Sveika mityba - kasdieniniai mitai iš mokslo pusės

Jei Dievas apšviestų žmonėms protą ir jie grįžtų prie mitybos įpročių kaip prieš penkiasdešimt metų, ligų būtų perpus mažiau. Paprasti produktai, kuriuos valgėme nuo amžių, yra nepakeičiami. Bet žmonės tingi augintis savų daržovių, prieskoninių žolių. Juk nėra sunku pasisėti sode ar balkone ir visą vasarą skainioti ežiuolę imunitetui stiprinti ar melisą, mėtą nervams nuraminti. Užuot ant palangės pamerkę į vandenį svogūną, jo nusiperka prekybos centre ir ištiesę kojas žiūri muilo operas.

Pasaulinė kultūrinė revoliucija (6) - Politkorekcija

Jau kelis dešimtmečius politkorekcija formuoja viso pasaulio politinį landšaftą. Kitados tai buvo visiškai nekaltas gerų manierų kodeksas, o šiandien jis pavirto nuolat griežtėjančiomis taisyklėmis, kurios nurodo, kaip reikia kalbėti ir galvoti.

7 legendiniai TSRS automobiliai

В конце 1960 года запорожский завод «Коммунар» выпустил первую серию автомобилей «Запорожец». Мечта о «народном автомобиле» стала реальностью. Советский автопром выполнял мечты и о крестьянском автомобиле, и об автомобиле для партийной верхушки. 1. ЗапорожецС середины 50-х годов запросы населения на компактный недорогой «народный» автомобиль стали...

Šokiai, kniaukimas ir kitos europietiškos isterijos - nuo raganų medžioklės iki bitlomanijos

Raganų ir burtininkų persekiojimas vyko visais laikais, bausmes šios kategorijos žmonėms numatė ir Egipto, ir Babilini įstatymai, burtai buvo smerkiami Biblijoje. Tačiau tiktai Viduramžiais kova su raganavimu pavirto masine isterija. Viduramžių raganų medžioklė truko kelis šimtmečius. Buvo nužudyta, įvairiais vertinimais, nuo 60 iki 100 tūkstančių žmonių.

Naujoji terapija

Gydoma šalčiu, kad neperšaltum. Bado tave adatomis, kad neskaudėtų. Fizinio kontrasto principu. O galima gydyti ir be kūniško kontakto. Delfinų terapija, anoniminių alkoholikų rateliai, gulėjimas su papliurpimais ant kušetės pas psichoanalitiką, kačiukų glostymas. Psichinio kontrasto principu.

Kanibalizmo propaganda žiniasklaidoje

2014 metais internete išplito straipsnis „Overtono langai“, pasakojantis apie technologiją, kuri leidžia legalizuoti visuomenėje visiškai svetimas jai idėjas. Paminėtas ten buvo ir kanibalizmas. Daugelis įvertino publikaciją kaip hiperbolę, tačiau iš tikrųjų kanibalizmo legalizavimo procesas jau paleistas ir nulinis taškas jau įveiktas. Apie tai ir bus kalbama šioje apžvalgoje, pateikiant konkrečius pavyzdžius.

Iliuzijos laikančios mus sistemos vergovėje

Nelsonas Mandela: „Iliuzija net buvimą kalėjimą gali paversti komfortišku“.Zigmundas Froidas, filosofas ir psichiatras, samprotauja apie žmonijos būklę ir apie tai, kokiu būdu mums visiems išsiropšti iš Matricos.Mes gyvename iliuzijų pasaulyje. Daugelis problemų užimančių jūsų mintis ir kalendorių, egzistuoja tik todėl, kad jums jas kažkas primetė. Šėtonas žino, ar tai įvyko atsitiktinai, ar ne, tačiau visi mes (arba beveik visi) tapome autoritarinės-korporatyvios vartotojiškos, dabar dominuojančios kultūros aukomis.

Kodėl mums brukamas vegetarizmas?

Žmogus iš savo prigimties yra visavalgis, kitaip sakant, normaliam gyvybės palaikymui jam reikia tiek mėsos, tiek augalinio maisto. Tačiau paaiškėjo, kad žmogus ne tik visavalgis iš prigimties, jis be viso kito dar ir didis išsigalvotojas-iškrypėlis. Taip ir atsirado įvairiausios naujos dietos ir abejotinos maitinimosi taisyklės, prie kurių mūsų organizmai nepritaikyti. Yra, žinoma, laikinai būtinų dietų, kai kovojama su kokia nors liga ar nesugebėjimu įsisavinti vienokio ar kitokio maisto. Tačiau aš ne apie tai. Aš apie vegetarus ir veganus ir platina tokią maitinimosi metodiką, kuri, jų apgailėtina nuomone, vienodai tinka visiems žmonėms be

X-men: Apokalipsė. Laukiame scenoje pasirodant paties GP?

Корпорация Marvel Comics давно уже стала законодателем мод в создании матриц будущего, т. е. в управлении будущим человечества через формирование образов и архетипов. Началось всё с обычных комиксов, сейчас по ним снимаются самые крупнобюджетные и самые кассовые фильмы (только в серии о людях Х заработано больше $3 млрд), по сути, формирующие мировосприятие и...

Tas moteriškas smalsumas!..

- Pastok. – sakydavo mano draugės, pačios jau mamos, atrodo, šventai tikėdamos, kad drauge su vaiku moteris išgimdo lauk ir bet kokį egzistencinį nerimą. - Vienišo vilko šauksmą pakeisti kūdikio bliovimu? – negalėdavau patikėti. Skubėjau, lėkiau, pirkau bilietus, skrydžius, dirbau, rašiau, studijavau, nuolat ką nors įsimylėdavau, po to nebemylėdavau, pirkau naujus batus ir dėvėtas sukneles, raudonus lūpų dažus ir keistas knygas. Pastoti?

Apie KKK istoriją

Prieš pusantro šimtmečio raiteliai su baltais apsiaustais pradėjo savo naktines eisenas tamsiomis Tenesio valstijos miestų gatvėmis. Religingi juodaodžiai, kurie ką tik išsivadavo nuo vergijos, šventai tikėjo, kad tai tikrų tikriausiu vaiduokliai medžioja jų sielas.

Liberalinis profesorius apie lygybę

Apačioje pateikiamas 1914-ais išėjęs V. I. Lenino straipsnis „Liberalinis profesorius apie lygybę“, kuriame Leninas atsako į dažnai pasitaikantį socializmo ir marksizmo teorijos „kritikų“ priekaištą, esą socialistai ketinantys visus žmones padaryti lygiais, o tai – neįmanomas dalykas; išaiškinama, kad socialistai niekada ir niekur nekalbėjo nei apie lygiavą, nei apie žmonių fizinių ir dvasinių bruožų suvienodinimą, o tiktai apie socialinę lygybę, lygybę gamybos priemonių atžvilgiu, kuri įmanoma tik likvidavus išnaudotojišką visuomenės santvarką.

Marketologų manipuliacijos

„Ir kam aš visa tai pirkau?“ – krapštotės pakaušį, apžiūrinėdamas jau trečią šampūno buteliuką, parsineštą iš parduotuvės. Neskubėkite kaltinti savęs išlaidumu. Jūs paprasčiausiai tapote sumanių marketologų auka. Jie jau seniai sugalvojo, kaip priversti žmogų nusipirkti visiškai nereikalingą jam daiktą.

Visuomenės elitas. Kas jie?

Bet kurioje visuomenėje yra savas elitas, kuris nustato vystymosi vektorių. Kas gi tie elito nariai, į kuriuos lygiuojasi visi kiti? Pats paprasčiausias ir akivaizdžiausias atsakymas būtų – žmonės, kurie turi valdžią, didžiulius pinigus (ne šiaip sąskaitą banke, bet įspūdingus aktyvus ir kapitalus), populiarumą, o dažnai ir visas šias tris savybes drauge. Tačiau šiame atsakyme slypi visa eilė povandeninių akmenų, apie kuriuos pakalbėsime truputį vėliau.

Feminizmas ar feminofašizmas?

Egzistuoja nuomonė, kad, atseit, šiuolaikinės emancipuotos moterys, feminizmo aktyvistės, kovoja už lygias moterų ir vyrų teises. Neretai tenka girdėti, kad moterys iki šiol engiamos ir diskriminuojamos. Šiame nedideliame rašinyje norėčiau nušviesti ryškius skirtumus tarp pirminės feminizmo idėjos ir to, kuo jis pavirti šiandien. Ir kadangi mes žmonės išsilavinę, apsišvietę, tai reikia pagaliau įvesti tvarką terminuose.

TAPYBIŠKAS VAIZDELIS 38. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть ссылки на все предыдущие...

KIPŠAS JUOKIASI

Ar kada nors susimąstėte, iš kur kilo absurdiška idėja apie Velykinį triušį dedantį margus kiaušinius? Nustebsite sužinoję, kad Velykų papročiai neturi nieko bendro su Jėzaus Kristaus prisikėlimu, o Velykinis triušis yra vaisingumo simbolis, kilęs iš šlykščių senovės PAGONIŲ švenčių ritualų, kurių Viešpats Dievas mums griežtai įsakė neperimti.

27 švyturiai, atlaikę laiko išbandymą

"Kai pasensiu, išvažiuosiu prie jūros ir tapsiu švyturio sargu" Nuo senų laikų švyturiai jūrininkams, išsiruošusiems į tolimą kelią buvo geras ženklas. Ir nors šiandien jais mažai kas besinaudoja, švyturiai iki šiol išlieka stulbinančiais žmogaus išradingumo ir architektūros meno pavyzdžiais. Šiuose kadruose surinkti patys atspariausi jūros sargai, atlaikę ne vieną audrą ir išgelbėję ne vieną šimtą gyvybių.

Kaip žmonės pradėjo praustis, paskui nustojo ir vėl pradėjo

Niekas tiksliai nežino, kuriuo momentu senovės žmonėms šovė į galvą geniali idėja – pūkštelėti į vandenį, kad panaikintų plėšrūnus priviliojančius kvapus. Netgi nežinoma, ar būtent dėl to jie įbrido į vandenį, ar tiesiog kažkurį protėvį nukamavo priešistorinė kaitra. Eksperimento rezultatas, kaip ten bebūtų, labai patiko: pirmuosius liudijimus apie pirties procedūras archeologai aptoko kasinėdami III tūkstantmečio prieš mūsų erą objektus.

Klaikus paminklas Rusijoje

Pastatė jį Saransko mieste. Paminklas propaguoja visiškai nepriimtinas civilizuotai Europai, tiesiog pasibaisėjimą keliančias vertybes – tradicinę šeimą ir vaikus! Tai ko gero aukščiausia homofobijos stadija. O vaikas ant kaklo simbolizuoja pančius, kuriais sugriauna sau gyvenimą laukiniai Rusijos barbarai homofobai, nieko neišmanantys apie homoseksualios Europos gyvenimo žavesį ir saldumą.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Nauja laisvės kadencija
1385
Apie Jėzų, šv. Kalėdas ir Kalėdų Senį
2034
Feminizmas. Lyčių karo taktika (2)
177

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: