Gamta ar kalendorius?

- Iš kur sniegas, jeigu dar ne gruodžio pirmoji?Šiandien galite daug sužinoti apie savo draugus. Nepraleiskit progos!Birželio pirmoji, rugsėjo pirmoji, gruodžio pirmoji, ir kovo pirmoji yra tos dienos, ir tiktai tos dienos, kai zombiams ateina vasara, ruduo, žiema ir pavasaris. Pūga gali siausti lapkričio vidury, bet zombiams tai bus dar ne žiema. Zombiui žiema tik gruodžio pirmąją, nors iš tiesų ji gerokai vėluos, o saulė dar ridensis žeme.Ar tai skvarbu, kada kam ateina metų laikai?Kaip pastebėjau, stebėdamas žmones - taip.Yra du dideli tipai žmonių. Vienus aš pavadinčiau stebėtojais. Jie stebi aplinką ir p...

Dž. Orvelas. 1984 (6)

Vinstonas rašė savo dienoraštį: Tai buvo prieš trejus metus. Tamsus vakaras, siaura gatvelė netoli didžiosios geležinkelio stoties. Ji stovėjo palei vartus sienoje po gatvės žibintu, kuris beveik neskleidė jokios šviesos. Jos veidas buvo jaunas, gausiai išdažytas. Kaip tik tas išdažymas mane ir patraukė, tas baltumas, panašus į kaukės, ir ryškiai raudonos lūpos. Moteris partietė niekada nesidažo. Gatvėje daugiau nieko nebuvo, teleekranų irgi. Ji pasakė — du doleriai. Aš…

Dž. Orvelas. 1984 (5)

Giliai po žeme, valgykloje neaukštomis lubomis, lėtai trūkčiojo eilė prie pietų. Patalpa buvo perpildyta ir kurtinamai triukšminga. Iš šildomo katilo už prekystalio virto troškinio garai, trenkiantys rūgščiu metaliniu kvapu, kuris vis dėlto nepermušė Pergalės džino kvapo. Tolimajame patalpos gale buvo mažas baras, tiesiog skylė sienoje, pro kurią už dešimt centų galėjai nusipirkti gerą burną. — Štai ko aš kaip tik ieškojau,— tarė balsas Vinstonui už nugaros.

Megalitiniai statiniai – tipai ir rūšys

Visoje planetoje, išskyrus Australiją, galima rasti daugybę paslaptingų senovinių statinių. Šiuolaikiniai tyrimai byloja, kad pastatyti jie buvo neolito, eneolito ir bronzos epochose. Anksčiau buvo manoma, kad visi jie priklauso bendrai kultūrai, tačiau šiandien vis daugiau mokslininkų tokia teorija abejoja. Tai kas gi ir kokiu tikslu sukūrė šiuos megalitinius statinius? Kodėl jie yra vienokios ar kitokios formos ir ką jie reiškia? Kur galima apžiūrėti šiuos senovės kultūros paminklus?

Sutapimai ir intuicija moksle

Daug mokslo pasiekimų – talentingų mokslininkų ir atkaklaus darbo rezultatas. Tačiau ne mažiau atradimų buvo padaryti dėka pasisekimo, sutapimų, intuicijos ir kitų ne visai „mokslinių“ ir ne visai „logiškų“ faktorių. Ne per seniausiai Stenfordo universiteto ir Google tyrimų grupės, nepriklausomai viena nuo kitos paskelbė, kad sukūrė dirbtinį neuronų tinklą, galintį atpažinti nuotraukas, tam jis naudoja mašininį savo paties apmokymą ir vaizdų klasifikaciją.

Laisvės ir Teisybės idėjos priešams: jus reikia elektra gydyti!

Pažindamas pasaulį žmogus gauna laisvą teisę pasirinkti kuriuo keliu jam reikia eiti gyvenime. Tie pasirinkimai priklauso nuo esamos sistemos, tų kurie tą sistemą valdo. Ir tų kurie tai sistemai paklūsta arba ne. Pasirinkimai yra du: teisybės kelias ir neteisybės kelias. Tiesa yra viena, tik požiūriai į ja skirtingi. Laisvi pasirinkimai čia neturi jokios reikšmės, nes pasirinkimas eiti neteisybės keliu naikina pasaulį. Todėl pasirinkimas eiti neteisybės keliu PRIVALO BŪTI UŽDRAUSTAS.

Ekokapsulė suteiks jums galimybę gyventi ten, kur užsimanysite

Kompanija „Nice Architects“, esanti Bratislavoje (Slovakija), suprojektavo neįprastą būstą pavadintą Ekokapsule. Anot gamintojos, namas gali išbūti be išorinio elektros tinklo iki metų laiko. Energetinė nepriklausomybė šiam laikotarpiui buvo pasiekta įdiegus į Ekokapsulę saulės baterijas ir ir ištraukiamą vėjo turbiną.Viduje išdėstyta mini-virtuvė, tualetas, dušo kabina, su švariu karštu vandeniu, gaunamu filtruojant lietaus vandenį. Patalpa pritaikyta gyventi dviem žmonėms.Ekokapsulė gali būti naudojama kaip nepriklausoma mokslinių tyrimų stotis, turistinis namukas ar avarinis gyvenamasis būstas.

Naujasis opiumas liaudžiai - transhumanizmas. Kiek už kilogramą?

Daugelis tikriausiai jau girdėjote apie tai, kad visuotinis pidorasingas - tai tik paruošiamasis sąmonės etapas prieš žengiant į naują, taip vadinamą transhumanizmo erą. Ypač daug ir išsamiai apie tai kalba Rusijos akademinės visuomenės aktyvistai. Tuo tarpu vakaroidai, tyliai pildo viešąją erdvę transhumanizmo idėjomis ir promo klipais.

Antri metai, kaip mano gyvenime nebėra Eurovizijos. Nepajutau jokio praradimo

Praėjusiais metais tik iš interneto antraščių sužinojau, kad Eurovizijoje nugalėjo barzdota moteris. Šiemet visiškai ignoruoju šį buvusį dainų konkursą, virtusi kažkokia išsigimėlių šou atmaina. Negirdėjau nei vienos dainos. Viskas, ką apie jį žinau, yra tai, ko žinojimo neįmanoma išvengti, turint įprotį peržvelgti portalų viršutinės dalies antraštes bei FB draugjuostės srautą.

Juos galėjom išsaugoti…

Iš tiesų retai nutinka, kad lankydamasis konferencijose ar skaitydamas knygas sužinai kažką, kas tarsi nuima raištį nuo akių ir leidžia pamatyti tai, ką anksčiau gal tik numanei esant. Tai patyriau besilankydamas Kanadoje, Edmontone vykusioje pirmojoje pasaulinėje vaisiaus alkoholinio spektro sutrikimų prevencijos konferencijoje. Tai, ką išgirdau, sukrėtė. Dar didesnį įspūdį padarė konferencijoje iš autoriaus rankų įsigyta knyga „Pražūtingas ryšys“, kurioje buvęs JAV rezervato mokyklos direktor

Dž. Orvelas. 1984 (4)

Vinstonas nejučia giliai atsiduso,— tą, nepaisydamas šalia esančio ekrano, jis darydavo kiekvieną rytą pradėdamas darbą,— prisitraukė kalbarašį, nupūtė nuo mikrofono dulkes ir užsidėjo akinius. Tada išvyniojo ir susegė krūvon keturis mažus popierinius cilindrus, kurie jau iššoko iš pneumatinio vamzdžio dešinėje jo stalo pusėje.

Dž. Orvelas. 1984 (3)

Vinstonas sapnavo mamą. Jo manymu, jis turėjo dešimt arba vienuolika metų, kai dingo jo mama. Ji buvo aukšta, stotinga, gana tyli moteris, lėtų judesių ir su nuostabiais šviesiais plaukais. Tėvą jis miglotai prisiminė buvus tamsų ir liekną, visada vilkintį tvarkingais tamsiais rūbais (ypač Vinstonas prisiminė labai plonus tėvo batų puspadžius), visada su akiniais. Matyt, juos abu prarijo vienas tų didžiųjų valymų šeštajame dešimtmety.

Saulius Jasionio patarimai. Seno sodo genėjimas (video)

Jūsų dėmesiui siūlome anksčiau žadėtą videoreportažą su Sauliaus Jasionio patarimais, kaip prižiūrėti sodą. Šis reportažas darytas sename naujakurio Lino Hermano sode, todėl ir kalbama bus apie seno sodo prižiūrą, senų vaismedžių genėjimą. Tvarkant seną sodą, pirmiausia reikia žinoti, ko nori. Ar kad medžiai augtų tarsi natūraliai, t.y. su aukšta laja, ar kad būtų patogu nusiskinti vaisius?

Didžioji žiniasklaida - informacinės šiukšlės, kaip būdas paslėpti realias problemas

Labas vakaras, gerbiami žiūrovai. Jūsų dėmesiui – super mega hiper svarbios naujienos. Lady Gaga šuniukas vakar pakakojo tris kartus. Ekspertams tai sukėlė didžiulį susirūpinimą, kadangi šio šuniuko norma – keturi kartai per dieną. Vyriausybėje krizė. Per posėdį, kuriame buvo svarstoma bobučių, prekiaujančių neleistinose vietose problema, vyriausybės nariai taip ir nesugebėjo nuspręsti, ką daryti su tomis saulėgrąžomis pardavinėjančiomis pažeidėjomis.

Maksimas Gorkis. „Apie cinizmą“

Publikuojame 1908-aisiais išėjusį rusų rašytojo Maksimo Gorkio tekstą „Apie cinizmą“. Rašinyje Gorkis aptaria cinizmą ir jo pasireiškimą to savo meto buržuazinėje visuomenėje bei civilizacijoje, atskleidžia buržuazinės santvarkos dvasinio-kultūrinio išsigimimo realijas; parodo, kad tik socializmas galės sudaryti prielaidas pilnaverčiam asmenybės bei visuomenės gyvenimui. Straipsnio pagrindinės mintys nepraranda aktualumo ir šiandien, mums gyvenant dar labiau supuvusioje buržuazinėje civilizacijo

Dž. Orvelas. 1984 (2)

Jau dėdamas ranką ant durų rankenos, Vinstonas pamatė, kad paliko ant stalo atvirą dienoraštį. Didelės raidės ŠALIN DIDĮJĮ BROLĮ buvo matomos beveik per visą kambarį. Kaip neapgalvotai jo pasielgta! Bet drauge jis pajuto, kad nors baisiausiai bijo, vis dėlto nenori suteplioti gerojo popieriaus, užversdamas knygą, kol rašalas nenudžiūvęs. Jis įkvėpė, atidarė duris, ir krūtinę bemat užliejo šilta palengvėjimo banga. Už durų stovėjo bespalvė, suvargusi moteris plonais plaukais ir raukšlėtu veidu.

Apie angelus pragmatiškai, arba mėgėjiška angelologija for fun

Mano kolegos paišaliotojai angelų atvaizdavimo problemą išsprendė paprastai: imi baltosios rasės (nebaltaodžiai angelai - labai naujų laikų reiškinys) jauną dailių veido bruožų vyrą ir pripieši jam sparnus. Viskas, finito - turim angelą! Nė velnio! Oj, čia ne visai tą žodį panaudojau. Nors, iš kitos pusės, ponaitis Liucipierius irgi angelas, tik prisidirbęs. Ir, kaip jau rašiau - nė velnio!

Viršūnių svaigulys arba kas ten vilioja?

Niekaip nesiseka parašyti žodį „elitas“ be kabučių. Tai žodis, susijęs su aukščiausia kokybe, geriausiomis savybėmis. Bet, kai „elitu“ vadinama vien todėl, jog individas yra pavyzdžiui kažkieno anūkas ar bent pažįstamas, o nei lyderio savybių, nei aukštesnės už aplinkinių kompetencijos kokioje nors srity, nei realiai nuveiktų darbų vardan tos Lietuvos nesimato, tai „elitiškumas“ atrodo gan nykiai. Todėl ir sunku be kabučių taip apibūdinti daugelį šiuo metu esančių viršuje.

Nugirdymo technologija (video)

Istoriškai girtavimas nebuvo išskirtinis rusų tautos bruožas. Statistiniai duomenys rodo, kad ilgą laiką Rusijoje išgeriamo alkoholio kiekis buvo gerokai mažesnis, nei Europos valstybėse ir tik XX a. antroje pusėje šis rodiklis smarkiai šoko į viršų. Filme paneigiami įsišakniję mitai apie alkoholį. Tai vienareikšmiškai didelis nuodas net ir vartojant saikingai.

Rotšildų klano istorija. Raudonasis stogas (3 dalis)

„Faktorių“ politikos pabaiga tapo tai, kad šiandien ne tik Amerika, bet praktiškai visos šalys turi skolų, kurios, bendrai paimtos, sudaro astronominę sumą ir kurių padengti neįmanoma. Tokioje situacijoje patys pinigai jau nebekelia jokio susidomėjimo. Susidomėjimo sulaukė jų atsiradimo šaltinis: žaliavų resursai, gamybos procesų kontrolė ir mokslinė-techninė pažanga. Tačiau tokia situacija susiklostė ne iš karto, ji klostėsi palaipsniui.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Dokumentas su grifu „visiškai slaptai“: P. Griškevičių planavo išsiųsti į kosmosą
597
Susipažinkite - skustagalviai pederastai!
2197
Visuomenės elitas. Kas jie?
481

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: