Tylus pilietinis karas JAV: kodėl amerikiečiai per 3 metus nušovė 90.000 bendrapiliečių

Šiaurinėse JAV valstijose vyko visuotinis nacionalinis minėjimas su žvakutėmis, prisimenant žuvusius nuo masinių šaudynių. Kaip praneša „Guardian“, sekant patikslintais duomenimis, per pastaruosius trejus metus Jungtinėse Valstijose nušauta apie 90 000 žmonių (į žuvusiųjų tarpą neįskaičiuoti nužudytieji šaltu ginklu ar rankomis). Sužeista 220 tūkstančių žmonių. Masinių žmogžudysčių dažnis (kai vienu metu nužudomi 4 ar daugiau žmonių), yra apie 1 000 į metus, tai yra truputį mažiau nei trys masinės žmogžudystės į dieną.

Michailas Gorbačiovas įtariamas Tėvynės išdavyste

Po to, kai „Komsomolskaja pravda“ paskelbė anksčiau įslaptintą Michailo Gorbačiovo ir Boriso Jelcino pokalbių su Džordžu Bušu-vyresniuoju stenogramą, Rusijos visuomeniniai rūmai paprašė Generalinės prokuratūros patikrinti: ar nebuvo Gorbačiovo ir Elcino veiksmuose valstybės išdavimo ir valstybės paslapties išdavimo sudėties?

Norvegija: vakcina Gardasil per prievartą sunaikinusi gyvenimą

Caroline gimė 2000, dabar jai 15 metų. Mano duktė mielai bendravo, tryško energija, buvo visada apsupta draugų – kartu bėgiojo, važinėjosi dviračiais, žaidė futbolą. Ji niekad nesiskundė prastu apetitu.Vienintelė informacija, kurią ji gavo prieš suleidžiant vakciną „Gardasil“, – skiepas neva galįs sukelti į gripą panašius simptomus, kurie praeina, kaip ir skiepijant kitomis vaikiškomis vakcinomis. Nors buvau įrašiusi jos dienyne ir sakiusi, kad NESUTINKU leisti dukters skiepyti, jeigu ji pati to nenori – viena slaugytoja laikė Caroline, o kita jai suleido vakciną!

Singapūro pavyzdys ar gali tikti Lietuvai?

Artėjant Seimo rinkimams beveik visos partijos deklaruoja moralines ar socialines vertybes, kaip efektyvią priemonę rinkėjų palankumui įgyti. Tačiau po laimėtų rinkimų įvairių ideologijų skelbėjai dažnai tampa ne rinkėjų valios įgyvendintojais, bet  korumpuotais kitų visuomenės narių išlaikytiniais. Tokiu būdu valstybė patiria socialinio ir ekonominio vystimosi stagnaciją.

Krikščionių genocido vykdytojai musulmonai jau atsikraustė į Europą

„Pasaulyje kas penkias minutes musulmonas papjauna vieną krikščionį“, – rašoma Gatestone instituto (JAV) portale (1). Kad musulmonai atvažiuoja į Europą pjauti krikščionių, kalba pabėgėliai krikščionys iš Sirijos, kalbantys ta pačia aramėjų kalba, kuria kalbėjo Jėzus Kristus. Jie nuo musulmonų vykdomo genocido bėgo į Europą ir tikėjo, kad Europoje krikščionims bus saugu. Bet ne! Jiems įkandin atvyko pabėgėliai džichadistai, kurie juos pjovė jų gimtojoje Sirijoje.

Europarlamento narys: NATO ieško kelių uždaryti Russia Today

Europos parlamento nuo Ispanijos narys viešai apkaltino NATO siekiant sustabdyti Russia Today (RT) transliacijas ir apskritai uždaryti kanalą. „Galingiausia pasaulyje karinė jėga – NATO leidžia sau atvirai pareikšti, jog RT būtina sustabdyt“, – pareiškė Europos parlamento deputatas nuo Suvienytos Kairiosios partijos (Ispanijoje) Javier Couso 10 metų RT jubiliejaus šventinės ceremonijos metu.

Eurovisuomenė2<B>x</B>

Man jau teko rašyti apie eurožmogų kaip „naują biosocialinę būtybę“. Deja, šis naujas evoliucijos padaras formuojasi ne beorėje erdvėje. Kadangi esu užkietėjęs marksistas, tai išpažįstu K. Markso suformuluotą metodologinį teiginį: žmogaus esmę sudaro visuomeninių santykių visuma. Taigi, eurožmogus – tai eurovisuomenės produktas. Pastaroji galutinai subrendo atsiradus ir susikūrus Europos Sąjungai, nors istoriškai šiai visuomenei galima priskirti visą Vakarų civilizaciją.

Forbes: Karo su Rusija atveju NATO turi mažai galimybių laimėti

Labiausiai Pentagonas bijosi, kad Rusija gali užpulti Baltijos šalis, ir padaryti tą per kokias 2-3 dienas, rašo Forbes apžvalgininkas Loren Thompson. Ir tada NATO šalims teks stoti jų ginti, o greita organizuoti tinkamą atsakymą Kremliaus karo veiksmams aljansui nepavyks, įsitikinęs straipsnio autorius.„Visas aljanso rytinis sparnas yra pažeidžiamas galimo karinio įsikišimo, turint omenyje rusų pajėgų artumą ir natūralių barjerų nebuvimą greitam artėjimui“ – tvirtina Thompsonas. Tuo labiau, kad pasak jo, po konflikto Ukrainoje vakarų karo ekspertai daugiau nebemano, kad gali numatyti Rusijos veiksmus.

Incidentas Egėjo jūroje: turkų atašė iškviestas į RF gynybos Ministeriją

Karo atašė iš Turkijos pasiuntinybės Maskvoje buvo skubiai iškviestas į RF gynybos Ministeriją. Apie tai sekmadienį, gruodžio 13 savo oficialiame tinklapyje pranešė rusų gynybos žinyba. Iškvietimas susijęs su incidentu įvykusiu Egėjo jūroje gruodžio 13 dieną. Rusijos sargybos laivo „Smetlivyj“ ekipažas sustabdė susidūrimą su turkų žvejybiniu laivu, tvirtinama Rusijos ministerijos pranešime.

Mažėja vietos pasaulio naftos saugyklose

Pasaulyje gali nelikti vietos, kur galima būtų saugoti-laikyti naftos žaliavą sekančiais metais, kadangi milžiniškas globalus naftos gavybos perviršis įspėja apie rezervinių naftų saugyklų trūkumą. Po to, kai daugiau, nei metus Saudo Arabijoje, Rusijoje ir JAV buvo pateikiama daugiau naftos, nei pasaulis jos galėjo suvartoti, skaičiai, kuriuos rytoj publikuos Tarptautinė energetinė agentūra, kaip laukiama, pademonstruos, kad komercinių naftos atsargų perviršis išsivysčiusiose Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros Organizacijos šalyse sudaro daugiau, nei 3 mln barelių – kas yra

Valdomas chaosas, kurio JAV nebevaldo

Stebėdami pasaulį nuo sekmadienio iki sekmadienio, mes matome, kaip staigiai keičiasi padėtis, kaip atsiranda vis nauji faktoriai, reikalaujantys įvertinimo. Mūsų korespondentai vyksta iš vieno karšto taško į kitą. Jų reportažai sąžiningi, talentingi ir vyriški, bet man asmeniškai vis viena kyla pojūtis, kad mes nesuspėjame nupiešti viso paveikslo kas vyksta, jo aprėpti ir jums pateikti pilna apimtimi.Ir štai, mastydamas apie tai, aš padariau asmeninį atradimą. Anksčiau mes kalbėjome apie valdomą chaosą. Tai yra, JAV sukuria įvairiuose pasaulio regionuose savo dominavimo vardan valdomą chaosą.

Perl Harboro konspirologija - kam naudingas JAV kaip aukos mitas?

1941 gruodžio 7-ą japonų lėktuvai atakavo amerikiečių karinę bazę Perl Harbre ir JAV įsitraukė į II Pasaulinį karą, o galiausiai tapo svarbiausia naudos iš šio karo gavėja. Po atakos ministras Noksas konstatavo tai, kas greičiausiai ir buvo sumanyta nuo pat pradžių. „Bendras jėgų balansas Ramiajame vandenyne lėktuvnešių, kreiserių, eskadrinių minininkų ir povandeninių laivų prasme nenukentėjo. Visi šie laivai jūroje ir ieško sąlyčio su priešu“. Kitaip sakant, jokios juntamos žalos japonų ataka nepadarė.

Elitas ir tauta

Bet kokią visuomenę valdo valdančioji klasė. Kai politikos padangėje pasirodo išskirtinė asmenybė, ją iškart apsupa išskirtiniai bendražygiai. Netgi Kristui reikėjo apaštalų. Kiekviena istorinė epocha suformuoja tokį elitą, kos jai reikalingas: tarkime, karo metu reikalingi karvedžiai, o valstybėje, siekiančioje pavergti kitas šalis, reikalingi žymūs keliautojai ir atradėjai.

Sodomijos propaganda ir Europos tautų naikinimas

Homoseksualizmas – tai ne kas kita, kaip psichinio sutrikimo forma: kraštutinis seksualinis palaidumas. Šitai patvirtina medicininiai tyrimai ir statistiniai duomenys. Nežiūrint į tai, nemaža mūsų „elito“ atstovų dalis ir toliau su ekstaze žvelgia į Vakarus. Galbūt juos traukia ne vien komfortas ir prabanga, bet ir seksualinės laisvės, kurios tapo neatskiriama dabartinio Vakarų įvaizdžio dalimi?

Prancūzijos miesto Bezjė meras: mes gyvename ypatingos padėties stovyje

Partijos „Nacionalinis frontas“ pergalė regioniniuose rinkimuose buvo sąlygota didele dalimi tuo, kad ši partija turi kietą poziciją migracijos klausimu: daugiau negu 40% balsų „Nacionaliniam frontui“ atidavė rinkėjai tuose regionuose, kuriuose pabėgėlių skaičius ypač išaugo. Interviu RT Prancūzijos Bezjė miesto meras pareiškė, kad migrantų antplūdį reikia sustabdyti. Pergalė Prancūzų kraštutinės dešiniosios partijos „Nacionalinis frontas“ regioniniuose rinkimuose gruodžio 6 dieną daugumai tapo nelaukta. Tačiau, labiau įdėmi analizė leidžia teigti, kad toks rezultatas buvo gana nuspėjamu.

Istorijos nesuklastosi: Libija “prie Kadafio”

Kokia Libija šiandien, po “arabiško pavasario”?  – tai šalis, kurioje nerasi saugios vietos. Viešpatauja chaosas, masinė emigracija. Kadafis buvo nuverstas ir nužudytas, motyvuojant, kad jis – žiaurus diktatorius.Dešimt faktų, kurių nežinojote apie Libiją, kuri buvo valdoma taip vadinamos “Kadafio diktatūros“.Ką jūs pagalvojate, kai išgirstate vardą Muamaras Kadafis (Muammar Gaddafi)? Tironas? Diktatorius? Teroristas? Na, Libijos pilietis gali nesutikti, tačiau mes norime, kad Jūs patys tai nuspręstumėte.

Svarbiausių pasaulio įvykių apžvalga. 2015 gruodžio 7-a

Tinklapio http://fct-altai.ru rubrika, kurioje V.V. Piakinas atsakinėja į klausimus, užduodamus pačiame tinklapyje arba KOBADOTU jutūbės kanale: 0:00:30 - Ситуация с дальнобойщиками: преступный оброк и анонимный протест. 0:18:50 - Почему Эрдоган сказал, что уйдёт с поста, если будет доказано его участие в торговле нефтью с ИГИЛ? 0:23:20 - Почему Министерство Обороны не раскрыли всех карт?

Socialistai pralaimėjo Venesuelos parlamento rinkimus

Dideliam imperialistų ir jų liokajų džiaugsmui, gruodžio 6 d. vykusiuose Venesuelos parlamento rinkimuose Nicolo Maduro vadovaujami socialistai patyrė pralaimėjimą: kol ligšiolinė opozicija laimėjo 99 vietas parlamente, socialistai tegavo tik 44. Tai yra pirmas Venesuelos socialistų pralaimėjimas rinkimuose nuo pat N. Maduro pirmtako, Hugo Čavezo, atėjimo į valdžią 1999-aisiais.

Prancūzija: „Nacionalinis frontas“ surinko 28% balsų

Partijos lyderė Marin Le Pen ir jos 25 metų dukterėčia Marion Marechal Le Pen (nuotraukoje) įveikė simbolinį 40 procentų barjerą savo rinkimų apygardosePrancūzijoje, partija „Nacionalinis frontas“ gavo apie 28% rinkėjų balsų visoje šalyje, o jos kandidatai užėmė pirmąją vietą mažiausiai šešiuose regionuose iš trylikos.Partijos lyderė Marin Le Pen ir jos 25 metų dukterėčia Marion Marechal Le Pen (nuotraukoje) įveikė simbolinį 40 procentų barjerą savo rinkimų apygardose (Kalė ir Prancūzijos Rivjeroje), kas tapo nauju rekordu partijai.

Keisti žaidimai. Sirijos endšpilis

Algimantas LebionkaKeistas jausmas apima, kai kiekvieną dieną matai šachmatų turnyrą, kuriame prie daugybės lentų vienu metu žaidžia vienas ir tas pats žaidėjas. Vienas vienintelis, ir juodosiomis figūromis, ir baltosiomis, ir už visus vienu metu, ir prie visų lentų. Apsistosiu ties viena šių keistų šachmatų partija: Netanyahu – PutinasKarinės-kosminės Rusijos pajėgos operaciją prieš „Islamo valstybę“ Sirijoje pradėjo šių metų rugsėjo 30 dieną. Dvi savaitės iki Rusijos operacijos pradžios, t. y.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: