Vokietijoje iš namų varo vokiečius, kad apgyvendinti pabėgėlius

Vestfalijos miestelio Nichaim gyventojai vokiečiai tapo benamiais, nes į namus nutarta įkelti pabėgėlius. Betina Chalbai, kaip ir jos kaimynė, gavo oficialų pranešimą, kad nuomos sutartis nutraukta ir jai reikia ištuštinti butą. Penkiasdešimt vienerių metų medicinos seselei, išauginusiai du sūnus, tai tapo šoku.

Ukraina virsta valstybe bankrotu?

Pačiu efektyviausiu Rusijos prezidento Putino žingsniu, nukreiptu Ukrainos destabilizacijos link, tapo tai, ko iš jo reikalavo Vakarai: jis privertė prorusiškus separatistus šalies rytuose nutraukti ugnį. Likę be būtino preteksto tęsti karą, vidiniai padaliniai ir neveiksmingas Ukrainos politinio elito branduolys greitai pademonstravo savo tikrąjį veidą, rašo bloombergview.comVietoje to, kad taptų demokratijos viltimi po pernykštės „orumo revoliucijos“, Ukraina virto į eilinį nekompetetingą ir korumpuotą posovietinį režimą. Todėl nieko stebėtino, jog santykiuose tarp Kijevo ir Vakarų ima atsirasti skilimas.

Masinės imigracijos padariniai: švedė imigranto iš Somalio buvo prievartaujama net ir po mirties

34 metų imigrantas iš Somalio buvo suimtas po to, kai žiauriai užpuolė ir išprievartavo moterį prie Sheraton viešbučio Švedijoje. Moteris prievartavimo metu mirė. Policijos teigimu, užpuolikas net ir moteriai mirus tęsė prievartavimą. Imigrantas iš Somalio buvo pastebėtas policijos jau negyvos moters prievartavimo metu.

Lietuviai pabėgėlių nelaukia, Vengrijos parlamentas nutarė jų nepriimti, o Lietuvos valdžia lenda Briuseliui „be muilo“

„Refugees are not welcome“ (Pabėgėlių čia nelaukia). Lapkričio 4 dieną tokio turinio plakatas buvo iškabintas Vilniuje, netoli Edukologijos universiteto. Apklausa parodė, kad 80% gyventojų nenori, kad į Lietuvą būtų vežami pabėgėliai. Nepaisant to valdžios kompradorai, lendantys Briuseliui „be muilo“, sutiko priimti ir pasodinti ant nuskurdintų Lietuvos piliečių sprando 1105 geresnio gyvenimo ieškančius arabus ir negrus.

Vokietija jau įvykdė savižudybę, o Lietuva ruošiasi

Vakar per televiziją eilinį kartą išgirdau Pramonininkų konfederacijos pirmininką kalbant apie pabėgėlius. Žinote, jei tokie pirmininkai, tai vargas ir pramonei, ir Lietuvai. Mūsų laukia tragedija ir valstybės išnykimas. Šios nesąmoningos ir nuolat kartojamos mantros apie pabėgėlių naudą paskatino mane išversti labai mums aktualų vokiečio pasakojimą, kuriame jis skelbia, kad „Vokietija jau įvykdė savižudybę“!

Rusijos Federacijos Komunistų partija reikalauja uždrausti viešą homoseksualizmo deklaravimą

Spalio 29 d. pasklido žinia, kad Rusijos Federacijos Komunistų partija (RFKP) pateikė Dūmai naujo įstatymo projektą, pagal kurį viešas homoseksualizmo paskelbimas būtų pripažintas nusikaltimu, baudžiamu bauda iki 5000 rublių dėl „viešo netradicinių seksualinių santykių skelbimo viešai demonstruojant iškreiptus seksualinius polinkius“. Taip pat siūloma prie to pridėti ir 15 dienų įkalinimo laikotarpį už homoseksualizmo deklaravimą švietimo, kultūrinėse ar jaunimo įstaigose.

Išgyvenusio Odesos Profsąjungų namuose pasakojimas / Рассказ выжившего в Доме Профсоюзов

Правда, как шило. Её в мешке не утаишь, каким бы плотным ни казался этот мешок и в каком бы море лжи правду не пытались утопить. Непосредственный участник событий на Куликовом Поле 2-го мая 2014-го года, Игорь Степаненко, сотрудник частной охранной компании решил рассказать читателям обо всём, что пережил в тот страшный день.

Priešo akimis: Keturios informacinio karo strategijos / Четыре стратегии информационной войны

Besiruošdami išganingosios dokumentinio filmo premjeros, kuri išgelbės Lietuvą nuo dar vienos KRUVINOS OKUPACIJOS, susipažinkime su tame filme aptariamo kruvino diktatoriaus Vladimiro Vladimirovičiaus Putino "smegenų centro" - Rusijos strateginių tyrimu instituto paruoštu reportažu apie Informacinio karo strategijas. Taip sakant, pažinkime priešą iš jo apkasų ir informacinių blindažų pusės! Beje, klausimas: o kieno gaminama informacija yra naudojama mūsų apkasuose?

Lenkija pakraupusi / Польша в ужасе

Бандера и Шухевич – национальные герои для политической элиты на Украине. В Польше на выборах в парламент победили проамериканские националисты. Чего теперь ждать России от Польши.

Eurazijos sąjunga pasiūlė ES aptarti bendros ekonominės erdvės klausimą

Eurazijos ekonominės sąjungos (EES) komisija pasiūlė Europos Sąjungos (ES) valdžiai pradėti dialogą dėl bendros ekonominės erdvės sukūrimo, oficialus laiškas perduotas ES komisijai. Apie tai TASS’ui pranešė atsakinga už pagrindines integracijos kryptis Eurazijos ekonomikos komisijoje makroekonomikai, ministrė Tatjana Valovaja. Pasak jos, sprendimas nusiųsti oficialų pasiūlymą ES komisijai buvo priimtas Grodno mieste, spalio 8 d., per EES sąjungos vadovų susitikimą. Į sąjungos sudėtį įeina Rusija, Baltarusija, Kazachstanas, Kirgizija ir Armėnija. Pats laiškas buvo perduotas spalio viduryje.

Ar Lenkija atims iš Ukrainos tris sritis už skolas pagal restituciją?

Visos jaunos valstybes turi vieną įdomią savybę, – jos veržiasi draugauti su Europa, tačiau nėra pasiruošusios šios draugystės pasekmėms. Rožiniai iliuzijų akiniai nukrenta, kai Europa ir europiečiai, meiliai, bet tvirtai pradeda kalbėti su savo „naujais partneriais“: o jūs, mūsų nauji draugai, nepamiršote apie tas senas nuoskaudas, kurias kažkada jūs mums padarėte, tikriesiems europiečiams? Anksčiau nenorėjome šiuo klausimu kelti triukšmo – ką iš jūsų, barbarų, galima buvo paimti, o dabar – be šito niekaip.

Kvailė. Pasaka prieš miegą

Ukraina įsigeidė žūtbūt ištekėti. Po to, kai tėvas Sojūzas netikėtai išėjo anapilin, ji, nors ir skelbė, neva esanti nepriklausoma – net ir pažymą tokią turinti, iš tikro slapta svajojo apie nerūpestingą gyvenimą po kieno nors sparneliu. Nors, pradžioje šito visiškai nereikėjo. Gavusi didžiulį kraitį, ji ėmė gyventi naujoviškai. Laisvai ir nepriklausomai. Laisvai naudojosi gautu turtu, susirado naujų draugų, investavo į nepatikimus projektus bei leido laiką tokių pat kaip ji, kompanijoje.

Į Europa vyksta nauja 300.000 pabėgėlių banga!

Spalio 30 dieną Graikijos URM pranešė, kad į Europą vyksta 300000 pabėgėlių banga. Krizė tai dievo bausmė, tokia yra šio graikiško žodžio pirmapradė reikšmė. Mums tenka kentėti už mūsų poelgius. Ne visada ir už mūsų poelgius tenka kankintis, tai būtų dar pusė bėdos, kad už savus, dar dažniau tenka kankintis už svetimus nusikaltimus.

V. Putinas ragina šalis atsisakyti euro ir dolerio, tarpusavyje prekiauti nacionalinėmis valiutomis

Rusijos vadovas Vladimiras Putinas ragina ekonomiškai bendradarbiaujančias valstybes su Rusija ir tarpusavyje atsiskaitinėti savomis nacionalinėmis valiutomis, atsisakant tiek nuo dolerio, tiek ir nuo euro: dar šį rugsėjį jis šalies parlamentui pasiūlė pašalinti eurą ir dolerį iš finansinių operacijų tarp NVS narių; o dabar šį pasiūlymą teikia ir Vietnamui, Indijai, Turkijai ir Egiptui.

Ar įmanomas maidaunas Baltarusijoje? / Возможен ли майдан в Белоруссии?

Стратегия Запада – оторвать Белоруссию от России Членство в Евросоюзе перестало быть гарантией экономического благополучия Грядет радикальный белорусский национализм Больше 60 процентов белорусов одобрили воссоединение Крыма с Россией В Белоруссии есть запрос на историческую Россию Белорусская идентичность конкретизирует русскую

Bavarai A.Merkel Vyriausybę skelbs neveiksniais impotentais. Trūko net ir koalicijos partnerių kantrybė

Ar seniai čia Mama Merkel kvietėsi nelegalius migrantus atvykti ir žadėjo visais pasirūpinti, o Miuncheno stotyje skardėjo juos sveikinantys silpnapročių plojimai? Praėjo vos kelios savaitės - ir nebeatlaikanti migrantų antplūdžio Bavarijos Vyriausybė atvirai apkaltino kanclerę A.Merkel ir jos bendražygius totaliu neveiksnumu ir politine impotencija baisios krizės akivaizdoje.

Kam Lenkijos prezidentui politinio klouno vaidmuo?

Kokias pretenzijas šiuolaikinis Lenkijos Respublikos Prezidentas gali turėti dėl Rytinių valstybės sienų, kai šitos sienos buvo nustatytos šalių, laimėjusių karą prieš nacistinę Vokietiją 1945 m. Jaltos ir Potsdamo konferencijose. Ar dabartinis Lenkijos prezidentas A.Duda vėl nori naujo lenkų karių agresyvaus įsiveržimą į Lietuvos, Baltarusijos ir Ukrainos Vakarines žemes – pagrobstyti naujų turtų?

Hitlerio vėlė komentuoja pasaulio įvykius…

Generolas Krūmas, išklausęs televizijos laidoje Lenkijos prezidento Anžėjaus Dudos ir Izraelio premjero Benjamino Netanyahu pasisakymus ir pajutęs gilų militaristinį jaudulį, būdingą tik kariškiams, išsikvietė adjutantą Petra Gulbinską, abu atsinešė į tamsų kambarį ąžuolinį stalą, žvakę, porcelianinę kinietišką lėkštę ir vidurnaktį iš spalio 28 į 29 dieną išsikvietė Adolfo Hitlerio vėlę, kad ji pakomentuotų šių valstybių veikėjų pasisakymus.

Bloga žinia Lietuvos valdžiai

Premjerui ir Pramonininkų konfederacijos pirmininkui, ilgai svaigusiems nuo pabėgėlių „naudos“ Lietuvos ekonomikai, iš Balkanų atėjo bloga žinia. Tarp sotesnio gyvenimo Europoje ieškančių migrantų pilna chroniškų ligonių, invalidų ir net labai senų žmonių.

Hizb ut-Tahrir teroristai marširuoja Kopenhagos gatvėmis. Ar mums to reikia?

Kopenhagoje šimtai Hizb ut-Tahrir teroristų suorganizavo gatvės protesto akciją! Jie kvietė įvesti šariato įstatymus Europoje ir vykdyti džichadą Palestinos teritorijose. Apie tai pranešė danų portalas Breitbart.Motinėlė Europa niekaip nesugeba surūšiuoti teroristus į gerus ir blogus, savus ir svetimus.Valdajaus forume Rusijos prezidentas V.Putinas pasakė: „Ir nereikia žaisti žodžiais, skirstyti teroristus į nuosaikius ir nenuosaikius. Norėtųsi suprasti, kame skirtumas.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Vakar Ukrainai į rankas buvo įteikta tiksinti didelių nemalonumų bomba
459
Kodėl NATO artėja prie Rusijos sienų?
2838
Višegrado grupė pasisako prieš migrantų paskirstymo sistemos pakeitimą
275

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: