Kodėl ES tiekia teroristus „Islamo valstybei“?

Europos Sąjungoje „Islamo valstybės“(IV) teroristai jaučiasi kaip žuvys vandenyje. Juos čia įsileidžia, jie čia gauna visą socialinį paketą, aprūpinami būstu, gydosi, gauna dienpinigius... ir vėl vyksta kariauti į Siriją ir Iraką teroristų pusėje. ES saugumo tarnybos visa tai žino, bet nesiima jokių saugumo priemonių, neteisia teroristų, nesusodina jų į kalėjimus. Kodėl vyksta šis absurdas, kam tai naudinga?

Sauditai kritikuoja Vengriją, kad ši nenori įsileisti „pabėgėlių“, o patys ruošiasi išvyti 5 milijonus imigrantų

Šlykšti ta Saudų monarchija, Islamo valstybės teroristų rėmėja, su savo laukiniais ankstyvųjų viduramžių šariato įstatymais. Paradoksas, bet šios laukinės barbarų valstybės, kurioje moterys užmėtomos akmenimis ir nusikaltėliams kapojamos galvos, atstovas Saudų princas Zeid Ra’ad al-Hussein yra SNO generalinis komisaras žmogaus teisių klausimams!

Garsiausio visų laikų narkobarono sūnaus liudijimai apie jo tėvo bendradarbiavimą su CŽV.

Turbūt geriausiai žinoma figūra narkotikų pasaulyje buvo ir tebėra Pablo Eskobaras. Šiam Kolumbijos Medelinų kartelio įkūrėjui abejingų nėra: vieniems jis kelia pasišlykštėjimą, kiti (ne be Holivudo pagalbos) jį bando romantizuoti. Tačiau, kaip dabar aiškėja – vienas didžiausių ir turtingiausių istorijoje narkobaronų tebuvo JAV imperializmo marionetė.

JAV nusikalstama operacija "Maldos namai"

Lietuvos elito gynėjai, JAV/NATO karo nusikaltėlių gauja jau be jokio vargo okupavo Lietuvą ir jaučiasi čia kaip bet kurioje JAV kolonijoje - šlaistosi girti, kelia muštynes, prievartauja, o jeigu jau užsigeidžia ypatingo, "aukštesnės rasės" verto malonumo, nusikabina kur nors prie Kauno prokuratūros Lietuvos valstybinę vėliavą ir įtikinamai čiabuviams paaiškina, kas čia šeimininkas, žmogus baltas, o kas čia negras.

Forbes apžvalgininkas apie „Rusijos grėsmę“

Paklausius kalbų Vašingtone apie „numanomą Rusijos grėsmę“ iškart galima pagalvoti, jog Amerika – „kažkokia mažytė trečiarūšė šalis be draugų, egzistuojanti Maskvos šešėlyje su savo mažyte nusenusia armija“. Ir prie viso to, tokie paranojiški pasisakymai yra girdimi iš neokonservatorių lūpų, kurie tuo pačiu reikalauja, jog Amerika „bombarduotų, užkariautų ir okupuotų kitas šalis savo asmenine nuožiūra“.

Pasaulinė betvarkė Trampo epochoje

Su šypsena žvelgiu į amerikiečių, europiečių ir netgi savus žurnalistus bei politikus, kuriuos šokiruoja Trampo elgesys. Tai būtent šokas. Ir esmė čia ne jo pasisakymuose, ne ko žinutėse Tviteryje ir ne įsakuose. Problema slypi visiškai kitur. Juos šokiruoja tai, kad atsirado politikas, kuris realiai vykdo savo pažadus.

Tarptautinė moterų solidarumo diena

Kovo 8 d. minime Tarptautinę moterų solidarumo dieną: didžioji dalis lietuvių šia proga sveikina moteris, ypatingai mylimąsias ir žmonas. Tik saujelė urvinio antikomunizmo spazmų kamuojamų „patriotų“ atvirai neigia šią šventę dėl taip vadinamo „sovietinio tvaiko“. Bet ir dauguma šią dieną švenčiančių moterų bei jas sveikinančių vyrų menkai tenutuokia pačios datos istorinės potekstės bei prasmės.

Pasaulinės valiutinės sistemos ateitis / Будущее мировой валютной системы

Региональные валюты захватывают свои ниши / Стратегия превращения юаня в мировую валюту / Рубль как ключевая валюта в евразийском регионе и инструмент взаимовыгодного экономического сотрудничества

Suplanuotas baltosios rasės naikinimas: ES pasiuntinys Nigerijoje pareiškė, kad „Europai reikia migrantų iš Afrikos“

senėjimas“ reiškia, kad kontinentas turi atsidaryti afrikiečių migracijai. Pasiuntinio žodžiais, „reikia reguliuojamos pagalbos imigracijai iš Afrikos“. Tokius pareiškimus Arrion jau buvo daręs 2015 metais. Jis tada sakė, kad kontinentui reikia „šviežio kraujo“, o imigracija „didina gamybos faktorių judėjimą, ypač darbo, ypač Europoje“.

Kinai apie pasaulio lyderių krizę

Populizmo pakilimas ir suklestėjimas – tai naujosios vakarietiškos sistemos pradžia. Demokratizacija ir vadovų krizė Šiuolaikinę politinę situaciją Vakaruose ir jos vystymosi tendencijas galima apibūdinti kaip „vadovų krizę“. Šis reiškinys formuoja didžiulį netikrumą ir nestabilumą tiek vidaus, tiek užsienio politikoje.

Kodėl liberalai konservatoriai taip nekenčia J.Stalino?

1953 metų kovo 5 d. savo užmiesčio rezidencijoje labai keistomis aplinkybėmis mirė tuometinis Tarybų Sąjungos, pirmosios pasaulyje darbo žmonių realios demokratijos valstybės, vienintelės tikros II Pasaulinio karo nugalėtojos vadovas. Net praėjus 64 metams po žymiausio 20 amžiaus politinio veikėjo mirties Vakarų imperialistai, sionistai, nacistai negali jam atleisti savo gėdingo pralaimėjimo ir nėra pasaulyje kitos tokios asmenybės, apie kurią pasaulio parazitai – kapitalistai, banksteriai, liberalai, nacistai, sionistai, konservatoriai ir pan. – nebūtų prikūrę tiek prasimanymų, melo, šmeižto.

Lisabonos diktatas - pasaulinės žydijos pergalė prieš baltąją Europą

Jau seniai metas suvokti, kad lygybė, demokratija, liberalizmas, yra melas, skirtas apmulkinti ištisas tautos, jų išgamas pastatyti valdžion ir sistemingai naikinti baltąją rasę. Vardan ko ir kam? Ogi „išrinktosios“ tautos ir jos draugų naudai.

Marin Le Pen Angelai Merkel: Mums reikalingos nacijos, o ne ES

Europos parlamento posėdyje Marin Le Pen pasakė pačią aštriausią ir nepagarbiausią kalbą kada-nors skambėjusią jo metu. Rašytojas E. Limonovas apie tai rašo: „Pateikiu tiktai dalį kalbos. Buvo įdomu stebėti, kaip suspaudė lupas frau Merkel ir kaip frau Merkel nervingai šypsosi šalia jo sėdinčiam Fransua Olandui.

Prasidėjo: Trampas paskelbė apie PERSITVARKYMO (Perestroikos™) pradžią Jungtinėse Amerikos Valstybėse

28 февраля в обращении к Конгрессу президент США Дональд Трамп объявил о своих планах по перестройке своей страны. Несколько раз в его короткой речи прозвучало это слово. Но не это главное. Главное что суть объявленных реформ очень похожа на то, что объявил на апрельском пленуме ЦК КПСС 1985 года первый и последний президент СССР Михаил Горбачев.

Donaldas Trampas ir broliai Kochai

Agresijos Trampo atžvilgiu amerikiečių visuomenėje laipsnis toks, kad kartais susidaro įspūdis, jog jo išvis niekas neremia, o pati Amerika jau atsidūrė ant spalvotosios revoliucijos slenksčio. Tačiau situacija anaiptol ne tokia, kitaip Trampas niekada nebūtų patekęs į valdžią. Fronto linija jau išryškėjo: aistras prieš Trampą kursto daugiausiai Amerikos IT gigantai.

Oskaru opdovanoti falsifikatoriai „dokumentalistai“, už pasakas apie „Baltuosius šalmus“

Dokumentinis filmas apie „Baltųjų šalmų“ organizacijos veiklą Sirijoje gavo „Oskarą“ nominacijoje „Geriausias dokumentinis trumpo metražo filmas“. Filme rodoma daugybė dramatinių kadrų, nufilmuotų pačių „šalmų“, tačiau filmo autoriai nepaaiškina, kodėl šią grupę ne kartą kaltino karo veiksmų inscenizavimu ir faktų falsifikavimu.

Skverneli, ar girdėjai ką sakė Trampas: pabėgėliams reikia užtikrinti taikų sugrįžimą namo, o ne integruoti juos Lietuvoje

JAV prezidentas Donaldas Trampas savo kalboje JAV Kongrese pasakė, kad vienintelis teisingas pabėgėlių problemos sprendimas: užtikrinti jiems taikų sugrįžimą namo. „Vienintelis ilgalaikis sprendimas šioms humanitarinėms nelaimėms – sukurti sąlygas, kad perkelti žmonės galėtų saugiai sugrįžti namo ir pradėti atkūrimo procesą“.

Kaip Amerika kolonizavo Rusiją

Daugumai savarankiškai mąstančių žmonių nėra sudėtinga susirasti objektyvią informaciją net ir tokioje dezinformacijos jūroje kaip internetas. Ir tada atradėjo džiaugsmą visada užtemdo siaubingas atradimo turinys, kai paaiškėja, kad visus tuos "laisvės, nepriklausomybės ir vakarietiškų "vertybių" puoselėjimo metus" šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje buvo makabriškai apgaudinėjami, jiems buvo begėdiškai meluojama ir tai buvo tų žmonių valstybių valdančiųjų "elitų" sąmoninga, kryptinga politika, žmonių fizinis pavergimas jų sąmonės sudarkymo, proto kolonizavimo būdu.

Informacinio karo nusikaltimai ir nusikaltėliai.

JAV/UK/NATO/ES valdo tarptautinių nusikaltėlių klanai, vadovaujami iš JAV globalistų tarptautinio terorizmo ir tarptautinių nusikaltimų vieningo centro. Laida "Imperijos failai" kalbina vieną iš garsiausių Rusijos-Amerikos ekspertų , Prinstono ir Niujorko profesorių daktarą Stiveną Koeną apie šiuo metų vykdomą JAV/NATO karo nusikaltėlių gaujos vykdomą tarptautinį nusikaltimą prieš Rusiją, agresiją.

Trampas apie „Oskaro“ ceremoniją: visi užsiciklino politikoje

Breitbart News praneša, ką pasakė JAV prezidentas apie šokiruojančius nesklandumus „Oskarų“ įteikimo ceremonijoje, kai vedantysis „La- La Lendą“ įvardino geriausiu filmu ir šiai muzikinei juostai skyrė laimėjimą, bet įsikišus organizatoriams, prizą įteikė filmui „Mėnulio šviesa“, pasakojantį apie juodaodį iškrypėlį.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Kosmosas stato JAV į nepatogią padėtį
2056
Politkorekcijos beprotybė Amerikoje
756
JAV tiekia ginklus Sirijos teroristams
194

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: