Pensijos ar tankai — štai kur klausimas!

— Taip, mes dabar turime melstis už NATO. Jeigu ne Aljansas, mus vėl užkariautų agresorius iš Rytų. Tik ir mato sapnuose, kaip mūsų Lietuvą užgrobti į savo rankas! Todėl reikia laikytis! Ir reikėtų, kad NATO mums dar daugiau raketų atvežtų ir karinių bazių pastatytų. Man tokiam reikalui net savo pensijos negaila!

Kaip stojosi ant kojų Vakarų kapitalizmas. Golodomorai ir žudynės kolonijose (2)

Indija šimtmečius buvo svajonių šalimi britų buržuazijai. Svajonė buvo plėšri, anglams norėjosi prisikasti iki lobių. Patys anglai neturėjo ko pasiūlyti indams. Indijos ūkis tegu ir atsiliko nuo britų savo masinės gamybos technologijomis, tačiau turėjo amatininkišką pramonę ir gamino didžiulius kiekius kokybiškų prekių.

Vaikų laiškai Dievui

Galima, aš Tau retkarčiais sapnuosiuosi? Austė 1kl. / Į mūsų klasę atėjo naujokas. Jis toks, na Tu žinai. Galima, visos mano pragyventos dienos iki praėjusios savaitės nesiskaitys? Gabija / Norėčiau paprašyti proto savo tėvams, o tai jie visai manęs nesupranta. Alvydas 3 kl.

Informacinis vegetarizmas (2)

PENKTASIS PRINCIPAS. LAIKYKIS MAITINIMOSI REŽIMO Kas nutiks pilvui, jeigu nuo ryto iki vakaro mes be paliovos valgysime? Kava su sumuštiniais, kebabai gatvėje, pietūs, čipsai, tortukas… Akivaizdu, kad susilauksime problemų, iš kurių pati mažiausia – virškinimo sutrikimai. Kartais sutinku žmonių su nevirškinimo simptomais galvose, ir jas galima išskaityti iš jų veidų.

Nacionalsocialistinės pasaulėžiūros priešai ir jų žmonijos lygybės doktrina, versta iš „SS rasinės politikos“

Žydai yra viena iš rasiškai sąmoningiaisiųjų tautų. Senojo Testamento ir Talmudo įstatymai griežtai draudžia santuokas su ne žydais. Vedantys žydai visada pabrėždavo rasės ir rasės grynumo svarbą. Netgi Sovietų Sąjunga, kitaip esanti prieš rasę, išleido nutarimus žydiškam kraujui apsaugoti. Labiausiai žinomas pareiškimas yra iš žydo Benjamino Dizraelio, ilgamečio Britanijos ministro pirmininko: „Niekas negali būti abejingas rasiniam principui, rasiniam klausimui. Tai yra raktas į pasaulio istoriją."

Baltaodžiai krikščionys pradeda devintajį kryžiaus žygį

Donald Tramp pergalė, Brexitas, prognozuojamos Wilderso ir Marine Le Pen kraštutiniųjų dešiniųjų pergalės Olandijoje ir Prancūzijoje ir Vladimiro Putino vedamos politikos gairės kristalizuojasi į vieną masyvų politinį ekonominį ekspansinį monolitą.

Tikiu, Vytautai!..

Tikiu į Landsbergį - didį tautos Patriarchą ir Lietuvos Sukūrėją, į jo Anūką Gabrielių, kuris buvo išvykęs, bet grįžo iš Europos Paralemento, tikiu į Šventąją Dalią, į mokesčių atleidimą, į signatarų bendravimą, į lito iš euro prisikėlimą ir gerą gyvenimą amen....

Kapitalas naikina darbo jėgą arba stachanoviečiai kapitalistiškai

Kad gautų pelno, kapitalizmas padarys bet ką. Amerikiečių kompanija Amazon išsiskiria, kaip liudija eiliniai darbuotojai, savo griežtomis, fašistinėmis darbo sąlygomis. Kompanija naudojasi chronometražu – laiko ir erdvės metrikų sistema, kurios tikslas – maksimaliai padidinti samdomų darbuotojų darbo intensyvumą. Tarp darbuotojų savininkai rengia „varžybas“, kurių tema: kas atliks daugiau darbų per trumpesnį laiką.

Amerikiečiai reikalauja, kad Rusija nutrauktų išgalvotos šalies okupaciją

RT žurnalistas Kalebas Mopinas atliko socialinį eksperimentą, paprašęs Niujorko gyventojų pakomentuoti „Rusijos agresiją“ išgalvotos valstybės Kyrgbekistano atžvilgiu. Linkėjimai lietuviškiems niujorkiečių „proto broliams“ – aršiems Delfio skaitytojams ir lietuviškų televizijų žiūrėtojams.

24 puikios idėjos, ką galima pasidaryti iš senų CD diskų

Although CDs may be obsolete when it comes to how you listen to music, there is currently a decor revolution occurring that uses old CDs to create beautiful, unique pieces of art around your home. If you’ve got dozens of CDs stored away in your house and you’re not sure what to do with them, why not try some of these great DIY projects! From bird baths to christmas decorations, and lamps to jewellery there’s a CD design here for you.

Google nepastebimai klausosi jūsų per mikrofoną. Kaip surasti įrašus

Kompanija Google neslepia fakto, kad klausosi savo vartotojų, tačiau, švelniai tariant, ir neafišuoja šito. Google ne tik įrašo pokalbius, bet ir saugo juos savo serveriuose. Be to, jūsų klausomasi ne tik tada, kai išmanusis įjungtas, bet ir tada, kai jis paprasčiausiai guli greta jūsų, pavyzdžiui, ant darbo stalo. Kam kompanijai to reikia?

Propagandos atpažinimo elementorius

Propaganda – tai bendravimo forma. Propagandos atpažinimo elementorius. Su pavyzdžiais. Tai jums padės atskirti bet kokia propagandą. Kas įdomu - reklamos ir propagandos požymiai yra tie patys.

Žmonijos kvailėjimo problema: kalti velniai ar liberalai?

Islandijos mokslininkų tyrimai parodė, kad kiekviena sekanti žmonių generacija yra kvailesnė už ankstesnę. Reikjaviko genetikos firma nustatė, kad genų grupės, kurios sutinkamos dažniau pas gyventojus, kurie daugiau negu vienus metus mokėsi, tapo žymiai retesnės šalyje periode nuo 1910 iki 1975 metų. Tyrimai buvo atlikti su 100000 islandų. Mokslininkai aptiko didžiausią intelekto kritimą per 65 metų periodą.

Liberalizmo krachas ir grįžimas prie tradicinių vertybių

Demokratija – tai, kaip žinia, demokratų valdžia. O kas yra liberalizmas? Jeigu vadovausimės valdžios logika – tai finansininkų valdžia. Ir jos specifika nulemia daug svarbių šiuolaikinio liberalizmo bruožų. Praktiškai bet kuri tradicinė sistema istoriškai susiformavo kaip „bendrabūvio taisyklės“, reikalingos tam, kad būtų išsaugotas stabilumas, pereinant nuo bendruomeninės santvarkos į valstybinę.

Vladimiras Iljičius Leninas: revoliucinis palikimas gyvas ir aktualus

1924-ųjų sausio 23-osios rytą nustojo plakusi didžiausio visų laikų revoliucionieriaus, Vladimiro Iljičiaus Uljanovo, širdis. Leninui, 1917-ųjų Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos lyderiui ir pirmosios pasaulyje socialistinės valstybės kūrėjui, buvo 54-eri metai.

Nacionalsocializmo lyginimas su komunizmu, kaip eilinis demokratų melas

Nacionalsocializmas, komunizmas ir kapitalizmas – visi naudojo smurtą daugiau, ar mažiau. Tačiau iškyla klausimas: kas žudė kiek ir kokius žmones? Atsakymas: komunistai ir kapitalistai, žydų pakalikai su „išrinktąją tauta“ savo užnugaryje, žudė milijonus žmonių ir žudė geriausius Europos žmones. Tuo tarpu taip sistemos vadinamieji „naciai“ su savo šalininkais žudė ne tik, kad mažiau žmonių, negu „kovotojai prieš fašizmą“, jie žudė niekingas visuomenės atmatas ir niekšus, kenkusius tiek savo tautoms, tiek ir žmonijai.

Atiduoti raktus nuo savo gyvenimo lengva, bet susigrąžinti bus labai sunku

Labiausiai mane erzina tas bandymas standartizuoti, nužmoginti, paversti visus vienalyte, betaute, berase, beprote, standartizuota minia, kuri pasaulį suvokia tik kaip leidimų ir draudimų spektrą, kur pvz. "užmušti vaiką - draudžiama", "eiti į darbą - leidžiama" ir pan.

Stipriai veikiantis kompresas

Neįtikėtina, bet man labai padėjo ši nuotrauką, kurią šįryt radau viename bedievių tinklalapyje. Matyt, bedieviai ją paskelbė dėl juoko. Nežinau, ar dėl peršalimo, ar dėl menko tikėjimo Viešpats Dievas ir Švenčiausioji Mergelė Marija vakar man atsiuntė kairiosios kojos kelio skausmą. Matyt, sąnario uždegimas. Vakare pasitepiau jį savadarbiais vaistais, skausmas kiek sumažėjo, o rytą jis buvo toks aštrus, kad nebegalėjau pritūpti - tik sukandęs iš skausmo dantis.

Apie evoliucionizmo, humanizmo ir ekumenizmo trivienybę

Nesunku pastebėti, kad mokslininkai  tiki evoliucija kaip visuotiniu įstatymu, reguliuojančiu visus reiškinius bei pasaulio  procesus, tarp to ir filosofines bei religines idėjas. Bet kokios idėjos pasirodymas „iš nieko“, be pirmiau buvusių vystymosi fazių nesuvokiama protui, persmelktam visuotinio evoliucijos įstatymo.

Keli būdai skirti apgaulę nuo pažinimo

- Petrai, kaip tu skiri, kur čia pažintinis, o kur absurdo tinklalapis? Skiriu, ir tiek. Niekada apie tai nepagalvodavau. O jis nori žinoti. Žmogui įdomu ir kosmosas, ir psichologija, ir pasaulio istorija, bet internete visko tiek daug... Jis turi proto nejungti atvirai religinių tinklalapių, bet užsirauna ant visokių anomalijų, paranormal, kartais atsiunčia man kokį niekutį iš rusiško prietarų REN TV kanalo...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: