Kokios čia sankcijos Rusijai, jei mes iš jos perkame jos susmirdusias dujas mokėdami Vakarų valiuta?

SGD terminalas – tai Lietuvos energetinės nepriklausomybės garantas, ilgai eito Laisvės kelio simbolis. Žmonėms buvo garantuojama, kad nuo dabar mes nepirksime rusiškų dujų, net jei jos bus ir žymiai pigesnės. Tad kas atsitiko? Kas privertė taip žemintis ir vėl milžiniškais kiekiais pirkti dujas iš priešiškos mums teroristinės valstybės, jeigu turime savo nepriklausomas dujas?

M. Garbačiauskaite-Budriene – kaip grynai lietuviškai tokiais atvejais sako, „kiška tonka“?

Nepriklausomo portalo delfi.lt redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė pasipiktino vienos Pranzūcijos partijos lydere. „Kaip ten grynai lietuviškai apie tokius sako? „Škura prodažna“. Nyku matyti, kaip vienos iš didžiausių ES valstybių partijos vadeiva net neslepia, kad ima iš Rusijos pinigus ir po to bukais būdais už juos atidirbinėja...“

Putinas flirtuoja su Trampu, Trampas flirtuoja su Putinu, pasaulis visą tai stebi ir nežino ką pasakyti

Kartais pasitaiko tokio lygio interviu, kurių nebūtina komentuoti, juos tiesiog reikia išklausyti nuo pradžių iki galo, kad būtų galima suprasti, kaip ypatingai neramiai jaučiasi Lietuvos teritoriją kontroliuojanti nebaudžiama kriminalinė grupuotė ir ją aptarnaujantis personalas.

Elfų karai: Sirijos ir Ukrainos informaciniame fronte elfų propaganda beviltiškai pralaimi

Jūsų dėmesiui - geriausiai įvertinti komentarai, parašyti prie straipsnių apie Siriją ir Ukrainą. Kaip matote, sveiko proto persvara tiesiog triuškinanti. Sveikinu propagandistus iš visiškai nelietuviškų "elfų" govėdos - jūsų pastangos manipuliuoti visuomenės nuomone duoda puikius vaisius!

"Lietuviškų" elfų šūviai sau į kojas

Drįsiu priminti, kad su nematomais troliais šitie cirkininkai "kovoja" jau tris metus. Nei vienas, pabrėžiu, NEI VIENAS realus asmuo, kuris dirbtų Kremliui, gautų už tai pinigus atlikinėtų konkrečias užduotis TAIP IR NEBUVO identifikuotas ir pristatytas "į aikštę" žmonių teismui.

Švedų provokatoriaus ir spec. agento Jono Ohman siūlymas, kaip neutralizuoti Rusiją be kraujo

Rusija yra virtusi virtusiu pasaulio tarptautinės santvarkos parazitu, pranešė tik kokybiškos informacijos portalas 15min.lt. „Tai yra rimta problema, tačiau dar rimtesnė problema yra, kad pasaulis, bent iki šiol, Rusijos marazmus labiau vertina kaip kokį paprastą peršalimą...

Raudonoji Magnolija Bestija Fyfa Kiaulės Akimis - laisvos ir nepriklausomos, demokratiškos, vakarietiškos, klestinčios Lietuvos Respublikos p-rezidentė

Bolševikiniams revoliucionieriams jų revoliucija turi būti iki jos pergalės visame pasaulyje, na o tautiniams šiandieninio durnių laivo proamerikiniams "brandintojams ir stiprintojams" - Lietuvos "brandinimas ir stiprinimas" turi vykti iki paskutinio tautiečio...

Kodėl kosmopolitai globalistai pratina lietuvius prie narkotikų?

Nuo sausio įsigalioja Administracinių nusižengimų kodeksas, kuris numato baudžiamąją atsakomybę už narkotikų vartojimą.  „Užsienio kapitalo valdomos internetinės Lietuvos žiniasklaida (15 min. ir kt. ) tai puolė pateikti kaip didžiausią blogybę. Akcentuojama, kad Vakarai į lengvuosius narkotikus žiūri vis liberaliau, o Lietuvoje be baudžiamosios atsakomybės jau nebebus galima išsisukti.

Antisovietinė propaganda: Prieš sovietmetį – sovietiniais metodais

Atsižvelgiant į tai, kad kuo daugiau metų praeina nuo sovietmečio, tuo jis baisiau perteikiamas jo nemačiusiai kartai, įtariu, kad dar po 50 m. pasakosim anūkams, kaip žmonės sovietmečiu marinavo ir valgė kūdikius. Na, o jei kas nors išdrįs pasakyti, kad to nebuvo, tai koks nors partinis, t.y. visuomeninis judėjimas apkaltins kolaboravimu su Rusija ir nuteis.

Prezidente Grybauskaite, kodėl jūs taip nekenčiate lietuvių tautos, kodėl vykdote jos genocidą?

Rusai jums suteikė rusofobės Nr.25 titulą, bet jie gal nežino, kad dar labiau negu rusų ir Rusijos Jūs nekenčiate lietuvių ir Lietuvos. Per aštuonis savo valdymo metus, nuo 2008 metų, Jūs pavertėte Lietuvą labiausiai emigruojančia, nugirdyta ir nuskurdinta valstybe Europoje, kurios piliečių pensijos, pašalpos ir daugumos žmonių atlyginimai yra mažiausi Euro zonoje ir iš jų neįmanoma išgyventi.

Kokias zadanijas Makeinas dalina Lietuvoje?

Kokio b...io, atsiprašant, senatorius McCainas su kolegais trankosi po Baltijos šalis? Obamos dienos juk suskaičiuotos... Esamas jankių isteblišmentas = buvęs ir nieko nebesprendžiantis istablišmentas... taigi, kokio b...?

JAV senatorius perspėjo Lietuvą apie atgimstančios Rusijos siekį atkurti imperiją

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų Kongreso delegacija, vadovaujama  senatoriaus respublikono Džono Makeino (John McCain), pranešė Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja Dalia Vencevičienė. „Išskirtinis dėmesys regionui ir naujai kylančių grėsmių įvertinimas – tai mums ypač svarbu šiandien. Lietuva yra tvirtai įsipareigojusi didinti gynybai skiriamas lėšas, esame patikimi partneriai, pasirengę kartu dirbti, siekiant užtikrinti saugumą visose NATO šalyse.

Ministro Lino Kukuraičio rūpestis „pabėgėliais“ - beprotystė ar noras pasipelnyti?

Valdančiųjų lyderiui Ramūnui Karbauskiui nepakaks tautinant Lietuvą vaikelius apvilkti tautinėmis sermėgomis. Lietuvių tautinimą reikia pradėti nuo ministrų: ant jų galvų užmauti tautines galvas, ar įkrėsti jiems tautiškų smegenų. Vienas iš tokių ministrų, kurį nedelsiant reikia tautiškai paremontuoti, kol jis nepridarė lietuvių tautai didelių kiaulysčių, yra naujasis Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, prieš ateinant į šį postą išėjęs globalistinio „Caritas“ mokyklą.

Nepaisant draudimų, rusiškas televizorius užkariauja Pabaltijį

Pabaltijo šalyse tęsiasi rusų žiniasklaidos diskriminavimas. Kanalam apribojamas transliavimas, jie kaltinami „Kremliaus propaganda“. Toliau — daugiau: ši kova jau persimeta į Europos parlamentą. Briuselis priima įmantraus pavadinimo rezoliuciją „Strateginės ES komunikacijos kaip atkirtis trečiųjų dalyvių propagandai“, kuri priešpastatoma Kremliaus informacinei politikai.

A. Martinaitis: Išsižadėtoji žemė virsta karo lauku

Paklaustas, dėl ko labiausiai nerimauja žvelgdamas į nūdienos Lietuvą, žinomas šalies kompozitorius šviesaus atminimo poeto Marcelijaus Martinaičio brolis Algirdas Martinaitis palygino mūsų valstybę su liepsnojančiu svirnu ir prisipažino besiguodžiąs tik mintimi, kad drauge su Lietuva ir prakeiktosios „žiurkės“ pagaliau sudegs.

Lietuviai pratinami prie narkotikų

Nuo sausio griežtėja sankcijos už narkotikų vartojimą - beveik visais atvejais jau lauks nebe administracinė, o baudžiamoji atsakomybė. Tačiau atsirado parlamentarų, manančių, kad griežtinti bausmių už kvaišalų, bent jau lengvesnių ir mažu kiekiu, vartojimą nereikia, nors specialistai įspėja, kad nuo lengvesnių ir mažesniu kiekiu kvaišalų dažniausiai pereinama prie stipresnių ir didesniu kiekiu.

Ričardas Savukynas kviečia susidoroti su Ignalinos Kultūros ir sporto centru. Ar delfis prisijungs?

Kalėdų - Naujų metų tarpušventis palieka daug laiko virtualiems klaviatūrų kariams ir sofų generolams pademonstruoti savo taktinius ir strateginius sugebėjimus virtualiuose informaciniuose karuose. "Lietuviški" p-rezidentūros elfai irgi nesnaudžia, o atidžiai stebi ar neatsiras kokių biudžetininkų drįsusių nukrypti nuo generalinės rusofobijos ir tarybofrenijos linijos.

Išsityčiota iš Vinco Kudirkos atminimo ir lietuvių tautos

Vincas Kudirka – Lietuvos valstybės simbolis, valstybės himno autorius. Dėkinga Tauta rinko pinigus ir pastatė šiam Didžiavyriui paminklą Vilniuje. Gruodžio 24 dieną judėjų sekta Chabad-Liubavič prieš Vinco Kudirkos paminklą užgriozdino didžiulę menorą ir ėmė švęsti Chanukos šventę, čia šokti savo šokius, surengė fejerverką. Šitas pasityčiojimas iš lietuvių jausmų, iššaukianti netoliarancija mūsų valstybei ir jos simboliui, tęsiasi jau keli metai.

Teismo sprendimas, kuris labai svarbus ekspertai.eu

Vilniaus apygardos teismas gruodžio viduryje patenkino ieškovo VšĮ „Ekspertai.eu“ ieškinį ir priteisė iš atsakovo V. V.  13 tūkstančių 50 litų skolą, o taip pat 5 proc. dydžio metines palūkanas už priteistą sumą nuo bylos iškėlimo teisme dienos (2014 spalio 8 d.) bei kitas su teismais susijusias išlaidas.

Linas V. Medelis. Be vienos eilutės nekrologe

Linas V. Medelis Tos eilutės nėra gruodžio 7 dieną mirusiam Vytautui Skuodžiui skirtuose nekrologuose spaudoje ir elektroninėje žiniasklaidoje. Toje eilutėje faktas: 1994–1997 metais V. Skuodis vadovavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrui. Centrui, kuris kruvinus sovietmečio metus (KGB veikla, tremtis, partizanų kova, disidentinis judėjimas ir pan.) privalėjo tirti, dokumentuoti, analizuoti ir skelbti.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: