Reksas Tilersonas atvyko į Maskvą

Vyriausio JAV/NATO karo nusikaltėlių gaujos vado pasiuntinys, melagis ir aferistas Reksas Tilersonas atvyko į Maskvą ir susitiko su Rusijos užsienio reikalų ministru pasaulio diplomatijos grandu Sergejumi Lavrovu.

Europos Sąjunga kaip okupacinis režimas

Lietuva tapo anti-europietiškos, iš tiesų, žydiškai afrikietiškos Europos kolonija. Lietuva 2004–ųjų metų gegužės 1–ąją dieną buvo įkišta į Europos Sąjungą. Mus valdantys „demokratai“ porins, kad tai buvo padaryta „po demokratinio referendumo, kuriame Lietuvos žmonės palaikė stojimo į Europos Sąjungą idėją“. Labai įdomu, kodėl, nors tai prieštarauja pačių demokratų įstatymams, kampanija dėl referendumo ir agitacijos stoti į ES buvo finansuojama iš VALSTYB0S BIUDŽETO?

Darja Aslamova: Išprievartauta Švedija serga Stokholmo sindromu 4 d.

Pamėginkite pats ateiti į Stokholmo rajoną Rinkibiu dieną (o jeigu jūs labai drąsus žmogus, tai vakare) ir išsiimti kamerą pagrindinėje aikštėje. Arba nuvažiuokite penktadienį vakare pasivaikščioti su kamera po Gioteborgo centrą, nufilmuoti vietinius vachabitus, kurie jaučiasi miesto šeimininkais.

Darja Aslamova: Išprievartauta Švedija serga Stokholmo sindromu 3 d.

"Apversta realybė" Vieną kartą pietų metu (kaip išimtį mes valgėme švediškas frikadeles vietoje silkės) Hansas pasakė puikią kalbą, kurios aš niekada nepamiršiu: - Žodį „dekadansas“ pavojinga naudoti Europoje, nes jis primena Gebelsą ir jo pasisakymus. Bet būtent šitas žodis atspindi mūsų civilizacijos realijas.

Darja Aslamova: Išprievartauta Švedija serga Stokholmo sindromu 2 d.

„Švedų feministėms pirmoms nukirs galvas“ - Aš gimiau ir išaugau Somalyje, auksinės socializmo epochos metu. Tuo metu visi manė, kad pas mus diktatūra. Tik dabar mes supratome, kokie mes buvome laimingi ir laisvi, - pasakoja man Mona Vallter, gyvenanti Švedijoje jau 23 metus.

Darja Aslamova: Išprievartauta Švedija serga Stokholmo sindromu 1 d.

KP specialioji korespondentė Darja Aslamova pabuvojo Skandinavijos šalyje ir pasibaisėjo: europinė valstybė, kuri visada buvo skaitoma ramybės ir klestėjimo simboliu, nuolankiai atidavė save į migrantų-islamistų letenas, diegiančių ten savo laukinę tvarką.

Teroristiniai aktai Rusijoje

Rusijoje beveik vienu metu įvykdyti teroro aktai Peterburge, Astrachanėje, Rostove. Tuo pačiu metu JAV/NATO/UK/ES karo nusikaltėlių gauja sustiprino savo melo propagandos ataką prieš Rusiją, aktyvavo visus savo kontroliuojamus išgamas visose savo kolonijose, kurie lieja melą, tulžį neapykantą rusų tautai.

Lenkų patriotai pasiruošę išvaduoti Lietuvą nuo lietuvių

Lenkijos prezidento patarėjo Przemyslawo Žurawskio vel Grajewskio rašytas tekstas/ULTIMATUMAS LIETUVAI, 2017.03.31 buvo išspausdintas savaitraštyje „Gazeta Polska“, kuris yra laikomas valdančiosios Teisės ir teisingumo partijos (TTP) šalininkų ruporu.

Švedija ritasi į viduramžius

Die Welt šiandien rašo apie viduramžių papročius, kurie įsigali Švedijoje, sparčiai vykstant šios valstybės islamizacijai. Pasirodo, kad Stokholmo privačioje islamo mokykloje besimokančios mergaitės į mokyklos autobusą turi lipti pro užpakalines duris, o berniukai lipa pro priekines.

Briuselis žada išprievartauti lenkų ir vengrų tautas dėl migrantų priėmimo

Tuo metu, kai Lietuva net nebandė prieštarauti Briuseliui, Višegrado grupės šalys pasipriešino brutaliam jų tautų naikinimui ir savo šalių priverstinei islamizacijai. Kaip praneša Breitbart, Prancūzija ir Vokietija, drauge su 21 kitomis ES valstybėmis, ketina reikalauti iš Vengrijos ir Lenkijos priiminėti migrantus pagal kvotų sistemą arba pasitraukti iš ES.

Orbano bandymas išdraskyti Sorošo neoliberalizmo serpentarijų – Centrinės Europos universitetą

Džordžas Sorošas (Švarcas) mėgsta pabrėžti, kad kilęs iš Vengrijos. Nemėgsta tik papasakoti visų aplinkybių jo vengriškojo gyvenimo periodo. Šios aplinkybės ne tokios šlovingos, kaip jo vėlesnė finansinio spekulianto „šlovė.“ Antrojo pasaulinio karo metais Sorošas pasižymėjo tuo, kad buvo iš judėjo virtęs krikščionimi ir prikišo savo purvinus nagus prie fašistų konfiskuoto žydų turto.

Ukraina gali būti laikinai nušalinta nuo dalyvavimo "Eurovizijoje"

Pasak Europos transliuotojų sąjungos generalinės direktorės Ingrid Deltenre, jei sprendimas dėl Rusijos dalyvavimo "Eurovizijoje" nebus priimtas artimiausioje ateityje, Ukraina bus laikinai nušalinta nuo dalyvavimo konkurse.

Nugirsti pokalbiai: protesto akcijos Baltarusijoje ir Rusijoje

Ne tik Lietuvos politikai, bet ir paprasti gyventojai atidžiai stebėjo protesto akcijas Baltarusijoje ir Rusijoje, vieni palaikė protestuotojus, o kiti išreiškė abejones dėl "kovotojų su režimu" veiksmų teisėtumo.

Vaikų darželis Berlyne pasamdė auklėtoją pederastą vaikams iš musulmoniškų šeimų

Tėvai pradėjo priešintis tam, kad jų vaikus auklės homoseksualistas. Kai kurie pervedė savo vaikus į kitas įstaigas Vienas iš Berlyno vaikų darželių, kuriame dauguma vaikų iš musulmoniškų šeimų, pasamdė auklėtoją pederastą.

Švedams pasisekė: juodaodė iš Ugandos pažadėjo etninių švedų neišsiuntinėti iš Švedijos

Keistos naujienos iš Švedijos jau mažai ką stebina. Viktorija Kawesa buvo pirmoji juodaodė išrinkta partijos "Feministinės iniciatyvos" pirmininke. J pasisakė už nelegalių „migrantų amnestiją“ ir už tai, kad nei vienas užsienietis, padaręs Švedijoje nusikaltimą, nepriklausomai nuo nusikaltimo sunkumo, nebūtų deportuojamas iš Švedijos. Jos nuomone, neturėtų būti iš Švedijos išsiunčiami ir baltieji (etniniai) Švedijos gyventojai.

Lietuva ir Amerika rengia Maidaną Baltarusijoje?

Baltarusijos prezidento specialiosios tarnybos sulaikė porą dešimčių kovotojų. Anot prezidento Aleksandro Lukašenkos, jie galėjo būti rengiami tiek Lietuvoje, tiek Lenkijoje, o finansuojami, spėjama, Amerikos pinigais bei amerikonų specialiųjų tarnybų apmokomi.

Prasidėjo Europos tautų evakuacija iš skęstančio ES „Titaniko.“ Anglija bėga, Višegrado šalys priešinasi Briuselio diktatui

Apie savo šalies evakuociją iš skęstančios ES laivo šiandien praneš Anglijos premjerė Tereza Mei. Ji šiandien pateiks oficialius dokumentus apie Britanijos išstojimą iš ES. Jei mažiau kaip po mėnesio Prancūzijoje vyksiančius prezidento rinkimus laimės Marin Le Pen, ES monstras subyrės galutinai.

Dar viena nepavykusi 5-osios vakaroidų kolonos provokacija Rusijoje

2017-03-26, JAV vėl pabandė sukelti maidaną Rusijoje. JAV doleriais išlaikoma JAV-5-kolona, liberalai Rusijoje surengė savo (JAV dolerių) retų šalininkų skystus mitingėlius apie 80-yje Rusijos miestų. Mitinguose apmokami rėksniai savo korumpuotų vadukų nurodymu rėkavo apie korupciją Rusijos valdžioje, liberalių aferistų teisių suvaržymus, spygavo už viską gero prieš viską blogo.

Europos naikinimo kronika 6. Marin Le Pen: ES pasmerkta subyrėti. Giulio Meotti: islamas užvaldys Europą.

Likus mėnesiui laiko iki prezidento rinkimų Prancūzijoje, Nacionalinio Fronto lyderė Marin Le Pen šį sekmadienį surengė Lilio mieste daugiatūkstantinį mitingą. Ji pasakė, kad Europos Sąjunga pasmerkta subyrėti, nes paprasti žmonės jau nesuinteresuoti, kad ji gyvuotų.

Der Spiegel: Šaltojo karo paranoja prives Vokietiją prie savižudybės

Branduolinio bauginimo logika niekada nedarė poveikio vokiečiams, ji tiko tik rusams ir amerikiečiams. Amerika ir Rusija tikrai nenori įbombarduoti viena kitos į akmens amžių, o štai Vokietija neturi jokių garantijų, kad eilinio karo, įprasto ar atominio, rezultate ji nebus nušluota nuo žemės paviršiaus.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: