Olga Četverikova: Migracijos krizė Europoje ir jos užsakovai

Mūsų akyse vykstantis gerai suplanuotas ir valdomas „migracijos chaosas“ Europoje yra ne nelauktas antplūdis, o svarbiausia taktinė operacija esminės Europos pertvarkos kelyje, dalis nacionalinių valstybių demontavimo plano ir sustiprinimo Europos Sąjungos, kurios vadovybė atstovauja ne piliečių interesus, o stambiojo europinio transnacionalinio verslo, inkorporuoto į viršnacionalines struktūras.

Per referendumą dėl išstojimo iš ES Britanija spręs, ar ji sutinka tapti imigrantų tauta

Tai Britanijos imigracijos referendumas. Jeigu kalbama apie balsadėžes, sprendimą „Išeiti“ ar „Pasilikti“ lems ne perdėtas Briuselio reguliavimas, „šveicariškasis modelis“ arba Britų teismų suverenitetas. Tai bus didysis neminimasis: ar jums priimtina imigracija ir etninis pokytis?

„Gintaro karai“ Ukrainoje

Ukrainos žinių portalas ria.com.ua  01.04.2016 pranešė, kad Ukrainos Rovno srityje įvyko nelegalių gintaro kasėjų ir Vidaus reikalų ministerijos dalinių susidūrimas. Incidento pasekoje 7 VRM darbuotojai nukentėjo ir buvo hospitalizuoti. Vėliau buvo pranešta, kad nukentėjo 10 pareigūnų.

Mokytojai reikalauja mokyklų nustoti skatinti „britiškas vertybes“

Grupė Didžiosios Britanijos mokytojų reikalauja, jog mokyklose būtų nustota skatinti „fundamentalias britiškas vertybes“, antraip mokiniai gali manyti, jog kitos kultūros yra menkesnės nei jų. Nacionalinė mokytojų sąjunga (The National Union of Teachers) teigė, jog mokymas apie šalies demokratiją, teisę ir tradicijas gali paskatinti „kultūrinę viršenybę“, todėl vietoje to dėmesį paragino sutelkti į „tarptautines žmogaus teises“.

Maskvos metro stotyje nukrito tinkas - iš po jo pažvelgė Stalinas

Maskvos metro Arbato stotis. Nubyrėjo tinkas ir iš po jo pažvelgė Josifas Džiugašvilis-Stalinas, Visariono sūnus. Tai ne balandžio 1-oji. O jeigu net ir metropoliteno darbininkų pokštas, tai nė velnio ne pokštas, o pati tikriausia tiesa - atėjo laikas ir slėpta, naikinta istorija vėl sugrįžta į viešumą.

Porošenka: Kilpa užsiveržia / Порошенко: Петля затягивается

Практически всю текущую рабочую неделю президент Украины (по версии майдана) Пётр Алексеевич Порошенко проведёт в США. Его поездку можно было бы назвать курортно-ознакомительной. Ни к чему не обязывающее участие в форуме по ядерной безопасности, где от Украины ничего не зависит, выступление перед разношёрстной публикой на...

Vengrija vetavo ES bandymą primesti šalims narėms LGBTI teisių plėtrą

Vengrijos atstovai Briuselyje vetavo du Europos Komisijos pirmininko svarstyti pateiktus dokumentus, kurie būtų įpareigoję ES šalis nares paneigti prigimtinę šeimos sampratą. Ši Vyšegrado šalis yra seniai žinoma Europos Sąjungoje dėl savo tvirtos pozicijos šeimos politikos klausimais. Per pastaruosius kelerius metus Vengrija susidūrė su milžinišku politiniu spaudimu. Spaudimas turėjo priversti liberalizuoti jos nacionalines nuostatas atspindinčias teisės normas, įteisinant ir net skatinant tos pačios lyties santuokas.

„Pinigai iš sraigtasparnio“ – „Nordea siūlymas“ ECB, kaip gaivinti ES ekonomiką

Pagal „Nordea“ banko siūlymą Europos Centriniam Bankui (ECB) kiekvienam Euro zonos piliečiui reikia išdalinti po € 1,300. Taip būtų stimuliuojami „namų ūkiai“. Švedų banko analitikų nuomone, taip būtų „pastatyta ant kojų ES ekonomika“, rašoma Krone. Gyvenimas, deja, kitoks nei jį įsivaizduoja švedų banko ekspertai: iš „sraigtasparnių mėtomi pinigai“ nukeliauja ne į namų ūkius, o į finansines rinkas, į finansinių spekuliantų kišenes ir realiam ekonomikos sektoriui tai neturi jokios ilgalaikės įtakos. Pinigams prarandant savo funkcijas verslas bando naudoti alternatyvių pinigų sistemas.

Merkel “atvirų durų politikos“ sąskaitos Vokietijos savivaldybėms

Vokiečių dienraštis „Handelsblatt“ pirmą kartą pateikė konkrečius skaičius, kiek Vokiečių savivaldybėms kainuos kanclerės politika „welcome refugees“. „Pabėgėlių krizė federalinėms žemėms kainuos per daug brangiai: šiais metais beveik 17 milijardų eurų iš savo biudžetų joms teks pridėti“, – rašoma laikraštyje.

Jakovo Kedmi įspūdžiai iš kelionės į Maskvą

Pasisekė Jakovui Kedmi, kad jis yra buvęs Izraelio žvalgybos „Nativ“ vadovas, o ne Lietuvos Nepriklausomybės akto signataras, ar koks LR Seimo narys iš menkutės pedofilų užjotos partijėlės. Už tokį pasakojimą apie Maskvą, Lietuvoje sudirbtų jį stribvaikiai ir dresuoti delfinai į miltus, apšauktų rusų agentu, o, gal būt, ir tėvynės išdaviku. Pasisekė vaikinui, kad Izraelyje, o ne Lietuvoje gyvena.

Ukrainos oligarchas Firtašas: JAV Ukrainą padarė ubagu

Jūs žinote, man nepatinka, kad amerikiečiai valdo Ukrainą. Gal jie ir labai protingi Jungtinėse Amerikos Valstijose, aš nieko neturiu prieš juos, bet yra viena problema – reikia suprasti, kad Ukraina tai vis tiktai nepriklausoma valstybė. Ir aš norėčiau, kad Ukrainą valdytų ukrainiečiai. O nebūtų valdomi iš išorės. Ir kaip gyvenimas parodė per šiuos dvejus metus, Ukraina šiandien nėra sėkmingas projektas. Tai yra, Amerika nesusitvarko su šia užduotimi…

Kuklusis Blogeris - kinokritikas! Kol kas tik Agitpropo kūriniuose

Mėgstančio palandžioti po internetų šiukšlynus feisbukerio Vladimir'o Kot'o [Владимир Кот] smalsumo dėka sužinojau, kad tapau pakankamai plačiai cituojamu kinokritiku. Deja, tik rusiško Agitpropo kontroliuojamoje žiniasklaidoje atitinkama kalba. Pasirodo, jau keturios dienos siauruose Runeto sluoksniuose plinta straipsnis, parašytas propagandinio portalo baltnews.lt korespondentės ypatingiems pavedimams.

Nusikalstamumas Vokietijoje sparčiai auga

Vokietijos dienraštis die Welt paskelbė šalyje įvykdytų nusikaltimų statistinius duomenis ir padarė išvadą: „Kova su plėšikų gaujomis – nesėkminga: apiplėšimų 2015 metais padaugėjo ženkliai – daugiau negu 167 000. Taip pat gana ženkliai padaugėjo užsieniečių padarytų nusižengimų skaičius“. Reikia neužmiršti, kad į statistiką nepateko absoliuti dauguma nusikaltimų, kuriuos padarė taip vadinami „pabėgėliai“, nes Vokietijos valdžia buvo uždraudusi fiksuoti jų daromus nusikaltimus.

Erdogano įtūžį sukėlusi vokiečių dainelė (video, subtitrai anglų kalba)

Turkų sultonas nepakenčia kritikos. Turkijoje 1800 žmonių yra persekiojami už jo įžeidimą. Erdoganas nutarė sudrausminti ir Vokietiją, todėl šios valstybės pasiuntinys buvo iškviestas į Turkijos URM pasiaiškinti. Ar po to dar kyla abejonių, kad Turikiją reikia priimti į ES? Kad ji tam pilnai pasiruošusi?

Eksperto nuomonė: Politinio prieglobsčio ES pasiprašys iki 500000 Turkijos kurdų, o Šengeno zona subyrės.

Pabėgėlių paktas su Turkija žada turkams bevizį režimą į ES iki birželio pabaigos, kuomet Ankara įvykdys 72 sąlygas. Daugiau negu pusė punktų jau įvykdyta, likusieji turi būti įvykdyti iki gegužės mėnesio. Šio pakto paradoksas tame, rašoma Austrų dienraštyje Krone, kad uždarydama duris sirams ir sfganams, ES leis masiškai atvykti kurdams, kurie dabar galės laisvai čia atskristi lėktuvais ir be vizų.

Prieš 17-ą metų NATO "gynybinio" aljanso smogikai pradėjo Jugoslavijos bombardavimą

Prieš 17 metų 1999 kovo 24-ą dieną JAV vadovaujamos Šiaurės Atlanto Gynybinio(?!) Aljanso pajėgos užpuolė Jugoslaviją (Serbiją ir Juodkalniją) ir 78 dienas bombardavo šalį. Prieš tai, kaip ir Libijoje, virš šalies uždarė oro erdvę tam, kad serbų aviacija negalėtų pasipriešinti ir NATO galėtų nebaudžiama mėtyti bombas. Visi NATO veiksmai buvo vykdomi BE JUNGTINIŲ TAUTŲ ORGANIZACIJOS LEIDIMO, kuris yra privalomas JTO šalims-narėms, teigiančioms, kad jų karinė intervenciją į užsienio valstybę "užtikrins taiką" ir "išgelbės civilius gyventojus".

Latvija Evrosojūze: pasimetimo ir nusivylimo kelias / Латвия в Евросоюзе: путь к растерянности и разочарованию

Родители будут спасать своих девочек / Русские по-прежнему идут / Гость программы: писатель, сценарист, лауреат многих литературных премий Далия Мееровна Трускиновская

Vokietijos MIP migrantų antplūdyje įžvelgė "Putino plano" dalį

Состояние отношений между Россией и Германией на современном этапе характеризуется их существенной трансформацией в направлении повышения конфликтности, в первую очередь, в экономической и политической сферах. Степень и размах этих трансформаций можно исследовать в оперативном режиме, практически в реальном масштабе времени, используя такой количественный метод анализа информации как политическую медиаметрию.

Ramūnas Alaunis: Teroro išpuoliai Briuselyje – kam naudingas teroras Europoje?

Europa jau turi bendros gedėjimo patirties, kaip ir po teroro aktų Paryžiuje: reikšti užuojautą žuvusiųjų giminėms, ES šalių vadovams susikabinti už rankų, dar kartą paskelbti kovą su terorizmu. Tačiau, kaip visada yra nutylimas Europos lyderių vaidmuo terorizmo rėmime, kuris Europai atrodė yra dar svetimas. ES užsienio reikalų vadovė Federica Mogerini per spaudos konferencija skirtą teroro išpuoliams nesusilaikė ir pravirko. Tačiau, ar šios tragedijos nebūtų neišvengta, jei nebūtų pačios Mogerini ir visos ES palaikoma Libijos ir Sirijos džihadistų rėmimo politika, kuri kirto Mogerini į nugarą, kad ši net pravirko?

Iš kaimynų yra ko pasimokyt, bet mūsų valdžiai geriau pykt

ai politikai prabyla apie problemas, dažniausiai pavartoja frazę „laukia iššūkiai“ ir lyg tarp kitko paberia faktų, kad Lietuvoje situacija gerėja, va, matyti ekonomikos augimas, va, verslui juk gerai, nes va – įvedėm eurą. Tačiau tokios politikų dainos tautiečių širdžių ir juo labiau skrandžių neglosto, jie masiškai traukia į Lenkijos prekybos centrus ir perka viską iš eilės, pigiau ne procentais, o kartais.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: