Lenkijos valdžia šeimas remia pinigais, Lietuvos – iškrypėlių paradais

Vasario 16 dieną Lenkijos Prezidentas Andžėjus Duda pasirašė šeimų rėmimo įstatymą „Šeima 500+”. Įstatymas numato, kad nepasiturinčios šeimos už kiekvieną vaiką gaus 500 zlotų (120 eurų) išmoką, pasiturinčios šeimos gaus šią priemoką už antrą ir sekančius vaikus. Tam Lenkijos valdžia skyrę 4,25 milijardus zlotų. Lenkijos Radijas paskelbė informaciją, kaip šia parama galės pasinaudoti užsieniečiai.Šiandien Lietuvos žmonės masiškai važiuoja apsipirkti į Lenkiją.

Viktoras Orbanas: „Europos Sąjunga parsidavė Turkijai“

Europos Sąjunga (ES) „parsidavė Turkijai“, mėgindama suvaldyti pabėgėlių krizę, ir šito sprendimo pasekmių „neįmanoma prognozuoti“, Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas perspėjo šeštadienį paskelbtame interviu. „Mes, ES narės, jau sumokėjome Turkijai tris milijardus ir greitai turėsime sumokėti dar tris. Neįmanoma prognozuoti, kuo visa tai baigsis“.

Pabaltijis praranda rusų tranzitą

Po Latvijos Estija pripažino savo logistinės srities krizę, atsiradusią praradus rusų tranzitą. Estijos atstovai baiminasi, kad tranzito rodikliai gali kristi iki nulio, o susiklosčiusią situaciją aiškina naftos kainų mažėjimu ir rusų ekonomikos krize. Tačiau rimčiau įsigilinus į Pabaltijo tranzito problemas, matosi, jog jas neįtakojo nei ekonomika, nei antirusiškos sankcijos, nei Rusijos politika jo respublikų atžvilgiu. Tranzito problemos neišvengiamai atsirado dėl Lietuvos, Latvijos ir Estijos antirusiškos politikos: pati Istorija įvedė sankcijas prieš Pabaltijį, kurio šalys pasirinko sau geopolitines „Rusijos stabdymo“ funkcijas.

JAV finansinių klanų valdomos reitingų agentūros - politinio spaudimo ir propagandos įrankis

Visai neseniai tarptautinė reitingų (melo) agentūra, kuri kitomis priemonėmis dalyvauja JAV/NATO vykdomoje pasaulio kolonizacijoje, lyg patvirtindama žinomo melagio jav p-rezidento Barako Obamos žodžius, kad Vakarų pasaulio niekšų sankcijos "Rusijos ekonomiką sudraskė į gabalus", suteikė Rusijos ekonomikai žemiausią reitingą BA1.

Buvęs JAV diplomatas: Vengrija yra ateitis

Buvęs JAV diplomatas: „Savižudiška“ migracijos politika privers europiečius palikti savo šalis. Numatoma, kad musulmonai užims Vakarų Europą iki 2050 m. „Keliasdešimt tūkstančių, galbūt šimtai tūkstančių Vokietijos, Olandijos, Prancūzijos, Belgijos ir kitų Vakarų Europos šalių piliečių nutars persikelti į Vengriją per ateinančius 20-30 metų ir pastoviai ten apsigyvens dėl migracijos krizės,” rašo Topolanksy.

Lenkai inicijavo Vakarų Ukrainos žemių ir turto atsiėmimo procesą

Lenkų organizacija „Powiernictwo Kresowe“, savo sudėtyje apjungianti 150 tūkstančių lenkų, nukentėjusių Lenkijos žemių perdavimo Ukrainos Tarybų socialistinei respublikai metu, pradėjo teisminį tų žemių ir turto susigrąžinimo procesą. „Ukrainiečiai gyvena mūsų namuose, o jų kaimai ir miestai pastatyti ant mūsų žemės. Ukraina nori gyventi pagal Europos įstatymus – tad jie turi prisiimti ir europietiškas pareigas – be šito jiems nėra ko svajoti apie būsimą tarptautinę paramą“.

Naujajame Rusijos kosmodrome stebint Vladimirui Putinui ir milijonams žiūrovų bus paleista "Sąjunga-2"

Rytoj 5:01 val. Maskvos laiku turi įvykti pirmasis startas iš naujojo Rusijos kosmodromo "Vostočnyj", į kosmosą pakils Rusijos kosminis laivas "Sojuz-2". Startą stebės Rusijos prezidentas V. Putinas.

Amerikiečių analitikas: Obama iš aukšto atsiliepia apie Putiną, o caras vėl ir vėl įrodo, jog yra geresnis už mus

Žiūrint iš Vakarų komentatorių požiūrio taško, nesivaržančių dėl išsireiškimų, Vladimiras Putinas, Visos Rusijos Caras – ne ką daugiau, nei chamiškas juokdarys, pasmerktas galutiniam pralaimėjimui. Mano gi (Ralph Peters), nuomone – jis genijus.Bendrai paėmus, šis vyrukas man visiškai nepatinka, tačiau, kaip bebūtų, aš jaučiu pagarbą jo talentams. Paskutinis kartas istorijoje, kai kažkokia mažai reikšminga šalis atliko tokį pat sėkmingą manevrą, kaip šiandien Putino Rusija, įvyko 1203 metais.

Teroro aktai Paryžiuje padėjo galutinį tašką privatumui internete

Fransua Olandas, kalbėdamas lapkričio 16 dieną Versalio Kongrese, pranešė apie ypatingos padėties pratęsimą trims mėnesiams. Tokios priemonės verčia sutvarkyti teisinę bazę, kuri atitiktų naujas technologines realijas ir grėsmes. Kaip naujas įstatymas gali paveikti internetą, aiškinasi šveicarų Le Temps korespondentas Mehdi Atmani. Kokios permainos bevyktų, visos jos veda prie sekimo ir elektroninių pranešimų perėmimo mechanizmo supaprastinimo.

Maidaną sukėlė oligarchai

Maidaną sukėlė buvę ir dabar esantys valdžioje oligarchai, problemos trigeris, buvo taip vadinamų reiderių iš Donbaso veikla Kijeve, užgrobiant svetimus aktyvus, taip sakant “vok pavogtą”, o tai jau visi žinojo, kad tai yra Janukovičiaus šalininkai. Tuo pat metu artėjo ir Ukrainos su Europos Sąjunga sutarties pasirašymo Vilniuje terminas. Porošenko, jo ministrai ir visa Ukrainos valdžia nesuprato, kas tai per dokumentas ir iš to išplaukiančios pasekmės,

Norvegijos garbę sauganti Lietuva nepranešė apie visame pasaulyje vykusius protestus

Valstybinis visuomeninis transliuotojas LRT aktualijų balandžio 18 d. laidoje „Savaitė“ pranešė svarbią šaliai aktualiją apie konservatoriaus žmonos iniciatyva surengtą švietimo konferenciją Valdovų rūmuose. Taip pat pakartojo kiekvieną savaitę pranešamą žinią apie pagrindinę valstybinę grėsmę – Rusiją. Tačiau nieko nepasakė apie tai, kad visame pasaulyje balandžio 16 d. vyko protesto akcijos prieš Norvegijos vaiko teisių apsaugos tarnybą „Barnevernet“.

Migracijos krizės pasekmės: pogromai Paryžiuje

Tinkle pasirodė vaizdo įrašai pogromų, kurie įvyko pabėgėlių palapinių miestelyje, esančiame prie metro stoties „Stalingradas“. Ten įvyko aktyvistų ir atvykėlių susirėmimai, kurie po to peraugo į tikrą mūšį. RT korespondentas Garri Fir iš Paryžiaus gyventojų sužinojo, kad panašūs susidūrimai vyksta ne pirmą kartą.

Baltijos jūroje „sunaikintas“ JAV karo laivas „Donald Cook“

Baltijos jūroje „sunaikintas“ JAV karo laivas „Donald Cook“ atsisakė rusų pagalbos, rašo portalas whatdoesitmean. Jį „sunaikino“ rusų radioelektroninės trikdžių sistemos “Chibinai”, sumontuotos bombonešiuose Su-24. Tai jau trečias toks JAV karo laivų radioelektroninis „sunaikinimas“.

Migrantų riaušes Makedonijos-Graikijos pasienyje surengė etatiniai provokatoriai - Raudonojo kryžiaus "savanoriai"

Kovo viduryje ES „žalieji-aktyvistai“ buvo išprovokavę dramą Idomeni vietovėje, Graikijos-Makedonijos pasienyje, kai upėje paskendo trys migrantai. Paaiškėjo, kad šiomis dienomis vykusios riaušės, kurių metu nukentėjo tiek sienos saugotojai, tiek sieną šturmavę migrantai – riaušininkai, buvo išprovokuotos vis tų pačių ES „riaušių turistų“. Apie tai byloja austrų dienraščio Krone tyrimas.

Krymo totorių medžlisas: Algirdas Butkevičius ir Natalija Poklonskaja

“Bėgti pirma traukinio” – tapo mūsų nacionaliniu sportu. Lietuvos valdžia palaiko bet ką ir bet kur, kad tik pakenkti Rusijai: į užsienį pabėgusius čečėnus, Krymo totorius, apsivogusius Rusijos oligarchus, Rusijos opozicionierius. Biblija žino atvejį, kai Dovydas įveikė Milžiną Galijotą. Gal ir mūsų valdžiai pavyks pribaigti “baisų Rytų milžiną” Rusiją? Duok Dieve narsuoliams sveikatos!

Čekijos prezidentas Milošas Zemanas pirmadienį atmetė EK pabėgėlių paskirstymo iniciatyvą

„Galutinis pabėgėlių kelionės tikslas yra Vokietija, todėl kvotų sistema, bet kokiu atveju, neveiks, – pabrėžė M. Zemanas. Čekijos prezidentas Milošas Zemanas atmetė naujas Europos Komisijos (EK) iniciatyvas dėl įvedimo nuolatos veikiančių pabėgėlių paskirstymo mechanizmų tarp ES valstybių. „Tai negali būti efektyviu variantu migracinės krizės sureguliavimo“, – pareiškė jis žurnalistams po susitikimo su savo kolega Haincu Fišeriu, kuris įvyko Lana pilyje (Centrinė Čekija).

Migrantai jau pakeitė Europą negrįžtamai. Arabų kalba išstumia Europos kalbas

Švedija oficialiai neužsiima tyrimais kalbų, kuriomis kalba jos gyventojai. Stokholmo universiteto lingvistas Mikaelis Parkvall nutarė savistoviai išsiaiškinti, kokia kita kalba Švedijoje yra populiariausia po švedų kalbos. Išstudijavęs daugelio tyrimų statistinius duomenis, Mikaelis Parkvall padarė išvadą, kad antra pagal populiarumą kalba Švedijoje yra arabų kalba. Švedija ne vienintelė Europos valstybė, kurioje arabų kalba tapo antra pagal populiarumą. Kaip išaiškino Mikaelis Parkvall, tokia pati situacija susiklostė ir Danijoje. Prancūzijoje ir Olandijoje arabų kalba užima trečią vietą.

Kyla pavojus žodžio laisvei Latvijoje

Latvijos socialistų partija ir judėjimas “Par Neatkarīgu Latviju!” (“Už nepriklausomą Latviją!”) surengė piketą prie Latvijos seimo, pranešė Baltnews.lv. Piketuojantys palygino ruošiamas Baudžiamojo kodekso pataisas su tomis, kurios veikė nacistinėje Vokietijoje.

Absoliuti pasaulio bokso čempionė Natalija Rogozina - dar vienas PUOLANČIO RUSO propagandos projektas?

Feisbuke Rusijos intelektualas ir nedidelės leidyklos savininkas Igoris (Igor Skif) pasidalino kaip ir nekalta simpatiškos moters nuotrauka. Bet ar iš tiesų viskas taip nekalta kaip atrodo? Mes gi puikiai žinome PUOLANČIO RUSO klastą ir KREMLIAUS PROPAGANDOS suktumą. Operatyviai atliktas ŽURNALISTINIS TYRIMAS atskleidė kraupią tiesą: Taip vadinama absoliuti bokso čempionė Natalija Rogozina - "Kuvalda" (išvertus iš žemaičių - "Kūjis"), tai tipiška mikštosios hidbridinės puolamosios propagandinės Kremliaus ginkluotės dalis!

Vargšai pabėgėliai ar brutalūs agresoriai? Šituos banditaujančius allachakbarus siūloma išdalinti kvotomis visoms ES šalims?

Šviežias vaizdelis iš Graikijos - Makedonijos sienos. Pasižiūrėkite savo akimis - ką tolerantiška žiniasklaida ir politikieriai mums bando pristatyti, kaip "vargšus, savo gyvybę nuo smurto gelbstinčius pabėgėlius - moteris ir vaikučius". Vaizdelyje jokių moterų, vaikučių ir vargšų nematome. Matome brutalių agresorių-islamistų, šūkaujančių "Allach akbar", bandančių smurtu bei jėga prasiveržti į Makedonijos teritoriją, gaujas. Atvirai sakant, nesuprantu kelių dalykų:

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: