Pradėtas tyrimas dėl TSRS agresijos neigimo leidinyje, įvykdytos kratos, kiti būtini procesiniai veiksmai

Vilniaus apygardos prokuratūra vadovauja, organizuoja ir kontroliuoja ikiteisminį tyrimą, pradėtą pagal LR BK 1702 straipsnio „Viešas pritarimas tarptautiniams nusikaltimams, SSRS ar nacistinės Vokietijos nusikaltimams Lietuvos Respublikai ar jos gyventojams, jų neigimas ar šiurkštus menkinimas“.

Seksualinis iškrypėlis K. Pūkas, tai Grybauskaitės režimo rėmėjas

Kęstutis Pūkas yra aferistas, politikos šuleris, ištvirkėlis, todėl turėtų būti nušalintas iš Seimo nario pareigų: "Kvietimas į Seimo viešbutį, įsakymai pakloti lovą ir išplauti puodelius, klausimai, kuo paleistuvė skiriasi nuo ištvirkėlės ir kiek pati kandidatė gali būti ištvirkusi. Apie tokius potyrius DELFI papasakojo dar dvi merginos, kandidatavusios į Seimo nario Kęstučio Pūko padėjėjas".

Žodžio laisvė Lietuvoje

Žodžio laisvė Lietuvoje tokia landsbergietiška, kad net kvapą užima. Lietuvoje nuteisiami Komunistų partijos lyderiai už tai, kad jie veikė pagal įstatymus ir priešinosi neteisėtam valdžios uzurpavimui valstybinio perversmo būdu. Juos nuteisė neteisėtos valdžios uzurpatoriai. Lietuvoje saugumas vykdo parodomąsias bauginimo akcijas, kratas mokyklose, jeigu jų mokiniai keliauja vasaros atostogų metu ilsėtis ten, kur saugumas draudžia, taip varžydamas laisvą asmenų judėjimą.

Režimas konfiskavo vakar visą G.Sapožnikovos knygos "Išdavystės kaina" tiražą

Režimas konfiskavo vakar visą G.Sapožnikovos knygos "Išdavystės kaina" tiražą. Šiuo metu "pati objektyviausia, humaniškiausia, nei karto nepriklausoma ir visada dėl tautos ir žmogaus teisių pasiruošusi galvą guldyti" prokuratūra gaudo ištrūkusį trumpam į laisvę žodį ir siuva jam LR BK 170, 170-1, 170-2 straipsnių bylas. Kas tai per straipsniai?

Pensininkų nereikia gąsdinti, reikia mažiau vogti

Jau kokia savaitė bankų nostradamai nausėdai ir kitas aplink juos plūduriuojantis antisocialinis š. nesiliauja gąsdinti pensininkus: „ateityje pensijos mažės!“ Tik kur jos gali mažėti, jei 62 procentai Lietuvos pensininkų jau ir dabar badauja.

Chuntos teroras

Teroras. Pirmiausiai chunta siekia uždrausti žodžio laisvę, o paskui imasi prigimtinių teisių ribojimo ir atėmimo. Šiandien saugumas, JAV CŽV padalinys Lietuvoje, konfiskavo spaustuvėje visą G. Sapožnikovos knygos "Išdavystės kaina" tiražą.

Vilniaus Universiteto profesorius prabyla apie kapitalistinę Lietuvą

Toliau brangstant maistui, sunkėjant pragyvenimui ir tęsiantis masinei emigracijai (evakuacijai) į Vakarus, mūsų oficialieji ekonomistai ir kiti „specialistai“ postringauja apie esą „gerėjantį (– kam?) gyvenimą“. Bet ir čia išgirstame balsą, tariantį karčias, tačiau nepaneigiamas tiesas: „Visa dabartinė Lietuva tapo didelio pilietinio ir žmogiškojo susvetimėjimo fabriku... Karaliumi tapo kapitalas...“...

Mes galime neišprotėti

Ar mes, paprasti žmonės, galim ką nors? Ką mes galim absurdo visuomenėj, kur baisu nebijoti, nes būsi apšauktas priešu, kur didžiausia garbė tiems, kas vagia daugiausiai, kur propaguoja skurdą labiausiai pralobę, kur ištuštėjęs kraštas paskelbtas sėkmės šalimi, kur išdavikai moko patriotizmo o neviltis vadinama laisve,..

Britanijos MIP: Lietuvos prezidentė jaučia ypatingą neprielankumą Trampui

Tiems, kuriuos dievai nori pražudyti, jie pirmiausia atima šaltą protą. Taip prasideda britų apžvalgininko Danielio Johansono straipsnis Standpoint leidinyje, kur jis rašo apie Rusijos grėsmę ir Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės „kvailumą“, dėl jos nenoro draugauti su Donaldu Trampu.

JAV dokumentalistų filmas apie Rusiją, Tarybų Sąjungą

1943 metų JAV dokumentalistų filmas apie Rusiją, Tarybų Sąjungą. Šis filmas 1944 metais buvo apdovanotas Oskaru. Šitame filme JAV , taip taip - JAV, valdžios remiami filmų kūrėjai įžūliai, bedieviškai neigia Tarybų Sąjungos įvykdytą Lietuvos okupaciją, lietuvių tautos trėmimus, arba kaip pasakytų didžiai gerbiamas istorikas anušauskas, lietuvių tautos genocidą.

Politinės bylos verdiktas: nuteistas V. Lekstutis

Kovo 6 d. 8 val. ryte Klaipėdos apylinkės teisme paskelbtas verdiktas Vaido Lekstučio byloje. Teismo sprendimu jam paskirta vieneri metai lygtinio teistumo ir 100 valandų viešųjų darbų. "Toks verdiktas iš esmės nenustebino. Tai tamsių jėgų pergalė. Bet tegul per daug nesidžiaugia, priespaudos laikai nebus amžini" - teigė V. Lekstutis.

Istorikas sukritikavo garsų Lietuvos humoristą už jo savitą istorijos išmanymą

Konservatorių žurnalistas Andrius Tapinas, be analitinių esė rašymo dar ir kuriantis intelektualaus humoro laidas, internete sulaukė internautų kritikos, po savo įspūdingo pasisakymo didelei rusakalbei auditorijai.

Rusija kontroliuoja ne tik valdžios institucijas, bet ir kriminalinį pasaulį

Gynybos ekspertai sako, kad Lietuva turi būti pasirengusi hibridinėms grėsmėms, apie tai kalbėta su JAV profesionalais, ieškota kontaktų su Pentagono specialistais, kovo 3 d. pranešė valstybinio transliuotojo laida „Panorama“.

Artūras Regratis – lietuvių proletarų poetas

"Ar žinai tu tą šalį. Kur darbo žmogus jokių teisių neturi, Kur ponų tik seimas visaip viską sprendžia, O jis – tik per plyšį į butą pažiūri, Manydamas, kad buožės palengvins jo dalį, Ir, dantis sukandęs, vis kenčia ir kenčia?..."

Pokalbis su Liudviku Jakimavičiumi: Mirties nuosprendis Lietuvai

Regis, dar visuotinai ir aiškiai prisimename tą laiką, kai žmonės didžiuodamiesi segėdavo lietuvišką trispalvę prie krūtinių. O dabar apie taip neseniai visuotinai svarbiausiąja mums buvusią savarankiškos, nepriklausomos Lietuvos valstybės sukūrimo idėją garsiai jau nė užsiminti nedrįstame.

Partija, kurią laimina Dievas, ruošiasi revoliucijai

Konservatorių partija kovo 3 d. Vilniuje surengė suvažiavimą ir tradiciškai pasikalbėjo apie ambicingus planus Lietuvai. Nepriklausomas portalas delfi.lt pranešė, kad „konservatoriai pasiryžo revoliucijai ir pritarė atviriems partijos pirmininko ir kandidatų į prezidentus, merus, Europos Parlamento narius bei Seimą vienmandatėse apygardose rinkimams“.

Ką darys dabartiniai profesionalūs "patriotai" - bėgs pasiraitoję kelnes per upelį ar puls laižyti Naujojo Šeimininko batų?

Gerb. Bičiuliai, kaip manote ar mūsų dabartiniai Lietuvos patriotai neišduos Lietuvos? Ar neparduos mylimos Lietuvos militaristiniam Kremliui ir imperialistinei Rusijai.

Politinė sąžinė ir kas nuo jos priklauso

Žemaičių tautos pagrindinė savybės buvo sąžinė, dora, ištikimybė, meilė gamtai ir gyvenimas išvien su ja. Žemaičiai paskutiniai pakrikštyta tauta, o krikštas neapsieitas be kraujo praliejimo, melo, apgaulių ir papirkinėjimų. Visiškai nesiplėsiu į detales, bet noriu, kad suprastumėte pačią esmę.

Lietuvoje žmonės pripranta prie gero ir to nepastebi

Nepriklausomas portalas delfi.lt pranešė, kad „atlyginimai išaugo daugiau nei kainos“. „Nordea“ banko ekonomistas Žygimantas Mauricas suskaičiavo, kad įvertinus infliaciją nuo 1995 m. šalyje vidutinis darbo užmokestis (į rankas) išaugo 5,72 karto. Per tą patį laikotarpį kainos išaugo tik 2,12 karto.

Kodėl Švietimo ir mokslo ministerija globoja “chaltūra” užsiimančius veikėjus?

Valstybės biudžeto lėšomis sočiai maitinamas ir po ŠMM globėjišku sparnu besiglaudžiantis projektas „Lyderių laikas“ ne pirmi metai garsėja abejotinų švietimo lyderystės idėjų skleidimu. Jas įgyvendinant šalies švietimo įstaigose vis labiau plinta patyčios, mažėja mokytojų ir kitų darbuotojų saugumo jausmas, gausėja į viešumą išplaukiančių skandalingų istorijų, kurių pagrindiniais veikėjais tampa mokyklų lyderiai, t. y. jų vadovai.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: