Vakar vienas idiotas klausė manęs

– Kas gero galėjo būti okupacijos laikais? Ką gero sovietai tau galėjo duoti? Pasakyk nors vieną gerą dalyką, kuris tais laikais galėjo egzistuoti? Pavyzdžiui, man tais sušiktų ruskių okupantų laikais viskas buvo labai blogai. Ką gi galėjau atsakyti?

Laba diena, kapitalizme!

Gerbiami televizijos žiūrovai, štai jūs ir vėl su mumis. Leiskite mums papasakoti jums, ką jums reikia klausyti, žiūrėti, valgyti, dėvėti, kaip jūs turite gydytis, kuo pasitikėti, ką pirkti, kaip elgtis, už ką kariauti. Pasodinkite greta savęs vaikus, mes mylime vaikus. Leiskite mums užsiimti jų auklėjimu. Niekas negali išauginti jų geriau už mus. Pasitikėkite. Atsipalaiduokite.

Bet kuri vakcina pavojingesnė už tą ligą, nuo kurios ji yra!

Алёна Алексеёнок – врач по образованию. Она окончила кишинёвский мединститут по специальности врач-терапевт в 2000 году, но так и не пошла в официальную медицину – не хотела делать чужим детям прививки, а без этого работать в медицинской системе, увы, не получается. Поначалу Алёна свято верила в необходимость и пользу вакцинации для всех, однако после...

I. G. Farbenindustrie - pasaulio šeimininkai ar jų įrankis (1 dalis)

1915 balandžio 22 dieną staiga nutilo vokiečių artilerija. Netikėtai iš vokiečių apkasų pusės, genamas lengvo pavasariško vėjelio, pajudėjo žalsvai geltonas debesėlis. Netrukus jis apgaubė sąjungininkų pozicijas. Beveik iš karto tūkstančiai žmonių ėmė raitytis nuo traukulių ir pajuto kankinantį dusulį. Taip pirmą kartą buvo panaudotos nuodingos dujos.

Naujieji mitybos guru – serga mitybos sutrikimais

Praeitą savaitgalį skaičiau tokio žaliavalgių “tėvo” Viktoro Kulvinsko knygą “Kaip išlikti XXI amžiuje”. Parašė jis ją seniai, berods, 1987 m. Jis yra tam tikra ikona, nes jį visi žaliavalgiai žino, jis svečiavosi Lietuvoje, jo knygas visi perka. Žodžiu, gerbiamas, žinomas žmogus – naujosios mitybos sistemos guru. Perskaičius trečdalį tos jo knygos aš nusprendžiau, kad jis serga kažkuriuo mitybos sutrikimu, greičiausiai anoreksija.

Menas „ne visiems“

Jau tiek daug pasakyta apie masinės kultūros žalą, kad tiesiog nuostabu, kodėl iki šiol minios žmonių klausosi „popso“ ir žiūri idiotiškas komedijas. Suprasdami masinės kultūros aklavietę, žmonės su aukštesniais estetiniais poreikiais ieško rafinuotesnio dvasinio peno ir suranda jį įvairiausiose nestandartinio meno pakraipose ir neretai tuo dar ir puikuojasi.

Naomas Chomskis – 10 manipuliavimo su media strategijų

Amerikiečių lingvistas ir politinis aktyvistas Naomas Chomskis 2011 metais aprašė 10 strategijų manipuliavimo su visuomene MIP pagalba. Naudodama šias strategijas, oligarchija ir jai tarnaujančios MIP degraduoja visuomenę, kuria protiškai nepilnaverčių vergų klasę. Šių visuomenės psichikos inžinerijos strategijų taikymą mes kiekvieną dieną stebime MIP, įžvelgiame Paryžiaus, Briuselio teroro aktuose, pabėgėlių krizėje. Matome, kaip naikinamas švietimas, kultūra, mokslas. Visos valdžios pastangos kvailinti visuomenę, iš esmės, sutelpa į rėmus Naomo Chomskio pateikiamų strategijų, kurių mastančiai visuomenei negalima pamiršti ir mes jas dar kart

55-eri metai nuo Jurijaus Gagarino žygdarbio - pirmojo žmogaus skrydžio į kosmosą!

2016 metų balandžio 12 sukanka 55 metai nuo pirmojo žmogaus skrydžio į kosmosą. Specialiai šia proga siūlome RT paruoštus išskirtinius reportažus, tarp kurių pokalbis su "Roskosmoso" vadovu Igoriu Komarovu ir 1961 metų balandžio 12-os įvykių minutinė chronologija, filme apie Jurijaus Gagarino skrydį.

Socialinė auklėjamoji reklama Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjungoje

 Яркие и запоминающиеся лозунги того времени имели успех и не перестают быть актуальными и в наше время. Проблемы, поднятые в плакатах, со временем не иссякнут, приобретая все более крупные и серьезные масштабы.   В плакате есть характерные качества формирования целостности передачи проблематики. Информируя и призывая нас к солидарности, через...

Tabako ir alkoholio pramonės "mikrobiologija"

Kadangi dabar labai daug diskutuojama apie įvairias alkoholio kontrolės priemones, o alkoholio gamintojai per įvairius tarpininkus ėmėsi iniciatyvų jas stabdyti ar bandyti kompromituoti, manau reikėtų pakalbėti apie šias pramonės sritis ir jų veiklos principus. Vienos iš tarptautinių konferencijų metu girdėjau labai vaizdingą tabako pramonės palyginimą su gamtoje egzistuojančiais parazitais (pvz. virusais), o tabako vartojimo plitimo palyginimą su epidemija ar pandemija, kaip infekcinių ligų atvejais.

Svečiuose pas oligarchą

Trakų ežerų pakrantės kaip magnetas traukia turtingus žmones. Daugelis jų pasistatė čia savo pilaites. Ne išimtis ir bebrai. Tokį bebrą oligarchą sutikau Nerėspinkos ežero pakrantėje. Kaplius Graužinskas-Aštriadantis ne šiaip turtingas bebras, kurio įmonėse dieną-naktį graužia medieną paprasti Lietuvos bebrai.

Pokalbis su jaunikiu feminizuotoje iki negalėjimo Europoje

Trumpai apie tai, kas liko iš santuokos šiuolaikinėje nusicivilizavusioje iki marazmo visuomenėje. Ir apie košę kai kurių žmonių galvose. - Žinai, aš jai tuoktis pasiūliau, greitai vestuvės. - O kam? - Kas „kam“? Kam tuoktis? Pas mus gi meilė!

TAPYBIŠKAS VAIZDELIS 39. Savaitės apžvalga

Здравствуйте. Стоило только мне задержать выпуск на сутки, как личка взорвалась от сообщений... А нет, это мне приснилось. Впрочем, один человек все же обеспокоился судьбой картин маслом, а потому... Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и...

Sveika mityba - kasdieniniai mitai iš mokslo pusės

Jei Dievas apšviestų žmonėms protą ir jie grįžtų prie mitybos įpročių kaip prieš penkiasdešimt metų, ligų būtų perpus mažiau. Paprasti produktai, kuriuos valgėme nuo amžių, yra nepakeičiami. Bet žmonės tingi augintis savų daržovių, prieskoninių žolių. Juk nėra sunku pasisėti sode ar balkone ir visą vasarą skainioti ežiuolę imunitetui stiprinti ar melisą, mėtą nervams nuraminti. Užuot ant palangės pamerkę į vandenį svogūną, jo nusiperka prekybos centre ir ištiesę kojas žiūri muilo operas.

Pasaulinė kultūrinė revoliucija (6) - Politkorekcija

Jau kelis dešimtmečius politkorekcija formuoja viso pasaulio politinį landšaftą. Kitados tai buvo visiškai nekaltas gerų manierų kodeksas, o šiandien jis pavirto nuolat griežtėjančiomis taisyklėmis, kurios nurodo, kaip reikia kalbėti ir galvoti.

7 legendiniai TSRS automobiliai

В конце 1960 года запорожский завод «Коммунар» выпустил первую серию автомобилей «Запорожец». Мечта о «народном автомобиле» стала реальностью. Советский автопром выполнял мечты и о крестьянском автомобиле, и об автомобиле для партийной верхушки. 1. ЗапорожецС середины 50-х годов запросы населения на компактный недорогой «народный» автомобиль стали...

Šokiai, kniaukimas ir kitos europietiškos isterijos - nuo raganų medžioklės iki bitlomanijos

Raganų ir burtininkų persekiojimas vyko visais laikais, bausmes šios kategorijos žmonėms numatė ir Egipto, ir Babilini įstatymai, burtai buvo smerkiami Biblijoje. Tačiau tiktai Viduramžiais kova su raganavimu pavirto masine isterija. Viduramžių raganų medžioklė truko kelis šimtmečius. Buvo nužudyta, įvairiais vertinimais, nuo 60 iki 100 tūkstančių žmonių.

Naujoji terapija

Gydoma šalčiu, kad neperšaltum. Bado tave adatomis, kad neskaudėtų. Fizinio kontrasto principu. O galima gydyti ir be kūniško kontakto. Delfinų terapija, anoniminių alkoholikų rateliai, gulėjimas su papliurpimais ant kušetės pas psichoanalitiką, kačiukų glostymas. Psichinio kontrasto principu.

Kanibalizmo propaganda žiniasklaidoje

2014 metais internete išplito straipsnis „Overtono langai“, pasakojantis apie technologiją, kuri leidžia legalizuoti visuomenėje visiškai svetimas jai idėjas. Paminėtas ten buvo ir kanibalizmas. Daugelis įvertino publikaciją kaip hiperbolę, tačiau iš tikrųjų kanibalizmo legalizavimo procesas jau paleistas ir nulinis taškas jau įveiktas. Apie tai ir bus kalbama šioje apžvalgoje, pateikiant konkrečius pavyzdžius.

Iliuzijos laikančios mus sistemos vergovėje

Nelsonas Mandela: „Iliuzija net buvimą kalėjimą gali paversti komfortišku“.Zigmundas Froidas, filosofas ir psichiatras, samprotauja apie žmonijos būklę ir apie tai, kokiu būdu mums visiems išsiropšti iš Matricos.Mes gyvename iliuzijų pasaulyje. Daugelis problemų užimančių jūsų mintis ir kalendorių, egzistuoja tik todėl, kad jums jas kažkas primetė. Šėtonas žino, ar tai įvyko atsitiktinai, ar ne, tačiau visi mes (arba beveik visi) tapome autoritarinės-korporatyvios vartotojiškos, dabar dominuojančios kultūros aukomis.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Singapūre vandalai iš Vokietijos gavo lazdų ir 9 mėnesius kalėjimo
544
Kaip teisingai mušti žmoną
802
Lokio ir vilko draugystė – paskatinimas Vytautui Landsbergiui
724

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: