Siūloma, kaip galėtume pritraukti žmonių iš kenčiančios Ukrainos pafrontės darbui Lietuvoje

Atskleidžiama, kad Lietuvoje rinka traukiasi, o to priežastis – emigracija. Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad be viso to verslui reikia padėti spręsti darbuotojų trūkumo problemas.

Petras Cvirka. Lietuvio tėvynės balsas

Artėja Gegužės 9–oji – didžiosios pergalės prieš vokiškąjį fašizmą diena. Diena pergalės, kuri faktiškai išgelbėjo rytų ir vidurio Europos tautas, tame tarpe lietuvių, ne tik nuo visiško pavergimo, bet ir fizinio sunaikinimo. Tačiau pastaruosius kelis dešimtmečius Lietuvoje stengiamasi visais įmanomais būdais klastoti istoriją pagal įsivyravusius antikomunizmo ir rusofobijos kanonus; todėl užtušuojama ir tikroji 1945 m. gegužės 9 d. reikšmė.

Akcija "Nemirtingas pulkas"

Akcija "Nemirtingas pulkas" vyksta visame pasaulyje, nuo Kanados iki Brisbeno Australijoje, net 80-yje pasaulio šalių, net ir tose šalyse, kur fašistiniai režimai yra uždraudę kalbėti tiesą apie tarybinę istoriją, Didįjį Tėvynės karą, uždraudė Tarybinę simboliką, Pergalės simboliką.

SU PERGALĖS ŠVENTE!

Brangūs karo veteranai, antifašistinių kovų bendražygiai! Nuoširdžiai sveikiname Jus ir Jūsų šeimas, visus Lietuvos žmones Didžiosios Pergalės 72-ųjų metinių proga.

LDiena.lt atsakymai į portalo CTL.lt klausimus

1. Ar Jūsų portalas yra VSD stebėsenos objektu, kokią grėsmę įžvelgia, pritaikė sankcijas? 2. Ar dažni Jūsų praktikoje teisminiai procesai, šantažai, blokavimai? 3. Kaip apsaugote savo informacijos šaltinius publikacijoms nuo galimų bylų kurpimo, ieškinių,persekiojimų? 4. Kiek efektingi yra seminarai, konferencijos jaunimui, ar turite talkininkų, suinteresuoto aktyvo? 5. Ar komunikuojate su panašaus turinio užsienio portalais?..

ALKO ir FARMA mafija paruošė informacinį puolimą prieš Sveikatos ministeriją

Įnešiu šiek tiek intrigos ateinančiai savaitei. „Šaltiniai pakuždėjo“, kad yra parengti nauji informacijos paketai, kuriais bus bandoma ir toliau kompromituoti ir diskredituoti ministerijos darbą ar mano komandos narius. Tik priminsiu keletą interesų grupių, kurios turi Lietuvos masteliais iš esmės neribotus išteklius samdytis viešųjų ryšių agentūras ir bandyti stabdyti ar vilkinti mūsų darbą.

Atsikvošėkite – Ugandos įstatymai Lietuvoje negalioja

Dvasiniu aklumu pasižyminčios S.Bartulio mintys unisonu skamba su sovietmečio šūkiais, kurių apstu sovietinės Lietuvos periodikoje („Komjaunimo tiesa“, „Komunistas“ ir kt.), buvusiems disidentams jos kelią ne tik pasidygėjimą, bet ir baimę dėl Tėvynės ir artimųjų likimo.

Tik 484 eurai - gal susimetame ir užsisakome kokį tautinį ar nepolitkorektišką įrašą garsaus komiko FB Sienoje?

Ir kokiais tik būdais žmonės įsigudrina užsidirbti pragyvenimui. Paprasti ką nors gamina, pardavinėja, veža, krauna, moko, administruoja, organizuoja ar aptarnauja. Turintys ypatingų ar tiesiog išlavintų gabumų - dainuoja, šoka, groja, vaidina, rašo tekstus, pokštauja, teikia seksualines paslaugas ar kitaip už pinigus linksmina paprastuosius.

Asta Kuznecovaitė kartu su Neringa Venckiene organizuoja apkaltą Gabrieliui Landsbergiui? Kas galėtų paneigti...

Kildišienė, Steponavičius, Masiulis, Pūkas, Bastys ir jų apkaltos yra niekis. O Gabrielius Lanzbergis jau įdomiau. Apie Manto Adomėno apkaltą aš nerašysiu, nes jis yra mano geras draugas. Rūtai Janutienei nepavyko jam surengti apkaltos, o štai Astos Kuznecovaitės byla prieš Gabrielių Lanzbergį tai jau yra rimta, ir aš papasakosiu dabar kodėl.

Priežastis neinvestuoti į Lietuvą

Ale tikrai. Kodėl iš Lietuvos pabėgo "Coca-cola"? Kodėl išėjo "Prisma"? Kodėl nebenorima į Lietuvą investuoti dolerių, svarų, jenų, rublių, šekelių? Kodėl?

Štai kaip atrodo žmogus,kurio oficiali mirties priežastis yra užspringimas skrandžio turiniu

Astos Kuznecovaitės paskirtis šioje istorija buvo paslėpti kameras Kedžių namuose, ir vėliau buvo klausomasi šeimos pokalbių,iš atskirų intarpų sumontuota audio ir tuomet dalis buvo išžudyta, dalis šeimos turėjo bėgt į JAV.

Sisteminiai pačiulptukai ir pakirkšnutės viešai dėkoja SISTEMAI už jEvrosojūzinę "laisvę"

Artėjant Europos dienai, kuri bus švenčiama gegužės 9 d., prie Valstybės atkūrimo šimtmečio iniciatyvos „Ačiū“ jungiasi žinomi šalies veidai, kurie dėkoja Lietuvos žmonėms už tvirtą ir ryžtingai priimtą sprendimą tapti Europos Sąjungos nariais.

26 metai Lietuvos genocido tarnyboje

Lietuvos nacionalinių interesų išdavystės "ekspertai" konservatoriai, kaip ir kitos JAV finansuojamos Lietuvos kolonizacijos priemonės, partijukės ir judėjimai, labai aktyviai vykdė JAV tarptautinių nusikalstamų korporacijų nurodymus valstybinio perversmo Ukrainoje scenarijuje, aktyviai dalyvavo ir dalyvauja nusikalstamame kare prieš Ukrainos tautą.

„Žaibo kirtis 2017“ – Lietuvos kariai rengiami kovai prieš protestuojančius piliečius

Antradienį, gegužės 2 d., Marijampolėje ir Vilkaviškyje buvo galima pamatyti Lietuvai neįprastą reginį: į abiejų miestų centrus išėjusios protestuotojų minios užėmusios centrinius valdžios pastatus, o jų jėga numalšinti įvestos greitojo reagavimo karinės pajėgos. Bet tai ir buvo tik reginys, o ne realūs įvykiai – čia vyko balandžio 28 d. prasidėjusios ir iki gegužės 7 d. besitęsiančios nacionalinės karinės pratybos „Žaibo kirtis 2017“ (TV 3).

G. Landsbergis: Asta Kuznecovaitė buvo mano pirmoji auklė. O dabar man šlykštu ir gėda dėl žurnalistikos ir dėl Lietuvos

Vakar su kolega Mykolu Majausku kavinėje gurkšnojome vyną, aptarinėjome Seimo realijas, kai suskambo mano mobilusis telefonas. Skambino Asta Kuznecovaitė. Atvažiuok sako, linksma čia. Asta buvo mano pirmoji auklė.

Kaip Greitai greitai VSD agentėlio kailį išskalavo

Mano nuomone buvo taip: NTV paskambino A.Lelkaičiui ir pasiūlė patarpininkauti darant siužetą Lietuvoje apie liūdnai pagarsėjusias pratybas Šalčininkuose. Audriukas po skambučio iš karto prisidavė saugumui ir pasiguodė, jog jį jau VERBUOJA ruskiai...

Nors jau praėjo septyneri metai po nepriklausomybės atgavimo, o mes vis dar sprendžiame vieną problemą

Į Konservatorių partijos gretas sugužėjo nemažai buvusios nomenklatūros ir, reikia pasakyti, pačios blogiausios – ekspartorgų ir eksprokurorų, įvairių „gracijų“ ir „henrikų“, kurie daugiau kelia patriotinį triukšmą, ieško „priešų“, nei dirba valstybei naudingą darbą. ••• Nors ir labai nemalonu, turime konstatuoti skaudų faktą – šiandien esame labiau susiskaldę nei okupacijos metais.

Vilniaus Ostapas Benderis išrado naują liepų sodinimo metodą: sodinti jas kas metrą! Taip daugiau galima pavogti...

Vilnius visada garsėjo machinatoriais mero kėdėje, bet pagaliau sulaukė tikroji Ostapo Benderio, tikrojo “kapeikoliubovo”, kuris miestą nutarė paversti artele „Ragai ir kanopos. “Sunaikino šis machinatorius „Žalgirio stadioną“, tada ėmėsi machinacijos „Profsąjungų rūmai“ - nepavyko, tada sugalvojo naują gešeftą - „Sporto rūmus“ paversti žydų muziejumi – nepavyko, „Gaono muziejus“ nepritarė šiai Ostapo Benderio iniciatyvai. Tada Vilniaus Benderis sugalvojo verslą „voikiškas medelis“.

Elitinė prostitutė Asta Kuznecovaitė dirbdama VSD tapo narkomane ir bomže, tačiau liko ištikima Saugumui

Mūsų tyrėjų biuras pagaliau prisikniso prie jėgų, kurios kelia sumaištį Lietuvos politinėje arenoje. Tai yra korumpuoti žurnalistai, tai yra ir tų žurnalistų sąsajos su VSD, iš ten gaunama informacija. VSD teikia duomenis Ričardui Savukynui, ir jo koordinuojama programuotojų-hakerių grupė pasivadinusi Jorkšyrų Elfais organizuoja facebook atakas.

Nutukusiam šikniui Mantui Adomėnui: visas tavo gyvenimas, storas suski, yra 30 sidabrinių

Aš tą nutukusį konservatnikų pupulį Mantą Adomėną esu seniai blokavęs, bet kolegos pasidalino jo paskutiniu įrašu. Tai norėčiau sureaguoti ir labai tikiuosi, kad koks nors konservatnikas arba užkalnis perduos jam mano žinutę. Arba pasidalinkit.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: