Ukrainos Reikalų Ministras Linkevičius Avdėjevkoje apžiūrėjo skylę padarytą prieš du metus...

Delfyje vizitas iliustruojamas URM nuotrauka, kurioje Linkevičius susirūpinęs apžiūri gyvenamojo namo sienoje sprogimo išmuštą skylę. Tik įdomumas ir intriga tame, kad skylė name jau dviejų metų senumo. Tai yra užfiksuota įrašuose Jutūbėje. Dabar pabandom paskaityti tarp eilučių.

Susitikimas su prokuroru, kurio pavardės neatskleisiu

Landsbergis turi JAV stogą, nuo 1987m. visi prokurorų skyrimai yra derinami per Landsbergį, tai žinojo Brazauskas, Butkevičius, Adamkus, Grybauskaitė, o dabar žino ir Karbauskis su Skverneliu. Landsbergis savo darbą atlieka labai gerai ir JAV jį keisti į kitą pachalujų nėra esmės, nes patikimų tokių kaip "Dėdulė" praktiškai nebėra.

Lietuva uždraudė fantastinį Rusijos filmą "Gynėjai"

Lietuvos užsienio filmų platintojai mano, kad Rusijos filmas apie super herojus demonstruoja "pernelyg didelę Rusijos armijos galią". "Gynėjai" — pirmas Rusijos filmas apie super herojus. Rusijos kino teatruose filmas bus rodomas nuo vasario 23 dienos. Šiuo metu filmas jau parduotas dešimčiai pasaulio šalių.

Apie tai, kaip 1990 metais buvo organizuota informacinė ataka į tarybinio žmogaus sąmonę

Apie tai, kaip 1990 metais buvo organizuota informacinė ataka į tarybinio žmogaus sąmonę, kaip jis buvo ir tebėra ypatingai verčiamas jaustis kaltu, jaustis bejėgiu, susitaikyti su esama vergo padėtimi, paklusti šeimininkui parazitui, niekada negalvoti, kad paprastas žmogus gali būti laisvas ir didis. "Atimk iš žmonių istoriją ir kita karta bus lengvai valdoma minia, o dar kita - kiaulių banda" (J. Gebelsas). Lietuvoje beveik pavyko...

Kokia imperializmo organizuota "revoliucija" buvo įvykdyta buvusiose TSRS respublikose?

Kokia imperializmo organizuota "revoliucija" buvo įvykdyta buvusiose TSRS respublikose? Imperialistinė, naujojo kolonijinio perdalijimo perversmas, kuriame pagrindinį vaidmenį suvaidino JAV/UK globalistai, specialiosios tarnybos, o jų įrankiais naikinant nacionalines laisvas respublikas buvo ne kas kitas, o dabartiniai tų pavergtų kolonijų elitai, save vadinantys "patriotais", ir tarnaujantys užsienio kolonizatorių interesams.

Ukrainoje ginama ne tik Lietuva, bet ir visa Europa

Konservatorė Rasa Juknevičienė paviešino konservatorių fotosesiją Ukrainoje. „Labai prasmingi ir reikalingi Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės reportažai iš Rytų fronto. Fronto, kur esame ginami ir mes. Ir ne tik mes. Visa Europa.Ne visi dar tai supranta gal“, - pranešė politikė. Keli šios fotosesijos kadrai:

LVŽS pristatė, ką siūlys keisti moksleivių ugdyme ir aukštajame moksle

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) antradienį spaudos konferencijoje pristatė permainas šalies bendrajame ugdyme ir aukštajame moksle, kurios bus svarstomos pavasario sesijoje.

Olga Četverikova: Iškrypėlių „Naujasis pasaulis“ kaip pasaulinė sodomo antibažnyčia. 1-3 dalys

Pastaruosius du dešimtmečius pasaulio bendrija sparčiai grimzta į senovinės stabmeldystės būklę, kuri charakteringa tai epochai, kada į pasaulį dar nebuvo atėjęs Kristus. Nors tai kas vyksta turi išvaizdą tam tikro objektyvaus proceso, reikia kalbėti apie gerai valdomą visuotinę libertarinę revoliuciją, kuri nukreipta į pačios žmogaus esmės pakeitimą.

Dalia Grybauskaitė ir Jakovas Kedmi: veiklos paralelės ir demetralės

Pirmasis žymių žmonių biografijų palyginimo metodą pritaikė Plutarchas. Jakovas Kedmi ženkliai prisidėjo prie to, kad į Izraelį iš Tarybų Sąjungos atvyko 2 milijonai žydų, o Dalia Grybauskaitė – prie to, kad iš Lietuvos į Vakarus išvyko milijonas lietuvių.

Aš suprantu, kad tai ne holokausto neigimas, bet ar tai nėra antivalstybinė veikla?

Konservatorių žiniasklaidos kanale konservatorius ir Landsbergio gerbėja pristatė savo bendruomenės kandidatę į Lietuvos prezidento postą. Taip pat Vasario 16-osios proga pasišnėkėjo apie tai, ar daug buvo KGB'istų Sąjūdyje, ir kokie KGB'istai veikia iki šių dienų.

Naomas Chomskis – 10 manipuliavimo su media strategijų

Amerikiečių lingvistas ir politinis aktyvistas Naomas Chomskis 2011 metais aprašė 10 strategijų manipuliavimo su visuomene MIP pagalba. Naudodama šias strategijas, oligarchija ir jai tarnaujančios MIP degraduoja visuomenę, kuria protiškai nepilnaverčių vergų klasę.

Skvernelis ir jo vyriausybė – Lietuvos naikintojai

Kuo mes ilgiau esame „nepriklausomi“ tuo didesni degradantai valdo mūsų valstybę. Tai visos ES tendencija, bet mes esame labiausiai nuskurdinti ir greičiausiai nykstantys tarp euro zonos valstybių. 2016 metais Saulius Skvernelis, R. Pakso deleguotas Vidaus Reikalų ministro postą, pasirašė Lietuvai žalingą dokumentą, pagal kurį į Lietuvą bus vežami socialiniai parazitai – kažkodėl vadinami „pabėgėliais“. Bet tai yra melas.

Kiberkaras: visi prieš visus

Киберпреступность выходит на планетарный уровень / Число кибератак на государственные структуры России возросло троекратно / Страшная бесшумная война / Тотальная слежка и сбор личной информации — это ещё не самое опасное, что ждёт человечество

Visi globalistų valdomi zombiai tiesiog drąskosi masinėje ekstazėje dėl kiekvienos iš šių mirčių

Per labai trumpą laiką Rusijos diplomatinis korpusas prarado daug savo darbuotojų: 2016-12-19 - Turkijoje demonstratyviai nužudomas Rusijos ambasadorius Andrejus Karlovas. Tą dieną oficialiai buvo patvirtinta D.Trampo pergalė prieš globalistų klano atstovę H. Klinton JAV prezidento rikimuose.

Pora žodžių apie "madas" ir tendencijas kultūrizme

as atsitiko su kadaise itin estetišku sportu, agliškai vadinamu "kūno statyba" (bodybuilding)? Ką gi mes čia "statėme, statėme ir pagaliau pastatėme"? Panašu, kad bet kokia kaina (pabrežiu!) didinant raumenų apimtis ir gal net dar didesne kaina mažinant poodinį riebalų sluoksnį, buvo "pravažiuoti" visi fiziologiniai ir anatominiai stop ženklai - ne tik pravažiuoti, bet ir išvartyti...

Ar mus visus traukia panašūs žmonės ar priešingybės?

Kodėl Lietuviai vyrai dievina slaves, o mūsų moterys juodukus, arabus, pakistaniečius ir italais apsimetinėjančius albanus. Tai yra natūrali atranka. Nuo mūsų moterų, ir tik nuo mūsų merginų ir moterų priklauso Lietuviškas genofondas.

Maksimas Gorkis. Legenda apie liepsnojančią Danko širdį

Legenda apie liepsnojančią Danko širdį – neilgas, bet vienas žymiausių ir reikšmingiausių rusų rašytojo–bolševiko, M. Gorkio (1868–1936), kūrinių. Tai – Gorkio jaunystės kūrinys, pirmą kartą pasirodęs 1885 m., kaip dalis moldavų tautosakos motyvais paremto apsakymo „Senė Izergilė“. Danko legenda – pasakojimas apie narsų ir savęs negailėjusį herojų, tamsiausią valandą nepabijojusį stoti liaudies priešakyje ir kautis už jos išsivadavimą bei šviesesnę ateitį, dėl kurios jis paaukoja savo paties gyvybę.

Apie valstybės veidą

Vienas delpio zombis labai pasipiktijo savo piliečiais. Pamatė lietuvių eiles kaimyninėj Lenkijoj ir neatlaikė. Viskas beveik aišku. Jeigu negali išgyventi šitoj valstybėj, važiuoji tenai, kur išgyvensi. Milijonas su kaupu jau išvažiavo. Ar tai nusikaltimas? Net delpio zombiai supranta - ne, tai ne nusikaltimas.

Lietuva jau sugriauta

Lietuva atsisveikino su „Lietuvos“ kino teatru. Atrodo, kas čia tokio - jis jau seniai stūksojo apgriuvęs, nebenaudojamas. Vis dėlto ši netektis turi milžinišką simbolinę prasmę. Kodėl pas mus nebeliko kinų, kodėl tikrąją kultūrą stelbia mužikiški jos pakaitalai?

Veidmainystės era

Tai, apie ką prieš tris mėnesius kalbėjo kaip apie teoriškai įmanomą kuriozą, panašu kad tampa realybe. Pax Americana mėgins gyventi toliau be Amerikos. Bent abiejuose „ES lokomotyvuose“ – Prancūzijoje ir Vokietijoje – išsivysčiusio globalizmo epochos elitai tvistai nusprend...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: