SU PERGALĖS ŠVENTE!

Brangūs karo veteranai, antifašistinių kovų bendražygiai! Nuoširdžiai sveikiname Jus ir Jūsų šeimas, visus Lietuvos žmones Didžiosios Pergalės 72-ųjų metinių proga.

Paryžiaus Dievo Motinos mečetė virsta realybe

Kelių mėnesių senumo prognozės pasitvirtino: pasaulio pinigų valdovai gali į Prancūzijos prezidento postą atvesti net ir patį didžiausią degradantą. Tai nieko naujo. Aleksandras Makedonietis savo žirgą Bucefalą buvo padaręs generolu. Pasaulio pinigų valdovų siekiai jau šimtą metų žinomi, juos išsakė dar „Europos tėvas“ masonas Kudenchovė Kalergi: sunaikinti baltosios rasės žmones Europoje, paversti juos kakavos spalvos hibridais - „kiekybės žmonėmis“, „kokybės žmonių“ vergais.

LDiena.lt atsakymai į portalo CTL.lt klausimus

1. Ar Jūsų portalas yra VSD stebėsenos objektu, kokią grėsmę įžvelgia, pritaikė sankcijas? 2. Ar dažni Jūsų praktikoje teisminiai procesai, šantažai, blokavimai? 3. Kaip apsaugote savo informacijos šaltinius publikacijoms nuo galimų bylų kurpimo, ieškinių,persekiojimų? 4. Kiek efektingi yra seminarai, konferencijos jaunimui, ar turite talkininkų, suinteresuoto aktyvo? 5. Ar komunikuojate su panašaus turinio užsienio portalais?..

ALKO ir FARMA mafija paruošė informacinį puolimą prieš Sveikatos ministeriją

Įnešiu šiek tiek intrigos ateinančiai savaitei. „Šaltiniai pakuždėjo“, kad yra parengti nauji informacijos paketai, kuriais bus bandoma ir toliau kompromituoti ir diskredituoti ministerijos darbą ar mano komandos narius. Tik priminsiu keletą interesų grupių, kurios turi Lietuvos masteliais iš esmės neribotus išteklius samdytis viešųjų ryšių agentūras ir bandyti stabdyti ar vilkinti mūsų darbą.

Populistas Makronas - Europos Obama? Rotšildo politinis broileris laimėjo Prancūzijos prezidento rinkimus

Prancūzijos Vidaus reikalų ministerija skelbia pirmuosius rezultatus. Aiškia persvara pirmauja E. Macronas, surinkęs 65,1 proc. balsų, skelbia france24.fr. M. Le Pen surinko 35,9 proc. balsų. Lietuvos interesams toks prancūzų pasirinkimas gal nieko blogo neatneš. Neskaitant galimo spaudimo "pabėgėlių" masinio užsivežimo klausimu.

Atsikvošėkite – Ugandos įstatymai Lietuvoje negalioja

Dvasiniu aklumu pasižyminčios S.Bartulio mintys unisonu skamba su sovietmečio šūkiais, kurių apstu sovietinės Lietuvos periodikoje („Komjaunimo tiesa“, „Komunistas“ ir kt.), buvusiems disidentams jos kelią ne tik pasidygėjimą, bet ir baimę dėl Tėvynės ir artimųjų likimo.

Makronas turi sąskaitas Kaimanų salų ofšore ir yra narkomanas?

Ar labai ką jaudina, kas būtent įsilaužė į Emanuelio Makrono rinkimų štabo kompiuterį? Visus domina ten buvę dokumentai, kurie demaskuoja šitą Rotšildų klano protežė. O faktai yra tokie: Surasti dokumentai, įrodantys, kad Makronas slepia pajamas ofšorinėse sąskaitose Kaimanų salose, dokumentai apie finansinius nusižengimus finansuojant priešrinkiminę kompanij, o be to atrastas įdomus laiškas: „nepamiršk nupirkti šefui „k““.

MIP, TV ir socialiniai tinklai prieš tikrovę

Šių laikų kasdienybė – kompiuteris ir internetas, bei „realybės šou“ TV ekranuose. Nors laidos ir vadinamos „realybės šou“, tačiau realybės jose ne daugiau nei saulės spindulių naktį. Bet matomai laidų žiūrovai yra taip pavargę nuo tikrojo gyvenimo, kad į visus tuos „ realius šou“ pasineria visa galva.

Kataras Švedijos mieste Malmėje pastatė mega mečetę, kad toliau čia veisti islamo teroristus?

Malmės mieste Kataro vyriausybė atidarė 1,791 kvadratinių metrų ploto mečetę. Kataras yra ortodoksalaus islamo valstybė, absoliutinė monarchija su šariato teimais ir visais kitais viduramžių papročiais. Žinoma, kad Kataras finansuoja islamo terorizmą.

Tik 484 eurai - gal susimetame ir užsisakome kokį tautinį ar nepolitkorektišką įrašą garsaus komiko FB Sienoje?

Ir kokiais tik būdais žmonės įsigudrina užsidirbti pragyvenimui. Paprasti ką nors gamina, pardavinėja, veža, krauna, moko, administruoja, organizuoja ar aptarnauja. Turintys ypatingų ar tiesiog išlavintų gabumų - dainuoja, šoka, groja, vaidina, rašo tekstus, pokštauja, teikia seksualines paslaugas ar kitaip už pinigus linksmina paprastuosius.

Asta Kuznecovaitė kartu su Neringa Venckiene organizuoja apkaltą Gabrieliui Landsbergiui? Kas galėtų paneigti...

Kildišienė, Steponavičius, Masiulis, Pūkas, Bastys ir jų apkaltos yra niekis. O Gabrielius Lanzbergis jau įdomiau. Apie Manto Adomėno apkaltą aš nerašysiu, nes jis yra mano geras draugas. Rūtai Janutienei nepavyko jam surengti apkaltos, o štai Astos Kuznecovaitės byla prieš Gabrielių Lanzbergį tai jau yra rimta, ir aš papasakosiu dabar kodėl.

Priežastis neinvestuoti į Lietuvą

Ale tikrai. Kodėl iš Lietuvos pabėgo "Coca-cola"? Kodėl išėjo "Prisma"? Kodėl nebenorima į Lietuvą investuoti dolerių, svarų, jenų, rublių, šekelių? Kodėl?

Prancūzų tautos negrizacija ir baltųjų genocidas

Prancūzijos prazidento rinkimai šiandien yra lemtingi šiai valstybei, konstatuoja Von Falko Baumgartner portale Pi-news. Jeigu Prancūzijos prezidentu taps globalistas Emanuelis Makronas, baltoji Prancūzija išnyks iš pasaulio žemėlapio. Šiandien duotas vienas iš paskutinių šansų prancūzų tautai sustoti ir atgailauti, kol sparčiai augantis afro-azijatų jaunimo masė dar nepasiekė rinkimų amžiaus cenzo ribos ir nesudaro stiprių etninių rinkimų blokų. Prancūziją dar turi galimybę sustabdyti neišvengiamai artėjančią prancūzų tautos apokalipsę, teigia Baumgartneris.

Šiandien būrys ES alkoholikų ir degeneratų ruošiasi pagimdyti Makroną

Šiandien etatinis ir vyriausias ES alkoholikas Žadas Klodas Junkeris, su keliais globalizmo akušeriais ir pribuvėjais ruošiasi Prancūzijos prezidento Makrono gimdymams, tačiau visos šios svarbios supuvusios ES problemos nublanksta prieš pagrindinį ES klausimą: kaip Europos komisijos alkoholikams reikės dalintis vyno atsargas, kurių, kalbama, yra 16000 butelių. Juk po Brexito dalį alkoholio teks atiduoti anglams. Tai dabar yra pagrindinė ES vyriausio alkoholiko Žano Klodo Junkerio ir jo sabutylnikų problema!

„Kairieji“ išsivysčiusiose pasaulio šalyse

Šiandienos kairieji, ypač gyvenantys išsivysčiusiose šalyse (tame tarpe ir Rusijos Federacijoje) – tai aktyvistų grupelės, skaitlingos partijos ir net internacionalai, kurie pasisako „už viską, kas gera“, veikia pagal principą „kažką juk reikia daryti“, tačiau dažnai ignoruoja teorinius klausimus ir taip vis giliau klimpsta į ekonomizmo liūną.

Antonijus Gramšis. Mūsų Marksas

Šių metų gegužės 5 d. minime didžio mąstytojo, mokslininko ir revoliucionieriaus, mokslinio komunizmo kūrėjo, KARLO MARKSO (1818–1883) 199–ąsias gimimo metines. Šia proga savo skaitytojų dėmesiui pateikiame italų marksisto, žymaus III Internacionalo (Kominterno) veikėjo ir politinio kalinio, A. Gramšio (1891–1937) straipsnį „Mūsų Marksas“, parašytą 1918 m. buvusio 100–ojo Markso jubiliejaus proga. Tačiau ir šiandien, besibaigiant antrajam Markso šimtmečiui, pagrindinė teksto mintis lieka aktuali.

Štai kaip atrodo žmogus,kurio oficiali mirties priežastis yra užspringimas skrandžio turiniu

Astos Kuznecovaitės paskirtis šioje istorija buvo paslėpti kameras Kedžių namuose, ir vėliau buvo klausomasi šeimos pokalbių,iš atskirų intarpų sumontuota audio ir tuomet dalis buvo išžudyta, dalis šeimos turėjo bėgt į JAV.

Darja Aslamova: Net arabiškuose Paryžiaus kvartaluose atsiras narsuoliai, palaikantys Marin Le Pen

Prezidento rinkimų išvakarėse KP korespondentė Darja Aslamova pasivaikščojo po Paryžių, kad sužinoti, kas eis balsuoti už „Nacionalinio fronto“ lyderę. http://www. kompravda. eu/daily/26676. 7/3698106/„Salam aleikum!“ - džiaugsmingai sveikina juodas prancūziškas pardavėjas madam apsivilkusi hidžabą, milžiniškų dydžių moterį su vežimėliu ant ratukų. Ji priekabiai atrenka daržoves šeimos pietums, kurių pakaks kokių dvidešimčiai žmonių. Paryžiaus 19 rajone prekyba dieną pačiame įkarštyje.

Švonderiai dabar atiminėja iš savininkų butus Vokietijoje

M. Bulgakovas romane „Šuns širdis“ aprašė, kaip butai Rusijoje po Spalio bolševikinės revoliucijos buvo atiminėjami iš savininkų. Dabar komunistų švonderių metodai persikėlė į globalistų valdomą Vokietiją ir kitas ES valstybes. Pagrindinis kapitalizmo principas – nuosavybės neliečiamumas. 2016 metų lapkričio mėnesį Italijos Ficaloro mieste Rovigo provincijoje iš 80 metų amžiaus savininko jėga buvo atimtas viešbutis „Lory“ ir jame apgyvendintas būrys nelegalių migrantų iš Afrikos.

ES diplomatijos vadovė F. Mogerini: JAV praranda lyderystę pasaulyje, Europa gali ją pakeisti

ES užsienio reikalų vadovė Federika Mogerini sukritikavo„nenuspėjamą“ JAV užsienio politiką, kurią vykdo prezidentas Donaldas Trampas. Jos manymu, ES gali tapti pagrindine tarptautine Rusijos, Indijos ir Kinijos partnere.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Už ką balsuoti?
766
Propaganda paneigiant propagandą ir kiti žurnalistiniai paklydimai
387
Lito laidotuvėse
2199

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: