Švedų politologas: Švedija turi pasakyti “ne” pabėgėliams

Na ir kas galėjo paliegusioje nuo tolerancijos Europoje dar prieš pusmetį pagalvoti, kad švedų politologas, dėstantis Lundo ir Linnaeus universitetuose, tas liberalizmo ir visokių tolerancijų guru, gyvenantis pačioje tolerantiškiausioje ES valstybėje Švedijoje, priimančioje daugiausiais pabėgėlių (lyginant su gyventojų skaičiumi joje), atviru laišku, pavadintu – „Švedija turi būti pajėgti pasakyti ne pabėgėliams“, kreipsis į visuomenę, ragindamas stabdyti „pabėgėlių“ srautą?

Švedija: chaosas prieglobsčio prašytojų rojuje

Švedijos pasienyje tikrinami tik asmenys, nurodantys, jog nesieks prieglobsčio šalyje. Taigi tam, kad išvengtų prievolės parodyti tapatybės dokumentus į šalį keliaujantiems teroristams pakaktų pasakyti, jog jie prieglobsčio sieks. Tuomet jie būtų nugabenti į artimiausią Migracijos tarnybos punktą ir jo darbuotojams bemėginant išsiaiškinti jų tapatybes galėtų ramiai planuoti savo nusikaltimus.

Avarija: tautų „lydymo katilo“ sifonas jau užsikimšo Švedijoje

Gerai suplanuotas ir finansuojamas tautų perkraustymo ir sumaišymo projektas ima strigti. Švedijos sifonas užsikimšo ir migrantų masės, globalistų kanalizuojamos iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos grasina išsilieti po visą Europą, net ir tą jos dalį, kuri nepajėgi aprūpinti maistu ir pastoge net savo gyventojus.

Dabar Barnevarnet prieš atimdama vaiką iš užsieniečių šeimos aiškinsis - ar nebus skandalo aukščiausiu valstybiniu lygiu? Lietuviams naujoji tvarka vargu padės

Rašoma, jog svetainėje Barnevernet.org paskelbtos naujos taisyklės, kaip šį prieštaringai vertinama organizacija nagrinės vaikų atėmimo iš šeimos bylas, jei tėvai ir vaikai yra užsieniečiai. Bernevarneto tarnautojai įpareigojami papildomai įvertinti alternatyvų vaiko konfiskavimui variantą: ar kartais vaikui nebūtų geriau, jei juo būtų pasirūpinta užsienyje, vietoj to, kad jis būtų perduotas globėjams Norvegijoje?

"The Telegraph" rašo, kad ES gali žlugti 2016 metais. Gal mūsų valdžiai tai negresia?

Britų dienraštis „The Telegraph“ klausia: „O kaip apginti europiečius, nes ES pati tapo didžiausiu pavojumi kontinentui“. Pacituosiu pradžiai šį aktualų „The Telegraph“ straipsnį, kuriame rašoma: „Arogancija, užsispyrimas, perdėta savivertė charakterizuoja Briuselio reakciją į Deivido Kameruno strategiją peržiūrėti Britanijos santykius su Europos Sąjunga. Referendumo dėl Britanijos narystės ES išvakarėse, kuris turi įvykti 2017 metais, premjeras paprašė tiktai paties kukliausio reformų paketo. Vienok nepalenkiami ES lyderiai atsisakė pripažinti kokias nors pozicijas.

Europos žūtis

Vos prieš 100 metų Europos šalys buvo Visatos valdovės. Didžiulės imperijos driekėsi per visą pasaulį. Europa turėjo viską geriausio. O paskui viskas prapuolė. Palyginti taikus šimtmetis, prasidėjęs po Napoleono karų, baigėsi Pirmuoju pasauliniu karu. Paskui užgriuvo II Pasaulinis karas. Europa prarado visus savo imperinius pranašumus ir pateko savo buvusios kolonijos valdžion.

Abchazijos atkirtis globalistų vykdomam nužmoginimui: respublikos parlamentas uždraudė žudyti negimusius vaikus

В Абхазии конституционно запретили аборты / Кавказский ответ на антисемейную политику мировой закулисы / Статистика абортов в России ужасает / Убийство детей после зачатия можно остановить

Maskoliai, niekšai, papirko amerikiečius! / Москалі, падлюки, підкупили американцiв!

Украинский политик в шоке: Запад впервые признал, что в киевских СМИ тотальная ложь и разжигание войныЯ сегодня дома. Болею. Простуда. Но с самого утра у меня было весело. Сосед мой, может помните, я о нем писал, тот самый, который был ярым сторонником украинского унитаризма, а после визита Байдена стал самым главным федералистом в нашем селе. Так вот...

Propagandos karai: kaip Rusijos saugumui leido "šaudyti moteris ir vaikus"

Либеральные СМИ, как обычно, охватила эйфория. Громкие заголовки «ФСБ будет стрелять в людей» летят со всех концов вечно бурлящего болота с целью вызвать волну массовой истерии. Но так ли это на самом деле? Действительно ли новый закон позволяет сотруднику ФСБ расстрелять прохожих и как ни в чём не бывало пойти дальше? Или же это опять очередная спекуляция.

Pilietinės visuomenės jėga - geriausias vaistas nuo tolerastijos

Vos prieš kelias dienas internetus apskriejo vaizdas iš tolerantiškos ir taikios šalies - Nyderlandų. Nedidelio miestelio gyventojai jėga šturmavo miesto tarybos posėdį, kuriame galvos smegenų tolerastijos apsėsti politikieriai ketino priimti sprendimą dėl pusantro tūkstančio pabėgėlių apgyvendinimo Geldermalsene. Pilietinės visuomenės aktyvistų susirėmimai su politikierių posėdį saugančiais specialios policijos pareigūnais buvo tikrai įspūdingi.

Visiems reikia gerbti demokratiją, taip pat ir liberalams bei socialistams

Lenkijoje demokratiniuose rinkimuose absoliučią daugumą iškovoję politikai ėmė ir sutvarkė beišsigimstančią niekieno nerinktą valdžios ataugą - mūsų Konstitucinio teismo analogą. Tiesiog sureglamentavo jo veiklą taip, kad šis kvaziteisminis organas nebegalėtų viršyti savo kompetenciją ir nebebandytų vadovauti kitoms valdžios šakoms. Įdomu, ar mūsų politikai kada nors sugebės pasekti kaimynų pavyzdžiu ir pastatys įsijautusius į aukščiausių valdovų vaidmenį Konstitucinių Dvasių Žynius?

Milošas Zemanas pasakė tiesą, o graikai įsižeidė ir atšaukė iš Prahos savo pasiuntinį

Čekijos prezidentas Milošas Zemanas gruodžio 15 dieną savo interviu Slovakijos žinių agentūrai TASR pasakė, kad čekų mokesčių mokėtojai neturi mokėti Graikijos skolų. „Aš buvau labai nusivylęs tuo faktu, kad po derybų šią vasarą Graikijos nepašalino iš Euro zonos“, – pasakė jis.

“Juden, juden über alles. Jamburgo pagrobimas“. Eduardo Hodoso kreipimasis į vokiečių tautą

Charkovo žydų bendruomenės pirmininkas Eduardas Hodosas stojo ginti Ukrainos vokiečių nuo… žydų ortodoksų sektos Habad Liubavič, kuri okupuoja vokiečių kaimelį Jamburgą. Šis vokiečių kaimelis buvo įkurtas dar Сarienės Jakaterinos jiems dovanotose žemėse, už dviejų kilometrų nuo dabartinio Dnepropetrovsko, tapusio Ukrainos Habado sostine.

Express: Didžioji dauguma britų pasirinktų Putiną vietoje Kamerono

78 procentai respondentų, dalyvavusių britų leidinio surengtoje apklausoje prisipažino, jog Didžiosios Britanijos premjero poste mieliau norėtų matyti Putiną, o ne Kameroną. Dar daugiau, prieš tai vykdyta apklausa parodė, jog 70 procentų skaitytojų palaiko Rusijos vykdomus karinius smūgius prieš teroristus Sirijoje.

Kur nuskriejo Avakovo stiklinė

Глава МВД Украины Аваков заявил, что в случае отставки его и премьер-министра Яценюка Раду и гривну ожидают катастрофические последствия

Švedija - pasaulinė išprievartavimų lyderė

1975 metais Švedijos parlamentas vienbalsiai nusprendė pakeisti iki tol buvusią homogenišką Švediją į daugiakultūrę šalį. Praėjus 40 metų paaiškėjo šio eksperimento dramatiški padariniai – smurtiniai nusikaltimai išaugo 300 %.Dar blogiau, jei pažvelgsime į išprievartavimų skaičių. 1975 metais policijoje buvo užregistruoti 421 išprievartavimai, 2014 jau 6620.

Visiškai eilinė šeima su įvaikintais vaikais Švedijoje

Tarp kitko, ne tik Švedijoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje, Suomijoje ir daugelyje kitų progresyvių išsivysčiusių šalių. Galbūt, dabar aišku, kodėl daugelis, tame tarpe ir aš, pasisakome prieš "aukštus vakarietiškus standartus" atitinkančias šeimyninės teisės normas mūsų šalyje?

Švediškas nacizmas: Kaip gauti Nobelio premiją už nepilnavertiškumo teoriją

„Visuomenė suinteresuota, kad laisvė daugintis nepilnaverčiams būtų apribota“. Tai – ne ištrauka iš Gebelso kalbos. Tai citata iš Švedijos socialdemokratų partijos manifesto, kurį parašė būsima Nobelio Taikos premijos laureatė Alva Miurdal, prievartinės „nepilnaverčių žmonių“ sterilizacijos ideologė. 1921 metais švedų parlamentas vienbalsiai palaikė socialdemokratų frakcijos pasiūlymą sukurti Upsalos mieste Valstybinį rasinės biologijos institutą. Svarbiausias jo uždavinys buvo numatytas toks: „Žmogaus degeneracijos, kurią skatina rasių susimaišymas, tyrimai“.

Nekiškite nagų prie pabėgėlių! Perspėjimo signalas A. Rudomanskiui ir Tolerantiško jaunimo asociacijos nariams

Kas skaito Delfi, tas pastebėjo reguliarius TJA vaduko, žymaus homoseksualizmo plėtros aktyvisto Artūro Rudomanskio straipsnius, raginančius tolerantišką publiką kuo džiaugsmingiau pasitikti pabėgėlius. Ir visai įmanomais būdais stengtis juos įtraukti į ... ėė, integravimo į progresyvaus jaunimo aplinką veiklas. Tenka pastebėti, kad pabandę sekti Rudomanskio siūlomu modus operandi tolerantiški jaunuoliai labai rizikuos. Sveikata, o gal net ir gyvybe. Liūdnas likimas ištiko jų kolegą Švedijoje.

Angela Merkel ir Nikita Chruščiovas. Mintys Vokietijos CDU suvažiavimui pasibaigus

Šį pirmadienį kanclerė pasakė tuščią ir visiškai beprasmę kalbą, lygiai Nikitos Chruščiovo metodu, tik šis buvo nepalyginamai emocionalesnis, kartą net su batu į SNO tribūną beldė. Ir objektas pas jį buvo kitas – kukurūzai. Prikaišioti kukurūzų jis norėjo visur ir daug, lygiai, kaip Angela Merkel „pabėgėlių“. Iš pasakytos suvažiavime Merkel kalbos paaiškėjo tik tai, kad „komunizmo“ statyba „pabėgėliams“ Vokietijoje vis dar neatšaukiama ir paragino delegatus palaikyti centristinės pakraipos humanitarinius įsipareigojimus, tuo pačiu žadėdama sumažinti pabėgėlių skaičių. Ją palaikė.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: