Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Mūsų Hitleris

Kalba, pasakyta per radiją 1935 – aisiais metais, Adolfo Hitlerio gimimo dienos proga.

Žvilgsnis iš NSDAP/AO vidaus

Vadinami antifašistai ir antirasistai yra ištikrųjų baltosios rasės priešai , kurie nori aplamai sunaikint mus kaip rūši, antirasizmą ,reikia suprasti kaip kodą reiškiantį baltųjų genocidą.

Apie didžiausią kosminę aferą: amerikonai niekada nebuvo Mėnulyje

Manoma, kad amerikiečiai niekada nebuvo Mėnulyje. Tam jie neturėjo net techninės galimybės. Amerikos „Apolonas“ buvo falsifikatas. Raketa Saturnas-5, kuri neva skrido į Mėnulį, nežinia kur dingo. Nėra jokios šios raketos dokumentacijos. Kur dingo šios raketos varikliai? Nėra ir iš Mėnulio atvežto grunto pavyzdžių.

Dėl Tarybų valdžios kaltės Lietuvoje trūksta balto lukšto kiaušinių

Nepriklausomas portalas delfi.lt pranešė, kad priešvelykiniu laikotarpiu lietuviai susiduria su problema: prekybos vietose sunku rasti balto lukšto kiaušinių, kurie nusidažo kur kas lengviau nei rudo.

Nacionalizmas – vienintelis Tautos kelias

Kas mūsų Tautai ir mūsų rasei gali iš naujo įkvėpti idealizmą, reikalingą tikram gyvenimui, šlovingam žygiui į ateitį? Atsakymas yra: nacionalizmas ir rasinis idealizmas – vienintelis dalykas, kuris gali mūsų Naciją ir, kartu visą baltąją rasę pakelti iš degeneracijos, ištvirkimo, letargo, materializmo ir dekadentizmo bei plutokratijos jungo. Nacionalsocialistinė Idėja mums rodo vienintelį kelią į sveiką Nacijos ateitį.

"Siono išminčių protokolai"

Jūs nemanykite, kad mūsų tvirtinimai tik pliki žodžiai. Žvilgterėkite, ką mums gero yra davę apsvaiginę gojus. Darvinizmas, Marksizmas, Nyčšeizmas. Tos kryptis stačiai apsukė gojų galvas ir praskiedė jų protus.

Liaudies gyduoliai senovėje vėžį įveikdavo per pusmetį: vitaminas B17, senovės receptas ir terapija

Žodis „vėžys“ yra pavadinimas ligos, kurios išgydymo būdo nei medicinai, nei biologams iki šiol nepavyksta rasti. Tik neseniai oficialus mokslas nustatė dvi vėžio pasireiškimo priežastis: 1. organizmo reakcija į vitamino B17 trūkumą organizme; 2. ypatingas organizmo imuninės sistemos nusilpimas, esant vitamino B17 deficitui.

ŽYDOFILŲ ir ŽYDPALAIKIŲ „diskusija“ – „ŽMOGAUS TEISĖS LIETUVOJE“

Išsigimėlių gynimo konferencija mums rodo, kad Lietuvoje laisvai siautėja žydijos remiama kosmopolitų ir pederastų klika, kuri nori įvykdyti Lietuvių Tautos genocidą ir čia esančius Lietuvius paversti pederastais ir ištvirkėliais (juos pakeičiant į negrus bei azijatus, kurių gabenimas „pasaulio savininkų“ yra numatytas).

Kas nutiks, jeigu nupjauti šaką, ant kurios sėdi? Išmokite atpažinti kvailumą ir jo saugotis

Kaip žinia, kvailumas - intelektualinis nepakankamumas, kurio pasėkoje asmens intensyvios intelektualinės veiklos produktas turi itin menką santykį su ta informacija, kurią tas intelektas logiškai apdorojo.

Apsinuodijimas informacija

Kiekvienam žmogui reikalingas maistas protui, arba, kitaip sakant, informacinis maistas. Jeigu kasdien valgysime labai aštrų maistą, tai labai greitai skrandis bus pažeistas. Tas pats su informaciniu maistu. Mes kasdien suryjame milžinišką informacijos kiekį. Tačiau visiškai netikriname jos kokybės ir labai retai sekame, ar ta informacija teikia naudą, ar daro žalą.

Vakarų civilizacijos pabaiga

Mano požiūriu, Vakarų civilizacija jau pasibaigė. Šis procesas dar tęsis, tačiau būtent šiandien žinome apie prasidėjusią įvykių seką, kuri baigsis visiška Vakarų pasaulio vertybių ir jų skleidėjų išnykimu.

Naudojimosi vyrais instrukcija. 10 punktų, kuriuos privalo išmokti kiekviena moteris

10 наблюдений от практикующего психолога Натальи Белоусовой о том, как любить мужчину. Никакой теории, только практические работающие советы.

APIE EUGENIKĄ

„Niekam tikusiųjų išlaikymas geresniųjų sąskaita yra kraštutinė žiaurumo išraiška. Tai sąmoningas nelaimių ateinančioms kartoms kaupimas. Nėra didesnio prakeiksmo palikuonims, nei palikti jiems kaip palikimą augančią imbecilų populiaciją“. Herbertas Spenceris (Herbert Spencer)

ĮŽYMIŲ ŽMONIŲ PASISAKYMAI APIE HOLOKAUSTĄ

Viskas, ką jūs norėjote sužinoti apie holokaustą, bet bijojote paklausti

Atsižvelgiant į gamtos dėsnius, nėra nieko teisingesnio, kaip kova už savo rasės išlikimą.

Politinės, religinės ir ekonominės sistemos gali būti sugriautos ir vėl iš naujo atkurtos. Išnykus rasei arba tautai, jos atkurti neįmanoma.

Kaip brangiai parduoti tai, ko pigiai nepirktų?

Kaip jau esu minėjusi, paskutiniu metu teko įdomi užduotis – ieškoti daiktų iš „antrų rankų“ ir vienas mane nustebinusių dalykų buvo kainų didinimai. „Tai ką, neparduodi ir dar didini kainą?! Kur čia logika?“ – nustebau. „Logiška. Kai atrodo per pigu, niekas neperka,“ – atsakė mylimasis.

Apie Gruzijos kalnuose gyvenantį žiobrį Vimba vimba, Tkibuli teatro režisierių Rezo ir savo jaunystę

Vakar LTV džiaugsmingai paminėjo bevizio režimo Gruzijos piliečiams į ES pradžią. Daug buvo kalbėta apie lietuvių ryšius su Gruzija, dokumentinis filmas ta tema parodytas. Svarbiausią, žinoma, paminėjo: labai džiaugėsi, kad Landsbergio jaunesniojo pasaką gruzinų šešėlių teatras parodė. Svarbu. Mes jo tatos „šešėlių teatrą“ jau 26 metus stebime, kaip Lietuva, tarytum šešėliai, ne be jo pastangų išsivaikšto, išbėgioja.

Kovos ir laimės šauklys – Maksimas Gorkis

1868 m. kovo 28 d. gimė rašytojas–komunistas, kaip klasikas įėjęs ne tik į rusų, o ir pasaulinės literatūros istoriją, M. Gorkis (1868–1936). Kaip lygus tarp lygių literatūriniu meistriškumu stovintis greta Tolstojaus, Dostojevskio ir kitų didžiųjų, šiandien Lietuvoje ir apskritai buvusiųjų tarybinių respublikų erdvėje, jis nureikšminamas, siekiamas išstumti iš viešosios erdvės dėl jo kūrybą persmelkiančių revoliucinių idėjų. Šia proga savo skaitytojų dėmesiui pateikiame lietuvių rašytojo, Aleksandro Gudaičio–Guzevičiaus (1908–1969) straipsnį, išėjusį 1968 m. žymint Gorkio šimtmetį.

Mus programuoja ar mes?..

Trumpam atsipūskite. Užteks kelių minučių.Galite atsiremti į atlošą, galit padėti rankas ant krėslo turėklų, jeigu tokie yra. Kaip jums patogiau. Dabar jums visai nieko nereikia daryti. Galite paprasčiausiai žiūrėti kur nors, galite užsimerkti. Štai po savimi jaučiate kėdę, kojomis jaučiate žemę. Jaučiate savo kvėpavimą. Nei stabdote jo, nei greitinat - jūs paprasčiausiai juntat, kaip įkvepiate ir kaip iškvepiate orą. Tikriausiai girdit ką nors.

Apipilti moterų veidus rūgštimi – islamiška tradicija

Jau keli metai Vokietijoje įsigalėjusi Islamiška tradicija, kad vyrai moterų veidus aplieja rūgštimi, rašoma Pi-news. Tai savo rūšies bausmė už „neislamišką“ elgesį. Šis agresyvus Islamo folkloras yra paplitęs Pakistane ir Afganistane, bet palaikomas ir turkų.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

"MATRICA": Nežinomas finalas
731
Singapūre vandalai iš Vokietijos gavo lazdų ir 9 mėnesius kalėjimo
575
Dž. Orvelas. 1984 (12)
629

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: