Viešieji tualetai „civilizuotose“ šalyse

Žiupsnelis nuotraukų iš Belgijos, Anglijos, Australijos, Olandijos ir kitų nusicivilizavusių šalių. Puiki iliustracija, kaip šiuolaikinė vakaroidinė "kultūra" vėl po truputį bando užkelti žmogų į medį.

Šveicarija atsisako euro

Šveicarijos nacionalinis bankas (SNB) šiandieną (straipsnis rašytas 2015 metų sausio 15d. – vert.past.) nusprendė atsisakyti euro minimalaus kurso 1,20. Sensacingas sprendimas, laikomas bomba tarptautinėse valiutų rinkose. Daugiau nei trejus metus SNB darė viską, kas įmanoma, remdamas eurą. Siekiant išsaugoti bendrąją valiutą nuo jos kurso kritimo, teko pirkti milžinišką kalną eurų, tačiau tai nedavė jokių rezultatų. Per pastaruosius šešis mėnesius euro vertė dolerio atžvilgiu vis labiau krito.

Neapykantos „kultūros“ šalis, arba Kodėl Lietuva – savižudžių kraštas?

Tokios neapykantos, kai augau, neteko patirti, nors ir ne rojuje gyvenau. Tačiau tai, ką netikėtai pamačiau, sukrėtė. Nejau žmonės yra tokie? Kodėl egzistuoja tokios feisbuko grupės kaip UŽKNISO JUODAI (https://www.facebook.com/groups/392499220821586)? Tai uždara grupė, turinti beveik 900 narių, liejanti neapykantą ant viso pasaulio. Psichologai gal ir turi atsakymą. Aš kol kas dar ne. Tesprendžia skaitytojai.

Ilgalaikė biblinio projekto vadeivų strategija kaip įveikti koraninį islamą

"Musulmoniškas terorizmas" - tai dešimtmečius trunkantis planingas projektas, o ne atsitiktinis "tautų kraustymosi" ir "kultūrų konflikto" rezultatas, kaip tai bandoma pateikti. 2010 metų Vidinio TSRS Prediktoriaus paruošta antikoraninės biblinio projekto vykdytojų strategijos apžvalga - būtina perskaityti kiekvienam besidominčiam "musulmonais Europoje".

Neverta laukti ekonominio bumo dėl žemų naftos kainų

Pigi nafta diversifikuotai ekonomikai — tai lazda, kurios viename gale – investicijų į naftos-dujų sektorių mažėjimas, kas priveda prie darbo vietų skaičiaus mažėjimo ir neigiamai įtakoja į vertybinių popierių rinką. Iš kitos pusės, vartotojai ir kompanijos, dideliais kiekiais vartojantys angliavandenilius, pastebi savo išlaidų sumažėjimą. JAV ir Europoje šių dviejų reiškinių pasekmės, matomai, kompensuoja viena kitą – kaip tai vyko pastaruoju metu.

Šiuolaikiniuose animaciniuose filmuose per daug mirčių

Pagrindinių ir antraeilių herojų mirčių skaičius vaikams skirtuose animaciniuose filmukuose pustrečio karto viršija analogišką rodiklį, užregistruotą įvairaus žanro filmuose, kurie skirti suaugusiems. Tokius rezultatus pateikė britų ir Kanados mokslininkai, kurie peržiūrėjo 45 daugiausia uždirbusius animacinius filmus.

Ekspertas: Brošiūros apie užsienio intervenciją Lietuvoje išleidimo istorija tiktų komedijos vaidinimui

Власти Литвы подготовили для граждан страны руководство под названием «Что мы должны знать о подготовке в случае экстремальной ситуации или войны». Министр обороны Юозас Олекас заявил, что брошюра особенно важна «в связи с повторением агрессии России против соседей, на этот раз Украины». Эксперт по международным отношениям Срджа Трифкович считает, что страны Балтии стремятся использовать в своих интересах любое событие, которое может быть неверно истолковано как дурные намерения России.

Plutokratinis režimas tautinius socialistus bando prilyginti teroristams

Kątik „Lietuvos žiniose“ (LŽ) pasirodė itin skambiai pavadintas straipsnis: „Terorizmo šmėkla pasiekė ir Lietuvą“; jame kalbama apie Lietuvoje vykdomą nacionaldarbininkų judėjimo atsišaukimų platinimą, prie kurio stichiškai prisideda įvairūs mūsų idėjas palaikantys lietuviai bei Lietuvos piliečiai ir Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) teigimus, esą juose egzistuoja ir „terorizmo požymiai“.

Laiškas mokslo pievų arba tiesiog, pievų, apsirūkiusiems “mokslininkams”

Smagu, kad jūs radę rėmėjus – Philip Morris Lietuva. Tikimės, jog jie jus remia natūra: kaip ir visuose prostitutiniuose bizniuose: aš tau, tu man. Keisčiausia, jog į savo tinklalapių ir dienoraščių tyrimą įtraukėte ir du rimtus laikraščius – “Laisvą laikraštį” ir “Karštą komentarą”. Labai smagu, jog išsidavėte, jog tyrimą atlikote Valstybės saugumo departamento ir konservatorių partijos užsakymu. Nes jiems didžiausi galvos skausmai visada (dar be atominio supuvusio reaktoriaus) buvo du: žemė

LADA Vesta - Rusijos automobilių gamintojų šuolis į kitą lygį

2015 metų rugsėjo pabaigoje nuo Rusijos Toljačio bendrovės „AvtoVAZ“ konvejerių pradės riedėti lengvieji keleiviniai automobiliai „Lada Vesta“. Būtent šis modelis simbolizuos rusiškos „Lada“ markės atgimimą.

Nerimą keliantys degradacijos požymiai

Kuo daugiau punktų galima pritaikyti žmogui, tuo labiau jis linkęs į degradaciją arba degradacijos procesas jau prasidėjo.: 1. Reguliarus, ilgalaikis, daugiau kaip pusvalandį trunkantis TV žiūrėjimas. Žmogus renkasi išimtinai animaciją, pramogines, humoro laidas, realybės ir pokalbių šou, serialus. Kraštutinis laipsnis – dažnas, reguliarus reklamos klipų žiūrėjimas. 2. Nuolatinis ir ilgą laiką trunkantis komercinių pramoginių radijo stočių klausymasis. Žmogus linkęs klausytis radijo srauto, o n

Vytautas Jucius: toliau taip nebegalima

Pradėjus dirbti Seimo nario padėjėju, Vytautą Jucių labiausiai nustebino apgautų žmonių nesibaigiantis srautas. "Visi žinome, kad paprastą žmogų apgaudinėja ir darbdaviai, ir valdžia, netgi teisėsaugos pareigūnai. Bet niekada nemaniau, kad apgautųjų tiek daug", - sako Remigijaus Žemaitaičio padėjėjas ir bendražygis Vytautas JUCIUS. Ateina ruduo, ir į priėmimą ima rinktis statybų darbininkai. Kvalifikuoti žmonės, bet darbų jiems nebėra - sezonas pasibaigė. Atleisdamas ir darbo, darbdavys pažadėjo

Šilutės naujienos- Prorusiška propaganda liejasi ir Šilutėje

SilutėsNaujienos.lt: Lietuvos valstybės pasirinktas kelias ateitį kurti ne su Sovietų Sąjunga, o su laisvos Europos valstybėmis ir NATO, kai kam užkliūva net minint Sausio 13-osios aukų atminimą. Šiomis dienomis Šilutėje ir rajone plūstelėjo skrajučių banga, kuriose raginama pasipriešinti sausio 1-ąją įvestai naujajai valiutai - eurui, „išvyti iš Lietuvos JAV - ES okupantus“, „stoti į politinę kovą prieš JAV ir ES“.

Visuomenedotcom pateko į pseudomokslinio projektėlio “mokslopieva” tyrėjų akiratį

Ir ko tik nepadaroma Lietuvoje už pinigus, o ir be pinigų. Pieva šiaip liaudies mąstysenoje reiškia nesąmonė. “Kokias čia pievas kalbi”. Taigi, Marlboro ar panašios kompanijos finansuoti “pievų” tyrėjai, na įvaizdis iš karto kaip apsirūkiusių, ir žolės, pateikė šiurpią ataskaitą apie 60 veikiančių radikaliai politinę valdžią kritikuojančių puslapių veiklą.

Lito laidotuvėse

Tokiose akcijose, kokia vyko Kaune 2015 01 16, turbūt svarbiausia ne kas vyksta oficialiojoje dalyje, bet kas vyksta po. Nuėjome pasibūti su akcijos organizatoriais, dalyviais, ir paaiškėjo, jog patekome pas seną Sąjūdžio šaiką, kur kalba tik vienas, visi kiti klauso ir aklai pritaria. Na mes, svečiai nepritarėme, ir netylėjome. Kai kurioms nepatiko. O jau kai pasireiškė Ramūnas Alaunis ir paklausė, kam gedėti simbolio, kurį sukūrė faktiškai fašistinė tarpukario valstybė, tai kilo baisus pasipi

Nauja propagandos metodika – prisidengiant „moksliniais tyrimais“ sukurta puolimo strategija prieš alternatyviąją Lietuvos žiniasklaidą

Šiandien gavome žinią, jog mūsų tinklapis „sarmatas.lt (ir daugelis kitų – 62) yra įtrauktas į neigiama prasme vertinamus tyrimo rezultatus, tyrimo, kurį atliko keletas Lietuvos mokslo įstaigų (kodiniu pavadinimu – “Mokslo pievos”), ir nutarėme plačiau pasidomėti tuo. Ir ką gi, pasidomėjome, – jei vertinti – tai rezultatas iš tiesų neaiškus, tyrimas mėgėjiškai vidutiniškas, o rezultatus galima interpretuot kaip tik patinka ir pritempti prie ko tik norima. Čia svarbiausia prie ko buvo norima prit

Pabaltijo akligatvis

Путин применяет свою привычную дипломатическую тактику: семь раз отмерь, потом сделай небольшой надрез и ещё раз вежливо попроси подумать над нашим предложением. Ход событий резко ускорился после праздников. Дело движется к промежуточной развязке. Я совершенно не удивлюсь, если в течение ближайших недель мы увидим резкое обострение кризиса на Украине: в том числе и военного. Вместе с тем, за всеми этими масштабными потрясениями в большой Европе мы совсем забыли о странах Прибалтики. А там проис

Amerika gali pralaimėti naftos karą

Finansinė katastrofa, ištikusi Rusiją, kai Brent markės naftos kaina per keturis paskutinius mėnesius nukrito 50 %, užgožė kitą, kuri, greičiausiai, 2015 metais gresia JAV skalūnų naftos pramonei. Laikas atkreipti į tai dėmesį, kadangi Saudo Arabija ir kitos stambios Artimųjų Rytų naftą išgaunančios valstybės vargu bau ignoruoja skalūnų naftos išgavimą JAV ir sumažins savo gamybą, juolab, kad kaina artėja prie tokio lygio, kuris amerikietišką gamybą privers stabdyti.

Rusijos Krašto apsaugos ministras viešės Irane

Pasaulinė Irano žinių tarnyba „PRESS TV“ praneša, kad Rusijos Krašto apsaugos ministras Sergėjus Šoigu kitą savaitę dvi dienas ketina viešėti Irano Islamo Respublikoje, kurioje bus aptarinėjami abiejų šalių karinio bendradarbiavimo klausimai.

Didžiausioje skaitytojų metų šventėje lauks įdomūs pokalbiai ir diskusijos

Vasarį į literatūros ir bendravimo šventę tūkstančius skaitytojų 16-ą kartą suburs Vilniaus knygų mugė, pristatysianti daugiau nei 300 renginių. Atkreipti dėmesį į aktualias temas kvies tradicinė „Diskusijų klubo“ programa. Čia keturias dienas Lietuvos ir užsienio svečiai kartu su intelektualaus pokalbio pasiilgusiais lankytojais diskutuos ne tik apie knygas, bet ir kultūros, politikos, socialinėmis temomis.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: