Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Galinos Sapožnikovos knygos „Išdavystės kaina“ prezentacija

Šeštadienį, 2017-04-08 Kaune įvyko garsios Rusijos žurnalistės Galinos Sapožnikovos knygos „Išdavystės kaina“ vertimo į lietuvių kalbą prezentacija. Knygos prezentaciją finansavo ir organizavo aktyvus visuomenininkas, buvęs garsus autolenktynininkas Rimas Brundza, renginį organizuoti jam padėjo teisininkas Jonas Kovalskis, informacinį renginio palaikymą teikė publicistas Juozas Ivanauskas ir laikraštis „Laisvas laikraštis“. Renginyje G.Sapožnikovos autorinį darbą ir juo susijusias peripetijas pristatė knygą išleidusios leidykos UAB „Mūsų gairės“ direktorius, poetas ir žurnalistas Povilas Masilionis.

Istorinės tiesos slenksčiai

Neseniai dienos šviesą išvydo nauja rašytojo Rimanto Greičiaus knyga ,,Slenksčiai”. Tai jau šešta šio rašytojo knyga. R.Greičiaus knygos tai faktiškai istoriniai romanai, jose gausu ir dokumentinės medžiagos, įdomiai aprašomi istoriniai įvykiai. Šioje naujoje knygoje dėstomi tiek praeities, tiek dabarties įvykiai. R.Greičius, buves tremtinys, daug gyvenime matęs tarybinis žurnalistas, į Lietuvos istoriją žvelgia per istorinės tiesos prizmę, vadovaujasi principu ,,geriau karti tiesa, nei saldus melas”.

Pancerowo "Kyborgų Žemė" cherojų likimai

...kankino žmones, prievartavo moteris ir vyrus (VYRUS) įvairiais būdais, grobė transportą ir dabar nuteisti ilgiems terminams. 11 metų pasodintas pats Batia. Kiti gavo 9 metai. 10 metų. 8 metai. 9 metai. 9 metai. 9 metai... Pirk Dovydo Pancerovo knygą ir paremk Lietuvos kariuomenę.

Aistros dėl popiergalio

Vis tęsiasi kalbos apie kovo 30 d. sensaciją – Berlyno archyvuose dirbantis Vytauto Didžiojo Universiteto profesorius L. Mažylis paskelbė radęs 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos respublikos nepriklausomybės akto originalą: valdžios atstovai ir šiaudiniai mūsų „patriotai“ nuo landsberginių konservatorių iki tautininkų – visi – puolė į euforiją, džiaugdamiesi tikru ar tariamu šio dokumento atradimu (Lietuvos žinios).

Kodėl mes laisvės prašome? Argi laisvi taip elgiasi?

Demokratijai veikti reikia daugelio dalykų. Tarp jų – kad žmonės balsuotų. Banalu, bet tokia kiekvieno demokratinio proceso pradžia. Jei neveikia ši stadija, neveikia niekas. Žmonės gi balsuoja tikėdami keliais dalykais.

Siūloma atimti Lietuvos pilietybę

Lietuvą valdanti chunta siautėja toliau. Konservatorius Laurynas Kasčiūnas kreipėsi į vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną, siūlydamas svarstyti klausimą dėl Lietuvos pilietybės panaikinimo asmenims, jei įrodoma, kad jie rengėsi dalyvauti ar dalyvavo kovos veiksmuose Rytų Ukrainoje Rusijos remiamų separatistų pusėje.

1918 metų vasario 16-oji - UAB "Lietuva" įsteigimas

1918 m. grupė bajorų sugalvojo įkurti UAB "Lietuva", kuri turėjo atstatyti prarastas bajorų teises Lietuvoje ir vietoj Rusiškos tironijos įtvirtinti Lietuviškąją tironiją. Daugelis tų signatarų buvo baigę Rusijos universitetus ir uoliai tarnavo Rusijos imperijai. Taip per Lietuvos Tarybą susikūrė tironijos branduolys.

Stabdykim emigraciją: likviduokim visuomenei žalingą Laisvosios rinkos institutą

Emigracija iš Lietuvos pasiekė katastrofiškus mastus. Pirmas žingsnis stabdant emigracija turėtų būti „Laisvosios rinkos“ instituto likvidavimas. Tokios išvados aš priėjau vakar, balandžio 4 dieną, žiūrėdamas Lietuvos televiziją, laidas „Laba diena, Lietuva. “ ir „Dėmesio centre.

Galiausiai asmenys, pritarę šiam sumanymui ir planavę prie jo prisidėti, atsitraukė

Praėjusių metų pabaigoje pasidalinau privačia iniciatyva valstybės atkūrimo šimtmečio proga padovanoti kiekvienam vaikui iki 7 m. po tautinį kostiumą. Buvau įsitikinęs, jog ši idėja sutelks visuomenę, ženkliai prisidės prie jaunimo ugdymo tautiškumo dvasia bei taps prasminga dovana vaikams.

BE GALO SVARBU!!! DALINKIMĖS!!!

Mūsų prezidentė - Tautos IŠDAVIKĖ. Ir šis senas video yra to įrodymas. "Baikit Jūs rūpintis tų lietuvių buvimu Lietuvoje, turi būti kaip visoje Europoje, vienos tautos turi būti apie 60%, visus kitus atsivešim iš rytų..." - Dalia Grybauskaitė

Kokios nacijos saugumą užtikrina Lietuvos Valstybės Saugumo Departamento veikla?

VSD paskelbė naują "grėsmių nacionaliniam saugumui" vertinimą, tačiau, iš "vertinimo" paslaptingai dingo tokios 2016 metų "vertinimo" grėsmės kaip Lietuvos liaudies partija, Visuomenės saugumo koncepcija, organizacijos "Būkime vieningi", "Ekpertai.eu", "Sarmatai.lt", nepriklausomybės akto signatarai Zigmas Vaišvila ir Rolandas Paulauskas, o taip pat aibė "marginalų"...

VSD (JAV CŽV padalinio) veiklos už 2016 metus ataskaita

Perskaičiau neįtikėtinai nuobodžią, kosminio kvailumo, absurdiškai liokajiško turinio Lietuvos VSD (JAV CŽV padalinio) veiklos už 2016 metus ataskaitą ir jos pagrindu sukurptą "Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą" - http://www.vsd.lt/Files/Documents/636265669440062500.pdf , kuriuos galima būtų neskaityti apskritai, kadangi "Rusai puola! Lietuvos nusikalstamo parsidavusio "elito" kailį išgelbėti gali tik JAV "taikūs" tankai Lietuvoje ir JAV "demokratiška" Lietuvos okupacija".

Lietuvių Tautos susinaikinimas: apie lietuvių politikų ir verslininkų zoologinę neapykantą lietuviams

Šiandien lietuvis lietuviui labai dažnai yra galvijas. Tai, mano manymu, yra pagrindinė Lietuvos nykimo priežastis. Lietuvos aukščiausio rango politikui didžiausia laimė yra išlaižyti Briuselio ar JAV klerkui užpakalį. Lietuvis tai darydamas pasiekia euforijos, ar bendravimo su Aukščiausiuoju būklę. Pasirašydamas bet kokį mirties nuosprendį savo tėvynei, jis įsivaizduoja padaręs žygdarbį.

Sistemos nežmoniškumo auka

Ištisą savaitę plačiai aptarinėjama visos Lietuvos dėmesį pritraukusi tragedija – tai, kaip dvidešimt šešių metų E. Anupraitis Kauno r. Gaižėnų kaime išžudė savo šeimą – abu tėvus, močiutę ir dėdę, palikdamas gyvą senelį (Lrytas). Vieni šventeiviškai klausia – „kaip jis šitaip galėjo?“, kiti tiesiog stebisi, nesuvokdami, kas paskatino jauną žmogų tokiam drastiškam žingsniui. Bet iš tiesų tiek patys Gaižėnų įvykiai, tiek visa dienos švieson išėjusi įtariamojo žudiko gyvenimo istorija atveria skaudžias buržuazinės visuomenės piktžaizdes.

Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas

Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamento ir Antrojo operatyvinių tarnybų departamento prie Krašto apsaugos ministerijos grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas.

Žydų muziejus Sporto rūmuose ir futuristinė ekskursija į Gedimino kalno pilį

Kovo 30 dieną BNS pranešė, kad Vilniaus sporto rūmuose Vilniaus meras Remigijus Šimašius ir premjeras Sauliaus Skvernelis sutarė už mokesčių mokėtojų pinigus įrengti Lietuvos žydų muziejų. Tai, ko gero, bus didžiausias toks muziejus Europoje ir Pasaulyje. Aš pabandžiau įsivaizduoti netolimos ateities (kokių 2020 metų) ekskursijos į Gedimino pilį vadovo pasakojimą:

"Nepriklausomybės aktas" Lietuvai gali pavirsti dar vienu lytiniu aktu labai nepatogioje pozoje

Vos tik pirmasis vokiškojo Bundeswehr'o desantas pasiekė LT bazes, Seimo pimininkas gauna laišką, kuriame teigiama, jog užsienio kareivukai pasismagino su vaikų namų mergaite. Kovo 28 d. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai sulaukė laiškų, kuriuose pateikiama dar viena išgalvota istorija – esą NATO bataliono vadas pulkininkas leitenantas Christophas Huberis yra Rusijos agentas.

Isterija dėl vasario 16-osios akto originalo

Istorinė sėkmė - rastas Vasario 16 akto originalas!!! Valio!!! Valio?... Lietuvos megztų berečių bataljone klumpakojis - ilgas , griausmingas, megztaberetiškai pompastiškas ir klumpiškai kvailas. Kaip ir viskas, ką paskutinius 27 metus nuveikė dešiniųjų ufonautų desantas Lietuvoje.

Parazitinės NVO, kurios graužia Europą ir iš vidaus, ir iš išorės

bjauriausias globalistų sugalvotas būdas naikinti valstybėms, tautoms, demokratijai, žmogaus teisėms, konstitucinei teisei, valstybių ekonomikai yra Nevyriausybinės organizacijos (NVO). Lietuvos Respubliką ir jos piliečius šios organizacijos parazituoja Viešųjų įstaigų ir labdaros organizacijų, t. y. „pelno nesiekiančių įmonių“ pavidalu.

Ar bus skelbiama apkalta Seimo nariui, raginusiam pažeisti Lietuvos Respublikos Konstituciją?

Žaliasis valstietis labai netikėtai prisiminė, kad Lietuvos Respublikos piliečiai turi savo Konstituciją! Nors iki tol seimūnai valėsi batus į tokius Konstitucijos punktus, kaip "nemokamas gydimas", "nemokamas mokslas", "žodžio laisvė", "susirinkimo laisvė", "įstatymo viršenybė prieš tarptautinę teisę",..

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: