Vokiečiai klausia: Brangieji rusai! Kada gi jūs pagaliau ateisite į Berlyną?! / Дорогие русские! Ну, когда же вы придете в Берлин?!

С Германией покончено. Вчера вечером в Мюнхене, в жирной благодушной сосисочной Баварии, я не знала, плакать мне или смеяться. Где баварские пивные, в которых стучат пивными кружками националисты и спорят о судьбах родины? Где пышнотелые красотки-официантки в кружевных платьицах, флиртующие с разгоряченными посетителями? В моем районе в центре города...

Šiuolaikinė vakarų "civilizacija" - monstras išaugęs iš negailestingo žiaurumo

Мироощущение россиян окрашено в гораздо более радужные тона. И напрочь отсутствует мотив самооправдания, списывания грубости и жестокости на эпоху. Современный европеец легко повторяет за Фомой Аквинским: «А иначе было бы еще хуже!» И всё в порядке. Ни малейшего чувства неловкости за жестокость и грубость предков. Но тот же самый современный европеец убежден: русское Средневековье и вообще вся русская история как раз на редкость кровавые и злые!

Europos saulėlydis. Ar išsipildė Špenglerio pranašystė

Antrasis XX amžiaus dešimtmetis Europai džiaugsmo neatnešė. Revoliucijos, politinės žudynės, I Pasaulinis karas, pasižymėjęs iki tosl neregėtomis aukomis, masiniu cheminio ginklo ir kitokios technikos panaudojimu – Vakarų pasaulį krėtė karštinė. Nenuostabu, kad niūrios vokiečių filosofo ir kultūrologo Osvaldo Špenglerio pranašystės „Europos saulėlydis“ pasirodė būtent 1918 metais.

Deutsche wirtschafts nachrichten: Angela Merkel gyvena paraleliniame pasaulyje

Dabar su kiekviena diena tampa vis labiau akivaizdu, kad su savo „atvirų durų“ politika, už kurios kanclerė Merkel su užsispyrimu kabinasi, ji pažeidė Europos įstatymus ir ES piliečių teises. Nusikaltimai, įvykdyti Kiolne, parodė, kaip šiandien atrodo europinė realybė. Anksčiau ar vėliau Merkel turėtų išsiveržti iš savo išgalvoto pasaulio ir pamatyti, kad vyksta iš tikrųjų, rešo Deutsche wirtschafts nachrichten.

Sausio 13-oji. Pareiga papasakoti

Gerbiamieji tėveliai ir seneliai, šiandien Jūs turite privalomą pareigą, savo vaikams ir anūkams patys paaiškinti ir išaiškinti, kas iš tiesų vyko sausio 13 dieną, prieš 25 metus. Koks tai buvo politinis žaidimas, ir kas iš to laimėjo, kodėl tiek lietuvių dalyvavo tame farse, ir kodėl dabar kaltė krenta iki gyvenimo pabaigos ant visų tų, kurie tarsi apduję klykė 'Lietuva bus laisva', iš tiesų tiesiog padėjo klanui paimti valdžią valstybėje ir pralobti saujelei, skurdinant ir engiant visą tautą, išginant milijoną lietuvių iš Lietuvos.

Kas ne su mumis, tas turi būti sunaikintas, išmestas iš bendruomenės, išvarytas iš genties, iš jo turi būti atimtos visos teisės

Tolerantai yra pasirengę atimti teises iš tų, kurie turi priešingą, nei jie nuomonę pabėgėlių, feminisčių, homoseksualų, juodaodžių atžvilgiu. Tolerastų politika itin pasireiškia Europoje. Pateiksiu keletą pavyzdžių. Pirmas. Kai pabėgėliai prievartavo, seksualiai priekabiavo, apiplėšinėjo merginas ir moteris, tai Vokietijos policija nieko nedarė, nereagavo. Bijojo tvarką įvesti, nes ten juk pabėgėliai, juos Merkel pakvietė.

Vokiečiai! Priešintis beprasmiška! / Немцы! Сопротивление бесполезно!

Новогодняя репетиция майдана в Кёльне / Миграция в Европу – спланированная акция / Двойственная политика немецкой полиции / Немцы не хозяева своей страны / Мигранты контролируют улицы Европы / Бандеровская Украина – продукт Запада

Kremliaus įtakos paternai

Kai 2013 metais aptikau organizuotas kremlinų grupes, Facebook tinkle užsiimančias propagandos skleidimu, jų veiklos mastai man pasirodė tiek neįtikėtinais ir kryptingais, kad aš kelias savaites tikrinausi su įvairiausiais pažįstamais ekspertais, ar tikrai taip gali būti. Visi, kam papasakodavau ir parodydavau, būdavo ištikti lengvo šoko ir sakė, kad taip ir yra.

Kas ten Vokietijoje darosi?

Kas nutiko vokiečių Kelne naujametinę naktį – žino visi. Juoduliai siautėja, prievartaujamos vokietės žviegia, vokiečių vyrai narsiai renka policijos numerius aifonuose, policija kažkur prapuolė… Kitą dieną Kelno merė paaiškino vokietėms, kad nereikėjo provokuoti Vokietijos svečių. Išvertus iš politikų kalbos į normalią, nuskambėjo kažkaip tai taip „Pačios kaltos, durnės, nereikėjo eiti švęsti ten, kur pilna muslimų, ir išvis – negi taip sunku užsidėti, einant į gatvę, chidžabą, kad nenervintumėte mielų svetelių?“

Priešistorinės civilizacijos: savilikvidacija ar gamtinis kataklizmas?

Žmonija jau tiek sena, kad pamiršo savo vaikystę. Žmogaus kilmė apgaubta paslaptimi. Priimta manyti, kad praeityje žmonija buvo primityvi, paskui pradėjo vystytis, žmonės liovėsi būti barbarais, pasidarė protingesni ir sumanesni. Tačiau nauji duomenys byloja apie atvirkščią procesą. Gali būti, kad istorijos priešaušryje žmonija turėjo pažangų mokslą ir modernią techniką.

Lenkijos ministras eurokomisarui: Jūs smerkiate MIP įstatymą Lenkijoje, o ne cenzūrą Vokietijoje

Lenkijos teisingumo ministras Ziobro pasipiktinęs tuo, kad eurokomisaras Etingeris (Gunther Oettinger) kritijuoja MIP situaciją Lenkijoje, bet nereaguoja į įvykių Kiolne nutylėjimą Vokietijos MIP. „Vokietijoje sako: kieno valdžia to ir radijas. Tai reiškia, kad visuomeninių MIP vadovybę skiria valdantys politikai. Įstatymas ties kuriuo dirba Lenkijos vyriausybė numato žymiai demokratiškesnius sprendimus“, – savo laiške Giunteriui Etingeriui parašė Lenkijos justicijos ministras Zbignevas Ziobro.

Ar Vokietija jau pakankamai spalvinga, ponia Merkel?

Tikrovę pusę metų neigusiai Europos daliai tai turėjo būti sukrėtimas, migrantų grėsmes pripažinusiems europiečiams – „ar aš nesakiau“ akimirka. Pirmosios sausio dienos rodo, kad 2016 m. bent dalis vokiečių pabudo drąsesni, užpildę kantrybės taurę, pasiruošę eiti į gatves ir bent plakatuose paklausti: „Ar Vokietija jau pakankamai spalvinga, ponia Merkel?“.

Šiuolaikinės naujakalbės aiškinamasis žodynas. Žmonės ar resursai?

Kažkada pasaulyje gyveno žmonės…Tiesa, buvo ir vis dar yra mokslininkų, kurie, stebėdami, kaip žmonės bendrauja tarpusavyje, kokiomis normomis vadovaujasi kasdien, padarė išvadą, kad žmogus – tai beždžionė, sugebanti naudotis darbo įrankiais ir kalbėti.

Trumpa vokiškos spaudos apžvalga: valdžia meluoja, ekonominė situacija blogėja, Merkel dienos baigiasi

Gal Vokietija negali gyventi be fiurerio, negali gyventi be idioto valdžioje, be siekio susinaikinti? Gal tai natūraliai artėjanti vokiečių tautos mirtis, dėsninga, paremta gyvosios gamtos dėsniais? Matyt taip yra. Gal vieną dieną, visai netolimą, grius tas išprotėjęs vokiškas mastodontas ir po savim palaidos visus ES lipčius, mintančius jo maisto likučiais? Iš to išaugs kažkas naujo ir nebūtinai geresnio.

Še tau ir "sąmokslo teorija". Kelno policija nuslėpė, kad Naujametinę naktį identifikavo 100 užpuolikų ir beveik visi buvo "pabėgėliai iš Sirijos"

Silpnesnio maumenėlio tolerantiški žmonės mėgsta pasišaipyti, kuomet jiems sakoma, kad atūžianti politkorekcijos banga verčia valdžios institucijas bei žiniasklaidą iškraipyti faktus ir mulkinti visuomenę. Vardan tariamai kilnių "neapykantos nekurstymo" tikslų. Girdi, visa tai tėra "konspirologija ir sąmokslo teorijos", o tikrovėje tai nėra įmanoma demokratinėje visuomenėje su laisva spauda. Deja, pastarieji įvykiai Vokietijoje rodo, kad viskas yra įmanoma.

Antitolerastiška pasaka: meistras Vanas, Meistras Čžanas ir Šviečiamosios Lopetos kelias

Kartą pas Meistrą Vaną atėjo trejetas jo vaikų ir kiekvienas geidavo keistų dalykų: – Tėve, – drovėdamasis ir rausdamas, ištarė vyresnysis sūnus. – Man atrodo, jog aš myliu vyrus labiau, nei moteris. O iš vyrų aš labiausiai myliu Sun Achuju iš kaimyninio kaimo. Aš suprantu, tu norėtum matyti manyje atramą ateityje, giminės tesėją ir savo meistriškumo paveldėtoją, bet… atleisk, aš noriu kitko.

Planas paversti Lietuvą branduolinių atliekų jEvrošiukšlynu buvo patvirtintas prieš 5 metus

Kiekviena ES šalis turi savo vietą Bendrijoje: Ispanija - vaisių kraštas, Graikija garsėja alyvuogėmis, Vokietija - gerų automobilių gamyba, Prancūzija - vynais. Daugiau nesiblaškytume ir mes, mat būtume atsakingi už branduolines šiukšles. Nelabai viliojanti perspektyva, bet labai reali.

Lietuvos ir Anglijos gydytojai - į kieno nagus geriau (ne)pakliūti?

Įvairiose žiniasklaidos priemonėse nuolat pasirodo straipsnių apie Lietuvos medikų nekompetenciją. Be jokios abejonės, protingi žmonės supranta, kad tai pavieniai atvejai, kurie niekaip neatspindi visos šalies situacijos, tačiau nuolat viešinami pavieniai atvejai formuoja nuomonę apie visų gydytojų darbą. Deja, žinių apie sėkmingą darbą pasirodo retai ir tik apie išskirtinius, unikalius įvykius (širdies persodinimas ir pan.), kurie skaitytojui mažai siejasi su jo paties gyvenimu.

Apie išprievartavimus ir bandymus išprievartauti Kelne

Vokietija. Informacija iš Kelno. Pranešta, jog vietinėje policijoje jau priimta virš 70, gal 80, o gal ir visi 100 pareiškimų iš vokiečių moterų, dėl jų užpuolimo pačiame miesto centre naujametinių švenčių metu. Kalba eina apie išprievartavimą ar mėginimą išprievartauti. Kalba eina apie „tūkstančio žmonių emigrantų (galimai arabų ir afrikiečių) gaują“.Išprievartavimą, suprantama, teks įrodyti, tačiau ši slegianti informacija jau slenka per Vokietijos platybes ir Vokietija šiomis dienomis nenumaldomai krypsta „į dešinę“.

Piteris Šifas įspėja – visa ekonomika sprogimo fazėje, artėja kolapsas

„Mes bankrutavome. Mes faktiškai gyvename tik iš skolos. Amerikietiška ekonomika transformavosi. Pažvelkite į amerikiečius su maisto kortelėmis, neįgaliuosius, bedarbius. Visa ekonomika sprogimo fazėje… ir dar žemiau nekrito tik dėl to, kad mes galime dar giliau įklimpti į skolas. Tačiau kolapsas artėja“.Iš esmės Amerikai dabar yra blogiau, nei prieš krachą. Nacionalinei skolai didėjant bei spausdinant pinigus iš oro, be sustojimo – tai tik laiko klausimas.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: