Šitas "žžž" - ne šiaipsau / Это жжж неспроста

Начинает складываться воедино картинка в американском Орландо. Хитрый ход задумала исключительная американская нация!Во-первых, с самого начала в новостях была какая-то мутная муть. А сразу после того, как Обама назвал это самой масштабной трагедией после 9/11, зрение и слух напряглись не на шутку: к чему снова клонят исключительные страдальцы?И...

Orlando pederastų skerdikas - pabėgėlių iš Afganistano sūnus. Pačios taikiausios pasaulio religijos atstovas

Beskaitant kraupias naujienas iš už Atlanto nenoromis kilo mintis: - o gal Donaldas Trumpas vis gi kažkiek teisus, siekdamas apriboti musulmonų imigraciją į JAV? Paaiškėjo, kad ginkluotas žmogus, įsiveržęs į Orlando gėjų klubą ir nušovęs ten 50 bei sužeidęs antra tiek seksualinių mažumų atstovų, yra 29-rių musulmonas Omar Mir Seddique Mateen.

Izraelis Šamiras: Kas prieš Hilari Klintos – tas lai smenga į pragarą!

Aš senai nemačiau tokios purvinos rinkimų kompanijos, kaip ši, kuri šiuo metu vyksta Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tarytum visas isteblišmentas susivienijo, kad atvesti Hilari Klinton į Baltuosius rūmus.Vos keletą valandų iki praimeriz (tai priešlaikiniai rinkimai, kurie turi iškelti vieningą partijos kandidatą būsimuose prezidento rinkimuose) Kalifornijos valstijoje, naujienų agentūros „pranešė“, o tiksliau, pareiškė, kad Klinton jau laimėjo. Senatoriaus Sanderso rėmėjai – galite eiti ilsėtis, išgerti alaus. Eiti į rinkimus jums nėra reikalo.

Nugalėjusios tolerancijos šalių sporto naujienos

Vyrukai – persirengėliai pradeda ropštis į moterų varžybų prizines vietas Iš JAV atsklindančios naujienos sukėlė man kognityvinį disonansą. Nežinau – verkti ar juoktis? Neperseniausiai Obamos administracija griežtai liepė mokymo įstaigoms traktuoti mokinius tik pagal jų pačių pasirinktą ir deklaruotą genderį, nekreipiant dėmesio į jų prigimtinę lytį ir nereikalaujant jokių kastrac...

Rostislavas Iščenko. Teroristai Aktobe: bandymas susprogdinti Euraziją ir Kazachstaną

Sekmadienį nežinomi žmonės Kazachstano mieste Aktobe užpuolė ginklų parduotuves ir karinį dalinį. Bandė užgrobti ginklus. Valdžia įvedė šalyje „geltoną“ teroristinio pavojaus lygį.

Briuselis daro viską, kad skatinti nelegalią migraciją į Europą

Spiegel pranešė, kad nuo praeitų metų rugsėjo mėnesio Europos sąjungos kovos su nelegalia migracija operacijos „Sofija“ metu buvo „išgelbėta“ 13 tūkstančių nelegalių migrantų, kurie buvo nugabenti į Italiją. Ši ES operacija tapo kontrabandistų pagalbininke, jų verslo partnere, transportuojant afrikiečius iš Libijos į Europą. Europos komisijos pirmininkas Jean-Claude Juncker yra pareiškęs, kad ES vadovybė darys viską, kas jo galiose, įskaitant ekonomines sankcijas, kad blokuoti bet kurio kandidato, kuris kovoja su masine imigracija, atėjimą į valdžią bet kurioje ES valstybėje.

Klintonų šeimynėlė: Bilas turėjo mažiau moterų negu Hilari

Semiantis informaciją iš Lietuvoje viešpataujančių propagandinių MIP įkyriai braunasi mintis, kad jei, neduok Dieve, neišrinks Hilari Klinton prezidente, nedelsiant V.Putinas užpuls Lietuvą, pasaulį ištiks ekonomikos krizė, iškrypėliams uždraus birbintis per antrą galą, o gal net prisikels iš numirusių Muamaras Kadafis, kurio šlykščią žmogžudystę aikčiodama, matomai dėl patiriamo orgazmo, online stebėjo tuometinė JAV Valstybės departamento vadovė.

Juodasis rasizmas atvedė Pietų Afrikos respubliką prie pilietinio karo slenksčio

Istoriją apie tai, kaip „Juodosios Afrikos aruodas“ – Pietų Rodezija, nugalėjusi rasizmą ir atėmusi pas baltuosius žemę, virto Zimbabve – pasaulio infliacijos čempione, žino daugelis. Dabar atėmimo iš baltųjų keliu nutarė eiti ir Pietų Afrikos Respublika (PAR) – BRIKS narys ir Rusijos partnerė. Turint omenyje, kad radikalizmas vėl populiarus ir tarp baltųjų, ir tarp juodųjų, ši istorija gali blogai pasibaigti.

Королева Англии правит Миром? Теперь ясно кто отдаёт приказания мировым лидерам

О Елизаветe II, королевe Великобритании, Австралии, Канады, Новой Зеландии, Антигуа и Барбуды, Багамских островов, Барбадоса, Белиза, Гренады, Папуа–Новой Гвинеи, Сент–Винсента и Гренадин, Сент–Киттса и Невиса, Сент–Люсии, Соломоновых островов, Тувалу и Ямайки. Оказывается, Елизавета-II прямой потомок патриарха Авраама!Она возглавляет "Государство...

Masinio apnuodijimo žuvis: šokiruojantys faktai apie Norvegijos lašišas

Keleto mėnesių eigoje prancūzų žurnalistai Nikolia Danielis ir Lui de Barbeirakas tyrė žuvies industriją iš vidaus. Jie keliavo nuo Norvegijos iki Vietnamo, pabuvojo Švedijoje ir Danijoje. Jų tyrimo medžiagą vainikavo filmas, parodantis tiesą, kurią bando nuslėpti „žuvies lobistai“.Savo tyrimą jie pradėjo nuo Norvegijos vakarų, kur kaimiškose vietovėse yra daug žuvies fermų, dirbtiniu būdu veisiančių lašišas. Žurnalistai susitiko su norvegų aktyvistu, ekologu ir gamtos apsaugos Sąjungos įkūrėju Kurtu Oddekalvu, kuris laiko neleistinu faktą, slepiamą po fiordų vandenimis nuo visuomenės.

Zeit: vokiečiai į pensiją išeis 73 metų amžiaus

Vokietijos ekonomikos institutas (IW) apskaičiavo, kad greitai į pensiją vokiečiai galės išeiti tiktai sulaukę 73 metų amžiaus, rašoma Zeit online.

Įtarimai dėl prezidento rinkimų falsifikavimo Austrijoje. Ten ir vėl laimėjo „končita“

Tokia jau ta šalis Austrija, kad ten prezidento ar kiti rinkimai lengvai nuspėjami iš anksto. Ten toks rinkimų principas: „nesvarbu kaip balsuoja, svarbu kas skaičiuoja“. Ten taip nuo Šekelgruberio jaunystės laikų. Ten visada laimi „končitos“. Kai pasitaiko ne „končitos“, o „haideriai“ – jie pralaimi, o jei per „končitų“ neapsižiūrėjimą laimi – tai juos užsimuša neaiškiomis aplinkybėmis, jie žūsta automobilių katastrofose. Austrai supranta, kad prezidento rinkimai yra suklastoti. Daugiau negu 80% didžiausio Austrijos dienraščio Krone skaitytojų gegužės 28 dieną manė, kad rinkimus laimėjo Horstas Hoferis, o ne van der Bellenas.

Kare svarbiausia – išlikti

Gegužės viduryje vyko aukščiausio lygio NATO susitikimas. “Vieningai” nuspręsta Baltijos šalyse sukurti naujus batalionus, o Rumunijoje ir Lenkijoje sumontuoti puolamąsias “Aegis” raketines sistemas. Į vakarus nuo Lietuvos, politikai ir žurnalistai putoja, kad štai ten – rytuose, girdi, yra diktatoriškas, blogojo Putino režimas ir jis kėsinasi pulti rytų Europą. Dar visai nesenai, blogieji buvo Irako, Afganistano, Libijos režimai.

Labas rytas, Putino agentai!

Labas rytas, Putino agentai, laikas keltis, išvesti pasivaikščioti savo naminį lokį ir skleisti Kremliaus propagandą. Šiandien puikus penktadienio rytas. Šviečia saulė, šilta, čiulba lakštingalos. JAV susidūrė ir nukrito į Atlanto vandenyną du JAV naikintuvai F-18 - jie jau niekada nebegalės nuskristi bet kur pasaulyje demokratizuoti, žudyti, naikinti, griauti.

J.Kedmi: Kaip Rusija atsakys į amerikiečių PRO Rytų Europoje

Kaip atsakys Rusija į amerikiečių PRO Rytų Europoje? Kas liks iš Rumunijos, Lenkijos, Pabaltijo karinio konflikto su Rusija atveju? Kam reikalinga NATO, kokie šios organizacijos tikslai? Apie tai aiškinasi žinomas karinis ir politinis apžvalgininkas, buvęs Izraelio specialiosios tarnybos „NATIV“ vadovas Jakovas Kedmi.

Super nano technologijų amerikietišką duonelę - ant kiekvieno lietuvio stalo!

Šis trumpas video kaip niekas kitas puikiai pailiustruos, kam JAV-as valdančios korporacijos taip agresyviai verčia jEvrosojūzą pasirašyti TTIP (transatlantinę prekybos sutartį) ir tapti JAV korporacijų gaminių realizavimo poligonu.

JAV Senatas į vienas aukščiausių pareigų kariuomenėje paskyrė pederastą-aktyvistą

Šį antradienį JAV Senatas beveik vienbalsiai patvirtino prezidento B. Obamos teiktą atviro homoseksualo Erico Fanningo kandidatūrą į Armijos sekretoriaus pareigas – aukščiausias civilio asmens užimamas pareigas kariuomenėje. Ericas Fanningas yra vienas iš dviejų pagrindinių žmonių, kovojusių  už „Neklausk, nesakyk“ (angl. Don’t Ask, Don’t Tell) prakt...

Kokią ateitį kuria pasaulio bankininkai

Pasaulio finansų sistema – pasaulinės ekonomikos skeletas. Jeigu anksčiau, Karlo Markso laikais, jo žymioji formulė skelbė „prekės-pinigai-prekės“. Tai dabartiniame pasaulyje ji atrodo jau kitaip: „pinigai-prekės-pinigai“. Pinigai, kurie kažkada buvo sugalvoti kaip instrumentas, aptarnaujantis prekių apyvartą, iš pradžių patys pavirto preke, o paskui iš pagalbinio instrumento pavirto svarbiausia gamybos priemone, kalbant to paties Markso terminais. Rezultatas: jeigu anksčiau pasaulio pinigai atspindėjo pasaulio prekių apyvartos situaciją, tai šiandien pasaulio ekonomika tampa finansinio pasaulio atspindžiu.

Kas yra europietiškos vertybės ir ką jos reiškia

Prieš 15 metų man teko pasisakyti vienoje konferencijoje. Kalbėjau apie tai, kad Rusijos pavertimas priešu – ne pati geriausia idėja. Per diskusiją vienas konferencijos dalyvis, kuris, kaip vėliau išsiaiškinau, buvo išėjęs į atsargą pa...

(P)rezidentų sugrįžimas: kaip JAV spectarnybų klientai ateina į valdžią

Вчера портал WikiLeaks опубликовал документы, свидетельствующие о том, что временный глава Бразилии Мишел Темер в прошлом сотрудничал с разведкой и военными США: он обсуждал с представителями Вашингтона политическую ситуацию в стране. Хотя нет оснований полагать, что приход Темера к власти каким-то образом с этим связан, публикация заставляет вспомнить о других примерах, когда политики либо были уличены в сотрудничестве с ЦРУ, либо пришли к власти при прямой или косвенной поддержке разведывательного управления.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

„Šiukšlinio maisto“ epocha eina į pabaigą?
1880
„Al Quaeda“ lyderis perspėja: kitas mūsų taikinys – Londonas
674
Kai streikuoja gydytojai, ligonių mirtingumas smarkiai sumažėja...
2593

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: