Baidenas Ukrainai atnešė gyvenimą už 1,5 dolerio per parą, o už kiek dolerių gyvensime mes po Baideno?

Puikiai atsimenu Baideno vojažus į Kijevą, kaip jis Jaceniuko vyriausybei aiškino, kaip ukrainiečiams gyventi, kaip prieš rusus kovoti (tuos pačius ukrainiečius, bet su kiek kitaip išsiuvinėta vyšivanke), ir šokoladiniam Rošen batonėliui aiškino, pirštu rodė. Ir išaiškino, dabar jie gyvena vos ne skurdžiausiai visame pasaulyje – už 1,5 dolerio parai. Dabar Baidenas jau aiškina Daliai Grybauskaitei Rygoje, kaip gins Lietuvą. Tik štai man kirba negera nuojauta, kad po Baideno išaiškinimų mes irgi gyvensime, kaip ukrainiečiai – už 1,5 dolerio parai, o gal ir blogiau, nes nemaža dalis lietuvių jau ir dabar taip gyvena, o be to Lietuvai toli toli

Darbo ir gyvenimo užgrūdinta karta - ji kūrė Lietuvą

Šie vaikai gimė, augo, gyveno be elektros. Jie nebuvo matę nei plentų, nei mašinų juose. Bet šitokio amžiaus, kaip čia matome, jie jau šauniai užšokdavo ant arklio ir galėjo zovada kelis kaimus apjoti. Jie mokėjo kinkyti, balnoti, pažaboti, išginti, parginti, ganyti, pančioti... Jie buvo drąsūs savo aplinkoje ir daug galintys. Jie buvo visai rimta dalis savo bendruomenės. Jie dirbo. Ir darbas jiems buvo svarbus saviraiškos būdas.

Skandinavų UAB "Delfi" ir jo samdiniai vykdo Gudrų Putino Planą. Ir jiems sekasi

Skandinavų bankams priklausančios UAB "Delfi" samdiniai sąžiningai dirba įgyvendindami dar vieną GPP: kaip be kraujo praliejimo ir pasipriešinimo okupuoti laisvą nepriklausomą demokratišką vakarietišką klestinčią Lietuvos respubliką. Tokia bekraujė okupacija, kai dauguma tautos geranoriškai priima ištiestą Puolančio Ruso ir Kruvino Okupanto ranką, įmanoma tik tada, kuomet absoliuti dauguma valstybės-žertvos (t.y. aukos) gyventojų idėjiškai yra paruošti ir stojasi visomis keturiomis UŽ.

Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius šiandien su palyda išvyko į Rio tyrinėti favelų

Favelų tyrinėjimas, matyt, ir yra mūsų išvogtos tėviškėlės premjero vojažo užduotis į Rio de Žaneirą. Ko daugiau? Stadionai ir baseinai Lietuvoje sėkmingai sunaikinti, jaunimas pabėgo į užsienį, o pusę šimto taškų pralaiminti krepšinio rinktinė, tai jau ne sportas, tai Gineso rekordas.

Apie maldeikienių farsą ir kas konkrečiai su jumis negerai?

Galvojau šiais rinkimais bus apsieita be naujų mesijų ar gelbėtojų ir šit iš niekur išnyra Lietuvos sąrašas – naujieji tėvynės reformuotojai ir svieto lygintojai. Visi aikčioja, kad ten matote yra Maldeikienė, kokią ji turi viziją ir kaip visiems dės tiesą į akis. Ane? Žiūrim empiriškai – Maldeikienė Vilniaus labui dirba jau bene pusantrų metų. Šiai dienai padarytų darbų sąrašas:

Kodėl žydai kovoja už multikultūriškumą ir prieš ksenofobiją Lietuvoje, kitose Europos valstybėse, o ne Izraelyje?

Jeigu multikultūriškumas toks didelis gėris, o ksenofobija – toks blogis, tai kodėl žydas Sorošas taip nori su šiomis visuomenės „ligomis“ kovoti, arba atvirkščiai, diegti šiuos „gėrius“ kitose valstybėse – Lietuvoje, ES, bet ne Izraelyje? Pabandysiu tai panagrinėti.

Galinos Sapožnikovos knygoje tikroji "kovos už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę" istorija

Knygoje yra aprašomi 1991 metų sausio įvykiai ir aprašymas labai nepatiks dabartiniams Lietuvos "didvyriams", kurie sau iš tų laikų tragedijos susikrovė ne tik politinį, bet ir solidų materialinį kapitalą apgautų žmonių sąskaita.

Šiais laikais apkasai rausiami tik atsilikusiose kariuomenėse

Dabar daug dėmesio skiriama informaciniam karui. Mano manymu, per daug. Tai neatsiperkantis ir konkrečios naudos neduodantis intelektinės energijos švaistymas. Kaip ir bandymai vis dar rasti „penktąją koloną“. Tai jau senovė.

Tragiškas įvykis Telšiuose yra prastų reformų liūdna pasekmė

Po tragiškų įvykių Telšiuose, kai motiną nuo įkaušusio smurtaujančio sūnaus gynęs pareigūnas sulaukė mirtino dūrio į kaklą, kaip visada, facebook‘e pasirodė tuščios, nieko nekainuojančios užuojautos. Kitaip sakant, visa karaliaus kariauna apgailestauja, išreiškia nuoširdžią užuojautą ir t. t.. Labiausiai nustebino tradicinis eksministro S. Skvernelio bandymas (socialiniuose tinkluose – red. pastaba) atsikratyti asmeninės atsakomybės dėl įvykusio tragiško įvykio.

80 procentų pabėgėlių Vokietijoje falsifikuoja savo asmens duomenis

Sistemingai nesąmones apie „pabėgėlius“ kalbantis Lietuvos Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas, tik ką seimo nariams aiškino, kad jis pajėgia patikrinti į Lietuvą vežamus migrantus. Stipriausia ES valstybė Vokietija to nepajėgia padaryti, ten 80 procentų prieglobsčio prašytojų neturi autentiškų asmens dokumentų ir falsifikuoja asmens duomenis, šiandien rašoma Breitbart.

Kodėl man negaila badaujančių Vokietijos vaikų

Aš turėčiau dieną naktį už jus melstis, kad gailestingasis Dievas, jūs šliundros paskutiniai, įkvėptų savo dvasios į jūsų atšalusias širdis ir savo šventa malone nuplautų nuo jūsų nuodėmes, kad būtumėt jo per amžius ir kad jums, niekšams, jis atleistų nuodėmes.Karo kapelionas Otas Kacas (Otto Katz) Kapelionas Kacas, ne Dievo, o didžiojo Čekų rašytojo Jaroslavo Hašeko buvo pašauktas pamokslu kreiptis į tuntą neturinčių ką prarasti kandidatų patrankų mėsai Pirmojo pasaulinio karo metais.

Ožiuko Arūno linkėjimai visiems išskirtinio skonio koldūnų valgytojams!

Kadangi į koldūnus dirbti nebegalime, tai Fausta sugalvojo naują verslą. Pardavinėsim džemperius su mano nuotrauka. Fausta į šitą puikią idėją sudėjo daug jėgų, darbo ir visą savo protą. Mat reikėjo mano nuotrauką pafotošopinti, kitaip nebūtų tilpusi ant džemperio. Pardavinėsim tuos džemperius visoje Lietuvoje ir dar Lydoje bei Naugarduke. Kaip kokie Pogebnojai ar Statkevičiai. Bet jie tai š, nes brangiausias brandas Lietuvoje esu aš.

Seimo nario A. Nako pranešimas: „Apie „delfi.lt“ informaciją, kaip į „į Lietuvą iš Kaliningrado įriedėjo NATO priešininkų kolona“

Per Lietuvos teritoriją pravažiavo europiečių grupelė, kurios tikslas – iš Berlyno nuvykti į Maskvą agituojant už taiką ir draugystę. Apie šią grupelę nedaug Lietuvos šunų būtų suloję, jei ne garsiai ir provokuojamai apie turistų keliamas grėsmes pirmasis pradėjęs šaukti delfi.lt.Paskaičius nekukliai valstybės pinigais šelpiamą nepriklausomo portalo delfi.

Arvydas Daunys. Nori pigaus namo? Ne tau Martynai…

Jau anksčiau skaičiau, kad remiantis ES direktyvomis, naujų namų statyba Lietuvoje taps neprieinama žmonėms, net turintiems statybininko specialybę. Turiu omenyje tai, kad žmogus, visą gyvenimą statęs namus kitiems, ir galų gale užsidirbęs sau iš to pinigų tiek, kad galėtų pasistatyti nuosavą namą, staiga susidurs su problema, kad: 1) jam jau nebeužtenka pinigų, kurių pernai dar užteko; 2) Tų statybos žinių, kurių dar užteko pernai, šiandien jam jau neužteks; 3) O jei kartais užtektų žinių, – tai jis neturi reikiamos kvalifikacijos patvirtintos sertifikatu, kuri būtų pripažinta įteisinant namą,

Apie rinkiminę krašto apsaugą

Žinot, gal jau galit paskelbti karą Rusijai? Nes kiek laiko trunka šitas apšiktos virvelės tąsymas realios ruskių karo grėsmės fone – dveji ar treji metai? Ne taip etatinis “rusai puola“, bet realus atsitokėjimas, kad gali, žinai, ir užpulti, ir gali tekti gintis, ir be šitų juokelių “chi-chi, su kuo kariausim“ ar debiliško “o kas mus puls“ – va jau ukrainiečiai prisikikeno ir su kaimynu prisidraugavo: Krymo nebeturi (ir nebeatgaus – laikas praleistas, politinės valios neberasta, rusai savo užgrobimą įteisina ir pateisina Vakarų akyse),..

Lietuvos ateitis – nykstanti visuomenė

Rinkimų į Seimą išvakarėse Lietuvos valdžiai parūpo pastovios gyventojų emigracijos problema, ir ji pabandė eilinį kartą pademonstruoti šiame klausime savo kompetenciją. Reaguodama į eilinę nerimą keliančią Eurostato statistiką, vyriausybė skubos...

Koldūnai kaip Lietuvos ekonomikos variklis: brandų kūrimas ir jų pozicionavimas fekaliniu būdu ir kodėl "Senukai" yra geriausias prekybos centras Lietuvoje (papildyta A. Račo komentaru)

Rakauskas, kuris fotografuoja taip pat gerai, kaip ir aš, leido savo radijuje mano geriausiam draugui savo radijuje pravesti jo laidą "Verslumo dvasia", kurios pagrindinė tema "Koldūnai kaip Lietuvos ekonomikos variklis: brandų kūrimas ir jų pozicionavimas fekaliniu būdu ir kodėl "Senukai" yra geriausias prekybos centras Lietuvoje". Laidos anonsas sulaukė didelio susidomėjimo ir daug mūsų abiejų gerbėjų klausimų. Pažadame atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.

Patriotizmo deficitas – sunkiausia Lietuvos valdžios liga

Aš manau, kad mūsų dabartinė valdžia yra absoliutus ligonis, absoliutus invalidas, pirmos grupės, priešmirtinėje stadijoje, ir jeigu tik šis ligonis gulės lovoje, savo negalioje, dar kelis metus, tai valstybės nebeliks. Aš turiu omenyje ir neįgalius mūsų ministrus, ir premjerą, ir prezidentę, ir daugumą sisteminių partijų. Pas juos daugybė negalių, bet didžiausia tarp jų yra pati baisiausia liga – patriotizmo deficitas.

Užkalnio pabaigos pradžia: Ar tikrai tik dėl koldūnų?

Fundamentalu, kaip žmogus, ilgą laiką spjaudęs kitiems į veidus praktiškai be jokių pasekmių, per porą dienų gauna atgal tiek spjūvių, kad jo stoja ginti net jautresnės (arba suinteresuotos) moteriškės. Bet ar tikrai viskas tik dėl koldūnų? Manyti, kad žmonės nekenčia Užkalnio dėl koldūnų yra tas pats, kas tikėti, kad saulė pateka pagal laikrodį.

Kremliaus rankos ilgos – pasiekia ir Vakaruose

Jau senokai tapo aišku, kad tiesioginė karinė agresija – tai tik viena iš daugelio priemonių, kurią Kremliaus naudoja savo tikslams pasiekti. Tai pati akivaizdžiausia ir lengvai fiksuojama priemonė, nors kartais ir užmaskuota inscenizuotais referendumais ar pilietiniu nepasitenkinimu, kaip Rytų Ukrainoje. Visa tai Rusija paramsto propagandos ir dezinformacijos srautu rusiškoje žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Konservatorius perspėjo: Baltarusija šiemet gali būti okupuota
270
Kačiukas paaugo. Delfio Monikai atsivėrė akys
2233
Vilniuje – paminklas lietuvių tautos budeliui ir pavergėjui
711

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: