Afrikiečius į ES vežančias mafijozio Sorošo NVO bando stabdyti Libijos pasieniečiai ir jaunimo judėjimas „Identitarian“

Libijos pakrantės tarnybos laivai birželio 10 dieną Viduržemio jūroje sutrukdė NVO priimti nelegalius migrantus, praneša Austrų Krone.Identitarian šalininkai surinko 65000 eurų, kad sekti NVO viduržemio jūroje. Jaunimo judėjimas „Identitarian“ pradėjo projektą „Apginsime Europą“. Šis judėjimas kilo Prancūzijoje ir paplito visoje Europoje, bet ir Austrijoje, Vokietijoje, Italijoje ir kitose valstybėse. Identitarian renka aukas Europoje, už jas ketina išsinuomuoti laivus ir kontroliuoti NVO vežančias į mūsų kontinentą nelegalius migrantus.

Harvardo universiteto profesorius Anatolijus Kliosovas apie žmonijos kilmę: „įrodymų, kad anatomiškai šiuolaikinis žmogus kilo iš Afrikos nebuvo ir nėra.“

Globalistai, nesiskaitydami su moksliniais faktais, ir toliau bando meluoti pasaulio visuomenei, neva, visi žmonės, europiečiai irgi, yra kilę iš Afrikos. Todėl ir negrų vežimą iš Afrikos į Europą, kurį prieš europiečių valią vykdo globalistai, jie melagingai bando pavaizduoti, kaip kažkokį natūralų mūsų „giminių“ atsikraustymą į mūsų namus. „Jokių duomenų dėl „išėjimo iš Afrikos“ nėra, išskyrus fantaziją“, - teigia Anatolijus Kliosovas – chemijos mokslų daktaras, Harvardo (JAV) universiteto profesorius nuo 1989 metų.

„Jūs nepraeisit!“ – protestuojančių graikų atsakas NATO kariams

Toks šūkis skambėjo praeitą penktadienį (birželio 2 d.) iš Albanijos į šiaurės Graikiją įvažiavus NATO karinės technikos vilkstinei. Keli šimtai ryžtingai nusiteikusių protestuotojų, Graikijos Kompartijos (GKP) ir Komjaunimo (GKJ) vėliavomis nešini, gyva grandine užblokavo vakarietiškos „laisvės ir demokratijos“ nešėjams kelią į savo šalies gilumą (žr. video apačioje).

Socialistinė revoliucija ir nacijų apsisprendimo teisė (tezės)

Imperializmas yra aukščiausioji kapitalizmo raidos stadija. Kapitalas išsivysčiusiose šalyse peraugo nacionalinių valstybių ribas, konkurenciją jis pakeitė monopolija ir sudarė visas objektyvias prielaidas socializmui įgyvendinti. Todėl Vakarų Europos ir Jungtinių Valstijų proletariatas turi kovoti revoliucinę kovą dėl kapitalistinių vyriausybių nuvertimo, dėl buržuazijos eksproprijavimo.

Gerdas Vildersas Mančesteris: „Mes privalome suprasti, kad islamas mums paskelbė karą“

Aš rašau šiandien šį straipsnį po to, kai mes, Olandijos parlamento nariai, dalyvaujant Britanijos pasiuntiniui, paminėjome Mančesterio aukų atminimą trumpa premjero kalba ir viena tylos minute. Prieš du mėnėsius mes darėme tą patį nukentėjusiems Stoholme. Praeitų metų gruodį, tiems, kas žuvo Berlyne. Ir, anksčiau, kas Nicoje, Briuselyje, Kopenhagoje... sąrašas bus begalinis, tuo metu, kai eilė vakarų pasiuntinių, kurie dar neaplankė mūsų parlamento per vieną iš tų liudnų įvykių, bus vis trumpesnė.

Rusija planavo perversmą Juodkalnijoje. Faktai iš 15min

Rusija siekė „smurtu nuversti vyriausybę ir paskelbti opozicinio Demokratinio fronto pergalę, taip pat neleisti Juodkalnijai prisijungti prie NATO“

Vladimiras Leninas. Apie valstybę

Pastoviai porinama, esą mes gyvename „demokratinėje“ ir „teisinėje“ valstybėje, kurioje garantuojamos žmogaus teisės, laisvės ir pan. O praktika rodo, kad vadinamojoje demokratijoje valdžiai į paprastų žmonių reikalus – tiesiog nusispjauti. Verčiau rūpinamasi didžiųjų turtuolių interesais. Tačiau ar iš vis susimąstome, kodėl taip yra, kas apskritai yra toji „valstybė“, „demokratija“ ir t. t.? Išsamūs atsakymai į šiuos bei kitus klausimus – Lenino paskaitoje „Apie valstybę“.

Venesueloje JAV organizuoja valstybinį perversmą

JAV karo nusikaltėliai , ekonominiai kileriai ir banksteriai surengė dar vieną "maidaną, tahrirą, sąjūdį", o tiksliau eilinį valstybinį perversmą. Šį kartą JAV išsigimėlių kruvinos letenos nusitaikė į Venesuelą - ten taip pat yra naftos, todėl, Vašingtono nuomone, nėra demokratijos, kol tautos turtas nafta tarnauja tautai.

Nelegalių migrantų vežimą iš Afrikos į Europą vykdo vokiečių nevyriausybinės organizacijos (90%). Italija mėgina įvesti tvarką

„90 procentų taip vadinamų „humanitarinių organizacijų“ Viduržemio jūroje yra vokiečių firmos", praneša portalas Pi-news. Tai tikros „nelegalų pervežimo gaujos“. „Šiame šlykščiame melagingame versle yra suteptos vokiečių rankos“, - rašoma portale. Mus kiekvieną dieną pasiekia spaudos feikinės naujienos, kad „patyrę nelaimę pabėgėliai išgelbėti.“ Kiekvienas šio teiginio žodis yra melas. Ten nėra jokių „pabėgėlių“, jie „nepatyrė jokios laivo katastrofos“. Jie „nebuvo išgelbėti“. Visa tai melas!

Евреи это интеллигентные цыгане-если цыгане

Евреи это интеллигентные цыгане-если цыгане воруют,торгуют наркотой,грабят попрошайничают, то евреи делают тоже самое,только интеллигентно также не работают,но торгуют,спекулируют,воруют,устраивают революции,плодят коррупцию и.т.д-как вирус для каждого государства!!Не зря ведь их изгоняли все народы мира из своих государств во все времена.

Nuogas ušpakalis galėtų tapti ne tik „Eurovizijos“, bet ir visos ES herbu! (video)

Nieko geriau per kelias dešimtis metų taip ir nebuvo „Eurovizijoje“ parodyta! Tikras, mažakalbis, autentiškas, visą šiandieninę Europos Sąjungą simbolizuojantis užpakalis. Nėra jokios abejonės, kad po geros porcijos ukrainietiškų barščių su pampuškomis (bulkutėmis su česnaku) šitas užpakalis uždainuatų žymiai gražiau už išsigimusias končitas ir nuolatos stenančias džamalas.

Galingiausia Afrikos valstybė, Pietų Afrikos Respublika ruošiasi pilietiniam karui

Baltųjų europiečių palikuonių mažuma puls negrus. Po Apartheido griūties viskas apsivertė aukštyn kojomis. Baltieji tapo diskriminuojama rase, baltiesiems neįmanoma susirasti darbo, baltųjų fermeriai yra masiškai žudomi, jų moterys išprievartaujamos, vyrai nuduriami mečetėmis ir išmėsinėjami. Štai kas atsitiko su kažkada itin galingos Pietų Afrikos Respublika.

Sirų vaikų organai „išrinktai tautai“

Teroristų vachabitų, kuriuos remia Izraelis ir kai kurios Vakarų valstybės, žvėriškumams neturi ribų.  Socialiniuose tinkluose išplatintas video apie žvėriškumus, kuriuos vykdo šie teroristai – taip vadinama „nuosaiki opozicija“, kuri kovoja prieš Bašarą Asadą. Video matyti, kad teroristai apgavę mergaitę išveža ją, kad išimti jos organus. Verkiančią mergaitę šie žvėrys guldo ant operacinio stalo. Matomi jau išskrostų vaikų kūnai.

Pranašiškas filmas "Kin-dza-dza" arba: Kodėl eurovizija yra degradavimo propaganda ("Kin-dza-dza" potekstės traktuotė) (2 dalis)

Žodynas, parodytas įvadiniuose antrojo filmo serijos titruose, susideda iš tokių sąvokų: КC — degtukas Cak — varpelis nosyje Ecik — dėžė skirta kaliniams kalėti Ecilopas — valdžios atstovas, policininkas Pepelacas — erdvėlaivis Gravicapa — pepelaco variklio detalė skirta įveikti didžiulius atstumus Кju — visuomenėje priimtinas keiksmažodis Кu — visi kiti žodžiai

Pranašiškas filmas Kin-dza-dza arba: Galaktika Kin-dza-dza, planeta ES – sveiki atvykę, tobiš, kuuu! (1 dalis)

O štai man jaunimo nė kiek negaila. Nes taip kaip parodyta filme – gyventi visuomenė negalėjo, negali ir negalės. Režisierius ir scenarijaus bendraautorius Georgijus Danelija šiame filme be jokių pošlybių, be jokio dergimosi, be šūdų, myžalų ir kraujo balų parodė civilizacijos krachą. Šiaip filmas tobulas visom prasmėm ir ypač savo neitikėtinais spec efektais t.y. jų primityvumas (arba jų nebuvimas, tuo tarpu režisuriniai sprendimai sumoje puikiausiai perduoda visą esmę) mane nepaprastai žavi, juk šiuolaikimės sąlygom taip jau greičiausiai ir norėdamas nepadarysi, o tada tiesiog buvo tokios galimybės

Laisvas žmogus ir leftistiniai totalitaristai. Pritrenkiantis vaizdelis iš antifašystinio renginio JK

Taikus Britanijos pilietis atėjo į antifašystų, feminisčių ir juodaodžių ekstremistų gaujos "Black Lives matter" renginį tyliai pastovėti su plakatu "Apginkime teisę į idėjinių diskusijų laisvę". Nieko nemušė, nepuldinėjo, nesityčiojo, nepravardžiavo, nesišaipė. Tiesiog stovėjo. Kas jam nutiko?

Trampas užduoda doleriui kursą / Трамп задал доллару направление

Серьезные реформы откладываются на потом / Экономическая война с Китаем отменяется / Реализация налоговой реформы под вопросом

Pergalės šešėlis

Istorija visuomet šaiposi iš tų, kas jos nežino. Didžioji TSRS pergalės diena, švenčiama šalyje, nugalėjusioje kapitalizmą, grojant oligarchinės valdžios fanfaroms, su antitarybinių imperinių atributų rinkiniu-nuo Vlasovo vėliavos, policijos, iki dvigalvio erelio, klerikalizmo ir georgijaus simbolių.

Naudingas islamizmo idiotas Makronas ir kiti ES makaronai

Emanuelis Makronas nėra terorizmo šalininkas, tai dar blogiau: jis net nemato islamo terorizmo grėsmės. Po siaubingų teroro aktų 2015 metų gruodžio 13 Paryžiuje Makronas pareiškė, kad prancūzų visuomenė turi prisiimti sau „dalį atsakomybės“ už „dirvą, ant kurios tarpsta terorizmas“. Makronas nuolatos kaltino prancūzus rasizmu ir „islamofobija“. Makronas pasakė, kad „prancūzų visuomenė turi keistis ir būti labiau atvira“. „Labiau atvira kam? Islamui, suprantama“, - pastebima straipsnyje.

Tiems, kas varosi ant Žydų

Tiems, kas varosi ant Žydų: Lietuvoje Komunistų partija Lietuvoje yra įstatymiškai uždrausta, kūjo ir pjautuvo simbolis yra uždraustas, tuo tarpu Izraelis turi Izraelio Komunistų partija, kurios ideologija yra Komunizmas, Marksizmas-Leninizmas, o herbe yra kūjis ir pjautuvas.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

„Humaniško karo“ ginklai
740
Vokietijos partija „Alternative fur Deutschland“: Nei minaretų, nei euro
686
Benjamino Netanjahu pamoka Lietuvos „atlėpausiams“
1454

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: