Rusofobo praregėjimas? Ar baimė būti represuotam "savų"?

Pavojingi veiksmai (pačios pažiūros nėra nusikaltimas) turi būti nurodyti baudžiamajame kodekse, o tarnybos pagal jas ieškoti asmenų, kurie pavojingai veikia ir juos teistų arba jiems neleistų padaryti valstybei žalos. Tačiau politikai juk šiuo klausimu neužsiima. Juos, kažkodėl tai, tenkina dabartinė padėtis,kai saugumas išėjęs į viešumą apkaltina žmones, kurie nedaro nusikaltimų tuo sukeldamas visuomenės nepasitenkinimą ir susiskaldymą.

Apie tariamą aludarių ekologiškumą

Dirbti žiniasklaidoje nenuobodu – vis kokių nuotykių pasitaiko. Štai penktadienį „Bernardinai.lt“ redakcijoje sulaukiau netikėtos viešnios – manęs ieškojo miela jauna mergina, prisistačiusi esanti iš viešųjų ryšių agentūros. Nustebau, kuo nusipelniau tokio dėmesio, o pasirodo – „Utenos alus“ organizuoja „kilnią“ akciją ir skatina žmones nešti daugkartines ir vienkartines pakuotes į taromatus, o surinkus jų 10 mln. vienetų darykla pasižadėjo išvalyti vieną iš Utenos ežerų.

Pederastai nori pinigų paradui? Tik pabandyk neduoti....

Liūdnas paveikslėlis, skirtas vakarykštei aktualijai. - Rūtos Meilutytės ir jos tėčio, Sauliaus Meilučio susirašinėjimui su homoseksualizmo plėtros organizacija. Įžūliai kaulijančia pinigų kontroversiško pederastų parado dalyvių parėdams iš vaikų sportui ir sveikai gyvensenai remti skirto R.Meilutytės fondo.

Užkalnis, Ramanauskas ir kiti veikėjai tai ORGANIZUOTA ir PLANINGAI veikianti grupė

Kažkada nustebau, kai automobilyje per "Žinių radiją" vietoj įprasto malonaus pokalbio prie pietų stalo, išgirdau paršaveidžio, profesionalaus heiterio, Užkalnio kriuksėjimą. Bet pasirodo, verslumo dvasių apniktas "Žinių radijo" ir "Senukų" savininkas Rakauskas priglobė ne tik šį kiauliažmogį, bet ir kitą - viešumoje prisistatantį Algio Ramanausko vardu.

Ugnis nusiaubė medinę Ignalinos raj. Ceikinių bažnyčią. Maldos Marijai nepadeda. Priešingai, - nelaimių daugėja

Kai katalikų bažnyčia viešai paniekino Kryžių kalne mano pastatytas dvi akmens plokštes su neiškraipytais Dešimt Dievo įsakymų tuoj pat sudegė Šiaulių parapijos Tytuvėnų vienuolynas. Netrukus įgriuvo bažnyčios stogas, degė Lietuvoje viena po kitos katalikų bažnyčios, Kryžių kalnas... Ne kartą savo straipsniais įspėjau, kad jų bažnyčia tyčiojasi iš Dievo. Minėjau, kad jų sukaupti aukso, sidabro, paveikslų, stabų ir kiti materialiai turtai bus sunaikinti, jei nepaklus Dievo Žodžiui ir Jo įsakymams.

Neringa Venckienė: Supuvusi sistema prieštarauja dėl Povilo Gylio skyrimo ministru

Tvarkos ir teisingumo partijai pasiūlius Vidaus reikalų ministru skirti profesorių Povilą Gylį, išlindo Lietuvos „gražuoliai”, sistemos varžteliai: Skvernelis, Čiuldė, Bruveris, Valatka. Pasirodė ir „imbierinių sausainių” autorės rašliava. Ūso antrininkas Čiuldė nepatingėjo ta pačia tema parašyti net du straipsnius. Keista, kad iki šiol nepasirodė propagandinio laikraščio alkoholikės rašinėlių. A.Butkevičius net sukvietė Socialdemokratų valdybą dėl kandidatūros svarstymo, nors niekada iki šiol to nėra buvę.

Europos Sąjunga aštriai kritikuoja Lietuvą

Lietuva nedemonstruoja jokio progreso, lieka viena iš skurdžiausių ir socialiai nesėkmingų Europos sąjungos šalių, ir jai skubiai reikia reformų. Būtent apie tokį Europos komisijos požiūrį į savo šalį pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė, dalyvaudama Europos sąjungos Tarybos posėdyje. Paviešindama tikrąjį Europos sąjungos požiūrį į Lietuvą, Grybauskaitė taikėsi į socialdemokratų vyriausybę, o pataikė į save ir į Lietuvą: ponia prezidentė asmeniškai pripažino, kad Briuselyje nėra jokių iliuzijų dėl Lietuvos „sėkmės istorijos“, o užsienio politikos ir kovos su „rusų grėsme“ prioritetas tapo valdžios spjūviu į eilinius lietuvius ir socialiniu

Lietuvos miestai, kurių gyventojai masiškai sprunka į užsienį

Iš Lietuvos nuo 2001 iki 2014 metų emigravo daugiau nei pusė milijono žmonių, pats emigracijos pikas pasiektas 2010 metais, kai iš šalies išvyko kiek daugiau nei 83 tūkstančiai žmonių. Lietuvos statistikos departamento duomenimis, per nepriklausomybės metus iš šalies išvyko apie 825 tūkst. žmonių arba beveik trečdalis Lietuvos gyventojų.

Komercinis pasiūlymas rengti pramoginę-informacinę laidą “Kremliaus ruporas”

Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas drauge su Antruoju operatyviniu tarnybų departamentu prie Krašto apsaugos ministerijos paskelbė “Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą”. Ši VSD/AOTD intelektualiosios kūrybos produkcija, o vėliau jos pristatymas viešoje informacinėje erdvėje sulaukė ypatingo visuomenės dėmesio. Ta proga man, kaip vienam iš ataskaitoje paminėtų ir aptartų Personažų kilo mintis panaudoti šį neblogą Lietuvos valstybinių tarnybų įdirbį privataus verslo labui – o būtent, pradėti naujo ir iki šiol dar Lietuvos pramoginėje informavimo erdvėje nenaudoto formato transliaciją.

Gerbiamam valstybės saugumo departamentui: Algirdo Paleckio klausimu

Kadangi jūsų minimi ataskaitoje asmenys kol kas nedaro jokių pranešimų, reikėtų patikslinti apie versijas, ir paneigti jūsų skleidžiamą melą. Jokiu būdu neginu Algirdo Paleckio, jis suaugęs, ir jau beveik pusamžis vyras, ir pats moka apsiginti. Tačiau – kadangi pati dalyvavau, kai buvo patariama jam palikti partiją, drįstu pranešti:

Augustino Rakausko verslumo dvasia naikina daiktinius įrodymus

2016m. balandžio 4 d. youtube administracija pagal UAB “Žinių radijas” skundą užblokavo mūsų filmą "Žodžio laisvė Lietuvoje turi ribas. 2016 03 31" Pareiškiu, kad UAB “Žinių radijas” skundas yra nepagrįstas dėl šių priežasčių: 1. Mūsų filmas buvo sukurtas ne svetimo audio-vizualinio kūrinio platinimo tikslais, bet siekiant įrodyti nesąžiningą žurnalistinį darbą, kurio objektais buvo mūsų nufilmuoti asmenys – du garsūs politikai.

Neisiu į rusų dainininkės Natali koncertą, nes jos gražios kojos yra pavojus Lietuvos valstybės saugumui

Prisipažinsiu, į Vilnių neužilgo atvykstanti Rusijos dainininkė Natali man patinka. Miela moteris. Dainelės gana primityvios, bet kojos… Kokios jos kojos! Net mano, lietuviško dieduko, „minkštoji jėga“, kaip VSD tai vadina, į šias dailias kojas žiūrint ima „kietėti“. Negi paskui su ta „sukietėjusia jėga“ gatve eisi, ką anūkai pasakys, ką jau apie VSD kalbėti.

Karolis Požela – kovotojas už tautos laisvę

1896 m. balandžio 2 d. Pakruojo raj. Bardiškių kaime pasiturinčių valstiečių šeimoje gimė lietuvių proletarinis revoliucionierius, Lietuvos Komunistų partijos (LKP) veikėjas ir organizatorius, žymiausias iš legendinių Keturių komunarų, Karolis Požela. 

Buvusio alkoholiko „sėkmės“ istorija nėra prasčiausias būdas atbaidyti moksleivį nuo alkoholio. Prasčiausias būdas yra mokyti jį gerti, o į alkoholį žiūrėti kaip į „naminį gyvūnėlį“, kurį galima prisijaukinti

Kai iš švietimo atstovų girdi tokius teiginius, kaip „Suaugusiųjų draudimai, svaigalų prekybos bei reklamos apribojimai jaunuolių dažnai nesustabdo nuo svaigalų vartojimo – draudžiami dalykai juos traukia dar labiau. “, tai nejučiom pagalvoji, kokia čia pedagogikos rūšis? Gal čia kokia „patogioji šiuolaikinė“ pedagogika, kurią įkūnija "Šiuolaikinių didaktikų centras". Toji pedagogika leidžia vienu metu suaugusiems pateisinti savo netinkamą elgesį, ir tuo pat metu suteikia teisę vaikams kalbėti apie jį, kaip apie netinkamą. Dažnai tėvai klausia, kaip man paaiškinti vaikui,...

О мотивах и приоритетах внешней политики прибалтийских республик

Вызывает недоумение, что пограничные с Россией государства – Литва, Латвия и Эстония – не проявляют заинтересованности в тесном сотрудничестве с российскими ведомствами по вопросам обеспечения безопасности. Вместо этого политические круги в Прибалтике рассчитывают на более активное вовлечение НАТО в борьбу с террористическими угрозами, а в адрес ЕС со стороны Грибаускайте прозвучали обвинения в запаздывании реагирования на возникающие проблемы и в декларативном характере борьбы с терроризмом

Nelinksma šiandien diena, draugai! Ir nejuokinga

Po mielo ir gimtojo Valstybės saugumo departamento ataskaitos apie "grėsmes nacionaliniam saugumui" nebėra nei noro nei stimulo suskelti ką nors šmaikštaus balandžio 1-osios proga: vistiek nepavyks perspjauti.

Priešas Nr. 1

Rusijos įvardijimas pagrindine grėsme šalies saugumui naujoje Lietuvos karinėje doktrinoje, jau spėjusi liūdnai pagarsėti VSD ataskaita, „demaskuojanti“ šios išorinės grėsmės subjekto interesus aptarnaujančius vidinius priešus, ir staigiai pablogėję ir be to katastrofiški emigracijos rodikliai – apie ką visai neseniai buvo paskelbta – nėra paprastas sutapimas laike.

VSD ataskaita apie grėsmes nacionaliniam saugumui: tai, kas nebuvo paviešinta plačiajai visuomenei

Neįvardijami šaltiniai valstybės institucijose, kovojančiose su priešiškų valstybių propaganda ir Lietuvoje slapta dirbančiais agentais, informavo faktai.lt redakciją, kad labai svarbi VSD dokumento dalis nebuvo paskelbta visuomenei ir pasiūlė su ja susipažinti. Redakcija, susipažinusi su šiuo dokumentu, nusprendė, kad viešasis interesas įpareigoja paviešinti ir slaptąją VSD ataskaitos dalį.

VSD ataskaitos: rusofobijos fronte nieko naujo

Vakar išėjo Lietuvos spec. tarnybų parengtos ataskaitos praėjusiems 2015-iems metams: Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos ataskaita ir VSD bei Antrojo operatyvinių tarnybų departamento prie Krašto apsaugos ministerijos (AOTD) grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas.

Alkas.lt redaktorius: Valstybėje kurioje negalima kritikuoti valdžios aš gyventi nenoriu

Kovo 31 d. „Žinių radijo“ laidoje „Dienos klausimas“ portalo Alkas.lt redaktorius Audrys Antanaitis pasakė: „Žinote kas mane neramina. Mane neramina tai, kad šiandien pradedama bijoti pasakyti. O mes neturėtume bijoti. Demokratinėje šalyje mes neturėtume bijoti“, „Jeigu kiekvienas, kuris kritikuos Prezidentę, Vyriausybę ir Seimą, taps Kremliaus įkaitu, tai – gyventi tokioje valstybėje aš – nenoriu“.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: