Lietuvos Pavlikai Morozovai - feisbuko profilių sąrašas

1932 metais trylikametis komunistas, mokyklos pionierių vadovas, neturtingo valstiečio sūnus Pavlikas Morozovas įdavė savo tėvą Valstybės Saugumui. Tėvas mirė lageryje, o senelis, močiutė ir dėdė surengė jaunajam Sistemos tarnui šeimyninį linčą. Nužudytas artimiausių giminaičių už savo visuomeninę veiklą Pavlikas Morozovas ilgiems dešimtmečiams tapo tarybinės Sistemos didvyriu, į kurio moralinę poziciją lygiavosi šimtai tūkstančių jaunųjų pionierių ir spaliukų. Šiandien, Sistema vėl pavojuje ir

Irena Degutienė, Lietuvos respublikos Seimo pirmininko pavaduotoja atvirai meluoja ir dergia Rusiją

Proamerikoniškos Lietuvoje valdžią uzurpavusios chuntos statytinė, laikanti save LR seimo pirmininko pavaduotoja, atvirai ir nesislėpdama demonstruoja savo neapykantą Rusijai, priešrinkiminės agitacijos proga bandydama viešai ap(si)dergti. Skandinavų kapitalo Delfių orakulas Lietuvoje išspausdino Irenos Degutienės "straipsnį", kuriame ji isteriškai reikalauja apginti vakaroidų monopolį į "moralę" ir reikalavo "Nuplėšti nuo V. Putino tradicinių vertybių gynėjo kaukę".

Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė kaltindama Vasario 16-os eitynių dalyvius ekstremizmu pati dengia provokatorius ir užsiima šmeižtu?

Negi LŽB nerūpi, kad jos vardas yra siejamas su tiesioginiu melu apie "... penkis šimtus fašystų, rankoves padabinusių raiščiais su nacistinėmis svastikomis, žygiuojančių pro žydų žudynių memorialą", iliustruotą Rusijos neonacistų nuotrauka su išskleista hitlerininkų vėliava? Kažkaip neramu, kad LŽB virsta Rusijos parankinių iš organizacijos MIR BEZ NACIZMA užuovėja ir jų teiginių atkartotoja. Kame yra LŽB pretenzijos?

Ukraina – valstybė sukurta Vokietijos, išardyta JAV

Kodėl neo-fašistinė Kijevo chunta tikisi JAV ir NATO šalių karinės pagalbos? Kodėl buvusi vieningi Ukraina byra į atskiras respublikas? Norint tai suprasti reikia žinoti šiuolaikinės Ukrainos istorinę genezę. Nors tarptautinis dėmesys nukreiptas į Ukrainą, tačiau mažai kas žino Ukrainos istoriją. Šiuolaikinę Ukrainos valstybę I-ojo Pasaulinio karo metu sukūrė Vokiečių generalinio štabo generolai, kad būtų susilpninta Rusijos imperija ir Rusijos caro galia. Iširus Tarybų Sąjungai Ukrainos valst

Iš lietuvių vaikai atimami ne tik Norvegijoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje

Didžiulio visuomenės atgarsio sulaukė pranešimai apie tai, kad Norvegijos vaiko teisių tarnyba „Barnevernet“ dėl menkiausios priežasties atima vaikus iš lietuvių šeimų. Tačiau vaikų netenka ne tik Norvegijos lietuviai, bet ir mūsų tautiečiai Didžiojoje Britanijoje. Anglija.lt jau yra pernai rašiusi apie teismų maratoną dėl teisės auginti savo sūnų Lietuvoje perėjusią moterį, kuri atvykusi į Angliją pakliuvo į dar didesnį pragarą. Socialinės tarnybos darbuotojai drauge su policijos pareigūnais j

Proto riba

Uždavinys protingiesiems: Petriukas susprogdino savo mobilųjį telefoną, visas dalis kruopščiai sudėjo į maišelį. Klausimas: kiek milijonų metų Petriukui reikės kratyti maišelį, kol susidės veikiantis mobilusis telefonas? Uždavinys protingiesiems, bet jis pats nėra proto požymis. Protingas žmogus pirma pagalvotų, kiek metų atlaikys maišelis su tomis detalėmis. Dvejus, trejus, dešimt, dvidešimt?.. O Petriukas gyvens šimtą?.. Svaičioti apie milijonus palikim kvailiams.

Lietuvos parama skirta Ukrainos armijai, atiteko Novorosijai

Ukrainos ir Lietuvos žiniasklaida ilgą laiką melavo, kad Debalcevo "katilo" neegzistuoja ir Ukrainos kariai yra išvesti iš Debalcevo. Pateikiame Jums vaizdo įrašą iš Debalcevo kur aiškiai matosi kaip Ukrainos armija "atsitraukė ir baigė" antiteroristinę misiją Debalceve... Ukrainos p-rezidentas P. Porošenko ir jį palaikančios žiniasklaidos priemonės, tame tarpe Lietuvos, yra apgailėtini melo skleidėjai ir žmonių klaidintojai.

Sveikiname Ukrainą su iškovota nepriklausomybe!

EUROMAIDANO metinių proga, sveikiname Ukrainą su iškovota nepriklausomybe. Apžvelkime konkrečiau, ką būtent Ukraina išsikovojo. 1 - Ukraina buvo nepriklausoma valstybė - Dabar priklausoma nuo ES ir JAV. 2 - Ukrainos prezidentas oligarchas V.Janukovičius buvo milionierius - Naujas P.Porošenko miliardierius.

Rusija ratifikavo naująjį 100 mlrd. usd vertės BRIKS vystymo banką

Rusijos valstybinė Dūma ratifikavo 100 mlrd. USD. vertės BRIKS banką kuris tarnaus kaip pinigų šaltinis infrastruktūros projektams, kurie bus vykdomi Rusijoje, Kinijoje ir Pietų Afrikoje ir mes iššūkį Vakarų valdomam Pasaulio Bankui ir TVF. Naujasis Vystymo Bankas tikimasi, pilnai funkcionuos 2015 metų pabaigoje, remiantis Rusijos gynybos ministerija. Rusija sutiko suteikti 2 mlrd. Dolerių iš savo federalinio biudžeto bankui per sekančius septynerius metus. Jis turės trijų lygių bendrą valdži

Venesueloje sutriuškintas penktakolonininkų rengtas pučas

Praeitą savaitę pasaulyje pasklido žinia apie Venesueloje įvykusį nesėkmingą šalies vadovo Nikolo Maduro vyriausybei priešiškų elementų mėginimą surengti valstybinį perversmą prieš socialistinę Venesuelos valdžią; kaip ir buvo galima tikėtis, šiuos penktakolonininkus aktyviai rėmė Vašingtono bei Londono „demokratai“ – kapitalistinės diktatūros atstatymo Venesueloje trokštantys imperialistai. Nepavykęs perversmas, kaip paviešino Venesuelos valdžia, buvo iš tiesų gerai suplanuotas.

Kalba Modestas: ar rusai puls Lietuvą? (Русские субтитры)

Lietuva gąsdinama su Rusija ir visais įmanomais būdais bandoma žmonėms įskiepyti baimę ir neapykantą Rusų Tautai. Lietuvių Tautą norima padaryti paranojikais ir fanatiškai pritikėjusiais, kad Rusai puola ir Rusai yra pats didžiausias blogis. Šis paranojos įskiepijimo-pritikinimo modelis suveikė, ir šiandien dienai turime labai daug suklaidintų žmonių. Žmonės neturi galimybės rinktis, Lietuviškoje žiniasklaidoje yra pateikiamas melas arba melas. Diktatoriškas valdymas Lietuvoje baigia uždaryti v

BBC: žudynes Maidane pradėjo protestuotojai

Britų TV kanalas BBC atliko nuosavą įvykių Maidane tyrimą ir padarė sensacingą Vakarų gyventojams išvadą. Paaiškėjo, kad pirmieji šaudyti pradėjo ne „Berkuto“ specpajėgos, o „taikūs“ protestuotojai. Būtent Maidano šalininkai pradėjo šaudyti į policiją iš konservatorijos pastato, nužudydami tris pareigūnus. Po to prasidėjo atsakomasis šaudymas iš policijos pusės.

Vašingtoną įsiutino falsifikuotos nuotraukos

Amerikiečių pareigūnai pasipiktino tuo, kad Ukraina atsiuntė jiems nuotraukas iš Gruzijos, mėgindama įrodyti, jog į šalį įsiveržė rusų kariuomenė. Nuotraukos atseit patvirtina „rusų tankų įsiveržimą į Ukrainą“, tačiau ekspertai labai greitai nustatė, kad jose užfiksuota Rusijos karinė technika, veikusi Gruzijos konflikte 2008 metais. Nuotraukų falsifikavimo faktą buvo priverstas pripažinti patsai senatorius Inhofas, inicijavęs įstatymo projektą dėl letalinės ginkluotės tiekimo Ukrainai.

Pagaliau išrasti vaistai nuo rusofobijos

Rusijos farmacijos kompanija "AOO Samsasi", nesenai sukūrė naujus vaistus "Antirussofobin". Kaip teigia gamintojas, pastebėjus rusofobijos požymius nedelsiant reiktų įsigyti būtent šiuos, pasaulyje neturinčius analogo vaistus "Antirussofobin". Vaistai yra dėžutėse po 10 torpedos formos, gelsvai žalsvos spalvos žvakučių.

Šių dienų Pavlikai Morozovai socialiniuose tinkluose - virtualaus fronto ir pseudopatriotizmo žertvos

Prieš keletą dienų sarmatas.lt redakcijai buvo atsiųstas didelis skaičius (virš 100), vienos socialinio tinklo (Facebook) grupės ekrano nuotraukų, parodančių itin įdomius procesus vykstančius šiame tinkle, apie kuriuos ir norime čia pasidalinti su jumis. Į akis grupėje krenta pats pirmas išskirtas įrašas-reglamentas, skirtas susipažinti su grupės nuostatomis, kas, reikia pripažint iškart, neturi nieko bendro su jokiu šunų veisimu.

Atostogos pajūryje pradeda naują virtualaus teroro ataką prieš laisvą ir nepriklausomą, demokratiškakąją Lietuvos respubliką - broliškos Europos Sąjungos šeimos skambiausiąją stygą, škia

Satyrinės-politinės pakraipos Feisbuko grupė "Atostogos pajūryje", kurios kilmę Letuvos respublikos Seimo Nacionalinio gynybos komiteto pirmininko, buvusio tarybinio prokuratūros darbuotojo, Artūro Paulausko anonimkės pagrindu aiškinasi Lietuvos respublikos Valstybės saugumo departamentas, atgimė naujai ir kviečia visus potencialius teroristus maksimaliai išnaudoti savo potencialą.

Antilietuviškos propagandos porcija Vasario 16-os proga. Kiek dar kentėsime šmeižikus ir melagius?

Praėjo Nepriklausomybės diena, kurios vienas pagrindinių šventinių akcentų buvo kasmetinės tautinio jaunimo patriotinės eitynės Kaune. Lietuviškieji portalai pagaliau išmoko nušviesti jas daugmaž objektyviai, o ne iš proputiniškų "antifašystinių" pozicijų. Nors ir grieždami dantimis iš neapykantos. Tačiau į užsienio spaudą MIR BEZ NACIZMA veikėjai ir toliau transliuoja Lietuvą ir lietuvius šmeižiantį melą. Štai kokį straipsniūkštį sukurpė ponai Zuroff ir Katz vienos Artimųjų Rytų šalies portal

Iš paauglių enciklopedijos apie tėvus

Paplitimo arealas: tėvai visur ir visada kiša nosį. Viena labiausiai paplitusių Žemėje parazituojančių organizmų grupių. Išsivystymo lygis: nulinis. Nė gramelio nesuvokia apie seksą, muziką, madą. Panaudojimas ūkinei veiklai: įmanomas. Ilgalaikio zyzimo būdu kartais išpešama materialinė nauda. Tačiau ta materialinė nauda palydima tokių graudžių garsų, jog ir nesinori vartoti tėvus ūkinei veiklai. Deja, dėl ribotų finansinių pajėgumų paaugliams dažnai tenka juos skatinti tokiai ūkinei veiklai.

Aleksandras Zacharčenka: Ukrainos armijos nuostoliai Debalceve yra 3 - 3,5 tūkstančiai žuvusių

Глава Донецкой народной республики Александр Захарченко заявил о завершении зачистки Дебальцево от незаконных вооруженных формирований, сообщает РИА Новости. Ополченцы готовы отдать тела погибших их семьям. Всего потери ВСУ в дебальцевском котле оцениваются в 3 - 3,5 тысячи убитых, несмотря на предложение сложить оружие.

Apie „Perimetrą“ ir „Mirties ranką“

Rusija turi vienintelį pasaulyje ginklą, garantuojantį atsakomąjį branduolinį smūgį netgi tokiu košmarišku atveju, kai nebeliks kam priimti sprendimų apie tą smūgį. Unikali sistema kontratakuoja žiauriai ir automatiškai. Įsivaizduokite baisiausią variantą. Pasaulis, balansavęs ant karo ribos, sugriuvo. Vakarų „demokratijų“ kantrybė išseko ir per TSRS teritoriją smogtas preventyvus branduolinis smūgis. Mirtį nešančios raketos startavo iš savo šachtų, povandeninių laivų ir lėktuvų. Ant miestų ir

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Ačiū jums už saugumą!
1851
7 kategorijos tų, kas nekariaus Grybauskaitės karo
2026
Rusijos provokacija prie kuklaus “Kempinsky” viešbučio
782

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: