Apie niekšus, chaosą ir ateities planus / О подонках, хаосе и планах на будущее

Все образы собирательны, все совпадения случайны, никому не стоит принимать на свой счет, гордиться и просить хозяев увеличить жалование. В эпоху господства электронных средств массовой информации практически каждый пишущий, читающий и комментирующий что-либо в интернете сталкивался с неприятными людьми, которые лучше всех знают как печь пирожки,...

Putinas Rusijoje vykdo bekraujį elito valymą / Путин проводит бескровную чистку элиты в России

На так называемый конгресс «Украина-Россия: диалог», организованный как бы по инициативе Михаила Ходорковского, в Киев приехали многие известные русофобы, в том числе и некто Александр Морозов, называющий себя публицистом и политологом, но в реале работающий главным редактором «Русского журнала» (основатели – Глеб Павловский, Марат Гельман, Сергей...

Trumpas komentaras apie Rusiją

Šiandien aptikau tokią informaciją: Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirašė įstatymo projektą, kuriuo suteikiama galimybė Rusijos konstituciniam teismui nuspręsti, ar priimti Europos žmogaus teisių teismo (EŽTT) nutarimus, ar ne, skelbia reuters.com.Šis įstatymas išleistas po to, kai Strasbūro žmogaus teisių teismas 2014 metais įpareigojo Rusiją išmokėti 1,9 mlrd. eurų buvusiems koncerno „Jukos“ akcininkams. Praėjusiais metais EŽTT iš Rusijos sulaukė 218 ieškinių, iš kurių 122 buvo išspręsti ne Maskvos naudai.

Apkaltinusi „krikščioniška indoktrinacija“ Norvegijos vyriausybė iš šeimos atėmė penkis vaikus

Rumunijos pilietis Marius Bodnariu ir jo žmona Norvegijos pilietė Ruth, priklausantys Penkiasdešimtininkų bažnyčiai, prieš dešimtį metų persikėlė gyventi į Norvegiją ir augino penkis vaikus. Lapkričio 16 dieną Norvegijos vaikų gerovės tarnyba (Barnevernet) be tėvų žinios iš mokyklos pamokų metu išsivedė du vyriausius Bodnariu šeimos vaikus. Vėliau tą pačią dieną policija atvyko į namus ir prievarta išgabeno du jaunesnius berniukus, palikę Ruth su jos trijų mėnesių kūdikiu, kuris kitą dieną taip pat buvo policijos atimtas.

Pabaltijis moko protauti Ukrainą, kuri paskelbė karą komunizmui

„Bolševizmo šmėkla“ neleidžia naujai Ukrainos valdžiai užsiimti šalies vystymusi. Oficialus Kijevas, apsiginklavęs Pabaltijo vystymosi modeliu, reikalauja dekomunizavimo proceso tąsos. Pagrindine naujos Ukrainos valdžios mokytoja kovoje su tarybine praeitimi greičiausiai taps Lietuva, atsisakiusi dalyvauti antiteroristinėje koalicijoje, bet vėl pradėjusi kovą antikomunistiniame fronte.

Suomija išsiuntė į Rusiją pirmą pabėgėlių grupę

Suomijos pasieniečiai nepraleido į šalį prašiusių prieglobsčio migrantų.Suomija išsiuntė į Rusiją pirmąją pabėgėlių grupę. Suomiai pasieniečiai nepraleido į šalį prašiusių prieglobsčio migrantų ir šiuos žmones išsiuntė atgal į Rusiją, kur jie turi galiojančius leidimus gyventi, praneša suomių MIP.Anksčiau Helsinkyje buvo pareikšta, jog migrantų prašymus valdžia nagrinės tik dviejuose kontrolės praleidimo punktuose (KPP) – Raja-Jooseppi ir Salla.

Migrantų krizė grasina Vokietijai naujomis ligomis

Migracijos krizė kelia grėsmę europiečių sveikatai. Pabėgėlių stovyklose stebimas infekcinių ligų protrūkis. Štai ką šiuo klausimu pareiškė oficiali Vokietijos valdžia ir gydytojai. „Būstų žiemai nėra, žmonės gyvena purve ir drėgmėje, yra choleros grėsmė“, – pareiškė Ekonominio bendradarbiavimo ir vystymosi federalinis ministras Gerdas Miuleris.„Ligoninėse vis dažniau galima išvysti pacientus su ligomis, kurios buvo visiškai nugalėtos Vokietijos teritorijoje, tokiomis kaip niežai.

Vokietijos valdžia nekontroliuoja pabėgėlių situacijos

Vokietijos konstitucijos gynimo federalinės tarnybos vadovas Hansas-Georgas Maasen pareiškė, kad šalies teritorijoje yra daugiau negu tūkstantis radikalių islamistų, pusė iš kurių kelia realią grėsmę VFR saugumui. Be to, pagal oficialius duomenis, nuo 2015 sausio iki spalio į Vokietiją atvyko apie 300 tūkstančių neužregistruotų pabėgėlių. Interviu RT Giotingeno universiteto profesorius Peteris Šulce pažymėjo, kad Angelos Merkel vyriausybė bando nuraminti gyventojus ir slepia nuo piliečių problemos mastą.

Vokiečiai skaičiuoja, kiek jiems kainuos migrantai

Pasaulio eknomikos institutas lfW iš Kylio gruodžio 11 dieną paskelbė prognozes apie pabėgėlių kaštus Vokietijai. Ataskaitoje sakoma, kad išlaidos pabėgėliams gali sudaryti nuo 25 iki 55 milijardų eurų per metus, t.y. iki 2% BVP. Šie ekonomistai skaičiavo, kad bus išleidžiama 13000 eurų vienam imigrantui.

Petras Gražulis siūlo racionalų migrantų krizės sprendimo būdą

2015 m. gruodžio 11 d. Seimo narys Petras Gražulis užregistravo Seimo rezoliuciją dėl migracijos ir pabėgėlių Europoje. Šiuo dokumentu siūloma kreiptis į Europos Parlamentą, Europos Tarybą, įtvirtinant ilgalaikį pabėgėlių perkėlimo mechanizmą į musulmoniškas Artimųjų Rytų valstybes.

The New York Times apie tai, kaip Baidenų šeima kovoja su korupcija Ukrainoje

Ir kas galėjo pagalvoti, kad mūsų valdžios korupcionieriams pagalba atskries iš ten, iš kur jie net nesitikėjo – net iš paties JAV viceprezidento Baideno pusės. Dabar Algirdas ir Vytautas gali būti ramūs – yra į ką lygiuotis, žentus ir anūkus lygiuoti.

Sibiro mokslininkai sukūrė vaistus nuo vėžio 300 kartų pigesnius nei importiniai

Rusų mokslininkai DNR pagrindu sukūrė naują preparatą nuo vėžio, kuris kaip planuojama kainuos 300 kartų pigiau negu užsienietiški analogai. Apie tai pranešė Novosibirsko valstybinio universiteto spaudos centras. Vaistą sukūrė šio universiteto absolventė Irina Aleksejenko. "Tam kad nunešti į auglį, DNR yra patalpinama į specialų polikatijoninį apvalkalą. Preparatui patekus į auglį, genas-žudikas paverčia į veną leidžiamus netoksiškus provaistus į toksiną, žudantį vėžines ląsteles...

Atsilikusi ir Putino režimo nualinta Rusija

Viskas, ką jūs norėjo žinoti, tačiau bijojote paklausti. Rusijos realybė - pusaiu sugriuvusios geležinkelio stoties fone stovi surūdijęs traukinys dar su tarybiniais vagonais. Gąsdinanti Sočio griuvėsių tamsa. Kadaise tai buvo galingiausia armija pasaulyje, dabar gi rusų kareiviai važinėja štai tokiais sutrūnijusiais sunkvežimiais. Nutrupėję dažai, apdaužytas ir aplankstytas kėbulas, nuolatiniai gedimai kelyje. Vienintelis darbas, kuriam dar yra tinkamos šios mašinos - tai surinkti stiklo tarą iš geriančių aplinkinių gyventojų, tuo šiandien ir užsiima rusų kariškiai, važinėjantys žemiau pavaizduotais supuvusiais kamazais...

Austrijos laisvės partijos pirmininkas Haincas-Kristianas Štrachė: Terorizmas į Europą buvo importuotas kartu su pabėgėliais

Į Europą iš islamo pasaulio dešimtmečius plūsta žmonių srautas, kurio mes negalime identifikuoti. Vyksta islamo radikalizacija Europoje. Teroras atsirado ne šiandien, jis buvo pas mus importuotas, jį atvežė į Europa kartu su pabėgėliais. Ir štai dabar pas mus vyksta šiuolaikinis tautų persikraustymas… „Puikiai žinomos ir radikalių islamistų sąjungos, ir patys islamiškos neapykantos pamokslininkai. Bet šitos sąjungos neuždaromos, įtartinus žmones neišsiunčia iš valstybių. Nors štai kam reikia taikyti sankcijas – teroristinių organizacijų kovotojams. Bet tai nevyksta."

Skurdžiai lietuviai veltui gydys pasaulio korupcijos čempionus ukrainiečius!

Gruodžio 8 dieną JAV viceprezidentas Baidenas, kalbėdamas Ukrainos Aukščiausioje radoje, pasakė, kad nėra pasaulyje labiau korumpuotos valstybės, negu Ukraina: „Aš niekada nepasakoju žmonėms iš kitų valstybių, ką jie turi daryti, bet jūs nerasite nei vienos demokratijos pasaulyje, kur korupcijos vėžinis auglys taip klestėtų. Jūs negalite surasti nei vienos tokios valstybės.“ Esame skurdžiausia valstybė Euro zonoje. Esame savižudybių ir girtuoklystės pasaulio čempionai. Skursta kas penktas lietuvis. Niekam nėra pinigų: nei ligoninėms, nei mokykloms, nei vaikams, nei jaunimui, nei seneliams. Niekam nėra. Vien labdarų akcijos kas antrą dieną.

Österreich: „Visatos užėmimą Rusija pradės nuo Mėnulio“

„Rusija nori užkariauti Visatą arba, bent jau mažiausiai, Mėnulį“, – rašo austrų laikraštis Österreich. Kaip praneša leidinys, dabartiniu metu šalis įgyvendina programą, nukreiptą į Žemės palydovo paviršiaus tyrinėjimą ir vietos, kur galima bus pastatyti pastovią Mėnulio bazę, paiešką.Nuo 2024 metų, paruošiamajam etapui turi būti pabaigtas mėnuleigis, 2030 metais iš paskos iškeliaus pirmieji kosmonautai, o nuo 2040 metų turi būti pradėta eksploatuoti pilnai paruošta Mėnulio bazė., pažymima straipsnyje.

Sionistų vairuojamas ES laivas lekia tiesiai į uolas

Šį kartą įvyko ne pagal Šekspyrą. Šį kartą – „kažkas negerai“ Briuselyje, o Danijos karalystėje, atvirkščiai, viskas tvarkoje.Danija atsisakė integruotis su tuo amorfiniu kūnu, kurio vardas ES, su tuo laivu, kuris iškėlęs visas bures lekia tiesiai į uolas, tiesiai į susinaikinimą. Neabejoju, kad dauguma Europos tautų pasektų danų pavyzdžiu, deja, kitur iš piliečių atimta tokia teisė.

Latvių režisierius neapsikentęs vokiečių valdžios multikultūralistinio marazmo atsisakė darbo Hamburgo teatre

„Aš esu 7 vaikų tėvas ir nesu pasirengęs dirbti dar viename potencialiai pavojingame mieste. Yra žinoma, kad žmonės, dalyvavę rugsėjo 11-osios išpuolyje taip pat atvyko iš Hamburgo“, – pareiškė žinomas latvių režisierius Alvis Hermanis. A.Hermanis praėjusį penktadienį nutraukė darbo sutartį su Hamburgo teatru „Thalia“, nes nepritaria šio teatro ir kitų Vokietijos kultūros įstaigų vykdomai paramos pabėgėliams politikai.

Čekija ir Bulgarija neprieštaraus Rusijos vamzdynų plėtrai į Europą

Čekijos Respublika paskui Bulgariją atsisakė pasirašyti Rytų Europos šalių grupės laišką į ES, kuriame pateiktas prašymas atsisakyti antrojo Rusijos dujų koridoriaus statybos, greta jau egzistuojančio vamzdyno einančio Baltijos jūros dugnu. Praėjusią savaitę Graikija ir devynios kitos šalys ES narės iš Rytų Europos – tame tarpe Čekija ir Bulgarija – kreipėsi laišku į ES Tarybos vadovą Donaldą Tuską su prašymu surengti aukščiausiojo lygio susitikimą, skirtą aptarti siūlomą projektą „Šiaurės Srautas 2“.

Matyt, Alachas nusprendė nubausti valdančiąją Turkijos kliką

Šiandien Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas Kremliuje perskaitė savo Metinį pranešimą Federaliniam susirinkimui. Pacituosime tai, ką Rusijos prezidentas pasakė apie tarptautinį terorizmą.„Rusija jau senai yra pirmose eilėse kovoje su terorizmu. Tai kova už laisvę, tiesą ir teisingumą. Už gyvybę žmonių ir visos civilizacijos ateitį.“„Terorizmo pavojus auga. Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos šalys – Irakas, Libija, Sirija – virto į chaoso ir anarchijos zoną, iš kurios kyla pavojus visam pasauliui. Ir mes žinom, kodėl tai įvyko.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: