Tai, kas buvo laikoma konspirologija, gali būti gryna tiesa. G.Soroso dokumentai rodo, kad jis išties bando sužlugdyti Vakarų civilizaciją

Pamenu, kaip purkštavo Atviros Visuomenės lizdo užauginti paukšteliai, kuomet prieš kelis metus kai kurios Europos šalys išvijo lauk G.Soroso fondus ir jų šeriamas organizacijas, kaltindamos jį įžūliu bandymu paveikti tų valstybių politiką prieš jų interesus. Tuomet net buvo bandoma įvesti madą šaipytis iš antisorosistų, kaltinant juos polinkiu į konspirologiją ir pan. Deja, nutekinti G.Soroso dokumentai nedviprasmiškai rodo, kad jo fondus išvijusios šalys buvo visiškai teisios savo nuogąstavimuose.

DC leaks atvėrė Sorošo „Pandoros skrynią.“ 2 dalis

Rugpjūčio mėnesį DC leaks portale buvo paskelbtas Džordžo Sorošo „Atviros visuomenės“ fondo vidaus informacijos archyvas. Paskelbti dokumentai parodė, kad ant pasaulio kūno nėra tokios voties, tokio pūlinio, kurį prapjovus, iš jos neišlįstų Rotšildų tarnas ir jų ruporas Sorošas. Šie dokumentai apie Sorošo fondo ir Rotšildų banko Golman Sachs ryšius papildo faktus, įrodančius, kad Rotšildai kontroliuoja ES, SNO, migraciją į Europą, socialinius tinklus, ES parlamento deputatus, steigia politines partijas.

Hilari – žlugusi IVIL bobutė

Hilari Klinton, Demokratų partijos atstovė į JAV prezidento postą, atrodytų, visa šokoladinė. Ją palaiko – veikiantis prezidentas, visos pagrindinės Amerikos MIP. Atrodytų, pergalė kišenėje. Bet taip ir būtų prieš kelis metus – niekas ir nesužinotų apie jos varžovą Donaldą Trampą. Bet dabar, kompiuterinių tinklų technologijų amžiuje, jai nelengva.

Leonidas Rešetnikovas: CŽV principas vienas "JAV - pasaulio šeimininkas" / Леонид Решетников: У ЦРУ один принцип: «США – хозяева мира»

Директор Российского института стратегических исследований Леонид Решетников – гость программы «Русский ответ».

DC leaks atvėrė Sorošo „Pandoros skrynią“

Rugpjūčio mėnesį DC leaks portale buvo paskelbtas Džordžo Sorošo „Atviros visuomenės“ fondo vidaus informacijos archyvas. Paskelbti dokumentai parodė, kad Sorošas yra prisidėjęs prie visų per pastaruosius 25 metus pasaulyje įvykusių revoliucijos ir perversmų. Jis finansuoja JAV Demokratų partiją, remia Klinton priešrinkiminę kompaniją, aukoja pinigus šimtams pasaulio politikų. Jis proteguoja lytinius iškrypėlius ir iškrypėlių organizacijas, negrus Europoje, jis dresuoja Europos parlamento deputatus, jis remia migrantų transportavimą į Europą, kenkia ES policijai vykdyti sienų apsaugą. DC leaks paskelbtame archyve yra pateikiami sorošininkų da

Pasaulinės finansinės krizės kronikos: štormas kyla

Мировой кризис неумолимо набирает обороты. Как я и предсказывал, в то время как ситуация в России стабилизировалась и не вызывает особых опасений, перекосы в экономиках Запада только усугубляются. Традиционно отмечу, что это вовсе не маргинальное мнение безвестного русского блогера — о грядущем кризисе давно...

Merkel svečiai atsisako dirbti

Merkel į Vokietiją pakviesti pabėgėliai tvirtina, kad yra „Merkel svečiai“, kad juos 2015 metais pati Merkel pakvietė į Vokietiją pasisvečiuoti, „o kur matyta, kad svečius verstų dirbti?“ Apie šį tikrą įvykį ir kitus Waldenburgo miesto mero Bernd Pohlers patirtus išgyvenimus papasakojo vokiečių portalas OE 24.

Nuvaryti arkliai. Tūkstančiai japonų miršta tiesiog darbe

Japonija – viena iš šalių, kurių gyventojai seniausi pasaulyje. 2014 metų duomenimis, maždaug ketvirtadalis gyventojų buvo vyresni nei 65 metų amžiaus. Iki 2060 metų pagyvenusius žmonių dalis pasieks 60%. Darbo jėgos...

Islamo tyrinėtojas Prof. Abdessamad Belhaj perspėja: migrantai nori eurabijos, o globalistai, pasinaudodami migrantais, nori sunaikinti Vakarus

Douglas Reed savo knygoje „The Controversy of Zion“ konstatuoja, kad nebuvo žmonijos istorijoje tokios imperijos, kurios nebūtų sunaikinę žydai. Dabar eilė atėjo Europos Sąjungai. Žymus mokslininkas marokietis prof. Abdessamad Belhaj perspėja, kad migracija į Europą organizuota tam, kad islamizuoti kontinentą. Mokslininko nuomone, migrantų-musulmonų pagalba globalistai nori suskaldyti Europos bendruomenę į socialiai atskiras vartotojų bendruomenes. Masinė migracija yra „pražūtinga“ Europos tautoms, nes neoliberalių elitų siekis naudoti islamo terorizmą lobimo tikslams galiausiai sukels degradaciją ir bankrotą. Islamo terorizmas ES efektyviai

Ateina didžioji migracijos banga

Europa su Merkel atidarytomis sienomis, kaip mergelė su nuogu užpakaliu įbridusi į dilgėles. Jeigu ilgai ši beprotybė užsitęs, o ženklų, kad Europą rimtai kažką darytų nėra, labai greitai milijoninės azijatų ir afrikiečių ordos sutryps mūsų kontinentą. Apie artėjančią didžiąją migracijos bangą rugpjūčio 13 dieną papasakojo Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Lenkijos sunkiaatletis Adrian Zelinskij nepasirodys Olimpinėse žaidynėse dėl dopingo

Likimo ironija. Kiek anksčiau Lenkijos valdžia ir spauda visaip koneveikė Rusiją ir jos sportininkus dėl dopingo vartojimo. Dabar ir patys lenkai susidirbo iki ausų. Sunkiaatlečio Adriano Zelinskij dopingo testas parodė draudžiamą preparatą. Pasaulio ir Europos čempionas diskvalifikuotas, pranešė Radiopolsha.

Dėl Merkel politikos vis daugiau vokiečių tampa pabėgėliais

Vis daugiau vokiečių bėga iš Vokietijos dėl nusikalstamos kanclerės Angelos Merkel atvirų sienų politikos. Vokiečiai bijo atvykėlių arabų ir negrų organizuojamo teroro, plėšimų, vaikų ir moterų žaginimo, gresiančio pilietinio karo. Portalai Breitbart ir Heute rašo apie masiškai į Vengriją bėgančius vokiečius, apie vokiečius atbėgusius net į Rusiją.

Kaip negrai žydus apgavo. Ekstremistinį judėjimą Black Lives Matter palaikančios JAV žydų organizacijos pasijuto įskaudintos dėl kaltinimų Izraeliui "genocidu" ir "apartheidu"

Jungtinį judėjimą už Black Lives Matter sudaro per 60 organizacijų, daugelis kurių - žydiškos. Jų vadovus ir aktyvistus apėmė baisus pyktis ir nusivylimas, kuomet jie susipažino su Black Lives Matter platformoje išdėstyta šio ekstremistinio negrų judėjimo pozicija Izraelio ir Palestinos klausimais.

Tėvus, vegetariškomis dietomis kankinančius savo vaikus, italai žada dviem metams sodinti į kalėjimą

Mokslininkai kalba, kad Homo sapiens rūšies egzistencijai didelę grėsmę kelia tai, kad jos nebeveikia natūrali atranka, o tuo pačiu ir evoliucijos dėsniai. Aš su tokia nuomone nesutinku. Pagal liberalų teoriją moteris gali virsti vyru, o vyras – moterimi, tai kodėl žmogus negalėtų virsti karve ir valgyti žolę? Štai jums ir Darvino evoliucijos paneigimas. Nori ir gali! Kad virsmas iš žmogaus į karvę būtų 100 procentinis, reikia žmogų prie žolės raciono pratinti nuo pat gimimo: vietoj pieno naujagimiui duoti gerti žolės išspaudas ir t.t.

Auksinis milijardas darda į bedugnę

Europa turi problemų. Didelių problemų. Analogiškų problemų turi ir Amerika. Visuose Vakaruose – didžiulės problemos. Užgriuvus ekonominiams sunkumams, socialiniams ir užsienio politikos nesklandumams, tarpusavyje besipešant elitams, vis labiau ryškėja visuomenės valdymo mašinos sutrikimai, keičiasi visuomenės nuotaikos ir troškimai.

Kaimas Vakaruose 4-ame dešimtmetyje - kapitalistinis rojus lyginant su tarybinių kolūkių pragaru

Visi lygina tarybinių kolūkiečių gyvenimą su kažkokiu keistu idealu, susiklosčiusiu galvose ir labiau susijusiu su mūsų laikmečiu, o ne su tais laikais, kai kolūkiai kūrėsi. Tačiau lyginti reikėtų to laikmečio kolūkiečius ne su dabartiniais fermeriais, o su to paties laikmečio atstovais.

Kaip gruzinai nutarė Rusiją užkariauti

2008-08-08 tuometinis Gruzijos prezidentas, perversmo būdu užgrobęs valdžią JAV marionetė M. Saakašvilis gauna įsakymą pradėti provokaciją prieš Rusiją P. Osetijoje, naktį apšaudo iš „Gradų“ miegantį civilį taikinį Chinvalo miestą, pradeda „operaciją dėl konstitucinės tvarkos atstatymo“.

Pas mus atvyko pabėgėlis! Kaip vokiečiai kiną turistą padarė pabėgėliu

Nikolajaus Gogolio „Revizoriuje“ miesto policijos viršininkas pasakė: „Aš pakviečiau jus, ponai, tam, kad pranešti jums labai nemalonią žinią: pas mus atvyksta revizorius...“ Na, pamenate, miesto N valdžia supainiojo prasilošusį kortomis patį smulkiausią valdininką Chlestakovą su revizoriumi iš Peterburgo ir net davė jam kyšį. Lygiai tokia pati komedija įvyko Vokietijoje, tik ne genialaus rašytojo sugalvota, o reali. Šioje realioje istorijoje vokiečių policija kinietį turistą palaikė „pabėgėliu“, paėmė pirštų antspaudus, užpildė visas prieglobsčio suteikimui reikalingas formas, jį apžiūrėjo gydytojas, apgyvendino pabėgėlių centre, net ėmė mok

Nekontroliuojamos migracijos į Europą priežasčių kontraversijos

Oligarchinė MIP ir liberalūs politikai mums teigė, kad migrantų lavina į Europą yra stichinės kilmės, kad tai karo „pabėgėliai“. Ši masinės migracijos į Europą versija neatlaikė jokios kritikos. Paaiškėjo, kad taip vadinami „pabėgėliai“, tai žmonės, kurie vyksta į Europą tam, kad pagerinti savo gyvenimo kokybę. Jie niršta dėl to, kad jie čia negauna žadėtų prabangių butų, negali laisvai žaginti baltos rasės moterų, negauna veltui liuks klasės automobilių. Yra ir kita šios migrantų lavinos kilmės versija: kad tai gerai organizuotas žydiškos kilmės žmonių (“kitų žydų“) perkėlimo į Europą operacija. Ši versija tampa vis labiau įtikinama.

Elena Isinbajeva. Amerikonišku daiktu ištepta Rio de Žaneiro olimpiada

„Kuo pats kvep, tuo kitą tep,“ – sako liaudies patarlė. Ir nutepė amerikonai ir jų vasalai rusų sportą. O labiausiai Eleną Isinbajevą, švarią kaip krištolas nuo bet kokių dopingų, du kartus šuolių su kartimi olimpinę čempionę. Už tai kad ji rusė, kad myli savo tėvynę, savo naujagimį, savo šeimą, kad gyvena ir treniruojasi savo šalyje, o ne svečiuose pas Mikimauzą ir jo draugus.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Sekanti imperija
1029
SNO ataskaita: tiktai 2,65 procentai migrantų Italijoje yra pabėgėliai
174
K.Siomino autorinė laida "Agitacija ir propaganda".
294

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: