Rinkinukas 25

Smagūs vaizdeliai apie tai kas dedasi pasaulyje.

„Tyrimas“ atskleidė kodėl geriama? Alkoholio pramonė atsisakys neveikiančios reklamos?

Ar geriate, nes matote alkoholio reklamą? Ir, o stebukle, tik 3 proc. nurodo, kad alkoholį vartojo, nes pamatė patrauklią alkoholio reklamą, skelbia „tyrimas“. Tiesa tyrėjai dar įvardina ir 0,2 procento, kuriuos sieja su spontanišku alkoholio vartojimu po reklamos.

Anglija apsivalo: jaupaskelbti 470 lietuvių, kurie deportuojami iš Anglijos

Britai pradėjo deportuoti uždarbiauti atvykusius lietuvius Didžioji Britanija pradėjo deportuoti uždarbiauti į šalį atvykusius lietuvius, kurie praeityje turėjo problemų su teisėsauga. Pernai įsigaliojęs naujas imigracijos įstatymas suteikia britams teisę išsiųsti imigrantus, jei jie anksčiau buvo teisti už tyčinius nusikaltimus.

BREXIT: masono Deivido Kamerono sukelta audra vandens stiklinėje

Po ilgų ginčų su Europos komisija dėl sutarties su ES sąlygų Britanijai peržiūrėjimo Deividas Kameronas sugalvojo ir iniciavo BREXIT-referendumą dėl Britanijos išėjimo iš ES, kuris įvyks birželio 23 dieną. Keista, bet tai pasiūlė globalistas, masonas, panamos ofšoro Mossack Fonseca klientas, aršus to paties BREXIT priešininkas.

Dėl santuokos ir homoseksualizmo po Spalio revoliucijos

Neseniai pasirodęs Vilniaus universiteto profesoriaus Vytauto Radžvilo interviu sukėlė diskusiją nacionaldarbininkų tarpe. Tai įvyko ne tiek dėl to, kad jis užsipuola pseudomarksistinę „Frankfurto mokyklą“, kiek dėl vos paliestų istorinių temų, kurios, kaip paaiškėjo, daliai progresyvių nacionalistų yra tamsus miškas.

Antrasis Ukrainos frontas / Второй украинский фронт

Проблема нынешнего украинского режима заключается не в том, что восстал Юго-Восток. Это, как раз предполагалось настоящими организаторами майдана, для которых их украинские «союзники», включая самых богатых и высокопоставленных были не больше, чем пушечным мясом. И поддержка восставших регионов Россией тоже не является проблемой режима. В...

Vito Luckaus (1943-1987) fotografijose tarybinis pasaulis be ideologijos ir pompastikos

Милиция Тбилиси распивала с ним вино. Воры из Одессы приезжали посмотреть на этого человека. Из глубинки Башкортостана ему присылали мёд. Католикос всех армян встречал его роскошным ужином. Дома он держал живого льва. Много работал и много пил. Вереница людей доверяла ему, восхищалась им, подражала его манерам и пересказывала его увлекательные истории. Его великолепный и экстравагантный дом слыл самым ярким центром культурной богемы тех времён. Фотограф и его прекрасная жена принимали у себя знаменитых художников со всего Советского Союза.

Sodomitų paradas Lietuvoje, kaip paskutinė homoseksualizmo diegimo Europoje stadija prieš jo lemtingą supriešinimą su islamo terorizmu

Jeigu yra tikslas sugriauti nacionalinę valstybę, jos pagrindinę ląstelę šeimą, tinka visi būdai, visi įrankiai. Aš nekalbėsiu, apie naikintojus, kurių šventuose raštuose, o vėliau „protokoluose“ sudėta ši griovimo ir naikinimo programa, jų pasiekimus. Tai per daug plati tema. Aš kalbėsiu apie valstybių ir šeimos naikinimo įrankius jų rankose. Tarp kurių – senieji valstybės ir šeimos naikinimo įrankiai: liberalizmas (neoliberalizmas), komunizmas, fašizmas (antifašizmas), ir naujieji: homoseksualizmas ir islamizmas. Būtent apie pastaruosius du visuomenės griovimo įrankius ir noriu pakalbėti sodomitų parado Vilniuje išvakarėse.

Kare svarbiausia išlikti

Gegužės viduryje vyko aukščiausio lygio NATO susitikimas. „Vieningai“ nuspręsta Baltijos šalyse sukurti naujus batalionus, o Rumunijoje ir Lenkijoje sumontuoti puolamąsias „Aegis“ raketines sistemas. Į vakarus nuo Lietuvos, politikai ir žurnalistai teigia, kad štai ten – rytuose, girdi, yra diktatoriškas, blogojo Putino režimas ir jis kėsinasi pulti rytų Europą. Dar visai nesenai, blogieji buvo Irako, Afganistano, Libijos režimai.

Olga Četverikova: Bilderbergas-2016. „Elitų“ supervalstybė ir „plebso“ beteisiškumas

Birželio 9-12 dienomis Drezdeno voešbutyje Taschenbergpalais vyko 64 Bilderbergo klubo susitikimas, kuris šį kartą nesukėlė ankstesnio ažiotažo. Nepaisant, kad jame dalyvavo svarbios figūros, tokios kaip TVF vykdančioji direktorė Kristian Lagard, Royal Dutch Shell  generalinis dierektorius  Benvan Beurden, buvęs valstybės sekretorius Henri Kizindžeris,  Deutsche Bank generalinis direktorius John Cryan, BP generalinis dierektorius Robert Dudley, Bloomberg vyriausias redaktorius John Micklethwait ir kiti, pats įvykis atrodė kaip spektaklis, kurio reikšmė ne tame, kad priimti kažkokius sprendimus (sprendimai priimami kitoje vietoje), o tame, kad

Švedijos narkotikų policijos komisaras: Imigrantai Švedijoje auga kaip piktžolės

Švedijos narkotikų policijos komisaras Lennart Karlsson, Taline vykusios konferencijos „Europos miestai prieš narkotikus“ dalyvis, Estijos žurnalistei Kairi Ervald pasakė, kad imigrantai pavertė Stoholmo ir Gioteborgo priemiesčius karo zona, jie auga kaip piktžolės.

Algimantas Lebionka: Vokietijos finansų ministras Scheuble išprotėjo ir tapo genetiku?

Kai Vokietijos ministrai tyli, apie jų idiotizmą žino tiktai kanclerė Merkel, kai jie išsižioja – apie tai sužino visas pasaulis. Paaiškėjo, kad Vokietijos Finansų ministras Volfganfgas Scheuble yra ne tik finansų specialistas, bet ir genetikas. Interviu laikraščiui die Zeit jis paaiškino, kad migrantai iš Artimųjų Rytų ir Afrikos Europai yra reikalingi tam, kad pagerinti baltąją žmonių rasę, nes „dėl inbrydingo ji išsigimsta.“ Vienas žmogaus genetikos specialistas Vokietijoje jau buvo, jo vardas Adolfas Šekelgruberis (Hitleris). Visi prisimena šio “genetiko” likimą.

Apie Lidl, Užkalnį ir neatsakingą žiniasklaidą

Neiškenčiau. Savaitę burbėjau tik namuose, kol galiausiai nusprendžiau parašyti. Žinau, Lidl ir Užkalnis šiuo metu gausiai komentuojami, abi temos itin aktualios ir turi aiškias gerbėjų ir nekentėjų stovyklas. Ir tų, kurie bijo pasakyti savo nuomonę ir sako: “man nesvarbu”. Pradėsiu nuo Lidl. Sakykit, kodėl, kai į L...

Reikia neutralumo deklaracijos. Kokia nauda iš NATO rytinio flango pastiprinimo?

Žinomo lenkų režisieriaus Grzegorz Braun esė, paskelbta „Polska Niepodlegla“ [Nepriklausoma Lenkija] interneto svetainėje š.m. birželio 6 d.Tekstas publikuojamas pažintiniais tikslaisDidvyris Popiežius Pijus XII, kuris tiek daug stengėsi, kad neįvyktų artėjanti katastrofa, kalbėdamas per radiją 1939 m. rugpjūčio mėn. 23 d., taip argumentavo: „Dėl taikos niekas neprarandama. Viską galima prarasti dėl karo.

Minties policija, arba neturėti kito pasirinkimo (atsakymas A. Tapinui)

A. Tapino išreikštas homoseksualų parado palaikymas žodžiais „neturiu kito pasirinkimo“ gali reikšti ne ką kitą, kaip baimę turėti kitokią nuomonę. „Ten Walls“, Juliaus Pankos pavyzdžiai puikiai iliustruoja, koks pavojingas gali būti savų pažiūrų demonstravimas, o dar blogiau – viešas jų gynimas, jeigu jos neatitinka „liberalios“ minties policijos ideologinių nuostatų.

Pederadas - tai komunistinės „seksualinės revoliucijos“ Trojos arklys prieš Vakarų visuomenę

Genderizmo ideologija visuomenei brukama pasitelkus atvirą ir įžūlų propagandinį melą. LGTB judėjimo reikalavimai yra pateikiami kaip kova už „naujas“ ir „pažangias“ idėjas, o tikrasis jų turinys dangstomas vadinamųjų „europinių vertybių“ gynimo lozungais. Naudodamiesi tuo, kad nuo visuomenės tebėra nuslėpti ir daugeliui nežinomi svarbūs sovietinio režimo istorijos aspektai, genderistinės ideologijos diegėjai ciniškai vaizduoja prigimtinės vyro ir moters šeimos šalininkus kaip sovietinėje praeityje mentaliai įstrigusius komunistinio totalitarizmo gerbėjus.

Homjaunuoliai - dvasiniai komjaunimo įpėdiniai. Žodžio Laisvės priešai vėl siekia neteisminio susidorojimo už kitokią nuomonę!

Niekada taip nebuvo, o štai ir vėl. Užteko dviejų mandagių didaktinio pobūdžio komentarų tolerantiško žurnalisto Dovydo Pancerovo sienoje prie posto apie LIDLo atsakymą dėl skundo apie J.Panką - ir po minutės buvau bakstelėtas bei užblokuotas amžiams. Komentarai, savaime suprantama, ištrinti be pėdsakų.

Mediavirusas, kurio pavadinimas – „Rusijos agresija“

Idėja čia ta, kad Rusija kelia gigantišką ir vis didėjančią grėsmę taikai ir stabilumui planetoje. Rusų bombonešiai kelia grėsmę Lamanšui, tiesa, išimtinai iš tarptautinės oro erdvės. Rusija – agresorė, puolanti suverenias valstybes, tokias kaip Ukraina. Būkite budrūs – jūs sekantys!

Vašingtonas prieš visą pasaulį

„Karo ministras“ Eštonas Karteris susirūpinęs dėl JAV pozos. Ne, ne sėdėjimu su griežtai vertikalia nugara ir suglaustais keliais. Čia apie tai, kiek išorės priešų kelia grėsmę Amerikai ir ką globaliai mes galime padaryti, kad išlaikytume juos baimėje. Eštonas išdėstė savo požiūrį Senato komitete, skirtame svarstyti armijos problemas, kovo 17 dieną, ir tai buvo dalis proceso, skirto išmušti Pentagonui dar didesnį finansavimą, o konkrečiai – 582,7 mlrd dolerių 2017-iems finansiniams metams.

Šitas "žžž" - ne šiaipsau / Это жжж неспроста

Начинает складываться воедино картинка в американском Орландо. Хитрый ход задумала исключительная американская нация!Во-первых, с самого начала в новостях была какая-то мутная муть. А сразу после того, как Обама назвал это самой масштабной трагедией после 9/11, зрение и слух напряглись не на шутку: к чему снова клонят исключительные страдальцы?И...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: