Ramūnas Alaunis: “Laisvosios Rusijos Forumas“ – kaip sugriauti Rusiją pagal Vašingtono scenarijų?

Kovo 8-10 dienomis Vilniuje ir Trakuose vyko trečiasis Rusijos nesisteminės provakarietiškos opozicijos surengtas taip vadinamas „Laisvosios Rusijos Forumas“, kuris Lietuvoje geriau žinomas „Rusijos Vilniaus Forumu“. Pagrindinė Vilniaus forumo tema buvo kas valdys Rusiją po prezidento Putino – ar patys Rusai gyvenantys Rusijoje ar provakarietiški Rusijos intelektualai. Ši tema Lietuvai jau neaktuali. Lietuvos klausimas jau nuspręstas, ją valdo Briuselis, ne Lietuva. Dabar beliko išspręsti klausimą kas valdys Rusiją ir jos gamtinius išteklius Rytai ar Vakarai?

Šūdo sūkurys aplinkui aplinkui tuščią vietą / Круговорот дерьма вокруг пустого места

Наконец, завершился суд над наводчицей-убийцей Савченко. В финале она продемонстрировала всем ещё раз бандерложью сущность майдана – поскакала на скамейке, матерясь и показывая нецензурные жесты. Но сама жирная «голодающая» мне не интересна – она может и первая из украинских нацистов, которая села за свои преступления, но далеко не...

Žvelgiame į Vakarų pasaulio pabaigą

Mes žvelgiame į Vakarų pasaulio pabaigą. Europos Sąjunga, NATO ir transatlantinis aljansas gali virsti griuvėsiais iki šių metų pabaigos. Vladimiras Putinas, įgudęs įžvelgti Vakarų silpnąsias vietas, mielai pasinaudos mūsų pakrikimu. Jis yra pajėgus kurti dirbtines saugumo krizes visokiausiose vietose: Arktyje, Baltijos šalyse, Balkanuose, Baltarusijoje, Juodojoje jūroje, Ukrainoje, Kaukaze, Centrinėje Azijoje arba kur nors kitur.

Įsitaisę valdžioje imigrantai lipa ant galvos šeimininkams. Afrikietiškos ir afganų kilmės Suomijos parlamentarai pareikalavo, kad valdiškos TV laidoje iš diskusijos apie pabėgėlius būtų pašalinti suomių nacionalistai

Kaip žinia, kai kuriose tolerantiškose šalyse turėti kitokios spalvos odą ar egzotišką kilmę yra nemenkas privalumas. Ypač šou versle ir politikoje. Daugelis TV laidų, muzikinių grupių ar kairuoliškų politinių partijų laiko savo pareiga laikyti bent vieną-kitą egzotiškos - pageidautina - afrikietiškos kilmės atstovą. Nepriklausomai nuo tų atstovų dalykinių kompetencijų.

Vieni apie ratus, kiti - apie batus. Lietuviški melžėjai-kontrpropagandistai - rusų Agitpropo džiaugsmas

Rusiško Agitpropo produkcija pastaruoju metu nusileido į tokį lygį, kad net juoko nebekelia. Visiškiems kvailiams skirta medžiaga, paveiki tik negebantiems naudotis galva pagal paskirtį žmonėms. Iš kitos pusės, tai, kas mūsuose vadinama "kova su rusų propaganda" ir vykdoma, kaip valdiškų lėšų įsisavinimo projektai, irgi dažnokai sukelia šypseną.

Jaunieji Švedijos liberalai reikalauja įteisinti nekrofiliją ir incestą

„Mes – jaunimo organizacija ir turime galvoti apie ateitį“ – cituoja švedų Aftonbladet Sesilijos Jonson, jaunųjų liberalų Stokholmo skyriaus pirmininkės žodžius, kai ji aiškino, dėl ko reikalauja legalizuoti tokias santykių formas, kaip incestas ir nekrofilija. – „Aš suprantu, kad tai gali atrodyti neįprastai ir pasibjaurėtinai, tačiau įstatymai negali remtis tokiu pagrindu kaip pasibjaurėjimas“. Užsiminė Sesilija ir apie skeptišką požiūrį į moralės normas apskritai.

Įvykių srautas: Porošenka kviečia grįžti Janukovičių, o Lietuva, Latvija ir Estija rengia rusofobijos varžybas

В Киеве правит самый антиукраинский режим / Литва требует, чтобы Россия отдала Крым / Латвия определила высоту забора на границе с РФ / Президент Эстонии заявил о том, что соседство с Россией мешает расцвету страны

V. Orbanas: ES vadovai gali, bet nenori sustabdyti migrantų srauto, todėl Briuselis turi būti sustabdytas

Vasario 26 d. Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas (Viktor Orbán) pareiškė, kad Europa turi galimybę sustabdyti migrantų srautą, tačiau jos vadovai nenori to daryti. Dėl karų Sirijoje, Irake, Afganistane Europą užplūdę migrantai buvo sustabdyti Vengrijos: ji pernai pastatė sienas su Serbija ir Kroatija. Rengiama ir siena su Rumunija. V. Orbanas sakė: „Labai blogai, kad Briuselis negali organizuoti Europos apsaugos, bet blogiausia, to daryti jam nėra net jokio noro.

Vengrijos ambasadorius Lietuvoje: Mes nesutinkame su ES

Vengrija pirmoji Europos Sąjungoje pradėjo tvirtai ginti savo nacionalinius interesus, pirmoji ėmė tvarkytis su migrantų krize ir pirmoji parėmė mūsų kaimynus lenkus, kai Briuselis pradėjo šiems grasinti sankcijomis. Apie Europoje vykstančius politinius procesus „Respublika“ kalbėjosi su Vengrijos ambasadoriumi Zoltanu Jančiu.

Welcome refugees ar Welcome terorists!?

Europoje knibždėte knibžda teroristų, kuriuos visus į Europą sukvietė Angela Merkel ir ES biurokratija. Europa skina nusikaltėliškos „Welcome refugees“ politikos vaisius. Tai kokiu tikslu sukvietė Angela Merkel Artimųjų Rytų teroristus į Europą? Šiuo metu galima tik įtarti. Galvoti, kad ji nesupranto, ką reiškia jos „atvirų durų politika“, kad į Europą iš Artimųjų rytų atvyksta teroristai, gali tik naivuolis.Angela Merkel turi vieną geriausių žvalgybų pasaulyje, analitinius centrus, ištobulintą visų piliečių ir bankų transakcijų sekimo sistemą.

Vis dėl to jie bus gydomi

Skaitytojas atsiuntė įdomų straipsnį-pranešimą apie vykstančius pokyčius Rusijos sveikatos apsaugos sistemoje, o su tuo ir keičiant RF valstybės požiūrį į lytinės-orientacijos klausimą, kurio vertimą čia ir pateikiame.sarmatas.lt redakcija„Išleistas Rusijos sveikatos Ministerijos įsakymo projektas, pasak kurio, psichoneurologiniuose dispanseriuose ir psichiatrinių ligonių skyriuose bus kuriami specializuoti kabinetai, teikiantys pagalbą asmenims, kenčiantiems nuo lytinės identifikacijos, psichologinių ir elgesio sutrikimų, susijusių su lytine branda ir orientacija“, – praneša LiveJournal išspausdinto

Austrijos kancleris Werner Faymann: Jei Merkel nori, ji gali priimti visus prieglobsčio prašytojus

Austrijos kancleris Werner Faymann per vyriausybės posėdį šį antradienį suformulavo labai mandagų ir diplomatišką pasiūlymą Vokietijos kanclerei Angelai Merkel. Jis pasakė, kad   “kaimynė Vokietija turi galimybę įsigyti pabėgėlių tiesiogiai iš priėmimo centrų“.

Orbanas apie migrantus: Gaujos nemedžios mūsų žmonų ir dukterų

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas savo metiniame pranešime vasario 28 dieną didžiausią dėmesį skyrė migracijos krizei. Jis pranešė apie naujų tvorų statybą pasienyje, kas turi „išmokyti Briuselį, kontrabandistus ir migrantus to, kad Vengrija – tai suvereni valstybė“. „Europos ateičiai grasina, visų pirma, ne tie, kas nori čia atvažiuoti, o tie politiniai, ekonominiai ir intelektualiniai lyderiai, kurie stengiasi perdirbti Europą“, – pabrėžė Orbanas.

Skandalas Austrijoje: musulmonų teroristai valdė Vienos vaikų darželius

Štai kur nuveda išprotėjęs liberalizmas ir užpakalių laižymas musulmonams. Patikrinus islamiškus Vienos vaikų darželius paaiškėjo, kad vaikai juose mokomi islamo dogmų, šariato istatymų, neapykantos Vakarų civilizacijai, Austrijai, o Austrijos valdžios pinigais, kurie be jokios kontrolės skiriami šiems darželiams, buvo remiami islamo teroristai.

Šokoladiniuose batonėliuose rado plastiko, aluje-herbicidų, o proto pas ES politikus – nerado…

Sunki padėtis. Be žalingo sveikatai šokoladinio batonėlio galima apsieiti, be alaus – irgi, o štai bepročiai politikai – didelė ES žmonių bėda. Gerai būtų, kad kokia medicinos laboratorija atrastų pas juo galvose kažkiek baltosios masės, bet neranda, vien tas smegenų dalis, kurios atsakingos už instinktyviąją motoriką: griebti ir krauti sau į kišene, ar į burną.

Kodėl Rusijoje gaminti naudingiau negu Kinijoje / Почему в России производить выгоднее, чем в Китае

Как обещал, рассказываю подробно об отечественном производителе, который несколько лет назад начинал с импорта, а теперь, наевшись азиатского колорита, открыл в России полноценное производство электроники. Речь идет о производстве видеорегистраторов Datakam, которое находится на окраине Москвы, рядом с метро Алтуфьево. Предвосхищая...

Musulmonų integracija – pasaka su nelaiminga pabaiga

„Ar įmanoma integruoti Europą užplūdusią imigrantų bangą“, – klausia turbūt kiekvienas Europos likimui neabejingas pilietis. Ne, neįmanoma. Kad nepaklystume taip kategoriškai atsakinėdami į šį skausmingą klausimą, turime sutarti, kaip suprantame integraciją. Kairuojančioje Europoje daug kam bent daugmaž taikus sugyvenimas vienoje valstybėje pagal atskiras kultūrines, o kartais ir teisės normas jau yra integracijos sėkmės istorija. Nėra pagrindo atimti optimistinių vilčių iš šios vizijos šalininkų. Tokiai „integracijai“ vilties yra, ji gali pavykti ir su dabartine migrantų banga. Pirmiesiems siautėjimams aprimus...

Vakarų fronte daug kas naujo

-Šį sekmadienį šveicarai spręs ar sugriežtinti reikalavimus migrantams. Siekiama net už menkiausius nusižengimus juos deportuoti iš šalies; -Berlyno Tempelhof pabėgėlių stovykloje musulmonai terorizuoja krikščionis; -Austrijai uždarius sienas į Bavariją per dieną neatvyko nei vienas imigrantas; -Vokietijoje dingo 130000 prieglobsčio ieškotojų; -Bundestagas sugriežtino migracijos įstatymus.

Susitarimas tarp ES ir Turkijos dėl migrantų – tai iliuzija. Austrijos-Graikijos nesutarimai

Susitarimas tarp ES ir Turkijos dėl migrantų srauto sulaikymo ne daugiau kaip iliuzija, pareiškė Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas. Graikija dėl migrantų srauto sustabdymo atšaukė konsultacijoms iš Vienos savo pasiuntinį.„Mes meldžiame Erdogano dėl mūsų sienų saugumo mainais į pinigus ir pažadus, nes patys mes nesugebame jų apsaugoti“ – pasakė Viktoras Orbanas. Tokiu būdu, pasakė jis, Europos saugumas priklauso nuo Turkijos geros valios. Jo žodžiais, Briuselis duoda pažadus turkams, kurių „nepajėga, arba nepanorės išpildyti“.

Vengrija surengs referendumą dėl privalomų migrantų paskirstymo kvotų

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas vasario 24 dieną paskelbė, kad surengs referendumą dėl privalomų pabėgėlių paskirstymo kvotų. Tai tapo pagrindine ES spaudos tema vakar ir šiandien.Viktoro orbano žodžiais referendumas-tai atsakymas į visuomenės nuotaikas.  Viktoras Orbanas pažymėjo, kad įvedimas privalomų kvotų migrantams be išankstinės konsultacijos su tauta būtų piktnaudžiavimas valdžia. Vengrijos vyriausybės vadovas pabrėžė, kad taip vadinamos migrantų kvotos nubrėžtų naujus etninius, kultūrinius ir religinius žemėlapius Vengrijoje, kaip ir visoje Europoje.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: