Žanas Klodas Junkeris: anglosaksų pasaulis pasiruošęs smogti eurui

Europos Komisijos pirmininkas Žanas Klodas Junkeris (Jean-Claude Juncker) perspėjo, kad piktavaliai Londono Sičio spekuliantai yra pasiruošę sunaikinti eurą, jei Graikija pasitrauks iš euro zonos, praneša leidinys „The Times“. Junkeris apie tai pareiškė sakydamas kalbą Belgijos Leuveno universtiteto studentams.

Per paskutinį dešimtmetį vaikų skaičius Lietuvoje sumažėjo beveik trečdaliu

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2014 m. veiklos ataskaitoje pateikiama apibendrinta esminė informacija, atspindinti vaikų padėtį šalyje praėjusiais metais. Nuo smurto nukentėję vaikai, socialinės rizikos šeimos, vaiko globa, įvaikinimo organizavimas, tarptautinis įvaikinimas, vaiko teisių apsaugos skyrių veiklos koordinavimas, vaiko gerovės srityje dirbančių specialistų kvalifikacijos kėlimas, tarptautinė apsauga, ypatingi atv

Latvija: dėl bėglių priėmimo kiekviena valstybė gali apsispręsti pati. Ims visus negrus kiek atsiųs. Nors ir milijoną.

Latvijos vyriausybės vadovė Laimduota Straujuma pareiškė, kad Latvija pateiks savo siūlymus ES Vidaus reikalų ministrų tarybos posėdžiui dėl pabėgėlių kvotų ir pridūrė: „Tačiau norėčiau pabrėžti, kad kvotų paskyrimas kiekvienai valstybei remiasi savanoriškumo principu, tačiau yra aišku, kad šiuo klausimu turėsime solidarizuotis su kitomis ES valstybėmis.“

NATO pulkininkas Guzas prašo Lietuvos visuomenę pagalbos

Negalėdamas susidoroti su laikmečio atgyvena – Lietuvos patriotais, NATO strateginio pliurpimo valdybos viršininkas Guzas kreipiasi į Lietuvos visuomenę, prašydamas pagalbos.Aš, šlovingųjų NATO pajėgų kontržvalgybos pulkininkas Guzas, kreipiuosi į visuomenę, prašydamas teisinės, istorinės ir moralinės pagalbos, kovojant prieš saujelę marginalų, kuriems vadovauja generolas Krūmas. Jie trukdo mums kariauti už Ukrainą, sako kad tai ukrainiečiai turi kariauti už Lietuvą ir Ruskiją. meluoja, kad ukra

Arvydas Ruškys: kas liks, jei nugriausim viską, kas primena rusus (video)

Arvydas Ruškys iš Žemaitijos samprotauja apie artėjančią Gegužės 9-ąją. Jo manymu, rusų agresija Lietuvos atžvilgiu yra išgalvota. Jei nugriautume viską, kas primena rusus, kas beliks? Vietoje to, kad kurstytume karą, jis verčiau siūlo prisiminti žodžius iš Lietuvos himno: “iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia”. O praeityje lietuviai su rusais buvo bendražygiais.

Šarlihebdistinė isterija materializuojasi: Prancūzų įstatymų leidėjai siūlo įvesti totalinį sekimą

Žemieji Prancūzijos parlamento rūmai surengė antradienį balsavimą dėl naujų kontrolės nuostatų priėmimo. „Tuo metu, kai amerikiečių įstatymų leidėjai peržiūri išpūstus įgaliojimus elektroninio sekimo sferoje, suteiktus vyriausybei po 2001 rugsėjo 11, žemieji prancūzų parlamento Rūmai antradienį padarė didelį žingsnį visai priešinga kryptimi, didele balsų dauguma patvirtinę įstatymo projektą, kuris gali suteikti valdžiai visur veikiančius žvalgybos įgaliojimus šalies viduje, praktiškai be jokios

Demokratiškas gėrybių paskirstymas

Tikroji laisvos rinkos demokratijos esmė yra ta, kad „išrinktas“ kandidatas atsiskaito jį finansavusiam elitui, o ne eiliniams rinkėjams. Valdžia pati savaime yra ne kas kita, kaip kontrolės sukoncentravimas nedidelės žmonių grupės rankose. Visi turėti valdžios negali. Jeigu visi turi valdžią, tada jos neturi niekas. „Visa valdžia priklauso liaudžiai“ – tai viso labo lozungas, o lozungai formuluojami taip, kad niekam nekiltų prieštaravimų.

Vilniaus universitete kuriama homikų propagandos grupė - gamtos nuskriaustieji vienijasi

Kiekvienam bent šiek tiek susipažinusiam su kai kurių tolerastinių jėgų uzurpuotų VU studijų programų ar pasirenkamųjų dalykų turiniu ir taip buvo aišku, jog šio universiteto vykdomos mokymo politikos tikslas nėra joks „objektyvumas“ ar „moksliškumas“, kaip kad mėgsta teigti įvairūs parazituojantys Lietuvos akademikai, kurie yra užėmę 90% šiltų vietelių ir dabar visiškai yra pajungę „akademinę bendruomenę“ savo iškrypėliškų fantazijų įgyvendinimui.

Lietuva sumokės oficialią 2,5 mln. eurų duoklę Pasaulio bankui

Viena karščiausių šios savaitės naujienų – tai, kad Lietuvos Finansų ministerija įsipareigojo Pasaulio bankui iš valstybės iždo sumokėti 2,5 mln. eurų sumą vadinamajam plėtros asociacijos fondui, su tikslu neva prisidėti prie paramos neturtingiausioms pasaulio šalims (vadinamajam Trečiajam pasauliui). Natūralu, kad šis faktas kelia nepasitenkinimą daugumai apie jį sužinančių Lietuvos piliečių: be to, kad pati Lietuva tikrai nėra iš turtingesnių šalių ir turi aibę savų problemų.

Kaip holokaustomacheriai Lietuvoje holokausto kaltininkų ieškojo

Berods, pirmadienį buvo TV laida provokuojančiu pavadinimu "„Ar norėtumėte, kad į Lietuvą vėl grįžtų žydai?". Laida, atvirai sakant, buvo visiškai nevykusi. Nes nebuvo aiškiai apsibrėžta pokalbio tema ir dar viena dalyvė, aktyviai vedėjai padedant, nuolat bandė pervesti laidą į isteriško bobų turgaus formatą.

Jaras Valiukėnas ketina užkurti gyvą laisvės laužą

Šiandien, 2015 metų geguežės 4 dieną, paskambino žurnalistas, režisierius, tremtinys Jaras Valiukėnas. Paprašė paslaugos – nuvežti į generalinę prokuratūrą laišką. Laiške Šauksmo įkūrėjas generaliniam prokurorui praneša, kad jei artimiausiu metu jam nebus pareikšti kaltinimai arba jo viešai atsiprašyta – protesto prieš politinius susidorojimus vardan jis įvykdys viešą susideginimo akciją.

Kodėl KGB pardavė D.Grybauskaitę CŽV?

CK TSKP eks-darbuotojo atviravimai: „Grybauskaitė buvo slaptojo TSRS ir FRG apie Pabaltijo likimą plano dalimi. “Maskva prastūminėjo Lietuvos komunistę į „Ganzeiško Pabaltijo“ vadovybę, ant kurios turėjo kompromato, kartu su Prunskiene, bet po to išdavė ją amerikiečiams.Pastebimą rezonansą sukėlė archyvinė medžiaga apie sovietinę Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės praeitį, kuri prieš keletą savaičių „nutekėjo“ į lietuvišką spaudą. Vis neišsenka susidomėjimas šios moters praeitimi, kuri ta

Pamirškite tankus: Ukrainos rytus užkariauja rusiškas rublis

Pačiame didžiausiame konflikto zonos mieste Donecke, prekybos centruose atsidarė kasos, priimančios tik rublius. Kasininkai ten aptarnauja kariškius su maskuojančia uniforma, stovinčius vienoje eilėje su pensininkais. Troleibuso ir tramvajaus bilietai parduodami perskaičiuojant iš ukrainietiškos grivnos į rusiškus rublius. Degalinių darbuotojams atlyginimai išmokami rubliais, kadangi būtent rusiška valiuta atsiskaito jų klientai iš sukilėlių pusės, atvažiuojantys papildyti savo šarvuotų džipų ba

Vienam iš amerikinės laisvės ir gerovės simbolių - Makdonaldui atėjo sunkios dienos

Amerikiečių greito maisto restoranų tinklas McDonalds pranešė, kad uždaro per pirmuosius 3 šių metų mėnesius 350 savo restoranų Amerikoje. Kaip teigia kompanijos vadovas, pastaruoju metu jų išlaikymas, ganėtinai didelio ploto patalpų nuoma, provizija ir personalas kainavo daugiau nei anksčiau, o pajamų tai nešė mažiau.

Svarbiausių pasaulio įvykių apžvalga. Gegužės 4-a

Paskutinių dienų aktualijos analitinėje V. Piakino apžvalgoje: Бунты в Балтиморе; Годовщина сожжения людей в Одессе; Фильм про потери ВСУ; Отказ Польши пропустить байкеров; Пожары около Чернобыля; Отказ в экстрадиции Фирташа; Кто такой Назарбаев? Почему сложно найти достоверные источники, об истории Казахстана? Заявление Путина и Грефа, о необходимости сувереннизации экономики России; Заявление Дворковича про мульти-валютную систему; Приезд "Старейшин" к Путину; Зачем была нужна Вьетн

„Maxima“ ir gegužės 1-oji - kam vergams vergų šventės?

Mūsų redakcija neseniai sulaukė nedidelio laiškelio iš vieno plungiškio, kurį jo paties prašymu skelbiame mūsų skaitytojams: Kad į Gegužės 1-ąją kaip darbo žmonių šventę, mano nuomone, vienam didžiausių (jei ne didžiausiam) Lietuvos žmonių išnaudotojui, „Maximos“ savininkui Nerijui Numavičiui, ir jo parankiniams-direktoriams, nusispjauti – savaime aišku.

Holokaustas prieš Pedofiliją - neabejotina judėjų pergalė

Aušvico buhalteris Oskaras Grioningas, būdamas 93 metų, bus teisiamas už karinius nusikaltimus, o 86-erių lordas Grevilis Džaneris išvengė teismo bei kaltinimų seksualine prievarta prieš vaikus 22 epizoduose, nes jam buvo diagnozuota „senatvinė silpnaprotystė“. Ši keistenybė paaiškinama paprastai. Grioningas – gojus ir vokietis, tuomet kai lordas Džaneris – žydas, ir ne šiaip žydas, o užimantis aukštą padėtį.

Pranašo karikatūrų paroda užsibaigė susišaudymu

Islamo demonizavimo projektas vykdomas toliau. Prie pastato Dalaso priemiestyje JAV, kur vyko pasityčiojimo akcija iš pranašo Mahometo, nežinomi asmenys pradėjo susišaudymą. Du šaunamaisiais ginklais ginkluoti užpuolikai buvo nušauti susišaudymo su policija metu. Buvo sužeistas vienas parodos apsauginių.

Tūkstančiai ukrainiečių slepiasi nuo kariuomenės

Konstantinas Kovba niekada neatsako į mobilaus telefono skambučius iš neatpažintų numerių. 23-ejų metų jaunuolis bijosi, kad karinio komisariato darbuotojai gali paimti jį į tarnybą Ukrainos kariuomenėje ir priversti kariauti su prorusiškais separatistais šalies rytuose. Kai jis atvažiuoja pas motiną į svečius, jie užsidaro langus tam atvejui, jeigu pas ją atvažiuotų komisariato darbuotojai. „Mes netgi perstojome kepti mėsą kieme, todėl, kad jie gali pastebėti ir ateiti čia“, – pridėjo jis.

Amerikos saulėlydis

Įsivaizduokite, kad Kinija išdėstė savo karines bazes palei Amerikos-Kanados ir Amerikos-Meksikos sienas, o jos kariniai laivai patruliuoja palei Bahamus, Naująją Škotiją ir Vankuverį. Tai padėtų jums jausti saugumo ir stabilumo jausmą? Ar, visgi, pasijaustumėte kažkaip kitaip? Amerikos imperija gali ir toliau laikyti save amžina pasaulio žandare, priimančia sprendimus, kurie niekam daugiau nėra priimtini. Žandare, kuri niekam dėl nieko neatsiskaito.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: