Jumoras iš serijos: barbarai-azijatai iš kruvino Rytų Mordoro

Vien tik nuotraukos.

Holivudinė realybė ir fantazijos…

Nieko nėra įdomiau, kaip stebėti senstančio aktoriaus, dainininko ar šiaip „viešo“ žmogaus bandymus  jau brandžiame amžiuje įgyti naują kvėpavimą. Atnaujinamas kūnas – sunkios, bet ryžtingos treniruotės, varginantys kūno alinimai, medicininiai pilvų nuriebalinimai, sėdmenų padidinimai, kojų šlaunų „suveržimai“, veido odos patraukimai, botulino injekcijos, plaukų persodinimai, naujų priklijavimai arba tik papildomų sruogelių prisegimai.

TAPYBIŠKAS VAIZDELIS 33. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть ссылки на все предыдущие...

Totalinis žmonijos transformavimas

„Globalinio švietimo“ programa buvo kuriama dar aštunto dešimtmečio pabaigoje. Šiame procese svarbų vaidmenį suvaidino tokie veikėjai kaip Robertas Miuleris (buvo JTO generalinio sekretoriaus pavaduotoju). Kartu su kolegomis amerikiečiais jis 8-9 dešimtmečiais ir sukūrė „Globalinio švietimo“ programą, kuri numato perėjimą prie kitos vertybių sistemos, kurios pagrindą sudaro tolerancija. Tai tokia savotiška panteistinė pasaulėžiūra, o jeigu kalbėti visiškai atvirai, tai jos šaknys siekia okultines pasaulėžiūras.

Ką reiškia 12 žvaigždžių Europos Sąjungos vėliavoje?

Abraomo anūkas Jokūbas, dar vadinamas Izraeliu (hebr. יִשְׂרָאֵל = Yisraʾel), turėjo 12 sūnų, iš kurių kilo 12 Izraelio genčių. Šias Izraelio gentis ir simbolizuoja žvaigždės ES vėliavoje. Oficiali Europos Sąjungos versija dėl žvaigždžių skaičiaus vėliavoje: „Žvaigždžių skaičius neturi nieko bendra su valstybių narių skaičiumi, bet ratas simbolizuoja vienybę.“Svetainėje europa. eu rašoma:Europos Sąjungos vėliava simbolizuoja ir Europos Sąjungą, ir Europos platesne prasme tapatybę bei vienybę. ES vėliava – tai 12 aukso spalvos žvaigždžių ratas mėlyname fone.

Senokai nerašiau apie meną. O juk kadaise tai buvo viena mano mėgstamų temų

Štai, skaitau jog vakar, Vasario 16-osios - Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Prezidentė Dalia Grybauskaitė už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje Valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo beveik keturias dešimtis Lietuvos ir užsienio valstybių piliečių.

Liaudies daina „Ožy oželi!“

Eilinis „dėdulės“ lipimas ant balkono ir marazmatiškas oro virpinimas priminė liaudies dainą, taip tinkančią šiam keistam reiškiniui. Ožy oželi (lietuvių liaudies daina)

Vladimiras Putinas tviteryje sveikina Lietuvą su vasario 16-ąja

Vladimiras Putinas socialiniame "Twitter" tinkle pasveikino Lietuvą su Nepriklausomybės diena. Su paskutine Nepriklausomybės diena.

Tapybiškas vaizdelis 32. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть ссылки на все предыдущие...

Ar įmanoma išsivaduoti be pašalinės pagalbos?

Prieš keletą metų darbo reikalais kaip žurnalistas lankiausi vienoje AA grupėje. Kad jie galėtų elgtis laisvai tarp "savų", o ne su "svetimu", aš irgi sakiau esąs alkoholikas. Kažkada metęs gerti keletą kartų buvau jų susirinkimuose ir žinau ritualus. Lankiausi kitur, Šiauliuose, bet ritualai visur tokie pat. Panašiai kaip bažnyčiose - ar nueisi į Kaltinėnų, ar į kokią Vilniaus bažnyčią, visur visi viską daro taip pat ir šimtmečiais nieko nekeičia. Kaip vėliau supratau, tai labai svarbi aplinkybė.

Kinas ir Lietuviai: kuo Štirlicas neįtiko Lietuvai?

„Europietiško pasirinkimo“ neofitų bandymas pademonstruoti savo atotrūkį nuo tarybinės praeities ir neapsakomą meilę vakarietiškam pasauliui baigiasi konfūzu. „Tikrųjų europiečių“ snobizmas akivaizdžiai demonstruoja savo nuosmukį, nemokšiškumą ir kultūros stoką, o neapykanta Rusijai, rusams ir tarybiniam laikotarpiui tampa savų kompleksų demonstravimu.

Su Vasario 14-ąja - ORGIJŲ, SATURNALIJŲ ir PENETRALIJŲ diena!

Lietuvai džiaugsmingai įsiliejus į Šaltojo karo metu nugalėjusią Kapitalizmo sistemą, mes pagaliau galime sakyti, kad kapitalistinės šventės tapo mūsų tautinės savasties dalimi. Todėl visas LDiena.lt kolektyvas širdingai sveikina visus LDienos.lt skaitytojus su Vasario 14-ąja - ORGIJŲ, SATURNALIJŲ ir PENETRALIJŲ diena! Lietuvi, nebijok išreikšti savo TIKRŲ ir nebūtinai tyrų JAUSMŲ:

Pasaulio pabaigos ženklai Marijos žemėje

Norite neginčijamų įrodymų, kad pasaulio pabaiga jau visai čia pat? Aš juos jums tuoj pateiksiu: Zuikis. Iš vištienos. Netikras. Maximoj. Lietuvėlėj. Marijos žemelėj!

Spartiečiai – antikiniai blaivininkai

Laisvieji Spartos gyventojai visiškai nevartojo alkoholio, bet jų vergai privalėjo išgerti ne mažiau kaip po keturias taures vyno per dieną. Greičiausiai dėl išsivysčiusios priklausomybės ir jos pasekmių, bet koks vergų sukilimas būdavo nesunkiai numalšinamas. Su alkoholiu siejamas ir senovės spartiečių ritualas, kurio metu jaunuoliai tapdavo kariais. Viskas vykdavo maždaug taip: jauni vaikinai ir patyrę kariai išsirikiuodavo keturkampiu, kurio viduje stovėjo keletas vergų. Vergams duodavo gerti vyno, po kiekvienos taurės jie privalėjo atlikti įvairius pratimus su ginklu rankose.

Antarktidos miestai

Neištirtos planetos vietos visada traukia savo mistišku paslaptingumu įvairių laikmečių ir tautų tyrinėtojus bei mokslininkus. Vienas mažiausiai ištirtų regionų yra Antarktida. Tyrimai ir atradimai, atlikti šiame kontinente, palieka po savęs tik dar daugiau klausimų. Kokios gi paslaptys gali slypėti teritorijoje, kurią beveik visą padengė amžinas ledas?

Galingiausia pasaulio valstybė panikoje - prisnigo iki kelių!!! Kas dabar bus?!

Amerikiečiai panikoje, Dar neprasidėjus baisiausiai šimtmečio sniego audrai, kuri gali pripustyti NET 30,5 centimetrus sniego, jau dešimtys žmonių žuvo, šimtas tūkstančių liko be elektros, o parduotuvės šluojamos kaip prieš karą... Labai patiko keli patarimai, mokantys jankius, kaip išlikti gyviems:

TAPYBIŠKAS VAIZDELIS 29. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю (на этот раз за две недели). По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+. Кроме того, в каждом материале теперь есть...

Vokietes prievartavo ir anglosaksai

„Pergalės prieš nacistinę Vokietiją pamokos“ – taip buvo pavadinta konferencija, surengta Londone pačiu laiku, švenčiant 70-ąsias karo pabaigos metines. Kiek įvairiausių klišių vietoje objektyvios analizės pateikė britų ekspertai! Vis iš naujo ir iš naujo aiškino apie lemiamą britų ir amerikiečių indėlį į pergalę. Ne rečiau prisimindavo ir „išprievartautą Vokietiją“. Prievartavo, savaime aišku, Raudonosios Armijos kareiviai. Buvo pateiktas klaikus skaičius – 2 milijonai aukų, nors tokius duomenis jau seniai paneigė išslaptinti karo laikų dokumentai.

Kas ne su mumis, tas turi būti sunaikintas, išmestas iš bendruomenės, išvarytas iš genties, iš jo turi būti atimtos visos teisės

Tolerantai yra pasirengę atimti teises iš tų, kurie turi priešingą, nei jie nuomonę pabėgėlių, feminisčių, homoseksualų, juodaodžių atžvilgiu. Tolerastų politika itin pasireiškia Europoje. Pateiksiu keletą pavyzdžių. Pirmas. Kai pabėgėliai prievartavo, seksualiai priekabiavo, apiplėšinėjo merginas ir moteris, tai Vokietijos policija nieko nedarė, nereagavo. Bijojo tvarką įvesti, nes ten juk pabėgėliai, juos Merkel pakvietė.

Priešistorinės civilizacijos: savilikvidacija ar gamtinis kataklizmas?

Žmonija jau tiek sena, kad pamiršo savo vaikystę. Žmogaus kilmė apgaubta paslaptimi. Priimta manyti, kad praeityje žmonija buvo primityvi, paskui pradėjo vystytis, žmonės liovėsi būti barbarais, pasidarė protingesni ir sumanesni. Tačiau nauji duomenys byloja apie atvirkščią procesą. Gali būti, kad istorijos priešaušryje žmonija turėjo pažangų mokslą ir modernią techniką.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: