Viešieji intelektualai™ nerimsta. Briuselietis Sergėjus Kanovičius apkaltino prof. V. Landsbergį kriminaliniu "Holokausto neigimu"

Sukėlę spaudoje antilietuviškos isterijos bangą dėl tariamo J.Noreikos-GeneroloVėtros dalyvavimo masinėse žydų žudynėse Antrojo Pasaulinio karo metais apsišaukėliai Viešieji intelektualai™ gavo per nosį nuo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro. O dar prof.V.Landsbergis nepatingėjo, ir savo trumpoje replikoje Delfyje papildė mokslininkų išvadas kai kuriomis iškalbingomis detalėmis apie viešųjų intelektualų™ nusišnekėjimų ištakas.

Nerūkai, negeri ir vairuoji litrinį kibiriuką? Vansi, mažini mūsų gynybinę galią, atimi lėšas iš švietimo ir skriaudi pensininkus!

Verslo Žinios publikuoja didžiausių mokesčių mokėtojų Lietuvoje sąrašą su komentarais. Susumuoti mokesčių inspekcijai įmonių pervedami PVM, akcizai ir gyventojų pajamų mokestis. Krenta į akis tai, kad tarp didžiausių mokesčių mokėtojų gausu naftos produktų gamintojų ir pardavėjų, alkoholinių gėrimų gamintojų ir distributorių bei tabako gaminių fabrikas.

Kas gali paveikti Lietuvos ambasados Britanijoje valdininką Gvidą Venckaitį?

Šauksmą pasiekė pagalbos Šauksmas iš Didžiosios Britanijos. Lietuvos ambasada negina Lietuvos piliečių, patekusių į bėdą. Ambasada nėra beasmenė. Už kiekvieno atvejo stovi konkretus darbuotojas, nevykdantis savo pareigų. Šįkart to nepadarė Gvidas Venckaitis. Kas ir kaip gali paveikti Gvidą Venckaitį, kad jis dirbtų savo darbą? Todėl Šauksmas ieško žmonių, ką nors žinančių apie šį žmogų: kas jį įdarbino į ambasadą, giminės, šeima, draugai ir pan. Taip pat ieškome žmonių (organizacijų), galinčių ir norinčių padėti Alei Ambrasaitei.

Ekonomistas Stepanas Demura: chaosą Europoje suorganizavo sionistai

Ekonomistas Stepanas Demura Neiromir-tv laidoje papasakojo, kas ir kodėl suorganizavo chaosą Europoje, kuris palietė ir Lietuvą. Pasižiūrėję siužetą suprasime, kam tarnauja Lietuvos valdžia, siekianti atvežti į Lietuvą kuo daugiau negrų ir arabų.

Rusijos Federacijos Komunistų partija reikalauja uždrausti viešą homoseksualizmo deklaravimą

Spalio 29 d. pasklido žinia, kad Rusijos Federacijos Komunistų partija (RFKP) pateikė Dūmai naujo įstatymo projektą, pagal kurį viešas homoseksualizmo paskelbimas būtų pripažintas nusikaltimu, baudžiamu bauda iki 5000 rublių dėl „viešo netradicinių seksualinių santykių skelbimo viešai demonstruojant iškreiptus seksualinius polinkius“. Taip pat siūloma prie to pridėti ir 15 dienų įkalinimo laikotarpį už homoseksualizmo deklaravimą švietimo, kultūrinėse ar jaunimo įstaigose.

Išgyvenusio Odesos Profsąjungų namuose pasakojimas / Рассказ выжившего в Доме Профсоюзов

Правда, как шило. Её в мешке не утаишь, каким бы плотным ни казался этот мешок и в каком бы море лжи правду не пытались утопить. Непосредственный участник событий на Куликовом Поле 2-го мая 2014-го года, Игорь Степаненко, сотрудник частной охранной компании решил рассказать читателям обо всём, что пережил в тот страшный день.

Akiniai regėjimo negerina, akiniai yra tik protezas akims

„Trylika metų dirbau optometrijos srityje. Per tą laiką niekada nepaskyriau silpnesnių akinių, skyriau tik stipresnius. Juos nešiojant regėjimas tik silpnėja, akiniai problemų nesprendžia“, – įsitikinusi natūralios regos atkūrimo instruktorė Jūratė Aleškevičiūtė. Nešiojant akinius regėjimas tik silpnėja, nes nedirba akies raumuo. Jis prisitaiko prie akinių lęšių ir pamažu atrofuojasi. Regėjimo sistema nėra tik matymas. Tai – akys, regos nervas, smegenys.

Degantis degalinių klausimas...

Manau artimiausiu metu Lietuvoje subręs bent du „svarbūs“ ieškiniai teismams. Vienas tokių ieškinių bus dėl visuomenininkų, kurie nesugeba patikrinti visų prekybos vietų ir užtikrinti, kad jose nebūtų parduodamas alkoholis nepilnamečiams, o kitas ieškinys galėtų būti dėl pačių nepilnamečių, kurie atrodo per daug suaugę ir maskuoja savo jauną amžių, taip trikdydami pardavėjų darbą ir keldami jiems bereikalingą stresą parduodant alkoholinius gėrimus.

Viešojo intereso paieškos Druskininkuose ir Vilniuje

Nagi, žiūrim ką turim. Iš vienos pusės – skandalas dėl nemokamo pasipliuškenimo baseine Druskininkuose, triukšmas dėl dailių apartamentų, kurių vonios kambaryje – koks siaubas – pusnuogės moters atvaizdas. Iš kitos pusės – skandalas dėl karalienės Mortos. Tiksliau dėl jos vardą savo privačiam versliukui pasisavinusios patriarcho V.Landsbergio marčios Austėjos Landsbergienės.

Priešo akimis: Keturios informacinio karo strategijos / Четыре стратегии информационной войны

Besiruošdami išganingosios dokumentinio filmo premjeros, kuri išgelbės Lietuvą nuo dar vienos KRUVINOS OKUPACIJOS, susipažinkime su tame filme aptariamo kruvino diktatoriaus Vladimiro Vladimirovičiaus Putino "smegenų centro" - Rusijos strateginių tyrimu instituto paruoštu reportažu apie Informacinio karo strategijas. Taip sakant, pažinkime priešą iš jo apkasų ir informacinių blindažų pusės! Beje, klausimas: o kieno gaminama informacija yra naudojama mūsų apkasuose?

Analitikai ir ekspertai: Rusijos propaganda ruošia dirvą naujai okupacijai

Lietuvoje veikia šimtai, o gal ir tūkstančiai Rusijos apmokamų samdinių, aktyviai ruošiančių dirvą naujai Baltijos šalių okupacijai – taip tvirtina Lietuvos, Rusijos, JAV ir Ukrainos ekspertai naujame dokumentiniame filme „Karas 2020-ieji. Rusijos informacinė agresija“. Filmas pasakoja apie tai, kokių tikslų Lietuvoje ir kitose Baltijos valstybėse siekia ir kokiais metodais veikia pasaulį apraizgiusi Kremliaus dezinformacijos mašina. Rusijos propagandos užkulisius atskleidžia dar neseniai čia dirbę žmonės.

Pasaulis nėščias dideliu karu

Ore tvyro juntamas didelio karo kvapas. Žmonija panaši į nėščią moterį, kuriai jau atėjo laikas gimdyti. Apsunkusi, su dideliu pilvu, ji kaip žąsis krypuoja, laikydamasi už sienų, ji kvepia pienu, moterišku prakaitu, pavargusiu kūnu, kuriame gyvena jau du žmonės. Naujas pasaulis – ant gimimo slenksčio.

JAV dislokuoja savo spec pajėgas Sirijoje

Kaip jau buvo minėta anksčiau, birželio mėn, Jungtinės Valstijos oficialiai pranešė, jog panaudodamos specialiąsias pajėgas, pradeda antžemines operacijas Sirijoje. Washington Post savo straipsnyje „Obama siekia intensyvinti Operacijas Sirijoje su Specialių pajėgų kariais“, pranešė, kad prezidentas Obama į šiaurinę Siriją siunčia nedidelį Specialių Operacijų karių skaičių, pažymint pirmą ilgalaikį JAV pajėgų dislokavimą šioje šalyje.

Amerikos pietiečiai: Jungtinės Amerikos Valstijos – šalin iš Pietų!

Pietų nacionalistinio judėjimo esmė yra ne tame, kad JAV daro kažką ne taip, o tame, kad tai užsienio valstybė laikanti okupavusi pietiečių žemę.Pietų nacionalizmas nekelia sau tikslo atsiskirti nuo JAV. Atvirkščiai — judėjimo tikslas priversti JAV pasitraukti iš pietų.Pietūs nėra JAV dalis.Iš ideologinio taško žiūrint Jungtinės Amerikos Valstijos yra užsienio valstybė okupantas. Pietūs — tai paprasčiausia kolonija, o pietų nacionalizmas siekia sulaužyti kolonijinį jungą.Būtina įsidėmėti, kad susitaikymas su esama padėtimi yra pralaimėjimo strategija.

Konflikto nugalėtojas spręs Lietuvos valstybingumo reikalus

Daug metų interneto dėka stebiu įvykius Rytuose. Pateiksiu ne savo nuomonę, o faktus, kuriuos turėtų žinoti ir mūsų skaitytojas. Pradėkim nuo to, kad dabartinė Sirija – tai Osmanų imperijos, subyrėjusios I-ojo Pasaulinio karo išdavoje, gabaliukas. Sirijos ribas nustatė anglai ir prancūzai, kurie braižė tas ribas, kaip norėjo, nekreipdami dėmesio, kas ten gyvena – sunitai, šiitai, alavitai… . Iš esmės jie ir užprogramavo konfliktus daugelyje Artimųjų Rytų valstybių.

Valdžios idiotų bendrabutis

Pabaigai norėčiau grįžti į mūsų Lietuvą, kurią jau pasaulyje daugelis vadina piktu gnomu. Mane neramina, kad nebematau ateities perspektyvų su tais idijotais, kurie laikosi įsitvėrę valdžios lovio, net nebesuvokia, kad jie savo beprotystėmis naikina ir neša į karo apokalipsę mūsų valstybės likučius. Netgi pažvelgus į valstybės ekonomikos plėtros agoniją, na prisiminkime arogantišką mūsų valdininkų argumentą verslui, dėl prasidėjusių sankcijų prieš Rusiją – “verslas pats kaltas, jei pasirenka verslą padidintos rizikos šalyje…”.

Eduardad Hodos skaito „Siono išminčių protokolus“. 4-9 protokolų lietuviškas tekstas, jų paviešinimo istorija

1905 metais spaudoje pasirodė, manoma, pirmojo Pasaulinio sionistų kongreso (1897) protokolai.Šiuos unikalius dokumentus, dar vadinamus „Siono išminčių protokolais“, skaito žinomas rašytojas ir publicistas Eduardas Hodos. Tęsiame autoriaus skaitomo teksto vertimo į lietuvių kalbą publikaciją. S.A. Niluso raštų rinkinyje papasakota „protokolų“ atsiradimo ir jų paviešinimo istorija, kurios vertimą įdėjome po protokolų tekstu.

Lenkija pakraupusi / Польша в ужасе

Бандера и Шухевич – национальные герои для политической элиты на Украине. В Польше на выборах в парламент победили проамериканские националисты. Чего теперь ждать России от Польши.

Eurazijos sąjunga pasiūlė ES aptarti bendros ekonominės erdvės klausimą

Eurazijos ekonominės sąjungos (EES) komisija pasiūlė Europos Sąjungos (ES) valdžiai pradėti dialogą dėl bendros ekonominės erdvės sukūrimo, oficialus laiškas perduotas ES komisijai. Apie tai TASS’ui pranešė atsakinga už pagrindines integracijos kryptis Eurazijos ekonomikos komisijoje makroekonomikai, ministrė Tatjana Valovaja. Pasak jos, sprendimas nusiųsti oficialų pasiūlymą ES komisijai buvo priimtas Grodno mieste, spalio 8 d., per EES sąjungos vadovų susitikimą. Į sąjungos sudėtį įeina Rusija, Baltarusija, Kazachstanas, Kirgizija ir Armėnija. Pats laiškas buvo perduotas spalio viduryje.

Lenkijos – Lietuvos jungiamasis dujotiekis ir kam tada reikalingas „Independence“ terminalas?

Kaip matome šiuose visuose Europiniuose projektuose nėra nė žodeliu užsimenama apie Lietuvos „Independence (Nepriklausomybę)“ terminalą. Jis šiuose dokumentuose tiesiog neegzistuoja. Beje, pastebėkime, jog visų šių projektų oficiali pradžia jau 2011 metai. Suprantama, jog tariamasi dėl jų buvo kur kas anksčiau. Dėl Klaipėdos suskystintų gamtinių dujų terminalo projekto buvo apsispręsta 2010 metais. Tad, turint visus duomenis šį (Independence) projektą galima buvo laisvai nutraukti.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: