Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Stabdykim emigraciją: likviduokim visuomenei žalingą Laisvosios rinkos institutą

Emigracija iš Lietuvos pasiekė katastrofiškus mastus. Pirmas žingsnis stabdant emigracija turėtų būti „Laisvosios rinkos“ instituto likvidavimas. Tokios išvados aš priėjau vakar, balandžio 4 dieną, žiūrėdamas Lietuvos televiziją, laidas „Laba diena, Lietuva. “ ir „Dėmesio centre.

Švedija ritasi į viduramžius

Die Welt šiandien rašo apie viduramžių papročius, kurie įsigali Švedijoje, sparčiai vykstant šios valstybės islamizacijai. Pasirodo, kad Stokholmo privačioje islamo mokykloje besimokančios mergaitės į mokyklos autobusą turi lipti pro užpakalines duris, o berniukai lipa pro priekines.

Briuselis žada išprievartauti lenkų ir vengrų tautas dėl migrantų priėmimo

Tuo metu, kai Lietuva net nebandė prieštarauti Briuseliui, Višegrado grupės šalys pasipriešino brutaliam jų tautų naikinimui ir savo šalių priverstinei islamizacijai. Kaip praneša Breitbart, Prancūzija ir Vokietija, drauge su 21 kitomis ES valstybėmis, ketina reikalauti iš Vengrijos ir Lenkijos priiminėti migrantus pagal kvotų sistemą arba pasitraukti iš ES.

Orbano bandymas išdraskyti Sorošo neoliberalizmo serpentarijų – Centrinės Europos universitetą

Džordžas Sorošas (Švarcas) mėgsta pabrėžti, kad kilęs iš Vengrijos. Nemėgsta tik papasakoti visų aplinkybių jo vengriškojo gyvenimo periodo. Šios aplinkybės ne tokios šlovingos, kaip jo vėlesnė finansinio spekulianto „šlovė.“ Antrojo pasaulinio karo metais Sorošas pasižymėjo tuo, kad buvo iš judėjo virtęs krikščionimi ir prikišo savo purvinus nagus prie fašistų konfiskuoto žydų turto.

Galiausiai asmenys, pritarę šiam sumanymui ir planavę prie jo prisidėti, atsitraukė

Praėjusių metų pabaigoje pasidalinau privačia iniciatyva valstybės atkūrimo šimtmečio proga padovanoti kiekvienam vaikui iki 7 m. po tautinį kostiumą. Buvau įsitikinęs, jog ši idėja sutelks visuomenę, ženkliai prisidės prie jaunimo ugdymo tautiškumo dvasia bei taps prasminga dovana vaikams.

Naudojimosi vyrais instrukcija. 10 punktų, kuriuos privalo išmokti kiekviena moteris

10 наблюдений от практикующего психолога Натальи Белоусовой о том, как любить мужчину. Никакой теории, только практические работающие советы.

BE GALO SVARBU!!! DALINKIMĖS!!!

Mūsų prezidentė - Tautos IŠDAVIKĖ. Ir šis senas video yra to įrodymas. "Baikit Jūs rūpintis tų lietuvių buvimu Lietuvoje, turi būti kaip visoje Europoje, vienos tautos turi būti apie 60%, visus kitus atsivešim iš rytų..." - Dalia Grybauskaitė

APIE EUGENIKĄ

„Niekam tikusiųjų išlaikymas geresniųjų sąskaita yra kraštutinė žiaurumo išraiška. Tai sąmoningas nelaimių ateinančioms kartoms kaupimas. Nėra didesnio prakeiksmo palikuonims, nei palikti jiems kaip palikimą augančią imbecilų populiaciją“. Herbertas Spenceris (Herbert Spencer)

ĮŽYMIŲ ŽMONIŲ PASISAKYMAI APIE HOLOKAUSTĄ

Viskas, ką jūs norėjote sužinoti apie holokaustą, bet bijojote paklausti

Kokios nacijos saugumą užtikrina Lietuvos Valstybės Saugumo Departamento veikla?

VSD paskelbė naują "grėsmių nacionaliniam saugumui" vertinimą, tačiau, iš "vertinimo" paslaptingai dingo tokios 2016 metų "vertinimo" grėsmės kaip Lietuvos liaudies partija, Visuomenės saugumo koncepcija, organizacijos "Būkime vieningi", "Ekpertai.eu", "Sarmatai.lt", nepriklausomybės akto signatarai Zigmas Vaišvila ir Rolandas Paulauskas, o taip pat aibė "marginalų"...

VSD (JAV CŽV padalinio) veiklos už 2016 metus ataskaita

Perskaičiau neįtikėtinai nuobodžią, kosminio kvailumo, absurdiškai liokajiško turinio Lietuvos VSD (JAV CŽV padalinio) veiklos už 2016 metus ataskaitą ir jos pagrindu sukurptą "Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą" - http://www.vsd.lt/Files/Documents/636265669440062500.pdf , kuriuos galima būtų neskaityti apskritai, kadangi "Rusai puola! Lietuvos nusikalstamo parsidavusio "elito" kailį išgelbėti gali tik JAV "taikūs" tankai Lietuvoje ir JAV "demokratiška" Lietuvos okupacija".

Lietuvių Tautos susinaikinimas: apie lietuvių politikų ir verslininkų zoologinę neapykantą lietuviams

Šiandien lietuvis lietuviui labai dažnai yra galvijas. Tai, mano manymu, yra pagrindinė Lietuvos nykimo priežastis. Lietuvos aukščiausio rango politikui didžiausia laimė yra išlaižyti Briuselio ar JAV klerkui užpakalį. Lietuvis tai darydamas pasiekia euforijos, ar bendravimo su Aukščiausiuoju būklę. Pasirašydamas bet kokį mirties nuosprendį savo tėvynei, jis įsivaizduoja padaręs žygdarbį.

Maidano repeticijos Maskvoje ir Minske

Pastaruoju metu kaimyniniuose kraštuose-Rusijoje ir Baltarusijoje vis aktyviau veikia destruktyvios opozicinės jėgos. Kovo 25 d. Minske buvo bandoma vykdyti masinius nesankcionuotus mitingus, reikalaujant prezidento A.Lukašenkos pasitraukimo. Vietos teisėsauga nesnaudė, sulaikė virš keturių šimtų nesankcionuotų akcijų dalyvių. Kovo 26 d. Maskvoje ir kituose Rusijos miestuose vyko daug nesankcionuotų mitingų bei eitynių. Ir čia vietos teisėsauga ėmėsi aktyvių veiksmų ir užkardė agresyvius protestuotojus.

Sistemos nežmoniškumo auka

Ištisą savaitę plačiai aptarinėjama visos Lietuvos dėmesį pritraukusi tragedija – tai, kaip dvidešimt šešių metų E. Anupraitis Kauno r. Gaižėnų kaime išžudė savo šeimą – abu tėvus, močiutę ir dėdę, palikdamas gyvą senelį (Lrytas). Vieni šventeiviškai klausia – „kaip jis šitaip galėjo?“, kiti tiesiog stebisi, nesuvokdami, kas paskatino jauną žmogų tokiam drastiškam žingsniui. Bet iš tiesų tiek patys Gaižėnų įvykiai, tiek visa dienos švieson išėjusi įtariamojo žudiko gyvenimo istorija atveria skaudžias buržuazinės visuomenės piktžaizdes.

Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas

Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamento ir Antrojo operatyvinių tarnybų departamento prie Krašto apsaugos ministerijos grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas.

Atsižvelgiant į gamtos dėsnius, nėra nieko teisingesnio, kaip kova už savo rasės išlikimą.

Politinės, religinės ir ekonominės sistemos gali būti sugriautos ir vėl iš naujo atkurtos. Išnykus rasei arba tautai, jos atkurti neįmanoma.

Žydų muziejus Sporto rūmuose ir futuristinė ekskursija į Gedimino kalno pilį

Kovo 30 dieną BNS pranešė, kad Vilniaus sporto rūmuose Vilniaus meras Remigijus Šimašius ir premjeras Sauliaus Skvernelis sutarė už mokesčių mokėtojų pinigus įrengti Lietuvos žydų muziejų. Tai, ko gero, bus didžiausias toks muziejus Europoje ir Pasaulyje. Aš pabandžiau įsivaizduoti netolimos ateities (kokių 2020 metų) ekskursijos į Gedimino pilį vadovo pasakojimą:

"Nepriklausomybės aktas" Lietuvai gali pavirsti dar vienu lytiniu aktu labai nepatogioje pozoje

Vos tik pirmasis vokiškojo Bundeswehr'o desantas pasiekė LT bazes, Seimo pimininkas gauna laišką, kuriame teigiama, jog užsienio kareivukai pasismagino su vaikų namų mergaite. Kovo 28 d. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai sulaukė laiškų, kuriuose pateikiama dar viena išgalvota istorija – esą NATO bataliono vadas pulkininkas leitenantas Christophas Huberis yra Rusijos agentas.

Politinis jumoras. Vokiečių satyrikas išjuokė Europą ir kapitalizmą

Neseniai teko klausyti vieno liberalaus Ostapo Benderbėjaus , klęstinčios liberalios įmonės "Ragai ir kanopos", vadovo, milijonieriaus (kol kvailių yra, jis visada turės pinigų), eurodeputato Guogos visiško Antano pasaką apie stebuklingą laisvosios nematomą ranką.

Isterija dėl vasario 16-osios akto originalo

Istorinė sėkmė - rastas Vasario 16 akto originalas!!! Valio!!! Valio?... Lietuvos megztų berečių bataljone klumpakojis - ilgas , griausmingas, megztaberetiškai pompastiškas ir klumpiškai kvailas. Kaip ir viskas, ką paskutinius 27 metus nuveikė dešiniųjų ufonautų desantas Lietuvoje.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: