Dar viena užduotis dėl Alepo žurnalistei Astai Kuznecovaitei

Kadangi žurnalistė Asta Kuznecovaitė profesionaliai dirba, demaskuodama Kremliaus dezinformaciją, pateikiu dar vieną jai užduotį. Šiandien, t.y. sekmadienį, po Turkijos ir Rusijos derybų vėl atnaujintas civilių ir ginkluotos opozicijos kovotojų (40000 – 50000 žmonių) iš rytų Alepo vežimas į Idlibą. Papildomai sutarta, kad iš Damasko provincijos į Idlibą bus išvežta 1500 opozicijos kovotojų ir sužeistųjų.

Rusijos niekšai praktiškai sunaikino Jungtines Amerikos Valstijas

JAV pralošė karą Rusijai be mūšio. JAV daugiau nėra nepriklausoma valstybė. JAV nebėra demokratijos. Jei per penkias savaites nebus imtasi reikalingų priemonių, JAV išnyks, kada Rusijos paskirtas Donaldas Trampas bus inauguruotas JAV prezidentu. Šansų išsigelbėti praktiškai neliko...

Iškrypėlių Valsas: Prancūzijos prezidentu nori padaryti baisų žmogų

Anatoly Livry (Šveicarija)Prancūzijos prezidentas Fransua Olandas atsisakė dalyvauti būsimuose rinkimuose, o jo premjeras Manuelis Valsas paskelbė apie savo ketinimą paveldėti prezidento postą 2017 metais, ir išėjo iš vyriausybės. Tarytum nieko neįvyko, juk Prancūzija senai pasitraukė iš pasaulinės politikos scenos, o jos tautai primetami Europos Sąjungos nurodymai.

Seimo nariai nevažiuos gelbėti kengūrų?

Pasirodo, kad noras ekskursuoti po pasaulį už mokesčių mokėtojų pinigus būdingas ne tik gausiam ir nuolatos dykinėjančiam Lietuvos Seimo narių pulkui, bet būdingas ir žymiai menkesniam Izraelio Kneseto išrintųjų pulkeliui (120 narių/8,5 milijono gyventojų), kuris atsižvelgiant į gyventojų skaičių šalyje ir Kneseto narių skaičių, turėtų būti 4 kartus labiau užsiėmęs, negu mūsiškis.

Netradicinės pakraipos aistros Jungtinėse Tautose

JTO Generalinė Asamblėja ruošiasi tapti arena žiauriam susirėmimui tarp tradicinių šeimos vertybių šalininkų ir LGBT interesų gynėjų. Artimiausiu laiku pats autoritetingiausias tarptautinis forumas pradės svarstyti klausimą dėl ...

Rusijos prezidentas Putinas per du mėnesius išvadavo Aleppo iš Obamos & Co

Su tokia antrašte portalas Pi-news pranešė apie Alkaidos teroristų (pervadintų įvairiais pavadinimais ir remiamų JAV ir jos satelitų) sutriuškinimą Sirijos Aleppo mieste. RT ta proga paėmė interviu iš Sirijos prezidento Bašaro Asado.

Tuščiaviduriai kostiumai prisidirbo aukštuosiuose Europos kabinetuose

Чтобы победить на выборах во Франции, нужно сдержанней говорить о России / Политики Запада вынуждены отказываться от либеральной риторики / Консерватизм вновь востребован / Главный удар глобалистов в Западной Европе пришелся по Франции / Христианское чувство во Франции живо / Путин противостоит антисистеме

JAV ir jos sąjungininkai sąmoningai papildo IS teroristų kariaujančių Sirijoje atsargas

JAV teigia, kad kovoja karą prieš "Islamo Valstybės" teroristus Sirijoje. Tačiau nepaisant šio "karo" akivaizdu, kad teroristų organizacija gali kovoti didelio mąsto karą keliais frontais tiek Irake, tiek Sirijoje. Tad kokį karą JAV kariauja prieš "Islamo Valstybę"?

Izraelio premjeras Netaniagu pareiškė, kad Rusija – Izraelio draugas, o JAV – nepakeičiamas sąjungininkas

Kaip rašoma Izraelio portale 9tv. , šios šalies premjeras JAV televizijos kanalo CBS programoje „60 minučių“ pasakė, kad „tarp Izraelio premjero Benjamino Netaniagu ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino egzistuoja susitarimas, dėl Sirijos“. Premjero žodžiais, jis įsipareigojo nepulti Sirijos, jeigu iš Sirijos ar Irano pusės nebus bandymų pulti Izraelio. Putinas, savo ruožtu, sutiko su šia pozicija.

Pasaulinė afera: Afrikiečių nelegalų pervežimą iš Libijos į Europą organizuoja kontrabandistai, JAV, NVO, Malta, ES

Mūsų valstybė, kuri nesirūpina savo piliečiais ir todėl yra greičiausiai išbėgiojanti ir išmirštanti pasaulyje (greičiau už pilietinio karo alinamą Siriją), pasišovė po savo sparnu priglausti apie pusantro tūkstančio „pabėgėlių“ iš Italijos ir Graikijos: išnuomoti jiems sostinėje būtus, maitinti, teikti nemokamas juridines, medicinos, švietimo ir kitokias paslaugas (kas dažnai lietuviui yra neprieinama).

Buvęs saugumietis: Rusijos atakos padarė itin didelę žalą Amerikos demokratinei sistemai, politinei santvarkai

Buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) darbuotojas Kastytis Braziulis, kaip ir dauguma konservatorių negali atsipeikėti po nesėkmingų rinkimų JAV, kuomet naujuoju prezidentu buvo išrinktas skandalingas populistas, verslininku prisistatantis Donaldas Trampas (Donald Trump).

Karai už žmogaus teises – naujoji kolonizacija

Bordeliu vadinama vieta, kur yra prostitutės, o bedlamu – kur bepročiai. Bedlamas – buvo toks namas bepročiams Londone. Tai štai – Sirijoje, o konkrečiai Aleppe, ten „bordelis“ ar „bedlamas“? Įsižiūrėkime į raudonai-žalią Aleppo žemėlapį. Pradedu aiškintis su šūksniais, „nagi reikia, taip subjauroti šalį!“ Ir pridėsiu dar vieną emociją: „Štai, iš Sirijos pavyzdžio mes matome, kokia baisi žmogaus teises ginančio karo realybė!“ Kas yra karas už...

Paryžių okupavo žiurkės

Atėjūnai iš Azijos ir Afrikos į Europos miestus atnešė nenusakomą betvarkę, šiukšlių krūvas, sukūrė puikias sąlygas veistis žiurkėms. Iš viduramžių atėję žmonės sugrąžino į Europą jos viduramžių problemą – žiurkes.

„Tokie dalykai neatleidžiami“. Kas Jungtinėse Valstijose ruošiama Ukrainai

Jungtinės Valstijos nepatenkintos ukrainiečių valdžia ir ieško alternatyvaus elito, ruošdamosi perduoti Ukrainą į ES ar netgi Rusijos interesų sferą, rašo vesti-ukr.com.Vidinių politinių skandalų krečiančių Ukrainą fone, blunka užsienio politikos vektorius. O ukrainietiškojo kompaso rodyklė šiandien sukasi, patekusi į geomagnetinę anomaliją: Vašingtone Petro Porošenkos atžvilgiu pasitikėjimo nėra, ten vyksta „alternatyvių kandidatų“ žvalgytuvės.

Migrantų krizė Italijoje: tūkstančiai moterų iš Nigerijos verčiamos dirbti prostitutėmis

Libijos į Italiją sukėlė žymiai didesnę žalą, negu gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, rašoma portale Breitbart. Tūkstančiai moterų iš Nigerijos nusikaltėlių yra verčiamos Italijoje dirbti prostitutėmis. Italijoje veikia gerai organizuota Nigerijos mafija, kuri užsiima moterų pervežimu ir jų išnaudojimu Italijoje.

Andrejus Fursovas: Trampo pergalė – tai globalinių banksterių pralaimėjimas

Keičiami ne štabai. „Štabistai“, kaip ir prezidentas – tai tik klerkai. Vidinę ir užsienio politikos paradigmą keičia tos jėgos, kurios stovi už Trampo ir jo komandos. Ir tai nemenkos jėgos. Ypač turint galvoje, kas stovėjo už Klinton ir ką jie įveikė.

Atėjūnai griauna Prancūziją, o „elitas“ jiems nuolaidžiauja

Atėjūnai („pabėgėliai“, „atbėgėliai“) siaubia Prancūziją, kurios prosionistinis „elitas“ galutinai atsiskyrė nuo europiečių ir atėjūnams nuolaidžiauja. Atėjūnai jiems reikalingi Europos skaldymui, griovimui, jos pavergimui. Europiečius šis „elitas“, matyt norėdamas pasityčioti, ėmė sistemingai vadinti „populistais“. Šitam degeneratyviam „elitui“ ir jo nuosavybėje esančiai MIP visi, kas myli savo tėvynę, tradicijas, papročius, šeimą, ar yra krikščionių tikėjimo, dabar yra...

Į Siriją išvyko čečėnų specialūs daliniai (papildyta)

Į Siriją išvyko čečėnų batalionai „Rytai“ ir „Vakarai“. Prieš kelias dienas šiems batalionams buvo suteiktas karo policijos statusas. Pagal oficialią versiją, šie kariai saugos Rusijos karinius objektus Sirijoje. Tačiau tai, kaip pastarosiomis dienomis tiesiog šluote šluojama amerikiečių remiama Al-Kaida Alepo mieste, galima spėti, kad tai labai gerai parengtų karių darbas.

Italijos referendumo galimos pasekmės Europos Sąjungos ekonomikai

ekspertai iš „Deutsche Bank“ dar spalio mėnesį vertino išėjimo Italijos iš ES tikimybę 60%. Po referendumo tikimybė Itexit tapo dar didesnė. Išėjimas tik vienos šalies (Didžiosios Britanijos) sukuria ES rimtas problemas. O išėjimas dviejų valstybių (DB ir Italijos) daro ES padėtį kritiška.

„Holokaustas” - draudžiama tema...

Nesenai „Rusijas-24“ kanalo vedančioji Evelina Zakamskaja pokalbyje su Aleksandru Prochanovu ištarė frazę, kad „holokaustą“ priartino patys žydai. Žurnalistę iš kanalo atleido, o nelemtoji citata pasklido po visą internetą. Mes kreipėmės į žurnalo „Naš sovremenik“ (mūsų bendraamžis) vyriausią redaktorių Stanislavą Kuniajevą su klausimu – kas gi yra „holokausto religija“ ir kodėl ta tema yra draudžiama.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: