Kiberkaras: visi prieš visus

Киберпреступность выходит на планетарный уровень / Число кибератак на государственные структуры России возросло троекратно / Страшная бесшумная война / Тотальная слежка и сбор личной информации — это ещё не самое опасное, что ждёт человечество

Maksimas Gorkis. Legenda apie liepsnojančią Danko širdį

Legenda apie liepsnojančią Danko širdį – neilgas, bet vienas žymiausių ir reikšmingiausių rusų rašytojo–bolševiko, M. Gorkio (1868–1936), kūrinių. Tai – Gorkio jaunystės kūrinys, pirmą kartą pasirodęs 1885 m., kaip dalis moldavų tautosakos motyvais paremto apsakymo „Senė Izergilė“. Danko legenda – pasakojimas apie narsų ir savęs negailėjusį herojų, tamsiausią valandą nepabijojusį stoti liaudies priešakyje ir kautis už jos išsivadavimą bei šviesesnę ateitį, dėl kurios jis paaukoja savo paties gyvybę.

Veidmainystės era

Tai, apie ką prieš tris mėnesius kalbėjo kaip apie teoriškai įmanomą kuriozą, panašu kad tampa realybe. Pax Americana mėgins gyventi toliau be Amerikos. Bent abiejuose „ES lokomotyvuose“ – Prancūzijoje ir Vokietijoje – išsivysčiusio globalizmo epochos elitai tvistai nusprend...

Gyvybei pavojingas gailestingumas. Jos norėjo padėti „pabėgėliams“ ir buvo nužudytos

Vasario 11 dieną Vokietijos Ahaus mieste Angelos Merkel svečias iš Nigerijos nužudė 22 metų merginą. Banditas auką norėjo išprievartauti, o šiai pasipriešinus, subadė ją peiliu į kaklą ir krūtinę. Liudininkas išgirdo jaunos moters šauksmą ir iškvietė pagalbos tarnybos, bet užpuolimo aukos gyvybės išgelbėti nepavyko, nes ji nukraujavo. Vėliau Bild pranešė, kad po jaunos moters nužudymo nusikaltėlis pabėgo iš Vokietijos ir buvo areštuotas Šveicarijoje. Dar pranešta, kad nužudytoji buvo pabėgėlių prieglaudos darbuotoja, kilusi iš Indijos ir į Vokietiją emigravusi su šeima, jos vardas Soopika P.

Prancūzijoje prezidentu bus homoseksualistas ir degeneratas Manuelis Makronas, sergantis Edipo komleksu, už kurio nugaros stovi Rotšildų bankas

Garsios rusų politologės Olgos Četverikovos nuomone, sekančiu Prancūzijos prezidentu bus Manuelis Makronas, už kurio nugaros stovi Rotšildų bankas ir jo milžiniški pinigai: Mano manymu, pasaulio liberal-globalistinio projekto vadovybė, kurią mes vadiname satanistine, nusprendė neleisti Trampo varianto Prancūzijoje ir tokiu būdu nori suduoti smūgį žmogiškiems archetipams.

Donaldas Trampas: Aš su dideliu džiaugsmu sutarčiau su Rusija (spaudos konferencijos video)

JAV prezidentas Donaldas Trampas: Ką gi, manau, kad viena iš priežasčių, dėl kurių aš šiandien čia, kad pranešti, kad viskas, ką jūs rašote apie mane ir Rusiją, - tai išsigalvojimai. Išsigalvojimai! Ir, tarp kitko, būtų šaunu, jeigu mes galėtume susitarti su Rusija. Na, tai taip, kad jūs suprastumėte.  Rytoj jūs, žinoma, parašysite: „Donaldas Trampas nori taikytis su Rusija. Tai siaubinga!“

Neramios dienos „The Pirate Bay“: po ne vienerius metus trukusio bylinėjimosi - teismo kirtis gimtojoje Švedijoje

Vasario 13 d. Švedijos teismas priėmė sprendimą, pagal kurį nurodyta šioje šalyje blokuoti prieigą prie svetainės „The Pirate Bay“. Nors autorių teisių gynėjai šiuo teismo sprendimu džiaugėsi ir vadino jį pergale, interneto paslaugas Švedijoje teikiančios bendrovės „Bahnhof“ vadovas sprendimą kritikavo ir pareiškė, kad tai yra autorių teisių pramonės agonijos ženklas.

Europos valdančios klasės idiotizmas

Arba kodėl Europos politikai ir intelektualai nenori pripažinti to, kas akivaizdu? Kodėl didžioji dalis Vakarų šalių gyventojų, beveik visi žurnalistai ir dauguma politikų Vakaruose laiko Rusiją „agresyvia valstybe“ ir kaltina ją visais įmanomais nusikaltimais, tame tarpe ir Sirijoje?

Juozas Kuolelis. Nuo Stalino iki Gorbačiovo: kodėl žlugo TSKP?

J. Kuolelis (gim. 1930) – vienas iš tų, kurie „neišvertė kailio“: idėjinis komunistas, LKP ant TSKP platformos vienas iš lyderių, M. Burokevičiaus bendražygis ir „demokratinės“ Lietuvos respublikos politinis kalinys, kalėdamas parašė knygą „Pro kalėjimo grotas“. Žemiau duodamoje ištraukoje – autoriaus kritiniai pamąstymai apie Tarybų Sąjungos ir TSKP žlugimą, kokių „laisvoje“ šiandienos spaudoje tikrai nepamatysite...

Gioteborge „pabėgėlius“ padės integruoti kupranugariai. O gal jie geriau integruosis pjaudami krikščionims galvas?

Švedijos Gioterborgo miesto valdantieji liberastai sugalvojo į šalį vežamus babajus integruoti kupranugarių pagalba: įsteigti tokį safari parką, kuriame dirbs atvykėliai. Kupranugariai primins, neva, jiems tėvynę, iš kurios šie išbėgo. Kupriai, žinoma, labai reikalingi Švedijai, bet galima tuos laukinius babajus dar greičiau integruoti. Pavyzdžiui, įsteigti specialius turgus, turgaus aikštes, kur šie galėtų, kaip pratę Artimuose Rytuose ir Afrikoje, pjauti krikščionims galvas,

Rusiją krečia beprecedenčiai neramumai, o JAV apėmė chaosas

Tuo metu, kai Lietuvoje vis gerinama žmonių gyvenimo kokybė, didinamas BVP bei treniruojamasi atremti Rusijos hiperhibridoturbohidroreguliacines atakas ir investuojama į Kremliaus atgrasymą, pasaulis kunkuliuoja nesibaigiančiuose skandalų verpetuose.

Vakarų problemos protų augimo srityje. Inžinieriaus pastebėjimai

JAV pati prasčiausia išsilavinimo sistema pasaulyje iš tų, kurios man žinomos. Mūsų abiturientų žinios skurdesnės, nei trečio pasaulio šalyse. Kokiu gi būdu JAV mokslinis elitas dar iki šiol nepatyrė kolapso? Mes kuriame idiotų kartą – pasižiūrėkite mūsų TV ir realybės šou. Ir aš jums pasakysiu: amerikiečiai turi slaptą ginklą, kuris vadinasi "viza H-1B" užsienio mokslininkams.

Valentinas Katasonovas: Skaitmeninis pinigų pasaulis

Aš jau rašiau, kad šiuo metu vyksta sparti pasaulio ekonomikos „skaitmeninė transformacija“. Turima omenyje, kad visos šalys, visos sritys, visos rinkos, visos kompanijos ir piliečiai kurs savo ekonominius santykius informacinių-kompiuterinių technologijų pagrindų.

Donaldas Trampas: aš už NATO, bet kitos šalys turi susimokėti...

Šį pirmadienį po vizito Floridoje esančioje oro pajėgų bazėje, naujasis JAV prezidentas D. Trampas kalbėdamas šalies kariuomenės štabui pareiškė esantis už NATO, bet reikalaujantis kitų valstybių-narių atitinkamai susimokėti: „Jau seniai sakiau, kad NATO turi problemų. Pirma, ji yra pasenusi, nes buvo sukurta prieš daugybę metų. Antra, kitos šalys už tai nemoka, ką turėtų mokėti.“, – teigė Trampas (RT)

Didįjį Spalį prisimenant

Didžioji Spalio socialistinė revoliucija verta ištisų straipsnių, monografijų ir istorijos tomų; apsakymų, poemų ir romanų; giesmių, simfonijų ir operų. Tad apie ją parašyti palyginus neilgą straipsnį – ne iš lengviausiųjų uždavinių.

Kam reikalingas šiuolaikinis terorizmas

Yra keli svarbūs momentai, kuriuos reikia teisingai vertinti, kad suprastume pasaulyje besiklostančią situaciją. 1. Šiandieniniame pasaulyje nėra civilizacijų konflikto tarp Vakarų ir Rytų, Krikščionybės ir Islamo, o yra pastangos įžiebti tokį konfliktą. Yra Vakarų civilizacijos noras susilpninti kitus civilizacinius projektus (Kinija, Rusija ir t.t.)

Los Angeles Times: Trampas nemato skirtumo tarp JAV armijos ir „Putino žudikų komandos“

Savo interviu TV kanalui Fox News, Donaldas Trampas stojo ginti Rusijos lyderį Vladimirą Putiną ir tuo pačiu pademonstravo visą savo „neišmanymo ir antiamerikietiškumo“ lygį, rašo The Los Angeles Times.

Ne mano ir ne tavo interesai. Kieno?..

Šiek tiek išmanau, kaip vyksta rinkimų kampanijos, taigi žinau: politikai sako tai, ką nori girdėti rinkėjai. O jų balse - vis stipresnė nacionalizmo gaida. Kodėl Europai, kaip ir Amerikai, parūpo nacionalizmas? Jeigu nesame delpio skaitytojai, tikriausiai sutiksim, kad nacionalistas Trampas ne pats kažkokiu paslaptingu būdu atėjo į valdžią, kad jį išrinko amerikonai.

Europa. Krikščionybės šermenys

Kartais mirtis ištinka staigiai, tačiau daugumoje atvejų tai laipsniškas procesas. Kartais simptomus painioja su priežastimis. Būtent tai dabar vyksta Vakarų šalyse dėl musulmonų pabėgėlių srauto. Juk esmė visai ne migrantuose. Esmė tame, kad Europa jau seniai prarado savo krikščionišką identitetą.

Pabaltijui reikia suklusti: JAV prezidentas vykdo savo priešrinkiminius pažadus

Prezidentas Trampas pradėjo vykdyti priešrinkiminius pažadus. Pasitraukimas iš Ramiojo vandenyno partnerystės, siena pasienyje su Meksika, antimigrantiški įsakai — per dvi savaites naujasis Baltųjų rūmų šeimininkas parodė, kad laikosi žodžio. Trampo ryžtingumas įrodo: kitoje Atlanto pusėje esantiems politiniams lyderiams, kurie tikėjosi demokratų pergalės, neverta laukti džiugių naujienų iš Vašingtono.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: