Oskaru opdovanoti falsifikatoriai „dokumentalistai“, už pasakas apie „Baltuosius šalmus“

Dokumentinis filmas apie „Baltųjų šalmų“ organizacijos veiklą Sirijoje gavo „Oskarą“ nominacijoje „Geriausias dokumentinis trumpo metražo filmas“. Filme rodoma daugybė dramatinių kadrų, nufilmuotų pačių „šalmų“, tačiau filmo autoriai nepaaiškina, kodėl šią grupę ne kartą kaltino karo veiksmų inscenizavimu ir faktų falsifikavimu.

Skverneli, ar girdėjai ką sakė Trampas: pabėgėliams reikia užtikrinti taikų sugrįžimą namo, o ne integruoti juos Lietuvoje

JAV prezidentas Donaldas Trampas savo kalboje JAV Kongrese pasakė, kad vienintelis teisingas pabėgėlių problemos sprendimas: užtikrinti jiems taikų sugrįžimą namo. „Vienintelis ilgalaikis sprendimas šioms humanitarinėms nelaimėms – sukurti sąlygas, kad perkelti žmonės galėtų saugiai sugrįžti namo ir pradėti atkūrimo procesą“.

Kaip Amerika kolonizavo Rusiją

Daugumai savarankiškai mąstančių žmonių nėra sudėtinga susirasti objektyvią informaciją net ir tokioje dezinformacijos jūroje kaip internetas. Ir tada atradėjo džiaugsmą visada užtemdo siaubingas atradimo turinys, kai paaiškėja, kad visus tuos "laisvės, nepriklausomybės ir vakarietiškų "vertybių" puoselėjimo metus" šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje buvo makabriškai apgaudinėjami, jiems buvo begėdiškai meluojama ir tai buvo tų žmonių valstybių valdančiųjų "elitų" sąmoninga, kryptinga politika, žmonių fizinis pavergimas jų sąmonės sudarkymo, proto kolonizavimo būdu.

Informacinio karo nusikaltimai ir nusikaltėliai.

JAV/UK/NATO/ES valdo tarptautinių nusikaltėlių klanai, vadovaujami iš JAV globalistų tarptautinio terorizmo ir tarptautinių nusikaltimų vieningo centro. Laida "Imperijos failai" kalbina vieną iš garsiausių Rusijos-Amerikos ekspertų , Prinstono ir Niujorko profesorių daktarą Stiveną Koeną apie šiuo metų vykdomą JAV/NATO karo nusikaltėlių gaujos vykdomą tarptautinį nusikaltimą prieš Rusiją, agresiją.

Trampas apie „Oskaro“ ceremoniją: visi užsiciklino politikoje

Breitbart News praneša, ką pasakė JAV prezidentas apie šokiruojančius nesklandumus „Oskarų“ įteikimo ceremonijoje, kai vedantysis „La- La Lendą“ įvardino geriausiu filmu ir šiai muzikinei juostai skyrė laimėjimą, bet įsikišus organizatoriams, prizą įteikė filmui „Mėnulio šviesa“, pasakojantį apie juodaodį iškrypėlį.

K.Siomino autorinė laida "Agitacija ir propaganda".

Iš kur atsiranda įvairios fobijos? Iš kur atsiranda "lygesni už lygius"? Iš kur išlenda mieli ir malonūs "patriotai", aršūs nacionalistai, tautiniai socialistai, kurie kažkuriuo momentu tampa išgamomis ir sugriauna šalį, dėl kurios iki užkimimo rėkė ir dievagojosi, kad dėl savo Tėvynės gyvybę atiduotų?

Frontex pagaliau pastebėjo iš Afrikos į Italiją nelegalius migrantus plukdančių NVO kenkėjišką veiklą

Ką matė visi, ir ne pirmus metus, dabar, pagaliau, pamatė ir Frontex. O matė visi globalistų gerai organizuotą afrikiečių ir arabų vežimą į Europą. Šią pervežimo operaciją vykdė visas rotšildų ir sorošų NVO laivynas, kasdien vykstantis prie Libijos krantų ir į Italiją plukdantis nelegalius migrantus.

Ar tolerantiška seksualinė orientacija daro įtaką sprendimams darbe?

Italijoje kovos su diskriminacija agentūros vadovas valdiškomis lėšomis finansavo homoseksualistams vyrų prostitutų paslaugas teikiančių klubų veiklą. Italiją ir tolerantišką Europą sudrebino skandalas.

JAV demokratai paruošė Donaldo Trampo nuvertimo planą

JAV demokratų partija sukūrė Donaldo Trampo nušalinimo iš prezidento posto planą. Strateginis veiklos planas, buvo paskelbtas po Demokratų partijos narių susitikimo su investuotojais. Programos autoriai tvirtina, kad programa leis pasiekti Trampo atstatydinimą iki 2020 metų.

Trampas įspėja: vakcina nuo gripo - didžiausias "lochotronas" medicinos istorijoje

Skiepai nuo gripo - afera, sugalvota Didžiųjų formacijos kompanijų, kurios uždirbtu daug pinigų nuo pažeidžiamų žmonių, ir padarytu juos dar labiau sergančiai, kurie juos naudoja, įspėja prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump).

Prezidentai prieš bankininkus

Endrius Džeksonas perspėjo Amerikos gyventojus: respublikai ir Konstitucijai iškilo pavojus! Finansininkų klanas be jokių skrupulų kišasi į valstybės politiką.

Julijus Fučikas

1903 m. vasario 23 d. gimė J. Fučikas – žurnalistas, literatūros kritikas, vienas iš Čekoslovakijos Komunistų Partijos (ČKP) organizatorių bei vadovų; čekų nacionalinis didvyris, XX a. istorijoje stovįs vienoje gretoje su tokiais tarptautinio komunistinio judėjimo veikėjais, kaip E. Telmanas, G. Dimitrovas ir E. Gevara.

Trampas ir Turkija

Потепление или охлаждение / Курдская проблема глазами Трампа и Эрдогана / Требования Турции к США / США планирует военный альянс на Ближнем Востоке

Kaip plaunamos jaunimo smegenys

Prilipę prie televizorių, kompiuterių ir mobiliųjų telefonų ekrano, šių dienų jaunuoliai turi prieigą prie milžiniško kiekio informacijos. Vis dėlto, mūsuose dažnas jaunimo atstovas – protiškai ir ypač dvasiškai atbukęs: jo nedomina aplinkinis pasaulis, visuomenė, politika ar šalies ateitis. Dar dalis aklai priima visas Sistemos pateikiamas pasakas kaip neginčytiną tiesą. Jie įkaltinti savotiškoje „Matricoje“.

PoliticKing: „Neramus Donaldo Trampo ūkis“

Šiandien tiktai tinginys nekritikuoja JAV prezidento ir jo „diletantų ir moksleivių komandos“. Nuo pirmų darbo savaičių Trampo administracija įklimpo skandaluose, barniuose su MIP ir teismų bylose.

Amerikos piniguočiai ruošiasi pasaulio pabaigai arba Didžiajai Spalio Revoliucijai

Gausėja amerikiečių piniguočių iš finansinio ir IT sektoriaus, kurie ruošiasi kažkam panašaus į pasaulio pabaigą. Be pasaulinių karų ir globalinių kataklizmų, labiausiai milijardieriai baiminasi, įtampos tarp jų ir vargingųjų sluoksnių didėjimo, kuris gali kažkuriuo momentu peraugti į sukilimą ar revoliuciją, kažką panašaus, kas įvyko Rusijoje 1917 metais.

Trampo administracija panaikino Obamos nurodymą dėl transgenderių tualetų mokyklose

Apie panaikintą Obamos nurodymą dėl transgenderių tualetų mokyklose rašo Washington Post. JAV prezidento Donaldo Trampo administracija panaikino šį beprotišką Obamos įsaką, apie tai pranešė JAV Teisingumo ir Švietimo ministerijos. Nauja JAV prezidento administracijos direktyva yra nusiųsta į Aukščiausią teismą.

Europiečiai niekada negyvens saugiai kartu su afrikiečiais, nes žmogaus protiniai sugebėjimai yra užprogramuoti DNR

Šį pirmadienį prasidėję neramumai Stoholme, Rinkeby rajone, vadinamame „Naujuoju Mogadišu“, kur daugiausiai gyvena negrai somaliečiai, nesibaigiančios riaušės Paryžiaus priemiesčiuose, trunkančios jau kelias savaites, kuriuose irgi gyvena afrikiečiai, akivaizdžiai parodo ne tik miltikultūralizmo politikos žlugimą Europoje, bet ir tai, kad afrikiečių ir europiečių bendruomenės negali gyventi vienos greta kitų. Baltieji tiesiog priversti bėgti iš negrų apgyvendintų rajonų.

Apie tai, kaip 1990 metais buvo organizuota informacinė ataka į tarybinio žmogaus sąmonę

Apie tai, kaip 1990 metais buvo organizuota informacinė ataka į tarybinio žmogaus sąmonę, kaip jis buvo ir tebėra ypatingai verčiamas jaustis kaltu, jaustis bejėgiu, susitaikyti su esama vergo padėtimi, paklusti šeimininkui parazitui, niekada negalvoti, kad paprastas žmogus gali būti laisvas ir didis. "Atimk iš žmonių istoriją ir kita karta bus lengvai valdoma minia, o dar kita - kiaulių banda" (J. Gebelsas). Lietuvoje beveik pavyko...

Kokia imperializmo organizuota "revoliucija" buvo įvykdyta buvusiose TSRS respublikose?

Kokia imperializmo organizuota "revoliucija" buvo įvykdyta buvusiose TSRS respublikose? Imperialistinė, naujojo kolonijinio perdalijimo perversmas, kuriame pagrindinį vaidmenį suvaidino JAV/UK globalistai, specialiosios tarnybos, o jų įrankiais naikinant nacionalines laisvas respublikas buvo ne kas kitas, o dabartiniai tų pavergtų kolonijų elitai, save vadinantys "patriotais", ir tarnaujantys užsienio kolonizatorių interesams.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: