Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Kas finansavo Hitlerį?

Kreditą Pasauliniam karui Hitleris gavo iš Jungtinių Amerikos Valstijų Prieš 75 metus prasidėjo didžiausios pasaulio istorijoje skerdynės, kurias finansavo JAV Federalinė Rezervų sistema (FRS) ir Anglijos Bankas.

Chomenei: „Vakarietiškas požiūris į moterį – dalis sionistų plano sunaikinti žmoniją“

Aukščiausias Islamo revoliucijos lyderis ajatola Ali Chomenei paskelbė pranešimą, skirtą motinos dienos minėjimui. Irane ši data minima pranašo Muchamedo dukters Fatimos gimimo dieną. Ajatola nuomone, Fatima yra musulmonų moterų idealas, nes skyrė save motinystei. Jis pabrėžė, kad namų ūkio tvarkymas – pats kilniausias moters užsiėmimas.

Kapitalistinis elitas kovoja dėl ateities

Amerikoje tebevyksta protestai prieš naują prezidentą, nepaskelbtas karas prieš jį vyksta ir valstybinių struktūrų gelmėse. Svarbiausia, dėl ko Trampas nepatogus seniesiems elitams – jis bando pakeisti ekonomikos paradigmą, darydamas ekonomiką labiau orientuota į Ameriką, dėl ko ir gavo protestus pagal visiems jau puikiai pažįstamus spalvotuosius scenarijus.

Apklausos Graikijoje: komunistai – trečia populiariausia partija

Lietuvoje mokytojai, profesoriai ir „ekspertai“ mus tikina, esą socializmas ir komunizmas – naivi utopija, niūrus praeities reliktas, ar tiesiog miręs reikalas; tuo tarpu graikai mano kitaip: naujos, kovo 18 d. savaitraščio „Proto thema“ paskelbtos apklausos rezultatai rodo, kad Graikijos Komunistų Partija (GKP) – trečia populiariausia partija šalyje (iefimerida.org).

Libijos sunaikinimas. Dar vienas NATO nusikaltimas

2011-03-19 JAV ir NATO karo nusikaltėlių gauja įvykdė savo eilinį, jau nesuskaičiuojamą, tarptautinį nusikaltimą ir pradėjo agresiją į laisvą, suverenią JTO narę Libiją.

Paryžiaus Komuna

1871 m. kovo 18 d. Prancūzijos imperijai pralaimint karą Bismarko Prūsijai, badą ir barbarišką išnaudojimą kentę Paryžiaus darbininkai sukilo, ginkluota jėga nuversdami buržujų ir ponų valdžią, paskelbdami pirmą žmonijos istorijoje DARBO ŽMONIŲ VALDŽIĄ, proletariato diktatūrą - PARYŽIAUS KOMUNĄ.

Trampas: „Atleiskite, ponia kanclere, NATO nedirba“

Tokia antrašte buvo vienas iš skaitomiausių die Welt straipsnių, pasakojusių apie JAV prezidento Donaldo Trampo ir Vokietijos kanclerės Angelos Merkel susitikimą. Viena iš pagrindinių susitikimo temų: Vokietija turi vykdyti savo finansinius įsipareigojimus NATO.

Pakaks provokacijų: JAV senatoriai kaltina Valstybės departamentą, kad šis finansuoja neramumus užsienyje

Šeši Amerikos senatoriai nusiuntė JAV valstybės sekretoriui Reksui Tilersonui laišką su prašymu atlikti Vašingtono kišimosi į užsienio valstybių vidaus reikalus aplinkybių tyrimą. Kongreso nariai atvirai pareiškia, kad Amerikos mokesčių mokėtojai, iš esmės, apmokėdavo JAV politines provokacijas kitose valstybėse.

Vengrijos premjeras kviečia sukilti prieš nesąžiningą Briuselio biurokratų sąjungą ir liberalias MIP

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pažadėjo tęsti pasipriešinimą prieš „nesąžiningą Briuselio biurokratų sąjungą, pasaulio liberalias MIP ir nepasotinamus tarptautinius kapitalistus“. Savo kalbą Orbanas pasakė kovo 15 dieną, Vengrijoje minint 1848 metų sukilimo prieš Habsburgų imperiją minėjimo dieną. Ši diena yra viena iš trijų Vengrijos nacionalinių švenčių.

Nikos Motas. Karlas Marksas: žmogus, visiems laikams pakeitęs pasaulį

„Kovo 14 dieną, be penkiolikos trys popiet, nustojo mąstęs didžiausias šių laikų mąstytojas. Jis buvo paliktas vienos vos dviem minutėms; įėję į kambarį, radome jį krėsle ramiai užmigusį – bet jau amžinai.“* Tokiais žodžiais F. Engelsas pradėjo savo kalbą per K. Markso laidotuves Londono Haigeito kapinėse.

Iškrypėlių diktatūra Švedijoje: vaikų tvirkinimas tampa valstybine politika

Žinių kanalas „RT“ praneša apie nerimą keliantį reiškinį Švedijoje: šalyje veikia valstybės išlaikomos „lyties tyrimo komandos“, kurių paskirtis – daryti „vaikų ir jaunimo analizę, siekiant nustatyti jų lytinį tapatumą ir padėti jiems pasikeisti lytį“. Stokholme veikiančios Astridos Lindgren vardo Vaikų ligoninėje psichiatre dirbanti L. Frisen teigė, esą praėjusiais metais visoje Švedijoje dėl aukščiau minėtųjų komandų „pagalbos“ kreipėsi net 197 vaikai ir jaunuoliai.

Prancūzija: teroro aktai pagal užsakymą?

Kyla logiškas klausimas, kaip gali taip nutikti, kad vėl ir vėl teroro aktai Prancūzijoje įvyksta tada, kai baigiasi nepaprastosios padėties galiojimo terminas? Pirmą kartą tai galima vertinti kaip atsitiktinumą, bet kai tai kartojasi antrą ir trečią kartą, tai jau sistema.

Valentinas Katasonovas: Kovo 16 JAV pasieks valstybės skolos lubas

Donaldo Trampo priešrinkiminės kompanijos lozungai iki šios neįgavo vientisos ekonominės programos vaizdo. Prezidento Trampo pareiškimai ir veiksmai prieštaringi. Ypač tai pastebima finansų sferoje. Priešrinkiminės kompanijos eigoje Trampas aštriai kritikavo Volstritą, kaltindamas juos godumu, patriotizmo nebuvimu, vadino ir ekonominio sąstingio pagrindiniais kaltininkais.

Džuljeto Kjezo: Europa šiuo metu bando suderinti nacizmą su demokratija.

Džuljeto Kjezo: Europa šiuo metu bando suderinti nacizmą su demokratija. Žymus Italijos komunistas, rašytojas, publicistas, buvęs Europos parlamento narys teigia (reikia sutikti, visiškai pagrįstai), kad Europoje, ypatingai Rytų Europoje ir Pabaltijo valstybėse šiuo metu yra sukurta fantastiškai išsigimusi valdymo forma - pagal formą jis vadinasi demokratija, o pagal savo esmę, turinį šiose šalyse yra atviras nacizmas.

F. Engelsas. Kalba prie Markso kapo

1883 m. kovo 14 d. Londone mirė genialus mąstytojas, mokslininkas ir revoliucionierius, K. Marksas; nors jo laidotuvėse tedalyvavo vos 11 artimiausiojo rato žmonių, jo vardas, darbai ir idėjos ne tik neišblėso, bet išpopuliarėjo po visą pasaulį, suteikdamos mokslinį atsakymą į kapitalistinę visuomenę slegiančias problemas ir nubrėždamos aiškų politinės kovos kelią darbo žmonių išsivadavimui; išlikdamos aktualios ir šiandien – nepaisant marksizmo atžvilgiu taikomo nutylėjimų, šmeižimų ir stataus melo politikos.

Kol visi keikia piktą Trampą, ES kuria Gulagą Afrikoje

Kaip praneša žiniasklaida, ES paskutiniu laiku aktyviai darbuojasi tiek su Libijos vadovybe, tiek su autoritetingais karo lauko vadais. Kalba eina apie nelegalios migracijos per Viduržemio jūrą nutraukimą.

Pasaulio melo ir dezinformacijos fabrikas

Pasaulio melo ir dezinformacijos vienas iš didžiausių gamybos fabrikų yra JAV mediakorporacija CNN, didžiausias informacinio karo nusikaltėlių portalas, kuris darė infokaro tarptautinius nusikaltimus visuose JAV/NATO karo nusikaltėlių gaujos įvykdytuose ir vykdomuose agresijose, perversmuose, karo nusikaltimuose ir nusikaltimuose žmoniškumui nuo pat kanalo įsteigimo momento 1980 metais.

German Alliance: Vokiečiai tiekia ginklus vaikų teroristų stovykloms

Neseniai pasirodė informacija apie tai, kad ginklai, kuriuos daugiau kaip 15 metų tiekia užsieniui Vokietija, patenka į tiesiai į rankas vaikams ir paaugliams. Apie tai rašo German Alliance. Šaunamųjų ginklų eksportas atnešė maždaug 800 milijonus eurų pelno. Tiekiami jie, kaip taisyklė, šalims, kuriose vyksta nuolatiniai karai – Afganistanui, Somaliui ir t.t.

Kodėl ES tiekia teroristus „Islamo valstybei“?

Europos Sąjungoje „Islamo valstybės“(IV) teroristai jaučiasi kaip žuvys vandenyje. Juos čia įsileidžia, jie čia gauna visą socialinį paketą, aprūpinami būstu, gydosi, gauna dienpinigius... ir vėl vyksta kariauti į Siriją ir Iraką teroristų pusėje. ES saugumo tarnybos visa tai žino, bet nesiima jokių saugumo priemonių, neteisia teroristų, nesusodina jų į kalėjimus. Kodėl vyksta šis absurdas, kam tai naudinga?

Sauditai kritikuoja Vengriją, kad ši nenori įsileisti „pabėgėlių“, o patys ruošiasi išvyti 5 milijonus imigrantų

Šlykšti ta Saudų monarchija, Islamo valstybės teroristų rėmėja, su savo laukiniais ankstyvųjų viduramžių šariato įstatymais. Paradoksas, bet šios laukinės barbarų valstybės, kurioje moterys užmėtomos akmenimis ir nusikaltėliams kapojamos galvos, atstovas Saudų princas Zeid Ra’ad al-Hussein yra SNO generalinis komisaras žmogaus teisių klausimams!

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Taip atrodo nacionalinė gėda. Skiriama didvyriškam prancūzų targavojimuisi dėl "Mistralių"
1093
Valentinas Katasonovas. Juanis ir kas stovi už TVF sprendimo
586
Pasaulį valdančios šeimos
1683

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: