Europa užkariauta islamo žlugs kaip Konstantinopolis

Jie žinojo, kas yra džihadizmas ir nenorėjo su juo kovoti, jie norėjo bet kokia kaina pasiekti susitaikymo su islamo pasauliu. Būtent dėl to jie nenorėjo į Europos konstituciją įtraukti judėjų ir krikščionybės pagrindo, numatydami tolimesnių įvykių seką. Širakas sakė, kad Europa – vienodai ir krikščioniška, ir musulmoniška. Tai yra mūsų nuopuolio ženklas, grėsmė mūsų civilizacijos išlikimui

Apie visuomenę apėmusią ura-patriotizmo isteriją ir apie vieną labai baisią frazę iš vadovėlio

Anksčiau man atrodė, kad frazė: „Rusija stojo į karą nepasiruošusi“, – tai iš istorijos vadovėlių. Kažkas apie gūdų carizmo bukumą ir šimtmečio senumo neįveikiamas tarptautines aplinkybes, apie kurių neįveikiamumą, be to, buvo sunku patikėti. „Kaip galėjo ginti svetimus interesus? – galvojome mes, mokiniai. – Ko tikėjosi apgailėtini valdovai, jeigu tauta skurdo, o tiekėjai-kapitalistai tuojau pat ėmė pelnytis ir tiekti į frontą supuvusį audinį?“.

Vokiečiai bijo Merkel į Vokietiją sukviestų teroristų ir atsisako 2024 metų Olimpiados

Vos prieš kelis mėnesius Hamburgas pompastiškai šventė savo kandidatūros iškėlimą rengti XXIII vasaros Olimpines žaidynes.Bet jų kanclerės Angelos Merkel organizuotas musulmonų imigrantų antplūdis į Vokietiją, kurių į šalį atvyko 1,5 milijono, dėl to atsiradusios ekonominės problemos, musulmonų organizuotas teroras Vakarų Europoje, visuomenę apėmusi baimė, Hamburgo gyventojus paskatino pakeisti savo ketinimus.Lapkričio 29 referendume, kuris įvyko Hamburge, apie 52% balsavusiųjų pasisakė prieš 2024 metų Olimpinių žaidynių organizavimą šiame Vokietijos mieste. „Hamburge gyventi nebeįmanoma.

Rusija pažadėjo skandinti turkų povandeninius laivus

Du iš jų, kaip pranešama, stebi rusų kreiserį “Maskva” prie Sirijos pakrantės Viduržemio jūroje.Vyriausiasis Rusijos generalinio štabo sako, kad sargybinį raketinį kreiserį “Moskva”, kuris yra vienas iš Juodosios jūros laivyno karo laivų , neva „prižiūri“ bent du Turkijos karinių jūrų pajėgų povandeniniai laivai, praneša Rusijos laikraštis Vladtime.Šiuo metu kreiseris turi užduotį apsaugoti iš jūros Rusijos oro bazė “Chmeymim”, kuri yra įsikūrusi Sirijos mieste Latakia.

American Thinker: Ukrainos ir „Islamo valstybės“ aljansas

Dar metų pradžioje žiniasklaida pradėjo pasakoti apie grupuotės „Islamo valstybė“ ryšius su Ukraina – pavyzdžiui apie tai, kaip IV pogrindininkai Stambule prisijungė prie „kitų ILIV narių“, kovojančių už autonomijos nuo Kijevo šalininkais Ukrainos rytuose, rašo American Thinker. Kaži, ar daugelis vakaruose žino, kad „Islamo valstybė“ kovoja Ukrainos nacionalistų pusėje, priešingu atveju visuomenės nuomonė palinktų į Rusijos pusę, mano straipsnio autorius.„Jau geriau Ukraina būtų Rusijos marionetė, nei eiliniu besikuriančio kalifato nariu.

Soroso fondai paskelbti Rusijoje kaip nepageidautini

Rusijos Generalinė prokuratūra įtraukė Džordžo Soroso „Atviros visuomenės“ ir „Paramos“ fondus į „nepageidaujamų“ organizacijų sąrašą. „Nustatyta, jog fondo „Atvira visuomenė“ (Open Society Foundations) veikla ir instituto „Atvira visuomenė. Paramos fondas“ (OSI Assistance Foundation) veikla kelia grėsmę Rusijos Federacijos konstitucinei santvarkai ir valstybės saugumui“, – pareiškė oficiali Generalinės prokuratūros atstovė Marina Gridniova.

Kas suplanavo pabėgėlių srautą į Europą

Apie didžiulį ir netikėtą pabėgėlių srautą, plūstelėjusį į Europą, rašyta daug. Kalbėta apie tai, kad pabėgėlius koordinuoja Tviteris ir Feisbukas, kuriuose „geranoriai“ iš JAV ir Anglijos publikuoja vokiečių kvietimus atvykti. Buvo atkreiptas dėmesys į tai, kad 150-200 tūkstančių žmonių negali atplaukti paprastais pripučiamais čiužiniais ir aplūžusiomis valtelėmis. Kažkas juos juk atvežė ir tas „kažkas“ labai gerai pasirengė šiam procesui. Tame tarpe ir finansiškai. Pas „pabėgėlius“ – brangūs telefonai ir yra pinigų, kad galėtų samdytis taksi.

Milošas Zemanas. Migracijos krizė turi visus gerai organizuoto įsiveržimo požymius

Dabartinė migracijos krizė Europoje turi visus gerai organizuoto įsiveržimo požymius, sekmadienį pareiškė Čekijos prezidentas Milošas Zemanas, kalbėdamas per televiziją Prima TV.„Migracinė krizė turi visas įsiveržimo požymius, – pasakė Zemanas. Šis įsiveržimas gerai organizuotas, gerai apmokėtas ir jo tikslas yra europinių struktūrų sugriovimas“. Be to, čekų lyderis skaito, kad migracija ir terorizmas tarpusavyje susiję.Kaip pažymėjo Zemanas, pagal SNO duomenis, migracijos banga į Europą gali padidėti du kartus, o pagal ES duomenis – tris kartus.

Nikita Michalkovas. Žmonijos režisūra

Epizodas po epizodo bus pradėta vykdyti grandiozinė savo mastais pačios nepaklusniausios Žemėje tautos žūties tragedija, galutinis ir nesugrąžinamas tautos sąmonės užgesinimas. Pavyzdžiui, iš meno ir literatūros mes palaipsniui išguisime jo socialinę esmę; dailininkus ir rašytojus nupratinsime domėtis išraiška ir tyrinėjimu tų procesų, kurie vyksta tautos gelmėse. Literatūra, teatras, kinas – viskas vaizduos ir šlovins pačius žemiausius žmogiškus jausmus. Mes visokeriopai palaikysime ir padėsime taip vadinamiems dailininkams, kurie įkyriai kals į žmonių sąmonę sekso, smurto, sadizmo, išdavystės kultą – žodžiu, visokį amoralumą.

Vladimiras Putinas: šitose statinėse mūsų piliečių kraujas

Vakar Maskvoje įvyko Rusijos prezidento Vladimiro Putino susitikimas su Prancūzijos prezidentu Fransua Olandu. Po susitikimo prezidentai padarė pareiškimus ir atsakė į žurnalistų klausimus. Žemiau pateikiame kelių, mūsų nuomone, įdomiausių klausimų ir atsakymų vertimą.Klausimas: Aš turiu klausimą Rusijos prezidentui. Vladimirai Vladimirovičiau, mes dabar kalbėjome apie plačią koaliciją ir sąryšyje su tuo klausimas apie Turkijos vietą, sakykime taip, šioje istorijoje.

Igoris Strelkovas apie Siriją, Ukrainą ir Rusiją

Du skirtingi Turkijos-Ukrainos fronto vertinimai: iš Igorio Girkino (Strelkovo) pusės ir iš Rusijos strateginių tyrimų instituto (RISI) pusės. Pažiūrėsim, kas bus teisesni - buvęs Donbaso savigynos būrių vadas ar Rusijos prezidentui dirbantys analitikai.

Ekskliuzyvinė Valerijaus Piakino apžvalga dėl Sirijoje numušto Rusijos karinio lėktuvo Su-24.

Эксклюзив от группы ФКТ-Алтай «ВКонтакте» в связи со сбитием российского военного самолёта Су-24 в Сирии. В.В. Пякин. 25 ноября 2015 г.

Graikijos Komunistų Partija apie Turkijos numuštą rusų lėktuvą: „NATO pila benziną ant ugnies“

Kaip žinome, lapkričio 24 d. buvo turkų numuštas Sirijoje operaciją vykdęs Rusijos karinis lėktuvas. Nepaisant to, ką aiškina sisteminė žiniasklaida, mes žinome, kad tai – akiplėšiška teroristinio NATO bloko provokacija prieš Rusijos Federaciją, kuri vykdo teisėtos Sirijos valdžios sankcionuojamą karinę misiją Sirijoje. Apačioje savo skaitytojų dėmesiui pateikiame oficialų Graikijos Komunistų Partijos pareiškimą minėtuoju klausimu.

Terorizmo virusas Europoje plečiasi ir gali apimti vis daugiau šalių

„Didžiausia terorizmo grėsmė Europoje kyla šalims, kurios aktyviai prisideda prie karinės operacijos prieš „Daesh“ Sirijoje ir Irake, tai – Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Belgija, Nyderlandai ir Danija. Mes tradiciškai aktyviai remiame JAV, todėl tam tikras rizikos laipsnis jau atsiranda ir mūsų šalyje, bet kol kas grėsmė nėra labai reali“, – teigia Kauno technologijos universiteto (KTU) Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto Viešosios politikos ir administravimo instituto docentas dr. Mindaugas Puidokas.

Turkija turi būti nubausta / Турция должна быть наказана

Leonidas Rešetnikovas - Rusijos strateginių tyrimų instituto direktorius - apie turkų pusės, numušusios Rusijos OKP lėktuvą virš Sirijos, klastingumą ir suktumą. --- Леонид Решетников – директор Российского института стратегических исследований (РИСИ) – о коварстве и вероломстве турецкой стороны, сбившей самолет ВКС России в небе над Сирией.

Ukrainietišką svajonę galima sunaikinti, tik leidus jai realizuotis

Apie įvykius Ukrainoje Egidijui Baltušiui pasakojo politikos konsultantas ir analitikas iš Kijevo Dmitrijus Džangirovas. – Ukrainoje jau 2 metus valstybės gyvenimas sukasi arti kolapso? – Situacija kritiška, bet Ukrainoje išliko paskutiniai 2 bastionai ir jie pakankamai stiprūs.

Viktoras Orbanas. „Šiandien liberalizmas atstovauja ne laisvei, o politiniam korektiškumui“

Šveicarų savaitraščio „Die Weltwoche“ 2015 m. lapkričio 12 d. interviu su Vengrijos Ministru Pirmininku Viktoru Orbanu. - Ar pastaruoju metu kas nors iš Jūsų Europos Sąjungos kolegų skambino Jums prašydamas patarti, norėdamas padėkoti arba atsiprašyti? Turiu omenyje, žinoma, kad Jūsų politika pabėgėlių atžvilgiu pasirodė teisinga. Dabar kone kiekvienas nori tvoros.

Europa pavirto sukarintu konclageriu

Европа, кажется, напоминает военизированный концлагерь после того как в последние несколько дней военное положение было объявлено во Франции и Брюсселе. Ссылаясь на угрозу „террористических атак“, власти повысили меры безопасности, комендантский час объявляется в огромной части Европы. Как отметил репортер издания «Ветераны Сегодня», Брюссель стал городом-призраком. Улицы пусты и все закрыто. Я боюсь выходить на улицу, чтобы купить хлеб

Jakovas Kedmi apie „Islamo valstybę“ ir Ukrainą: Tai maždaug tokios pačios reikšmės valstybės, jų valstybingumo prasme

Buvęs Izraelio žvalgybos „Nativ“ vadovas Jakovas Kedmi savo interviu agentūros „News Front“ žurnalistui Sergėjuj Veselovskiui išdėstė savo nuomonę apie įvykius Ukrainoje, Sirijoje, Europoje. Jakovas Kedmi pasakė: „IVIL (Islamo valstybė Irakas ir Levanta) ir Ukraina – Tai maždaug tokios pačios reikšmės valstybės, jų valstybingumo prasme. Ukraina – tai tikra „guliaj-pole“ (anarchija), bet ji tiek degradavo, tai yra jos elitas ir valdžios struktūros, kad jos net teroru negali užsiimti aukščiau smulkaus chuligano lygio. Ukrainoje kiekvienas atamanas gali daryti ką nori.

Valentinas Katasonovas: Angela Merkel – Trečiojo reicho Hitleris?

Europos Komisija veikė ir veikia vardu ir pavedimu tokios naujos struktūros, kaip Europos finansinio stabilumo fondas (EFSF). Tai yra tam tikrasTarptautinio valiutų fondo (TVF) analogas. EFSF aš vis tiktai pavadinčiau viršnacionaliniu institutu. Jis  iš ES šalių atima dalį suvereniteto, o ES finansų ministrai veikia autonomiškai nuo savo šalių. T.y., grubiai kalbant, jie kiša rankas į nacionalinius biudžetus, nepaklausdami leidimų pas nacionalines vyriausybes ir nacionalinius parlamentus. Štai tokia gudri struktūra.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: