Šidlo atsakė Olandui: Lenkija nebijo šantažo

Lenkijos premjerė Beata Šidlo pavadino  šantažu Prancūzijos prezidento Fransua Olando žodžius apie Lenkijos principus ir struktūrinius fondus ES, rašoma portale „Radio Polska. “„Lenkija nebijo jokio šantažo“, - taip Lenkijos premjerė Beata Šidlo sureagavo į Prancūzijos prezidento Fransua Olando pareiškimą.

Teroro banga Europoje

Per vieną parą Europos valstybėse „pabėgėliai“ įvykdė seriją teroro aktų. Ketvirtadienį 20 valandą 50 minučių Diuseldorfo geležinkelio stotyje teroristas su kirviu užpuolė keleivius. Septyni sužeisti, trys iš jų sunkioje būklėje.

Vokiečių policininkus Hanburge sumušė gauja musulmonų

Du vokiečių policininkai-patruliai šią savaitę Hamburgo mieste buvo sumušti gaujos musulmonų, praneša die Welt. Grupė musulmonų neva meldėsi automobilių parkinge Hamburgo Sankt Georgo rajone. Jų maldai pasibaigus, policininkai paprašė pateikti asmens pažymėjimus. Tada penki musulmonai užpuolė policininkus.

Viktoras Orbanas apie migracijos krizę: „Audra nepraėjo... Mes apgultyje“

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas šįantradienį prisaikdinamiems šauktiniams pasieniečiams pasakė, kad šalis yra apgulties stovyje. „Mes negalime leisti sau sudėję rankas,“ - pasakė Orbanas. „Audra dar nepraėjo, tik laikinai nurimo,“ - pasakė jis. Orbano žodžiais, šalis turi pasinaudoti dabartine pauze, kad sustiprinti savo sienų apsaugą ir pasienio dalinius. Tuo būtų siunčiamas signalas nelegaliems migrantams.

Dar pernai plačiai laikyta Ukrainos didvyre, jau šiemet flirtuoja su Rusijos remiamais teroristais

Dar pernai plačiai laikyta Ukrainos didvyre, parlamentarė Nadia Savčenko surengė prieštaringai vertinamą vizitą pas Rusijos vadovaujamus separatistus Donbase. Apie tai prieš savaitę pranešė valstybinis transliuotojas LRT.

Į Vokietijos Haldern miestą iš Afrikos atvežti Merkel-svečiai sumušė vietos policininkus

Kovo 3 dieną į Vokietijos miestą Haldern buvo atvežta 18 „Merkel svečių iš Afrikos“. Šiuos Togo ir Ganos piliečius - „pabėgėlius“ buvo ketinama apgyvendinti buvusiose Bundesvero kareivinėse. Tik atvykę į vietą afrikiečiai pasipiktino gyvenama vieta, miesto peizažu, kad mieste nėra pasilinksminimo vietų, lėtu internetu.

Eduardas Hodosas: Nuo Matildos iki Stalino ir Mošiacho

Eduardas Hodosas - garsus Ukrainos publicistas, kolekcininkas, ilgus metus vadovavęs Charkovo miesto žydų benruomenei, asmeniškai buvo pažįstamas su Liubavičių Rebė, kurį sekta Chabad Liubavič paskelbė Mošiachu. Šioje autoriaus laidoje pasakojama apie skandalingą filmą „Matilda“, kurį sukūrė žydų tautybės režisierius Aleksejus Učitel.

Rusai apie sankcijas. Mums nusispjauti, o jiems vis blogiau

Amerikoje kalbama apie tai, kad niekas nesiruošia atšaukti sankcijų dėl Krymo. Europoje kalbama apie ketinimus kovo mėnesį pratęsti sankcijas, susijusias su situacija Ukrainoje. Iš kitos pusės, ne viso Europos šalys reikalauja jas išsaugoti.

Kruvinasis Mordoras, dar liaudyje žinoma kaip "Regioninės reikšmės benzino kolonėlė" jau 10 metų vykdo programą "Motinystės kapitalas"

Šeima, kurioje gimė ar buvo įvaikintas antras vaikas, (nepriklausomai nuo pajamų) gauna 453.026 rb. (7.332 eur.) gyvenimo sąlygų pagerinimui.

„Pabėgėlių“ žudoma ir prievartaujama Europa (apžvalga)

Europoje nebeliko žodžio laisvės, demokratijos, čia viešpatauja fašistinis liberalizmas, nieko bendro neturintis su Voltero liberalizmu. Europos valstybių naikinimui šis fašistinis liberalizmas pasitelkė į Europą vežamus islamistus ir neraštingus afrikiečius (IQ 70), kurie melagingai vadinami „pabėgėliais“, „prieglobsčio prašytojais“. Globalfašistai deda visas pastangas, kad nuslėpti jų į Europą vežamų musulmonų ir negrų nusikaltimus, bet nepaisant to šis nusikaltimų tvanas išsiveržia į dienos šviesą.

Europos Komisija dar nenustatė, kaip baus valstybes, iš kurių bėga parsigabenti pabėgėliai

Europos Komisija ruošiasi bausti valstybes nares už atsisakymą priimti pabėgėlius. Migracijos, vidaus reikalų ir pilietybės klausimų komisaras Dimitris Avramopoulos sakė, iki rugsėjo valstybės narės turėtų būti priėmusios 160 tūkst. sirų ir kitų pabėgėlių, įstrigusių Graikijoje bei Italijoje, kurios atsidūrė migrantų krizės epicentre.

Gydytojas iš Vokietijos Matijas Ratas apie farmamafijos kartelius

Своим докладом доктор Рат призывает народы Германии, Европы, Мира взять ответственность за свою жизнь в свои руки. Ведь фармацевтические компании добиваются всемирного запрета на распространение информации.

Valentinas Katasonovas: „Tūkstantmečio afera pasibaigė“. Rusiją apiplėšė astronominiu mastu

Pateikiu žinomo rusų ekonomisto Valentino Katasonovo straipsnį skirtą „urano aferai“, kai Rusija JAV pusvelčiui pardavė 500 tonų urano. Ši afera prasidėjo dar prezidento Boriso Jelcino laikais ir pasibaigė 2013 gruodžio 14 dieną, jau šalį valdant V. Putinui.

Austrijos teismas pagaliau ėmė bausti „pabėgėlius“ prievartautojus

Teismo sprendimas griežtas: iki 13 metų kalėjimo už grupinį išprievartavimą aštuoniems „pabėgėliams“ iš Irako. 2015 metais keturi „pabėgėliai“ iš Irako Naujus metus švenčiančią Vienos miesto centre 28 metų merginą pasikvietė į restoraną, nugirdė (2 promilės alkoholio kraujyje), o tada leisgyvę nuvilko į butą ir išprievartavo.

Višegrado grupės valstybės pasisakė prieš diskriminacija maisto produktais

Lenkijos, Čekijos, Slovakijos ir Vengrijos valstybių premjerai, susirinkę Varšuvoje vasario 2 dieną, pasisakė prieš vykdomą diskriminaciją maisto produktais.Jau senai vyksta diskusija, kad gėrimai ir mėsos gaminiai, kuriuos transnacionalinės kompanijos tiekia į Vakarų Europą, yra geresnės kokybės, nei tiekiami Rytų Europos valstybių gyventojams.

Čekų policininkai solidarizuojasi su švedų kolega, kuris persekiojamas valdžios už tai, kad paviešino imigrantų nusikaltimus

Čekų policininkai rengia demonstraciją, kad paremti savo kolegą iš Švedijos Peter Springare, kuris papasakojo apie imigrantų nusikaltimus Švedijos ir už tai yra Švedų valdžios persekiojamas.

"Demonas", "Sfera", "Skarabėjus" - kariniai Puolančio Ruso robotai ruošiami Lietuvos Okupacijai

Роботизация и модернизация российской армии идёт семимильными шагами. К процессу подключаются не только хорошо знакомые ещё с советских времён КБ и НИИ, но и небольшие инновационные компании.

Kam karas, o kam – pelnas: Rusijos šeimininkų turtas per du mėnesius išaugo 26,9%

Matomai todėl V. Putinas, nežiūrint į spartų skurdo didėjimą šalyje, pareiškė šiomis dienomis, kad Rusijoje geri rezultatai ekonomikoje.  Tiktai jis nepatikslino, kad tai pas jį ir jo draugus geri rezultatai, rašoma 3rm. RIA NAUJIENOS – Bendras Rusijos milijardierių turtas per du 2017 metų mėnesius išaugo 26,9%, pagal Bloomberg Billionaires Index (BBI).  Indeksas skaičiuojamas pagal akcijų kainą ir kompanijų ataskaitas, kuriose milijardieriai yra bendrasavininkiai.

Orbanas: mes nevešime darbininkų iš užsienio, nes įvairovė sukelia „nemalonumus“

Vengrijos pramjeras Viktoras Orbanas pasisakė prieš darbo jėgos importą į šalį, tvirtindamas, kad etninės ir religinės įvairovės padidinimas atneš problemas vengrų nacijai. Orbanas, kalbėdamas Prekybos-pramonės rūmuose antradienį, pasakė, kad užsienio darbininkų importas su tikslu stimuliuoti ekonomiką sukels šalies nuosmukį.

Estijos valdžia siūlo steigti tribunolą „komunizmo nusikaltimams“ tirti

Tokia žinia išėjo praeitos savaitės gale Estijos ambasadai nusiuntus siūlymą Lietuvos Teisingumo ministerijai prisidėti prie aukščiau minimo projekto. Lietuvos valdžios atstovai dar „tik derina“ savo poziciją šiuo klausimu, bet, kaip žinia, buvęs teisingumo ministras J. Bernatonis 2015 m. viešėdamas Estijoje išreiškė pritarimą tokiai iniciatyvai; tuo tarpu Tarptautinės ir ES teisės instituto profesorius J. Žilinskas tikina, esą šitokios įstaigos sukūrimas padėtų „siekiant įtvirtinti istorinę atmintį“ (Delfi).

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: