Tikintieji - gėris, bedieviai - blogis

Baisu, ką daro bedieviai!Štai lietrytis praneša, kad Marijampolės bedieviai apšaudė medinį kryžių. Mat Gudinės kaime moteris pastebėjo, jog apgadintas medinis kryžius. Įtariama, kad į kryžių buvo šauta, matomos dvi šūvio paliktos žymės. Ne musulmonas gi šovė - kažkoks bedievis!Šilutės rajono bažnyčią prieš didžiąsias metų šventes aplankė bedieviai. Apie tai praneša 15minutis tiesos šaltinis.

25 kg per tris mėn. atsikračiusi Giedrė: „Atsisakyti alkoholio buvo paprasta. Renkuosi sveiką gyvenimą“

Artimieji į mūsų pasikeitusį gyvenimo būda žiūrėjo labai nepatikimai. Bandė įtikinti, kad be mėsos ilgai neišgyvensime. Ir dabar dar išgirstame argumentų, kodėl reikėtų valgyti mėsą ar retkarčiais išgerti taurę vyno. Natūraliai pasikeitė ir draugų ratas, kadangi pasikeitė pomėgiai.

Google gegužės 9-ąją siūlo paminėti ne Pergalės prieš fašizmą dieną, bet... 181-ąjį oftolmologo gimtadienį

Ar ne makabriškai simboliška, kad CIA ir žydomasonų produktas siūlo šiandien švęsti ne Pasaulinės pergalės prieš fašizmą dieną, o prancūzų oftolmologo Ferdinand Monoyer 181-ajį gimtadienį?

GEGUŽĖS AŠTUNTOJI IR DEVINTOJI – ŽYDIJOS PERGALĖ EUROPOJE

Nacionalistai yra gyvas įrodymas, kad jie to „fašizmo“ nenugalėjo ir, kad atėjus laikui, tas „fašizmas“ juos negailestingai išmes į istorijos šiukšlių krūvą. Lietuvoje baltosios rasės ir Lietuvių Nacijos priešai rengia du „paradus“ – „demokratai“ ir pederastai – gegužės 8 – ąją, o žydiškojo bolševizmo pakalikai – gegužės 9 – ąją.

MIP, TV ir socialiniai tinklai prieš tikrovę

Šių laikų kasdienybė – kompiuteris ir internetas, bei „realybės šou“ TV ekranuose. Nors laidos ir vadinamos „realybės šou“, tačiau realybės jose ne daugiau nei saulės spindulių naktį. Bet matomai laidų žiūrovai yra taip pavargę nuo tikrojo gyvenimo, kad į visus tuos „ realius šou“ pasineria visa galva.

„Kairieji“ išsivysčiusiose pasaulio šalyse

Šiandienos kairieji, ypač gyvenantys išsivysčiusiose šalyse (tame tarpe ir Rusijos Federacijoje) – tai aktyvistų grupelės, skaitlingos partijos ir net internacionalai, kurie pasisako „už viską, kas gera“, veikia pagal principą „kažką juk reikia daryti“, tačiau dažnai ignoruoja teorinius klausimus ir taip vis giliau klimpsta į ekonomizmo liūną.

Žmonių valdymas. Bulių ir bičių analogija

Ar egzistuoja žmonių valdymas? O gal viskas kas vyksta yra savaiminiai procesai? Bandome išsakyti savo nuomonę šiuo sudėtingu klausimu. Į pagalbą pasitelkeme jaučius ir bites. Savo nuomonę išsakome remdamiesi savo dabartine patirtimi, žiniomis, bei pasaulio suvokimu. Mes galime klysti ir būti neteisūs, todėl pasistenkite patys pamislyti mūsų išsakyta tematika.

Tamsybės kultas: „Aš nieko nežinau ir tuo didžiuojuos“

Mums pastoviai kalba, kad turime teisę žinoti. Tačiau ką būtent žinoti, atleiskite? Mokslą? Matematiką? Ekonomiką? Užsienio kalbas? Savaime aišku – nieko iš to, kas išvardinta. Galima netgi daryti prielaidą, kad mes jaučiame kur kas didesnį komfortą be viso šito, kadangi pas mus viešpatauja tamsybės ir nieko neišmanymo kultas.

„Paslėpta tironija“. Kas iš tikrųjų kontroliuoja pasaulį ir tautas. Šokiruojantis interviu su ponu Rozentaliu

Prieš 50 metų Harold Rosenthal, įžūlus jaunas žmogus, senatoriaus Jacob Javits padėjėjas davė interviu Walter White, leidėjui Amerikos konservatyvaus mėnraščio „Vakarų Frontas“. Jame atviru tekstu jis atskleidė apgaulės schemas, kuriomis remiasi parazitinė sistema, apgaubusi planetą. Rozentalis prisiatviravo tiek, kad greitai po šio interviu buvo nužudytas.

Kaip stojosi ant kojų Vakarų kapitalizmas. Golodomorai ir žudynės kolonijose (4)

1898 metų Amerikos-Ispanijos karas ir po jo sekęs Filipinų užkariavimas – būtent šie įvykiai davė startą visai serijai JAV armojos plėšikiškų žygių už Amerikos kontinento ribų. Tokių žygių devizu galima laikyti šūkį: „Jūs turite tai, ko mums reikia – laukite svečių“. Didžiąją savo kolonijų dalį ispanai prarado dar trečiame XIX amžiaus dešimtmetyje.

Kai tau 13 metų

Apie tokį amžių įprasta sakyti: kritinis, sunkus, pereinamasis... Kodėl? Ir kaip jį kuo lengviau išgyventi? Kas su žmogumi vyksta sulaukus 12-13 metų - amžiaus, kuris laikomas paauglystės pradžia?

Rekomenduoju #1: Prancūzų komedija “Beprotiškos vestuvės”

Kadangi šiame brutalios informacijos amžiuje, bet koks dėmesio vertas daiktas kaip mat paskęsta interneto tvane, tik geras patarimas dar gali padėti ir sutaupyti tokio brangaus ir nesugrąžinamo laiko. Ir pirma rekomendacija, kaip ir priklauso – bus lengva, smagi ir su šiokia tokia užpakaline mintimi...

Genderinė 21 amžiaus inkvizicija

Vakar, per visas pagrindines Lietuvos MIP, įvyko tikybos mokytojos masinis linčas. Buvo prikalbėta visko. Aš noriu pakalbėti apie esmę. Negaliu nepripažinti, kad įdomiais laikais gyvename, nors ir į viduramžius panašiais, kai už teisybę ant laužo degindavo. Faktas: Nėra mokslui žinomos grupės gyvūnų ir žmogaus genų, kurios būtų atsakingos už  dešimtis ir šimtus genderių, kuriuos prigalvojo satanistinė bankinė planetos oligarchija tam, kad reguliuoti žmonių skaičių planetoje, naikinti tautas, žmoniją.

Liberalas ragina imtis konkrečių veiksmų dėl asmenų platinančių infomaciją apie gėjus kurie valgo žmones

Trečius metus iš eilės badaujantis liberalas Petras Auštrevičius sureagavo į pasirodžiusią informąciją, esą tikybos pamokose Telšių Žemaitės gimnazijoje dešimtokams galėjo būti aiškinama, kad gėjai yra žmogžudžiai ir valgo žmones. P. Auštrevičius parašė laišką Švietimo ir mokslo ministrei Jurgitai Petrauskienei. „Tai, kas įvyko Telšiuose – žema ir pasibjaurėtina.

Vartotojiška visuomenė

6 faktai apie masinio vartojimo vaidmenį kultūroje ir ekonomikoje, produkto transformaciją į simbolį ir visuomenės patirtį. „Vartotojiškosios visuomenės“ samprata susijusi su socialiniu-ekonominiu ir kultūriniu reiškiniu, kuris stabilizavosi išsivysčiusiose šalyse XX a. antroje pusėje. Tai ne filosofinė kategorija, o veikiau socialinė-teorinė ir ekonominė.

Mūsų Hitleris

Kalba, pasakyta per radiją 1935 – aisiais metais, Adolfo Hitlerio gimimo dienos proga.

Žvilgsnis iš NSDAP/AO vidaus

Vadinami antifašistai ir antirasistai yra ištikrųjų baltosios rasės priešai , kurie nori aplamai sunaikint mus kaip rūši, antirasizmą ,reikia suprasti kaip kodą reiškiantį baltųjų genocidą.

Apie didžiausią kosminę aferą: amerikonai niekada nebuvo Mėnulyje

Manoma, kad amerikiečiai niekada nebuvo Mėnulyje. Tam jie neturėjo net techninės galimybės. Amerikos „Apolonas“ buvo falsifikatas. Raketa Saturnas-5, kuri neva skrido į Mėnulį, nežinia kur dingo. Nėra jokios šios raketos dokumentacijos. Kur dingo šios raketos varikliai? Nėra ir iš Mėnulio atvežto grunto pavyzdžių.

Dėl Tarybų valdžios kaltės Lietuvoje trūksta balto lukšto kiaušinių

Nepriklausomas portalas delfi.lt pranešė, kad priešvelykiniu laikotarpiu lietuviai susiduria su problema: prekybos vietose sunku rasti balto lukšto kiaušinių, kurie nusidažo kur kas lengviau nei rudo.

Nacionalizmas – vienintelis Tautos kelias

Kas mūsų Tautai ir mūsų rasei gali iš naujo įkvėpti idealizmą, reikalingą tikram gyvenimui, šlovingam žygiui į ateitį? Atsakymas yra: nacionalizmas ir rasinis idealizmas – vienintelis dalykas, kuris gali mūsų Naciją ir, kartu visą baltąją rasę pakelti iš degeneracijos, ištvirkimo, letargo, materializmo ir dekadentizmo bei plutokratijos jungo. Nacionalsocialistinė Idėja mums rodo vienintelį kelią į sveiką Nacijos ateitį.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Grėsmingasis Ukrainos karo genijus pasiuntė į Rytų frontą priešų psichiką žalojančią techniką
4007
Vyro manifestas
2220
Žmogus iš modulių ir jo konstruktoriai
115

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: