Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Narkotikai, liberalai ir kiaulės

„Tenai kalne ganėsi didelė kaimenė kiaulių. Demonai prašė leisti sueiti į jas. Jėzus leido. Tuomet demonai, išėję iš žmogaus, apniko kiaules. Kaimenė tuojau metėsi nuo skardžio į ežerą ir prigėrė.“ Evangelija pagal Luką VIII, 32-33. Susidaro įspūdis, kad Lietuvoje demonai prieš įeidami į kiaules įėjo į liberalus. O labiausiai apsėdo – Vilniaus merą R.Šimašių. Respublikoje rašoma: „Meras ne tik netrukdo propaguoti marihuanos, bet ir palaiko jos rūkymo entuziastus“.

Metalinis garažas. Parduodamas Šančiuose. Kaina 250 €uriukų

Šančiuose parduodamas garažas. Kontaktai šaltinio nuorodoje

Anūkas apsiverks: Rusijos Aukščiausias teismas pripažino Jehovos liudytojus ekstremistine organizacija ir ją likvidavo

Straipsnyje G.Landsbergis rašė: „Kas mane pažįsta visi puikiai žino, kad nevartoju alkoholio, nevalgau mėsos, esu vegetaras, o ir mėsos valgyti man neleidžia religija, kadangi esu Jehovos liudytojas. Buvau doras Romos katalikas, bet prieš metus nors ir kaip žmona Austėja prieštarauja perėjau pas Jehovos liudytojus. Tai ypač taiki religija, todėl tapau žaliavalgis, maitinuosi tik salotomis, ir visokiomis sriubomis, ir žinoma geriu daug kavos.“

„Jei šūde sėdi, nečiršk!“ Pasakėčia skirta suįžūlėjusiai bufetininkei Kristinai

Buvo labai šaltas ankstyvas pavasaris. Paryčiui, dar labiau spūstelėjus speigui, žvirblis neatlaikė ir sušalęs krito ant kelio. Keliu ūkininkas ginė karvę, kuri pavožė savo „blyną“ tiesiai ant to žvirblio. Žvirblis po tuo „blynu“ sušilo, ėmė čirkšti... Bet, čia pribėgo katinas ir suėdė žvirblį. Moralė šios pasakėčios tokia: „Jei šūde sėdi, nečiršk!“

NSGK pirmininkas, konservatorių simpatija žaliasis valstietis V. Bakas pakviestas atsikvošėti

Sei­m​e balandžio 18 d. svarstant​ nu­ta­ri­m​ą​ „Dėl Lie­tu­vos Res­pub­li­kos Sei­mo Nacio­na­li­nio sau­gu­mo ir gy­ny­bos ko­mi­te­to at­lik­to parla­men­ti­nio ty­ri­mo dėl Lietu­vos Res­pub­li­kos Sei­mo na­rio Min­dau­go Bas­čio ry­šių ga­li­mai ke­lia­mos grėsmės na­cio­na­li­niam sau­gu­mui ir ga­li­my­bių ini­ci­juo­ti ap­kal­tos pro­ce­są išvados“, socialdemokra

Švedų fašistas ohmanas dar kartą patvirtino, kad JAV-NATO karo nusikaltėlių gauja įvykdė valstybinį perversmą UKrainoje

Švedų fašistas ohmanas dar kartą patvirtino, kad JAV-NATO karo nusikaltėlių gauja įvykdė valstybinį perversmą UKrainoje, sukėlė ten pilietinį karą.

Kodėl Pabaltijo šalių parsidavę proamerikietiški elitai gąsdina visą pasaulį Rusijos karine grėsme?

Galinos Sapožnikovos straipsnis "Kodėl Pabaltijo šalių parsidavę proamerikietiški elitai gąsdina visą pasaulį Rusijos karine grėsme?"

M. Bastys ryšius su Rusijos FSB pareigūnais užmezgė labai seniai – dar 2000 m., vos išrinktas į Seimą

Seime pristatytos Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) atlikto tyrimo dėl Seimo nario, socialdemokrato Mindaugo Basčio veiklos išvados. Išvadose teigiama, kad parlamentaras veikė prieš Lietuvos valstybę.

Paaiškėjus, kad tai ne okupacija, o pratybos, – ko gali teisingas pilietis tikėtis už sunaikintus okupantus?

Balandžio 11 d. buvo paskelbta, kaip „žalieji žmogeliukai užėmė Šalčininkų policiją“. Buvo pranešama, kad 700 pareigūnų buvo sukelti ant kojų, gavus pranešimą, kad į Lietuvą įsiveržė vadinamieji žalieji žmogeliukai. Tokias pratybas surengė Vidaus reikalų ministerija – įsiveržusios į Lietuvą diversantų grupės atakavo ir pasieniečius ir Šalčininkų pareigūnus.

Vilnių reikia pervadinti į Liberastiškes

Miestas, kuriame gyvenu turėtų vadintis Liberastiškėmis. Na, turi, po paraliais, miesto vardas kažkaip charakterizuoti miestą. Štai – Zalcburgas! Iškart žinai, kad ten daug druskos. Išgirsti... Kaunas, ir žinai, kad ten kreivažandis konservas kaunas su krabų lazdelių ir lašišų brizelių valdovu. Liberastiškės būtų pats gražiausias vardas mano miestui Vilniui.

Keli žodžiai apie pakalikus

Perskaičiau BNS pranešimuose šį tekstuką „Seimo nario Emanuelio Zingerio pranešimas: „Sovietinio režimo propagavimas turi būti baudžiamas“ ir viešai pareiškiu:

Palūkaninė vergija – Lietuvos naikintoja

Lietuvi, stok į kovą, išvaduok Tėvynę iš oligarchų, žydų-demokratų ir kitų žmonijos išgamų! Išvyk šitas išgamas iš Lietuvos, išgelbėk savo Naciją!

Ką iš tikro pasakė Putinas 2005 metais

"Tarybų sąjungai subyrėjus, Rusija neteko dešimčių tūkstančių istorinių teritorijų. Ir ką jūs dabar siūlote? Viską pradėti dalyti iš pradžių? Grąžinti mums Krymą? Kitų buvusių tarybinių respublikų teritorijų dalis? Ir taip toliau. Nagi, Klaipėdą mums grąžinam. Nagi, viską pradėkim dalintis Europoje... Jūs to norite? Juk tikriausiai ne..."

Pasaulio bambos sindromas

Lietuva – galingas šalis. Svarbi. Be jos pritarimo, kiek galima spręsti iš interneto, TV ir radijo laidų, nevyksta nė vienas reikšmingas įvykis mūsų planetoje. Ji apie viską turi savo nuomonę ir ta nuomonė visiems yra be galo svarbi. Brexitas? Anglijos karalienė kas savaitę skraido į Vilnių (inkognito) ir maldauja Lietuvos politikų leisti Anglijai atsiskirti nuo Europos.

Diedukas nepasivijo su „su automatu lakstančios Grybauskaitės“ ir iš nevilties padegė Kryžių kalną

O jeigu „su automatu lakstančios ir karo isteriją keliančios" D. Grybauskaitės“ nepasivys pensininkai, kurių pensijos tokios, kad tenka badauti, mamos, kurios neturi už ką maitinti kūdikių, jaunimas, kurį verčia dirbti už vergiškus atlyginimus? Jei jie irgi nepasivys su savo skundais ir prašymais Grybauskaitės, o nepasiviję kažką padegs Lietuvoje?

Kovo vienuoliktoji – Laisvės iliuzijos ir Tėvynės išdavimo simbolis

Tikra Lietuvos Nepriklausomybė tebus pradėta atgauti tada, kai Lietuvių Tauta pagaliau supras, kad dabar tos nepriklausomybės tiesiog nėra. Kad demokratija yra ne tik netikusi ir nešvari santvarka, bet netgi ji, taikant jos teorinius pagrindus, praktiškai neegzistuoja ir niekada neegzistuos, kad ji yra žydų pakalikų ir oligarchų bei mafiozų priedanga.

Galinos Sapožnikovos knygos „Išdavystės kaina“ prezentacija

Šeštadienį, 2017-04-08 Kaune įvyko garsios Rusijos žurnalistės Galinos Sapožnikovos knygos „Išdavystės kaina“ vertimo į lietuvių kalbą prezentacija. Knygos prezentaciją finansavo ir organizavo aktyvus visuomenininkas, buvęs garsus autolenktynininkas Rimas Brundza, renginį organizuoti jam padėjo teisininkas Jonas Kovalskis, informacinį renginio palaikymą teikė publicistas Juozas Ivanauskas ir laikraštis „Laisvas laikraštis“. Renginyje G.Sapožnikovos autorinį darbą ir juo susijusias peripetijas pristatė knygą išleidusios leidykos UAB „Mūsų gairės“ direktorius, poetas ir žurnalistas Povilas Masilionis.

Istorinės tiesos slenksčiai

Neseniai dienos šviesą išvydo nauja rašytojo Rimanto Greičiaus knyga ,,Slenksčiai”. Tai jau šešta šio rašytojo knyga. R.Greičiaus knygos tai faktiškai istoriniai romanai, jose gausu ir dokumentinės medžiagos, įdomiai aprašomi istoriniai įvykiai. Šioje naujoje knygoje dėstomi tiek praeities, tiek dabarties įvykiai. R.Greičius, buves tremtinys, daug gyvenime matęs tarybinis žurnalistas, į Lietuvos istoriją žvelgia per istorinės tiesos prizmę, vadovaujasi principu ,,geriau karti tiesa, nei saldus melas”.

Pancerowo "Kyborgų Žemė" cherojų likimai

...kankino žmones, prievartavo moteris ir vyrus (VYRUS) įvairiais būdais, grobė transportą ir dabar nuteisti ilgiems terminams. 11 metų pasodintas pats Batia. Kiti gavo 9 metai. 10 metų. 8 metai. 9 metai. 9 metai. 9 metai... Pirk Dovydo Pancerovo knygą ir paremk Lietuvos kariuomenę.

Aistros dėl popiergalio

Vis tęsiasi kalbos apie kovo 30 d. sensaciją – Berlyno archyvuose dirbantis Vytauto Didžiojo Universiteto profesorius L. Mažylis paskelbė radęs 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos respublikos nepriklausomybės akto originalą: valdžios atstovai ir šiaudiniai mūsų „patriotai“ nuo landsberginių konservatorių iki tautininkų – visi – puolė į euforiją, džiaugdamiesi tikru ar tariamu šio dokumento atradimu (Lietuvos žinios).

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: