Dž.Sorošas: Kad išgelbėti Vakarų ekonomiką reikia pradėti karą su Rusija artimiausių mėnesių bėgyje

Milijardierio nuomone, neverta vengti ir naujo „šaltojo karo“: Rusija ją pralaimės taip pat, kaip pralaimėjo TSRS. Ukrainos konflikte sprendžiamas Europos Sąjungos likimas, reikia palaikyti Ukrainą prieš Rusiją, mano amerikiečių finansistas. Dabartinė politika klaidinga ir gali atvesti prie Europos sąjungos kaip pasaulinės jėgos pabaigos. Per kelis artimiausius mėnesius išsispręs, kaip atrodys Europos Sąjunga po penkių metų, ir tai priklauso nuo įvykių vystymosi Ukrainoje.

Vakarų civilizacija, yra didžiausias karo nusikaltimų aktorius žmonijos istorijoje.

Kai kas bamba ant manęs, kai aš JAV-UK-NATO gaują vadinu, pagrįstai visu 100 % vadinu, karo nusikaltėlių gauja, tačiau tai yra tokia pati objektyvi tiesa, kaip šiandien yra Velykos ar rytoj bus antradienis. Ir aš nesu vienas, tokių yra labai daug. Vienas iš jų yra pats tikriausias amerikietis, ir jis savo karo nusikaltėliams piktų tiesos žodžių negaili. Jeigu JAV valdo debilai ir karo nusikaltėliai, tai kokie išgamos siautėja JAV kolonijose?...

Tarptautinė fašistinių koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena

Kažkaip nepastebimai Lietuvoje ir visame Pabaltijyje praėjo Tarptautinė fašistinių koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena. Kodėl JAV kolonijų valdantieji marionetiniai režimai nenori prisiminti "šlovingų" savo tėvų ir senelių darbų?

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas priėmė Italijos prezidentą

Maskvoje įtakingiausias pasaulyje politikas (pagal Forbes, Time ir daugybę kitų nedelfių versijas) Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas priėmė Italijos prezidentą ir po pokalbio surengė bendrą spaudos konferenciją. Be kitų klausimų , žinoma, nuskambėjo ir labai aktualus šiomis dienomis klausimas - kaip Rusija reaguos į JAV-UK-ES-NATO karo nusikaltėlių gaujos įvykdytą tarptautinį nusikaltimą, agresiją prieš JTO narę Siriją, kai jankių geldos Ross ir Porter apšaudė Sirijos teritoriją sparnuotomis raketomis bukais "Kirviais" dėl pačių JAV-NATO surengtos cheminio ginklo atakos prieš civilius Sirijos gyventojus?

Su Kosmonautikos diena, tarybinės liaudies didybės ir socialistinio ekonomikos modelio triumfo diena!

Mūsų, tarybinis žmogus ir mūsų tarybinė šventė. Čia jums ne kubilo naktinis "ekonomikos stebuklas" ar liberalo zuoko oranžinis dviratis su šimašiaus "atėmiau ir pasisavinau". Čia tarybinio žmogaus didybės epocha. Yra ką prisiminti, yra kuo didžiuotis.

Izraelis planuoja užgrobti Siriją

Izraelio vyriausybė sekmadienį planuoja neeilinį posėdį, kuriame bus sprendžiamas klausimas galimybės „humanitarinės“ intervencijos į Sirijos teritoriją. Telavivas nekantrauja pribaigti Damaską, kad įgyvendinti „Didžiojo Izraelio“ sukūrimo planą (1-2). Kaip perduoda Izraelio televizija Channel 10, ministrų kabinete bus svartoma „tik humanitarinės intervencijos į Siriją pradžia“, o kalba „apie kokią nors karinę agresiją nevyksta“.

Pakaitinė terapija: vokiškas fašizmas gydomas žydišku fašizmu

Europos tautų melžimas, vertimas nežinia už ką atgailauti, tampa begaline istorija.  Žydų sektos Habad Liubavič veikla ir istorija išsamiai nušviečiama buvusio Charkovo (Ukraina) miesto liberalios žydų bendruomenės vadovo Eduardas Hodos knygoje „Žydų fašizmas. Habadas – kelias į pragarą“ (2005), bei kitose šio autoriaus knygose, publikacijose, video laidose. Pažintis su Habad Liubavič šventraščiu „Tanija“, Eduardo Hodos ir kitų autorių publikacijomis, prisipažinsiu, man sukėlė siaubą.

Baltųjų genocidas

Šiuo metu Afrikoje gyvena 1 milijardas gyventojų. 2100 jų Afrikoje gyventojų bus 4 milijardai. Daugumos iš jų siekis yra persikraustyti gyventi į Europą ir ten nieko nedirbti. Įvairių sorošų NVO ir fondai aiškina afrikiečiams, kad jų Europoje laukia paruošti namai, mersedesai, firminiai drabužiai , baltos moterys išskėstomis kojomis. Afrikiečiai, atvykę į Italiją net rengia demonstracijas, kad visų tų jiems žadėtų gėrybių čia niekas jiems neduoda.

Tiesioginė transliacija iš aerodromo Al-Šeirat

Tiesioginė transliacija iš aerodromo Al-Šeirat, kurį naktį atakavo JAV/NATO karo nusikaltėlių gauja. Sakoma, kad buvo paleista nuo 50 iki 70 "kirvių" ,kurie kainavo apie 200 000 000 žalio beverčio pjaustyto popieriaus vienetų.

Rusijos Užsienio reikalų ministerijos pareiškimas dėl 2017-04-07 JAV-NATO karo nusikaltėlių agresijos prieš Siriją

Rusijos Užsienio reikalų ministerijos pareiškimas dėl 2017-04-07 JAV-NATO karo nusikaltėlių agresijos prieš Siriją - tai tarptautinis Vakarų nusikaltimas prieš visą pasaulį, reali grėsmė taikai ir saugumui Žemėje.

Dar vienas JAV nusikaltimas

JAV/NATO karo nusikaltėlių gaują įvykdė dar vieną tarptautinį nusikaltimą, grubiai pažeidė tarptautinę teisę, įvykdė atviros agresijos aktą prieš suverenią valstybę JTO narę Siriją ir paleido šianakt apie 3:50 val. apie 50 raketų prieš teisėtos Sirijos valstybės valdžios karinę bazę.

Teroro aktas Peterburge atskleidė visą ES moralinį išsigimimą

Pasiektas moralinio išsigimimo dugnas. Per LRT kažkoks politikuojantis moralinis išsigimėlis (gerai, kad ir neatsimenu šio išsigimėlio pavardės) aiškino, kad teroro aktą Peterburgo metro organizavo Rusijos valdžia. Kiti moraliniai jo bendraminčiai, irgi moraliniai išsigimėliai, Berlyne ir Paryžiuje nenuspalvino Brendenburgo vartų ir Eifelio bokšto Rusijos vėliavos spalvomis.

Maidano repeticijos Maskvoje ir Minske

Pastaruoju metu kaimyniniuose kraštuose-Rusijoje ir Baltarusijoje vis aktyviau veikia destruktyvios opozicinės jėgos. Kovo 25 d. Minske buvo bandoma vykdyti masinius nesankcionuotus mitingus, reikalaujant prezidento A.Lukašenkos pasitraukimo. Vietos teisėsauga nesnaudė, sulaikė virš keturių šimtų nesankcionuotų akcijų dalyvių. Kovo 26 d. Maskvoje ir kituose Rusijos miestuose vyko daug nesankcionuotų mitingų bei eitynių. Ir čia vietos teisėsauga ėmėsi aktyvių veiksmų ir užkardė agresyvius protestuotojus.

Politinis jumoras. Vokiečių satyrikas išjuokė Europą ir kapitalizmą

Neseniai teko klausyti vieno liberalaus Ostapo Benderbėjaus , klęstinčios liberalios įmonės "Ragai ir kanopos", vadovo, milijonieriaus (kol kvailių yra, jis visada turės pinigų), eurodeputato Guogos visiško Antano pasaką apie stebuklingą laisvosios nematomą ranką.

Vakarų piratų gaujos

Vienas iš svarbiausių Vakarų piratų gaujos - JAV, UK, ES, NATO, - vykdomos agresijos prieš viso pasaulio laisvas šalis, militaristinės ekspansijos, kolonijinio šalių pavergimo būdas yra tarptautinis informacinis terorizmas, melo ir dezinformacijos sklaida,siekiant kolonizuoti žmonių sąmonę, atimti iš žmonių gebėjimą priešintis Vakarų agresijai, palaužti laisvų žmonių valią atsispirti JAV-NATO-UK tarptautiniam nusikaltimui. Informacinės visuomenės amžiuje Vakarų informacinis karas, melas ir dezinformacija yra pagrindiniai žmonių pavergimo įrankiai.

Amerika. Policijos reketas ir elektroninis-bankinis konclageris

Gyvenimas Amerikoje darosi vis pavojingesnis ir didžiausią pavojų kelia ne nusikaltėliai ar potencialūs teroristai, o pati Amerikos valstybė. Amerikoje už grotų sėdi 2,2 mln žmonių. Tai 25% visų planetos kalinių, daugiau nuteistųjų nei 35-iose Europos šalyse kartu paėmus, 3,4 daugiau nei Rusijoje ir 4 kartus daugiau nei Kinijoje. Amerikos gyventojų skaičius sudaro 5% pasaulio gyventojų.

Bhagatas Singhas – Indijos Če Gevara

Kone visi kažką žinosime apie Indiją – tolimą šalį, garsėjančią daugelio tūkstančių metų senumo istorija ir kultūra, 1948 m. nepriklausomybę paskelbusią, bet iki šiolei didžiuliame skurde skęstančią buvusią Britanijos imperijos koloniją. Istorijos pamokose būsime girdėję ir apie Mohandą Gandį, ir vadinamąjį nesmurtinio pasipriešinimo judėjimą, kuriam pastarasis vadovavo. Bet retas žinos apie Bhagatą Singhą – indų nacionalinio išsivadavimo kovotoją, marksistą, laikomą „Indijos Če Gevara“.

Kinija per du metus susigrąžino 2,5 tūkst. pasprukusių valdininkų ir jų pavogtus 1,8 milijardo dolerių

Властям Китая удалось вернуть в страну более 2,5 тысяч коррупционеров, которые сбежали за границу вместе с капиталом. Кампания по возврату беглых чиновников длилась с 2014 года по 2016 год.

Kaip reikalai su „pabėgėliais“ iš Eritrėjos Šventojoje žemėje?

Kai į Lietuvą valdžia ėmė vežti „pabėgėlius“ (mano nuomone, ekonominius migrantus, dezertyrus, teroristus, „socialiniams parazitus“, ką tik norite, bet ne pabėgėlius) iš Sirijos, Irako, o dabar ir Eritrėjos. Buvo labai įdomu sužinoti, kaip sekasi su jais tvarkytis Izraeliui, kuris tapo vienu iš ekonominių traukos centų tiems „pabėgėliams“ jau prieš dešimtmetį.

Italų prokuroras kaltina Nevyriausybines organizacijas (NVO) remiant nelegalią migraciją iš Afrikos į Italiją

Italijos prokuroras pasisakė už monitoringą NVO, dalyvaujančių gelbėjimo operacijos Viduržemio jūroje. Jis pažymėjo, kad „parama neteisėtai imigracijai yra kriminalinis nusikaltimas, nepriklausomai nuo motyvų. “Vyriausias Sicilijos prokuroras Carmelo Zuccaro, tuojau po Europos pasienio agentūros pareiškimo, pateikė savo ataskaitą, kurioje tvirtina, kad NVO transportuoja nelegalius migrantus iš Šiaurės Afrikos į Italiją.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Prancūzija: teroro aktai pagal užsakymą?
152
Ronas Polas: artinasi baisi krizė
409
Stambiausias apiplėšimas žmonijos istorijoje
734

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: