Geras politikos metodas: už klyno ir lauk

Lenkai prisipažįsta, kad jų Rytų politika – bankrotas. Jie bent gali džiaugtis sveika Lenkijos ekonomika. Ar pakaks drąsos mūsų politikams prisipažinti, kad jie ne tik sugriovė Lietuvos ūkį, bet sugriovė ir Lietuvos užsienio politiką? Aplink mus vieni „priešai“, arba bankrotai, kaip Ukraina.

JAV patikslino, kiek tankų ir karių dislokuos Estijoje. Rusai gavo progą pasišaipyti iš amerikietiškos technikos

Jungtinės Valstijos patikslino, kad Vašingtonas planuoja ateinančiais metais į Estiją papildomai pasiųsti 10 tankų ir 120 karių – po to, kai Suomijos žiniasklaida paskelbė, kad Amerika planuoja dislokuoti Baltijos šalyse gerokai stipresnį kontingentą.

Ukraina pasipylė gabalais / Украина посыпалась

Процесс расползания Украины на феодальные владения, который раньше шёл в латентном полубандитском формате, перешёл на новый уровень: автономии требует Закарпатье. Беда не приходит одна. Вашингтон отказал Порошенко в поддержке. Финансируемые американским правительством "независимые журналисты", искавшие "миллиарды Путина",...

Višegrado grupė pasisako prieš migrantų paskirstymo sistemos pakeitimą

Višegrado grupė pasisako prieš migrantų iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos paskirstymo po Europos Sąjungos valstybes sistemos pakeitimą. Apie tai Lenkijos premjerė Beata Šidlo pareiškė Varšuvoje bendroje spaudos konferencijoje su Čekijos premjeru Boguslavu Sobotka. Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas aktyviai palaiko šią Višegrado šalių poziciją.

Įvykių tėkmėje: Baltarusiją užtvindė ginklai iš Ukrainos ir kitos aktualijos

Белоруссия пошла по пути Украины / Минск накачивают русофобией / ИГИЛ и Запад: два пути к одному обрыву / В Лондоне, Берлине и Риме готовятся теракты

Ukrainos likimas bus sprendžiamas Olandijoje (jau nuspręstas)

Украина превращается в «секонд хенд», а не в Киевскую Русь / Яценюк и Порошенко – политики второй свежести / Почему Евросоюз боится Украину / Убитые и раненые на совести Порошенко / Расплата за предательство Русского Мира неизбежна

Apie lenkų armiją. Žvilgsnis iš Rusijos

Lenkija tradiciškai vaidino Rusijos istorijoje svarbų vaidmenį. Tame tarpe ir naujausioje istorijoje. Būtent šios šalies sostinėje 1955 metais buvo pasirašyta sutartis dėl socialistinių šalių karinio bloko sukūrimo. Ir būtent nuo įvykių Lenkijoje 1980 metais prasidėjo socialistinio pasaulio žlugimo procesas. Varšuvos karinio pakto paleidimo momentu lenkų armija buvo šiame bloke antra po TSRS armijos. Joje buvo 2850 tankų, 2377 šarvuotų mašinų, 2300 artilerijos sistemų, 551 kovinis lėktuvas.

Olga Četverikova: Migracijos krizė Europoje ir jos užsakovai

Mūsų akyse vykstantis gerai suplanuotas ir valdomas „migracijos chaosas“ Europoje yra ne nelauktas antplūdis, o svarbiausia taktinė operacija esminės Europos pertvarkos kelyje, dalis nacionalinių valstybių demontavimo plano ir sustiprinimo Europos Sąjungos, kurios vadovybė atstovauja ne piliečių interesus, o stambiojo europinio transnacionalinio verslo, inkorporuoto į viršnacionalines struktūras.

Per referendumą dėl išstojimo iš ES Britanija spręs, ar ji sutinka tapti imigrantų tauta

Tai Britanijos imigracijos referendumas. Jeigu kalbama apie balsadėžes, sprendimą „Išeiti“ ar „Pasilikti“ lems ne perdėtas Briuselio reguliavimas, „šveicariškasis modelis“ arba Britų teismų suverenitetas. Tai bus didysis neminimasis: ar jums priimtina imigracija ir etninis pokytis?

„Gintaro karai“ Ukrainoje

Ukrainos žinių portalas ria.com.ua  01.04.2016 pranešė, kad Ukrainos Rovno srityje įvyko nelegalių gintaro kasėjų ir Vidaus reikalų ministerijos dalinių susidūrimas. Incidento pasekoje 7 VRM darbuotojai nukentėjo ir buvo hospitalizuoti. Vėliau buvo pranešta, kad nukentėjo 10 pareigūnų.

Mokytojai reikalauja mokyklų nustoti skatinti „britiškas vertybes“

Grupė Didžiosios Britanijos mokytojų reikalauja, jog mokyklose būtų nustota skatinti „fundamentalias britiškas vertybes“, antraip mokiniai gali manyti, jog kitos kultūros yra menkesnės nei jų. Nacionalinė mokytojų sąjunga (The National Union of Teachers) teigė, jog mokymas apie šalies demokratiją, teisę ir tradicijas gali paskatinti „kultūrinę viršenybę“, todėl vietoje to dėmesį paragino sutelkti į „tarptautines žmogaus teises“.

Maskvos metro stotyje nukrito tinkas - iš po jo pažvelgė Stalinas

Maskvos metro Arbato stotis. Nubyrėjo tinkas ir iš po jo pažvelgė Josifas Džiugašvilis-Stalinas, Visariono sūnus. Tai ne balandžio 1-oji. O jeigu net ir metropoliteno darbininkų pokštas, tai nė velnio ne pokštas, o pati tikriausia tiesa - atėjo laikas ir slėpta, naikinta istorija vėl sugrįžta į viešumą.

Porošenka: Kilpa užsiveržia / Порошенко: Петля затягивается

Практически всю текущую рабочую неделю президент Украины (по версии майдана) Пётр Алексеевич Порошенко проведёт в США. Его поездку можно было бы назвать курортно-ознакомительной. Ни к чему не обязывающее участие в форуме по ядерной безопасности, где от Украины ничего не зависит, выступление перед разношёрстной публикой на...

Vengrija vetavo ES bandymą primesti šalims narėms LGBTI teisių plėtrą

Vengrijos atstovai Briuselyje vetavo du Europos Komisijos pirmininko svarstyti pateiktus dokumentus, kurie būtų įpareigoję ES šalis nares paneigti prigimtinę šeimos sampratą. Ši Vyšegrado šalis yra seniai žinoma Europos Sąjungoje dėl savo tvirtos pozicijos šeimos politikos klausimais. Per pastaruosius kelerius metus Vengrija susidūrė su milžinišku politiniu spaudimu. Spaudimas turėjo priversti liberalizuoti jos nacionalines nuostatas atspindinčias teisės normas, įteisinant ir net skatinant tos pačios lyties santuokas.

„Pinigai iš sraigtasparnio“ – „Nordea siūlymas“ ECB, kaip gaivinti ES ekonomiką

Pagal „Nordea“ banko siūlymą Europos Centriniam Bankui (ECB) kiekvienam Euro zonos piliečiui reikia išdalinti po € 1,300. Taip būtų stimuliuojami „namų ūkiai“. Švedų banko analitikų nuomone, taip būtų „pastatyta ant kojų ES ekonomika“, rašoma Krone. Gyvenimas, deja, kitoks nei jį įsivaizduoja švedų banko ekspertai: iš „sraigtasparnių mėtomi pinigai“ nukeliauja ne į namų ūkius, o į finansines rinkas, į finansinių spekuliantų kišenes ir realiam ekonomikos sektoriui tai neturi jokios ilgalaikės įtakos. Pinigams prarandant savo funkcijas verslas bando naudoti alternatyvių pinigų sistemas.

Merkel “atvirų durų politikos“ sąskaitos Vokietijos savivaldybėms

Vokiečių dienraštis „Handelsblatt“ pirmą kartą pateikė konkrečius skaičius, kiek Vokiečių savivaldybėms kainuos kanclerės politika „welcome refugees“. „Pabėgėlių krizė federalinėms žemėms kainuos per daug brangiai: šiais metais beveik 17 milijardų eurų iš savo biudžetų joms teks pridėti“, – rašoma laikraštyje.

Jakovo Kedmi įspūdžiai iš kelionės į Maskvą

Pasisekė Jakovui Kedmi, kad jis yra buvęs Izraelio žvalgybos „Nativ“ vadovas, o ne Lietuvos Nepriklausomybės akto signataras, ar koks LR Seimo narys iš menkutės pedofilų užjotos partijėlės. Už tokį pasakojimą apie Maskvą, Lietuvoje sudirbtų jį stribvaikiai ir dresuoti delfinai į miltus, apšauktų rusų agentu, o, gal būt, ir tėvynės išdaviku. Pasisekė vaikinui, kad Izraelyje, o ne Lietuvoje gyvena.

Ukrainos oligarchas Firtašas: JAV Ukrainą padarė ubagu

Jūs žinote, man nepatinka, kad amerikiečiai valdo Ukrainą. Gal jie ir labai protingi Jungtinėse Amerikos Valstijose, aš nieko neturiu prieš juos, bet yra viena problema – reikia suprasti, kad Ukraina tai vis tiktai nepriklausoma valstybė. Ir aš norėčiau, kad Ukrainą valdytų ukrainiečiai. O nebūtų valdomi iš išorės. Ir kaip gyvenimas parodė per šiuos dvejus metus, Ukraina šiandien nėra sėkmingas projektas. Tai yra, Amerika nesusitvarko su šia užduotimi…

Kuklusis Blogeris - kinokritikas! Kol kas tik Agitpropo kūriniuose

Mėgstančio palandžioti po internetų šiukšlynus feisbukerio Vladimir'o Kot'o [Владимир Кот] smalsumo dėka sužinojau, kad tapau pakankamai plačiai cituojamu kinokritiku. Deja, tik rusiško Agitpropo kontroliuojamoje žiniasklaidoje atitinkama kalba. Pasirodo, jau keturios dienos siauruose Runeto sluoksniuose plinta straipsnis, parašytas propagandinio portalo baltnews.lt korespondentės ypatingiems pavedimams.

Nusikalstamumas Vokietijoje sparčiai auga

Vokietijos dienraštis die Welt paskelbė šalyje įvykdytų nusikaltimų statistinius duomenis ir padarė išvadą: „Kova su plėšikų gaujomis – nesėkminga: apiplėšimų 2015 metais padaugėjo ženkliai – daugiau negu 167 000. Taip pat gana ženkliai padaugėjo užsieniečių padarytų nusižengimų skaičius“. Reikia neužmiršti, kad į statistiką nepateko absoliuti dauguma nusikaltimų, kuriuos padarė taip vadinami „pabėgėliai“, nes Vokietijos valdžia buvo uždraudusi fiksuoti jų daromus nusikaltimus.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: