Atstokite su savo „civilizuotumu“

Kada koks nors vakariečių žurnalistas rašo apie „liberalias vertybes“, „žmogaus teises“, „laisvę“ – spjaukite jam į veidą. Tai ciniškas melagis. Vakarams neegzistuoja tokia sąvoka kaip žmogaus teisės. Tai išimtinai eksportui skirta prekė. Užtat Vakarams egzistuoja du žmonių tipai: teisingi ir neteisingi. Ir tos visos „vertybės“ reikalingos tam, kad galima būtų naikinti neteisingus. Hitleris žudė už tai, kad kraujas ne tas, o šiandieniniais Vakarai – už tai, kad pas jus ne tos „vertybės“.

Apie apgaulingas baimes

Mokinių musulmonų tėvai pareikalavo, kad Monrealio priemiesčio mokyklų valgyklų meniu nebūtų kiaulienos. Monrealio priemiesčio Dorvalio meras atsisakė tai daryti, ir savivaldybės tarnautojas išsiuntė tėvams paaiškinimą, kodėl. Musulmonai turi suprasti, kad jie turi adaptuotis Kanadoje ir Kvebeke, priimti jų papročius, tradicijas, gyvenimo būdą, nes tai yra vieta, į kurią jie imigravo. Ir t.t. ir pan. ir nepan.Nepriimkit to pranešimo už tikrą pinigą. Tai paprasčiausia propagandos antis, skirta gąsdinti ir taip fobiškus žmones.Ar suveikė melo triukas? Taip. Daugybė homofobų ėmė jį savanoriškai skleisti...

Virusinis RT video su pensininkais Obama ir Keriu - pasaulinės žiniasklaidos dėmesio centre

В декабре RT отмечает своё десятилетие — в 2005 году было запущено круглосуточное вещание на английском языке. По этому случаю телеканал выпустил видео, ставшее вирусным, в котором вышедшие на пенсию первые лица США — президент Барак Обама и госсекретарь Джон Керри — продолжают сокрушаться в связи с деятельностью российского «рупора пропаганды». В ролике на дворе 2035 год, и RT продолжает свою работу. Мировые СМИ не смогли обойти видео стороной.

Kaip serga žmonės (čia juokais, jei ką)

Informatikai Gydytojas: - Mes jums nustatėm sunkią ligą. Informatikas: - Ir? - Kaip tai ir? - Nu kas toliau? Kokia prognozė? Koks planas? - Jį dar reikia sudaryti. - Kaip tai sudaryti. Aš nesuprantu kaip jūs dirbat. - Kiekvienas atvejis... - O kodėl šitos ligos profilaktiškai nenustatėt??? Kur jūsų profilaktikos planas? - Neįmanoma nustatyti visų ligų pro... ​- Siaubas kaip čia viskas neaišku.

TAPYBIŠKAS VAIZDELIS 23. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть ссылки на все предыдущие...

Liberaldurnumas kylantis iš rašytinės "išminties"

Juokingiausi galaktikoje tipai yra profesoriai, gyvenantys prisiskaitytame pasaulyje. Jei apie ką nors neperskaitė storose knygose, tai ir nežino. Skaito visiems pamokslus. Žiūri į visus iš aukšto, kaip į nusirašinėjančius studentus. Moko gyventi, patys nieko gyvenime nemokėdami. Savo minties neturi nei vienos. Kiekvieną rytą išauštančioje naujoje pasaulio dienoje neišmano nieko, nes apie tai dar niekas neparašė. Apie vakardienos įvykius nebūna visuotinai priimtinų nuomonių, kurias galima išmokti. Ir po to mokyti.

Mokslininkas, aptikęs, jog GMO iššaukia auglių augimą graužikams, laimėjo teisminį ieškinį gindamas savo reputaciją

Ar buvo teisus prancūzų profesorius Gilles-Eric Seralini, kai pareiškė, jog mokslinių tyrimų eigoje, šeriant žiurkes GMO produktais buvo nustatyta, jog tai sukėlė joms rimtų problemų su sveikata, tame tarpe ir auglių augimą?

Pastabos apie miesčionis (II)

Kiekvienas, žinoma, mato gyvenime viską taip, kaip nori matyti, o kas nieko nenori, mato tik save – nuobodus ir apgailėtinas reginys! Miesčionis nesugeba matyti daugiau nieko, tik savo pilkos, glebios ir bejėgės sielos atspindžius. Nenatūraliausios miesčionių ir liaudies santykiavimo formos susidarė mūsų keistoje šalyje. Turbūt, pasaulyje nėra kito krašto, kur vadovaujančios klasės taip uoliai ir daug kalbėtų ir rašytų apie liaudį, kaip pas mus, ir jau tikriausiai, be rusų, nė viena literatūra pasaulyje nėra vaizdavusi savo liaudies taip šleikščiai sentimentaliai, nėra aprašinėjusi jos kančių su tokiu keistu, įtartinu susižavėjimu.

Bohemijos Giraitė, Kaukolė ir Kaulai ir NPT

Tai ne koks nors studentiškas žaidimas, kaip kažkas gali pagalvoti – tai pakankamai rimta ir tai – visam gyvenimui. Iš tokių sektų savo noru nepasitraukiama (nebent kojomis į priekį). Pas juos savas požiūris į tai, kas vyksta pasaulyje ir jų interesai ne visada sutampa su valstybių, kurias jie pasirinko kaip savo dislokacijos vietas, interesais. Dėl to mėginti paaiškinti sąmoningą Artimųjų Rytų ir Europos griovimą vadovaujantis normalia logika ir normaliais ekonominiais interesais – visiškai beprasmiška. Blogio jėgų logika – aukščiau normalaus žmogaus suvokimo.

Nuogus Beatos Tiškevič papus Nacionalinio dramos teatro scenoje dengė tik meilė Putinui

Pavargusiems nuo politikos Lietuvos piliečiams nepavyko nuo jos pasislėpti netgi tamsų vakarą pasprukus į Nacionalinį Dramos Teatrą. Vengrų režisieriaus režisuotame spektaklyje pagal lietuvių dramaturgo laikraštinių ir internetinių naujienų kompiliaciją pastatytas "Didis blogis" alsavo ne tik Blogiu, vidiniais, išoriniais bei kaimyniniais demonais, bet ir plikais papais pagardinta tarptautine politika.

Vakarų Imperijos pabaiga

Vakarai miršta, ir labai sparčiai. Suskystėję dėl seksualinių revoliucijų, liberalių idėjų ir pradingusio noro daryti kažką savo rankomis, Vakarai palaipsniui pasiduoda kitų tautų malonei – kinams, euraziečiams. Pastaruosius 300 metų Vakarai laikė aplink vasalus, subūrę juos karais ir pačiomis įvairiausiomis ideologijomis, „-izmais“, kurie nukreipdavo žmonių dėmesį nuo vakarietiškų karų. Tačiau nuovargis kaupėsi ir „-izmų“ melagingumas darosi vis akivaizdesni.

Kaip ignoruoti negatyvius komentarus internete

Negatyvūs komentarai išmuša iš vėžių, gadina nuotaiką. Troliai gi pila į internetą krioklius negatyvo ir jeigu kreipsite dėmesį į kiekvieną iš jų, tai labai greitai užsidirbsite streso būseną. Kaip galima greičiau išmokti išgyventi internete – mokėti ignoruoti grubius ir akivaizdžiai provokacinius komentarus? Ar teko kada girdėti posakį „Tuščia statinė nebarška“? Taip kalbama apie ne pačius protingiausius žmones, kurie garsiausiai ir dažniausiai reiškia savo nuomonę, o iš esmės nieko neišmano ir paisto kvailystes.

Pastabos apie miesčionis (I)

Miesčioniškumas yra dabartinio vadovaujančių klasių atstovo sielos sandara. Pagrindinės miesčioniškumo gaidos – ligūstai išsivystęs nuosavybės jausmas, visuomet įtemptas vidinės ir išorinės ramybės troškimas, neaiški baimė visko, kas šiaip ar taip gali šią ramybę sudrumsti, ir atkaklus noras greičiau paaiškinti sau viską, kas trikdo nusistojusią sielos pusiausvyrą, kas pažeidžia įprastas pažiūras į gyvenimą ir žmones.

Olandai sunerimo dėl kanapių – lietuviai žengia į priešingą pusę

lgalaikis kanapių vartojimas jauniems žmonėms sukelia sutrikimus, kurie mažina IQ, sukelia atminties, koordinacijos ir motyvacijos problemas, kelis kartus padidina psichozės atsiradimo galimybę. Buvo atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo 600 žmonių, kurie daugiau nei 3 kartus per savaitę vartojo kanapes. Po trejų metų 40 proc. tyrimo dalyvių jau buvo priklausomi nuo narkotikų. „Šie žmonės turėjo kur kas daugiau problemų namuose, nei buvo prieš tai. Žinoma, kad priprasti prie kanapių turi būti daugiau problemų. Yra marokietiška patarlė, kad nuo kanapių tampi priklausomas gerokai anksčiau, nei surūkai pirmą pypkę“

Aš jau 200 dienų neperku naujų daiktų ir štai ką supratau

Prieš kelis mėnesius patyriau blogiausią savo gyvenime – mirė tėvas. Nuo vėžio. Tačiau mūsų visuomenėje nepriimta ilgai gedėti artimo žmogaus: reikia dirbti. O dar reikia surinkti krūvą popierių ir informuoti apie įvykį begalę įvairiausių instancijų. Kai visa tai užbaigiau, nutariau pašalinti iš tėvo buto jau niekam nebereikalingus daiktus. O tai – itin nedėkingas užsiėmimas. Rūšiuodama krūvas daiktų, jaučiau, tarytum dūstu. Beveik kiekvienas daiktas buvo susijęs su kokiais nors prisiminimais. Nusimatė daug darbo.

Nežmoniškiausi XX amžius eksperimentai

XX amžius be viso kito buvo dar ir daugybės eksperimentų amžiumi. Eksperimentų, kuriuos mes šiandien kitaip kaip nežmoniškais ir pasibjaurėtinais nepavadintume. Ir visgi negalima neigti, kad tų eksperimentų rezultatai padarė tam tikrą įtaką mokslo pažangai.

Pederastų ir kitų iškrypėlių judėjimas netoleruos jokių trukdžių

Pernai JAV išleista Roberto R. Railio knyga „Making Gay OK“ buvo ignoruojama liberalios valstijų žiniasklaidos, tačiau sulaukė nemenko dėmesio ir geriausių įvertinimų tradicinės pasaulėžiūros leidiniuose. Buvęs JAV prezidentų patarėjas, nacionalinio saugumo, islamo ir kultūrinių karų ekspertas savo knygoje lengvu amerikietišku stiliumi apžvelgia Vakarų mąstymo revoliuciją nuo klasikinio objektyvizmo iki moderniojo reliatyvizmo, XX a. antroje pusėje. Atmesdamas aptakų politkorektišką žodyną autorius atvirai ir tiksliai atskleidžia šio judėjimo veikimo būdus, pasiektus rezultatus ir sėkmės priežastis.

Nemirtingas?

Panašu, kad rusai turi nemirtingą prezidentą. Šita nuotrauka – iš XX amžiaus pradžios pilietinio karo.

Tikrieji elito ketinimai ir pasirengimas ledynmečiui

Mažai tikėtina, kad valdantis elitas tiki tuo melu, kurį jie skleidžia per oficialų mokslą ir žiniasklaidą. Ypač tai pasakytina apie mitą, kuris byloja, jog dėl globalinio atšilimo kalti žmonės. Toliau mes pamatysime, kad bent jau dalis valdančio elito suvokia, kas vyksta šiuo metu ir kas nutiks ateityje (ką jie iš paskutiniųjų stengiasi nuslėpti). Tai pat pamatysime, kad jie, iš visko sprendžiant, neturi svarbios informacijos.

Liberalas – kanibalas

Pasirodo liberalas ne tik debilas, bet ir laukinis čiabuvis iš Čiumba-jumba genies kažkur džiunglėse, taip teigia dėdė Vasia Joškavičius (žr. video apačioje). Dėdė Vasia, iš visko sprendžiant kažkada iš plačiosios Rusijos gryžęs į savo „istorinę tėvynę“.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Kodėl "inkliuzyvinės lietuvybės" pardavėjai neperka "inkliuzyvinio žydiškumo"? Žydų pamokos lietuviams
1923
Rinkinukas 55
253
Šiuolaikinis menas - arba ką gali sukurti degradai?
744

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: