TAPYBIŠKAS VAIZDELIS 37. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть ссылки на все предыдущие...

Rasizmas ir netolerancija jūsų darže

Rauti piktžoles – tai fašizmas! Negalima žudyti piktžolių vien už tai, kad pas jas kitokios formos lapai ir kitokios spalvos vaisiai. Visi augalai – skirtingi, visi augalai – lygūs! Daržo privalumas – jo įvairovėje ir svetingume. Tu ką, nori, kad tavo daržas sumažėtų iki plotelio aplink kaliausę? Mūsų daržas tapo didis tik dėka piktžolių, nes kiekvienai piktžolei atsirado vietos lysvėse.

Himalajų druska – pelningas jaukas lengvatikiams?

Norėčiau pasidalinti vieno produkto – rožinės Himalajų druskos – tyrimu. Tyrimas atliktas Lietuvos skeptikų draugijos, kuriai pats priklausau, iniciatyva, siekiant patikrinti reklaminių teiginių (apie daugybės įvairių elementų buvimą ir jų kiekius) pagrįstumą.

Marazmavičiaus bėdos

Marazmavičius pabudo išpiltas šalto prakaito. Jis susapnavo Leonidą Brežnevą. Sapne Brežnevas glostė Marazmavičiaus galvą, kažką meiliai kalbėjo ir vis bandė pabučiuoti, žadėdamas už tai įteikti ordiną. "Ką tai galėtų reikšti?"- susimąstė išsigandęs Marazmavičius, kuris dažniausiai sapnuodavo tik patriotinio tūrinio sapnus - trispalvę, Gedimino stulpus, kunigaikščio Vytauto pulkus, žygiuojančius prie Juodosios jūros, berniukų chorą, atliekantį Tautinę Giesmę arba Laisvės Statulą.

Atsigeri jogurto – prisivalgai krakmolo!

Daugelis esam įpratę valgyti ar gerti jogurtą kiekvieną dieną, tikėdami, kad jis turi naudingų savybių organizmui. Lieso jogurto „dietos“ griebiasi trokštantys greičiau sulieknėti, o dar kitiems šis rauginto pieno gaminys – tiesiog labai skanus mėgstamas produktas, ar desertas. Jei tik atidžiau žvilgterėsit į prekybos centrų lentynose gausiai išrikiuotų įvairiausių jogurtų sudėtį, mažų mažiausiai nemaloniai nustebsite, o lieknėjantys – ne juokais įsius. Mus maitina „krakmoliniais“ produktais, kurių liežuvis nebeapsiverčia vadinti jogurtais!

Malda už "laisvę" ir "nepriklausomybę"

Apgailėkite tautą, nešiojančią drabužius, kurių pati neaudžia, - valgančią duoną, kurios pati neaugina, ir geriančios vyną, kuris teka ne iš jos vynspaudės. Užjauskite tautą, kuri pakelia balsą tik tada, kai ištinka paskutinioji, kai neturi kuo didžiuotis, vien griuvėsiais, ir niekada nesukils, nebent, kai jos galva atsidurs tarp budelio kirvio ir trinkos.

Užburiančios fotografjos iš vietų, kur mūsų nebėra

Vietos, kurias gamta susigrąžina iš žmonių - reginys tuo pat metu ir gąsdinanti, ir užburiantis. Tai pasaulis, koks liks po mūsų, kokį mes sutvėrėme. Senos pilies griuvėsiai Sintre, Portugalijoje...

R̶e̶k̶t̶a̶l̶i̶n̶i̶o̶ Šiuolaikinio miano naujienos. Izraelio artistas pribloškė šalies elitą, scenoje susikišdamas valstybės vėliavą sau į ... užpakalį

Skaudu taip sakyti, bet visgi Lietuva yra neapsakoma kultūrinė provincija. Na, ką tie mūsų š-mianinykai sugeba? Lipdyti skulptūras iš žmogaus išmatų, kaip Darius Šidlauskas? Šikti nuo pakelto krano į taikinį ant žemės, kaip Vidas Bareikis? Tyčiotis iš valstybės himno, kaip Fiokla Kiūrė aka Vilma Pajuodienė ir antifašysčių-feminysčių choras? Šluostytis ruda, lipnia substancija išsipeckintas rankas į Trispalvę ir tai darant linksmai gagenti, kaip Dainius Liškevičius? Apgailėtinai banalu.

TSRS merginos. Tarybų šalies vertybė - jos žmonės. 70 puikių nuotraukų

Tarybinių moterų ir merginų fotografijų rinkinys. Kokios jos buvo mielos, koks tikras ir nesuvaidintas jųjų grožis...

Viskas, ką jūs norėjote sužinoti apie "Stalino represijas", bet bijojote paklausti

Краткое описание мифа: Массовые политические репрессии являются уникальным свойством Российского государства, особенно в советский период. «Сталинские массовые репрессии» 1921-1953 гг. сопровождались нарушениями законности, в них пострадали десятки, а то и сотни миллионов граждан СССР. Рабский труд заключённых ГУЛАГа – главный трудовой ресурс...

Išsigelbėjimo sprendimai. Penki sėkmingi Rusijos ir TSRS žingsniai / Решения во спасение. Пять удачных ходов России и СССР в мировой истории

Очернение истории России и СССР давно уже всем надоело. Давайте хотя бы в масштабах одной отдельно взятой статьи забудем об ошибках и упущенных возможностях в нашем далеком и недалеком прошлом. Тем более что согласно либеральной историографии вся история нашей страны вообще одно большое недоразумение, в лучшем случае череда неудач.

Apie ašramų spindesį ir skurdą, bei dvasinius biznierius

Kai Europoje pamačiau tą guru A (guru - Indijos tradicijų dvasinis vadovas, mokytojas), įspūdis buvo tikrai geras. Kalbėjo ne religiniais terminais, o kalė tiesiai apie sąmonę, supersąmonę, energijas, žmogaus gyvenimo prasmę ir tikslus. Po kelių metų ruošiausi kelionei į Indiją. Punktas Nr.1 buvo apsilankyti guru A ašrame.

TAPYBIŠKAS VAIZDELIS 34. Savaitės apžvalga

Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть ссылки на все предыдущие...

Iš serijos "Vakarų kultūros pasiekimai": Iškrypėliškas šou vaikams

Internete pasirodė viešo vaikams skirto „šviečiamojo“ šou video. Organizatoriai nutarė papasakoti paaugliams apie žmogaus anatomiją ir supažindinti su seksualinio auklėjimo pagrindais. Tuo tikslu buvo panaudotos pripučiamos lėlės. Pamatę šį video, internautai pasibaisėjo vaikų švietimo metodais. Dauguma žmonių prisipažįsta, kad visas šis reginys labiau panašus ne į pamoką, o pornografijos ir siaubo filmo hibridą.

Beždžionių apologetas

Perskaitę šį neįtikėtiną įrašą sužinosite, jog svarbiausias 19-20 a. mokslo teorinis pamatas buvo sukurtas, kaip koks fantasy romanas. Jokie tyrimai nebuvo atlikti. Nežiūrint į tai “trūkstamos žmogaus grandies” paieška, prasidėjusi daugiau kaip prieš 100 metų, virto į paranojinę psichozę, o potencialūs psichiatrijos klinikų pacientai iš to susikrovė mokslinius laipsnius ir milijardus žmonių vertė tikėti absurdais. Darvinizmas – kliedesys, kuriuo, kaip kokia nepajudinama tiesa ramstomas “šiuolaikinio žmogaus” ir jo egzistencijos pastatas.

V. I. Leninas. „Imperializmas – aukščiausioji kapitalizmo stadija“

„Imperializmas – aukščiausioji kapitalizmo stadija“, vienas žymiausių bei reikšmingiausių V. I. Lenino veikalų, išaiškinantis imperializmo reiškinio ekonominius ir socialinius pagrindus, jo, kaip monopolistinės kapitalizmo vystymosi stadijos, esmę; tai – genialus ir kūrybingas marksistinės metodologijos ir politinės ekonomijos pritaikymas to meto imperialistinės epochos ūkio vystymosi tendencijų ir karų analizei.

Kas yra doleris. Paprastas paaiškinimas

Pinigus žmonija darėsi iš brangiųjų metalų. Beveik visi piniginiai ženklai buvo tokie. Nėra brangiųjų metalų – nėra pinigų. Pinigų kiekį ribojo metalų,. Iš kurių jie buvo gaminami, kiekis. 1694 metais grupė bankininkų, kuriuos rėmė karalius Viljamas Oranietis, įsteigė Anglijos Banką. Jis tapo pirmuoju pasaulyje privačiu emisijos centru. Kitaip sakant, grupė privačių asmenų ėmė leisti pinigus. Gudrybė čionai buvo ta, kad pinigai buvo popieriniai ir atseit padengti auksu.

Globalizacija ir elito išdavystė [2]

Svarbi ir dažnai pamirštama globalizacijos ypatybė yra žmonijos veiklos pobūdžio pakeitimas iš pagrindų.Tos pačios technologijos supaprastinusios komunikaciją, pavertė viena iš rentabiliausių, plačiai prieinamo verslo sričių, žmogaus sąmonės formavimo verslą.„Vienu iš rentabiliausių ir plačiai prieinamų“ – reiškia labiausiai masinių: pagrindiniu verslo veiklos modeliu, štai jau beveik visa gyventojų karta, yra potencialių vartotojų sąmonės keitimas..

Požeminės atlantų šventyklos

Beveik bet kurioje šalyje jums gali papasakoti apie požemius viename ar kitame regione ir apie paslaptingus įvykius, nutikusius tiems, kas mėgino juos aplankyti. Ypač turtinga šia prasme Pietų Amerika. Peru, netoli nuo Naskos dykumos, kuri pagarsėjo savo gigantiškais piešiniais, matomais tik iš oro, esama urvų, kuriuose, kaip tiki vietiniais gyventojai, gyvena požemio dvasios. Dauguma įėjimų į tuos urvus užtverti daugiatoniais akmeniniais blokais. Pradėti jų tyrimą pavyko tik 1971 metais, po to, kai buvo pralaužta eiga viename tokiame bloke.

Pilnavertė Zero Waste* Burnos Higiena, I DALIS

*Zero Waste Lifestyle – tai gyvenimo stilius, generuojantis nulį arba visišką minimumą šiukšlių ir kitos taršos. Viskas tvarkoje rūpintis dantimis, tačiau dažnai mes būname apkvailinti kompanijų ir aklai patikime jų produktų nekaltumu. Deja, dauguma dantų priežiūros priemonių sudėtyje yra labai kenksmingų medžiagų nuo naftos iki plastiko dalelių.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Pusiau humoras: kai vyrui gera, moteriai – stresas
1667
Tramplandas ir Klinton archipelagas
79
Suvienytoji Europa kovoja prieš Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjungą
367

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: