Sankcijų prezidentė

Šaunuolė mūsų prezidentė: namuose ji taiko sankcijas prieš skurstančius Lietuvos gyventojus, juos badu marina, o Briuselyje ji agituoja už sankcijas prieš Rusiją, ir kaip sugedusi plokštelės vis tą patį kartoja: sankcijos, sankcijos, sankcijos…

Laiškas: J. Pundziau, mums atkeršijote su kaupu

Ar reikėjo tokiam žmogui kaip jūs bandyti patekti į Seimą? Ko? Ko per maža? Kaip drįstate brautis į valstybės valdymą? Ar dar daug liko asmenų, kuriems norite atkeršyti, sutrypti, sulaužyti gyvenimus? Ar neužteks tų, kurie jus galbūt šiandien keikia, kiti už jus meldžiasi ir prašo Dievo atleidimo jums, ar neužtenka jums žmonių ašarų, kraujo ir mirčių?

Algirdas Paleckis: Iš kur jumyse tiek daug pykčio, mano oponentai?

Iš kur tas dvasinis fašizmas? Jūs neišlaikote diskusijos su manimi? Vengdami jos, jūs rodote jūsų pozicijos silpnumą ir norą kažką nuslėpti nuo žmonių. Aš ir mano komandos nariai esame Lietuvos patriotai, o ne tie, kas ją nevykusiai stato ant melo ir pykčio pamatų. Mes mylime Lietuvą - ir kviečiame ją statyti ant meilės ir tiesos pamatų!

Konservatorių autoritetas profesorius J. Pundzius praturtėjo iš pavogtų banko „Snoras“ kreditorių pinigų?

Konservatorius, Kauno klinikų prof. Juozas Pundzius deklaravavo, neva, iš a.a. tėvo gautus 1,5 milijono eurų. Tačiau deklaravo neįtikinamai, todėl buvo iš konservatorių partijos spalio 19 d. buvo pašalintas. Spėjama, kad ši istorija daug paprastesnė. „J. Pundzius paprasčiausiai norėjo įteisinti iš banko Snoras pavogtus kreditorių pinigus, kuriuos „sukombinavo“ jo dukra...

Ir Lietuvoje prasideda? Rukloje 30 šviežiai užvežtų migrantų veržėsi į miestą keršyti vietiniams už jų moterų įžeidimą

Panašu, kad naujienos iš paryžių, kalė ir kitokių molenbekų greit taps ir Lietuvos naujienomis. Tik spėjo paklusnusis VRM ministras atboginti į šalį vos 100 „pabėgėlių“ pagal Europos Komisijos primestą kvotą, kaip prasidėjo neramumai, bruzdėjimas ir kilo smurto prieš vietos gyventojus grėsmė.

Skurdo dalintoja

Spalio 17 buvo pažymėta Pasaulinė kovos su skurdu diena. Ta proga badaujantiems Lietuvos gyventojams Prezidentė dalino maisto paketus. Gaila, kad taip vėlai ji susirūpino badaujančiais lietuviais!O, kad taip anksčiau būtų susirūpinusi! Gal tada pas mus nebūtų dujų geldos „nupendence“, gal mūsų kariuomenėje tuomet nebūtų auksinių šaukštų, brangiausių haubicų, šarvuočių, naujų miestų NATO partnerių treniruotėms. Gal tada lietuvių rankose ir toliau šlamėtų mūsų nacionalinis Litas, o kainos būtų tokios pačios, kaip buvę, ne pakilusios 3,5 karto.

Kalbėti apie stadionus G. Landsbergis neturi laiko

Diplomatinė kalba ir jokio aiškumo. Tokį įspūdį galima susidaryti po trumpo pokalbio su galimai naujuoju šalies Ministru Pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu. Dabartinis Tėvynės sąjungos lyderis neįtikino, kad Lietuvos futbolui būtų geriau, jei artimiausius ketverius metus jis vadovaus šalies vyriausybei.

Užjauskite R.Sadauską-Kvietkevičių. Parodykite savo gerumą ir paaukokite

Jums tikriausiai neaišku, kaip susiję beglobiai šunys ir katės su R.Sadausku-Kvietkevičiumi? Tuo paaiškinsiu, bet pirmiausia leisiu sau pacituoti porą ištraukų iš jo įrašo, kad jūs suprastumėte, kaip viskas yra blogai ir koks žiaurus yra pasaulis...

Feisbuko karai: iškrypėliška Lietuvos inteligentija demonstruoja tikrąjį veidą

Visi išsilavinę žmonės žino Vladimiro Uljanovo-Lenino išsireiškimą: "Inteligentija - tai ne nacijos smegenys, o šūdas". Mažesnioji šių žmonių dalis žino tikslią citatą iš kurios konteksto buvo ištrauktas šis, amžinas kaip ir pats proletariato vadas, memas. Tačiau, šiuo atveju būtent netikslus ir grubus apibendrinimas labai tiksliai ir taikliai nusako reikalo esmę.

Narkotikai, kaip pagrindinio rinkos ekonomikos resurso – kvailio gamybos priemonė. 2 dalis

Laisvosios rinkos ekonomika negali vystytis be pagrindinio jos resurso – kvailio, todėl Lietuvoje įvairiais būdais sveiki piliečiai verčiami kvailiais. Yra daug būdų gaminti kvailius. Tai degraduota švietimo sistema, nuolatos meluojanti MIP, tai menas – aukštinantis surūdijusį vamzdį Neries pakrantėje Vilniuje, tai mėšlu Kristų drabstantis teatras, tai lytinius iškrypimus ir smurtą propaguojanti literatūra ir kinas. Pats greičiausias būdas gaminti kvailius laisvosios rinkos ekonomikai yra žmones apnuodyti narkotikais.

„Delfi.lt“ masturbuojasi

Kad juos kur perkūnas! Šiuos „linkėjimus“ siunčiu delfi.lt redakcijai, Vaikų teisių apsaugos tarnybai, ŠMM-jai, Lygių galimybių kontrolierei ir Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybai už ištisinį, nevaržomą ir nekontroliuojamą lytinio gyvenimo viešinimą, skatinimą, propagavimą žiniasklaidoje per visas 24 valandas paroje su beveik pornografiniais paveikslėliais ir nešvankiomis antraštėmis. Panašu, kad ši redakcija išgyvena sekso badą, nes masturbuojasi tokiais rašinėliais ir paveikslėliais.

Seimo rinkimai parodė, kad 25 metus egzistavusi sistema priėjo liepto galą

Šie rinkimai parodė, kad Lietuva yra stabili blogąja to žodžio prasme. Kad tai yra šalis, kurioje jau beveik tris dešimtmečius praktiškai niekas nesikeičia. Turiu omenyje, kad faktiškai per šituos rinkimus neišvydome nei naujų politinių jėgų, nei naujų politinių idėjų, o galiausiai ir valios ką nors keisti. Kita vertus, šitie rinkimai turi tam tikrą naujumo elementą, skiriantį juos nuo ankstesniųjų. Jų metu bent jau buvo nebeslepiami du dalykai. Pirmiausia, nebebuvo visiškai nutylima įvykusi demografinė katastrofa.

SKELBIAMA INFO TALKA: pranešk ką žinai apie konservatorių "generalinę sekretutę" Moniką Navickienę?

Reikia surinkti kiek įmanoma informacijos apie Moniką Navickienę - konservatnikų kandidatę į Seimą Naujosios Vilnios apygardoje, nes truputį pakapsčius kyla labai įdomių klausimų: - kaip kriptožydė tapo atseit "patriotinės" partijos "generaline sekretute"? - kas ją pakišinėja po Gabrieliumi? - kodėl Austėja nesaugo savo pupuliuko nuo pagundų?..

Vyskupas Jonas Kauneckas kritikuoja Gabrielio Landsbergio palankumą pederastams ir kitiems iškrypėliams

Vyskupas Jonas Kauneckas rodo tikro valstybės gyvenimui neabejingo ganytojo pavyzdį. Labai vakarietiškas elgesys, beje, nes JAV, Kanadoje ir pan. vyskupų kritika politikams yra absoliučiai įprastas dalykas. Pagarba vyskupui. Įdomiau, kur ir kodėl tyli visi kiti Bažnyčios hierarchai? Ar reikia būti sovietmečio rezistentu, kad užtektų noro ir drąsos pasakyti tai, kas akivaizdžiai žeidžia ir klaidina tūkstančius šalies katalikų?

Pareiškimas apie "Komjaunimo Tiesos" laikraščio "ŽURNALIŪGŲ" melą

Ši Soroso "Komjaunimo Tiesos" laikraščio tikrovės neatitinkanti rašliava tik dar kartą parodo, kad sisteminė "žiniasklaida" tėra tik korumpuota,JAV-NATO-ES okupantų ir vietinio stambaus kapitalo, pigi KEKŠĖ, kuri užsiima ne teisngu informacijos pateikimu, o užsakomuoju šmeižtu.

Populistės prezidentės kuriama populistinė koalicija, kuriai padeda kvaili socialdemokratai ir kurią aptarnauja populistinė žiniasklaida

Čia po rinkimų daug kas vėl kalba apie populizmą ir populizmui priešpastato nepopulistus konservatnikus, masiulininkus ir dar Lietuvos valdovę Dalią. Nes visi kiti tai populistai. Tai šiandien vykstančiose diskusijose apie PVM lengvatą (kurią, deja šiek tiek užstojo galimo balsų pirkimo skandalas ir kalbos apie tvarkiečių šalinimą iš rinkimų (seriously?!) labaai aiškiai pasimatė, kas tie populistai yra.

Privačiam LRT – mokesčių mokėtojų parama

LRT vaidmuo Lietuvos politiniame gyvenime turėtų būti ypatingų politologinių tyrimų objektu. Linas Kojala ir kiti jauni, mokslinio komunizmo nedėstę politologai iš TSPMI, jau seniai turėjo įspėti mūsų piliečius: vyksta faktinė LRT privatizacija, ji degraduoja. Ji vis mažiau vykdo  nacionalinio transliuotojo misiją, teikdama neutralią informaciją, būdama nešališka kovotoja prieš korupciją.Viena iš nacionalinio transliuotojo misijų yra užtikrinti pliuralizmą, nuomonių įvairovę viešojoje erdvėje.

Narkotikai kaip pagrindinio rinkos ekonomikos resurso – kvailio gamybos priemonė. 1dalis

„Pats vertingiausias rinkos ekonomikos resursas yra… kvailys“, – teigia prof. Valentinas Katasonovas. Jo žodžiais, rinkos ekonomika – tai perskirstymas, o efektyvus perskirstymas mažumos naudai vykdomas dviem būdais – apgaule ir jėga. Jėga naudojama tais atvejais, kada apgaulė neefektyvi, o apgaulė efektyvi tiktai tada, kada žmonės nieko nesupranta, kada jie padaromi kvailiais.

Tapinoidų ir dešiniojo užkalmanauskinio trolibano Kryžiaus žygis prieš Algirdą Paleckį

Tapinoidai ir dešinysis užkalmanauskinis trolibanas, palaikomi Vilniaus pedoliberastų, pakilo į kovą už Naujosios Vilnios mandatą ir prieš Algirdą Paleckį: - pirmiausia jo vardu prikūrė feikinių profilių Feisbuko socialiniame tinkle; - tada apskundė FB prievaizdams, kad užblokuotų kartu su feikinais ir tikrąjį politiko profilį.

Tai jūs atsakingi

Anksčiau buvo tarp jų šioks toks skirtumas. Konservai gąsdino, kad socdemai parduos rusams, o socdemai gąsdino Landsbergio diktatūra. Landsbergis pamažu nuseno, tai dabar tie ir anie gąsdina rusais. O kaip rinktis? Juk balsuoti turime atsakingai. Juk mes, rinkėjai, esame atsakingi už tai, ką išrinktieji išdarinėja su mumis. Ne jie atsakingi, bet mes.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: