Kaip mūsų supermamytės sutramdytų tokį vaiką esamoje situacijoje, nepažeisdamos naujo Šakalienės įstatymo nuostatų?

Taigi, Šakalienės įstatymas uždraudė kišti nagus prie vaikų. Klausimas visų genderių supermamyčių chorui: kaip siūlote sutramdyti tokį vaikiuką? Pasižiūrėkite šį 2 minučių trukmės video iš Brazilijos įstaigos, į kurią porelė atsivedė savo be smurto auklėjamą sūnaitėlį.

Skundikų eros sugrįžimas

Po dvidešimt penkių metų nepriklausomybės, stojimo į NATO ir ES, ta era sugrįžo – nūnai vėl tapo naudingi visokie skundai, e-policijos, foto policijos, karštosios VSD linijos. Yra tik viena įdomybė – retas iš tokių labai jau pilietiškais ir dvasingais besijaučiančių tapinoidų iškvies policiją dėl triukšmaujančių kaimynų, arba įduos neblaivų už vairo sėdusį pažįstamą* – nesulauksi niekada gyvenime.

Sovietinis mentalitetas ar meilė pinigams – kas didesnė blogybė?

Kuriama visuomenė, iš kurios pamažu, po vieną mažą dalykėlį atimama šeima, tikėjimas, moralė, laisvas žodis, tradicijos ir visa tai keičiama… Ekonominiais santykiais. Santykiais, kurių svarba daugumai jau dabar didesnė nei asmeniniai santykiai, nes žinau ne vieną porą, kuri vietoje to, kad keistų darbą, pakeitė gyvenimo draugą.

Rasė kaip tautiškumo pagrindas

Tautiškumas nėra pakankamai skatinamas Lietuvos švietimo institucijose, visuomenėje ir, apskritai, aplinkoje ir visoje Valstybėje. Tačiau tas tautiškumas yra tik paviršutinis, galima sakyti, dirbtinis ir netikras, be to, kad jis yra silpnas. Kodėl?

Lietuva LIETUVIAMS!

Pasakysiu tiesiai šviesiai: tai reiškia, kad Lietuvis Lietuvoje yra išmatos vietoje, kol bet koks žydpalaikis, pederastas, negras, ar kitoks išgama, ar atėjūnas, yra „teisių reikalaujančios mažumos“ narys. Kokios dar teisės? Kieno protėviai gynė šią šventą žemę? Afrikos zulūsų gentys, ar Lietuvių didvyriai? Lietuvių karžygiai ar supuvę rabiniūkščiai? Jeigu mūsų protėviai būtų buvę „tolerantiški“ atėjūnams bei parazitams, tada čia jau seniai būtų buvusi Mongolija.

Nugirsti pokalbiai: Lietuvos Nepriklausomybės Akto 99-osios metinės

Lietuva švenčia Nepriklausomybės Akto, kurį 1918 metų vasario 16 dieną Vokietijos okupacijos metu išdrįso pasirašyti 20 visuomeninių veikėjų, 99-asias metines.

Nuo publikacijų „Holokaustas: tarp tiesos ir netiesos (melo)“ dienos metams praėjus

Mes lietuviai juk tokie baikštūs, mes net savo šešėlio bijome, o ką jau apie žydišką šešėlį kalbėti, ką bekalbėti apie jų „trisdešimt šekelių“? Mėgstame mes tuos šekelius, pačius save šmežiančias knygas už juos rašome, kaip kad viena nedora ponia plėšraus paukščio pavarde 2015 metais padarė.

Patrankų ir šautuvų ant duonos neužtepsi

Vyriausybė nusprendė radikaliai pakeisti socialinių pašalpų ir pragyvenimo minimumo dydžius, pririšus juos prie kainų augimo. Taip pat planuojama atsižvelgti į dietologų rekomendacijas ir įtraukti į kasdieninį gyvenimą tokią sąvoką kaip gyvenimui reikalingas minimalus produktų kiekis.

Tautos laisvė ir reikšmė

Daug apie laisvę rašyta. O gal dar daugiau mastyta. Irgi mūsų. Tačiau vis lyg nesuprasta, kas ji. Dargi sako tūli, kad žmogui visai nesą laisvės. Ir toks čia nesuderinamas priešingumas. Mat kalba ir rašo apie laisvę labai dažnai ir tokie, kurie tam neturi reikiamojo išmanymo. Kas laisvė yra, tegali pasakyti, kurs laisvas yra savo esmėje.

Fašizmo doktrina

Publikuodami didžiojo italų tautos sūnaus, Benito Amilkare Andrea Musolini, veikalą „Fašizmo doktrina“ Lietuvių kalba, mes tikimės savo Tautą supažindinti su pagrindinėmis italų fašizmo idėjomis, kurių didelė dalis iš esmės tinka ir būtų naudingos mūsų Tautai atgimti.

Daugiau meilės, mažiau vartotojiško kičo!

Anot bažnytinių kronikininkų, šiandien prieš daugiau, kaip pusantro tūkstančio metų, kankinio mirtimi mirė šventasis Valentinas, slapta rengęs imperatoriaus Klaudijaus kariams uždraustas tuoktuves su jų mylimosiomis; bažnyčios paskelbtas įsimylėjėlių globėju. Iš to ir vakarų krikščioniškame pasaulyje nusistovėjusi vasario 14-osios reikšmė.

ES valdžia kuria „Tiesos ministeriją“

„Šaltojo karo“ laikais Tarybų Sąjungoje buvo uždraustas pranašingas Džordžo Orvelo romanas "1984", nes skaitytojai jį vertino kaip savo represinio režimo alegoriją. Informacijos, kuri kėlė tarybinės socialinės ir politinės sistemos ydas, buvo laikoma nusikaltimu.

Kalba Miuncheno teismo salėje

Man atrodo keista, kad vyras, kuris, kaip kareivis, buvo šešis metus pripratęs prie aklo paklusnumo, turėtų staiga atsidurti konfilkte su vastybe ir jos konstitucija. Šito priežastys kyla iš mano jaunystės dienų. Kai man buvo septyniolika metų, aš atvykau į Vieną ir ten aš išmokau nagrinėti ir stebėti tris svarbius klausimus: socialinį klausimą, rasinę problemą ir, pagaliau, marksistų judėjimą. Aš palikau Vieną tvirtu antisemitu, mirtinu marksistinės pasaulėžiūros priešu ir vokiečių nacionalistu savo politinių principų atžvilgiu.

Nemokama, nekoduota, necenzūruojama palydovinė televizija

Kažkoks keistas kovos su Rusijos propaganda metodas užkoduojant lietuviškus TV kanalus transliuojamus per palydovus, kai Kremlius savo TV kanalus transliuoja nekoduotus ir nemokamai. Jums nekeista?

Tiesos likimas barbarybės viešpatavimo sąlygomis

Šiomis dienomis mūsų jau neturėtų stebinti, kad viešoji erdvė darosi vis atviresnė nuomonių įvairovei, o pliuralistinis įvairovės imperatyvas svarbesnis už tokį mąstymo būdą, kuris priartintų mus prie tiesos ar savo susiaurinta prasme bent leistų nepasiklysti gausėjančios informacijos džiunglėse. Be abejonės, laisvė išsakyti žodį yra vienas didžiausių šiandieninės demokratijos nuopelnų.

Dar vienas Europos Hitleris. Daugiau kaip 10 mln aukų ir visiška tyla

Dauguma žmonių neturi nė menkiausio supratimo apie tai, kas pavaizduotas nuotraukoje. O žinoti vertėtų. Šis žmogus turėtų kelti tokį pat pasibjaurėjimą kaip Musolinis, Mao, Stalinas ar Hitleris, kadangi jis įvykdė genocidą Afrikoje, kurio rezultate Konge žuvo daugiau kaip 10 milijonų žmonių.

Tikrasis heroizmas

Jeigu visas gyvenimas politinio aktyvizmo gali prisidėti prie baltosios rasės išlikimo, kiek vienas gabalėlis smėlio prisideda prie viso paplūdimio, ar vienas lašelis vandens prisideda prie plataus vandenyno, tada jis turi reikšmę. Ir tai yra moralinė būtinybė.

Daktaras Gebelsas – „Kodėl socializmas?“

Nacionalsocialistinė profsajunga nėra joks klasių kovos organas, bet organas, atstovaujantis profesinius interesus..Nacionalsocialistinis darbininkas turi žinoti, kad nacionalinės ekonomikos klestėjimas reiškia jo paties materialinį gerbūvį. Nacionalsocialistinis darbdavys turi žinoti, kad jo darbininkų džiaugsmas ir pasitenkinimas yra jo paties ekonominės gerovės ir egzistencijos kertinis akmuo. Nacionalsocialistiniai darbininkai ir nacionalsocialistiniai darbdaviai yra nacionalinės bendruomenės, kaip visumos, tarnai ir sargai.

Būk kaip pelytė. Būk pasiruošęs

Tarybinis okupantas savo vaikus nuo mažumės per pasąmonę programavo ir tebeprogramuoja karui ir pasiruošimui jam. Todėl jeigu jūsų vaikai skaito tarybines vaikiškas knygutes ir žiūri tarybinius multikus - jie pasąmonės lygiu bus pasiruošę.

Nauja porcija kosminių makaronų ant ausų: NASA kartu su jEvrosojūzu rengiasi kelionei aplink mėnulį

Skandinavams priklausantis Masinis Durninimo Organas "Delfi.lt" praneša, kad vakaroidai - NASA ir jEvrosojūzas bendromis pastangomis per penkerius metus pasiruoš skrydžiui aplink mėnulį.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Leninas
281
Kaip atskirti diktatorių? Keli diktatoriaus požymiai
646
Antitolerastiška pasaka: meistras Vanas, Meistras Čžanas ir Šviečiamosios Lopetos kelias
522

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: