Europa pavirto sukarintu konclageriu

Европа, кажется, напоминает военизированный концлагерь после того как в последние несколько дней военное положение было объявлено во Франции и Брюсселе. Ссылаясь на угрозу „террористических атак“, власти повысили меры безопасности, комендантский час объявляется в огромной части Европы. Как отметил репортер издания «Ветераны Сегодня», Брюссель стал городом-призраком. Улицы пусты и все закрыто. Я боюсь выходить на улицу, чтобы купить хлеб

Jakovas Kedmi apie „Islamo valstybę“ ir Ukrainą: Tai maždaug tokios pačios reikšmės valstybės, jų valstybingumo prasme

Buvęs Izraelio žvalgybos „Nativ“ vadovas Jakovas Kedmi savo interviu agentūros „News Front“ žurnalistui Sergėjuj Veselovskiui išdėstė savo nuomonę apie įvykius Ukrainoje, Sirijoje, Europoje. Jakovas Kedmi pasakė: „IVIL (Islamo valstybė Irakas ir Levanta) ir Ukraina – Tai maždaug tokios pačios reikšmės valstybės, jų valstybingumo prasme. Ukraina – tai tikra „guliaj-pole“ (anarchija), bet ji tiek degradavo, tai yra jos elitas ir valdžios struktūros, kad jos net teroru negali užsiimti aukščiau smulkaus chuligano lygio. Ukrainoje kiekvienas atamanas gali daryti ką nori.

Valentinas Katasonovas: Angela Merkel – Trečiojo reicho Hitleris?

Europos Komisija veikė ir veikia vardu ir pavedimu tokios naujos struktūros, kaip Europos finansinio stabilumo fondas (EFSF). Tai yra tam tikrasTarptautinio valiutų fondo (TVF) analogas. EFSF aš vis tiktai pavadinčiau viršnacionaliniu institutu. Jis  iš ES šalių atima dalį suvereniteto, o ES finansų ministrai veikia autonomiškai nuo savo šalių. T.y., grubiai kalbant, jie kiša rankas į nacionalinius biudžetus, nepaklausdami leidimų pas nacionalines vyriausybes ir nacionalinius parlamentus. Štai tokia gudri struktūra.

Ministrė - jie tikrai padės mums apsiginti...

Hanoveris, futbolo varžybos Vokietija-Olandija. Olandijos gynybos ministrė Žanin Henis-Plasšert. Čia ją evakuoja iš stadiono paskelbus aliermą dėl aptiktos bombos.

Rusai tyčiojasi

Sibiras nuo Rusijos vis dar neatsiskyrė, Kinija Rusijos neužpuolė, Rusijos ekonomika nuo sankcijų nesugriuvo, maža to, kyla, Putinas vis dar nenuverstas, Estijos ir Ukrainos šaunieji kariai vis dar neužėmė Rusijos iki Uralo, Rusijos surūdijusios raketos, lėktuvai vis dar skraido, tankai šaudo, laivai plaukioja, Rusijos armija vis dar neįsiveržė nei į Lietuvą, nei Ukrainą, Rusijos gyventojai ežių vis dar nevalgo...

Gosdepo demaskavimas: Rusijos pederastai nuvers kruviną Putino režimą / Разоблачение Госдепа

Меня сегодня прямо-таки бомбардируют ссылками на твиттер Госдепа США, в котором американцы нетолерантно открещиваются от поддержки гей-активистов в России. Для тех, кто всё пропустил, вот краткая хронология событий.

Dėl teroro Paryžiuje kalta Prancūzijos valdžia

Tokios nuomonės yra Sirijos prezidentas Bašaras Asadas ir socialinio tinklo „Vkontakte“ įkūrėjas Pavelas Durovas. Sirijos prezidentas Bašaras Asadas pareiškė, kad Prancūzija negali kovoti su terorizmu, kol ji yra sąjungininkė Kataro ir Saudo Arabijos. Sirijos prezidentas pažymėjo, kad dėl šios priežasties Sirija negali keistis su Prancūzija žvalgybos duomenimis, nes Prancūzijos sąjungininkės Kataras ir Saudo Arabija remia teroristus.

Kaip būtent pabėgėliai patenka į Europą?

Ne per seniausiai ES pradėjo Viduržemio jūroje operaciją „Sofija“, nukreiptą prieš migrantų vežėjus į Europą. Pabuvojęs Turkijos ir Sirijos pasienyje, mūsų korespondentas suprato: sustabdyti šio srauto jau nepavyks. Pirmas dalykas, kuris krinta į akis – stovyklose nėra jokios apsaugos. Dar birželį, kad galima būtų patekti į teritoriją, kur gyvena pabėgėliai iš Sirijos ir Irako, reikėjo gauti valdžios leidimą, o dabar – lankykis į sveikatą. Spygliuota viela – tik dėl vaizdo: išeiti už palapinių miestelio ribų draudžiama, tačiau draudimas ignoruojamas.

Leiskite išeiti - Europa sprogs iš vidaus

Pastaraisiais metais iškart dviejose pasiturinčiose šalyse, Anglijoje ir Ispanijoje įvyko balsavimai, kuriuos surengė savo regionų – Škotijos ir Katalonijos – nepriklausomybės šalininkai. Tačiau be jų Vakarų Europoje galima priskaičiuoti dar dešimtį laisvę mylinčių teritorijų, apie kurias kalbama gerokai rečiau. Tie regionai skiriasi ir savo reikšme šalims, kurioms priklauso, ir savo reikalavimų pobūdžiu, ir savo kovos už laisvę trukme. Panagrinėkime detaliau tuos neramius Europos taškus.

Rusija smogė Islamo valstybei iš povandeninio laivo

Rusija iš Viduržemio jūros į Sirijos Rakos miestą (teroristinės Islamo valstybės sostinę) pasiuntė sparnuotųjų raketų. Šaltinis teigia, kad atakoje panaudotos ne tik jūroje dislokuotos raketos – dalį jų paleido strateginiai šalies bombonešiai. Maskva iš anksto perspėjo Jungtines Amerikos Valstijas apie planuojamą ataką. Atakai buvo panaudotos sparnuotosios raketos „Kalibr“, jos buvo paleistos iš povandeninio laivo „Rostov-na-Donu“. Šiuo metu laivas yra Viduržemio jūroje, jis kaip tik iš Šiaurės flotilės perkeliamas į Novosibirską.

Europą užtvindė „miegantys“ ILIV agentai

Tarp migrantų, bėgančių iš Artimųjų Rytų į ES, socialinių tinklų pagalba pavyko aptikti daugybę buvusių teroristų. Apie tai pasakoja publikacija KP. JAV reakcija į pabėgėlius po teroristų antpuolio Paryžiuje. Labai keisti „pabėgėliai“. Dar ankstyvą rudenį, tautų persikraustymo piko metu, įšmanantys žmonės perspėjo – atkreipkite dėmesį į keistus antropologinius bruožus šio srauto iš Artimųjų Rytų! Iš tikrųjų, jų keista išvaizda buvo akivaizdi. Per daug buvo tarp pabėgėlių sveikų jaunų vyrų šaukiamojo amžiaus.

Kai minia dainuoja „Marselietę“, saugokite kišenes

Prancūzijos prezidento kalba, pasakyta dviem Prancūzijos parlamento rūmams, tapo dėsningu demokratijos aktu po nevykusio Artimųjų Rytų spektaklio, kuriame Prancūzija vaidino ypač energingai. Išorinis dekoracijų pakeitimas pasireiškė tuo, kad valdančiosios Socialistinės partijos vadovas, žinomas savo „politine tolerancija“, per vieną naktį virto į „griausmavamzdį“ ir paskelbė veiksmų programą, labai artimą dešinės radikalų iš Marin Le Pen „Nacionalinio fronto“ programai.

Eskan Derwich: Vakarų „tolerancija“ pagimdė terorizmą

iandien mūsų svečias yra lenkų politikas Eskan Derwich. Šio politiko ypatybė yra tai, kad jis yra kurdas, kuris pervažiavo į Europą iš Sirijos septyniolikos metų amžiaus ir pilnai integravosi. Eskan Derwich yra deputatas Koliche, yra partijos „Pilietinė platforma“ narys. Mūsų pokalbis bus apie pabėgėlius, tame skaičiuje ir apie pabėgėlius iš Sirijos.

Teroro aktus Paryžiuje galėjo suorganizuoti ir ne musulmonai

Šauksmą sudomino Prano Valicko komentaras. “O iš kur jūs tokie tikri, kad sprogdinimus suorganizavo musulmonai?” 1. Dėl teroro akto Prancūzijoje stipriai apribotos piliečių teisės. Tas labai naudinga bankininkams ir Prancūzijos valdžios luomui. 2. Savižudžio kūną sprogmenys sudraskė į skutelius ir išmėtė didžiausiame plote, o jo pasas liko gulėti nusikaltimo vietoje sveikut sveikutėlis...

Bus perbraižytas Artimųjų Rytų žemėlapis, Saudo Arabiją padalins į tris dalis

Aptikau super įdomią medžiagą Tinkle Voltaire, naktį atsiuntė prancūzai. Straipsnis sensacingas, iš tikrųjų, ten štai dar kas pasakyta. Neva susitarimas liečia tai, kad bus perbraižytas Artimųjų Rytų žemėlapis, bus padalintos į kelias valstybes Turkija ir Saudo Arabija. Iš Turkijos “iškirps” turkų Kurdistaną ir sujungs jį su Irako Kurdistanu: kurdai gaus pagaliau savo valstybę.

Britų medicina yra oficialiai pripažinta kaip viena iš blogiausių civilizuotame pasaulyje

Lėtinė finansavimo stoka ir materialinės-techninės bazės trūkumas Britanijos sveikatos sistemoje lemia tūkstančius mirčių, kurių būtų galima lengvai išvengti. Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija paskelbė savo metinę ataskaitą "Health at a Glance", kurioje atvirai pavadino Didžiosios Britanijos visuomenės sveikatos sistemą „viena blogiausių tarp išsivysčiusių pasaulio šalių” ir negalinčia suteikti profilaktinę tautos sveikatos priežiūrą.

Reportažas iš Mecherniko. Vokiečius varo iš namų, kad apgyvendinti migrantus

Lapkričio 8 d. Šauksme jau buvo rašyta apie tai, kad vokiečiai varomi iš jų namų gyvenvietėje Nicheime ir jų namuose apgyvendinami migrantai arabai ir afrikiečiai. Tai ne vienintelis atvejis, tokių atvejų Vokietijoje nuolatos daugėja ir jie įgauna sisteminį charakterį. RT rašoma, kad Nissenų šeima daugiau negu dešimt metų gyveno Mecherniko mieste ir tvarkingai mokėjo nuomos mokestį. Šiomis dienomis jie gavo nurodymą, pagal kurį jie privalo išsikraustyti.

Norvegija stabdys pabėgėlius pasienyje su Rusija

Norvegijos vyriausybė bando sumažinti pabėgėlių srautą į šalį, talpindama socialiniuose tinkluose perspėjimus apie prieglobsčio sąlygų griežtinimą, praneša vokiečių žurnalas Der Spiegel. „Toli gražu ne kiekvienas žmogus atvykęs į Norvegiją turi teisę į apsaugą pagal Ženevos konvenciją apie pabėgėlius. Žmonių pareiškimai, kuriems jau suteikta teisė apsistoti kitose šalyse, bus atmesti“, – rašoma socialinio tinklo Facebook puslapyje.

Islamas Europoje. Dokumentika kaip migrantai arabai ir afrikiečiai griauna Europą

Kviečiame pasižiūrėti šį Izraelio kinematografininkų sukurtą pilnametražinį dokumentinį filmą „(Islam in Europe) Documentary how Arab and African Immigrants Destroying Europe“.

Vokiečiai protestuoja prieš Merkel migracinę politiką, prancūzai remia vengrus, o švedai degina pabėgėlių kompleksus

Europoje vyksta nauji mitingai prieš ES migracinę politiką. Šį kartą – Prancūzijoje ir Vokietijoje. Paryžiuje demonstrantai susirinko prie Vengrijos atstovybės, kad pareikšti palaikymą jos vyriausybei, kuri uždarė sienas pabėgėliams.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: