Atsakymas į Mes galime neišprotėti straipsni

Atsakymas į šį staipsni vienitelis kelias yra burtis į nedideles bendruomenės kurios palaipsniui sukurtu judėjimą su stipriu lyderiu Pirmoji Stadija yra Idėjos propagavimas,kaip Revoliucinio Naujojo Tikėjimo,kuris turi suteikti dvasinį pamatą ir infrastruktūra,rasinių idealistų mobilizavimui kurio siekiame.

P-rezidentei D. Grybauskaitei po filmo buvo labai sunku kalbėt

LRT pranešė, kad p-rezidentė Dalia Grybauskaitė nuėjo ir pasižiūrėjo naują lietuvišką filmą „Emilija iš Laisvės alėjos“. Moteris po filmo palikta tuščioje kino salėje sunkiai valdė savo emocijas, taip stipriai buvo sujaudinta.

Kaip stojosi ant kojų Vakarų kapitalizmas. Golodomorai ir žudynės kolonijose (3)

BADAS PRANCŪZIJOS ALŽYRE Dėl kruvinų religinių XVI-XVII šimtmečių konfliktų Prancūzija pernelyg vėlai įsitraukė į kovą dėl kolonijų. Visi jos mėginimai XVIII amžiuje perimti kolonijinę lyderystę iš Anglijos baigėsi nesėkmingai.

Įdomiausi Katalikų bažnyčios išradimai

Vakar sužinojau apie tris labai įdomius Katalikų bažnyčios išradimus. Pats unikaliausias - virti nusidėjėlius gyvus aliejuje ir smaloje. Pasodina eretiką į tokį puodą, po juo užkuria ugnį, ir nusidėjėlis maldauja Viešpatį Dievą mirties. Bet mirtis žiūrovų džiaugsmui dar neateina kokias 15 minučių. Juk gailestingasis Viešpac irgi nori pasismaginti žmogaus kančiomis!

Apie 1939-1945m. karą KITAIP

Pergalingieji sąjungininkai II Pasauliniame Kare sustabdė istorijos laikrodį besąlygiškai ir visuotinai 1945 metais. Nors istorinis revizionizmas neapsiriboja vien II pasaulinio karo periodu, būtina ypatingą dėmesį skirti šiam kritiniam periodui, kada sovietinių veikėjų ir karo laikų jų demokratiškų sąjungininkų buvo įvestas šiuolaikinės istorijos falsifikavimas.

Ak... Tos mamos!

Mama mane mokė TIKĖTI DIEVU: - Melskis, kad ta dėmė išsiplautų! Mama mane mokė GALVOTI LOGIŠKAI: - O todėl, kad aš taip pasakiau, va, kodėl!

Nacionalsocializmas prieš materializmo monetą

Didysis vokiečių Tautos ir Europos sūnus, Adolfas Šikelgruberis (iš jidiš šekelio rinkėjas), dar žinomas kaip Hitleris, yra taikliai pasakęs: „Kapitalizmas ir komunizmas – tai dvi tos pačios žydiškos monetos pusės.“ Tad dera suprasti, kad turime ne imti ir skirtingomis pusėmis vartyti šią materializmo monetą...

Adolfas Šikelgruberis: Jūs sakėte, kad aš tik svajotojas...

Nuostabus, šiurpulius sukeliantis ir ašarą priverčiantis išspausti video, kuriuo prašau dalintis.

Didybės matas

Ir kas ateity turės reikšmę, nustatant Adolfo Hitlerio reikšmingumą, yra ne, ar jis laimėjo, ar pralaimėjo karą, bet ar jis, ar jo priešai buvo tos Gyvybinės Jėgos pusėje, ar tai būtų jis, ar jie, kas kovojo už tiesą ir žmonijos pažangą. Mums šiandien tereikia apsižvalgyti aplinkui, kad žinotumėme, kad tai nebuvo jie.

Terminatoriai galvoja apie mus

Nai nai, kaip oriai jie sėdi ir kokie gražūs, nusiskutę, su šlypsais ir iš pažastų nesmirda. Nai nai, koks tekstas, kokie žodžiai. Ir viskas teisinga, ir kaip reikiant, ir principingi iki kaklo. Studija akinamai apšviesta, veidai papudruoti, akutės budriai tik blizga.

Kas žlugdo Vakarų visuomenę.

Europa 1920-ieji. Darbininkų gyvenimo lygis kapitalistinėse šalyse kažkiek gerėja. Raudonoji revoliucija pavyko tik Rusijoje. Sovietų Sąjungoje žmonės gyvena prispausti skurdo ir smurto. Pasitvirtino, kad klasikinės marksistų idėjos buvo klaidingos.

Daryti reikia

Iš pradžių ėjau į visus patriotinius mitingus, klausiau aistringų kalbų, plojau ir pritariau, žinojau, kad pagerės. Paskui nėjau ir nepritariau, net parašiau kelis piktus straipsnius. Parašęs ėjau rinkti kitų, bet išrinkau tuos pačius. Tada visai nėjau ir visai nerinkau, bet niekas nuo to nesikeitė.

Taigi… Kodėl lidzita.lt, o ne lidzita.popo.lt?

Žmogus, kurio dėka pradėjau rašyti blogą ir žmogus, dėl kurio sprendimo turėjau palikti popo.lt, yra vienas ir tas pats. Ačiū jam už abu dalykus. Aš suprantu, kad kažkada jis dėl manęs labai apsiriko ir, vedinas to apsirikimo, įtikino rašyti tinklaraštį. Tiesa, neminėdamas, kad pats yra susijęs su popo.lt.

Remigijus Šimašius - Leninas Nr. 2. Neišnaikinsi bolševikinio geno, net ir įstojęs į masonus

Nupirkit jam kokį guminį rąstą, kaip Leninui, ir tegul tampo visur. Arba geriau kryžių tegu nešioja. Bo vis kėsinasi tai kokią grindinio plytelę išlupt, tai tvorą nuspirt, žiūrėk, jau greitai gal kokio gruzovyko baranką sukiot pradės ar su lobziku eis abrozdėlių drožti.

Karbauskininkams prasidėjo pavasarinis ku ku

Pavasarį, paprastai, paūmėja šizofrenija. Koks sutapimas, karbauskininkus šizofrenijos priepuolis apėmė lygiai kovo 1 dieną. Jis pasireiškė tuo, kad ši ku ku partija (kitaip šių nukvaišėlių pavadinti liežuvis nesiverčia) sugalvojo atiminėti iš žmonių kapus, tuos, kurie du metus netvarkomi. Apie tai LRT šiandien pranešė. Savo ausim negalėjau patikėti.

Dantų pasta. Grandiozinė XX amžiaus afera

Vis daugiau mokslininkų linkę manyti, kad fluoravimas yra viena didžiausių apgaulių žmonijos istorijoje. Dantų pastos, fluoruotas vanduo, pastilės ir karamelės su natrio fluoridu… Mes esame tikri, kad tai neša naudą, prisotina dantų emalį fluoru, išsaugo mūsų dantis sveikais ir gražiais. Dešimtis metų žymiausi mokslininkai kalbėjo apie fluoro naudą, buvo varoma dantų pastos su fluorų propaganda, fluoruotą vandenį rekomendavo naudoti visuotinai.

Kodėl Breiviko aukos mirė nesipriešindamos kaip avys ir prie ko priveda marksizmas?

Dar nepaversto zombiu norvegų nacionalisto įspūdžiai apie ten viešpataujantį "rojų" Mano tautiečiai pavirto norvegiškais Homo Sovieticus. Norvegai tiek sužlugdyti šios socialistinės ideologijos ir glaudaus bendradarbiavimo per visą gyvenimą su sovietine valstybe, kad yra įsitikinę, jog jiems draudžiama gintis patiems ir ginti kitus!

Šiltnamio automatika savomis rankomis

Kur nusipirkti šiltnamio automatiką? Artėjant pavasariui, šis klausimas labai padažnėja. Atsiranda vis daugiau daržininkų, kurie norėtų savo šiltnamius nuo pavasario šalnų apsaugoti žemės šiluma. Kada šiltnamyje nukrenta temperatūra, iš žemės galima ventiliatoriais parsivaryti šiltesnio oro. Tačiau juos reikia valdyti. Negi kelsies paryčiais ir eisi įjungti?

Šventoji tolerancijos karvė

Kas gi yra tolerancija, jeigu paprastai? Pakantumas. Kam tada prireikė kito žodžio, jeigu yra senas geras lietuviškas? O kam žudikai perkrikštijami kileriais, o šliundros – putanomis? Kad gautųsi toks užsienietiškas dėmesį pritraukiantis žodelis, kad niekas daiktų nevadintų paprastai ir tiesiai šviesiai.

Oskarus palydint: Pederastą negrą kinoekrane perspjauti gali tik pederastas-žydas-holokauste

Nugalėtoją atspėti buvo nesunku. Internetai žvengia susiriesdami: filmas apie juodaodžio gėjaus gyvenimą laimėjo Oscars 2017 geriausio filmo prizą! Panašu, kad anekdotų apie toleranciją bei politkorekciją siužetai ir personažai vis dažniau persikelia į realybę.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Nerimą keliantys degradacijos požymiai
2324
Pasikėsinimai į Fidelį Kastro
115
Karbauskininkams prasidėjo pavasarinis ku ku
142

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: