Achtung! Внимание! 注意!

Gera žinia visiems skandinaviškų Masinio Durninimo Priemonių nukankintiems Lietuviams:
Nuo balandžio 24-os dienos savo transliacijas pradeda vienintelė visuomeninė televizija Lietuvoje!
BANZAI, draugai!

Bus smagu, jopštararai...

Povandeninio miesto paslaptys

Žymių archeologinių atradimų istorijos klostosi įvairiai. Kartais specialistai dešimtmečiais ieško kokio nors lobio ar civilizacijos, dingusios prieš kelis tūkstančius metų. O kartais paprastam nardytojui pakanka pasinerti su akvalangu po vandeniu – ir šekit: prieš jo akis atsiveria senovinio miesto liekanos. Būtent taip nutiko 1985 metų pavasarį, kai povandeninio plaukiojimo instruktorius Kihačiras Aratakė paniro į pakrantės vandenis netoli Japonijos salos Jonagunis.

Dėl „kapitalo“ sąvokos ir „nacionalinio kapitalo“ teorijos. 1 dalis

Vis dažniau tenka susidurti ne tik su įvairiais kapitalizmo apologetais, bet ir su tokiais, kurie pasisako už „nacionalinį kapitalą“ ir tuo pačiu mėgina įvardyti save antikapitalistais. Tame, kaip įsitikinsime, yra gilus nesusipratimas, visų pirma, dėl pačio „kapitalo“ apibrėžimo, o, visų antra, dėl bet kurio kapitalo „nacionalumo“ ar „internacionalumo“ esmės, kuris lemia visišką „nacionalinio kapitalo“ teorijos klaidingumą ir grynai reakcingą, buržuazinį jos pobūdį.

Nemokama reklama - svetainės "Ganba po litevsku" Lietuvos priešų sąrašas

Netyčia sugalvojau pasitikrinti savo laiškų spamdėžę ir ką gi aptinku - o gi nepelnytai į šūdyną nutrenktus LDiena.lt gerbėjus, pranešusius man džiugią naujieną: Laba diena, Norėčiau perspėti, jog svetainė http://ldiena.lt buvo įtraukta į svetainių, užsiimančiu propagandine veikla sąrašą: http://gėda.lt arba lietuviškai http://gėda.lt Pašalinimas iš šio sąrašo yra neaptartinas, tačiau įmanomas svetainei nustojus platinti propagandinio pobūdžio informaciją. Linkiu susimąstyti, Gėda.lt administra

Apie išprusimo žalą ir nemokėjimo naudą

Didžiausias visų laikų filosofas man iki šiol buvo Mažeikis. Bet štai nauja žvaigždė virš Daukanto aikštės! Jis pirmas iš visų Lietuvos šviesulių atvirai prabilo apie išprusimo žalą ir nemokėjimo naudą. Tai mokslo vyras superdocentas Mantas Martišius. Nemokėdama rusiškai, tauta išsisuktų nuo Putino. Auksinė mintis. Žinios darosi pavojingos. Kol žmonės nemokėjo skaityti, nebuvo tiek bledstvos. Nuo žinojimo nyksta tikėjimas, blanksta patriotizmas, į patriotų galvas įsimeta neaprobuota mintis. Lie

Žmogaus smegenų valdymas

Įdomus dalykas. Visi jau esame matę žemę iš kosmoso, bet minios dar meldžiasi knygai, kur aprašytas urvinio žmogaus pasaulis su žeme pačiame centre ir krištoliniu gaubtu, uždėtu ant jos. Protas įsismelkė į giliai į atomą, o elgeys - urvinių žmonių. Kodėl? Gal todėl, kad pažinimui dar tik keli šimtai metų, o socialinė elgsena formavosi tūkstančius?.. Rusų biologas Sergejus Saveljevas tvirtina, kad tai susiję su smegenų "taupumu". Gatavą išvadą priimti lengviau, negu pačiam ją padaryti iš akivaizd

Kortos prieš žmoniją - juodojo jumoro stalo žaidimas

2010-tais metais Highland Park aukštosios mokyklos studentai sugalvojo nuotaikingą žaidimą naujųjų metų šventimo vakarėliui. Žaidimo esmė buvo į vieno žaidėjo užduotą klausimą atsakyti kiek įmanoma labiau absurdišku, visus prajuokinančiu atsakymu. Iš esmės, tai žaidimo Apples to Apples variacija, praturtinta nekorektišku, juodu humoru. Žaidimas tą vakarą nusisekė puikiai,

Kodėl kai kurie išradimai nepritaikyti mūsų pasaulyje

Progresas, kaip žinia, nestovi vietoje, o juda į priekį. Tačiau kažkodėl per pastaruosius 100 metų neatsirado alternatyvos benzinui, nebuvo sukurti vaistai nuo vėžio, nebuvo surastas būdas pamaitinti planetos gyventojus. O gal visa tai jau atrasta? Bet juk jeigu atrastų. Tai būtinai pritaikytų ir visi mes gyventume laimingai, argi ne taip?

Gigantų civilizacija - miestas 360 pėdų gylyje po žeme

Moberlio miesto Misurio valstijoje šachtininkai kasdami anglį atsitiktinai atrado „stebuklingą miestą“, palaidotą po žeme maždaug 360 pėdų gylyje. Tokias naujienas paskelbė 1885 metų laikraščiai. Vykdant tolimesnius kasinėjimus, buvo aptikta gausybė artefaktų: akmeniniu suolelių, bronzinių ir titnaginių peilių, akmeninių ir granitinių plaktukų, metalinių statulėlių ir t.t.

Televizijos įtaka vaikų agresyvumui

Negatyvus šiuolaikinės žiniasklaidos ir masinės kultūros poveikis vaikams specialistams yra akivaizdus. 1. Šiuolaikinis menas keičia ir deformuoja vaiko psichiką, daro poveikį vaizduotei, programuoja naujas nuostatas ir naujus elgesio modelius. Iš virtualaus pasaulio į vaiko sąmonę įsibrauna melagingos ir pavojingos vertybės: jėgos kultas, agresija, grubus ir nepadorus elgesys.

Anchelio Boligano ironija

Karikatūrų rinkinukas.

„Laiminga“ amerikiečių mokinių vaikystė

Savo romane „Nuostabus naujas pasaulis“, parašytame 1932 metais, Oldosas Hakslis aprašė utopiją – totalitarinę visuomenę, apimtą beprotybės ir totalios kontrolės. Tai kontroliuojama civilizacija, kurioje pagal Hakslį buvo naudojami įtaigos metodai, pagrįsti refleksų diegimu nuo pat kūdikystės, o vėliau – pasitelkiant įvairius cheminius preparatus.

Laiko dėsnis - Visuomenės saugumo koncepcijos pagrindai

Viską, kas vyksta Visatoje, galima apibūdinti kaip periodiškus bangų ir svyravimų procesus - tiek mikro, tiek ir makropasaulyje: elektronų sukimasis orbitoje aplink atomo branduolį, mėnulio sukimasis aplink žemę, žemės ir planetų - aplink Saulę, galaktikų sukimasis. Taip pat ir žmogaus gyvenime - viskas paklūsta savitiems ritmams ir apibūdinama periodiškais svyravimų procesais.

Trečdalis gyvenimo prie TV ekrano

Televizorius mūsų laikais stovi kiekviename bute. Neretai netgi ne vienas. Dauguma šeimų praleidžia priešais juos visą savo laisvalaikį. Tai kodėl gi žmonės iššvaisto trečdalį savo gyvenimo spoksojimui į ekranus? Senovinė frazė „duonos ir reginių“ mūsų laikais įgavo grėsmingą atspalvį. Iš bado „civilizuotose“ šalyse jau nebemirštama. Gyventojai nebesirenka tarp duonos ir reginių.

Lopai seka pasakas apie Klarą Cetkin ir Rozą Liuksemburg, o vyrai tiesiog švenčia ir sveikina moteris

egaliu atsistebėti vienu dalyku. Iš kur tiek daug keistuolių, lakstančių po visą Feisbuką ir kovojančių su ...moters diena? JPRST, nepatinka šventė, skirta moterims, kurios metu jos sveikinamos vyrų vien todėl, kad Dievas jas sukūrė moterimis ir mums tai yra labai smagu - tai ir nešvęskite jos. Tegul jūsų draugės, žmonos, mamos, seserys, dukros ir bendradarbės nukabinusios nosytes liūdnai žiūri, kaip pro šalį pakilia eisena žygiuoja šventiškai pasipuošusios ir gėlėmis nešinos moterys ir mergin

Sveikinu visas moteris ir merginas su tarptautine Moters Diena!

Esu laimingas, kad Dievulis nesukūrė žmogų hermafroditu, o padalino mus į dvi puses. Kurios visą gyvenimą ieško ir negali viena be kitos. Kaip smagu, kad yra moterys, kurios yra kitokios, nei mes. Gražios, švelnios, rūpestingos, mylinčios, įkvepiančios, koketuojančios, kaprizingos, šiek tiek - isteriškos. Ir labai labai mielos bei brangios. Anokia paslaptis, kad didžiąja dalį savo darbų ir žygdarbių vyrai nuveikia vardan moterų.

Kosmose aptiktas nematomas skydas saugantis Žemę, tačiau tyrėjai nesupranta kaip jis atsirado

Straipsnyje, paskelbtame žurnale Front Line Desk, pranešama, jog radiaciniuose Van Alleno žieduose aptiktas trečiasis žiedas, užpildytas aukštų energijų elektronais ir protonais. Palaikomi vienoje vietoje Žemės magnetinio lauko, radiaciniai Van Alleno žiedai plečiasi ir susispaudžia reaguodami į Saulės aktyvumą. Nors šie žiedai pirmą kartą buvo aptikti dar 1958-aisiais, mokslininkai identifikavo tik dvi juostas, kurios driekiasi 25 000 mylių atstumu nuo žemės paviršiaus.

Žmonės išėjo iš proto

Per kasdienę rutiną ir kasdienines krizes bei sukrėtimus labai lengva užmiršti aukštesnius tikslus ir uždavinius. Jie neberūpi, kai paneri iki kaklo į šio momento problemas. Tačiau mano giliu įsitikinimu niekados nereikia pamiršti ir savo svajonių. Yra toks senas filmas apie Afriką ir bušmenus „Dievai tikriausiai išėjo iš proto“. Tačiau kartais man atrodo, kad ne dievai, o žmonės išėjo iš proto. XX amžiaus viduryje žmonija, nežiūrint į šaltąjį karą ir branduolinio ginklavimosi varžybas, pasiek

Mitai apie feminizmą

Eilinis vakarėlis. Kultūringai linksminamės pas draugelį. Vyrukai, merginos, kūrybinis elitas, paties įvairiausio amžiaus atstovai. Praėjo valanda, leidžiamės visa kompanija parūkyti į balkoną. Dešiniajame balkono kampe pastebiu moterų susitelkimą. Garantuotai apie vyrus plepa. Ir čia mano ausis pasiekė frazė: „O jeigu jis būtų TOKIU VYRU, nes dabar – tiesiog skuduras“.

Vergovė kapitalo tarnyboje. 3 dalis

Europos progresas vyko dėka kolonizuotų šalių plėšimų ir vergų darbo išnaudojimo, savo dydžių neturinčio analogų istorijoje. Dviejų, atrodo, priešingų ekonominių formų – kapitalistinės ir vergovinės – egzistavimas nėra paradoksas. Kapitalizmo esmė – maksimalaus pelno siekimas. O kadangi vergovė parodė savo ekonominį efektingumą plantacijų ūkyje ir brangiųjų metalų kasyklose, kapitalo savininkai be jokios sąžinės graužaties ėmėsi ją naudoti.

Televizoriai Samsung įrašinėja savo šeimininkų pokalbius

Išmanieji Samsung televizoriai siunčia konfidencialią vartotojų informaciją šalutinėms organizacijoms. Apie tai įspėjo pats įrenginių, užtikrinančių balso atpažinimo funkciją, gamintojas. Kompanijos Samsung konfidencialumo politikoje esama įspėjimo apie asmeninės informacijos siuntimo tretiesiems asmenims, dėl to kompanija rekomenduoja nekalbėti televizoriaus „akivaizdoje“ apie savo paslaptis.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Socialinė reklama, skirta moteriškų serialų auditorijai. Smagu leisti pinigus neegzistuojančių problemų aktualizavimui
1929
Grąžinkim bitėms drevę
525
Dž. Orvelas. 1984 (22)
498

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: