Vengrijos prezidentas nutarė uždaryti žydų milijardieriaus Sorošo universitetą

Vengrijos prezidentas Janoš Ader balandžio 10 dieną pasirašė aukštojo mokslo įstatymo pataisas, kurios leidžia uždaryti Centrinės Europos universitetą, kurį įsteigė Džordžas Sorošas. Apie tai pranešė Izraelio MIP. Aderio nuomone, įstatymas nepažeidžia akademinės laisvės arba tarptautinės teisės. „Aš turėjau laiko jo konstituciškumo patikrinimui. Aš priėjau išvados, kad ši pataisa nepažeidžia švietimo ir dėstymo laisvės, apie ką kalba Vengrijos Konstitucijos 10 straipsnis“.

Vokiečių tautos sunaikinimas, kaip kitų ES tautų sunaikinimo modelis

Gyvenimas mums atskleidė stebuklingą faktą, kad priversti susinaikinti galima ne tik šėtonus, kaip aprašyta Evangelijoje pagal Luką, bet ir žmones, ir ne tik pavienius žmones, bet ir ištisas tautas, ir net labai civilizuotas, pasiekusias milžiniškų aukštumų moksle, muzikoje, literatūroje, mene ir t. t.

Kodėl Pabaltijo šalių parsidavę proamerikietiški elitai gąsdina visą pasaulį Rusijos karine grėsme?

Galinos Sapožnikovos straipsnis "Kodėl Pabaltijo šalių parsidavę proamerikietiški elitai gąsdina visą pasaulį Rusijos karine grėsme?"

Žvilgsnis iš NSDAP/AO vidaus

Vadinami antifašistai ir antirasistai yra ištikrųjų baltosios rasės priešai , kurie nori aplamai sunaikint mus kaip rūši, antirasizmą ,reikia suprasti kaip kodą reiškiantį baltųjų genocidą.

M. Bastys ryšius su Rusijos FSB pareigūnais užmezgė labai seniai – dar 2000 m., vos išrinktas į Seimą

Seime pristatytos Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) atlikto tyrimo dėl Seimo nario, socialdemokrato Mindaugo Basčio veiklos išvados. Išvadose teigiama, kad parlamentaras veikė prieš Lietuvos valstybę.

Paaiškėjus, kad tai ne okupacija, o pratybos, – ko gali teisingas pilietis tikėtis už sunaikintus okupantus?

Balandžio 11 d. buvo paskelbta, kaip „žalieji žmogeliukai užėmė Šalčininkų policiją“. Buvo pranešama, kad 700 pareigūnų buvo sukelti ant kojų, gavus pranešimą, kad į Lietuvą įsiveržė vadinamieji žalieji žmogeliukai. Tokias pratybas surengė Vidaus reikalų ministerija – įsiveržusios į Lietuvą diversantų grupės atakavo ir pasieniečius ir Šalčininkų pareigūnus.

Dž.Sorošas: Kad išgelbėti Vakarų ekonomiką reikia pradėti karą su Rusija artimiausių mėnesių bėgyje

Milijardierio nuomone, neverta vengti ir naujo „šaltojo karo“: Rusija ją pralaimės taip pat, kaip pralaimėjo TSRS. Ukrainos konflikte sprendžiamas Europos Sąjungos likimas, reikia palaikyti Ukrainą prieš Rusiją, mano amerikiečių finansistas. Dabartinė politika klaidinga ir gali atvesti prie Europos sąjungos kaip pasaulinės jėgos pabaigos. Per kelis artimiausius mėnesius išsispręs, kaip atrodys Europos Sąjunga po penkių metų, ir tai priklauso nuo įvykių vystymosi Ukrainoje.

Sorošo fondas – susmirdęs globalizmo aštuonkojis, kurį varo lauk Europos tautos, vėl atropojo naikinti Lietuvos valstybę

Balandžio 18 d. , antradienį, po 8 metų pertraukos skandalingai pagarsėjusio verslo magnato, finansų rinkų spekulianto, milijardieriaus Džordžo Sorošo valdomas vadinamasis Atviros Lietuvos Fondas (ALF) vėl atnaujino savo veiklą Lietuvoje. „ALF suvienyti intelektualai sekė aktualijas, jautriai stebėjo Lietuvos valstybei bei visuomenei kylančias vidaus bei išorės grėsmes ir 2015 metų pabaigoje nusprendė imtis iniciatyvos."

Vokietijos darbdavių sąjunga pareikalavo atvirų Vokietijos sienų

Šie ponai pareiškė Vokietijos kanclerei, rašoma Breitbart, kad Vokietijai labai trūksta migrantų ir pareikalavo dar labiau susilpninti pasienio kontrolę, kurios praktiškai nėra. Jie pareikalavo iš Angelos Merkel Vokietiją pripažinti „imigracine valstybe“. Taip aiškino Vokietijos darbdavių asociacijos prezidentas Ingo Kramer: „Vokietija yra imigracijos šalis,- pasakė jis. - Anksčiau imigracijos šalimis buvo vadinamos JAV, Austrija, Lotynų Amerikos šalys."

Vilnių reikia pervadinti į Liberastiškes

Miestas, kuriame gyvenu turėtų vadintis Liberastiškėmis. Na, turi, po paraliais, miesto vardas kažkaip charakterizuoti miestą. Štai – Zalcburgas! Iškart žinai, kad ten daug druskos. Išgirsti... Kaunas, ir žinai, kad ten kreivažandis konservas kaunas su krabų lazdelių ir lašišų brizelių valdovu. Liberastiškės būtų pats gražiausias vardas mano miestui Vilniui.

Apie didžiausią kosminę aferą: amerikonai niekada nebuvo Mėnulyje

Manoma, kad amerikiečiai niekada nebuvo Mėnulyje. Tam jie neturėjo net techninės galimybės. Amerikos „Apolonas“ buvo falsifikatas. Raketa Saturnas-5, kuri neva skrido į Mėnulį, nežinia kur dingo. Nėra jokios šios raketos dokumentacijos. Kur dingo šios raketos varikliai? Nėra ir iš Mėnulio atvežto grunto pavyzdžių.

Vakarų civilizacija, yra didžiausias karo nusikaltimų aktorius žmonijos istorijoje.

Kai kas bamba ant manęs, kai aš JAV-UK-NATO gaują vadinu, pagrįstai visu 100 % vadinu, karo nusikaltėlių gauja, tačiau tai yra tokia pati objektyvi tiesa, kaip šiandien yra Velykos ar rytoj bus antradienis. Ir aš nesu vienas, tokių yra labai daug. Vienas iš jų yra pats tikriausias amerikietis, ir jis savo karo nusikaltėliams piktų tiesos žodžių negaili. Jeigu JAV valdo debilai ir karo nusikaltėliai, tai kokie išgamos siautėja JAV kolonijose?...

Keli žodžiai apie pakalikus

Perskaičiau BNS pranešimuose šį tekstuką „Seimo nario Emanuelio Zingerio pranešimas: „Sovietinio režimo propagavimas turi būti baudžiamas“ ir viešai pareiškiu:

Palūkaninė vergija – Lietuvos naikintoja

Lietuvi, stok į kovą, išvaduok Tėvynę iš oligarchų, žydų-demokratų ir kitų žmonijos išgamų! Išvyk šitas išgamas iš Lietuvos, išgelbėk savo Naciją!

Dėl Tarybų valdžios kaltės Lietuvoje trūksta balto lukšto kiaušinių

Nepriklausomas portalas delfi.lt pranešė, kad priešvelykiniu laikotarpiu lietuviai susiduria su problema: prekybos vietose sunku rasti balto lukšto kiaušinių, kurie nusidažo kur kas lengviau nei rudo.

Nacionalizmas – vienintelis Tautos kelias

Kas mūsų Tautai ir mūsų rasei gali iš naujo įkvėpti idealizmą, reikalingą tikram gyvenimui, šlovingam žygiui į ateitį? Atsakymas yra: nacionalizmas ir rasinis idealizmas – vienintelis dalykas, kuris gali mūsų Naciją ir, kartu visą baltąją rasę pakelti iš degeneracijos, ištvirkimo, letargo, materializmo ir dekadentizmo bei plutokratijos jungo. Nacionalsocialistinė Idėja mums rodo vienintelį kelią į sveiką Nacijos ateitį.

Ką iš tikro pasakė Putinas 2005 metais

"Tarybų sąjungai subyrėjus, Rusija neteko dešimčių tūkstančių istorinių teritorijų. Ir ką jūs dabar siūlote? Viską pradėti dalyti iš pradžių? Grąžinti mums Krymą? Kitų buvusių tarybinių respublikų teritorijų dalis? Ir taip toliau. Nagi, Klaipėdą mums grąžinam. Nagi, viską pradėkim dalintis Europoje... Jūs to norite? Juk tikriausiai ne..."

"Siono išminčių protokolai"

Jūs nemanykite, kad mūsų tvirtinimai tik pliki žodžiai. Žvilgterėkite, ką mums gero yra davę apsvaiginę gojus. Darvinizmas, Marksizmas, Nyčšeizmas. Tos kryptis stačiai apsukė gojų galvas ir praskiedė jų protus.

Tarptautinė fašistinių koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena

Kažkaip nepastebimai Lietuvoje ir visame Pabaltijyje praėjo Tarptautinė fašistinių koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena. Kodėl JAV kolonijų valdantieji marionetiniai režimai nenori prisiminti "šlovingų" savo tėvų ir senelių darbų?

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas priėmė Italijos prezidentą

Maskvoje įtakingiausias pasaulyje politikas (pagal Forbes, Time ir daugybę kitų nedelfių versijas) Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas priėmė Italijos prezidentą ir po pokalbio surengė bendrą spaudos konferenciją. Be kitų klausimų , žinoma, nuskambėjo ir labai aktualus šiomis dienomis klausimas - kaip Rusija reaguos į JAV-UK-ES-NATO karo nusikaltėlių gaujos įvykdytą tarptautinį nusikaltimą, agresiją prieš JTO narę Siriją, kai jankių geldos Ross ir Porter apšaudė Sirijos teritoriją sparnuotomis raketomis bukais "Kirviais" dėl pačių JAV-NATO surengtos cheminio ginklo atakos prieš civilius Sirijos gyventojus?

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Visuomenės elitas. Kas jie?
415
Iš Archyvo: Kaip Lietuvos Blogeriai Kryžiaus Karus Kariavo
1438
AKCIJA! Išgelbėk draugą, tfu, tai yra radiacinę žiurkę Ramanauską nuo susidorojimo
1093

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: