Čekų policininkai solidarizuojasi su švedų kolega, kuris persekiojamas valdžios už tai, kad paviešino imigrantų nusikaltimus

Čekų policininkai rengia demonstraciją, kad paremti savo kolegą iš Švedijos Peter Springare, kuris papasakojo apie imigrantų nusikaltimus Švedijos ir už tai yra Švedų valdžios persekiojamas.

"Demonas", "Sfera", "Skarabėjus" - kariniai Puolančio Ruso robotai ruošiami Lietuvos Okupacijai

Роботизация и модернизация российской армии идёт семимильными шагами. К процессу подключаются не только хорошо знакомые ещё с советских времён КБ и НИИ, но и небольшие инновационные компании.

Kam karas, o kam – pelnas: Rusijos šeimininkų turtas per du mėnesius išaugo 26,9%

Matomai todėl V. Putinas, nežiūrint į spartų skurdo didėjimą šalyje, pareiškė šiomis dienomis, kad Rusijoje geri rezultatai ekonomikoje.  Tiktai jis nepatikslino, kad tai pas jį ir jo draugus geri rezultatai, rašoma 3rm. RIA NAUJIENOS – Bendras Rusijos milijardierių turtas per du 2017 metų mėnesius išaugo 26,9%, pagal Bloomberg Billionaires Index (BBI).  Indeksas skaičiuojamas pagal akcijų kainą ir kompanijų ataskaitas, kuriose milijardieriai yra bendrasavininkiai.

Orbanas: mes nevešime darbininkų iš užsienio, nes įvairovė sukelia „nemalonumus“

Vengrijos pramjeras Viktoras Orbanas pasisakė prieš darbo jėgos importą į šalį, tvirtindamas, kad etninės ir religinės įvairovės padidinimas atneš problemas vengrų nacijai. Orbanas, kalbėdamas Prekybos-pramonės rūmuose antradienį, pasakė, kad užsienio darbininkų importas su tikslu stimuliuoti ekonomiką sukels šalies nuosmukį.

Estijos valdžia siūlo steigti tribunolą „komunizmo nusikaltimams“ tirti

Tokia žinia išėjo praeitos savaitės gale Estijos ambasadai nusiuntus siūlymą Lietuvos Teisingumo ministerijai prisidėti prie aukščiau minimo projekto. Lietuvos valdžios atstovai dar „tik derina“ savo poziciją šiuo klausimu, bet, kaip žinia, buvęs teisingumo ministras J. Bernatonis 2015 m. viešėdamas Estijoje išreiškė pritarimą tokiai iniciatyvai; tuo tarpu Tarptautinės ir ES teisės instituto profesorius J. Žilinskas tikina, esą šitokios įstaigos sukūrimas padėtų „siekiant įtvirtinti istorinę atmintį“ (Delfi).

Rusija susiruošė išleisti „Liaudies obligacijas“

Štai ką apie šias obligacijas pasakė žinomas Rusijos ekonomistas prof. Valentinas Katasonovas laikraščiui „Pravda“:„Šiandien yra daug galingesni biudžeto papildymo šaltiniai: visų pirma tai progresyvinių mokesčių skalės įvedimas ir daugelį metų skelbiama deofšorizacija, kuri numato sugrąžinti kapitalus į Rusiją. Vakarų vertinimu, tai šimtai milijardų dolerių.

Pasaulio sionistų planai: Iš Ukrainos planuojama padaryti „Dangiškąją Jeruzalę“

Visiškai tiesiai ir atvirai žydai dėsto savo planus sukurti žydų tautai rezervinę žydų valstybę dabartinės Ukrainos teritorijoje „Dangiškąjį Izraelį“. Izraelį supančių arabų valstybių gyventojų skaičius auga taip greitai, kad Izraeliui kyla pavojus. „Dangiškojo Izraelio“ sostine turėtų tapti Dnepropetrovskas, o kultūrine sostine – Odesa.

Po Brexit Lenkija laukia sugrįžtant iki 200 tūkst. lenkų

Iki 400 tūkst. lenkų, gyvenančių Jungtinėje Karalystėje, gali netekti teisės pastoviai gyventi šioje šalyje po Brexit, apie 200 tūkst. iš jų gali nuspręsti sugrįžti į tėvynę. Taip mano Lenkijos vystymosi ministerija.

Švedai atimant vaikus iš tėvų naudoja granatas

Švedijos policija, talkindama šalies socialinėms tarnyboms, panaudojo apšviečiamąsias-garsines granatas (stun grenades), kad paimtų penkių mėnesių kūdikį iš jį atiduoti atsisakiusios mamos. Berniukas yra jau trečias vaikas, atimtas iš moters. Socialinėms tarnyboms pareiškus, kad ir šis vaikas turi būti atiduotas į valstybės globą, moteris atsisakė bendradarbiauti.

Diskusija, kuri dar kartą įrodė – Europos Sąjunga neturi jokios ateities

Nors lietuviai oficialiai pripažinti pačiai didžiausi euroentuziastai visoje Europos Sąjungoje (ES), pačios ES likimas daug kam kelia rimtų klausimų ir abejonių. Vienų nuomone, išsigimusi ES neturi ateities ir turės subyrėti, kiti siūlo receptus, kaip ES dar būtų galima išgelbėti.

ES elitas dėl savo neįgalumo kaltina Trampą ir Putiną

Europos elitai atsidūrė idėjinėje krizėje ir daugiau nebesugeba pasiūlyti pozityvios vystymosi dienotvarkės. Dėl savo politinės impotencijos isteblišmentas linkęs kaltinti išorės „grėsmes“ – Islamo Valstybę, Rusiją, o dabar ir naują Amerikos prezidentą.

J. Kedmis: Trampas pasiuntė Europą toli, už Pietų ašigalio

Visada labai įdomu ir vertinga pasiklausyti Jakovo Kedmio (Yaakov Kedmi), buvusio Izraelio specialiosios tarnybos „Nativ“ vadovo įžvalgų.

Kirkorovas pasisakė už boikotą Eurovizijos konkurso Kijeve

Populiarus Rusijos dainininkas ir prodiuseris Filipas Kirkorovas pareiškė, kad nemato prasmės Rusijai dalyvauti šiame dainų konkurse. „Po to, kas įvyko praėjusiais metais, nematau jokios prasmės dalyvauti šiame konkurse... Kokia prasmė dalyvauti konkurse, kuriame tiesiog suvedinėja sąskaitas su mūsų valstybe? Ko važiuoti ten, kur mūsų nelaukia?“

Pasimetusi Europa

Politinė Europa seniai nebuvo tokia pakrikusi kaip dabar. Permainos Amerikoje, žvalūs prezidento Trampo pareiškimai apie tai, kad NATO atgyveno, o santykiai su sąjungininkais – nebe dogma, toliau tebesitęsiantys štormai palei ES perimetrą, pradedant Artimaisiais Rytais ir Balkanais, baigiant Ukraina ir Moldavija – visa tai sukėlė Europos isteblišmentui tikrą šoką.

Trampas buvo teisus: Švedija dėl neprotingos imigracijos politikos tapo terorizmo lizdu

Donaldas Trampas buvo teisus, kalbėdamas apie neprotingą Švedijos migracijos politiką. Po migrantų riaušių Stoholme, prasidėjusių šį pirmadienį, MIP ir politikai, kurie šaipėsi iš jo, turėtų JAV prezidento atsiprašyti. Jie liko durnių vietoje. Europos valdininkai ignoruoja migrantų krizę, kurią aštriai pergyvena Švedija. Todėl Trampo pareiškimas, kad Švedija susidūrė su milžiniškomis problemomis pasirodė teisingos.

Pasikapstė po V. Putino turtus: pavydas užgraužė negyvai

Po 17 metų valdžioje Rusijos lyderis Vladimiras Putinas turi 200 mlrd. dolerių turtą, 58 lėktuvus ir sraigtasparnius, taip pat 20 vasarnamių ir užmiesčio vilų. „Gali būti, kad Rusijos prezidentas V. Putinas – turtingiausias žmogus pasaulyje, mano ekspertai, kurie vertina jo turtą 200 mlrd. dolerių (189,8 mlrd. eurų)“, – rašoma leidinyje „Daily Mail“.

Visi globalistų valdomi zombiai tiesiog drąskosi masinėje ekstazėje dėl kiekvienos iš šių mirčių

Per labai trumpą laiką Rusijos diplomatinis korpusas prarado daug savo darbuotojų: 2016-12-19 - Turkijoje demonstratyviai nužudomas Rusijos ambasadorius Andrejus Karlovas. Tą dieną oficialiai buvo patvirtinta D.Trampo pergalė prieš globalistų klano atstovę H. Klinton JAV prezidento rikimuose.

O.N.Četverikova: Migracijos „krizė“ Europoje pilnai valdoma

Šiandien prieš mūsų akis vyksta eilinė mistifikacija – visa pasaulio žiniasklaida mirga nuo pranešimų apie nelauktai ES užgriuvusią „migracijos krizę“ ir ateinantį dėl šios priežasties Europos susiskaldymą. Vienok nuodugniau žvelgiant į šią problemą tampa akivaizdu, kad ši taip vadinama krizė – pilnai valdoma ir pas ją yra konkretūs autoriai ir užsakovai… Europos politikai labai gerbia Paneuropinės sąjungos pradininką, suvienytos Europos ideologą R. N.

Kai prasidės baltarusiškasis maidanas, Lietuva turi veikti taip pat aktyviai, kaip 2014 m. Ukrainos revoliucijos metu

Nepriklausomas konservatorių portalas delfi.lt svarsto, kas laukia Baltarusijos ir kokios pozicijos Baltarusijos atžvilgiu turėtų laikytis Lietuva. Paaiškėjo, kad Lietuva iš Baltarusijos po kruvino Rusijos įsikišimo gali sulaukti 1,5-2 mln. pabėgėlių.

Lietuvos atstovas Ukrainoje: ukrainiečiai pradeda specialiai stengtis žudyt būtent rusus

Lietuvai Ukrainoje atstovaujantis Švedijos pilietis Jonas Ohmanas informavo, kad Ukrainos kariniai daliniai stengiasi žudyti būtent rusų tautybės kovotojus. „Ukrainiečiai pradeda specialiai stengtis žudyt būtent rusus“, - nurodė Lietuvos atstovas. Į klausimą, o kaip kovos zonoje, mūšiuose galima atskirt rusų tautybės žmones nuo ne rusų, specialistas atsakė, kad labai nesunkiai atskiria.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Kokią Europą rinksimės? Britų referendumo pamokos
349
Vakarų fronte daug kas naujo
488
Ukrainos ekonomikos ministras: aš esu nusivylęs
1175

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: