Erdogano įtūžį sukėlusi vokiečių dainelė (video, subtitrai anglų kalba)

Turkų sultonas nepakenčia kritikos. Turkijoje 1800 žmonių yra persekiojami už jo įžeidimą. Erdoganas nutarė sudrausminti ir Vokietiją, todėl šios valstybės pasiuntinys buvo iškviestas į Turkijos URM pasiaiškinti. Ar po to dar kyla abejonių, kad Turikiją reikia priimti į ES? Kad ji tam pilnai pasiruošusi?

Eksperto nuomonė: Politinio prieglobsčio ES pasiprašys iki 500000 Turkijos kurdų, o Šengeno zona subyrės.

Pabėgėlių paktas su Turkija žada turkams bevizį režimą į ES iki birželio pabaigos, kuomet Ankara įvykdys 72 sąlygas. Daugiau negu pusė punktų jau įvykdyta, likusieji turi būti įvykdyti iki gegužės mėnesio. Šio pakto paradoksas tame, rašoma Austrų dienraštyje Krone, kad uždarydama duris sirams ir sfganams, ES leis masiškai atvykti kurdams, kurie dabar galės laisvai čia atskristi lėktuvais ir be vizų.

Prieš 17-ą metų NATO "gynybinio" aljanso smogikai pradėjo Jugoslavijos bombardavimą

Prieš 17 metų 1999 kovo 24-ą dieną JAV vadovaujamos Šiaurės Atlanto Gynybinio(?!) Aljanso pajėgos užpuolė Jugoslaviją (Serbiją ir Juodkalniją) ir 78 dienas bombardavo šalį. Prieš tai, kaip ir Libijoje, virš šalies uždarė oro erdvę tam, kad serbų aviacija negalėtų pasipriešinti ir NATO galėtų nebaudžiama mėtyti bombas. Visi NATO veiksmai buvo vykdomi BE JUNGTINIŲ TAUTŲ ORGANIZACIJOS LEIDIMO, kuris yra privalomas JTO šalims-narėms, teigiančioms, kad jų karinė intervenciją į užsienio valstybę "užtikrins taiką" ir "išgelbės civilius gyventojus".

Latvija Evrosojūze: pasimetimo ir nusivylimo kelias / Латвия в Евросоюзе: путь к растерянности и разочарованию

Родители будут спасать своих девочек / Русские по-прежнему идут / Гость программы: писатель, сценарист, лауреат многих литературных премий Далия Мееровна Трускиновская

Vokietijos MIP migrantų antplūdyje įžvelgė "Putino plano" dalį

Состояние отношений между Россией и Германией на современном этапе характеризуется их существенной трансформацией в направлении повышения конфликтности, в первую очередь, в экономической и политической сферах. Степень и размах этих трансформаций можно исследовать в оперативном режиме, практически в реальном масштабе времени, используя такой количественный метод анализа информации как политическую медиаметрию.

Ramūnas Alaunis: Teroro išpuoliai Briuselyje – kam naudingas teroras Europoje?

Europa jau turi bendros gedėjimo patirties, kaip ir po teroro aktų Paryžiuje: reikšti užuojautą žuvusiųjų giminėms, ES šalių vadovams susikabinti už rankų, dar kartą paskelbti kovą su terorizmu. Tačiau, kaip visada yra nutylimas Europos lyderių vaidmuo terorizmo rėmime, kuris Europai atrodė yra dar svetimas. ES užsienio reikalų vadovė Federica Mogerini per spaudos konferencija skirtą teroro išpuoliams nesusilaikė ir pravirko. Tačiau, ar šios tragedijos nebūtų neišvengta, jei nebūtų pačios Mogerini ir visos ES palaikoma Libijos ir Sirijos džihadistų rėmimo politika, kuri kirto Mogerini į nugarą, kad ši net pravirko?

Iš kaimynų yra ko pasimokyt, bet mūsų valdžiai geriau pykt

ai politikai prabyla apie problemas, dažniausiai pavartoja frazę „laukia iššūkiai“ ir lyg tarp kitko paberia faktų, kad Lietuvoje situacija gerėja, va, matyti ekonomikos augimas, va, verslui juk gerai, nes va – įvedėm eurą. Tačiau tokios politikų dainos tautiečių širdžių ir juo labiau skrandžių neglosto, jie masiškai traukia į Lenkijos prekybos centrus ir perka viską iš eilės, pigiau ne procentais, o kartais.

Po Briuselio teroro aktų Lenkija atsisakė priimti imigrantus

Lenkijos Vyriausybė pareiškė, kad dėl teroro aktų Briuselyje kol kas nepriims imigrantų, pranešė Lenkijos radijas. Lietuvos valdžios pozicija šiuo klausimu – neadekvati. Lenkijos vyriausybė pareiškė, kad kol kas negali priimti migrantų ir Artimųjų Rytų valstybių ir Afrikos.

Jie tarp mūsų, jų daug ir jie pavojingesni už teroristus. Jie – mūsų tautiečiai

Šiandien facebook’ė perskaičiau vienos moters reakciją į Briuselyje įvykdytus teroristinius išpuolius ir man pasidarė gėda. Gėda, kad turiu tokių tautiečių, kad mes kartu augome toje pačioje šalelėje, tačiau, va, aš esu toks, koks esu, o jis (ji) patapo tokiu gailesčio vertu ir nemąstančiu padarėliu. Net negaliu pasakyti “žmogumi”, nors, be abejo, moteriškė turi ir kojas, ir rankas, kaip ir kiti – šneka bei rašo, netgi bando vertinti situacijas…

Kas čia ką kvailina? Per 20 mėnesių ESBK stebėtojams nepavyko Donbase užfisuoti nė vieno Rusijos kariškio

Europos saugumo ir bendradarbiavimo komisijos stebėtojai, vykdantys monitoringą Rytų Ukrainoje Donbaso laisvės kovotojų kontroliuojamoje teritorijoje, vykdo savo misiją jau 20 mėnesių ir dar nei karto neužfiksavo nei vieno Rusijos armijos buvimo konflikto zonoje atvejo. NEI VIENO! PER 20 MĖNESIŲ!!!

2016 metais į Vokietiją atvyks nuo 1,8 iki 6,4 milijono migrantų. Austrijos kancleris kritikuoja Merkel dėl besitęsiančios „atvirų durų“ politikos

Optimistiškiausiu variantu į Vokietiją 2016 metais atvyks 1,8 milijono migrantų, o pesimistiškiausiu – 6,4 milijono. Austrijos kancleris Faymanas pareiškė, kad nepaisant įsigaliojusio ES -Turkijos pabėgėlių readmisijos pakto, „Balkanų maršrutas bus ir toliau uždarytas“. Jis dar kartą sukritikavo Merkel, kuri turėtų, jo nuomone, viešai paskelbti migrantams apie sienų uždarymą: „Ji vėl to nepadarė Briuselyje“.

Lvove paaiškėjo – pederastų ir kitų iškrypėlių paradus organizuoja Rusija

O kas tuo abejojo? Jei pederastų ir kitų iškrypėlių paradus organizuotų ES, visų pirma jie tuos paradus surengtų ten, kur labiausiai nekenčia pederastų, lesbiečių ir kitokių lytinių iškrypėlių – Molenbeko rajone Briuselyje, musulmonų apgyventuose Prancūzijos ir Anglijos miestų kvartaluose.

Ir kura – ptyca, ir Lenkija – zagranica

Buvo kažkada posakis: kura ne ptyca, o Lenkija ne zagranyca. Jau zagranyca, kurioje maitinamės, kurioje ir algos, ir pensijos – dvigubai didesnės, ir maistas – dvigubai pigesnis. O nuo rugsėjo 1 dienos ir seneliams už vaistus nebereikės Lenkijoje mokėti. Iš kur toks „rojus žemėje“ toje Lenkijoje, jeigu BVP per metus vienam žmogui tenai 500 eurų mažesnis? Atsakymas gali būti tiktai vienas – tenai vagių perpus mažiau valdžioje ir idiotų, svetimas vietas ministerijose užimančių.

Ramūnas Alaunis: “Laisvosios Rusijos Forumas“ – kaip sugriauti Rusiją pagal Vašingtono scenarijų?

Kovo 8-10 dienomis Vilniuje ir Trakuose vyko trečiasis Rusijos nesisteminės provakarietiškos opozicijos surengtas taip vadinamas „Laisvosios Rusijos Forumas“, kuris Lietuvoje geriau žinomas „Rusijos Vilniaus Forumu“. Pagrindinė Vilniaus forumo tema buvo kas valdys Rusiją po prezidento Putino – ar patys Rusai gyvenantys Rusijoje ar provakarietiški Rusijos intelektualai. Ši tema Lietuvai jau neaktuali. Lietuvos klausimas jau nuspręstas, ją valdo Briuselis, ne Lietuva. Dabar beliko išspręsti klausimą kas valdys Rusiją ir jos gamtinius išteklius Rytai ar Vakarai?

Šūdo sūkurys aplinkui aplinkui tuščią vietą / Круговорот дерьма вокруг пустого места

Наконец, завершился суд над наводчицей-убийцей Савченко. В финале она продемонстрировала всем ещё раз бандерложью сущность майдана – поскакала на скамейке, матерясь и показывая нецензурные жесты. Но сама жирная «голодающая» мне не интересна – она может и первая из украинских нацистов, которая села за свои преступления, но далеко не...

Žvelgiame į Vakarų pasaulio pabaigą

Mes žvelgiame į Vakarų pasaulio pabaigą. Europos Sąjunga, NATO ir transatlantinis aljansas gali virsti griuvėsiais iki šių metų pabaigos. Vladimiras Putinas, įgudęs įžvelgti Vakarų silpnąsias vietas, mielai pasinaudos mūsų pakrikimu. Jis yra pajėgus kurti dirbtines saugumo krizes visokiausiose vietose: Arktyje, Baltijos šalyse, Balkanuose, Baltarusijoje, Juodojoje jūroje, Ukrainoje, Kaukaze, Centrinėje Azijoje arba kur nors kitur.

Įsitaisę valdžioje imigrantai lipa ant galvos šeimininkams. Afrikietiškos ir afganų kilmės Suomijos parlamentarai pareikalavo, kad valdiškos TV laidoje iš diskusijos apie pabėgėlius būtų pašalinti suomių nacionalistai

Kaip žinia, kai kuriose tolerantiškose šalyse turėti kitokios spalvos odą ar egzotišką kilmę yra nemenkas privalumas. Ypač šou versle ir politikoje. Daugelis TV laidų, muzikinių grupių ar kairuoliškų politinių partijų laiko savo pareiga laikyti bent vieną-kitą egzotiškos - pageidautina - afrikietiškos kilmės atstovą. Nepriklausomai nuo tų atstovų dalykinių kompetencijų.

Vieni apie ratus, kiti - apie batus. Lietuviški melžėjai-kontrpropagandistai - rusų Agitpropo džiaugsmas

Rusiško Agitpropo produkcija pastaruoju metu nusileido į tokį lygį, kad net juoko nebekelia. Visiškiems kvailiams skirta medžiaga, paveiki tik negebantiems naudotis galva pagal paskirtį žmonėms. Iš kitos pusės, tai, kas mūsuose vadinama "kova su rusų propaganda" ir vykdoma, kaip valdiškų lėšų įsisavinimo projektai, irgi dažnokai sukelia šypseną.

Jaunieji Švedijos liberalai reikalauja įteisinti nekrofiliją ir incestą

„Mes – jaunimo organizacija ir turime galvoti apie ateitį“ – cituoja švedų Aftonbladet Sesilijos Jonson, jaunųjų liberalų Stokholmo skyriaus pirmininkės žodžius, kai ji aiškino, dėl ko reikalauja legalizuoti tokias santykių formas, kaip incestas ir nekrofilija. – „Aš suprantu, kad tai gali atrodyti neįprastai ir pasibjaurėtinai, tačiau įstatymai negali remtis tokiu pagrindu kaip pasibjaurėjimas“. Užsiminė Sesilija ir apie skeptišką požiūrį į moralės normas apskritai.

Įvykių srautas: Porošenka kviečia grįžti Janukovičių, o Lietuva, Latvija ir Estija rengia rusofobijos varžybas

В Киеве правит самый антиукраинский режим / Литва требует, чтобы Россия отдала Крым / Латвия определила высоту забора на границе с РФ / Президент Эстонии заявил о том, что соседство с Россией мешает расцвету страны

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: