Udo Ulfkotte in memoriam

Sausio 13 dieną ištiktas širdies smūgio mirė žymus vokiečių publicistas, Angelos Merkel migracinės politikos ir Vokietijos islamizacijos kritikas, sąžiningiausias žmogus Udo Ulfkotte. Merkel režimas sukūrė visas sąlygas, kad šis didvyris būtų persekiojamas savo šalyje, kad jis būtų nuolatos terorizuojamas už tiesos sakymą. Liberal-fašistinis Merkel režimas pasiekė savo – Udo Ulfkotte širdis neatlaikė...

Die Zeit: Vagenknecht pasisakė už gynybinę sąjungą su Rusija

Vokietijos Bundestago kairiųjų frakcijos lyderė Sara Vagenknecht palaiko Trampo išsakytą NATO kritiką: ji pasisako už NATO aljanso paleidimą ir saugumo sąjungą su Rusija, rašo dienraštis die Zeit. Vagenknecht pareikalavo savarankiškos Vokietijos gynybos politikos. Jos nuomone, NATO turi transformuotis į kolektyvinę gynybos sistemą, kurioje dalyvautų Rusija. Savo interviu Donaldas Trampas pasakė, kad NATO dabartiniu savo pavidalu paseno.

Orbanas prieš Sorošą: Vengrija kontroliuos „pabėgėlių“ judėjimą ir iš užsienio finansuojamų NVO veiklą

Vengrija nori grįžti prie iki 2012 metų galiojusios praktikos ir riboti nelegalių imigrantų laisvą judėjimą. Po teroro akto Berlyne, Kalėdų išvakarėse, kurio metu žuvo 12 žmonių, o 50 buvo sužeista, paaiškėjo, kad Vokietijoje ir kitose ES valstybėse nėra jokios veikiančios „pabėgėlių“ registracijos tvarkos, nes tunisietis Berlyno teroristas Anis Amri buvo Vokietijoje užsiregistravęs 14 kartų kaip prieglobsčio prašytojas ir visur gavo pinigines išmokas, prekiavo narkotikais.

Globalus pidorasingo projektas žygiuoja per Vakarų pasaulį

2015 metai tapo proveržio metais amerikiečių pederastams ir kitiems iškrypėliams. Sodomitų vertinimais, Obama paskyrė į įvairius postus savo administracijoje daugiau kaip 150 abiejų lyčių homoseksualistų. Vyšnaite ant vaivorykštinio torto tapo JAV sausumos kariuomenės vado postas. Pirmą kartą istorijoje sausumos kariuomenei vadovauja žmogus, atvirai pripažinęs savo iškrypimą.

Jeigu žlugs doleris, skaitykite „Apokalipsę“

Prof. Valentino Katasonovas atsakė į portalo „Svobodnaja pressa“ (Laisva spauda) korespondento klausimus. Ekonomisto nuomone, Donaldas Trampas nepajėgs industrializuoti JAV. Jis pasakė: „Jei žlugs doleris, skaitykite „Apokalipsę“. Pateikiame šio interviu santrauką. Valentinas Katasonovas pasakė:„Donaldas Trampas nestandartinis kandidatas, ignoravęs politkorektiškumą. Jis ėmė svarstyti klausimus, kurie niekada nebuvo svarstomi balsiai.

Finansinis pasaulio perdalinimas. Rusija 24 dokumentinis filmas

Filmo kūrėjai, pasitelkę žymiausius Rusijos ir kitų šalių ekonomistus, apžvelgia pasaulio finansų sistemos sąrangą, prieštaravimų sprendimo perspektyvas.

Afrika niekam nieko neduoda – išskyrus AIDS

Ar moralu šiandien išgelbėti Etiopijos vaiką nuo bado tik tam, kad ateityje jis patirtų brutalų apipjaustymą, skurdą, alkį, smurtą ir seksualinę prievartą, kurios rezultatas bus dar vienas pustuzinis tokių pačių vaikų didelėmis akimis, kurių priešakyje – panašiai „linksmas“ gyvenimas. Žinoma, tai gali padėti jums geriau jaustis, o tai ir yra pagrindinė tokios gausios labdaros priežastis. Tačiau to nepakanka. Nes savimyliškas dosnumas buvo vienas iš Afrikos prakeiksmų.

The Week. Niekas nenori Merkel subjaurotos Europos

Dėl Angelos Merkel migracinės politikos, Europa tapo pavojinga vieta, kur laisvos sienos padeda plisti terorizmui. – rašo leidinio The Week korespondentas Maiklas Dogertis savo skiltyje, pavadintoje „Angela Merkel griauna Europą“. Blogiausia, kad Merkel siekis apginti „europietiškas vertybes“ tikriausiai jau visiems laikams pakeitė gyvenimą Europoje.

Šiuolaikinės Kinijos išmintis

Kiniečių požiūriu Kinija yra Dangiškoji imperija, t.y. „viskas, kas yra po dangumi“. Ir savo pretenzijas viešpatauti pasaulyje kinai turi kuo pateisinti. Iki XIX amžiaus pabaigos tai buvo didžiausia pasaulio ekonomika, o pagal gyventojų skaičių Kinija nuo senovės laikų iki šiol yra tankiausiai gyvenama šalimi. Apie šį kinietišką pasaulio suvokimą Vakaruose dažnai pamirštama.

Liberalių Vakarų žūtis

Pasaulinio garso žurnalistas Čarlzas Krauthameris mano, kad Vakarai su JAV priešakyje šiuo metu traukiasi. Prieš tai buvusi liberalios demokratijos triumfo epocha ne šiaip eina prie pabaigos, ji jau pasibaigė. Dabar geopolitikoje viešpatauja „autokratai“.

Trampas pagrasino, kad automobilių importuotojus paims „už pomidorų“ ir parbloškė Meksikos peso

Skirtingai nuo Obamos, kuris per 8 metus nieko nepadarė, Donaldas Trampas planuoja veikti: vienas iš jo planų – atkurti JAV automobilių pramonę ir šimtams tūkstančių amerikiečių sugrąžinti darbo vietas. Labiausiai kliuvo General Motors (GM) kompanijai už jos ketinimą modelį „Cruze“ gaminti Meksikoje. Suprantama, kad JAV patraukus automobilių pramonės antklodę į savo pusė, nori nenori nuogi liks konkurentų „užpakaliai“. Kaip ukrainiečių patarlė sako: „Kas ukrainiečiui gerai, tas kiaulei – mirtis“.

Viduržemio jūroje vyksta keisti dalykai

Du mėnesius, naudojantis tinklapiu marinetraffic.com buvo atsekamas judėjimas laivų, kurie priklauso porai nevyriausybinių organizacijų ir naudojosi data.unhcr.org duomenimis. Mes kasdien sekėme imigrantų kasdieninį atvykimą į Italiją. Paaiškėjo, kad tapome stambios aferos ir nelegalaus žmonių pervežimo liudininkais.

Nobelio taikos premijos laureatas Barakas Obama vien tik 2016 metais septyniose valstybėse numetė 26.171 bombą

2008 metais politologai šaipėsi, kad Barakui Obamai galima patikėti nebent ekskursijų gido Havajuose pareigas, o jį padarė JAV prezidentu. Priedo, avansu (!) pasaulio viešpačiai jį apdovanojo Nobelio taikos premija. Skeptikai buvo teisūs: Barakas Obama buvo pripažintas visų laikų blogiausiu JAV prezidentu. O „Nobelio avanso“ skyrėjai išniekino šią premiją, nes Obama sukėlė daugiausiai karų ir sugriovė daugiausiai valstybių.

Nauja Tauta

Ką verta gelbėti? Taigi,dar karta: Ar Baltoji Rasė,verta būti išgelbėta? Bet prieš atsakydami,privalome papildyti klausimą,ką turime omeny sakydami terminą ‚‚Baltoji Rasė‘‘? Jei turime omeny dauguma šiandieninės,taip vadinamos baltosios rasės,tai atsakymas į pagrindinį klausimą neabejotinas ir kategoriškas- ,,Ne‘‘. Dėl to,nes išsigimusios Rasės,neturi teisės išgyventi.

Ką Izraelyje sušaudytas sunkvežimis gali padėti suprasti apie sunkvežimį Nicoje?

Štai kaip atrodo sunkvežimis, kurį šūviais stabdė Izraelio policininkai. O štai taip atrodo sunkvežimis, kurį ATSEIT stabdė Prancūzijos policininkai Nicoje. Dar nesuprantantiems, į ką reikia žiūrėti, paaiškinu - abiem atvejais vairuotojas sėdėjo toje pačioje vietoje.

Dar vienas "teroro akto" spektaklis amerikos televizijos žiūrovams apkvailinti

Ar aš teisingai supratau? Jums parodo kaip viščiukus variėjamus žmones po oro uosto teritoriją; Lakstančius visomis kryptimis FBI darbuotojus; Lagaminų primėtytą bagažo skyrių su keliais tupinčiaisiais ar klūpinčiaisiais; Parodė sulaikytojo nuotrauką; Pakalbėjo policijos atstovas ir "liudininkai" (kurie nieko nematė, bet užtat GIRDĖJO. Ir jūs tuo aklai patikit???

Graikai gailisi, kad įsivedė eurą ir mano, kad ES žlugs

Apklausa parodė, kad 53 procentai graikų mano, kad prisijungimas prie Euro zonos 2002 metais buvo neteisingas žingsnis. Šiuo metu jaunimo nedarbas Graikijoje siekia 53 procentus. Kai Graikija įstojo į Euro zoną, eurą palaikė virš 70 procentų šios šalies piliečių. Pradžioje jų pragyvenimo lygis sparčiai kilo ir pasiekė turtingesnių kaimynų lygį, bet tai buvo pasiekta skolų sąskaita. Šiuo metu Graikija yra faktiškas bankrotas ir yra jau keli metai „gelbėjama“ kitų Euro zonos šalių sąskaita.

Le Point. Vakarų klaidos dėl Rusijos

Vakarų šalys padarė daug klaidų santykiuose su Rusija. Pateiksime trumpą analizę klaidų, kurios paskatino eskalaciją, kuri jau ribojasi su nauju šaltuoju karu. Rusai skausmingai reaguoja į savo imperijos suirimą. Ir nenori atsidurti tarptautinės arenos antrojoje lygoje. Komunizmo krachą jie sutiko su džiaugsmu, o TSRS žlugimą – su keiksmais. Tokia formuluotė puikiai apibūdina jų nuotaiką. Komunistinės sistemos suirimas tapo ne istorijo...

Skurdas – ne šiaip ignoruojamas žodis

Jeigu mes kažko išmokome per praėjusius prezidento rinkimus, tai to, kad Amerikos politiniame peizaže žodis „skurdas“ kaip ir anksčiau ignoruojamas. Nors politikai vengia naudoti šį žodį, kaip beginklis žmogus šalinasi nuodingos gyvatės, tačiau skurdas yra neatskiriama Amerikos socialinio ir politinio kraštovaizdžio dalis ir niekur nedings, jeigu jį paprasčiausiai ignoruosime.

Kinai šaiposi iš rusų bijančių europiečių

Europarlamento rezoliucija, raginanti kovoti su Rusijos žiniasklaida, prajuokino Kinijos žurnalistus. Kiinų leidinys Global Times paskelbė straipsnį apie minėtą rezoliuciją, teigdamas, kad Rusija įvarė europiečiams panikos priepuolį. Publikacijos autorius pažymėjo, kad Europos deputatų baimė rusų žurnalistų atžvilgiu atrodo gana linksmai, mat būtent Vakarai ištisus dešimtmečius trečiojo pasaulio šalyse dieg...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: