Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

MAXIMOS KRONIKOS: Mes pasirūpinsime, kad jums daugiau nieks neberūpėtų!

1. Maximos šūkis: Galiojimo laikas - ne riba! 2. Iš prekybos centruose parduodamų sėklų išauga sugedusios daržovės. 3. Jei Tavo mikrorajone nėra bent trijų MAXIMŲ - pats laikas pagalvoti apie persikraustymą.. 4. Britų mokslininkai ištyrę šviežias maximos salotas Mendelejevo periodinę lentelę papildė netgi 12 naujų elementų... 5. Perki du, gauni tris, moki už keturis!

Jakovas Kedmi: Už bet kokią avantiūrą Europoje pirmą smūgį gaus Jungtinės Valstijos

Izraelio Iton. tv laidoje „Ypatingas aplankas“ laidos vedėjas Markas Gorinas kalbina buvusį Izraelio žvalgybos „Nativ“ vadovą Jakovą Kedmį. „Už bet kokią avantiūrą Europoje, pirmą smūgį kurį už tai gaus, gaus Jungtinės Valstijos. Tai suformuluota Rusijos karo doktrinoje, taip Rusija ruošia savo kariuomenę. NATO irgi gaus savo.“

Amerikos likvidavimo planas

Žurnalistai iš laikraščio The New York Times paskelbė originalų pasiūlymą – kardinaliai pakeisti šalies teritorinį padalinimą, likviduojant dabartinę JAV struktūrą. „Teritorinis šalies padalinimas, kuris susiformavo beveik prieš 200 metų neatitinka šiuolaikinių ekonomikos ir politikos iššūkių. 48 kontinentines valstijas turi pakeisti 7 didelės federalinės apygardos. Ateityje Ameriką turi sudaryti Didieji Šiaurės Rytai, Didieji Ežerai, Pietryčių pramonės Juosta, Įlankos Krantas, Didžiosios Lygumos, Vidiniai Vakarai ir Ramiojo Vandenyno Pakrantė“

Lietuvos žemės ūkis klesti: Karvės - Lenkijoj, šeimininkas - Švedijoj

Jos diena prasidėdavo anksti ryte, kai atsikėlusi eidavo melžti karvių. Dabar ten nebekelia kojos. - Nebegaliu ten įkelti kojos. Taip graudu pasidaro, kad norisi verkti, - prisipažįsta Angelė. Tvarte - nė vienos karvės. Atrodo, kad jų gulyklos dar šiltos. Ėdžiose likę po saują šieno. Kitame tvarto gale nuleidusi galvą stovo viena telyčia. Vienam gyvuliui liūdna. Kampe po lempa cypsi būrelis viščiukų. Ir tai - visas jų likęs ūkis! O buvo 11 galvų.

ES valstybės, kurios nenori įsileisti teroristų, prievartautojų ir dykaduonių, turės Europos Komisijai sumokėti milžinišką baudą

Europos Komisija sugalvojo „pabėgėlius“ ES valstybėms grūsti per prievartą. Tos valstybės, kurios nenori įsileisti pas save teroristų, prievartautojų ir dykaduonių, turės Eurokomisijai susimokėti baudą – po 250 eurų už neįsileistą migrantą, rašo The Finacial Times.

Rusofobija pagal Froidą

Frodizmas teikia, kad žmogus daugiausiai kalba apie tai, ko jam labiausiai trūksta. Tarkime, seksualinį nepilnavertiškumą, sekso trūkumą jaučiantis ir sekso baisiai trokštantis asmuo tik apie seksą ir tekalba. Ar bent jau patyliukais apie jį mąsto ir karts nuo karto neištvėręs prasiplepa. Maždaug toks principas, supaprastinant.

Į “galimai prokurorų” klausimus neatsakė

2016m. gegužės 03 d. į Vilniaus miesto vyriausiąjį policijos komisariatą specialiais liudininkais iškviesti Kazimieras Juraitis ir Jaras Valiukėnas. Jie turėjo būti apklausti byloje, su kuria siejamos 2015m. kovo 19 dienos Lietuvoje įvykdytos masinės kratos. Abu jie į ypatingai sunkių bylų tyrėjos klausimus atsakyti atsisakė. Kodėl?

Rytų Europos nacionalistų iliuzijos: Pakeliui į Baltijos-Juodosios Jūros Sąjungą

Emile Durand esė, paskelbta JAV baltųjų nacionalistų „Counter-Currents Publishing“ internetinėje svetainėje 2015 m. spalio mėn. 19 d. Tekstas publikuojamas pažintiniais tikslais Per kelis paskutinius metus įvykiai Europoje sparčiai vystėsi. Pirma prasidėjo Ukrainos Revoliucija, kuri iššaukė agresyvią Rusijos reakciją, atskleidžiančią anksčiau nepastebėtus jos vadovybės ir gyventojų daugumos anti-vakarietiškus, anti-baltųjų rasės jausmus.

Danai gąsdinasi: Pabėgėlių krizė baigsis pilietiniu karu Europoje

Savo straipsnyje danų laikraštyje Jyllands-Posten profesorius Helmutas Niborgas, tarpusavio ryšių tarp hormonų ir intelekto srities specialistas, bando paaiškinti savo atlikto tyrimo rezultatus. Tyrimo esmė – „žemas vietinių gyventojų gimstamumas ir imigrantų su žemu IQ antplūdis veda į tai, kad europiečiai taps mažuma kontinente ir kad vidutinis IQ kris iki tokio lygio, kad jau galima kalbėti apie grėsmę klestėjimui, demokratijai ir civilizacijai“.

Pasimelskim Aukso veršiui, jo vienos trojos uncijos kaina viršijo 1300 JAV dolerių!

Auksas brangsta. Trojos uncijos (31 gramas) kaina pirmą kartą nuo 2015 metų sausio perlipo 1300 JAV dolerių ribą, apie tai šiandien rašo Frankfurter Allgemeine Zeitunng (FAZ). Žmonija jau daug tūkstančių metų meldžiasi Aukso veršiui, ir toliau melsis. Kam žmonijai žali popoierėliai - JAV doleriai, kurie nuo 1974 metų niekuo nepadengti, kam euro, kurį Europos Centrinis Bankas (ECB) gegužės 4 dieną ruošiasi kastruoti, atimdamas iš žmonių 500 euro nominalo banknotus, siekiant juos suvaryti į negrynųjų pinigų konclagerį?

Senoji gvardija Rimvydo Valatkos asmenyje stojosi ginti prekybos monopolistų teisės į KALAFIORUS

Na štai, neilgai trukus išlindo ir senoji gvardija. Pasirodo viskas dėl to, kad M.Draghi iš Europos Centrinio Banko prispausdino trilijoną eurų. Nu, good. Bet kodėl tada Vakarų šalyse kainos dar mažesnės? Ir ne tik kalafijorų. Gal tas trilijonas tiktai į Lietuvą buvo supumpuotas?

Lenkijos premjerė Beata Šidlo: Mes tapome opozicijos vykdomo perversmo liudininkais

Lenkijos premjerė Beata Šidlo savo interviu savaitraščiui „wSieci” apkaltino opoziciją perversmo organizavimu ir nekonstruktyvia kritika. „Mes esame liudininkais perversmo iš opozicijos pusės. Jie kelia chaosą. Jų kuriamoje isterijoje nėra jokio konkretumo. Tai tik skaldo visuomenę ir gimdo priešiškumo jausmą. Tokios neigiamos emocijos nieko nesukuria, bet daug ką sugriauna“, - pareiškė premjerė Beata Šidlo savo interviu.

Nikolajus Azarovas: Odesos tragedijos metu žuvo beveik 400 žmonių

Buvusio Ukrainos premjero Nikolajaus Azarovas žiniomis, Odesos skerdynių metu žuvo beveik 400 žmonių. Šie skaičiai paremti Odesos istoriko ir rašytojo Aleksejaus Ivakino paskelbtais tyrimo rezultatais. „Skerdynėse, kurias organizavo Parubij, Turčinovas, Porošenko, Kolomojskis, Odesoje 2 gegužės žuvo 397 žmonės – beveik 10 kartų daugiau, negu nurodoma oficialioje statistikoje..."

Prisiminkime: prieš dvejus metus Odesoje perversmininkų finansuojami banditai surengė skerdynes

Apie tariamus bei esamus žmogaus teisių pažeidinėjimus kalbėti mėgstanti sisteminė žiniasklaida tyli apie 2014 metais gegužės 2-ąją dieną, Odesoje įvykusią tragediją: vadinamieji patriotai, Ukrainos pseudonacionalistai iš Ukrainos žydų bendruomenės pirmininko, sionisto, Igorio Kolomojskio, finansuojamos ir kitaip remiamos organizacijos, Dešiniojo Sektoriaus (Pravy Sektor), ėmėsi sadistiškų banditinių-teroristinių veiksmų prieš vietinius civilius gyventojus (rusus).

Rusijoje per metus pagauta daugiau negu 400 špionų ir kitos naujienos

Каждый день в России ловят по одному шпиону, а то и больше / Сербия отказывается от Косово / Россия объявлена врагом Запада / Бжезинский требует предупредить Россию / Все версии о сбитом над Украиной малазийским Боинге. Секретные материалы. / Саакашвили собрался намерен вернуться в большую грузинскую политику. / Чьи деньги заплатил Чубайс

„Nacionalinis interesas“ – Gegužės 1-osios akcija Vilniuje – „Už socialiai orientuotą valstybę“

2016 gegužės 1-ąją, Vilniuje, Kudirkos aikštėje įvyko asociacijos „Nacionalinis interesas“ organizuotas renginys – „Už civilizuotus darbo santykius – už socialiai orientuotą valstybę“.Joje be „Nacionalinio intereso“ atstovų dalyvavo ir samdomų darbuotojų profsąjungos, Lietuvos profsąjungų lygos, Lietuvos profsąjungų lygos jaunimo organizacijos atstovai.Jų išsakytą poziciją naujojo „Darbo kodekso“ ir bendrai valstybės politikos atžvilgiu matysite vaizdo reportaže.

Kodėl Vakarai bijo Kinijos

„Egzistuoja kelios labai rimtos problemos, susijusios su Breton Vudo finansiniai pančiais ant viso pasaulio kaklo, kurie dabar veržiasi vis smarkiau ir smarkiau. Šiandien vis daugėja įvykių, kurie veda prie teisingesnio pasaulinių resursų naudojimo“ – mano amerikiečių rašytojas ir tinklapio China Rising autorius Džefas Braunas, gyvenantis Pekine jau keletą metų.

Lenkijos valdžia šeimas remia pinigais, Lietuvos – iškrypėlių paradais

Vasario 16 dieną Lenkijos Prezidentas Andžėjus Duda pasirašė šeimų rėmimo įstatymą „Šeima 500+”. Įstatymas numato, kad nepasiturinčios šeimos už kiekvieną vaiką gaus 500 zlotų (120 eurų) išmoką, pasiturinčios šeimos gaus šią priemoką už antrą ir sekančius vaikus. Tam Lenkijos valdžia skyrę 4,25 milijardus zlotų. Lenkijos Radijas paskelbė informaciją, kaip šia parama galės pasinaudoti užsieniečiai.Šiandien Lietuvos žmonės masiškai važiuoja apsipirkti į Lenkiją.

„Alternatyva Vokietijai“ (AfD) suvažiavimo programa – alternatyva Merkel vykdomai Vokietijos ir vokiečių tautos naikinimo politikai

Šį savaitgalį Štutgarte įvyko Vokietijos partijos „Alternatyve fur Deutschland“ (AfD) suvažiavimas, kuris patvirtino šios partijos programą. Joje keli pagrindiniai punktai, padėsiantys gelbėti vokiečių tautą nuo gresiančio sunaikinimo, kurį sukėlė Aagelos Merkel „atvirų durų politika“, nereguliuojama imigracija, šalies islamizacija, fiskalinės drausmės Euro zonoje nesilaikymas, atsisakymas nuo branduolinės energetikos.

Kryžiuočiai vėl veržiasi į Lietuvą

JAV nutarė, kad Lietuvoje atsiras 1000 kryžiuočių. Apie tai pranešė The Wall Street Journal. Pasirodo, NATO nori nusiųsti į Lenkiją ir Baltijos valstybes keturis batalionus karių (apie 4 tūkstančius), kaip „atsaką į Rusijos veiksmus regione“. Atvyks du batalionai iš JAV ir po vieną – iš Vokietijos ir Didžiosios Britanijos.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: