Tragiškas įvykis Telšiuose yra prastų reformų liūdna pasekmė

Po tragiškų įvykių Telšiuose, kai motiną nuo įkaušusio smurtaujančio sūnaus gynęs pareigūnas sulaukė mirtino dūrio į kaklą, kaip visada, facebook‘e pasirodė tuščios, nieko nekainuojančios užuojautos. Kitaip sakant, visa karaliaus kariauna apgailestauja, išreiškia nuoširdžią užuojautą ir t. t.. Labiausiai nustebino tradicinis eksministro S. Skvernelio bandymas (socialiniuose tinkluose – red. pastaba) atsikratyti asmeninės atsakomybės dėl įvykusio tragiško įvykio.

80 procentų pabėgėlių Vokietijoje falsifikuoja savo asmens duomenis

Sistemingai nesąmones apie „pabėgėlius“ kalbantis Lietuvos Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas, tik ką seimo nariams aiškino, kad jis pajėgia patikrinti į Lietuvą vežamus migrantus. Stipriausia ES valstybė Vokietija to nepajėgia padaryti, ten 80 procentų prieglobsčio prašytojų neturi autentiškų asmens dokumentų ir falsifikuoja asmens duomenis, šiandien rašoma Breitbart.

Kodėl man negaila badaujančių Vokietijos vaikų

Aš turėčiau dieną naktį už jus melstis, kad gailestingasis Dievas, jūs šliundros paskutiniai, įkvėptų savo dvasios į jūsų atšalusias širdis ir savo šventa malone nuplautų nuo jūsų nuodėmes, kad būtumėt jo per amžius ir kad jums, niekšams, jis atleistų nuodėmes.Karo kapelionas Otas Kacas (Otto Katz) Kapelionas Kacas, ne Dievo, o didžiojo Čekų rašytojo Jaroslavo Hašeko buvo pašauktas pamokslu kreiptis į tuntą neturinčių ką prarasti kandidatų patrankų mėsai Pirmojo pasaulinio karo metais.

Ožiuko Arūno linkėjimai visiems išskirtinio skonio koldūnų valgytojams!

Kadangi į koldūnus dirbti nebegalime, tai Fausta sugalvojo naują verslą. Pardavinėsim džemperius su mano nuotrauka. Fausta į šitą puikią idėją sudėjo daug jėgų, darbo ir visą savo protą. Mat reikėjo mano nuotrauką pafotošopinti, kitaip nebūtų tilpusi ant džemperio. Pardavinėsim tuos džemperius visoje Lietuvoje ir dar Lydoje bei Naugarduke. Kaip kokie Pogebnojai ar Statkevičiai. Bet jie tai š, nes brangiausias brandas Lietuvoje esu aš.

Seimo nario A. Nako pranešimas: „Apie „delfi.lt“ informaciją, kaip į „į Lietuvą iš Kaliningrado įriedėjo NATO priešininkų kolona“

Per Lietuvos teritoriją pravažiavo europiečių grupelė, kurios tikslas – iš Berlyno nuvykti į Maskvą agituojant už taiką ir draugystę. Apie šią grupelę nedaug Lietuvos šunų būtų suloję, jei ne garsiai ir provokuojamai apie turistų keliamas grėsmes pirmasis pradėjęs šaukti delfi.lt.Paskaičius nekukliai valstybės pinigais šelpiamą nepriklausomo portalo delfi.

Arvydas Daunys. Nori pigaus namo? Ne tau Martynai…

Jau anksčiau skaičiau, kad remiantis ES direktyvomis, naujų namų statyba Lietuvoje taps neprieinama žmonėms, net turintiems statybininko specialybę. Turiu omenyje tai, kad žmogus, visą gyvenimą statęs namus kitiems, ir galų gale užsidirbęs sau iš to pinigų tiek, kad galėtų pasistatyti nuosavą namą, staiga susidurs su problema, kad: 1) jam jau nebeužtenka pinigų, kurių pernai dar užteko; 2) Tų statybos žinių, kurių dar užteko pernai, šiandien jam jau neužteks; 3) O jei kartais užtektų žinių, – tai jis neturi reikiamos kvalifikacijos patvirtintos sertifikatu, kuri būtų pripažinta įteisinant namą,

Apie rinkiminę krašto apsaugą

Žinot, gal jau galit paskelbti karą Rusijai? Nes kiek laiko trunka šitas apšiktos virvelės tąsymas realios ruskių karo grėsmės fone – dveji ar treji metai? Ne taip etatinis “rusai puola“, bet realus atsitokėjimas, kad gali, žinai, ir užpulti, ir gali tekti gintis, ir be šitų juokelių “chi-chi, su kuo kariausim“ ar debiliško “o kas mus puls“ – va jau ukrainiečiai prisikikeno ir su kaimynu prisidraugavo: Krymo nebeturi (ir nebeatgaus – laikas praleistas, politinės valios neberasta, rusai savo užgrobimą įteisina ir pateisina Vakarų akyse),..

Lietuvos ateitis – nykstanti visuomenė

Rinkimų į Seimą išvakarėse Lietuvos valdžiai parūpo pastovios gyventojų emigracijos problema, ir ji pabandė eilinį kartą pademonstruoti šiame klausime savo kompetenciją. Reaguodama į eilinę nerimą keliančią Eurostato statistiką, vyriausybė skubos...

Koldūnai kaip Lietuvos ekonomikos variklis: brandų kūrimas ir jų pozicionavimas fekaliniu būdu ir kodėl "Senukai" yra geriausias prekybos centras Lietuvoje (papildyta A. Račo komentaru)

Rakauskas, kuris fotografuoja taip pat gerai, kaip ir aš, leido savo radijuje mano geriausiam draugui savo radijuje pravesti jo laidą "Verslumo dvasia", kurios pagrindinė tema "Koldūnai kaip Lietuvos ekonomikos variklis: brandų kūrimas ir jų pozicionavimas fekaliniu būdu ir kodėl "Senukai" yra geriausias prekybos centras Lietuvoje". Laidos anonsas sulaukė didelio susidomėjimo ir daug mūsų abiejų gerbėjų klausimų. Pažadame atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.

Patriotizmo deficitas – sunkiausia Lietuvos valdžios liga

Aš manau, kad mūsų dabartinė valdžia yra absoliutus ligonis, absoliutus invalidas, pirmos grupės, priešmirtinėje stadijoje, ir jeigu tik šis ligonis gulės lovoje, savo negalioje, dar kelis metus, tai valstybės nebeliks. Aš turiu omenyje ir neįgalius mūsų ministrus, ir premjerą, ir prezidentę, ir daugumą sisteminių partijų. Pas juos daugybė negalių, bet didžiausia tarp jų yra pati baisiausia liga – patriotizmo deficitas.

Užkalnio pabaigos pradžia: Ar tikrai tik dėl koldūnų?

Fundamentalu, kaip žmogus, ilgą laiką spjaudęs kitiems į veidus praktiškai be jokių pasekmių, per porą dienų gauna atgal tiek spjūvių, kad jo stoja ginti net jautresnės (arba suinteresuotos) moteriškės. Bet ar tikrai viskas tik dėl koldūnų? Manyti, kad žmonės nekenčia Užkalnio dėl koldūnų yra tas pats, kas tikėti, kad saulė pateka pagal laikrodį.

Kremliaus rankos ilgos – pasiekia ir Vakaruose

Jau senokai tapo aišku, kad tiesioginė karinė agresija – tai tik viena iš daugelio priemonių, kurią Kremliaus naudoja savo tikslams pasiekti. Tai pati akivaizdžiausia ir lengvai fiksuojama priemonė, nors kartais ir užmaskuota inscenizuotais referendumais ar pilietiniu nepasitenkinimu, kaip Rytų Ukrainoje. Visa tai Rusija paramsto propagandos ir dezinformacijos srautu rusiškoje žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose.

Dar kartą apie koldūnus. Ne paskutinį, nes šaldytuve dar 58 pakuotės, kurias su Fausta turėsime suėsti

Buvo patvirtinta, kad mano vardo koldūnuose buvo fekalijų. Tokių pačių, kaip ir mano galvoje. Ir buvo paaiškinta, kad valgyti mano koldūnus galima, lygiai taip pat kaip galima skelbti mano infantilias rašliavas krūtų portale. Man gaila ir nemalonu, kad mano gerbėjai keletą mėnesių valgė fekalijas ir dabar nesijaučia gerai.

Neadekvatus darbo užmokestis. Ar tikrai Lietuvos verslas „čia nei prie ko“?

Dar kovą EBPO paskelbtose išvadose akcentuojama, kad pajamų nelygybė ir skurdo lygis Lietuvoje yra aukšti, pasitenkinimas darbu ir gyvenimo sąlygomis yra žemas, o socialinės paramos efektyvumas nėra pakankamas, kad sumažintų skurdo lygį. Kaip pasekmė – didžiulė emigracija, darbo jėgos trūkumas ir liūdnos perspektyvos ateičiai.

Tik nereikia mūsų sargdinti svetimomis ligomis, ponas A.Gelūnai

Multikultūriškumas – tai, kada „pabėgėlis“- teroristas kapoja kirviu ar mačete tau galvą, o tu, paplūdęs krauju, šauki „refugees welcome!“ Matyt, taip ponas A. Gelūnas įsivaizduoja multikultūriškumą? Gal aš ir klystu, bet būtent tokią mintį aš įžvelgiau A.Gelūno rašinyje „Daugiakultūriškumas – ginklas prieš ksenofobiją“, paskelbtame viename propagandiniame užsienio kapitalo portale.

Ar bendraminčiai gali tapti bendrakeleiviais?

Norėčiau pasidalinti savo mintimis apie paskutinį Rolando Paulausko monologą, todėl išvardinsiu kai kuriuos savo draugus ir bendraminčius kuriuos tiesiogiai liečia ar kuriems gali būti svarbios Rolando išsakytos pastabos.

Dalia Grybauskaitė priėjo ribą

Vertėjo pastaba: Visada įdomu sužinoti, ką apie mus galvoja artimiausi kaimynai. Mes su savo kaimynais gyvenome greta tūkstančius metų, šimtus metų vienoje valstybėje. Ir savo genomais mes nuo tų savo kaimynų niekuo nesiskiriame. Tad, jei mes su jais visais pykstamės, gal būt, priežastis yra ne tik kaimynuose, gal priežastis yra mumyse, mūsų vadovybėje? O mūsų vadovybė labai specifiška. Labiausiai ji nekenčia mūsų, lietuvių. Iš 3,6 milijono teliko 2,5 milijonai gyventojų (gal ir mažiau), o pagal žlungančią ekonomiką, skurdą, ligas, alkoholizmą ir t.t., mes pirmaujame Europoje, o dažnai ir pasaulyje. Lietuva iš pramoninės valstybės virto ES fo

A. Nakas V. V. Landsbergiui: juk tai ne praeities, o naujausi topai, dominuojantys šiandien

Tai nedidelė mano reakcija į Vytauto V. Landsbergio komentarą  „Trys bobulės“, publikuotą liepos 22 d. tik kokybiškos informacijos naujienų portale 15min.lt.A. Nakas (kairėje, su raudonu aplanku rankoje) ir V. V. Landsbergis (prie mikrofono) 2012 m. Garliavoje, Kedžių namo kieme. Nuotr. Vlado Dobrovolskio Mano bendražygis po Nepriklausomybės paskelbimo (1990 m. kartu dirbome „Šėpos teatre“, kurdami „Komunistines nostalgijas”) Vytautas V.

Lietuvos "profsojūzai" pakilo į kovą: už kritiką jų atžvilgiu - kaltinimai terorizmu ir nelojalumu valstybei

Štai ir sulaukėme. Jūs prisiskaitėte Konstitucijos ir manote, kad gyvename demokratiškoje šalyje, kur klesti žodžio laisvė ir kiekvienas laisvai gali reikšti savo nuomonę. Beje iki šiol aš irgi taip maniau. Nei velnio. Teko apturėti išsamų, detalų, bet labai mandagų, ir konstruktyvų pokalbį su savo vadovais. Ir, kaip Jūs manote, kas juos privertė skirti dėmesio mano kukliai personai? O gi, pasirodo, mane apskundė profesinės sąjungos.

Jauni ir gražūs: būsimoji „žurnalistė“ Vasarė Butkutė

Visada maniau, kad tėvai turi didžiausią įtaką formuojant jauno žmogaus asmenybę, tačiau įtakos turi ir mokytojai bei dėstytojai. Nieko nežinau apie Vasarės tėvus, norėčiau tikėti, kad jie yra padorūs žmonės, tačiau žinau, kas yra Andrius Vaišnys. Tai manau, kad Vasarės apsisprendimui išreikšti viešą paramą padugnėms, turėjo įtakos ir vieta, kurioji ji mokosi ir A.Vaišnys, nes jis yra tos vietos dekanas ir nuo jo priklauso, kokios žurnalistikos mokosi fakulteto, kuriame studijuoja V.Butkutė, studentai.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: