Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

"Nemirtingasis pulkas" užėmė Vakarų Europą ir peržengė vandenyną / "Бессмертный полк" занял Западную Европу и перешагнул океан

Можно много, долго и справедливо рассуждать о непреходящем значении великого патриотического народного порыва, родившего акцию "Бессмертный полк". Можно восторгаться цифрами: 24 миллиона человек в России и около 700 тысяч по Москве — действительно небывалый охват. И можно также уверенно прогнозировать, что в следующем году...

Imigracija ir Didysis Tautų kraustymasis - istorijos spiralė apsisuko?

Kilo noras pasidalinti mintimis apie Europos šalių ir tautų likimą, turint galvoje krizę susijusią su pabėgėlių antplūdžiu. Dauguma mūsų mokykloje mokėmės Europos istoriją ankstyvaisiais viduramžiais ir tikriausiai dag kas pamena terminą „Didysis Tautų kraustymasis“. Šiai temai, atvirai kalbant, buvo skiriama itin mažai laiko. O veltui.

CŽV šaltinis: Rusija sunaikintų Turkijos armiją per 48 valandas

В арабской блогосфере в среде сторонников запрещенного в России так называемого Исламского государства стали появляться подробности ситуации вокруг сбитого Су-24 и политического накала между Турцией и Россией в декабре 2015 и январе 2016 года.  Турция стягивала войска к границе с Сирией и активно планировала вторжение. Но уже с 1 февраля 2016 года турки...

Apie Trumpą

Paradoksas tas, jog jei Trumpas laimėtų ir pradėtų veikti tai, apie ką jis kalbėjo rinkiminės agitacijos metu - Amerika nepasidarys "great again". Priešingai. Pabandysiu pritaikyti analogiją: Įsivaizduokit, kad reanimacijoje guli žmogus - Pasaulinės mafijos tėvas, baronas, diktatorius, imperatorius, didybės ir galybės simbolis bei banksteris viename.

Kokioje realybėje gyvena amerikiečiai?

Dauguma tų, kurie seka įvykius ir sugeba mąstyti, jau atsisakė to, ką priimta laikyti „pagrindine žiniasklaida“. Presstitutai sunaikino šių žiniasklaidos priemonių patikimumą, padėdami Vašingtonui meluoti: „Huseino masinio naikinimo ginklas“. „Irano atominės bombos“, „Asadas panaudojo cheminį ginklą“, „Rusija įsibrovė į Ukrainą“ ir t.t.

Džiuljetto Kjeza: rusofobijos banga sukelta tam, kad paruošti žmones tikram karui

Italų rašytojas ir visuomenės veikėjas Džiuljetto Kjeza (Giulietto Chiesa) nesenai pristatė savo naują knygą “Rusofobija 2.0”. Džiuljetto Kjeza savo knygoje bando atskleisti “iš kur auga rusofobijos ir putinofobijos isterijos “kojos”? Kur gali ji nuvesti Europą ir pasaulį? Kokią rolę tame vaidina Baltijos šalys?”. Knygos išleidimo proga rašytojas davė interviu laikraščiui “Komsomolskaja pravda”.

Pabėgėliai žudo austrus

Austrai nebegali jaustis saugūs savo šalyje. 21 metų pabėgėlis iš Kenijos, su geležiniu strypu Vienoje žiauriai nužudė 54 metų moterį, tai sukrėtė Austriją. Pirmą kartą per daugelį metų Austrijoje auga nusikalstamumas, praneša dienraštis Krone. To priežastis – pabėgėliai, kurie žudo ir prievartauja austrus, juos plėšia, prekiauja narkotikais.

Valentinas Katasonovas: Panamos skandalas ir slaptas Davoso-2016 planas

Grynųjų pinigų uždraudimas reikš, kad visi piliečiai (fiziniai asmenys) prieš jų valią ir norus atsidurs elektroninėje bankų koncentracijos stovykloje. Pinigų šeimininkai apskaičiuoja galimas reakcijas fizinių asmenų į neigiamus procentus. Tarp tokių reakcijų – išėjimas ne tiktai į grynuosius pinigus, bet taip pat į brangiuosius metalus. Istorija parodė, kad ypatingomis sąlygomis auksas taip pat gali tapti mainų ir mokėjimų instrumentu, alternatyva oficialiems pinigams. Galima neabejoti, kad po kurio laiko ir šitas pabėgimo iš elektroninės bankų koncentracijos stovyklos kelias bus uždarytas.

Jakovas Kedmi: Už bet kokią avantiūrą Europoje pirmą smūgį gaus Jungtinės Valstijos

Izraelio Iton. tv laidoje „Ypatingas aplankas“ laidos vedėjas Markas Gorinas kalbina buvusį Izraelio žvalgybos „Nativ“ vadovą Jakovą Kedmį. „Už bet kokią avantiūrą Europoje, pirmą smūgį kurį už tai gaus, gaus Jungtinės Valstijos. Tai suformuluota Rusijos karo doktrinoje, taip Rusija ruošia savo kariuomenę. NATO irgi gaus savo.“

Amerikos likvidavimo planas

Žurnalistai iš laikraščio The New York Times paskelbė originalų pasiūlymą – kardinaliai pakeisti šalies teritorinį padalinimą, likviduojant dabartinę JAV struktūrą. „Teritorinis šalies padalinimas, kuris susiformavo beveik prieš 200 metų neatitinka šiuolaikinių ekonomikos ir politikos iššūkių. 48 kontinentines valstijas turi pakeisti 7 didelės federalinės apygardos. Ateityje Ameriką turi sudaryti Didieji Šiaurės Rytai, Didieji Ežerai, Pietryčių pramonės Juosta, Įlankos Krantas, Didžiosios Lygumos, Vidiniai Vakarai ir Ramiojo Vandenyno Pakrantė“

Pasimelskim Aukso veršiui, jo vienos trojos uncijos kaina viršijo 1300 JAV dolerių!

Auksas brangsta. Trojos uncijos (31 gramas) kaina pirmą kartą nuo 2015 metų sausio perlipo 1300 JAV dolerių ribą, apie tai šiandien rašo Frankfurter Allgemeine Zeitunng (FAZ). Žmonija jau daug tūkstančių metų meldžiasi Aukso veršiui, ir toliau melsis. Kam žmonijai žali popoierėliai - JAV doleriai, kurie nuo 1974 metų niekuo nepadengti, kam euro, kurį Europos Centrinis Bankas (ECB) gegužės 4 dieną ruošiasi kastruoti, atimdamas iš žmonių 500 euro nominalo banknotus, siekiant juos suvaryti į negrynųjų pinigų konclagerį?

Rusijoje per metus pagauta daugiau negu 400 špionų ir kitos naujienos

Каждый день в России ловят по одному шпиону, а то и больше / Сербия отказывается от Косово / Россия объявлена врагом Запада / Бжезинский требует предупредить Россию / Все версии о сбитом над Украиной малазийским Боинге. Секретные материалы. / Саакашвили собрался намерен вернуться в большую грузинскую политику. / Чьи деньги заплатил Чубайс

Kodėl Vakarai bijo Kinijos

„Egzistuoja kelios labai rimtos problemos, susijusios su Breton Vudo finansiniai pančiais ant viso pasaulio kaklo, kurie dabar veržiasi vis smarkiau ir smarkiau. Šiandien vis daugėja įvykių, kurie veda prie teisingesnio pasaulinių resursų naudojimo“ – mano amerikiečių rašytojas ir tinklapio China Rising autorius Džefas Braunas, gyvenantis Pekine jau keletą metų.

„Alternatyva Vokietijai“ (AfD) suvažiavimo programa – alternatyva Merkel vykdomai Vokietijos ir vokiečių tautos naikinimo politikai

Šį savaitgalį Štutgarte įvyko Vokietijos partijos „Alternatyve fur Deutschland“ (AfD) suvažiavimas, kuris patvirtino šios partijos programą. Joje keli pagrindiniai punktai, padėsiantys gelbėti vokiečių tautą nuo gresiančio sunaikinimo, kurį sukėlė Aagelos Merkel „atvirų durų politika“, nereguliuojama imigracija, šalies islamizacija, fiskalinės drausmės Euro zonoje nesilaikymas, atsisakymas nuo branduolinės energetikos.

Finita la comedia, Italia, EU?

Italija nekontroliuoja savo jūros sienų ir skęsta nuo nelegalių migrantų antplūdžio, kurių kiekvieną dieną atvyksta po 1-2 tūkstančius. Vokietija ir Austrija pareikalavo, kad Italija sustabdytų nelegalių migrantų srautą. Kad neįsileisti migrantų iš Italijos, Austrija ruošia užkardą Brenerio perėjoje, Šveicarija į pasienį permetė tankus, o 6 ES valstybės kreipėsi į Europos komisiją, kad būtų leista įvesti vidinių Šengeno zonos valstybių sienų kontrolę pusei metų. Libijoje ES planuoja steigti „pabėgėlių sulaikymo centrus“.

Vokietijos partija „Alternative fur Deutschland“: Nei minaretų, nei euro

„Nei minaretų, nei euro“. „Su tokia programa partija Alternatyva Vokietijai (AfD) ruošiasi sukelti revoliuciją Vokietijoje“, rašoma laikraštyje Berlinerzeitug (BZ).

Afganų šeima Austrijai per mėnesį kainuoja 8.252,60 eurų ir reikalauja, kad austrai jiems „padarytų mėgintuvėlyje“ dešimtą vaiką

Didžiausiame Austrijos dienraštyje „Krone“ trys dienos paeiliui aprašinėjama „atbėgėlių“ šeimos iš Afganistano istorija, kuri sukrėtė austrus (1 , 2, 3). Jie pagaliau, pamatė ir suvokė, koks idiotizmas vyksta su taip vadinamais „pabėgėlias“, kurie yra niekas kitas, o tikrų tikriausi socialiniai parazitai, besiveisiantys ant austrų sprando. Austrai pagaliau ima suvokti, kad „aukšta socialinė parama“ yra blogas signalas migrantams.

Foreign Policy: „Sankcijos žlugo… Pripažinkime tai“

„Nuo Irano iki Rusijos, nuo Afrikos iki Šiaurės Korėjos, Obamos administracija ilgą laiką orientuojasi į finansines sankcijas – savo mylimiausią ginklą prieš JAV nedraugus“, – rašo Foreign Policy. Tačiau visus pereitus metus būtent amerikiečių sąjungininkai jaučia augančias negatyvias šių sankcijų pasekmes, sako žurnalistai David Francis ir Lara Jakes. Vašingtonas klausia savęs: galbūt, sankcijos nuo dažno jų panaudojimo prarado efektyvumą, o kai kuriais atvejais net duoda priešingus rezultatus?

HuffPost: Prancūzijos deputatams atsibodo sankcijos prieš Rusiją

Šiandien, priešingai visiems lūkesčiams, Prancūzijos Nacionalinė Asamblėja priėmė rezoliuciją sankcijų prieš Rusiją nuėmimo naudai. Valdančiosios partijos deputatams „tai buvo didelis pralaimėjimas“, pastebi Huffington Post.Kai šis pasiūlymas, pateiktas partijos „Respublikonai“ deputato Thierry Mariani buvo išdėstytas popieriuje, atrodė jog vargu ar kas jį palaikys, rašo leidinys.

Ar įkalbins Barakas Obama europiečius valgyti chloruotas amerikoniškas vištas?

JAV prezidentas Obama šiandien atvyksta į Honoverį, kur kartu su Angela Merkel atidarys Hanoverio pramonės parodą. Laukiama, kad JAV prezidentas su Vokietijos kanclere aptars TTIP sutartį. Vizito išvakarėse Hanoveryje įvyko daugiatūkstantinė anti-TTIP demonstracija.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Du metai po Čavezo mirties
2118
Jakovas Kedmi apie Turkiją: Vakaruose nesupranta, ką ima į sąjungininkus
652
Veidmainystės era
183

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: