„Parduodamos moterys“ – akcentuojama sekso prekyba Izraelyje

Shira Medding, CNNNeįprastas vaizdas šokiravo pirkėjus pilname Tel Avivo prekybos centre praeitą savaitę, kai tarp skubančių pirkėjų į parduotuvę atėjo grupė jaunų moterų ir išsirikiavo pačiame jos priekyje.Prie merginų buvo pakabinti kainų žymekliai ir aprašymas su informacija apie jų amžių, svorį, ūgį, apimtis ir kilmės šalį.Kaip sakė organizatoriai, kampanija skirta priminti ir atkreipti dėmesį į prekybą moterimis . Taip buvo siekiama surinkti pakankamai parašų, darant spaudimą Izraelio Teisi

Operacija „Kotedžas“ - didžiausias apsižioplinimas istorijoje

Kysko salos puolimas – tai unikalus atvejis karų istorijoje, kai NĖ VIENAM NEUŽMUŠTAM japonui teko 313 žuvęs amerikietis. Japonai salą okupavo nuo 1942 metų vasaros, kai japonų jūsų pėstininkai išsilaipino ir sunaikino amerikiečių karinio laivyno meteorologijos stotį. Vėliau saloje buvo dislokuotas nemažas garnizonas, kurį, amerikiečių duomenimis, sudarė iki 10 000 žmonių.

Laisvosios rinkos siautulys

Kapitalizmas plečiasi tartum auglys Amerikos kūne, užkrėsdamas gyvybiškai svarbias funkcijas, būtinas visiems žmonėms – sveikatos apsaugą ir švietimą. 1980 metais Miltonas Fridmanas sakė: „Laisvosios rinkos sistema paskirsto ekonominės rinkos vaisius visų žmonių tarpe“. Šiuolaikinio neoliberalaus sąjūdžio tėvas greičiausiai buvo neteisus kur kas labiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Visus šiuos 35 metus nelygybė nepaliaujamai didėjo. Ir šis procesas paspartėjo po 2008 metų recesijos.

Kada bus pasmerktas Vakarų vykdytas genocidas?

Pastaruoju metu garsiai kalbama apie armėnų genocido šimtmetį, konkrečiai, Osmanų Turkijos vykdytas represijas prieš armėnų tautą. Tame nieko nuostabaus – šios žudynės yra visuotinai žinomas ir pelnytai pasmerktas istorijos faktas, tačiau kažkodėl, kaip įprasta mūsų buržuazinėje žiniasklaidoje ir visuomenėje, vis dėlto egzistuoja tam tikri itin ryškus dvigubi standartai.

Paskendęs laivas, migracija ir imperializmas

Tikriausiai visi jau girdėjome apie Viduržemio jūroje netoli Libijos apvirtusį laivą, kuriam dėl „nepakankamų lėšų“ nebuvo surengta adekvati gelbėjimo operacija ir žuvo apie 800 žmonių. Keliautojai, kaip žinome, buvo migrantai iš įvairių Afrikos šalių, tame tarpe ir vaikai, ketinę bėgti į Europą. Šie žmonės iš savo šalių nebėga iš gero gyvenimo, ar būdami įsimylėję „europietišką demokratiją“ ar jos žydrąsias „vertybes“, bet verčiami itin žiauraus ekonominio būtinumo, negalėdami išgyventi savo p

Sekanti imperija

Per visą istoriją politiniai, finansiniai ir kariniai lyderiai siekė sukurti imperijas. Vakaruose pirmąja imperija dažnai laikoma Roma. Vėliau, laikui bėgant, formavosi kitos imperijos. Ispanija tapo imperija užkariavusi Naująjį Pasaulį, gavusi tenykštį auksą ir sidabrą. Anglija viešpatavo XIX amžiuje, tačiau prarado imperiją daugiausiai dėl brangiai kainavusių karų. Amerikai atiteko XX amžius. Panašiai kaip Roma ji pradėjo nuo respublikos su minimalia centrine valdžia, o dabar smunka, slegiama

Mokslininkai įrodė: amerikiečiai išties buki

Amerikiečiai visada pasižymėjo pasitikėjimu savimi, ypač jaunimas. Tačiau ar tikrai JAV piliečiai turi pagrindą didžiuotis? Išsilavinimo kokybės tyrimų kompanija Educational Testing Service atliko tyrimą, iš kurio rezultatų paaiškėjo nemaloni tiesa: amerikiečiai išsilavinimo srityje nusileidžia kitų išsivysčiusių šalių gyventojams.

"Mes pati išskirtiniausia šalis pasaulyje" - amerikiečių politikai apie JAV išrinktumą nuo Dievo

Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.

JAV ir Izraelio pajėgos dalyvauja bendrose pratybose su Graikijos kariuomene

Šiuo metu vyksta balandžio 20-ąją prasidėjusios ir iki balandžio 30-osios truksiančios jungtinės Graikijos ir JAV bei Izraelio karinių pajėgų pratybos „Iniohos 2015“. Verta dėmesio, kad tai yra pirmas kartas, kaip JAV ar Izraelio karinės pajėgos dalyvauja šiose pratybose, o tai sankcionavo būtent „kairiąja“ save įvardijančios „Syrizos“ vyriausybė. Tokiuose JAV vasaliniuose satelituose kaip šiandieninė Lietuva, tokie dalykai yra įprasta praktika, didinanti regioninę įtampą ir tik parodanti, kad

Šiaurės Korėjos ambasadorius Sirijai: Sirija ir KLDR stoja prieš bendrą priešą

Sirijos Arabų Žinių Agentūra praneša apie Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos (KLDR) ambasadoriaus Sirijai Jang Myong Ho vizitą Ba’th Arabų Socialistų Partijos būstinėje, kurio metu jis susitiko su valdančiosios Ba’ath Socialistų Partijos vadovais ir aptarė bendrus šalių reikalus. KLDR ambasadorius pažymėjo savosios šalies norą ir toliau vystyti draugiškus santykius su Sirija, išreikšdamas tikėjimą Sirijos pergale kovoje prieš šalyje vis dar veikiančius teroristus.

Pasaulį valdančios šeimos

Šešėlinės jėgos, kuriančios Naująją Pasaulio tvarką (NPT) nuosekliai įgyvendina planą, įvedantį visišką žmonių ir planetos resursų kontrolę. Deividas Aikas vadina šį procesą „totaliniu sėlinimu ant pirštų galiukų“, kadangi link mūsų visiško ir neabejotino pavergimo žengiama nedideliais žingsneliais. Dėl to žmonių masės praktiškai nieko nežino, kad iš jų palaipsniui atimama nepriklausomybė, kai tuo tarpu aštuonkojo, kuris žinomas NPT pavadinimu, galia nenumaldomai auga.

Šis beprotiškas pasaulis - Этот безумный мир

Я уже давно подозревал, что Папа Франциск человек несдержанный… Как только впервые увидел эту хитрую, очкастую физиономию, с выражением лица типа: «Всё! Попались, гады… Ща я Вам тут наслесарю!», так сразу подозревать начал… Бесчинствовать Глава римской католической церкви начал с выдумкой, весело и добродушно.

Kai istorija virsta kvazireligija. FTB direktorius - eilinė Holokausto švietimo auka?

Stipri draugystė tarp JAV ir Lenkija pradėjo braškėti. Istorijos neišmanantis veikėjas apkaltino lenkus dalyvavimu Holokauste. Asilo kepurės vertas JAV FTB direktorius Džeimsas Komejus rėždamas graudulingą kalbą Holokausto muziejuje totaliai nusišnekėjo. Apkaltindamas dėl Holokausto ne tik nacistinę Vokietiją, bet ir Lenkiją, Vengriją bei kitas neįvardintas šalis.

Sveiki atvykę į pasaulį be Vakarų

Darosi akivaizdžios kylančių valstybių pastangos kurti paralelinę daugiašalę architektūrą, kuri nesusijusi su liberalia santvarka ir, greičiausiai, pačiu fundamentaliausiu būdu pakeis tarptautinę politiką ir ekonomiką. Amerikiečių oficialūs asmenys įprato apibūdinti JAV-Kinijos santykių ateitį kaip svarbiausią tarptautinės politikos dramą. Lapkričio pradžioje, kai Obama susirengė susitikti su savo kolega Si Czinpinu, valstybės sekretorius Keris pareiškė savo klausytojams Vašingtone: „Amerikos-K

Rusija tieks Iranui S-300 priešlėktuvinės gynybos įrenginius

Vakarų imperialistams ir toliau stengiantis didinti spaudimą Iranui, Rusija pagaliau padarė labai svarbų žingsnį savo užsienio politikoje, sutikdama Iranui parduoti S-300 priešlėktuvinės gynybos įrenginius, kuriais ligi šiol, nepaisant anksčiau Iranui duotų, bet Rusijos netesėtų pažadų, būdavo atsisakoma prekiauti.

Į Ukrainą atvyko 300 JAV karių: Kremlius netruko sureaguoti - suprask, grasina destabilizuot situaciją

JAV kariai, kaip numatoma, mokys Ukrainos nacionalinę gvardiją (NGU), rezervistų pajėgas, kurios buvo suformuotos 2014 metais savanorių ir sukarintų grupių pagrindu. Delfio propagandistai toliau leidžia dūmų užsklandą ir dangsto agresorius, bet jei JAV pasieks savo - kentės ir tavo šikna, delfiuk, nes JAV nori sukelti karą o tu jiems padedi.

Kim Ir Seno gimimo metinėms

Šiandien, balandžio 15-ąją, sueina 103 metai nuo korėjiečių tautos vado, Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos (KLDR) įkūrėjo ir Prezidento Kim Ir Seno gimimo dienos. Šią progą iškiliai mini ne tik visi KLDR piliečiai ir korėjiečių tauta, bet ir daugybė socialistinių ir anti-imperialistinių judėjimų visame pasaulyje, kuriems Kim Ir Seno gyvenimas ir darbai – įkvėpiantis kovos už savos tautos bei žmonijos laisvę pavyzdys.

Breton Vudso konferencija ir TSRS

Valentin KatasonovŠiemet sukanka 70 metų nuo tada, kai 1944 m. 1-22 dienomis JAV, Breton Vudse (Naujasis Hampšyras) įvyko Jungtinių tautų finansinė konferencija, kuri padėjo pagrindus pokario pasaulio finansų sistemai. Konferencijoje dalyvavo 730 delegatų iš 44 valstybių, antihitlerinės koalicijos narių. Konferencijai pirmininkavo JAV finansų ministras Henris Morgentau. JAV delegacijai vadovavo aukštas Finansų ministerijos valdininkas Haris Vaitas, Didžiosios Britanijos delegacijai – stambus eko

Mišios Vatikane taps posūkio tašku

(„Lragir“, Armėnija)Popiežiaus Pranciškaus mišios šv. Petro bažnyčioje pašvęstos armėnų genocidui buvo pavadintos istorinėmis. Ne tiek dėl to, jog popiežius pavadino armėnų skerdynes pirmuoju 20 amžiaus genocidu, sulyginęs jį su nacizmo ir stalinizmo nusikaltimais. Savo pamoksle popiežius Pranciškus visiškai konkrečiai genocidą prieš armėnus įvardijo kaip puolimą prieš krikščionis.Iškart po įžengimo į popiežiaus sostą Pranciškus ėmė kalbėti apie puolimą prieš krikščionis, ypač Artimuosiuose Rytu

Rublis grįžta su triumfu

Putinas gali vėl juoktis, todėl kad jis šiandien geros formos: „Ekonominiame konflikte su Vakarais Rusija atranda tvirtą pagrindą po kojomis“. „Susidaro įspūdis, jog Maskva gali net paimti viršų šiame sankcijų kare, kuris neseniai atrodė beveik pralaimėtas, – tęsia žurnalistai. – Ir viskas todėl, kad finansinė Rusijos padėtis pagerėjo: rezervų lygmuo stabilizavosi, o rublis stiprėja, ko niekas nelaukė“.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Rusija ir Turkija išstumia Vakarus iš Sirijos
242
Sirų vaikų organai „išrinktai tautai“
1929
Penktosios recesijos išvakarėse prisiminkime patarlę: Vienas kenkia, dešimt kenčia
2046

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: