JAV pribrendo laisvei ir maidanui – Lietuva privalo parodyti teisingą kelią

Kai 2013 m. prasidėjo orumo revoliucija maidane, pas brolius ukrainiečius, kaip kadaise LDK laikais, vyko visi aukščiausi Lietuvos valstybės pareigūnai – prezidentė, patriarchas, tuomet dar nebadaujantis liberalas P. Auštrevičius, socialdemokratas G. Kirkilas, darbininkė L. Graužinienė ir daugelis kitų iškilių asmenybių. Legendinėje kalboje maidano aikštėje Kijeve konservatorius V. Landsbergis kvietė sukurti maidaną visoje Ukrainoje, kad visi būtų laimingi ir pasiektų savo tikslą, savo laisvę, kuri reiškia pasirinkimo laisvę, kai tauta pati gali pasirinkti.

Konservatorė atskleidė, kad „Lietuva turi žurnalistus“

Ekspertai.eu XXX skilties kokybės ženklas, konservatorė Rasa Juknevičienė atskleidė, kad „Lietuva turi žurnalistus“. Kiekvieną dieną apie Rusiją pasakojanti ir viską su Rusija lygininanti moteris tokią išvadą padarė pasirėmusi žaliosios valstietės Kildišienės ir Rusijos Dūmos, kaip teigia R. Juknevičienė, deputatės Kabajevos pavyzdžiais.

Laisvė Europai. ES patriotinių partijų kongresas Koblense

Šeštadienį Vokietijos Koblenso (Koblenz) mieste įvyko Europos patriotinių partijų kongresas „Freedom for Europe“ (Laisvė Europai), kurioje dalyvavo Europos parlamento frakcija „Nacijų ir laisvių Europa“, į kurią įeina prancūzų Nacionalinis frontas, belgų partija Flamandų interesas ir italų Šiaurės lyga, Austrijos laisvės partija.

Duoda – imk? Arba D.Šakalienė ir vizitinės kortelės už 500 eurų, bei A.Vinkaus 800 eurų vertos gėlės

Pradžiai šiek tiek įdomiosios statistikos Ar žinojote, kad buvęs krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pernai pirko gėlių ir suvenyrų už 2027,15 euro. Ne už savus, žinoma. Už tuos, kurie vadinasi „išlaidos, susijusios su parlamentine veikla“.

Zimbabvės prezidentui Mugabei taip ir nepasisekė susituokti su Obama

Dar 2015 metų pradžioje Robertas Mugabė pareiškė, kad jei jau JAV dabar leidžiamos vienalytės sąjungos, jis pasirengęs sudaryti tokią sąjungą su prezidentu Baraku Obama. Zimbabvės prezidentas Robertas Mugabė paviešino pederastų santuokų įteisinimo sąlygą. Ji gana paprasta — kada kas nors iš jų pastos.

Valentinas Katasonovas. Maidano šešėlis virš Amerikos: Sorošas paskelbė Trampui karą

Tikriausiai, pačiu sensacingiausiu trečiosios Davoso forumo dienos įvykiu tapo Džordžo Sorošo pareiškimas, padarytas interviu informacinei agentūrai Bloomberg. Sorošas – nuolatinis Pasaulinio ekonomikos forumo (PEF) šveicarų kurorte Davose dalyvis. Ir bet kokie pasisakymai šio užkietėjusio „globalios elitos“ finansinio spekulianto vertinami kaip prognozė, jei ne kaip programa ateinantiems metams.

Fašistai yra valstybės įrankiai

Rasės grynumo idėja neturi jokio mokslinio pagrindo. Rasė – apibendrinimas. Nėra jokio pavojaus dėl tarprasinių santuokų, juk įvairus genetinis fondas gyvybingesnis už vienodą. Niekur nėra ir visiškai „švarių” etninių grupių. Faktiškai mes visi kilę iš vienų ir tų pačių protėvių ir nuo pat pradžių maišomės. Baltieji žmonės turi rasti savų priežasčių kovai prieš susvetimėjusią neteisėtą baltųjų viešpatavimo sistemą. Rasinių problemų ignoravimas griauna pačių baltaodžių identitetą, todėl būtina suartėti su kitos odos spalvos žmonėmis, kurie akivaizdžiai kenčia nuo rasizmo.

Klaida po klaidos...

Klaidą po klaidos darė valstiečiai. Net lygioj vietoj slydo ir plojosi veidu į betoną. Vėl rašau apie tą partiją, ne todėl, kad simpatizuočiau, anaiptol, bet noriu paanalizuoti, kaip Lietuvoje veikia "fas" berniukai, diriguojami žymiosios dirigentės. Tik aklas galėjo nematyti, kad jie veikia išvien su PRESStitutais. Ranka rankon, koja kojon.

Lietuvos seimo politinė mafija galiausiai susidorojo su Greta Kildišiene

Seimo politinė mafija turi savo "garbės" kodeksą. Už mafijos vardo pažeminimą negailestingai susidoroja su savo nariais. Už mafijos vardo pažeminimą buvo priversta atsistatydinti Lietuvos Valstiečių ir Žaliųjų Sąjungos atstove Seime Greta Kildišiene.

„Roveris ir kailiniai“ muilo opera Lietuvoje – aktoriai ir atlikėjai

Jau savaitę laiko Lietuvoje vyksta Gretos Kildišienės „Roveris ir kailiniai“ muilo opera, kurią darniai traukia nelietuviška (nelietuviško kapitalo) žiniasklaida, epizodiškai prisijungiant suinteresuotiems partiniams vienetams atskirai ir partijoms bendrai bei visišku disonansu atsiduodančia LRT su jos vedančiuoju Jakilaičiu, aiškiai nepateisinusiu į jį sudėtų vilčių ir todėl akivaizdžiai praradusiu savitvardą laidos su Ramūnu Karbauskiu metu.

Imigrantai. Kam priklauso Lietuva?

Nacizmu dvelkiantis nacionalizmas, kuris yra pridengiamas fraze: „aš – patriotas“. Tada rankos atrišamos jau minėtoms fašistuojančioms jaunimo, save laikančio patriotais, grupuotėms, kurie įžūliai žada Lietuvos išvalymą nuo kitos rasės žmonių. Skamba visai kaip A. Hitlerio organizuotas žydų holokaustas. Valdžia tai taip pat laiko patriotizmu. Kol plačioji visuomenė neatsikratys kompleksų dėl negalėjimo kitataučių laikyti sau lygiais žmonėmis, socialinė įtampa šalyje bus kuriama vietinių baltųjų dėka, o ne imigrantų juodųjų.

Privačios mokyklos mokinukai Vilniuje žygiuos komunistuojančių feminisčių marše už "transseksualų teises"? Ir jų tėvai už tai dar pinigus moka?

Kažko nebesuprantu šiame gyvenime. Ką bendro gali turėti Konservatorių lyderis G.Landsbergis ir jo žmona, garbioji pedagogė ir privačių mokyklų tinklo savininkė ir vadovė Austėja Landsbergienė su tokiu pasaulinio masto politizuotu renginiu, kurio viena iš garbės vicepirmininkių yra įžymioji JAV komunistų partijos eksvadovė ir teroristė Angela Davis (Anžela Devis)?

Kuo susiję meilė, religija, rasizmas ir Biblija?

Pabendravus su tikrais krikščionimis, klausimų nebelieka – dauguma jų visiškai nėra skaitę Biblijos arba susipažinę tik su ištraukomis, o skaičiusieji dirba dvasininkais ir vadovauja paradui. Nacionalizmas, vergovė, seksizmas, homofobija, rasizmas... Tikras jaunojo nacio rinkinukas. Tačiau kiekvienas katalikas jus patikins, jog tai meilės religija. Nenuostabu, kad dešinieji nacionalistai ir įvairūs rasistai krypsta į religiją, tuo tarpu kairiejį krypsta į ateizmą ar laisvamanybę.

88 Deivido Leino tiesos

Lygybės idėja yra melas, prieštaraujantis visiems gamtos reiškiniams. Pati gamta mums diktuoja rasės išsaugojimo instinktus. Pati neapykanta kitoms rasėms ar metisams nėra konstruktyvi, bet rasės turi saugoti savo unikalumą ir būti ryškiai besiskiriančios. Kiekvienas ir kiekvienos rasės atstovas turi juoda neapykanta nekęsti tų, kurie daro nusikaltimą prieš savo kraują ir genotipą.

Privaloma karo tarnyba: marozėliui nepakenks, bet intelektualą sužlugdys

Tyla apie visuotinį šaukimą karo tarnybon – medijose pasirodžius pranešimams apie jo neišvengiamybę – net neturėtų stebinti: jokių piketų, mitingų, protesto akcijų, beveik jokio žodinio pasipriešinimo, tik bangos valstybinio entuziazmo, prisistatančio „tautos balsu“ (Narod trebujet, liaudis reikalauja – būta kadaise – nelabai seniai, tiesą sakant – tokios viešaryšinės formuluotės, pateikiant sprendimus, brutaliai primestus iš viršaus, tarsi išprašytus iš apačios, priimtus pačios visuomenės).

Obama nesuspėjo JAV valstybės skolą padidinti iki 20 trilijonų $

Obama patyrė „nesėkmę“, jam nepavyko JAV valstybės skolą padidinti iki 20 trilijonų $, rašomaportale vestifinace. Obamai pritrūko $39 milijardų, skola sausio 19 dieną buvo $19961467137973,64. Nepaisant to, Obamos pasiekimas įspūdingas: per 8 prezidentavimo metus jis valstybės skolą kilstelėjo $9,3 trilijonais, arba 88%. Jam užėmus prezidento postą 2009 metų sausio 9 dieną skola buvo $10626877048913,08.

Ne politologai, ne diplomatai tai, o asilų banda (Trampo inauguracijos renginio lietuviškų TV komentarus pasiklausius)

Donaldas Trampas pasakytų: Jūs atleisti... Vakar, vykstant Donaldo Trampo inauguracijai pasiklausęs visą mielą vakarą mūsiškių „politoligų“ ir „diplomatų“ komentarų, padariau labai pagrįstą išvadą, kad visi šie žmonės yra visiški asilai, kad jų kalbos atitrūkusios nuo realybės per daugybę šviesmečių, kad jie savo melo ir insinuacijų mėšlo krūvoje išsivolioję tiek, kad iki savo gyvenimo pabaigos nebepajėgs atsiskalbti, kad Lietuva neturi jokios užsienio politikos.

"Amerikos Balso" slopinimas ir draudimas klausytis. Tiesa аr melas?

NUOMONĖ IŠ INTERNETO GILUMŲ: Lietuva buvo okupuota, tada draude klausyti amerikos balsa, ziurejom tik dvi televizijos programas - Vilniu ir Maskva, o kas is to isejo matom, neliko sovietu sajungos, tad isvada viena zmogus yra mastanti butybe ir jam nieko negalima drausti ,galima тik zombiams, mano nuomone

Atviras LDiena.lt sveikinimas TSRS KGB bendradarbiui sėkmingai atlikus pirmąją operacijos "Perestroika-2" dalį

Šiandien 18:00 Maskvos laiku baigiasi pirmoji sėkmingos TSRS KGB operacijos dalis. Donatas Ivanovičius Kozyrevas pradeda eiti Jungtinių Amerikos Valstijų p-rezidento pareigas.

Iš serijos "Pažink savo būsimą ir neišvengiamą okupantą": Žiema žiemužė Rusijoje

Зима всегда приходит к нам нежданно-негаданно. Но мы, конечно, готовимся к ней как можем. Как поется в песне: ”Кабы не было зимы в городах и селах, никогда не знали б мы этих дней веселых”. Смотрите подборку забавных фото из жизни обычных людей.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: