Putinas priešais Rotšildų ir Rokfelerių sostą

Мы родились в оранжерее, и с малых лет были окружены заботой социального государства. И в какой-то миг наше мышление порвало с реальностью, стало видеть мир и вселенную эгоцентрично: мол, всё на Земле существует только для моих удовольствий…

Amžinoji Vokietijos kanclerė Angela Merkel

Gegužės 14 dieną įvyko vietos rinkimai tankiausiai apgyvendintose Vokietijos Šiaurės Reino Vestfalijos žemėje, kur gyvena 17,9 milijono žmonių. Patriotinė partija Alternatyva Vokietijai (AfD) neturi daug šansų šiame regione, kur daug migrantų, be to partija kamuoja vidinės rietenos. Prognozuojama „didelės koalicijos“ sudarymas po rinkimų, kur Merkel Krikščionių demokratų partijos jaunesniaisiais partneriais numatomi socialdemokratai su Martinu Šulcu priešakyje.

Pergalės diena a.a. Ukrainoje: Novorosijoje šventė, Chazarijoje gedulas

Buvusioje Ukrainos Tarybų Socialistinės Respublikos teritorijoje Pergalės diena švenčiama skirtingai. Ir tik todėl, kad savo laiku, proteguojant Chruščiovui ir kitiems torckistams, fašistinių okupantų pakalikai nebuvo išrauti su šaknimis.

Vakarų "demokratizatoriams, civilizatoriams ir kolonizatoriams

Vakarų "demokratizatorių, civilizatorių, kolonizatorių" įžūli ir tradiciškai liūdnai pasibaigusi patirtis santykiuose su Rusija, kai jai buvo bandoma primesti išsigimusios Europos "vertybes", visada baigdavosi vienodai liūdnai "demokratizatoriams".

Odesos tragedijos paslaptys. Izraelio piliečių ir CAHAL karininkų rolė Odesos gyventojų sudeginime?

Ukrainos politologas ir blogeris Vladimir Karnilov priminė apie paslaptingą Izraelio piliečių ir CAHAL karininkų dalyvavimą tragiškuose Odesos įvykiuose 2014 metų kovo 2 dieną, kuriuos ištirti pareikalavo Rusijos Prezidentas Vladimiras Putinas susitikimo su Vokietijos Kanclere Angela Merkel metu Sočyje gegužės 2 dieną. Jeigu prisimenate, aš pranešiau apie video, kurį Britanijos žurnalistas įrašė gegužės 2 apie įvykius Odesos centre, naudodamas Google-akinius.

Sudegė dar viena globalistų-sionistų gopstop "operacija" Rusijoje

Visiems žinoma paslaptis, kad viso pasaulio globalistai, liberalai, sionistai, konservatoriai, socdemai, nacistai, nacionalistai, fašistai ir visi kiti niekšai kariauja prieš Rusiją - niekaip negali šis gaivalas susitaikyti su įtikinamu TSRS spyrių į jų iškrypusį užpakalį 1945-05-09, kurio datą, tikiuosi draugai, mes visi greitai paminėsime.

Džordžas Sorošas sugriovė gyvenimus milijonams europiečių, - pasakė Vengrijos premjeras

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas trečiadienį pasakė kalbą Europos parlamente. „Aš žinau, kad Vengrijos galia, dydis ir svoris žymiai mažesni, negu finansinio spekulianto Džordžo Sorošo, kuris dabar atakuoja Vengriją“, - pasakė jis. Orbano žodžiais, Sorošas griauna gyvenimus milijonams europiečių savo finasinėmis spekuliacijomis, jis yra atviras euro priešas.

Bundesvero ober leitenantas užsiregistravo siru pabėgėliu ir gavo Vokietijoje „prieglobstį“

Die Welt aprašo skandalingą atvejį, kai bundesvero ober leitenantas, 28 metų amžiaus vokietis, užsiregistravo pabėgėliu iš Sirijos. 2015 metais gruodžio mėnesį bundesvero karininkas atvyko į pabėgėlių priėmimo įstaigą Gesene. Niekam čia net nebuvo įdomu, kad šis žmogus nemoka arabų kalbos.

Nekaltos aukos reikalauja Teisingumo

Kažin ar Lietuvos sisteminėje žiniasklaidoje apskritai bus paminėtos trečiosios metinės tragiškų Odesos įvykių, kuomet Ukrainos patriotais save vadinantys politikieriai, veikiantys išvien su radikaliais nacionalistais iš Rusijoje uždraustos nacistinės organizacijos „Dešiniojo Sektoriaus“ (finansuojamo oligarcho Igorio Kolomojskio), ėmėsi sadistiškų - teroristinių veiksmų prieš rusakalbius vietos gyventojus, paniekinamai vadinamus „koloradais“ separatistais.

Brolžūdiškame kare žuvusių ukrainiečių karių anusų sfinkterius juodieji transplantologai veža Vakarų Europos iškrypėliams

Pranešama, kad prancūzų policijai ir muitininkams Paryžiaus Orli oro uoste pavyko konfiskuoti didelę partiją donorų organų, neteisėtai išvežtų iš Ukrainos. Kriogeniniame konteineryje, užmaskuotame kaip muzikinis sintezatorius KING KORG skystame helyje buvo 200 anuso sfinkterių ir 200 nosies kremzlių.

Karšta šiandien laida gavosi "Mesto vstrečy"

Karšta šiandien laida gavosi "Mesto vstrečy". Diskusijos tema buvo Pergalės diena - rusams, tarybiniams žmonėms, padoriems, sveikiems žmonėms tai šventa tema, iš kurios tyčiotis nederėtų jau vien dėl to, kad didvyriai, kurie iškovojo, sukūrė neįsivaizduojamų kančių kaina, neregėto pasiaukojimo ir aukų kaina šią fantastišką Pergalę, jau nebegali atsakyti savo įžeidėjams.

Merkel beprotiškos migracinės politikos vaisiai: Vokietija valstybių saugumo reitinge nukrito nuo 5 į 51 vietą

Ar saugu šiandien Vokietijoje, klausia vokiečių portalas Pi-news? Ar taip pat nesaugu buvo iki to, kai Vokietijos kanclerė atidarė duris begalinei migrantų armijai iš Azijos ir Afrikos? Du tarpusavyje susiję klausimai. Visiems Vokietijoje žinoma, kad migracija sukėlė nusikalstamumą. Apie tai kalba net chroniškai meluojanti vokiečių policijos statistika, paskelbta prieš kelias dienas.

Europos komisija užsistojo už Sorošo universitetą Vengrijoje

Europos komisija (EK) pradėjo tyrimą prieš Vengrijos valdžią, kuri pagrasino uždaryti Centrinės Europos universitetą (CEU), įkurtą milijardieriaus Džordžo Sorošo. Vengrijoje priimtos aukštojo mokslo įstatymas, kuris įsigalios spalio mėnesį, įpareigoja užsienio aukštąsias mokyklas vykdyti studijų procesą ir šalyse universitetų steigėjose. CEU yra registruotas Niujorke, tačiau tenai nevykdo studijų proceso ir neturi ten kampuso. Šio universiteto absolventai gauna du diplomus – Vengrijos ir JAV.

Marionetinė Estijos valdžia

10 metų kaip JAV marionetinė valdžiukė Estijoje, beveik visa importuota iš JAV arba apmokyta JAV naudingo idiotizmo universitetuose, nuvertė paminklą "Nežinomam kareiviui" Taline.

Ala Pugačiova kaip imperijos išsigimimo simbolis

„Kvaila senatvė  tokia pat apgailėtina, kaip baili jaunystė“ (Hamletas) Gailestis – dargi ne tas jausmas, kai žiūri į besijauninančią 68-erių  metų senutę, puolusią į senatvinę silpnaprotystę nuo vilties, kad jos vaizdas vonioje gali sužadinti susidomėjimą. Gailesčio nėra. Yra panieka ir gilus nuovargis. Kai kurie labai suaugę žmonės visą savo gyvenimą praleido su tuo iki gyvo kaulo įgrisusiu vardu.

Austrijos prezidentas siūlo austrėms „iš solidarumo“ nešioti hidžabus, o austrams, matomai, pasiūlys apsipjaustyti?

Savo 100 dienų prezidentavimo proga globalistų statytinis, olandiškai-žydiškos-rusiškos kilmės Austrijos prazidentas Alexander van der Bellen, per falsifikavimus ir klastotes šiaip ne taip įkištas į Austrijos prezidento postą, kalbėdamas per ORF televiziją pasiūlė austrėms nešioti hidžabus iš solidarumo su musulmonėmis. Šio germanofobo pasisakymas sukėlė kritikos audrą socialiniuose tinkluose.

Vladimiras Putinas - genialiai apdovanotas valstybinis veikėjas

Politikos genijus Laikas įvardinti daiktus savais vardais: Vladimiras Putinas - genialiai apdovanotas valstybinis veikėjas. Kaip Enšteinas buvo genijumi fizikoje, taip Putinas - genijus politikoje. Pasaulinė istorija dar nepažino tokio lygmens nacionalinio lyderio. Jo asmenybės mastą galima prilyginti tiems, kurie save laikė žmonijos mokytojais.

Kodėl Rusija tyli kai Izraelis bombarduoja Siriją? Rusijos portalas 3rm pateikia Vladimiro Putino asmens anketą: Vladimiras Putinas – žydas pagal motiną

Rusijos portalas 3rm pateikia Vladimiro Putino asmens anketos (Forma Nr.1P) nuotrauką, kurioje pabraukti duomenys apie Vladimiro Purino tėvus. Anketoje rašoma, kad jo tėvas yra rusas Putinas Vladimiras Spiridonovičius, o motina yra žydė Šalomova Marija Ivanovna.

Orbanas ėmėsi NVO, kurios gauna paramą iš už ES ribų ir įtakoja šalies politiką

Vengrijos parlamentas pradėjo svarstyti įstatymo projektą, kuris pažabotų „užsienio agentų“ - Sorošo NVO destruktyvinę veiklą šalyje. Numatoma apriboti iš už ES ribų gaunamas NVO sumas $24,600 per metus. Be to, šioms NVO bus prievolė savo puslapiuose ir leidiniuose identifikuoti save kaip „užsienio agentai“. Tai JAV galiojanti praktika, kurią pernai perėmė ir Rusija.

„Vokietija, tu utėlėtas šūdo gabale“

Tai užrašas ant vokiečių transparanto Vokietijoje. Vokietijoje gyvenantis libanietis dr. Maksimiljan Krah klausia „iš kur pas vokiečius atsirado neapykanta patiems sau. “ „Tarp absoliučios daugumos vokiečių, turinčių humanitarinį aukštąjį išsilavinimą dominuoja kliedesiai vertinti blogai kas savo ir gerai, kas yra svetima“,- sako Krah. Vokiečių žalieji, jo nuomone, sveikina islamo imigrantus todėl, kad jie neapkenčia vokiečių visuomenės.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: