Kodėl žmonės iki šiol dar neįvaldė "laisvos" energijos (1 dalis)

"Laisva" t.y. nemokama energija siaurąja prasme suvokiama kaip energija gaunama nenaudojant iškastinio kuro. Ji žinoma jau seniai, nuo praeito amžiaus pradžios, šia tema aktyviai dirbo garsusis N.Tesla - genijus padaręs milžinišką indėlį elektrotechnikos raidai. Kaip žinia elektra gaunama metaliniam rėmeliui besisukant magnetiniame lauke. Reikia kad kažkas tą rėmelį suktu t.y. atliktu fizinį darbą (žr. schemą žemiau) Yra daug variantų kas tą darbą atlieka: pvz. raumenų jėga sukamas generatorius, arba deginamos anglys ar gamtinės dujos, jos ...

Pirmasis pasaulinis. Kario psichologija

Neišbrendamas purvas, slegiantis lavonų tvaikas, juodas fatalizmas ir išprotėjimo atvejai. Tokiu vaizduojamas Pirmasis pasaulinis karas jo dalyvių atsiminimuose. 1919 m. birželį Versalyje pasirašyta taikos sutartis turėjo užkirsti kelią Didžiųjų skerdynių pasikartojimui, tačiau tapo tik trumpomis paliaubomis prieš dar baisesnę katastrofą.

Pokemon GO - видеокамера ЦРУ в каждом дворе, доме и военной базе

Хотите расскажу вам интересное об игре "Pokemon Go"? Трижды давал на эту тему интервью, так что пришлось покопаться в англоязычных первоисточниках. - Разработчик игры: Niantic Labs. Внутренний старт-ап Гугла. Связи Гугла с Большим Братом - гуглите (лол!) сами, я пойду чуть глубже. - Ниантик основан Джоном Хэнком (John Hanke), так же основавшим Keyhole, Inc ( "Замочная скважина" ) - проект для картографирования поверхности, выкупленный все тем же Гуглом и создавшим на его базе Гугл-карты, Гугл-Земля, Гугл-Стритс.

Ugnikalnio papėdėje arba “rusai puola”

–  Sveiki, aš esu iš Ugnikalnių Keliamų Pavojų Stebėjimo Organizacijos, norėčiau su jumis pakalbėti. –  Labas. Prašau. –  Matote štai tą kalvelę, ten, prie miško? –  Na, matau. Ir ką? – Žinote, iš kur ji atsirado? –  Na… buvo ji čia , tikriausia, per amžių amžius. Ką aš žinau? Ledynai sustūmė gal? –  Taip, jūsų pasakyme racionalumo yra, tačiau viskas daug sudėtingiau. –  Nagi. –  Maždaug prieš 100 milijonų me...

Kova su Kremliaus propaganda: šakėmis prieš savus

Raganų medžioklės absurdiškumas ir mąstai ypač atsiskleidžia tokioje Facebook grupėje „Jorkšyro elfai“, kurioje neva dėl Lietuvos laisvės, o išties dėl savo pačių paranojos pamišę tautininkai kovoja su „nelegaliu, nusikalstamu, smurtiniu ir prieš valstybingumą nukreiptu propagandiniu turiniu teisėtomis priemonėmis„. Kodėl kabutėse? Nes šis pasakymas yra tiek pat neteisingas kaip ir pati grupė, kuri realiai kovoja ne su nelegaliu, nusikalstamu, smurtiniu ar prieš valstybingumą nukreiptu turiniu, bet su viskuo, kas jai subjektyviai atrodo neteisinga.

O tu padėsi dalintis lovį?

Renkasi gaujų atamanai, kuria visokius planus ir strategijas. Vieni susitaria kalbėti kairuoliškai, kad patiktų kairių pažiūrų balsuotojams. Tie bus "kairieji". Kiti atvirai varo dešiniųjų kalbas. Tie bus "dešinieji". Jie netgi kuria vadinamąsias programas, kurias neva įgyvendins, kada pateks prie lovio. Nieko keisto - taip daro viso pasaulio politikai. Bet įdomiausia, kad atsiranda žmonių, kurie tuos propagandos vėjus skaito, gal net studijuoja.

Kodėl suaugusiems taip parūpo vaikučių lytiniai organai?

Europos Sąjungos politinio elito viršūnėse, taip pat ES Parlamente pagrindinis politinės kovos frontas jau senokai pažymėtas vaikų lytinio švietimo, jų reprodukcinės sveikatos gerinimo ženklais. Pastarųjų esama įvairių, nes tikrieji vaikų seksualinio „išlaisvinimo“ tikslai, kuriuos nepaprastai aistringai kėlė didieji prancūzų filosofai 8-ajame praeito amžiaus dešimtmetyje, dažniausiai įvyniojami į visai nekaltai atrodančias ir dažniausiai su įvairiomis „teisėmis“, ypač – vaikų teisėmis, susietomis direktyvomis bei deklaracijomis.

Patyčių kultūra mokyklose: Kas ją sukelia?

Vaikai juk beždžioniukai, kurie elgesį dažniausiai kopijuoja iš aplinkos. Priimta manyti, jog smurtauti jie išmoksta iš suaugusių ar net tėvų, bet jei paanalizuotumėm suaugusiųjų smurto modelį ar priežastis, jos absoliučiai skiriasi nuo mokyklinukų.

TSRS KGB žvalgybos vadas: Baisiausia Rusijai dar tik prasideda.

Начальник Управления нелегальной разведки КГБ СССР, живая легенда отечественных спецслужб, генерал-майор Юрий Дроздов рассказывает о секретных соглашениях Госдепартамента США и объясняет, что источник межнациональных конфликтов в России находится на Западе. — Согласно внешнеполитической доктрине США само существование Советского Союза было...

Amerikietiškas Gulagas kaip naujausia kapitalizmo forma (1)

Ne per seniausiai paskelbtame straipsnyje „Demokratija Amerikoje“ buvo kalbama be viso kito apie tokį amerikietiškos sistemos aspektą kaip kalėjimai. Buvo paminėti ir taip vadinami komerciniai kalėjimai: „Amerikoje klesti „verslas“, eksploatuojantis kalinių darbą. Kas dešimtas kalinys šioje šalyje laikomas komerciniame kalėjime. 2010 metais dvi privačių kalėjimų bendrovės gavo maždaug 3 milijardų dolerių pelną“.

Briuselio pajacas Žanas Klodas Junkeris „išsakė susierzinimą“

Briuselis dabar turi dvi įžymybes: „sisiojantį berniuką“ ir „besigrabaliojanti dieduką“ Žaną Klodą Junkerį. Jei vaikams – viskas atleidžiama, tai vulgarūs diedukai sukelia pasišlykštėjimą, ypač tie, kurie sėdi ne savo kėdėje, o joje sėdėdami tesugeba „gadinti orą.“

Rinkinukas 25

Smagūs vaizdeliai apie tai kas dedasi pasaulyje.

Vito Luckaus (1943-1987) fotografijose tarybinis pasaulis be ideologijos ir pompastikos

Милиция Тбилиси распивала с ним вино. Воры из Одессы приезжали посмотреть на этого человека. Из глубинки Башкортостана ему присылали мёд. Католикос всех армян встречал его роскошным ужином. Дома он держал живого льва. Много работал и много пил. Вереница людей доверяла ему, восхищалась им, подражала его манерам и пересказывала его увлекательные истории. Его великолепный и экстравагантный дом слыл самым ярким центром культурной богемы тех времён. Фотограф и его прекрасная жена принимали у себя знаменитых художников со всего Советского Союза.

Rimo Tumino „Eugenijus Oneginas“ žygiuoja per pasaulį. Šį kartą jis keliauja į Berlyną

Maskvos akademinis Vachtangovo vardo teatras šį penktadienį su spektakliu „Eugenijus Oneginas, kurį režisavo teatro meno vadovas Rimas Tuminas, pradeda savo gastroles Vokietijoje. Spektaklis du kartus bus parodytas Berlyne (birželio 11 ir 12) ir Maince (14 ir 15).

Kaip atskirti vyrą?

Žmogaus teisių gynėjai, lygių galimybių adeptai, ko gero, net feministės sutiks, kad lyčių santykiai turi būti harmoningi, t.y. nediskriminuojantys, pagarbūs ir vienas kitą papildantys. Kas gali būti aiškiau, juk viskas taip paprasta – gyvenk harmonijoje su gamta bei visuomene, ir būsi laimingas, gerbiamas, o gal net mylimas! Tačiau pažvelkime, kaip viskas atrodo realioje vietoje realiu metu. Jei atidžiau paskaitysime, kas apie lyčių santykius rašoma ir kalbama, būtinai atkreipsime dėmesį, kad veik visos kritikos strėlės ir ietys smaigstomos į vyriškąją žmonijos pusę. Pirmas įspūdis, kad turime beveik tobulas moteris ir beviltiškai apkiautusi

Apie savas ir vakarietiškas vertybes

Esu iš Sąjūdžio kilęs, politikoje dirbantis žmogus. Kai mano bendražygiai, Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signatarai, kūrė Lietuvos Konstituciją, jie aiškiai suprato, kad šeima yra valstybės pagrindas, kad turi būti ginama tėvystė, motinystė ir vaikystė, kad santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu.

Tapybiškas vaizdelis 17. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть ссылки на все предыдущие...

Filosofinis žydų klausimas. Tiksliau, klausimas žydams

Žydai yra labai talentingi. Jie- visur: mene, moksle, medicinoje, versle... Tikriausiai todėl, kad jie- išrinktųjų tauta. Taip mus moko net bažnyčia, kurios Dievą jie prikalė prie kryžiaus,- išrinktiesiems juk galima viskas. Nesuprantu tiek vieno: kodėl tas viskas, prie ko jie prisiliečia, išsigimsta, smunka, o galiausiai patiria neišvengiamą krachą?

Europos Komisijos remiami išradimai ir inovacijos. Kam ta elektromobilio priekaba - dėkite tą dyzelį po kapotu!

Elektromobiliai dabar ant bangos. Tačiau visi žino, kad pagrindinis jų trūkumas - palyginus nedidelis nuvažiuojamas atstumas vienu įkrovimu. Tačiau šviesios Europos Komisijos galvos nepaliko elektromobilistų bėdoje. Jie skyrė beveik pusantro milijonų eurų inovacijų projektui, kuris turi padėti išspręsti šią netikėtą problemą.

Kalnėnų ir žemaičių senovės girios

Kas aprašys kalnėnų ir žemaičių senovės girias, kokias anie, atsidanginę į tą kraštą, rado, kurios be kokių tarpkrūmių vienu lieknu it jūra niūksojo;nesgi šios dienos girių ir pievų vietoje angis girios trakšojo, o tarp jų jau versmėtos kirbos burgėjo, jau ežerai tyvuliavo. Neišžengiami pušynai, eglynai, beržynai, ąžuolynai nuo amžių amžiais suaugę niūksojo ir visi vienų viena giria buvo, upėmis tiktai ir upeliais išvagota, nes ir tos pačios upės ir upeliai perkaršusiais medžiais užvirtę, kuriuos pavasario ar rudens tvanai tevokė, o jei kurių tenai smarkūs sriautai nestengė pakušinti...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Išgalvotos ligos
2453
Šiuolaikinės naujakalbės aiškinamasis žodynas. Žmonės ar resursai?
487
Intymios gėdos nebuvimas - šizofrenijos požymis
3866

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: