Valstybė ant melo pamatų

Lietuvoje, emigravus iš jos aktyviausiai visuomenės daliai, jau beveik niekam neberūpi, kad mes pradėjome statyti ir tebestatome valstybę ant melo pamatų.

Yranti istorija ardo valstybę

Istorijos perrašinėjimas nėra savitikslis. Po valstybės pamatais kasamasi dangstantis kilniais siekiais neva norint suteikti dar tvirtesnį pamatą, tačiau nepaliaujamai griūvantis Gedimino kalnas simbolizuoja tokio kasimosi pasekmes.

Kaniūkų kaimą iššaudę žydai – holokausto aukos?

Ko gero, lietuvišką ordiną po mirties gaus ir J. Stalinas, pats didžiausias kovotojas su nacionalsocializmu. Prezidentūra pati save įvarė į kampą – nežino, ką toliau daryti, nes bijo Izraelio pykčio, jeigu atims apdovanojimą iš „holokausto aukos“.

Kol visi keikia piktą Trampą, ES kuria Gulagą Afrikoje

Kaip praneša žiniasklaida, ES paskutiniu laiku aktyviai darbuojasi tiek su Libijos vadovybe, tiek su autoritetingais karo lauko vadais. Kalba eina apie nelegalios migracijos per Viduržemio jūrą nutraukimą.

Gera žinia lietuviams: Motorolos ir Givio žudikai buvo apmokyti NATO instruktorių Lietuvoje ir Latvijoje

Ukrainiečių kariai Sergejus Ivančiukas-Fugasas ir Ivanas Dejevas-Zona, prisipažino, kad vykdė diversinę veiklą Donbase, buvo apmokyti NATO instruktorių Lietuvoje ir Latvijoje.

Vargšas liberalas

Jeigu žmogus laikosi savo įsitikinimų, jo gyvenimas būtinai pasikeis. Į kurią pusę? Priklauso nuo įsitikinimų. Liberalios idėjos panašios į bumerangą: jos būtinai apsuks ratą, sugrįš ir įvažiuos savo svaidytojui į kepalą. Liberalas tvirtina, kad asmeninė laisvė yra šventa. Jis nenori prisiimti jokios atsakomybės, jeigu ją kažkas nori jam užkrauti iš šalies.

Lenkijos prezidento spaudos sekretorius: Europos Sąjungai gresia subyrėjimas

Lenkijos prezidento spaudos sekretorius nuomone, jeigu Europos Sąjunga nebus reformuota, Europos Sąjungai gresia subyrėjimas. „Europos Sąjungai gresia subyrėjimas, jeigu jis nebus reformuotas“, - kovo 14 pareiškė Lenkijos prezidento spaudos tarnybos direktorius Marekas Magerovskis.

Pasaulio melo ir dezinformacijos fabrikas

Pasaulio melo ir dezinformacijos vienas iš didžiausių gamybos fabrikų yra JAV mediakorporacija CNN, didžiausias informacinio karo nusikaltėlių portalas, kuris darė infokaro tarptautinius nusikaltimus visuose JAV/NATO karo nusikaltėlių gaujos įvykdytuose ir vykdomuose agresijose, perversmuose, karo nusikaltimuose ir nusikaltimuose žmoniškumui nuo pat kanalo įsteigimo momento 1980 metais.

Briuselio eurokratai atveš 6 milijonus afrikiečių, kad tik greičiau išnyktų baltoji Europa

Mes esame liudininkai, kai žmonės, nieko gero nenuveikę savo valstybėse, nebūtinai jų parinkti, kartais net nepageidaujami, yra skiriami į aukštus postus Briuselyje. Vakar išgirdome apie „ypač vertingo“ Lietuvos atstovo Zigmanto Balčyčio paskyrimą, prieš kelias dienas - į ES vadovų tarybos pirmininko postą, prieš lenkų valią, paskirtas Donaldą Tuskas. Toks Euro biurokratų atrankos principas duoda savo rezultatus.

Badaujantys Lietuvos seneliai ir šūdo verti lietuviškų laisvųjų rinkų ir bankų ekonomistai

JAV Masačusetso Technologijų Instituto (pasaulinis lyderis) mokslininkų atlikti tyrimai parodė, kad senėjant visuomenei nebūtinai turi mažėti valstybės BVP. Net atvirkščiai, visuomenės senėjimas sukelia būtinybę robotizuoti gamybą, o tai, savo ruožtu, yra stimulas BVP augimui.

Kovo 11–oji: šventė buržujams ir lengvatikiams

Kol dauguma lietuvių sutiko dar vieną eilinį savaitgalį, gailėdamiesi nebent to, kad negaus papildomos nedarbo dienos, „padorioji ir lojalioji“ miesčionija išėjo į didžiųjų šalies miestų gatves sudalyvauti oficioziniuose taip vadinamos nepriklausomybės dienos renginiuose. Valdiškuosius „patriotinius“ paradus bent Vilniuje, kaip jau įprasta, sekė „alternatyvus“ – fašistuojančių tautininkų šventinis pasivaikščiojimas, šį kartą neapsiėjęs be iškilmingai neštų JAV vėliavų (Delfi).

Lietuvoje šie įslaptinti KGB'istai užima labai svarbius postus valdžioje bei versle, susijusiame su biudžetiniais pinigais

Socialiniuose tinkluose platinamas 1997 m. vaizdo įrašas, kuriame reiškiamas priekaištas konservatoriams, kodėl yra naikinami archyvai. „Landsbergi, kur padėjai pavogtus archyvus?“

Tautininkai - slaptas valdžios ginklas

Make America Great Again!" - kažkur ši formulė jau girdėta, - Tautininkai dirba degazavimo darbus toliau: Kviečia padaryti Lietuvą vėl didžią, (bet kažkodėl be Rusijos). Su kuo gi tada Lietuva bus "vėl didi"?! - su Amerika be abejonės!

Laisvės kaina dar ne visa sumokėta

Buvę emigrantai Asta ir Sigitas Petrikai, norėdami grįžti į Lietuvą ir čia pradėti orų laisvų žmonių gyvenimą, sumokėjo beveik 200 tūkstančių litų. Bet tai, pasirodo, tik pradžia! Štai visa Petrikų šeima namuose. Savo troboj, savo žemėj, savo krašte, kur visi tokie pat ir kalba tavo kalba.

German Alliance: Vokiečiai tiekia ginklus vaikų teroristų stovykloms

Neseniai pasirodė informacija apie tai, kad ginklai, kuriuos daugiau kaip 15 metų tiekia užsieniui Vokietija, patenka į tiesiai į rankas vaikams ir paaugliams. Apie tai rašo German Alliance. Šaunamųjų ginklų eksportas atnešė maždaug 800 milijonus eurų pelno. Tiekiami jie, kaip taisyklė, šalims, kuriose vyksta nuolatiniai karai – Afganistanui, Somaliui ir t.t.

Kodėl ES tiekia teroristus „Islamo valstybei“?

Europos Sąjungoje „Islamo valstybės“(IV) teroristai jaučiasi kaip žuvys vandenyje. Juos čia įsileidžia, jie čia gauna visą socialinį paketą, aprūpinami būstu, gydosi, gauna dienpinigius... ir vėl vyksta kariauti į Siriją ir Iraką teroristų pusėje. ES saugumo tarnybos visa tai žino, bet nesiima jokių saugumo priemonių, neteisia teroristų, nesusodina jų į kalėjimus. Kodėl vyksta šis absurdas, kam tai naudinga?

Teroro ataka Hamburgo Metro

Bild pranešė, kad šeši keleiviai buvo užpulti ir yra sužeisti. Jie nuvežti į ligoninę. Metro vagone įvykdyta dujų ataka, nukentėjo 50 keleivių, tarp jų maža mergaitė. Nukentėję skundžiasi akių ir gerklės sudirginimu. 18:55 Hamburgo 11 linijos metro vagone, kuriame buvo 50 keleivių, du jauni vyrai išpurškė ašarines dujas. Ataka įvykdyta netoli metro stoties Sternschanze.  Nusikaltėliai pabėgo.

Šidlo atsakė Olandui: Lenkija nebijo šantažo

Lenkijos premjerė Beata Šidlo pavadino  šantažu Prancūzijos prezidento Fransua Olando žodžius apie Lenkijos principus ir struktūrinius fondus ES, rašoma portale „Radio Polska. “„Lenkija nebijo jokio šantažo“, - taip Lenkijos premjerė Beata Šidlo sureagavo į Prancūzijos prezidento Fransua Olando pareiškimą.

Pasakos apie demokratiją

Mūsų dienomis žodis „demokratija“ įgijo pašėlusį populiarumą. Apie ją mums aiškinama per televiziją, radiją, spaudą, internetą ir visada tik teigiama prasme. Susidaro įspūdis, kad demokratija – toks pats neginčijamas ir visuotinai pripažintas gėris kaip deguonis, vanduo ir taika visame pasaulyje.

Sauditai kritikuoja Vengriją, kad ši nenori įsileisti „pabėgėlių“, o patys ruošiasi išvyti 5 milijonus imigrantų

Šlykšti ta Saudų monarchija, Islamo valstybės teroristų rėmėja, su savo laukiniais ankstyvųjų viduramžių šariato įstatymais. Paradoksas, bet šios laukinės barbarų valstybės, kurioje moterys užmėtomos akmenimis ir nusikaltėliams kapojamos galvos, atstovas Saudų princas Zeid Ra’ad al-Hussein yra SNO generalinis komisaras žmogaus teisių klausimams!

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: