Kodėl vyksta Europos pripumpavimas emigrantais iš Artimųjų Rytų? Dirbti jie jie nenori, kur panaudos šitą žmonių masę?

Jakovas Kedmi: Niekas nesupranta ir nesuprato Europoje reikšmės to, kas vyko Artimuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje, nelaukė tokios milžiniškos emigrantų bangos, nežino, ką su jais daryti, nežino, kaip juos sustabdyti, nežino, kaip kovoti su teroru.

Kada ten ES Prezidento rinkimai? Atduodu savo balsą Viktorui Orbanui

Nes tai vienintelis ES politikas, drįstantis nepaisyti Europoje ir JAV įsivyravusių kultūrinių marksistų primetamos darbotvarkės ir atvirai besielgiantis būtent taip, kaip liepia sveikas protas ir šalies interesai. Skaitau - ir širdis džiaugiasi:

Šarijus apie Ukrainoje sugriautą lenkų paminklą ir jį sugriovusią rusų ranką

Rusus Amerikos partkomas paskyrė atsakingais už visą blogį, kuris vyksta mūsų planetoje.  Kaip pranešė Lenkijos radijas, Lenkijos URM pareikalavo nedelsiant imtis priemonių dėl lenkų paminklo Guta Peniacka (Ukraina, Lvovo apskritis) sugriovimo, nedelsiant nustatyti kaltininkus ir juos nubausti. Žurnalistas Anatolijus Šarijus išsiaiškino, kad Ukrainoje labai greitai surado kaltininką. Tai – rusai.

Prancūzija-2018. Šiek tiek fantastikos…

FNA siūlo savo skaitytojams artimiausios ateities įvykių Prancūzijoje rekonstrukciją. Priešais jus – žinių suvestinė iš kovojančio Paryžiaus, apimanti vienos dienos laikotarpį ir pagrįsta analitikų, kurie numato situacijos paaštrėjimą artimiausiais metais, prognozėmis.

Pretendentas į Prancūzijos prezidento postą Vensanas Pejonas, žydas iš motinos, sulygino musulmonų padėtį su Holokaustu

Izraelio portalas newsru. co. il paraneša, kad Prancūzijos žydų bendruomenė apkaltino žydą pagal motiną, pretendentą į Prancūzijos prezidento postą nuo Socialistų partijos Vensaną Pejoną tuo, kad jis palaiko Holokausto neigimą, nes išvedė paralelę tarp musulmonų persekiojimo Prancūzijoje ir žvėriškumų, kuriuos vykdė nacistai su žydais karo metu.

Vokietijos vadovai jau neatmeta ES žlugimo galimybės

Vokietijos vicekancleris Sigmar Gabriel pripažįsta, kad Vokietijos reikalavimas taupyti ES biudžeto lėšas viso bloko rėmuose, suskaldė ES valstybes į tarpusavyje kovojančias stovyklas.  Sigmar Gabriel interviu "Der Spiegel" pareiškė, kad taupymo priemonės yra būtinos ir pateisinamos, nes tokios valstybės, kaip Prancūzija ir Italija, turi dėti daugiau pastangų, kad pašalinti savo biudžetų deficitą.

Milošas Zemanas čekus kviečia ginkluotis ir ruoštis „super holokaustui.“ Lietuvos valdžia irgi ginasi

Čekijos prezidentas Milošas Zemanas (Milos Zeman) patarė čekams ginkluotis ir ruoštis „super holokaustui“, kurį Europos valstybėse nori surengti musulmonų teroristai, rašoma Izraelio portale isra. com.  Mūsų valdžios atstovai brangina savo pačių gyvybes, todėl vyriausybės pastatą apsupo geležiniais antiteroristiniais įtvirtinimais. Keista, juk piliečiams nuolatos jie poteriauja, kad Lietuvoje teroristų atakos negresia. Išeina, kad ponuliai ir vėl mums meluoja. Niekas nedarytų tokių įtvirtinimų, jei nebūtų realios teroro išpuolių grėsmės.

Ginklas prieš prievartautojus. Kelnaitės su sirena

Gausių pasikėsinimų išprievartauti Vokietijoje fone, gaminys, pavadintas Safe Shorts, turi visus šansus tapti Europos moteriškos mados hitu artimiausiais sezonais. Kalba eina apie ypatingus apatinius drabužius – moteriškas kelnaites, patikimai apsaugančias intymią zoną nuo nepageidaujamo išorinio poveikio.

Europos Sąjunga – europiečiams žalingas šlamštas

2016 metai parodė, kad Europos Sąjunga, kokia ji yra šiandien, europiečiams yra beprasmis šlamštas, viršvalsybinis parazitas su parazitine biuroktatija, kurią skiria Europos priešai-kosmopolitai. ES reikalingas skubus kapitalinis remontas arba utilizacija. Atėmęs iš sąjunginių valstybių suverenitetą, valstybės atributus, šis parazitas nesugeba: užtikrinti demokratijos; Demokratija – daugumos valdžia, tuo tarpu ES yra sukurta antidemokratija – demokratija daugumą parazituojančioms mažumoms: „pabėgėliams“, islamistams, įvairiausio plauko...

Laukiama naujos migrantų bangos iš Afrikos

Austrijai išgelbėti laiko lieka vis mažiau, perspėja Austrijos žvalgyba. Ekspertai konstatuoja, kad iki 2020 metų 15 milijonų jaunų afrikiečių iš Nigerijos, Kongo respublikos, Sudano, Etiopijos ir dar septynių Afrikos valstybių ketina emigruoti į Europą. Vien šiais metais iš Afrikos į Italiją buvo ES tarnybų ir NVO perkelta 300 000 nelegalių ekonominių migrantų iš Afrikos (kai kuriais duomenimis 0,5 milijono).

Dauguma lenkų pasisako prieš pabėgėlių priėmimą

Lenkijos gyventojų nuomonės apklausa, kurią atliko CBOS institutas praėjusių metų gruodžio mėnesį, parodė, kad 52% lenkų pasisako prieš pabėgėlių priėmimą iš šalių, kuriuose vyksta kariniai konfliktai. Už priėmimą pasisakė 44%. 40% lenkų mano, kad pabėgėliams prieglobstis turi būti suteikiamas tol, kol jie galės saugiai sugrįžti į jų kilmės šalį. Du trečdaliai lenkų yra kategoriškai prieš privalomą pabėgėlių iš Afrikos ir Artimųjų Rytų perskirstymą tarp ES valstybių.

Gertas Vildersas: Europoje bręsta politinė revoliucija

Vokietijos valdžia pavojingai neįvertina islamo grėsmės... Ji išdavė savo piliečius. Neverta manyti, kad šiais nusikaltimais kalti tik jų vykdytojai. Kalti taip pat politikai, kurie sveikino islamą savo valstybėse. Tai liečia ne tik frau Merkel Vokietijoje, bet visą politinę Vakarų Europos elitą. Vadovaudamiesi politiniu korektiškumu, jie sąmoningai užmerkė akis prieš islamą. Jie atsisakė pripažinti jo prigimtį.

Prancūzų žiniasklaida apie rusofobiją

Šiandien Vakarai paskelbė karą naujam „monstrui“, kuriuo daugeliui politikų ir žiniasklaidos priemonių, kurie dalina pasaulį tik į geriečius ir blogiečius, tapo Rusijos prezidentas. Ir bet kuris žmogus, kuris tokioje situacijoje mėgina kalbėti apie pilkus pustonius tame juodai baltame paveiksle ir prasiskverbti į neva paprastų problemų, tokių kaip Sirijos konfliktas, esmę, neišvengiamai susilaukia nemalonumų.

Žirinovskis dar 2005 metais prognozavo: „žydai sugriaus Europos Sąjungą“

Garsus Charkovo (Ukraina) publicistas, buvęs ilgametis šio miesto liberalios žydų bendruomenės pirmininkas Eduardas Hodos tęsia savo tv ciklą „Eduardo Hodos apreiškimai. 4 dalis“. 2:30 prieš 12 metus, irgi gaidžio metais (12 metų ciklas), Vladimiro Žirinovsko išsakytos įžvalgos įšsipildė pilnai. 3:50 Žirinovskis – rimtas politikas, istorikas, giliai susigaudantis pasaulyje vykstančiuose procesuose, ypač kas surišta su Rytais.

Amerikiečių okupacija Vokietijai buvo pražūtingesnė už rusišką

Šiais metais JAV prezidentas Barakas Obama nutarė perkelti dalį savo kariuomenės iš Vakarų Europos į Rusijos pasienį. Į Lietuvą, nesiskaitant su jos konstitucija, kuri draudžia Lietuvoje dislokuoti užsienio kariuomenę, nutarta perkelti 1000 karių ekspedicinį korpusą, kurį, kaip visais laikais, turės išlaikyti kolonija.

Imigrantai Kelne vėl ruošėsi švęsti Naujuosius masiniais prievartavimais!

Šį kartą vokiečių policija tam sutrukdė, sulaikydama stoties prieigose net 650 Šiaurės Afrikos kilmės vyrų! Pranešama, kad Kelno policijai didelėmis pastangomis visgi pavyko išvengti praėjusių Naujųjų metų nakties masinių prievartavimų košmaro pasikartojimo. Tai buvo pasiekta itin griežtomis priemonėmis.

"Lietuviškas" oficiozas keičia plokštelę - prasideda virkavimai: Išduotos Euromaidano viltys

Daugelis Ukrainos revoliucionierių teigia esą nusivylę pažangos stoka ir skundžiasi, kad šalis ima pavojingai nukrypti nuo Europos kelio, kuriuo Ukraina pradėjo žengti po revoliucijos. „Tie, kas atėjo į valdžią po Maidano, išdavė mūsų viltis atkurti Ukrainą,..

Kruvinieji Elk'o kebabai. Lenkų sukilimas prieš toleranciją vos už 250 km nuo Vilniaus!

Kebabų kepėjai Elk'e peiliais negyvai užbadė nevykėlį pokštininką - 21-rių metų lenką. Vietos gyventojai sukilo prieš toleranciją ir multikultūralizmą - riaušės tęsėsi visą naktį. Lenkiškas rokošas vyksta vos 100 km. nuo Lietuvos sienos - apie 258 km. kelio nuo Vilniaus.

Rusai eina! ES „konstatuoja rusų informacinį įsiveržimą“

Europos parlamento deputatai pareikalavo pripažinti, jog „informacinis karas – ne tik ES užsienio, tačiau ir vidaus problema“ bei susirūpino „priešiškos propagandos, kuri tiražuojama Sąjungos viduje, kiekiu“. Pirmiausia, pasitelkus Europos žiniasklaidos atstovus ir ES šalių ekspertus, planuojama sukurti metodinę medžiagą, kurioje būtų surinkti nutarimai ir bendra padėties informaciniame fronte analizė.

Europos demokratijos bankrotas

Beveik nuo pat Mastrichto sutarties, 1992 metais pagimdžiusios politinę Europos Sąjungą, kritikai kalba apie demokratijos deficitą Europoje. Skelbdamasi demokratijos kūrėja ir skleidėja Europos Sąjunga dėl savo institucinės sąrangos yra nedemokratinė, nes ES šalių piliečių nuostatų neatstovaujanti, nerinktų (paskirtų) politikų vadovaujama sąjunga.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Porošenko bando pradėti kontroliuoti „Dešinįjį sektorių“
1250
Janukovičiaus milijonieriai
564
Lietuvos parama skirta Ukrainos armijai, atiteko Novorosijai
1785

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: