Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Paslaptingos bankininkų mirtys

Kūrinyje „Henrikas VI“ Šekspyras rašė: „reikia išgalabinti visus juristus, kad apvalytume teisinę sistemą“. Po to, kai užgriuvo eilinė finansinė krizė, daug kas ėmė manyti, kad pasauliui bus geriau išsiversti be bankininkų. Neseniai mirė dar vienas pakankamai žymus finansinių ryklių pasaulio atstovas. Jo paslaptinga mirtis tapo jau 74-ąja iš eilės, skaičiuojant nuo 2013 sausio. Neretai nelaimingi atsitikimai buvo pateikiami kaip savižudybės – aukos šokinėjo nuo dangoraižių, kuriuose dirbo. Dau

Forbes turtuolių sąrašas: Rusija prarado daugiausiai

Naftos kainų kritimas neturėjo pastebimos įtakos turtingiausių planetos žmonių sąrašui, tradiciškai publikuojamam amerikiečių žurnale Forbes. Jų skaičius paskelbtas 2015-ųjų kovo 2 dieną naujame reitinge, išaugo beveik 300 žmonių ir sudarė 1826. bendras jų visų turtas vertinamas 7,05 trilijono dolerių (pereitais metais suminis Forbes sąrašo kapitalas siekė 6,4 trilijono dolerių).

Karo prievolė Lietuvoje artėjant pasauliniam karui

Šalyje keliama isterija dėl Rusijos grėsmės, grąžinama šauktinių armija, Lietuva bando Vokietijoje nusipirkti šarvuočių ir haubicų, o paskaičius visokius delfius atrodo, kad atsiduri kažkokioje iškreiptoje virtualioje realybėje. Kodėl tai daroma? Kodėl būtent dabar šalis militarizuojama, o karo propaganda kelia savo kardą aukštyn?

Kokia informacija yra maitinami JAV intelektualai: Rusija, kuri mirė kartu su Nemcovu

Daugelį metų maskviečiai insaideriai į buvusio vice-premjero Boriso Nemcovo demaskuojančias kalbas prezidento Vladimiro Putino atžvilgiu reaguodavo užversdami akis. Visi iš anksto žinojo, ką Nemcovas nori pasakyti. Žmogus, kurio Borisas Jelcinas vos nepaskyrė savo įpėdiniu, prarado savo įtaką ir atsidūrė rusiškosios politikos užribiuose.

„Šiukšlinio maisto“ epocha eina į pabaigą?

Valiutų kursai kyla ir krenta, tačiau pagrindinė problema, su kuria susidūrė amerikiečių maisto produktų kompanijos, galimai, kur kas mažiau laikina, nei dolerio kurso svyravimas. Neseniai Campbell Soup generalinis direktorius Denise Morrison, kurio kompanija gamina sultis V8, miltų gaminius Pepperidgr Farm ir konservuotas sriubas, viešai pareiškė, jog dabar yra stebimas „nepasitikėjimo augimas stambiomis maisto gamybos kompanijomis ir tradiciniais brendais, kuriais milijonai vartotojų rėmėsi il

Nužudytos moters sūnus prieš eutanaziją

2012 balandį Godeliva de Trojer (Godelieva De Troyer) mirė nuo mirtinos injekcijos Belgijoje po savo pačios prašymo numarinti ją „dėl neišgydomos depresijos“. Jos sūnus Tomas Mortjeras (Tom Mortier) sužinojo apie tai tiktai sekančią dieną, kai jam paskambino iš morgo ir pasakė atvažiuoti pasiimti kūno. Sūnus buvo absoliučiai šokiruotas ir traumuotas, jo paties žodžiais tariant.

Šiaurės Korėja nepasiduoda globalistų spaudimui

Pamažu vis aštrėjant pasaulyje tvyrantiems neramumams tarp Rytų ir Vakarų, išsaugoti savo imperialistinę hegemoniją siekiančios JAV nenustoja arogantiškai spaudusios rytžingai savo nepriklausomybę bei socialistinę santvarką rytų Azijos šalies – Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos (KLDR), kuri, anot taip vadinamų JAV ekspertų, iki 2020-ųjų metų gali turėti netgi 100 branduolinių ginklų.

Kas yra Syriza bei ko iš jos galima tikėtis

Šių metų sausio 25-ąją Graikijos rinkimus laimėjo kairioji politinė partija – Syriza. Tai buvo pergalė, sukūrusį didžiulį ažiotažą visoje Europoje, tačiau nepaisant to, informacijos apie Syrizą bei analizės apie tai, ką ji gali ir ko negali, Lietuvoje yra itin mažai. Todėl diskursas apie Graikijos politinę situaciją ir būtent apie Syrizą, dažniausiai būna labai paviršutiniškas, o daug realistiškiau – paremtas visiškai klaidingomis prielaidomis ir nežinia iš kur ištrauktais „faktais“. Šis įrašas

Kai šalyje nėra pedofilijos, nėra ir rizikos susikompromituoti tos šalies funkcionieriams. Arba kuo JAV skiriasi nuo LR

JAV Valstybės departamento vyriausias kovotojas su terorizmu suimtas už... pedofiliją. Kokia laimė, kad Lietuvoje organizuotos pedofilijos nėra. Kažkaip nepastebėjau šios naujienos mūsų portaluose. Šiaip jau pranešančiuose apie menkiausią įtarimą dėl kunigų pedofilijos, nutikusios prieš trisdešimt ir daugiau metų. O apie tokį garsų ir šviežią atvejį - kuomet suimamas tokio rango ir tokios rimtos srities JAV valstybės departamento tarnautojas - tyla.

Informacinis terorizmas – pagrindinis pavojus

Pats didžiausias globalios valdymo struktūros pasiekimas tai sėkmingas technologijų sukūrimas, išvystymas ir pritaikymas manipuliuoti žmogaus sąmone. Šis megaprojektas buvo kuriamas kelių amžių eigoje, plačiu mastu, apimant milijardus žmonių, kas leido valdyti istorinius procesus valdančiųjų labui. Informacinio terorizmo tikslas – priversti žmogų veikti prieš savo interesus, teroristo naudos labui. Šiandieninės MIP – pagrindinis masių valdymo įrankis, o informacinis terorizmas nužudo kur kas da

Pasaulinės profsąjungos palaiko Lugansko Liaudies Respubliką

Generalinė administracinių ir socialinių paslaugų profsąjunga, kurios būstinė įsikūrusi Egipto sostinėje Kaire, palaikė Lugansko profesinių sąjungų reikalavimą pripažinti, kad Ukrainos valdžia vykdo Donbaso gyventojų genocidą.

Kas turi daugiausia skolų?

Kaip atrodys įvairių valstybių skolos, jei skaičiuosime ne tik valstybės skolą, bet ir korporatyvinio sektoriaus bei piliečių įsiskolinimus? Pamatysime, kad Graikija – anaiptol ne pirmoje vietoje. Ją lenkia, pavyzdžiui, Olandija ir Belgija. Devynių šalių skolos apkritai jau viršija neįsivaizduojamus 300% nuo bendrojo nacionalinio produkto. O tarkime reitingų agentūrų pastaruoju metu vis labiau trypiama Rusija šiame „mirties sąraše“ užima viso labo 43 vietą.

Vašingtonas iš numirusiųjų prikėlė Atominio Karo Grėsmę

Pamaniau, kad skaitau protingą Vašingtono anti-Putino propagandą. Absurdiški pareiškimai sekė kitus absurdiškus pareiškimus. Tai buvo geriau nei Kolbertas. Aš negalėjau nustoti juoktis. Mano nusivylimui aš atradau, kad visiški svaičiojimai nebuvo Vašingtono propagandos parodija. Motyl, karštasis Ukrainos nacionalistas, Rugers Universiteto profesorius, ir jis nejuokavo kai rašė, kad Putinas pavogė 45 mlrd. Dolerių, kad Putinas prikelia Sovietų Imperiją, kad Putinas turi karių ir tankų Ukrainoje

Amerikiečiai sužinojo kaip rusai žvelgia į sankcijas

Vakarų sankcijų Rusijos atžvilgiu efektyvumas jau seniai kelia daug klausimų, tačiau patys rusai, nors ir pajuto jas savo kailiu, nelaiko šių sankcijų bausme. Akivaizdu, kad Vakarų visuomenėje susiformavo tam tikrų nuomonių šia tema, ir jas patyrinėti – gana įdomus užsiėmimas. Amerikiečių blogeris Vineyard of the Saker nuolat seka įvairias publikacijas apie sankcijas Rusijos žiniasklaidoje ir rašo, kad jie visada stulbino faktas, kad Rusijoje žmonės visiškai kitu aspektu žvelgia į šią problemą.

Kam reikalingas ir kas sukūrė mitą apie gyventojų perteklių?

Pirmą kartą ėmiau rimčiau studijuoti siaubingo gyventojų pertekliaus problemą prieš maždaug 10 metų, kai rinkau medžiagą savo knygai apie GMO ir manipuliacijų genais istoriją. Aš susidomėjau keistais ir labai stipriais Rokfelerių šeimos fondo ir kitų organizacijų, susijusių su šiuo fondu, polinkiais finansuoti tyrimus ir praktines metodikas eugenikos srityje. Reali gyventojų skaičiaus būsena radikaliai skiriasi nuo to vaizdo, kurį mums bruka į galvas centrinė žiniasklaida.

Pasaulio de-amerikanizavimas. Posūkio taškas?

Amžiai niekada iš karto neįgija charakterio, kuris galėtų jiems suteikti teisingą vietą istorijoje. Tad 20-asis amžius dar tikrai neprasidėjo iki 1914-ųjų. Ar 21-asis amžius bus pažymėtas kaip „2015-ųjų amžius“? Nenorėdamas pranašauti ateities, kuri iš prigimties yra neišpranašaujama, galime pamėginti pasižiūrėti į šiandienos įvykius, kurie gali mums padėti nubrėžti bendrą ateities vaizdą. Tačiau vienas dalykas lieka aiškus: pasaulis niekada nebuvo toks neaiškus, niekada nematė tokių viską apima

Amerika kariauja 93% savo gyvavimo laikotarpio – t.y., 222 metus iš 239 – nuo 1776m.

Žemiau pristatysime visą nuo pradžios iki pabaigos karų, kuriuose dalyvavo Jungtinės Amerikos Valstybės, suvestinę, kuri atskleis kai ką įdomaus: Nuo to laiko, kai JAV tapo nepriklausoma ir įkurta 1776m. – ji kariavo 222 metus iš 239 kalendorinių savo egzistavimo metų. Kitais žodžiais tariant buvę tik 21-neri kalendoriniai metai, kai JAV nekariavo.

Lietuvos valdžiukė toliau pakišinėja Lietuvą į vakarų organizuojama mėsmalę. Lietuvos `elitui` reikia gydyt galvą

Jūsų dėmesiui dar vienas delfiukų perliukas apie mūsų valdžiukės atsisakymą bendrauti su galva, kam delfio propagandinė mašina aktyviai padeda. Čia jau matosi gan rimti šizofrenijos požymiai. Reikia skubiai padėti, nes šyža labai smarkiai progresuoja, o pasekmės gali būti rimtos ir kentėtume dėl to mes visi. Mes operatyviai skubame į pagalbą ir kad liga neprogresuotų toliau, pradėkime nuo esmės – imkime daiktus vadinti savais vardais. Apačioje delfiukų straipsnis su pataisytomis prasmėmis, nes t

Žiniasklaida tarp eilučių: Delfis ragina įsigyti ginklų (o paskui paragins panaudoti)

Kaip visada knisdamasis informacijos pamazgų duobėje - "delfi" vėl radau straipsnį įdomiu pavadinimu: "Ūkininkas iš JAV glūdumos: o jūs ką, ginklų neturite?" Šiaip straisnis visai neekstremistinis ir neprovokuojantis pasakoja apie paprasta amerikietį ūkininka ir jo veiklą. Straipsnio pabaigoje autoriai akcentuoja kad jis namuose turi ginklų ir tuo didžiuojasi. Čia nieko naujo aš ir taip žinau kad Amerikoje yra nesveikai daug ginklų ir man tai ATRODO NENORMALU, o tūlam amerikiečiui tai įprasta.

Rusija ratifikavo naująjį 100 mlrd. usd vertės BRIKS vystymo banką

Rusijos valstybinė Dūma ratifikavo 100 mlrd. USD. vertės BRIKS banką kuris tarnaus kaip pinigų šaltinis infrastruktūros projektams, kurie bus vykdomi Rusijoje, Kinijoje ir Pietų Afrikoje ir mes iššūkį Vakarų valdomam Pasaulio Bankui ir TVF. Naujasis Vystymo Bankas tikimasi, pilnai funkcionuos 2015 metų pabaigoje, remiantis Rusijos gynybos ministerija. Rusija sutiko suteikti 2 mlrd. Dolerių iš savo federalinio biudžeto bankui per sekančius septynerius metus. Jis turės trijų lygių bendrą valdži

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: