Vaikai ir Apokalipsė

Kai kurie išgyventojai, ruošdamiesi įvairiausiems globaliems nemalonumams, pakuojasi avarines kuprines, studijuoja radijo ryšio subtilybes ir ginkluotę, bėgioja krosus ir panašiai. Nepaisant visos pagarbos jų adresu, susidaro įspūdis, kad jie ruošiasi gelbėtis pavieniui. Ne, ne. – pasakys jie. – Mes ruošiamės gelbėti su visu būriu gerų, išmėgintų draugų! Puiku. Bet tada iškyla klausimas – kur jie dės vaikus?

Parodomasis skerdimas: žirafa, liūtas… Žmogus?

Danijos zoologijos sodų darbuotojai niekaip negali nusiraminti: ne per seniausiai užmušė ir išdarinėjo žirafiuką Marių, dabar, štai, viešai išdarinėjo liūtą. Motyvacija tiesiog nuostabi: „Mūsų zoologijos sode prisiveisė pernelyg daug liūtų“. Kitaip sakant, vietoje to, kad kontroliuotų žvėrių dauginimąsi, tie išgamos linkę juos žudyti ir daryti iš to šou bei kviesti į šitą šou vaikus, prie kurių tas žvėris ir nužudomas bei išdarinėjamas. Paaiškinimas, kam tai reikia daryti viešai, irgi verčia iš koto:

Keičiu dukrą į šuniuką

Kažkas negerai mūsų karalystėje. Vis daugiau jaunų moterų ir vyrų įsilieja į jau ne pirmą dešimtmetį Europoje gyvuojantį judėjimą „Child Free“ – laisvi nuo vaikų. Be to, šitą gyvenimo būdą pasirenka ne tie, kurie jaučia materialinius nepriteklius, ir nemato nieko gero ateityje. Viskas priešingai. Nuo vaikų sąmoningai atsisako damos ir pakankamai pasiturinčios sutuoktinių poros vardan nepriklausomybės, komforto, sotaus gyvenimo ir malonumų. Kai kurie netgi ryžtasi sterilizacijai, kad bevaikiškumas būtų garantuotas.

Menas, kritikai ir beždžionė

Menas, kaip ir grožis, slypi žiūrovo akyse. Pavyzdžiui, kas nors gali pasakyti, kad šimpanzės „nutapytam“ paveikslui būdingas prancūzų dailininko Pjero Braso mąstymo platumas. Vargu ar esate kada girdėję apie ši dailininką. Visų pirma dėl to, kad jo nėra. Kartą švedų žurnalistas sumanė pateikti į parodą paveikslus, kuriuos nutapė žymus dailininkas avangardistas Pjeras Brasas. Paroda sulaukė pasisekimo. Tik niekas iš žiūrovų nežinojo, kad jokio Braso nėra, o paveikslus nupaišė šimpanzė.

Holivudas ir likęs pasaulis

Kai pagalvoji, yra du pasauliai – tas „normalusis“, kuriam ir tu priklausai, ir tas „hollywoodiškasis“, kur žmonės tikrai negyvena paprastą mirtingojo gyvenimėlį… Tas pasaulis nelabai kam suprantamas ir pažintas, nebent tu pats/pati jam priklausai. Įvairios taisyklės, taisyklėlės, visko perteklius, apsauga ir uždarų durų orgijos. Žmonės palaipsniui tampantys plastikinėmis lėlėmis ir visai neįsivaizduojantys, kad egzistuoja ir visiškai kitoks pasaulis – su skurdu, karais, bet ir su mokslu, naujais atradimais ir puikiais literatūriniais pasiekimais.

Šiuolaikinė televizija: Trojos arklys mūsų namuose

Daugeliui žmonių televizorius tapo geriausiu draugu, kuris suryja didžiumą dalį energijos ir laisvo laiko. Galima, žinoma, teisinti save, aiškinti, kad televizija leidžia pailsėti, atsipalaiduoti, papramogauti. Kad tai pats paprasčiausias ir nekenksmingiausias būdas leisti laisvalaikį. Tačiau reikia išsiaiškinti, ar toks jau jis nekenksmingas.

Neteisingi moters veiksmai / Неправильные движения женщины

У любой женщины есть прямой канал связи с "божественным". В нашей современной действительности, в основном, этот канал загрязнён эмоциональными и ментальными наработками человека, находящимся под большим воздействием окружающего его мира. У редкой женщины сейчас этот канал чист Загрязняется этот канал из-за следующих неправильных действий женщины...

Japonai kompromisų nepripažįsta. Tatuiruotas žmogus - pasišlykštėtinas parijas

Japonijos nacionalinė turizmo asociacija vėl kreipėsi į ant karštųjų šaltinių įrengtų "onsenų" - SPA maudyklių ir pirčių valdytojus, prašydama sušvelninti kategorišką draudimą lankytis žmonėms su tatuiruotėmis ant kūno. Mat net trečdalis iš 15 milijonų užsienio turistų į Japoniją atvyksta specialiai tam, kad apsilankyti "onsenuose" ir pasimėgauti procedūromis bei maudynėmis geizeriniame mineraliniame vandenyje.

Naujajai Pasaulio Tvarkai pagaliau rastas priešnuodis - Pусский мир

Pagaliau Rusija žengė vieną svarbiausių žingsnių savo nepriklausomybės ir valstybingumo link. Globalistų parašytos RF konstitucijos 13 straipsnis skelbia, jog šiai šaliai draudžiama turėti ir taikyti savo nuosavą ideologiją. Tiesa, straipsnis dar nepanaikintas, bet nueita daugiau nei pusę kelio to link. Lapkričio 4 d. apie milijoną žmonių visoje Rusijoje išėjo į gatves su trispalvėmis ir šūkiais, palaikančiais ne tik VIENYBĘ, bet ir valstybės prezidentą. V.V. Putiną.

Kaukolių medžiotojai - civilizatorių ir demokratizatorių pramogos karuose prieš "pasaulinį blogį"

Karas – tai kolektyvinė beprotybė, verčianti suabejoti žmogaus protu. Bet netgi ši beprotybė turi savo ribas, kurias nubrėžia tiek kiekvieno atskiro kariaujančio kareivio, tiek visos kariaujančios tautos moralinė sveikata. Visa tai, kas čia aprašyta, pakankamai gerai žinoma Amerikoje. Dabar Amerikoje tolerancija, kuri kartais siutina, ir viso to prisiminti jie nemėgsta. Tačiau juk tai puikus tautos bruožas, tiesa? Mokėti pripažinti savo klaidas netgi jas pamirštant.

Akiniai regėjimo negerina, akiniai yra tik protezas akims

„Trylika metų dirbau optometrijos srityje. Per tą laiką niekada nepaskyriau silpnesnių akinių, skyriau tik stipresnius. Juos nešiojant regėjimas tik silpnėja, akiniai problemų nesprendžia“, – įsitikinusi natūralios regos atkūrimo instruktorė Jūratė Aleškevičiūtė. Nešiojant akinius regėjimas tik silpnėja, nes nedirba akies raumuo. Jis prisitaiko prie akinių lęšių ir pamažu atrofuojasi. Regėjimo sistema nėra tik matymas. Tai – akys, regos nervas, smegenys.

Pasaulis nėščias dideliu karu

Ore tvyro juntamas didelio karo kvapas. Žmonija panaši į nėščią moterį, kuriai jau atėjo laikas gimdyti. Apsunkusi, su dideliu pilvu, ji kaip žąsis krypuoja, laikydamasi už sienų, ji kvepia pienu, moterišku prakaitu, pavargusiu kūnu, kuriame gyvena jau du žmonės. Naujas pasaulis – ant gimimo slenksčio.

Eduardad Hodos skaito „Siono išminčių protokolus“. 4-9 protokolų lietuviškas tekstas, jų paviešinimo istorija

1905 metais spaudoje pasirodė, manoma, pirmojo Pasaulinio sionistų kongreso (1897) protokolai.Šiuos unikalius dokumentus, dar vadinamus „Siono išminčių protokolais“, skaito žinomas rašytojas ir publicistas Eduardas Hodos. Tęsiame autoriaus skaitomo teksto vertimo į lietuvių kalbą publikaciją. S.A. Niluso raštų rinkinyje papasakota „protokolų“ atsiradimo ir jų paviešinimo istorija, kurios vertimą įdėjome po protokolų tekstu.

Paskutinis tinginio daržo derlius

Paskutiniai pomidorai, kelios paprikos ir čiliukai. Augti jie nebeaugo, bet pamažu noko. Dar galima buvo laikyti kokią savaitę - visgi geriau nokinti ant augalo, o ne ant palangės. Bet žemėje eina į pabaigą šilumos atsargos. Per didžiąsias spalio pabaigos šalnas šiltnamiuose paryčiais išsilaikydavo vos +1,2 laipsnio. Dieną viduje temperatūra normali, bet žemėje šilumos atsargų niekas nebepapildo. Nenorėjome rizikuoti. Be to, tai jau tradicija - daigus išnešti į šiltnamį balandžio 20 dieną, uždaryti šiltnamį lapkričio 1 dieną.Toks ilgas sezonas įmanomas tik panaudojant žemę kaip šilumos akumuliatorių.

Kur tu esi palaidotas?

Kai pamatau naktinę žvakių pašvaistę, kuri nušvinta virš kapinių, prisimenu vieną keistą istoriją. Ji padeda man suprasti, kas traukia atgal. Dabar į mūsų miestelį grįžta iš Vilniaus, iš Kauno, kiti parvažiavo iš Sibiro. Prie miestelio bažnyčios sustoja procesija, o mes traukiam pečiais. Nežinome - kas. O tai - kažkas iš mūsiškių. Nesvarbu, kad iš Alytaus ar Zarasų. Nesvarbu, kad neprisimenam. Visi turi sugrįžti. Aldona gyveno Kėdainiuose, Renė - Ukmergėje. Tikriausiai ji buvo Irena, bet visi vadino Rene. Kai mirė tėvas, jos dažnai čia atvažiuodavo. Aplankydavo mamą, ant kapo gėlių pasodindavo...

Reformacijos diena – palūkanų era pasibaigė

Šiandien – spalio 31-oji. Jeigu paklaustume jaunimo, kuo ši diena ypatinga, dažnas tikriausiai atsakytų – Helovinas. Helovinas pas mus atėjo iš Niujorko, maždaug prieš 30 metų, o į ten atėjo lyg ir iš Airijos. Tačiau Vokietijoje spalio 31-oji žinoma kaip protestantizmo diena. Mat 2017-aisiais sukaks 500 metų, kai Martynas Liuteris ant bažnyčios durų prikalė savo tezes. Kodėl apie tai kalbu? Ogi todėl, kad ruošiausi kalbėti apie palūkanas.

Generolas Krūmas atsako į skaitytojų klausimus, jam talkina gamtininkas Cinamonas Paltaravičius

Vyriausybės tarnautojas klausia: „Premjeras per televiziją gyrėsi, kad žino valdžios sėkmės formulę. Ar taip gali būti?“Generolas atsakė: „Štai ji: Jaunų ir darbingų piliečių skaičius valstybėje yra atvirkščiai proporcingas vagių ir idiotų skaičiui jos valdžioje!“Universiteto studentas klausia: „Ar teisybė, kad homoseksualistai turi homoseksualizmo geną?“Gamtininkas atsakė: „Dar daugiau, jų DNR vietoj nukleotido Timino, atrastas nukleotidas Uracilas, kuris yra būdingas bakterijų ir virusų DNR struktūroms, o šie, žinia, kaip ir homoseksualistai, yra vienalyčiai.

Mane dar kartą aplankė Jehovos liudytojai...

Šeštadienį mane dar kartą aplankė Jehovos liudytojai, savo pažadą ateit dar kartą jie visgi ištesėjo (atėjo po dviejų savaičių pertraukos) ir tas yra labai malonu iš jų pusės. Šįkart atėjo vėl dviese, bet jau kitokioj komplektacijoj: atėjo mergina vardu Rūta (ta protingesnioji iš dviejų merginų kurios lankėsi praeitą kartą) ir niekad iki šiolei nematytas vyrukas vardu (berods) Benjaminas.

Helovinas: visa tiesa apie šventę

Mokslininkai įrodė, jog švęsti Heloviną iš tiesų yra pavojinga, nes ši šventė vaikų ir paauglių psichikai gali turėti tikrai žalojančias pasekmes. Gal todėl praėjus Helovino šventei, ženkliai padaugėja darbo psichoterapeutams. Taigi, Helovinas – šventė, kuri šlovina viską, ką Dievas vadina bjaurastimi. Krikščionys jokiu būdu ir niekaip neturi dalyvauti šiame Dievo piktžodžiavime!

Tapybiškas vaizdelis. Specrinkinys-14. Dvigubi standartai

Пора опубликовать очередной спецвыпуск "Картины маслом", и на этот раз темой стали слишком широко применяемые в современном западном мире двойные стандарты. Как обычно, у некоторых картинок 18+.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: