Pragaro gyventojos laiškas rojiečiams

Ar pirktumėte momentinės loterijos bilietą, kurio visas apsauginis sluoksnis nutrintas ir aiškiai matosi, jog nėra nei vieno pasikartojančio simbolio? "Ką, aš durnas?" – paklausite. O ar perkate bilietą su iliuzija išlošti aukso puodą, jei to tikimybė mažesnė nei būti nutrenktam žaibo? "Na, taip..." Ar padiktuosite prisijungimo prie savo sąskaitos banke slaptažodžius vaikinukui ,kuris paskambins jums trečią valandą nakties? "Tikrai ne, juk tai - sukčiai" O jei pasakysiu, kad jūsų pinigų sąskaitoje saugumas priklauso ne jums, o dėdėms su lakuotais batais, kuriems bet kurią dieną gali būti nuleista komanda "

Vladimiras Toporovas: Lietuviai laike ir erdvėje

Šiame neilgame filme V. Toporovas pasakoja apie baltiškos kilmės vietovardžių ir vandenvardžių atsiradimą dabartinės Rusijos ir Maskvos teritorijoje, apie galimą slavų kilmę, kaip baltiškų periferinių genčių, didžiojo tautų kraustymosi laikotarpiu atitrūkusių nuo savo motininių tautų ir nukeliavusių į dabartinės Rusijos teritoriją bei pamažu suslavėjusių.

Kur einame? Į PALAIMINIMĄ AR PRAKEIKIMĄ?

Jeigu dar vakar kas būtų paklausęs, ar aš važiuosiu Prie Kauno marių, kur pastatytas Drąsiaus žūties vietoje angelo paminklas su Dievo Žodžiais: ,,PALAIMINTI PERSEKIOJAMI DĖL TEISUMO; JŲ YRA DANGAUS KARALYSTĖ", būčiau atsakęs, kad nevažiuosiu, nors žinojau, kad artimieji ir jų šalininkai ruošiasi aplankyti Šlienavą TĖVO dienos proga. Man Dievo, tėvo, motinos, vaikų ir kitos šventės kiekvieną dieną, kiekvieną minutę ar sekundę. Tačiau Šventosios Dvasios pagavoje, pakvietęs dar vieną Panevėžio aktyvią visuomenininkę, judėjimo pirmininkę, tai padariau ekspromtu.

Prieš 76 metus į Vilnių iškilmingai įžygiavo Nepriklausomos Lietuvos Respublikos kariuomenė

Išsivadavusi nuo okupacijos senoji sostinė grįžo į Lietuvos sudėtį visiems laikams. Vakar šią datą paminėjo lietuvių intelektualai, Mokytojų namuose surengę konferenciją, skirtą Vilniaus atgavimo dienai. Joje buvo aptarta pietryčių Lietuvos okupacija ir jos padariniai šiandienai.

Palaiko Rusijos veiksmus Sirijoje

Šiandien drąsių žmonių grupelė surengė piketą prie Rusijos Federacijos ambasados Vilniuje. Jie padarė tokį pareiškimą: Lietuva dėl savo politinio elito neatsakingos politikos ir trumparegiško savanaudiškumo tapo reikšmingų geopolitinių įvykių konfrontacinės linijos avanpostu. Lietuvos valdančiojo elito proamerikietiška pozicija, vasališkai klusnus dalyvavimas visose JAV/NATO karinėse avantiūrose, besąlygiškas visų Vašingtono nurodymų vykdymas kelia grėsmę lietuvių tautos nacionaliniams interesams, gresia taikai ir saugumui ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

ES bankinė sistema griauna valstybes

Graikų bendruomenėje Lietuvoje “Pontos” įvyko tarptautinis mokslinis seminaras, skirtas Bizantijai ir Justiniano Didžiojo epochai. Seminaro metu pranešimą apie Graikijos krizę padarė ekonomikos docentė Aušra Maldeikienė. Masinės informacijos priemonėse tai, kas atsitiko su Graikija, vaizduojama kaip „Graikijos krizė“.

Lietuva „tobulina“ dujų teisę

Lietuvos valdžia, šalies pramonės įmonėms bei namų ūkiams ėmus mažiau suvartoti dujų, pradėjo „tobulinti“ dujų teisę.Nuo 2010 metų šalyje ryškėja stabili dujų sunaudojimo mažėjimo tendencija – nuo 1,8 milijardo iki 1,3 milijardo kubinių metrų (30 % mažėjimas). Blogėjant ekonominei situacijai daugelis pramonės įmonių arba ėmė mažinti savo gamybos apimtis, arba, kaip tai atsitiko su stambiausiu dujų vartotoju šalyje – koncernu „Achema“ (maždaug 1 milijardas kub. m.) – visiškai perkraustė dalį savo gamybos į Suomiją (visai nėra apie tai duomenų? – vert past).

Vytautas Montvila ir Petras Cvirka – landsbergistų inkvizicijos taikiklyje

Neseniai chamiško chuliganizmo objektu tapo Vilniaus miesto centre stovintis paminklas, skirtas garsiam lietuvių liaudies rašytojui Petrui Cvirkai: po to, kai grupelė studentų priešais paminklą išdėliojo raides, kad gautųsi užrašas „Cvirkparkis“, nežinomi asmenys jas perdėliojo į tekstą „Pisk Cvirką“. Vieniems tai kelia pasišlykštėjimą, kitiems, galbūt, juoką, bet, apskritai paėmus, tai parodo tikrąjį mūsų landsberginių ir neolandsberginių patriotėlių kultūros lygį: padugnišką chamizmą.

Migrantų perkėlimas gali įvykti netikėtai

Priverstinis nelegalių migrantų perkėlimas į Lietuvą gali įvykti netikėtai, apie tai iš anksto neinformavus visuomenės. Tokia išvada pateikta 2015 spalio 17d. pristatytoje „Visuomeninio Komiteto Prieš Priverstinę Migraciją“ ataskaitoje. Kiek daugiau nei prieš mėnesį susibūręs visuomeninio neformalaus pilietinio sąjūdžio principu veikiantis komitetas Kaune surengtame atvirame posėdyje ne tik atsiskaitė už jau nuveiktus darbus, bet ir sutarė dėl naujų veiksmų, siekiant apsaugoti Lietuvą nuo nelegalių migrantų perkėlimo grėsmės.

2009 m. Ar Lietuvoje buvo imanoma revoliucija?

2009 m. sausio 16 d. Vilnius. Skraido akmenys, dūžta langai ir aidi šūviai. Prie Seimo įvykęs taikus mitingas tampa kruvinomis riaušėmis. Liejasi paprastų žmonių kraujas. Tačiau liaudis Seimo nepaima. Per kelias valandas represinės struktūros suskaido riaušininkus ir riaušes Vilniuje baigiasi. Ar tie paprasti žmones kraują liejo veltui? Ne. Per kelias paskutines sausio savaites protestai sudrebina visą Lietuvą. Tačiau viskas tuo ir baigiasi. Kodėl?

Naujas „Maximos“ šūkis arba atsakymas kurio nežinojo Prezidentė

Ko gero visi prisimena skaudžią nelaimę, kai Rygoje Zolitudės „Maximoje“ įgriuvo stogas ir žuvo 54 žmonės ? Prabėgo nedaug laiko,bet šį įvykį masinėse informacijos priemonėse (MIP) užgožė kitos Europinio mąsto problemos. Atrodo, lyg viskas nurimo,gyvenimas teka savo vaga ir šio įvykio tėkmėje net bangelė nevirpa. Nežinia ar tyčia, ar ne, MIP neberašo apie tolesnę šios bylos eigą. Gal Lietuvai tai neaktualu,nors taip neturėtų būti, nes „Maxima“ užgimė Lietuvoje ir tik vėliau pasklido po kaimynines šalis. Na, bet tai, kodėl šia tema neberašoma, palikime žiniasklaidos sąžinei.

Delfi.lt komentatorius: Ko beretės triedžia į kaliošus dėl tos Sirijos?

UAB "Delfi", kurio vadovas siuntinėjo man laiškus, aiškindamas koks jis per visus galus etiškas, nes yra "pasirašęs žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksą", spausdina tai, ko Lietuvos interneto padangėje dar neteko matyti. Jeigu norite sužinoti, kaip atrodo paskutinė taip vadinamų žurnalistų degradacijos stadija - būtinai pasiskaitykite.

Kodėl neverta skaityti Lietuvos žiniasklaidos

Neseniai grįžęs į Lietuvą supratau, kad skaityt vietinę žiniasklaidą – neetiška ir kenksminga protinei veiklai, kaip klijų uostymas. Aš jau ir anksčiau buvau nustojęs ją aktyviai skaityti, bet dabar paskelbiau visišką boikotą. Štai keletas minčių, kodėl. Lietuvos mainstreaminė žiniasklaida – pagrindinis trasho portalas delfi, 15 min. neapykantos, Lietuvos sutemos etc. – tai toks pavojingas visuomenei maniakas.

Situacija, kada malonu prisiimti kaltę

Tikriausiai nustebinsiu pasakydamas, jog Lietuvoje atsirado krepšinio arena, kurioje draudžiama prekiauti alkoholiu, o neblaivūs asmenys į ją neįleidžiami, ant krepšinio aikštės ir joje žaidžiančios komandos marškinėlių užrašyta „Už blaivią Lietuvą“. Kiekvienose rungtynėse šioje arenoje už savo komandą serga 800 moksleivių, kurie savivaldybės transportu suvežami iš visų rajono kampelių.

Vieninteliai konservatoriai dabar gina Lietuvą, išduotą ES biurokratijos

Buvusi Lietuvos Gynybos ministrė Rasa Juknevičienė demaskavo parsidavėlius ir išdavikus aukščiausiame Europos Sąjungos politikų ešelone. Tai yra Lietuvos ZDRADA! Dabar TIK LIETUVA ir UKRAINA gina CIVILIZUOTOS EUROPOS rytinį pasienį nuo BARBARŲ-AZIJATŲ ORDŲ, kurios akivaizdžiai yra PASIRUOŠUSIOS PULTI, vos tik susidoros su DEMOKRATINIU PASIPRIEŠINIMU kruvinam Sirijos diktatoriui ir kruvino KGBisto Putino draugeliui Asadui!!!

Greitieji kreditai – grėsmė nacionaliniam saugumui

Šio reiškinio žala yra milžiniška ir ji didėja. Naikinami ne tik asmenų, bet ir šeimų finansai, šeimų ekonomika apskritai. Naikinamas žmogiškas kapitalas. Taip plinta, vis didesnius mastus įgauna antiekonomika, kuri trikdo tikrus ekonominius, t.y. turto kūrimo procesus. Greitieji kreditai ne absoliučiai, bet didele dalimi pasireiškia kaip turto naikinimas, o ne jo kūrimas. Tokį naikinimą ir reiktų priskirti antiekonomikai.

Seimo narys Gediminas Jakavonis savo akimis pamatė „pabėgėlius“

Seimo narys Gediminas Jakavonis savo akimis pamatė „pabėgėlius“. Vaizdas viduje buvo klaikus. Visur prikarstyta skalbinių, didžiulė masė vos išsitenkančių žmonių, sanitarinės sąlygos prastos, visos tos patalpos aptvertos aukšta tvora… Apsauga grynai simbolinė, dirba vos 12 pareigūnų, mokančių tų migrantų kalbas, tad ir tvarkos prižiūrėti jie nelabai gali. Tikslaus susigrūdusių migrantų skaičiaus taip pat niekas nežino, vokiečiai įtaria, kad jų ten 800-900, tačiau jie niekur nėra registruoti.

Ar Lietuvoje galima nesilaikant apribojimų viešai teigiamai vertinti nusikaltimus bei idealizuoti nusikaltėlius? Formaliai lyg ir ne, tačiau realybėje - lyg ir taip

Keisti dalykai dedasi mūsų viešojoje erdvėje. Įstatymų leidėjai, siekdami apsaugoti mūsų vaikus nuo žalingos informacijos nustato visokiausių apribojimų, o kai kurie viešosios informacijos rengėjai, skleidėjai ir pan. veikėjai visiškai atvirai leidžia sau dėti skersą ant tų ribojimų, jų kūrėjų bei mūsų vaikų teisių.

Lindimas į subinę – Lietuvos valdančiųjų nacionalinė sporto šaka

Butkevičius ragina motyvuoti pabėgėlius atvykti į Lietuvą – skaitau viename Lt portale. Skaitau ir galvoju: ar čia žmogus šiaip iš palatos šneka ar rimtai yra idiotas? Jei serga, gal išmintingiau būtų pasigydyti, vaistukų išgerti, klizmą pasistatyti, o tik po to šnekėti? Na, o jei idiotas, tai jau bėda. Nes tai – ilgam. Gal net ir visam laikui.

„Tautininkų demagogija“ ar tiesiog neatsakyti klausimai?

Jau kurį laiką migrantų tema ne tik nedingsta iš žiniasklaidos kasdieninės darbotvarkės, bet įtraukia į diskusijas vis daugiau visuomenės veikėjų, politikų ir šiaip įvairių „plunksnos riterių“. Stengsiuosi apsiriboti tik argumentais ir faktais, kad nebūčiau vėl apkaltintas „demagogijos skleidimu“.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: