Ministerijos spaudimas teismui?

Gavus prašymą asmenį perduoti pagal Europos arešto orderį arba išduoti, atskiri proceso veiksmai neatliekami, netiriamos prašomo perduoti ar išduoti asmens užsienio valstybėje padarytos nusikalstamos veikos, nesprendžiamas asmens kaltės klausimas.

Vieša LUNI diskusija „Kam reikalingos pederastų eitynės Lietuvoje?“

Kažkokie daunai čia publikavo beveik septynerių metų senumo kvietimą-pranešimą apie pederastių aktyvistų sueigą. Kad ir kaip užjausčiau pederastus ir kitus iškrypėlius jų nelaimėje, tačiau tokios šiuklės visiškai niekam nereikalingos ir bus be sąžinės graužimo nuleidžiamos į unitazą.

Aleksandr Chaldei: Ala Pugačiova kaip imperijos išsigimimo simbolis

Rusijos žiūrovai irgi patyrė šoką nuo šventinių programų, nuo ko jie negali jau dvi savaites atsipeikėti. Šių Rusijos programų „žvaigžde“ tapo nusenusi ir, matyt, gerokai išprotėjusi jų primadona Ala Pugačiova ir jos „kagalas“. Visam šiam Rusijos estrados išsigimimui ir skirtas Aleksandro Chaldėj staipsnis „Ala Pugačiova kaip imperijos išsigimimo simbolis“.

Antifa – Vokietijoje atgaivinta hitlerinio fašizmo mumija

Trečiadienio naktį Diuisburge buvonu niokotas su Vokietijos islamizacija kovojančios organizacijos PEGIDA vadovo būstas, jo automobilis. Antrą valandą nakties per išdaužtą langą į butą buvo įmesti dažai, užlieję visą virtuvę, buvo padegtas prie namų stovėjęs automobilis, rašoma Pi-news. Įtariama, kad tai Antifa darbas. Šiuo metu Vokietijai didžiausia grėsmė kyla iš islamo fundamentalistų, organizavusių šioje šalyje seriją kruvinų teroro aktų. Antroje vietoje stovi globalistų samdomi ir globojami „Antifa“ teroristai, dažniausiai niokojantys turtą ir žalojantys žmones.

Tolerantiškieji leftistai Vokietijos parlamente reikalauja panaikinti NATO ir sukurti gynybos aljansą su Rusija!

Pala, bet juk mums kala į galvas, jog Putino penktoji kolona ES yra dešinieji radikalai? Mūsų tolerantiškoji spauda dažnai mini, jog Putino Agitpropas Europoje dažnai veikia pasitelkdamas visokius dešiniuosius radikalus. Tame yra dalis tiesos. Tačiau kita dalis yra tame, kad žymiai rimtesni Kremliaus sąjungininkai Vokietijoje yra ultrakairiosios jėgos.

Dėl pabėgėlių ekstradicijos. Klausimas Linkevičiui

Šalies vadovė siūlys nustatyti, kad dažnai viešąją tvarką ir įstatymus pažeidinėjantys pabėgėliai rizikuotų būti išsiųsti iš šalies.

Rasizmas ir ksenofobija

Remiantis Tarptautinių žodžių žodynu, rasizmas gali būti apibūdinamas kaip iracionalios, pseudomokslinės pažiūros, teigiančios, kad loginiu, visuomeniniu ir intelektualiniu atžvilgiu rasės yra nelygiavertės: pervertina rasinių skirtumų svarbą istorijai ir kultūrai. Tokios pažiūros lemia diskriminacijos atsiradimą tam tikros rasės atžvilgiu.

Tautos užkratas

Tautos ideologija nemąsto apie bendrabūvio taisykles, apie visų gyventojų teises, o supriešina stipriuosius su silpnaisiais ir skatina atskirtį, kuri ilgainiui gali peraugti į sistemišką fizinį smurtą. Lietuva išgyveno baisaus masto žydų genocidą, kuris prieš tai buvo gausiai maitinamas autoritarizmo, stiprios valdžios ir vienos tautos ideologija.

Susipažinkite - skustagalviai pederastai!

Nuo įprastų skustagalvių juos skiria galbūt tik šiek tiek didesnis politizuotumas. Pavyzdžiui, tarp skustagalvių pederastų yra didesnis procentas redskinų, nei tarp skinų heteroseksualų. Tarp skustagalvių pederastų visiškai nėra neonacistų, o tarp kairuoliškų skustagalvių pederastų dominuoja daugiausia anarchistai, Jei reikia susimušti su bukais naciais skinais ar kokiais homofobais - čia jau jokių problemų: skustagalviai pederastai jūsų paslaugoms! Nepatariu homofobams papulti po sunkia skustagalvių pederastų ranka. Tegul tik kas nors pabando ištarti ką nors panašaus į „sušiktas pydaras“!

Udo Ulfkotte in memoriam

Sausio 13 dieną ištiktas širdies smūgio mirė žymus vokiečių publicistas, Angelos Merkel migracinės politikos ir Vokietijos islamizacijos kritikas, sąžiningiausias žmogus Udo Ulfkotte. Merkel režimas sukūrė visas sąlygas, kad šis didvyris būtų persekiojamas savo šalyje, kad jis būtų nuolatos terorizuojamas už tiesos sakymą. Liberal-fašistinis Merkel režimas pasiekė savo – Udo Ulfkotte širdis neatlaikė...

Die Zeit: Vagenknecht pasisakė už gynybinę sąjungą su Rusija

Vokietijos Bundestago kairiųjų frakcijos lyderė Sara Vagenknecht palaiko Trampo išsakytą NATO kritiką: ji pasisako už NATO aljanso paleidimą ir saugumo sąjungą su Rusija, rašo dienraštis die Zeit. Vagenknecht pareikalavo savarankiškos Vokietijos gynybos politikos. Jos nuomone, NATO turi transformuotis į kolektyvinę gynybos sistemą, kurioje dalyvautų Rusija. Savo interviu Donaldas Trampas pasakė, kad NATO dabartiniu savo pavidalu paseno.

Orbanas prieš Sorošą: Vengrija kontroliuos „pabėgėlių“ judėjimą ir iš užsienio finansuojamų NVO veiklą

Vengrija nori grįžti prie iki 2012 metų galiojusios praktikos ir riboti nelegalių imigrantų laisvą judėjimą. Po teroro akto Berlyne, Kalėdų išvakarėse, kurio metu žuvo 12 žmonių, o 50 buvo sužeista, paaiškėjo, kad Vokietijoje ir kitose ES valstybėse nėra jokios veikiančios „pabėgėlių“ registracijos tvarkos, nes tunisietis Berlyno teroristas Anis Amri buvo Vokietijoje užsiregistravęs 14 kartų kaip prieglobsčio prašytojas ir visur gavo pinigines išmokas, prekiavo narkotikais.

Žozef Artur de Gobino rasinės-antropologinės mokyklos sociologijoje pradininkas

Nežiūrint į tai, kad XIX amžiuje Europa jau sirgo liberalizmo liga, kuria užsikrėtę Prancūzijos revoliucionieriai Žan Žak Ruso knygų turinį perkėlė į ,,Žmogaus teisių deklaraciją“, o JAV masonai - į JAV Nepriklausomybės deklaraciją, Ž. A. de Gobino buvo pirmasis, kuris viešai sukritikavo Ž. Ruso iškeltą teoriją apie prigimtinę visų žmonių lygybę ir jai priešpastatė savo teoriją apie žmonių rasių nelygybę.

Alkoholizmas - liga? Ir dar nepagydoma?..

Vienas alkoholikas internete panikuoja:- Išgirdau, kad sveikatos ministru paskirtas vegetaras, abstinentas bei silpnaprotis. Sakykit, ar čia rimtai, ar bajeris? Nes jeigu rimtai, tai gal jau laikas atsisakyt LT pilietybės...? Savaime suprantama!..Kad vegetaras ir silpnaprotis, tai dar, sakyčiau, nieko. Bet jeigu ne alkoholikas - tai visai po velnių!

Trilijonierius, apie kurį mažai kas žino

Dar 1770 metais Viljamas Pitas pasakė: „Už bet kurio sosto slypi šis tas daugiau už karalių“. Kaip nebūtų keista, nuo to laikmečio mažai kas pasikeitė, ir visos revoliucijos bei visuomenės transformacijos anksčiau ar vėliau prieina prie vieno vardiklio – paklusimo Aukso Veršiui. Kad argumentuočiau šį te...

Ar Lietuvai reikalingas Prezidento institutas?

Labai palaikau valstiečių norus mažinti Seimo narių skaičių. Jų ten ženkliai per daug, todėl dykinėja, mūsų sąskaita sprendžia savo verslo klausimus, atostogauja ir t. t. Izraelio Knesete yra 120 deputatų, gyventojų Izraelyje – 8,5 milijono. Ne ką mažesnėje už Lietuvą Latvijoje – 100 deputatų. Pakanka, o gal ir per daug. Daug nereikalingų ministerijų, kurios galėtų tapti Ūkio ministerijos departamentais.

Kodėl vyksta Europos pripumpavimas emigrantais iš Artimųjų Rytų? Dirbti jie jie nenori, kur panaudos šitą žmonių masę?

Jakovas Kedmi: Niekas nesupranta ir nesuprato Europoje reikšmės to, kas vyko Artimuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje, nelaukė tokios milžiniškos emigrantų bangos, nežino, ką su jais daryti, nežino, kaip juos sustabdyti, nežino, kaip kovoti su teroru.

Kodėl aš neaukosiu ukrainiečių vaikams

Sausio 13 dieną, mums sunkią prisiminimų dieną, viso svieto gelbėtojai renka pinigus Ukrainos vaikų gelbėjimui. Šioje šalyje, kurios vaikus prašoma gelbėti, prieš „Maidano“ valstybės perversmą gyveno 56 milijonai žmonių, šios šalies derlingiausi pasaulyje dirvožemiai, čia puikus klimatas, čia gyvena turtingiausias iš šiuo metu veikiančių pasaulio valstybių prezidentų Piotras Porošenka-Valcmanas, pasistatęs savo dvare prie Kijevo savo „Baltuosius rūmus“, savo nuosavą cerkvę, kurioje meldžia Dievo atleisti nuodėmes už jo padarytas piktadarybes.

Vidas Mačiulis yra buvęs KGB etatinis agentas, toks pat kaip ir nusenęs Čekuolis

Pagaliau paaiškėjo, kad Vidas Mačiulis yra bekiaušis eunuchas kastratas, vaikystėje giedojęs bažnyčios chore ir kastruotas kaimo akušerės Vandos Kardamavičienės. Kad tai nejuokas ir, kad eunuchai yra itin vertinami valdančiojo elito suvokiau visai neseniai, kai mano buvęs grupiokas, dabar dirbantis chirurgu Anglijoje papasakojo, apie bekiaušių eunuchų sugebėjimus pradedant valstybės valdymu baigiant žurnalistika.

Kada ten ES Prezidento rinkimai? Atduodu savo balsą Viktorui Orbanui

Nes tai vienintelis ES politikas, drįstantis nepaisyti Europoje ir JAV įsivyravusių kultūrinių marksistų primetamos darbotvarkės ir atvirai besielgiantis būtent taip, kaip liepia sveikas protas ir šalies interesai. Skaitau - ir širdis džiaugiasi:

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Keistas deportavimas: kaip “Komsomolskaja pravda” žurnalistę išvarė iš Lietuvos
524
Kleptomanų rinkimai Kleptomanlande artėja
392
Atviras laiškas premjerui Algirdui Butkevičiui
611

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: