Apple produktų vartotojai savo psichikos sveikatą turi gerinti savo pastangomis, be programėlės „Pagalba sau“

Visuomenei pristatyta ilgai laukta pirmoji lietuviška mobilioji programėlė „Pagalba sau“. Informuojama, kad ji skirta lavinti emocinę žmonių sveikatą bei teikti psichologinę pagalbą. „Jos atsiradimą inicijavo programos JPP „Kurk Lietuvai" projekto vadovai, globojo - Sveikatos apsaugos ministerija ir LR Prezidentės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą", o socialiai atsakingas verslas (UAB „TeleSoftas“) viziją padėjo paversti tikrove ir sukūrė šiuolaikinį technologinį produktą, kurį mūsų šalies žmonės

G. Landsbergis: Kaunas – Baltijos Milanas?

Nėra ko slėpti – Kaunas per pastaruosius keletą metų tikrai pasikeitė. Nebeliko ir nebereikia to idiotiško plakato, kad ir Kaune gyventi galima. Dabar panašų plakatą galima pakabinti nebent prie Vilniaus gatvės sostinėje – jei jau nebeapsikenti maknoti po purvyną, kelkis į Kauną.

Lietuvos užsienio politiką ne užsienio sodomitų reikalas. Replika

Siurrealistiniai vaizdai šiandien užklojo Vilnių. Pilnas sodomitų iš įvairų ES pasviečių autobusas neršė po sostinę ir pleveno vaivorykštinėmis vėliavomis. Ši pati agresyviausia pasaulyje „mažuma“ karstėsi apgriuvusiais Gedimino pilies šlaitais ir nuo kalno demonstravo visiems iki šleikštulio įsiėdusią savo simboliką.

Vietoj kraujo operacijoms — šautuvai ir raketos

JAV Gynybos ministras Džeimsas Metisas apsilankymo Vilniuje metu pagyrė Baltijos šalis už planus padidinti gynybos biudžetą, tuo jis neabejotinai pradžiugino Lietuvos valdžią, bet ne paprastus gyventojus.

Vilniaus mere Šimašiau, šunis Vilniuje reikia vedžioti ne pagal ponų užgaidas, bet kaip Talmūde pasakyta. „Ivairių genetinių kompozicijų ateities lietuvio“ pasivaikšiojimas po Vilniaus Bernardinų parką

Prieš kelis metus Vilniaus Bernardinų (Sereikiškių, Jaunimo) parke įvyko rekonstrukcija: kai ką nukirto, kai ką pasodino, augalų prikaišiojo, net pavadinimus lotyniškus šalia įbedė. Einu sau ir grožiuosi parku aš, toks senstelėjęs ateities lietuvis, Europos Komisaro Vytenio Andriukaičio žodžiais iš „įvairių genetinių kompozicijų“ padarytas. Pasak išmintingojo komisaro Andriukaičio - „Didžiulis uždavinys suklijuoti lietuvybę iš įvairių kompozicijų“.

G. Landsbergis: Viešai kreipiuosi į Lietuvos žurnalistikos padugnę ir buvusią savo auklę Astą Kuznecovaitę - IŠTRINK MANO TELEFONĄ IR PAMIRŠK KELIĄ Į MANO NAMUS!

Pavargau nuo Kuznecovaitės kaltinimų man. Pirmas kaltinimas atmetamas, antras užgauna, trečias žeidžia, o ketvirtas užmuša. Jeigu būčiau Ministras Pirmininkas, labai greitai išsiaiškinčiau, kam dirba visos šitos Kuznecovaitės ir Ohmanai. Jau seniai aišku, kad Lietuvą valdo oligarchai ir net jos ekscelencija Dalia Grybauskaitė bejėgė kovoti su jais, nes Seimas, teisėsauga, prokuratūra ir, net Konstitucinis Teismas jų, nupirktas!

Pajūrio ir paežerių kronikos. Arba kam siųsti J. Arlauskaitę "Jazzu" tenai, kur ji ir taip nueis?

Alkoholikas yra kiekvienas, kuris reguliariai naudoja alkoholį, kuriam reikia (norisi) reguliariai naudoti alkoholį, kuris darosi agresyvus, kai jam kas nors bando sutrukdyti REGULIARIAI IR PATOGIAI "KULTŪRINGAI" PAGERTI su visomis to pasekmėmis.

Policijos pratybos Lietuvos miestuose: mūsų bauginimas ar idiotizmo priepuolis? Atleiskite maži vaikeliai už tai, ką mes su Lietuvėle padarėme

Aš manau, aš įsitikinęs, kad visos kariuomenės ir policijos pratybos yra skirtos ne kovai su užsienio agresoriais ar islamo teroristais, o mūsų, taikių Lietuvos piliečių bauginimui, kad mes prieš šitą suši..ą, apsivogusią ir kiekvieną dieną mus apvaginėjančią valdžią nesukiltume, jų jungą nebandytume nusimesti.

Ministras Kukuraitis ir prekiautojai žmonėmis iš Afrikos. Kas juos sieja (video)?

Libijos pakrančių apsauga negali apsiginti nuo nevyriausybinių organizacijų laivų, kurie veržiasi į jos teritorinius vandenis, kad vežti į Europą nelegalius migrantus. Video užfiksuotas incidentas, kai Libijos pakrantės apsaugos kateris blokuoja Vokiečių Evangelikų liuteronų (EKD) bažnyčios sponsoriaujamą organizacijos „Sea Watch“ laivą, kuris iš Libijos teritorinių vandenų nori išvežti nelegalius migrantus ir nutransportuoti juos į Italiją.

Audrius Bačiulis: vos juos pamačius, iš karto, be kalbų - nušauti

Bet kaip tai padaryti teisiškai saugiai, kad paskui nebūtum apkaltintas vulgaria žmogžudyste? Teisiškai, be įspėjimo šaudyti "žalius žmogeliukus" galima po Nepaprastosios padėties (ar kaip ten įstatyme parašyta?) paskelbimo, paaiškėjus, kad rusai puola.

LT „durnių laivas“, įstrigęs ES „durnių laivo“ triume

Tai kas vyksta Lietuvoje ir ES su imigracija galima pavadinti „didele bliatstva“, ne kitaip. Kai LT „durnių laivas“ įplaukė į dar didesnio „durnių laivo“ ES triumą, patapo visiškai švakai. Ką su tuo ES „durnių laivu“ padarė „štazi gyvatės kiaušinis“ Angela Merkel kultūringai net neįmanoma nusakyti, todėl panaudojau tarptautinį išsireiškimą ir pavadinau tai „didele bliatstva“.

Laiškas Prezidentei Daliai Grybaukaitei. Reikia kuo greičiau Jums tekėti už lenkų didžiūno ir jungtis prie Lenkijos, kitaip pražūsime Lietuvą išvogę ir praskolinę

Gerbiama Prezidente, moteris Jūs tikriausiai gera, tiktai valstybėje jums tvarkytis nesiseka, prastas iš jūsų tautos piemuo. Milijoną avelių praganyti juk ne juokas. O milijoną ubagais paversti, nualinti Lietuvą taip, kad žmonės gyventų blogiausiai visoje Europos Sąjungoje, tai juk reikia ne menkų sugebėjimų, gero kolchozų ekonomikos išmanymo. Kol žmonės jūsų neišvijo lauk iš Prezidentūros rūmų, šakes ir dalgius į rankas paėmę, už visus Jūsų kiauliškus darbus, štai ką aš siūlau:

Aurelijus Veryga jau dešimt metų blaivina Tautą, o ką dėl jos padarei TU?

Gerbiamas Aurelijus Veryga prieššventinį savaitgalį atvirai pranešė, kad prieš Sveikatos apsaugos ministeriją ALKO ir FARMA mafijos paruošė informacinę ataką, kurios pirmąjį bloką šią savaitę turime išvysti. Ir nemelavo. Galbūt jo atviras pareiškimas kažkiek pristabdė dvejojančius ALKO ir FARMA mafijos peslius, tačiau atakai duoto starto niekas neatšaukė.

Rusijos grėsmės atsiradimo priežastys. Ir pasekmės

1936 metais NKVD agentas ir kuratorius A.Deutschas įkalbėjo K.Philby imtis jaudinančios užduoties – nutraukti atvirus ryšius su komunistais, neva išsižadeti draugų socialistų, tapti užkietejusiu dešiniuoju ir teikti slaptą informaciją Tarybų Sąjungos saugumui.

Mums išeitis yra tik viena – priversti turtuolį pasidalinti savo lobiais

„Konstitucija labai svarbi kiekvienos demokratinės valstybės gyvenime, ne išimtis ir Lietuva“, - teigia Š. Puidokas. Pasak jo, „gerbdami įstatymą, gerbiame patys save“. „Manau reikia išjudinti ledus, žmonės turi ginti savo Konstituciją, rūpintis ja, jeigu jai kyla pavojus“, - įsitikinęs procesų skyriaus vadovas.

Ne su paminklais reikia kovoti. Žilvinas Razminas

Filme Žilvinas Razminas pasakoja ko neparodė Rūta Janutienė Lryto.tv laidoje „Patriotai“ – apie pirmųjų teroristinių aktų Lietuvoje motyvaciją bei jų aplinkybes, apie asmeninio politinio apsisprendimo raidą.

Tampa nesuprantama, kodėl kažkam Lietuvoje prireikė pasityčioti iš NATO, kai šalyje prieš patyčias paskelbta kova

Visada buvau NATO šalininkas Lietuvoje, nes maniau, kad dvipoliame pasaulyje Lietuvai reikia taikos garanto. Net jutau apmaudą, kad iki šiol esame kaip kokie antrarūšiai tarp stiprių Europos valstybių, nes, skirtingai negu kaimyninėse šalyse, Lietuvoje NATO neįsteigė savo karinių bazių. Ir štai netikėtai NATO Facebook ir Youtube paskyroje pamačiau Aljansą kompromituojantį vaizdo klipą.

Delfis - Agitpropo tribūna? Kremliaus propagandos skleidėja tame portale išvirto į didžiausią patarėją - ką Lietuvos gyventojai turėtu išsirinkti Prezidentu

Jau lyg ir seniai visos iliuzijos žlugo, bet Delfis vis vien sugeba nustebinti. Kiek čia seniai didžiai gerbiama vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė už Mokslo tarybos pinigus sekė tautai nesibaigiantį didaktinį serialą "Kaip atpažinti Kremliaus propagandistus ir juos nugalėti viena ranka"?

Šiandien minime 1945 m. GEGUŽĖS 9 dieną - PERGALĖS DIENĄ

Daugybė taip vadinamų "patriotų" sakys, esą tai "sovietinė", "bloga" šventė ar pan. Taip, be abejonės, tai yra TARYBINĖ šventė. O ką per ją švenčia žmonės? Pagalvokime apie tai mes patys, lietuviai, "iš savos varpinės"...

Šimtmečio programos metu bus užtikrinta pozityvi informacijos apie Lietuvą sklaida žiniasklaidoje ir socialinėse medijose

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos tikslai – sutelkti Lietuvos žmones švęsti atkurtos Lietuvos gimtadienį, skatinti didžiuotis savo šalimi, būti svarbiais ir aktyviais savo šalies gyvenimo dalyviais. Apie tai pranešė premjeras Saulius Skvernelis ir Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonnson.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: