Mes esame tranzitinė karta, tranzitinis Lietuvos genofondas

Lygiai prieš pusę mano gyvenimo, prieš 17 metų įvyko reikšmingas pasaulinis įvykis. Pasaulis įžengė į 21 amžių. 1999 metais gime leliukai 2017 metais taps pilnamečiais, o tai reiškia, kad 2017 metais aštuoniolikamečiai galės kurti šeimas, gimdyti vaikus, bet neturės teisės išgerti alaus.

Achtung! Внимание! 注意!

LDiena.lt redakcija skelbia taip vadinamos Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos rezoliuciją dėl profesionalaus išgamos, š... ant dviejų kojų ir kuilio - Algio Ramanausko skundo, kad apie jį buvo negražiai atsiliepta...

Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjunga fotografijose

TSRS mįslės: Visi turėjo darbą. Visi turėjo darbą, tačiau niekas nieko nedirbo. Niekas nieko nedirbo, tačiau normą vykdė 100% — 110%. Normą vykdė 100%, tačiau parduotuvėse nieko nebuvo. Parduotuvėse nieko nebuvo, tačiau visi turėjo viską ko reikia. Visi turėjo viską ko reikia, tačiau visi vogė.

„Genderinė revoliucija“ kaip Vakarų totalitarinė ideologija

Liūdniausia tai, kad nusenę iškrypėliai iš vakarų MIP prisidengia rūpesčiu „vaikų likimu“... Visame pasaulyje garsaus National Geographic sausio numeris išeis su transgenderiu ant viršelio. Be to, kas charakteringa, ne ko nors, o vaiko. Kad apšviesti iš visų pusių šią problemą necionalinės geografijos šviesa... Skaitytojai, kuriems šią žinią pranešė iš anksto vyriausiojo redaktoriaus tviteryje, — švelniai kalbant, suglumo.

Viskas ką jums kalbėjo apie dinozaurus – netiesa

Visi vaikystėje mėgome dinozaurus, visi žavėjomės „Juros periodo parku“. Tačiau nedaug kas žino, kad praktiškai viskas, ką mums pasakoja apie dinozaurus masinė kultūra – netiesa. Šiame rinkinyje surinkome populiariausius mitus. Dinozaurai buvo patys didžiausi tvariniai, iš visų kada nors egzistavusių planetoje

Nuo „Mokymo niekinti“ iki „Mokymo gerbti“. Kaip vyko krikščionybės judaizacija. 2 dalis

„Dialogo“ aktyvumui užtikrinti 1970 m. buvo įkurtas Tarptautinis ryšių su Katalikų bažnyčia ir judaizmu komitetas, arba sutrumpintai – Tarptautinis  katalikų ir žydų ryšių komitetas (TKŽRK arba LIC), kuris šaukia   susirinkimus kas dveji metai.

Gruodžio 21-oji - Josifo Džiugašvilio, Visariono sūnaus gimtadienis

Mūsų visuomenė – jeigu kalbama apie viešąją politiką ir politinę analitiką – per penkiasdešimt metų nuėjo kelią nuo stabmeldiško Stalino garbinimo iki niekinimo viso to, kas jo buvo padaryta: ir kaip žmogaus, nuo kurio minties, žodžio bei parašo priklausė milijonai kitų žmonių likimų įvairiose pasaulio šalyse, – ir ne vienos kartos. Tačiau Stalinas nebuvo pamirštas, kaip kad daugelis norėjo ir tebenori.

Žydų Rasizmas

„ Kodėl žydai buvo persekiojami, dėl savo tikėjimo" , „Talmudas yra žydų religinio mokymo pagrindas" - straipsnis iš knygos „ Faktai kuriuos nuo mūsų slepia vyriausybė ir masinės informavimo priemonės".

Apie tikrą ir simbolinį (tariamą) kojų plovimą

Aš vis prisimenu, kaip vienas juodaskvernis pasisiūlė man nuplauti kojas. - atvaziuosiu pas petra ir nuplausiu jam kojas, - parašė mažaraštis ir čia pat iškėlė sąlygą: - jei rasiu ramybe jo namuose (matot visur ir visame yra salygos) Aš jam atsakiau, kad kojas galiu nusiplauti pats.

Nuo „Mokymo niekinti“ iki „Mokymo gerbti“. Kaip vyko krikščionybės judaizacija. 1 dalis

Nepastebimai, be kokių nors platesnių apibendrinimų ir nesutinkant jokio pasipriešinimo, mažame katalikų viršūnių rate buvo padaryta krikščioniško mokymo apie Kristaus Bažnyčią peržiūra ir pereita prie judėjų dievo garbinimo bei bendro laukimo to, ką jie vadina „mašiachu“, o krikščionys – antikristu.

Europietiškas humanizmas – kruvinas svetingumas

Sudano valdžia naikins migrantus – būtent už tai jai užmokėjo ES. Ir būtent tai jau vyksta. Europos užsakymą masiškai žudyti migrantus vykdo labai įdomi struktūra, kurios pavadinimas „Džindživitas“ – tai tie patys „raiti šėtonai“, kurie išskerdė Darfūre apie 6000 žmonių.

Nuliniais metais gimę amerikiečiai – labiausiai nevykusi karta pasaulyje

Tyrimas byloja: gimę nuliniais metais amerikiečiai pasirodė esantys labiausiai nevykusia karta. Tyrimo tikslas buvo įvertinti bendrą konkrečių amžiaus grupių visame pasaulyje kompetenciją. Rezultatai byloja, kad dutūkstantųjų karta Amerikoje yra mažiausiai kvalifikuota pasaulyje. Kompanijos „Testavimo švietimo srityje tar...

IT Jobs Explained With A Broken Lightbulb

Do you know what “frontend” really does? Or “ops”? How about “leadgen”? Well, this comic should clear things up. It’s totally accurate, too:

Netikros žinios ir karo kurstytojų melas

„Į mano rankas pateko slaptas žemėlapis, kurį paruošė Hitlerio valdžia Vokietijoje. Tai Naujosios pasaulio santvarkos planuotojų žemėlapis.“ JAV Prezidentas Franklin Roosevelt taip pareiškė tautai savo 1941 m. spalio mėn. 27 d. radijo kalboje, skirta paminėti šalies Karinio laivyno dieną.

Kaip Amerika prarado Dievą

Dar gyva ta karta, kuri savo akimis matė knygas ir laikraščius, kuriuose paprastas amerikietis buvo tegu ir snobas, bet visgi padorus ir pakankamai žmogiškas. Na taip, ant kapitalizmo ir komunizmo priešpriešos bangos negalėjo būti didelio sutarimo politikos ir ekonomikos klausimais, bet grynai žmogiškame lygmenyje žmonės pakankamai gerai suprato vieni kitus.

„Pinigų civilizacija“ ir Lietuva

Jeigu kontroliuojate naftą – kontroliuojate ištisas šalis. Jeigu kontroliuojate maistą – kontroliuojate žmones. Jeigu kontroliuojate pinigus – kontroliuojate visą pasaulį. Henry Kissinger Velnias vėl paima jį į labai aukštą kalną ir, rodydamas visas pasaulio karalystes bei jų didybę, sako: „Visa tai aš tau atiduosiu, jei parpuolęs pagarbinsi mane.

Mes žengiame į naujus Tamsiuosius Amžius

Amerika greitai bankrutuos, jei nesumažins išlaidų karinėms operacijoms visame pasaulyje. Apie tai rašo leidinyje The Boston Globe įtakingas amerikiečių ekonomistas Džefris Saksas. Jis pažymi, kad pagrindinis faktorius paskirstant Amerikos nacionalinius resursus – tai pasirinkimas tarp „patrankų“ ir „sviesto“.

Laukinė gamta gydo ūmų ir lėtinį patriotizmą

Žmogui davė išspręsti nuovokumo ir kūrybingumo testą. Rezultatai buvo tik šiaip. Po kurio laiko jam pakartojo testą. Rezultatai buvo kur kas geresni.Iš kur atsirado skirtumas? Žmogų buvo išleidę į gamtą ir patarė ten atsipūsti. Pasirodo, gamta mus daro ne tik kūrybingesnius, bet ir protingesnius. Štai kodėl aš, kaimo runkelis, šitoks protingas!

Noam Chomsky: „Socializmas turtingiesiems, Kapitalizmas vargšams“

Kaip mes pasiekėme istoriškai beprecedentį nelygybės lygmenį Jungtinėse Valstijose? Nauja dokumentika, Rekviem Amerikietiškajai Svajonei, kreipiasi į kaip niekad įžvalgų Noam Chomsky prašydama paaiškinimo, kokiu būdu tiek daug turtų ir galios susikoncentravo tokiose mažose rankose. (Paspaudus nuorodą galima užsisakyti mokamą DVD – vert. past.364

Amerikiečiai vengia kalbėtis apie politiką šeimose

Daugiau kaip pusė amerikiečių baiminasi aptarinėti politiką už šeimos stalo ar per Padėkos šventę, – liudija CNN/ORC apklausos rezultatai. 53% respondentų pareiškė, kad „bijo“ diskusijų apie politiką per tradicinę šeimos šventę. Beveik du trečdaliai demokratų (63%) mano, kad tai ne pati geriausia tema pokalbiams, tačiau 58% respublikonų pasirengę pasikalbėti apie politiką su šeimos nariais. Besitraukiantis prezidentas Obama ir būsi...

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Tikrieji elito ketinimai ir pasirengimas ledynmečiui
532
Kodėl buvę komuniagos tampa aršiais konservatnikais?
281
27 švyturiai, atlaikę laiko išbandymą
472

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: