Pagonys, gimtatikiai, levašovcai - ir dar daug kitų baisių žodžių / Язычники, родноверы, левашовцы - и еще много страшных слов

Комментарии к моим статьям, оставляемые некоторыми товарищами, выявили один печальный в сущности факт: люди "где-то что-то услышали", сформировали себе "представление" - и после этого, даже не пытаясь разобраться, понаклепали очередную пачку ярлыков. Ну неспособны люди мыслить самостоятельно, хоть кол на голове.... Неспособны инфу проверять, пытаться...

Šiuolaikinė vakarų "civilizacija" - monstras išaugęs iš negailestingo žiaurumo

Мироощущение россиян окрашено в гораздо более радужные тона. И напрочь отсутствует мотив самооправдания, списывания грубости и жестокости на эпоху. Современный европеец легко повторяет за Фомой Аквинским: «А иначе было бы еще хуже!» И всё в порядке. Ни малейшего чувства неловкости за жестокость и грубость предков. Но тот же самый современный европеец убежден: русское Средневековье и вообще вся русская история как раз на редкость кровавые и злые!

Europos saulėlydis. Ar išsipildė Špenglerio pranašystė

Antrasis XX amžiaus dešimtmetis Europai džiaugsmo neatnešė. Revoliucijos, politinės žudynės, I Pasaulinis karas, pasižymėjęs iki tosl neregėtomis aukomis, masiniu cheminio ginklo ir kitokios technikos panaudojimu – Vakarų pasaulį krėtė karštinė. Nenuostabu, kad niūrios vokiečių filosofo ir kultūrologo Osvaldo Špenglerio pranašystės „Europos saulėlydis“ pasirodė būtent 1918 metais.

Piteris Šifas įspėja – visa ekonomika sprogimo fazėje, artėja kolapsas

„Mes bankrutavome. Mes faktiškai gyvename tik iš skolos. Amerikietiška ekonomika transformavosi. Pažvelkite į amerikiečius su maisto kortelėmis, neįgaliuosius, bedarbius. Visa ekonomika sprogimo fazėje… ir dar žemiau nekrito tik dėl to, kad mes galime dar giliau įklimpti į skolas. Tačiau kolapsas artėja“.Iš esmės Amerikai dabar yra blogiau, nei prieš krachą. Nacionalinei skolai didėjant bei spausdinant pinigus iš oro, be sustojimo – tai tik laiko klausimas.

Globalinis atšilimas – nauja Vakarų religija

- Klimato kaita per pastaruosius 25 metus nekelia abejonių. – teigia ekonomikos mokslų daktaras M. Deliaginas. – Sniegas dykumose, neįprastai švelnios žiemos vidurinėje klimato juostoje, padažnėjusios sausros, pernelyg dideli karščiai vasarą ir pernelyg dažni taifūnai bei potvyniai, nekalbant jau apie Kamčiatkos krabus, kurie per Šiaurės jūsų kelią atkeliavo iki Norvegijos – visa tai daro didžiulį įspūdį.

Amerikietiški „našlaičių traukiniai“ kaip vergovės rūšis

Ilgą laiką našlaičių perkėlimas Amerikoje buvo laikomas pavykusiu labdaros projektu. Nuo XIX amžiaus šeštojo dešimtmečio iki XX amžiaus trečiojo dešimtmečio iš Niujorko ir Bostono lūšnynų daugiau kaip 250 000 našlaičių buvo išvežta į Amerikos vakarus, kur jie surado naujas šeimas ir naują tėviškę. Ta aplinkybė, kad kai kure „našlaičių traukinių“ keleiviai iškilo į aukštus valstybinius postus, ilgą laiką buvo pateikiama kaip šios gailestingumo akcijos sėkmės pavyzdys.

Iš tautinių patiekalų geriau nesityčioti. Kirgizijoje britui gresia penki metai kalėjime už etninės neapykantos kurstymą

UK pilietis Michael Mcfeat, Kirgizijoje dirbantis aukso gavybos kompanijoje Centerra Gold, gali būti nubaustas penkerių metų laisvės atėmimu už tautinės virtuvės pasididžiavimo - vytintos arklienos dešros čiučiuk užvadinimą... arklio pimpalu.

Dvigubi žiaurumo standartai: „Islamo valstybė“ žudo, o Saudo Arabija – teisingai baudžia?

Socialiniame tinkle „Twitter“ vartotojas griežtus Saudo Arabijos įstatymus palygino su galiojančiais „Islamo valstybėje“. Saudo Arabija į tai sureagavo labai aštriai – šalis neatskleidė, kas parašė minėtąją žinutę „Twitter“, tačiau pareiškė, kad už tokį palyginimą bet kuriam asmeniui bus iškelta byla. Tvirtinama, kad Teisingumo ministerija taip pat pažadėjo, kad kiekvienas asmuo ar organizacija, kuris įžeis šalies teismus ar jų sprendimus lygindami juos su „Islamo valstybės“, privalės atsakyti už tokius savo žodžius.

Turkiška komedija - tęsinio nebus

Prieš kelias dienas pasaulį apskriejo žinia, kad Turkijoje atsirado savo „Betmenas“- žmogus šikšnosparnis. Juo tapo Turkijos prezidentas Erdoganas, kuris, neva, išgelbėjo nelaimėlį, besiruošiantį šokti nuo tilto per Bosforo sąsiaurį. Turkiškas komiksas apie Prezidentą-Betmena, apskriejęs viso pasaulio televizijos kanalus, matomai nebus toliau tęsiamas, nes paaiškėjo, kad tai klastotė, kuria norėta kiek pavalyti šio teroristų globėjo mundurą, suteptą Sirijos žmonių krauju ir vogta Sirijos nafta.

Skaitmeniniai XXI amžiaus karai (1)

Realiai vykstantį Skaitmeninį karą arba Kiberkarą kai kurie politikai tiek pas mus, tiek užsienyje iki šiol tebelaikė kažkokia ekstravagantiška tema, tačiau 2013 metais ši tema įsikūnijo realiu pavidalu. Tai susiję su dokumentais, kurie tapo prieinamais žurnalistams ir analitikams dėka Edvardo Snoudeno. Kalba eina anaiptol ne apie programas Prism ir Xkeyskore ar totalinį mobilių operatorių pasiklausymą ir netgi ne apie tai, kad NSA turi priėjimą prie Google, Microsoft, Facebook, Twitter serverių ir bankų sąskaitų.

Vis sudėtingiau palaikyti tikėjimą holokausto mitu / Всё сложнее раздувать миф про холокост

Приходится сажать. Как сейчас модно говорить, топ-10 фактов о Холокосте. Кому и зачем он был нужен. В статье опущены кропотливые доказательства, собранные историками, которые каждый желающий может почерпнуть из книг, приведённых по ссылкам. Вот такая новость недавно прошумела в СМИ:В Германии 87-летнюю женщину приговорили к тюрьме за отрицание...

Svarbiausių pasaulio įvykių apžvalga. 2015 gruodžio 22-28-a

Tinklapio http://fct-altai.ru rubrika, kurioje V.V. Piakinas atsakinėja į klausimus, užduodamus pačiame tinklapyje arba KOBADOTU jutūbės kanale:

Astrofizikas ir gydytojas Kevinas Fongas iš NASA netyčia prasitaria kad amerikiečių mėnulyje nebuvo

Delfi - perpostinimo mestras, skelbia mokslinį-pažintinį sraipsnį smalsučiams: "13 neįtikėtinų dalykų, kurie nutinka žmogaus kūnui kosmose". Apie tai, su kokiais iššūkiais susiduria žmogaus kūnas, esantis toli nuo Žemės, pasakojo astrofizikas ir gydytojas Kevinas Fongas, dirbęs Nacionalinėje aeronautikos ir kosmoso administracijoje (NASA).

Kam dirba A. I. Fursovas?

Pagaliau yla išlindo iš maišo. Didžiam rusofobų džiaugsmui - Rusijos Strateginių Tyrimų Instituto vadovas A. I. Fursovas prisipažino kam dirba. Ir vis dėlto pats demokatiškiausias naujienų portalas Delfi buvo teisus. O aš buvau labai naivus ir klydau dėl Rusijos.

Svarbiausių pasaulio įvykių apžvalga. 2015 gruodžio 15-21-a

Tinklapio http://fct-altai.ru rubrika, kurioje V.V. Piakinas atsakinėja į klausimus, užduodamus pačiame tinklapyje arba KOBADOTU jutūbės kanale: 0:00:39 - прошел ли Путин тест на интелектуальность и порядочность для представителя госвласти России; 0:04:45 - о повышение ключевой ставки ФРС до 0,5%; 0:06:09 - о какой услуге вне правового поля просила Турция России на саммите в Анталии; 0:27:51 - о недавнем визите Д.Керри в Москву;

Turkijos laboratorijose Afganistano opiumas perdirbamas į heroiną, kuris siunčiamas į Europą

Турецкие лаборатории перерабатывают афганский опиум в героин для поставок в Европу. Глава ФСКН рассказал, что в ходе совместной операции Россия и Афганистан изъяли более 600 кг опиума в провинции Баглан, и связал активизацию деятельности ИГ с увеличением масштаба наркотрафика на Ближнем Востоке. / Afghan opium is being processed into high-grade heroin in clandestine Turkish drug labs for distribution in Europe and Russia, Russia’s anti-drug chief has revealed. The trafficking route was exposed after a joint Russian-Afghan anti-drug operation.

Laisvės, kurias prarado amerikiečiai po Rugsėjo11-osios

Zero Hedge vardina asmenines amerikiečių laisves, kurias uzurpavo politikai, spekuliuojantys Rugsėjo 11-osios tragedija. LAISVĖ BŪTI NEŠNIPINĖJAMAM. Didžiulę reikšmę laisvoje visuomenėje, bent jau Tėvų-įkūrėjų manymu, turi galimybė būti paliktam ramybėje. Dar visai neseniai vyriauybinės žinybos turėjo gauti orderį piliečių asmeninio gyvenimo tyrimui, įrodžius teisme, kas tos žinybos turi teisę įsibrauti į neliečiamą asmeninį gyvenimą. Po Rugsėjo11-osios paranojiškas vyriausybės siekimas įvesti totalinį sekimą išaugo tiesiog neįtikėtinai.

Slovėnai referendume pasisakė prieš iškrypėlių santuokas

Gruodžio 20 dieną Slovėnijoje įvyko referendumas, kuriame slovėnai pasisakė prieš iškrypėlių santuokas.Šalyje veikė 3,1 tūkstantis rinkimų apylinkių, kuriose balsavo 1,7 milijono balso teisę turinčių šalies gyventojų. Slovėnijos gyventojai pasisakė prieš šeimos įstatymo pataisą, kuri įteisintų vienalytes iškrypėlių santuokas ir leistu jiems įsisūnyti svetimus vaikus ir juos tvirkinti.Apie vykstantį referendūmą informavo Slovėnijos informacinė agentūra STA.Pagal preliminarius referendumo rezultatus, prieš pataisas pasisakė 63,5% rinkėjų, už – 36,5 %. Šiuo metu paskaičiuota arti 98 % balsų.

Fronteks nerimas. Tarp pabėgėlių gali būti daugybė teroristų su padirbtais pasais

ES pasienio tarnybos vadovas pareiškė, kad didelis skaičius pabėgėlių, atvykusių į Europą kelia pavojų saugumui ir pilietinio karo kilimo galimybę. Tarp pabėgėlių gali būti didelis skaičius IVIL teroristų, patekusių į Europą su padirbtais pasais, apie tai pranesė agentūra Reuters.

Terorizmo sponsoriai kuria koaliciją

Спонсоры терроризма создают коалицию по борьбе с терроризмом / Истинные цели исламской коалиции / ВСУ Украины наращивают мускулы / Украинские ястребы и голуби

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: