Nejaugi Ameriką išdavė?

Aš atsimenu ankstyvoje vaikystėje mokykloje mes dainavome šią patriotinę dainą – dainą apie tai, kaip mes mylime savo šalį. Kiekvieną rytą mes stovėjome stovėsena „ramiai“ prieš amerikietišką vėliavą, kaip maži kareiviai, naivūs ir tvirtai įsitikinę dėl to, kad Amerika egzistuos dar 10 tūkst. metų. Kaip bebūtų gaila, laisvės daina daugiau nebeskamba – tikros laisvės visai neliko. Kažkokie labai blogi žmonės ją palaidojo – po pačiu baisiausiu melu, kuris kažkada skambėjo šiame pasaulyje.

Iš kur Vakarų žiniasklaida ima naujienas apie Siriją

Apie tai aš jau rašiau beveik prieš keturis metus. Dabar, kai smarkiai aktualizavosi Sirijos problema, ne nuodėmė dar kartą papasakoti apie tai, ką daug kas jau pamiršo. Pasakodama apie Siriją, VISA Vakarų žiniasklaida kaip šaltinį nurodo vieną žmogų. Viso labo. Tačiau apie viską iš eilės.

Užmiršta airių vergovė

Juos vežė kaip vergus. Anglų laivai plukdė daugybę žmogiškų prekių į abi Amerikas. Juos vežė šimtais tūkstančių: vyrus, moteris ir netgi mažus vaikus. Kai jie sukildavo ar tiesiog nepaklusdavo įsakymams, juos žiauriai baudė. Vergvaldžiai pakabindavo juos už rankų ir padegdavo kojas. Juos degino gyvus, o likusias galvas pamaudavo ant iečių, kurias pastatydavo aplink turgų kaip įspėjimą kitiems belaisviams.

„Humaniško karo“ ginklai

Kažkur paslaptingose galingo Vakarų elito gelmėse slypi be galo įtakinga „planetos gyventojų skaičiaus reguliavimo“ doktrina. Štai jos esmė. Žmonių skaičius planetoje viršija 7,5 milijardus žmonių. Ir tai labai daug, kadangi Žemės biosfera neprisitaikiusi prie tokio žmonių kiekio. Kritiško biosferos užterštumo procesas per pastaruosius dešimtmečius ypač paspartėjo ir negrįžtamumo riba buvo peržengta maždaug 2010-11 metais. Nuo to momento visos planetos degradacija tapo nebesustabdoma ir tai matematiškai įrodyta. Prie to prisideda dar ir vis didesnę baimę keliantys klimato pokyčiai.

Prasidėjo Vakarų susinaikinimo procesas

Po 2001 metų rugsėjo 11-osios pasaulis pasikeitė į blogąją pusę. Aiškiausiai tuos pokyčius galime pamatyti aerouostuose. Keleivių patikrinimas virto procedūra, kuri mažai kuo skiriasi nuo kalėjimuose atliekamų kratų. Grubiai kalbant, pasaulis pasidarė nebe toks demokratiškas. Atsirado daugiau policinės valstybės ir totalitarizmo elementų. Visur – ir Amerikoje, ir susirūpinusioje senutėje Europoje.

Aukso rinkos ateitis / Будущее рынка золота

В 2016 году может наблюдаться слабо растущая динамика цен на желтый металл. Во время кризисов цена на золото, как правило, стремится вверх. Деньги ищут «тихую гавань», а во все времена именно золото являлось убежищем для большинства частных инвесторов. Но, как ни странно, в отличие от кризисных 2008-2009 годов, золото не получило серьёзной и долгосрочной поддержки, в том числе и от кризиса в еврозоне, потенциальной возможности выхода Греции из ЕС, серии референдумов в Европе, ситуации на Ближнем Востоке, Украинского кризиса и др. С конца 2011 года золото вообще стало достаточно противоречивым активом.

Trečiasis Pasaulinis karas – Islamo valstybė

Savo laiku NATO per porą mėnesių sunaikino stipriausią Artimuosiuose Rytuose Irako armiją. O dabar ta pati NATO nesusitvarko su grupe teroristų, atsiradusių po arabų lyderių nužudymo. Tie teroristai dabar tūkstančiais galabija žmones, grobia žemes ir niekas pasaulyje nieko negali padaryti?

Suprasti Šiaurės Korėją

Savo skaitytojų dėmesiui pateikiame 2006 m. išėjusio pažintinio straipsnio apie Šiaurės Korėją lietuvišką vertimą; tekstas puikiai supažindina su bendru Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos (KLDR) istoriniu kontekstu, pateikia esminius faktus, išsklaido Vakarų kurpiamus propagandinius mitus. Itin rekomenduojama besidomintiems Šiaurės Korėja, ieškantiems alternatyvios medžiagos šios įdomios šalies tema.

„Persekiojant“ Islamo valstybę. Spėkite kas stovi už kalifato projekto?

Straipsnis buvo paskelbtas dar 2014 rugsėjo pradžioje oro kampanijos „prieš ISIS“ metu. Per neseniai vykusius įvykius Rusija oficialiai prisijungė prie kampanijos prieš Islamo valstybę (ISIS). Kokios to pasekmės?Patvirtinta dokumentais, bet retai užsimenama naujienų pranešimuose, jog ISIS yra JAV spec. tarnybų kūrinys, samdyti, paruošti ir finansuoti JAV ir jų sąjungininkų Saudo Arabijos, Kataro, Turkijos, Izraelio ir Jordano valstybių.O tai reiškia, kad ISIS teroristai yra Vakarų aljanso pėstininkai. Kol Amerika tvirtina, kad taikosi į ISIS, realybėje – ji gina ISIS.

Kundūzas: kai Nobelio taikos premijos laureatas bombarduoja ligonines

2009 metais Barakas Obama gavo Nobelio taikos premiją už „didelį indėlį stiprinant tarptautinę diplomatiją ir bendradarbiavimą tarp tautų“. Dešimčia metų anksčiau „Gydytojams be sienų“ taip pat buvo suteikta tokia garbė, kaip „organizacijai, kuri teikia medicininę pagalbą nedelsiant, be diskriminacijos ir visiškai nepriklausomai“. Kaip ten bebūtų, visa tai nesutrukdė vyriausiajam JAV ginkluotųjų pajėgų vadui smogti karinį smūgį į tarptautinės organizacijos ligoninę afganų Kundūze naktį iš spalio 2 į 3. Be to, pažeidžiant tarptautinę teisę, kuri draudžia tokius bombardavimus.

Kaip Rusija vienintele salve pravarė iš jūrų-marių JAV laivyną

Никто не обратил внимания на тот факт, что российская авиационная группировка в Сирии по количественному составу и номенклатуре самолетов практически идентична пытавшимся бомбить Донбасс в 2014 году украинским ВВС. Основу составляют те же бомбардировщики Су-24 и штурмовики Су-25. Только украинскую авиацию в считанные недели согнали с неба шахтеры, парикмахеры, таксисты и охранники супермаркетов, а российской не могут нанести хоть какой-то ущерб отлично подготовленные, вооруженные и имеющие опыт длительных боевых действий террористы ИГ.

Ramūnas Alaunis: Ką bombarduoja Rusija Sirijoje – teroristus ar Sirijos sukilėlius?

2015 rugsėjo 30 dieną Rusija pradėjo oro antskrydžius prieš save pasiskelbusios Irako ir Levanto islamo valstybės ir kitus su Al-Qaeda susijusius taikinius Sirijoje. Šiai karinei operacija Rusija ruošėsi mažiausiai mėnesį, kurios aktyvumą Sirijoje JAV akylai stebėjo per žvalgybinius palydovus. Tačiau vos prasidėjus antiteroristinėms operacijom Vakarų propagandinėje žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad Rusija kovos su terorizmu strategija nėra aiški, pasmerkta žlugti, kad Rusija tariamai padeda Sirijos vyriausybinėms pajėgoms kovoti su sukilėliais, kad nuo Rusijos bombardavimų žūsta civiliai.

Apie naujuosius hunus, gotus ir vandalus

Ar troško gotai, įsikūrę palei Romos sienas, sunaikinti Romą? Ne, jie troško tapti romėnais, naudotis visomis tomis gėrybėmis, gauti pilną socialinį paketą. Roma simbolizavo tvarką, kai tuo tarpu aplink ją siautėjo aistros: iš Eurazijos stepių atėjo hunas Atila ir prispaudė gotus prie Romos sienų. Gotai neatlaikė ir ėmė veržtis per romėnų gynybą, juolab, kad imperija tuo metu jau degradavo, paniro į pilietinius karus, kur pirmuoju smuiku grojo legionai, dėl ko jėgų padoriai šiaurės sienų gynybai jau nebeliko.

Sąmokslo teorija: Kas stovi už migracijos į ES lavinos? Didysis Izraelis?

Kas iš tikrųjų stovi už pabėgėlių į Europos Sąjungos lavinos ir kuo tai gali pasibaigti – apie tai KP žurnalistė Darija Aslamova pasikalbėjo su ekspertais iš Serbijos ir Chorvatijos, priėmusių pagrindinį  migrantų iš Artimųjų Rytų srautą. Bet kokie karai ar tautų kraustymai – tai, visų pirma, kova dėl teritorijų – mano Marko. Aš pergyvenau karą Bosnijoje ir pamenu, kaip iš ten kryptingai buvo išstumiami žmonės. Kaip tai daroma?

Prancūzijos žurnalistas: jeigu pakeisite žodį "rusas" karikatūrose į "žydas", jus užtampys po teismus...

Prancūzų žiniasklaida užtvindyta antirusiška ir rusofobiška propaganda, o TV eterio laikas suteikiamas tik provakarietiškai nusiteikusiems ekspertams. Apie tai savo interviu „Federalinei naujienų agentūrai“ papasakojo Paryžiaus žurnalistas, baltagvardiečių emigrantų palikuonis Dmitrijus de Koško.

Pabėgėliai iš Afrikos žagino ją per visus galus, bet ji tylėjo, nes saugojo jų įvaizdį. Liūdna, bet pamokanti kairuolės-savanorės iliuzijų žlugimo istorija

Tragikomiška žinia atskriejo iš Italijos-Prancūzijos pasienio. Pasirodo, tenykštėje pabėgėlių stovykloje savanoriaujančią jauną moterėlę iš leftistų judėjimo „No borders“ iš dušo išvilko ir grupiniu būdu išžagino linksmas pabėgėlių iš Sudano kolektyvas. Ryte moterėlė norėjo pranešti apie nusikaltimą policijai, tačiau ją užsipuolė jos kolegos-kairuoliai. Kurie pradėjo jai priekaištauti, kad dėl tokių menkniekių, kaip grupinis išžaginimas per visus galus iš nežinia kuo užsikrėtusių Afrikos gyventojų, gali nukentėti visų pabėgėlių viešas įvaizdis.

Svarbiausių pasaulio įvykių apžvalga. 2015 spalio 5-a

Tinklapio http://fct-altai.ru rubrika, kurioje V.V. Piakinas atsakinėja į klausimus, užduodamus pačiame tinklapyje arba KOBADOTU jutūbės kanale: 00:22 Выступление В.В.Путина на 70-й сессии Генассамблеи ООН. 04:45 Начало операции ВКС России в Сирии. Почему Россия вмешалась только сейчас? Реакция западных СМИ. 13:49 Действия российской армии в Сирии как пример для укропатриотов, как на самом деле выглядит конфликт с участием российской армии.

Perjunginėjant kanalus (rezultatai per savaitę)

Неделя была крайне богатой на события. Что запомнилось: 1. Выступление Путина в ООН. 2. В 2009 году к Башару Асаду пришли солидные люди в белом с заманчивым предложением замутить газопровод «Катар – Европа» через территорию Сирии. 3.Тем временем разведка донесла до Меркель и Олланда, что украинская армия достигла численности в сто тридцать тысяч голов и готова пойти в последний и решительный бой по всем фронтам. 4. Трижды за сутки смог всех удивить некий демократический шейх Захран.

Šalys, kuriose JAV rėmė fašistus, narkobaronus ir teroristus

Karinis kišimasis į vidinius kitų šalių konfliktus tapo įprastu reikalu Amerikai. Tas „įprastas reikalas“ buvo tobulinamas ištisus dešimtmečius ir tapo griežta tikslų, metodų ir juridinių pateisinimų sistema.

Pagrindinė žmogaus teisė – laisvanoriška kastracija?

Dar ne šiandien, bet būtinai rytoj ir visiškai neišvengiamai. Tik liberalūs idiotai, praradę pagrindinį visų gyvų organizmų instinktą – savisaugos instinktą, gali svajoti apie „pabėgėlius“, „jų naudą“, „integracijas“, „atvirų sienų politiką“, „butų pabėgėliams nuomą“, „išmokas jų vaikams“ ir t.t. ir pan.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Le Figaro: Pasauliui reikalingi lyderiai, tokie kaip Putinas ir Trampas
456
Vaikasvydis Pirėjo uoste
347
Eric Margolis: Kiek arti JAV karas su rusais dėl Sirijos?
209

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: