Skiautelė gyvenimo

Tą apiplyšusią, sudriskusią, purviną skiautelę radau seniai ir visiškai atsitiktinai. Buvo tamsi vėlyvo rudens diena. Nuožmus lietus tiško ir tiško. Pasitaikė eiti pro išverstą tvorą. Anksčiau toje vietoje Klaipėdoje buvo sanitarinių mašinų autoūkis. Matau, kad čia daromas perversmas... Kasama, rausiama, mėtosi rakandų nuolaužos. Statys kažką kita. (Seniai jau pastatė.) Bato galu netyčia paspyriau kažkokį purviną popierėlį. Šis atsivertė ir... sužiuro vaikų akys - lyg gyvi būtų, lyg tuojau prakalbės...

Ar verta sekti naujienas (2)

Bet kuriam šiuolaikiniam diktatoriui, kuriam reikia įtvirtinti savo valdžią, visiškai nebūtina naudoti tokių baisių sankcijų kaip visuotinis naujienų transliavimo uždraudimas. Jam pakanka viso labo stebėti, kad naujienų skleidėjai transliuotų chaotiškos informacijos srautą (daugybė naujienų, nepaaiškinant konteksto) ir nesuteiktų didelės reikšmės iš tiesų svarbiems įvykiams.

Nusipelnėme to, kas yra

Rašyk protingiems – kvailiai nesupras, o protingi įsižeidę užpuls būriais. O jei durniams, tai protingi neskaitys, o idiotų prigarmės begalė. Nepatiks – nesipiktinkit, nes gal ne jums skirta. O jei taip atrodo – laikas susirūpinti. Aš apie tai, kad istorija mėgsta būtąjį dažninį. Kas buvo tragedija, pasikartoja kaip komedija. Aname griūvančiam pasaulyje jie mu...

Imperija ir makiavelizmas

Kilo čia pas mus ne per seniausiai ginčas. Vienas mano kolega paklausė, ar neturėtų kiekvienas imperininkas būti makiavelistu? Atmesti moralinius klausimus ir vadovautis išimtinai merkantiliškais tikslo siekimo metodais?

Kariaujanti moteris kine – uždelsto veikimo bomba

Kine, pradedant 10 dešimtmečio viduriu, į pirmą planą pradėjo brautis iki tol neregėtos rūšies moterys. Tai buvo ne namų šeimininkės, ne darbuotojos, ne medicinos seserys, o agresyvios kovotojos, pasižyminčios nepaprasta jėga ir sugebėjimais. Tos jėgos joms pakakdavo kariauti lygiomis su vyrais ir netgi juos, vargšelius, pastoviai gelbėti. Supermoters vaizdinys tarsi mostelėjus burtų lazdele pasirodė visur, kur tik įmanoma: pradedant vaikiškais animaciniais filmukais, baigiant serialais ir pilnametražiniais filmais.

Rotšildų imperija

„Be tvarkos reikaluose milijonierius gali sužlugdyti save ir kitus, kadangi visas pasaulis nesąžiningas ar bent jau nelabai sąžiningas. Jeigu žmonės mato, kad tavo reikaluose betvarkė, jie darys su tavimi biznį tik dėl vienos priežasties – kad tave apgautų“. Svarbiausia šiuose žodžiuose yra, žinoma, ne ginčytina mintis, kad buhalterija turi būti pavyzdinga. Ties svarbiausiu dalyku laiške Mejeris nekoncentruoja dėmesio: jis ir taip daug metų ugdė sūnums įsitikinimą, kad žmonija yra bjauri.

Tolerancija

Istorija jau ne kartą įrodė, kad perdėto pakantumo svetimai ideologijai politika, naivus atvirumas viskam iš eilės, kas ateina iš išorės, sunaikina galiausiai valstybingumą, nacionalinę savimonę ir sužlugdo tautą bei valstybę. Paaiškėja, deja, jau per vėlai, kad ne visi mums linki tik gero.

Apie rusiškas mikroschemas ir procesorius - viskas gerai! 1 dalis

Как и обещал подписчикам, продолжаю тему IT. Очень простым языком, но буду зло разрушать некоторые мифы, отчего у либералов-западников истерика будет, а люди, знающие физику хоть на уровне школьной программы, всё поймут.  Вступление Итак, не смотря на внедряемые в мозг россиян мифы, мол в России не производят ничего, тем более процессоры, отсталые и...

Tapybiškas vaizdelis 54. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть ссылки на все предыдущие...

Šamanai - snaiperiai Raudonojoje armijoje

Потомственные колдуны поражали цели даже за пределами видимости.  Один из фронтовиков, служивший во время Великой Отечественной войны на Северо-Западном фронте, рассказал не так давно про удивительный случай. Однажды фашисты неосмотрительно поставили штабную палатку в небольшом лесочке недалеко от передовой, предварительно замаскировав ее под...

Ar lietuviai bus krišnaistai?

Romuvos pasirinkimas eiti „tikėjimo“ keliu būtų pateisinamas, jei tas kelias vestų bent jau link lietuviškos kultūros pažinimo. Šiai dienai negaliu pasidžiaugti netgi tuo. Inijos Trinkūnienės artimi ryšiai su Indija kreipė jos dėmesį link tenai puoselėjamos tradicijos. Ji kasmet mažiausiai po sykį važiuoja į Indiją. Mano galva, tai turėjo įtakos darant tam tikrus sprendimus Romuvoje. Nieko apie tai nerašyčiau, jei ne vienas įvykis, galutinai privertęs mane netylėti.

Trumpa, GARANTUOJANTI PERGALĘ rinkimuose, kandidato programa

Štai, informacinio poveikio priemonė, specialiai subalansuota Lietuvos liumpenelektoratui, kurios pagalba BET KURIS, dar su šūdais nesumaišytas ir padoraus veido kandidatas gaus savo vietą prie valdžios lovio. Naudokitės į sveikatą!

Ksenofobija ir homofobija – paskutiniai sveikos tautos išsaugojimo bastionai

Įsivaizduokite, kad į jūsų namus bando įsikelti gyventi dar kažkokie žmonės, kurių nuosavas butas prastesnis ir purvinesnis. Jūs greičiausiai užsirakinsite ir išsitrauksite iš seifo savo seną medžioklinį šautuvą dėl viso pikto. Ir tai iš jūsų pusės bus visiškai teisinga reakcija. Nekviestų svečių baimė vadinama ksenofobija. Valstybė, kaip mes ją suprantame – tai irgi ta pati mūsų šeima, tik padauginta iš milijono. Įsivaizduokite, kad ...

Kralikai galvose

Mūsų valstybės valdovas Mindaugas galėjo būti ne vienintelis Lietuvoskaralius. Nors Gediminas ir Algirdas nebuvo karūnuoti, jie taip pat buvo suverenūs monarchai. Buvo superiniai užarkanintojai, o bet tačiau niekas jiem nedavė karūnos. Kokia bėda! Kaip vadinti Lietuvos valdovus - kunigaikščiais ar karaliais? Taip, ar šitaip? O kodėl jų nevadinti dar kitaip - tikraisiais vardais?

Dėl ko dūsta visi VARGOLEI - jie pavydi man mano barakudytės. Nors ji tik boba. Deja

Mieli mano skaitytojai. Skubu jums pranešti neįtikėtinai stebėtiną naujieną. Ir ji bus ne apie mane, nes ką dar naujo apie mane galima pasakyti, išskyrus koldūnus. Naujiena apie mano meiliausią barakudytę Faustą. Ji ką tik grįžo iš modelių peržiūros, kur buvo ieškoma gražiausių ir tiesiausių kojų ir laimėtojai siūlomas penkiaženklis kontraktas.

Apie blogo [Lidzita.popo.lt] autorę, intelektualinius botus ir sąmokslo teorijas

Sprendimas, ar rašyti šį įrašą, nebuvo lengvas. Iš vienos pusės nematau reikalo niekam teisintis (kol Lietuvoje oficialiai neuždrausta žodžio laisvė), iš kitos pusės matau purvinų žmogelių pastangas tepti mane tuo, kuo patys kvepia. Ir vien dėl protingų žmonių, kuriems galbūt kyla visokių klausimų, parašysiu kartą ir visiems laikams, kas aš esu, kuo nesu ir kuo niekados nebūsiu.

Alius su premjeru padarė tą pačią nuodėmę

Į aukštuomenės kroniką vėl užsuko mūsų bičiulis ir bendravardis Alius. Jis buvo šiek tiek susijaudinęs ir įdegęs nuo saulės. - Išėjo nepatogumas, - prisipažino. - Nenorėčiau, kad tai nuskambėtų per spaudą... - Kas, kas?.. - susidomėjome. Kaip tik rengėme naują aukštuomenės kroniką, bet neturėjome apie ką rašyti. Aukštuomenė atostogavo, kabinetai tuštėjo - visi išvažiavo ilsėtis į užsienius arba nusipirkti pigesnės mėsos.

Ar verta sekti naujienas (1)

Rašytojas Bretas Makėjus (Brett McKay) nusprendė išsiaiškinti, kokia yra reali naujienų prigimtis ir kodėl mes jas apskritai sekame. Pateikiame jo pamąstymų nuo pirmo asmens vertimą. *** Jei užsiimu įprastais rytmetiniai reikalais, ypač savaitgaliais, turiu įprotį klausytis per radiją mėgstamas laidas: Radiolab, TED Radio Hour, To the Best of Our Knowledge. Tačiau prieš prasidedant visoms laidoms, diktorius neiš...

Blaivybės taurė - ne Aliui

Skaidrus kaip liberalas, blaivus kaip konservatorius. Tai mūsų bičiulis Alius, šlapiu rankšluosčiu aprišta galva. Dešimt metų negėręs alaus ir dvidešimt metų neragavęs tauriųjų gėrimų, tokių kaip šampanas ir samagonas, jis po savatgalio vos gyvas grįžo kažkur iš pajūrio ir taip atsiduso, kad nuo alkoholio kvapo septynios musės krito negyvos, o aštuntoji girta atsitrenkė į šaldytuvą, kur blaivininkas Alius ieškojo gaivos.

Jeigu II Pasaulinis karas būtų tiesiog muštynės bare

Vokietija, Italija ir Japonija sėdi bare. Vokietija staiga atsistoja ir pradeda mankštintis, traškintis sąnarius. Vokietija: O kas ten už durų? Eisiu, užmesiu akį. Anglija: Pirmyn, neprieštarauju. Austrija, tai pamačiusi, atiduoda visą savo alų Vokietijai ir išeina iš baro. Vokietija, patenkinusi savo smalsumą: Ei, Čekoslovakija, tavo bokale alus skanus? Aš paragausiu? Čekoslovakija: Eee… Anglija: Ragauk ragauk, Čekoslovakija neprieštarauja. Vok...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

ĮŽYMIŲ ŽMONIŲ PASISAKYMAI APIE HOLOKAUSTĄ
336
Visiems po tabletę. Kodėl farmakologai susiruošė "gydyti" sveikuosius
2729
Vokietes prievartavo ir anglosaksai
839

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: