V.Mazuronis pakraupęs – konservatorių, socialdemokratų ir liberalų atstovai EP balsavo už pinigines baudas Lietuvai, jei nepriimsime kiek mums “nuleis” pabėgėlių!

Europos parlamento narys Valentinas Mazuronis šokiruotas - konservatorių, socialdemokratų ir liberalų sąjūdžio partijų nariai Europos parlamente entuziastingai palaikė siūlymą, kad ES valstybės kas tris mėnesius turės priimti vis daugiau pabėgėlių arba kitaip turės mokėti milžiniškus pinigus.

Invežkit pagaliaus Lietuvan #MAŽUČIUS - bo kiaunikės daugiaus nebegal laukc, bleč!

Man niekaip nedašusdavo, ką tos, vienišos ir nelab simpatiškos merginos man klykauja į veidą, neišsivaliusios dantų, tipo pabandyk pats isivaizduot,pabūt jų vietoj. Daba man dašuta, kitaip tariant nušvitau. Žiekit, kaip gaunas iš abiejų pusių. Jamu iš to rakurso, kaip atrodytų man, jeigu: -primeskim, ka į EU plūsta migrantai, kurių bevei aštuom procentų sudaro merginos, apie dvam-trim metų. Nualpčj iš laimės, jau seniausiai pats būčiau nukaitinęs prie sienos su audinę, prisirinkęs pilną ekipažą ir parsivilkęs pas save namo.

600 eurų atėjūnui per mėnesį – tai spjūvis į veidą sąžiningai dirbantiems lietuviams

Kaip galima vertinti pranešimus, kad Lietuvai jėga ir šantažu Briuselio ponų primetamiems vadinamiesiems „pabėgėliams“ bus skiriama net 600 eurų per mėnesį!? Daugiau kaip dvigubai daugiau nei pensininkams, daugiau net nei sąžiningai dirbantiems ir net ne minimalų, o vidutinį atlyginimą uždirbantiems lietuviams? Tai yra dar neregėto masto pasityčiojimas iš visų Lietuvos žmonių.

Kvotiniai pabėgėliai bus "pririšti" prie Lietuvos. Pabėgę į turtingas ES bus gražinti ir nubausti

Po vakarykščių naujienų apie pabėgėlių išlaikymui bei integravimui skiriamas įspūdingas eilinio lietuvio požiūriu sumas, įvairūs optimistai suskubo raminti tautiečius. Girdi, kiek bemokėtumėm, vis vien Vokietijoje ar Švedijoje jie gaus trigubai daugiau. Tiek pašalpų, tiek darbo užmokesčio.

Šengenas ir pabėgėlių klausimas

Vidurio Europos šalims ėmus priešintis Europos Sąjungos (ES) primetamai pabėgelių priėmimo kvotai ir vis augant į Europą plūstančioms jų minioms, Vokietija priversta įvesti realią pasienio kontrolę, tuo būdu faktiškai sustabdydama Šengeno sutarties galiojimą, kiek tai liečia tranzitą jos teritorija.

Reikia priešintis Lietuvos okupacijai!

Ėmė ir nutarė išverstaskūrė mūsų valdžia, „tolerancijomis“ priplėkusiuose kabinetuose, kad juodas Afrikietis ir arabas bus lietuvio ponu Lietuvoje ir nieko nedirbdamas gaus iš jos tiek, kiek 5 vidutiniai Lietuvos pensininkai, ar trys lietuviai, minimalią algą uždirbantys: ir dar butą liuks-klasės, ir vaikų darželius be eilės, ir maistą veltui, ir kišenpinigius, ir mediciną, ir t.t.Štai kaip savo piliečius badu marinanti ir sąžinės neturinti valdžia sutiks „babajus“.

Ir protingiausi biochemikai gali mutuoti į kvailus politikus

Gyvenimas parodė, kad ir protingiausi biochemikai gali mutuoti į kvailus ir jokios atsakomybės prieš rinkėjus neturinčius politikus. Tokios mintys kyla perskaičius dienraštyje „Vakaro žinios“ Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko Benedikto Juodkos interviu.

Tautininkų Sąjungos pareiškimas „Dėl Ukrainos Maidano“ arba nepabaigiamas Marazmo žavesys

Ukrainos revoliucija tęsiasi. Ukrainos nacionalistų kongresui, „Laisvės“ partijai, Radikaliajai partijai ir Dešiniajam sektoriui kovojant už šalies laisvę ir vientisumą, Nacionalinės gvardijos savanoriams grumiantis karo frontuose, Aukščiausiosios Rados dauguma renkasi išdavystę. Nusileidžiant Rusijos spaudimui, gėdingai išdavus Vakarų Europos vadovams, krauju aplaistyta Ukrainos žemė faktiškai atiduodama okupantams.

Kodėl aš esu prieš "pabėgėlių" priėmimą

Pabėgėlių tema iki šiol drebina lietuvišką visuomenę bei žiniasklaidą: nuo griežtų, kartais net per daug radikalių „prieš“, iki graudulingų „už“ su apeliavimais į „sąžinę“, „bendražmogiškumą“, su moraliniu šantažu paskendusiu vaikų nuotraukomis ar tariamų „istorinių skolų“ priminimais. Asmeniškai aš palaikau pirmąją poziciją būdamas prieš šalies virtimą „pabėgėlių“ prieglauda, ir tuoj pasakysiu kodėl.

Welcome imigrantai?… geriau nereikia!

Rugsėjo 12 dieną Vilniuje įvyko akcija, kurios metu į Lietuvą buvo kviečiami atvykti imigrantai. Kalbinome akcijos dalyvius ir praeivius. ką jie apie tai mano.

Sarkastiškas kaimynų požiūris į mus: „Kvotos iš Junkerio, arba rekviem Baltijai“

Pateikiame kiek piktdžiugiško, bet iš esmės teisingo, Vladimiro Nesterovo straipsnio apie mus vertimą. 2004 metais stodami į Europos sąjungą šių šalių piliečiai, dauguma iš jų, galvojo, kad juos priima į „išrinktųjų klubą“. Žinoma, jiems teko girdėti, kad Paryžiuje ir Hamburge, Londone ir Marselyje, Briuselyje ir Miunchene jau ištisi miestų kvartalai apgyvendinti išeiviais iš Afrikos ir Azijos šalių. Galvojo, kad pas juos, į Taliną, Rygą, Vilnių ir Kauną, „juodiems“ ir „spalvotiems“ nepavyks nusigauti.

Fyfos apibūdinimas „kiaulės akimis“ paimtas iš lietuvių patarlės – „Kiaulės akys sarmatos neturi“!..

Pseudopatriotui – „auksiniam protui“ Andriui Tapinui portale „Delfi“ paviešinus konfidencialų, draugų ratui skirtą profesoriaus dr. Algirdo Degučio „facebook“ įrašą, lakoniškai ir gan taikliai charakterizuojantį iškilią personą – „Fyfą kiaulės akimis“, bene skaitomiausias Lietuvoje propagandinis ruporas prainformavo visuomenę:

Lietuva skaičiuoja pabėgėlius: Kiek duos, tiek imsim!

Europos Komisija Lietuvai siūlo iš viso priimti nebe 325 pabėgėlius, dėl kurių ES vidaus reikalų ministrai susitarė liepą, o jau net 1105. Tiek prezidentė Dalia Grybauskaitė, tiek užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pareiškė, esą mes pasiruošę tiek jų priimti.Anot Europos Komisijos, Lietuva turėtų papildomai priimti 780 žmonių, be jau suderėtų 325: 101 iš Italijos, iš Graikijos – 328, iš Vengrijos – 351. Daugiausiai tai būtų pabėgėliai iš Sirijos ir Eritrėjos.

Rugsėjo 12-tą Lietuva sako: APSUKIT VALTIS!

Ši akcija rengiama reaguojant į išpūstą rūpinimasį pabėgėliais, kurių dauguma yra paprasti ekonominiai migrantai, išnaudojantys sistemą, taip siekiantys geresnio gyvenimo dirbančių piliečių sąskaita. Rugsėjo 12 d. 13:00 rinksimės nepritarti atvirų sienų politikai, nes valstybė be sienų - ne valstybė. Pritarsime uždaros Europos sienų politikai!

Andžej Uždurnis pataria: Išsibanykit patys, vatnykai jūs!

Kas papostino, papostins ar nori papostinti tą iškrypusių nevykėlių ir vatnikų bajerį “Welcome to Lithuania, there are no jobs, no money, no future” etc., tai išsibanininkit patys, jūs Mašenkos ir nuskriaustieji lūzeriai. Jums tikrai nieko nėra, tik mikriukas iki artimiausio čiken fektori Airijoje ir silkių skutimo peiliukas.

Protestas Vilniuje prieš liberalkapitalistinį Darbo kodeksą

Virš 3000 žmonių susirinko vakar, rugsėjo 10 d., prie seimo Vilniuje į protesto akciją. Renginį organizavo profesinės sąjungos. Aidint būgnams, dalyviai laikė plakatus su užrašais “Baudžiavai darbe – ne”, „Žmonės turi žinoti savo didvyrius” ir pan… Lydimi būgnų ir šauksmų “Gėda valdžiai!” jie nukeliavo prie vyriausybės pastato, kur įteikė peticiją padidinti minimalų darbo užmokestį (šiuo metu jis yra 230 eurų per mėnesį), pensijas, įvesti progresinius mokesčius.

Prieš pasyvumo skelbėjus

Vienas didžiausių mūsų partijos trūkumų dabar – tai jos narių ir ištisų organizacijų pasyvumas. Tai yra aiškus jų pasidavimas smulkiosios buržuazijos įtakai, kuri, nepasitikėdama savo jėgomis, tūmo susitraukusi ir laukia geresnių laikų ateinant.

Pabėgėliai, migrantai – ar Lietuva dar turi iš ko rinktis?

Visoje Europoje, o ir pasaulyje ir žinoma Lietuvoje, nuo pirmųjų MIP puslapių eilučių, nenueina migracijos-pabėgėlių tema. O ir yra apie ką pasvarstyti, – juk pirmą kartą taip akivaizdžiai vyksta atpildas Europai už savo veiksmus kitų valstybių suverenumo ir jų žmonių atžvilgiu.Dažniausiai, kaip bažnyčia teigia, atpildas ateina po mirties, o čia šast, ir tiesiogiai, beveik iškart, poros metų bėgyje, ekonominių migrantų ir karo pabėgėlių asmenyje. Smogiama kaip tik į tą vietą, kurioje nieko nesitikėta, todėl dar labiau skauda.

Kultūrinis genocidas prasideda uždarius mokyklą

2005 metais Lietuvoje buvo 1500 kaimo mokyklų. Kiekvienais metais uždaroma po trečdalį jų. Žymiausi Lietuvos kultūros veikėjai jau prarėktu balsu šaukia: „Ką jūs darote?!“. Kol savivaldybių tarybos ir Švietimo ministerija metai iš metų vykdo reformų reformas, psichiatrai konstatuoja vieną faktą: nusikaltėlius pradeda kurti mokyklos, o užbaigia kalėjimai.

Problema į kiemą – galvą į Eurokanapes

Tais laikais, kai buvo „mūsų laikai“, buvo tas pats, kaip ir dabar. Jaunimas buvo: valstybės ateitis, būsimi mokesčių mokėtojai, tautos gynėjai, tautinio paveldo puoselėtojai. Aukštyn „lapais“ viskas apsivertė, tapus visiškai „laisvais“. Ta prasme, iš socializmo laisvės perėjus į kapitalizmo laisvę. Skirtumas? Tada buvo – gerai. Dabar – taip gerai, kad net akis graužia!

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: