Konservatorių partija yra vos kelių Vytauto Lanzbergio pasekėjų įkaitė

Ar Dalia Grybauskaitė būtų turėjusi nors menkiausią šansą tapti Prezidente, be galingiausios tuometinės valdančiosios partijos palaikymo? Žinoma, kad ne! Ar Konservatorių partija Vytauto Lanzbergio komandos įkaitė? Žinoma, kad taip!

Dabar nebe tėvai baus vaikus už alkoholį ir narkotikus, bet vaikai tėvus - už trukdymą girtauti ir šniaukšti?

Dėkokite išmintingajai Šakalienei! Dabar nebe tėvai baus vaikus už alkoholį ir narkotikus, bet vaikai tėvus - už trukdymą girtauti ir šniaukšti? Naujasis Vaikų teisių apsaugos įstatymas dar nespėjo įsigalioti, o kai kurie vaikučiai jau džiaugiasi tomis galimybėmis, kurias jiems suteikė išmintingoji Šakalienė ir jos supermamyčių choras.

Po zombių gimtadienio

Vakar zombiai sveikino vieni kitus su... Lietuvos gimtadieniu! Dar visai neseniai jie šventė Lietuvos tūkstantmetį, o dabar, pasirodo, Lietuvai vos 99! Lietuva jiems prasidėjo nuo Antano Smetonos. Gali būti, Antanas ją ir pagimdė, sugulęs su ponia Smetoniene?

Ar pensininkas, gėjų pora, vieniša mama šiemet turės galimybę vartoti pigesnes rusiškas „Gazprom“ dujas?

Šių metų sausio 2 d. naujienų agentūra BNS pranešė, „kad iš Lietuvos rinkos gamtinių dujų rinkos BEVEIK IŠSTUMTAS Rusijos dujų milžinas „Gazprom“ šiemet vėl atsirieks didesnę jos dalį“. Jeigu pernai „Gazprom“ buvo BEVEIK IŠSTUMTAS, reiškia šiemet, arba artimiausiais metais buvo galima tikėtis, kad teroristinės Rusijos koncernas iš Lietuvos bus išstumtas VISIŠKAI.

Labai apmaudu, kad net ir šioje srityje Lietuva kažkokia antrarūšė. Bet nepraraskime vilties

Daugybė pasaulio valstybių, kurioms Jungtinės Val​s​tijos yra strateginis partneris, savo šalyse leidžia įsikurti JAV karinėms bazėms. Tokių JAV karinių bazių pilna Vakarų Europa, ypač daug JAV karinių bazių Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Italijoje bei kitose išsivysčiusiose šalyse. Deja, po vakar dienos balsavimo Seime, kai nė vienas Seimo narys nepasisakė už tai, kad Lietuvoje atsirastų nors viena JAV karinė bazė, bent jau aš jaučiu nepilnavertiškumo kompleksą.

Grybauskaitė tiki, kad Trampas paskambins

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė paragino Europos Sąjungos kolegas atkreipti rimtesnį dėmesį į JAV prezidento Donaldo Trampo siunčiamus signalus. Nepaisant visiško naujojo JAV lyderio abejingumo Rytų Europos, tame tarpe ir Lietuvos, atžvilgiu, ponia Dalia nepraranda vilties, kad Donaldas persigalvos ir sugrįš pas pačius ištikimiausius sąjungininkus.

"Elfas" Ričardas Savukynas organizuoja interneto serverių atakas ir įsilaužimus

Oponentų moralinis veidas aiškus, tik įdomu iš draugų, kurie užsiima teisine veikla, sužinoti kokias pasekmes ponui Savukynui galėtų sukelti toks raginimas?

Ekspertas Jaroslavas Iščenko: militarizijos pagalba Lietuva ketina išsaugoti įtaką ES

Analitikas Jaroslavas Iščenko teigia, kad krizės metu NATO gali stengtis atsikratyti Rytų Europos šalių kaip nereikalingo balasto, todėl tokiomis sąlygomis Lietuva negali pasiūlyti nieko kito, kaip tik militarizacinę retoriką

Man labai gaila, kad Lietuvoje nėra nepriklausomos, rimtos opozicijos, kuri išdrįstų kritikuoti valdančiųjų veiksmus

Tikėtina, jog „Laisvo laikraščio“ kalbinamo buvusio disidento, laisvo Briuselio piliečio Liutauro KAZAKEVIČIAUS tiesūs ir teisingi atsakymai aktualiomis temomis gali šokiruoti Lietuvos politinį „elitą“, tačiau bus suprantami blaiviai mąstantiems tautiečiams?

Vasario 16-oji

Vasario 16 dešinieji švenčia, pasakoja patikliems naivuoliams epines pasakas apie savo niekada nebuvusius "žygdarbius" ir kukliai nutyli tikrus nusikaltimus, kuriuos jie tikrai padarė ir iš kurių jie susikrovė sau turtus - aferas, vagystes, sukčiavimus, išnaudojimą, totalinę korupciją.

Knyga apie tarpukario Lietuvą

Vasario 16-oji – viena svarbiausių datų buržuazinių Lietuvos „patriotų“ kalendoriuje, mitais ir istorinių faktų klastojimais apipintas tariamos „laisvės ir nepriklausomybės“, „valstybingumo atkūrimo“ 1918-aisiais metais jubiliejus.

Vasario 16-ą pasitinkant

Kai griovė ir išgriovė, Kai mynė ir sumynė, Sodomas jų šventovė, Jiems Briuselis – tėvynė.

Laisvosios rinkos ortodoksas iš kyšininkų partijos neišlaikė brandos egzamino

Prieš ką nors darydamas, žmogus privalo apgalvoti savo darbo pasekmes. Taip elgtis jau žiloje senovėje romėnų išminčiai mokė: „Quidquid agis, prudenter agas, et respice finem“ (Ką darai, daryk protingai, ir žiūrėk pabaigos). Čia ne apie Vilnių, ne apie jo merą, žinoma, šis pamokymas protaujantiems. Ko siekta kabinėjant ne valstybine kalba parašytas gatvių pavadinimų lenteles?

2017 vasario 15-ą virš Vilniaus ir Rytų Lietuvos - gausiai tręšiamas dangus

Šiandien, 2017 vasario 15-ą, nuo pat pietų virš Vilniaus ir Rytų Lietuvos gausiai purškiami chemikalai. 16:00 buvo užklotas praktiškai visas dangaus virš Vilniaus ir nesustojant tręšiama toliau. Chemikalų trasos klojamos - pietvakarių-šiaurės rytų kryptimi.

Ar Vaidas Lekstutis bus pirmasis nepriklausomos Lietuvos politinys kalinys?

Jeigu ne naujai išrinkta Valstiečių valdžia, Vaidas Lekstutis būtų buvęs įkalintas. Kad ir kaip lakoniškai nuskambės, bet kietasprandis žemaitis Vaidas, net ir tuos pačius žemaitišku pagrindu suvienytus Valstiečius kritikuoja. Lekstuciui mūsų spec tarnybos siūlė bendradarbiauti su juo ir jo vadovaujamu judėjimu „Būkime vieningi“, bet jis kategoriškai atsisakė.

Kodėl nėra visuotinės šventės po istorinės sutarties ratifikavimo?

Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iškelti ir Lietuvos žmonių išrinkti XII-ojo šaukimo Lietuvos TSR Aukščiausios Tarybos 124 deputatai vardinio balsavimo kortelėmis balsavome už Kovo 11-osios Nepriklausomybės Atstatymo Aktą. Šeši susilaikė. Aš nežinau kito tokio įvykio, kad okupacinės valdžios aukščiausiasis valdymo organas atkurtų okupuotos valstybės nepriklausomybę.

111-a Lietuvos Respublikos seimo narių pažeidė Lietuvos Respublikos Konstituciją ir Baudžiamąjį Kodeksą

Skelbiame pilną sąrašą seimo narių, kurie SĄMONINGAI ir VEIKDAMI TYČIA pažeidė Lietuvos Respublikos Konstituciją bei pasikėsino į Lietuvos Respublikos suverenumą. Dėl šio nusikaltimo jie turi būti pasodinti į kalėjimą 7-8 metams.

Neklauskime, ką Amerika gali duoti mums. Klauskime, ką mes galime duoti Amerikai!

Prieš kelias minutes 111 Seimo narių vienbalsiai pritarė JAV okupacinių karių įvedimo įstatymo teikimui. Svarstymo metu nei vienas parlamentaras neišdrįso pareikšti nuomonės "prieš". NEI VIENAS. Nei vienas net neužsiminė, kad keli signatarai kreipėsi į juos raštu, prašydami Konstitucinio Teismo išaiškinimo, ar ši sutartis neprieštarauja Konstitucijai.

Liūdna žinia - Šakalienės įstatymas priimtas. Bernevarneto traukinys pervažiavo Seimą, kaip žioplą avį ant bėgių!

Su dideliu nusivylimu šiandien sužinojau, kad naujasis Seimas yra skystas, kaip vos pavirto kiaušinio trynys. Nepaisant formaliai konservatyvios, tradicinių pažiūrų valstietiškos daugumos jis neatsilaikė prieš kelių savaičių trukmės viešosios demagogijos ir propagandos srautą žiniasklaidoje, nubalsuodamas už skandalingas Šakalienės Vaikų teisių apsaugos įstatymo pataisas.

„Minimalių poreikių krepšelis“ – pasityčiojimas iš paprastos liaudies

Jau ištisa savaitė, kaip kalbama apie oficiozinių ekonomistų apskaičiuotą ir Socialinės apsaugos ir darbo ministro L. Kukuraičio patarėjo, R. Lazutkos, liaupsinamą 240 eurų vertės „minimalių poreikių krepšelį“ (Delfi). Anot jo, remiantis 2016 m. kainomis, už tokią pinigų sumą Lietuvoje galima išgyventi pilnai patenkinant minimalius žmogaus poreikius – normaliai pavlgant, išlaikant būstą ir t. t.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: