Referendumas dėl Tarybų Sąjungos išsaugojimo.

Visi puikiai prisimename kaip vyko "referendumas" dėl Lietuvos stojimo į Vakarų kolonijines struktūras pavadinimu Europos Sąjunga ir Nacionalinė Amerikos Teroristinė Organizacija (NATO).

Socialinis parazitizmas

21 amžiuje pasaulis susidūrė su stulbinančia daugelio valstybių visuomenėms globalistų primesta beprotybe. Per prievartą jų visuomenėms primetamos joms antagonistinės žmonių grupės, kurios yra svetimos kultūros, religijos, nentaliteto, kito civilizacijos lygio. Jos nesiintegruoja į visuomenę, dažniausiai nedirba, yra mokesčių mokėtojų išlaikomos, nieko nedavusios visuomenei gauna daugiau nei jos nariai, visą gyvenimą kūrę bendrą visuomenės gėrį.

DELFI stoja į kovą su fake news

Nepriklausomo portalo delfi.lt redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė pranešė apie naujos kovos pradžią. „DELFI stoja į kovą su fake news. Pastaruoju metu pasaulio socialiniuose tinkluose vis dažniau platinamos melagingos „naujienos“ ir sąmoninga dezinformacija..."

Valstybė ant melo pamatų

Lietuvoje, emigravus iš jos aktyviausiai visuomenės daliai, jau beveik niekam neberūpi, kad mes pradėjome statyti ir tebestatome valstybę ant melo pamatų.

Kaniūkų kaimą iššaudę žydai – holokausto aukos?

Ko gero, lietuvišką ordiną po mirties gaus ir J. Stalinas, pats didžiausias kovotojas su nacionalsocializmu. Prezidentūra pati save įvarė į kampą – nežino, ką toliau daryti, nes bijo Izraelio pykčio, jeigu atims apdovanojimą iš „holokausto aukos“.

Badaujantys Lietuvos seneliai ir šūdo verti lietuviškų laisvųjų rinkų ir bankų ekonomistai

JAV Masačusetso Technologijų Instituto (pasaulinis lyderis) mokslininkų atlikti tyrimai parodė, kad senėjant visuomenei nebūtinai turi mažėti valstybės BVP. Net atvirkščiai, visuomenės senėjimas sukelia būtinybę robotizuoti gamybą, o tai, savo ruožtu, yra stimulas BVP augimui.

Kovo 11–oji: šventė buržujams ir lengvatikiams

Kol dauguma lietuvių sutiko dar vieną eilinį savaitgalį, gailėdamiesi nebent to, kad negaus papildomos nedarbo dienos, „padorioji ir lojalioji“ miesčionija išėjo į didžiųjų šalies miestų gatves sudalyvauti oficioziniuose taip vadinamos nepriklausomybės dienos renginiuose. Valdiškuosius „patriotinius“ paradus bent Vilniuje, kaip jau įprasta, sekė „alternatyvus“ – fašistuojančių tautininkų šventinis pasivaikščiojimas, šį kartą neapsiėjęs be iškilmingai neštų JAV vėliavų (Delfi).

Lietuvoje šie įslaptinti KGB'istai užima labai svarbius postus valdžioje bei versle, susijusiame su biudžetiniais pinigais

Socialiniuose tinkluose platinamas 1997 m. vaizdo įrašas, kuriame reiškiamas priekaištas konservatoriams, kodėl yra naikinami archyvai. „Landsbergi, kur padėjai pavogtus archyvus?“

Tautininkai - slaptas valdžios ginklas

Make America Great Again!" - kažkur ši formulė jau girdėta, - Tautininkai dirba degazavimo darbus toliau: Kviečia padaryti Lietuvą vėl didžią, (bet kažkodėl be Rusijos). Su kuo gi tada Lietuva bus "vėl didi"?! - su Amerika be abejonės!

Laisvės kaina dar ne visa sumokėta

Buvę emigrantai Asta ir Sigitas Petrikai, norėdami grįžti į Lietuvą ir čia pradėti orų laisvų žmonių gyvenimą, sumokėjo beveik 200 tūkstančių litų. Bet tai, pasirodo, tik pradžia! Štai visa Petrikų šeima namuose. Savo troboj, savo žemėj, savo krašte, kur visi tokie pat ir kalba tavo kalba.

Kyborgų žemė. Trumpas Pancerovo knygos anonsas

Šio bataliono kariai – Donbaso vaikai, buve Donecko ir Luhansko gyventojai, dauguma teisti už ivairius nusikaltimus. Atlikę užduotis jie plėšikaudavo. Šachtininkai taip siautėjo Donbase, kad jų mirtinai bijojo prokremliški piliečiai, privengdavo ir separatistai. Fronte sklido gandai apie tų vaikinų karo nusikaltimus.

Valstybės šventės išniekinimo būdai: jei be masoniškų „gėlelių“, tai su Bafometu

Tokia pas mus įsigalioja tradicija – apspjaudyti Valstybės šventes. Kad Lietuvoje nieko švento neliktų. Galima, pasirodo, Lietuvą paniekinti įvairiais būdais: galima prisegioti lietuviams į atlapus masonų simbolį-neužmirštuolę, o galima visai Lietuvai šventės proga parodyti senai iš konkurso eliminuotą idiotą, perrengtą į velnią, į Bafometą, kurį globalistai, sodomijos Lietuvoje diegėjai, nusisamdė tam reikalui.

Audrius Butkevičius: „Mes sugadinome rusams paveiksliuką“

Kaip žinoma, prokuratūra pradėjo tyrimą gavus informaciją apie lietuvių kalba knygos formatu išleistą leidinį, kuriame, kaip įtariama, tikrovės neatitinkančiais teiginiais viešai neigiama ir tendencingai interpretuojama SSRS agresija 1991 m. sausio 13 d. įvykių metu. Siekdmami apsaugoti Lietuvos žmones nuo dezinformacijos, teisėsaugininkai konfiskavo visą knygos tiražą.

Į Lietuvą atvežė aštuonis socialinius parazitus iš Eritrėjos

Ne „pabėgėliai“ tie negrai iš Eritrėjos, o „socialiniai parazitai“, atvežti parazituoti Lietuvą ir lietuvius, naikinti baltąją rasę. Taip kalbėti aš turiu labai svarius argumentus. Paaiškėjo, kad šitie „vargšai pabėgėliai“, kurie atbėgo į ES dėl „grėsmės jų gyvybėms“, vos susitvarkę dokumentus prieglobsčiui gauti ir gavę sočias europines išmokas, vyksta atostogauti į tas valstybes iš kurių „pabėgo“.

Kaip sukompromituojami gabūs teisėsaugininkai, kad jų vietas perimtų parsidavėliai karjeristai

Lietuvos valstybė gali sau leisti išmesti aukščiausio kalibro sąžiningus prokurorus, tyrėjus vien už tai, kad gyvenime paslydo, tai yra prisigėrė bare ir kažką ne taip suvapėjo.

Pradėtas tyrimas dėl TSRS agresijos neigimo leidinyje, įvykdytos kratos, kiti būtini procesiniai veiksmai

Vilniaus apygardos prokuratūra vadovauja, organizuoja ir kontroliuoja ikiteisminį tyrimą, pradėtą pagal LR BK 1702 straipsnio „Viešas pritarimas tarptautiniams nusikaltimams, SSRS ar nacistinės Vokietijos nusikaltimams Lietuvos Respublikai ar jos gyventojams, jų neigimas ar šiurkštus menkinimas“.

Seksualinis iškrypėlis K. Pūkas, tai Grybauskaitės režimo rėmėjas

Kęstutis Pūkas yra aferistas, politikos šuleris, ištvirkėlis, todėl turėtų būti nušalintas iš Seimo nario pareigų: "Kvietimas į Seimo viešbutį, įsakymai pakloti lovą ir išplauti puodelius, klausimai, kuo paleistuvė skiriasi nuo ištvirkėlės ir kiek pati kandidatė gali būti ištvirkusi. Apie tokius potyrius DELFI papasakojo dar dvi merginos, kandidatavusios į Seimo nario Kęstučio Pūko padėjėjas".

Žodžio laisvė Lietuvoje

Žodžio laisvė Lietuvoje tokia landsbergietiška, kad net kvapą užima. Lietuvoje nuteisiami Komunistų partijos lyderiai už tai, kad jie veikė pagal įstatymus ir priešinosi neteisėtam valdžios uzurpavimui valstybinio perversmo būdu. Juos nuteisė neteisėtos valdžios uzurpatoriai. Lietuvoje saugumas vykdo parodomąsias bauginimo akcijas, kratas mokyklose, jeigu jų mokiniai keliauja vasaros atostogų metu ilsėtis ten, kur saugumas draudžia, taip varžydamas laisvą asmenų judėjimą.

Režimas konfiskavo vakar visą G.Sapožnikovos knygos "Išdavystės kaina" tiražą

Režimas konfiskavo vakar visą G.Sapožnikovos knygos "Išdavystės kaina" tiražą. Šiuo metu "pati objektyviausia, humaniškiausia, nei karto nepriklausoma ir visada dėl tautos ir žmogaus teisių pasiruošusi galvą guldyti" prokuratūra gaudo ištrūkusį trumpam į laisvę žodį ir siuva jam LR BK 170, 170-1, 170-2 straipsnių bylas. Kas tai per straipsniai?

Pensininkų nereikia gąsdinti, reikia mažiau vogti

Jau kokia savaitė bankų nostradamai nausėdai ir kitas aplink juos plūduriuojantis antisocialinis š. nesiliauja gąsdinti pensininkus: „ateityje pensijos mažės!“ Tik kur jos gali mažėti, jei 62 procentai Lietuvos pensininkų jau ir dabar badauja.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Kodėl aš esu prieš "pabėgėlių" priėmimą
642
Daug triukšmo dėl Georgijaus juostelių
265
Vagys ir svoločiai
176

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: