Komercinis pasiūlymas rengti pramoginę-informacinę laidą “Kremliaus ruporas”

Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas drauge su Antruoju operatyviniu tarnybų departamentu prie Krašto apsaugos ministerijos paskelbė “Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą”. Ši VSD/AOTD intelektualiosios kūrybos produkcija, o vėliau jos pristatymas viešoje informacinėje erdvėje sulaukė ypatingo visuomenės dėmesio. Ta proga man, kaip vienam iš ataskaitoje paminėtų ir aptartų Personažų kilo mintis panaudoti šį neblogą Lietuvos valstybinių tarnybų įdirbį privataus verslo labui – o būtent, pradėti naujo ir iki šiol dar Lietuvos pramoginėje informavimo erdvėje nenaudoto formato transliaciją.

Gerbiamam valstybės saugumo departamentui: Algirdo Paleckio klausimu

Kadangi jūsų minimi ataskaitoje asmenys kol kas nedaro jokių pranešimų, reikėtų patikslinti apie versijas, ir paneigti jūsų skleidžiamą melą. Jokiu būdu neginu Algirdo Paleckio, jis suaugęs, ir jau beveik pusamžis vyras, ir pats moka apsiginti. Tačiau – kadangi pati dalyvavau, kai buvo patariama jam palikti partiją, drįstu pranešti:

“Panamos afera” Nr 2 - nepavykusi Vakarų masmedijos ataka prieš Vladimirą Putiną

Pirmoji „Panamos afera“ buvo finansinis ir politinis skandalas Prancūzijoje XIX amžiaus gale Panamos kanalo statybos metu. Antroji „Panamos afera“ išvydo dienos šviesą šių metų balandžio 3 dieną, kai Vokietijos laikraštis ZC paviešino informaciją apie „Panamos ofšorų“ beneficiarus. Nors jų tarpe nebuvo Rusijos prezidento Vladimiro Putino, visa medžiaga buvo sudėliota taip, kad jis pavaizduotas didžiausiu niekadėju naujosiose „Panamose“.

Augustino Rakausko verslumo dvasia naikina daiktinius įrodymus

2016m. balandžio 4 d. youtube administracija pagal UAB “Žinių radijas” skundą užblokavo mūsų filmą "Žodžio laisvė Lietuvoje turi ribas. 2016 03 31" Pareiškiu, kad UAB “Žinių radijas” skundas yra nepagrįstas dėl šių priežasčių: 1. Mūsų filmas buvo sukurtas ne svetimo audio-vizualinio kūrinio platinimo tikslais, bet siekiant įrodyti nesąžiningą žurnalistinį darbą, kurio objektais buvo mūsų nufilmuoti asmenys – du garsūs politikai.

Per referendumą dėl išstojimo iš ES Britanija spręs, ar ji sutinka tapti imigrantų tauta

Tai Britanijos imigracijos referendumas. Jeigu kalbama apie balsadėžes, sprendimą „Išeiti“ ar „Pasilikti“ lems ne perdėtas Briuselio reguliavimas, „šveicariškasis modelis“ arba Britų teismų suverenitetas. Tai bus didysis neminimasis: ar jums priimtina imigracija ir etninis pokytis?

Šokiai, kniaukimas ir kitos europietiškos isterijos - nuo raganų medžioklės iki bitlomanijos

Raganų ir burtininkų persekiojimas vyko visais laikais, bausmes šios kategorijos žmonėms numatė ir Egipto, ir Babilini įstatymai, burtai buvo smerkiami Biblijoje. Tačiau tiktai Viduramžiais kova su raganavimu pavirto masine isterija. Viduramžių raganų medžioklė truko kelis šimtmečius. Buvo nužudyta, įvairiais vertinimais, nuo 60 iki 100 tūkstančių žmonių.

Naujoji terapija

Gydoma šalčiu, kad neperšaltum. Bado tave adatomis, kad neskaudėtų. Fizinio kontrasto principu. O galima gydyti ir be kūniško kontakto. Delfinų terapija, anoniminių alkoholikų rateliai, gulėjimas su papliurpimais ant kušetės pas psichoanalitiką, kačiukų glostymas. Psichinio kontrasto principu.

Kanibalizmo propaganda žiniasklaidoje

2014 metais internete išplito straipsnis „Overtono langai“, pasakojantis apie technologiją, kuri leidžia legalizuoti visuomenėje visiškai svetimas jai idėjas. Paminėtas ten buvo ir kanibalizmas. Daugelis įvertino publikaciją kaip hiperbolę, tačiau iš tikrųjų kanibalizmo legalizavimo procesas jau paleistas ir nulinis taškas jau įveiktas. Apie tai ir bus kalbama šioje apžvalgoje, pateikiant konkrečius pavyzdžius.

Unikali sencacija: Putinas pavogė VISUS VISŲ (tame tarpe ir lietuvių) pinigus ir paslėpė juos ofšoruose - JAV ir Britanijos panosėje!

Всё воскресенье ждал шокирующих разоблачений от Дрю Салливана, который предрекал пресс-секретарю Президента России Пескову тяжелый рабочий день. Особых опасений не было, но просто хотелось узнать, что же это такое будет:) Вышло как обычно. УГ. Какие-то душещипательные рассказы ни о чем, сводящиеся к тому, что существуют офшоры, а с Президентом России...

Iliuzijos laikančios mus sistemos vergovėje

Nelsonas Mandela: „Iliuzija net buvimą kalėjimą gali paversti komfortišku“.Zigmundas Froidas, filosofas ir psichiatras, samprotauja apie žmonijos būklę ir apie tai, kokiu būdu mums visiems išsiropšti iš Matricos.Mes gyvename iliuzijų pasaulyje. Daugelis problemų užimančių jūsų mintis ir kalendorių, egzistuoja tik todėl, kad jums jas kažkas primetė. Šėtonas žino, ar tai įvyko atsitiktinai, ar ne, tačiau visi mes (arba beveik visi) tapome autoritarinės-korporatyvios vartotojiškos, dabar dominuojančios kultūros aukomis.

Kam naudingas naujas Armėnijos-Azerbaidžano karas?

Kalnų Karabache prasidėjo stambūs karo veiksmai. 2016 metų balandžio 2 dieną Azerbaidžano kariuomenė pradėjo puolimą per visą sąlyčio linija su karinėmis Armėnija ir Kalnų Karabacho karinėmis pajėgomis. Vyksta mūšiai su artilerijos, tankų ir aviacijos panaudojimu. Abi pusės kaltina viena kitą eskaluojant konfliktą, vienok Azerbaidžano kariniai veiksmai byloja apie iš anksto suplanuotą operaciją. Įsisenėjęs konfliktas tarp dviejų regiono tautų: krikščionių-armėnų ir giminingų turkams azerbaianiečių-musulmonų įsiplieskė su nauja jėga.

Neisiu į rusų dainininkės Natali koncertą, nes jos gražios kojos yra pavojus Lietuvos valstybės saugumui

Prisipažinsiu, į Vilnių neužilgo atvykstanti Rusijos dainininkė Natali man patinka. Miela moteris. Dainelės gana primityvios, bet kojos… Kokios jos kojos! Net mano, lietuviško dieduko, „minkštoji jėga“, kaip VSD tai vadina, į šias dailias kojas žiūrint ima „kietėti“. Negi paskui su ta „sukietėjusia jėga“ gatve eisi, ką anūkai pasakys, ką jau apie VSD kalbėti.

„Gintaro karai“ Ukrainoje

Ukrainos žinių portalas ria.com.ua  01.04.2016 pranešė, kad Ukrainos Rovno srityje įvyko nelegalių gintaro kasėjų ir Vidaus reikalų ministerijos dalinių susidūrimas. Incidento pasekoje 7 VRM darbuotojai nukentėjo ir buvo hospitalizuoti. Vėliau buvo pranešta, kad nukentėjo 10 pareigūnų.

Mokytojai reikalauja mokyklų nustoti skatinti „britiškas vertybes“

Grupė Didžiosios Britanijos mokytojų reikalauja, jog mokyklose būtų nustota skatinti „fundamentalias britiškas vertybes“, antraip mokiniai gali manyti, jog kitos kultūros yra menkesnės nei jų. Nacionalinė mokytojų sąjunga (The National Union of Teachers) teigė, jog mokymas apie šalies demokratiją, teisę ir tradicijas gali paskatinti „kultūrinę viršenybę“, todėl vietoje to dėmesį paragino sutelkti į „tarptautines žmogaus teises“.

Kodėl mums brukamas vegetarizmas?

Žmogus iš savo prigimties yra visavalgis, kitaip sakant, normaliam gyvybės palaikymui jam reikia tiek mėsos, tiek augalinio maisto. Tačiau paaiškėjo, kad žmogus ne tik visavalgis iš prigimties, jis be viso kito dar ir didis išsigalvotojas-iškrypėlis. Taip ir atsirado įvairiausios naujos dietos ir abejotinos maitinimosi taisyklės, prie kurių mūsų organizmai nepritaikyti. Yra, žinoma, laikinai būtinų dietų, kai kovojama su kokia nors liga ar nesugebėjimu įsisavinti vienokio ar kitokio maisto. Tačiau aš ne apie tai. Aš apie vegetarus ir veganus ir platina tokią maitinimosi metodiką, kuri, jų apgailėtina nuomone, vienodai tinka visiems žmonėms be

X-men: Apokalipsė. Laukiame scenoje pasirodant paties GP?

Корпорация Marvel Comics давно уже стала законодателем мод в создании матриц будущего, т. е. в управлении будущим человечества через формирование образов и архетипов. Началось всё с обычных комиксов, сейчас по ним снимаются самые крупнобюджетные и самые кассовые фильмы (только в серии о людях Х заработано больше $3 млрд), по сути, формирующие мировосприятие и...

Karolis Požela – kovotojas už tautos laisvę

1896 m. balandžio 2 d. Pakruojo raj. Bardiškių kaime pasiturinčių valstiečių šeimoje gimė lietuvių proletarinis revoliucionierius, Lietuvos Komunistų partijos (LKP) veikėjas ir organizatorius, žymiausias iš legendinių Keturių komunarų, Karolis Požela. 

Maskvos metro stotyje nukrito tinkas - iš po jo pažvelgė Stalinas

Maskvos metro Arbato stotis. Nubyrėjo tinkas ir iš po jo pažvelgė Josifas Džiugašvilis-Stalinas, Visariono sūnus. Tai ne balandžio 1-oji. O jeigu net ir metropoliteno darbininkų pokštas, tai nė velnio ne pokštas, o pati tikriausia tiesa - atėjo laikas ir slėpta, naikinta istorija vėl sugrįžta į viešumą.

Porošenka: Kilpa užsiveržia / Порошенко: Петля затягивается

Практически всю текущую рабочую неделю президент Украины (по версии майдана) Пётр Алексеевич Порошенко проведёт в США. Его поездку можно было бы назвать курортно-ознакомительной. Ни к чему не обязывающее участие в форуме по ядерной безопасности, где от Украины ничего не зависит, выступление перед разношёрстной публикой на...

Buvusio alkoholiko „sėkmės“ istorija nėra prasčiausias būdas atbaidyti moksleivį nuo alkoholio. Prasčiausias būdas yra mokyti jį gerti, o į alkoholį žiūrėti kaip į „naminį gyvūnėlį“, kurį galima prisijaukinti

Kai iš švietimo atstovų girdi tokius teiginius, kaip „Suaugusiųjų draudimai, svaigalų prekybos bei reklamos apribojimai jaunuolių dažnai nesustabdo nuo svaigalų vartojimo – draudžiami dalykai juos traukia dar labiau. “, tai nejučiom pagalvoji, kokia čia pedagogikos rūšis? Gal čia kokia „patogioji šiuolaikinė“ pedagogika, kurią įkūnija "Šiuolaikinių didaktikų centras". Toji pedagogika leidžia vienu metu suaugusiems pateisinti savo netinkamą elgesį, ir tuo pat metu suteikia teisę vaikams kalbėti apie jį, kaip apie netinkamą. Dažnai tėvai klausia, kaip man paaiškinti vaikui,...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: