Ar Lenkija prisijungs ”Rytinius pakraščius” ?

Kas Lenkijai yra geriau – grąžinti Galiciją, Volynę ir Vilnių, ar palikti buferinę zoną su Rusija, sprendžia publicistas iš Ukrainos Vladislovas Gulevičius.Lenkijos prezidentui Andžejui Dudai priskirti žodžiai apie tai, kad atėjo laikas grąžinti Volynę ir Galiciją, laikomi gandu – “antis”. Tačiau ar galima abejoti, kad t.v.

Gydytojos iš Miuncheno nevilties šauksmas pasauliui

Skaitytojas „Gedas“ atsiuntė komentarą spalio 25 d. “Šauksmo“ straipsniui „Vengrija reikalauja liautis kviesti migrantus“ ir supažindino mus su gydytojos iš Miuncheno „žinute siunčiama pasauliui“.Štai ši žinutė lietuviškai: „Moteris Gydytoja iš Miuncheno, Vokietijoje siunčia žinutę pasauliui. , , , , ,Įdomu, kodėl nėra naujienų pranešimuose apie tai, kas vyksta Vokietijoje ?? Kur yra CNN, CBS, NBC, ABC ir ttVakar pas mus ligoninėje buvo susitikimas apie tai, kokia yra nestabili situacija čia ir kitose Miuncheno ligoninėse.

JAV leido draskyti Ukrainą gabalais

Lenkijos prezidentas Anžėjus Duda pasakė: „Aš kviečiu visus Lenkijos Respublikos piliečius kovoti už sugrąžinimą buvusių Lenkijos žemių, kur mūsų tautiečiai toliau persekiojami ir žeminami iš jau naujos Ukrainos valstybės pusės. Jeigu šiuolaikinė Ukraina smerkia TSRS veiksmus, o ji smerkia, tai šita valstybė turi laisvanoriškai grąžinti Lenkijos žemes, kurios priklausė jai iki 1938 metų“.

Rusai apie Rusiją: Kodėl mes tiek daug kariaujame?

Generolas-majoras, husaras Jakovas Kulniovas: „Motinėlė-Rusija tuo ir nuostabi, kad kažkuriame jos krašte yra kovojama“. Svetlana Aleksejievič, Nobelio premijos laureatė:“Mes visą laiką kariavome arba ruošėmės karui“Du labai skirtingi, iš skirtingų epochų, skirtingų profesijų žmonės, pasisako „taikaus dangaus virš Rusijos“ tema stebinančiai vieningai. Jie netiki ta „taikia padange“.

„Maidanas“ Juodkalnijoje… ir tyla

Iš tiesų, keisti dalykai dedasi Europoje. Beveik pačiame jos centre, Juodkalnijoje, „Maidano“ užuomazga, o spauda tyli. Nei lozungų apie demokratiją ir laisvę, nei sausainiukų.. Kaip gi čia taip??Galbūt todėl, kad juodkalniečiai stojo prieš šalies stojimą į NATO?Nuo ko viskas prasidėjo? Viskas prasidėjo tyliai ir nepastebimai.Rugsėjo 17 Juodkalnijos parlamentas patvirtino rezoliuciją dėl integracijos į NATO palaikymo, už kurią nubalsavo 50 iš 79 deputatų. Prieš balsavo 26 žmonės (Demokratinis frontas, Demos, Socialistinė liaudies partija ir nepriklausomi kandidatai), trys susilaikė.

Vengrija reikalauja liautis kviesti migrantus

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pareiškė, kad ES turi „nedelsiant baigti atvirų durų politiką ir migrantų kvietimą“. Tai jis pareiškė neeiliniame ES susitikime, skirtame migracinei situacijai Balkanuose.„Aš skaitau, kad ES šalys ir, pirmiausiai, Šengeno erdvės nariai turi laikytis savo žodžio. Mes turime nedelsiant baigti su atvirų durų politika, kuri pilnai prieštarauja Šengeno principams, užtikrinti adekvačią sienų apsaugą ir pabaigti pareiškimus su migrantų kvietimais“.- pažymėjo jis.

ES beprotnamis. Merkel kviečia nelegalus, o Europiečiai nuo jų ginasi

Suomijos premjeras Juha Sipilan pasakė, kad „padėtis nepakenčiama, nes Šengeno sistema nedirba, prie išorinių sienų nevyksta sutartimi numatyti patikrinimai“. Jo nuomone „Suomija greitai pasieks savo pabėgėlių priėmimo galimybių ribą“. Vokiečių kilmės lietuvė, šiuo metu gyvenanti Hamburge, šio straipsnio autoriui papasakojo, kad šiame mieste „dėl užplūdusių migrantų gyventi nebeįmanoma, tvyro įtampa, chaosas ir nuojauta, kad greitai įvyks sprogimas visuomenėje ir valdžią paims nacionalistai, kurie imigrantų problemą išspręs savo metodais.

Feisbuko pletkai: Britanija ruošiasi represuoti veltėdžius imigrantus?

Kažko Anglijoje suskubo papildyti policijos gretas. Masiškai priiminėjami civiliai policijos padėjėjai. Taip pat policijos kadetai. Karinės mokyklos studentai. Bet kas įdomiausia, tai kad jiems reikia europiečių gyvenančių Anglijoje: lietuvių, latvių, estų, lenkų, rumunų, bulgarų ir tt. Kam? Ir kodėl taip skubotai staiga prireikė daug?

Apsilankę Kalė "pabėgėlių stovykloje" britų žmogteisistai nepamatė jokių pabėgėlių - tik ant galvos lipančius suįžūlėjusius ekonominius migrantus

Šiek tiek juokinga naujiena apie netikėtus atradimus. Tai, kas sveiko proto žmogui aišku iš pirmo žvilgsnio, profesionaliems žmogaus teisių gynėjams daeina po metų-kitų. Ir tai tik todėl, kad juos privertė išlįsti iš savo susifantazuoto pasaulio į realybę bei patiems nuvažiuoti į vietą tam, kad pamatytų, kas ir kaip naudoją jų finansuojamą labdarą. Musulmoniško Britanijos labdaros fondo atstovai pagaliau prisiruošė nuvažiuoti ten, kur niekada net kojos nekėlė - į Prancūzijos Kalė mieste esančios migrantų, norinčių nelegaliai patekti į Jungtinę Karalystę, stovyklą, pravardžiuojamą "Džiunglėmis".

Vokiečiai juokiasi iš Angelos Merkel

Ar girdėjote apie Angelo sektą? O, kad Bundeskanclerė iš tolerancijos ėmė dėvėti hidžabą? Juk tai taip panašu į tiesą, į Vokietiją, kuri virto palata Nr.6.

Artimiausiu metu Europos Sąjunga ketina deportuoti 400.000 pabėgėlių

Britų dienraštis „The Times“ paviešino nutekintą slaptą Europos Sąjungos (ES) planą per artimiausias kelias savaites deportuoti 400 000 pabėgėlių, kuriems ES valstybės atsisakė suteikti prieglobstį. Pabėgėlius ketinama deportuoti į jų gimtąsias šalis. Šiuo tikslu ES ketinama sukurti specialią tarnybą ES sienų apsaugos agentūroje „Frontex“, kuri užsiimtų nelegalios imigracijos klausimais.

Putin Universe: pasaulis švenčia Vladimiro Vladimirovičiaus Putino gimtadienį

Vladimiro Vladimirovičiaus Putino gimimo dienos proga spalio 6 ir 7 dienomis Londone ir Maskvoje vyksta paroda "Putin Universe" ("Putino visata"). Dailininkai iš įvairių pasaulio šalių vaizdavo Rusijos vadovą kaip savo šalių, tautybių ir įvairių epochų herojus. Parodos iniciatorius ir sumanytojas - didžiausias tarptautinis Rusijos prezidento gerbėjų klubas "Vladimiro Putino šalininkų grupė".

Pabėgėliai eina, važiuoja taksi…

Sergejus Chelemendikas – slovakų politikas ir rusų rašytojas, nuolatos gyvenantis Europoje, padarė gerą darbą. Jis paėmė į rankas kamerą ir nufilmavo žmonių srautą. Einantys į Austriją pabėgėliai. Einantys iš Vengrijos. Sergejus Chelemendikas komentuoja video trimis kalbomis: angliškai, rusiškai ir slovakiškai. Šie video labai įdomūs. Eina beveik vieni vyrai, ištisai įvairaus amžiaus vyrai. Prie pabėgėlių stovyklos – kolosali eilė. Iš… taksi. Nenorėdami likti stovykloje, „pabėgėliai“ sėda į taksi ir važiuoja toliau. Į Vieną.

Kijeve – mitingas prieš JAV intervenciją Ukrainoje

Sisteminė žiniasklaida pasitaikius pirmai progai klykia apie taip vadinamų Ukrainos „patriotų“ politinius veiksmus, vaizduodama neva tai vieningą ir prieš „puolantį rusą“ ryžtingai kovojančią Ukrainą; tačiau ji visiškai nutylėjo apie labai įdomią pilietinę akciją, kuri įvyko Kijeve dar visai neseniai, praėjusį trečiadienį, rugsėjo 30 d.

Populiariausias šio rudens anekdotas Vokietijoje

Tupi pabėgėlis Muhamedas Berlyno gatvėje ir spjaudo žemėn pro švarplę dantyse. Staiga išnyra feministiškos išvaizdos moterėlė su sparneliais ir sako: – Aš socialinė-liberalinė Tolerancijos Fėja! Atskridau, kad išpildyčiau tris tavo norus! Nepasimetė Muhamedas, kaip visą gyvenimą su Fėjomis bendravęs: – Pažvelk, kokios pas mane skylės burnoje! Noriu, kad išgydytų dantis ir įstatytų cirkonio implantus! Nespėjo Muhamedas ištarti šių žodžių, kaip per pravažiuojančio automobilio radiją pasigirdo naujiena apie priimtą įstatymą dėl nemokamo gydimo bei dantų protezavimo pabėgėliams, o jo burna suspindo sniego baltumo holyvudiška šypsena.

Pabėgėliai terorizuoja vokiečius, važinėja taksi ir šiaip elgiasi "netinkamai"

Vokietijos gyventojų požiūris į pabėgėlius keičiasi. VRM ministras Tomas de Mezjer pateikė apklausos rezultatus, pagal kuriuos 50 procentų Vokietijos piliečių bijo pabėgėlių antplūdžio. Griežtesne tampa ir vyriausybės politika. „Iki vasaros pabaigos jie atrodė dėkingi už tai, kad mes juos priėmėme. Jie klausdavo kur policija, kur migracijos centras, kur jie gyvens. Dabar gi daugelis pabėgėlių galvoja, kad jie patys gali važiuoti kur panorės.

Dešimtys lėktuvų ir jūrų pėstininkai: kokiais ginklais Rusija kovoja prieš teroristus Sirijoje

В Министерстве обороны России рассказали, какое вооружение применяется для борьбы против террористической группировки «Исламское государство» в Сирии. RT предлагает подборку фото- и видеоматериалов, посвящённую этим видам оружия. В Сирии Россия использует более 50 самолётов и вертолётов.

Rusija pilnai uždraudžia GMO maisto pramonėje

Paskui pranešimus iš Škotijos ir Vokietijos apie genetiškai modifikuotų produktų uždraudimą, pasklido naujiena, jog Rusijos Federacijos vyriausybė nutarė pilnai uždrausti bet kokių genetiškai modifikuotų ingredientų naudojimą visoje maisto pramonėje. Tarptautinės konferencijos biotechnologijų klausimais metu, vicepremjeras Arkadijus Dvorkovičius pareiškė: „Kalbant apie genetiškai modifikuotus organizmus, – mes priėmėme sprendimą nenaudoti jokių GMO maisto pramonėje“.

Paruoštas naujas maršrutas nelegalams per Ukrainą ir Lenkiją - #MAŽUČIAI vis arčiau Lietuvos...

Po to, kai Vengrijos valdžia, kuri skirtingai nuo kitų ES valstybių vyriausybių paiso savo šalies įstatymų, užkirto kelią nelegaliems migrantams, migracijos į Europą organizatoriai nutiesė jiems naujus migracijos maršrutus. Dienraščio Die Zeit  žurnalistas paskelbė Tviteryje žemėlapį kuriame pažymėtas migracijos maršrutas iš Graikijos į Vokietiją per Graikiją, Bulgariją, Rumuniją, Ukrainą, Lenkiją.

Vladimiras Putinas Vakarams: ar jūs suvokiate ką padarėte?

Pirmadienį, vykstant 70-jam Jungtinių Tautų (JT) suvažiavimui, opiausiais šiandienos pasaulio politikos klausimais pasisakė Jungtinių Valstijų, Irano, Rusijos ir kt. valstybių atstovai. Viena aktualiausių temų, kaip nenuostabu, buvo Artimųjų rytų krizė, karas Sirijoje ir vadinamoji Islamo valstybė bei besitęsiantis karas Ukrainoje.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: