Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Ukrainos specialiosios tarnybos ketina neįleisti į šalį Julijos Samoilovos

Rusijos atstovė "Eurovizijooje-2017" Julija Samoilova, Ukrainos saugumo tarnybos domenimis, lankėsi Kryme ir "paliko pėdsakus socialiniuos tinkluose" Ukrainos politikos atžvilgiu, ir todėl neturi teisės įvažiuoti į šalį.

Baltarusiai aptiko kovotojų stovyklą, kuri buvo finansuojama per Lietuvą

Baltarusijoje sulaikyti ginkluoti kovotojai, kurie rengė provokaciją, šiandien pranešė šalies prezidentas Aleksandras Lukašenko bendraudamas Mogiliove su bendrovės "Kronospan" įmonių darbo kolektyvais.

Euro zonoje kuriami planai gelbėti bankus mokesčių mokėtojų sąskaita

Wolfstreet. com kovo 17 pasirodė aktualus straipsnis apie labai prastą situaciją ES bankų ūkyje. Tuo metu, kai Europos visuomenės dėmesys buvo sukoncentruotas į rinkimus Olandijoje, priešrinkiminę kovą Prancūzijoje, mažai kas atkreipė dėmesį į Reuters paskelbtą ataskaitą, kuri perspėjo, kad Europos bankų sektorius gali susidurti su dar didesne blogų kreditų rizika, jeigu ECB ims mažinti stimuliavimo programą.

Danija ties riba?

„Danai žiūri į Švediją su absoliučiu siaubu... Danija yra ties riba. Ir Europa yra ties riba. Mes pilnai praradome savo kultūrą, mūsų dorovines vertybes ir orientyrus. Tai, kas anksčiau buvo gėris, dabar blogis ir atvirkščiai“.

Trys Angelos Merkel portreto štrichai

Kokios šaknys, koks kamienas, kokia lapija, tokie ir vaisiai. Kremta visa Europa karčius Angelos Merkel sunokintus vaisius – milijonus į Vokietiją jos pasikviestų migrantų ir nesupranta, kas čia su ta vokiečių Frau atsitiko, kodėl ji Europą sunaikinti nori, kodėl taip, o ne kitaip elgiasi, kokie galimi jos elgesio motyvai ir kas gali jos elgesį įtakoti.

Krymas: Rusijos aneksija ar JAV/NATO/ES agresija?

Šį straipsnį paskatino parašyti JAV specialiųjų tarnybų bei Lietuvos politinio elito sukelta ir eskaluojama plataus mąsto karo su Rusija propaganda ir tautinės nesantaikos kurstymas visame pasaulyje ir ypač Lietuvos viešoje erdvėje.

Turkai sulygino Merkel su Hitleriu, pažadėjo nuturkinti Vokietiją ir užversti ją pabėgėliais

Turkijos dienraštis Güneş penktadienį savo pirmame puslapyje pavaizdavo Vokietijos kanclerę Angelą Merkel su nacistų uniforma, greta užrašas „ponia Hitler“ vokiškai ir „negraži teta“ turkiškai, rašo Bild.

Rygoje – buvusių esesininkų ir jų gerbėjų paradas

Kaip ir kiekvienais metais, kovo 16 d. Rygos gatvėmis žingsniavo hitlerinei Vokietijai tarnavę Latvijos „Waffen SS“ legiono veteranai, jų palikuonys ir idėjiniai šalininkai – šitaip jie mini latvių esesininkų „kovą prieš bolševizmą“ ir neva „už nepriklausomybę“, žymėdami tą pačią dieną 1944 m. vykusį pastarųjų mūšį su Raudonosios armijos daliniais. Eisenoje dalyvavo daugiau, kaip 1000 žmonių; tame tarpe ir grupė iš Lietuvos atvažiavusių „patriotų“.

Baisios Izraelio eksžvalgo Jakovo Kedmi prognozės Ukrainai

Buvęs Izraelio „Nativ“ žvalgybos šefas apie padėtį Ukrainoje pasakė:„1948 metais Irako premjeras kalbėjo, kad mes neturėjome pradėti karo su Izraeliu, mes pralaimėsime, mes neturime jėgų, bet jeigu mes jo nepradėsime, liaudis mus nušluos. Ir jie pradėjo karą, ir pralaimėjo. Šiandien analogiškas atvejis Ukrainoje.

Olandai išrinko Gerdo Vilderso partiją?

Prognozuojama, kad Olandijos kairiosios partijos, kurios buvo pagrindinės valdančiosios koalicijos narės ir kontroliavo daugelį ministerijų, greičiausiai, neteks ¾ parlamento narių vietų. Šiuo metu rinkėjų balsai baigiami skaičiuoti. Vilderso partija laimi 20 vietų parlamente, Riutte partija - 33.

Merkel su Rutte pernai Turkijai įsipareigojo kasmet priimti po 250000 migrantų iš Turkijos?

2016 metais sutartis su Turkija dėl pabėgėlių padarė Europos Sąjungą pažeidžiama nuo pat šios sutarties pasirašymo dienos. Turkija jau kelis kartus grasino išsiųsti visus pabėgėlius į Europą.

Gera žinia lietuviams: Motorolos ir Givio žudikai buvo apmokyti NATO instruktorių Lietuvoje ir Latvijoje

Ukrainiečių kariai Sergejus Ivančiukas-Fugasas ir Ivanas Dejevas-Zona, prisipažino, kad vykdė diversinę veiklą Donbase, buvo apmokyti NATO instruktorių Lietuvoje ir Latvijoje.

Lenkijos prezidento spaudos sekretorius: Europos Sąjungai gresia subyrėjimas

Lenkijos prezidento spaudos sekretorius nuomone, jeigu Europos Sąjunga nebus reformuota, Europos Sąjungai gresia subyrėjimas. „Europos Sąjungai gresia subyrėjimas, jeigu jis nebus reformuotas“, - kovo 14 pareiškė Lenkijos prezidento spaudos tarnybos direktorius Marekas Magerovskis.

Briuselio eurokratai atveš 6 milijonus afrikiečių, kad tik greičiau išnyktų baltoji Europa

Mes esame liudininkai, kai žmonės, nieko gero nenuveikę savo valstybėse, nebūtinai jų parinkti, kartais net nepageidaujami, yra skiriami į aukštus postus Briuselyje. Vakar išgirdome apie „ypač vertingo“ Lietuvos atstovo Zigmanto Balčyčio paskyrimą, prieš kelias dienas - į ES vadovų tarybos pirmininko postą, prieš lenkų valią, paskirtas Donaldą Tuskas. Toks Euro biurokratų atrankos principas duoda savo rezultatus.

Teroro ataka Hamburgo Metro

Bild pranešė, kad šeši keleiviai buvo užpulti ir yra sužeisti. Jie nuvežti į ligoninę. Metro vagone įvykdyta dujų ataka, nukentėjo 50 keleivių, tarp jų maža mergaitė. Nukentėję skundžiasi akių ir gerklės sudirginimu. 18:55 Hamburgo 11 linijos metro vagone, kuriame buvo 50 keleivių, du jauni vyrai išpurškė ašarines dujas. Ataka įvykdyta netoli metro stoties Sternschanze.  Nusikaltėliai pabėgo.

Šidlo atsakė Olandui: Lenkija nebijo šantažo

Lenkijos premjerė Beata Šidlo pavadino  šantažu Prancūzijos prezidento Fransua Olando žodžius apie Lenkijos principus ir struktūrinius fondus ES, rašoma portale „Radio Polska. “„Lenkija nebijo jokio šantažo“, - taip Lenkijos premjerė Beata Šidlo sureagavo į Prancūzijos prezidento Fransua Olando pareiškimą.

Teroro banga Europoje

Per vieną parą Europos valstybėse „pabėgėliai“ įvykdė seriją teroro aktų. Ketvirtadienį 20 valandą 50 minučių Diuseldorfo geležinkelio stotyje teroristas su kirviu užpuolė keleivius. Septyni sužeisti, trys iš jų sunkioje būklėje.

Vokiečių policininkus Hanburge sumušė gauja musulmonų

Du vokiečių policininkai-patruliai šią savaitę Hamburgo mieste buvo sumušti gaujos musulmonų, praneša die Welt. Grupė musulmonų neva meldėsi automobilių parkinge Hamburgo Sankt Georgo rajone. Jų maldai pasibaigus, policininkai paprašė pateikti asmens pažymėjimus. Tada penki musulmonai užpuolė policininkus.

Viktoras Orbanas apie migracijos krizę: „Audra nepraėjo... Mes apgultyje“

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas šįantradienį prisaikdinamiems šauktiniams pasieniečiams pasakė, kad šalis yra apgulties stovyje. „Mes negalime leisti sau sudėję rankas,“ - pasakė Orbanas. „Audra dar nepraėjo, tik laikinai nurimo,“ - pasakė jis. Orbano žodžiais, šalis turi pasinaudoti dabartine pauze, kad sustiprinti savo sienų apsaugą ir pasienio dalinius. Tuo būtų siunčiamas signalas nelegaliems migrantams.

Dar pernai plačiai laikyta Ukrainos didvyre, jau šiemet flirtuoja su Rusijos remiamais teroristais

Dar pernai plačiai laikyta Ukrainos didvyre, parlamentarė Nadia Savčenko surengė prieštaringai vertinamą vizitą pas Rusijos vadovaujamus separatistus Donbase. Apie tai prieš savaitę pranešė valstybinis transliuotojas LRT.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: