Eduardas Hodos. Nuo Nostrodamo iki Žirinovskio: prognozės ir realijos

Eduardas Hodos pasakoja apie pranašystes, kurios mūsų dienomis išsipildė. Šis monologas pribloškia. Šis monologas atvers akis tiems, kas nesupranta, kokiu tikslu suorganizuotas Arabų pasaulio, Europos, ES ir Lietuvos sunaikinimas. O tiems, kas supranta, bus įdomus, nes patvirtins jų mintis ir išvadas.

„Al Quaeda“ lyderis perspėja: kitas mūsų taikinys – Londonas

Teroristinės grupuotės „Al Quaeda“ lyderis išplatino naują pranešimą, kuriame jis garsiai įvardina šalis, kuriose planuoja naujus teroristinius išpuolius. Teroristų grupės vadeiva Ayman al-Zawahiri teigia, kad pagrindinis jų tikslas sunaikinti Jungtines Amerikos Valstijas, ir nutraukti ilgalaikę JAV paramą Izraeliui. Tačiau atsiminus ankstesnę teroristinių išpuolių praktiką baiminamasi, kad naujasis taikinys gali tapti Londonas, mat paskutini 7 išpuoliai įvykdyti sostinėje turėjo akivaizdų sąryšį su Ayman al-Zawahiri.

Pabėgėliai geopolitiniame žaidime

Serbų valdžia pažadėjo netrukus sukurti „Operatyvinį migrantų problemos sprendimo planą“. Valdžios duomenimis, kiekvieną dieną į Serbiją atvyksta apie 2000 žmonių. Pusė jų kreipiasi dėl pabėgėlio statuso, dar tiek pat siekia pradingti šalies viduje ar persikraustyti į kitas Europos šalis. Nuo metų pradžios oficialaus prieglobsčio Serbijoje pasiprašė apie 80 000 žmonių. Ne ką mažiau pabuvojo šalyje nelegaliai ir daugelis jų įsikūrė ten paslapčia ir ilgam.

Plieno liūtimi mes nušluosime jų viešpatiją / Стальным ливнем мы смоем их господство

«Четыре месяца, - четыре месяца! – вы бомбите нашу страну, и все боятся даже сказать слова осуждения. Будь еще в мире Россия, настоящая Россия, единая и великая Россия, защищавшая слабых, вы не посмели бы. Но её нет, её нет, и вы торжествуете…» Так сказал в июне 2011 года полковник Каддафи в своем воззвании к миру. Это была мольба старого революционера о помощи — спасти его Ливию. Мир стыдливо молчал.

Ekonomistas Stepanas Demura: chaosą Europoje suorganizavo sionistai

Ekonomistas Stepanas Demura Neiromir-tv laidoje papasakojo, kas ir kodėl suorganizavo chaosą Europoje, kuris palietė ir Lietuvą. Pasižiūrėję siužetą suprasime, kam tarnauja Lietuvos valdžia, siekianti atvežti į Lietuvą kuo daugiau negrų ir arabų.

JAV dislokuoja savo spec pajėgas Sirijoje

Kaip jau buvo minėta anksčiau, birželio mėn, Jungtinės Valstijos oficialiai pranešė, jog panaudodamos specialiąsias pajėgas, pradeda antžemines operacijas Sirijoje. Washington Post savo straipsnyje „Obama siekia intensyvinti Operacijas Sirijoje su Specialių pajėgų kariais“, pranešė, kad prezidentas Obama į šiaurinę Siriją siunčia nedidelį Specialių Operacijų karių skaičių, pažymint pirmą ilgalaikį JAV pajėgų dislokavimą šioje šalyje.

Amerikos pietiečiai: Jungtinės Amerikos Valstijos – šalin iš Pietų!

Pietų nacionalistinio judėjimo esmė yra ne tame, kad JAV daro kažką ne taip, o tame, kad tai užsienio valstybė laikanti okupavusi pietiečių žemę.Pietų nacionalizmas nekelia sau tikslo atsiskirti nuo JAV. Atvirkščiai — judėjimo tikslas priversti JAV pasitraukti iš pietų.Pietūs nėra JAV dalis.Iš ideologinio taško žiūrint Jungtinės Amerikos Valstijos yra užsienio valstybė okupantas. Pietūs — tai paprasčiausia kolonija, o pietų nacionalizmas siekia sulaužyti kolonijinį jungą.Būtina įsidėmėti, kad susitaikymas su esama padėtimi yra pralaimėjimo strategija.

Konflikto nugalėtojas spręs Lietuvos valstybingumo reikalus

Daug metų interneto dėka stebiu įvykius Rytuose. Pateiksiu ne savo nuomonę, o faktus, kuriuos turėtų žinoti ir mūsų skaitytojas. Pradėkim nuo to, kad dabartinė Sirija – tai Osmanų imperijos, subyrėjusios I-ojo Pasaulinio karo išdavoje, gabaliukas. Sirijos ribas nustatė anglai ir prancūzai, kurie braižė tas ribas, kaip norėjo, nekreipdami dėmesio, kas ten gyvena – sunitai, šiitai, alavitai… . Iš esmės jie ir užprogramavo konfliktus daugelyje Artimųjų Rytų valstybių.

Nuo Bilderbergo iki Googlebergo: elektroninis konclageris

Nuo šių metų birželio 11 iki 14 dienos Austrijos Alpėse, Telfso miestelyje, InterAlpen viešbutyje įvyko 63-ias kasmetinis Bilderbergo klubo susitikimas. Ypatingas jis tapo tuo, kad įvyko iškart po G7 susitikimo ir 5-ojo pasaulinių ir tradicinių religijų lyderių susitikimo Astanoje. Įvairiuose lygmenyse ir skirtingais aspektais buvo svarstoma svarbi problema – globalinio valdymo kūrimas.

Korporacijos pereina į puolimą

Ši mažytė pasaulio piramidės viršūnėlė apsirūpina viskuo. Ji turi savo mokyklas ir universitetus, savo mediciną ir taip toliau. Kai, pavyzdžiui, Jordanijos karalienei reikia pasigydyti, ji žino, kur skristi, – ir priima ją ten kaip labai svarbų asmenį, nepriklausomai nuo šalių diplomatinių santykių. Šiame lygmenyje visi savi. Šitaip korporacijos sukūrė tam tikrą „tarptautinę vyriausybę“, turinčią realią valdžią. Juk svarbiausia jėga mūsų pasaulyje – pinigai.

Kiekvienam „globalizatoriui“ – privalomą komandiruotę į Niujorką

Gyvendama Niujorke manau, kad šis pasaulio sostine vadinamas miestas labai gerai gali pasitarnauti pavyzdžiu, kas yra Globalizacija, ir kuo ji iš tiesų kvepia. Ypatingai tą reikėtų pamatyti niekada iš Lietuvos neišvažiavusiam, tačiau didinga globalizacijos idėja užsikrėtusiam mūsų tautiečiui.

Globalus civilizacijų persikraustymas. Žvilgtelėkime, kas už horizonto.

Pasibaigęs, neturintis precendento savo trukme ir iškilmingumu Si Czinpingo vizitas Londone nenustoja jaudinti politologų protų pasaulyje. Taip pat ir daugybe simbolikos, kurios buvo su kaupu. Tai ir palinkusi sveikindama kiniečių Pirmininką karalienė, ir karališka karieta, kurioje Si Czinpingas kartu su karaliene važiavo į Bukingemo rūmus. Ir, žinoma, Kate Midlton raudona suknele...

Globalioji Eločka-žmogėdra / Глобальная Эллочка-людоедка

Сегодня довелось ознакомиться с интересной статьей, посвященной феномену так называемого Глобиша, или Глобального Инглиша, то есть - специфического языкового конструкта, с некоторого времени активно продвигаемого в качестве языка межнационального общения. Что же есть этот "глобиш"?

Sirijos teroristai nutraukia ryšius su „Al-kaida“ ir bando tapti „legalia opozicija“

Libano leidinys „Safir“ paskelbė medžiagą, nušviečiančią procesus, vykstančius Sirijos smogikų viršūnėse. Tęsiasi bandymai paversti teroristus į „legalią opoziciją“. Grupuotės „Achar aš-Šan“ vadų tarybos susirinkime dauguma balsų buvo priimtas nutarimas nušalinti lyderius, kurie anksčiau bendradarbiavo su teroristine grupuote „Džebchat an-Nusra“ ir tarptautine teroristine organizacija „Al-Kaida“.

Paskutinė Pompėjos diena - praeities ryšys su dabartimi arba kas taps Naujuoju Babilonu?

Город, оказавшийся во власти откровенной страсти и похоти, накладывал свою печать даже на добропорядочных граждан. Ну а что касается ошалевших от вседозволенности помпейских мужчин, то некоторые из них даже вешали на своих домах таблички с изображением и размерами своего "достоинства".

Kai kuriuose Londono rajonuose sergančių tuberkuliozę daugiau negu Ruandoje ar Irake

В 2014 году в Лондоне было зарегистрировано более 2,5 тыс. новых случаев заболевания туберкулёзом. По данным Всемирной организации здравоохранения, в некоторых районах британской столицы уровень заболеваемости им выше, чем в Ираке, Руанде и Эритрее. Председатель комитета здравоохранения Лондонской ассамблеи Онкар Сахота считает, что причина сложившейся ситуации заключается не в наплыве беженцев.

Kinija atsisako vieno vaiko politikos

Kaip praneša valstybinė informacinė agentūra „Xinhua“, Kinijos vyriausybė atšaukė daugiametę politką, dėl kurios dauguma miestų šeimų galėjo turėti tik vieną vaiką. Pagal naujas taisykles nuo šiol šeimos galės turėti po du vaikus. Šis sprendimas buvo paskelbtas po keturias dienas vykusio Kinijos valdančiosios Komunistų partijos plenumo, vykusio šią savaitę, siekiant parengti ekonominio ir socialinio vystymosi planą sekančiam penkmečiui.Vyriausybė pirmą kartą pritaikė gimstamumo apribojimus 1979 metais bandydama sustabdyti greitą gyventojų skaičiaus didėjimą.

Nuobodžiaujanti Europa

Kodėl Europai nuobodu? Pirmas dalykas – sąvoką Europa mes traktuosime plačiau, t.y. priskirsime jai visą Senąjį pasaulį, Naująjį pasaulį ir buvusias kolonijas (Australiją, Naująją Zelandiją, Kanadą), kurios patyrė didžiausią europiečių įtaką ir neištrūko iš kultūrinės Vakarų įtakos. Antra – pabandysime paaiškinti šiame kontekste sąvoką „nuobodulys“.

Juodkalnijoje – protestas prieš NATO

Apie spalvotąsias „revoliucijas“ klykti pripratusi Vakarų žiniasklaida šiuo metu tyli apie tai, kad pastaruoju buvusioje Jugoslavijos dalyje – Juodkalnijoje – vyksta kovingi liaudies protestai prieš provakarietiškos vasalinės vyriausybės politiką, siekiančią įtraukti šalį į Europos Sąjungą (ES) ir NATO; spalio 25 d., sekmadienį, vyko masinis mitingas, nukreiptas prieš vyriausybę, ES ir NATO, sutraukęs plačių masių dėmesį bei palaikymą.

Politiniai sodomitų žaidimai

Amerikoje kilo didelis pedofilijos skandalas. Ne, šį kartą jame figūravo ne eilinis katalikų (ar net protestantų) vyskupas ar kunigas. Tokie įvykiai, reguliariai išpučiami žiniasklaidos, iš esmės yra ne kas kito, kaip savotiški žaibolaidžiai, nukreipiantys kol kas dar adekvačių visuomenės narių dėmesį nuo išties įtakingų iškrypėlių darbų. Tačiau aprašomu atveju šis „žaibolaidis“ nesuveikė. Ir kaltinimai buvo pateikti Torensui Binui – žinomam amerikiečių „žydram“ aktyvistui.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: