Vengrijos ambasadorius: migrantų krizė – geras lakmuso popierėlis

Vengrija pirmoji Europos Sąjungoje pradėjo tvirtai ginti savo nacionalinius interesus, pirmoji ėmė tvarkytis su migrantų krize ir pirmoji parėmė mūsų kaimynus lenkus, kai Briuselis pradėjo šiems grasinti sankcijomis. Apie Europoje vykstančius politinius procesus „Respublika“ kalbėjosi su Vengrijos ambasadoriumi Zoltanu Jancsiu.

Kiek Lietuvoje patriotų?

Prasidėjęs parašų rinkimas siekiant atšaukti daug triukšmo sukėlusias „Užsieniečių teisinės padėties“ įstatymo, Nr IX-2206, pataisas (Nr XII-2080), skubos tvarka priimtas 2015 lapkričio 26 dieną išryškino daug Lietuvos dėmių, kaip tikrojo, taip ir tariamo patriotizmo atžvilgiu.Prisimenant šio parašų rinkimo priešistorę, – jį pradėjo asociacijos „Nacionalinis interesas“ atstovai, pirmieji įžvelgę tikrąsias priverstinės masinės imigracijos grėsmes, ir pirmieji ėmęsi veiksmų siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į tai.

Daug triukšmo dėl Georgijaus juostelių

Dar sausio mėnesį Klaipėdos miesto savivaldybės nariui Viačeslavui Titovui viešame renginyje pasirodžius su Georgijaus juostelės simboliu, prasidėjo ir iki šiol nesibaigia sisteminės žiniasklaidos ir apie Paulių Saudargą susibūrusios konservatorių klikos isterija dėl šio ženklo, kuris šiandien tapo vienu pagrindinių pergalės prieš hitlerinį imperializmą simbolių.

VSD perspėja: lietuvių-žydšaudžių temą bruka putinistinis Agitpropas

Dėl savęs ponia Rūta, matyt, yra 100% teisi. Tačiau spręsdama apie visą lietuvių kartą pagal savo psichologinį autoportretą jį daro esminę nekorektiško generalizavimo klaidą. Kaip ir savo giminaičių-žydšaudžių nuodėmes bandydama perkelti ant visų lietuvių sprando. Jeigu ji pati užaugo, miegodama nužudyto žmogaus lovoje, valgydama iš jos giminaičių nužudytų žydų pagrobtų lėkščių ir kėlėsi į mokyklą, dusliai mušant žydšaudžių į namus partemptam aukų laikrodžiui, tai nėra joks pagrindas aiškinti, jog pas visus ar daugumą lietuvių darėsi tas pat.

„Nepriklausomos“ Lietuvos perliukai: jankių okupantams teikiami didesni maisto daviniai negu lietuvių kariams

Kaip žinia, „nepriklausomos“ Lietuvos kariuomenėje vyksta įdomūs dalykai, primenantys kolonializmo ir rasinės segregacijos Vakarų pasaulyje laikus: vietiniai lietuvių kariai ir į mūsų šalį atsiųsti jankių kareiviai be to, kad, gyvendami po vienu stogu, valgo atskirose vietose, bet dar ir gauna visomis prasmėmis nelygius maisto davinius, žinoma, jankių naudai. Šį faktą viešai pripažįsta sisteminė žiniasklaida siužete „Lietuva amerikiečių karius maitina geriau nei savus“. Lietuviui maitinti valstybė kasdien skiria po 5,4, o jankiui – 8 eurus. Natūralu, kad kai kuriems šis faktas šalia pagrįsto pasipiktinimo dar kelia ir nuostabą: kaip gali taip

Ta pati antilietuviška propaganda, tik kitame įpakavime. Iš Diukovo tų makaronų nepirko, o iš Vanagaitės - srebia pasičepsėdami

Visi marketingistai ir pardavimų vadybininkai žino, kad prekės įpakavimas ir brendas yra labai svarbu. Ir kad įvyniojus smirdančio mėšlo šmotą į šiugždantį popierėlį su garsaus brendo pavadinimu ir sukūrus tam tikrą kontekstinę legendą - tikrai atsiras kas jį nupirks. Kaip itin natūralų, gamtos skonio ekologišką maistą be konservantų ir GMO.

Dr. Algimantas Lebionka: Už šmeižtą ir melą aš paduosiu Nemirą Pumprickaitę į teismą

Ar LRT žurnalistė Nemira Pumprickaitė apšmeižė mane ar ne irgi spręs teismas, aš čia tik pateikiau faktus. Jie, mano įsitikinimu, parodo, kad ji pažeidė žurnalisto etiką, falsifikavo faktus ir mane apšmeižė. Gali būti, kad savo ieškinį aš apjungsiu su kitais nukentėjusiais nuo Nemiros Pumprickaitės melo ir šmeižto. Dar šis moraliai puolęs ir išsigimęs LRT žmogus minėtoje laidoje mane apkaltino, kaip ir visą eilę kitų Lietuvos piliečių, kad aš dalyvauju veikloje, nukreiptoje prieš Lietuvos valstybę.

Dėl 2016-01-24 LRT laidoje „Savaitė“ paskleistos informacijos

2016-01-16 nacionaliniu save vadinantis oficialios propagandos ruporas Lietuvos radijas ir televizija laidoje “Savaitė” , vedėja Nemira Pumprickaitė, pateikė Lietuvos žiūrovams eilinį melo ir propagandos perlą apie nesisteminę Lietuvos opoziciją ir padarė tai pačiu prasčiausiu iš visų įmanomų būdu. Šis melas buvo ištiražuotas LRT ir dabar yra multiplikavimosi (dauginimosi) stadijoje.

Pabėgėliai gyvens Vilniuje. Kuriame sostinės rajone įsikurs Molenbekas?

Pamenu, kokie laimingi buvo Savanorių aka Krasnūchos galo - Gerosios Vilties gatvės gyventojai, kuomet greta kitų jų daliai tekusių džiaugsmų, trečiame name dar buvo įkurtas Vilniaus priklausomybės ligų centras su Alkoholinės ir Narkotinės abstinencijos gydymo ir psichosocialinės reabilitacijos skyriais. Iš kurio išropoję pasireabilitavę ir švirkštus pasikeitę pacientai eidavo plėšikauti į artimiausią troleibuso stotelę. Tarp kitko, ar pamenate tuos tolerantiškų publicistų straipsnius, kad atvykę pabėgėliai užpildys nykstančius mažus miestelius Lietuvos provincijoje?

Sisteminė žiniasklaida perspėja: „Nesisteminė žiniasklaida“ telkia valstybės politika nepatenkintas jėgas

Informacija, kuri visiškai nepalanki Lietuvai, bet labai panaši į tą, kurią skelbia oficialioji rusiška žiniasklaida, cirkuliuoja lietuviškuose interneto portaluose „Ldiena“, „Šauksmas“, „Ekspertai“, „Sarmatas“, „Versijos“, „Revoliucija“, „Laisvas laikraštis“, „Socialistinis liaudies frontas“, „Karštas komentaras“. Šios interneto svetainės kasdien sulaukia 17 tūkst. lankytojų.

Pasvalio egzorcistai varo gimdymo velnią

Antikinė Sparta, ta pirmoji „eugenikė“, bent leisdavo savo moterims gimdyti. Numesdavo nuo skardžio tik pagimdytus, bet neva nepakankamai tobulus kūdikius. Pasvalys elgiasi radikaliau. Kašpirovskiškai. Iš anksto nusprendžia, kad konkreti moterytė, gyvenanti konkrečiame namelyje, BŪTINAI apdovanos itin taupantį rajoną nesveiku vaikiuku. Tad prieš būsimą blogį iš anksto kovos spirale.

Rinkimų karštinė prasideda

Rinkimų įkarštis auga, formuojasi koalicijos, šalia šalį atvedusių ant bedugnės krašto senųjų valdančiųjų partijų gimsta naujos, iš pirmo žvilgsnio, politinės jėgos, kurios valdžios melo iškankintam lietuviui, tiek kartų dešiniųjų apgautam rinkėjui siūlo gundančią, lyg ir alternatyvą dabartinės valdžios savivalei?.. Tačiau „naujosios“ jėgos kažkaip savo rusofobiniu ir kraštutiniu dešiniuoju liberalizmu sunkiai maskuoja savo ideologines sąsajas su kraštutiniais dešiniaisiais marginalais, su radikalais, nacionalistais, pagaliau, su Smetona-fašistu.

Liberoidinis siautulys

Kaip ir būdinga ilberoidinėms išgamėlėms užkelnis vadovaujasi dvigubais standartais. Viešoje erdvėje niekina velionį M. Burokevičių. Susidaro įspūdis vien todėl, kad jis atsidūrė pralaimėjusių pusėje, kaip sakoma "ne ant tų pastatė". Pabandytų kas nors viešai išdergti tą patį tūlą brazių, kaip mat pakiltų liberoidinio pasipiktinimo banga ale "taip juk negalima", "apie mirusius gerai arba nieko". O čia prašom - moralinis degeneratas gavo didžiausią žiniasklaidos platformą Lietuvoje ir dergiasi kaip prasigėręs kaimietis (bet juk jis toks ir yra).

Masinė durnasklaida ir IŠGAMOS VALDŽIAGYVIAI - ištikimiausi legalios ALKOmafijos verslo partneriai

Prisiminkite, kaip buvo draudžiama tabako gaminių reklama: visa durnasklaida žviegė, kad ji padvės badu, visos reklamos agentūros pasakojo siaubo istorijas, kaip Lietuvoje nebeliks reklamos agentūrų... O greta mūsų lietuviškų(?) verkšlentojų netgi "Formulės 1" savininkai pareiškė, kad joje dalyvaujančios automobilių komandos užsilenks be legalių narkotikų pinigų (prisimenate - beveik visos komandos reklamavo kažkurią cigarečių markę).

Siekis mažinti alkoholio vartojimą šalyje taps išbandymu žiniasklaidos savininkams ir vadovams

Manau ne vienas jūsų pastebėjote, kad per Lietuvą vėl nuvilnijus alkoholio sukeltų problemų bangai, kilo ir politinių diskusijų banga. Kurį laiką jaučiausi, kaip Pasaulio sveikatos organizacijos ekspertų renginyje, nes beveik visi politikai sutartinai kartojo Pasaulio sveikatos organizacijos siūlomas mokslu pagrįstas alkoholio kontrolės priemones, tarp kurių ir alkoholinių gėrimų reklamos draudimas.

Prablaivinti galvas nuo politkorektiškumo dogmos

Istorija, kai 14-metis pabėgėlių iš Sirijos sūnus smūgiais peiliu vienoje Švedijos mokyklų nužudė paauglį lietuvį, yra simptomas, kad migrantų ir pabėgėlių klausimas yra rimta problema, kuri ES pradeda reikštis pačiu paprasčiausiu, buitiniu, lygmeniu.

Pareigūnų akistata su pabėgėliais įtikino – nuskriaustų tik vienas kitas

Panevėžiečiai pareigūnai, visą mėnesį talkinę Slovėnijos kolegoms reguliuojant per jų šalį plūstančių pabėgėlių srautus, tikino pamatę tikrąjį migrantų veidą. Ir jis pasirodė nekoks. Panevėžiečiai kartu su dar penkiais kolegomis iš Vilniaus dirbo mažame Dobovo miestelyje, esančiame pasienyje su Kroatija.

Mirė Mykolas Burokevičius - paskutinis LKP sekretorius ir pirmasis politinis kalinys "laisvoje" ir "nepriklausomoje" Lietuvos respublikoje

Trečiadienį, sausio 20 d. rytą, mirė 89-us metus ėjęs istorijos profesorius, paskutinis Lietuvos Komunistų partijos Sekretorius, Mykolas Burokevičius. Kol tūlas „tautinis“ patriotėlis ar šiaip landsberginis chamas niekingai pila savas pamazgas ant šio žmogaus vardo, sąmoningi ir Lietuvos likimui neabejingi žmonės šiandien su gilia pagarba prisimena šį žmogų ir jo nueitą garbingą gyvenimo kelią.

Vytautas Švanys. DIRBTINIŲ NEUŽMIRŠTUOLIŲ ŠVENTEI PASIBAIGUS.

Visai neseniai per Lietuvą nuvilnijo Sausio 13-os, Laisvės Gynėjų dienos paminėjimai ir su ja susiję įvairūs renginiai. Buvo džiaugiamasi, kad jau 25 metus esame laisvi ir nepriklausomi, buvo prisimenami ir pagerbiami mūsų laisvės gynėjai, tuomet budėję ir žuvę prie Seimo rūmų bei Televizijos bokšto, pagarba atiduota Nepriklausomybės akto signatarams bei tuometiniams Lietuvos vadovams. Tų neužmirštamų dienų simboliu buvo pasirinkta gėlytė neužmirštuolė.

Politinė vagystė ir kiti masoninių neužmirštuolių galai

Vakar PO SAUSIO 13-OSIOS renginio MAN PAVOGĖ KEPURĘ SU TRISPALVE įmegzta juostele, kai nuėjau į restoraną papietauti su Sąjūdžio tarybos kolega. Kepurė kabėjo kabykloje virš striukės ir nepastebėjau, kaip nukabino, nors šalia kabyklos pietavome ir diskutavome. Garantuoju, kad tai POLITINĖ VAGYSTĖ, nes pavogęs mano kepurę, tikrai, jos nenešios, ją kur nors demonstratyviai numes...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: