Kaip mūsų supermamytės sutramdytų tokį vaiką esamoje situacijoje, nepažeisdamos naujo Šakalienės įstatymo nuostatų?

Taigi, Šakalienės įstatymas uždraudė kišti nagus prie vaikų. Klausimas visų genderių supermamyčių chorui: kaip siūlote sutramdyti tokį vaikiuką? Pasižiūrėkite šį 2 minučių trukmės video iš Brazilijos įstaigos, į kurią porelė atsivedė savo be smurto auklėjamą sūnaitėlį.

"Lietuvos rytas" - tai ne žiniasklaidos priemonė, o viešnamis uždirbinėjantis iš šantažo ir persekiojimo

Susipažinkite, elitinė Šūdryčio prostitutė Barselonoje - Kristina Nastopkaitė. Savo kurviškas paslaugas ji teikia sausakimšose Barselonos gatvėse, kuriose įsimaišiusi tarp daugybės praeivių - vietinių ir turistų, ji aptarnavo iškrypėlį-vojeristą vyr. redaktorių Tautvydą Mikalajūną.

„Patriotai“ šventė Lietuvos išdavimą

Atėjo ir praėjo vasario 16-oji – „valstybingumo atkūrimo diena“ – pompastiškas V. Landsbergio ir D. Grybauskaitės pasimaivymas Vilniuje bei tuščiagarbiai valdiški minėjimai kituose Lietuvos miestuose. Lyg ir nieko ypatingo, bet ne visai: pačiose tariamos „nepriklausomybės“ dienos išvakarėse, Seimas vieningu balsavimu eilinį kartą išdavė Lietuvą.

„Jorkšyro terjerai“ persivadinę „Jorkšyrų elfais“ kaip ir anksčiau išliko „pavlikai morozovai“

2015 metų pradžioje, Facebook socialiniame tinkle siautėjo „Jorkšyro terjerų veisėjais“ pasivadinę „pavlikai morozovai“, skundę Facebook administracijai visus tuos, kas tik neatitikdavo išpažįstamų grupės viduje politinių pažiūrų.

Kaip veikia propaganda: melas ir šmeižtas

Kaip tik Vasario 16 išvakarėse pasimatė vėl naujos propagandos bangelės. Ir šįsyk kai kurios buvo žymiai keistesnės, jau ir nematytas formas įgaunančios – gal netgi tai būtų ir smagu dėl absurdiškumo, bet nesmagu dėl to, kad iš to jau galima daryti kai kokius spėjimus apie būsimus propagandos metodus.

Skundikų eros sugrįžimas

Po dvidešimt penkių metų nepriklausomybės, stojimo į NATO ir ES, ta era sugrįžo – nūnai vėl tapo naudingi visokie skundai, e-policijos, foto policijos, karštosios VSD linijos. Yra tik viena įdomybė – retas iš tokių labai jau pilietiškais ir dvasingais besijaučiančių tapinoidų iškvies policiją dėl triukšmaujančių kaimynų, arba įduos neblaivų už vairo sėdusį pažįstamą* – nesulauksi niekada gyvenime.

Prancūzijoje prezidentu bus homoseksualistas ir degeneratas Manuelis Makronas, sergantis Edipo komleksu, už kurio nugaros stovi Rotšildų bankas

Garsios rusų politologės Olgos Četverikovos nuomone, sekančiu Prancūzijos prezidentu bus Manuelis Makronas, už kurio nugaros stovi Rotšildų bankas ir jo milžiniški pinigai: Mano manymu, pasaulio liberal-globalistinio projekto vadovybė, kurią mes vadiname satanistine, nusprendė neleisti Trampo varianto Prancūzijoje ir tokiu būdu nori suduoti smūgį žmogiškiems archetipams.

Sovietinis mentalitetas ar meilė pinigams – kas didesnė blogybė?

Kuriama visuomenė, iš kurios pamažu, po vieną mažą dalykėlį atimama šeima, tikėjimas, moralė, laisvas žodis, tradicijos ir visa tai keičiama… Ekonominiais santykiais. Santykiais, kurių svarba daugumai jau dabar didesnė nei asmeniniai santykiai, nes žinau ne vieną porą, kuri vietoje to, kad keistų darbą, pakeitė gyvenimo draugą.

Mocartas ilsisi. Vunderkindas iš Afganistano viršijo visus austrų lūkesčius

Prieš du su puse šimto metų Zalcburgą pasaulyje garsino muzikos vunderkindas Volfgangas Amadėjus Mocartas, o štai mūsų dienomis šį miestą išgarsino kiek kitokių talentų genijus, kuris Angelos Merkel pakviestas atskubėjo į Europą ir čia ėmė kelti Zalcburgo kultūrinį lygį.

Nacionalinė idėja: kaip įveikti nuolatinę valstybės krizę ir sutvarkyti savo šalį

Gyvenimas jau senai visiems įrodė, kad politikoje, šalies valdyme ar kur kitur, kur priimami visiems svarbūs sprendimai, pasitikėti žmogaus sąžine gali tik labai naivus žmogus, ir, kad toks pasitikėjimas garantuoja tik nesibaigiančias problemas valstybei ir joje gyvenantiems žmonėms.

Donaldas Trampas: Aš su dideliu džiaugsmu sutarčiau su Rusija (spaudos konferencijos video)

JAV prezidentas Donaldas Trampas: Ką gi, manau, kad viena iš priežasčių, dėl kurių aš šiandien čia, kad pranešti, kad viskas, ką jūs rašote apie mane ir Rusiją, - tai išsigalvojimai. Išsigalvojimai! Ir, tarp kitko, būtų šaunu, jeigu mes galėtume susitarti su Rusija. Na, tai taip, kad jūs suprastumėte.  Rytoj jūs, žinoma, parašysite: „Donaldas Trampas nori taikytis su Rusija. Tai siaubinga!“

Vokietija susigrąžina savo auksą

Мир на пороге разрушительного экономического кризиса / Дифляция – чудовище, способное сожрать мировую экономику / За 5 лет Центробанк РФ вдвое увеличил запасы золота / Минфин будет закупать валюту на внутреннем валютном рынке до 6 марта

Rasė kaip tautiškumo pagrindas

Tautiškumas nėra pakankamai skatinamas Lietuvos švietimo institucijose, visuomenėje ir, apskritai, aplinkoje ir visoje Valstybėje. Tačiau tas tautiškumas yra tik paviršutinis, galima sakyti, dirbtinis ir netikras, be to, kad jis yra silpnas. Kodėl?

Lietuva LIETUVIAMS!

Pasakysiu tiesiai šviesiai: tai reiškia, kad Lietuvis Lietuvoje yra išmatos vietoje, kol bet koks žydpalaikis, pederastas, negras, ar kitoks išgama, ar atėjūnas, yra „teisių reikalaujančios mažumos“ narys. Kokios dar teisės? Kieno protėviai gynė šią šventą žemę? Afrikos zulūsų gentys, ar Lietuvių didvyriai? Lietuvių karžygiai ar supuvę rabiniūkščiai? Jeigu mūsų protėviai būtų buvę „tolerantiški“ atėjūnams bei parazitams, tada čia jau seniai būtų buvusi Mongolija.

R. Paksas: Kieno gynybai bus telkiamos milžiniškos lėšos, jeigu Lietuvą paliks dar daugiau žmonių?

Kažin kiek rimtai reikėtų vertinti į viešumą paskleistą žinią, kad ministras pirmininkas Saulius Skvernelis remia parlamentarų siūlymą į partijų susitarimą įrašyti nuostatą, kad Lietuvos finansavimas krašto apsaugai 2020 metais pasiektų 2,5 proc. bendrojo vidaus produkto.

Juozas Žiugžda: apie vasario 16-osios Lietuvą

Mūsų oficioziniams patriotėliams vasario 16-ąją atšventus taip vadinamą valstybingumo atkūrimo dieną vertėtų, tarp kitų dalykų, pasižiūrėti į tikruosius šią istorinę datą liečiančius istorinius faktus. Šiuo tikslu skaitytojų dėmesiui pateikiame tarybinio lietuvių istoriko, J. Žiugždos (1893-1979) straipsnį „Buržuazinių nacionalistų falsifikacijos Lietuvos valstybingumo atkūrimo 1918 – 1919 metais klausimu“. Pateikiama medžiaga parodo glaudžius vadinamosios „Tautos tarybos“ ryšius su vokiečių imperialistais, demaskuoja buržuazinės „nepriklausomybės“ mitą.

Konservatorių partija yra vos kelių Vytauto Lanzbergio pasekėjų įkaitė

Ar Dalia Grybauskaitė būtų turėjusi nors menkiausią šansą tapti Prezidente, be galingiausios tuometinės valdančiosios partijos palaikymo? Žinoma, kad ne! Ar Konservatorių partija Vytauto Lanzbergio komandos įkaitė? Žinoma, kad taip!

Nugirsti pokalbiai: Lietuvos Nepriklausomybės Akto 99-osios metinės

Lietuva švenčia Nepriklausomybės Akto, kurį 1918 metų vasario 16 dieną Vokietijos okupacijos metu išdrįso pasirašyti 20 visuomeninių veikėjų, 99-asias metines.

Dabar nebe tėvai baus vaikus už alkoholį ir narkotikus, bet vaikai tėvus - už trukdymą girtauti ir šniaukšti?

Dėkokite išmintingajai Šakalienei! Dabar nebe tėvai baus vaikus už alkoholį ir narkotikus, bet vaikai tėvus - už trukdymą girtauti ir šniaukšti? Naujasis Vaikų teisių apsaugos įstatymas dar nespėjo įsigalioti, o kai kurie vaikučiai jau džiaugiasi tomis galimybėmis, kurias jiems suteikė išmintingoji Šakalienė ir jos supermamyčių choras.

Neramios dienos „The Pirate Bay“: po ne vienerius metus trukusio bylinėjimosi - teismo kirtis gimtojoje Švedijoje

Vasario 13 d. Švedijos teismas priėmė sprendimą, pagal kurį nurodyta šioje šalyje blokuoti prieigą prie svetainės „The Pirate Bay“. Nors autorių teisių gynėjai šiuo teismo sprendimu džiaugėsi ir vadino jį pergale, interneto paslaugas Švedijoje teikiančios bendrovės „Bahnhof“ vadovas sprendimą kritikavo ir pareiškė, kad tai yra autorių teisių pramonės agonijos ženklas.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: