Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Vis dėl to jie bus gydomi

Skaitytojas atsiuntė įdomų straipsnį-pranešimą apie vykstančius pokyčius Rusijos sveikatos apsaugos sistemoje, o su tuo ir keičiant RF valstybės požiūrį į lytinės-orientacijos klausimą, kurio vertimą čia ir pateikiame.sarmatas.lt redakcija„Išleistas Rusijos sveikatos Ministerijos įsakymo projektas, pasak kurio, psichoneurologiniuose dispanseriuose ir psichiatrinių ligonių skyriuose bus kuriami specializuoti kabinetai, teikiantys pagalbą asmenims, kenčiantiems nuo lytinės identifikacijos, psichologinių ir elgesio sutrikimų, susijusių su lytine branda ir orientacija“, – praneša LiveJournal išspausdinto

Austrijos kancleris Werner Faymann: Jei Merkel nori, ji gali priimti visus prieglobsčio prašytojus

Austrijos kancleris Werner Faymann per vyriausybės posėdį šį antradienį suformulavo labai mandagų ir diplomatišką pasiūlymą Vokietijos kanclerei Angelai Merkel. Jis pasakė, kad   “kaimynė Vokietija turi galimybę įsigyti pabėgėlių tiesiogiai iš priėmimo centrų“.

Orbanas apie migrantus: Gaujos nemedžios mūsų žmonų ir dukterų

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas savo metiniame pranešime vasario 28 dieną didžiausią dėmesį skyrė migracijos krizei. Jis pranešė apie naujų tvorų statybą pasienyje, kas turi „išmokyti Briuselį, kontrabandistus ir migrantus to, kad Vengrija – tai suvereni valstybė“. „Europos ateičiai grasina, visų pirma, ne tie, kas nori čia atvažiuoti, o tie politiniai, ekonominiai ir intelektualiniai lyderiai, kurie stengiasi perdirbti Europą“, – pabrėžė Orbanas.

Skandalas Austrijoje: musulmonų teroristai valdė Vienos vaikų darželius

Štai kur nuveda išprotėjęs liberalizmas ir užpakalių laižymas musulmonams. Patikrinus islamiškus Vienos vaikų darželius paaiškėjo, kad vaikai juose mokomi islamo dogmų, šariato istatymų, neapykantos Vakarų civilizacijai, Austrijai, o Austrijos valdžios pinigais, kurie be jokios kontrolės skiriami šiems darželiams, buvo remiami islamo teroristai.

Šokoladiniuose batonėliuose rado plastiko, aluje-herbicidų, o proto pas ES politikus – nerado…

Sunki padėtis. Be žalingo sveikatai šokoladinio batonėlio galima apsieiti, be alaus – irgi, o štai bepročiai politikai – didelė ES žmonių bėda. Gerai būtų, kad kokia medicinos laboratorija atrastų pas juo galvose kažkiek baltosios masės, bet neranda, vien tas smegenų dalis, kurios atsakingos už instinktyviąją motoriką: griebti ir krauti sau į kišene, ar į burną.

Kodėl Rusijoje gaminti naudingiau negu Kinijoje / Почему в России производить выгоднее, чем в Китае

Как обещал, рассказываю подробно об отечественном производителе, который несколько лет назад начинал с импорта, а теперь, наевшись азиатского колорита, открыл в России полноценное производство электроники. Речь идет о производстве видеорегистраторов Datakam, которое находится на окраине Москвы, рядом с метро Алтуфьево. Предвосхищая...

Musulmonų integracija – pasaka su nelaiminga pabaiga

„Ar įmanoma integruoti Europą užplūdusią imigrantų bangą“, – klausia turbūt kiekvienas Europos likimui neabejingas pilietis. Ne, neįmanoma. Kad nepaklystume taip kategoriškai atsakinėdami į šį skausmingą klausimą, turime sutarti, kaip suprantame integraciją. Kairuojančioje Europoje daug kam bent daugmaž taikus sugyvenimas vienoje valstybėje pagal atskiras kultūrines, o kartais ir teisės normas jau yra integracijos sėkmės istorija. Nėra pagrindo atimti optimistinių vilčių iš šios vizijos šalininkų. Tokiai „integracijai“ vilties yra, ji gali pavykti ir su dabartine migrantų banga. Pirmiesiems siautėjimams aprimus...

Vakarų fronte daug kas naujo

-Šį sekmadienį šveicarai spręs ar sugriežtinti reikalavimus migrantams. Siekiama net už menkiausius nusižengimus juos deportuoti iš šalies; -Berlyno Tempelhof pabėgėlių stovykloje musulmonai terorizuoja krikščionis; -Austrijai uždarius sienas į Bavariją per dieną neatvyko nei vienas imigrantas; -Vokietijoje dingo 130000 prieglobsčio ieškotojų; -Bundestagas sugriežtino migracijos įstatymus.

Susitarimas tarp ES ir Turkijos dėl migrantų – tai iliuzija. Austrijos-Graikijos nesutarimai

Susitarimas tarp ES ir Turkijos dėl migrantų srauto sulaikymo ne daugiau kaip iliuzija, pareiškė Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas. Graikija dėl migrantų srauto sustabdymo atšaukė konsultacijoms iš Vienos savo pasiuntinį.„Mes meldžiame Erdogano dėl mūsų sienų saugumo mainais į pinigus ir pažadus, nes patys mes nesugebame jų apsaugoti“ – pasakė Viktoras Orbanas. Tokiu būdu, pasakė jis, Europos saugumas priklauso nuo Turkijos geros valios. Jo žodžiais, Briuselis duoda pažadus turkams, kurių „nepajėga, arba nepanorės išpildyti“.

Vengrija surengs referendumą dėl privalomų migrantų paskirstymo kvotų

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas vasario 24 dieną paskelbė, kad surengs referendumą dėl privalomų pabėgėlių paskirstymo kvotų. Tai tapo pagrindine ES spaudos tema vakar ir šiandien.Viktoro orbano žodžiais referendumas-tai atsakymas į visuomenės nuotaikas.  Viktoras Orbanas pažymėjo, kad įvedimas privalomų kvotų migrantams be išankstinės konsultacijos su tauta būtų piktnaudžiavimas valdžia. Vengrijos vyriausybės vadovas pabrėžė, kad taip vadinamos migrantų kvotos nubrėžtų naujus etninius, kultūrinius ir religinius žemėlapius Vengrijoje, kaip ir visoje Europoje.

Nuodingi melo lašai pilasi "Lietumi" / Ядовитые капли лжи проливаются «Дождем»

Информационная война против России / Центр информационной войны находится в США / Зомбирование Украины / Яшин, да не тот / За кем правда, за тем и победа

2014 m. vasario 21 d. fašistinis perversmas Ukrainoje

Praėjo dveji metai nuo to laiko, kai buvo nuverstas teisėtai išrinktas Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius ir jo pusiau prorusiška vyriausybė. Tad dar kartą pažvelkime, kas iš tikrųjų prieš dvejus metus vyko Ukrainoje ir kokie „taikios“ Maidano revoliucijos „laimėjimai“.

Tolerancijos apoteozė - Kelno prievartautojai liks nenubausti! Ką gi, kitko tikėtis būtų buvę naivu

Štai ir sužinojome - ko verta tolerantiškoji teisėsauga ir kiek efektyviai ji gali apginti savo šalies piliečius nuo atsibastėlių iš egzotiškų kraštų masinių seksualinių pramogų. Š... verta, jeigu atvirai kalbant.

Kaip moteriai apsiginti nuo pabėgėlių prievartos tolerantiškomis priemonėmis? Suomijos valdiškas TV kanals YLE paskelbė policijos sukurtą mokomąjį klipą

Pasauliniai internetai seniai taip nežvengė iš nukvakusių tolerantiškųjų politkorektorių. Vos parodytas per Suomijos valstybinę televiziją YLE policijos sukurtas mokomasis klipas, skirtas pamokyti suomių moteris, kaip apsiginti nuo nelegalių imigrantų ir pabėgėlių iš egzotiškų kraštų smurto ir seksualinės prievartos tapo virusiniu.

Bailumas kaip europietiška vertybė

Ne per seniausiai viena miela dama padavė skyryboms. Ji turi du vaikus, tačiau apie susitaikymą su vyru nenori net girdėti. Jos sprendimą visiškai palaiko jos ir… vyro tėvai. Abi tėvų šeimos pakankamai pasiturinčios ir darnios. Buvęs vyras atrodė lyg ir adekvatus, normalus vyrukas – neblogas darbas, nebloga išvaizda, sportininkas, sveikuolis. Žmonos draugių pavydo objektas. Tai kas gi nutiko? Štai ką papasakojo moters tėvas. Pasakojo su nuostabos išraiška veide.

Angela Merkel kaip Štazi gyvatės kiaušinis

Šia tema galima rašyti ne straipsnius, o disertacijas, monografijas ir romanus. Nors jie kai kada kaip tik ir išauga iš straipsnių. Prieš kelis metus aš jau skyriau šiai temai kelis eskizus (apie žaliuosius pedofilus ir Vili Brandtą, Gerhardą Šrederį, Joškė Fišerį ir Oskarą Lefonteną, Ole fon Boiste ir Robertą Šille, Klaudijų Rot ir Klausą Voveraitą, Francą-Jozefą Štrausą ir daugelį daugelį kitų).

Europą norima paversti Pabaltiju

Dėl Europos viskas aišku. Europa taps Pabaltiju. Šio projekto Europos Sąjungai esmė — JAV su Vakarų Europa pasielgs taip, kaip Vakarų Europa pasielgė su Pabaltiju ir Moldova — visiškai likvidavo savą gamybą. Mechanizmai visiškai tie patys. Kreditai gamybai nebus skiriami. Europietiška produkcija neturės paklausos. Bus tikslingai palaikomas amerikietiškas eksportas. Dėl visiško tarifų panaikinimo Europoje, kurioje mokesčiai didesni, gamybos savikaina taip pat bus didesnė nei JAV.

Maidanas. Kaip viskas prasidėjo? Ir kodėl buvo leista / Майдан. Как всё начиналось? И почему позволили

Что значит название статьи? А то, что понимание причин Майдана, невозможно без знания событий ему предшествующих. Я напишу исключительно моё мнение по этому поводу. Начнём? прим. На фото Маккейн фотографирует майдан-шоу со смартфонами, рядом посол Пайет Янукович. Большой, немного неуклюжий мужчина становится президентом Украины. Народ,...

Eurotitaniko kronikos: Vokietijos ekonomistai kritikuoja Merkel „pabėgėlių“ politiką, draugai nusigręžė, užsienio politikos pasiekimai – lygūs nuliui

Merkel „atvirų durų“ politiką kritikuoja praktiškai visi ES šalių vadovai. Kaip rašo Austrijos dienraštis Krone, net tos valstybės, kurios dar prieš kelis mėnesius ją rėmė, šiandien nuo Merlel nusisuko. DW nuomone, šiandien prasidedantis aukščiausio lygio ES vadovų pasitarimas pabėgėlių klausimu gali lemti Merkel likimą. Liūdnos žinios Merkel ateina ir iš pačios Vokietijos.

Vengrija bendradarbiaus su Rusija apeidama jevrosankcijas / Венгрия пообещала сотрудничать с Россией в обход санкций

Глава венгерского правительства по итогам встречи с Путиным сделал заявление по поводу санкций, введенных Европейским союзом (ЕС) против Москвы. «До сих пор санкции продлевались автоматически. Я думаю, что этот период уже позади. Все больше и больше стран в Европе понимают то, о чем я говорю», — подчеркнул премьер.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: