Ekonominis fašizmas

Kodėl 1 procentas Žemės gyventojų turi tiek pats nuosavybės kiek likę 99 procentai? Kaip tai atsitiko, kad turtą kuria visi, tačiau jis atitenka mažiausiai žmonių daliai, kažkokiam 1 procentui?

Pederastai ir juvenalinė justicija. Žmogaus teisių gynėjos Irinos Bergset pasakojimas apie gyvenimą Norvegijoje

Irina Bergset buvo ištekėjusi už norvego pedofilo. Norvegija lig šiol negrąžina jai vaiko. Ši žmogaus teisių gynėja vadovauja tarptautiniam moterų judėjimui „Rusės motinos“, kurio dalyvės siekia susigrąžinti savo vaikus, kovoja prieš juvenalinės justicijos diegimą Rusijoje.

SNO ataskaita: tiktai 2,65 procentai migrantų Italijoje yra pabėgėliai

SNO pabėgėlių agentūros (United Nations refugee agency) UNHCR duomenimis, tik 2,65 procentai iš į Italiją 2016 metais nelegaliai atvykusių migrantų yra pabėgėliai. Viso į šalį nelegaliai atvyko 181,436 migrantų. Į šį skaičių neįeina tie, kuriems pavyko įvažiuoti į šalį nepastebėtiems ir kurie nebuvo oficialiai užregistruoti.  Kelianti nerimą statistika, kaip rašo Breitbart, rodo, kad pusė migrantų, atvykstančių į Italiją (90,334) net neprašo prieglobsčio, bet „išnyksta šalyje“.

Prancūzams Rotšildai prezidentu išrinko Makroną

prezidento rinkimų Prancūzijoje (antrasis turas įvyks gegužės 7 dieną) politologai prognozavo, kad sekančiu šios šalies prezidentu bus „homoseksualistas ir degeneratas Manuelis Makronas, sergantis Edipo komleksu, už kurio nugaros stovi Rotšildų bankas“. Pasaulio liberal-globalistinio projekto vadovybė, nusprendė neleisti Trampo varianto Prancūzijoje. Tada, kaip velnias iš tabokinės iššoko Manuelis Makronas, žmogus su aiškiai degeneratyviniais polinkiais, pavyzdžiui, vedęs 24 metais vyresnę moterį, homoseksualistas.

Černobylio atominės elektrinės katastrofai 31 metai

Černobylio atominės elektrinės katastrofai 31 metų. Buvo nuostabi saulėta pavasario diena, prie Neries deginosi saulėje daugybė studentų, daugelis skaitė konspektus, ruošėsi egzaminams. O Černobylyje įvyko didžiausia technogeninė katastrofa, kuri mokslininkų skaičiavimais neturėjo net teorinės galimybės įvykti. Šimtai tūkstančių Tarybų Sąjungos karių, mokslininkų, techninių darbuotojų buvo mesti gelbėti šalį nuo nematomos, tačiau neįtikėtinai pavojingos grėsmės. Nemažai gelbėtojų vykdydami pareigą žuvo....

Genocidas, kurio prisiminti nenorėtų kultūringi europiečiai

"Šviesioji Europa" - ji su maniakišku pasitenkinimu žudo tiek savo priešus, tiek savo buvusius sąjungininkus.

Greitai sukaks 3 metai nuo įvykių Odesoje, Profsąjungų Rūmuose.

Greitai sukaks 3 metai, kaip Vakarų Ukrainos banderlogai, vadovaujami emisarų iš visos Vakarų Europos, tame tarpe ypač aktyviai dalyvavo "spalvotų" revoliucijų ekspertai, "paveiksliukų rusams gadintojai", kruvinų įvykių technologai iš Lietuvos, - įvykdė nusikaltimą žmoniškumui, gyvus sudegino taikaus protesto prieš valstybinį perversmą Ukrainoje dalyvius Odesoje, Profsąjungų Rūmuose.

Artėja TSRS Pergalės prieš Vakarų Europos ir JAV sukurtą nacistinę Vokietiją, fašizmą 1945-05-09 diena

Artėja TSRS Pergalės prieš Vakarų Europos ir JAV sukurtą nacistinę Vokietiją, fašizmą 1945-05-09 diena, Pergalės prieš jungtines "šviesios, civilizuotos, kultūringos" Europos barbarų pajėgas, kurių nusikaltimai žmoniškumui II Pasauliniame kare niekuo nenusileido vakarų europiečių tėvų ir protėvių, - Romos legionierių, kryžiuočių, piratų, ispanų, portugalų, italų konkistadorų, britų, olandų, prancūzų kolonizatorių, JAV reindžerių nusikaltimams žmoniškumui.

Žmonių tamsumas

"Žmonių tamsume labai paguodžia, kai vadini nesąmone viską, ko nežinai" - sako rusų klasiko D.I.Fonvizino herojus iš pjesės "Nesubrendėlis". Šie žodžiai kaip niekas kitas tiksliai apibūdina dabartinės liberalios visuomenės,. kurios pagrindinis išteklis ir produktas yra idiotai , agresyvų nemokšiškumą, kai bet kokia propagandinė nesąmonė yra pateikiama kaip mokslinė teorija, kai bet kokia socialinė teorijas, grįsta absoliučiai klaidingomis prielaidomis pristatoma kaip panacėja, religija kaip kelias į visuotinę santarvę, gerovę, taiką.

Kaip kolonizuoti vietinių čiabuvių sąmonę

Tiesiog įdomi laida apie tai, kaip marionetinė kolonijos administracija, vadovaujama visokių JAV Valstybės departamento nemilitarinių intervencijų skyrių, fondų, centrų, CŽV, NDE, IRI, a la sukčiaus Soroso, jamestown foundation, heritage foundation, freedom house ir kt. per masines dezinformacijos priemones kolonizuoja vietinių čiabuvių sąmonę.

Nužudymas Luganske

Luganske JAV-NATO karo nusikaltėlių gaujos "instruktorių" paruošti Kijevo ukrobanderlogų diversantai, tyčia ar per klaidą, susprogdino savo sėbrų iš ESBO automobilį. Buvo sužeisti CŽV agentai Čekijos ir Vokietijos piliečiai, tačiau "baisiausia" yra tai , kad žuvo ateivis iš kitos planetos, aukštesnės civilizacijos JAV pilietis. Oh vei!!! Gewalt!!!!

Leninas ir šiandiena

1870 m. balandžio 22 d. gimė žmogus–legenda, įėjęs į istoriją ne tik kaip genialus marksistas, tiek teorijos, tiek praktinio veikimo meistras, bet kaip Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos organizatorius, kaip pirmosios pasaulyje darbo žmonių valstybės, Tarybų Sąjungos, vadovas – VLADIMIRAS ILJIČIUS LENINAS.

Balandžio 22 diena - TSRS įkūrėjo V.I.Lenino gimtadienis

Balandžio 22 diena - TSRS įkūrėjo V.I.Lenino gimtadienis, žmogaus, kuris žmonijos istorijoje padarė tokią įtaką, kokios nei iki jo, nei po jo nesugebėjo dar niekas padaryti.

Sirijoje įvedama rusų kalba kaip antroji pagrindinė

JAV/NATO karo nusikaltėlių gaujos agresijos taikinys Sirija ir jos teisėtas tautos mylimas prezidentas Bašaras Asadas net ir sunkiomis šaliai minutėmis rūpinasi tautos ateitimi, siekia, kad ateinančiai sirų kartai būtų prieinami humanizmo kultūros, progresyvios žmonijos mokslo ir pasiekimų šaltiniai, žmonės taptų laisvais ir padoriais žmonėmis

Vladimiro Iljičiaus Lenino 147 gimimo metinės

Artėja pirmosios pasaulyje socialistinės darbo žmonių valstybės, tikros demokratijos, kai visa valdžia priklauso darbo žmonėms ir visos gamybinės priemonės dirba tam, kad tenkinti ne buržujų kapitalistų nusikalstamos mažumos iškrypėliškus poreikius, bet visos liaudies viešą interesą, - įkūrėjo Vladimiro Iljičiaus Lenino 147 gimimo metinės. V. Solovjovo laidos dalis skirta proletariato vado asmenybei ir Lenino įtakai pasaulio istorijai.

Vakarykštė V. Solovjovo laida

Vakarykštė V. Solovjovo laida, ypatingai pirmoji jos dalis išvargino visus tuo, kad joje dalyvavo labai daug ukrobanderlogų, kurie šokiravo savo amerikiečiams naudingo idiotizmo demonstracija - jie parodė visą savo etinį išsigimimą, protinį absoliutų neįgalumą, nesugebėjimą argumentuotai diskutuoti, beribį polinkį į agresiją ir melą, vasališką priklausomybę nuo pono iš Vašingtono, bei kitas savybes, kurias mes matome ir Lietuvoje, konservatorių, liberalų, socdemų, valstiečių, nacistų, nacionalistų tarpe.

56 procentai Paryžiaus moterų bijo naudotis viešuoju transportu

Paryžiuje atlikti tyrimai parodė, kad 56 procentai moterų bijo važiuoti visuomeniniu transportu dėl seksualinės prievartos ir apiplėšimų. Pačiu pavojingiausiu transportu laikomi priemiesčių traukiniai (35%), Paryžiaus metro (31%), kiti traukiniai (27%), autobusai (19 %), tramvajai (14 %). Breitbart praėjusį mėnesį rašė, kad 6 iš 10 Prancūzijos gyventojų „daugiau nebesijaučia saugūs bet kurioje vietoje“.

A.Hitlerio tastementas 1945-04-29

1945-04-29 ketvirtą valandą ryto Adolfas Hitleris padiktavo savo politinį testamentą,su kuriuo verta susipažinti kiekvienam mąstančiam žmogui vien dėl bendro išprusimo.

Referendumas Turkijoje ir jo pasekmės

Турция выбрала путь исламизации страны / Оппозиция считает итоги референдума сомнительными / Реакция Евросоюза на референдум в Турции

Dž.Sorošas: Kad išgelbėti Vakarų ekonomiką reikia pradėti karą su Rusija artimiausių mėnesių bėgyje

Milijardierio nuomone, neverta vengti ir naujo „šaltojo karo“: Rusija ją pralaimės taip pat, kaip pralaimėjo TSRS. Ukrainos konflikte sprendžiamas Europos Sąjungos likimas, reikia palaikyti Ukrainą prieš Rusiją, mano amerikiečių finansistas. Dabartinė politika klaidinga ir gali atvesti prie Europos sąjungos kaip pasaulinės jėgos pabaigos. Per kelis artimiausius mėnesius išsispręs, kaip atrodys Europos Sąjunga po penkių metų, ir tai priklauso nuo įvykių vystymosi Ukrainoje.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: