Informacinio karo apraiškos

Informacinis karas įgauna vis įvairesnes formas ir kartais sunkiai pastebima kryptinga veikla tampa plačiai matomu reiškiniu. Deja, ne tokie reiklūs piliečiai nepastebi išvis jokių formų. Mas media orientuota būtent į tokius nereiklius, kurie kaip kempinės sugeria viską ir bet ką, kas jiems brukama, ką sėkmingai įrodė buvusios Ukrainos pavyzdys. Įdomu tai, kad informacinis karas vis labiau persikelia į internetą ir jutūbas užima vis stipresnes pozicijas šioje srityje - juk ten sėdi kontentas kuris teliko nežiūri, o jį reikia perimti.

Sekimas, kankinimai, žudynės. Tamsioji Obamos prezidentavimo pusė

Visuotinis sekimas, Kadafio nužudymas, DAESH atsiradimas, vis dar tebeveikiantis Gvantanamo kalėjimas. Amerikiečių žurnalistas ir politologas Džo Lorija susumavo dvi Obamos prezidentavimo kadencijas. Vienas iš nemalonių siurprizų, su kuriuo teko susidurti amerikiečiams pastaraisiais metais – tai suprasti, kad juos visur pastoviai seka.

Pasaulinė kultūrinė revoliucija (4)

Būtų neteisinga manyti, kad vidutinis amerikietis ar europietis žavisi jam brukamomis šiuolaikinio liberalizmo vertybėmis. Nepakantumo bet kokiai kitai nuomonei, kuri neatitinka politinio meinstrymo, atmosfera tam ir sukurta, kad užčiauptų ir marginalizuotų disidentus. Šia prasme Vakarų demokratija mažai kuo skiriasi nuo bet kurio kito autoritarinio režimo, kuriems ji save atseit priešpastato.

Du ortodoksai, du fašistai, tarytum du broliai dvyniai: musulmonų imamas ir žydų rabinas

Abu viešai propaguoja nacistinę ideologiją, abu neskaito už žmones tų, kurie išpažįsta ne jų religiją, arba neišpažįsta jokios religijos. Baisu išgirdus jų pamokslus, baisu tai pamačius. Abu turėtų tūnoti kalėjime, izoliuoti nuo visuomenės, bet ne, abu jie laisvėje. Bet jeigu šitie fašistai laisvėje, tai gal mes… kalėjime?

Egzistencinis klausimas: Ką daryti?

Šis rusų apžvalgininko straipsnis yra apie rusiškas partijas konkrečiai, tačiau partijų kūrimo, išgyvenimo, veiklos, tikslų formavimo ir ideologijos klausimai vienodi viso pasaulio partijoms. Todėl bendrąja prasme, pagrindinė straipsnio autoriaus mintis atitinka ir lietuviškųjų partijų kūrimo bei egzistencijos mechanizmų principus.Publikuoju pilną savo pranešimo, kurį padariau mokslinėje ekspertinėje sesijoje „Naujo tipo partija: jos sukūrimo Rusijoje būtinybė ir perspektyvos“, versiją.

„Zika“ virusas Abchazijoje ir amerikiečių biologinė bazė Gruzijoje: atsitiktinis sutapimas?

Vasario 15 dieną pokalbyje per BBC Rusijos premjero padėjėjas, buvęs Rusijos vartojimo priežiūros tarnybos vadovas Genadijus Oniščenko palietė Zika karštligės temą. „Kodėl mane dar jaudina Abchazijos pajūris, kur yra užregistruotas uodas? Tai mane jaudina todėl, kad kažkur už šimto kilometrų nuo šios vietos, kur šiandien gyvena šis uodas, arčiausiai nuo mūsų sienos, yra karinė Jungtinių Amerikos Valstijų mikrobiologijos laboratorija, – pasakė jis.

Įvykių srautas: Nuo Moldavijos iki Turkijos / В потоке событий Турция роет яму соседу

Молдавия: провал европейского пути / Румыния ждет своего часа / Кто похитил миллиард евро из банковской системы Молдавии / Украина и Турция: вместе против России / Зачем Запад стремится расколоть крымских татар

Žydai bėga iš jEvropos! (RU)

Евреи бегут из Западной Европы на историческую родину Общеизвестный факт, что первые с корабля бегут крысы почуявшие течь! Так же общеизвестно, что Евреи как нация обладают хорошим чутьем, на вероятные проблемы. Это чутье у них развивалось веками, путем естественного отбора.

Le Figaro: Pasauliui reikalingi lyderiai, tokie kaip Putinas ir Trampas

„Trampas ir Putinas, Putinas ir Trampas. Neskaitant to, jog šie du NPO (neatpažinti politiniai objektai) pasikeitė keletu malonybių tarpusavyje, kurios vis tik liudija apie kažkokią abipusę pagarbą, kol kas nebuvo nieko tokio, kas leistų sutapatinti Niujorko milijardierių ir buvusį tarybinį kagėbistą“, rašo Andre Bercoff leidinyje Le Figaro.Trampas ėjo savo tėvo pėdomis, kuris dirbo investuotoju statybų versle Brukline ir Kuinse, tačiau greitai ji perspjovė, pradėjęs statyti dangoraižius ir golfo aikšteles pradžioje Manhetene, o vėliau ir visame pasaulyje, rašo žurnalistas.

Valentinas Katasonovas: Pinigų mirtis ir alternatyvūs ekonominiai santykiai

Galingiausių Vakarų valstybių centriniai bankai pinigais užtvindė pasaulio ekonomiką. Centrinių bankų „kiekybinio suminkštinimo“ programos neatvedė prie realios ekonomikos vystymo, bet ją įstūmė į aklavietę. Vis didesnė pinigų spausdinimo staklių produkcijos dalis keliauja į finansines rinkas, kur įsidega spekuliacinių žaidimų azartas. Į realios ekonomikos sektorių pinigai nepatenka, todėl ūkio subjektai ima ieškoti alternatyvių ekonominių santykių formų.

Kas išsipildė ir neišpildė. Fantazijos CŽV prognozėse

Prieš 15 metų CŽV pamėgino prognozuoti, koks bus pasaulis 2015 metais. Britų laikraštis The Telegraph išanalizavo šią ataskaitą, datuojamą 2000 metais ir išskyrė išsipildžiusias prognozes bei tuos dalykus, kuriuos ekspertai visiškai pražiopsojo.

Pasaulio valdovai „Štazi gyvatės kiaušinį“ ruošiasi perkelti į JTO

Kas dar pasaulyje liko nesugriauto, kad pagaliau įsiviešpatautų Mošiacho (antikristo) karalystė? Artimieji Rytai sugriauti, Europa baigiama griauti, liko JTO. Ir čia pasaulio galingųjų žvilgsniai nukrypo į Angelą Merkel, griovėją profesionalą, „Štazi gyvatės kiaušinį“.

Kuba vėl tampa JAV kolonija

Vasario 15 d. pasirodė pasaulyje daug diskusijų kelianti naujiena iš Kubos: viešai paskelbta, kad iki 2017 m. šalyje ketinama pilnai įrengti JAV kapitalui priklausysiančią traktorių gamyklą, kuri per metus turėsianti gaminti po 1000 smulkių traktorių vidaus rinkos vartojimui. Kodėl toks lyg ir nekaltas dalykas kelia tokias dideles diskusijas pasaulyje, o socialistų tarpe, pagrįstas abejones dėl Kubos, kaip socialistinės valstybės, ateities?

Žvalgybinė apklausa: apie Turkiją / Разведопрос: Александр Сотниченко про Турцию

Очень познавательно. Во всех СМИ утверждается, что Эрдоган сошел с ума и поэтому творит невесть что. Либо мотивы его действий объясняются упрощенно: бизнес с нефтью или что-то подобное. Это очень напоминает то, как западные издания характеризуют Путина. Поэтому доверия нет ни тем СМИ ни другим. В этой беседе худо-бедно раскрываются мотивы того, что...

Jakovas Kedmi: Yra vienintelė grėsmė taikai pasaulyje, tai Turkijos psichopatas

Izraelio diplomatas, buvęs žvalgybos NATIV vadovas Jakovas Kedmi Izraelio televizijos Iton-tv laidoje išreiškė nuomonę, kad šiuo metu yra dvi pasaulinio karo prielaidos: psichopatas Ankaroje ir grupė Europos psichopatų, norinčių panaudoti Turkijos psichopatą spręsti problemas kariniu keliu.

Holokaustas: tarp tiesos ir netiesos (melo). 2 dalis

Tęsiame pokalbį su JAV gyvenančiu lietuviu, nepriklausomu žydų istorijos tyrinėtoju bei visuomenės švietėju rašytoju Valdu Anelausku. "Mes esame kažkokio pasibaisėtino ir absurdiško spektaklio liudininkai. Kalbu apie „pabėgėlius“. Sveiku protu nesuvokiama, kodėl Europa išskėstomis rankomis pasitinka visus tuos nelegalius migrantus, plūstančius iš Azijos ir Afrikos. „Welcome, refugees!“, „Mūsų namai – jūsų namai“… Kai tuo tarpu tie „pabėgėliai“ – pabėgėliais padaryti tik propagandistinės žiniasklaidos, o iš tiesų dauguma jų paprasčiausi nusikaltėliai..."

Istorinis Romos popiežiaus ir Maskvos patriarcho susitikimas. Gal vertėjo jį atidėti dar kokiam šimtui metų?

Mūsų akyse kažkur Kubos oro uosto užkaboriuose nutiko istorinis įvykis - pirmas Romos popiežiaus susitikimas su Maskvos patriarchu. Susitikimo metu priimta bendra deklaracija. Deja, neteisinga būtų sakyti, kad ta deklaracija sukėlė didelį džiaugsmą ir entuziazmą būtent katalikų pasaulyje. Nes kol kas ji kelia mokantiems skaityti ir gebantiems mąstyti broliams-katalikams prieštaringus jausmus.

Graikai streikuoja

Vasario 13 d., Atėnuose įvyko dar vienas PAME inicijuotas protestinis mitingas, kuriame dalyvavo daugiau kaip 12 tūkst. žmonių – šį kartą apie mitingą pranešė net ir sisteminė žiniasklaida. Tai – žemdirbių akcija prieš pragaištingas „kairiųjų“ buržujų vyriausybės reformas, praktiškai 70% siekiantį pajamų mokestį mažažemiams ūkininkams ir žemės ūkio darbininkams.

CNN: „nulūžus“ Ukrainos elektros tinklams JAV valdininkė atrado rusišką pėdsaką

Dėl Ukrainos elektros tinklų veiklos „lūžimo“, kas įvyko praėjusių metų gruodį, ko pasekoje buvo palikti be elektros energijos 103 gyvenamieji punktai, kalta Rusija, – taip pareiškė JAV energetikos ministro pavaduotoja Elizabeth Sherwood-Randall energijos tiekimo srities vadovų susirinkimo metu. Apie jos pareiškimą CNN papasakojo vienas amerikiečių valdininkų mačiusių jos pasisakymą.

Pentagonas turi būti sugriautas / Пентагон должен быть разрушен

У выдающегося американского фантаста Кима Робинсона есть цикл романов «Калифорнийская трилогия». В них он описывает три варианта будущего США на примере Калифорнии. В одном из описываемых вариантов будущего США настолько задолбали весь мир своей наглостью и агрессивностью, что все остальные страны мира объединились и загнали «самую...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Demografija. Vakarai beviltiškai sensta
224
Kas yra Islamo valstybė?
2664
Izraelio sionistai rengė pasikesinimą prieš Irano mokslininką
1713

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: