Šiltnamio automatika savomis rankomis

Kur nusipirkti šiltnamio automatiką? Artėjant pavasariui, šis klausimas labai padažnėja. Atsiranda vis daugiau daržininkų, kurie norėtų savo šiltnamius nuo pavasario šalnų apsaugoti žemės šiluma. Kada šiltnamyje nukrenta temperatūra, iš žemės galima ventiliatoriais parsivaryti šiltesnio oro. Tačiau juos reikia valdyti. Negi kelsies paryčiais ir eisi įjungti?

Šventoji tolerancijos karvė

Kas gi yra tolerancija, jeigu paprastai? Pakantumas. Kam tada prireikė kito žodžio, jeigu yra senas geras lietuviškas? O kam žudikai perkrikštijami kileriais, o šliundros – putanomis? Kad gautųsi toks užsienietiškas dėmesį pritraukiantis žodelis, kad niekas daiktų nevadintų paprastai ir tiesiai šviesiai.

Oskarus palydint: Pederastą negrą kinoekrane perspjauti gali tik pederastas-žydas-holokauste

Nugalėtoją atspėti buvo nesunku. Internetai žvengia susiriesdami: filmas apie juodaodžio gėjaus gyvenimą laimėjo Oscars 2017 geriausio filmo prizą! Panašu, kad anekdotų apie toleranciją bei politkorekciją siužetai ir personažai vis dažniau persikelia į realybę.

Apie kairuoliškumo (Leftism) esmę

Štai jums trumpiausias įmanomas kairuoliškumo (leftizmo) apibrėžimas: Kairuoliškumas  yra viskas, kas leidžia ir skatina naudotis tuo, ko nesukūrei, o ką sukūrė kiti. Kitais žodžiais – virusinė veltėdiškumo ideologija, savo tikslams pasiekti naudojanti visus žmogaus protui prieinamus resursus išverčiant juos išvikščiaja puse.

Aukšto rango politikas apie klimato kaitos aferą

Praėjusių metų gegužę Morisas Niumenas, kuris savo laiku buvo Australijos premjero Eboro patarėju, pareiškė, kad klimato kaitos problemą JTO naudoja kaip išgalvotą grėsmę, kad išplėstų visų šalių kontrolę.

Pamąstymai prie kavos. Lyg ir apie seksą, nors išties tai ne

Po vakarykštės apklausos susidariau įspūdį, kad daugelis mūsų tiesiog jaučia pareigą ar būtinybę trūks-plyš atrodyti super - ultra - mega seksualus ir tai liečia tiek moteris, tiek ir vyrus. Na, vienos permanentiškai padrėkusios, o kiti tiesiog vaikšto "stati" ir net negalvoja apie nieką kitą, išskyrus seksą non stop.

Knygų mugės sopuliai

Šių metų knygų mugės nuotykiai, susitikimai ir pirkiniai. Norėtųsi rašyti “ach, kaip nuostabu, kaip gera buvo pamatyti, pačiupinėti, pavartyti, paklausyti”, bet tegaliu pasakyti “ach, kaip buvo gera anksčiau”.

7 animaciniai mokomieji filmukai apie kosmosą - mažiesiems kosmonautams ir jų tėveliams

Septyni animaciniai filmai vaikams apie kosmosą. Žiūrėti juos gali ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, juolab, kad ir patys sužinos daug naujo arba pamiršto.

Leninas kalba

Kaip kepurę – mintį, tezę glamžo, / ruošdamas ją iš tribūnos sviest. / Net ir mūsų skepticizmo amžiuj / jo klausaisi lyg savęs paties.

Asta Kuznecovaitė-Kuzė persekioja vatnikus net košmaruose

"Buvo laikas kai bijodavau užmigti, kad nesusapnuočiau košmaro" - taip Dalai Lama pasakė apie tą laikmetį, kai Kinija užpuolė Tibetą. Visą praėjusią parą nemiegojęs, tik ką, netikėtai dviem valandoms "išsijungiau" ir... ...ir susapnavau, kad vienoje vonioje maudausi su Asta Kuznecovaite...

Sveikiname su Tėvynės gynėjų dieną!

LDiena.lt nuoširdžiai sveikina visus stovinčius su ginklu rankose ir sėdinčius su klaviatūra priešai monitorių su vasario 23-iąja - Tėvynės gynėjų diena! Jūsų rankose mūsų ir mūsų vaikų taikus gyvenimas - visuomet prisiminkime apie tai.

Mokslas, embriono savarankiškumas ir klausimas, kada prasideda žmogaus gyvybė

Taigi, nustokime išsisukinėti. Laikas pripažinti tiesą. Mokslas jau patvirtino seniai iškeltą hipotezę: galime juos vadinti šaldytais kiaušinėliais, zigotomis, morulomis, blastocistomis, apvaisinimo produktais, embrionais ar vaisiais, tačiau tai nekeičia fakto – nuo pat pradžių jie yra savarankiški žmonės.

Lietuva uždraudė fantastinį Rusijos filmą "Gynėjai"

Lietuvos užsienio filmų platintojai mano, kad Rusijos filmas apie super herojus demonstruoja "pernelyg didelę Rusijos armijos galią". "Gynėjai" — pirmas Rusijos filmas apie super herojus. Rusijos kino teatruose filmas bus rodomas nuo vasario 23 dienos. Šiuo metu filmas jau parduotas dešimčiai pasaulio šalių.

Ukrainoje ginama ne tik Lietuva, bet ir visa Europa

Konservatorė Rasa Juknevičienė paviešino konservatorių fotosesiją Ukrainoje. „Labai prasmingi ir reikalingi Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės reportažai iš Rytų fronto. Fronto, kur esame ginami ir mes. Ir ne tik mes. Visa Europa.Ne visi dar tai supranta gal“, - pranešė politikė. Keli šios fotosesijos kadrai:

Naomas Chomskis – 10 manipuliavimo su media strategijų

Amerikiečių lingvistas ir politinis aktyvistas Naomas Chomskis 2011 metais aprašė 10 strategijų manipuliavimo su visuomene MIP pagalba. Naudodama šias strategijas, oligarchija ir jai tarnaujančios MIP degraduoja visuomenę, kuria protiškai nepilnaverčių vergų klasę.

Pora žodžių apie "madas" ir tendencijas kultūrizme

as atsitiko su kadaise itin estetišku sportu, agliškai vadinamu "kūno statyba" (bodybuilding)? Ką gi mes čia "statėme, statėme ir pagaliau pastatėme"? Panašu, kad bet kokia kaina (pabrežiu!) didinant raumenų apimtis ir gal net dar didesne kaina mažinant poodinį riebalų sluoksnį, buvo "pravažiuoti" visi fiziologiniai ir anatominiai stop ženklai - ne tik pravažiuoti, bet ir išvartyti...

Ar mus visus traukia panašūs žmonės ar priešingybės?

Kodėl Lietuviai vyrai dievina slaves, o mūsų moterys juodukus, arabus, pakistaniečius ir italais apsimetinėjančius albanus. Tai yra natūrali atranka. Nuo mūsų moterų, ir tik nuo mūsų merginų ir moterų priklauso Lietuviškas genofondas.

„Alternatyvioji istorija“: intelektualinis onanizmas, masinė psichozė, politinė technologija...

Šiandiena daugeliui atrodo nepelnytai kenksminga jų atžvilgiu, o kadangi dabartis – praeities pasekmė, tai ir praeitis tuo pavidalu, kokiu ji įvyko tikrovėje, taipogi priimtina toli gražu ne visiems ir ne visais savo aspektais. Ir žmonių psichika reaguoja į šį nepasitenkinimą praeitimi ir dabartimi.

Visiems, kuriems rūpi, ką apie mus pamanys ar pasakys ponai JAV, Didžiojoje Britanijoje ar dar kokiam gale

„Nemanau, kad ant šieno gulintis šuo turi kokią nors teisę į tą šieną, netgi jei ilgai ant jo gulėjo. Nepripažįstu jam tokios teisės. Nepripažįstu, pavyzdžiui, kad raudonųjų Amerikos indėnų ir juodųjų Australijos ar Afrikos aborigenų atžvilgiu įvykdyta kokia nors neteisybė. Nepripažįstu, kad su jais buvo pasielgta neteisingai, todėl kad stipresnė rasė, labiau išsivysčiusi rasė, išmintingesnė rasė atėjo ir užėmė jų vietą“. Vinstonas Čerčilis

Eurovizijos atrankoje šviesos pragiedruliai: idiotas iš Šiaulių pagaliau išeliminuotas

Kiekviename mieste atsiranda po savo idiotą, kiekviename miestelyje, kaime. Idiotų yra keli procentai, tokia statistika. Vieni idiotai yra ramūs, bet pasitaiko tokių, kurie siekia paviešinti savo idiotizmą. Toks buvo pretendentas į Eurovizijos konkursą iš Šiaulių miesto.Gal kas mano, kad tai yra pokštas vyrui moterimi rengtis, ar belzabūbo ragus prisisegti? Tai ne pokštas, kai imama žaisti sodomijos ir satanizmo kortomis. Tai nieko bendro su menu neturintis idiotizmas, siekiant įtikti žemiausiems Europos iškrypėlių poreikiams.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Naujoji terapija
324
TAPYBIŠKAS VAIZDELIS 16. Savaitės apžvalga
649
Mūsų vaikai - kaip standartizuoti augančią kartą pagal vakarietiškus kokybės reikalavimus
604

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: