Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Istorijos nesuklastosi! Su Pergalės diena visus!

Specialiai pasirinkau šitą iškarpą iš wikipedios lietuvių kalba, kaip kontekstą bei iškėliau mintį, jog iš lietuvių atminties teisė švęsti yra visiškai eliminuota. Mus pavertė aukomis. Juk Lietuva tuo metu formaliai priklausė TSSR, kuri formaliai laimėjo karą prieš fašistuojančią Vokietiją bei sąjungininkus. Kitą vertus, į nugalėtojus įsipaišė JAV ir Britanijos karūna.

Kosmopolitizmas ir globalizacija – nacionalinių vertybių naikinimas

Dažnai pastebime, kad patriotizmas nyksta, sava šalis nebėra tokia svarbi, o gimtoji kalba nebe pabrėžiama kaip vertybė. Ne vienas visuomenės veikėjas ar politikas kelia klausimą kaip išspręsti problemas, su kuriomis susiduria mūsų valstybė dabar. Šiuo atveju siūlau alternatyvų variantą, nenarplioti kilusių keblumų, negalvoti apie jų sprendimo būdus, bet pirmiausia suprasti kilmę. Suvokę iš ko kyla problema, galėsime imtis visų galimų įrankių panaikinant pirminį nesklandumų ir nutautėjimo tašką.

Ką kalba apie ofšorus ekonomikos nobeliai ir ką kalba apie juos lietuviški šniobeliai

Susidaro įspūdis, kad mūsų valdžioje yra įsitvirtinę ateiviai iš paralelinio pasaulio. Jiems net „ofšorai“ - „skaidrūs“. Visam pasauliui ofšorai - būdas nemokėti valstybei mokesčių, apiplėšti bendrapiliečius, plauti pinigus, o ateiviams iš paralelinio pasaulio ofšorai yra angelai, plušantys žmonijos labui. Ką kalba apie ofšorus žymiausi pasaulio ekonomistai, Nobelio premijos laureatai, o ką lietuviški antiekonomikos šniobeliai. Palyginkime.

Europos dienas pasitinkant: Ar ne laikas trauktis iš ES beprotnamio, kuriame lietuvių tauta miršta?

Turėjome viltį, kad įstojus į ES gyvenimas gerės. Mums pasakojo, kad būsime „tiltas tarp Rytų ir Vakarų“, vežiosime prekes, maitinsime rusus, kad atvažiuos „šlubas vokietis“ ir patvarkys vietinius vagis. Neįvyko: tiltas sulaužytas, „šlubas vokietis“ neatvažiavo, absoliučiai daugumai gyvenimas nepagerėjo, o jaunimas dėl skurdo ir nedarbo išvyko į Reichą darbams. Mainais, per prievartą, ėmė vežti mums „pabėgėlius“, žymiai žemesnio intelekto juodaodžius ir musulmonus, netinkančius inovatyviam gamybos procesui ir mokslui, bet labai tinkančius masono Kudenchove Kalergi sugalvotam baltosios europiečių rasės naikinimui.

Burgis nekaltas, kaip nuotaka! Visgi teisingumo pramonė ne tik š... malti sugeba

Na štai, pagaliau nutiko tai, kas minimaliai protingiems žmonėms buvo aišku nuo pačios pradžios - nekompetetingo Apylinkės teisėjo nuteistas KTU gimnazijos direktorius Burgis visiškai išteisintas Apygardos teisme. Nes nepadarė jokio nusikaltimo, griežtai auklėdamas savo mokinę, drįstančią demonstratyviai nepaisyti mokyklos taisyklių ir nesilaikyti duoto žodžio.

Pirmieji MAXIMOS nuostoliai KALAFIORŲ FRONTE: atsiprašome, į VSD nesikreipsime

Kad MAXIMA prisišiko, bet apie savo nelaimę suprato tik tada kai jau visas feisbukas nuo jų pasmirdo - tai yra visiems aišku, tačiau vienas klausimas: O KO GI TOKIŲ ATSIPRAŠO MAXIMOS tijūnas Žydrūnas Valkeris? --- Prekybos tinklą valdančios bendrovės „Maxima LT“ vadovas atsiprašo dėl penktadienį pasirodžiusių pranešimų, jog bendrovė dėl kitą savaitę organizuojamo prekybos tinklų boikoto ketina kreiptis į Valstybės saugumo departamentą (VSD).

KALAFIORŲ REVOLIUCIJA PRASIDĖJO! „Maxima“ neištvėrė: dėl puolimo kreipiasi į VSD

LIETUVI, BŪK BUDRUS - KALAFIORŲ REVOLIUCIJA, apie kurios būtinybę nenuilsdamas kalba feisbukas, JAU PRASIDĖJO!!! Didžiausią mažmeninės prekybos tinklą valdanti bendrovė „Maxima“ ketina kreiptis į valstybės institucijas, kad šios ištirtų, ar nesibaigiančios diskusijos apie brangstančias prekes nėra Kremliui palankių jėgų darbas.

Algimantas Lebionka: Jaroslavo Hašeko „Šauniojo kareivio Šveiko“ personažas kvailelis Pepikas iš Pyseko kaimo linksminasi

Įsivaizduoti, kaip šokdavo kvailelis Pepikas iš Pyseko kaimo, kai jam kas pašvilpdavo, galima pasižiūrėjus mūsų pateikiamą Youtube video siužetą nuo 5:25 minutės. Šokančiųjų būryje galima įžiūrėti ir Pyseko kaimo gyventoją bubulę Pezdrylką, kuri kišdavo vachmistrui į gerklę du pirštus ir daug daug kitų “Šauniojo kareivio Šveiko” personažų.

MITINGAS, BOIKOTAS, STREIKAS!!! Politikai, kanda į ranką kuri juos maitina - TAUTIEČIUS!

Lietuvis vergauja savo šalyje... Mes renkame politikus su viltimi, o gauname moralinį nuosmukį.. Mes juos maitinam ir išlaikom, o jie kandą į ranką kuri juos maitina.. Tai mus - brolius ir seserys - TAUTIEČIUS !!!

MAXIMOS KRONIKOS: Darbuotojai - turi žinoti savo vietą, kaip ir dera gerai dresiruotiems šunims

Feisbuke sklinda anoniminis pranešimas, kuriame teigiama, jog Šiaulių Maximos darbuotojams pagrąsinta atleidimu, jeigu jų ASMENINIUOSE socialinių tinklų profiliuose bus pastebėtas fotografija su įmonės ženklu. Maža to - jie bus išspirti netgi už savo laikus ir pasidalinimus kitų žmonių nuotraukomis, jeigu jose bus minima (matyt, neigiamai) "motinėlė" Maxima. Ką galima pasakyti - baudžiauninkas turi žinoti savo vietą pono dvare: šuns būdoje, kumetyne.

MAXIMOS KRONIKOS: Mes pasirūpinsime, kad jums daugiau nieks neberūpėtų!

1. Maximos šūkis: Galiojimo laikas - ne riba! 2. Iš prekybos centruose parduodamų sėklų išauga sugedusios daržovės. 3. Jei Tavo mikrorajone nėra bent trijų MAXIMŲ - pats laikas pagalvoti apie persikraustymą.. 4. Britų mokslininkai ištyrę šviežias maximos salotas Mendelejevo periodinę lentelę papildė netgi 12 naujų elementų... 5. Perki du, gauni tris, moki už keturis!

Lietuvos žemės ūkis klesti: Karvės - Lenkijoj, šeimininkas - Švedijoj

Jos diena prasidėdavo anksti ryte, kai atsikėlusi eidavo melžti karvių. Dabar ten nebekelia kojos. - Nebegaliu ten įkelti kojos. Taip graudu pasidaro, kad norisi verkti, - prisipažįsta Angelė. Tvarte - nė vienos karvės. Atrodo, kad jų gulyklos dar šiltos. Ėdžiose likę po saują šieno. Kitame tvarto gale nuleidusi galvą stovo viena telyčia. Vienam gyvuliui liūdna. Kampe po lempa cypsi būrelis viščiukų. Ir tai - visas jų likęs ūkis! O buvo 11 galvų.

Į “galimai prokurorų” klausimus neatsakė

2016m. gegužės 03 d. į Vilniaus miesto vyriausiąjį policijos komisariatą specialiais liudininkais iškviesti Kazimieras Juraitis ir Jaras Valiukėnas. Jie turėjo būti apklausti byloje, su kuria siejamos 2015m. kovo 19 dienos Lietuvoje įvykdytos masinės kratos. Abu jie į ypatingai sunkių bylų tyrėjos klausimus atsakyti atsisakė. Kodėl?

Senoji gvardija Rimvydo Valatkos asmenyje stojosi ginti prekybos monopolistų teisės į KALAFIORUS

Na štai, neilgai trukus išlindo ir senoji gvardija. Pasirodo viskas dėl to, kad M.Draghi iš Europos Centrinio Banko prispausdino trilijoną eurų. Nu, good. Bet kodėl tada Vakarų šalyse kainos dar mažesnės? Ir ne tik kalafijorų. Gal tas trilijonas tiktai į Lietuvą buvo supumpuotas?

„Nacionalinis interesas“ – Gegužės 1-osios akcija Vilniuje – „Už socialiai orientuotą valstybę“

2016 gegužės 1-ąją, Vilniuje, Kudirkos aikštėje įvyko asociacijos „Nacionalinis interesas“ organizuotas renginys – „Už civilizuotus darbo santykius – už socialiai orientuotą valstybę“.Joje be „Nacionalinio intereso“ atstovų dalyvavo ir samdomų darbuotojų profsąjungos, Lietuvos profsąjungų lygos, Lietuvos profsąjungų lygos jaunimo organizacijos atstovai.Jų išsakytą poziciją naujojo „Darbo kodekso“ ir bendrai valstybės politikos atžvilgiu matysite vaizdo reportaže.

Kryžiuočiai vėl veržiasi į Lietuvą

JAV nutarė, kad Lietuvoje atsiras 1000 kryžiuočių. Apie tai pranešė The Wall Street Journal. Pasirodo, NATO nori nusiųsti į Lenkiją ir Baltijos valstybes keturis batalionus karių (apie 4 tūkstančius), kaip „atsaką į Rusijos veiksmus regione“. Atvyks du batalionai iš JAV ir po vieną – iš Vokietijos ir Didžiosios Britanijos.

KALAFIORO NUOTYKIAI tęsiasi: M. Mikutavičiaus atgaila ir tikėjimo šv. Euru, šv. Laisvąja Rinka bei šv. Kapitalizmo Dvasia išpažinimas

Buvau žvejoti, tad neturėjau laiko suvokti, kokią Pandoros skrynią netyčia atidariau. Jei būčiau žinojęs, kad tos mintys sulauks tokio entuziazmo, būčiau gal parašęs tobuliau. Arba nerašęs visai. Dabar jaučiuosi atsakingas pateikti kai kurias pastabas.

Ar M. Mikutavičius taps naujuoju V. Landsbergiu?

Viskas labai rimta. Atmosfera įkaitusi iki virimo temperatūros, trūksta tik menkiausios kibirkšties ir viskas sprogs. Primena 2009 metų sausį ir Sąjūdžio laikus. Pagrindinė ir nepagrindinė žiniasklaida mirga apokaliptinėmis antraštėmis, sprogdina internetą, šokdina ekonomistus, kurie dar nelabai susigaudo, ar čia dar tik valsas, ar jau polka su ragučiais, iškilūs visuomenės atstovai jau steigia pasipriešinimo kuopeles, numatytos net spontaniškos protesto akcijos “Akropoliuose” datos.

Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio 1988 metų Steigiamasis bolševikų suvažiavimas: viltys ir sudužusios svajonės

Prieš tris metus buvau įkėlęs Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio steigiamojo suvažiavimo 1988.10 24-25 vaizdo įrašą. Kai perklausiau, tai baisu, kokias nesamones kalbėjo Sąjūdžio atstovai. Sąjūdžio suvažiavimas priminė bolševikų darbininkų suvažiavimą. Nei vienas iš pasisakiusiųjų nesugebėjo 10 minučių pasakyti pranešimą neskaitant. O daugelis net sunkiai skaitė savo pačių pranešimus.

Arvydas Daunys: Kylančių maisto kainų Lietuvoje priežastys – žlugdoma maisto gamyba

Maistas. Maisto gamyba. Strateginė valstybės ūkio šaka, kuri kitose valstybėse saugoma pirmoje eilėje, nes būtent ji lemia valstybės sugebėjimą išgyventi kritinėmis sąlygomis. auksiniai pomidorai, pomidorų kainaNe gyventi, o būtent išgyventi, mat be daugelio dalykų mes galime paprastai apsieiti arba pakeisti juos kitais, pigesniais.Paimkim, pavyzdžiui drabužius. Daugelis lietuvių jau pamiršo, kaip atrodo nauji rūbai, sėkmingai juos pakeitę nešiotų drabužių parduotuvių prekėmis. Tai tapo norma – atsinaujinti garderobą senais, jau nešiotais rūbais.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: