Išnaudojama #TvirtaMergaitė

Lietuva įsibrovė į pasaulio žemėlapį. Karalienės Mortos mokyklos bei Vaikystės sodo darželiai, vykdydami akciją #TvirtaMergaitė, sugalvojo prisijungti prie JAV iniciatyvos „Women’s March on Washington“. Įspūdingas sąrašas šalių, reiškiančių solidarumą JAV moterims, ir štai Lietuva – tarp jų. Tik štai, man neužteko tų skambių antraščių ir plakatinių lozungų, tad pasižiūrėjau į šią akciją atidžiau. Man buvo įdomu, kokia iš tiesų yra šios akcijos žinia, ką iš tiesų paremti, prie ko prisidėti yra kviečiamos mūsų mergaitės ir moterys.

Kas vyksta?

Sausio 17 d. Krašto apsaugos ministerijoje pasirašytas susitarimas dėl JAV ginkluotųjų pajėgų statuso Lietuvos teritorijoje. Susitarimą pasirašė Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir JAV ambasadorė Lietuvoje En Hol. „Leiskite visus pasveikinti su, sakyčiau, istorine diena JAV ir Lietuvos strateginei partnerystei, kurią saugumo ir gynybos srityje patvirtiname šia sutartimi.

Į Švedijos parlamentą pateko rasistai

Bloga žinia – į Švedijos parlamentą pavyko prasibrauti rasistinei dešiniųjų grupuotei, Švedijos Demokratų partijai. Gera žinia – jie surinko mažiau nei 6% balsų. Dar viena gera žinia – dešimtys tūkstančių švedų išėjo į gatves protestuoti prieš rasistus.

Merkel „pabėgėlius“ daugina kaip infuzorijas

2016 antivokiškas Merkel režimas išdavė „pabėgėlių“ giminėms 105000 vizų pagal šeimų susijungimo programą. Apie tai pranešė die Welt, kur rašoma: „2016 buvo išduotos 105000 vizų šeimų susijungimui“, ką patvirtino Vokietijos užsienio reikalų ministerija šį ketvirtadienį. Donaldas Trampas savo interviu Times ir Bild pasiūlė patį geriausią "pabėgėlių" problemos sprendimo variantą: saugumo zonas tose valstybėse. Jo pasiūlymui pritaria ir Vokietijos partija AfD.

Atviras žemaičio kreipimąsis į pagonį Ramūną Karbauskį: išeitis Jums yra, bet tik viena

Mielas R. Karbauski, aš kaip eilinis Žemaitis kaimietis, prijaučiantis gamtatikių religijai ir pasaulėžiūrai noriu Jums padėti. Visų pirma, Jūs save laikote pagoniu ir tuo automatiškai nešate atsakomybę prieš gamtos Dievus bei mūsų protėvius.

Davosas-2017 kaip globalizacijos epochos pabaigos simbolis

Si Dzinpino pasirodymas forume, V. Katasonovo žodžiais, buvo dalies analitikų ir žurnalistų įvertintas kaip Pekino bandymas perimti ir Vašingtono lyderystę pasaulio ekonomikoje. „Kita dalis apžvalgininkų aiškina „kinietišką siurprizą“ tuo, kad Pekinas nervinasi ir imasi priemonių prieš tai, kaip Donaldas Trampas ims įgyvendinti savo antiglobalistinius pažadus. Didžioji dalis iš pažadų nutaikyti prieš Kniją, su kuria pas Amerika gigantiškas prekybos deficitas.

Lietuvos kariuomenės išniekinimas: marš marš tra ta ta... į konteinerį miegoti su auksiniais šaukštais ant peties

LRT vakar paaiškino, kodėl Lietuvos kariuomenė iš kareivinių perdislokuojama į konteinerius. Pasirodo, užsieniečiai negali miegoti daugiau kaip po šešis vienoje patalpoje, jų šalių rinkėjai neleidžia, kad jų šalių kariai gyventų blogose sąlygose. O mes leidžiame, kariai lietuviai gali miegoti bet kur, konteineriuose, dviem aukštais, o gal iš šunų būdose. Kodėl ne, jei galima juos vaikyti kaip šunis, kodėl jie negali miegoti šunų būdose. Jų gi ir racionas kitoks, ir šaudo jie ne šoviniais, o kaip vaikai, benck, benck...

Dėl „pabėgėlių“ banditizmo kinai vietoj Prancūzijos ir Vokietijos vyksta į Rusiją

Turizmas sudaro 9 % pasaulio BVP. Turizmo dalis Prancūzijos BVP - 7%. Prancūzija pirmoji pasaulio turizmo kryptis – 81 milijonas (2012 metais). Prancūzijos pajamos iš turizmo 2012 metais 41,8 milijardai eurų. 2015 metais  pagrindinės pasaulio turizmo kryptys buvo: JAV, Kinija, Ispanija ir Prancūzija, jų pajamos iš turizmo buvo $178, $114, $57 ir $46 milijardai atitinkamai. 2015 metais labiausiai išaugo keliautojų iš Kinijos išlaidos - 25%, ir sudarė $292 milijardus. Kinija suteikia didžiausią tarptautinio turizmo prieauglį.

Europiečiai išsilaksto

Pasiturintys europiečiai, kurių turtas viršija milijoną dolerių, palieka Europą. Tarptautinė organizacija New World Wealth neseniai pranešė, kad 2015 metais daugiausiai milijonierių paliko būtent Europos miestus. Po teroro aktų Paryžiuje dalis pasiturinčių prancūzų nutarė persikelti į Angliją, JAV, Kanadą ir Izraelį.

Vladimiras Putinas: Žmonės, fabrikuojantys feikus kaip „Trampo dosje“, blogiau, negu prostitutės

Sausio 17 dieną po derybų su Moldavijos prezidentu surengtoje spaudos konferencijoje Putinas pasakė: „Yra tokia žmonių kategorija, kuri išeina, neatsisveikindama, o yra tokie, kurie be galo atsisveikinėja, bet neišeina. Štai dabartinė administracija, mano nuomone, priklauso antrai kategorijai. Mes stebime JAV besitęsiančią aštrią politinę kovą nežiūrint į tai, kad prezidento rinkimai pasibaigė įtikinama Trampo pergale."

Valstybė žino geriau – tėvai vaikų nebeauklės

Skirtingais keliais – per švietimą ir per įstatymus, patyliukais ir viešai – Lietuvoje siekiama apriboti tėvų galimybes auklėti savo vaikus. Tai, kas ilgą laiką tiek politinėje teorijoje, tiek ir kasdieniame žmonių mąstyme atrodė savaime suprantama tėvų teisė ugdyti vaikui dorybes ir nuostatas, kurios atrodo teisingos tėvams, šiandien sulaukia bręstančio iššūkio vaiko teisių apsaugos įstatymų projektų ir pažangių mokymo programų pavidalu.

Ko nežinojo Visagalis Dievas

Važiuoju aš šiandien į Šilalę. Pakely stabdo tokia moterytė.Sustoju, išklausau ilgo pamokslo, kad žmonės yra baisi ir niekada nesustoja. Tai - labai svarbi priežastis, kodėl nesinori sustoti ir pavežti balsuojančių. Juk būtinai turi išklausyti ilgo pamokslo, kokie žmonės baisi ir kaip nesustoja niekas. Bet sukandu dantis ir išklausau.

Nužudyk savyje liberalą

Kodėl taip griežtai? Nes esu įsitikinęs, kad tai viena iš didžiausių dabartinės Lietuvos rykščių. Liberalizmas ir jo nuolatinis savojo „AŠ“ iškėlimas tapo naująja mūsų tautos religija. Nepatikėsite, bet ne vien tarp jaunimo ar save liberalais laikančių, ne, tas vėžys išplitęs visur, net tarp save tautiškais ir/arba kairiaisiais įsivardinančių žmonių.

Rusijos karinės invazijos grėsmės pasekmė – tik vienas procentas Lietuvos gyventojų gali sau leisti pirkti viską, ko nori

Lietuvių kasdienybė – toli nuo europietiško vidurkio. Kol vieni seka prekybos centrų pateikiamas naujienas ir tendencijas, kiti negali pasigirti asmeniniu biudžetu, leidžiančiu pirkti viską, ko nori. „Baltijos tyrimų“ atlikta apklausa apie skolinimosi įpročius atskleidžia, jog vos 1 proc., lietuvių gali įsigyti viską, ko panorėję. Dar 18 proc. nurodė, kad jiems prieinami didesni pirkiniai, tokie kaip televizorius ar šaldytuvas, bet jie negalėtų sau leisti įsigyti buto ar vasarnamio.

Briuselis baus Lietuvą, kad saugo savo žemę

Europos Komisija dar kartą primygtinai pademonstravo Lietuvai, kad mūsų valstybė yra tik teorinė savo žemės šeimininkė. EK dar kartą perspėjo mūsų valstybę, kad Seimo priimtos Žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo įstatymo nuostatos yra nesuderinamos su Europos Sąjungos (ES) teise. O galutinis ES siekis – VISIŠKAS nacionalinės ir ES teisės suderinimas. Ką tai reiškia? Išvertus į kasdienę kalbą.484

Kapitalizmo vergai

Jeigu jūs manote, kad svarbiausi vergovės požymiai – tai grandinės ir prižiūrėtojai su rimbais, tai turiu jums blogų naujienų. Kapitalizmas sėkmingai pakeitė grandines ir rimbus ekonomine prievarta. Vergas liko tuo pačiu vergu, tik dabar jam atrodo, kad jis laisvas. Panagrinėkime pagrindines vergiškos priklausomybės formas, kurios būdingos šiuolaikinei visuomenei.

Vanduo Žemės planetos gyvybės šaltinis – artėja krizė

Vanduo visame pasaulyje darosi deficitiniu ištekliu dėl per didelio jo suvartojimo ir aplinkos užterštumo. Kadangi šie klausimai kasdien vis aštrėja, įtampa, kuri ėmė didėti ir toliau auga, paveiks mus visus, rašoma epochtimes.com portale.. Kai kurie vandenį pagal svarbą sulygina su nafta. Tačiau, skirtingai nuo naftos, vanduo mums reikalingas tam, kad išgyventume.

The Washington Times: Propestuojantiems prieš Trampą moką 2500 dolerių per mėnesį atlyginimą

2500 dolerių per mėnesį, arba 50 dolerių už protesto valandą prieš Donaldą Trampą. Skelbimai su tokio darbo siūlymais skelbiami 20 JAV miestų, rašoma TheWashington Times. Pavyzdžiui, organizacija Demand Protest iš Sanfrancisko paskelbė sausio 12 dieną tokį skelbimą daugelyje miestų: „Gauk pinigus, kovodamas prieš Trampą!“

Internetinės prekybos tinklas „pardavinėja „lietuviškas Neužmirštuoles“ kaip masonų simboliką

Kadangi, kai kurių partijų ir aukštų valstybės pareigūnų iniciatyva Lietuvoje populiarėja masonų simbolika, siūlome suinteresuotųjų dėmesiui prekybos tinklą, kur šie simboliai, tikėtina, yra kur kas labiau profesionaliai paruošti ir atitinkantys savo tikrąją esmę bei paskirtį.

Dėl „pabėgėlių“ banditizmo kinų turistai vietoj Prancūzijos ir Vokietijos vyksta į Rusiją

„Pabėgėlių“ banditizmas Europoje sudavė smūgį turizmo industrijai. Vietoj nesaugaus Paryžiaus, Vokietijos miestų, turistai iš Azijos, bijodami dėl savo gyvybės, keičia maršrutus ir vyksta į saugią Rusiją. Breitbart rašoma, kad turistai iš Kinijos ėmė vengti Paryžiaus, dėl šį miestą užtvindžiusios prievartos ir nusikalstamumo. Kinijos turizmo agentūrų asocijacijos prezidentas Jean-François Zhou sako, kad dėl banditiškų antpuolių ir apiplėšimų Prancūzija tapo „viena iš blogiausių krypčių užsienio turistams“.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Seime – pederastų ir kitų iškrypėlių „partnerysčių“ įstatymo projektas
1460
Ar bendraminčiai gali tapti bendrakeleiviais?
281
Plungės ekstrasensas Pilėnus atrado Bilioniuose
131

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: