Nužmoginimas

Nužmoginimas – būdingas mūsų laikų bruožas. Ši sąvoka reiškia sąmoningai tam tikrų sluoksnių vykdomą procesą, kurio rezultate žmogus lieka žmogumi tik išoriškai. Atrodytų, turi tas pačias dvi rankas, dvi kojas, galvą, veidą, netgi moka kalbėti ir t.t. Viskas žmogiška, išskyrus tai, kas viduje. Ir kalba, savaime aišku, eina ne apie vidinę biologiją. Kalba eina apie psichinius, dorovinius, dvasinius parametrus.

E.Macron'as: Į mentalinę vergovę patekusi pedofilijos auka nori būti Prancūzijos prezidentu?

Panašu, kad mūsų spauda bando per šiaudą išpūsti naują prancūzišką varlę iki Europos gelbėtojo dydžio. Žlugus dešiniojo kandidato Filono viltims būsimuose Prancūzijos Prezidento rinkimuose, spauda stvėrėsi šiaudo.

Garsiausias Europos alkoholikas Junkeris nesieks antros EK pirmininko kadencijos

Buvęs nykštukinės valstybės-ofšoro Liuksemburgo premjeras Žanas Klodas Junkeris Europos Komisijai vadovauja nuo 2014 metų gruodžio mėnesio. Jo įgaliojimų trukmė - penki metai. Interviu Deutschlandfunk Junkeris pasakė, kad jam patiko ankstesni rinkimai į šį postą. „Bet antrų tokių nebus, nes aš daugiau nekelsiu savo kandidatūros“, - pasakė jis. Junkeris pabrėžė, kad jau tada pastebėjo, kad kai kurios šalys norėjo „daugiau Europos“.

Kriminalinė Angelos Merkel politika neturi nieko bendro su tautos norais

Draudimo agentas Bernd Duschner nuo karo Jugoslavijoje 1999 metais laikų užsiima labdara. Dabar jis remia Sirijos gyventojus. Jis ne tik renka ir persiunčia humanitarinę pagalbą, bet ir aktyviai informuoja vokiečius, apie tai kaip juos supriešina su kitų šalių tautomis, kad pagrįsti ir pateisinti nusikalstamus Vokietijos veiksmus prieš nekaltus žmones.

Įminta lėktuvnešio „Admirolas Kuzncovas“ dūmų paslaptis – kūreno rublių kupiūromis

Izraelio portalas 9tv skaitytojus informuoja, kad pagaliau pavyko išsiaiškinti iš rusų lėktuvnešio „Admirolas Kuznecovas“ rūkstančių juodų dūmų fenomeną. Manoma, kad taip rūksta sudeginti rubliai.

„Igoris“ atskleidė: Rusijos šnipai, apsimetę migrantais, į Europą siunčiami nuo 2002 metų

Rusijos Federalinė saugumo tarnyba (FST) pasinaudojo migrantų srautu į Europą – Kremlius tarp atvykėlių įmaišė daug savo agentų, pranešė valstybinis transliuotojas LRT remdamasis tik kokybiškos informacijos portalu 15min.lt, kuris rėmėsi Vokietijos visuomeninės televizijos ZDF dokumentiniame filme „Putino Šaltasis karas“ buvusio aukšto FST pareigūno, jau pabėgusio iš Rusijos, pasakojimu.

Arabiški Ostapai Benderiai nebaudžiami apvaginėja Vokietiją

Merkel valdančioji liberalų-ortodoksų vyriausybė sukūrė tokias rojau sąlygas į šalį nekontroliuojamai atvykstantiems „pabėgėliams“, kad jie dabar gali čia apvaginėti vokiečių mokesčių mokėtojus registruodamiesi pabėgėliais dešimtis kartų vis kitomis išgalvotomis pavardėmis ir gaudami dešimtis išmokų.

O Škotija - prieš / А Шотландия против

Шотландский парламент против выхода Великобритании из ЕС / Шотландия хочет быть независимой / Процедура Brexit будет продолжена / Сепаратистские тенденции в Евросоюзе усиливаются

Kam rusų Baltnews.Lt ir „Komsomolskaja Pravda“ samdo durnus korespondentus? Gal neranda protingų?

Nikolajus Gogolis yra sakęs, kad Rusijoje dvi bėdos – durniai ir keliai. Praėjo daugiau nei pusantro šimto metų nuo rašytojo mirties, bet niekas nepasikeitė. Tos pačios problemos kamuoja „motinėlę Rusiją“. Bet ne tik ją tie rusiški durniai nūnai kamuoja, Rusija dabar durniais aprūpina ir kaimynines valstybes, o tie durniai rašinėja kvailystes apie kaimynus, durnina protingą Rusijos visuomenę „genialiais“ reportažais.

„Pabėgėliams“ Murmanske rusai suruošė gero elgesio su moterimis seminarą: 18 „pabėgėlių“ po šių apmokymų atsidūrė ligoninėje, 33 – areštinėje

Kaip rašoma portale Novosti Rosii gero elgesio kultūros „pabėgėliai“ buvo apmokyti iš esmės. „Sprendžiant iš vietinių atsiliepimų, migrantai bandė slėptis net privačiame sektoriuje, kur juos surasdavo ir „auklėjo“. Jei ne atvykusi policija, reikalai būtų visai prasti, ypač Murmansko šalčių fone“, - rašoma portale. Rezultatai: 18 migrantų ligoninėje, 33 – trypia vietinės areštinės grindis ir labai nori namo!!!

Vokietija – sugadintas ES motoras

Vokietija vis labiau save izoliuoja. Pradėkim nuo kaimynių. Lenkija, kurioje vasario 7 dieną svečiavosi Angela Merkel – prieš Vokietijos migracijos politiką ir ES galių stiprinimą, Austrija – prieš jos neribojamą migracijos politiką. Abu realiausi pretendentai į Prancūzijos prezidento postą – prieš. Dešinioji Marin Le Pen – už Prancūzijos išėjimą iš ES ir euro zonos, o Rotšildų „kinder siurprizas“ centristas Emanuelis Makronas – prieš Merkel finansų ir ekonomikos politiką.

Lenkija tarp Ukrainos banderininkų ir Merkel saulėlydžio

Lenkija daugumai ES valstybių gali būti pavyzdžiu, kaip reikia tvarkytis valstybėje. Ji pasinaudojo ES parama ir susitvarkė savo kelius, neįsirioglino į euro zonos liūną, neįsileido socialinių parazitų „pabėgėlių“, stiprino kariuomenę, maksimaliai pasinaudojo migrantais iš Ukrainos, kurie užpildė išvykusių į vakarus lenkų tuščias darbo vietas.

Гроздья гнева по-румынски

Коррупция довела Румынию до политического кризиса / За коррупционным кризисом конфликт президента и правительства / Еврокомиссия на стороне президента Йоханниса / Разделить коррупционеров по размеру взятки народ не дал / Массовые митинги против правительства

Rusai ir jų valstybė pačioje Rusijoje tapo judėjų pasityčiojimo objektu

Šiais metais sukanka 100 metų nuo Spalio bolševikinio perversmo Rusijoje. Šis perversmas atnešė išsivadavimą lietuvių, latvių, estų, suomių tautoms. Rusams gi, šis perversmas buvo pilietinio karo, bolševikinio teroro ir dešimčių milijonų rusų žudynių pradžia. Pirmu smuiku šioje bolševikinėje bachanalijoje grojo žydai, kurie tarp revoliucinių komisarų sudarė absoliučią daugumą.

Ar mums reikia bijoti JAV finansinės kolonijos Rusijos?

Kiekvieną dieną esame gąsdinami Rusijos grėsme, bet ar tam yra pagrindo? Vienas iškiliausių Rusijos Ekonomistų prof. Valentinas Katasonovas savo interviu laikraščiui „Pravda“ aiškina Rusija valstybės esmę: Rusija – tai valiutinė JAV kolonija.

Artėja pasaulio tvarkos pasikeitimas. Kokia ji bus? / Грядет смена миропорядка. Каким он будет?

Элита в США перестала быть национальной / Трамп — это Горбачев, только со знаком плюс / Трамп покусился на толерантность / Олланд призвал Трампа прекратить давить на Евросоюз / Иммигранты в США почувствовали себя неуютно / Трамп вошел в противоречие с мировой финансовой олигархией

Du pretendentai į Prancūzijos prezidento postą: Marin Le Pen ir Rotšildų „kinder siurprizas“ Emanuelis Makronas

Prancūzijos nacionalinio fronto lyderė Marin Le Pen šį sekmadienį oficialiai pradėjo kompaniją dėl Prancūzijos prezidento posto. Savo kovą už šį postą pradėjo ir Rotšildų - Bilderbergų klubo protežė Emanuelis Makronas, pravardžiuojamas „kinder siurprizu“.

Buvęs: Ukrainoje žmonės nepuolė valdžios institucijų, neužgrobė jų pastatų, neišvaikė valdžios atstovų

Buvęs Valstybės saugumo komiteto (VSK, rus. KGB) papulkininkis, baigęs VSK akademiją Maskvoje, buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) kontržvalgybos vadovas, aktyvus konservatorių bendruomenės atstovas Kastytis Braziulis socialiniuose tinkluose, komentuodamas savo analizę „Reikalavimas versti valdžią – nusikalstamas“, pranešė, kad „Ukrainoje žmonės išėjo į gatves ir jose prabuvo tol kol atsistatydino prezidentas Janukovičius“.

Mirguliuojantys baltarusių politikos vektoriai / Мерцающие векторы белорусской политики

«Минские соглашения» сработали на авторитет Белоруссии / Причины хронических экономических споров России и Белоруссии / Общая история – общая судьба

Europos sunaikinimas (trumpa spaudos apžvalga)

ES atvirų durų politikos idiotizmą mato visi protą nepraradę žmonės. Donaldas Trampas Angelos Merkel „pabėgėlių“ politiką pavadino „katastrofa“, o buvęs Izraelio „Nativ“ žvalgybos vadovas Iton. TV laidoje sakė, kad „Jei Europa dar neprisivalgė to mėšlo (pabėgėlių), tegul sau valgo toliau.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: