Viskas pagal planą: 2,7 milijono migrantų iš Afrikos jau pakeliui į Europą

Šiais metais į Europą atvyks ir „klimato“ pabėgėliai, rašoma Pi-news. Juos veja ne tik regioninės teroristinės grupės ar korumpuotos vyriausybės, bet visų pirma sausros ir stichinės nelaimės. Juos varo atviros ES sienos, didelės išmokos, nepagrįsti gandai, kad Europoje kiekvienas negras gaus butą, mersedesą ir po baltą moterį.

Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ): pabėgėliai 2016 metais Vokietijos federalinei valdžiai kainavo 21,7 milijardus eurų?

Donaldas Trampas Angelos Merkel migracijos politiką pavadino „katastrofa“. Trampas – verslininkas, jis supranta finansinių institutų skaičių ekvilibristiką, kuri nuostolius moka paversti pelnais. Angela Merkel prieš kelias dienas pasakė, kad Vokietija neturi galimybės gynybai skirti 2% BVP, kaip numato NATO valstybių sutartis. Tai reiškia tik tai, kad viešai skelbiami skaičiai apie Vokietijos ekonomiką, neva teigiamą pabėgėlių įtaką jai – melas.

Kur veda III pasaulinio karo perspektyvos?

Paviršutiniškai žvelgiant, masmedijoje dominuoja JAV ir Rusijos užsienio politika, o Kinija kaip ta beždžionė sėdi ant aukšto kalno, aš nesakau, kad beždžionė lauks, kas bus nugalėtas. Žinoma, mes galime prognozuoti, kokius ultimatumus yra parengęs Trampas Kinijai, bet nesuvokti, kad jau dabar Kinija tam būtų nepasiruošus, yra naivu.

Prognozės iš JAV: Euras žlugs per 12-18 mėnesių

Eurogrupės vadovas Jeroen Dijsselbloem mano, kad dėl Trampo paskelbtos politikos „America-first“ „Europa artimiausiais metais liks viena“, rašo die Zeit. Tai buvo pasakyta Briuselyje, per Eurogrupės finansų ministrų susitikimą. Europos sąjungininkai buvo šoke, kai sausio viduryje Trampas pasakė, kad NATO yra „pasenusi“ organizacija, rašomas die Zeit. Iš Trampo posakių dėl Brexit ir tolimesnio ES skylimo Dijsselbloempadarė išvadą, kad prasidėjo nauja JAV era ir tai, jo nuomone, šansas ES-šalims narėms susitelkti.

Galimas JAV pasiuntinys ES: euras gali išnykti po pusantrų metų

Profesorius Tedas Malloch’as (Ted Malloch), kurį Donaldas Trampas (Donald Trump) nori paskirti JAV pasiuntiniu Europos Sąjungoje, savo interviu BBC pasakė, jog laukia „euro griūties“ artimiausių pusantrų metų eigoje. Taip pat jis pasakė, jog Didžioji Britanija galėtų sudaryti su JAV „tenkinantį abi puses“ prekybinį susitarimą trijų mėnesių bėgyje. Mallocho nuomone, taip vadinamas „švarus“ ar „kietas“ „brexit“ būtų geriausias variantas Britanijai.496

Reuters: Trampas ruošia įstatymą dėl JAV vaidmens sumažinimo SNO

Reuters su nuoroda į New York Times  pranešė, kad Donaldo Trampo administracija ruošia įsakądėl JAV vaidmens sumažinimo SNO ir kitose tarptautinėse organizacijos.  Dar iki inauguracijos Trampas grasino įnešti pakeitimus SNO darbe, vadino ją „klubu“, kur žmonės gražiai praleidžia laiką, o nepanaudoja šios organizacijos milžiniško potencialo. Buvo juokaujama, kad nugriovus šios organizacijos 10 viršutinių aukštų, pasaulis to net nepastebėtų.

Madlenos Olbrait ir karo kapeliono Kaco pokštai

Vienas iš linksmiausių J.Hašeko „Šauniojo kareivio Šveiko“ herojų – karo kapelionas žydas perkrikšas Otto Kacas. Kacas kataliku tapo todėl, kad tai jam buvo naudinga. Kaco persikrikštijimo istorija pasikartojo buvusios JAV valstybės sekretorės Madlen Olbrait biografijoje kaip groteskas. Izraelio portalas 9TV cituoja Madlen Olbrait įrašą Tviteryje: „Aš augau katalike, po to perėjau į Vyskupų bažnyčią, o po to sužinojau, kad mano šeima buvo judėjų tikėjimo. Aš pasiruošusi priimti islamą dėl solidarumo idėjos."

Trampas ėmėsi migracijos klausimų

Sausio 25 dieną Donaldas Trampas atvyko į Nacionalinę saugumo ministeriją ir čia pasirašė du potvarkius dėl sienos („didelio fizinio barjero“) su Meksika statybos ir dėl migracijos įstatymų laikymosi. Pirmasis potvarkis numato nukreipti federalines lėšas statybai, padidinimui tris kartus imigracijos agentų, padidinimui muitinės darbuotojų ir JAV pasienio apsaugos 5000 žmonių.

Goldman Sachs vadovas gauna $284 milijonų išeitinių ir eina dirbti į Trampo vyriausybę

Goldman Sachs prezidentui Gary Cohn JAV prezidentas Donaldas Trampas pasiūlė tapti Nacionalinės ekonomikos tarybos pirmininku. Kaip rašo Bloomberg, jis gaus $284 milijonus dolerių išeitinių. Kad išvengti interesų konflikto naujose pareigose, banko vadovybė priėmė sprendimą pagreitinti bonusų išdavimą savo prezidentui, $65 milijonus kaip pinigines lėšas ir akcijas, kurių išmokėjimas buvo surištas su būsimais finansiniais rodikliais.

D. Trampas: Europa padarė siaubingą klaidą įsileisdama pabėgėlius

JAV prezidentas Donaldas Trampas patvirtino, kad Sukurs „saugumo zonas“ Sirijoje“ ir taip išspręs pabėgėlių problemą. „Aš tiksliai padarysiu saugumo zonas Sirijoje žmonėms. Manau, Europa padarė siaubingą klaidą, kada leido milijonams žmonių atvažiuoti į Vokietiją ir kitas valstybes. Viskas, kas mums lieka, tai matyti tą katastrofą, kuri ten dabar. Nenoriu, kad tai būtų čia“

Ar žmonija suvokia, su kuo turi reikalą? (1 d.)

Gal prieš pusantrų metų, viename iš tinklalapių, pateikiau istorinę įvykių santrauką kurią nusprendžiau pakartoti ir čia. Tai žvilgsnis į šios planetos įtakinguosius ir naftos verslo įtaką imperijų, bei šalių likimams. Esu tik mėgėjas rašyti publikacijas, todėl nesilaikysiu šiai temai būdingų reikalavimų ir perteiksiu taip kaip tai jaučiu, bei suprantu šią įvykių eigą.

Orbanas: Europa bus daugiapoline. Briuselis tapo utopijos auka

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas mano, kad Briuselis turi “mesti federalizmo idėją“, o Europa turi tapti daugiapoline. Apie būtinybę gylių ES reformų vakar pasisakė ir Lenkijos premjerė Beata Šidlo. Vengrijos nacionalinio banko organizuotoje konferencijoje Budapešte Vengrijos premjeras pasakė, kad „Briuselis tapo utopijos auka“. Jo nuomone, kad ateitis yra už stiprų valstybių-nacijų suverenitetą, o politiniai blokai, tokie kaip Višegrado grupė gali tapti vienu iš daugiapolinės Europos polių.

Valentinas Katasonovas: Investicinio protekcionizmo atgaivinimas?

Į Baltuosius rūmus atėjus Trampui daugelis valstybių ėmė ruoštis rimtai ekonominei gynybai. Pirmiausiai tai liečia prekybos sferą. Trampas žadėjo sugrąžinti Amerikai jos prarastas pramoninės valstybės pozicijas. Vardan to jis pasiryžęs kelti importo muitus ir imtis kitų protekcionistinių priemonių. Suprantama, kitos šalys privalės atsakyti Amerikai tuo pačiu.

Juodoji aristokratija. Florenciją valdos tos pačios šeimos kaip ir prieš 600 metų

Giuljermas Boronė ir Sauras Mosetis, ekonomistai Bank of Italy, atliko įdomų tyrimą. Jie nuėjo į Florencijos archyvą ir patikrino duomenis apie Florencijos mokesčių mokėtojus nuo 1427 metų ir palygino su Florencijos mokesčių valdybos 2011 metų duomenimis. Rezultatai nustebino pačius tyrinėtojus: tarp turtingiausių XV ir XXI šimtmečių mokesčių mokėtojų, sutampa beveik 900 pavardžių.

Marin Le Pen ir Gerdo Vilderso šalininkų skaičius auga, o Merkel krenta

Prancūzijoje vis daugiau žmonių palaiko „Nacionalinio fronto“ lyderę Marin Le Pen. Aklausa parodė, kad ją palaiko 26% respondentų, 2% daugiau negu Fransua Fejoną, kurį „elitos“ stūmia į prezidento postą, kaip atsvarą Le Pen, kad tik sutrukdyti jai tapti prezidente. Žmonės tikisi, kad tapusi prezidente Marin Le Pen išspręs migracijos krizę ir apsaugos prancūzus nuo islamo teroristų.

Sorošas – pagrindinis „Moterų maršo“ organizatorius

Sekančią dieną po Donaldo Trampo inauguracijos Vašingtone ir kituose JAV miestuose vyko „Moterų maršas“. Jame dalyvavo beveik 2 milijonai Donaldo Trampo priešininkų. Pranešama, kad virš 50 protestuotojų grupių yra finansuojamos milijardieriaus Džordžo Sorošo - pagrindinio Hilari Klintos rinkiminės kompanijos sponsorių. Sorošas pareiškė, kad Trampas neišsilaikys savo poste.

Austėja Landsbergienė dalyvaudama "Pūtyčių marše" pjudo Lietuvą su JAV

Kas nors kiek domėjosi tuo "Pūtyčių maršu": matė JAV garsenybių pasisakymus nuo scenos, skaitė plakačiukus, girdėjo šūkius, negalėjo nepastebėti, kad praktiškai visi eisenos dalyviai, išgirdę žodį "Trump" teigiamame kontekste, pradėdavo iš nasrų leisti putas ir purtytis lyg epileptikai.

Leftistai spinduliuoja Meilę ir Toleranciją! Gerai, kad neginkluoti

Kaip aš galėjau tai praleisti? Neįtikėtina istorija, prajuokinusi ir pašiurpinusi internetus prieš Naujuosius. Vienas Trumpo rinkėjas, vaikštinėjantis po savo butą su marškinėliais "Build the wall" (užuomina į Trumpo pažadą pastatyti sieną pasienyje su Meksika nelegalios imigracijos užkardymui), nusileido į daugiabučio namo bendrą laisvalaikio patalpą (clubhousą) tam, kad ramiai padirbėtų su kompu.

Aš matau, kas bus

Šešiuose šimtuose miestų, kaip mums pasakė, į gatves išėjo moterys protestuoti prieš Trampą. Nuo Australijos iki velniai žino kur, berods netgi iki Antarktidos, nors ten tik mokslininkai bastosi. Aš tikiu, kad tiek daug moterų piktinasi. Moterys (visokios: senos ir bjaurios, nemažai nutukusių, jaunų ir netgi gražių, tegu ir diriguoja ten joms visoms isteriškos lesbietės) pajuto, kad jų laikams ate...

Šiandien Donaldas Trampas turėtų pranešti apie JAV atstovybės perkėlimą į Jaruzalę

Izraelio 9 TV rašoma, kad JAV prezidento rezidencijoje Baltuosiuose rūmuose Vašingtone visą praėjusią dieną buvo svarstomi JAV ambasados perkėlimo iš Telavivo į Jaruzalę planai. Savo ketinimą perkelti atstovybę į Jaruzalę Donaldas Trampas deklaravo visos priešrinkiminės kompanijos metu. Dar savaitę iki rinkimų Trampas patvirtino, kad prisimena savo pažadą ir su nekantrumu laukia tos valandos, kad pradės atkurinėti draugiškus JAV santykius su Izraeliu.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Rusiški MiG nutraukė JAV blic. karą Sirijoje
3235
Nauja Tauta
167
Kibki, politika, didelė ir maža
1808

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: