Kaip brangiai parduoti tai, ko pigiai nepirktų?

Kaip jau esu minėjusi, paskutiniu metu teko įdomi užduotis – ieškoti daiktų iš „antrų rankų“ ir vienas mane nustebinusių dalykų buvo kainų didinimai. „Tai ką, neparduodi ir dar didini kainą?! Kur čia logika?“ – nustebau. „Logiška. Kai atrodo per pigu, niekas neperka,“ – atsakė mylimasis.

Apie Gruzijos kalnuose gyvenantį žiobrį Vimba vimba, Tkibuli teatro režisierių Rezo ir savo jaunystę

Vakar LTV džiaugsmingai paminėjo bevizio režimo Gruzijos piliečiams į ES pradžią. Daug buvo kalbėta apie lietuvių ryšius su Gruzija, dokumentinis filmas ta tema parodytas. Svarbiausią, žinoma, paminėjo: labai džiaugėsi, kad Landsbergio jaunesniojo pasaką gruzinų šešėlių teatras parodė. Svarbu. Mes jo tatos „šešėlių teatrą“ jau 26 metus stebime, kaip Lietuva, tarytum šešėliai, ne be jo pastangų išsivaikšto, išbėgioja.

Kovos ir laimės šauklys – Maksimas Gorkis

1868 m. kovo 28 d. gimė rašytojas–komunistas, kaip klasikas įėjęs ne tik į rusų, o ir pasaulinės literatūros istoriją, M. Gorkis (1868–1936). Kaip lygus tarp lygių literatūriniu meistriškumu stovintis greta Tolstojaus, Dostojevskio ir kitų didžiųjų, šiandien Lietuvoje ir apskritai buvusiųjų tarybinių respublikų erdvėje, jis nureikšminamas, siekiamas išstumti iš viešosios erdvės dėl jo kūrybą persmelkiančių revoliucinių idėjų. Šia proga savo skaitytojų dėmesiui pateikiame lietuvių rašytojo, Aleksandro Gudaičio–Guzevičiaus (1908–1969) straipsnį, išėjusį 1968 m. žymint Gorkio šimtmetį.

Mus programuoja ar mes?..

Trumpam atsipūskite. Užteks kelių minučių.Galite atsiremti į atlošą, galit padėti rankas ant krėslo turėklų, jeigu tokie yra. Kaip jums patogiau. Dabar jums visai nieko nereikia daryti. Galite paprasčiausiai žiūrėti kur nors, galite užsimerkti. Štai po savimi jaučiate kėdę, kojomis jaučiate žemę. Jaučiate savo kvėpavimą. Nei stabdote jo, nei greitinat - jūs paprasčiausiai juntat, kaip įkvepiate ir kaip iškvepiate orą. Tikriausiai girdit ką nors.

Apipilti moterų veidus rūgštimi – islamiška tradicija

Jau keli metai Vokietijoje įsigalėjusi Islamiška tradicija, kad vyrai moterų veidus aplieja rūgštimi, rašoma Pi-news. Tai savo rūšies bausmė už „neislamišką“ elgesį. Šis agresyvus Islamo folkloras yra paplitęs Pakistane ir Afganistane, bet palaikomas ir turkų.

Amerikietis atvyko perspėti lietuvių: valgote tai, su kuo valydavo užkalkėjusius katilus

Įvairūs moksliniai tyrimai rodo, kad vartojant genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) turinčių produktų, sutrinka reprodukcinės sistemos veikla, insulino reguliacija, širdies ir kraujagyslių sistemos darbas, sparčiau senstama ir nyksta protinės galios.

Kodėl verta mesti arba geriau net nepradėti rūkyti

Kad ir kaip bjauriai atrodytų rūkymo sužalotų žmonių nuotraukos ant cigarečių pakelių ir kiek bebūtų sukurta rūkymą ribojančių įstatymų, tai mažai trikdo pačius rūkančiuosius, ypač jei jie nepažįsta nė vieno asmens, kuriam blogai baigėsi dėl šio įpročio. Tačiau kiekvienas suranda pavyzdį iš savo „pažįstamųjų rato“, kuris sportuodamas gavo širdies smūgį ir mirė jaunas, o užkietėjęs rūkalius jau sulaukė devyniasdešimtojo jubiliejaus ir vis dar...

Neteisėtas prisiminimas

Antra diena tvarkau sovietinį palikimą ir imu įtarti, kad esu Kremliaus papirktas Putino vatnikas. Kodėl? Man tas palikimas toks visai nieko... Sovietiniai kibirai, sovietinė obelis, sovietų laikais statytas vasarnamis ir sovietinės malkinės kampas. Netgi mano vaikai sovietiniai! Tik mama - ne.

Kiek beždžionių reikia maištui?

Makakų grupės stebėjimai parodė, kad vos keturių ar penkių „provokatorių“ pakanka, kad būtų visiškai destabilizuota bendrija iš 50 beždžionių ir jos būtų sukurstytos masinėms peštynėms. – teigiama straipsnyje, kurį paskelbė žurnalas Nature Communications.

Žvakė iš šventų atliekų

Štai taip dega mano pirmoji savadarbė žvakė. Anksčiau nusipirkdavau, o dabar žiūriu, kad geriau pasidaryti dykai. Iš ko? Šalia matote didelį apvalų parafino gabalą. Įsivaizduojat, kiek iš jo išeis tokių žvakių?

Holivudas kaip masinio naikinimo ginklas

Būtent CŽV finansavo ir diegiamą Europoje abstraktųjj ekspresionizmą, turėdama tikslą sunaikinti klasikinį meną ir debilizuoti gyventojus. Europa leido lengvai valdyti savo visuomenę. Būtent ši žinyba organizavo pirmąsias didžiules parodas „Naujoji Amerikos tapyba“ 5-ajame deš. svarbiausiuose Europos miestuose. Jos tikslas buvo parodyti amerikietiškos kultūros ‘kūrybiškumą“ TSRS socrealizmo kultūros „pilkumo“ fone.

Krikščionys išmiršta, LGBT veisiasi

Amerikoje sparčiai mažėja krikščionių skaičius, tačiau šventa vieta, kaip žinia, tuščia nelieka, evangelistus keičia LGBT. Procesas įgauna tokį grėsmingą pobūdį, kad laikas perrašyti žinomą frazę ant dolerių banknotų „In god we trust“. „I gay we trust“ labiau atitinka dabartines Amerikos realijas.

Nugirstas pokalbis: teigiamos naujienos žiniasklaidoje

Seimo nariai ragina žurnalistus žiniasklaidoje aktyviai propaguoti Lietuvos gyvenimo teigiamus bruožus, mažiau akcentuoti negatyvumą ir taip formuoti optimistišką gyventojų požiūrį į dabartį

Robotizacija ir globalistų melas apie mažaraščių imigrantų iš Afrikos ir Azijos ekonominę naudą Europai

Mėgstamiausias melas, kurį globalistai naikinamoms europiečių tautoms nuolatos skelbia yra, neva, į Europą vežami mažaraščiai afrikiečiai ir azijatai reikalingi senstančiai Europai kaip darbo rankos. Tai jokio pagrindo neturinti apgavystė. Atlikti tyrimai paneigia šiuos globalistų prasimanymus.

Amerikos jūrų pėstininko laiškas JAV leftistams – kovotojams prieš Trampą

Aš žinau, kad esame nepažįstami. Žinau, kad jūs apie mane net negalvojate, o jeigu ir prisimenate, tai tikriausiai galvojate kažką negero. Aš esu „šovinistas“ ir „patriarchato šalininkas“ feminisčių požiūriu. Aš „imperialistas“ ir „valstybinio represinio aparato dalis“ apsirūkiusiems ir apžėlusiems hipiams. Aš „engėjas“ profesionaliems kovotojams už visokių mažumų teises.

Bolševikinės šeimos idealai ir „Pamiršta“ seksualinė revoliucija

Prisiminkime nė šimtmečio nesiekiančią bolševikų imperijos seksualinės revoliucijos istoriją. Ji pateikia puikių analogijų ne vien apie gėjus ir lesbiečius.

Rusijos režimas žlugs kai pasibaigs šunys! (Žinių Radijas)

Pačioje pradžioje Raigardas Musnickas ir pareiškia: - Rusams yra tas pats. Investuoja į žvalgybą, į gynybą, į karinę pramonę, nesvarbu, kad ten reiškia jų žmonės kažkur ten už Uralo JAU ŠUNIS GAUDO IR VERDA.

Informacinis karas ir informacinio karo nusikaltėliai

Kai kokios nors bananų valstybės proamerikietiška klika vykdo informacinį karą prieš savo tautą, ji nesibodi jokiomis priemonėmis.

Labiausiai nekenčiama Amerikos šeima

Legendinius milijardierius kartą išgelbėjo atradimas: pasaulis priklauso tam, kas mokas teisingai save pateikti. Nuo to laiko versle įsiviešpatavo naujas reiškinys – PR’as, arba ryšiai su visuomene. 1914 gegužės 2 penki žmonės su gedulingais raiščiais ant rankovių, keturias valandas tylėdami piketavo Rokfelerių namą 54-ojoje gatvėje Niujorke. Po penkių dienų toje pačioje vietoje su...

Nesibaigiantis progresas. Akiplėšiškas melas, kuris tapo įpročiu

„Pramonės augimas sustojo“, „įmonių pelningumas mažėja“… Šiomis frazėmis paprastus žmones gąsdina kaip vaikystėje baubais ar raganomis. Nes nepriklausomai nuo to, supranta žmogus visą tą ekonomistų abrakadabrą su visais tais jų „likvidumais“ ir „fjučersais“ bei „derivatyvais“, ar nesupranta, patys žodžiai „sustojo“, „mažėja“, „gresia“ skamba labai niūriai ir grėsmingai.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

88 Deivido Leino tiesos
169
Materializmas – kontrolės įrankis?
158
Visiems po tabletę. Kodėl farmakologai susiruošė "gydyti" sveikuosius
2583

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: