Bolševikinės šeimos idealai ir „Pamiršta“ seksualinė revoliucija

Prisiminkime nė šimtmečio nesiekiančią bolševikų imperijos seksualinės revoliucijos istoriją. Ji pateikia puikių analogijų ne vien apie gėjus ir lesbiečius.

Turkai sulygino Merkel su Hitleriu, pažadėjo nuturkinti Vokietiją ir užversti ją pabėgėliais

Turkijos dienraštis Güneş penktadienį savo pirmame puslapyje pavaizdavo Vokietijos kanclerę Angelą Merkel su nacistų uniforma, greta užrašas „ponia Hitler“ vokiškai ir „negraži teta“ turkiškai, rašo Bild.

Rusijos režimas žlugs kai pasibaigs šunys! (Žinių Radijas)

Pačioje pradžioje Raigardas Musnickas ir pareiškia: - Rusams yra tas pats. Investuoja į žvalgybą, į gynybą, į karinę pramonę, nesvarbu, kad ten reiškia jų žmonės kažkur ten už Uralo JAU ŠUNIS GAUDO IR VERDA.

Iškrypėlių diktatūra Švedijoje: vaikų tvirkinimas tampa valstybine politika

Žinių kanalas „RT“ praneša apie nerimą keliantį reiškinį Švedijoje: šalyje veikia valstybės išlaikomos „lyties tyrimo komandos“, kurių paskirtis – daryti „vaikų ir jaunimo analizę, siekiant nustatyti jų lytinį tapatumą ir padėti jiems pasikeisti lytį“. Stokholme veikiančios Astridos Lindgren vardo Vaikų ligoninėje psichiatre dirbanti L. Frisen teigė, esą praėjusiais metais visoje Švedijoje dėl aukščiau minėtųjų komandų „pagalbos“ kreipėsi net 197 vaikai ir jaunuoliai.

Darbo Kodeksas vs Švietimo įstatymas

Jei yra priimamas įstatymas dėl vaikų nepriežiūros - tai protingieji Seime turi pasirūpinti įstatymo vykdymu - arba sukurti įstaigas, kuriose vaikai galės būti prižiūrimi atostogų metu. Arba vienam iš tėvų Darbo kodekse numatyti atostogas atostogaujant jų vaikui. Ir karo statute.

Informacinis karas ir informacinio karo nusikaltėliai

Kai kokios nors bananų valstybės proamerikietiška klika vykdo informacinį karą prieš savo tautą, ji nesibodi jokiomis priemonėmis.

Referendumas dėl Tarybų Sąjungos išsaugojimo.

Visi puikiai prisimename kaip vyko "referendumas" dėl Lietuvos stojimo į Vakarų kolonijines struktūras pavadinimu Europos Sąjunga ir Nacionalinė Amerikos Teroristinė Organizacija (NATO).

Rygoje – buvusių esesininkų ir jų gerbėjų paradas

Kaip ir kiekvienais metais, kovo 16 d. Rygos gatvėmis žingsniavo hitlerinei Vokietijai tarnavę Latvijos „Waffen SS“ legiono veteranai, jų palikuonys ir idėjiniai šalininkai – šitaip jie mini latvių esesininkų „kovą prieš bolševizmą“ ir neva „už nepriklausomybę“, žymėdami tą pačią dieną 1944 m. vykusį pastarųjų mūšį su Raudonosios armijos daliniais. Eisenoje dalyvavo daugiau, kaip 1000 žmonių; tame tarpe ir grupė iš Lietuvos atvažiavusių „patriotų“.

Labiausiai nekenčiama Amerikos šeima

Legendinius milijardierius kartą išgelbėjo atradimas: pasaulis priklauso tam, kas mokas teisingai save pateikti. Nuo to laiko versle įsiviešpatavo naujas reiškinys – PR’as, arba ryšiai su visuomene. 1914 gegužės 2 penki žmonės su gedulingais raiščiais ant rankovių, keturias valandas tylėdami piketavo Rokfelerių namą 54-ojoje gatvėje Niujorke. Po penkių dienų toje pačioje vietoje su...

Nesibaigiantis progresas. Akiplėšiškas melas, kuris tapo įpročiu

„Pramonės augimas sustojo“, „įmonių pelningumas mažėja“… Šiomis frazėmis paprastus žmones gąsdina kaip vaikystėje baubais ar raganomis. Nes nepriklausomai nuo to, supranta žmogus visą tą ekonomistų abrakadabrą su visais tais jų „likvidumais“ ir „fjučersais“ bei „derivatyvais“, ar nesupranta, patys žodžiai „sustojo“, „mažėja“, „gresia“ skamba labai niūriai ir grėsmingai.

Baisios Izraelio eksžvalgo Jakovo Kedmi prognozės Ukrainai

Buvęs Izraelio „Nativ“ žvalgybos šefas apie padėtį Ukrainoje pasakė:„1948 metais Irako premjeras kalbėjo, kad mes neturėjome pradėti karo su Izraeliu, mes pralaimėsime, mes neturime jėgų, bet jeigu mes jo nepradėsime, liaudis mus nušluos. Ir jie pradėjo karą, ir pralaimėjo. Šiandien analogiškas atvejis Ukrainoje.

Prancūzija: teroro aktai pagal užsakymą?

Kyla logiškas klausimas, kaip gali taip nutikti, kad vėl ir vėl teroro aktai Prancūzijoje įvyksta tada, kai baigiasi nepaprastosios padėties galiojimo terminas? Pirmą kartą tai galima vertinti kaip atsitiktinumą, bet kai tai kartojasi antrą ir trečią kartą, tai jau sistema.

Nuosavas dievas

Tame pokšte yra tiesos. Kalbėdamas su "dievu", tikintysis iš tiesų kreipiasi pats į save, tiksliau - į savo didesniąją, nesąmoningąją dalį. Juk tik nedidelę dalį savęs suvokiame sąmoningai, tik mažą savęs dalį kontroliuojam protu.

Valentinas Katasonovas: Kovo 16 JAV pasieks valstybės skolos lubas

Donaldo Trampo priešrinkiminės kompanijos lozungai iki šios neįgavo vientisos ekonominės programos vaizdo. Prezidento Trampo pareiškimai ir veiksmai prieštaringi. Ypač tai pastebima finansų sferoje. Priešrinkiminės kompanijos eigoje Trampas aštriai kritikavo Volstritą, kaltindamas juos godumu, patriotizmo nebuvimu, vadino ir ekonominio sąstingio pagrindiniais kaltininkais.

Olandai išrinko Gerdo Vilderso partiją?

Prognozuojama, kad Olandijos kairiosios partijos, kurios buvo pagrindinės valdančiosios koalicijos narės ir kontroliavo daugelį ministerijų, greičiausiai, neteks ¾ parlamento narių vietų. Šiuo metu rinkėjų balsai baigiami skaičiuoti. Vilderso partija laimi 20 vietų parlamente, Riutte partija - 33.

Merkel su Rutte pernai Turkijai įsipareigojo kasmet priimti po 250000 migrantų iš Turkijos?

2016 metais sutartis su Turkija dėl pabėgėlių padarė Europos Sąjungą pažeidžiama nuo pat šios sutarties pasirašymo dienos. Turkija jau kelis kartus grasino išsiųsti visus pabėgėlius į Europą.

Socialinis parazitizmas

21 amžiuje pasaulis susidūrė su stulbinančia daugelio valstybių visuomenėms globalistų primesta beprotybe. Per prievartą jų visuomenėms primetamos joms antagonistinės žmonių grupės, kurios yra svetimos kultūros, religijos, nentaliteto, kito civilizacijos lygio. Jos nesiintegruoja į visuomenę, dažniausiai nedirba, yra mokesčių mokėtojų išlaikomos, nieko nedavusios visuomenei gauna daugiau nei jos nariai, visą gyvenimą kūrę bendrą visuomenės gėrį.

DELFI stoja į kovą su fake news

Nepriklausomo portalo delfi.lt redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė pranešė apie naujos kovos pradžią. „DELFI stoja į kovą su fake news. Pastaruoju metu pasaulio socialiniuose tinkluose vis dažniau platinamos melagingos „naujienos“ ir sąmoninga dezinformacija..."

Džuljeto Kjezo: Europa šiuo metu bando suderinti nacizmą su demokratija.

Džuljeto Kjezo: Europa šiuo metu bando suderinti nacizmą su demokratija. Žymus Italijos komunistas, rašytojas, publicistas, buvęs Europos parlamento narys teigia (reikia sutikti, visiškai pagrįstai), kad Europoje, ypatingai Rytų Europoje ir Pabaltijo valstybėse šiuo metu yra sukurta fantastiškai išsigimusi valdymo forma - pagal formą jis vadinasi demokratija, o pagal savo esmę, turinį šiose šalyse yra atviras nacizmas.

F. Engelsas. Kalba prie Markso kapo

1883 m. kovo 14 d. Londone mirė genialus mąstytojas, mokslininkas ir revoliucionierius, K. Marksas; nors jo laidotuvėse tedalyvavo vos 11 artimiausiojo rato žmonių, jo vardas, darbai ir idėjos ne tik neišblėso, bet išpopuliarėjo po visą pasaulį, suteikdamos mokslinį atsakymą į kapitalistinę visuomenę slegiančias problemas ir nubrėždamos aiškų politinės kovos kelią darbo žmonių išsivadavimui; išlikdamos aktualios ir šiandien – nepaisant marksizmo atžvilgiu taikomo nutylėjimų, šmeižimų ir stataus melo politikos.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: