Multikultūralizmas – tai globalistų sugalvotas nuodas tautoms naikinti

Dvi ar daugiau skirtingų kultūrų tautos negali normaliai sugyventi ir vystytis vienoje valstybėje. Tarp jų visada yra antagonistiniai santykiai. Štai jums pavyzdžiai: Lenkijos karalystė, sujungtos dvi valstybės, Lietuva ir Lenkija. Rezultatas – praktiškai išnykusi, per stebuklą išsigelbėjusi, lietuvių tauta. Prašau kitą pavyzdį – TSRS, 15-os valstybių sąjungą. Ten irgi viešpatavo rusų kalba ir kultūra, o viešai skelbiamas tikslas – tautų susiliejimas. Norite senovę, prašom: romėnai ir etruskai. Kur dabar etruskai? Jie Vatikano muziejaus keliose salėse. O kur multikultūralizmas Prūsijoje, prūsai tenai liko Karaliaučiaus Prūsijos muziejuje, o p

Lietuva dovanoja karinę amuniciją Ukrainai, kuri pagal ginklų eksportą yra 9 vietoje pasaulyje

Dosnioji ir viskuo pertekusi, besimaitinanti su paauksuotais šaukštais ir samčiais, Lietuvos kariuomenė perdavė "mažytei, bejėgei" Ukrainai 150 tonų šovinių Kalašnikovo automatams, 5, 45 kalibro. Be to pasigirta, kad “Nuo karinių veiksmų pradžios Ukrainoje reabilitacija Lietuvoje suteikta daugiau kaip šimtui nukentėjusių šios šalies karių. Lietuvos kariškiai taip pat apmoko Ukrainos kariuomenę, neseniai sukurtas bendras Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos batalionas.”

Kuo susiję „auksiniai“ stalo įrankiai, A. Landsbergienė, A. Jazgevičius ir UAB „Nota bene“ organizavusi skandalingą pirkimą?

Kuo susiję „auksiniai“ stalo įrankiai, dėl kurių pirkimo KAM vadovo karjera pakibo ant plauko, Austėja Landsbergienė, Lina Jazgevičienė, Andrius Jazgevičius ir bendrovė „Nota bene“, organizavusi šių „auksinių“ įrankių pirkimą Lietuvos kariuomenei?Ir dar svarbus klausimas – kodėl „Nota bene“ bendrovė buvo beveik vienintelė atitikusi visas konkurso sąlygas, kaip pagal specializacijos taip ir pagal prekių kainos kriterijus, nors kainos, kaip spėjome visi įsitikinti tikrai nebuvo mažiausios?Viskas gan paprasta.

Tolerancija – mums į galvas kalama nesąmonė

Tie, kas nesupranta žmogaus ir gamtos funkcionavimo mechanizmų ir sandaros, nieko nežino apie genetikos, biochemijos, fiziologijos ir kitų gamtos mokslų subtilybes, o minta nuo žemės paviršiaus pakilusių dulkių filosofija ir politologija, arba yra visiški piktavaliai ir nusikaltėliai, mums prigalvojo visokiausių kvailybių, nieko bendro neturinčių su žmogaus egzistencija. Štai tokie protiniai atsilikėliai, arba nusikaltėliai, ir prigalvojo mums seksizmus, genderizmus, lyčių lygybes, kitas kvailystes ir, žinoma, visišką paikybę – „toleranciją.“

Vakar prieš visuomenės sveikatos priežiūros ir gydymo portalą „Šauksmas“ buvo surengta dos ataka

Gerą pusdienį „Šauksmas“ buvo nepasiekiamas. Pasirodo, rugsėjo 1 dieną programišiai prieš „Šauksmą“ surengė dos ataką. Mes akimirksniu, pasinaudoję amerikiečių praktika, nustatėme, kad mus atakavo Vladimiras P.

Liberalų iškastruoto Vilniaus katino prisiminimai

Aš Vilniaus rainiukas. Kai sėdėjau dienų dienas ant palangės, svajojau apie laisvę. Dabar aš laisvas, bet iškastruotas, išdezinfekuotas, su apipjaustyta ausimi. Norėjau pas kates, pabėgau iš šeimininkų, o dabar man tų kačių nebereikia. Kokia tai laisvė, koks tai gyvenimas?! Aš kvaiša maniau, kad tos moterėlės, kurios sukinėjasi apie šiukšlynus prie Neries, Antakalnio mikrorajone, tai mūsų katinų mylėtojos. Koks aš naivus! Šiame mieste, kur viešpatauja godūs apsivogę liberalai, niekas nieko nemyli, visi myli tiktai pinigus, o, kadangi, sąžiningai tų pinigų užsidirbti nemoka ir nesugeba, tai visokiais būdais stengiasi pinigus pavogti iš biudže

Rinkimai: laimėtojai formuojami iš anksto

Kažko naujo nepasakysiu, nes tą jaučia daugelis atidesnių piliečių. Tačiau, yra daugybė žmonių, kuriems sisteminių partijų protegavimo taktika dar veikia ir jie būna įtikinti, jog egzistuoja tik žiniasklaidoje minimos partijos ir/arba koalicijos, kad žiniasklaidoje neminimos partijos turi tik minimalius šansus. Kiek ironiška, bet nuolatinis medijų įtikinėjimas pasiekia savo. Arba, kaip sakoma vienoje garsioje frazėje, „jeigu 99 kartus įtikinėsi, jog žmonės yra kiaulės, tai šimtąjį kartą jie sukriuksės“.

Trispalviai chunveibinai reikalauja kultūrinės revoliucijos Lietuvoje

Taip vadinamų "tautininkų" sąjungos taip vadinamo "vicepirmininko ideologijai" save vadinančio "filosofu" Mariaus Kundroto pareiškimas, kuriuo reikalaujama išnaikinti Lietuvos kultūros ir politikos veikėjų rašytojų atminimą iš viešosios erdvės. Visiškai nestebina, kad beraščiai dvasiniai susnos imasi chunveibinų metodikos - jeigu negali pasiekti, tai bent jau apspjauk.

Ką veikia afrikiečiai Lietuvos miestų reklaminiuse stenduose ir parduotuvių vitrinose?

Ar pastebėjote reklaminių stendų it parduotuvių vitrinų juodavimo tendenciją? Vis daugiau ten juodų veidų baltų veidų mieste. Kas ir kodėl taip daro, kodėl mūsų akys sąmoningai dresiruojamos aplink save matyti juodus žmones?

XXI amžiaus fašistų tikslas – sunaikinti europiečius, todėl jie mums veža mirtį

Tam, kad vežioti iš kontinento į kontinentą katiną, šunį, kaktusą reikia pažymėjimo, kad jie neserga. Tam, kad perkelti į Europos kontinentą milijonus žmonių, tarp kurių daugybė sergančių sunkiomis užkrečiamomis ligomis, Merkel ir kitiems ES valdantiems fašistams jokių karantinų ar sveikatos patikrinimų nereikia, nes jų tikslas – sunaikinti europiečius. Kitaip paaiškinti šį vykdomą nusikaltimą prieš Europos tautas neįmanoma.

Aš – ne žydas

Taip norėčiau viešai atsakyti tiems, kurie pastaruosius tris mėnesius atsargiai šito teiravosi mano artimųjų ir draugų. Esu visiškai ne žydas, tai yra, neturiu nė lašo žydiško kraujo. Tai ko jis su tais žydais prasidėjo, kokia musė jam įkando? - tai jau kitas dažnokai skambėjęs klausimas.

Koldūnas, kuriuo paspringo trolibanas

Liepos 28 d. galima skelbti kaip oficialią trolibano pabaigos pradžią – būtent tada prasidėjo kratos VMVT vadovo J. Miliaus kabinete, kurios išvirto į pagrindinės koldūngeito skandalo primadonos Andriaus Užkalnio žarnų traukimą per užpakalį ir kolektyvinį jų aptarinėjimą viešumoje.

Baidenas Ukrainai atnešė gyvenimą už 1,5 dolerio per parą, o už kiek dolerių gyvensime mes po Baideno?

Puikiai atsimenu Baideno vojažus į Kijevą, kaip jis Jaceniuko vyriausybei aiškino, kaip ukrainiečiams gyventi, kaip prieš rusus kovoti (tuos pačius ukrainiečius, bet su kiek kitaip išsiuvinėta vyšivanke), ir šokoladiniam Rošen batonėliui aiškino, pirštu rodė. Ir išaiškino, dabar jie gyvena vos ne skurdžiausiai visame pasaulyje – už 1,5 dolerio parai. Dabar Baidenas jau aiškina Daliai Grybauskaitei Rygoje, kaip gins Lietuvą. Tik štai man kirba negera nuojauta, kad po Baideno išaiškinimų mes irgi gyvensime, kaip ukrainiečiai – už 1,5 dolerio parai, o gal ir blogiau, nes nemaža dalis lietuvių jau ir dabar taip gyvena, o be to Lietuvai toli toli

Darbo ir gyvenimo užgrūdinta karta - ji kūrė Lietuvą

Šie vaikai gimė, augo, gyveno be elektros. Jie nebuvo matę nei plentų, nei mašinų juose. Bet šitokio amžiaus, kaip čia matome, jie jau šauniai užšokdavo ant arklio ir galėjo zovada kelis kaimus apjoti. Jie mokėjo kinkyti, balnoti, pažaboti, išginti, parginti, ganyti, pančioti... Jie buvo drąsūs savo aplinkoje ir daug galintys. Jie buvo visai rimta dalis savo bendruomenės. Jie dirbo. Ir darbas jiems buvo svarbus saviraiškos būdas.

Skandinavų UAB "Delfi" ir jo samdiniai vykdo Gudrų Putino Planą. Ir jiems sekasi

Skandinavų bankams priklausančios UAB "Delfi" samdiniai sąžiningai dirba įgyvendindami dar vieną GPP: kaip be kraujo praliejimo ir pasipriešinimo okupuoti laisvą nepriklausomą demokratišką vakarietišką klestinčią Lietuvos respubliką. Tokia bekraujė okupacija, kai dauguma tautos geranoriškai priima ištiestą Puolančio Ruso ir Kruvino Okupanto ranką, įmanoma tik tada, kuomet absoliuti dauguma valstybės-žertvos (t.y. aukos) gyventojų idėjiškai yra paruošti ir stojasi visomis keturiomis UŽ.

Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius šiandien su palyda išvyko į Rio tyrinėti favelų

Favelų tyrinėjimas, matyt, ir yra mūsų išvogtos tėviškėlės premjero vojažo užduotis į Rio de Žaneirą. Ko daugiau? Stadionai ir baseinai Lietuvoje sėkmingai sunaikinti, jaunimas pabėgo į užsienį, o pusę šimto taškų pralaiminti krepšinio rinktinė, tai jau ne sportas, tai Gineso rekordas.

Apie maldeikienių farsą ir kas konkrečiai su jumis negerai?

Galvojau šiais rinkimais bus apsieita be naujų mesijų ar gelbėtojų ir šit iš niekur išnyra Lietuvos sąrašas – naujieji tėvynės reformuotojai ir svieto lygintojai. Visi aikčioja, kad ten matote yra Maldeikienė, kokią ji turi viziją ir kaip visiems dės tiesą į akis. Ane? Žiūrim empiriškai – Maldeikienė Vilniaus labui dirba jau bene pusantrų metų. Šiai dienai padarytų darbų sąrašas:

Kodėl žydai kovoja už multikultūriškumą ir prieš ksenofobiją Lietuvoje, kitose Europos valstybėse, o ne Izraelyje?

Jeigu multikultūriškumas toks didelis gėris, o ksenofobija – toks blogis, tai kodėl žydas Sorošas taip nori su šiomis visuomenės „ligomis“ kovoti, arba atvirkščiai, diegti šiuos „gėrius“ kitose valstybėse – Lietuvoje, ES, bet ne Izraelyje? Pabandysiu tai panagrinėti.

Galinos Sapožnikovos knygoje tikroji "kovos už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę" istorija

Knygoje yra aprašomi 1991 metų sausio įvykiai ir aprašymas labai nepatiks dabartiniams Lietuvos "didvyriams", kurie sau iš tų laikų tragedijos susikrovė ne tik politinį, bet ir solidų materialinį kapitalą apgautų žmonių sąskaita.

Šiais laikais apkasai rausiami tik atsilikusiose kariuomenėse

Dabar daug dėmesio skiriama informaciniam karui. Mano manymu, per daug. Tai neatsiperkantis ir konkrečios naudos neduodantis intelektinės energijos švaistymas. Kaip ir bandymai vis dar rasti „penktąją koloną“. Tai jau senovė.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: