Neįmanoma uždirbti milijonų, nenužudžius vieno kito žmogaus

Ramūnas Karbauskis iš visų žiniasklaidos pusių yra puolamas, ne dėl to, kad nugalėjo Konservatorius. Netgi ne dėl to, kad išvaikė LIETUVOS GELEŽINKELIAI šutvę. Ne dėl savo ryšių su Maskva. Aš jums dabar papasakosiu kaip viskas yra iš tiesų.

Rusiją krečia beprecedenčiai neramumai, o JAV apėmė chaosas

Tuo metu, kai Lietuvoje vis gerinama žmonių gyvenimo kokybė, didinamas BVP bei treniruojamasi atremti Rusijos hiperhibridoturbohidroreguliacines atakas ir investuojama į Kremliaus atgrasymą, pasaulis kunkuliuoja nesibaigiančiuose skandalų verpetuose.

Vakarų problemos protų augimo srityje. Inžinieriaus pastebėjimai

JAV pati prasčiausia išsilavinimo sistema pasaulyje iš tų, kurios man žinomos. Mūsų abiturientų žinios skurdesnės, nei trečio pasaulio šalyse. Kokiu gi būdu JAV mokslinis elitas dar iki šiol nepatyrė kolapso? Mes kuriame idiotų kartą – pasižiūrėkite mūsų TV ir realybės šou. Ir aš jums pasakysiu: amerikiečiai turi slaptą ginklą, kuris vadinasi "viza H-1B" užsienio mokslininkams.

Lietuvoje vykdoma operacija „Skatink emigraciją!“

Emigracija tapo jau įprastu, kasdieniu reiškiniu Lietuvoje. Diena iš dienos savo tėvynę palieka dešimtys ar net šimtai darbingų žmonių. Atrodo niekam nė motais, jog lietuviai emigruoja. Tai byloja ne tik daugelio mūsų empirinė patirtis, bet ir šalti statistiniai duomenys, kurių turinio per du dešimtmečiais beveik niekas nė nebandė giliau tyrinėti.

Valentinas Katasonovas: Skaitmeninis pinigų pasaulis

Aš jau rašiau, kad šiuo metu vyksta sparti pasaulio ekonomikos „skaitmeninė transformacija“. Turima omenyje, kad visos šalys, visos sritys, visos rinkos, visos kompanijos ir piliečiai kurs savo ekonominius santykius informacinių-kompiuterinių technologijų pagrindų.

Tiesos likimas barbarybės viešpatavimo sąlygomis

Šiomis dienomis mūsų jau neturėtų stebinti, kad viešoji erdvė darosi vis atviresnė nuomonių įvairovei, o pliuralistinis įvairovės imperatyvas svarbesnis už tokį mąstymo būdą, kuris priartintų mus prie tiesos ar savo susiaurinta prasme bent leistų nepasiklysti gausėjančios informacijos džiunglėse. Be abejonės, laisvė išsakyti žodį yra vienas didžiausių šiandieninės demokratijos nuopelnų.

Dar vienas Europos Hitleris. Daugiau kaip 10 mln aukų ir visiška tyla

Dauguma žmonių neturi nė menkiausio supratimo apie tai, kas pavaizduotas nuotraukoje. O žinoti vertėtų. Šis žmogus turėtų kelti tokį pat pasibjaurėjimą kaip Musolinis, Mao, Stalinas ar Hitleris, kadangi jis įvykdė genocidą Afrikoje, kurio rezultate Konge žuvo daugiau kaip 10 milijonų žmonių.

Konservatoriai elgiasi kaip šuo norintis sugriebti savo uodegą (replika)

Konservatorių noras išrinkti savo pirmininku dieduko anūką man primena šuns norą sugriebti savo uodegą. Šuniui tai dažniausiai nepavyksta, nebent šuo turi nenormaliai ilgą uodegą – yra išsigimęs. Kaip ir konservatoriai. Todėl jiems pavyks.

Tikrasis heroizmas

Jeigu visas gyvenimas politinio aktyvizmo gali prisidėti prie baltosios rasės išlikimo, kiek vienas gabalėlis smėlio prisideda prie viso paplūdimio, ar vienas lašelis vandens prisideda prie plataus vandenyno, tada jis turi reikšmę. Ir tai yra moralinė būtinybė.

Daktaras Gebelsas – „Kodėl socializmas?“

Nacionalsocialistinė profsajunga nėra joks klasių kovos organas, bet organas, atstovaujantis profesinius interesus..Nacionalsocialistinis darbininkas turi žinoti, kad nacionalinės ekonomikos klestėjimas reiškia jo paties materialinį gerbūvį. Nacionalsocialistinis darbdavys turi žinoti, kad jo darbininkų džiaugsmas ir pasitenkinimas yra jo paties ekonominės gerovės ir egzistencijos kertinis akmuo. Nacionalsocialistiniai darbininkai ir nacionalsocialistiniai darbdaviai yra nacionalinės bendruomenės, kaip visumos, tarnai ir sargai.

Mano prisiminimai apie Broniaus Bradausko tarnystę Lietuvai

Perskaičiau vasario 11 dienos Respublikos žurnalistės justinos Gafurovos straipsnį „B.Bradauskas: Žinojau, kad politika nešvari, bet nesitikėjau, kad tokia“. Keistas man pasirodė toks šio buvusio komunisto-nomenklatūrininko, Aplinkos ministro, ilgamečio seimo nario teiginys. Aš kažkada stebėjau šį žmogų kiek iš arčiau ir visada buvau įsitikinęs, kad Bronius Bradauskas simbolizuoja patį didžiausią purvą politikoje.

Būk kaip pelytė. Būk pasiruošęs

Tarybinis okupantas savo vaikus nuo mažumės per pasąmonę programavo ir tebeprogramuoja karui ir pasiruošimui jam. Todėl jeigu jūsų vaikai skaito tarybines vaikiškas knygutes ir žiūri tarybinius multikus - jie pasąmonės lygiu bus pasiruošę.

Nauja porcija kosminių makaronų ant ausų: NASA kartu su jEvrosojūzu rengiasi kelionei aplink mėnulį

Skandinavams priklausantis Masinis Durninimo Organas "Delfi.lt" praneša, kad vakaroidai - NASA ir jEvrosojūzas bendromis pastangomis per penkerius metus pasiruoš skrydžiui aplink mėnulį.

Įminta lėktuvnešio „Admirolas Kuzncovas“ dūmų paslaptis – kūreno rublių kupiūromis

Izraelio portalas 9tv skaitytojus informuoja, kad pagaliau pavyko išsiaiškinti iš rusų lėktuvnešio „Admirolas Kuznecovas“ rūkstančių juodų dūmų fenomeną. Manoma, kad taip rūksta sudeginti rubliai.

„Igoris“ atskleidė: Rusijos šnipai, apsimetę migrantais, į Europą siunčiami nuo 2002 metų

Rusijos Federalinė saugumo tarnyba (FST) pasinaudojo migrantų srautu į Europą – Kremlius tarp atvykėlių įmaišė daug savo agentų, pranešė valstybinis transliuotojas LRT remdamasis tik kokybiškos informacijos portalu 15min.lt, kuris rėmėsi Vokietijos visuomeninės televizijos ZDF dokumentiniame filme „Putino Šaltasis karas“ buvusio aukšto FST pareigūno, jau pabėgusio iš Rusijos, pasakojimu.

Materializmas – kontrolės įrankis?

Dauguma žmonių tiki, kad daiktai skirti tam, kad padarytų gyvenimą patogesnį. Užtat siekti visokeriopo materialinio apsirūpinimo – įprasta vakarietiškos visuomenės norma. Tipiškas europietis planuoja naujus pirkinius, dar nė neišmokėjęs paskolų už senuosius. O ir daiktų tarnavimo laikas sutrumpėjęs ekstremaliai.

Arabiški Ostapai Benderiai nebaudžiami apvaginėja Vokietiją

Merkel valdančioji liberalų-ortodoksų vyriausybė sukūrė tokias rojau sąlygas į šalį nekontroliuojamai atvykstantiems „pabėgėliams“, kad jie dabar gali čia apvaginėti vokiečių mokesčių mokėtojus registruodamiesi pabėgėliais dešimtis kartų vis kitomis išgalvotomis pavardėmis ir gaudami dešimtis išmokų.

Tapino sindromas

Taip svarbu apie tai kalbėti garsiai. Tapino sindromas – ne vien Tapino problema. Tai reiškinys. [...] Taip, inteligentija iš prigimties yra lengviausiai paperkamas visuomenės sluoksnis, nesunkiai randantis filosofinį pagrindimą sąžinės išdavystei. Taip, sergantieji Tapino sindromu šiandien labiau pastebimi ne vien dėl ypatingo jiems skiriamo dėmesio mūsų žiniasklaidoje.

O Škotija - prieš / А Шотландия против

Шотландский парламент против выхода Великобритании из ЕС / Шотландия хочет быть независимой / Процедура Brexit будет продолжена / Сепаратистские тенденции в Евросоюзе усиливаются

Apie konservatnykus truputį

FB drauguose jų mažai likę. Kodėl? Todėl, kad agresyvūs, nemokantys diskutuoti. Užsiciklina, kad rusai puola. Jų siauras protas negali išsivaduoti iš tarybmečio traumų, bei persikelti į Žemės planetarinį politinį lygmenį. Jie užstringa 100 metų laike, bei rytų Europos teritorijoje. Niekaip neišeina į platesnį pasaulio matymą.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Migrantų perkėlimas gali įvykti netikėtai
517
"Elfas" Ričardas Savukynas organizuoja interneto serverių atakas ir įsilaužimus
1259
Mokyklose jau moko anų galų mokslo
753

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: