Valentinas Katasonovas: Šveicarų maištas prieš bankininkų pinigų alchemiją

Praėjusių metų pabaigoje Šceicarijos vyriausybės Federalinė kanceliarija pareiškė, kad ji gavo piliečių peticiją su 110.955 parašais, kurioje reikalaujama sušaukti eilinį nacionalinį referendumą. Referendumo sušaukimo iniciatyva priklauso judėjimo Full Money Initiative („Pilnaverčių pinigų iniciatyva“) aktyvistams. Referendumo tikslas – uždrausti privatiems komerciniams bankams daryti iš oro pinigus daryti iš oro pinigus, grįžti prie tikrų, pilnaverčių pinigų.

Jungtinių Tautų Organizacijos generalinis sekretorius: Ukrainai nėra ką veikti Europos Sąjungoje

Susitikimo su Libano parlamento pirmininku JTO generalinis sekretorius Pan Gi Munas charakterizavo Ukrainą, kaip „nepageidaujamą žaidėją Europos aikštėje“. Jo nuomone, Pabaltijo valstybės taip ir nesugebėjo per 25 nepriklausomybės metus sukurti orias gyvenimo sąlygas savo piliečiams. Dar daugiau, progresuojanti korupcija ir nusikalstamumas sunaikino, likusias po Tarybų Sąjungos, geras starto sąlygas ekonomikos vystymuisi. Gyventojų išvykimas ir bendras valstybinis regresas byloja apie neteisingą kelią, kurį pasirinko sau šios valstybės.

Federacinė Rezervų Sistema, aiškiai ir trumpai

Šiuolaikinės ekonomikos sąlygomis, tokių didžiųjų šalių kaip JAV pinigų politika daro poveikį tiek šalies ekonominiams ir finansiniams sprendimams, tiek kitoms šalims. Prie to ypač prisideda FRS (federacinė rezervų sistema). 20 a. pradžioje JAV bankininkų grupės kaip Morganai, Rokfeleriai, Kunai, Goldmonai, Saksai, Diuponai ir kiti, dėl pasikartojančių likvidavimo krizių, neefektyvios čekių sistemos, augančio pinigų bei kreditų poreikio, taip pat tam, kad būtų išsaugotas bankų stabilumas, jų aprūpinimas grynaisiais pinigais ir jėga, sukūrė sistemą dabar vadinamą Federacine Rezervų Sistema.

Vaikasvydis Pirėjo uoste

„Norėdami primesti savo interesus, pabėgėliai naudoja vis žiauresnius metodus“, – rašo Austrų dienraštis Krone. Jau Makedonijos sienos šturmo metu, vasario pabaigoje, migrantai į pirmas šturmuojančiųjų sieną eiles buvo sąmoningai pastatę vaikus. Pirėjo uoste buvo sulaikytas vyras, kuris grasino į policiją mesti savo vaiką, jeigu šie neišlaisvins jo prasikaltusio giminaičio.

Apie „Panama papers“ (Panamos dokumentai) informaciją detaliau

Nors mūsų (lietuviška) žiniasklaida traktuoja, kad „PANAMA PAPERS“ informacija nukreipta prieš Rusijos prezidentą V. Putiną, bet tai daugiau sukeltos paranojos pasekmės, neįsigilinus į detales. Beje, lygiai taip pat šią informaciją traktuoja ir rusiška žiniasklaida. Nereikia manyti, kad visas pasaulis sukasi aplink mūsų medijų labiausiai pamiltą personažą V. Putiną, matyt mūsų medijos ir politikai mano, kad V.

Vikilyksas: JAV tiesiogiai finansavo Panamos skandalą, jo tikslas - Rusija ir Putinas

Представители WikiLeaks заявили, что скандал, связанный с публикацией документов фирмы Mossack Fonseca, которые свидетельствуют о причастности мировых лидеров к незаконным офшорным схемам, был проспонсирован США. Обнародование этих данных является информационной атакой, направленной на Россию и лично на Владимира Путина, говорится на портале WikiLeaks.

“Panamos afera” Nr 2 - nepavykusi Vakarų masmedijos ataka prieš Vladimirą Putiną

Pirmoji „Panamos afera“ buvo finansinis ir politinis skandalas Prancūzijoje XIX amžiaus gale Panamos kanalo statybos metu. Antroji „Panamos afera“ išvydo dienos šviesą šių metų balandžio 3 dieną, kai Vokietijos laikraštis ZC paviešino informaciją apie „Panamos ofšorų“ beneficiarus. Nors jų tarpe nebuvo Rusijos prezidento Vladimiro Putino, visa medžiaga buvo sudėliota taip, kad jis pavaizduotas didžiausiu niekadėju naujosiose „Panamose“.

Unikali sencacija: Putinas pavogė VISUS VISŲ (tame tarpe ir lietuvių) pinigus ir paslėpė juos ofšoruose - JAV ir Britanijos panosėje!

Всё воскресенье ждал шокирующих разоблачений от Дрю Салливана, который предрекал пресс-секретарю Президента России Пескову тяжелый рабочий день. Особых опасений не было, но просто хотелось узнать, что же это такое будет:) Вышло как обычно. УГ. Какие-то душещипательные рассказы ни о чем, сводящиеся к тому, что существуют офшоры, а с Президентом России...

Kam naudingas naujas Armėnijos-Azerbaidžano karas?

Kalnų Karabache prasidėjo stambūs karo veiksmai. 2016 metų balandžio 2 dieną Azerbaidžano kariuomenė pradėjo puolimą per visą sąlyčio linija su karinėmis Armėnija ir Kalnų Karabacho karinėmis pajėgomis. Vyksta mūšiai su artilerijos, tankų ir aviacijos panaudojimu. Abi pusės kaltina viena kitą eskaluojant konfliktą, vienok Azerbaidžano kariniai veiksmai byloja apie iš anksto suplanuotą operaciją. Įsisenėjęs konfliktas tarp dviejų regiono tautų: krikščionių-armėnų ir giminingų turkams azerbaianiečių-musulmonų įsiplieskė su nauja jėga.

Vyriausias sefardų rabinas: gojams, kurie nesilaiko Nojaus įstatymų, draudžiama gyventi Izraelyje

Vyriausias Izraelio sefardų rabinas Yitzhal Yosef savo šeštadieniniame pamoksle pareiškė, kad, pagal Galachą*, nežydams draudžiama gyventi Izraelyje. Rabinas pažymėjo, kad likti Izraelyje gali tiktai tie gojai, kurie gyvena pagal septynis Nojaus ainių įstatymus. Tai septyni įstatymai, kurie pagal judaizmą, yra būtinu minimumu, kuriuos Tora skyrė žmonijai. Jie draudžia stabmeldystę, šventvagystę, žmogžudystę, paleistuvystę, vagystę, valgymą kūno dalių, nupjautų iš gyvo gyvulio, reikalauja gerbti įstatymą.

Graikija: kovingi profsąjungiečiai užėmė finansų ministerijos pastatą, sudegino ES vėliavą

Kovingųjų Graikijos profsąjungų PAME atstovai vakar dienos rytą (antradienį, kovo 29 d.) buvo užėmę Graikijos Finansų ministerijos pastatą, tuo būdu išreikšdami protestą prieš valdžios antiliaudinę politiką: ardoma socialinės apsaugos sistema, keliami mokesčiai, atiminėjami žmonių butai.

Ar popiežius Pranciškus nuplaus kojas musulmonų nužudytiems katalikams? (video)

Popiežius Pranciškus Velykų proga nuplovė kojas „pabėgėliams“, o  sekmadienį sakydamas savo Velykų sveikinimą, kritikavo migrantų ir pabėgėlių „atmetimą“. O kam juos atmesti? Kristus taip nesielgdavo, jis pats maitindavo ir pagirdydavo, ir rūmuose negyveno. Kas trukdo Požiežiui Pranciškui elgtis taip, kaip mokė Kristus? Vatikane tiek daug vietos, drąsiai galima kelis šimtus tūkstančių „pabėgėlių“ čia apgyvendinti, o jeigu šv.Petro aikštėję pastatyti konteinerinius namelius, palapines – koks milijonas pabėgėlių ten tilptų.

Ginklas, prieš kurį bejėgis bet kuris teroristas

Kaip nugalėti terorizmą? Paskutinių dienų įvykiai davė labai aišku atsakymą: terorizmas atsitrauks tik prieš žmonių solidarumą ir dvasinę tvirtybę. Tankai, šautuvai ir raketos bejėgės  –  tai parodė ir Rusijos bandymai su isistais susidoroti Sirijoje.

Tamsioji Amerikos (JAV) pusė [2]

Pagrindinių Amerikos intervencijų, slaptų operacijų ir įvairių karo nusikaltimų sąrašas„Man tiesiog darosi baisu dėl mano šalies, kai pamanau, kad Dievas yra teisingas“. JAV prezidentas Tomas Džefersonas (Thomas Jefferson)„Manau, kad visus, kurie pelnosi iš karo bei prisideda prie jo kurstymo, pačią pirmą jo dieną turi sušaudyti jo šalies piliečiai“. Ernestas Hemingvėjus (Ernest Hemingway)II-a dalis. Pirma dalis čia.1917-1918 m. – dalyvavimas Pirmajame pasauliniame kare.Pradžioje Amerika „laikėsi neutralumo“, t. y.

Independent: JAV norėjo nuversti Asadą su Google pagalba

Interaktyvus instrumentas vizualizacijai sukurtas Google ir rodantis Sirijos valdžios-karinių struktūrų „dezertyrų“ buvimo vietą ir skaičių turėjo paskatinti Asado režimo žlugimą. Apie tai tapo žinoma iš elektroninių laiškų, susijusių su Hillary Clinton asmeniu, publikuotų WikiLeaks, praneša Independent. Šis instrumentas labai patiko vyresniajam, tuo metu dar buvusios valstybės sekretore Hillary Clinton, padėjėjui.

Veidmainiai

Lietuvoje tipo gedulas… O vakar, per Euronews eurobiurokratė Mogerini planavo padaryti pareiškimą apie situaciją Belgijos sostinėje, tačiau pradėjusi kalbėti negalėjo sulaikyti ašarų ir apsibliovusi pasišalino iš spaudos konferencijos…

Plačiai užmerktomis akimis: 6 Belgijos specialiųjų tarnybų klaidos

Po teroro aktų Briuselyje Belgijos jėgos struktūroms keliama daug klausimų. Ar viską padarė karalystės specialiosios tarnybos, kad užkirsti kelią tragedijai? Ar buvo pakankamai tam priemonių? Nurodomos 6 pagrindines Belgijos vyriausybės ir jos vadovaujamų specialiųjų tarnybų klaidos.

Žurnalistai moka 20 eurų, kad pabėgėliai apsimestų negyvais

Užsienio žurnalistai pabėgėliams moka 20 eurų, kad jie atsigultų ant pakrančių ir apsimestų skenduoliais. Taip praneša Koso salos Vyskupas Nisyros Nathanael. Šis neįprastas liudijimas buvo paskelbtas interviu metu, kurį padarė vietinė radijo stotis Alpha 98,9 su Vyskupu Nisyros Nathaniel.

Tamsioji Amerikos (JAV) pusė

Pagrindinių Amerikos intervencijų, slaptų operacijų ir įvairių karo nusikaltimų sąrašas„Man tiesiog darosi baisu dėl mano šalies, kai pamanau, kad Dievas yra teisingas“. JAV prezidentas Tomas Džefersonas (Thomas Jefferson)„Manau, kad visus, kurie pelnosi iš karo bei prisideda prie jo kurstymo, pačią pirmą jo dieną turi sušaudyti jo šalies piliečiai“. Ernestas Hemingvėjus (Ernest Hemingway)JAV karys prašosi į svečiusKad užtvirtintų ir išlaikytų savo „teisę“ eksploatuoti kitas tautas, Amerika reguliariai naudoja įvairias prievartos formas, ir pirmiausia – karinę.

Ar įmanomas JAV kolapsas tarybiniu stiliumi?

Ar jau reikia ruoštis JAV žlugimui tarybiniu stiliumi? Daug faktų liudija, kad atsakymas yra teigiamas. Visa eilė ekonominių ir geopolitinių nesėkmių, nuo XXI amžiaus pradžios persekiojančių Ameriką, šiandien pasipildė dar viena sudėtine dalimi: branduolinės atakos grėsme iš Islamo valstybės pusės. Absurdas? Kol kas jis nepaneigtas, skamba kaip absurdas. Tačiau esmė slypi ne tik tokios atakos realizavimo sunkumuose. Akivaizdu, kad islamistai nebijo Amerikos. O ko jiems bijoti?

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: