Dar vienas N. Savčenkos akibrokštas: Lietuvos draugą P. Porošenką pavadino liaudies priešu

Kaip žinoma, Lietuvoje prieš kelis mėnesius plojimais pasitikta Ukrainos didvyrė Nadija Savčenko kelia vis daugiau abejonių, ar iš tiesų ji jau tokia ir didvyrė. Apie tai buvo skelbta publikacijoje „Atskleista: Lietuvoje prieš kelis mėnesius plojimais pasitikta „didvyrė“ Nadija Savčenko užverbuota Kremliaus“.

Grafologai tvirtina, kad buvęs Lenkijos prezidentas Lechas Valensa buvo rusų šnipas

„Grafologai tvirtina, kad lenkų „Solidarumo“ herojus, ex-prezidentas Lechas Valensa buvo rusų šnipas, kadangi jo rašysena sutampa su žinomo komunistinės valdžios informatoriaus rašysena“, – rašo The Daily Mail. „Analitikai iš nacionalinio atminimo Instituto (IPN), Lenkijos organizacijos, tiriančios nusikaltimus prieš lenkų tautą, tyrė agento, kodiniu vardu „Bolekas“ ranka rašytus dokumentus“.

Milano vienuolynas priėmė 5 „pabėgėlius“ ir 9 vienuolės pastojo

Italijos Il Giornale italiano portalas sausio 20 dieną papasakojo nepaprastą istoriją, kuri prasidėjo praėjusių metų liepos mėnesį. Tada Milano moterų vienuolynas priglaudė 5 „pabėgėlius“ iš Šiaurės Afrikos. Seserys buvo laimingos, kad gali užsiimti labdara, kurią joms įkvėpė meilė Dievui. Dievo valia buvo tokia, kad dabar devynios jaunos vienuolės yra nėščios. Vienuolyno motinėlė negalėdavo likti nakvoti vienuolyne su jaunomis vienuolėmis, nes turėjo rimtų sveikatos problemų, todėl jų tinkamai neprižiūrėjo.

Vakarų analitikai Pabaltijį vertina kaip išlaikytinį

Naujausieji vakarietiški tyrimai įrodo, jog egzistuoja fundamentali Pabaltijo ekonomikų priklausomybė nuo Europos Sąjungos dotacijų. Lietuva, Latvija ir Estija įstojo į ES išlaikytinių teisėmis ir gyvuoja joje dėka turtingų šalių donorų malonės. Tačiau po „breksito“ ir kontinentinėje Europoje nusimatančių naujųjų dešiniųjų pergalių užsibaigs pabaltijiečių parazitavimas „senųjų europiečių“ sąskaita.

Rusijos senatorius teigia, kad Lietuva turi grąžinti Rusijai Vilniaus kraštą

Seimo nario Lino Balsio pasiūlymas grąžinti Europai Kaliningrado sritį sulaukė atsakymo iš Rusijos senatoriaus, kad iš pradžių reikia apsvarstyti Vilniaus krašto grąžinimo klausimą.

Ispanijoje antifa banditai suspardė moterį už nacionalinės vėliavos spalvų apyrankę

Apie kairiųjų fašistų-antifa išpuolius Vokietijoje rašiau publikacijoje „Antifa – Vokietijoje atgaivinta hitlerinio fašizmo mumija“. Pastarosiomis dienomis spaudoje pasirodė nauji pranešimai apie šių kairiųjų globalizmo tarnų išpuolius Ispanijoje ir Austrijoje. Antifa banditai IspanijojeAntifa banditai Ispanijoje sausio 22 dieną sunkiai sumušė 20 metų moterį už tai, kad ji nešiojo nacionalinės vėliavos spalvų apyrankę. Nusikaltėliai aukai traumavo galvą, išmušė dantis.

Jakovas Kedmi: ES amerikiečiams nebereikalinga. ES ir NATO keisis

Kedmi: Artimiausiais metais keisis Europa ir NATO keisis. NATO, toks kokį mes jį žinom šiandien,nustos gyvuoti per artimiausius metus. Organizacija liks, kokia ji bus, galima spėlioti. Aišku, kad ji nebus tokia, kokia yra šiandien. NATO dislokacija irgi pasikeis. Be JAV NATO nėra jokia jėga, o JAV ruošiasi rimčiausioms deryboms su Rusija. Derybose bus svarstomi visi prieštaravimai, kurie yra tarp valstybių.

Vokiečius šokiravo jų pačių tankas

Prieš kelias savaites vokiečių savaitraštis Stern paskelbė žinomo Vokietijoje žurnalisto ir karinio apžvalgininko Gernoto Kramperio straipsnį apie tankų Leopardas-2 kovinį debiutą. Pirmojo rimto mūšio, kuriame dalyvavo geriausias Europos tankas, rezultatus žurnalistas vadina visiška katastrofa.

Čekija nesiruošia priimti migrantų

Čekijos VRM vadovas Milanas Chovanec, kalbėdamas sekmadienį per respublikinę TV pareiškė, kad jo šalia nedalyvaus priverstiniame pabėgėlių paskirstyme, o ir savarankiškai nepriims pabėgėlių. „Mes niekada nepriimsime kvotų ir niekada šią sistemos nevykdysime“, - pasakė Chovanecas. Tuo pačiu ministras sukritikavo ES pirmininkaujančią Maltą, kuri ketina sugrąžinti kvotų sistemos galiojimą. „Tai tiesiog utopija“, - pasakė ministras.

Migracijos politika veda Europos Sąjungą į susinaikinimą / Миграционная политика ведёт к развалу Евросоюза

Катастрофическая политика Меркель / Президент США Трамп обескуражен миграционной политикой канцлера Меркель / Мигрантам указывают на дверь / Миграция или депортация? / Евросоюз – инструмент для Германии / Популярность партии «Альтернатива для Германии» растет

Europiečiai išsilaksto

Pasiturintys europiečiai, kurių turtas viršija milijoną dolerių, palieka Europą. Tarptautinė organizacija New World Wealth neseniai pranešė, kad 2015 metais daugiausiai milijonierių paliko būtent Europos miestus. Po teroro aktų Paryžiuje dalis pasiturinčių prancūzų nutarė persikelti į Angliją, JAV, Kanadą ir Izraelį.

Vladimiras Putinas: Žmonės, fabrikuojantys feikus kaip „Trampo dosje“, blogiau, negu prostitutės

Sausio 17 dieną po derybų su Moldavijos prezidentu surengtoje spaudos konferencijoje Putinas pasakė: „Yra tokia žmonių kategorija, kuri išeina, neatsisveikindama, o yra tokie, kurie be galo atsisveikinėja, bet neišeina. Štai dabartinė administracija, mano nuomone, priklauso antrai kategorijai. Mes stebime JAV besitęsiančią aštrią politinę kovą nežiūrint į tai, kad prezidento rinkimai pasibaigė įtikinama Trampo pergale."

Aleksandr Chaldei: Ala Pugačiova kaip imperijos išsigimimo simbolis

Rusijos žiūrovai irgi patyrė šoką nuo šventinių programų, nuo ko jie negali jau dvi savaites atsipeikėti. Šių Rusijos programų „žvaigžde“ tapo nusenusi ir, matyt, gerokai išprotėjusi jų primadona Ala Pugačiova ir jos „kagalas“. Visam šiam Rusijos estrados išsigimimui ir skirtas Aleksandro Chaldėj staipsnis „Ala Pugačiova kaip imperijos išsigimimo simbolis“.

Tolerantiškieji leftistai Vokietijos parlamente reikalauja panaikinti NATO ir sukurti gynybos aljansą su Rusija!

Pala, bet juk mums kala į galvas, jog Putino penktoji kolona ES yra dešinieji radikalai? Mūsų tolerantiškoji spauda dažnai mini, jog Putino Agitpropas Europoje dažnai veikia pasitelkdamas visokius dešiniuosius radikalus. Tame yra dalis tiesos. Tačiau kita dalis yra tame, kad žymiai rimtesni Kremliaus sąjungininkai Vokietijoje yra ultrakairiosios jėgos.

Kodėl vyksta Europos pripumpavimas emigrantais iš Artimųjų Rytų? Dirbti jie jie nenori, kur panaudos šitą žmonių masę?

Jakovas Kedmi: Niekas nesupranta ir nesuprato Europoje reikšmės to, kas vyko Artimuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje, nelaukė tokios milžiniškos emigrantų bangos, nežino, ką su jais daryti, nežino, kaip juos sustabdyti, nežino, kaip kovoti su teroru.

Kada ten ES Prezidento rinkimai? Atduodu savo balsą Viktorui Orbanui

Nes tai vienintelis ES politikas, drįstantis nepaisyti Europoje ir JAV įsivyravusių kultūrinių marksistų primetamos darbotvarkės ir atvirai besielgiantis būtent taip, kaip liepia sveikas protas ir šalies interesai. Skaitau - ir širdis džiaugiasi:

Šarijus apie Ukrainoje sugriautą lenkų paminklą ir jį sugriovusią rusų ranką

Rusus Amerikos partkomas paskyrė atsakingais už visą blogį, kuris vyksta mūsų planetoje.  Kaip pranešė Lenkijos radijas, Lenkijos URM pareikalavo nedelsiant imtis priemonių dėl lenkų paminklo Guta Peniacka (Ukraina, Lvovo apskritis) sugriovimo, nedelsiant nustatyti kaltininkus ir juos nubausti. Žurnalistas Anatolijus Šarijus išsiaiškino, kad Ukrainoje labai greitai surado kaltininką. Tai – rusai.

Prancūzija-2018. Šiek tiek fantastikos…

FNA siūlo savo skaitytojams artimiausios ateities įvykių Prancūzijoje rekonstrukciją. Priešais jus – žinių suvestinė iš kovojančio Paryžiaus, apimanti vienos dienos laikotarpį ir pagrįsta analitikų, kurie numato situacijos paaštrėjimą artimiausiais metais, prognozėmis.

Pretendentas į Prancūzijos prezidento postą Vensanas Pejonas, žydas iš motinos, sulygino musulmonų padėtį su Holokaustu

Izraelio portalas newsru. co. il paraneša, kad Prancūzijos žydų bendruomenė apkaltino žydą pagal motiną, pretendentą į Prancūzijos prezidento postą nuo Socialistų partijos Vensaną Pejoną tuo, kad jis palaiko Holokausto neigimą, nes išvedė paralelę tarp musulmonų persekiojimo Prancūzijoje ir žvėriškumų, kuriuos vykdė nacistai su žydais karo metu.

Vokietijos vadovai jau neatmeta ES žlugimo galimybės

Vokietijos vicekancleris Sigmar Gabriel pripažįsta, kad Vokietijos reikalavimas taupyti ES biudžeto lėšas viso bloko rėmuose, suskaldė ES valstybes į tarpusavyje kovojančias stovyklas.  Sigmar Gabriel interviu "Der Spiegel" pareiškė, kad taupymo priemonės yra būtinos ir pateisinamos, nes tokios valstybės, kaip Prancūzija ir Italija, turi dėti daugiau pastangų, kad pašalinti savo biudžetų deficitą.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: