MITINGAS, BOIKOTAS, STREIKAS!!! Politikai, kanda į ranką kuri juos maitina - TAUTIEČIUS!

Lietuvis vergauja savo šalyje... Mes renkame politikus su viltimi, o gauname moralinį nuosmukį.. Mes juos maitinam ir išlaikom, o jie kandą į ranką kuri juos maitina.. Tai mus - brolius ir seserys - TAUTIEČIUS !!!

MAXIMOS KRONIKOS: Darbuotojai - turi žinoti savo vietą, kaip ir dera gerai dresiruotiems šunims

Feisbuke sklinda anoniminis pranešimas, kuriame teigiama, jog Šiaulių Maximos darbuotojams pagrąsinta atleidimu, jeigu jų ASMENINIUOSE socialinių tinklų profiliuose bus pastebėtas fotografija su įmonės ženklu. Maža to - jie bus išspirti netgi už savo laikus ir pasidalinimus kitų žmonių nuotraukomis, jeigu jose bus minima (matyt, neigiamai) "motinėlė" Maxima. Ką galima pasakyti - baudžiauninkas turi žinoti savo vietą pono dvare: šuns būdoje, kumetyne.

MAXIMOS KRONIKOS: Mes pasirūpinsime, kad jums daugiau nieks neberūpėtų!

1. Maximos šūkis: Galiojimo laikas - ne riba! 2. Iš prekybos centruose parduodamų sėklų išauga sugedusios daržovės. 3. Jei Tavo mikrorajone nėra bent trijų MAXIMŲ - pats laikas pagalvoti apie persikraustymą.. 4. Britų mokslininkai ištyrę šviežias maximos salotas Mendelejevo periodinę lentelę papildė netgi 12 naujų elementų... 5. Perki du, gauni tris, moki už keturis!

Lietuvos žemės ūkis klesti: Karvės - Lenkijoj, šeimininkas - Švedijoj

Jos diena prasidėdavo anksti ryte, kai atsikėlusi eidavo melžti karvių. Dabar ten nebekelia kojos. - Nebegaliu ten įkelti kojos. Taip graudu pasidaro, kad norisi verkti, - prisipažįsta Angelė. Tvarte - nė vienos karvės. Atrodo, kad jų gulyklos dar šiltos. Ėdžiose likę po saują šieno. Kitame tvarto gale nuleidusi galvą stovo viena telyčia. Vienam gyvuliui liūdna. Kampe po lempa cypsi būrelis viščiukų. Ir tai - visas jų likęs ūkis! O buvo 11 galvų.

Į “galimai prokurorų” klausimus neatsakė

2016m. gegužės 03 d. į Vilniaus miesto vyriausiąjį policijos komisariatą specialiais liudininkais iškviesti Kazimieras Juraitis ir Jaras Valiukėnas. Jie turėjo būti apklausti byloje, su kuria siejamos 2015m. kovo 19 dienos Lietuvoje įvykdytos masinės kratos. Abu jie į ypatingai sunkių bylų tyrėjos klausimus atsakyti atsisakė. Kodėl?

Senoji gvardija Rimvydo Valatkos asmenyje stojosi ginti prekybos monopolistų teisės į KALAFIORUS

Na štai, neilgai trukus išlindo ir senoji gvardija. Pasirodo viskas dėl to, kad M.Draghi iš Europos Centrinio Banko prispausdino trilijoną eurų. Nu, good. Bet kodėl tada Vakarų šalyse kainos dar mažesnės? Ir ne tik kalafijorų. Gal tas trilijonas tiktai į Lietuvą buvo supumpuotas?

„Nacionalinis interesas“ – Gegužės 1-osios akcija Vilniuje – „Už socialiai orientuotą valstybę“

2016 gegužės 1-ąją, Vilniuje, Kudirkos aikštėje įvyko asociacijos „Nacionalinis interesas“ organizuotas renginys – „Už civilizuotus darbo santykius – už socialiai orientuotą valstybę“.Joje be „Nacionalinio intereso“ atstovų dalyvavo ir samdomų darbuotojų profsąjungos, Lietuvos profsąjungų lygos, Lietuvos profsąjungų lygos jaunimo organizacijos atstovai.Jų išsakytą poziciją naujojo „Darbo kodekso“ ir bendrai valstybės politikos atžvilgiu matysite vaizdo reportaže.

Kryžiuočiai vėl veržiasi į Lietuvą

JAV nutarė, kad Lietuvoje atsiras 1000 kryžiuočių. Apie tai pranešė The Wall Street Journal. Pasirodo, NATO nori nusiųsti į Lenkiją ir Baltijos valstybes keturis batalionus karių (apie 4 tūkstančius), kaip „atsaką į Rusijos veiksmus regione“. Atvyks du batalionai iš JAV ir po vieną – iš Vokietijos ir Didžiosios Britanijos.

KALAFIORO NUOTYKIAI tęsiasi: M. Mikutavičiaus atgaila ir tikėjimo šv. Euru, šv. Laisvąja Rinka bei šv. Kapitalizmo Dvasia išpažinimas

Buvau žvejoti, tad neturėjau laiko suvokti, kokią Pandoros skrynią netyčia atidariau. Jei būčiau žinojęs, kad tos mintys sulauks tokio entuziazmo, būčiau gal parašęs tobuliau. Arba nerašęs visai. Dabar jaučiuosi atsakingas pateikti kai kurias pastabas.

Ar M. Mikutavičius taps naujuoju V. Landsbergiu?

Viskas labai rimta. Atmosfera įkaitusi iki virimo temperatūros, trūksta tik menkiausios kibirkšties ir viskas sprogs. Primena 2009 metų sausį ir Sąjūdžio laikus. Pagrindinė ir nepagrindinė žiniasklaida mirga apokaliptinėmis antraštėmis, sprogdina internetą, šokdina ekonomistus, kurie dar nelabai susigaudo, ar čia dar tik valsas, ar jau polka su ragučiais, iškilūs visuomenės atstovai jau steigia pasipriešinimo kuopeles, numatytos net spontaniškos protesto akcijos “Akropoliuose” datos.

Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio 1988 metų Steigiamasis bolševikų suvažiavimas: viltys ir sudužusios svajonės

Prieš tris metus buvau įkėlęs Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio steigiamojo suvažiavimo 1988.10 24-25 vaizdo įrašą. Kai perklausiau, tai baisu, kokias nesamones kalbėjo Sąjūdžio atstovai. Sąjūdžio suvažiavimas priminė bolševikų darbininkų suvažiavimą. Nei vienas iš pasisakiusiųjų nesugebėjo 10 minučių pasakyti pranešimą neskaitant. O daugelis net sunkiai skaitė savo pačių pranešimus.

Arvydas Daunys: Kylančių maisto kainų Lietuvoje priežastys – žlugdoma maisto gamyba

Maistas. Maisto gamyba. Strateginė valstybės ūkio šaka, kuri kitose valstybėse saugoma pirmoje eilėje, nes būtent ji lemia valstybės sugebėjimą išgyventi kritinėmis sąlygomis. auksiniai pomidorai, pomidorų kainaNe gyventi, o būtent išgyventi, mat be daugelio dalykų mes galime paprastai apsieiti arba pakeisti juos kitais, pigesniais.Paimkim, pavyzdžiui drabužius. Daugelis lietuvių jau pamiršo, kaip atrodo nauji rūbai, sėkmingai juos pakeitę nešiotų drabužių parduotuvių prekėmis. Tai tapo norma – atsinaujinti garderobą senais, jau nešiotais rūbais.

Sovietinei priverstinei karių tapimo donorais sistemai vadovauja medicinos išsilavinimo neturintis asmuo

Norėčiau atkreipti visuomenės dėmesį į tam tikrus, mano požiūriu, ydingus reiškinius. Mūsų Prezidentė ir politikai pasisako už Lietuvos gynybinių galių, t. y. kariuomenės stiprinimą ir kryptingai dirba ta linkme. Bet atsiranda veikėjų, kurie, prisidengę kilniais tikslais, tą idėją mėgina diskredituoti. Atkreipiu dėmesį į tai, kad jau tampa norma kraujo donorystės akcijos kariniuose daliniuse. Asmeniškai man tai kvepia sovietinėje kariuomenėje nusistovėjusiomis tvarkomis, kai įvairios problemos buvo sprendžiamos panaudojant kareivius.

Kur tavo aplodismentai, Vilniau? “Lordus” gražiausiai padarė D. Libeskindas

Norėjote architektūrinio konkurso? Konkursą gavote. Norėjote aukštos prabos architektūros erogeniniame Vilniaus taškelyje? Gavote: pagal CV, laureato praba itin aukšta. Norėjote darnos, harmonijos ir pagarbos Dešiniojo kranto urbanistinei kalvai? Kokiai kalvai…? Kai žaidžia globalūs didmeistriai, kiekvienas kontekstas jiems tėra baltas milimetrinio popieriaus lapas. Ypač, jeigu tas kontekstas atsitinka trečiojo pasaulio teritorijoje…

Ramūnas Alaunis: ką daryti? Kaip kovoti prieš Lietuvos valdžios tironiją?

Nuo pat 1990 Kovo 11-os Lietuvos valdančiosios partijos tiek kairiųjų, tiek dešiniųjų vedė Lietuvą prie socialinio ir ekonominio chaoso – ekonominės, socialinės krizės, kurios dabartinis „ekonominis atsigavimas“ yra paprasčiausias mitas. Užsienio politikoje Lietuvos politinis elitas padeda kariauti JAV imperinius karus Afganistane, Irake, Afrikoje taip prisidėdamas prie karo pabėgėlių krizės. Lietuvos politinis elitas atvirai politiškai ir net finansiškai remia autoritarinius režimus. Daugelis tų, kurie anksčiau tarnavo Maskvai dabar tarnauja Briuseliui ir Vašingtonui.

Ko aš niekada nemačiau "okupacijos" laikais?

Nepatikėsite, tačiau buvo dalykų, kuriuos pamačiau tik atsidūręs laisvame pasaulyje. Ne, ne, kalbu be ironijos – dabar tikrai jaučiuosi laisvas ir dabartinio savo gyvenimo nekeisčiau į jokį kitą. Ne be reikalo “Vairas” dainuodavo “gimiau nei per anksti, nei per vėlai, gimiau pačiu laiku”. Žodžiu, visada geriausi yra laikai yra būtent ši diena, ši akimirka, nes vis dar kvėpuoji, esi gyvas, o į praetį, kad ir kaip norėsi, nesugrįši.

Simulianto išpažintis: Jūs dvėskit, o aš gyvensiu!

Černobylis atsitiko, jau vasara, už lango žiauriai karšta. Į darbą atneša kvietimą. Per valandą atvykti į karinį komisariatą patikslinti duomenų. Pasirašau. Pabandyk nenuvykti. Gaunu šaukimą į Černobilį atstatymo darbams. Esu chemijos kariuomenės atsargos karininkas, radioaktyviai užkrėstos vietovės ir pastatų dezaktyvacija - mano karinė specialybė. Turiu vykti į susirinkimo punktą kažkokiu adresu tiesiog dabar.

Patys būsit kalti

Šitą audringą rudenį viena stambiojo kapitalo partija gali užleisti lovį kitai. Arba jos suglaus pečius ir vienos pasidalins. Bet vargiai išeis. Juk tai prieštarautų rinkimo principui. Kada vyksta rinkimai, visada kitas nori pririnkti daugiau. Kiekvienas norėtų surinkti viską, bet visada šis tas nubyrės. Žiūrėk, jau pasistumdymas!

Provokatoriui Virginijui Mrazauskui LNK uždraudė filmuoti Seime

Dėl neetiško elgesio KK2 operatoriui Virginijui Mrazauskui uždrausta filmuoti Seime. Tą padarė pati KK2 kūrybinė komanda, reaguodama į Seimo spaudos tarnybos vadovo Artūro Zelezniako raštą.

Kokiais nuostabiais “gardėsiais” mus visus šeria?

Krabų lazdelės iš žuvų atliekų, nuodingi silkių produktai, kelis kartus šaldyta žuvis, ledai iš pieno ir genetiškai modifikuotų sojų miltelių bei sintetinių priedų, chemikalais perdozuoti konditerijos gaminiai, sintetiniais priedais „išpūsta“ duona ir batonai, nors ir šventvagiškai vadinama močiučių, diedukų, o dar šlykščiau, net šventųjų vardais, - štai mūsų mitybos, o gal totalinio genocido nūdienos realijos...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: