Elitas, viešieji pirkimai ir įtaka

Šiandien Lietuvoje man buvo įdomiausios dvi naujienos. Pirmoji buvo apie elitą. Ją pranešė portalas, skirstantis moteris pagal krūtų dydį, paskelbęs, kad Lietuvoje elitą sudaro 526 žmonės. Pasirodo, beveik trečdalis Lietuvos elito sėdi Seime, 62 elito atstovai yra teisinkai, 50 elitinių asmenybių darbuojasi žiniasklaidos baruose, 10 elito vienetų yra muzikos, kino ir pramogų pasaulio atstovai.

Sąjūdžio iždininkas. Metamorfozės: KGB > Sąjūdis > JAV > ?

Spalio 2 išsiuntinėjau straipsnį „Ar tikrai Europai reikalini imigrantai“ visiems, kieno el.pašto adresus turiu. Spalio 3 gavau laišką: Kest Turbo - p Valickai — ar nebijote gauti bylą už tautinės nesantaikos kurstymą? Kest Turbo vietoj savo nuotraukos į el.paštą įdėjęs Vytį. Jam parašiau taip: Kur Jūs matote nesantaikos kurstymą? Jeigu galite, prašom pateikti konkrečiai. Atrašė: apie Didįjį Izhaelį, lyg dėl jo tie pabėgėliai. Jam parašiau: Skaitykite Jinono Planą (Yinon Plan).

Ekonomikai Lietuvoje vis labiau gerėjant ir vis sėkmingiau blokuojant Rusijos rinką, netikėtai kilo didžiausia nuo 2008-ųjų bankrotų banga

Bendrovė „Creditreform Lietuva“ savo pranešime spaudai dalinasi džiugia informacija, kad nepaliaujamai kylant Lietuvos ekonomikai, turtėjant gyventojams ir sėkmingai blokuojant kruvino agresoriaus - Rusijos Federacijos kruviną rinką, vien tik per rugsėjį bankrotas buvo paskelbtas 224 Lietuvos įmonėms.

Aūūū, piliečiai, jei pabudot – kelkitės! IŠSAUGOSIM KAIMĄ - IŠSAUGOSIM LIETUVĄ

Praėjusį šeštadienį buvom susirinkę Kaune ir Marijampolėje. Susirinkimai praėjo labai konstruktyviai. Ateinantį šeštadienį 10 val. vėl rinksimės Kaune, Romainiuose. Kviečiame prisijungti ir iš kitų regionų. Renkamės 10 val. Jei kažkas norite dalyvauti susirinkime, bet neturi galimybės atvykti, tai stebėti, klausyti ir kalbėti susirinkimui galite interneto pagalba, per skype.

Mokyklose jau moko anų galų mokslo

7 klasės moksleiviams – suvokimo tekstas apie paauglius persirengimo kambaryje ir „kreivus, bjaurius pimpalus“. Toks tekstas puikuojasi vienos Garliavos vidurinės mokyklos mokytojos sudarytame pratybų sąsiuvinyje „Teksto suvokimo ir kalbos užduotys 7 klasei“. Čia mokiniams pateikiama švedų autorių knygos „Berto dienoraštis“ ištrauka, kurioje nešvankių žodelių – daugybė, citata iš teksto: „Po rungtynių šeštokai duše surengė pimpalų matavimo varžybas.

Lietuvos dalybos pradėtos. Pokalbis su Remigijumi Žemaitaičiu

Rinkimai visai netoli, jiems atkakliai rengiamasi. Tačiau didieji darbai vyksta partijų užkulisiuose, tai plika akimi nematyti. Pasakysiu dar daugiau: būsimoji valdžia jau dalijama. Tarp didžiųjų partijų prasidėjo Lietuvos dalybos.

Savanoriai iš Lietuvos tobulinosi Šveicarijoje

Šauksmo ir mūsų gretų savanoriai kelias rugsėjo dienas praleido Panoramafilms  kino studijoje. Panoramafilms – tai labai neįprastas pilietiškų žmonių  susivienijimas iš viso pasaulio, kurių centrinė būstinė yra Šveicarijoje, Walzenhausene. Pagrindinis skiriamasis jų bruožas : savo veiklą jie grindžia bepiniginiais santykiais, todėl priima ir visiškai nemokamai savo patirtimi dalijasi su visais, kurie tokių santykių taip pat siekia.

Šiandien Europa švenčia Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, o Lietuvos valdžia iš jų tyčiojasi

Lietuvos pensininkai – didžiausi ubagai Eurozonoje. Tai Eurostato duomenys. Ne, ne, ne todėl, kad Lietuvos BVP vienam gyventojui yra mažiausias. Visai ne, jis didesnis negu Latvijoje ar Lenkijoje, kur pensijos didesnės. Lietuvoje pensijos yra mažiausios todėl, kad Lietuvą valdo žmonės praradę ir sąžinę, ir protą. Lietuvių pensijos mažiausios todėl, kad mus valdo labiausiai korumpuoti ir žmogiškumą praradę valdžiagyviai. „Arbeit macht frei“ (darbas išlaisvina) ant Osvencimo užrašė vokiečių fašistai. „2016- ieji – orios senatvės metai“ – užrašė lietuviški fašistai.

Kiek Lietuvoje gyventojų? Putinas sako - Putinas žino

Antrą kartą skandinavų Masinio Durninimo Organai, ugdantys rusofobiją Lietuvos piliečių širdyse, pateikė Rusijos federacijos vadovą Vladimirą Vladimirovičių Putiną kaip "laisvos" ir "nepriklausomos" Lietuvos valstybės niekintoją ir jos demokratinių pasiekimų menkintoją. Niekinimas ir menkinimas pasireiškė tuo, jog V.V. Putinas viešai įvardino Lietuvos gyventojų skaičių šiek tiek besiskiriantį nuo oficialiai Lietuvos statistikos departamento deklaruojamų 2,9 milijono. "Šiek tiek", šiuo atveju - daugiau negu dvigubai mažiau. V.V. Putinas teigia, kad Lietuvoje dabar gyvena 1 milijonas 400 tūkstančių čiabuvių.

Lietuvių nacionalinis charakteris ir alkoholis

Gyvuojame kelis tūkstantmečius, esame bene sėsliausia Europos tauta, mūsų kalba laikoma artimiausia senajai indoeuropiečių prokalbei. Tai rodo didžiulį tautos gyvastingumą. Jei dar pridėsime tai, kad keturis šimtmečius atsilaikėme prieš sutelktą jungtinių Europos pajėgų puolimą ir buvome vėliausiai pakrikštyti, akivaizdžiai matome galingą stiprią tautą, kurios gyvasties neardė alkoholis.

Neapsieita be prof. M.A. Pavilionienės ir jos minjono Rudomanskio. Vaikus tvirkinantis „genderinis švietimas“ patyliukais vėl bandomas prakišti Seime

Vytautas Sinica skambina varpais – liūdnos atminties genderlopai, atstovaujami Marijos Aušrinės Pavilionienės, vėl kiša savo rankeles prie svetimų vaikų. Bet kas per įkyri publika, tie genderlopai? Kaip jie nori gauti prieigą prie svetimų vaikų – tiesiog neįtikėtina! Net seilės varva… Išspyrė juos su skandalingąją Estrelos rezoliucija iš Europarlamento, pasipiktinę Kanados Ontarijo gyventojai tiesiog sukilimu privertė eliminuoti tą vaikus tvirkinančią nesąmonę iš mokyklų, o jie ir vėl čia. Šį kartą – Lietuvos Seime.

Pasiųsk elektroninį laišką Seimo nariams

Sparčiai gausėjant elektroninės ir popierinės peticijų pasirašiusių žmonių skaičiui, o politikams to vis nepastebint, manome, jog reikėtų juos labiau informuoti. Galbūt žmonės labai sunkiai dirba ir nepastebi, jog visai šalia jų vyksta žmonių protestas prieš Lietuvos piliečiams nepalankius sprendimus dėl imigrantų kvotų. Kadangi esame padorūs ir atsakingi žmonės, mes jiems priminsime. Taip pat išsakysime savo požiūrį šiuo klausimu ir mandagiai parodysime kalendorių. Be abejo, tauta rinks tuos, kurie jai tinkamai atstovaus.

Naujiesiems okupantams studijos nemokamai!

Tarptautinio sionizmo planai siekiant iš europiečių sukonstruoti „kiekybės žmones“, kurių  IQ  numatoma sumažinti iki 90%, sparčiai bus įgyvendinami Lietuvoje, įvairiausiais būdais diskriminuojant Lietuvos piliečius. Be nemokamo būsto, finansinių išmokų, kelis kartus viršijančių minimalų atlygį ir vidutinę pensiją, okupantams iš Afrikos ir Azijos bus suteiktos galimybės įgyti aukštąjį išsilavinimą Lietuvos mokesčių mokėtojų sąskaita, apvagiant Lietuvos jaunimą.

Man skauda

Nors esu vilnietė, tačiau dažnai būnu istorinėse jotvingių (Sudūvos) žemėse. Pajevonio kraštas sužavėjo, užbūrė prieš keliolika metų. Jis kažkuo ypatingas, nors ir mažai žinomas. Šventinę nuotaiką sudrumstė skambutis iš Vilkaviškio raj. savivaldybės su klausimu (priekaištu), ar aš ketinanti ant piliakalnių degti ugnį, lyg visoje Lietuvoje šią dieną būtų kitaip… Paaiškinau, kad ugnies uždegimo ant piliakalnių tvarką ir taisykles žinau. Kitas klausimas buvo dar netikėtesnis: gal aš žinanti, kas ant Jotkalnio įkasė stulpus? Vėliau to paties manęs klausė dar keli žurnalistai.

Vilniaus tarybos narys tyčiojasi iš Lietuvos didvyrio. Kiek ilgai kentėsime tos britiškos asilo kepurės išpuolius?

Antradienį Vinco Kudirkos aikštėje įvyko susirūpinusių dėl priverstinės masinės imigracijos Lietuvos piliečių mitingas. Žmonės išreiškė savo griežtą požiūri į EK ir Vokietijos vadovų bandymus organizuoti nelegalių imigrantų srauto paskirstymą visoms šalims. Tame tarpe - Lietuvai. Buvo ir protestuotojų - imigrantų užsivežimo entuziastų. Kaip nebūtų keista, pusė jų buvo... užsienio piliečiai. Žmonės, priimti iš malonės ir neturintys balso teisės esminiais mūsų krašto gyvenimo klausimais, bando aiškinti mums, valstybės šeimininkams, kaip reikia tvarkytis savo namuose.

Prie Vyriausybės įvyko mitingas prieš prievartinę imigraciją

Rugsėjo 29 d. 18 val., Vilniuje, Kudirkos aikštėje prie Vyriausybės rūmų Tautininkų Sąjunga (TS) surengė mitingą prieš masinę imigraciją. Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka sakė, kad Tautininkų Sąjunga Lietuvos Respublikos Vyriausybę ragina užimti tvirtą poziciją pasisakant prieš kolonistų kvotas. Jo nuomone tokios laikysenos pavyzdžiu galėtų būti Vengrijos vyriausybė.

Lytinio švietimo patamsiai

Pasirinkimas aiškus, bet sąvokos sujauktos. Lytinis švietimas yra informacija nepilnamečiams apie nuo ligų ir nėštumų saugų seksą. Logiška, kad toks švietimas skatina išbandyti visas seksualines praktikas, pristato tai kaip tariamai neišvengiama, atsieja seksą nuo meilės ir taikosi į kuo jaunesnius vaikus. Alternatyva jam yra lytiškumo ugdymas - privalomas rengimas šeimai, susiejantis seksą su meile ir kaip idealą iškeliantis abstinenciją iki santuokos.

Ar Lietuvos VSD pradės tyrimą ir nubaus Statistikos departamento vadovą už šnipinėjimą ir Tėvynės išdavystę?

Norėtųsi WikiLeaks publikuotą dokumentą pavadinti sensacija, nes akivaizdžiai skaitome apie Wašingtono susirūpinimą Grybauskaitės, kaip kandidatės į prezidentus sėkme... susirūpinima jos KGB praeitimi bei seksualine orientacija... BET TIEMS, KAS TURI SMEGENŲ, ŠIE FAKTAI IR TAIP ŽINOMI. Tiesiog atsirado proga duoti paskaityti JAV raštininkų veikalą dalbajobams ir asilams Lietuvoje, kurie iki šiol tiki NEPRIKLAUSOMAIS PREZIDENTŲ RINKIMAIS ir Lietuvos SUVERINETU.

Svajonė tapti pabėgėliu savoje šalyje: 25-erių sąjūdinės laisvės metų rezultatai

„Norėčiau gauti pabėgėlio statusą“, – sako vilnietis daugiavaikės šeimos tėvas Darius Korsakas, su žmona Natalija ir šešiais iš septynių vaikų 12 metų besiglaudžiantis 15 kvadratinių metrų sodo namelyje netoli sostinės. Eilėje socialiniam būstui išsinuomoti jis – 385-as. Vyras niekaip nesupranta, kas nutiko Lietuvai, kad saviems ji tapo pamote, o atėjūnų laukia išskėstomis rankomis.

Valstybės pareigūnai kviečia masiškai pažeidinėti Lietuvos BK

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas: 291 straipsnis. Neteisėtas valstybės sienos perėjimas / 292 straipsnis. Neteisėtas žmonių gabenimas per valstybės sieną / 292(1) straipsnis. Lietuvos Respublikoje nelegaliai esančių trečiųjų šalių piliečių darbas

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Runkeliams nebeįtiksi
2167
Pabėgėliai ir svoločiai
3400
Ar sulauksim šviežios valdžios?
1532

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: