O jei tiesa?..

Mano bičiulis Alius į politiką niekada nesikišo, bet vieną dieną ėmė pritarti pedagogų streikui. Girdi, seniai reikėjo, kiek galima kęsti patyčias? O kur nors turguj, girdint visiems, Alius pradeda šaukti ant gerbiamos vyriausybės, kritikuoti Eurosojuzą, NATO, piktintis euro banknotais ir kuo aistringiausiai ilgėtis lito. Ir vis balsu, tarp žmonių, vis apsidairo, ar girdi kas nors.

Palaikykime mokytojų Streiką!

Vasario 22 d. mokytojai pradėjo neterminuotą streiką reikalaudami grąžinti mokinio krepšelius į prieškrizinį lygmenį, sumažinti mokinių skaičių klasėje, padidinti į pensiją išeinančių mokytojų kompensacijas. Tradiciškai, žiniasklaidoje viešinamos nuomonės nepalaiko streiko. Politikai, direktoriai, įvairūs ekspertai teigia, kad streikas nėra tinkamas veiksmas. Mokytojai raginami atidėti streiką ir vėl sėsti prie derybų stalo.

Kaip juoku ir internetinėmis patyčiomis nugalėti VALDŽIAGYVĮ

Artėja rinkimų be pasirinkimų isterija. Išsigandusių ponų hormoninės liaukos dirba turbo režimu, švirkščia litrais. Kaip ir ką daryti, kad gyventi būtų geriau, niekas nekalba. Tik pilstosi rėčkomis ekskrementų. Kas vakarą iš ekranų tykšta. Tai pas mus vadinama rinkimine kova. Galiu pasiūlyti, kaip tą padaryti geriau. Už dyką. Nes pats tingiu užsiimti, nors tai visiškai nesunku. Ši vaisinga idėja - socdemonų varžovams.

Darbuotojas – ne įrankis, o darbdavio kreditorius

Pasvarstykime, kaip turėtų atrodyti darbo santykiai, jei į juos žiūrėtume iš kreditoriaus pozicijų. Pasirašydami darbo sutartį mes įsipareigojame atlikti tam tikrą darbą – sukurti produktą ir suteikti paslaugą, leisiančią įmonei gauti pelną, kurio dalis turi atitekti mums atlyginimo pavidalu. Kitaip tariant, sumokėdamas atlyginimą, darbdavys padengia dalį mūsų suteikto kredito darbu.

Lietuvos populiacijos nykimo tempai nemažėja

Demografinės informacijos viešojoje erdvėje tikrai netrūksta. Lietuvos demografinius procesus aptaria šios srities profesionalai, atstovaujantys viešajam interesui asmenys, sprendimus priimantys politikai.

Vasario 22 dieną mokytojai pradeda streiką. Švietimo profesinių sąjungų viešas pareiškimas

Lietuvos švietimo sistemos darbuotojams atstovaujančios profesinės sąjungos prieštarauja Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanclerio pirmojo pavaduotojo Rimanto Vaitkaus 2016 m. vasario 15 d. Vilniuje vykusio pedagogų mitingo metu viešai išsakytam teiginiui, kad mokyklų direktoriams bus skirtos baudos, jeigu jų vadovaujamų ugdymo įstaigų darbuotojai nuo 2016 m. vasario 22 d. streikuos.

2016 Vasario 16 oji – melo, propagandos ir kolonializmo aplinkoje

Dar prieš mėnesį Lietuvos televizija reklamavo Holivudo stiliuje LR prezidentūros sukurtą reklaminį vaizdo klipą – Švęskime Vasario 16-ą! Vaizdo įraše garsus dainininkas A. Mamontovas sakė, kad Vasario 16-ą norėtų pakviesti prezidentę puodeliui kavos. (Tik neaišku, kokiu tikslu). „Anties“ grupės dainininkas ir architektas prezidentės apdovanotas medaliais už Lietuviško režimo palaikymą A. Kaušpėda taip pat kvietė švęsti Vasario 16-ą; (anksčiau dainuodavęs apie zombius, dabar Kaušpėda pats pavirto į zombį). Pati prezidentė Grybauskaitė siūlė Vasario 16-ą švęsti „Laisvės dieną“. Taigi, ką iš tikrųjų švenčiame 2016 Vasario 16-ą?

Nėra ko švęsti!

Štai ir praėjo Vasario 16-oji, dar viena nedarbo diena, kurios per daug nesureikšmindami dauguma lietuvių bandė atsipūsti nuo darbų ir įprastos rutinos. Visgi, mums ji yra pristatoma kaip didelė šventė, ir dar ne bet kokia, o VALSTYBĖS ATKŪRIMO – girdi, 1918 m. vasario 16 d. esą buvo „atkurtas Lietuvos valstybingumas“ ir dabar, neva tai gyvendami „nepriklausomoje“ Lietuvoje, šią datą esame įpareigoti laikyti šventa ir iškilminga istorine data.

Vilniuje švietimo sistemos darbuotojų mitingas – „Išgyventi negalima emigruoti“

Vasario 16-osios išvakarėse, sostinėje įvyko švietimo sistemos darbuotojų eitynės Gedimino prospektu, kuriose daugelis dalyvių tempė lagaminus simbolizuojančius emigraciją, o jiems pasiekus Kudirkos aikštę įvyko mitingas. Akcijos pavadinimas labai simboliškas – „Išgyventi, negalima emigruoti“, kur sakinio prasmė priklauso nuo padėto kablelio.

KGB agentas Algimantas Čekuolis - DEMASKUOTAS

ČEKUOLIO LEGENDA: KIEK GALIMA plauti smegenis senais myžalais? Kiek galima naiviais manikiūrais barškinti klaviatūras, kad jaunas džiornalistas 10 metų plaukiojo laivais, "ieškodamas romantikos"? Kad dirbo CCCP naujienų agentūros bosu Madride, nes "netikėtai pasisekė". Auros dėdė Mečislovas plaukiojo su Čekuoliu vienam laive...

Artėja Vasario 16-oji ir jos renginiai. Tradiciškai ši šventė įdomiausiai ir smagiausiai švenčiama mūsų Laikinojoje Sostinėje - Kaune

Tik šimtas kilometrų nuo sostinės - tikrai verta nuvažiuoti. Idant savo akimis išvysti ir sudalyvauti jau tradicinėse Vasario 16-osios Patriotinėse eitynėse Kauno miesto gatvėmis. Renginys prasidės 14:30 val. sveikinimo kalbomis senosiose Kauno kapinėse (dab. Ramybės parkas).

„Iš kur mergaitei tiek drąsos, tiek valios geležinės …“

Salomėja Neris taip rašė savo poemoje apie Marytę Melnikaitę, narsią Tarybinę partizanę iš Zarasų, kuri susisprogdino, bet į nelaisvę fašistams nepasidavė. Prabėgo daug metų nuo tų laikų, jau net poemos teksto googluose nebėra. Bet niekai, nestokoja Lietuva ir šiais laikais priešų nebijančių moterų, su jais narsiai į kovą stojančių, todėl iškilo šios eilutės iš atminties, kai mūsų Prezidentę Miuncheno taikos konferencijoje pamačiau, jos kalbą išgirdau. Su narsia Prezidentės kalba plačiai supažindino Lietuvos MIP, todėl aš čia jos nekartosiu, noriu supažindinti ką apie šią kalbą mano „karštojo karo“ kurstytojai rusai.

Kaip Philip Morris perka Lietuvą

Man labai gaila, kad dėl valstybės “biednumo”, tokie monstrai, kaip Philip Moris gali tikrąja ta žodžio prasme pirkti valstybę su visomis jos institucijomis. Pirma “nusipirko” Valstybinę mokesčių inspekciją, su kuria pasirašė “slaptus susitarimus” apie codentify sistemos diegimus, nusipirko Valstybės sienos apsaugos tarnybą pripirkusi jiems džipų, dabar “perka” Policijos departamentą, kaip tėvai vaikams per Kalėdas pridovanodami planšetinių kompiuterių.

Nelaimė ar kriminalas? Pirmieji būsimo sostinės Molenbeko gyventojai?

Kiek kalbų buvo apie neužimtas darbo vietas lengvosios ir kt. pramonės įmonėse, žemės ūkyje ir pan. Kiek rožinių muilo burbulų apie vėl pilnėjančius pabėgėlių vaikučiais ištuštėjusius provincijos miestelius paleido ponas Romas Sadauskas-Kvietkevičius. Kiek provincijos merams išsukinėjo rankas, idant šie atrastu kur dėti šimtus pabėgėlių. Pasirodo, kad visi tie tauškalai buvo verti tiek pat, kiek ir kitos tolerantiškos pasakos. O bus taip, kaip sakė sveiko proto nepametę ir minimalų supratimą turintys žmonės:

Žemėlapiai pasako teisybę!

Turbūt mažai kas žino jog iki Spalio revoliucijos 1917 m., Rusijos istorijos vadovėliuose buvo aprašomos dvi Rusios: Русь Московская и Литовская (Maskvos Rusia ir Lietuvos Rusia). Tačiau nuvertus Rusios carą bolševikai perrašė istoriją ir neįtraukė Lietuvos Rusios į vadovėlius. Baltijos jūrą kaip žinia buvo pradėta vadinti Baltijos tik 17-18 amžiuose. Nepaisant to jog Baltijos jūros pakrantėj išsidėsčiusios 9 valstybės, tik tris valstybes Lietuvą, Latviją ir Estiją vadina Pabaltijo tautomis. Terminas 'Pabaltijo tautos' atsirado tik 19 amžiuje.

Medikai iki paskutiniosios neigė tėvams, kad jų kūdikio vos nenužudė "nekalta" ir "saugi" PRIVALOMA vakcina

Faktą, jog vakcina gali būti susijusi su mūsų vaiko būkle, mums neigė 7 skirtingi gydytojai 4 dienas praleistas ligoninėje. Iš gydytojų girdėjome įvairiausių versijų apie tai, kodėl mūsų vaikas tapo nervingas, jam sutriko miegas, valgymas, pakilo temperatūra, prasidėjo traukuliai ir kodėl jis duso. Tik po mūsų klausimų ar vakciną sudaro gyvi virusai? Koks jų inkubacinis periodas? Ar mūsų vaikui pasireiškę simptomai neatitinka vakcinos informaciniame lapelyje nurodytų šalutinių poveikių? Gydytojai po 4 dienų neigimo buvo priversti pripažinti, jog mūsų vaikui dusimo bei traukulių priepuolį sukėlė vakcina nuo tymų, raudonukės ir kiaulytės.

Lietuviškas „Oskaras“ už nuopelnus: pelių spirelės ir blakės

Kokio dydžio pasiekimai, tokio dydžio ir „Oskaras“. Daug „oskarų“, ne vienas. Nes, kur tik pažvelgsi, pas mūsų Magnolia lithuanensis ten gero pridrabstyta. Kai kas ir labai didelio, kaip tas „independence“, bet naudos – net už tą pelės spirelę mažiau. Blakės voke, irgi simboliška: žmogus prie visų valdžių sugebėjo prisitaikyti, visoms pasitarnavo, nuo vieno šeimininko ant kito ropojo, iš visų kraują gėrė.

Piliečiai, priverskime seimą persvarstyti jo priimtą "Welcome refugees" įstatymą!

Lietuvos piliečiai kviečiami susitelkti ir demokratiniu būdu - savo parašu priversti Seimą atšaukti skubotą ir nelegaliems imigrantams duris atveriantį įstatymą. Tam reikia iki Balandžio 9 dienos surinkti daugiau nei 50 000 Lietuvos piliečių parašų. Tada Seimas PRIVALĖS svarstyti šio įstatymo atšaukimą.

Įkvėptas akcijos "Mūsiškiai" sėkmės Putino Agitpropas įžūlėja: Lietuvos Prezidentas Valdas Adamkus - žydšaudys

Jeigu dar yra tokių naivuolių, kurie nesuprato - kokio žanro kūrinėlis yra plačiai išreklamuota Delfiuose skandalingoji R.Vanagaitės-E.Zuroffo knyga ir kokia jos paskirtis Rusijos propagandoje, pasižiūrėkite - kur ji panaudojama, kaip "visa teisybė apie lietuvius". Ir kokie tekstai be jos jau nebeapsieina. Neperseniausiai įkurtas Rusijos propagandinis portalas, skirtas Baltijos šalims, publikuoja reto įžūlumo feiką apie tariamai galimą Prezidento V.Adamkaus dalyvavimą Holokauste.

Pabaltijis išsikovojo karinio Rusijos priešo statusą

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas patvirtino RF nacionalinio saugumo strategiją. Patvirtintas dokumentas juridiškai įtvirtina seną faktą: Pabaltijo militarizavimas, kurio aktyviai siekė vietiniai politikai, kilus kariniam konfliktui su NATO, paverčia šį regioną pirmojo Rusijos smūgio objektu.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: