Kankorėžinė liauka (corpus pineale) - kvantinis kompiuteris smegenyse

Kas sieja kankorėžinę liauką ir kvantinį kompiuterį? Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tarp jų nėra nieko bendro. Daugelis tikriausiai yra girdėję, kad smegenyse yra nedidelė dalis vadinama epifize arba kankorėžine liauka. Liaudyje ji neretai vadinama trečiąja akimi.

Baisiau už faustutes yra egzaltuoti maži berniukai, kurie vaidina vyrus ir kurie pradeda mistifikuoti save

Savo bloge, kurį skaito Fausta, jos mama, mano teta ir mano geriausias draugas Algimantas parašiau apie faustutes. Tipo tas durnes, kurios pavertė Feisbuką infekcine ligonine su savo seilėtomis banalybėmis, vaidina intelektuales ir kad pačios užsidirba. Nixuja, iki šiol Faustai moku kasdien už koldūnų honorarą.

Tokių už liežuvio nepagausi! Reaguodami į politkorektišką cenzūrą internautai vietoje "rasistinių" terminų pradėjo vartoti eufemizmus

Seniai pastebėta, kad visi nusitolerastinusių valdžių bandymai įvesti cenzūrą internetuose ir užčiaupti liaudžiai burnas tėra kova su vėjo malūnais. Štai, paskutinis Twitter ir Google savininkų bandymas techniniais būdais automatiškai apriboti galimybę internautams vartoti tam tikrus, nepolitkorektiškais laikomus anglų kalbos žodžius (nigger ir pan.) pranešimuose, haštaguose bei paieškose sukėlė piktą, bet netūralią žodžio laisvės mėgėjų reakciją.

Žmogiškieji ištekliai

Šiuolaikiniame pasaulyje dažnai susiduriame su tokiomis sąvokomis kaip „žmogiškieji ištekliai“ ar „žmogiškasis kapitalas“. Įmonėms reikalingi žmogiškųjų išteklių vadybininkai, žmogiškųjų resursų specialistai. Mažai kas susimąsto, kaip, kam ir kodėl reikalingas toks, palyginti, neseniai atsiradęs žodynas.

Kodėl buvę komuniagos tampa aršiais konservatnikais?

Prieš porą savaičių pastebėjau įdomią tendenciją – visi tie kovotojai su vatnikais, visi tie aršūs valstybės (bet iš tikro valdžios) šalininkai turi vieną tokį bendrą bruožą – rusizmą. Net nesu tikra, ar jie patys tai pastebi, bet jų kalboje gausu rusiškų žodžių, jie dažnai skaito ir cituoja šaltinius rusų kalba.

Pavojus pasauliui - ne globalusis atšilimas ir ne asteroidas, o debilai su "Aifonais"

Jutūbėje paskleistas video įtrašas, kuriame naujųjų "Aifonų" pirkėjams parodoma, kaip greitai ir paprastai namų sąlygomis pasidaryti ausinių jungtį jų tapšnokliuose. Atsirado žiūrovų, kurie pasinaudojo patarimu ir liko baisiai nustebę rezultatais, rašo bulvarinis britų dienraštis "Zė San".

Mūsų laukia sunki užduotis. Šios kovos negalime pralaimėti. Visi turime prisidėti prie tikslo įgyvendinimo. Dėkoju

Visas žemiau esantis tekstas - tai ne pokštas, ne klastotė ir ne pasišaipymas iš laisvos nepriklausomos demokratinės vakarietiškos klestinčios Lietuvos respublikos p-rezidentės. Tai tikrai yra tai, ką ji skaitė kitiems viso pasaulio valstybių atstovams Jungtinių tautų generalinėje asamblėjoje. Ir jie to klausėsi...

SĄRAŠAS NR. 666

Pagaliau mane aplankė Blogio partijos atstovai, mes aptarėm rinkiminę programą ir man buvo pasiūlyta garbinga trylikta vieta kandidatų į LR seimą rinkiminiame sąraše. Visas sąrašas atrodo taip:...

Rusijos-TSRS "nusikaltimų" europietiškoms "vertybėms" sąrašas (iš interneto, suomis surašė)

Rusai, jums vis dar ne gėda?... Plėštumėte visą pasaulį, kaip tai darė šimtmečiais ir tebedaro šviesieji, civilizuoti europiečiai - britai, ispanai, italai, prancūzai, olandai, portugalai ir, be abejo, Jungtinės Amerikos Valstijos, būtumėte civilizuoti, savi. O dabar, po visų aukščiau išvardintų neeuropietiškų "piktadarybių" esate kažkokie barbarai...

Varlių tauta

Prieš daugelį metų, diskutuodamas apie mokesčių sistemą su savo advokatu, papasakojau jam apie marksistinę paveldėjimo mokesčių kilmę bei progresinius mokesčius. Jis buvo šokiruotas, nes net nenutuokė, kad Karlas Marksas parašė pagrindinius elementus mokesčių kodeksui, ties kuriuo jis pats dirbo visą savo profesinį gyvenimą. Reikia tiesiog perskaityti „Komunistų Manifestą”, 1848 metais parašytą Karlo Markso ir Frydricho Engelso. Jau vien tai, kad toks išsilavinęs ir išprusęs žmogus kaip mano advokatas net nenumanė apie šį faktą, daug pasako apie didžiąją dalį amerikiečių. Kaip sakydavo Yankee vadovas Casey Stengelis: „galėtum tai susirasti!”.

Saugios erdvės ir naujoji cenzūra

Vakarietiško išsilavinimo idėja grindžiama prielaida, kad aukštoji mokykla yra laisvo mąstymo ir nevaržomų diskusijų erdvė. Tačiau tam iškilo pavojus. Vakarų universitetuose įsišaknijęs politinio korektiškumo fenomenas nieko nebestebina, bet naujausios tendencijos glumina. Saugios erdvės (angl. safe space) idėjos šalininkai teigia, kad jautriems studentams reikia sukurti zonas, kuriose jie atsitvertų nuo kitokių pažiūrų žmonių.

Ar ŽPV vakcina padės išvengti gimdos kaklelio vėžio? – Spręsti Jums

Milijonai mergaičių ir jaunų moterų apgaulės būdu priverstos pasiskiepyti nereikalinga vakcina nuo mažai tikėtinos ligos, sukeldamos pavojų savo sveikatai dabar ir ateityje. Žinokite ŽPV vakcinų faktus!

Užkalnis ir jo sugulovė nuo šiol Fekalines lazdeles marozams platins per spaudą

Tai bus žurnalas apie marozus ir marozams. Tai yra, tai bus žurnalas jums ir apie jus. Nes jūs esate Lietuvos syvai, jos krauju aplaistytos žemės dulkės, jūs visada man ištikimai tarnavote, pirkote mano puodelius, mano kelnaites, mano koldūnus. Žinau, kad pirksite ir mano žurnalą, nes jums manęs reikia. Ir man jūsų reikia, nes be jūsų aš būčiau niekas. O dabar esu leidėjas.

Tolstojus ir Nilus

Šiandien Levo Tolstojaus gimimo diena (rugsėjo 9 d.). Bet taip pat ir Sergėjaus Nilus. Suprantama, kad figūrų mastas nepalyginamas. Tačiau apie Tolstojų pasakyta ir parašyta daug, netgi per daug. Apie Nilus – beveik nieko, o jei ir pasakyta, tai, kaip taisyklė, melas ir nesąmonės.

Skandalingas disidento pasisakymas

Rusijos rašytojas, taip vadinamas disidentas Vladimiras Bukovskis, dabar gyvenantis Anglijoje, aplankė Bulgariją vietinių leidėjų kvietimu. Jo pasisakymas skaitytojams, skirtas politkorekcijos ideologijos kritikai, sukėlė audringą skandalą. Pateikiame kai kuriuos jo paskaitos fragmentus.

Mūsų Tėvynė - TSRS!

Kas buvo negerai SĄŽININGAM žmogui socializme? Draudimas išnaudoti kitus žmones? Ar galite kas nors aiškiai man atsakyti į šį klausimą, ponai antitarybininkai! Kas jums nepatinka? Jus žudo mintis, kad negalėsite turėti savo rūmų su krūva tarnų, asmeninės jachtos su kapitonu ir įgula?

Artėjant "rinkimams": Kodėl nekurie žmonės svajoja apie revoliuciją

Всем понятно, откуда берутся революционеры. Хлёстко высказался на эту тему в своё время Гарри Каспаров — «...они борются за своё право. За право беззастенчиво грабить страну и бесконечно обогащаться. И это право путинская воровская бригада нам так просто не отдаст...». Действительно — если удача сопутствует революционеру, через какое-то время он таки прорывается во власть.

Švelnaus genocido ginklai: Kuo kvepia kvepalai

Jie kvepia maloniai, tačiau kas būtent juose kvepia? Parduotuvėse yra kvepalų su citrinos, medžių, gėlių aromatais, bet tai nereiškia, kad jų sudėtyje esama bent lašelio natūralių medžiagų. Ir jums niekas nepasakys, iš kokių medžiagų sudaryta kvepalų kompozicija, tai laikoma komercine paslaptimi ir gamintojai neprivalo nurodyti komponentų.

Persilaužimas informaciniame kare

Bėda atėjo iš ten, kur jos nelaukė. Visa Vakarų kovinė schema treška per visas siūles, ir aš kol kas nematau jokio būdo, kurio dėka Vakarai galėtų ištaisyti savo nepavydėtiną situaciją. Juk kaip buvo anksčiau? Vakarų propagandos mašina paleisdavo į eterį kokį nors akivaizdų melą: pavyzdžiui, apie Slobodaną Miloševičių, kurį Vakarai apkaltino genocidu ir kariniais nusikaltimais. Toliau...

Užmušti herojų kiekviename žmoguje

Netrukus pasirodys naujas komiksas, dabar su supermenu-transgenderiu. Ir tai ne šiaip seksualinių nukrypimų propaganda pačiu gryniausiu pavidalu. Serija komiksų "Alters" pasirodys rugsėjį ir papasakos apie herojų su genderiniais sugebėjimais ir sugebėjimu valdyti gravitaciją. Leidykla "AfterShockComics" pranešė, kad herojaus vardas bus Čalis, o siužetinės linijos parodys jo transformaciją iš paprasto studento Čarlio Jango į transgenderinę merginą Čalis, kuri sugebės valdyti gravitacijos laukus.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: