Europos sąjungos planuose nauja karinė kampanija prieš Libiją

2011 m. NATO pajėgos su Prancūzijos ir D. Britanijos aviacija priešakyje negailestingai subombardavo tuometinę ilgamečio lyderio Muammaro Kadafio vadovautą Libiją. Po keturių metų Europa vėl svarsto pradėti naują kampaniją prieš šią chaoso apimtą šalį. Tik šį kartą galimos karinės operacijos priežastis daug pragmatiškesnė – sustabdyti migracinius procesus iš Afrikos į Europą.

Mirusio Kadafio kerštas arba kaip Europa užsisakė sau į namus džihadą

To ir reikėjo laukti. Nežiūrint į visus skubiai sušauktus „samitus“ ir kitas „ryžtingas priemones“, Europa nesupranta, kokią baisią Pandoros skrynią ji atidarė, parėmusi Amerikoje suplanuotą arabų pavasarį. Tiesą sakant, šiandien kontinente susiklosčiusioje situacijoje, kai žemyno rytuose liepsnoja Ukraina, o pietuose kunkuliuoja naujos ir naujos pabėgėlių minios ir nebevaldomas afrikietiškas chaosas, apie ankstesnę „saugumo architektūrą“ kontinente geriau būtų iš karto užmiršti.

Propagandinius Rusijos vaizdo klipus konservatorė R. Juknevičienė kviečia žiūrėti įvairiomis kalbomis

NATO PA komitetų posėdžiuose Budapešte labai daug dėmesio Kremliaus politikai, ypač – informaciniam propagandiniam karui prieš Vakarus, savo facebook paskyroje pranešė konservatorė Rasa Juknevičienė. „Kiek tenka kalbėtis su kolegomis parlamentarais, daugelis jau pradeda suprasti esmę, tačiau, nemokėdami rusiškai, jie nemato propagandos masto, skirto rusų smegenims“, - informavo konservatorė.

Diena, kai pasveiko milijonai! Tokio masinio pagijimo žmonijos istorijoje nebuvo nutikę

Šiandien, t.y. gegužės 17-a suėjo 25 metai, kai Pasaulinė Sveikatos Organizacija (PSO) iš psichinių ligų sąrašo išbraukė homoseksualizmą. Toks sprendimas nebuvo nulemtas kažkokių mokslinių atradimų ar stebuklingų vaistų išradimo. Tai buvo tiesiog grynai politinė valia, išreikšta Vakarų valstybių įtakingų elito grupuočių pastangomis. Milijonai žmonių visame pasaulyje, kurie dar vakar buvo laikomi ligoniais, turinčiais teisė į gydymą, slaugą, vaistus ir nedarbingumo lapelius ryte pabudo sveikut-

Kuo vakarai užmokės už sistemingą likusio pasaulio plėšimą

Sustabdyti masinę migraciją priemonėmis, kurios priimtinos dabartiniams Vakarams, ES artimiausioje ateityje vargu ar galės. Juridiškai – dėl to, kad masinė sąmonė šiandien pripratusi prie formuluočių, kurios atmeta tiesioginį įvažiavimo į šalį uždraudimą, nekalbant jau apie deportaciją. Ekonomiškai – dėl to, kad šiandien neįmanoma išsiversti be atvažiuojančios darbo jėgos ir dėl to, egzistuojant gyvenimo lygio skirtumui tarp ES ir Šiaurės Afrikos, sustabdyti nelegalų įvažiavimą galima nebent mas

Venesuela nacionalizuoja visą maisto produktų gamybą

Su JAV imperialistų ir jų palaikomos vietinės penktosios kolonos spaudimu ir ekonominėmis sankcijomis susidurianti Nicolo Maduro vadovaujama Venesuela pradeda visos šalyje esančios maisto produktų gamybos nacionalizavimo procesą su tikslu padidinti darbo našumą ir geriau apsirūpinti maistu, kuris šiuo metu daugiausiai gaunamas importo būdu. Tai turėtų būti svarbus žingsnis stiprinant šalies ekonominį savarankiškumą ir mažinant jos priklausomybę nuo naftos eksporto, kuris nuo pat Hugo Čavezo įvy

Aliaskos ir Havajų tautos nori atsiskirti nuo JAV

Aliaskos ir Havajų salų vietinių tautų atstovai kreipėsi į pasaulinę bendruomenę su prašymu pripažinti jų apsisprendimo teisę dėl Jungtinių Valstijų įvykdytos jų teritorijų „neteisėtos aneksijos“ ir „okupacijos“. Ketvirtadienį Ženevoje išplatintame pareiškime jie paragino JTO šalis nares pakelti šį klausimą gegužės 11 d. numatytuose JTO Žmogaus teisių tarybos svarstymuose, skirtuose periodiškai teisių ir laisvių Jungtinėse Valstijose apžvalgai.

Gegužės 8-oji: tautų pergalė ar amerikoniškos vakarų Europos okupacijos pradžia?

Šiandien per daugybę žiniasklaidos kanalų galėjome girdėti, kad jau praėjo 70 metų nuo dešimtis milijonų nekaltų gyvybių nusinešusio Antrojo pasaulinio karo pabaigos. Būtent šiandien 1945-aisiais metais Trečiasis Reichas kapituliavo prieš Vakarų sąjungininkus – Jungtines Valstijas ir Didžiąją Britaniją. Tai, žinoma, mums pristatoma kaip Europos „išvadavimas“. Tačiau tikėti šia oficialia gegužės 8-osios reikšmės interpretacija, kurią skleidžia anglosaksiškojo imperializmo propaganda, būtų mažų ma

Rusija ir Kinija tvirtina savo sąjungą

Kinija pasiruoši paremti Rusiją kovoje prieš Antrojo pasaulinio karo istorijos iškraipymus, o taip pat ginti taiką visame pasaulyje. Apie tai pareiškė Kinijos Liaudies Respublikos pirmininkas Ci Czinpinas savo kreipimesi, kurį gegužės 6 d. paskelbė „Rossijskaja gazeta“. „Kinijos ir Rusijos liaudys kartu su visomis taikiomis pasaulio šalimis ir tautomis yra tvirtai pasiruošusios stoti prieš bet kokius veiksmus ir bandymus neigti, iškreipti ir perrašyti Antrojo pasaulinio karo istoriją“, – rašo K

JAV atvirai pasisako prieš „Turkijos srauto“ statybą Graikijos teritorijoje

JAV Valstybės departamento tarptautinių energetinių reikalų specialusis pasiuntinys Amosas Hochsteinas derybose Atėnuose pareiškė, kad JAV yra prieš naujojo dujotiekio statybą dujų tiekimui Europos rinkai, pranešė Graikijos energetikos ir aplinkos ministras Panagiotis Lafazanis. Pasak jo, vyriausybė palaiko naujojo „Turkijos srauto“ statybą Graikijos teritorijoje ir tiek Graikija, tiek Rusija deda pastangas, kad realizuotų šį projektą.

Kanados vaikų streikas. Pedofilo ir lesbietės sukurta seksualinio švietimo programa sukėlė ant kojų pilietinę visuomenę

Svarbi naujiena, kurios demonstratyviai nepastebi mūsų žiniasklaida. Kanados Ontario provincijoje sukilo tėvai. Protestuodami prieš naujosios netradicinės orientacijos Ontario premjerės-liberalės brukamą seksualinio "švietimo" programą pradinėse mokyklose, jie surengė mokinių streiką. Visą savaitę klasės bus beveik tuščios Viskas prasidėjo prieš metus, kuomet provincijos premjere tapo liberalė, atvira lesbietė Kathleen Wynne.

Šarlihebdistinė isterija materializuojasi: Prancūzų įstatymų leidėjai siūlo įvesti totalinį sekimą

Žemieji Prancūzijos parlamento rūmai surengė antradienį balsavimą dėl naujų kontrolės nuostatų priėmimo. „Tuo metu, kai amerikiečių įstatymų leidėjai peržiūri išpūstus įgaliojimus elektroninio sekimo sferoje, suteiktus vyriausybei po 2001 rugsėjo 11, žemieji prancūzų parlamento Rūmai antradienį padarė didelį žingsnį visai priešinga kryptimi, didele balsų dauguma patvirtinę įstatymo projektą, kuris gali suteikti valdžiai visur veikiančius žvalgybos įgaliojimus šalies viduje, praktiškai be jokios

Vienam iš amerikinės laisvės ir gerovės simbolių - Makdonaldui atėjo sunkios dienos

Amerikiečių greito maisto restoranų tinklas McDonalds pranešė, kad uždaro per pirmuosius 3 šių metų mėnesius 350 savo restoranų Amerikoje. Kaip teigia kompanijos vadovas, pastaruoju metu jų išlaikymas, ganėtinai didelio ploto patalpų nuoma, provizija ir personalas kainavo daugiau nei anksčiau, o pajamų tai nešė mažiau.

Svarbiausių pasaulio įvykių apžvalga. Gegužės 4-a

Paskutinių dienų aktualijos analitinėje V. Piakino apžvalgoje: Бунты в Балтиморе; Годовщина сожжения людей в Одессе; Фильм про потери ВСУ; Отказ Польши пропустить байкеров; Пожары около Чернобыля; Отказ в экстрадиции Фирташа; Кто такой Назарбаев? Почему сложно найти достоверные источники, об истории Казахстана? Заявление Путина и Грефа, о необходимости сувереннизации экономики России; Заявление Дворковича про мульти-валютную систему; Приезд "Старейшин" к Путину; Зачем была нужна Вьетн

Pranašo karikatūrų paroda užsibaigė susišaudymu

Islamo demonizavimo projektas vykdomas toliau. Prie pastato Dalaso priemiestyje JAV, kur vyko pasityčiojimo akcija iš pranašo Mahometo, nežinomi asmenys pradėjo susišaudymą. Du šaunamaisiais ginklais ginkluoti užpuolikai buvo nušauti susišaudymo su policija metu. Buvo sužeistas vienas parodos apsauginių.

Amerikos saulėlydis

Įsivaizduokite, kad Kinija išdėstė savo karines bazes palei Amerikos-Kanados ir Amerikos-Meksikos sienas, o jos kariniai laivai patruliuoja palei Bahamus, Naująją Škotiją ir Vankuverį. Tai padėtų jums jausti saugumo ir stabilumo jausmą? Ar, visgi, pasijaustumėte kažkaip kitaip? Amerikos imperija gali ir toliau laikyti save amžina pasaulio žandare, priimančia sprendimus, kurie niekam daugiau nėra priimtini. Žandare, kuri niekam dėl nieko neatsiskaito.

Slapti kadrai iš Londono gimdymo namų, priėmusių Britanijos "karališkosios šeimos" veislės prieauglį

Kaip žinia, vakar savo ataugos susilaukė Didžiosios Britanijos realios valdytojos Elžbietos 2-ios įpėdinis Viljamas. Primename, kad būtent jis yra vis dar nenurašytos Naujosios Pasaulio Tvarkos (NWO) projekto kuratorių numatytas į "Naujojo pasaulio" valdytojo postą. LDiena.lt iš savo šaltinių Londone gavo unikalius kadrus iš gimdymo namų, kuriuose buvo padauginta šių pasaulio valdovų veislė. Dėl suprantamų priežasčių, šaltinis buvo, yra ir liks užslaptintas.

Bernaras Anri Levi nemano, kad operacija Libijoje buvo klaida arba Niekada mums kraujo nebus perdaug...

Prancūzijos leidinio „Le Parisien“ interviu su prancūzų filosofu Bernaru Anri Levi (Bernard-Henri Lévy), aktyviu oranžinių perversmų ideologu, bei šiandieninis tranantlantinės globalizacijos linijos adeptu, plaunančiu smegenis vakaroidiniams politikams bei polito-anal-itikams.

Žanas Klodas Junkeris: „Esu nusivylęs, kad mano kolegos nenori spręsti migrantų problemų“

Spaudos konferencijos metu Europos Komisijos pirmininkas Žanas Klodas Junkeris atsakė į klausimus a[ie Ukrainą, Rusiją, apie galimą Didžiosios Britanijos pasitraukimą iš ES, praneša skaitytojams Žanas Žanas Pjeras Straubanas (Jean-Pierre Stroobants) leidinyje „Le Temps“.

Rusija kaupia auksą – JAV laikas susirūpinti

Maskva – šią savaitę Rusijos Centrinis bankas savo tinklapyje paskelbė pranešimą apie tai, jog kovo mėnesį Rusija nupirko apie 30 tonų aukso, ir dabar bendros šalies aukso atsargos sudaro 1 238 metrines tonas. Tarptautinio valiutos fondo duomenimis, šiandien Rusija užima penktąją vietą pagal turimas aukso atsargas. Ir tai tik tas auksas, apie kurį Rusija informavo pasaulį. Kaip ir Kinija, Rusija, visiškai tikėtina, pateikia TVF, kurį kontroliuoja JAV, toli gražu nepilną informaciją apie savo auk

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Aukštasis analinis išsilavinimas
1173
Šis beprotiškas pasaulis. O jeigu jis dar ir liberalus – tai jau pasaulio pabaiga
119
Kalbanti Barbė – naujas žingsnis špionaže
643

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: