Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Turkijos ir ES prieštaravime Lietuva užima “penktos kolonos” poziciją?

Balsavusi didele balsų persvara už Ukrainą “Eurovizijos” konkurse Lietuvos žiuri padarė „meškos paslaugą“ Europos Sąjungai labai sunkiame klausime – dėl Krymo totorių. Davus maksimalių 12 taškų dainininkei, Ukrainos atstovei Džamalai, Lietuva priešpastatė save daugumai Krymo totorių, kurie gyvena Kryme ir pradeda kurti savo ateitį, esant Rusijos sudėtyje. Lietuva užėmė poziciją, kurioje yra nedidelė grupė atsiskyrėlių, kuriai vadovauja Ukrainos prezidento „įgaliotinis Krymo totorių tautos interesams“ – Mustafa Džemiliovas.

Ar "MASKVOS NAMAI" yra RF teritorija?

Vilniuje, Šeiminyškių g. netoli buv. Žalgirio stadiono, Sporto rūmų, Technikos muziejaus ir Kar. Mindaugo tilto stūkso jau beveik užbaigti "Maskvos namai". Kiek žinoma, pastatyti Maskvos miesto vyriausybei perduotame, ar parduotame, sklype. Bet, mano manymu, tai anaiptol nereiškia, kad tai yra RF teritorija, ir joje galioja RF, o ne LR įstatymai. RF įstatymai galioja tik RF ambasados teritorijoje, kuri yra de jure RF teritorijos dalis. O "Maskvos namai" yra LR teritorijoje, ir čia galioja LR. Įstatymai.

„Ali šokoladų“ skandalas gali atlikti ypatingai gerą darbą

Lietuvoje naujas mini kalafioro skandalas, tik dabar šią daržovę keičia saldumynai, o skandalo pirmoji auka  –  “Ali šokoladai”. Nesekantiems Lietuvos auktualijų, trumpai paaiškinsiu, kas vyksta. Svetainės sveikasvaikas.lt facebook’o paskyroje buvo paskelbta “Ali šokoladų” parduodamo produkto  –  migdolinių sausainių sudėtis, kurioje a...

Rusijos žiniasklaida apie Lietuvos armijos tragedijas: Lietuva ant savo kariškių išbando biologinį ginklą

Череда неприятностей, связанная с литовской армией, наводит мистический ужас на жителей страны и самих военнослужащих, отказывающихся служить и объявивших в ряде частей голодовку. Факт на лицо – армия Литвы деморализована, даже без воздействия со стороны России.

Lietuvos mokesčių mokėtojų žvakutės graikiškam hemorojui nepadės, teks jį operuoti

Daug chroniškų ligų pas Europos Golemą – Europos Sąjungą: ES narių finansinės skolos, nedarbas, pabėgėliai, integracija, Merkel, Erdoganas, Ukraina ir t.t…., ir, žinoma, chroniškas graikiškas skolų hemorojus.

Aukos vardan laisvos, liberalios Lietuvos

Šiandien po sunkios kovos su Lietuvoje vis dar pasitaikančiomis negerovėmis didvyriškai krito ilgametis kovotojas už skaidrią korupciją, Liberalų dvasiškasis tėvelis, panelis Eligijus... Jam pavyko atlaikyti milžinišką finansinį krūvį: ir tada, kai partijai pinigus vežė fūromis (automobilių kelių priežiūros firmų "parama"), ir tada, kai lėšas plukdė laivais (Jūrų uosto "parama"), ir netgi tada, kai stambiąsias kupiūras gabeno vagonais (Geležinkelių "parama").

Nustebusiems dėl E. Masiulio liberalų ir alkoholio magnato D. Mockaus

Kai kas labai nustebo ir yra šokiruoti, nesitikėjo, kad taip liberalų vadovas Eligijus Masiulis galėjo pasielgti. Tačiau tie, kurie dirba alkoholio kontrolės, blaivybės srityje, visiškai nenustebo: apie galimus korupcinius veiksmus viešai kalbėdavo, kai būdavo svarstomi alkoholio kontrolės ar liberalizavimo klausimai Seime.

"Kiek valandų turi trys savaitės?" arba kiek dar toliau leisime degraduoti mūsų vaikams?

Jau bloga darosi nuo straipsnių, viešų diskusijų, ekspertinių analizių ir šiaip pavirkavimų apie tragišką moksleivių raštingumą ar bendrąjį išsilavinimą apskritai. Lyg to būtų negana, kiekvienais metais tai vienur, tai kitur išlenda egzaminų sudarinėtojų liapsusai, kas aiškiai signalizuoja, jog tikrieji švietimo sistemos grandai nyksta kaip Mohikanų gentis "civilizuotiesiems britams" užėmus jų žemes.

Nesvarbu, kad pavogė – svarbu, kad atsistatydina? Arba šią savaitę mačiau, kaip miršta valstybė

Nesu šventas ir nesu tiek svarus, kad galėčiau smerkti Eligijų Masiulį. Niekada neturėjau „kiaulės akių“.Esu ramus, kad į partiją atnešiau savo pinigų daug daugiau nei gavau į ją paramos, o valstybei uždirbau ir įnešiau į Lietuvos ūkį šimtus milijonų eurų, todėl mano sąžinė rami. Tikrai dirbau žmonėms ir Lietuvai, nes tai atsispindi visuose mano iniciatyva teiktuose įstatymo projektuose. Gal buvau aplaidus ir nesugebėjau prižiūrėti buhalterio darbo, nes tuo metu pagal įstatymus, paramos kiekis partijoms nebuvo ribojamas, tik reikėdavo tinkamai įforminti.

TTIP : Dar viena Lietuvos laidotuvių sutartis?

Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės sutartis (angl. TTIP) ilgai slėpta nuo visuomenės gegužės 2 dieną Olandijos „žaliųjų dėka“ išniro į paviršių. Visa, pilnai. 800 milijonų ES ir JAV gyventojų sužinojo, kokia kiaulystė jiems slapta buvo ruošiama. O ruošta, nei daug, nei mažai: faktiškas Europos valstybių suvereniteto sunaikinimas.

"Juodžiausia Masiulio diena"

Žmogus kalbėti ir pasipasakoti negali, bet aš turiu išsikėlusi versiją, kuria noriu pasidalinti: Neseniai vykusi LT valdžios elektorato apklausa parodė, jog koncervai ir libai iš principo dalinasi tais pačiais rinkėjais. T.y., jei žmogus negalėtų balsuoti už LRLS, jis rinktųsi TS-LKD ir atvirkščiai.

"Pati juodžiausia diena E. Masiulio gyvenime" yra vilties diena ir šviesos spindulys visos Lietuvos kasdienės tamsos karalystėje

Liberalas gimė tam, kad viešą interesą padaryti liberalo privačiu interesu. Liberalas bent dieną nepadaręs aferos, niekšybės, finansinio nusikaltimo, jau kitą dieną yra atleidžiamas iš liberalų partijos su įrašu "Tapo komunistu". Jeigu liberalas bent kartą pasielgia sąžiningai, kažkur visatoje užgęsta žvaigždė. Jeigu liberalas sako, kad elgiasi sąžiningai ir garbingai, reiškia, kad jūsų turtą liberalas jau pavogė. Liberalas ne kalėjime reiškia, kad prokuratūroje ir teisme dirba liberalai.

Remigijaus Šimašiaus komanda sudorojo „Žiniją“

Beveik šešis dešimtmečius sostinės Vilniaus gatvės 22-uoju numeriu pažymėtame pastate viešpatavusi „Žinijos“ draugija laukia antstolių. Savivaldybei nusprendus, kad statinys gali atnešti gražaus pinigo, jos prašymą nutraukti su draugija sudarytą panaudos sutartį tenkino visų instancijų teismai.Sostinės centre esantis pastatas, kuriame veikia 1948 m. įsteigta draugija, seniai masino verslininkus. Pasak organizacijos pirmininkės Tatjanos Simaškienės, jų apetitas pradėjo ryškėti dar „Zuoko laikais“.

Eligijaus Masiulio pasitraukimas, – bandymas apsaugoti „Liberalų“ partiją nuo likvidavimo?

Visi kas domisi jau žino apie vakar vykusias kratas liberalų partijos būstinėje, partijos pirmininko E. Masiulio, “MG Baltic” koncerno savininko Dariaus Mockaus namuose ir valdomose patalpose.Įtarimai šiems asmenims dar nepareikšti, tačiau sulaikytas MG Baltic viceprezidentas Raimundas Kurlianskis, įtariant papirkimą tačiau vėlgi – oficialūs įtarimai jam taip pat dar nepareikšti (šiandien jau paskelbta, kad teismas leido suimti R. Kurlianskį 20 dienų).

Ramūnas Alaunis: „Kalafioro revoliucija“ - penktoji kolona kopūstų galvomis?

Pirmiausia reikėtų pradėti nuo to, kad visuotinai greitai socialiniuose tinkluose išplitusi akcija boikotuoti didžiuosius maisto prekybos centrus buvo gerai iš anksto planuota, organizuota, aiškiai turinti savo struktūrą, tikrai nevyko spontaniškai, kaip skelbia propagandinė žiniasklaida. Kad nekiltų bereikalingų kalbų, akcijos organizatoriai sąmoningai nebuvo skelbiami.

Trumpa kalafiorgeito apžvalga

Ale net keista  –  tokia paprasta, netgi sakyčiau, prasta daržovė, o tokius reikaliukus Lietuvoj užsuko! Aš čia, žinoma, apie įžymųjį kalafiorą. Ech, jei būtų mąstę ir ateitį spėję, prekybos centrai visas daržoves už dyką būtų dalinę.

Krautuvininkų boikotas - vilties spindulys Lietuvai. Nepamirškime ir bankų – didžiausio blogio

Pakako vienos boikoto dienos ir visa stambiojo kapitalo kontroliuojama MIP, ta susmirdusi kūdra su joje šliaužiojančiais varliagyviais „užkalniais“ sujudo, ėmė išgąstingai kvarkti. Reiškia - pataikyta, reiškia – į patį tarpukojį teko smūgis. Ir toliau taip, nes ES „demokratija“ – melas lengvatikiams, nes „laisvoji rinka“ – tai melas silpnapročiams. Stebint, kaip mūsų tautą, tarytum avinų bandą, varo į skerdyklą, apimdavo neviltis. Prekybos tinklų boikotas, piliečių organizacija, įžiebė viltį, kad dar galima išsigelbėti nuo genocido. Yra kaimenė avių ir gauja vilkų. Avys gali išsigelbėti tiktai būdamos susivienijusios.

Rojakojobai

Rojakojobai – naujas lietuvių kalbos žodis, kurį aš siūlau, įvardinant stambiųjų krautuvių tinklų savininkus ir skandinaviškus komercinius bankus, kuomet jie sutartinai apiplėšinėja Lietuvos gyventojus. Jobas, kaip rašoma Vikipedija (hebr. אִיּוֹב – priešas, ivrit. – persekiojamasis) – Senajame Testamente aprašytas asmuo, kuris buvęs itin turtingas, tačiau Dievas atėmęs iš jo viską, ką šis turėjo. Jobas taip pat gerai suvokė, kad yra glaudus ryšys tarp Dievo ir artimo meilės – tikrasis Dievo pažinimas neatsiejamas nuo rūpesčio neturtingaisiais.

KALAFIORŲ REVOLIUCIJA: foto iš įvairių MONOPOLISTINIŲ prekybcentrių pirmąją boikoto dieną

Kaip sekasi PIRMAJAM per visą nepadležnos potarybinės Lietuvos boikotui? Nuotraukos iš įvykio vietų: Klaipėdos Akropolio Maxima 11:10. Tokios tuščios per trejus metus nesu matęs :)))

Demokratija yra kvailių religija

Demokratija yra kvailių religija. Jie nesupranta, kad valdo tas, kuriam priklauso resursai. Bet kurioje šalyje bet kuriais laikais tai vadinamas elitas. Tas pats buvo Senovės Graikijoje. Valdė ne "dauguma" vergų, bet vergvaldžių elitas. Jiems ir buvo "demokratija". Tas pats šiuolaikinėje globalinėje banditų santvarkoje. Valdo globalinis bankinis elitas, kurio rankose yra resursai. O milijardai kvailių tiki, kad tai jie juos valdo per rinkimus ir parlamentus.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: