Man labai gaila, kad Lietuvoje nėra nepriklausomos, rimtos opozicijos, kuri išdrįstų kritikuoti valdančiųjų veiksmus

Tikėtina, jog „Laisvo laikraščio“ kalbinamo buvusio disidento, laisvo Briuselio piliečio Liutauro KAZAKEVIČIAUS tiesūs ir teisingi atsakymai aktualiomis temomis gali šokiruoti Lietuvos politinį „elitą“, tačiau bus suprantami blaiviai mąstantiems tautiečiams?

Vasario 16-oji

Vasario 16 dešinieji švenčia, pasakoja patikliems naivuoliams epines pasakas apie savo niekada nebuvusius "žygdarbius" ir kukliai nutyli tikrus nusikaltimus, kuriuos jie tikrai padarė ir iš kurių jie susikrovė sau turtus - aferas, vagystes, sukčiavimus, išnaudojimą, totalinę korupciją.

Knyga apie tarpukario Lietuvą

Vasario 16-oji – viena svarbiausių datų buržuazinių Lietuvos „patriotų“ kalendoriuje, mitais ir istorinių faktų klastojimais apipintas tariamos „laisvės ir nepriklausomybės“, „valstybingumo atkūrimo“ 1918-aisiais metais jubiliejus.

Vasario 16-ą pasitinkant

Kai griovė ir išgriovė, Kai mynė ir sumynė, Sodomas jų šventovė, Jiems Briuselis – tėvynė.

Laisvosios rinkos ortodoksas iš kyšininkų partijos neišlaikė brandos egzamino

Prieš ką nors darydamas, žmogus privalo apgalvoti savo darbo pasekmes. Taip elgtis jau žiloje senovėje romėnų išminčiai mokė: „Quidquid agis, prudenter agas, et respice finem“ (Ką darai, daryk protingai, ir žiūrėk pabaigos). Čia ne apie Vilnių, ne apie jo merą, žinoma, šis pamokymas protaujantiems. Ko siekta kabinėjant ne valstybine kalba parašytas gatvių pavadinimų lenteles?

2017 vasario 15-ą virš Vilniaus ir Rytų Lietuvos - gausiai tręšiamas dangus

Šiandien, 2017 vasario 15-ą, nuo pat pietų virš Vilniaus ir Rytų Lietuvos gausiai purškiami chemikalai. 16:00 buvo užklotas praktiškai visas dangaus virš Vilniaus ir nesustojant tręšiama toliau. Chemikalų trasos klojamos - pietvakarių-šiaurės rytų kryptimi.

Ar Vaidas Lekstutis bus pirmasis nepriklausomos Lietuvos politinys kalinys?

Jeigu ne naujai išrinkta Valstiečių valdžia, Vaidas Lekstutis būtų buvęs įkalintas. Kad ir kaip lakoniškai nuskambės, bet kietasprandis žemaitis Vaidas, net ir tuos pačius žemaitišku pagrindu suvienytus Valstiečius kritikuoja. Lekstuciui mūsų spec tarnybos siūlė bendradarbiauti su juo ir jo vadovaujamu judėjimu „Būkime vieningi“, bet jis kategoriškai atsisakė.

Kodėl nėra visuotinės šventės po istorinės sutarties ratifikavimo?

Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iškelti ir Lietuvos žmonių išrinkti XII-ojo šaukimo Lietuvos TSR Aukščiausios Tarybos 124 deputatai vardinio balsavimo kortelėmis balsavome už Kovo 11-osios Nepriklausomybės Atstatymo Aktą. Šeši susilaikė. Aš nežinau kito tokio įvykio, kad okupacinės valdžios aukščiausiasis valdymo organas atkurtų okupuotos valstybės nepriklausomybę.

111-a Lietuvos Respublikos seimo narių pažeidė Lietuvos Respublikos Konstituciją ir Baudžiamąjį Kodeksą

Skelbiame pilną sąrašą seimo narių, kurie SĄMONINGAI ir VEIKDAMI TYČIA pažeidė Lietuvos Respublikos Konstituciją bei pasikėsino į Lietuvos Respublikos suverenumą. Dėl šio nusikaltimo jie turi būti pasodinti į kalėjimą 7-8 metams.

Neklauskime, ką Amerika gali duoti mums. Klauskime, ką mes galime duoti Amerikai!

Prieš kelias minutes 111 Seimo narių vienbalsiai pritarė JAV okupacinių karių įvedimo įstatymo teikimui. Svarstymo metu nei vienas parlamentaras neišdrįso pareikšti nuomonės "prieš". NEI VIENAS. Nei vienas net neužsiminė, kad keli signatarai kreipėsi į juos raštu, prašydami Konstitucinio Teismo išaiškinimo, ar ši sutartis neprieštarauja Konstitucijai.

Liūdna žinia - Šakalienės įstatymas priimtas. Bernevarneto traukinys pervažiavo Seimą, kaip žioplą avį ant bėgių!

Su dideliu nusivylimu šiandien sužinojau, kad naujasis Seimas yra skystas, kaip vos pavirto kiaušinio trynys. Nepaisant formaliai konservatyvios, tradicinių pažiūrų valstietiškos daugumos jis neatsilaikė prieš kelių savaičių trukmės viešosios demagogijos ir propagandos srautą žiniasklaidoje, nubalsuodamas už skandalingas Šakalienės Vaikų teisių apsaugos įstatymo pataisas.

„Minimalių poreikių krepšelis“ – pasityčiojimas iš paprastos liaudies

Jau ištisa savaitė, kaip kalbama apie oficiozinių ekonomistų apskaičiuotą ir Socialinės apsaugos ir darbo ministro L. Kukuraičio patarėjo, R. Lazutkos, liaupsinamą 240 eurų vertės „minimalių poreikių krepšelį“ (Delfi). Anot jo, remiantis 2016 m. kainomis, už tokią pinigų sumą Lietuvoje galima išgyventi pilnai patenkinant minimalius žmogaus poreikius – normaliai pavlgant, išlaikant būstą ir t. t.

Šv. Valentino dienos proga LR prezidentė D. Grybauskaitė raginama paskelbti visą JAV prezidento D. Trampo laišką

Sausio 10 d. Lietuvos Prezidentūra pranešė, kad „artėjant Vasario 16-ajai – Valstybės atkūrimo dienai, Lietuvą sveikina naujasis Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentas Donaldas J. Trumpas (Donaldas Džonas Trampas (Donald John Trump.) – red. pastaba) Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei atsiųstame laiške su 99-uoju Lietuvos nepriklausomybės jubiliejumi sveikinami ir visi mūsų šalies žmonės“.

Signatarai kreipėsi į Seimą dėl Lietuvos ir JAV Vyriausybių susitarimo konstitucingumo

Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signatarai susitiko su Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku Vytautu Baku. Aptarti karinės eskalacijos Lietuvoje klausimai, Seimui ypatingos skubos tvarka pateiktas ratifikuoti š.m. sausio 17 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir JAV Vyriausybės susitarimas dėl bendradarbiavimo gynybos srityje.

Pavasarį laukia esminiai pokyčiai alkoholio kontrolės srityje

Pokyčiai alkoholio kontrolės sistemoje neišvengiami, nes neįmanoma susitaikyti su situacija, kai alkoholiu žudoma tauta. Niekas nesiruošia uždrausti alkoholio vartojimo, visų paversti abstinentais, tačiau alkoholio prieinamumas bus maksimaliai sumažintas, o už nelegalią alkoholio gamybą ir kontrabandą bausmės bus neišvengiamos.

Neįmanoma uždirbti milijonų, nenužudžius vieno kito žmogaus

Ramūnas Karbauskis iš visų žiniasklaidos pusių yra puolamas, ne dėl to, kad nugalėjo Konservatorius. Netgi ne dėl to, kad išvaikė LIETUVOS GELEŽINKELIAI šutvę. Ne dėl savo ryšių su Maskva. Aš jums dabar papasakosiu kaip viskas yra iš tiesų.

Lietuvoje vykdoma operacija „Skatink emigraciją!“

Emigracija tapo jau įprastu, kasdieniu reiškiniu Lietuvoje. Diena iš dienos savo tėvynę palieka dešimtys ar net šimtai darbingų žmonių. Atrodo niekam nė motais, jog lietuviai emigruoja. Tai byloja ne tik daugelio mūsų empirinė patirtis, bet ir šalti statistiniai duomenys, kurių turinio per du dešimtmečiais beveik niekas nė nebandė giliau tyrinėti.

Konservatoriai elgiasi kaip šuo norintis sugriebti savo uodegą (replika)

Konservatorių noras išrinkti savo pirmininku dieduko anūką man primena šuns norą sugriebti savo uodegą. Šuniui tai dažniausiai nepavyksta, nebent šuo turi nenormaliai ilgą uodegą – yra išsigimęs. Kaip ir konservatoriai. Todėl jiems pavyks.

Mano prisiminimai apie Broniaus Bradausko tarnystę Lietuvai

Perskaičiau vasario 11 dienos Respublikos žurnalistės justinos Gafurovos straipsnį „B.Bradauskas: Žinojau, kad politika nešvari, bet nesitikėjau, kad tokia“. Keistas man pasirodė toks šio buvusio komunisto-nomenklatūrininko, Aplinkos ministro, ilgamečio seimo nario teiginys. Aš kažkada stebėjau šį žmogų kiek iš arčiau ir visada buvau įsitikinęs, kad Bronius Bradauskas simbolizuoja patį didžiausią purvą politikoje.

Tapino sindromas

Taip svarbu apie tai kalbėti garsiai. Tapino sindromas – ne vien Tapino problema. Tai reiškinys. [...] Taip, inteligentija iš prigimties yra lengviausiai paperkamas visuomenės sluoksnis, nesunkiai randantis filosofinį pagrindimą sąžinės išdavystei. Taip, sergantieji Tapino sindromu šiandien labiau pastebimi ne vien dėl ypatingo jiems skiriamo dėmesio mūsų žiniasklaidoje.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: