Spalvotas 1985-ųjų metų britų kurorto pragaras - čia jums ne tarybinė Palanga, o jEvropa!

Niu-Braitonas - tai miestas Lamanšo sąsiaurio pakrantėje ir arčiausiai sostinės esantis kurortas. jame gyvena viso labo 15-a tūkstančių žmonių. Gretimų apylinkių gyventojams Niu-Braitonas - visiškai tipiškas ir patrauklus kurortas. Suprantama, pasiturintys britai bei nepraradę sveikos nuovokos asmenys, tenai kojos nekelia.

Vladimiras Putinas įteikė Rimui Tuminui Garbės ordiną

Rimas Tuminas gavo Rusijos Garbės ordiną už didelį įnašą į teatro meno plėtrą ir ilgametę veiklą, rašoma dokumente. Vachtangovo teatro aktoriai pasveikino savo vadovą su garbingu apdovanojimu. Rusijos valstybinio akademinio Vachtangovo teatro meno vadovas Tuminas apdovanotas Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija.

Kaip valdyti vergus. Antikos laikų vadybininko patarimai

Vergų ir pavaldinių valdymas ne itin tesiskiria – taip mano Kembridžo dėstytojas Džeris Toneris, parengęs senovės romėnų darbo su kadrais vadovą. vergo valdymo vadovėlis Savo knygoje „Kaip valdyti vergus“ jis kalba romėnų patricijaus Marko Sidonijaus Falkso vardu – aristokratas pasakoja, kaip išsirinkti gerus vergus ir paimti iš jų viską.

Skiriamoji linija: protas arba tikėjimas

Mes sėdėjome fizikos pamokoje ir žiūrėjome į amžinojo variklio modelį. Tai buvo toks didelis ratas su mažais rutuliukais. - Ar jis veiks? - paklausė mokytojas. - Taip, žinoma! - sušukome choru. Dėl to mums nebuvo jokios abejonės. Toliau nuo centro nusiritę maži rutuliukai būtinai suks didįjį ratą.

Jeigu norime laimėti Euroviziją, į ją reikia siųsti Valdą Karklelį ir Inkaro šortais aprengtą Valdo šokėjų komandą

Ar jau įsijungėte savo televizorius sodiečiai? Aš jau įsijungiau savajį 1988 metų Šilelį ir pradėjau žiūrėti visos Europos homoseksualistų renginuką skambiu pavadinimu EUROVIZIJA. Neužilgo pasirodys ir anglų kalbos nemokanti Lietuvos atstovė kuri dainuos dainą angliškai.

Gamtos dėsniai - už pusę kainos!

Valio! Mane laiko Visatos Kūrėju! Norintys stoti į būsimą mano religiją aukas galite pervesti internetu. Turiu šventinto vandens (10 eu už bambalį), už nedidelę sumą laiminu internetu, skypu išklausau išpažinčių (jeigu įdomios - atleidimas nemokamai).

Tikintieji - gėris, bedieviai - blogis

Baisu, ką daro bedieviai!Štai lietrytis praneša, kad Marijampolės bedieviai apšaudė medinį kryžių. Mat Gudinės kaime moteris pastebėjo, jog apgadintas medinis kryžius. Įtariama, kad į kryžių buvo šauta, matomos dvi šūvio paliktos žymės. Ne musulmonas gi šovė - kažkoks bedievis!Šilutės rajono bažnyčią prieš didžiąsias metų šventes aplankė bedieviai. Apie tai praneša 15minutis tiesos šaltinis.

25 kg per tris mėn. atsikračiusi Giedrė: „Atsisakyti alkoholio buvo paprasta. Renkuosi sveiką gyvenimą“

Artimieji į mūsų pasikeitusį gyvenimo būda žiūrėjo labai nepatikimai. Bandė įtikinti, kad be mėsos ilgai neišgyvensime. Ir dabar dar išgirstame argumentų, kodėl reikėtų valgyti mėsą ar retkarčiais išgerti taurę vyno. Natūraliai pasikeitė ir draugų ratas, kadangi pasikeitė pomėgiai.

Google gegužės 9-ąją siūlo paminėti ne Pergalės prieš fašizmą dieną, bet... 181-ąjį oftolmologo gimtadienį

Ar ne makabriškai simboliška, kad CIA ir žydomasonų produktas siūlo šiandien švęsti ne Pasaulinės pergalės prieš fašizmą dieną, o prancūzų oftolmologo Ferdinand Monoyer 181-ajį gimtadienį?

GEGUŽĖS AŠTUNTOJI IR DEVINTOJI – ŽYDIJOS PERGALĖ EUROPOJE

Nacionalistai yra gyvas įrodymas, kad jie to „fašizmo“ nenugalėjo ir, kad atėjus laikui, tas „fašizmas“ juos negailestingai išmes į istorijos šiukšlių krūvą. Lietuvoje baltosios rasės ir Lietuvių Nacijos priešai rengia du „paradus“ – „demokratai“ ir pederastai – gegužės 8 – ąją, o žydiškojo bolševizmo pakalikai – gegužės 9 – ąją.

MIP, TV ir socialiniai tinklai prieš tikrovę

Šių laikų kasdienybė – kompiuteris ir internetas, bei „realybės šou“ TV ekranuose. Nors laidos ir vadinamos „realybės šou“, tačiau realybės jose ne daugiau nei saulės spindulių naktį. Bet matomai laidų žiūrovai yra taip pavargę nuo tikrojo gyvenimo, kad į visus tuos „ realius šou“ pasineria visa galva.

„Kairieji“ išsivysčiusiose pasaulio šalyse

Šiandienos kairieji, ypač gyvenantys išsivysčiusiose šalyse (tame tarpe ir Rusijos Federacijoje) – tai aktyvistų grupelės, skaitlingos partijos ir net internacionalai, kurie pasisako „už viską, kas gera“, veikia pagal principą „kažką juk reikia daryti“, tačiau dažnai ignoruoja teorinius klausimus ir taip vis giliau klimpsta į ekonomizmo liūną.

Žmonių valdymas. Bulių ir bičių analogija

Ar egzistuoja žmonių valdymas? O gal viskas kas vyksta yra savaiminiai procesai? Bandome išsakyti savo nuomonę šiuo sudėtingu klausimu. Į pagalbą pasitelkeme jaučius ir bites. Savo nuomonę išsakome remdamiesi savo dabartine patirtimi, žiniomis, bei pasaulio suvokimu. Mes galime klysti ir būti neteisūs, todėl pasistenkite patys pamislyti mūsų išsakyta tematika.

Tamsybės kultas: „Aš nieko nežinau ir tuo didžiuojuos“

Mums pastoviai kalba, kad turime teisę žinoti. Tačiau ką būtent žinoti, atleiskite? Mokslą? Matematiką? Ekonomiką? Užsienio kalbas? Savaime aišku – nieko iš to, kas išvardinta. Galima netgi daryti prielaidą, kad mes jaučiame kur kas didesnį komfortą be viso šito, kadangi pas mus viešpatauja tamsybės ir nieko neišmanymo kultas.

„Paslėpta tironija“. Kas iš tikrųjų kontroliuoja pasaulį ir tautas. Šokiruojantis interviu su ponu Rozentaliu

Prieš 50 metų Harold Rosenthal, įžūlus jaunas žmogus, senatoriaus Jacob Javits padėjėjas davė interviu Walter White, leidėjui Amerikos konservatyvaus mėnraščio „Vakarų Frontas“. Jame atviru tekstu jis atskleidė apgaulės schemas, kuriomis remiasi parazitinė sistema, apgaubusi planetą. Rozentalis prisiatviravo tiek, kad greitai po šio interviu buvo nužudytas.

Kaip stojosi ant kojų Vakarų kapitalizmas. Golodomorai ir žudynės kolonijose (4)

1898 metų Amerikos-Ispanijos karas ir po jo sekęs Filipinų užkariavimas – būtent šie įvykiai davė startą visai serijai JAV armojos plėšikiškų žygių už Amerikos kontinento ribų. Tokių žygių devizu galima laikyti šūkį: „Jūs turite tai, ko mums reikia – laukite svečių“. Didžiąją savo kolonijų dalį ispanai prarado dar trečiame XIX amžiaus dešimtmetyje.

Kai tau 13 metų

Apie tokį amžių įprasta sakyti: kritinis, sunkus, pereinamasis... Kodėl? Ir kaip jį kuo lengviau išgyventi? Kas su žmogumi vyksta sulaukus 12-13 metų - amžiaus, kuris laikomas paauglystės pradžia?

Rekomenduoju #1: Prancūzų komedija “Beprotiškos vestuvės”

Kadangi šiame brutalios informacijos amžiuje, bet koks dėmesio vertas daiktas kaip mat paskęsta interneto tvane, tik geras patarimas dar gali padėti ir sutaupyti tokio brangaus ir nesugrąžinamo laiko. Ir pirma rekomendacija, kaip ir priklauso – bus lengva, smagi ir su šiokia tokia užpakaline mintimi...

Genderinė 21 amžiaus inkvizicija

Vakar, per visas pagrindines Lietuvos MIP, įvyko tikybos mokytojos masinis linčas. Buvo prikalbėta visko. Aš noriu pakalbėti apie esmę. Negaliu nepripažinti, kad įdomiais laikais gyvename, nors ir į viduramžius panašiais, kai už teisybę ant laužo degindavo. Faktas: Nėra mokslui žinomos grupės gyvūnų ir žmogaus genų, kurios būtų atsakingos už  dešimtis ir šimtus genderių, kuriuos prigalvojo satanistinė bankinė planetos oligarchija tam, kad reguliuoti žmonių skaičių planetoje, naikinti tautas, žmoniją.

Liberalas ragina imtis konkrečių veiksmų dėl asmenų platinančių infomaciją apie gėjus kurie valgo žmones

Trečius metus iš eilės badaujantis liberalas Petras Auštrevičius sureagavo į pasirodžiusią informąciją, esą tikybos pamokose Telšių Žemaitės gimnazijoje dešimtokams galėjo būti aiškinama, kad gėjai yra žmogžudžiai ir valgo žmones. P. Auštrevičius parašė laišką Švietimo ir mokslo ministrei Jurgitai Petrauskienei. „Tai, kas įvyko Telšiuose – žema ir pasibjaurėtina.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Neįtikėtini automobilistų nuotykiai Rusijoje
413
Gerovė ir demokratija
603
Aukšto rango politikas apie klimato kaitos aferą
186

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: