Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Unikali sencacija: Putinas pavogė VISUS VISŲ (tame tarpe ir lietuvių) pinigus ir paslėpė juos ofšoruose - JAV ir Britanijos panosėje!

Всё воскресенье ждал шокирующих разоблачений от Дрю Салливана, который предрекал пресс-секретарю Президента России Пескову тяжелый рабочий день. Особых опасений не было, но просто хотелось узнать, что же это такое будет:) Вышло как обычно. УГ. Какие-то душещипательные рассказы ни о чем, сводящиеся к тому, что существуют офшоры, а с Президентом России...

Kam naudingas naujas Armėnijos-Azerbaidžano karas?

Kalnų Karabache prasidėjo stambūs karo veiksmai. 2016 metų balandžio 2 dieną Azerbaidžano kariuomenė pradėjo puolimą per visą sąlyčio linija su karinėmis Armėnija ir Kalnų Karabacho karinėmis pajėgomis. Vyksta mūšiai su artilerijos, tankų ir aviacijos panaudojimu. Abi pusės kaltina viena kitą eskaluojant konfliktą, vienok Azerbaidžano kariniai veiksmai byloja apie iš anksto suplanuotą operaciją. Įsisenėjęs konfliktas tarp dviejų regiono tautų: krikščionių-armėnų ir giminingų turkams azerbaianiečių-musulmonų įsiplieskė su nauja jėga.

Vyriausias sefardų rabinas: gojams, kurie nesilaiko Nojaus įstatymų, draudžiama gyventi Izraelyje

Vyriausias Izraelio sefardų rabinas Yitzhal Yosef savo šeštadieniniame pamoksle pareiškė, kad, pagal Galachą*, nežydams draudžiama gyventi Izraelyje. Rabinas pažymėjo, kad likti Izraelyje gali tiktai tie gojai, kurie gyvena pagal septynis Nojaus ainių įstatymus. Tai septyni įstatymai, kurie pagal judaizmą, yra būtinu minimumu, kuriuos Tora skyrė žmonijai. Jie draudžia stabmeldystę, šventvagystę, žmogžudystę, paleistuvystę, vagystę, valgymą kūno dalių, nupjautų iš gyvo gyvulio, reikalauja gerbti įstatymą.

Graikija: kovingi profsąjungiečiai užėmė finansų ministerijos pastatą, sudegino ES vėliavą

Kovingųjų Graikijos profsąjungų PAME atstovai vakar dienos rytą (antradienį, kovo 29 d.) buvo užėmę Graikijos Finansų ministerijos pastatą, tuo būdu išreikšdami protestą prieš valdžios antiliaudinę politiką: ardoma socialinės apsaugos sistema, keliami mokesčiai, atiminėjami žmonių butai.

Ar popiežius Pranciškus nuplaus kojas musulmonų nužudytiems katalikams? (video)

Popiežius Pranciškus Velykų proga nuplovė kojas „pabėgėliams“, o  sekmadienį sakydamas savo Velykų sveikinimą, kritikavo migrantų ir pabėgėlių „atmetimą“. O kam juos atmesti? Kristus taip nesielgdavo, jis pats maitindavo ir pagirdydavo, ir rūmuose negyveno. Kas trukdo Požiežiui Pranciškui elgtis taip, kaip mokė Kristus? Vatikane tiek daug vietos, drąsiai galima kelis šimtus tūkstančių „pabėgėlių“ čia apgyvendinti, o jeigu šv.Petro aikštėję pastatyti konteinerinius namelius, palapines – koks milijonas pabėgėlių ten tilptų.

Ginklas, prieš kurį bejėgis bet kuris teroristas

Kaip nugalėti terorizmą? Paskutinių dienų įvykiai davė labai aišku atsakymą: terorizmas atsitrauks tik prieš žmonių solidarumą ir dvasinę tvirtybę. Tankai, šautuvai ir raketos bejėgės  –  tai parodė ir Rusijos bandymai su isistais susidoroti Sirijoje.

Tamsioji Amerikos (JAV) pusė [2]

Pagrindinių Amerikos intervencijų, slaptų operacijų ir įvairių karo nusikaltimų sąrašas„Man tiesiog darosi baisu dėl mano šalies, kai pamanau, kad Dievas yra teisingas“. JAV prezidentas Tomas Džefersonas (Thomas Jefferson)„Manau, kad visus, kurie pelnosi iš karo bei prisideda prie jo kurstymo, pačią pirmą jo dieną turi sušaudyti jo šalies piliečiai“. Ernestas Hemingvėjus (Ernest Hemingway)II-a dalis. Pirma dalis čia.1917-1918 m. – dalyvavimas Pirmajame pasauliniame kare.Pradžioje Amerika „laikėsi neutralumo“, t. y.

Independent: JAV norėjo nuversti Asadą su Google pagalba

Interaktyvus instrumentas vizualizacijai sukurtas Google ir rodantis Sirijos valdžios-karinių struktūrų „dezertyrų“ buvimo vietą ir skaičių turėjo paskatinti Asado režimo žlugimą. Apie tai tapo žinoma iš elektroninių laiškų, susijusių su Hillary Clinton asmeniu, publikuotų WikiLeaks, praneša Independent. Šis instrumentas labai patiko vyresniajam, tuo metu dar buvusios valstybės sekretore Hillary Clinton, padėjėjui.

Veidmainiai

Lietuvoje tipo gedulas… O vakar, per Euronews eurobiurokratė Mogerini planavo padaryti pareiškimą apie situaciją Belgijos sostinėje, tačiau pradėjusi kalbėti negalėjo sulaikyti ašarų ir apsibliovusi pasišalino iš spaudos konferencijos…

Plačiai užmerktomis akimis: 6 Belgijos specialiųjų tarnybų klaidos

Po teroro aktų Briuselyje Belgijos jėgos struktūroms keliama daug klausimų. Ar viską padarė karalystės specialiosios tarnybos, kad užkirsti kelią tragedijai? Ar buvo pakankamai tam priemonių? Nurodomos 6 pagrindines Belgijos vyriausybės ir jos vadovaujamų specialiųjų tarnybų klaidos.

Žurnalistai moka 20 eurų, kad pabėgėliai apsimestų negyvais

Užsienio žurnalistai pabėgėliams moka 20 eurų, kad jie atsigultų ant pakrančių ir apsimestų skenduoliais. Taip praneša Koso salos Vyskupas Nisyros Nathanael. Šis neįprastas liudijimas buvo paskelbtas interviu metu, kurį padarė vietinė radijo stotis Alpha 98,9 su Vyskupu Nisyros Nathaniel.

Tamsioji Amerikos (JAV) pusė

Pagrindinių Amerikos intervencijų, slaptų operacijų ir įvairių karo nusikaltimų sąrašas„Man tiesiog darosi baisu dėl mano šalies, kai pamanau, kad Dievas yra teisingas“. JAV prezidentas Tomas Džefersonas (Thomas Jefferson)„Manau, kad visus, kurie pelnosi iš karo bei prisideda prie jo kurstymo, pačią pirmą jo dieną turi sušaudyti jo šalies piliečiai“. Ernestas Hemingvėjus (Ernest Hemingway)JAV karys prašosi į svečiusKad užtvirtintų ir išlaikytų savo „teisę“ eksploatuoti kitas tautas, Amerika reguliariai naudoja įvairias prievartos formas, ir pirmiausia – karinę.

Ar įmanomas JAV kolapsas tarybiniu stiliumi?

Ar jau reikia ruoštis JAV žlugimui tarybiniu stiliumi? Daug faktų liudija, kad atsakymas yra teigiamas. Visa eilė ekonominių ir geopolitinių nesėkmių, nuo XXI amžiaus pradžios persekiojančių Ameriką, šiandien pasipildė dar viena sudėtine dalimi: branduolinės atakos grėsme iš Islamo valstybės pusės. Absurdas? Kol kas jis nepaneigtas, skamba kaip absurdas. Tačiau esmė slypi ne tik tokios atakos realizavimo sunkumuose. Akivaizdu, kad islamistai nebijo Amerikos. O ko jiems bijoti?

Informacinio karo apraiškos

Informacinis karas įgauna vis įvairesnes formas ir kartais sunkiai pastebima kryptinga veikla tampa plačiai matomu reiškiniu. Deja, ne tokie reiklūs piliečiai nepastebi išvis jokių formų. Mas media orientuota būtent į tokius nereiklius, kurie kaip kempinės sugeria viską ir bet ką, kas jiems brukama, ką sėkmingai įrodė buvusios Ukrainos pavyzdys. Įdomu tai, kad informacinis karas vis labiau persikelia į internetą ir jutūbas užima vis stipresnes pozicijas šioje srityje - juk ten sėdi kontentas kuris teliko nežiūri, o jį reikia perimti.

Sekimas, kankinimai, žudynės. Tamsioji Obamos prezidentavimo pusė

Visuotinis sekimas, Kadafio nužudymas, DAESH atsiradimas, vis dar tebeveikiantis Gvantanamo kalėjimas. Amerikiečių žurnalistas ir politologas Džo Lorija susumavo dvi Obamos prezidentavimo kadencijas. Vienas iš nemalonių siurprizų, su kuriuo teko susidurti amerikiečiams pastaraisiais metais – tai suprasti, kad juos visur pastoviai seka.

Pasaulinė kultūrinė revoliucija (4)

Būtų neteisinga manyti, kad vidutinis amerikietis ar europietis žavisi jam brukamomis šiuolaikinio liberalizmo vertybėmis. Nepakantumo bet kokiai kitai nuomonei, kuri neatitinka politinio meinstrymo, atmosfera tam ir sukurta, kad užčiauptų ir marginalizuotų disidentus. Šia prasme Vakarų demokratija mažai kuo skiriasi nuo bet kurio kito autoritarinio režimo, kuriems ji save atseit priešpastato.

Du ortodoksai, du fašistai, tarytum du broliai dvyniai: musulmonų imamas ir žydų rabinas

Abu viešai propaguoja nacistinę ideologiją, abu neskaito už žmones tų, kurie išpažįsta ne jų religiją, arba neišpažįsta jokios religijos. Baisu išgirdus jų pamokslus, baisu tai pamačius. Abu turėtų tūnoti kalėjime, izoliuoti nuo visuomenės, bet ne, abu jie laisvėje. Bet jeigu šitie fašistai laisvėje, tai gal mes… kalėjime?

Egzistencinis klausimas: Ką daryti?

Šis rusų apžvalgininko straipsnis yra apie rusiškas partijas konkrečiai, tačiau partijų kūrimo, išgyvenimo, veiklos, tikslų formavimo ir ideologijos klausimai vienodi viso pasaulio partijoms. Todėl bendrąja prasme, pagrindinė straipsnio autoriaus mintis atitinka ir lietuviškųjų partijų kūrimo bei egzistencijos mechanizmų principus.Publikuoju pilną savo pranešimo, kurį padariau mokslinėje ekspertinėje sesijoje „Naujo tipo partija: jos sukūrimo Rusijoje būtinybė ir perspektyvos“, versiją.

„Zika“ virusas Abchazijoje ir amerikiečių biologinė bazė Gruzijoje: atsitiktinis sutapimas?

Vasario 15 dieną pokalbyje per BBC Rusijos premjero padėjėjas, buvęs Rusijos vartojimo priežiūros tarnybos vadovas Genadijus Oniščenko palietė Zika karštligės temą. „Kodėl mane dar jaudina Abchazijos pajūris, kur yra užregistruotas uodas? Tai mane jaudina todėl, kad kažkur už šimto kilometrų nuo šios vietos, kur šiandien gyvena šis uodas, arčiausiai nuo mūsų sienos, yra karinė Jungtinių Amerikos Valstijų mikrobiologijos laboratorija, – pasakė jis.

Įvykių srautas: Nuo Moldavijos iki Turkijos / В потоке событий Турция роет яму соседу

Молдавия: провал европейского пути / Румыния ждет своего часа / Кто похитил миллиард евро из банковской системы Молдавии / Украина и Турция: вместе против России / Зачем Запад стремится расколоть крымских татар

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: