Imigrantai Kelne vėl ruošėsi švęsti Naujuosius masiniais prievartavimais!

Šį kartą vokiečių policija tam sutrukdė, sulaikydama stoties prieigose net 650 Šiaurės Afrikos kilmės vyrų! Pranešama, kad Kelno policijai didelėmis pastangomis visgi pavyko išvengti praėjusių Naujųjų metų nakties masinių prievartavimų košmaro pasikartojimo. Tai buvo pasiekta itin griežtomis priemonėmis.

"Lietuviškas" oficiozas keičia plokštelę - prasideda virkavimai: Išduotos Euromaidano viltys

Daugelis Ukrainos revoliucionierių teigia esą nusivylę pažangos stoka ir skundžiasi, kad šalis ima pavojingai nukrypti nuo Europos kelio, kuriuo Ukraina pradėjo žengti po revoliucijos. „Tie, kas atėjo į valdžią po Maidano, išdavė mūsų viltis atkurti Ukrainą,..

Kruvinieji Elk'o kebabai. Lenkų sukilimas prieš toleranciją vos už 250 km nuo Vilniaus!

Kebabų kepėjai Elk'e peiliais negyvai užbadė nevykėlį pokštininką - 21-rių metų lenką. Vietos gyventojai sukilo prieš toleranciją ir multikultūralizmą - riaušės tęsėsi visą naktį. Lenkiškas rokošas vyksta vos 100 km. nuo Lietuvos sienos - apie 258 km. kelio nuo Vilniaus.

Rusai eina! ES „konstatuoja rusų informacinį įsiveržimą“

Europos parlamento deputatai pareikalavo pripažinti, jog „informacinis karas – ne tik ES užsienio, tačiau ir vidaus problema“ bei susirūpino „priešiškos propagandos, kuri tiražuojama Sąjungos viduje, kiekiu“. Pirmiausia, pasitelkus Europos žiniasklaidos atstovus ir ES šalių ekspertus, planuojama sukurti metodinę medžiagą, kurioje būtų surinkti nutarimai ir bendra padėties informaciniame fronte analizė.

Europos demokratijos bankrotas

Beveik nuo pat Mastrichto sutarties, 1992 metais pagimdžiusios politinę Europos Sąjungą, kritikai kalba apie demokratijos deficitą Europoje. Skelbdamasi demokratijos kūrėja ir skleidėja Europos Sąjunga dėl savo institucinės sąrangos yra nedemokratinė, nes ES šalių piliečių nuostatų neatstovaujanti, nerinktų (paskirtų) politikų vadovaujama sąjunga.

Teroristams sudarytos visos sąlygos laisvai keliauti po Europą ir daryti nusikaltimus

Kodėl teroristai gali laisvai keliauti po Europos Sąjungą? Mūsų valdžia mus ramina, kad ji kontroliuoja į Lietuvą vežamus „pabėgėlius“, gali užtikrinti mūsų saugumą, bet, kaip seka iš Ronen Strenke straipsnio Suddeutsche Zeitung, tokie tvirtinimai neturi jokio pagrindo, nes ES viešpatauja visiškas „pabėgėlių“ kontrolės chaosas.

Sirų pabėgėlių Vokietijoje greitu laiku mažų mažiausiai padvigubės

Vokietijos Bundestago viceprezidentas Johannes Singhammer bukštauja, kad sirijiečių „pabėgėlių“ gali mažų mažiausiai padvigubėti, vien dėl šeimų susijungimo. „Našta šeimos narių imigracijos artimiausiu metu gali būti didesnė, negu naujai atvykstančių pabėgėlių sirų“, - pasakė Johannes Singhammer (CSU) , Angelos Merkel (CDU) koalicijos partneris.

Estijos problema yra ta, kad niekas nenori jos užgrobti

Naujasis Estijos užsienio reikalų ministras Svenas Mikseris mano, kad Rusijos prezidentas gali pamėginti surengti provokaciją Baltijos šalyse, kad patikrintų naujosios JAV administracijos tvirtumą. Dideliam mano apgailestavimui, estų ministras visiškai neadekvačiai vertina susiklosčiusias geopolitines realijas, Rusijos ketinimus ir veiksmus, ypač pastaraisiais metais. Jis be paliovos apeliuoja į situaciją ...

Jakovas Kedmis: Alepo mieste Europa gynė Alkaidą

Lietuvos politologai, pudruojantys mums smegenis, turėtų tai užsirašyti sau ant nosių, arba ant savo kvailų kaktų: "Visa Europa, net apsiputojusi, ką ginė Aleppo mieste? Alkaidą! Kas kariauja prieš Sirijos armiją Alepe? Alkaida. Visi kiti stojo po Alkaidos vėliavomis."

Žygis į Europą. Kaip sirai sprunka nuo karo

Esmė ne ta, kad pabėgėliai, patekę į Europą, įžūliai elgiasi, prievartauja moteris, plėšia ir žudo, vykdo teroro aktus ar paprasčiausiai pasistato palapinių miestelius parkuose ar aikštėse. Visoje šioje situacijoje stebina faktas, kad tarp pabėgėlių labai daug jaunų, stiprių, energingų 18-30 metų amžiaus vyrų.

Lėktuvo katastrofos su rusiškos PROPAGANDOS atstovų žūtimi informaciniame kare reikėjo kaip gaivališko oro gurkšnio

Europoje gyvenantys "maidanūti-rusaipuola-amerikamumspadės-BBCsakoteisibe-manberetėnespaudžiasmegenų..." su vaikišku intelektu suaugusieji taip pat gavo dovaną iš mitinio personažo - Uncle Sam. Pasižiūrėkite kaip džiūgauja valatkodelfinės žiniasklaidos aukos, kad sudužo lėktuvas su taip jų nekenčiamais "Русский мир" veikėjais.

Marin Le Pen pasisakė už Prancūzijos išėjimą iš NATO ir ES

Pretendentė į Prancūzijos prezidento postą, partijos „Nacionalinis frontas“ lyderė Marin Le Pen, interviu Graikijos laikraščiui „Kirjakatiki Dimokratija“pasakė, kad „Frexit bus dalis mano politikos“. Jos žodžiais, kada Prancūzija išeis iš ES ir euro zonos, tą patį turi padaryti Portugalija, Italija Ispanija, Airija, Graikija ir Kipras. „Būtų idealu visoms šioms šalims išeiti vieną dieną su Prancūzija, ir aš pasistengsiu jas įtikinti“.

ES – bardakas, kuriame nei vienas žmogus negali jaustis saugiai

Kiekvienam žmogui, adekvačiam suprantama, sveiko proto, gyvybė – didžiausia vertybė. Aš nekalbu apie idiotus, kurie degiodami Berlyne žvakutes kalba, kad „nereikia teroristų bijoti“. Ne tik reikia bijoti, bet visų pirma reikia padaryti taip, kad tų teroristų neliktų Europoje.

Žūstanti Europa

Pažiūrėkite į šį laimingą veidą. Graži mergina, pats gražiausias amžius – 19 metų. Ji visiems laikams išliks šiame amžiuje. Nes jos daugiau nebėra. Jos vardas – Marija. Marija Ladenburg. Ji buvo studentė medikė ir papildomai darbavosi savanore bendrabutyje, skirtame pabėgėliams Fraiburge.

Merkel prausiasi vokiečių krauju

Slovakijos premjeras Robertas Fico pasakė, kad „Europos kantrybė dėl masinės migracijos dingsta po antpuolio Berlyne“. Taip Slovakijos premjeras sureagavo į teroro aktą Berlyne šį pirmadienį, kurio metu žuvo 12 žmonių, apie 50 sužeista, iš jų 14 – labai sunkiai.

Ukrainos parlamentaras V. Parasiukas rusų ambasadoriaus žudiką viešai pavadino didvyriu

Gruodžio 19 d. savo feisbuko paskyroje, kai tik turkų teroristas tiesioginiame eteryje nušovė Rusijos ambasadorių Turkijoje, 29 metų Lietuvos draugas, Ukrainos parlamentaras Volodymyras Parasiukas, pasidžiaugė šiuo įvykiu ir pavadino žudiką didvyriu.

Merkel svečiai nerimsta: vienas vokietis nušautas, du sužeisti

Naujas teroro aktas Vokietijoje. Šį kartą Visbadene. Vienas žmogus nušautas, du sužeisti. Nepaprastai kantri vokiečių tauta! Įdomu, kiek jų Merkel sukvieti islamo teroristai dar suvažinės, sukapos kirviais, susprogdins, išaudys, kol jie ims ir išvaikys valdžią jų valstybėje užgrobusius kosmopolitus, kol jie sukapos šitą Štazi gyvatę.

Musulmonė studentė nesiteikė paspausti jai ištiestą Vokietijos Prezidento Gauko ranką!

Kuo labiau stengiasi Vokietijos kanclerė Merkel ir Vokietijos federalinis prezidentas Gaukas laižyti musulmonams atėjūnams užpakalius, tuo atėjūnai labiau jaučiasi Vokietijoje šeimininkais ir ignoruoja šios šalies kultūrą, vokiečių gyvenimo būdą ir papročius.

Berlyne į Kalėdų mugės vietą įskriejo sunkvežimis

Viskas, galas Mamai Merkel! Berlyne į Kalėdų mugės vietą įsirėžė sunkvežimis, žuvo ne mažiau, kaip 9, sužeista daugiau, nei 50 žmonių Panašu, kad šiais metais Europa sulauks itin skaudžių Kalėdų. Ačiū Mamai Merkel ir jos tolerantiškiems bendraminčiams.

Islamo teroristų suvažinėta Berlyno kalėdinė eglutė

Angela Merkel geria vokiečių kraują: 12 užmuštų ir 50 sužeistų. Vakar Berlyno centre įvyko pats didžiausias teroro aktas Vokietijos pokario istorijoje. Teroristas – Merkel 2015 metais į Vokietiją pakviestas „pabėgėlis“ iš Pakistano. Europos parlamentaras Markus Pretzell Tviteryje parašė: „Kada įstatymas pradės veikti ir su tuo kovoti? Ši veidmainystė turi būti sustabdyta. Šios mirtys ant Merkel sąžinės“.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: