Legendinis Rusijos laivas / Легендарный корабль России

100 лет со дня введения в строй дредноута «Александр III» / Дредноут – вершина в эволюции броненосцев / Гонка вооружений перед 1 мировой войной / Военно-техническая мысль в Российской империи не уступала передовым странам

Hitleris ir Amerikos atominė bomba

Tai istorija apie didelį lagaminą, o gal dėžę su 70 kilogramų urano. Pačioje 1945 metų gegužės mėnesio pradžioje SS generolas perdavė jį amerikiečių žvalgybos pareigūnui. III Reichas išgyveno krachą, pasaulis sužinojo apie koncentracijos stovyklų siaubus. Po trijų mėnesių, 8.15 ryto ant Hirosimos buvo numesta Little Boy bomba, atominis grybas prarijo japonų uostamiestį. Ir Žemės planeta jau daugiau nebebuvo tokia, kaip anksčiau.

Eizenhaueris-karinis nusikaltėlis.

„Viešpatie, aš nekenčiu vokiečių“

Adolfo Šikelgruberio (Hitlerio) žodžiai

Adolfo Hitlerio doktrinos kertinis akmuo yra įkūnytas Jo knygos – Mein Kampf – Mano Kovos – kurioje Jis išdėsto naujo tikėjimo esminius principus ir tiesas, puslapiuose. Ir nors šis veikalas yra dažnai minimas, ginčijamas, iš ties, šmeižiamas, retai tėra jis skaitomas su įžvalgumu ir suvokimu, kurio reikia tikram supratimui.

Gegužės 8 [9] d. ir vokiečiai

Vinstono Čerčilio žodžiais tariant: „Neatleistinas Vokietijos nusikaltimas prieš Antrajį Pasaulinį karą buvo bandymas išplėšti savo ekonomiką iš pasaulinės prekybos sistemos ir sukurti savo prekių apsikeitimo sistemą, kurioje pasaulinis finansinis kapitalas neturėtų galimybės gauti savo pelną“.

Agresija internete. Trolizmas kaip diagnozė

Su kuo susijusi šita agresija internete, kuri gigabaitais liejasi į informacinę erdvę? Jeigu aiškinti trumpai ir paprastai, tai į pagalbą galima pasitelkti žinomą posakį „Būtis lemia sąmonę“. Kitaip sakant, toji būtis, kurioje gyvena žmogus, diktuoja jo elgesio normas – moralizuoja arba demoralizuoja žmogų. Agresija internete, kaip ir agresija kaipo tokia apskritai, visuomenėje kyla dėl visų tų faktorių, kurie vienaip ar kitaip veikia žmogų jo veikloje ir gyvenime.

Koncentracijos stovyklose nebuvo popierinių pažymėjimų

Lietuvoje įsigaliojus Civilinės būklės aktų registravimo įstatymo nuostatoms, popieriniai gimimo, santuokos ir ištuokos, mirties, taip pat vardo, pavardės ar tautybės keitimo liudijimai piliečiams neišduodami. Viskas bus saugoma, suprantama žmonių patogumui, Registrų centro duomenų bazėje. Tai ne naujiena. Koncentracijos stovyklose per karą irgi taip buvo, ištatuiruoja kodą ant rankos, ir viskas, kokie dokumentai?

66 klausimai ir atsakymai apie "holokaustą"

Ką jūs galite pasakyti apie kaltinimus tiems, kurie drįsta abejoti holokausto istorija, kad jie antisemitai ir neonaciai? --Tai kliedesiai, skirti nukreipti dėmesį nuo faktų ir sąžiningų argumentų. Mokslininkai, kurie paneigia holokausto istorijos teiginius, yra pačių įvairiausių pažiūrų ir įsitikinimų, priklauso įvairioms religinėms konfesijoms ir etninėms grupėms [taip pat ir žydams]. Tarp „holokausto“ neigimo iš vienos pusės ir kaltinimų antisemitizmu ir neonacizmu iš kitos nėra jokio ryšio. Visa eilė žydų mokslininkų atvirai pripažįsta pagrindinių holokausto teiginių neįrodomumą.

Nacistinis akibrokštas įrašytoje(!) valdiškos televizijos laidoje. Kas prisiims politinę atsakomybę už tokį baisų tarnybinį aplaidumą?

Jau kelios dienos mūsų viešojoje erdvėje siautėja baisus skandalas, kurį sukėlė žymi komedinio amplua aktorė Asta Baukutė. Norėdama išreikšti savo karštus judofilinius jausmus ir simpatijas velionio Leonido Donskio pusbroliui Simonui Donskovui, pastaroji nesugalvojo nieko gudresnio, nei laidos filmavimo metu mėtyti nacistinius saliutus.

Kaip vaiko siela pasirenka būsimus tėvus?

Žemėje galioja tam tikri dėsniai: trauka stipriausia tarp panašių žmonių; tai, kokio lygio vaiką pritrauksite, priklauso nuo to, kokiame lygyje – dvasiniame, materialiame, fiziniame – esate pats. Jeigu kūniškame lygyje maitinatės nesveikai, sergate, didelė tikimybė, kad jums gims vaikas, turintis įvairių negalavimų.

Ar norėjo Hitleris sunaikinti slavus?

Slaviškosios valstybės – Bulgarija, Chorvatija, Slovakija – buvo ištikimi ir tvirti Naujosios Europos sąjungininkai, dalyvavę Kryžiaus žygyje prieš bolševizmą. Beje Chorvatija ir Slovakija dėl savo nepriklausomybės atgavimo asmeniškai buvo įsipareigojusios Hitleriui. Vermachto ir Waffen SS gretose prieš komunizmą kovojo rusai, ukrainiečiai, baltarusiai, bulgarai, čekai, lenkai.

Ką turi žinoti kiekvienas baltaodis apie rasinius skirtumus

Rasiniai skirtumai nėra vien tik odos spalva; jie yra persismelkę į žmogų ir reiškiasi kiekvienoje kūno ląstelėje. Jie yra milijonus metų trukusio skirtingo evoliucinio vystymosi, kuris labai tiksliai prisitaikė prie skirtingų aplinkos sąlygų, padarinys.

Kodėl revoliucija?

Atėjo laikas pabusti ir suprasti, kad policininkas ant gatvės kampo ir kongresmenas Vašingtone nebėra mūsų gynėjai ar tarnai. Jie yra Sistemos gynėjai ir tarnai – nors ir nebūtinai sąmoningai ar iš piktos valios. Dauguma jų tėra etatiniai darbuotojai; daugiau ar mažiau bejėgės mašinos girnos. Vis dėlto jie sąmoningai ar nesąmoningai tarnauja Sistemai. Mūsų protėvių mums tarnauti ir mus saugoti sukurta vyriausybinė struktūra buvo atsukta prieš mus. Jos galia yra nebe mūsų apsauga, o mūsų pavojus. Jos silpnybės mums yra nebe nelaimės, o galimybės.

Apie eugeniką. EUGENIKA: vektorius - tobulybė

„Niekam tikusiųjų išlaikymas geresniųjų sąskaita yra kraštutinė žiaurumo išraiška. Tai sąmoningas nelaimių ateinančioms kartoms kaupimas. Nėra didesnio prakeiksmo palikuonims, nei palikti jiems kaip palikimą augančią imbecilų populiaciją“. Herbertas Spenceris (Herbert Spencer)

Nauja interneto žvaigždė: gražiausia Helsinkio mergelė 2017 - Sefora Ikalaba

Tolerancijos, politkorekcijos ir multikultūralizmo apoteozė. Pasveikinkime Suomijos sostinės grožio konkurso Miss Helsinki 2017 nugalėtoją! Be komentarų. Tiesiog tyliai pasigrožėkime ateitimi, kurią mums ruošia tolerancijos ir multikultūralizmo diegėjai.

Auksinės ašaros

Kai atsitiko šitas laimingas ir netikėtas įvykis, kiekvienas šeimos narys turėjo tam savo paaiškinimą. Donja Luisa, motina, manė, kad vaiką kakton įkando auksinis žiogas; donas Luisas, tėvas, teigė kad mažylis bus prarijęs keletą radioktyvios aivos sėklelių; senelė, jau našlaujanti, tikėjo, kad čia neapseita be šventojo Hiacinto statulos, nugriuvusios ant vaiko galvos paskutinę mišių akimirką...

Nykios ir niekam neįdomios meditacijos apie bankus ir IT

Šiandienos IT ir IT prieš 20 metų neatpažinsi – skirtumai tiesiog absurdiški: tarkime prieš 20 metų gigabaitas kompiuteryje buvo kosmosas. Tuo tarpu bankai per tuos 20 metų iš esmės nepasikeitė – tie patys prakaituoti skyriai, tie patys po kiekvieno mygtuko paspaudimo tris paras galvojantys bankomatai ir tas pats bendras pasikėlusios plutokratijos melanžas, kurio esmė yra vienintelė – klientas yra visada neteisus.

Vegetarai žudo gyvūnus, atsisakydami valgyti mėsą

Visi žinome, kaip vegetarai didžiuojasi tuo, kad nedaro žalos aplinkai. Tačiau ne viskas taip paprasta. Argentinos gamtininkas Klaudijus Bertonatis įrodė, kad žmonės, kurie maitinasi išimtinai augaliniu maistu, vis tiek tampa gyvūnų žūties priežastimi.

Gyvenk jubiliejinius 2017 metus su nauju - ideologiškai teisingu kalendoriumi!

Художник Дмитрий Малкин снова любезно поделился собственноручно нарисованными портретами великих людей Советского Союза: Сталин, Ленин, Гагарин, Берия, Дзержинский, Чапаев, Маркс на ежегодных календарях с отмеченными всеми праздниками 2017 года.

Makro evoliucijos teorija - blefas. Faktų visuma patvirtina, kad žemėje įvyko globali katastrofa

Эволюционисты верят в то, что большинство слоёв осадочных пород на поверхности Земли отложились медленно на протяжении миллионов лет. Большая часть таких слоёв содержит окаменелые остатки растений и животных. Именно в этом и заключается проблема для эволюционистов. На Земле есть множество примеров, когда окаменелости...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Savižudiška demokratijos iliuzija
554
Atsisakymas nuo televizoriaus – proto požymis
412
Lietuvos superžvaigždžių superproblema – nuspėjamumas
2462

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: