Europos naikinimo kronika 5. Devyni iš dešimties grupinių prievartautojų Švedijoje kilę iš užsienio. Švedai „Mažajame Mogadiše“ stato tvirtovę policijai. Slaugė musulmonė atsisakė plauti slaugomus vyrus.

Nauja ataskaita apie grupinius išprievartavimus Švedijoje rodo, kas 85 antpuolių buvo įvykdyti asmenų, kilusių iš užsienio. Ataskaita apima periodą nuo 2011 iki 2015 metų.

Vokietijos Bundestagas davė sutikimą apmokestinti federalinius kelius užsieniečiams

Vokietija priėjo liepto galą. Merkel svečiai taip ištuštino Vokietijos biudžetą, kad vargšams vokiečiams teks su ištiesta ranka prašyti mokesčių už kelius iš užsieniečių, nes patys jau nebeturi lėšų remontuoti savo kelius, kurie daugelį metų galėjo būti pavyzdžiu visam pasauliui.

Rusijos prezidentas V. Putinas susitiko su Prancūzijos Nacionalinio fronto lydere Marin Le Pen

takingiausias pasaulio žmogus (pagal Forbes, Time , CNN ir kt. versijas) Rusijos prezidentas V. Putinas susitiko su Prancūzijos Nacionalinio fronto lydere Marin Le Pen, kuri šiuo metu siekia Prancūzijos prezidento posto. Tai labai drąsus ir neįtikėtinai išmintingas kandidatės žingsnis. Pavyzdžiui, Lietuvoje tokiam kandidatui tik grįžus namo būtų iškelta baudžiamoji byla pagal kokį nors LR BK 170-2 str. ir jo karjera būtų baigta.

Lenkijos premjerė Šydlo: neįmanoma nesusieti terorizmo su migracijos politika

Lenkijos premjerė nubrėžė akivaizdžią sąsają tarp ES migracijos politikos ir terorizmo, Vestminsterio teroro akto. „Aš girdžiu Europoje labai dažnai: nesiekite migracijos politikos su terorizmu, bet neįmanoma jų nesusieti“.

Europos naikinimo kronika 3: Europai būtina prabusti. Teroras Londone. Rytų Europos jaunimas prieš islamizaciją. Daugėja NVO vežančių nelegalus afrikiečius į Italiją

Vakar penki nužudyti Londone prie Vestminsterio tilto. Pasirodo, musulmonams čia europiečius galima traiškyti nebūtinai su sunkvežimiais, galima ir su Hyundai visureigiu, išnuomotu Birmingeme, mieste, kur musulmonai dešimtmečius prievartavo tūkstančius krikščionių mergaičių, o valdžia visa tai toleravo. Štai kokia ta globalistų nuprotintos Europos „tolerancija“, koks tas „multikultūralizmas“.

Latvis: Per Latvijos laidotuves aš neverksiu. Kodėl?

„Aš pavargau nuo šios valstybės, nuo šio režimo. Dar niekada jo funkcionieriai nepasidomėjo apie mano šeimos ar mano paties gyvenimo kokybę. Iki šiol jiems terūpi viena – kiek iš manęs galima paimti, ištraukti. Laukiu pabaigos, link kurios valstybė taip ryžtingai eina. Agonija negali tęstis amžinai“.

Tatjana Montian apie draudimą Julijai Samoilovai atvykti į Eurovizijos konkursą Kijeve

Man ir kaip juristui, ir kaip žmogui nieko, išskyrus sveiko žmogiško pasišlykštėjimo, šitas draudimas neiššaukia. Tuo labiau kad mūsų visi saugumiečiai absoliučiai ramiai skraido į Krymą, į savo rūmus, tame skaičiuje ir per Maskvą, ir nesiterlioja.

Europos naikinimo kronika 2: ES spaudimas Lenkijai dėl migrantų, Vengrija sėkmingai stato tvoras, Vokietijos mokyklose trūksta pedagogų, migrantų nusikaltimai

Lenkija ir toliau nepriima migrantų. Europos komisija spaudžia. Europos komisija eilinį kartą pareikalavo ES valstybes nares vykdyti įsipareigojimus dėl pabėgėlių priėmimo ir pagrasino joms sankcijomis.

Savčenko: žydų jungas Ukrainoje – tai teisybė. Reikia galvoti ir veikti

Ukrainos Aukščiausios Rados deputatė Nadežda Savčenko viešai sutiko su televizijos kanalo NewsOne žiūrovės Liudmilos Grigorjevnos iš Krivoj Rogo tvirtinimu, kad Ukraina gyvena po žydų jungu, ir pakvietė veikti.

Europos naikinimo kronika

Vokietija, kurią globalistai pavertė viso pasaulio asenizacijos šuliniu, jau užsipildė migrantais. Merkel-svečiai greičiausiai nebegalės atsivežti skaitlingų savo šeimų narių bent iki 2018 metų kovo.

Ukrainos specialiosios tarnybos ketina neįleisti į šalį Julijos Samoilovos

Rusijos atstovė "Eurovizijooje-2017" Julija Samoilova, Ukrainos saugumo tarnybos domenimis, lankėsi Kryme ir "paliko pėdsakus socialiniuos tinkluose" Ukrainos politikos atžvilgiu, ir todėl neturi teisės įvažiuoti į šalį.

Baltarusiai aptiko kovotojų stovyklą, kuri buvo finansuojama per Lietuvą

Baltarusijoje sulaikyti ginkluoti kovotojai, kurie rengė provokaciją, šiandien pranešė šalies prezidentas Aleksandras Lukašenko bendraudamas Mogiliove su bendrovės "Kronospan" įmonių darbo kolektyvais.

Euro zonoje kuriami planai gelbėti bankus mokesčių mokėtojų sąskaita

Wolfstreet. com kovo 17 pasirodė aktualus straipsnis apie labai prastą situaciją ES bankų ūkyje. Tuo metu, kai Europos visuomenės dėmesys buvo sukoncentruotas į rinkimus Olandijoje, priešrinkiminę kovą Prancūzijoje, mažai kas atkreipė dėmesį į Reuters paskelbtą ataskaitą, kuri perspėjo, kad Europos bankų sektorius gali susidurti su dar didesne blogų kreditų rizika, jeigu ECB ims mažinti stimuliavimo programą.

Danija ties riba?

„Danai žiūri į Švediją su absoliučiu siaubu... Danija yra ties riba. Ir Europa yra ties riba. Mes pilnai praradome savo kultūrą, mūsų dorovines vertybes ir orientyrus. Tai, kas anksčiau buvo gėris, dabar blogis ir atvirkščiai“.

Trys Angelos Merkel portreto štrichai

Kokios šaknys, koks kamienas, kokia lapija, tokie ir vaisiai. Kremta visa Europa karčius Angelos Merkel sunokintus vaisius – milijonus į Vokietiją jos pasikviestų migrantų ir nesupranta, kas čia su ta vokiečių Frau atsitiko, kodėl ji Europą sunaikinti nori, kodėl taip, o ne kitaip elgiasi, kokie galimi jos elgesio motyvai ir kas gali jos elgesį įtakoti.

Krymas: Rusijos aneksija ar JAV/NATO/ES agresija?

Šį straipsnį paskatino parašyti JAV specialiųjų tarnybų bei Lietuvos politinio elito sukelta ir eskaluojama plataus mąsto karo su Rusija propaganda ir tautinės nesantaikos kurstymas visame pasaulyje ir ypač Lietuvos viešoje erdvėje.

Turkai sulygino Merkel su Hitleriu, pažadėjo nuturkinti Vokietiją ir užversti ją pabėgėliais

Turkijos dienraštis Güneş penktadienį savo pirmame puslapyje pavaizdavo Vokietijos kanclerę Angelą Merkel su nacistų uniforma, greta užrašas „ponia Hitler“ vokiškai ir „negraži teta“ turkiškai, rašo Bild.

Rygoje – buvusių esesininkų ir jų gerbėjų paradas

Kaip ir kiekvienais metais, kovo 16 d. Rygos gatvėmis žingsniavo hitlerinei Vokietijai tarnavę Latvijos „Waffen SS“ legiono veteranai, jų palikuonys ir idėjiniai šalininkai – šitaip jie mini latvių esesininkų „kovą prieš bolševizmą“ ir neva „už nepriklausomybę“, žymėdami tą pačią dieną 1944 m. vykusį pastarųjų mūšį su Raudonosios armijos daliniais. Eisenoje dalyvavo daugiau, kaip 1000 žmonių; tame tarpe ir grupė iš Lietuvos atvažiavusių „patriotų“.

Baisios Izraelio eksžvalgo Jakovo Kedmi prognozės Ukrainai

Buvęs Izraelio „Nativ“ žvalgybos šefas apie padėtį Ukrainoje pasakė:„1948 metais Irako premjeras kalbėjo, kad mes neturėjome pradėti karo su Izraeliu, mes pralaimėsime, mes neturime jėgų, bet jeigu mes jo nepradėsime, liaudis mus nušluos. Ir jie pradėjo karą, ir pralaimėjo. Šiandien analogiškas atvejis Ukrainoje.

Olandai išrinko Gerdo Vilderso partiją?

Prognozuojama, kad Olandijos kairiosios partijos, kurios buvo pagrindinės valdančiosios koalicijos narės ir kontroliavo daugelį ministerijų, greičiausiai, neteks ¾ parlamento narių vietų. Šiuo metu rinkėjų balsai baigiami skaičiuoti. Vilderso partija laimi 20 vietų parlamente, Riutte partija - 33.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: