Visi globalistų valdomi zombiai tiesiog drąskosi masinėje ekstazėje dėl kiekvienos iš šių mirčių

Per labai trumpą laiką Rusijos diplomatinis korpusas prarado daug savo darbuotojų: 2016-12-19 - Turkijoje demonstratyviai nužudomas Rusijos ambasadorius Andrejus Karlovas. Tą dieną oficialiai buvo patvirtinta D.Trampo pergalė prieš globalistų klano atstovę H. Klinton JAV prezidento rikimuose.

O.N.Četverikova: Migracijos „krizė“ Europoje pilnai valdoma

Šiandien prieš mūsų akis vyksta eilinė mistifikacija – visa pasaulio žiniasklaida mirga nuo pranešimų apie nelauktai ES užgriuvusią „migracijos krizę“ ir ateinantį dėl šios priežasties Europos susiskaldymą. Vienok nuodugniau žvelgiant į šią problemą tampa akivaizdu, kad ši taip vadinama krizė – pilnai valdoma ir pas ją yra konkretūs autoriai ir užsakovai… Europos politikai labai gerbia Paneuropinės sąjungos pradininką, suvienytos Europos ideologą R. N.

Kai prasidės baltarusiškasis maidanas, Lietuva turi veikti taip pat aktyviai, kaip 2014 m. Ukrainos revoliucijos metu

Nepriklausomas konservatorių portalas delfi.lt svarsto, kas laukia Baltarusijos ir kokios pozicijos Baltarusijos atžvilgiu turėtų laikytis Lietuva. Paaiškėjo, kad Lietuva iš Baltarusijos po kruvino Rusijos įsikišimo gali sulaukti 1,5-2 mln. pabėgėlių.

Lietuvos atstovas Ukrainoje: ukrainiečiai pradeda specialiai stengtis žudyt būtent rusus

Lietuvai Ukrainoje atstovaujantis Švedijos pilietis Jonas Ohmanas informavo, kad Ukrainos kariniai daliniai stengiasi žudyti būtent rusų tautybės kovotojus. „Ukrainiečiai pradeda specialiai stengtis žudyt būtent rusus“, - nurodė Lietuvos atstovas. Į klausimą, o kaip kovos zonoje, mūšiuose galima atskirt rusų tautybės žmones nuo ne rusų, specialistas atsakė, kad labai nesunkiai atskiria.

Mocartas ilsisi. Vunderkindas iš Afganistano viršijo visus austrų lūkesčius

Prieš du su puse šimto metų Zalcburgą pasaulyje garsino muzikos vunderkindas Volfgangas Amadėjus Mocartas, o štai mūsų dienomis šį miestą išgarsino kiek kitokių talentų genijus, kuris Angelos Merkel pakviestas atskubėjo į Europą ir čia ėmė kelti Zalcburgo kultūrinį lygį.

Vokietija susigrąžina savo auksą

Мир на пороге разрушительного экономического кризиса / Дифляция – чудовище, способное сожрать мировую экономику / За 5 лет Центробанк РФ вдвое увеличил запасы золота / Минфин будет закупать валюту на внутреннем валютном рынке до 6 марта

Rytų Europos prakeikimas

Tarp Rusijos ir Vokietijos iš šiaurės į pietus nusidriekė stebuklingos žemės. Visas stebuklas slypi baisiame, klaidingame paradokse – kad ir kas tas žemes bepaimtų ir pamėgintų jas valdyti – jis būtinai pradėdavo silpti ir galiausiai dingdavo iš pasaulinės politikos žemėlapio.

Korėja perspėja savo piliečius nesilankyti Paryžiaus migrantų priemiesčiuose po to, kai gauja negrų sumušė ir apiplėšė jų turistus

Vasario 11 dieną po ekskursijos į Eifelio bokštą 40 Pietų Korėjos turistų buvo sumušti ir apiplėšti pakeliui į savo viešbutį Sena-Sen-Deni rajone. Autobusą sustabdė 5 banditai negrai, kurie rėkė, daužė turistams galvas su stikliniais buteliais ir kumščiais, atėmė iš jų visus vertingus daiktus, pinigus, bilietus į traukinį.

Vokietijos žaliųjų partija finansavo pedofilus ir siekė šalyje įteisinti pedofiliją

Vokietijos žaliųjų partija finansavo pedofilus ir siekė, kad Vokietijoje būtų įteisinta pedofilija. Parlamentarai pedofilai dabar – specialiosios komisijos tyrimo objektas. Ji jau nustatė, kad pedofilai per Žaliųjų partiją Bundestage bandė daryti poveikį visam Vokietijos parlamentui, kad šis legalizuotų kraupų nusikaltimą.

Drezdeno gyventojai kukliai pažymėjo gimtojo miesto barbariško sunaikinimo metines

Sausio 13 dieną Drezdene susirinko būrelis vokiečių pažymėti vieną didžiausių nusikaltimų žmonijos istorijoje – Drezdeno mesto ir jo gyventojų holokaustą, kurį surengė JAV ir Didžioji Britanija. Vokietijos feikinė globalistinė spauda praktiškai nutylėjo šią tragišką sukaktį. Kaip tai įvyko1945 metų vasario mėnesį Drezdene praktiškai nebuvo karinių objektų ir karinių gamyklų.

Nužmoginimas

Nužmoginimas – būdingas mūsų laikų bruožas. Ši sąvoka reiškia sąmoningai tam tikrų sluoksnių vykdomą procesą, kurio rezultate žmogus lieka žmogumi tik išoriškai. Atrodytų, turi tas pačias dvi rankas, dvi kojas, galvą, veidą, netgi moka kalbėti ir t.t. Viskas žmogiška, išskyrus tai, kas viduje. Ir kalba, savaime aišku, eina ne apie vidinę biologiją. Kalba eina apie psichinius, dorovinius, dvasinius parametrus.

E.Macron'as: Į mentalinę vergovę patekusi pedofilijos auka nori būti Prancūzijos prezidentu?

Panašu, kad mūsų spauda bando per šiaudą išpūsti naują prancūzišką varlę iki Europos gelbėtojo dydžio. Žlugus dešiniojo kandidato Filono viltims būsimuose Prancūzijos Prezidento rinkimuose, spauda stvėrėsi šiaudo.

Garsiausias Europos alkoholikas Junkeris nesieks antros EK pirmininko kadencijos

Buvęs nykštukinės valstybės-ofšoro Liuksemburgo premjeras Žanas Klodas Junkeris Europos Komisijai vadovauja nuo 2014 metų gruodžio mėnesio. Jo įgaliojimų trukmė - penki metai. Interviu Deutschlandfunk Junkeris pasakė, kad jam patiko ankstesni rinkimai į šį postą. „Bet antrų tokių nebus, nes aš daugiau nekelsiu savo kandidatūros“, - pasakė jis. Junkeris pabrėžė, kad jau tada pastebėjo, kad kai kurios šalys norėjo „daugiau Europos“.

Kriminalinė Angelos Merkel politika neturi nieko bendro su tautos norais

Draudimo agentas Bernd Duschner nuo karo Jugoslavijoje 1999 metais laikų užsiima labdara. Dabar jis remia Sirijos gyventojus. Jis ne tik renka ir persiunčia humanitarinę pagalbą, bet ir aktyviai informuoja vokiečius, apie tai kaip juos supriešina su kitų šalių tautomis, kad pagrįsti ir pateisinti nusikalstamus Vokietijos veiksmus prieš nekaltus žmones.

Įminta lėktuvnešio „Admirolas Kuzncovas“ dūmų paslaptis – kūreno rublių kupiūromis

Izraelio portalas 9tv skaitytojus informuoja, kad pagaliau pavyko išsiaiškinti iš rusų lėktuvnešio „Admirolas Kuznecovas“ rūkstančių juodų dūmų fenomeną. Manoma, kad taip rūksta sudeginti rubliai.

„Igoris“ atskleidė: Rusijos šnipai, apsimetę migrantais, į Europą siunčiami nuo 2002 metų

Rusijos Federalinė saugumo tarnyba (FST) pasinaudojo migrantų srautu į Europą – Kremlius tarp atvykėlių įmaišė daug savo agentų, pranešė valstybinis transliuotojas LRT remdamasis tik kokybiškos informacijos portalu 15min.lt, kuris rėmėsi Vokietijos visuomeninės televizijos ZDF dokumentiniame filme „Putino Šaltasis karas“ buvusio aukšto FST pareigūno, jau pabėgusio iš Rusijos, pasakojimu.

Arabiški Ostapai Benderiai nebaudžiami apvaginėja Vokietiją

Merkel valdančioji liberalų-ortodoksų vyriausybė sukūrė tokias rojau sąlygas į šalį nekontroliuojamai atvykstantiems „pabėgėliams“, kad jie dabar gali čia apvaginėti vokiečių mokesčių mokėtojus registruodamiesi pabėgėliais dešimtis kartų vis kitomis išgalvotomis pavardėmis ir gaudami dešimtis išmokų.

O Škotija - prieš / А Шотландия против

Шотландский парламент против выхода Великобритании из ЕС / Шотландия хочет быть независимой / Процедура Brexit будет продолжена / Сепаратистские тенденции в Евросоюзе усиливаются

Kam rusų Baltnews.Lt ir „Komsomolskaja Pravda“ samdo durnus korespondentus? Gal neranda protingų?

Nikolajus Gogolis yra sakęs, kad Rusijoje dvi bėdos – durniai ir keliai. Praėjo daugiau nei pusantro šimto metų nuo rašytojo mirties, bet niekas nepasikeitė. Tos pačios problemos kamuoja „motinėlę Rusiją“. Bet ne tik ją tie rusiški durniai nūnai kamuoja, Rusija dabar durniais aprūpina ir kaimynines valstybes, o tie durniai rašinėja kvailystes apie kaimynus, durnina protingą Rusijos visuomenę „genialiais“ reportažais.

„Pabėgėliams“ Murmanske rusai suruošė gero elgesio su moterimis seminarą: 18 „pabėgėlių“ po šių apmokymų atsidūrė ligoninėje, 33 – areštinėje

Kaip rašoma portale Novosti Rosii gero elgesio kultūros „pabėgėliai“ buvo apmokyti iš esmės. „Sprendžiant iš vietinių atsiliepimų, migrantai bandė slėptis net privačiame sektoriuje, kur juos surasdavo ir „auklėjo“. Jei ne atvykusi policija, reikalai būtų visai prasti, ypač Murmansko šalčių fone“, - rašoma portale. Rezultatai: 18 migrantų ligoninėje, 33 – trypia vietinės areštinės grindis ir labai nori namo!!!

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

JAV analitikas Rusijoje: Suprasti, kad sunaikinti / Понять, чтобы убить
701
Europa pavirto sukarintu konclageriu
358
Populiariausias šio rudens anekdotas Vokietijoje
1319

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: