Europa skina kruvinus savo beprotiškos migracinės politikos vaisius šį kartą Nicoje

Vakar Nicoje 31- metis išeivis iš Tuniso „prancūzas“ su sunkvežimiu įsirėžė į minią žmonių, Nicos krantinėje šventusių „Bastilijos paėmimo dieną“, o tada ėmė šaudyti į juos. Pranešama apie mažiausiai 77 aukas. Nusikaltėlis nušautas. Pranešimas pildomas.

Apie pastarųjų dienų įvykius

Be konkurencijos konservatorių partija pasodino į PM postą Theresa May. Tą pačią moteriškę, kurią skubiai atvykęs į Londoną jankių sekretorius liepė kišeniniam užsienio reikalų ministrui remti. Iki paskutinės minutės laukiau, kad Didžiosios Britanijos žydomasonai su Karūna užkirs tam kelia, nes Th.May - ne jų žmogus.

Amerikos kosminė priklausomybė

Šią savaitę Amerika gavo siuntinį nuo Rusijos kompanijos Energomaš. Siuntinyje – rusiški raketiniai varikliai RD-181. Taip, amerikiečiai ir toliau perka savo raketų dalis Rusijoje, be to, tokias dalis, kurių jie niekaip negali pakeisti savomis. Senatorius Džonas Makeinas dėl to jau seniai piktinasi. Susidaro įdomi situacija: kai kurie Rusijos korporacijos...

Nuo „pabėgėlių“ nukentėjo net lesbietės

Darjos Aslamovos reportažas iš užtvindytos „pabėgėliais“ Graikijos, iš Lesbo salos, į kurią nebevažiuoja „pabėgėlių“ išgąsdintos lesbietės, apie sparčiai kuriamą eurabiją. KP koresponentė liepos 13 dieną paskelbė išsamų ir informatyvų reportažą iš „pabėgėlių“ sedimentacijos rezervuaru tapusios Graikijos. Pateikiame kelis šio reportažo, pavadinto „Pabėgėlių antplūdis: po dešimties metų Europa pavirs į Euro-Arabiją“, fragmentus.

Izraelio armija ir civiliai aktyvistai remia Sirijos teroristus

 Izraelio informacijos agentūra Ynet pranešė, kad Izraelio kariuomenė tiekia medicinos pagalbą Sirijos smogikams. Ynet paskelbė interviu su Cahal 474 brigados medicinos dalinio tarnautojomis. Jos papasakojo, kad sužeistus Sirijos banditus veža per sieną į šio karinio dalinio, dislokuoto Golano aukštumose, kontroliuojamą zoną.Medicinos seserys papasakojo Ynet, kad po apžiūros ir pirmosios medicinos pagalbos suteikimo, sužeistus teroristus perveža į ligonines esančias Izraelio šiaurėje, tarp jų ir į medicinos centrą „Ziv“ Cfate.

Obamos pasaulis – tai tik Amerika ir Vakarų Europa

Spaudos sekretoriaus pavaduotojas Erikas Šultė viename iš paskutinių brifingų pareiškė, kad šiuo momentu Rusija maksimaliai izoliuota ir to pasiekta dėka prezidento Obamos politikos. Kaip vertinti tokius pareiškimus? Šitą klausimą uždavėme istorikui ir sociologui Andrejui Fursovui. „Šis pareiškimas praktiškai neturi jokio pagrindo. Matyt, Obamai ir tiems, kurie skelbia jo požiūrį, visas pasaulis apsiriboja Ame...

Frauke Petry: 64 milijonų parama ir nei vieno įdarbinto „pabėgėlio“

AfD („Alternatyva Vokietijai“) partijos pirmininkė Frauke Petry pasidalino mintimis apie didžiausių Vokietijos koncernų socialinį neatsakingumą, kurie pernai visaip liaupsino pabėgėlių ekonominę naudą Vokietijai, bet per beveik metų laikotarpį tų „aukštai motyvuotų“ darbuotojų „pabėgėlių“ tarpe, kurie „sukurs ekonomikos stebuklą“ šalyje, taip ir neatrado. Tai nesukliudė šiems gražbyliams pasinaudoti valstybės parama, kurią jiems paskyrė pabėgėlių „mama“ Angela Merkel, atsidėkodama už šią propagandinę pagalbą jos beprotiškai politikai.

Liepsnojanti ES finansų „trobelė“ (trumpa apžvalga)

Italija, paskendusi 2 trilijonų eurų skolų liūne pati nesugeba užgesinti savo „degančios finansų trobelės“. ES politikai tyli. Italijos „atvira liepsna degantys“ bankai nori gauti 150 milijardus eurų paramą. Už pagalbą jiems agituoja Deutsche Bank. Žinoma, jie bankų gaisrą nori gesinti pensijinių ir draudimo fondų, bankų privačių indėlininkų, mokesčių mokėtojų sąskaita. Kiti ES bankai ne ką geresnėje padėtyje negu Italijos. Kas ir kaip juos gelbės?

Neliečiamieji. Centriniai bankai ir finansinis internacionalas

Centrinis bankas – svarbiausias institutas, kuris vykdo grynųjų pinigų emisijos funkciją, privačių bankų kontrolę, pinigų-kredito politiką valstybėje. Pagal įtaką šalies ekonomikai Centriniai bankai viršija visas vykdomosios valdžios ekonomines žinybas, įskaitant ir finansų (iždo) ministeriją. Centriniai bankai nepriklauso nei vienai iš trijų valdžios šakų (įstatymų leidybos, vykdomosios, teismų). Konstitucijose ir specialiuose įstatymuose yra užfiksuotas jų ypatingas statusas, kas daro juos nepriklausomais nuo valstybės.

1990 metų Nobelio taikos premijos laureatas Michailas Gorbačiovas: NATO ruošiasi karui

Žinių agentūra „Interfax“ pranešė, kad buvusio TSRS prezidento Michailo Gorbačiovo nuomone NATO susitikimo Varšuvoje rezultatai liudija, kad aljansas žengė žingsnį nuo šaltojo karo į pasiruošimą realiam karui. „NATO nuo šaltojo karo pradėjo pasiruošimą jo peraugimui į karštąjį“, – pareiškė Gorbačiovas šeštadienį žinių agentūrai „Interfaks“. „Visa retorika Varšuvoje tiesiog šaukia apie siekimą vos ne karo paskelbimo Rusijai. Jie tiktai kalba apie gynybą, o faktiškai ruošiasi puolamiesiems veiksmams“, – pabrėžė Michailas Gorbačiovas.

Kisindžerio spąstai. Kaip JAV tapo supervalstybe

Esama žmonių, kurie formuoja ištisas epochas. XX amžiaus pabaigoje vienu iš tokių žmonių buvo Henris Kisindžeris. Tokiu jis išlieka iki šiol. Be akivaizdaus ir labai svaraus mūsų herojaus indėlio į pastarųjų 50-ies metų pasaulio geopolitiką, Kisindžerio nuopelnams galima priskirti JAV užsienio politikos filosofijos suformavimą. Ir tai galbūt būtų ne taip jau ir įdomu, jeigu toji politika neliestų praktiškai viso Žemės rutulio. Nes Kisindžeris R...

Facebook užblokavo garsaus vokiečių rašytojo Udo Ulfkotte puslapį, kuriame autorius reklamavo savo naują knygą, kritikuojančią ES migracijos politiką

Udo Ulfkotte žodžiais, knyga pasakoja apie tai, kad valdžia ir centrinės MIP slepia migrantų nusikaltimus Europoje. Savo interviu RT jis pažymėjo, kad nepaisant taip vadinamos žodžio laisvės, socialiniuose tinkluose yra cenzūruojama tūkstančiai paskyrų.

Pirmasis kandidatės į Didžiosios Britanijos premjero postą Theresa May interviu laikraščiui The Daily Telegraph

Penktadienį vakare laikraštyje “The Daily Telegraph” buvo paskelbtas pirmasis kandidatės į Didžiosios Britanijos premjero postą nuo valdančiosios konservatorių partijos ir dabartinės Vidaus reikalų ministrės Theresa May interviu. Realiausia pretendentė į DB premjero postą pasakė, kad „Britanija išeis iš ES į geresnę šviesią ateitį“. „Jeigu aš būsiu premjere, tai mes išeisime iš Europos Sąjungos ir dalimi to bus laisvo judėjimo kontrolė“, – pasakė May.

Holokaustas, kaip sionizmo įtakos instrumentas

Ar galima priversti žmogų tikėti istorinėmis mistifikacijomis, kas ir kodėl jas fabrikuoja? MGS „Tiesa” (Truth NGO) – tarptautinis žmogaus teisių tyrimo centras bando surasti atsakymą į šį ir kitus svarbius klausimus. Ryšium su tuo, MGS „Tiesa” paėmė interviu pas žinomą publicistą, rašytoją, apžvalgininką, Aukštojo Kommunitarizmo instituto direktorių Kirilą Miamliną.

Donaldas Trampas: Hilari Klinton visų laikų labiausiai korumpuotas kandidatas

Frankfurter Allgemeine Zeitung šiandien rašo, kad Donanldas Trampas įdėjo savo Tviteryje skelbimą, kuriame šešiakampės Dovydo žvaigždės ir šimto dolerių kupiūrų fone puikuojasi Hilari Klintos portretas su užrašu: „Historia made. Most Corrupt Candidate Ever“ (Istoriją lemia. Labiausiai korumpuotas visų laikų kandidatas.)

Verdiktas: Austrijos prezidento rikimai turi būti pakartoti

Kaip skelbia Krone, šiandien per pietus Austrijos konstitucinis teismas paskelbė savo nutartį: Prezidento rinkimai Austrijoje turi būti pakartoti. Prezidento rinkimų nugalėtoju žaliųjų atstovas Aleksandras Van Lai tapo sufalsifikavus gegužės 22 dienos rinkimus. Apie masinius rinkimų įstatymo pažeidimus per Austrijos prezidento rinkimus rašė Šauksmas.

Imamas Awad Olwan: "Saudai yra žydų šeima"

Gatestone institutito skelbiamame interviu su Švedijoje esančios musulmonų bendruomenės imamu Awad Olwan pateikiami įdomūs faktai apie Saudo Arabiją valdančios Saudų dinastijos ir jų propaguojamos radikaliausios islamo pakraipos – vachabizmo kilmę bei paskirtį. Imamas Olwan pasakė, kad „yra patikimi šaltiniai iš Egipto, rodantys, kad Saudo karališkoji šeima yra tikrai žydų šeima, kuri atėjo į Arabijos pusiasalį iš Irako kažkada 1700.“

Teroristinis aktas Stambulo oro uoste tebuvo lengvas jankių atsakas į niekšo Erdogano išdavystę

Tame Erdogano laiške Putinui akivaizdu kad NE TIK atsiprašymas buvo. Ten iki ausų prisidirbęs Turkijos prezidentas konkrečiai iš skūros nėrėsi ir stogo prašėsi. Jaučia svolačius, kad artimiausiu metu jam ruošiamas Kadafio likimas. "NATO partneris ir ES draugas" iš tikro buvo ir yra paskutinė padugnė, kuris darė nusikaltimus vieną po kito (naikino kurdus, prekiavo, rėmė, gydė, treniravo ISIS teroristus, kuravo milijoninės pabėgėlių bangos invaziją į Europą ir t.t.) Žodžiu, darė viską, ko jankiai prašė.

BREXIT: masono Deivido Kamerono sukelta audra vandens stiklinėje

Po ilgų ginčų su Europos komisija dėl sutarties su ES sąlygų Britanijai peržiūrėjimo Deividas Kameronas sugalvojo ir iniciavo BREXIT-referendumą dėl Britanijos išėjimo iš ES, kuris įvyks birželio 23 dieną. Keista, bet tai pasiūlė globalistas, masonas, panamos ofšoro Mossack Fonseca klientas, aršus to paties BREXIT priešininkas.

Kare svarbiausia išlikti

Gegužės viduryje vyko aukščiausio lygio NATO susitikimas. „Vieningai“ nuspręsta Baltijos šalyse sukurti naujus batalionus, o Rumunijoje ir Lenkijoje sumontuoti puolamąsias „Aegis“ raketines sistemas. Į vakarus nuo Lietuvos, politikai ir žurnalistai teigia, kad štai ten – rytuose, girdi, yra diktatoriškas, blogojo Putino režimas ir jis kėsinasi pulti rytų Europą. Dar visai nesenai, blogieji buvo Irako, Afganistano, Libijos režimai.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: