Po Briuselio teroro aktų Lenkija atsisakė priimti imigrantus

Lenkijos Vyriausybė pareiškė, kad dėl teroro aktų Briuselyje kol kas nepriims imigrantų, pranešė Lenkijos radijas. Lietuvos valdžios pozicija šiuo klausimu – neadekvati. Lenkijos vyriausybė pareiškė, kad kol kas negali priimti migrantų ir Artimųjų Rytų valstybių ir Afrikos.

Jie tarp mūsų, jų daug ir jie pavojingesni už teroristus. Jie – mūsų tautiečiai

Šiandien facebook’ė perskaičiau vienos moters reakciją į Briuselyje įvykdytus teroristinius išpuolius ir man pasidarė gėda. Gėda, kad turiu tokių tautiečių, kad mes kartu augome toje pačioje šalelėje, tačiau, va, aš esu toks, koks esu, o jis (ji) patapo tokiu gailesčio vertu ir nemąstančiu padarėliu. Net negaliu pasakyti “žmogumi”, nors, be abejo, moteriškė turi ir kojas, ir rankas, kaip ir kiti – šneka bei rašo, netgi bando vertinti situacijas…

Kas čia ką kvailina? Per 20 mėnesių ESBK stebėtojams nepavyko Donbase užfisuoti nė vieno Rusijos kariškio

Europos saugumo ir bendradarbiavimo komisijos stebėtojai, vykdantys monitoringą Rytų Ukrainoje Donbaso laisvės kovotojų kontroliuojamoje teritorijoje, vykdo savo misiją jau 20 mėnesių ir dar nei karto neužfiksavo nei vieno Rusijos armijos buvimo konflikto zonoje atvejo. NEI VIENO! PER 20 MĖNESIŲ!!!

2016 metais į Vokietiją atvyks nuo 1,8 iki 6,4 milijono migrantų. Austrijos kancleris kritikuoja Merkel dėl besitęsiančios „atvirų durų“ politikos

Optimistiškiausiu variantu į Vokietiją 2016 metais atvyks 1,8 milijono migrantų, o pesimistiškiausiu – 6,4 milijono. Austrijos kancleris Faymanas pareiškė, kad nepaisant įsigaliojusio ES -Turkijos pabėgėlių readmisijos pakto, „Balkanų maršrutas bus ir toliau uždarytas“. Jis dar kartą sukritikavo Merkel, kuri turėtų, jo nuomone, viešai paskelbti migrantams apie sienų uždarymą: „Ji vėl to nepadarė Briuselyje“.

Lvove paaiškėjo – pederastų ir kitų iškrypėlių paradus organizuoja Rusija

O kas tuo abejojo? Jei pederastų ir kitų iškrypėlių paradus organizuotų ES, visų pirma jie tuos paradus surengtų ten, kur labiausiai nekenčia pederastų, lesbiečių ir kitokių lytinių iškrypėlių – Molenbeko rajone Briuselyje, musulmonų apgyventuose Prancūzijos ir Anglijos miestų kvartaluose.

Ir kura – ptyca, ir Lenkija – zagranica

Buvo kažkada posakis: kura ne ptyca, o Lenkija ne zagranyca. Jau zagranyca, kurioje maitinamės, kurioje ir algos, ir pensijos – dvigubai didesnės, ir maistas – dvigubai pigesnis. O nuo rugsėjo 1 dienos ir seneliams už vaistus nebereikės Lenkijoje mokėti. Iš kur toks „rojus žemėje“ toje Lenkijoje, jeigu BVP per metus vienam žmogui tenai 500 eurų mažesnis? Atsakymas gali būti tiktai vienas – tenai vagių perpus mažiau valdžioje ir idiotų, svetimas vietas ministerijose užimančių.

Ramūnas Alaunis: “Laisvosios Rusijos Forumas“ – kaip sugriauti Rusiją pagal Vašingtono scenarijų?

Kovo 8-10 dienomis Vilniuje ir Trakuose vyko trečiasis Rusijos nesisteminės provakarietiškos opozicijos surengtas taip vadinamas „Laisvosios Rusijos Forumas“, kuris Lietuvoje geriau žinomas „Rusijos Vilniaus Forumu“. Pagrindinė Vilniaus forumo tema buvo kas valdys Rusiją po prezidento Putino – ar patys Rusai gyvenantys Rusijoje ar provakarietiški Rusijos intelektualai. Ši tema Lietuvai jau neaktuali. Lietuvos klausimas jau nuspręstas, ją valdo Briuselis, ne Lietuva. Dabar beliko išspręsti klausimą kas valdys Rusiją ir jos gamtinius išteklius Rytai ar Vakarai?

Šūdo sūkurys aplinkui aplinkui tuščią vietą / Круговорот дерьма вокруг пустого места

Наконец, завершился суд над наводчицей-убийцей Савченко. В финале она продемонстрировала всем ещё раз бандерложью сущность майдана – поскакала на скамейке, матерясь и показывая нецензурные жесты. Но сама жирная «голодающая» мне не интересна – она может и первая из украинских нацистов, которая села за свои преступления, но далеко не...

Žvelgiame į Vakarų pasaulio pabaigą

Mes žvelgiame į Vakarų pasaulio pabaigą. Europos Sąjunga, NATO ir transatlantinis aljansas gali virsti griuvėsiais iki šių metų pabaigos. Vladimiras Putinas, įgudęs įžvelgti Vakarų silpnąsias vietas, mielai pasinaudos mūsų pakrikimu. Jis yra pajėgus kurti dirbtines saugumo krizes visokiausiose vietose: Arktyje, Baltijos šalyse, Balkanuose, Baltarusijoje, Juodojoje jūroje, Ukrainoje, Kaukaze, Centrinėje Azijoje arba kur nors kitur.

Įsitaisę valdžioje imigrantai lipa ant galvos šeimininkams. Afrikietiškos ir afganų kilmės Suomijos parlamentarai pareikalavo, kad valdiškos TV laidoje iš diskusijos apie pabėgėlius būtų pašalinti suomių nacionalistai

Kaip žinia, kai kuriose tolerantiškose šalyse turėti kitokios spalvos odą ar egzotišką kilmę yra nemenkas privalumas. Ypač šou versle ir politikoje. Daugelis TV laidų, muzikinių grupių ar kairuoliškų politinių partijų laiko savo pareiga laikyti bent vieną-kitą egzotiškos - pageidautina - afrikietiškos kilmės atstovą. Nepriklausomai nuo tų atstovų dalykinių kompetencijų.

Vieni apie ratus, kiti - apie batus. Lietuviški melžėjai-kontrpropagandistai - rusų Agitpropo džiaugsmas

Rusiško Agitpropo produkcija pastaruoju metu nusileido į tokį lygį, kad net juoko nebekelia. Visiškiems kvailiams skirta medžiaga, paveiki tik negebantiems naudotis galva pagal paskirtį žmonėms. Iš kitos pusės, tai, kas mūsuose vadinama "kova su rusų propaganda" ir vykdoma, kaip valdiškų lėšų įsisavinimo projektai, irgi dažnokai sukelia šypseną.

Jaunieji Švedijos liberalai reikalauja įteisinti nekrofiliją ir incestą

„Mes – jaunimo organizacija ir turime galvoti apie ateitį“ – cituoja švedų Aftonbladet Sesilijos Jonson, jaunųjų liberalų Stokholmo skyriaus pirmininkės žodžius, kai ji aiškino, dėl ko reikalauja legalizuoti tokias santykių formas, kaip incestas ir nekrofilija. – „Aš suprantu, kad tai gali atrodyti neįprastai ir pasibjaurėtinai, tačiau įstatymai negali remtis tokiu pagrindu kaip pasibjaurėjimas“. Užsiminė Sesilija ir apie skeptišką požiūrį į moralės normas apskritai.

Įvykių srautas: Porošenka kviečia grįžti Janukovičių, o Lietuva, Latvija ir Estija rengia rusofobijos varžybas

В Киеве правит самый антиукраинский режим / Литва требует, чтобы Россия отдала Крым / Латвия определила высоту забора на границе с РФ / Президент Эстонии заявил о том, что соседство с Россией мешает расцвету страны

V. Orbanas: ES vadovai gali, bet nenori sustabdyti migrantų srauto, todėl Briuselis turi būti sustabdytas

Vasario 26 d. Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas (Viktor Orbán) pareiškė, kad Europa turi galimybę sustabdyti migrantų srautą, tačiau jos vadovai nenori to daryti. Dėl karų Sirijoje, Irake, Afganistane Europą užplūdę migrantai buvo sustabdyti Vengrijos: ji pernai pastatė sienas su Serbija ir Kroatija. Rengiama ir siena su Rumunija. V. Orbanas sakė: „Labai blogai, kad Briuselis negali organizuoti Europos apsaugos, bet blogiausia, to daryti jam nėra net jokio noro.

Vengrijos ambasadorius Lietuvoje: Mes nesutinkame su ES

Vengrija pirmoji Europos Sąjungoje pradėjo tvirtai ginti savo nacionalinius interesus, pirmoji ėmė tvarkytis su migrantų krize ir pirmoji parėmė mūsų kaimynus lenkus, kai Briuselis pradėjo šiems grasinti sankcijomis. Apie Europoje vykstančius politinius procesus „Respublika“ kalbėjosi su Vengrijos ambasadoriumi Zoltanu Jančiu.

Welcome refugees ar Welcome terorists!?

Europoje knibždėte knibžda teroristų, kuriuos visus į Europą sukvietė Angela Merkel ir ES biurokratija. Europa skina nusikaltėliškos „Welcome refugees“ politikos vaisius. Tai kokiu tikslu sukvietė Angela Merkel Artimųjų Rytų teroristus į Europą? Šiuo metu galima tik įtarti. Galvoti, kad ji nesupranto, ką reiškia jos „atvirų durų politika“, kad į Europą iš Artimųjų rytų atvyksta teroristai, gali tik naivuolis.Angela Merkel turi vieną geriausių žvalgybų pasaulyje, analitinius centrus, ištobulintą visų piliečių ir bankų transakcijų sekimo sistemą.

Vis dėl to jie bus gydomi

Skaitytojas atsiuntė įdomų straipsnį-pranešimą apie vykstančius pokyčius Rusijos sveikatos apsaugos sistemoje, o su tuo ir keičiant RF valstybės požiūrį į lytinės-orientacijos klausimą, kurio vertimą čia ir pateikiame.sarmatas.lt redakcija„Išleistas Rusijos sveikatos Ministerijos įsakymo projektas, pasak kurio, psichoneurologiniuose dispanseriuose ir psichiatrinių ligonių skyriuose bus kuriami specializuoti kabinetai, teikiantys pagalbą asmenims, kenčiantiems nuo lytinės identifikacijos, psichologinių ir elgesio sutrikimų, susijusių su lytine branda ir orientacija“, – praneša LiveJournal išspausdinto

Austrijos kancleris Werner Faymann: Jei Merkel nori, ji gali priimti visus prieglobsčio prašytojus

Austrijos kancleris Werner Faymann per vyriausybės posėdį šį antradienį suformulavo labai mandagų ir diplomatišką pasiūlymą Vokietijos kanclerei Angelai Merkel. Jis pasakė, kad   “kaimynė Vokietija turi galimybę įsigyti pabėgėlių tiesiogiai iš priėmimo centrų“.

Orbanas apie migrantus: Gaujos nemedžios mūsų žmonų ir dukterų

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas savo metiniame pranešime vasario 28 dieną didžiausią dėmesį skyrė migracijos krizei. Jis pranešė apie naujų tvorų statybą pasienyje, kas turi „išmokyti Briuselį, kontrabandistus ir migrantus to, kad Vengrija – tai suvereni valstybė“. „Europos ateičiai grasina, visų pirma, ne tie, kas nori čia atvažiuoti, o tie politiniai, ekonominiai ir intelektualiniai lyderiai, kurie stengiasi perdirbti Europą“, – pabrėžė Orbanas.

Skandalas Austrijoje: musulmonų teroristai valdė Vienos vaikų darželius

Štai kur nuveda išprotėjęs liberalizmas ir užpakalių laižymas musulmonams. Patikrinus islamiškus Vienos vaikų darželius paaiškėjo, kad vaikai juose mokomi islamo dogmų, šariato istatymų, neapykantos Vakarų civilizacijai, Austrijai, o Austrijos valdžios pinigais, kurie be jokios kontrolės skiriami šiems darželiams, buvo remiami islamo teroristai.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: