Žino katinas į kieno miltus prišiko: skandinavų presstitutė Š. Černiauskas išsigando savo drąsos

Valstiečiai pradeda demonstruoti labai blogas mintis keliančią tendenciją. Vis panašiau į dėsningą keršto žiniasklaidai už #tetąGretą planą: 1. Ramūnas Karbauskis nuo pirmos skandalo dienos seka pasakas apie politinius užsakymus. Tai medžiotojų būreliai, kovojantys su neegzistuojančiomis įstatymo pataisomis. Tai alkoholio pramonė, tai dar kažkas. Galiausiai istoriją, kuri pavirto lavina dėl jo paties nuolatinio melo, jis vadina kažkokia koordinuota akcija.

A. Veryga. Ar valstybė bus valdoma „griaučių spintose ieškotojų“ rankomis?

„Naujas skandalas“, „visi vagys“, „kur profesionalumas“ ir t.t. Puikios antraštės, generuojančios dar puikesnius paspaudimų skaičius ir komentarų kiekį. Manau, kad visuomenė iš tiesų nusipelno žinoti, kas ir kaip ne iš skambių antraščių.

Šį šeštadienį Vilniuje du kartus pasirodė belzabūbas. Ruoškimės apokalipsei

Sausio 21 diena įeis į Lietuvos istoriją: tą dieną du kartus sostinėje pasirodė belzabūbas. Pirmasis belzabūbo pasirodymas įvyko dieną. Tąsyk jis buvo įgavęs vienos parlamentinės partijos pirmininko-anūko žmonos pavidalą. Nelabasis net išplatino jos vardu skelbimą: „A. Landsbergienės mokykla organizuoja paramos abortams, homoseksualų ir transeksualų „teisėms“ eiseną.“

Konservatorė atskleidė, kad „Lietuva turi žurnalistus“

Ekspertai.eu XXX skilties kokybės ženklas, konservatorė Rasa Juknevičienė atskleidė, kad „Lietuva turi žurnalistus“. Kiekvieną dieną apie Rusiją pasakojanti ir viską su Rusija lygininanti moteris tokią išvadą padarė pasirėmusi žaliosios valstietės Kildišienės ir Rusijos Dūmos, kaip teigia R. Juknevičienė, deputatės Kabajevos pavyzdžiais.

Duoda – imk? Arba D.Šakalienė ir vizitinės kortelės už 500 eurų, bei A.Vinkaus 800 eurų vertos gėlės

Pradžiai šiek tiek įdomiosios statistikos Ar žinojote, kad buvęs krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pernai pirko gėlių ir suvenyrų už 2027,15 euro. Ne už savus, žinoma. Už tuos, kurie vadinasi „išlaidos, susijusios su parlamentine veikla“.

Klaida po klaidos...

Klaidą po klaidos darė valstiečiai. Net lygioj vietoj slydo ir plojosi veidu į betoną. Vėl rašau apie tą partiją, ne todėl, kad simpatizuočiau, anaiptol, bet noriu paanalizuoti, kaip Lietuvoje veikia "fas" berniukai, diriguojami žymiosios dirigentės. Tik aklas galėjo nematyti, kad jie veikia išvien su PRESStitutais. Ranka rankon, koja kojon.

Lietuvos seimo politinė mafija galiausiai susidorojo su Greta Kildišiene

Seimo politinė mafija turi savo "garbės" kodeksą. Už mafijos vardo pažeminimą negailestingai susidoroja su savo nariais. Už mafijos vardo pažeminimą buvo priversta atsistatydinti Lietuvos Valstiečių ir Žaliųjų Sąjungos atstove Seime Greta Kildišiene.

„Roveris ir kailiniai“ muilo opera Lietuvoje – aktoriai ir atlikėjai

Jau savaitę laiko Lietuvoje vyksta Gretos Kildišienės „Roveris ir kailiniai“ muilo opera, kurią darniai traukia nelietuviška (nelietuviško kapitalo) žiniasklaida, epizodiškai prisijungiant suinteresuotiems partiniams vienetams atskirai ir partijoms bendrai bei visišku disonansu atsiduodančia LRT su jos vedančiuoju Jakilaičiu, aiškiai nepateisinusiu į jį sudėtų vilčių ir todėl akivaizdžiai praradusiu savitvardą laidos su Ramūnu Karbauskiu metu.

Privačios mokyklos mokinukai Vilniuje žygiuos komunistuojančių feminisčių marše už "transseksualų teises"? Ir jų tėvai už tai dar pinigus moka?

Kažko nebesuprantu šiame gyvenime. Ką bendro gali turėti Konservatorių lyderis G.Landsbergis ir jo žmona, garbioji pedagogė ir privačių mokyklų tinklo savininkė ir vadovė Austėja Landsbergienė su tokiu pasaulinio masto politizuotu renginiu, kurio viena iš garbės vicepirmininkių yra įžymioji JAV komunistų partijos eksvadovė ir teroristė Angela Davis (Anžela Devis)?

Privaloma karo tarnyba: marozėliui nepakenks, bet intelektualą sužlugdys

Tyla apie visuotinį šaukimą karo tarnybon – medijose pasirodžius pranešimams apie jo neišvengiamybę – net neturėtų stebinti: jokių piketų, mitingų, protesto akcijų, beveik jokio žodinio pasipriešinimo, tik bangos valstybinio entuziazmo, prisistatančio „tautos balsu“ (Narod trebujet, liaudis reikalauja – būta kadaise – nelabai seniai, tiesą sakant – tokios viešaryšinės formuluotės, pateikiant sprendimus, brutaliai primestus iš viršaus, tarsi išprašytus iš apačios, priimtus pačios visuomenės).

Ne politologai, ne diplomatai tai, o asilų banda (Trampo inauguracijos renginio lietuviškų TV komentarus pasiklausius)

Donaldas Trampas pasakytų: Jūs atleisti... Vakar, vykstant Donaldo Trampo inauguracijai pasiklausęs visą mielą vakarą mūsiškių „politoligų“ ir „diplomatų“ komentarų, padariau labai pagrįstą išvadą, kad visi šie žmonės yra visiški asilai, kad jų kalbos atitrūkusios nuo realybės per daugybę šviesmečių, kad jie savo melo ir insinuacijų mėšlo krūvoje išsivolioję tiek, kad iki savo gyvenimo pabaigos nebepajėgs atsiskalbti, kad Lietuva neturi jokios užsienio politikos.

Išnaudojama #TvirtaMergaitė

Lietuva įsibrovė į pasaulio žemėlapį. Karalienės Mortos mokyklos bei Vaikystės sodo darželiai, vykdydami akciją #TvirtaMergaitė, sugalvojo prisijungti prie JAV iniciatyvos „Women’s March on Washington“. Įspūdingas sąrašas šalių, reiškiančių solidarumą JAV moterims, ir štai Lietuva – tarp jų. Tik štai, man neužteko tų skambių antraščių ir plakatinių lozungų, tad pasižiūrėjau į šią akciją atidžiau. Man buvo įdomu, kokia iš tiesų yra šios akcijos žinia, ką iš tiesų paremti, prie ko prisidėti yra kviečiamos mūsų mergaitės ir moterys.

Kas vyksta?

Sausio 17 d. Krašto apsaugos ministerijoje pasirašytas susitarimas dėl JAV ginkluotųjų pajėgų statuso Lietuvos teritorijoje. Susitarimą pasirašė Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir JAV ambasadorė Lietuvoje En Hol. „Leiskite visus pasveikinti su, sakyčiau, istorine diena JAV ir Lietuvos strateginei partnerystei, kurią saugumo ir gynybos srityje patvirtiname šia sutartimi.

Atviras žemaičio kreipimąsis į pagonį Ramūną Karbauskį: išeitis Jums yra, bet tik viena

Mielas R. Karbauski, aš kaip eilinis Žemaitis kaimietis, prijaučiantis gamtatikių religijai ir pasaulėžiūrai noriu Jums padėti. Visų pirma, Jūs save laikote pagoniu ir tuo automatiškai nešate atsakomybę prieš gamtos Dievus bei mūsų protėvius.

Lietuvos kariuomenės išniekinimas: marš marš tra ta ta... į konteinerį miegoti su auksiniais šaukštais ant peties

LRT vakar paaiškino, kodėl Lietuvos kariuomenė iš kareivinių perdislokuojama į konteinerius. Pasirodo, užsieniečiai negali miegoti daugiau kaip po šešis vienoje patalpoje, jų šalių rinkėjai neleidžia, kad jų šalių kariai gyventų blogose sąlygose. O mes leidžiame, kariai lietuviai gali miegoti bet kur, konteineriuose, dviem aukštais, o gal iš šunų būdose. Kodėl ne, jei galima juos vaikyti kaip šunis, kodėl jie negali miegoti šunų būdose. Jų gi ir racionas kitoks, ir šaudo jie ne šoviniais, o kaip vaikai, benck, benck...

Valstybė žino geriau – tėvai vaikų nebeauklės

Skirtingais keliais – per švietimą ir per įstatymus, patyliukais ir viešai – Lietuvoje siekiama apriboti tėvų galimybes auklėti savo vaikus. Tai, kas ilgą laiką tiek politinėje teorijoje, tiek ir kasdieniame žmonių mąstyme atrodė savaime suprantama tėvų teisė ugdyti vaikui dorybes ir nuostatas, kurios atrodo teisingos tėvams, šiandien sulaukia bręstančio iššūkio vaiko teisių apsaugos įstatymų projektų ir pažangių mokymo programų pavidalu.

Rusijos karinės invazijos grėsmės pasekmė – tik vienas procentas Lietuvos gyventojų gali sau leisti pirkti viską, ko nori

Lietuvių kasdienybė – toli nuo europietiško vidurkio. Kol vieni seka prekybos centrų pateikiamas naujienas ir tendencijas, kiti negali pasigirti asmeniniu biudžetu, leidžiančiu pirkti viską, ko nori. „Baltijos tyrimų“ atlikta apklausa apie skolinimosi įpročius atskleidžia, jog vos 1 proc., lietuvių gali įsigyti viską, ko panorėję. Dar 18 proc. nurodė, kad jiems prieinami didesni pirkiniai, tokie kaip televizorius ar šaldytuvas, bet jie negalėtų sau leisti įsigyti buto ar vasarnamio.

Briuselis baus Lietuvą, kad saugo savo žemę

Europos Komisija dar kartą primygtinai pademonstravo Lietuvai, kad mūsų valstybė yra tik teorinė savo žemės šeimininkė. EK dar kartą perspėjo mūsų valstybę, kad Seimo priimtos Žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo įstatymo nuostatos yra nesuderinamos su Europos Sąjungos (ES) teise. O galutinis ES siekis – VISIŠKAS nacionalinės ir ES teisės suderinimas. Ką tai reiškia? Išvertus į kasdienę kalbą.484

Ministerijos spaudimas teismui?

Gavus prašymą asmenį perduoti pagal Europos arešto orderį arba išduoti, atskiri proceso veiksmai neatliekami, netiriamos prašomo perduoti ar išduoti asmens užsienio valstybėje padarytos nusikalstamos veikos, nesprendžiamas asmens kaltės klausimas.

Dėl pabėgėlių ekstradicijos. Klausimas Linkevičiui

Šalies vadovė siūlys nustatyti, kad dažnai viešąją tvarką ir įstatymus pažeidinėjantys pabėgėliai rizikuotų būti išsiųsti iš šalies.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: