Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Devynios tezės apie karą, kurį mes kariaujame / Девять тезисов о войне, которую мы ведем

27-28 апреля 2016 года Министерство обороны Российской Федерации провело очередную международную конференцию по вопросам безопасности. Мне довелось принять участие в панели, посвящённой "цветным революциям". Времени, отведённого основным докладчикам (5 минут), а тем более выступлениям в порядке дискуссии (1 минута), было явно недостаточно,...

ILIV banditas pats nufilmavo savo mirtį chaotiškoje ir beviltiškoje atakoje prieš kurdus

In stark contrast to glossy ISIS propaganda, a video filmed by a terrorist’s helmet camera during his final battle with Kurdish Peshmerga troops near the Iraqi city of Mosul, demonstrates chaos and panic running through the ranks of the terrorists.

Kurčiatovo instituto direktoriaus pranešimas Rusijos Federacijos Taryboje (video lietuviškai)

Kurčiatovo instituto direktoriaus M.V. Kovalčiuko pranešimas Rusijos Federacijos Taryboje apie globalios krizės gilumines priežastis, mokslo ir technologijų vystymosi kryptį ir atsiradusią galimybę sukurti dirbtinį homo sapiens porūšį – vergaujantį žmogų.

Grynieji pinigai – tai laisvė. 500 eurų nominalo kupiūrų sunaikinimas mums brangiai kainuos. 3 dalis

Tai trečiasis straipsnis iš ciklo „Grynieji pinigai – tai laisvė“, skirtas ES gyventojų suvarymui į „negrynųjų pinigų konclagerį“. Tam, kad pateisinti prievartinį ES gyventojų suvarymą į „negrynųjų pinigų konclagerį“ yra prisigalvojama visokių pasakų. Mums įrodinėja, kad pinigų sistema, paremta grynaisiais pinigais (banknotais ir monetomis), – anachronizmas, atsilikimo požymis. Kad grynieji pinigai – „mitybinė terpė“ nusikaltimams ir visokios rūšies teisės pažeidimams. Neva, ant grynųjų pinigų laikosi visa pilkoji ekonomika.

Viktoras Orbanas: Vengrijos Konstitucija draudžia „islamizaciją“

Šį pirmadienį Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pareiškė, kad Vengrijos Konstitucija draudžia „Islamizaciją“, nes šis dokumentas skirtas ginti vengrų kalbai ir kultūrai. Orbanas taip pat pasakė, kad Konstitucija įpareigoja vyriausybę veikti prieš bet kokią masinę migraciją, nes ji kelia grėsmę Konstitucijos principams.

500 Eurų kupiūrai – kaput!

Ateinančią savaitę, gegužės 4 dieną, yra šaukiama Europos centrinio banko (ECB) tarybos posėdis. Dienotvarkėje: 500 euro-kupiūros likimas. Šiandien laikraštis Handelsblatt pranešė, kad 500 euro-kupiūros likimas nuspręstas: jai - kaput! ECB laikraščiui Handelsblatt atsisakė komentuoti šia informaciją. Autoriaus giliu įsitikinimu, 500-euro banknotų naikinimas yra bankininkų noras sukišti ES gyventojus į „negrynųjų pinigų“ konclagerį ir sunaikinti demokratijos likučius. Grynieji pinigai garantuoja mums laisvę, todėl finansinis oligarchatas paskelbė gryniesiems pinigams karą!

Buržujų gimtadienis

1602 metų kovo 20 dieną buvo įsteigta pirmoji žmonijos istorijoje transnacionalinė korporacija – olandų Ost Indijos bendrovė. Išgyvenusi du šimtmečius, ji padarė milžinišką įtaką pasaulio prekybai ir politikai. Daugelis kompanijos projektų buvo tokie sėkmingi, kad liko egzistuoti ir po kompanijos žūties. Pati gi bendrovė, kaip ir dera kapitalistiniam monstrui, baigė savo egzistavimą epinio masto bankrotu, sukrėtusiu pasaulio ekonomiką.

Thilo Sarracinas įspėja. Išleista nauja autoriaus knyga

2010 metais buvęs Vokietijos Bendesbanko valdybos narys, politikas ir publicistas dr.Thilo Sarracinas išleido knygą „Vokietija – susinaikinimas“, kuri tapo bestseleriu ir sulaukė aršaus neoliberalų puolimo. Šį mėnesį išleidžiama nauja Thilo Sarracino knyga "Wunschdenken - Europa, Währung, Bildung, Einwanderung - warum Politik so häufig scheitert" (Pageidautinas (įsivaizduojamą priimant už realybę)  - Europa, valiuta, mokslas, imigracija - kodėl Politika taip dažnai nepavyksta). Naujai knygai ir jos 71 metų autoriui Austrijos Krone prognozuoja sėkmę.

Ar Popiežius Pranciškus yra Europos priešas numeris vienas?

Tuo metu, kai Viduržemio jūra pasiglemžė dar 200 atvykėlių kūnus, kuriuos viliojo beprotiška atvirų durų politika bei tokie šūkiai kaip „pabėgėliai – tai ne problema“ arba „visi esame pabėgėliai,“ Popiežius Bergoglio siunčia tokio pobūdžio video pranešimą pabėgėliams. Popiežius tiesiai šviesiai pareiškė: „Per dažnai mes jūsų nepriėmėm! Atleiskite mums dėl mūsų visuomenių uždarumo ir abejingumo. Jos bijo pakeisti gyvenimą ir mąstymo būdą, kuriuos reikia pakeisti dėl jūsų atvykimo. Į jus žiūri kaip į naštą, problemą, finansines išlaidas, bet jūs esate dovana.”

Na ir ką jie darytų, jei ne tie teroristai?

Turiu omenyje Putiną ir Olandą, lėktuvą ir Paryžių. Vienas buvo nuvarytas kariauti į Siriją, už devynių jūrų marių, o kito iki žemės nusmuko reitingai. Kaip Rusijos vargetoms paaiškinsi, kokio velnio milijardus Sirijoje taško? O kai žmogus – nykštukas visomis prasmėmis, kaip Olandas, ir dar reitingai nusmukę, tai visiškas skandalas.

Šveicarija nuo pabėgėlių ginsis su tankais

Po to, kai Austrija susiruošė gintis nuo „pabėgėlių“ ir ėmė rekonstruoti Brenerio perėją, Švaicarija irgi susirūpino savo sienos su Italija saugumu ir siunčia į pasienį tankistus , praneša Kronen Zeitung. Austrijos pradėti darbai Brenerio perėjoje sukėlė kaimynų reakciją. Italija, kuri nevykdo Šengeno sutarties ir į šalį įsileidžia nelegalus, protestuoja prieš teisėtą Austrijos norą laikytis ES įstatymų, šalies konstitucijos ir gintis nuo nelegalių migrantų. Šveicarija, uždarius Brenerio perėją, lieka vieninteliais vartais migrantams iš Italijos į Šiaurės Europą.

Obamai priminta, kad negalimas pažeidinėti tarptautinės teisės

Oficiali Rusijos URM atstovė Marija Zacharova, komentuodama JAV prezidento Barako Obamos pareiškimą dėl karinės intervencijos į Libija, nurodė, kad jo klaida yra ne „veiksmų plano nebuvimas, o tarptautinės teisės ignoravimas. Ji pažymėjo, kad tarptautinės teisės pažeidimas visada sukelia panašius rezultatus, praneša agentūra Ria.

Kas yra doleris. Paprastas paaiškinimas

Pinigus žmonija darėsi iš brangiųjų metalų. Beveik visi piniginiai ženklai buvo tokie. Nėra brangiųjų metalų – nėra pinigų. Pinigų kiekį ribojo metalų,. Iš kurių jie buvo gaminami, kiekis. 1694 metais grupė bankininkų, kuriuos rėmė karalius Viljamas Oranietis, įsteigė Anglijos Banką. Jis tapo pirmuoju pasaulyje privačiu emisijos centru. Kitaip sakant, grupė privačių asmenų ėmė leisti pinigus. Gudrybė čionai buvo ta, kad pinigai buvo popieriniai ir atseit padengti auksu.

Valentinas Katasonovas: Šveicarų maištas prieš bankininkų pinigų alchemiją

Praėjusių metų pabaigoje Šceicarijos vyriausybės Federalinė kanceliarija pareiškė, kad ji gavo piliečių peticiją su 110.955 parašais, kurioje reikalaujama sušaukti eilinį nacionalinį referendumą. Referendumo sušaukimo iniciatyva priklauso judėjimo Full Money Initiative („Pilnaverčių pinigų iniciatyva“) aktyvistams. Referendumo tikslas – uždrausti privatiems komerciniams bankams daryti iš oro pinigus daryti iš oro pinigus, grįžti prie tikrų, pilnaverčių pinigų.

Jungtinių Tautų Organizacijos generalinis sekretorius: Ukrainai nėra ką veikti Europos Sąjungoje

Susitikimo su Libano parlamento pirmininku JTO generalinis sekretorius Pan Gi Munas charakterizavo Ukrainą, kaip „nepageidaujamą žaidėją Europos aikštėje“. Jo nuomone, Pabaltijo valstybės taip ir nesugebėjo per 25 nepriklausomybės metus sukurti orias gyvenimo sąlygas savo piliečiams. Dar daugiau, progresuojanti korupcija ir nusikalstamumas sunaikino, likusias po Tarybų Sąjungos, geras starto sąlygas ekonomikos vystymuisi. Gyventojų išvykimas ir bendras valstybinis regresas byloja apie neteisingą kelią, kurį pasirinko sau šios valstybės.

Federacinė Rezervų Sistema, aiškiai ir trumpai

Šiuolaikinės ekonomikos sąlygomis, tokių didžiųjų šalių kaip JAV pinigų politika daro poveikį tiek šalies ekonominiams ir finansiniams sprendimams, tiek kitoms šalims. Prie to ypač prisideda FRS (federacinė rezervų sistema). 20 a. pradžioje JAV bankininkų grupės kaip Morganai, Rokfeleriai, Kunai, Goldmonai, Saksai, Diuponai ir kiti, dėl pasikartojančių likvidavimo krizių, neefektyvios čekių sistemos, augančio pinigų bei kreditų poreikio, taip pat tam, kad būtų išsaugotas bankų stabilumas, jų aprūpinimas grynaisiais pinigais ir jėga, sukūrė sistemą dabar vadinamą Federacine Rezervų Sistema.

Vaikasvydis Pirėjo uoste

„Norėdami primesti savo interesus, pabėgėliai naudoja vis žiauresnius metodus“, – rašo Austrų dienraštis Krone. Jau Makedonijos sienos šturmo metu, vasario pabaigoje, migrantai į pirmas šturmuojančiųjų sieną eiles buvo sąmoningai pastatę vaikus. Pirėjo uoste buvo sulaikytas vyras, kuris grasino į policiją mesti savo vaiką, jeigu šie neišlaisvins jo prasikaltusio giminaičio.

Apie „Panama papers“ (Panamos dokumentai) informaciją detaliau

Nors mūsų (lietuviška) žiniasklaida traktuoja, kad „PANAMA PAPERS“ informacija nukreipta prieš Rusijos prezidentą V. Putiną, bet tai daugiau sukeltos paranojos pasekmės, neįsigilinus į detales. Beje, lygiai taip pat šią informaciją traktuoja ir rusiška žiniasklaida. Nereikia manyti, kad visas pasaulis sukasi aplink mūsų medijų labiausiai pamiltą personažą V. Putiną, matyt mūsų medijos ir politikai mano, kad V.

Vikilyksas: JAV tiesiogiai finansavo Panamos skandalą, jo tikslas - Rusija ir Putinas

Представители WikiLeaks заявили, что скандал, связанный с публикацией документов фирмы Mossack Fonseca, которые свидетельствуют о причастности мировых лидеров к незаконным офшорным схемам, был проспонсирован США. Обнародование этих данных является информационной атакой, направленной на Россию и лично на Владимира Путина, говорится на портале WikiLeaks.

“Panamos afera” Nr 2 - nepavykusi Vakarų masmedijos ataka prieš Vladimirą Putiną

Pirmoji „Panamos afera“ buvo finansinis ir politinis skandalas Prancūzijoje XIX amžiaus gale Panamos kanalo statybos metu. Antroji „Panamos afera“ išvydo dienos šviesą šių metų balandžio 3 dieną, kai Vokietijos laikraštis ZC paviešino informaciją apie „Panamos ofšorų“ beneficiarus. Nors jų tarpe nebuvo Rusijos prezidento Vladimiro Putino, visa medžiaga buvo sudėliota taip, kad jis pavaizduotas didžiausiu niekadėju naujosiose „Panamose“.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: