Kova prieš žmoniją

Švedijoje vaikų skaičius, kurie tvirtina, kad nori pakeisti lytį padidėja per metus 100% procentų. Biologijos prasme, „lyties pasirinkimas“ yra absoliutus idiotizmas. Šitą idiotizą teigiantys ir propaguojantys žmonės, kurie šiuo idiotizmu prievartauja vaikus ir nesubrendusią vaikų psichiką, yra siaubingi nusikaltėliai žmogiškumui ir žmonijai.

Europos močiutės pamilo jaunus afrikiečius. Mama Vokietija

Mūsų seimas dėl laisvo darbo grafiko ir gerų uždarbių tapo įvairiausių lytinių ir moralinių iškrypėlių traukos centru. To nepaneigsi. Prieš kelis metus viena sena šios įstaigos iškrypėlė per televiziją viešai aiškino, kaip jį Hurgados kurorte Egipte įsitaisė butą, kuriame savo zoologinius poreikius tenkina su vietiniu arabu.Pasirodo, kad toks zoologinių poreikių tenkinimas ypač suklestėjo dėl migracijos krizės Vakarų Europoje. Daugumas beraščių ateivių iš Afrikos temoka vieną darbą, kuri moka visi mūsų planetos gyvūnų rūšių patinai, o ypač triušiai.

Kvaili lietuviai veža negrus į Lietuvą, o protingi žydai juos deportuoja namo

Vilniuje gyvenu nuo pat gimimo, štai jau 65 metai, bet tik šiemet neprotingos Lietuvos valdžios dėka savo gimtajame mieste kasdien matau dykinėjančius ir šmirinėjančius negrus „pabėgėlius“, vokiečių vadinamus „juoduoju auksu“ už jų „naudą“ visuomenei ir šalies ekonomikai. Mums nachališkai meluojama, kad ekonominiai migrantai, kurie yra beraščiai, bemoksliai, nekvalifikuoti, nežinia kokios kriminalinės praeities ir kupini nežinia kokių ligų, yra „pabėgėliai“.

Apie komunistinį rojų

Holodomoras iki šioliai vakarų valstybėse nėra pripažintas genocidu . Akivaizdu, kad kapitalizmas ir komunizmas – tai dvi tos pačios žydiškos monetos pusės.Šiandienos Vakarų demokratija yra marksizmo pirmtakė, be kurios jis būtų neįsivaizduojamas. Ji pasaulio marui suteikia kultūrą, kurioje gali plisti jo bakterijos. Dėl komunistų partijos veiksmų vos per kelerius metus žuvo apie 14,5 mln. žmonių – daugiau nei jų neteko visos Pirmajame pasauliniame kare dalyvavusios šalys.

Fašizmo Doktrina 2 dalis

Fašistinė autoriteto sąvoka neturi nieko bendro su policine valstybe. Visiškai valdanti tautą partija - tai naujas faktas istorijoje. Nacija mums pagrindinai yra dvasia, o ne teritorija. Buvo valstybių, kurios turėjo plačias teritorijas ir vis dėlto nepaliko jokios žymės žmonijos istorijoje. Tai nėra ir skaitlingumo klausimas, nes buvo mažų, mikroskopinių valstybių, palikusių nemirtingų dokumentų mene ir filosofijoje.

Viešai paskelbtas Lietuvos sunaikinimo planas: ES žalieji reikalauja į Lietuvą ir Latviją perkelti „ištisus sirų kaimus.“

Europos parlamento Žaliųjų frakcijos vice prezidentė Ska Keller pareikalavo į Rytų Europos valstybes perkėlinėti sirus „ištisais kaimais", jei jie "nenori persikelti į šalį be kokių nors kitų pabėgėlių“. „Žmonės nori vykti ten, kur jie gali būti tarp savų tėvynainių“. Jos žodžiais, žymi dalis migrantų, perkeltų į Lietuvą labai greitai išvyko, kad ieškoti didesnių socialinių išmokų tokiose šalyse, kaip Vokietija. Žaliųjų eurodeputatė pareiškė, kad Briuselis privalo siųsti migrantus į Rytų Europą žymiai didesniais kiekiais.

Fašizmo Doktrina

Fašizmo, apskritai, radikalaus nacionalizmo, idėjos šaukia kiekvieną europietiškosios rasės atstovą į šventą kovą už savo Tautos orumą, už pakilimą iš niekingą mirtį nešančio letargo.

Giunterio Graso skardinis būgnelis ir Dalios Grybauskaitės skardinis kardelis

Manevruose „Zapad“ kartu su Rusija ir Baltarusija dalyvaus Kinija. Sužinojęs tai aš prisiminiau Nobelio literatūros premijos laureato Giunterio Graso (Günter Grass) kūrinį „Skardinis būgnelis“, kuriame vienas ne visai protingas vaikas daužė skardinį būgnelį, kai jo mamą dulkindavo meilužiai. O kaip pavadinti tūkstančių užsienio karių maitinimą iš ubagės Lietuvos kišenės, kai Lietuvos pensininkai badauja, jaunimas baigia išbėgti iš Lietuvos, o likę, kad išgyventi, važiuoja į Lenkiją maisto? Ar tai ne Lietuvos išdulkinimas?

„Pabėgėlių diena“ - minima kartą metuose, pabėgėlių-teroro dienos Europoje „švenčiamos“ jau kiekvieną dieną

Birželio 20 minima „pabėgėlių diena“. Jeigu pernai pabėgėlių-teroristų įvykdyti teroro aktai ES vyko kas keli mėnesiai, tai per pirmuosius 5 šių metų mėnesius – kas 9 dienos, o prasidėjus vasarai pabėgėlių teroro aktai vyksta praktiškai jau kiekvieną dieną.

Caras atsakinėja į baudžiauninkų klausimus

Nemažai žmoniu isitikine, kad šis V. Putino pokalbis su Rusijos gyventojais yra kruopšciai surežisuotas.

Laiškas Prezidentei dėl PSD

„Sodra“ mums primena, kad darbo santykiu neturintys, jokios ekonomines veiklos nevykdantys ir valstybes lešomis nedrausti asmenys kas menesi privalo savarankiškai moketi PSD imokas 34 eurus.

Europos okupantai - „pabėgėliai“ vyksta atostogauti į savo kilmės šalis, kur jiems neva grėsė mirtinas pavojus

Daugelis „pabėgėlių“ iš Vokietijos vyksta namo atostogauti į tas baisias šalis, kuriose jiems „grėsė“ mirtinas pavojus, todėl jie ir prašė prieglobsčio Vokietijoje. Vokietijos pabėgėlių ir migracijos žinyba BAMF žino apie šiuos faktus. Apie tai visuomenę birželio 15 dieną informavo Mitteldeutsche Zeitung. Paaiškėjo, kad BAMF nefiksuoja „pabėgėlių“ važinėjimų į kilmės šalis statistikos ir informavo, kad Vokietijoje nėra įstatymo, kuris pabėgėlio statusą turintiems asmenims draustų važinėti namolio.

Nenuostabus Naujasis Pasaulis (3)

Reikia pažymėti, kad situacijoje, kai Europa nevykdo ardomosios veiklos, būtent Rusija turi daugiausia šansų sukurti labiausiai subalansuotą technologinį klasterį su minimaliomis problemomis ir minimaliais nuostoliais. Prie to prisidės tokie faktoriai.

Nenuostabus Naujasis Pasaulis (2)

Tuo atveju, jeigu sugriuvus Amerikai, prezidentas (ar legaliai jį pakeitęs asmuo) ir dalis aukščiausios armijos vadovybės spruks į užsienį, labiausiai tikėtina slėptuve galima laikyti Londoną. Akivaizdu, kad glaudūs ryšiai tarp elitų, mentalinis panašumas paverčia šį sprendimą visiškai natūraliu. Ne į Rusiją gi bėgs…

Rokfeleriai ir kitos šeimos, valdančios pasaulį

Su „auksinio milijardo“ schema, kokia ji buvo prieš 30 metų, jau baigta dėl baltosios rasės degradacijos. Taip mano istorikas ir socialinis filosofas Andrejus Fursovas. Ar turi įpėdinių neseniai miręs Rokfelerių klano patriarchas, už ką žiauriai baudžia jau trečią Kenedžių šeimos kartą ir dėl ko įtakingas žydų klanas investuoja į Hitlerio laikais populiarias eugeniką bei rasologiją?

Londono varpas skamba senų namų renovacijos entuziastams Lietuvoje

Šią savaitę Londone suskambo pavojaus varpas viso pasaulio statybų sukčiams, renovuojantiems namus žmogaus gyvybei pavojingomis medžiagomis. Londone sudegė kartu su daugybe gyventojų vos pernai „renovuotas“ už 10 milijonų eurų (£8,7) daugiaaukštis namas. Anglų portalas Breitbart praneša, kad tokiu pačiu būdu šioje šalyje yra renovuota tūkstančiai namų.

Tikroji išgamos Šakalienės perbėgimo iš karbauskinių į pedoliberastus priežastis

Tikroji išgamos Šakalienės perbėgimo iš karbauskinių į pedoliberastus priežastis - tai jos planas eiti per gyvenimą ant Pasaulino Pydorasingo Projekto bangos. O karbauskiniai - pydorasingo projektui pasakė "ne".

Žalioji valstietė sustiprino liberalų gretas

Liberalų partijos frakciją Seime sustiprino iš žaliųjų valstiečių perėjusi vaikų ir žmogaus teisių gynėja Dovilė Šakalienė. „Sveikiname Dovilę Šakalienę prisijungus prie Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime“, - socialiniuose tinkluose pranešė liberalai.

Po paviešintos informacijos apie R. Juknevičienės brolio verslą Rusijoje – konservatorių atsakas

Konservatorė Rasa Juknevičienė, labai pergyvenusi dėl socialdemokrato Artūro Skardžiaus paviešintos informacijos apie jos brolį, kuris turi verslą Rusijoje, šiuo metu puikios nuotaikos.

HOLOKAUSTAS – DVIDEŠIMTOJO AMŽIAUS FARSAS

Kokia iš šio mito nauda? 1. Nukreipti dėmesį nuo darytų nusikaltimų SSRS, D.Britanijoje, JAV, Lenkijoje ir kitur. 2. Vokietija iki šiol tebemoka „reparacijas" Izraeliui, t. y., yra apvogiama pasaulinės žydijos. 3. Taip žydai apsisaugo nuo kritikos. Dabar apie žydiją leidžiama šnekėti gerai, arba nieko.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Švedija – tarptautinio terorizmo inkubatorius
630
„Šrekas“ – tolerastiška antipasaka
1273
Seimo narys Gediminas Jakavonis savo akimis pamatė „pabėgėlius“
945

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: