Strateginis atgrasymas ir Rubikono teorija

Karinė JAV politika turi daug teorijų. Viena jų vadinasi Rubikono teorija. Jos esmė ta, kad asmenys, priimantys atitinkamus sprendimus yra apriboti ir atvirkščiai, gali turėti mentalinių nuostatų, provokuojančių aktyvius veiksmus. Ši teorija yra neatskiriama JAV karinio mokslo dalis, ji yra dėstoma karo universitetuose bei yra įdiegta į karinį statutą. Asmenų, studijuojančių šią teoriją užduotis – geriau suprasti priešininko ketinimus bei vengti bet kokių provokacinių veiksmų, kad nekiltų reakcija, kuomet yra peržengiama negrįžtamumo riba (Rubikonas).

Vaikai be kompiuterių

Techninis eBay direktorius leidžia savo vaikus į mokyklą be kompiuterių. Taip pat pasielgė ir kitų Silicio slėnio gigantų – Google, Apple, Yahoo, Hewlett-Packard – darbuotojai. Ši mokykla turi labai paprastą senamadišką išvaizdą – lentos su spalvotomis kreidomis, knygų lentynos su enciklopedijomis, mediniai suolai su sąsiuviniais ir pieštukais. Mokymui naudojamos įprastos, su naujausiomis technologijomis nesusijusios priemonės: rašikliai, pieštukai, siuvimo adatos, kartais netgi molis lipdymui ir t.t. Ir nė vieno kompiuterio. Nė vieno ekrano. Jų naudojimas uždraustas klasėse ir neskatinamas namuose.

ES politika nuo hitlerinės skiriasi tik metodais, o ideologinis pagrindas yra tas pats

Interviu The Daily Telegraph buvęs Londono meras Boris Džonsonas teigė, kad ES politika nuo hitlerinės skiriasi tiktai metodais. ES ir hitlerinės Vokietijos ideologinis pamatas yra tas pats.

Tikrasis imigracijos į JK mastas šokiruoja: oficialūs duomenys skiriasi kelis kartus

Jungtinės Karalystės (JK) Nacionalinės statistikos biuras (angl. Office for National Statistics; ONS) paskelbė tyrimą apie tikruosius imigracijos iš kitų Europos Sąjungos (ES) valstybių į JK skaičius.

Vokietijos pliažuose šiemet bus pavojinga ilsėtis. „Rudos odos spalvos“ imigrantai užmušė 17 metų vokietį.

Vokietiją sukrėtė 17 - mečio vokiečio mirtis. Apie šią žmogžudystę gegužės 13 dieną rašė dauguma centrinių Vokietijos laikraščių. Vaikiną ypač žiauriai užmušė trys „rudos odos spalvos“ imigrantai. Pavojus vokiečių tyko ne tik gatvėse, bet ir pliažuose. Poilsiautojai perspėti dėl grėsmės Vakarų Europos paplūdimiuose, todėl nesistebėkime vokiečių gausa Lietuvos kurortuose.

Globali katastrofa nenumaldomai slenka link JAV...

Скажу сразу, в этой статье речь пойдет не о мистике и предсказаниях, а о совершенно реальных вещах, которые ожидают США, а вернее всю Северную Америку в ближайшее время. Речь идет о геологической и тектонической катастрофе, от которой Америка находится буквально на волоске, и которую США своей недальновидной, а правильнее будет сказать безумной...

"Nemirtingasis pulkas" užėmė Vakarų Europą ir peržengė vandenyną / "Бессмертный полк" занял Западную Европу и перешагнул океан

Можно много, долго и справедливо рассуждать о непреходящем значении великого патриотического народного порыва, родившего акцию "Бессмертный полк". Можно восторгаться цифрами: 24 миллиона человек в России и около 700 тысяч по Москве — действительно небывалый охват. И можно также уверенно прогнозировать, что в следующем году...

Imigracija ir Didysis Tautų kraustymasis - istorijos spiralė apsisuko?

Kilo noras pasidalinti mintimis apie Europos šalių ir tautų likimą, turint galvoje krizę susijusią su pabėgėlių antplūdžiu. Dauguma mūsų mokykloje mokėmės Europos istoriją ankstyvaisiais viduramžiais ir tikriausiai dag kas pamena terminą „Didysis Tautų kraustymasis“. Šiai temai, atvirai kalbant, buvo skiriama itin mažai laiko. O veltui.

CŽV šaltinis: Rusija sunaikintų Turkijos armiją per 48 valandas

В арабской блогосфере в среде сторонников запрещенного в России так называемого Исламского государства стали появляться подробности ситуации вокруг сбитого Су-24 и политического накала между Турцией и Россией в декабре 2015 и январе 2016 года.  Турция стягивала войска к границе с Сирией и активно планировала вторжение. Но уже с 1 февраля 2016 года турки...

Apie Trumpą

Paradoksas tas, jog jei Trumpas laimėtų ir pradėtų veikti tai, apie ką jis kalbėjo rinkiminės agitacijos metu - Amerika nepasidarys "great again". Priešingai. Pabandysiu pritaikyti analogiją: Įsivaizduokit, kad reanimacijoje guli žmogus - Pasaulinės mafijos tėvas, baronas, diktatorius, imperatorius, didybės ir galybės simbolis bei banksteris viename.

Kokioje realybėje gyvena amerikiečiai?

Dauguma tų, kurie seka įvykius ir sugeba mąstyti, jau atsisakė to, ką priimta laikyti „pagrindine žiniasklaida“. Presstitutai sunaikino šių žiniasklaidos priemonių patikimumą, padėdami Vašingtonui meluoti: „Huseino masinio naikinimo ginklas“. „Irano atominės bombos“, „Asadas panaudojo cheminį ginklą“, „Rusija įsibrovė į Ukrainą“ ir t.t.

Džiuljetto Kjeza: rusofobijos banga sukelta tam, kad paruošti žmones tikram karui

Italų rašytojas ir visuomenės veikėjas Džiuljetto Kjeza (Giulietto Chiesa) nesenai pristatė savo naują knygą “Rusofobija 2.0”. Džiuljetto Kjeza savo knygoje bando atskleisti “iš kur auga rusofobijos ir putinofobijos isterijos “kojos”? Kur gali ji nuvesti Europą ir pasaulį? Kokią rolę tame vaidina Baltijos šalys?”. Knygos išleidimo proga rašytojas davė interviu laikraščiui “Komsomolskaja pravda”.

Pabėgėliai žudo austrus

Austrai nebegali jaustis saugūs savo šalyje. 21 metų pabėgėlis iš Kenijos, su geležiniu strypu Vienoje žiauriai nužudė 54 metų moterį, tai sukrėtė Austriją. Pirmą kartą per daugelį metų Austrijoje auga nusikalstamumas, praneša dienraštis Krone. To priežastis – pabėgėliai, kurie žudo ir prievartauja austrus, juos plėšia, prekiauja narkotikais.

Valentinas Katasonovas: Panamos skandalas ir slaptas Davoso-2016 planas

Grynųjų pinigų uždraudimas reikš, kad visi piliečiai (fiziniai asmenys) prieš jų valią ir norus atsidurs elektroninėje bankų koncentracijos stovykloje. Pinigų šeimininkai apskaičiuoja galimas reakcijas fizinių asmenų į neigiamus procentus. Tarp tokių reakcijų – išėjimas ne tiktai į grynuosius pinigus, bet taip pat į brangiuosius metalus. Istorija parodė, kad ypatingomis sąlygomis auksas taip pat gali tapti mainų ir mokėjimų instrumentu, alternatyva oficialiems pinigams. Galima neabejoti, kad po kurio laiko ir šitas pabėgimo iš elektroninės bankų koncentracijos stovyklos kelias bus uždarytas.

Jakovas Kedmi: Už bet kokią avantiūrą Europoje pirmą smūgį gaus Jungtinės Valstijos

Izraelio Iton. tv laidoje „Ypatingas aplankas“ laidos vedėjas Markas Gorinas kalbina buvusį Izraelio žvalgybos „Nativ“ vadovą Jakovą Kedmį. „Už bet kokią avantiūrą Europoje, pirmą smūgį kurį už tai gaus, gaus Jungtinės Valstijos. Tai suformuluota Rusijos karo doktrinoje, taip Rusija ruošia savo kariuomenę. NATO irgi gaus savo.“

Amerikos likvidavimo planas

Žurnalistai iš laikraščio The New York Times paskelbė originalų pasiūlymą – kardinaliai pakeisti šalies teritorinį padalinimą, likviduojant dabartinę JAV struktūrą. „Teritorinis šalies padalinimas, kuris susiformavo beveik prieš 200 metų neatitinka šiuolaikinių ekonomikos ir politikos iššūkių. 48 kontinentines valstijas turi pakeisti 7 didelės federalinės apygardos. Ateityje Ameriką turi sudaryti Didieji Šiaurės Rytai, Didieji Ežerai, Pietryčių pramonės Juosta, Įlankos Krantas, Didžiosios Lygumos, Vidiniai Vakarai ir Ramiojo Vandenyno Pakrantė“

Pasimelskim Aukso veršiui, jo vienos trojos uncijos kaina viršijo 1300 JAV dolerių!

Auksas brangsta. Trojos uncijos (31 gramas) kaina pirmą kartą nuo 2015 metų sausio perlipo 1300 JAV dolerių ribą, apie tai šiandien rašo Frankfurter Allgemeine Zeitunng (FAZ). Žmonija jau daug tūkstančių metų meldžiasi Aukso veršiui, ir toliau melsis. Kam žmonijai žali popoierėliai - JAV doleriai, kurie nuo 1974 metų niekuo nepadengti, kam euro, kurį Europos Centrinis Bankas (ECB) gegužės 4 dieną ruošiasi kastruoti, atimdamas iš žmonių 500 euro nominalo banknotus, siekiant juos suvaryti į negrynųjų pinigų konclagerį?

Rusijoje per metus pagauta daugiau negu 400 špionų ir kitos naujienos

Каждый день в России ловят по одному шпиону, а то и больше / Сербия отказывается от Косово / Россия объявлена врагом Запада / Бжезинский требует предупредить Россию / Все версии о сбитом над Украиной малазийским Боинге. Секретные материалы. / Саакашвили собрался намерен вернуться в большую грузинскую политику. / Чьи деньги заплатил Чубайс

Kodėl Vakarai bijo Kinijos

„Egzistuoja kelios labai rimtos problemos, susijusios su Breton Vudo finansiniai pančiais ant viso pasaulio kaklo, kurie dabar veržiasi vis smarkiau ir smarkiau. Šiandien vis daugėja įvykių, kurie veda prie teisingesnio pasaulinių resursų naudojimo“ – mano amerikiečių rašytojas ir tinklapio China Rising autorius Džefas Braunas, gyvenantis Pekine jau keletą metų.

„Alternatyva Vokietijai“ (AfD) suvažiavimo programa – alternatyva Merkel vykdomai Vokietijos ir vokiečių tautos naikinimo politikai

Šį savaitgalį Štutgarte įvyko Vokietijos partijos „Alternatyve fur Deutschland“ (AfD) suvažiavimas, kuris patvirtino šios partijos programą. Joje keli pagrindiniai punktai, padėsiantys gelbėti vokiečių tautą nuo gresiančio sunaikinimo, kurį sukėlė Aagelos Merkel „atvirų durų politika“, nereguliuojama imigracija, šalies islamizacija, fiskalinės drausmės Euro zonoje nesilaikymas, atsisakymas nuo branduolinės energetikos.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Juodkalnijoje – protestas prieš NATO
507
Paslaptingos bankininkų mirtys
2259
Marselio rajono meras Stefanas Revje: jeigu nesustabdysime migrantų – Prancūzijai galas
382

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: