žymiai gražiau už išsigimusias končitas ir nuolatos stenančias džamalas.

Apple produktų vartotojai savo psichikos sveikatą turi gerinti savo pastangomis, be programėlės „Pagalba sau“

Visuomenei pristatyta ilgai laukta pirmoji lietuviška mobilioji programėlė „Pagalba sau“. Informuojama, kad ji skirta lavinti emocinę žmonių sveikatą bei teikti psichologinę pagalbą. „Jos atsiradimą inicijavo programos JPP „Kurk Lietuvai" projekto vadovai, globojo - Sveikatos apsaugos ministerija ir LR Prezidentės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą", o socialiai atsakingas verslas (UAB „TeleSoftas“) viziją padėjo paversti tikrove ir sukūrė šiuolaikinį technologinį produktą, kurį mūsų šalies žmonės

G. Landsbergis: Kaunas – Baltijos Milanas?

Nėra ko slėpti – Kaunas per pastaruosius keletą metų tikrai pasikeitė. Nebeliko ir nebereikia to idiotiško plakato, kad ir Kaune gyventi galima. Dabar panašų plakatą galima pakabinti nebent prie Vilniaus gatvės sostinėje – jei jau nebeapsikenti maknoti po purvyną, kelkis į Kauną.

Amžinoji Vokietijos kanclerė Angela Merkel

Gegužės 14 dieną įvyko vietos rinkimai tankiausiai apgyvendintose Vokietijos Šiaurės Reino Vestfalijos žemėje, kur gyvena 17,9 milijono žmonių. Patriotinė partija Alternatyva Vokietijai (AfD) neturi daug šansų šiame regione, kur daug migrantų, be to partija kamuoja vidinės rietenos. Prognozuojama „didelės koalicijos“ sudarymas po rinkimų, kur Merkel Krikščionių demokratų partijos jaunesniaisiais partneriais numatomi socialdemokratai su Martinu Šulcu priešakyje.

Galingiausia Afrikos valstybė, Pietų Afrikos Respublika ruošiasi pilietiniam karui

Baltųjų europiečių palikuonių mažuma puls negrus. Po Apartheido griūties viskas apsivertė aukštyn kojomis. Baltieji tapo diskriminuojama rase, baltiesiems neįmanoma susirasti darbo, baltųjų fermeriai yra masiškai žudomi, jų moterys išprievartaujamos, vyrai nuduriami mečetėmis ir išmėsinėjami. Štai kas atsitiko su kažkada itin galingos Pietų Afrikos Respublika.

Sirų vaikų organai „išrinktai tautai“

Teroristų vachabitų, kuriuos remia Izraelis ir kai kurios Vakarų valstybės, žvėriškumams neturi ribų.  Socialiniuose tinkluose išplatintas video apie žvėriškumus, kuriuos vykdo šie teroristai – taip vadinama „nuosaiki opozicija“, kuri kovoja prieš Bašarą Asadą. Video matyti, kad teroristai apgavę mergaitę išveža ją, kad išimti jos organus. Verkiančią mergaitę šie žvėrys guldo ant operacinio stalo. Matomi jau išskrostų vaikų kūnai.

Lietuvos užsienio politiką ne užsienio sodomitų reikalas. Replika

Siurrealistiniai vaizdai šiandien užklojo Vilnių. Pilnas sodomitų iš įvairų ES pasviečių autobusas neršė po sostinę ir pleveno vaivorykštinėmis vėliavomis. Ši pati agresyviausia pasaulyje „mažuma“ karstėsi apgriuvusiais Gedimino pilies šlaitais ir nuo kalno demonstravo visiems iki šleikštulio įsiėdusią savo simboliką.

Vietoj kraujo operacijoms — šautuvai ir raketos

JAV Gynybos ministras Džeimsas Metisas apsilankymo Vilniuje metu pagyrė Baltijos šalis už planus padidinti gynybos biudžetą, tuo jis neabejotinai pradžiugino Lietuvos valdžią, bet ne paprastus gyventojus.

Vilniaus mere Šimašiau, šunis Vilniuje reikia vedžioti ne pagal ponų užgaidas, bet kaip Talmūde pasakyta. „Ivairių genetinių kompozicijų ateities lietuvio“ pasivaikšiojimas po Vilniaus Bernardinų parką

Prieš kelis metus Vilniaus Bernardinų (Sereikiškių, Jaunimo) parke įvyko rekonstrukcija: kai ką nukirto, kai ką pasodino, augalų prikaišiojo, net pavadinimus lotyniškus šalia įbedė. Einu sau ir grožiuosi parku aš, toks senstelėjęs ateities lietuvis, Europos Komisaro Vytenio Andriukaičio žodžiais iš „įvairių genetinių kompozicijų“ padarytas. Pasak išmintingojo komisaro Andriukaičio - „Didžiulis uždavinys suklijuoti lietuvybę iš įvairių kompozicijų“.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: