Žirinovskis dar 2005 metais prognozavo: „žydai sugriaus Europos Sąjungą“

Garsus Charkovo (Ukraina) publicistas, buvęs ilgametis šio miesto liberalios žydų bendruomenės pirmininkas Eduardas Hodos tęsia savo tv ciklą „Eduardo Hodos apreiškimai. 4 dalis“. 2:30 prieš 12 metus, irgi gaidžio metais (12 metų ciklas), Vladimiro Žirinovsko išsakytos įžvalgos įšsipildė pilnai. 3:50 Žirinovskis – rimtas politikas, istorikas, giliai susigaudantis pasaulyje vykstančiuose procesuose, ypač kas surišta su Rytais.

Amerikiečių okupacija Vokietijai buvo pražūtingesnė už rusišką

Šiais metais JAV prezidentas Barakas Obama nutarė perkelti dalį savo kariuomenės iš Vakarų Europos į Rusijos pasienį. Į Lietuvą, nesiskaitant su jos konstitucija, kuri draudžia Lietuvoje dislokuoti užsienio kariuomenę, nutarta perkelti 1000 karių ekspedicinį korpusą, kurį, kaip visais laikais, turės išlaikyti kolonija.

Imigrantai Kelne vėl ruošėsi švęsti Naujuosius masiniais prievartavimais!

Šį kartą vokiečių policija tam sutrukdė, sulaikydama stoties prieigose net 650 Šiaurės Afrikos kilmės vyrų! Pranešama, kad Kelno policijai didelėmis pastangomis visgi pavyko išvengti praėjusių Naujųjų metų nakties masinių prievartavimų košmaro pasikartojimo. Tai buvo pasiekta itin griežtomis priemonėmis.

"Lietuviškas" oficiozas keičia plokštelę - prasideda virkavimai: Išduotos Euromaidano viltys

Daugelis Ukrainos revoliucionierių teigia esą nusivylę pažangos stoka ir skundžiasi, kad šalis ima pavojingai nukrypti nuo Europos kelio, kuriuo Ukraina pradėjo žengti po revoliucijos. „Tie, kas atėjo į valdžią po Maidano, išdavė mūsų viltis atkurti Ukrainą,..

"Lietuviškų" elfų šūviai sau į kojas

Drįsiu priminti, kad su nematomais troliais šitie cirkininkai "kovoja" jau tris metus. Nei vienas, pabrėžiu, NEI VIENAS realus asmuo, kuris dirbtų Kremliui, gautų už tai pinigus atlikinėtų konkrečias užduotis TAIP IR NEBUVO identifikuotas ir pristatytas "į aikštę" žmonių teismui.

Skurdas – ne šiaip ignoruojamas žodis

Jeigu mes kažko išmokome per praėjusius prezidento rinkimus, tai to, kad Amerikos politiniame peizaže žodis „skurdas“ kaip ir anksčiau ignoruojamas. Nors politikai vengia naudoti šį žodį, kaip beginklis žmogus šalinasi nuodingos gyvatės, tačiau skurdas yra neatskiriama Amerikos socialinio ir politinio kraštovaizdžio dalis ir niekur nedings, jeigu jį paprasčiausiai ignoruosime.

Kinai šaiposi iš rusų bijančių europiečių

Europarlamento rezoliucija, raginanti kovoti su Rusijos žiniasklaida, prajuokino Kinijos žurnalistus. Kiinų leidinys Global Times paskelbė straipsnį apie minėtą rezoliuciją, teigdamas, kad Rusija įvarė europiečiams panikos priepuolį. Publikacijos autorius pažymėjo, kad Europos deputatų baimė rusų žurnalistų atžvilgiu atrodo gana linksmai, mat būtent Vakarai ištisus dešimtmečius trečiojo pasaulio šalyse dieg...

Švedų provokatoriaus ir spec. agento Jono Ohman siūlymas, kaip neutralizuoti Rusiją be kraujo

Rusija yra virtusi virtusiu pasaulio tarptautinės santvarkos parazitu, pranešė tik kokybiškos informacijos portalas 15min.lt. „Tai yra rimta problema, tačiau dar rimtesnė problema yra, kad pasaulis, bent iki šiol, Rusijos marazmus labiau vertina kaip kokį paprastą peršalimą...

Kruvinieji Elk'o kebabai. Lenkų sukilimas prieš toleranciją vos už 250 km nuo Vilniaus!

Kebabų kepėjai Elk'e peiliais negyvai užbadė nevykėlį pokštininką - 21-rių metų lenką. Vietos gyventojai sukilo prieš toleranciją ir multikultūralizmą - riaušės tęsėsi visą naktį. Lenkiškas rokošas vyksta vos 100 km. nuo Lietuvos sienos - apie 258 km. kelio nuo Vilniaus.

Finansinė sistema, kurioje neįmanoma vogti ir ekonomika, kuriai nereikalingos "užsienio investicijos"

Или как работала двухконтурная денежная система. Вот смотрите какой парадокс капиталистической экономики: в стране ИКС есть кирпич, бетон, земля, рабочие руки, умные головы, словом есть всё, чтобы строить много-много жилых домов, в которых население нуждается. При этом дома почти не строятся. Спросите почему? А нет инвестора!

Raudonoji Magnolija Bestija Fyfa Kiaulės Akimis - laisvos ir nepriklausomos, demokratiškos, vakarietiškos, klestinčios Lietuvos Respublikos p-rezidentė

Bolševikiniams revoliucionieriams jų revoliucija turi būti iki jos pergalės visame pasaulyje, na o tautiniams šiandieninio durnių laivo proamerikiniams "brandintojams ir stiprintojams" - Lietuvos "brandinimas ir stiprinimas" turi vykti iki paskutinio tautiečio...

Rusai eina! ES „konstatuoja rusų informacinį įsiveržimą“

Europos parlamento deputatai pareikalavo pripažinti, jog „informacinis karas – ne tik ES užsienio, tačiau ir vidaus problema“ bei susirūpino „priešiškos propagandos, kuri tiražuojama Sąjungos viduje, kiekiu“. Pirmiausia, pasitelkus Europos žiniasklaidos atstovus ir ES šalių ekspertus, planuojama sukurti metodinę medžiagą, kurioje būtų surinkti nutarimai ir bendra padėties informaciniame fronte analizė.

Chm, na tai ką su šventėm, tipo…

Kalėdos, Naujieji metai mūsuose laikomi kaip ir šventėmis. Kaip ir turėčiau pasveikinti savo skaitytojus – bendraminčius bei neprietelius, dėl katrųjų aš ypač stengiuosi. Aš gal ir pasveikinčiau jus jeigu ne viena tokia aplinkybė: Atsakykite prašom į klausimą: KĄ MES IR DIDŽIOJI DAUGUMA ŽMONIJOS ŠVENČIAME?

Niujorke, skirtingai nuo Vliniaus, prie Rusijos konsulato vyksta palaikymo, o ne pasityčiojimo akcijos

Niujorko Šilerio instituto choras sugiedojo Rusijos Himną prie RF konsulato. Tai buvo žmogiškumo akcija, pagerbiant žuvusiuosius lėktuvo katastrofoje. Prisiminkime, ką atsakė V.V. Putinas, kai jo per spaudos konferenciją paklausė, ką jis mano apie JAV galybę.

Rusofobija – kas tai, ir kuo kvepia?

tai situacija. Aš ateinu į ilgai ir puikiai šeimoje sutariančio buvusio draugo namus, ir jo žmonai sakau: ,,Kokia tu nuostabi ir puiki, bet kaip tu gali iki šiol gyventi su tokiu idiotu nevykėliu ir pan. vyru? Mesk jį, skirkis su juo, turiu tau geresnį pasiūlymą!‘‘

Europos demokratijos bankrotas

Beveik nuo pat Mastrichto sutarties, 1992 metais pagimdžiusios politinę Europos Sąjungą, kritikai kalba apie demokratijos deficitą Europoje. Skelbdamasi demokratijos kūrėja ir skleidėja Europos Sąjunga dėl savo institucinės sąrangos yra nedemokratinė, nes ES šalių piliečių nuostatų neatstovaujanti, nerinktų (paskirtų) politikų vadovaujama sąjunga.

Kodėl kosmopolitai globalistai pratina lietuvius prie narkotikų?

Nuo sausio įsigalioja Administracinių nusižengimų kodeksas, kuris numato baudžiamąją atsakomybę už narkotikų vartojimą.  „Užsienio kapitalo valdomos internetinės Lietuvos žiniasklaida (15 min. ir kt. ) tai puolė pateikti kaip didžiausią blogybę. Akcentuojama, kad Vakarai į lengvuosius narkotikus žiūri vis liberaliau, o Lietuvoje be baudžiamosios atsakomybės jau nebebus galima išsisukti.

Neskriauskim alkoholiu žarnyno mikrobų, nes jie reguliuoja mūsų nuotaiką

etanoliu per Kalėdų-Naujųjų Metų šventes, mažiausiai savaitei po to sugenda nuotaika! Pasirodo, kad tai turi mokslinį paaiškinimą. Britų ir ispanų mokslininkai nustatė, kad žmogaus žarnyne gyvenančios bakterijos reguliuoja „laimės hormono“ serotonino koncentraciją ir per šį mechanizmą gali įtakoti į žmogaus būklę. Ria cituoja PloS One, kur rašoma: „Mūsų bandymai parodo, kaip žmogaus mikrobiomas, sudėtingas, kaip Visata, ir visiškai pamirštas, veikia į mūsų gyvenimą.

Antisovietinė propaganda: Prieš sovietmetį – sovietiniais metodais

Atsižvelgiant į tai, kad kuo daugiau metų praeina nuo sovietmečio, tuo jis baisiau perteikiamas jo nemačiusiai kartai, įtariu, kad dar po 50 m. pasakosim anūkams, kaip žmonės sovietmečiu marinavo ir valgė kūdikius. Na, o jei kas nors išdrįs pasakyti, kad to nebuvo, tai koks nors partinis, t.y. visuomeninis judėjimas apkaltins kolaboravimu su Rusija ir nuteis.

Prezidente Grybauskaite, kodėl jūs taip nekenčiate lietuvių tautos, kodėl vykdote jos genocidą?

Rusai jums suteikė rusofobės Nr.25 titulą, bet jie gal nežino, kad dar labiau negu rusų ir Rusijos Jūs nekenčiate lietuvių ir Lietuvos. Per aštuonis savo valdymo metus, nuo 2008 metų, Jūs pavertėte Lietuvą labiausiai emigruojančia, nugirdyta ir nuskurdinta valstybe Europoje, kurios piliečių pensijos, pašalpos ir daugumos žmonių atlyginimai yra mažiausi Euro zonoje ir iš jų neįmanoma išgyventi.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: