Nuodingi melo lašai pilasi "Lietumi" / Ядовитые капли лжи проливаются «Дождем»

Информационная война против России / Центр информационной войны находится в США / Зомбирование Украины / Яшин, да не тот / За кем правда, за тем и победа

2014 m. vasario 21 d. fašistinis perversmas Ukrainoje

Praėjo dveji metai nuo to laiko, kai buvo nuverstas teisėtai išrinktas Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius ir jo pusiau prorusiška vyriausybė. Tad dar kartą pažvelkime, kas iš tikrųjų prieš dvejus metus vyko Ukrainoje ir kokie „taikios“ Maidano revoliucijos „laimėjimai“.

Tolerancijos apoteozė - Kelno prievartautojai liks nenubausti! Ką gi, kitko tikėtis būtų buvę naivu

Štai ir sužinojome - ko verta tolerantiškoji teisėsauga ir kiek efektyviai ji gali apginti savo šalies piliečius nuo atsibastėlių iš egzotiškų kraštų masinių seksualinių pramogų. Š... verta, jeigu atvirai kalbant.

Kaip moteriai apsiginti nuo pabėgėlių prievartos tolerantiškomis priemonėmis? Suomijos valdiškas TV kanals YLE paskelbė policijos sukurtą mokomąjį klipą

Pasauliniai internetai seniai taip nežvengė iš nukvakusių tolerantiškųjų politkorektorių. Vos parodytas per Suomijos valstybinę televiziją YLE policijos sukurtas mokomasis klipas, skirtas pamokyti suomių moteris, kaip apsiginti nuo nelegalių imigrantų ir pabėgėlių iš egzotiškų kraštų smurto ir seksualinės prievartos tapo virusiniu.

Bailumas kaip europietiška vertybė

Ne per seniausiai viena miela dama padavė skyryboms. Ji turi du vaikus, tačiau apie susitaikymą su vyru nenori net girdėti. Jos sprendimą visiškai palaiko jos ir… vyro tėvai. Abi tėvų šeimos pakankamai pasiturinčios ir darnios. Buvęs vyras atrodė lyg ir adekvatus, normalus vyrukas – neblogas darbas, nebloga išvaizda, sportininkas, sveikuolis. Žmonos draugių pavydo objektas. Tai kas gi nutiko? Štai ką papasakojo moters tėvas. Pasakojo su nuostabos išraiška veide.

Angela Merkel kaip Štazi gyvatės kiaušinis

Šia tema galima rašyti ne straipsnius, o disertacijas, monografijas ir romanus. Nors jie kai kada kaip tik ir išauga iš straipsnių. Prieš kelis metus aš jau skyriau šiai temai kelis eskizus (apie žaliuosius pedofilus ir Vili Brandtą, Gerhardą Šrederį, Joškė Fišerį ir Oskarą Lefonteną, Ole fon Boiste ir Robertą Šille, Klaudijų Rot ir Klausą Voveraitą, Francą-Jozefą Štrausą ir daugelį daugelį kitų).

Europą norima paversti Pabaltiju

Dėl Europos viskas aišku. Europa taps Pabaltiju. Šio projekto Europos Sąjungai esmė — JAV su Vakarų Europa pasielgs taip, kaip Vakarų Europa pasielgė su Pabaltiju ir Moldova — visiškai likvidavo savą gamybą. Mechanizmai visiškai tie patys. Kreditai gamybai nebus skiriami. Europietiška produkcija neturės paklausos. Bus tikslingai palaikomas amerikietiškas eksportas. Dėl visiško tarifų panaikinimo Europoje, kurioje mokesčiai didesni, gamybos savikaina taip pat bus didesnė nei JAV.

Maidanas. Kaip viskas prasidėjo? Ir kodėl buvo leista / Майдан. Как всё начиналось? И почему позволили

Что значит название статьи? А то, что понимание причин Майдана, невозможно без знания событий ему предшествующих. Я напишу исключительно моё мнение по этому поводу. Начнём? прим. На фото Маккейн фотографирует майдан-шоу со смартфонами, рядом посол Пайет Янукович. Большой, немного неуклюжий мужчина становится президентом Украины. Народ,...

Eurotitaniko kronikos: Vokietijos ekonomistai kritikuoja Merkel „pabėgėlių“ politiką, draugai nusigręžė, užsienio politikos pasiekimai – lygūs nuliui

Merkel „atvirų durų“ politiką kritikuoja praktiškai visi ES šalių vadovai. Kaip rašo Austrijos dienraštis Krone, net tos valstybės, kurios dar prieš kelis mėnesius ją rėmė, šiandien nuo Merlel nusisuko. DW nuomone, šiandien prasidedantis aukščiausio lygio ES vadovų pasitarimas pabėgėlių klausimu gali lemti Merkel likimą. Liūdnos žinios Merkel ateina ir iš pačios Vokietijos.

Vengrija bendradarbiaus su Rusija apeidama jevrosankcijas / Венгрия пообещала сотрудничать с Россией в обход санкций

Глава венгерского правительства по итогам встречи с Путиным сделал заявление по поводу санкций, введенных Европейским союзом (ЕС) против Москвы. «До сих пор санкции продлевались автоматически. Я думаю, что этот период уже позади. Все больше и больше стран в Европе понимают то, о чем я говорю», — подчеркнул премьер.

V.V. Putino analitinio centro vadovas: Lenino mumiją reikia delikačiai išnešti

Rusijoje bręsta rimtos ideologinės permainos. Aukščiausiu lygiu ruošiamasi nuo projekto "Rusija - pasaulinės revoliucijos laužas" pereiti prie koncepcijos "Rusija - (pasaulinė) dvasingumo imperija". Imperija - gerąja to žodžio prasme: vienytoja, gynėja ir globėja.

Prieš Merkel sukilo Rytų Europa, Austrija ir Prancūzija

Rytų Europos valstybės ir Austrija nutarė uždaryti „Balkanų koridorių“ migrantams, o Prancūzija atsisako priimti naujus pabėgėlius.Prieš Merkel sukilo Rytų Europa, Austrija ir PrancūzijaSusinaikinimo sindromu serganti Vokietijos kanclerė Angelą Merkel greitai nebeturės „atvirų sienų“ politikos bendraminčių. Pati pažeidusi visus įmanomus ES ir Vokietijos įstatymus, ji to paties nusikaltimo nuolatos reikalauja ir iš kitų ES valstybių vadovų.

Krizė Rusijoje: išparduoti visi Lambordžini

Kaip pranešė "Lamborghini Moskva" Sergejus Mordovinas, Rusijoje jau išpirkta jau išpirkta visa 25-ių automobilių kvota skirta Rusijai 2016-ais metais. Rusijoje modelis "Huracan" kainuoja 17 milijonų rublių, o modelis "Aventador" - 25 milijonus, eurais pagal šiandieninį kursą tai būtų atitinkamai apie 190.000 ir 280.000 eurų.

Jau pavasarėja. Ar ne laikas …

„Seimas balsų dauguma patvirtino nutarimą įvesti pašalpas šeimoms susilaukusioms antro ir tolimesnių vaikų po 120 eurų kas mėnesį“. Ir jūs pagalvojote, kad tai padarė Lietuvos Seimas?Ką jūs! Dar ne balandžio 1. Tai įvyko Lenkijoje. Mūsų valdžios renegatai sugeba gerinti sąlygas tik patys sau, nes jie 25 metus tarnauja tik patys sau.

Berlynas – beždžionių miestas

„Geležinis Vokietijos kancleris“ Otto fon Bismarkas yra sakęs, kad „Paryžius yra toks miestas, kuriame gyvena vien beždžionės“. Laikas negailestingas. Dabar beždžionės užgrobė ir Berlyną.Berlyną užgrobusios beždžionės labai myli pabėgėlius ir visokio plauko ekonominius migrantus, žodžiu visą likusį pasaulį, bet labai nemyli vokiečių, jų kultūros, papročių, žodžiu, visko, kas vokiška.Apie pabėgėlių nusikaltimus jos niekam net neleidžia išsižioti, tuojau sukelia neregėta triukšmą.

„Greitai gatvėse prasidės karas, etniniai valymai būtini“ – nacių patruliai

Kada po naktinių miestų gatves ima vaikščioti anti-imigrantų patruliai vadovaujami neonacių, tuo pačiu svarstydami etninių valymų klausimus, galima drąsiai tvirtinti, jog migracijos krizės toliau neigti nebegalima. Suomių ultradešinioji grupuotė „Odino kariai“ prisiekė ginti „savo žmonas, drauges ir vaikus“ nuo imigrantų antplūdžio ne žodžiais, o darbais. Grupuotės nariai tvirtina, kad turi skyrius visoje Europoje ir paskelbė bendrą mobilizaciją po to, kai pamatė visišką suomių valdžios bejėgiškumą.„Jie tiesiog viską pra*iko“, – tvirtina „Odino kariai“.

Europos beprotnamis ir jo sanitarai

Visiems seniai aišku, kad ES – tai, sakysime, prieštaringas darinys. Iš vienos pusės tai konglomeratas šalių su beveik 500 milijonais gyventojų, kurie yra pakankamai gerai išsilavinę, kas labai svarbu. Šių šalių bendras pramonės potencialas irgi pakankamai didelis. Kaip ir mokslinis potencialas. Didelis ir turistinis patrauklumas, frazės „Pamatyti Paryžių ir numirti“ niekas neatšaukė.

Rankraščiai nedega. Kijevas paskelbė karą RSTI knygoms / Рукописи не горят. Киев объявил войну книгам РИСИ

отрудники РИСИ с изумлением узнали, что 30 января известный украинский журналист, специалист по вопросам межконфессиональных отношений Дмитрий Скворцов при пересечении российско-украинской границы был досмотрен украинской таможней и задержан за провоз научных книг российских авторов. Одна из них – коллективная монография РИСИ «Наследники Победы и Поражения. Вторая мировая война в исторической политике стран ЕС и СНГ».

Šveicarų ekspertas: Rusija nebijo krizės, nes jos ekonomika „nenuskandinama“

Informacinėje erdvėje nenutrūkstamai sklando „faktai“ apie tuoj tuoj, dėl pingančios naftos ir atitinkamai naftos pinigų trūkumo, „nusibaigsiančią“ Rusijos ekonomiką. Kaip beje ir apie tuoj „nusibaigsiantį“ Amerikos dolerį. Visgi ekspertams šiuos dalykus mato kiek kitokiomis spalvomis.Nežiūrint į ekonominę krizę, šiandien nuotaikos Rusijoje „stebėtinai ramios“, lyginant su „panikos priepuoliais“ praeityje, pastebėjo savo interviu „Finanz und Wirtschaft“ leidiniui, Barins banko analitikas Mathias Ziller.

Jeigu žmonės šąla kilometrinėje eilėje prie tikro meno, reiškia jie neserga ir šalis ta neserga

Nustebino kilometrinė eilė maskviečių šiomis dienomis stovinčių prie Tretjakovo galerijos, norinčių pamatyti Valentino Serovo paveikslų parodą, surengtą dailininko 150-ojo gimtadienio proga. Ne kokį Nacionalinės premijos laureato surūdijusį vamzdį, ne iš mėšlo nulipdytą Kristų, o klasikinius rusų dailininko paveikslus, specialiai šiai parodai atvežtus iš Rusijos muziejų ir privačių kolekcijų! Ir visa tai kasdien „bankrutuojančioje“, „žlungančioje Rusijoje“, valdomoje „tirono Putino“, kurią nuo ryto ligi vakaro keikia LRT?

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Oligarchų marionetė nutraukusi lėlininkų virvutes
785
Prisiminkime: prieš dvejus metus Odesoje perversmininkų finansuojami banditai surengė skerdynes
371
Ritimasis į bedugnę norvegiškai
2912

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: